Kadınlar ve seks

“Göt, erkekleri varolma ihtimali pek yüksek olmayan bir boyuttaki seks için kendilerini havaya uçurmaya istekli hale getirebilecek kudrette bir şeydir. Hiç bir hatun bir penis için kendini havaya uçurmaz.”
Joe Rogan

Erkeklerden okuduğum/duyduğum en rahatsız edici uydurma şeylerden biri de (kadınlardan duyduklarımdan bile fazla) “kadınlar seks konusunda erkeklerden daha arzulu” lafıdır. Dediklerinin doğru olma ihtimali ile kendini avutmaya çalışan, kendini geri planda tutan beyaz şövalyeler tarafından papağan gibi tekrarlanan bu saçma söz kadar rahatsız eden başka bir şey yok.  Bu çok etkili bir feminen sosyal buyruğudur. Kötü şöhretli birkaç PUA tarafından bile içselleştirilmiştir ve cafcaflı bir şekilde anlatılır. Bu hayal, seksüel tepe noktası (sexual peak) miti gibi birkaç yüksek sınıf geleneksel sosyal mitleri arasındadır. Temel seviyede kadın biyolojisi bilgisi bile bu miti çözümlemek için yeterlidir.

Kadınlar erkeklerden daha sekse düşkündür, ama güven eksikliğinden ötürü bu bastırılmıştır.

Kesinlikle yanlış. Sağlıklı bir erkek, bir kadından 12 ila 17 kat arası daha fazla testosteron üretir. Erkeklerden daha fazla ya da erkekler kadar seks istemeleri kadınlar içim biyolojik olarak imkansızdır. Güvenin bana, bir kadın “seksin erkekler için bu kadar önemli olmasının nedenini anlayamıyorum” dediğinde doğruyu söylüyor. Hiç bir kadın kendi testosteron seviyesinin 17 kat artışına şahit olmaz (steroitler dışında). Diğer tüm etkilerinin dışında, testosteron insan libidosunu uyarma konusundaki ana hormondur. Şunu da eklemeliyim, ortalama olarak, çevresel değişiklikleri katmazsak, bir erkeğin testosteron seviyesi 40 yaşından sonra yıl başına %1 azalır ve 60 yaşından bir erkek, 20 yaşından bir erkekten sadece %20 daha az testosterona sahiptir.

Bu gözlemi eleştirenler, kadının cinsel arzusunda ve uyarılmasında testosteronun göz önüne katılacak tek etken olmadığını söyler. Bunu kabul ederim, ama yine de ASIL faktör testosterondur. Bir kadın 12-17 kat fazla testosteronun nasıl hissettireceğini steroit kullanmadan anlayamaz. Aslında, steroit kullanan kadın vücut geliştiricilerde ortaya çıkan ilk etki cinsel istek ve libidodaki aşırı artıştır. Yani kadınların hormonal/ biyokimyasal süreçlerini göz önüne alırsak libidolarını erkeklerinki ile kıyaslamak manasız. Ayrıca kadınların cinsel arzuları döngüseldir. Yumurtlama dönemlerinin zirvesinde bile, yani en azgın oldukları zamanda, erkeklerin 24 saat boyunca yaşadıklarını deneyimleyemezler. Bu mitin kökü ve sosyal geleneğin kaynağı budur.

Diğer eleştiriler östrojenin kadının cinsel arzusunda rol aldığını söyler ki bu da yanlıştır. Östrojenin fonksiyonuna internetten bakabilirsiniz. Bunu yaparken testosteronun fonksiyonlarına da bakın.

Kadınlar erkeklerde olduğu gibi libidolarını sağlama da, kemik yoğunluğunda ve kas kütlesinde hayatları boyunca testosterona bağlıdırlar. Erkeklerde, östrojen testosteron seviyesini azaltır, kas kütlesini azaltır, ergenlerde büyümeyi engeller, jinekomastiye neden olur(göğüs büyümesi), kadınsı karakter özelliklerini artırır ve prostat kanserine yakalanma ihtimalini azaltır. Cinsel arzu östrojen seviyelerinden çok androjen seviyelerine bağlıdır.

Kadın cinsel fonksiyonlarının erkeklerinkinden farklı olduğunu da anlıyorum, ama bu sadece benim görüşlerimi daha da destekliyor. Kadınların cinselliği döngüsel, sadece aylık bir planda değil, hayatı boyuncaki tüm süreçlerde (menopoz, doğurganlığın zirvesi). Erkeklerin cinselliği ergenlikten 40’lı yaşlarına kadar sabit kalırken kadınların aylık ve hayati döngülerinde sürekli inişler ve çıkışlar vardır. Kadınlar daha yavaş azar, gerekli görsel bir uyarıcıya ek olarak psikolojik bir element olmasına (bir fantezi) meyillidirler. Erkekler için ise görsel uyarıcı ve minimal bir feedback yeterlidir(bkz. porno).

Menopoz sonrası hormon terapilerinde kadınların cansızlaşan libidolarını artırmak için de testosteron kullanıldığı sizi şaşırtmamalı. Kadınlar ovulasyon evrelerinin tepesindeyken, gözlemlenen şey ise hamileliği kolaylaştırmak için testosteron seviyelerindeki ani artış, mensturasyonun ardından da kaybolur. Bir kadının testosteronunu nasıl en iyi şekilde uçuşa geçirebileceğinizi tartışabilirsiniz, ama cinsel yanıtı teşvik etmede ihtiyaç duyulan şey testosteronun kendisidir.

Şimdi asıl soru, neden böylesine popüler bir şehir efsanesi oldukça kullanışlı bir sosyal gelenektir? Bunun hakkında düşün biraz. Bu kadınları doğrudan orospu yerine koymadan seksüelleştirir. Önüne gelenle yatmanın yaratacağı utançtan bunu kullanarak sıyrılabilirler. Bunu da kendilerinin aslında gizliden gizliye olmaları gerektiğinden “daha seksüel” oldukları fantezisini öne sunarak hallederler. Ancak sadece içlerindeki bu şeyi ortaya çıkartacak yetkinlikteki bir adamla tanışırlarsa herşey alevlenir. Bu bir cinsel seçilim geleneğidir. Fantezi, kadınların doğru erkek için aslında koyun taklidi yapan kurtlar olduğudur. Bir bakıma doğrudur. Araştırmalar kadınların üreme dönemlerinin zirvesindeyken alfa erkeklerle cinsel birliktelik için agresif bir arayış içindedirler. Ancak, tekrardan, bu sosyal adetin aslı “kadınlar erkekler kadar sekse düşkündürler” olasılığıdır, ki bu kesinlikle kadın cinsel yanıtının şartı değildir.

Kendini düşünen hiçbir erkek, kadınların kendisi ile eş derecede seksle ilgili, aynı şiddette seks arzulu ve sekse düşkün olduğunu düşünmez. Biz kadınların aslında gizli gizli bizi arzuladığı ve eğer toplum bastırmasaydı bu arzunun dizginsizce üzerimize boşalacağı fikrine aşığız. Ancak aynı adamlar biraz sonra kadınların fahişe gibi davranmalarının batı toplumunun düşüşü ile ilgisini anlatmaya başlarlar. İroniktir ki,bu mit erkeği, kadının içindeki seks canavarını ortaya çıkaracak gizli formülü bulmaya ve bir kadının canavarını ortaya çıkarıp onunla tekeşli ilişkiye girm hayaline itiyor.  Eğer kadınlar da erkekler kadar seks düşkünü ise, onlar da tek eşli ilişkiyle ters düşen dürtülere yenik düşmezler miydi? Kadınların da erkekler kadar sekse düşkün olduğu bir dünya düşünün. Gay bathouseları düşünün ve kafanızda bir model oluşacaktır.

Kadınlar bu düşünceyi tabi savunuyor ve cesaretlendiriyor çünkü bu ataerkil cinsel baskıya karşı bir başkaldırı olarak görülüyor (evet, siz şeytani erkekler bizi serbest bıraksanız daha fazla seks yaparız ) aynı zamanda üstü kapalı bir şekilde erkekleri bu davadaki beyaz şovalye sempatizanlarına dönüştürüyorlar.(örneğin feminen hak sanrısı ve feminen üstünlük)

Bu konuya başlamaktaki amacım kadınların cinsel olarak istekli olup olmadıklarını tartışmak değildi – kesinlikle istekliler – sadece kadınların (ve erkek eşdeğerlerinin) “kadınlar erkekler kadar/ erkeklerden daha fazla arzuludurlar” uydurmacasına dikkat çekmekti. Kendi doğal testosteron seviyesinden 12-17 kat daha fazla testosteron salgılamayan ve bir erkeğin biyolojik durumunda olmayan hiç bir kadın bu konu hakkında gerçekçi bir değerlendirme yapamaz. Bu mit aptalca olsa da dediğim gibi kadınların cinsel istek olarak erkeklere eş olduğunu düşünmek kadınlar tarafından kadınları güçlendiren bir şeymiş gibi algılanıyor. Ve kendini kadın ile özdeşleştirenler için ise bu mit böyle cinsel olarak bastırılmış bir kadınla birgün seks yapabilme ihtimali hayalini ayakta tutuyor.

Çeviri : Women & Sex
Çeviren : Olaf

Rollo Tomassi : Kırmızı Hap camiasının en önemli figürlerinden biri olan Rollo Tomassi'nin The Rational Male kitabı her erkeğin okuması gereken başucu eseri. Oldukça popüler olan The Rational Male bloğunun da sahibi de olan Rollo, The Rational Male - Preventive Medicine (Volume 2) ve The Rational Male - Positive Masculinity: Positive Masculinity (Volume 3) adlı kitapları ile ilk kitabındaki fikirleri daha da geliştirdi. Rollo Tomassi'yi burada Rollo Tomassi etiketinde de takip edebilirsiniz.
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

146 thoughts on “Kadınlar ve seks”

  1. Takip eden sayısının 5000 civarı olması lazım. Belki biraz daha yüksek. Çok değil yani. Site ise günde 15 – 18 bin hit alıyor.

  2. Yorumlar 2 günde 100 ü geçti
   trp gençliği çıldırdı FORUM istiyor

   mahmut abi duy sesimizi telegram discord platformlardak ergen istilasından bıktık

 1. Jonny delusion, amlilarla iletisim 101 ve bi cok pua kadinlarin daha azgin oldugunu soylemisti burdaki celiski şu ” eger bu kadar azginlarsa nasil kendilerini nasil kontrol ediyorlar ?

  1. En iyi şekilde rol yapma yetisine sahipler;
   Kız eğer vermem der 4 kere yanaşıp her seferinde geri itip hala da yanında kalıyorsa istiyordur. İyi rol yaparlar bunu çoğunlukla bilinçsiz yaparlar, ama iyi okursanız hareketleri her türlü kazanım doğurur.

   1. Kadın aslında rol yapmıyor daha doğrusu erkek – kadın çiftleşme ritüelinde kadına düşen tarafı oynuyor. Günümüzde çoğu erkek kadınlar için uğraşmak yazısında bahsettiğimiz gibi kadınlardan erkek gibi davranmalarını beklediklerinden olayı rol yapmak, ego kasmak, ego tatmini falan sanıyor.

  2. Bahsettiğiniz kişinin kanıtı nedir?Yukarda bilimsel bir şekilde temellendirilmiş bir sav var.

   Yine de dediğiniz gibi daha azgın olduklarını varsayalım.Sanırım ben bir kız olsaydım o kadar erkeğin bakışlarından,ilgisinden sonra toplum tarafından da desteklenen egom sayesinde Vs Vs ben de bastırırdım.

 2. Benim bu gönderiden anladığım,kadınlar doğru erkeği bulduklarında çok istekli oluyorlar.”Kadınlar erkekler kadar azgındır”sözü ise feminist kültürün biz erkekler için oynadığı bir oyun.Kadınlar bu sözle poligamik(çok eşli) gibi gözüktürülmeye çalışılıyor.Ama onlar hipergamikler

 3. Bu makalenin pek çok erkeği kızlar seks ddüşünmez mitine yönlendirecek büyük eksiklikleri olduğunu düşünüyoorum açıkçası.

  aslında özet şu olmalı bana göre; kadınlar da en az bizim kadar cinselliği sever ve isterler, fakat; libidoları daha çok dış uyaranlarla ateşlenir.

  Üstelik kadın ve erkeklerin cinsellik anlayışları bu kadar farklıyken, böyle bir yaklaşım elmalarla-armutları kıyaslamak olur.

  1. Kadınlar seks düşünmez ya da sekse ihtiyaçları yok demiyor zaten. Kadınlar sekse erkekler kadar şiddetli ihtiyaç duymuyor demek. Ortalamaya vurursan.

   İşler işimize geldiği gibi olsa ne güzel olurdu da, kadınların erkeklere göre avantajını ve ellerindeki silahı bilmeden kadın – erkek ilişkilerinde stratejik davranmak zor.

   Yazının ana fikri basit : kadınlar erkekler kadar şiddetli seks ihtiyacı hissetmezler. Kadını azdırdığında şiddetli seks ihtiyacı hissederler tabii ki ama gündelik hayatta özellikle erkekler kadar hissetmezler.

   1. Yani kabaca doğrusu bu bencede, sıradan bi adamın yürümesine bir şey olmazken, çekici bir adamın yanında ıslanır ve seks isteği artar.

    Bu tıpkı inhibitör gibi bir şey, eğer betaysan tamamen itersin kızları ve cinsel istek uyandıramazsın,

    eğer çekiciysen, tüm kadınlarda fazla istek uyandırırsın, tek eşli çalışmıyor yani.

  2. Aynen makalenin büyük eksiklikleri ve yanlışlıkları var. İfadeye baksana:

   “Ayrıca kadınların cinsel arzuları döngüseldir. Yumurtlama dönemlerinin zirvesinde bile, yani en azgın oldukları zamanda, erkeklerin 24 saat boyunca yaşadıklarını deneyimleyemezler.”

   Ne yaşıyoruz lan biz sanki, duvara falan mı sürtüyoruz asfasdasfas. Kadınların yumurtlama dönemlerinde ne kadar azgın olduklarını bilmeyen yoktur, sabah sabah seks yapmak istiyorum diye uyandırıldığımı bilirim amk haha. Çeviride bir hata mı var diye orijinalini de okudum ifade aynen böyle.

   1. Rollo’yu yanlış anlıyorsunuz. Olay yatağındaki kadının azgınlığından değil normal hayatta erkeğin sekse ihtiyacından bahsediyor. Kadınlarda aynı şiddet yok diyor. Çeviride bayağı düzeltme yaptım ama makalenin aslına uygundur.

    1. Siktiret abi ben sana katılıyorum.

     Olay tamamen gündelik hayat.
     Yolda gördüğüm hatuna üff bu ne pompalanır dersin. Ama o hatun ne kadar ateşli olursan ol of buna cowgirl gibi binmek istiyorum demez. Çok beğendiyse kafasında masallar yazarak eksik parçaları hayal eder. Haksız mıyım?

 4. Madem durum bu ilişkide ikna eden tarafmı olacağız her zaman ? Kadınlar nasıl azar? Ayrıca bizim kadınları anlamamıza daha zor arada bu kadar fark varken

  1. Yazılardan yanlış kelimelerle yanlış anlamlar çıkarmayın. Kadını cinsel ilişkiye ikna eden taraf erkek olacak evet. Ama normalde tek eşli ilişkiye erkeği ikna edecek kişi kadın olmalı. Bkz. Seks ve ilişkilerin temel ilkesi. Buraya gelen çoğu erkek tabii hayatlarının şu anına kadar bir kadın tarafından tek eşli ilişkiye ikna edilmeye çalışılma deneyimi yaşamadığından bunun absürt bir şey olduğunu sanıyor ama böyle bir şey var.

   Bu yazıdan çıkarılacak dolaylı sonuç, seks kadının silahı ise ilişkinin erkeğin silahı olduğu. İkisinin de kadının elinde olduğunu sanan bir mavi haplıysanız yani sekse karşı elinizdeki ilişki kozunun farkında değilseniz vay halinize.

   Ben yıllar önce kadınları anlamadan da sikebileceğimi fark ettikten sonra kadınları anlamaya çalışmayı bıraktım. Sana da aynısını tavsiye ederim (sonra kırmızı hap zaten kadınların anlaşılmaz yaratıklar olduğu masalının uydurma olduğunu gösterince onca sene boşa zaman harcamadığıma da sevindim).

   1. Daha önemli bir sorun var benim. Bu deneyimi hiç tatmamış erkek, tatmak için ne yapmalı? Tabak mı çevirmeli? Bir süre sonra bu flörtler sonucu hatun kişinin bu iş nereye gidiyor baskılarından mı bahsediyoruz? Çünkü seksi elde etmek için önce ilişkinin gerçekleşmesi gerektiği fikri ile büyüdük. Bu cümleye bakınca ilişkiyi sağlayanın erkek olduğu açık fakat buradan koz olarak kullanabileceğiniz anlamı çıkmaz. Ben şahsen kadının seks istiyorsan ilişki içinde olmalıyız imalarını biliyorum. Fakat hiç ilişki istiyorsan seks yapmalıyız mesajı veren bi erkek görmedim. Zor bir şey çünkü seçenekleri bol olan doğal tabak çevirici hatunun ilişki için ısrar ettiğini görmedim hiç. Hep erkek seks için ilişkiyi önceden sağlamak ve ikna etmek zorunda anlamı çıkıyor buradan.

    Cevap gözümüzün önünde belkide ama oldukça karmaşık bir şekilde.

    1. Mavi hapli ve iliskiye deger olmadiginiz icin gormuyorsunuz. Aslina bakarsan statunu yukseltirsen ara ara bir hatun seni kafalamaya calisir zaten.

     Olay iliski istiyorsan once vereceksin degil iliskiyi sen hakedeceksin. Bu seks de olabilir evine geldi mi ortaligi cekip cevirip yemek yapmak seklinde de. Bunu da soyleyemezsin anca hareketlerinden yansir.

     Gunumuzde erkeklerin 90%si zaten basindan iliski istiyor ve basindan elinde kart yok. Erkek kadin tarafindan ikna esilmedikce iliskiye meyilli olmamalidir.

     Sana soyle ornek vereyim. Ben cok gencken bir kizdan hoslandim mi onunla el ele ya da sarilip yatma hayali aklimdan mutlaka gecerdi. Simdi istesem de yapamiyorum. Kafanda daha basindan bunlar canlaniyorsa kadinin iliskiye ikna ettigi adam olma sansin sifira yakin.

 5. Rollo nadiren de olsa zırvalıyor. Yazıda erkekleri öyle bir anlatmışlar ki hepimiz Arog’daki viagra almış Arif gibi geziyoruz sanki. Önümüze gelene sokacaz da zor tutuyoruz sanki kendimizi haha. Kadınlarla erkeklerin libidosu hemen hemen eşittir arkadaşlar. Aradaki fark senin bunu gizlemek için çokta bir nedenin yokken kadınların bunu gizlemesi için çeşitli nedenleri vardır. Şunu izleyip bir karşılaştırın bakalım kendi libidonuzla kadınların libidosunu:

  https://www.youtube.com/watch?v=1iteq9_Px0M

  1. Yazı Rollo’nun ama ana fikre katılıyorum. Çoğu erkeği eğer cinsel partneri yoksa günde 2 – 3 kere mastürbasyona iten dürtü şiddetinde dürtü kadınların çoğunda yok. Yani günde 2 – 3 kere ya da hergün mastürbasyon yapan erkek oranı ile kadın oranı aynı ise bu fikrim sarsılır.

   1. Günde 2-3 kere mi? Oha. Günde 2-3 kere mastürbasyon yapmak bence cinsellik ihtiyacının veya libidonun tatmin edilmesiyle alakalı değil. Tamamen beyne dopamin salgılatmak ile alakalı. Ergenlik zamanlarımda etrafımdan çok duyduğum bir şeydi “sıkıldığım zaman/yapacak bir şey bulamadığım zaman çavuşu tokatlıyorum” lafı. Bu durum aynen beyne aşırı derecede dopamin salgılatan uyuşturuculara benziyor. Her seferinde bir öncekinden daha fazla dozda uyuşturucu kullanmak gibi. Sonra da overdose’dan ölüyorlar zaten. Sen ne dersin bilmem ama partnerim olmadığı zamanlarda, hayatımda hiçbir zaman günde 2-3 kere mastürbasyon yapmadım. Zevk alamazsın ki, mantığı yok :D. Videoyu izledin mi? Videoda hergün yapıyorum diyen kızlar da var ama geneli haftada 3-4 kere diyor. Benim bildiğim bu rakam erkekte ve kadında eşit. Günde 2-3 kere mastürbasyon yapan kız varsa o da anormal tabii.

   2. o öyle değil. kadınların mekanizmasıyla erkeğinki farklı. ayrıca erkeğin günde 3 mastürbasyon yapması açık ve net “işsizlik” ile açıklanabilecek bir durum. hayvanat bahçesindeki primatlar da aşırı mastürbasyon yapıyor. onlarınki de işsizlik bizimki de. yukarıda arkadaşın dediği gibi bir de dopamin için yapılması var olayda.

  2. -Yazıda erkekleri öyle bir anlatmışlar ki hepimiz Arog’daki viagra almış Arif gibi geziyoruz sanki
   +Zaten öyle değilmiyiz

  3. Adrian’ın bu videolarından sonra Türk kadın ve kızlarına bakmayı bıraktım. Bu kadar güzel kızlardan sonra sokaklar da bir anlam ifade etmiyor. Bir kaç hafta oldu. Zaten güzel olanlar da zengin ve yakışıklı arayışında..

 6. Bir ortama giren erkek çevredeki kadınlar tarafından ÖZELLİKLE 18-30 ARASINDAYSA) HEMEN O ERKEĞİN POTANSİYEL SEKS PARTNERİ OLUP OLAMAYACAĞINI HIZLICA KONTROL EDERLER

  Baştan aşağı süzer
  Seks, ilişki, partner kavramlarından uzak kendi hayal aleminde yaşayan MR. BETA BOY, mevzuyu anlamamışken kız çoktan erkeğimizin notunu vermiş olup instadan 8.tabağıyla mesajlaşmaya başlamıştır bile.

  Kızların erkeklerden daha çabuk olgunlaşmaları bu konuda önemli bir sebeptir.

  Yapılan çoğu şeyin CPD artırılması için yapıldığı
  Estetik cerrahi piyasasının çoğunun kadınlar tarafından domine edilmiş olması bir gerçeği gözler önüne seriyor

  DAHA GÜZEL YÜZ
  DAHA İRİ ŞEKİLLİ GÖĞÜSLER
  DAHA PARLAK SAÇLAR
  DAHA DAHA DAHA…

  Bunca şey aynaya bakınca KENDİNE daha güzel görünme isteği mi ? HAYIR

  Seksüellik ne kadar da önemli değil mi kadınlar için?!!

  Erkekler kendisi için yaptığı şeyler yüzünden DIŞLANIP,UTANDIRILIRKEN

  Sen iyice betalaş ben Alfa çekebileyim öyle mi ???!!!

  1. Tek özellikleri güzellik , onları da parlatmak için bunca uğraşıyorlar ama erkeğin gelişimin önünde toplumsal olarak bir ayıplanma var.
   Gelişime iten bir algı daha göremedim hep geriye çekiş hep bir eziş.

   Mahmut Abi No more Mr.Nice Guy kitabını türkçeye çevirsen keşke

 7. Çok doğru bir yazı.

  Anlamayanlar için, kadın erkek gibi her önüne geleni sikmek istemez.
  Kudretli bir erkeğe boyun eğmek ister. Kutretli erkek onu sikmek isterse boyun eğer zevk alır. Bununla ilgili fanteziler kurabilir.

  Ben buralara düşmeme neden olan ilişkimin alfa olduğum ilk zamanlarında hatun habire sevişmek istiyordu ve orgazm oluyordu. Ben sümsük betaya dönüşmeye başlayınca sex %90 azaldı ve hatun orgazm olamamaya başladı.

  Kadınların cinsel arzusu bizim ki gibi deliğe sok memişleri mıncıkla şeklinde değil.

  Değerli bir erkeğin arzularına boyun eğmek istiyorlar.

  Bu normal hatunlar için geçerli tabi. Ne hasta karılar gördün damacanaya tecavüz bile edebilirlerdi:)

 8. Şu Rollo Tomassi dr bir kere bizi rahatlatacak şeyler söylesin. Yazı doğru olsun olmasın insanı hayattan soğutuyor. Aşırı karamsar bakış açısı var herifin kırmıız hapla ilk tanışan birisi bu adamı okursa direkt depresyona girer. Şahsen her dediğini takmıyorum bu adamın.

 9. Bak gögüsle ilgilenmemesi anormal. İnsan göğüsle ilgilenmez mi ya. Rahat bir 5 dk sırf göğüsle ilgilenilir :))

  Adam yatıyor, zahmete girmiyor derken? Hep cowgirl mü anlamadım?

  1. ablam bizi trollüyor musun bilmiyorum ama,
   aklına da kötü şeyler sokmak istemem; eşin gay olabilir. robotik heyecan olmayan bir seks ilişkiniz var. buradan bu anlam çıkıyor.
   insan erkek olur da kadınını uçurmaz mı anasını satayım o nasıl ilişki?

   değil mi arkadaşlar? teyit edin beni yanlış yönlendirmeyelim.

   1. Her erkekte bazı zamanlar isteksizlik olmaz mı?
    BaZı dönemler o işler hiç yokmuşcasına isteksiz oluruz .
    Gerçekten olmasa da olur falan .
    Ama
    İsteyince fena isteriz.
    Bence de kadınların baskı altında ve kocasına itaatkar olmasının istenilen bir şey olması bir gereklilik olduğu için öyle.
    Bir istek gelirse fena isteriz ve bir sınırımız olmaz erkekler ister ama bence kendilerini daha güzel durdurur.
    Yani yönlendirilmeye ve yol gösterilmesine muhtacız bence .

   2. Buraya bakmışsın ama pek bir şey anlamamışsın ki normal. Burası kadınlar için ya da kadınların dertlerine cevap bulabilecekleri bir yer değil. Sorunu yanlış yerde soruyorsun. Burası erkek izci kampı gibi bir yer. Kızlar soruyoru denedin mi?

  2. Valla ablacım bu kadar bilgiden çıkarılabilecek sanırım 3-5 sonuç var. Ya eşin gay ya da senden gerçekten hoşlanmıyor:D Bunu net bir şekilde konuşabilirsin bence. Neden olmasın ki?

 10. Gayet doğru tespitler içeren bir yazı yazmış rollo zaten bilinen de şeyleri söylemiş niye bu kadar tepki verilmiş anlamadım? Kadınlar erkekler kadar sekse düşkünse beyler niye millet eli sikinde dolanıyor betalaşıyor vs vs hasbelkader belgesel izleyenler de bilecektir memelilerde erkek genelde döllemeye hep hazır nazır çok seçici olmaz ama dişiler belli dönemlerde çiftleşirler ve seçim yaparlar zaten aksi halde evrimimiz boyunca alfalık betalık hipergami gibi sosyal kavramlar ortaya çıkmazdı

 11. Yazı çokça eleştiri almış ve Mahmut Abi’yi de ikna etmişsiniz :)) ama bence Rollo’nun söylediği erkekleri 24 saat sokacak delik arayan bulamayınca da hayvanlar gibi masturbasyon yapan bir profil olarak göstermek değil. Rollo son derece haklı çünkü biz yolda yürürken ve bambaşka bir şeyden bahsediyorken de gördüğümüz bir çift göğüse “boom, şuna bak oooğlüüüm” diyoruz içimizden. Sonra unutuyoruz. Sonra bir çift parlak bacak için. Sonra bir başka şey için. Kadınlarda durumun bu olmadığını biliyoruz zaten. Ayrıca erkeklerde porno kültürü kadınlara oranla çok çok daha yaygın olduğu da açık bir gerçek. Testosteron hormonumuz bize bir deliğe girme ihtimalimiz olmadığı anda da seks düşündürebiliyor. Sokakta durduk yere kalkan penisini nasıl saklayacağını bilemeyen de biziz. (kadınların neyi kalkacak demiyceksiniz dimi:D) Dolayısıyla yazı son derece faydalı ve üzerine düşünmeye değer. Rollo’ya da, çeviriyi yapan Olaf’a da teşekkür etmek gerek.

 12. VinceWild’a katılıyorum, çeviriye emek verilmiş tabii, emeğine sağlık, fakat; bu kadar insan yanlış anlıyorsa bu makale gerçekten de sıkıntılıdır.

  Doğrudur kadınlar seks konusunda bizze göre daha kontrollüdür ve dış uyaranlar önceliklidir de gereksiz dolandırılmış olduğu için yanlış anlaşılmaya müsait bir konu.

 13. david buss – kadınlar neden sex yapar kitabında da bundan (kadınların testosteron seviyesinin düşüklüğünden ve erkeklerin seks için fazla ısrarcı olduklarından) bahsediliyordu. ancak christopher ryan(psikiyatr) – cinselliğin şafağı kitabında birçok farklı kabile örneğinden giderek kadınların daha “azgın” olduklarını yazıyor. mesela bir kabilede karnı-şişen hamile kadınlarla seks yapmak yasak olunca kadınlar bebeği düşürüp seks yapıyorlar. rational male (rollo tomassi zannedersem) ne kadar bilgiye sahip bilmiyorum. Biraz muallak konu açıkcası.

  Artık redpill için doktor, antropolog gibi özel alanlardan teyit mekanizması bulmalıyız. mesela “kadınların testosteron seviyesi erkekten 16 kat düşük”
  ee?
  “demekki kadının sex-drive’ı erkeğin 1/16’sı kadar”
  yok dostum. bu kadar basit değil.

  her memeli dişide bir yumurtlama evresi vardır. bu yumurtlama dönemi bütün dişilerde belirginleşir. ne olur? maymunun götü kızarır, aslanlar feromon salgılar vs. bir şekilde erkek tarafından algılanabilir ancak insan dişisinin yuurtlama dönemi algılanamaz erkek tarafından. erkeği her daim yanında tutmak için bu şekilde evrimleşmiş. şu sonuca getireceğim. hal böyleyken erkek seks sürekli isterken kadının erkeği yanında tutması biri 16x iken diğeri 1x olması ile açıklanamaz. biraz farklı bir durum. dediğim gibi jinekologlar bilebilir bunu. bu siteye bir danışman olsa biri keşke. öyle işsiz doktor da bulunmaz 😀

  1. aslında danışmanlık yapabilirdim ama mahmut reis forum da açmadı yarak kürek açıklamalara kurban gitmesin şimdi evrimsel biyoloji

 14. ayrıca bu adamın, rollo tomassi, internette biyoğrafisi yok. prof dr. mu yoksa esnaf mı nedir yani? kadınlar hakkında ciddi yazılar yazıyorsun ne olduğun belli değil.
  kitabına baktım kendisi hakkında bilgi kırıntısı vermiyor. devlet üniversitesine girdiğini yazıyor ve bu yazdıklarını tecrübelerine dayandırdığını. adam yemin etmiş herhalde 😀

  1. Psikolojiden lisans diplomasi var. Kendisini likor pazarlayan bir sirketi var ama Rollo Tomassiyi Sosuave forumunda moderatorlugu bu konuda sozu dinlenen biri yapti. Sosuavede pua olarak baslayan ama kisa surede “bu genclere pua ogretmeden once daha buyuk bir ortak sikinti var ona bakmak lazim” diye kirmizi hapa evrilen olayin 3Rsinden biri : Rollo, Roissy ve Roosh. Orada benim su an yaptigim gibi 10 sene Guzin Abilik gecmisi var o nedenle otorite sayilir.

   Biyografisi gizli sakli degil.

 15. Ya ben de sorayım şimdi
  İlginç bir durummuş peki,
  erkekler de demiyor mu bir defa da kadın öpsün okşasın falan .
  Bende bu konuda rol hep erkeğe düşüyor sanıyorum.

  1. @Şehlabehnaz
   Erkeklerde ister bunu ama, bu istek feminen bir istektir. Sürekli erkek kadın beni öpsün, kadın soysun, kadın ilk hareketi atsın diyorsa o erkekte bir sıkıntı vardır. Erkek değil oğlana daha yakındır. Yani kısaca erkekde ister ara ara böyle şeyler. Ama ara ara istemesi normaldir sürekli istemesi değil. Ayrıca şehlacık senin yerin bura değil 😀 KadınlarKlübü orda neden entel dantel sorularını sormuyorsun prensesler gibi takılmıyorsun kız kıza? Salın lan bizim siteyi. Kadınların bu siteyi keşfetmesini istemiyorum :'(

 16. Mahmut abi merhaba

  Lüks restoranlarda görgü kuralları var kadının sandalyesini çekeceksin o oturucak veya başka bir durumda arabanın kapısını açacaksın (biz hizmetçimiyiz len mq) bu gçrgü kuralları ile ilgili bir yazı yazarmısın?

  1. Ileri muhendisligin en dip köşelerinden ayrıntılar veren bir hocaya iki bilinmeyenli denklemlerde ne yapmalıyız diye sormuşsun dostum:)

  2. Bu bahsettiğin görgü kuralları kadınların erkeğe saygı gösterdikleri 1950’ler ila 1980’ler arası dönemde geçerliydi. Şu an beni domaltıp sikseler bunların hiçbirini yapmam, yapmıyorum da zaten.

   Kızla buluştuk bir şeyler içtik ve evlere dağılacağız. Ayrılacağımız yere kadar birlikte yürürüz. Sonra ben yoluma kız yoluna. Asla ama asla otobüs durağına bırakma ya da başka bir şey yapmam. Sonra kendimden tiksiniyorum. Şu zamandaki kızlar için cidden değmez. Siz de yapmayın ve sakın aptalca utanma duygusu yaşamayın bundan. Yok ayıp olur yok erkek şöyle olmalı gibi saçmalıkları silin kafanızdan.

 17. öncelikle merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım şuan yazıları okuyana kadarki hayatım loser şeklinde geçti bundan sonra böyle geçmesini istemiyorum masturbasyon ve boş vakit harcayan şeyleri yapıyorum. Bir kaç yazıyı okudum red pilli sindirmek istiyorum gerçek bir alfa olmak istiyorum toplumda istenen arzulanan insan olmak istiyorum ,bana yardımcı olacağınızı düşünüyorum , Mahmut abi özellikle senden yardım istiyorum , neler yapmalıyım kendimi geliştirmek amacıyla cevap verdiğiniz anda uygulamaya başlıycam disiplin sağlamaya uğraşıcam . Teşekkür ederim.

 18. Hocam instagram mesaj oyunun da hatunlar mesajlara çok geç dönüyorlar.
  4-5 saat sonra yazıyor, bende buna karşılık 4-5 saat sonra yazıyorum. Aniden yazınca muhtaç görüntü cizmemek için.
  Buna karşı tutumumuz ne olmalı sizce aynı şekil yazmaya devammı edeyim yoksa next en iyisimi.

  1. Döndüğü sürece devam. 4 – 5 saatte birden daha yoğun mesajlaşabiliyorsanız ise zaten çok boşsunuz, yapacak verimli bir şeyler bulun.

   1. Anladım abi aslında 4-5 saat aralıklardan az mesajlaşmak kadına karşı zamanı değersiz, boş bu adamın gibi bir imaj çizebiliyor.
    Bi nevi fazla ve sık mesajlaşmak da bir tuzak.
    Anladigim kadarıyla buda bir test.
    ( Dur bakiyim mesajlara geç yazınca sorun yaratacakmi bu adam ? Zamanı değerli mi değersiz mi ? Diye )

    Şimdi mahmut abi instagram mesaj oyunum kötü normalde ama iyileştirmek istediğim için bi süre instagramda vakit geçiricem.
    (Tabikide daygame , online oyundan iyi)
    Kızlara hafif küstah, kıç yalama muhabbetine girmeden , komik şekilde laf sokarak muhabbeti sürdürüyorum.

    Sormak istediğim şu ;
    Kıza ilk yürüdük mesaj yoluyla. Testlerini geçtik, kendi çerçevemizin sarsilmayacagini gösterdik . Şimdi kızla muhabbeti sürdürüyoruz mesajda herşey iyi hoş ama muhabbet bittikten sonra ertesi gün kendisi yazmıyor sonra. üst üste kaç kere ilk mesajı bizim atmamız lazım.

    Aslında benim planladığım oyun şu;
    10 gün süre veriyorum kendime.
    1.gün =ilk mesajı atıyorum testleri geçip, kıç yalama muhabbetine girmeden , komik adam imajımı gösteriyorum felan filan.
    4. Gün= ikinci mesajı atıp aynı şekil sohbet.
    7. Gün = tekrar mesaj atıp biraz sohbet ettikten sonra buluşma için yer zaman belirleme, bu esnada telefonunuda istiyorum.
    Buluşma gerçekleşirse fiziksel temasla ilgi belli etme işini yaparım . Mesajda veya telefonda ilgi belli etmek ne bileyim beta oyunu gibi geliyor. ( belkide yanılıyorumdur. )

    ( 3 mesajdan sonra aslında fazla uzatmak istemiyorum. 3 mesaj sonrası buluşma olmazsa soft next.
    Sonra duruma göre ilerlemezse direk next. bana göre mesaj tuzak gibi geliyor abi. Daha önce bu haftalarca konuşma yüzünden friendzone düşüp kızın birini oneitis yapmıştım. Yani next yanlış bir seçim burada belki ama en azından alt tarafı bi kız dışarda sürüyle var .)

    Şimdi abi yazdığım oyunda 3 defa kıza biz ilk mesajı atıyoruz bu bizi muhtaç veya çok istekli gösterirmi?. 3 gün ara ile 3 mesaj. 10 gün olayı esnetilebilirmi bilmiyorum. Ama asıl amaç reele dökmek işi onun için 10 gün süre ve 3 mesaj iyi gibi düşünüyorum .

    1. Su yazdigimdan anladim abi diye yaptigin cikarim ve kafa yapin cok vahim. Mavi hap kendini ilk paragrafta ele veriyor. Kadina nasil gorundugunle ilgili cikarim yapmissin. Kadina nasil gorundugunle mesgulsun. Yani zihin merkezinde kadin var. Bu kafayla hicbir seyi dogru yapamazsin.

     Alfa erkek gercekten kadini kadindan daha siklikla mesajlayacak ya da mesaj arasi kadini dusunecek vakti bulamaz. Alfa gibi gorunmeye vakit harcayacagina alfa gibi kendinle mesgul ol.

     Iki mesaj arasi kadin aklindan cikmiyorsa mavi hapli betasindir. Bundan kurtulmaya bak. Gerisi hava civa.

     1. Haklısın abi. Teoride herşey tamam olsada ,zihinsel mastürbasyon yapmamdan ötürü pratik yapmadım.
      Pratik eksiği olduğu için mavi haplı beta olduğumu düşünüyorum.

      Yani yılların mavi haplılığından ve oneitis kafa yapısından kurtulmak hiç de kolay değilmiş bunu anladım .
      Teoride mükemmel olsamda bu pratik eksikliği yüzünden gene birşey değişmiyor .
      Yinede eskiye nazaran bir çok mavi hap hareketinden kurtulduğumu düşünüyorum . ( seni seviyorumlar, sık mesajlasmalar, iltifatlar, oneitis, beta beden dili)

      Zihinsel mastürbasyonu tamamiyle bırakıp , pratiğe odaklandım abi ayrıntılı şekilde sana yazmamda ki sebebi sanırım kadını tamamiyle zihinsel odak noktam olarak yapmış olarak algıladın . Alfa kafa yapısındayım gibi bi iddiamda yok abi. Sadece kendimi geliştirmek istiyorum. Ama biraz kafam karışık işte.

 19. Hocam takildigim bi kiz var hatta bi vakitten sonra bulustuk bile ama şu da var.
  Son zamanlarda ilk mesaji hep ben attim.
  3 4 kere bu durum boyle oldu.
  Bende dedim bakalim o mesaj atcak mi yok atmiyo

  Ama ben mesaj atarsam baya da guzel sohbet geciyo kiz benden daha cok konusuyo daha ilgili diyebilirim.
  Buluşmaya gelmesi de buna işaret.

  Hatta oncesinde biraz sogukluk vardi bulusmayla daha da durumu sicaklastirdigimi düşündüm

  Ama tık yok karşidan.
  Kafa dogrudan bu iş olmaz nextleye gidiyo ama acaba o da istiyo ama karsidan mi bekliyo
  Napmak gerek
  Aciklarsan sevinirim

  1. sürekli senden bahsetmesi içten içe taşak geçmesi anlamına gelebilir
   sorusuna verdiğin her cevap geçilemeyen shit test olarak algılanabilir
   sohbeti kız yönetyorsa büyyük sıkıntı var demektir

   buluşmaya çağır ilerle ilerle duruma göre nextlersin

   1. Yok benden bahsetme anlaminda degil

    mesela sohbet konusunda soguk degil baya ilgili sohbet ediyor.
    Bişey derim okuz gibi cevap vermez sohbetin ilerlemesi icin katkida bulunur hevesli yani
    Sıkılmış gibi davranmaz

    Tek sıkıntı ben yazmadigim surece yazmiyor.
    O zaman sıkılmış diye dusunuyorum

    Ee o zaman niye bulusmaya geliyor ki
    Anlamiyorum bunu

    Acaba agirdan mi satiyor yoksa siklemiyo mu net bisey diyemiyorum

   2. Kisacasi bulusmaya gittik ettik ama ilk mesaji atmiyor ya hani

    Hic hal hatir sormuyon diye bi ara yoklasammi

    Mesaj atmayana ben de atmam soguturum arayi da buluşmaya gelmesi kafa karistiriyo

    Mesaj atana kadar hiç yazmayayimmi ??

   3. kurbanbayramıözel mi hahashhdsahasdyhjadsknjıu8yadsgvbhjhadsuygfgadsvbnkjhuadsyguvbmasnkjlıugadshvbkjhadsyugudvsajbhjnjkşodsaıuhghvbadsnkmloıadsugycvnbadsnmlşkjdashugv dsa

 20. Bu ne ya? Son zamanlarda kadınlar tünedi bu siteye. Burası erkek bloğu. Kadınların düşüncelerini dinleme yeri değil.

 21. Mahmut abi şu an konuştugum kız feminen teslimiyet gösteriyor ama kızla cok uzak şehirlerdeyiz ve okulların acılmasına 1 ay var ve her gün mesajlaşıyoruz. Bu gibi durumlarda ne yapmak gerekir? Ben normalde 2-3 günde bir yazıyordum ama artık o da yazmaya basladıgı icin her gün mesajlasıyoruz.

 22. Troll mü değil mi, bilmiyorum.
  Yakında burası “Admin , kantinde Oğuz bana bakmadı. Ne yapayım?” gibisinden sorularla muhattap olacakmış gibi geliyor.
  “Ben güzelim, ben özelim. Neden giysilerimi çıkartmıyor? Niye ben edilgenim?” falan filan.
  Bi siktir git ya. Haydar Dümen’e falan sor sorularını.

 23. Mahmut abi asgari ücretle çalışan insan is noktasında kendini nasıl geliştirecek. Hani sürekli isinde sporda ve sana değer katacak alanlarda kendini geliştir diyoruz ya adam belli bir yasa gelip hala asgari ücretle çalışıyorsa ne yapmalı

  1. @Gajemex
   İngilizce gibi bir yabancı dil öğren. Yazılım dillerinden herhangi birisini öğrenebilirsin(gelecek ve para var bu meslekde). Daha fazla para kazanmak istiyorsan robert kiyosaki zengin baba yoksul baba kitabını al oku.

 24. 60 yaşındaki bir adam 20 yaşindakinden %20 daha az testosteron seviyesine mi sahip. Hic mi boyolojiden anlayan yok bu bloglarda.?
  Genel olarak haklı olabilir ama testosteron olarak %50 . Ufak bir araştırmayla bunu kolayca bulabilirsiniz. Dedeleri de gaza getirmeyelim lutfen😎

  1. Himm. Uzman olduğunu söyleyemem. Rollo’nun hatası testosteronun 40 yaşından itibaren düşmeye başladığını varsaymak ama 30dan başlıyor.

   Ortalama testosteron seviyesi yetişkin erkekte 30undan itibaren 1% düşüyor. Bu durumda 60 yaşında 30% aşağıda olmaz mı?

 25. Selamlar Mahmut reis. Siteyi bir arkadaşım vasıtasıyla öğrendim inceledim oldukça beğendim. 2 sene önce sağlam bir mavi haplı biri olarak son 1-1,5 senedir falan hiç bilmeden bu sitedeki öğretileri uyguluyormuşum. Lise hayatım boşa gitti ama bu da bir tecrübedir herkes anasının karnından alfa doğmuyor sonuçta. Öncelikle 18 yaşındayım 19’a az kaldı. Maskülenlik konusunda tavsiyelerin nelerdir sol kulağa küpe takıyorum bunda bir sorun var mı? İnstagramda attığımız fotolarda yanımızda kız olmalı mı olmamalı mı? Gözlük kullanıyorum normal kemik çerçeveli gözlük. Yuvarlak gözlük alsam feminen mi durur? Cevap ve tavsiyelerinizi bekliyorum

  1. Hosgeldin. Lisede cogu erkek oglan cocugudur ve iliski namina elinde pek firsat yoktur. Pek atraksiyon olmamasi normaldir.

   Bu siteyi ayrintili okursan sorularini kendin cevaplayabilirsin.

   1. En azından küpe hakkında ne düşündüğünüzü öğrenebilir miyim? Bir kaç gündür sitenin altını üstüne getirdim çok fazla yazı okudum ancak buna bir cevap bulamadım.

    1. Sol kulağa küpe bence maskülenite açısından negatif ama çok mühim bir negatif değil. Ama senin daha büyük erkekler tarafından daha az ciddiye alınmana neden olur ki sonradan ciddi kariyer yapacaksan çıkarman daha hayırlı.

     Maskülenitenin büyük kısmı davranışsaldır. Çoğu erkek görsel olsa da hemen yapıp maskülen olsak derler ama iş o kadar kolay değil. Senin kafan daha çok görsele odaklı ama orası işin küçük kısmı.

     İnstagram ise kadınlara ait bir krallıktır. Orada mümkün olduğunca az takılın. Instagramdan para falan kazanmıyorsanız.

     Birçok erkek kadınlarla arkadaş olabilmeyi ve çevresinde çok kadın arkadaş olmasını kadınların preselection dürtüsüne (cinsel olarak başka kadınlardan ilgi gören ya da görüyormuş gibi duran erkeğin kadına daha çekici görünmesi) hitap ettiğini sanıyor ama bu kadınlarda preselection dürtüsüne oynamaz ve üstelik tam tersi, yatmadığınız kadınlarla çevrili olmanız sizi birçok kadına zararsız uydu gibi gösterebilir. Fotoda kız olsun mu, neden olmasın? Ama kanka kız arkadaşınızla buluştuğunuz günden bir foto sizin dışarı tavşan sinyali vermenize neden olur. Ama bir arkadaş grubu toplantısındaki kızlarla fotoğraflar bir etki yaratmaz.

    2. Kadınlar, sizin erkeksiliğinize göre hareket ederler. Bu tespitte sadece kendi bakışlarına değil çevrenin yani başka kız veya erkek toplumuna karşı da sizin maskünilitenizin seviyesini kontrol ederler, diye düşünüyorum.
     Bazı semtler hariç, kulağı küpeli bir erkeğe, toplum ‘erkek adam’ muamelesi yapmaz. Siz böyle olsanız da bu rolü oynasanız da erkek duruşunuzu bozmak için uğraşanlar olur. Bir de kafası kırık feministler ile dert anlatacak meriç avcısı kadınlar için mıknatıs işlevi görürsünüz, gibime geliyor.

     1. Semt İzmir ve Ankara hocam sanırım hariç dediğiniz semtler arasında 🙂 Teşekkürler bilgiler ve ilginiz için.

     2. Erkeksü duruş nasıl kazanılacak nasıl korunacak?
      Hayvanların bile bir duruşu var değil mi? Kurt, kartal, hatta kedi. Nasılsan öyle durursun. Önce erkek olmamız gerekiyor. Bedeninle, ruhunla, psikolojinle erkek olmaktan bahsediyorum. Erkek ne yapar, ne yer, ne giyer, ne düşünür… son 30 yıl hariç bakın görün.
      Ya da tersten söyleyeyim. Feminen olan her şeyi terk etmek de erkek olmaya neden olur. Hani eskiden çocuklara falan derlerdi ya: “Karı gibi gülme, …gibi lafı uzatma, yoruldum deme, sakız çiğneme, kıvırma, korkma, ağlama, evde oturma, bağırma, şikayet etme, saçını öyle yapma… ” falan filan. Hiç rol model bulamazsanız, erkeksi hareket eden lezler bile günümüz erkeklerinden daha erkeksi. Onlara bakın.
      Sakın ha. Kadınlar şunu ister, şunu bekler, şunu beğenir… laflarına kanmayın. (Bu ve benzeri siteler hariç.)

      Size bu soruyu sorduran zaman ne kötü. Tam bir erkek olmayı becerene kadar rol yapmak da işe yarar. İnsanlar taklit ettikleri gibi olurlar zamanla.
      Erkek olarak kalmak, bu devirde işin en zor tarafı. Duruşunu, çerçeveni, forsunu bozmak isteyen yani hemen herkesi karşında bulursun. Annen dahil, patronun dahil, Devletin kanun ve uygulamaları dahil… Erkek imajını bozacak son darbeyi çocuklarından yersin. Bunu aşan binde bir bile değildir. Tamam kızım, dedin mi, arkası gelir.
      Bizim burada bir akrabam Suriyeli bir kızla evlendi. “Erkek olduğumu anladım. Kız bana bir erkeğe nasıl davranılırsa, nasıl hizmet edilirse, öyle davranıyor, önem gösteriyor. 2 de oğlumuz oldu. Kız Lise mezunu, İngilizce, Arapça ve Türkçe biliyor. Yine de bir dediğimi iki etmiyor…” diyor. Dediğim arkadaşımın giyimi, saçı, sakalı, hatta oturuşu bile değişti. Ütülü gömlek, pantolon, ceket, tok konuşma vs.
      Hani Suriyeli alın, demiyorum ama sanki erkeği erkek yapan da feminen bir zıttımız yani kadının feminen yetişmişi. Türkiye de diğer Batı ülkeleri gibi ele geçirilmiş bir kale maalesef. Hatta daha kötü seviyede.
      Size erkek gibi davranmayan, sizi öyle hissettirmeyen her kim varsa ondan uzaklaşmak ile işe başlayabilirsiniz. Erkek kankalarınız dahil.

 26. Merhaba.

  Korkuyu yenmek, tecrübe kazanmak için sahaya çıkıp kadınlarla konuşmamız fazla riskli değil mi? Reddedilmek risk değil ama mahalleli tarafından linç edilmek, sapık ilan edilmek ciddi bir risk. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

  1. Apaçi gibi karşısına geçip asılırsan tabii. Bir de beta vücut dili riskli. Kadınlar beta erkeklerden tiksindiği için karşılarına geçip en doğal bir yürümeyi bile senin aleyhine manipüle edebilir. O yüzden maskülen davranış biçimini iyice benimseyip o şekilde kadınların karşısına geçmek gerekli. Ben mesela adres soracağım zaman erkekleri değil de güzel bir kız gördüğüm zaman onlara sormayı tercih ediyorum. Alakasız duruyor ama genelde pozitif bir karşılayış veriyorlar.

 27. Kadınların yorumları silinsin bir çok kişi bunu istiyor zaten .

  bundan sonra da yayınlanmasın, çünkü arada cızırtı oluyor.
  Sitede bir kaç yerde gördüm sadece.
  Sitenin ana sayfasında başta sadece erkekler için bir site olduğu yazsın .
  Kadınlar kulübünde erkek üye kabul edilemez yazıyor onun gibi bir şey belirtmek gerekiyor .

 28. Mahmut abi selamlar. Hazir konusu acilmisken sormak istiyorum. Yeni bir kiz arkadasim oldu. Bulustugumuzun 3. Gunu iliskiye girdik ve kiz bakireydi. Ilk gunler cok aciyor falan diyip baya zahmetli oldu isler. Suan biraz daha rahatladi. Yaklasik 8-9 kere iliski yasadik.

  Ancak kiz zevk almiyor. Ben erken bosaliyorum onun da etkisi var. On sevisme yapiyorum bazen ama kiz hoslaniyor mu hoslanmiyor mu anlamiyorum. Ben de sıkılıyorum. Ve seks hic hayal ettigim gibi bir sey degilmis. Benim de ilk iliskimdi. Opusmek veya memelerle ilgilenmek fazla zevk vermiyor. Ilk bi 5 dk veriyor sadece bu normal mi. Pornoyla beynimi cok mu bozdum acaba suan o yuzden mi seks fazla guzel gelmiyor bana. Bu yuzden mi on sevisme yapmak istemiyorum cok fazla.

  Kiz da zevk alsin istiyorum. Ama almiyor gibi. Orgazm olamadi hic. Ne zaman istesem iliskiye girebiliyoruz kiz kisitlayici degil yani. Sirf benim icin yapiyor gibi geliyor. Her turlu fantaziye de acik ne istesem yapiyor. Bunu da anlamadim. Ileride sorun cikarir bence. Suan sirf ben zevk aliyim diye yapiyorsa ileride kendi zevk alamadigi icin yapmak istemeyebilir.

  Benim de ilk oldugu icin cok tecrubesizim. Tavsiylerinizi bekliyorum.

  Ha bir de sunu da eklemek istiyorum. Kizdan 3 gun ayri kaldim. Porno acip izledim. Ve daha cok zevk aldim sanki. Daha kotu hissettiriyor psikolojik olarak ama daha zevkli. Iliskiye girebilme imkani varken birisinin porno izlemesi anormal degil mi? Porno izlememeye karar verdim. Iliskiyi de duzene sokmak istiyorum. Spor da yapiyorum gun asiri. Sizce haftada kac kere cinsel iliski sagliklidir?

  1. Cogu kadin orgazm olmak icin 10 15 dakika ritmik uyariya ihtiyac duyar. Yani o kadar sure bosalmadan kalman lazim ya da iki parmagini birlestirip dikine daldirmayi ogreneceksin ve once onla girip sonra aleti kullanacaksin. 10 15 dkdan sonra ise sen devam ettikxe hatunun ard arda bosalmasi lazim.

   Idealinde bir 20 dk pompalamadan bosalmasan iyi olur. Bir de hatunu hic dusunme demiyorum ama once kwndi zevkini dusunursen hatun daha istahli oluyor.

   1. Abi peki ritim nasil olmali. Hizli olucak dimi? Benim hatun en basindan hizli ritim istiyor. Boyle olunca da kisa suruyor 🙁

    Bi de bu erken bosalma olayi zamanla duzelir mi?

   2. 20 dakika nedir Allah aşkına tahriş olmuyormu ağabey. 2 parmak + penis süresi 20 dakika herhalde değilmi? İlk postada kız çirkin veya 5 yıllık bir ilişki değilse 20 dakika süremez

    1. Yoo direk penis isi 20 dk. Ben duz 45 – 60 dk bile yapiyorum. Islaklik ve gerekirse lubricant ile gayet tahris olmadan yapiliyor.

     İlk postada kız çirkin veya 5 yıllık bir ilişki değilse 20 dakika süremez.

     Kendi adına konuş.

   1. Bi de abi diger sorularimi da yanitlar misin. On sevismeden zevk almamam normal mi. Sadece ilk bi 5 dk falan aliyorum sonra sıkılıyorum. Bi de hatunun agzi kokuyosa falan iyice sikinti.

    Sadece opusmek icin de degil. Mesela porno izlerken asiri zevk aldigim memeler seks sirasinda fazla ilgimi cekmiyor. Ellemek opmek falan sarmiyor cok. Oysa iliskiye girmeden once bakirken,meme gordugum an bosalirim saniyodum. Bunlar normal seyler mi?

   2. Kayganlastirici kullaniyoruz kiz da islaniyor zaten. Ama bakire oldugu icin aciyor sanirsam. Son zamanlarda alisti ama hala ilk sokarken aciyormus odaklanamiyormus sekse korkudan.

 29. Erkek platformu oldugu icin sormak istedigim bir konu daha var. Baska yerlerde soramam. Simdi on sevisme yaptik diyelim iliskiye girecegimiz zaman mi kondom takmaliyiz. Yoksa kondom takip on sevisme yapip ordan mi iliskiye gecmeliyiz. Cunku cok sacma oluyor en atesli anda (bazen kiz az da olsa keyifleniyor) kalkip kondom takmak ve sonrasinda direk iliskiye girmek.

  Bir de sunu sormak istiyorum ki genc kardesiniz icin hayati oneme sahip bu soru. Yasim 22 ve baba olmak icin cok erken. Kondomla iliskiye girip bosaldiktan sonra iliskiye biraz daha devam etmek kondomdan disari sperm cikmasina neden olur mu?

  Ve son olarak bosaldiktan sonra iceride biraz beklemek hos oluyor. Ama bu surede ereksiyonu kaybettigim icin hamilelik riski olur mu? Kondomdan disaei sperm cikar mi. Cunku is bitip cikardiktan sonra kondom islak oluyor. Bunun sebebi kadinin sivilari mi? O da yapiskan mi oluyor?

  Kusura bakmayin bu konulari bu kadar acik sorabilecegim ve ciddi cevap alabilecegim baska platform yok.

  1. Hatun oral seks yaptiktan sonra sikmeden once takmak en iyisi. Ama her turlu hastaliktan cekiniyorsan oral seks oncesi.

   Kondom taksaniz da icerde bosalmayin. Disari cekin. Patlak kondoma bosalirsiniz haberiniz olmaz. Cikarin aleti, cikarin kondomu atin imzanizi.

 30. Konu başlığını görünce hatırladım… Filth(Pislik) diye bir film var… İzlemediyseniz kesin izleyin… O adam hakkında ne düşünüyorsunuz? Ona ne diyebiliriz?..

 31. Kadınla tanıştık telefon numarası alındı buluşmaya davet edilecek “Cumartesi müsaitsen yyy mekanında şu saatte buluşalım” gibi bir mesaj attık
  Kadın geri döndü “Müsait değilim” dedi.
  Herhangi bir öneri sunmadı ne zaman müsait olacağından bahsetmedi.
  Bu durumda ne yapmalıyız? “Ne zaman müsaitsin” gibi bir soru sorulmalı mı? Ya da ilgisiz olduğunu belirttiği için next mi gerekiyor?

  1. Hayir. Ilgisizlik isareti ama bir kere daha denenmesi iyi olur. Bu teklif hic yapilmamis gibi konusunu bile acmadan biraz mesajlas ve bir iki gun sonra ayni sekilde (bir oncekine asla deginmeden) teklif et. Sana ilgisi yoksa ayni sekilde gecistirecektir. Next. Ilgisi olan kiz erkegin kacacagindan korkar ve bir sekilde gelir.

 32. şimdi yukarıda 30’dan itibaren testestoron düşüşünden bahsedilmiş de, ben bunun olduğundan biraz şüpheliyim.

  Siz de bilirsiniz, zaten kendi vücudumuzda da farkediyoruz, resmen 2. ergen cinselliği yaşıyoruz ve pek çok erkek 30’larında saç dökülmesi yaşar, düşünüyorum acaba tam tersi testesteron yüksellişi olabilirmi? ve ttestesteron yerine konabilen bbirşey olduğundadn bu denggelenebilir diyebbilirmiyiz?

 33. Bu arada Porno izlemek testesteron seviyenizi arttırıyor, bir grup erkek üzerinde yapılan deneyde o an için 35%’e kadar testesteron artışı gözlenmiş.

  https://spotmebro.com/porn-testosterone-levels/

  Şu an çeviri yapmmak için vaktim yok, fakat; özetle diyor ki, porno izledikten sonra masturbasyon yapılmadığı taktirde o anki kazanımın size bazı ufak-tefek de olsa faydaları olacak.

  üstelik sportif faliyetler öncesi seks veya pornodan uzak durulmasının herhangibir marjinal faydası olmadığı görülmüş.

  1. Porno senin ne kadar isine yariyor ki genclere oneriyorsun? Mesela bir biraksan pornoyu da baksan? O yazidaki cinsel icerikli video ile bugunku streaming porn cok farkli seyler. Arada iki kadeh sarap icsen de yarari vardir ama olay adamin evinde bwdava bir bar olmasi gibi ise ipin ucunu cok az kisi kacirmadan icer.

   Dedigim gibi icsel olarak mavi hapa yakinligi olan biri olarak bence sen bu pornoyu birakmayi denemelisin.

 34. Çok garip yahu. Onlarca sap toplanmış, ”Abüü abüü kozloro nosol tovloyoboloroozz??” diye soruyor. Bütün gün burada makale okuyarak edebiyat, sinema, felsefe ve etik konularından alınan zihinsel hazzı ıskalayıp cinsellik gibi bir fiziksel gereksinimi kovalıyorlar. Sizi anlıyorum tabii ki, zor ulaşıyorsunuz cinselliğe ama daha mühim değerler olmalı insanın hayatında. Hayatı sürekli serpilen, serpilen çiçekler gibi sarıp sarmalayan.
  Ve cinsellik, yemek-içmek, uyumak gibi diğer canlılarda da bulunan fizyolojik ihtiyaçlar ve fonksiyonlar yüzünden insan bu mühim değerlere zarar vermemeli 🙂 İnsan kendini diğer canlılardan ayıran zihnine odaklanmalı, her şeyi zihninde yoğurmalı ve üretmeli. Gerçekten mükemmel bir beyne sahibiz, bunun farkında olun.
  Bunlara odaklanacağınıza dinlere odaklanın, gerçekten daha iyi gelecek 🙂 Hiç değilse insan zihninin ürettiği bir şeyler, değerler var orada. Kur’an-ı Kerim ve İncil gerçek olmayabilirler ama gerçekten güzel kitaplardır.
  Erkek de kadın da cinselliğe bu kadar odaklanırsa, insan gereksinimlerini fizyolojik olanlara indirgerse sonunda boşluğa düşer.
  Makaleye gelecek olursak, ben bir kadınım ve cinselliğe çok düşkün değilim ama bu kadınların bu konudaki genel hali mi bilmiyorum. Bu yazıyla ilgili tek düşüncem, eğer öyleyse kadınların çok şanslı olduğu.
  Eklemeden edemeyeceğim, erkekler olarak uğradığınız haksızlıkların farkındayım. Lütfen sizin açınızdan düşünmediğim aklınıza gelmesin.

  1. Biz neden burdayız, sen neden burdasın of neden ?
   Sorunlu bir ilişkin mi var İnan merak ettim .

   Not: sürekli bu site erkek ortamı diyorsunuz da , site kadın erkek ilişkisine dair farklı bir bakış açısı olan bir site yani ne kadınlar kulübü ne kızlar soruyo ne elle gibi siteler bunun muadili değil. Site kadın erkek ilişkisine dair ve biz de kadınız bu bakış açısını da takip ediyoruz yani belki ilişkilerimiz için çözüm olur diye .

   1. Onaylıymış madem daha yayınlanmadı yayınlamayın vazgeçtim banane ki başka bir kız neden Burdaysa burda
    Ben de neden burdayım millete ne uf ne manyadım

  2. Hani sen şimdi demişsin ya sanat edebiyat hayatın anlamı din şu bu? nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun hayatın anlamı hakkında ortada tek bir gerçeklik mi var nesnel olarak? Belki senin sanattan aldığın zevkin aynısını başka birisi kırmızı hap öğretisi sonrası yaşadığı deneyimle elde ediyor. İnsanları doğru ya da yanlış budur diye empoze etmeden önce bir kendinize empoze edilmiş şeylerin farkına varın, ondan sonra tekrar konuşalım.
   Ayrıca sizi anlıyorum bik bik bik temasını da geçelim, hiçbir şeyi anladığınız yok. Durumdan gayet memnunsunuz, hatta al ben de bir yargıya varayım psikanalizle ve evrimsel psikolojiyle senin bilinçdışındaki bencil dürtülerin sebebiyle ileride beta bulamayacağın endişesiyle burada benim gibi zaman içerisinde dönüştüren kişileri saptırmaya çalıştığını iddia edeyim. Çünkü şu yazın ne kadar kırmızı hap adayına etki etse (etmeyecek olsa bile ihtimali düşünmen üzerinden) sen o kadar bolluk beta bulacaksın.
   Gördüğün gibi çıkarım kolay. Zırvalıklara gerek yok. Redpill i iyice anlamak için kimi zaman bazı yerleri favorileyip tekrar tekrar okuyorum ekran görüntüleri alıyorum bazı noktalarda. Bu bir felsefe bir yaşam biçimi. bizi anlayamazsınız, sizi anlıyorum diyerek sempatimizi kazanmaya çalışıp düşünceni empoze etmeye çalışma. Diğer okuyacak kadınlar, bu sizin için de geçerli. Çalışmayın. Ha bu arada, sanat felsefe psikoloji bilim kişinin kendini geliştirme dinamikleridir, kırmızı hap zatrn bunu kendi içinde taşır. Postmodern algıyı anlayıp şu öğretiyi yazanlar da emin ol çok çok okumuşlardır.

   Bu siteyi tanımam öğrenmem yeni oldu. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Umarım forum da açılır. Yeri gelecek saha raporlarımı paylaşacağım. Emeklerin boşa gitmiyor Mahmut Abi.

   No more blue pills

 35. Dostum, seninle bir şu porno konusunda anlaşamıyoruz.

  Mavi haplıyımdır değilimdir ayrı konu, araştırmayı ben yapmadım.

  porno bir çatı kavram, sadece iğneli malafatların dolaştığı bir izleti değil, aamatöründen tut, sanatsalına kadar pek ççok farklı türü var, ha o türlerin de pek çok alt türü, dolayısıyla “porno izlemeyin” gibi bir yaklaşımın temelsizliği burada başlıyor.

  Kardeşim her yeni şeye ollduğu gibi pornoya karşı da bir haçlı mücadelesi var, haçlı dediğime bakma, her cephheden dindarlr, feminazi’ler, komiler vs.

  Ben en son ne zaman porno izlediğimmi bile hatırlamıyorum, daha çok arşivciliği severim, birkaç ay olmuştur.

  Faydasına gelince, ne zaman porno izlesem (ki bunlar genelde yerli amatördür), özgüvene olumlu katkıda bbulunduğunu hissediyorum.

  Ama senin bira-şarap örneğine katılıyorum, zaten demek istediğim de bu, hepten manastır hayatı tavsiye etmek yerine, birşeyleri dozunda almayı tavsiye etmek lazzım insanlara, tanıdığım bisürü piç diyebileceğim adamlar var am üstünde göt siken, bu adamlar ne porrnodan uzak duruyor ne alkolden, ama adamlar çerçevesini bozmuyor, duygusal güç var, pembe panjurlu evimiz olsun modunda değiller, bu sayede başarılılar.

  1. Hocam derdimiz sadece am üstünde göt sikmek değil, lipidoyu yaratıcı ve insana para kazandırıcı şeylere kanalize etmek. Yoksa PUA sayfası açardım. Bilgisayar oyunu ve streaming porno erkeğin cinsel hüsranından doğan enerjisini faydalı şeylere aktarmasına rakip ve erkek enerjisini buralarda yakarsa gelişimi aksiyor. Porno 1980 sonlarındaki VHS furyasındaki gibi olsa yine belki problem değil ama bugün internetten takip edebildiğim kadarıyla çoğu erkek sürekli video zaplayarak ve uzun süreler boyunca porno izleyip mastürbasyon yapıyor.

   Bir de özellikle Türkiye’de bu tip konularda kapılmamak gereken bir politik olay var. Pornoya, içkiye vs … yobazların karşı olmasından dolayı bunları politik direnç sembolü yapmak. İçkide bu çok var. İçki zararlı bir şey, bunu söyleyip hiç içmeyin dedin mi karşındakinin kafasında yobazlık canlanıyor, ekstra bir direnç gösteriyor “ama içkiye yobazlar karşı şimdi onlar gibi konuşma falan filan …” Mesela sigarada bu yok.

   1. Hey gidi günler hey
    1980 ler VHS (öncesinde de Beta lar vardı ”Beta” deyince çoğu arkadaş farklı anlayacaktır ) deyince birkaç arkadaş bir araya gelip porno seyrederdik.
    Sonra da sahaya çıkardık.
    Güzel günlerdi be. Ne şakalaşmalar birbirimize ne takılmalar hey gidi günler.
    güzeldi be.

    Yobazlık ve direnç konusu na katılıyorum.
    ve şunu da belirtmek isterim yobaza yobaz diyen de yobaz dır. Yobazlık ta serbest yaşam kültürlerindendir. Yaşasın yobazlık.

 36. Rollo bazı şeyleri birbirine karıştırmış çorba etmiş.
  Benim tespitlerim var. Siz kıyaslayın işte. Ancak bu tespitlerim, tecrübelerimden gelmiyor. Osmanlı ve daha öncesi sosyal hayat ve bu konularla ilgili varılan teşhis ve hükümlere de dayanıyor. Çünkü biyoloji aynı, kadın psikolojisi aynı.
  Bu konuyla ilgili tespitlerim şunlar:
  -Erkek cinselliği bir ömür devam eder. 100 yaş dahil. Ama ergenlikteki çizgi ile aynı değildir. Zamana, toplumuia, iklime, beslenmeye, zenci gibi ırklara, yetiştirilme şartlarına göre vs. az çok değişse de erkek bedeni aynıdır. Bu devirde 65’e kadar bir erkek haftada 2 defa da olsa cinselliği götürebilmelidir.
  – Bir erkek 15 yaşından 55 yaşına kadar günde 1 ile 4 güne 1 arasında cinselliği çok rahat götürmesi lazımdır. Hem de hiç performans kaybı yaşamadan ve yıldan yıla düşmeden.
  Tek eşlilikte aynı kadınla yatmaktan performans kaybı 4 güne 1′ e falan düşürebilir. Hem de 30’lu yıllarda bile. Bu başka bir şeydir.
  – Bunun dışında genç ve orta yaş erkeklerde performans kaybı fizyolojik değildir. Mastürbasyon, görsel uyarım (porno), şeker hastalığı, GDO’lu ürünler, hormonlu ve bilinçli kimyasal katkılar, parfüm gibi şeyler, alkol- sigara- domuz eti- madde bağımlılığı, kilo, stres, genetik hastalıklar, dar giyinme,;erkeği erkekliğe iten feminen bir canlı davaranışının olmaması, aile içi kavgalar veya kötü örnekler,;erkekliğin aşağılanması, Beta yetiştirilme kafası, bazı sağlık tedavileri, bazı ilaç – aşı – su-cips gibi yemeklerin orta cinsnhormonuna ve davranışlara neden olması, eşcinselliğin normal kabul edilip hatta bunun ve feminen tipin – giyimin yüceltilmesi, erken cinsellik, geç evlilik yani düzenli seksin geç başlaması, Beta erkeklerin aile içinde sekssiz kalması, ilk yetişkinlikte erkek adam örneği olmaması, kız erkek ortak eğitim ve ortak iş hayatı, hava kirliği gibi nedenlerle genetik değişiklik vs. erkek maskünilitesini ve cinselliğini resmen yok ediyor. İşte bunları üst üste koyarsanız. 30′ dan sonra her sene bu maddelerin her biri ayrı ayrı yüzde 1 cinsellikten ve davranışsal erkeklikten yemektedir. Bence tabi. Araştıran da yok. İş tahminlere kaldı. Çünkü dünya nüfusunun azaltılması, kadınların özgürlüğü, feminizm, iş ve yemeğin dağılımı, eşcinselliğin yayılması ve aileyle birlikte dini inançların ve geleneksel toplumun yerinin kapital köleliğin alması için bu durum planlıdır ve istenilenler tam da bunlardır.
  – Kadınların psikolojisi ve fizyolojisi erkekle temelde aynı, cinsel olarak benzer ; ama işleyiş olarak tamamen farklıdır. Erkeklere bu benzerlikler ve işleyiş farklılıkları bile aynı gibi anlatılarak büyük bir kazık atılmaktadır.
  – Kadınlar ergenlikle birlikte cinsellik, güzellik ve doğurganlık kazanmaktadırlar. CPD’lerinin ırk ve iklime göre 15 ile 25 arasında zirve yaptığını ve yine ırk ve iklime göre 30- 35 arasına kadar önemsiz düşüşle birlikte aynı kaldığını düşünüyorum. 35’ten sonra menopoza kadar her sene CPD denen her şeyin yüzde 0’a kadar eşit oranda hızla düşeceğini düşünmekteyim. Menopozdan sonra cinselliğin devam etmesinin dokunma ve uyarılmadan fazlası olmadığını tahmin ediyorum.
  – Sağlıklı ve doğurma yaşındaki her kadında cinsellik, erkek gibi olmazsa olmaz bir fizyolojik – psikolojik bir şey değildir. Ama kadında şehvet denen şey, erkeğin varlığı en azından hayali ile tetiklenen bir şeydir. Kendi kendine bir ihtiyaç değildir. Olmazsa da olur. Ama kadın şehveti erkekten 10 kat fazladır denilmiştir. Bu uyarılma ile ortaya çıkar. Bu şehveti dengeleyen şey kadındaki utanma duygusudur. İşte günümüzde bu duygu yok edilmeye çalışılmaktadır. Hipergami bu noktada her şeyi gözden çıkarabilmekte ve her riski göze alabilmektedir. Ama bu da doğurganlığa bağlıdır. Doğurganlık sonrasında ise bir pişmanlık, hatta kıskançlık ve düşmanlığa döneceğini; bunu çocuk büyütme tatmininin engelleyeceğini düşünüyorum.
  Bu anlattıklarıma katılmayan da olabilir.

  1. metin bey yazdıklarınız önemli ve tecrübe bağlantılı yazılar ama size tavsiyem

   yazıyı uzun tutup boşluk bırakmayınca okuyasımız gelmiyor

   daha sade net vurucu cümleler ile anlatabilirseniz anlatmak istediklerinizi daha iyi anlarız

 37. İletişim konusunda zayıf birine ne önerirsiniz? Sadece kadınlar değil erkeklerle de güçlü bir iletişimi yok. Konuşacak bir şey bulamama durumu.

  Erotik sohbet hattını arayıp konuşmayı, hazırcevaplılığı geliştirmeye çalışmak mümkün mü? (Normal konuşarak)

 38. Mahmut abi önceden oneitis yapılan ama sonra senin için sıradanlaşan bir kız seninle aynı sınıftaysa muhabbeti tamamen kesmek mi gerekir yoksa onunla normal biriymiş gibi arada sırada konuşmak nasıl olur? Teşekkürler.

 39. Hocam, mevcut ilişki içindeyken bu öğretilerinizi uygulamak etkili midir? Yani bugüne kadar kız beni beta gördüyse, bundan sonraki süreçte alfa karakter olarak kendimi gösterebilir miyim? Next’lemek mantıklı biliyorum ama ilişki içindeyken etkisini de merak ediyorum.

  1. Kadın başlangıçta kırmızı hapa şiddetle karşı çıkacaktır ama yozlaşmamışsa bir süre içinde etkili olacaktır. Bugün yozlaşmış kadın çok o nedenle olay kadına da bağlı ama kırmızı hap ilişki içinde uygulanabilir ve asıl ilişki içinde işe yarar.

 40. İlk day game;

  6 aydır kırmızı haplıyım. Yarı monk mode, spor, çevremdeki hatunlarla sevişme şeklinde takılıyordum.

  İlk defa 2 gün önce plajda kızları keserken erkek adam sitesinde okuduklarımı deniyim dedim.

  Ailesinden olduğunu anladığım bir grup kız ile oturan 25 yaşlarında bu olur dediğim bir hatun gördüm.

  Bakışmalarla yürüme davetiyesi aldım. Diğer kızlar denize girince gittim konuyla alakasız bir soru ile girdim. Sonra 1 dk havadan sudan muhabbet. Sonra akşam buluşalım dedim. Bilmiyorum, etmiyorum, akşam programımız var, vs dedi. Numarasını istedim. İlk defa böyle birşey yapıyorum, neden yapıyorum diye söylenerek verdi.

  Sonra kendisi akşama doğru, bi kahve içebiliriz diye mesaj attı.

  Buluştuk, yanında kızlar vardı. Bizden ayrıldılar. Bir mekana gittik. 32 yaşında çıktı. Muhabbet, the game, neg, kino derken biraz zorla da olsa öpüşüp koklaştık. Sonra gruba geri döndük.

  Yalnız başıma kafa dinlemeye geldiğim vasat tatil beldesinde 4 tane güzel hatunla takılmak hoşuma gitse de ertesi gün vazgeçtim. Ters davrandım.

  Ters davrandıkça üzerime geldi, kendime hakim olamadım.

  Şimdi evlenmek istiyor. Deli gibi aşık. Kırtulamıyorum.

  Allah cezasını versin the game in:)

  1. Laf edenle onayla – abart dalga geçerek. Ama arka planda alayın mantıklı bir sebebi var mı düşünüp varsa düzeltmek. Palyaço gibi giyiniyorsan alayı savuşturmak yetmez. Palyaço gibi giyinmemek de lazım.

 41. En az erkekler kadar azgınlar, fazlası var eksiği yok. Partnerini bir süre sikme bak neler oluyor. Sana aşık da olsa seksten ümidi keserse gider başka birine bafiletir, o kadar net.

 42. Matt Forney Red pill’in önemli isimlerinden Mahmut abi. Roosh da beğeniyor adamı. Bir sürü yazısı var Return of Kings’te:

  https://www.returnofkings.com/author/matt-forney

  Red pill’i anlatırken gelecek tepkilerden korkmamak gerekli. Bence her yazıyı çevirin, okur kendi yorumlasın. Örnek olarak Roosh V ve benzerleri çok sert yazılar yazıyor ama adam haklı. Rollo, Illimitable Man, Roosh V herkesi çevirin okuyan karar versin. Hep yumuşak yazıları çevirince bazı sorular cevapsız kalıyor.

 43. Mahmut abi çok önemli olmazsa yazmazdım. Cevaplarsan sevinirim.
  Abi benim liseden beri tanıdığım,çok samimi bir arkadaşım var.

  Arkadaşımın 3 ay sonra nişanı var. Ama arkadaşım tam bir mavi haplı. Öyle böyle değil.
  Görücü usulü ailesinin bulduğu bir kızla nişanlanacak. Kıza aşırı bağlı bir durumda. Kız resmen dominant taraf. Bizim arkadaş bir dediğini 2 etmiyor. Yaptığı her harekette gittigi her yere izin alarak gidiyor. Başka bir ilçeye gidecektik geçen gün 4 arkadaş, kız ilk baş izin vermiş buna neyse çıktık yola. Yolu yarıladık yaklaşık 50km yol gittik. Kız bunu arıyor geri dön izin vermiyorum gibisinden birşeyler söylemiş. ( tâbi bizim yanımızda bozuntuya vermemek için, kardeşimi hastaneye kaldırmışlar dönmem lazım diye bahane uydurdu. Bizde geçmiş olsun felan diyoruz, benle samimi olduğu için kızın izin vermediğini benimle sonra paylaştı.)

  Neyse abi asıl demek istediğim ben bu arkadaşı nasıl uyandiracam.
  Arkadaşımın kırmızı hap, mavi hap, hipergami, kadın testleri felan hiç bir bilgisi yok. Saf aşık modunda geziyor anlıyacağınız. Çoğumuzun eskiden olduğu gibi yani.
  Abi çocuğa anlatmaya çalışıyorum olayı felan kestirip atıyor. Internette her okuduğuna inanma ,her kız aynı değil,fasa fiso onlar diyip geçiştiriyor.
  Kız bunun instagram şifresini istemiş bu arkadaş veriyor. Aynı şekil kızdan istediği zaman kız vermiyormuş. ( kıza neden vermiyorsun dediği zamanda kız arkadaşlarımla konuşuyorum veremem demiş.) Arkadaşa sordum niye böyle yapıyorsun ağa kız o bırak çekeceksin nazını evlenene kadar diyor. Evlendikten sonra düzelir şimdilik katlanacaz mecbur diyor.
  Bu sadece en basitinden bir olay abi arkadaşın durumunu az çok anlamışsındır.

  Başka biri olsa belki üstüne düşmezdim ama yakın samimi arkadaşım olduğu için buraya yazma ihtiyacı hissettim. Arkadaşımın gram bilgisi yok ve göz göre göre bu şekilde gitmesine vicdanım izin vermiyor. Bilmiyorum niye ama suçluluk hissediyorum . Bu arkadaşim için ne yapabilirim abi ben.

 44. Mahmut abi konuyla alakasız ama yakın zamanda babam battı ve çok kotu durima düştük buna rağmen unibersiye sikabinda hatırı sayılır bir puan aldım bir tek 500 liralık kyk ile geçincem sorun şu maddiyattan dolayı kendimi ezik hissediyorum önceden yaptığım gibi kimseye yürüyüp etkileyemiyorum ne yapmam gerek bu durumda

  1. Bir de zihata da içiyorum tabi o yuzden bana dogruduzgun para kalmıyor bırak dersin muhtemelen ama sigara icmesem cepte para olmadan birşey yapamiyorum

   1. Mahmut daha iyi bilir ama bana sorarsanız. Modaya ve kaliteye uyun buna sözüm yok ama şu çizginin dışına da çıkmamaya çalışın derim.
    Kötü çocuk gibi giyinin. Siyah ağırlıklı. Temiz olsun.
    Modasına göre deri, kumaş, kot olabilir. Mevsimine göre de ince kalın olabilir. Eğer yaz ise ya beyaz ağırlıklı giyin ya da mavi. Rengarenk olmaz. Çok isterseniz 2 renk olur. 3 renk belki. 4 işi batırır.
    Kırmızı, siyahın üstünde olur. Tek kırmızı kazak gibi içte pek görünmezse oabilir.
    Kırmızı ayakkabılar, kırmızı şortlar yasak.
    Dar kıyafet yasak. Sadece tişört dar olabilir. Ya da dar kesim bir monta izin var.
    Işıltı yok. Götü dışarıda bırakmak yok. Uzun saç yok. Saçı ağza burna indirme yok. Faul ve arka dar uzun inen saç olabilir.
    Kısa şort yok. Varsa da tatil memleketlerinde diz altına biraz inebilir. İncik denen beyaz bacakları ya da baldırları göstermek kız gibi olur.
    Yakalar dışarıda dik. Mevsime göre tabi.
    Kokular erkeksi olacak. Odunsu parfümler iyi olur.
    Sarı kırmızı yeşil vs. boyalı saç yok.
    Entel sakal yok. Ya kesin ya uzatın ya da kirli hepsi olur.
    Resmi yerlerde ceket iyi olur. Altı önemli değil. Siyah veya mavi kot iyi olabilir.
    Tabi bunlar bana göre.
    Başkaları ne der bilemem.
    Çorap beyaz olması kıroluktur. İyi olur. Ama devir feminen devir. Siyahlı, mavi veya gri olabilir. Hanzoluk, kıroluk, serserilik bu devrin Alfalığıdır ama siz yine de beni dinlemeyebilirsiniz.
    Millet erkek görmek için işçi, amele veya yaşlılara baksın artık.

 45. Mahmut abi yine çok doğru bir noktaya değinmişsin. Yok toplumsal baskılar yok fikirsel ve dinsel baskılar bilmem ne. Dünyanın kerhanelerinden biri olan Dominikte bile bir kadına sorduğumda ki en olun biz erkeklerin yaptığından kat be kat daha fazla seks yapıyor kadınları bana erkekleri tatmin etmek için yaptığını ve her gün yapınca seksin sıktığını söylemişti.

  Şunu da örnek vermek isterim bir kızla üç gün ard arda seviştiğimizde ilk duyacağımız cümle sen beni bunun için mi seviyorsundur. Sizce aynı duyguları paylaşan biri bunu söyler mi ben zevk alırken o rahatsızlık duyar mı? Kadınlar ve bizler farklıyız abi bu kadar basit.

 46. Sitede katılmadığım tek yazı olmuş sanırım. Mantığı doğru ama anlatımı yanlış olmuş bence. Belki de tercümeden kaynaklanıyordur.

  Kendi deneyimlerime dayanarak şimdiye kadar beraber olduğum kadınların tamamı en az benim kadar sekse istekliydiler. Kimisi soft seviyordu kimisi hard seviyordu ama bir şekilde istiyorlardı.

  Kadın ve erkeğin sekse bakış açısını şu şekilde açıklayabiliriz belki; erkeğin sekse ulaşma imkanı daha az olduğu için, bulması halinde daha saldırgan ve istekli oluyoruz. Kadın ise zaten kendisi istemese bile seks talepleri ile karşı karşıya kalıyor bu nedenle daha seçici ve sakin kalıyor. Olay bundan ibaret.

  Eğer piyasada kadınlara olduğu talep kadar erkeğe talep olmuş olsa emin olun, yoldan geçerken laf atılan erkekler görürdük. Böyle bir şey olmayınca da kadınlar seksi o kadar da istemiyor diyoruz.

 47. Erkekler mi çok sever kadınlar mı diye sormayın. Tabiki erkekler çok sever 4-5 kadını aynı anda sevmek kolay mı.????….

 48. Mahmut abi benim sana bişey danışmam gerek … Kuzenim sürekli bana doğru yaklaşıyor yanıma doğru sokuluyor ellerimi tutuyor hatta bi konu açıyor kokla bak mis kokuyorum diyor vss bunun sebebi ne benmi yanlış anlıyorum nedir bu durum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *