Saha Raporu / Sabah Sporu

Tekrar merhaba beyler beni hatırlamayanlarınız varsa ben camianın Medyum Memişi ehehe, şaka şaka son saha raporumu kapsayan S-Kapanışın ardından fal, büyü, burç açıcılarını sadece gece kulüplerine saklıyorum. Genç kızlardan ziyade yaş ortalaması yüksek hatunlarda çok daha etkili olduğunu fark ettim, bu sıralar birkaç açıcı üzerinde çalışıyorum ve herbiri ayrı umut vadediyor. Bu sabah evime oldukça yakın olan koruda, sigarayı bırakma çalışmalarının başlangıcı olarak karar verdiğim koşulardan birini gerçekleştirirken iki hatuna rastladım, açıcılarımdan birini kullanmak için eşsiz bir fırsat olduğunu düşündüm ve işe koyuldum. Yaşananlar tüm sadeliğiyle aşağıda;

(Bunun için sahte bir arkadaş yaratmam gerekiyordu, telefonda ya da yakınlarınızda biri olabilir)
Aslında diğer ucunda hiç kimse olmayan telefonu

– Tamam, ben daha detaylı düşünüp sana döneceğim bana birkaç saat ver.

diyerek kapattım ve koşmakta olan hatunlara sağ çaprazdan yaklaştım.

– Kızlar selam (Kulaklıkları çıkardılar, koşmayı hafif tempo ile kestiler) arkadaşımla bir konuda anlaşmazlık yaşıyorum ve müzik zevkinize güvenerek, sizin görüşlerinizi alacağım. On dakika sonra belirlediğim müzik listesini onunla paylaşmam gerek.

(Köklendirme ve Zaman Kısıtlaması) – (Hatunların neden onları yollarından alıkoyduğum ve onları ne zaman rahat bırakacağım konusunda kafa yormadan, bana odaklanabilmeleri için küçük bir detay)

+ Aslında tam hızımızı almıştık fakat yinede yardımcı olmak isteriz. (Grubun güzelinden küçük bir kafa hareketi ile onay alındı)

– Kadın – Erkek ilişkilerinden, şarap ve yurtdışı deneyimlerden ve günlük rutinlerden bahsettiğimiz bir radyo kanalımız var ve her ay olduğu gibi bu ayda müzik arşivimizi tazelememiz gerekiyor, ben daha çok sert ve tutkulu müziklerden yanayım fakat arkadaşım daha sofistike ve sakin müzikler kullanmaktan yana sizce nasıl müzikler tercih etmeliyiz?

(No1 / Grubun Güzeli) – (Bir konuda ayrıntı sunayım, benim için grubun güzeli her zaman No1’dir artık raporlarımda grubun güzeli değil direkt no1 ve no2 yazacağım)

+ (No1) ; İşlediğiniz konular daha tutkulu fakat pek sert olmayan parçalar gerektiriyor. Yani, sen galiba Rock müzik falan istiyorsun arkadaşın klasik gibi di mi?

– Denilebilir, peki sen ne düşünüyorsun?

+ (No2) ; Ben daha önce bu radyoya hiç denk gelmedim, baya meraklıyımdır radyo işlerine kanalına nasıl ulaşabilirim? Müzikler konusundada arkadaşının tavsiyesini dinlemenden yanayım, kadın – erkek işleri öyle çok sert ya da hırçın şeyler içermiyor bence.

– (No1)’e dönerek; Arkadaşını kaç yıldır erkeklerden uzak tutuyorsunuz?

+ (No1) O biraz romantiktir, bana göre daha sempatik yaklaşır. Ama sanırım sert müzikler karakterini yansıtıyor, sen radyo içeriğinden çok kendini yansıtan parçalardan yanasın.

– Siyaset meydanı gibi olduk, o halde uzlaşmamız gerek. Son rötuşlarla birlikte net fikriniz nedir kızlar? (33 No’lu gülüş (Elimdesiniz kızlar gülüşü))

(Bu noktada beni şaşırtan bir şey oldu ve her ikiside sert müzikten yana seçim gösterdiler)

– Sert severim diyorsunuz yani.

(No1’den ben seni anladım bakışı geldi. No2 hala sikko tavırlarla romantizm yayıyor. Ama hiç sorun değil, zira ben alacağımı aldım. Kikirdemelerin ardından) ;

– Kızlar, arkadaşımı durumdan haberdar etmem gerek sizi tanımak çok güzeldi. Aslında sizi burada daha önce hiç görmedim, belki bundan sonra sizden tavsiye almam için irtibatta kalabiliriz.

+ Heee diyorsun ki numaranı ver. (No1)

– Sen bu zekayla baya sürünüyorsun, haydi numaranı söyle belki seni şarap içmeye götürürüm.

+ (No2) Sen bir şey yaptın ama, ben çözemedim. Ben numaramı vermeyeceğim. Eğer tavsiye istersen her hafta sonu koşuya geliyoruz, gelir bulursun.

– Pekala, eğer bir daha buraya gelirsem özellikle senin yolunu keseceğim. Size ayırdığım sürenin sonuna geldik kızlar, tanıştığımıza sevindim.

+ (No1) Kırmızı şarap seviyorum, numaramı yazsana.

0538……….

Ezcümle yarın akşam için on, on beş dakika önce randevulaştık. Orada ne olur, ne olmaz kapanış nasıl gerçekleşir muamma. Evvela bilmemiz gereken reddedilmek insanda derin yaralar açmıyor, hatta dün gece Twitter’da bununla ilgili bir flood yayınladım. Tabi oyunu hayatımızın merkezine yerleştirmemekte mühim. İletişim kurmakta zorlanıyor olmamızın/olmanızın en büyük nedenlerinden biri buna bir oyun dememize rağmen çok büyük beklentilerle hareket ediyor olmamız. S-Kapanış istiyoruz, telefon numarası, Instagram, bir tebessüm ne bileyim sonuç elde etmek istiyoruz fakat içinde bulunduğumuz koşullar asla bir veya iki ana noktada birleşmiyor, birçok nedenden dolayı reddedilebiliyoruz. Anladığım en büyük şey yüzüme karşı tokat gibi çarpan her “Hayır” bana değil tekniğime yapılmış bir red girişimidir. Bu nedenle hayatımı kendi iyiliğim için yoluna koyuyor ve gelişim gösteriyorken, tekniğimi ve açıcılarımı da tamamen eğlenmek ve keyfimi artırmak için böyle ufak testlere tabi tutarak ilerletiyorum. Evet, kas kütlemiz olmalı. Evet, statü kazanmalıyız. Evet, para kazanmalıyız. Ama bunlara sahip değilkende bu sabah benim yaptığım gibi Gym güzellerini tenha bir ormanda yakalayıp, donlarını ıslata ıslata şarap içmeye sanki kendileri davet etmiş gibi mat edebiliriz.

Bundan sonraki süreçte saha raporundan ziyade kendimize yönelik çalışmalara, açılışlara, kapanışlara, ses ve vücut dilini geliştirmeye yönelik egzersizlere değineceğim şimdilik herkese bol dateler.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Dante

Dante, Türkiye’de Pick up Artist kavramını irdeleyen ve bunu kendi hayatında pratikleştiren bir yazar. Kendisini buradan olduğu gibi Twitter hesabından (askdante) takip edebilirsiniz.

21 thoughts on “Saha Raporu / Sabah Sporu”

 1. Cevaplarsanız sevinirim.

  Daha önceden flört edip te konuşmayı bıraktığımız kıza tekrar nasıl yürümeliyiz? Kızın bana karşı ilgisi vardı ama ben yüz vermedim.Yine de flört süresince betalık yapmadım.

   1. Dante hoşgeldin. Diğer 2 konuk yazar yazını da senin yazar profilin altına taşıdım.

    Anladığım en büyük şey yüzüme karşı tokat gibi çarpan her “Hayır” bana değil tekniğime yapılmış bir red girişimidir.

    Reddedilmenin bağlamını değiştirmek önemli. Ben mesela reddedilmeye birlikte olacağım kıza giden yoldaki köşe taşları olarak bakıyorum. Ki kızın direkt beni reddettiğini de düşünerek. Bu problem değil zira (a) ben de kızları reddediyorum ve (b) kırmızı şarap seven hatunun kırmızı varken beyaz şarap tercih etmemesi, beyaz şarabın kötü olduğu anlamına gelmez 🙂

    Eğer her 10 yürümeden birini bile bir buluşmaya çevirdiğinizi düzenli olarak görürseniz, diğer 9 yürümeye hayatın gerçeği gibi bakabilirsiniz. Tıpkı 10 CV gönderdiğinizde 1 iş görüşmesi gelmesi gibi. Tabii ki CV gibi bir HVD (High Value Display – Yüksek Değer Sergileme) önemli ve eğer yoksa bunu da gerçekleştirmeye çalışmanız lazım. Ama 1.90, kaslı, paralı abiler bile reddedilirler. Alanında bildiğim en iyilerden olan birkaç elemanın ilk gönderdikleri CVde işe alınmadıkları gibi.

 2. Güzel rapor. Araya açıklama girilmesi falan hoş olmuş. Keşke bir iki gün daha sabredip yarım bırakmasaydınız. Siteye hoşgeldiniz

 3. Burada kim niye yalan söylesin bilmiyorum ama bugüne kadar yüzlerce açılış yapmışımdır, kızın numarasını verdiği sahnenin ucuz bir kandırmaca olduğu belli, kimse kimseyi kandırmasın.

  1. Starker sen açılışlarında (en azından videolarına yansıyanlarda) hatunlarla yeterince uzun ve karşılıklı bir muhabbete girme aşamasını atlıyorsun genelde. Ondan olmasın?

 4. Hocam evde kas gelişimi hakkında bir yazıya ihtiyacınız var mı?
  İsterseniz yazıp yollayabilirim severseniz yayınlarsınız.

 5. Muhteşem derecede hikaye uydurup kendini inandırabiliyorsun dante
  gerçekten şaşırtıcı

  ayrıca erkekdam da yazar olunca ne paylaşacaksın anlamadım

  32 f close un detaylarını beklşyoruk

  1. Yorumlara iki kişi “sahte hikaye” iddiası yapmış.
   Gerçektir veya değildir bilmem ama hiç yüzünü bile görmediğimiz birinin gelip burada neden palavra atma ihtiyacı hissedeceğini bilmiyorum.
   Yani genç adamlara gaz verip “yürüyün aslanlarım” diye şahlandırma girişimi gibi Fatih Terim pozisyonu mu yaratmak istemiştir?
   Bendeniz vasat fizikli 30’luk bir abi olarak dahi bahane üretmeyi hiç düşünmedim. Güzellik-yakışıklılık dengesinde ve statüde hep benden üstün kadınlara yürüdüm, çıktım, eğlendim, sonuç itibariyle hep başarısız oldum fakat sorunu yine de oyunu iyi başaramamkta aradım; tipsiz, fakir bir dallama oluşumda değil… Uzun boylu, kaslı, yakışıklı bir adamın yolda hiç tanımadığı bir kızla maskülen bir duruşta bir kaç muhabbet edip onu buluşmaya ikna edebileceğinin kanaatindeyim. Ayrıca, 25 yaş altı kızlar iletişimde daha pozitif ve güleryüzlü. Barlar sokağını gezerken elinde içki bardağıyla selfi yapan 20-21 yaşındaki kıza “kolay gelsin” diye seslendiğimde gayet içten teşekkürler derken, kapı önünde sigara içen otuzluk ablaya iyi akşamlar dediğinde önce iki saniye anlamsız bakıp sonra “iyi akşamlar” diye cevap veriyor.

  2. Kesinlikle katiliyorum, arkadaş biraz fazla film izliyor galiba.Olaylarin, muhabbetlerin yapmacikligi fazlasiyla siritiyor.Romantik komedi tadinda senaryolar, gercek hayatin sosyal dinamiklerinden tamamen uzak.

   Blogda yazan cogu seyin dogruluguna inaniyorum ve kizlar konusunda tecrubesiz bi insan degilim ama bu arkadasin raporlari Fox’un aşk dizileri kadar ikna edici bile degil malesef.

 6. Merhaba bu sene 12.sinifim anlayacağınız yoğun bir tempo içindeyim ama kendime bakmayı ve kendimi geliştirmeyi seviyorum.Yaz boyu fitness yaptım ve bir süredir de boks yapıyorum aynı zamanda da aynı zamanda orta seviye bağlama çalıyorum.Maddi imkanlardan dolayı ikisini de aynı anda yürütemem hem boks hem de bağlama kursu aynı anda olamaz.Aynada kendime bakmayı seviyorum ve kilo almak hiç istemiyorum ama aynı zamanda üniversite de bağlamadan para kazanabilirim.Boks haftada 3 gün totalde 4,5 saat felan, bağlama ise totalde 2 saat.Simdi sorum şu; hangisini secmeliyim?

  1. Üniversitede kazanabileceğin en iyi kurumu ve bölümü kazanmak üzere çok çalışmayı. Spor ya da bağlama bunun yanında açık ara ikinci planda.

   Sınava günde kaç saat çalışıyorsun? Önce onu söyle.

 7. dante tavsiyelerimi dinlemissin gibi kusursuz bir oyun olmus radyo olayi harika bir yuksek deger gostergersi, no 1 e yaptigin neg yerinde başarilar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *