Daddy issues’u olan bir kızın 5 işareti

Daddy issues bir erkeğin en iyi dostu da olabilir en kötü dostu da… Bir yandan, babasıyla berbat ilişkileri olmuş bir kız, uysal, mütevazi, kısa süre sonra evinize gelip sert seks yapabileceğiniz ve sizin için kurabiye yapan bir kız anlamına gelirken, diğer yandan kendinizi berbat bir durumda arabanızı yeniden boyarken, arayan numaraları engellerken ya da kelepçeyle evden çıkarılırken bulmak üzere olduğunuz anlamına gelebilir.
Hatunun Freudiyen prenses kompleksi olan , baba yoksunluğu sebebiyle bunun yerini dolduracak kişiyi arayan biri olup olmadığını şeffaf bir şekilde anlamanız için daddy issuesu olan kadınları nasıl tanıyabileceğinizi bilmeniz gerekiyor.

Dady Issuesun 5 İşareti

1- Aşırı Derecede Kaşardır Veya Saklı Cinsel Fantezilerin Kadınıdır:

İnce örtülü seks fantezisi, rehberiniz olsun. Bir dereceye kadar tüm kızların sert seks sevmesi sır değildir ama daddy issues vakası size tüm seviyelerde tur attırabilir. Sizden şaşırtıcı derecede acılı ve domine edici fanteziler isteyebilir. Yaşlı adamlara bir çift Lululemon gibi yapışırlar. 1. Seviye ilgi orospuluğu yapabilirler. Bu sadece hergün Facebook profil resimlerini değiştirdikleri anlamına gelmez, alışveriş manyağı bir kız haline gelmeleri ya da orta sınıf bir aileden çıkıp porno filmlerde rol almaları anlamına gelebilir.

2- Kendine bir şekilde zarar verir:

Kendine zarar verme, çeşitli şekillerde derin ruhsal sorunlara işaret eder. Her yerin dövmeyle kaplı olması, piercingler, kadınlık belirtilerinin zarar görmesi ( örneğin saçı kazıtmak) gibi belirtiler, bir kadının baba figürüyle sağlıklı ilişkileri olmadığını gösterir. Kesme tabi ki kendine zarar vermenin bir göstergesidir. Tırnak yeme takıntısı da yine sıklıkla bunların eş zamanlı semptomudur.

3- Sahte, Abartılı bir Özgüveni vardır:

Her daddy issues kendinden nefret etmeyle sonuçlanmaz. Aslında bazıları aşırı bir benlik algısına yol açar. Aşırı babalık, hayatın ilk 18 yılında bir kızı her gün “prenses” olarak adlandırılmak gibi şeyler bir kadının kendini kandırmasını ve keşfedilmenin eşiğinde olduğunu düşünmesini sağlayabilir. Yemek yapamadığı için övünür, size jestiniz için teşekkür etmeyi beceremez ya da geç kaldığı için sizden özür dilemez çünkü bu tip davranışların iyi olmadığı, babasının küçük kızına asla öğretilmemiştir.

4- Kendinden Emin, Maskülen Bir Adam Tarafından Gözü Korkutulur:

Hiçbir şey, erkeklerle ilgili sorunları olan bir kadın için erkek gibi davranan bir erkekten daha fazla kaygı uyandıramaz. Bu yüzden günümüzün Tumblr tarzı feministlerinin, babalarından normal kadınlara nazaran daha fazla zarar gördüklerine eminim. Mantıksız bir erkek korkusu olan kızlar, herhangi bir erkeği küçük düşürücü şekilde etiketlerler. Bir kadının sıklıkla erkeğe fiziksel zarar vermeye yeltenmesi o kadının babasına olan derinlerde kalmış öfkesini gösterir.

5- Vücut Görüntüsü Sorunu Ya Da Yeme Bozukluğu Vardır:

Sözüm ona, ne hakkında konuştuğunu bilen insanlar genellikle yeme bozukluklarına, ” her şey kontrolle ilgili” derler. Yani, hayatlarının kontrolünü kaybettiklerini hisseden kızlar, kontrol ettiklerini düşündükleri şeyin kontrolüne( yediklere şeye) saplantılı olurlar. Öyleyse bu kızları sürekli yeme bozukluğu kliniğine iten kim? Onların zorba babaları! Yeme bozukluğu olan kızların %90’ından daha azının daddy issuesu belgelenseydi şok olurdum.

Daddy issuesu olan bir kız, seks hayatınızın 3. demir yoludur. Tehlikeliyken, tünellerinizin sağlamlığını bozar. Devam edin ama dikkatli olun.

Kaynak: http://www.returnofkings.com/30135/5-signs-a-girl-has-daddy-issues

Çeviri: SVBG

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

53 thoughts on “Daddy issues’u olan bir kızın 5 işareti”

 1. Değerli Mahmut Abi’miz ben de bir soru sorayım buradan, 36’lık bir ablayı bir şekilde ayarladım, ilk seksi yaptıktan sonar puanımı verdim ve bu kadından olmaz dedim ki açıkça da her şeyi konuştuk belki olursa fuckbuddy oluruz diye ancak saçma gelecek belki ama aletimi tiksinerek ağzına alması ve oral seks sonrası gidip ağzını yıkaması, beni rencide etti tabii bunu belli etmedim, cünkü öte yanda bana müthiş oral seks yapan iki tane partnerim var ve bunlar boşalmamdan tüm menilerimi yutacak kadar beni seven ve saygı duyan tipler ayrıca bu 36’lık abla bu iki partnerimden de iyi değil hem yatakta hem güzellik olarak hem de dengesiz tavrı nedeniyle.

  Şimdilik arayı ufaktan soğutuyorum ama sürekli buluşmak istiyor ve ben yaptığım uyarılar karşısında değişeceğini daha iyi bir kadın olacağını söylüyor, tabii yemedim bunları ve ona karşı tutumum da gayet net ve asla frame’mimden ödün vermedim.

  Sorum da şudur; ben artık bu kadınla seks yapmayı bırak görmek dahi istemiyorum, vicdansız şekilde yol mu vermeliyim hafif hafif arayı mı soğutmam daha doğru olur.

  Saygılar sunarım, iyi ki varsın erkekadam.

 2. Selamlar,
  öncelikle böyle bir “külliyat” oluşturup türk erkeğine ulaştırdığınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

  Daddy issues yazısına ek olarak, narsistik/borderline/histriyonik vb gibi kişlik bozukluklarına sahip veya özellikleri taşıyan kadınlara ait tecrübeler paylaşabilirseniz memnun olurum. Zira bu tipler bol ve standart türk kızından ince 🙂 nüanslarla ayrıldığından teşhis ve min. zayiat açısından yol gösterici olur.

  Saygılar

  1. Gençken ilk bakışta normal görünen bir kızla çıkmıştım birkaç ay.

   Yaşına göre çok fazla erkekle yatmıştı. Bununla övünüyordu. Özgür ve güçlü kadınım, istediğimi yaparım kafalarındaydı.

   Herkesin içinde abuk sabuk bir şeyi inanılmaz bir özgüven ile söyleyip kendini rezil edebiliyordu ama farkında olmuyordu.

   Hep en yüksek seviye insanlarla birlikte olmalıydı. Sıradan insanları yüzlerine bakarak aşağılayabiliyordu, insanlar terbiyelerinden bir şey demiyorlardı ama o bunu farketmiyordu.

   Geleceğe dair planları, bestseller yazar olmak, senfoni yazmak, festivallerde ödüller toplayacak filmler çekmek falandı, ki zaten henüz mezun olamadığı mesleğinde de dünyanın en iyisiydi.

   İnanılmaz kıskançtı, başka bir kızla konuşsam bile fitil fitil burnumdan getirirdi fakat sürekli bana çok kıskanç olduğumu ve onu boğduğumu söylerdi.

   İlişki içinde yavaş yavaş bunlar meydana çıktı. Uzun sürmedi zaten, ben ne olduğunu anlayamadan beni de beğenmeyip terk etti. Ayrılık konuşması baya sinematografikti.

 3. Babasını kaybeden bir kızla beraber olmuştum. Kız 6 yaşındayken babasını kaybetmişti. Gayet uysal, feminen, kibar bir kızdı.
  İlişki 2.5 ay sürdü. İstediğim şeyin kendisi olmadığını, çekiciliğinin benim için yok olduğunu dile getirdim. Ayrıldım.
  İlişki sürecinde hemen hemen bütün ipler benim elimdeydi. Arabayı süren bendim. Bu kızdan kurtulmamın sancılı olacağını biliyordum. Nitekim engellememe rağmen başka telefonlardan ulaşma, intihar edeceğini söylemesi, anneme ulaşacağını tekrarlaması vs.
  Falso vermeden, takmadan yoluma devam ettim. Ulaşabileceği her yerden de engelledim.
  Kısacası dostlarım, bu tip kızlar yönetildikleri bir ilişkide oldukları zaman sizi tanrı mertebesine çıkartabiliyorlar. Bu konuda dikkatli olun, ucuz tehditlere prim vermeyin.

 4. Selamlar, bir kaç ay önce bir kızla tanıştım. Kız önce peşimden koşuyordu ama pek çok beta hatası yapıp, kızın götünü kaldırdım. Kızın babasıyla problemleri de var, annesi ile babası ayrılmış. Ben de ilgili bir erkek figürü çizim dedim bu yüzden. Ama kız en son beni bunaltıyorsun dedi ve engelledi. Sizce bu işi toparlamanın yolu var mı, bir süre bekleyip tekrar yazmak gibi? Şimdi diyeceksiniz ki kızı geç, başka kızlarla ilgilen. Onu yapacağım, ama bu kıza bir gün tekrar denemek istiyorum. Ne yapmalıyım.

  1. Geçmiş olsun ONEITIS hastalığına yakalanmışsın kardeşim. Kızı unut başka hatunlara yönel. Kızı yüzde yüz unut. (Unuturmuş gibi yapıp bekleme) UNUT.

  2. Bu işi toparlama şansın vardır tabii, mesela 1% – 3% gibi. 1% – 3% şans için tek bir kadının peşinde koşan adam daha da betalaşır. Yani senin tercihin şu : kendini 100% betalaştırıp (kız eğer sana evet derse senin tamamen opsiyonsuz bir beta olduğundan 100% emin olacak), 97% elin boş kalmayı mı tercih edeceksin yoksa kendini 100% alfalaştırıp bu ilgili mavi haplı hatasını bir daha yapmayarak 25% yeni bir kızla mı birlikte olacaksın. Seçim senin. Bize sorarsan tabii ki en iç rahatlığıyla olanından NEXT!

   1. Hocam haklısınız. Eğer bir hatun sizi beta özelliklerinizle tanımışsa, aynen o şekilde devam eder.

    Siz kırmızı hapla birlikte opsiyonlarınızın farkına varıp, yörüngesinde olduğunuz hatunlardan uzaklaşıyorsunuz. Sonra bu hatunlar size iki kaş göz yaptığı zaman da, bunu hemen şimdiki kırmızı haplı davranışlarınıza yoruyorsunuz. Yapmayın. Bu hatunları sigara gibi düşünün. Bunlara geri dönmek sigaraya tekrar başlamak gibidir. Faydasız ve zararlı. Çünkü hatun sizi mavi haplı olarak tanımış ya da öyle biliyor. Size yol yapmasındaki amaç yörüngesine tekrar almak.

    -Mavi haplı olarak tanımışsa da bunu değiştiremez miyiz?

    Cevap: Değiştiremezsiniz kardeşim! Yeniden cinsel bir çekim yaratamazsınız kolay kolay. Çünkü siz sergilediğiniz mavi haplı davranışlarla hatunun gizem fantezisinin amına koydunuz hali vaktinde. Hatun muhtemelen sizin her şeyinizi biliyor, bilmese de davranışlarınız ele vermişti. Ortada gizem diye bir şey kalmadı yani. Peki o halde hatunun hipergamisini nasıl tatmin edeceksiniz?

    O yüzden bir hatunun DİĞERLERİNDEN FARKLI olduğunu düşündüğünüz, İLERDE BİR GÜN YENİDEN KARŞILAŞMAK istediğiniz, İLERDE EVLİLİK hayali kurduğunuz an siz farkında olmasanız da hala hatunun yörüngesindesiniz. Kaçın kurtulun. Hiç hatırlamamak üzere UNUTUN arkadaşlar.

    Mahmut Abi’nin dediği gibi çok istisnalar haricinde(%1-%3) Red Pill ya da bilinen herhangi bir strateji Oneitis’i geri döndürmek için çalışmıyor.

  3. Valla bro seni engellemiş birine bir daha yazma. Ben bu konuda çok hassasım. Bir kadın ilişki bitti diyorsa bana o kadın bitmiştir artık geri dönerse de senden iyisini bulamadığı , yalnız kaldığı içindir. Bir hatunun ailesi ile çok sorunlu olması kırmızı alarm bence ve genelde bu tür kızlar omzunda teselli bulacağı birini arar ve o geçiş evresi bitince erkeğe yol verir.

 5. Aynı burda tasvir edilen gibi bi kız sürekli bana yazıyor. Aynı şekilde bundan önce bana yürüyen kızın da psikiyatride birsürü başvurusu var. Bir diğerinden emin değilim ama o da bunlar gibi sorunlu gözüküyor. Mesleğim sayesinde tıbbi kayıtlara ulaşabiliyorum. Benim sormak istediğim bu kızların beni ilgi çekici bulmasının ardında bi sebep olabilir mi? Yoksa bende de bi sorun olduğuna mı işaret ediyor? 🙂 kendi bildiğim iyi bir dış görünüşüm olması dışında sıradan düz insanım.

  1. Diğer erkeklere göre daha fazla testosterona sahip olduğun içindir (Daha erkeksi davranmaya çalıştığın için)? Ya da spor yapıyorsundur, sesin kalındır, dik duruyorsundur (çoğu insan eğik durur mesela)

 6. Selamlar. Kısa süre önce yaylaya gittim. Orada ormanda odun kesmek olsun, dönünce baltayla onları parçalamak olsun bu tür aktivitelerde bulundum. Resmen erkek olduğumu ve damarlarımda akan testosteronu hissettim. Sorum buna benzer önerebileceğiniz aktivite var mı? (gym e gidiyorum)

  1. Kung Fu’ya da bakabilirsin. Ben iki saatlik antrenmandan sonra kendimi canavar gibi hissediyordum. Bacak ağırlıklı ve ağrıtıyor. Testesteronu damarda hissetme olayı gerçekten var.:)

 7. Selamlar,

  Ben belirtilen maddeleri son derece ekstrem buldum. Bu emareleri gosteren insanlar acik bir sekilde sorunludur fakat sorunun kaynagi daddy issues olmayabilir. Derinlemesine analiz yapilabilecek durumlar ya da gozden kacirilabilecek ince detaylar degil bu bahsettikleriniz.

  1. Bir de red pill yazarlari herkes istatistik biliyormus gibi yaziyor bunlari ki sorunlu. Mesela sadece “hapishanedeki erkeklerin 80%i babasız büyüyen erkekler” deyip bırakınca birçok adam bunu “babasız büyüyen erkekler büyük ihtimal hapse girer” gibi algılıyor. Oysa erkeklerin sadece 1%i hapse düşüyor. Aynı şekilde bahsi geçen problemler daha çok daddy issue kızlarda çıkıyor ama her babasız büyüyen kızda daddy issues çıkmaz. Yanına sayı koymasanız bile her sosyolojik olgu olasılıklıdır. 100% neden sonuc iliskisi calismaz.

   1. Merhaba,
    Basligi “Daddy issues’u olan bir kızın 5 işareti” olan bir yazida siralanan maddelerde neden-sonuc iliskisi aramak cok dogal. Ben bahsedilen maddelerin hicbirinden bir neden-sonuc iliskisi cikaramadim. Farkindalik yaratan bir bilgiye erisemedim.
    Subjektif yorumum, bu maddeler daddy issuesdan daha agir psikozlarin disavurumu gibi duruyor.
    Elbette herseyden once emege saygi.

 8. Freud, bununla Elektra kompleksini açıklar. Çok eskiden, bir sevgilim, sesimin babasınınkine benzediğini söylerdi. Ve ben konuşurken böyle mal mal bakardı. Sadece konuşayım, hikayeler anlatayım isterdi.

  Babası, zamanında kafasında vazo parçalamış bir adamdı. Gitgide babasından daha da uzaklaştı ve hippi bir parti kızı oldu. Hatun benden de 1 yaş büyüktü; halen daha rock festivallerinde kıllı heriflerle çadır kurmaya gider. Makyajın dozunu artık daha fazlalaştırdığını da söyleyeyim.

  Eksik baba figürünü sizde bulmaya çabalarlar. Ve özellikle 4. maddeye istinaden, bir erkeğin kafa-göz girip, ağza alınmayacak küfürler etmesinden mazoşistçe bir zevk duyarlar. Hayatlarındaki erkek böyle davranmaya devam ettiğinde, bağlılıkları da bir o kadar artar. Üstelik o erkeği hayatlarından tamamen çıkarmaları da zorlaşır.

  İllaki denk gelmişsinizdir, “hayvanın tekiydi, beni döverdi, söverdi :(” diyen hatunlar bolca var. İşte onlar bunlar. Bana sorarsanız, daddy issues olan hatun, dark triad erkeğe denktir. Dramadan beslenme, kötü yönlerini iyiymiş gibi etrafa satma, hayvani manipülasyon ve cabası. Sizi bilmem, bence direkt kırmızı alarm.

 9. Kırmızı hap farkındalığı olmasa Istanbul’dan uzağa yerleşir kızımı da ayda yılda bir görürdüm. Şimdi hayatında sürekli babası olsun diye Istanbuldayım ve haftada 2 – 3 günüm full çocuğa ayrılı. Kırmızı hap kadın düşmanı diyene kafa atasım geliyor.

  Gerçi kırmızı hap olmasa ben bir daha evlenirdim. O taraftan hayatım kurtuldu.

  1. Hahaha

   Ben de son yıllarda 30 üstü duvara giden hatun mıknatısı oldum. Kafası çalışan bir tanesi kapağı atardı.

  2. Merhaba,
   Allah anali babali buyutsun kotu gununu gostertmesin. Kizinizin yasi hakkinda bir bilgim yok fakat merak ettigim bir konu var affiniza siginarak sormak istiyorum.

   Belli bir seviyede kirmizi hap farkindaligi olan bir kiz babasisiniz. Ilerde bir gun elbette kiziniz sizi evlenmeyi dusundugu erkek arkadasyla tanistiracak. Mustakbel damadinizin da kirmizi hap bilincinde olmasini mi tercih edersiniz yoksa beta olarak adlandirilan uslu,efendi ( her efendi insan beta olmak zoruna degil ) cocuk olmasini mi isterdiniz? Gozlemledigim kadariyla babalar beta damatlara anneler ise alfa damatlara daha olumlu bakiyor. Sizin de fikirlerinizi ve gozlemlerinizi ogrenmek isterim.

   1. Benim kız daha anaokulu yaşında. Her baba gibi erkek arkadaş edinecek yaşa, yani 50 yaşına, geldiğinde tahtalı köyde olacağımı varsayıyorum 😀

    Şaka bir yana çok düşünmesem de yetiştiriş tarzı nedeniyle beta erkek istemeyeceğini, erdemli bir alfa bulacağını umuyorum. Benim için önemli olan baba sevgisi ve korkusu olması. Kucaktan kucağa olmaması, iyi bir mesleğinin olması ve 27 yaşını geçmeden evlenmesi.

    Bir sınıf arkadaşım vardı üniversitede. Kız uzun boylu ve inanılmaz güzeldi. Birgün sınıfta kıza ciddi ciddi “Elif sen neden mankenlik yapmıyorsun” dediklerinde gayet ciddi ve doğal bir şekilde “babam beni öldürür” demişti. İşte öyle bir baba olmak istiyorum. Yani adam gerçekten öldürmez zira kız gayet serbest idi ama hani kızın kalbinde şakayla karışık da olsa yeri ve otoritesi o.

    1. Eski Alfa babalar kızları için Beta erkekleri seçmişlerdir. Centilmenlik bunun göstergesiydi.
     Alfa’da risk çok fazla. Aldatma, ikinci evlilik, bir hatada baba evine gönderme ve tecrübe.
     Gel gör ki Betaları seçen babaları bekleyen asıl risk, kızlarının bu erkeği bazen en başında bazen tanıdıktan sonra beğenmemeleridir.
     Ha erdemli, iş güç sahibi ve vicdanlı bir Alfa kızımız için en iyisi olurdu ama. O da bizim kızı beğenir mi. Evlense bile yürütür mü tartışılır.

     1. Centilmenliği bugünden yargılayıp beta ile eşleştiriyorsun ki bu yanlış. Artık toplum ve kadınlar tarafından hak sanısı ile (sırf amları olduğu için hakkettiklerini sanmaları) ve karşılığında hiçbir şey yapmayacaklarıı bir şey olarak algılandığı için günümüzde centilmenlik betalara kaldı. Oysa eskiden centilmenliğin işlevi varmış.

      Centilmenlik, birçok insan kültüründe yüzyıllardır varolan ve birçok büyük uygarlığın edebiyatında yer alan bir olgu. Centilmenlik, (geçmişte) erkeğin evlilik şansını önemli ölçüde yükselten bir şey idi ama maalesef bunu nedenleri unutuluyor. Modern zamanlardan önce erkek, bir kızın elini evlilik ile tutabilmek için, onun anne ve babasını kazanmanız gerekirdi. Kızın babasının onayı, sürecin pazarlık konusu yapılamayacak bir şartı idi. Genç adam kızın anne ve babasına, kızlarına melek gibi davranacağını gösterebildiğinde, evlilik teklifine onay alırdı. Centilmenliğin asıl hedefi kızın kendisi değildi. Oyunun prensiplerinin gösterdiği gibi, kızın cinsel arzusu nadir olarak centilmenlik ile ortaya çıkardı.

      Bu nedenle, Modern kadının cinsel tercihlerinin anne ve babası tarafından kontrol edilememesine ve genellikle evlilik dışında ve rastgele olmasına rağmen, birçok erkek hala bu günü geçmiş, dikkatsiz ve kendinden nefret ettiren “centilmenlik ve kıza hizmet etmek onunla seks yapmaya giden yoldur” kavramına saplanmış durumda. Bu erkeğin dini inancı yüzünden buna inanan bir sosyal muhafazakar ya da efemine bir solcu / kız gibi erkek olması fark etmez. Beyaz şövalye terimi bu iki grup için de kullanılabilir. Bunların şövalyeliği feminist yapmacıklığa maruz kaldığında, bu erkekler, kendilerinin asla yüzüne bakmayacak kadınlar için diğer erkeklere zarar vermekten çekinmiyorlar.

      Erkek Düşmanlığı Balonu

      Alfa babalar kızlarına erdemli alfa damatlar isterler. Sizin kafanızda erdemli alfa mümkün değil zira erdemliysen iyi çocuksun ve iyi çocuksan alfa değilsin. Yıllardır siz elinize asılırken kızları kapanlar kötü çocuklar olduğundan ve mavi haplı zamanlarınızda erkek adamla ilgili her özellik size kötü olarak öğretildiğinden böyle gerçek dışı çıkarımlar yapıyorsunuz.

      Alfa siker beta öder lafının bu kadar yanlış anlaşılma nedeni bu. Alfa siker beta öder demek beta isen sikmez ödersin alfa isen ödemez sikersin demek değildir. Alfalar ödemeden silebilir iken betalar sikmek için ödemek zorunda demektir.

      Ortamda erdemli alfa kalmadı. Bir kadın için erdemli alfa en makbülü ama artık ya kötü alfa ya da iyi beta var. O nedenle de size iyi olan her şey beta geliyor.

     2. Mahmut aynı şeyi savunuyoruz ya. Bak yazımda aynen şu cümle var: “Ha erdemli, iş güç sahibi ve vicdanlı bir Alfa kızımız için en iyisi olurdu…”
      Sadece şu konuda farklı düşünüyorum:
      Babaların, (her baba veya çoğunluk) kızlarını Alfaya vermek değil Beta tipi erkeklere vermek isterler. Tabi benim tespitim bu. Şöyle bakıyorum da “efendi, kendi halinde, kimsenin kızına bakmaz, bir alışkanlığı olmayan, mürekkep yalamış vs.” erkek arıyorlar. Ha daha eskileri bilmem. Belki pehlivan, iyi kılıç kullanan veya değirmen sahibi müteşebbis erkekleri arıyorlardı. Zaten kızların pek seçme şansı yoktu.
      Şimdiki kızlar hipergaminin esiridirler ve zaman feminizm zamanıdır. Şimdi bir kızı erdemli bir Alfaya verirsen bile o kızın da erdemli olması lazımdır. O Alfa gözünü açar ve bu kızın kendisine layık olup olmadığını muhtmelen anlar. Sonra anlarsa da ya yola getirir ya da terk eder. Bu açıdan Beta bugünün kızlarına acaba daha uygun mu diye sesli de düşünmedi değilim. Ama bu sefer de bizim kızlar ya en başta ya ortada bir yerde bu Betaları kesib beğenmeyeceklerdir.
      Yani genel konuştum. Benim kızım olsa yine senin gibi düşünürüm. Erdemli bir Alfa ile evlensin isterdim. Betaların ne yapacağı belli olmaz. Oneitis eder, zarar verebilir. Aile içinde sözü geçmezse aile uçuruma gidebilir. İsterse defalarca boşansın kızım olsa bir Alfa ile evlendirmek isterdim. Ama ahlak sahibi, vicdanlı bir Alfa ile. Şimdiki anne babalar gibi de her hırgürde kızımın arkasında durmazdım.

  3. Evliliği bir defa tecrübe eden kırmızı haplı koşarak kaçıyor. Kırmızı Hap kadın düşmanı değil ama kadınlar uzun vadede erkeklere karşı çok acımasızlar. Bazen çeneleri öyle seri bir şekilde harekete geçiyor ki insanın içi darlanıyor, kalbi sıkışıyor. Evlilik konusu tam bir muamma.

 10. Eski sevgilim burdaki birkaç belirtiyi gösteriyordu fakat babasıyla ilişkisinin çok mütiş olduğundan bahsederdi. Açıkcası babasının kediciğiydi anlattıklarına göre. Fakat annesiyle ciddi sorunları vardı. Her kız annesiyle çatışır diye bir şey var fakat bu baya annesinden nefret ediyordu. Annesinin komplekslerini, üstünlük kurma egosunu anlatıp duruyordu. (bunu anlatırken kendisinin de annesi gibi olduğu ve onun üstüne çıkmak istediğini itiraf ettiğinin farkında bile değildi zavallı…)

  Bu durumda mommy issues gibi bir fenomen var mıdır yoksa her kızda standart gelen bir özellik midir bu?

  1. Mommy issues nedir bilmem ama feminen ve maskülenin dengede olduğu bir ailede olmamak (örneğin erkeğin maskülen olmaması, erkeğin olmaması, kadının feminen olmaması
   vs …) çocuk için sakat. Bak bu bilgiyi bilmesem çoktan Ukrayna’daki firmadan bir tane bebe yapmıştım.

   1. Anlamadım. Annelik görevini yapmada sıkıntıları mı var? Ukraynalılar feminen değil deme abi. Hayallerimi çürütme 🙁

 11. Kesinlilike doğru bir yazı aynılarını yaşadım.

  Kırmızı hapı bilmezken; yıllar önce böyle bir kızla beraber olmuştum. Kızı beğenmem kadar da acıma duygusu uyandırması da onla birlikte olmamı sağlamıştı. Sadece daddy issues falan değil hayatı boyunca çok sayıda travmatik olay geçirmiş ve ruh sağlığı bozulmuştu.

  İlk bakışta resmen ideal kız arkadaş tanımına uyuyordu o zamanki cahilliğimde hemen nikahı basmadığım için şanslıyıım(şükür dengesizliklerini erken gördüm). 1-2-4-5 hepsi uyuyordu. O zamanki tecrübesizliğimde “yuh” dediğim cinsel itaatkar-mazoşist fantezileri vardı. Görünüşüyl ilgi çekmeyi seviyordu ama ben giyimine kızdığım için sözümü dinliyordu. (Şimdi kıyafete karışılr mı diyenler olacaktır da şöyle diyeyim bu kız Avrupa’da olsa sokakta bikinlye gezerd.)Kendine zarar verme belirtileri vardı ama fizikselden çok psikolojikti yani canını anlamsız şeylere sıkıp kendini harap ederdi. Çok maskülen olmadığım halde azıcık sesimi yükseltsem tırsardı ve haklıyken bile özür dilerdi. Şişmanlamaktan ve bana karşı güzel gözükememekten aşırı korkuyordu; memelerinin küçük olduğunu düşünüyordu(bana göre iyi) ve estetik operasyon geçirmeyi düşünüyordu. Tam bu yazıdaki gbi.

  İlk başta ideal kız arkadaş gibiydi(ah eski cehaletim!) Hem görünüşü hem hareketleri ultra feminendi. Bir dediğimi iki etmezdi; beni mutlu edebilmek için yırtınırdı. Yalan söylemeyeceğim egomu da güzel beslerdi 🙂 (Mavi hap ve özgüvensizliğimden dolayı egomu en iyi besleyen kadına hayran oluyordum) Ama bunlar olumlu tarafları. Olumsuz tarafları erken çıkmaya başladı: İlk olarak bu kız paranoyak derecede kıskançtı. Ayrılma ihtimalimizden acayip korkuyordu ve özgüvensizdi. Bu da onu anormald erceede kıskanç yapıyordu. Nelerden kıllandığını söylesem dalga geçtiğimi sanarsınız. Şaka gibiydi resmen. Kavga çıkartırdı baırdğımda susardı ama sonra öğrendiğimde öyle tartışmalardan sonra geceler boyu ağlarmış. Her konuda ağlaklığı vardı bir de. (aşırı feminendi) Üzülür ağlar-sevinir ağlar vs. Bebekler bile daha az ağlıyordur o derecede. “işim var git” dediğimde gitse de çok zamansız bir şekilde evime gelirdi ya da evine gelmemi isterdi. (Psikolojik olarak kötü hissettiğinde yanında isterdi o yüzden de vaktimi yemeye başlıyordu.) Bir de her ne kadar genelde bağırdığımda sussada bazen aşırı saldırgan oluyordu. Bir keresinde sinirlenip sandalyeyle vurmuştu ben de sinirlenip bir tane yapıştırmıştım. (Yaptığımı doğru bulmuyoprum da sandalyeyle yürüyen biri olunca kafam atıyor)

  Her neyse bundan ayrılmaya karar verince 2 şeyden korkuyordum vicdani olarak: a/Ya bu deli intihar ederse? b/Azıcık p.ç vicdansız biri buna her türlü psiliği yapar bden ayrıldıktan sonra böyle irinin bulursa diye endişeleniyordum. Ama kararlıydım ve ayrıldım. Başıma bela oldu; çok sıkıntı çektirdi ama kurtuldum. İntihar etmedi ama ikinci korktuğum olmuş. Erkek arkadaşı bunu omzunu kıracak şekilde dövüp hastanelik etmiş. Anne babası olmadığından çevresi zorla ayırmaya çalışmış ama bu hala o adamla takılmaya devam etmiş. Sonra nasıl olduysa ayrılmışlar. Birkaç yıldır haber almıyorum.

  SİZ SİZ OLUN BU KADINLARDAN UZAK DURUN. PSİKOLOJİK PROBLEMLERİ OLAN KADINLARA BERBER OLMAYIN

  1. Teşekkürler, zor bir durum ego besleme konusunda eski sevgilimi hatırlattı. Seninkinden farklı olarak benimki bitirme konusunda aynı duruşta. Ego şişirip sonra kendini geri çeken bi tipti ve birkaç ilişkisinde bunu yapıp oynadığını dahi itiraf etmişti. Malesef bu uyarıları göremeyen ben birazcık kırmızı hapı salınca aynı kurbanlardan biri oluverdim. Birkaç mahmut abinin başını ağrıttım maillerimle ama en sonunda ayrılmak isteyince ısrar etmedim yolu verdim.

   Seninki veya benimki gibi. Nasıl olursa olsun sorunlu kızla ilişki kurmayın, vur geç bile çok riskli! Size zarar vereceğinden değil, vur geç mantığı eğer kısa süre içinde halledemezsen duygusal yatırım yapıp normal (anormal) bir ilişkiye girmenize sebep oluyor.

   Sonra ben bu kızın kaşar olduğunu biliyordum, vurmak için yazmıştım şimdi neden özlüyorum demeyin arkadaşlar…

 12. Bu mesele kırmızı hapi tanımadan kendi kendime çıkardığım nadir derslendendir 🙂 bir kızın ailesi ile çok sorunu varsa kesinlikle uzun süreli ilişki düşünmeyin aynı şekilde babasını abisini sallamıyor , onların onaylamayacağı şeyler yapıyorsa veya ailesi ile hayat tarzı çok tersse (mesela ben çok gördüm aile muhafazakar kız kucaktan kucağa ) direkt uzak durun. Anasına babasına hayrı olmayan hatundan sana ne hayır gelsin. Hele de sürekli ağlayan , teselli bekleyen hatunlardan direkt uzak durun. Dediğim gibi genelde bu tarz kızlar hayatını azıcık düzene sokunca veya mutluluğu bulunca size yol verirler eğer siz de yatırım yapmışsanız ortada kalırsınız. ( Eski hâlimden biliyorum 🙂 )

 13. Mahmut abi yanlış mıyım sence? Psikolojik olarak sorunlu erkeklerde var ama bunlar ilişki içinde veya kendiliğinden yontulabiliyor yani erkekler sorunlu olsa bile birlikte olduğu kişiye hayatı zehir etmiyor bence ama kadın sorunlu olunca travmadan çıkması daha zor ve hayatı zehir ediyor. Bu arada eskilerin bir lafı vardır “kadın vezir de eder rezil de ” bu lafa katılıyor musun?

  1. Boşandığı karısını, ayrıldığı sevgilisini öldüren erkekler de var. Hayatı zehir etmekten daha beterler. Eminim hepimiz öyle erkeklerden bir tanesini duymuşuzdur.

 14. Bu tip kizlar yatakta ciddi manada dayak yemekten cok hoslanirlar acikcada soylerler bunu cidden hakkiyla yaparsaniz da baglanirlar muameleleri guclu olan bu guruh ayni zamanda tehlikelidir her zaman ses kaydi derim 🙂

 15. Selamlar uzun zamandır game ‘e başlamak istiyorum ama bir türlü kendimi ikna edemedim beraber çalışıp oyun oynayabileceğim bir WİNGMAN arıyorum
  İstanbulda iyi bir üniversite öğrencisiyim. yaş 20. boy 1.80. tip iyidir
  Oyunun terimlerini biliyorum. Bekliyorum beyler.

 16. ilgi orospusu bir kızla mesajlaşıyorum.yarı çıplak fotoğraflara kadar gitti kendisi ama sekse gelince bir kez ekti ve tekrar sormadım.birçok şeyi ben istemeden değiştirdi fakat olay sekse gitmiyor buluşmadık da.Sanırım fazla açıldığı için böyle.Kız güzel bir voleybolcu olduğu için hemen bırakamadım.
  Son kez deneyip siktir mi etmeliyim ve bu tür kızlara (kadın merkezli bir cümle oldu farkındayım) bir baba karakteri gibi davranmak mı gerekiyor?

  1. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar beni doğrulayacktır sanıyorum. Sexting yapan kızların çoğu sonradan cayıyor. Yapmayanı ile birliktelik olasılığın çok yüksek.

   Bir daha buluşmayı dene. Hayır derse next. Unutma o fotolar paralelde bir sürü adama da gidiyor.Hangi biriyle buluşsun.

   1. Telefon ve whatsapp’tan sık sık sexting yaptığım bir karıyla (2 yıl önce) bir kiralık günlük daire ayarlayıp buluşacaktık. Sabah mesaj atıp çarketti. “Kendimi gergin hissediyorum. Zamana bırakalım. En azından sanal seks yapabiliyoruz” dedi.
    Tabi hemen irtibatı kopardım. Sanal sekse ihtiyacım yok dedim. Bugünkü kafa olsaydı sexting denen zırvayı da önden yapmazdım.

  2. aynen öyle benim de bir hatun vardı mesajlar süper, foto atıyor falan .arıyoruz konuşuyoruz vs.

   ama fark etim ki mesaj atmayana dek kız yazmıyor

   kıza mesaj atmayı kestim ve kızdan da mesaj gelmedi nextlenmiş oldu
   ilgi mastürbasyonuna malzeme olduğunu anlamak istiyorsan kızdan hamle bekle eğer hamle yoksa anla ki mesaj atan dildodan farksızsın

   1. trp 3-2 kuralı baya kullanışlı bir şey ayrıca bazı kızlar mastürbasyoncudur herkesle mesajlaşır snap insta ortamın anasını ağlatır böylece kendi değeri hb 7-8 den 15-20 ye (!) çıkar.kimseyle de takılmaz yüz vermez istediği tek şey ilgidir

    mesajlar süper olabilir ama manipülasyona zayıflığın ve bolluk mentaliten eksikliği yüzünden “lan acaba ” diyen iç sesini susturup yola devam etmek istersin .

    geçenlerde birine uzunca yazmıştım bu konuyu ama sitede nerde bilmiyorum

 17. kadınım. vallahi troll değilim. ne düşüneceksiniz merak ediyorum. sitenizi meraktan dalgasına okumaya başlamıştım, hatta sevgilime de baksana nelerle uğraşıyorlar diye gösterip okutmuştum. o güldü ve fazla ilgilenmedi. ben zaten hiçbir zaman o feministlerden olmadım. ve burada bahsedilen tipik kadınlardan da sahiden değilim ve yakın arkadaşlarım da böyle değiller. ben büyürken babam hariç hiç erkek akrabam ve neredeyse hiç normal erkek arkadaşım olmadı. hem bu tür kadınlara hem de erkeklere yabancılığımdan dolayı yorumlar, bakış açılarınız, yaşadıklarınız
  çok ilginç geldi ve burayı okumak bende resmen bağımlılık yaptı.
  sevgilim de ilk kez 3 yıl önce oldu ve hala onunla birlikteyiz. yaş 22. cinsel anlamda muhafazakar değildim hiçbir zaman, duygusal ilişkide cinsellik mutlaka olmalı önemli diye baktım ve libidom da yüksekti. ama sevgililiğe çok anlam yüklüyordum yani tamamıyla evet deliler gibi seviyorum demeden sırf sevgili olmuş olmak için sevgili olmak bana çok tersti ve öyle yüksek duygular yakalamadan ne birine sevgilim demek ne de cinsellik istemiyordum.
  flört falan işleri acayip ters geliyodu
  zaten sosyal medya da kullanmıyorum. direk uzun güzel sağlam bir ilişkinin içinde bulmak istiyordum kendimi.
  3 yıl önce 45 yaşındaki bir adamla tanıştım ve şu anda 22-48 olarak ilişkimiz devam ediyor.
  ilk geceden seks yaptık, (hem orospu hem bakire nasıl olunur) o andan sonra hiç ayrılmadık desem yeridir. yani 22 yaşındayım ve güzel bir kadın olduğumu düşünüyorum, boyum 1.72 53 kiloyum, hb kaçım bilemem objektif olamam ama hb 7/8’imdir desem herhalde bir çıkarım ya da motivasyonum olamaz burada anonim olduğum için. köklü bir üniversitede hukuk okuyorum, fen lisesi mezunuyum ve her zaman çok okumuşumdur, entelektüel birikimim de fena değildir. tabii bunların kadın cpd’sinde önemli olmadığını öğrendik 🙂 yine de ek bilgi. sevgilim ise objektif bakmam gerekirse ne karizmatik ne de yakışıklı olmayan, yaşını da gayet gösteren, göbekli bir adam. spor yapmamış hiç. zeki biri fakat doğru düzgün bir işi ve pek parası yok. statü yok. benden 2 3 cm daha kısa.
  benim ailemin durumu yerinde ve ben öğrenci halimle maddi olarak ona yardım ediyorum. çok fena aşığım kendisine. hesapları ben ödüyorum. seksi başlatıyorum hatta ben daha fazla istiyorum çoğu zaman. hediyeler alıyorum, tatil-tiyatro-konser-otelde masaj-kahvaltı vs.
  ayarlayıp sürpriz yapıyorum, laf arasında söylediği bir şeyi not alıp hemen satın alıyor veya gerçekleştiriyorum. bir iki kere kadın halimle çiçek bile verdim, o bana yapmıyor. ilk gece bana seni seviyorum demişti berbat bi hareket tabii ama birkaç gün sonra ben de aşık olduğumu fark ettim ve ben de söyledim. tabii şimdi ne alfalar var gencecik kızı hem sikiyo üstüne bir de parasını yiyo diyebilirsiniz. ya da gerçek maskülenite saf arzuyu yaratıyor işte tip para statü önemli değil diyebilirsiniz bence gerçeğe en yakın da bu kendi kendinizi tip para falan diye boşu boşuna baltalamayın. biraz feminist söylemleri olan ve toksik masküleniteyle dalga geçen fakat duygusal gücü ve öz saygısı son derece yüksek biri. ama bana yaş dolayısıyla bir baskınlığı falan yok, yaş farkını da hiç hissetmiyoruz resmen. ben bağımsızlığına hem derin ve entelektüel olup hem sosyal açıdan rahat olabilmesine zekâsına karakterine dünya görüşüne vurulduğumu iddia ediyorum. ve gerçekten annesi gibi koşulsuz sevdiğimi. bazen oğlum diye bağrıma basasım geliyor koca adamı, uyurken izliyorum, gözlerim doluyor. bir de anaç bir tipim kızkardeşim ben 14 yaşındayken doğdu annemden ziyade ben büyüttüm gibi.
  ama tabii ki siz benden daha iyi bilirsiniz neyden etkilendiğimi ve hipergamiyi 🙂 ya da orospu daddy issues’u var kesin diyebilirsiniz; ki babamla aram her zaman harika olmuştur, kendisi de klasik türk babası değildir ve doktordur ve her zaman çok saygı duymuşumdur, arkadaş gibiyiz.

  1. Alakasız bir yazının altına yazmışsın, buraya taşıdım.

   Troll değilim diyorsun ama bu siteyi okumuş gibi görünmüyorsun ya da erkeklere yönelik bir siteyi kadın olduğun için doğru değerlendirmemişsin.

   Bu yazıyı kendini tip, para diye paralayan, hatunları orospu diye yaftalayan kırmızı hap sitelerine yaz. Senin muhattabın onlar, ben değilim.

   Geri kalan için de diyebileceğim şu ki tipik bir kendi tecrübeni genel tecrübe gibi düşünmek durumundasın. Erkeklerin büyük çoğunlukla ince ve orantılı vücut sevmesi gerçeğine raümen dünyada bir sürü 150 kg ve üstü kadınları ya da büyükanneleri fetiş yapan adamlar olduğu gibi çeşit çeşit zevkleri olan kadınlar da var. Seninkisi 200 kg hanımına aşkla bağlı adamın “erkekler tipe bakar, şişman sevmezler diye kendinizi paralamayın, bakın bana ben bakıyor muyum” demesi gibi.

   Burada deterministik gerçeklerden konuşmuyoruz stratejimizi belirleyen istatistiki eğilimlerden konuşuyoruz.

   1. Mahmut Abi resmen trp anti tezi gibi yazıydı

    Kırmızı haplılar bunu da açıklasın…….

    Sizce trol mü gerçek mi ?

    1. IQ kaç birader? Daha ne açıklayalım. Tasma takıp dolaştırdığı mazoşist adamla mutlu mesut yaşayan dom hatunların olduğu dünyada, her şeyin istisnası vardır. Buyrun, hayatınızı 1%lere, istisnalara göre yaşayın. Sizi tutan yok.

 18. -K
  bir de şuradan bakalım olaya.

  ilk buluşmada anal seks yaptıktan sonra kadına ‘seni seviyorum’ de
  feminist söylemlerde bulun
  orta yaşlı ol götü göbeği sal
  iş güç sahibi olma
  gencecik kız bafile parasını ye
  (evet bunların arasından tek yapacağımız gencecik kız bafilemek oluyor arkadaşlar)

  sonra bu kız erkek adamı okusun. ilişkisi hakkında ne düşündüklerini sorsun.

  cevap:
  – ee bize ne aq

  onaylanma ihtiyacını başka mecralardan karşıla bence.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *