Saha Raporu – Ağlamak Yok Yüreğim –

Geçtiğimiz pazar günü Türkiye’nin en büyük eğlence etkinliklerinden birinde sahneye çıktım, pek çetrefilli bir iş olduğuna inanmıyorum zira ortamın kalitesi ile paralel olarak aslında oldukça zor bir süreç olmasına rağmen, birkaç yüz gigabyte’a yakın USB bellek ve bir setup ile mekana ulaştım, yapılan anlaşma gereği iki saat boyunca fuara gelenleri içinde bulunduğumuz dönemin hit müzikleriyle eğlendirecektim, ardından mekanın nimetlerinden faydalanmak için arkadaşlarıma katılmayı ve kendimde eğlenmeyi planlıyordum. Aslında neşem kaçmadı fakat birkaç saatlik bir sürecin ardından kendimi canı sıkılmış hissettim ta ki dün akşam üzeri olayın kahramanlarından birinin attığı ve benim zaferimi tescilleyen mesaja dek.

Konuya geçelim. Ortam şahane fakat yaş ortalaması beklenenin altında, kendime sağlam birkaç açılış arıyorum. İşim henüz bitmiş, ortam ısınıyor derken arkadaşlardan birini yakından tanıyan, 1.68 boylarında sıska, kızıl bir oğlan çocuğu yanında taş gibi bir hatunla mekana girdi. İşte o taş gibi hatunun yanında kim olsaydı o an onu tavlamak için bir şeyler yapacaktım, şans bu ya hedefin yanında küçücük bir oğlan çocuğu vardı.

 

Selamlaşma, kaynaşma derken hatun kişiden birkaç shit test aldım. Nedir bunlar diyeceksiniz değil mi? Söyleyeyim. “DJ’lik yapıyormuşsun bu ortam için fazla yaşlı duruyorsun!”  Burada hatuna olgun erkek seven körpe kız etiketi vurdum. Ardından “90’lar falan çalmıyorsundur umarım, ben 2000’liyim olayı kaçırırım” gibi komik ve ucuz bir shit test ile yaşımı ve aramızdaki yaş farkını sorgulamaya devam etti. Bu noktada kendimi geri çektim ve “Dert değil, olayım seni kapsamıyor” dedim. Birkaç ufak şakalaşmanın ardından sporcu olması hasebiyle beni yok yere çekişmeye davet etti, bilek güreşi yapsak ben seni yerim dediği an bunu bir ilgi göstergesi olarak aldım diğer tüm testlerde olduğu gibi ve hatunu hemen orada mat ettim. Bu esnada 4 yıldır hatunun peşinde olduğunu söyleyen, ileri gidip bana “Çok havalısın, tarzın çok iyi” diye geveleyen genç delikanlı hala yanımızda. Sıra çocuğu ortamdan uzaklaştırmaya geldiğinde topu arkadaşlara gönderdim, çocuk on dakika kadar kaybolduğunda hatuna döndüm ve; “Haydi mağlubiyetini kutlayalım” dedim “Nasıl” demeye kalmadan öpüşmeye başladık. Son dakika direnci göstermedi diyemem fakat ben her şeyi yapan, güçlü kızım kafasında bir kadını tavlamak çok daha kolay. Asıl olay bundan sonra başladı, hatunu cepte görüp rahatladım ve kendimden beklemediğim şekilde birkaç blue pill harekette bulundum, ortam oldukça neşeliydi ve ben hatunlar tarafından hedef görüldüğüm bir ortamda aşırı rahat hareketler, blue pill’e kayan efektler ile nadiren saçmalayabilirim. Bunu kendime hak görüyorum zira dilediğimde bunu lehime kullanabilecek kıvraklığı yakaladım.

Velhasıl bir mühlet sonra hatunun ilgisini kaybettim, günün ilerleyen saatlerinde tekrar bir yakınlaşma oldu. Öpüşme öncesinde “İlk görüşte seni baya sevdim fakat şimdi, ne bileyim. Negatif bir elektrik alıyorum” diyen hatunla çatır çatır yiyiştim. Yanımdan ayrıldığında bizim ufaklıkla vakit geçirdiğini fark ettim, yarım saat sonra telefonuma bir mesaj geldi. Sanırım numaramı hatundan almış olacak; “Abi, neden yanımda gelen bir kızla öpüştün”, “Ne gerek vardı, kötülük bu” gibi Amerikanvari mesajlar ile devam etti. Genç neslin problemi bu. Ne lan öyle “Hey dostum, senin problemin koca kafanın koca kıçından büyük olması” tarzı komik mesajlar. Çok mu bilendin saldır, dayak mı yiyeceksin? Umursama giriş, cesaret en büyük silahtır. Yoksa öyle mesajlarla ancak taşak geçerler adamla. Vicdanen kendimi rahat hissediyor olsam dahi, bir şeyler yapma gereksinimi hissettim ve çocuğu buldum. Hatun başka erkeklerle fingirdeşirken, bu arkasında ağlayarak dolanıyordu. Beni gördüğünde hıçkırarak devam etti. Aldım karşıma ve anlattım, hatunun aslında bir seks makinesi olduğunu ve kendini heba ettiğini fakat nafile, hatun benim duygusal yatırıma kapalı olduğumu ve tehlike arz ettiğimi, ufaklığın ise tam olarak erkek olmadığını fark ettiğinden baya mutsuzdu. Midyata pirince giderken eldeki bulgurdan oldu diyelim. Çocukla birlikte mekandan ayrıldılar, sonrasında öğrendim hatun direk evine, çocuk ise arkadaşlarının yanına geçmiş. Bunu niye öğrenme ihtiyacı hissettin derseniz; Ben henüz oltayı çekmedim. Bu esnada Mahmut Abi ile süreci sıkı bir şekilde değerlendirdik, hatta son değerlendirmeyi Sonsuzluk VBG ile yaparken dün akşam üzeri hatundan mesaj aldım. O güne dair birkaç şey, bugün akşam saatlerine bir date ve büyük ihtimal ateşli bir gece fakat aksilik bu ya, akşam saatlerinde farklı bir hatunu evime davet ettim, aslında dün gecenin devamı olacak bir buluşma ve henüz onunla işim bitmedi. Bu nedenle sanırım yukarıda anlattığım olaylar silsilesinin yan karakteri olan bu hatunu mekana gönderip, birkaç saat beklettikten sonra oraya gidemeyeceğimi söyleyeceğim. Elde ne kaldı derseniz; Birkaç damla göz yaşı, ateşli bir öpüşme ve sonunda benim kazandığım bir saha raporu.

Olay günü Twitter üzerinde yazdığım birkaç şey baz alınarak baya bir nefret tohumu ekmiş olacağım ki, çatır çatır küfür yedim fakat problem değil. İnsanlar duygusal yaratıklar, hepimizin ironi yeteneği tam olarak istenildiği gibi olmayabiliyor. Kendimi o ufaklığın yerine koymayı beceremediğim için üzgünüm çocuklar. 🙂

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Dante

Dante, Türkiye’de Pick up Artist kavramını irdeleyen ve bunu kendi hayatında pratikleştiren bir yazar. Kendisini buradan olduğu gibi Twitter hesabından (askdante) takip edebilirsiniz.

92 thoughts on “Saha Raporu – Ağlamak Yok Yüreğim –”

 1. Ulan kişiliğe ve erkek adam olmanın özüne ulaşmayı anlatan yazılar geliyorken gene seviye düştü. Alıştırarak yapaydınız bari.

  1. Olum adamlar eğlenmesin mi ? Adamlar bizden önde hep bize gore yazilar yazacak değiller.Bana da kalsa tamamen Jordan Peterson gidelim ama boyle dengeli olması iyi.Bir gelişim bir karı kız işleri gidelim.

  1. Görüşün için teşekkür ederim, herkesin tarzı tutmayabiliyor. Yazdıklarımızın en alt kısmında yazarın adı ve bilgileri mevcut. Kontrol edebilirsin. İyi günler.

  1. Çatır çatır blue pill kokuyor. Evet arkadaşlar One Night Stand’e gittim, dedim ki; “Bizden olur” evet, yaptım bunu. İtiraf için gerekli cesareti göstermeme yardımcı olan Mahmut Abimize teşekkürler. Lakin gördüğünüz üzere bu büyük hatayı tolere edebileceğim bir etkiyi dişi üzerinde bırakmış olmam, beni sonuca ulaştırdı. Bende insanım, benimde canım var. 🙂 🙂 🙂

 2. Yurt dışında yürürken yaşımı kinayeli olarak soran genç hatunlara “old … daddy old” diyorum (crazy stupid love). Şununla aynı etkiyi yapan iyi bir Türkçe versiyonunu bulamadım.

   1. Kime sovyet piliçlerine mi? Yoksa 85 yaşındaki amerikan ninelerine mi(canlı halini onlar bilir)? Türkiye’de hangi kız adamakıllı tanır oğlum stalin’i?

 3. “seviye düştü, ahlak, adap, kişilik vs.”

  çok affedersiniz ama bunlar ağlak mavi haplılarmışsınız gibi geliyor. tamam kendinize orospu çocuğu dedirtmeyin arkanızdan ama bu tip olaylar kötü şeyler değil, hayatın gerçekleri. kişiliksizlik ya da erkek adam olmaktan dönmüyorsunuz, gözünüzü açın, gözünüzdeki perdeyi aralamakla kalmayın parçalayın. böyle böyle “efendi erkek” tanımına giren sünepe, sıkıcı, korkak ve “kız” gibi davranmaktan vazgeçin.

  valla kardeşim seviye düşmedi, seviye yüksek ve gözünüz yemediği için bok atıyorsunuz.

  1. Hayır dostum, saha raporu dediğin şey kesittir. Bir kızda işe yarar 10unda yaramaz. ya da onda yarar sende yaramaz. Saha raporu balık vermektir. Buradaki adamların %99unun ihtiyacı olan şey saha raporu değil gerçekten değişim geçirmelerine yardımcı olan yazılar. Zaten dediğimiz şey bu değişimleri gerçekleştirebildiğiniz zaman gerisi kendiliğinden gelecek. Ben en başından saha raporu olayına pek sıcak bakmayan biriydim gerçi yazı olarak.

   1. kardeşim bu saha raporları sana başka hayatların öyküsü içinde farklı bir bakış açısı kazandırır. tamam ben de takip etmiyorum ama bunun seviye düşüklüğü ile alakası yok. biraz ilk cümlemi düşünerek bak olaylara ve öğrendiğin kırmızı hap öğretileriyle bu yapılanları karşılaştır böylece aklına kazınsın, iyice içselleştir. dediğin gibi bir kesit bu ama ben ne kadar boş olsa da “taşı sıkıp suyunu çıkarmak” deyimi üzere her şeyin üstüne düşünürüm yine bana faydalı bir fikir çıkarırım. kişisel gelişim bana göre budur, bütün siteyi okuyup geçmek değil yani. amacım yapıcı olmak ama kırdıysam veya bir kabahatli sözüm olduysa kusura bakma.

 4. Dante discorddan tanıdığım kadarıyla Darktriad olma ihtimalin yüksek

  Kendinden çokça bahsetmen , her konuyu kendine çekmen , hızlı ve kıvrak konuşma gibi özelliklerin var

  Yıllardır da tecrübelisin yazdıkların abartı yada normal diyemem ama tanıştık yiyiştik vs gibi hikayelerin “vay amk burası neresi lan” gibi sitemlere yol açıyor

  Saha raporlarını incelediğimde doğal yeteneğin sayesinde çat çat gittiğini anlıyorum ama üzülere söylüyorum ki bunlar bize örnek değil senin gibi olamayız

  Özgüven kaybıdan başka bir şey değilsin

  1. kesinlikle katılıyorum. böyle saha raporlarını görünce ‘yok ebesinin ….’ demekten kendini alamıyorum. Burası bizim bildiğimiz Türkiye mi ?

  2. Eli yüzü düzgün bir eleştiri aldığım için teşekkür ederim. Blog yazarları olarak herbirimiz farklı kafalardayız. Okur olduğum dönemde Mahmut Abinin Saha Raporları beni imkansız bir işe kalkıştığıma ikna etmişti, Sonsuzluk mesela bu konuda kesinlikle uyuşmadığım nadir insanlardan, benim saha raporu paylaşma amacım “Ben bunu yaptım, sizde yapın” ya da “Ben en iyiyim, diz çökün” demek değil. Kimseye kendimi kanıtlamak gibi bir derdim yok, ben beni bilirim sanal bir ortamda birkaç etkileşim için “Öyle soydum, böyle çıkardım, kırbaçladım” demek zaten aptallık. Bu noktaya gelene dek rezil olduğum yüzlerce açılışta sayabilirim, sorun yok. Ben denedim ve şimdi ekmeğini yiyorum. Orada bulunma nedenim evvela DJ’lik burada kendime bir artı katmışım ve bana geri dönüşü olmuş, insanlar çok keskin bakıyorlar olaya. Okurlarımızın eleştirilerine bir yere kadar saygı duyuyorum, kendini bilmezler yok mu? Var lakin böyle değer katan eleştirilere açığım. Evet, maalesef Karanlık Üçlü’ye dahilim ve hoşnut olmadığım bir durum. Sosyal hayatımı ve insan ilişkilerimi etkiliyor. Sivriliyorum lakin nasıl sonradan Dark triad olmak mümkün değilse, benim pozisyonumda biri içinde değişmek mümkün değil. Yaşanmış tecrübelerimi aktarıyorum, Mahmut Abi dur diyene kadar devam edeceğim. Son iki yazımda gayet eğitici bilgiler vermeme rağmen, insanların tamamen olumsuz gördüğü bu yazıya odaklanması ise benim değil onların mavi haptan kurtulamadığı bir vaziyet oluşturuyor. Algıda seçicilik diyelim.

   1. Hocam saha raporu konseptinde herhangi bir problem yok, “eğer erkek gibi davranırsanız böyle hatun düşürürsünüz” mesajı vermesi bakımından harekete geçirici. Ama bence raporunda “ders çıkarıcı” şeyler de olmalı. Sitede pek çok şey anlatılmış olsa da, saha raporundaki davranışlarını o davranışın fikriyle buluşturmalısın. Beden dilini, jest/mimiklerini vs. daha detaylı anlatmalısın.

    Bir diğer eleştirimse yanında çocuk olan hatuna yürüme mevzusu. İlişkilerinin ne düzeyde olduğunu bilmeden fiziksel görünüşüyle kafasında onu(çocuğu) iyi/kötü belirlemek ve yanındaki hatuna saldırmak. “Toplumsal normları siklemeyen ve diğer erkeklerin kafasına vurup ekmeğini alan o korkulan adam” olmak.

    Bu bence ezilmişliğe yönelik bir başkaldırıdır. Biraz kurnaz olup ortamı ve oyunu anlayıp bunu başkalarının elinden ekmeğini almaya kullanmak, derinlerdeki bir yenilmişliği ve ezikliği gösterir bana. Eleştirimi ağır yapıyorum yanlış anlama ama güzelliğinin sende oluşturduğu gizemle harekete geçip yanında çocuk olan hatunu almak bana biraz da düşkünlüğü gösteriyor. Hatunun flörtü, erkek arkadaşı, eşi vb. olduğu durumlarda, dışarda pek çok hatun varken onu seçmek bolluk zihniyetine de biraz aykırı gibi.

    Eğer hatunun yanındaki kişi kocası olsaydı saha raporu kesinlikle olumlu karşılanmayacaktı. Ama onun hatunla arasındaki ilişkinin statüsünün belirlenmemiş olması, o hatunu kapmayı meşru kıldı. Boş politik doğruculuk yapmamaya özen gösteriyorum ama bunun bariyeri/sınırı ne?

    1. Ek olarak hatunu götürdükten sonra yanındaki çocuğa gelip de: “bu hatun bir seks makinesi dostum” gibi sözler, öğütler vermek, gizliden gizliye ona “gerçekliği ve hayatın kirliliğini gösteren bilge adam olmak”, ne bileyim “işte ben böyle de sikici biriyim” mesajı vermek, öyle biri olmadığına dair inancını gösterir. Çünkü çocuğa bunu açıklama gereği duymuşsun.

     Yorumum danteden ziyade bu davranışa ve zihniyete. Bi çocuğun yanındaki hatunu götürüyosanız da sırf kendinizi hiyerarşide bir basamak atlamış hissetmek için çocuğa öğüt vermeyin amk. Kendinizi birilerine kanıtlamaya çalışmayın şu hayatta amk. Kendiniz olun, kendinize elalemin çerçevesinden bakmayın.

     1. Ben Dante yerinde olsam çocuğa üstünde şu yazan bir kağıt verirdim :

      “erkekadam.org
      İlk yazıdan (En büyük hata : O çok özel kadının peşinde koşup durmak) başla.

      Bir şey değil :)”

 5. Dante, olmamış. Aşırı makyavelist bir tutum ‘yaptım çünkü neden yapmayayım ki?’ Yazdıklarında doğruluk payı vardır, bilemem. Ancak hiçbir değer tanımadan önüne gelenle sevişmek gurur duyulacak bir şey değil. Illimitable Man gibi makyavelist TRP taraftarları böyle şeylerde etik kaygı gütmüyorlar. Ama bu kaygısızlığı övünerek anlatmak saçma. Bir şey ispatlama derdiniz mi var? Yalnız gezen onca kız varken, yanındaki betayı güçsüz görüp böyle aksiyonlara girmek neden? Mesele hatun kaldırmak olsa her yer yalnız hatun dolu. Eğer bu kız başkaydı o yüzden yürüdüm diyorsan seni onedio’ya alalım. Yani mesele güzel bir kızı kaldırmak ise alternatif sonsuz, böyle aksiyonlara gerek yok. Bununla beraber yarın bir gün kızdırdığın betanın bıçağı ile ölüp gitmen de bir ihtimal. Eğer örneklerini arıyorsanız internete girip ‘aldatma’ ‘dehşet saçtı’ gibi anahtar kelimeleri aratıp neler oluyor görebilirsiniz. Riskleri hesaplamamak cesaret değildir, aptallıktır.
  Red pill’i okuyup erdemli alfa olmaya gayret etmek gerek, feminen yozlaşmaya karşı çıkan bir akım ne yazık ki radikal masküleniteye dönüyor. Bir çok erkek etik temeli olmayan bu yazılar yüzünden Red pill’i yanlış değerlendirip kabul etmeyecek, çok yazık.
  Yukarıda birisi yazmış, Dante’yi son okuyuşumdu, benim için de geçerli.

 6. “Aldım karşıma ve anlattım, hatunun aslında bir seks makinesi olduğunu…”
  RP camiasındaki bu seks makinesi, cumbucket gibi kelime kullanımı psikolojik açıdan baya problemli. Bir keresinde Mahmut abi de bununla ilgili birşeyler yazmıştı. Ama çok yadsınan bir konu neyse..

  ” Bu nedenle sanırım yukarıda anlattığım olaylar silsilesinin yan karakteri olan bu hatunu mekana gönderip, birkaç saat beklettikten sonra oraya gidemeyeceğimi söyleyeceğim. Elde ne kaldı derseniz; Birkaç damla göz yaşı, ateşli bir öpüşme ve sonunda benim kazandığım bir saha raporu.”
  Hatunu biryere gönderip ekmekle saha raporundan galip ayrılındığını bilmiyordum. Bu bana daha çok bir escapism olarak geldi. Bi de hatunun göz yaşı dökmesinin (fantezisinin) ne önemi var??

  “Olay günü Twitter üzerinde yazdığım birkaç şey baz alınarak baya bir nefret tohumu ekmiş olacağım ki, çatır çatır küfür yedim fakat problem değil.”
  Mesele değil tabiki de asıl olan negatif veya pozitif bir etki bırakmam. Bakın o kadar güçlüyüm ki, (zayıf) insanlar benden nefret ediyor ve bana çatır şutur küfrediyorlar. (bkz: narcissistic supply)

  “İnsanlar duygusal yaratıklar, hepimizin ironi yeteneği tam olarak istenildiği gibi olmayabiliyor.”
  Bakın ama ben o yaratıklardan biri değilim, ironi yeteneğim de çoğ eyi

  ” Kendimi o ufaklığın yerine koymayı beceremediğim için üzgünüm çocuklar. 🙂”
  Bu yorumumu biraz fantezi bulabilirsiniz ama bende bıraktığı izlenim şu şekilde: Yazidan da ve Mahmut abinin yaptığı “Negatif elektrik lafına nasıl geldiğini de yazsaydın daha ibretlik bir paylaşım olurdu 🙂 Hep öyle artılarla olmaz” yorumundan da anladığım kadarıyla dantenin bir blue pill geçmişi olmuş ki hangimizin olmamış ki. O çocukta kendi blue pill günlerini hatırladığı için onunla kendisi arasına bir mesafe koymaya çalişiyor ve hatta kendini istese bile onun yerine koyamayacağını söyleyerek blue pill geçmişiyle şimdiki güçlü benliğinin çok farklı olduğunu vurgulamaya çalışıyor.
  Duyguları zayıflık olarak görmek (duygular bizim default ayarımız, mesele onaları doğru şekilde kanalize edebilmek, duyguları tamamen inkar etmek RP ile yeni tanışan blue pill’lerin bir uçtan diğer uca savrulmasına benziyor), insanlara yaratık, kadınlara seks objesi gözüyle bakmak, empati yoksunluğu ciddi narsisizm belirtileri. Yazı genel olarak bende narsisistik savunma izlenimi uyandırdı.
  Sitede svbg’nin yazılarını okumuyorum.. Dante’nin postür egzersizleri ve diksiyon yazıları gerçekten çok güzel ve değinilmesi gerekli konular. Bunun için teşekkürler.. Yin, Mahmut abi okumaktansa büyük keyif alıyorum.

 7. Şimdi iyi güzel kırmızı haplısın da erdem 0,kişilik 0,karakter 0.Sen muhtemelen gider evli kadınlara da yavşarsın. Kırmızı haptan önce insanda karakter olmalı bence.

   1. Bu tür bir uydunun gezegeni ile beraber olmakta sakınca yok zira adam uydu yani kendi aptalığı.

    Evli kadın ise çok yanlış bence. Hele bekar hatuna ulaşabilirken.

  1. Kadın evliyse ve bu iliskiye razıysa adamın aptallığı ve kadının ayıbıdır. Kadına tecavüz mü etmiş neyi yanlış bunun ?

   1. Evli kadınla yatmak yanlış değil? Bunu diyen benim karımla biri yatsa bu olay yanlış değil dediğinin farkında değil. Ne içiyorsanız bırakın. IQnuzu düşürüyor.

 8. Mahmut Abi, son yazı olduğu için buraya yazıyorum, konuyla ilgilisi yok ama güzelliğe karşı nötr olmak için neler önerirsin? Bazı yorumlarda birkaç kadınla yat halledersin tarzında tavsiye vermiştin sanırım. Bu işin alternatifi yok mu?

 9. Yazıda geçen kızın 2000li olması lafı eleştiride bulunan birçok okuyucu gibi bende de reşit olmayabilecek bir kız imajı oluşturdu ve birden yazara ve saha raporuna karşı bir soğukluk oluşturdu. Cık, olmamış.

  1. Reşit olmayan kız daha büyük erkekle birlikte olmak için yaşını yüksek söyler o nedenle 18e kadar inmemek daha güvenli. Kimliğine bakacaksan belki ama bakamayacaksan gereksiz tehlike. Tavsiyem eğer siz de 20 ve altı değilseniz teen kızlardan uzak durun.

   23 yaşında 17 yaşında bir hatunla çıkmıştım (üniversiteye yeni gelmişti). 18ine kadar olmaz dediydim hatun dayanamayip beni terk etti. 😁

    1. 2000 yılında erkekadam.comda okuduğum yazılar (Haldun Abini yazıları ya da karısının boşanan erkek arkadaşını eve alan ve sonra da zamanla dırdırla kanepeye kovulan ve içerde uyurken yatağında karısı arkadaşına ver adamın hikayesi gibi hikayeler) sayesinde morlaşmıştım hafiften ama evet bildiğin mavi haplıydım. Hatunu sikmediğim için değil o prensip meselesi. Hatunu sikmezken seks orucu yapıp ünide aylarca abazan gezmiştim. Kız arkadaşlı abazan.

     Not : kanepede aldatilan adamın hikayesini bulamadım bir türlü. Efsanedir.

 10. Ne diyeceğimi bilmiyorum, yanında beta bile olsa bir erkek bulunan hatuna yürümek tarzım değil. Çok beğendiysem de o erkek yanında değilken işimi yaparım. Sonra adamı çeker bir köşeye bu siteye yönlendiririm sonra ister derdini buraya yazar ister betalığıyla kalır.

  1. Bunu neden yaparım diye soruyorsanız Dante arkadaşımıza nazaran çok daha yüksek empati yeteneğim olduğu ve içgüdülerime söz geçirebildiğim için. Herkesin en azından bu felsefeyi bilmesi gerektiğini düşünenlerdenim, ben anlattıktan sonra ister gelir derdini anlatır çaresini bulur ister gereksiz yere acı çekmeye devam eder o ona kalmış.

   Dante’ye hak verdiğim konu şu: Normal bir erkeğin ya orayı terk etmesi yada Dante’ye kafa burun girişmesi gerekliydi.

   Bu arada Dante’nin seviyesine ulaşmak gayet te mümkün özellikle küçğk yaşlardan başladıysanız.

  2. Ha gizli, ha değil? En nihayetinde yapardın değil mi? Tamamen yöntemler farklı, yoksa beni çatır çatır eleştirenler dahi yanında sevgilisi olan adama yürümeyi bir kez aklından geçiriyor.

   1. Dante sana orospu çocuğu muamelesi yapmadım sadece ben böyle yapmazdım dedim. Benden 23 yaş büyük ve evli bir kadını (ki istesemde elde edemem zira kendisi Amerika’da yaşıyor) ağır ONEitis yapmış (ve hala kurtulamamış ayrıca bundan kurtulamayacağımı kabullenip kendi yoluna bakmaya karar vermiş) biri olarak sanırım burada seni yargılayabilecek en son insanlardan biri benim. Yaptığın hoş birşey değil doğrudur ama bu beni “Dante denilen oça bakın yanında erkek olan kızı tavlamış yiyosa benimkinde yapsın (ki fırsatın olursa yapacağını ve benden çok daha ileride olduğun için kızı kapacağını biliyorum,heniz çooooook yolum var bu konuda) da geberteyim piçi” seviyesinde değil “bunu pek hoş karşılamıyorum” seviyesinde etkiledi. Belirteyim dedim yanlış anlaşılmasın.

    1. Ağır ONEitis derken belirteyim: Ruh eşim olduğunu kesinlikle düşünmüyorum, sadece tabaklarımdan birisi yapmayı çok çok çok istiyorum. Bilmiyorum beni Jennifer Lopez gibi hatunlardan çok çok çok daha etkiledi. Onunla ilgili hayal kurarken maskülen bir erkek olduğumu filan düşünüyorum. Hayallerim kısmi disney kısmi TRP arasında gidip geliyor.

     Bilemedim altan kafayı taktım herhalde, sanırım hayatım boyunca Amerika’ya adım atmamalıyım zira bu isteğim dolayısıyla ileride idam edilebilirim. Burada detay verip anlatmayacağım ama kısaca “orospu çocukluğu” diyelim

     1. Hem de kocasını öldürüp onunla evlenip bilmem kaç sene sonra kocasını öldürdüğümü açıklayacak kadar (sırf keyif olsun diye) manyak seviyede. Ruh eşim olduğunu düşündüğüm kadından 1 senede soğudum bundan 2 senedir kurtulamıyorum.

      Evet biliyorum yerim Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ama ne yazık ki bunu yapamayacak kadar korkağım.

      İki tane çocuğu olduğunu söylemiş miydim?

     2. Porno film yıldızlarına oneitis i olan bir arkadaşım geldi..

      Hatta kısa boylu bir çinli için
      “Hangi hakla sikiyor bunları “ falan demişti

      Eminim ki bir yerlerde kızları kesip kesip “offf be yhaaa “ diyordur

     3. Eskiden çok porno izlediğini gösteren bir eşik vardı, porno yıldızı kadınlara ilk ismi ile hitap etmek. “Abi Jenna’nın son videosunu yükledim” samimiyeti başladı ise geri dönülmez bir eşiği geçtin demekti. Senin arkadaş bir eşik daha aşmış : Jennacığım eşiği 😀

     4. Mahmut Abi bu “Bu benim ruh eşim” oneitisi değil benimkisi.

      Hani evine çok güzel bir tablo alırsın sonra arada bakarsın “ulan ne güzel tablo bu” diye bu tabloyu da sittin sene kimseye vermek istemezsin ha işte benimki de bu.

  3. Ağır bir ders ama bu uyduların bu derse ihtiyacı var. Kendileri için. 4 yıl hatunun peşinde olmak nedir arkadaş?

   Erkek arkadaş olsa dediğin doğru. Ama bir uydu kızın sırf yanında ve pipili diye erkek olmuyor.

 11. bu “efendi erkek”ten kızı çalma durumunu bazı arkadaşlar etik bulmamış belliki. Lakin bu konuda Dante sonuna kadar haklı kızı elinde tutabilecek elementlere sahip olmayan erkeğin yanındaki set açık set kabul edilir. Ahlaki bakacak olursanız da kızın yanındaki çocuk (yaşı küçük sanırım) bu kızı bu mavi hap kafa yapısıyla elde edemeyeceğini anlayacaktır. Dantenin niyeti o değil tabiki .d
  Bir eleştirim yazı üslubun hakkında, dostum yazında olayların arasından geçiş yaparken çok ani geçiyorsun okuyucu neden ve sonuçları kavrayamayabilir. Yaşanırken yanında olmadığımızı unutma.

 12. Dostum yazıların bundan önceki 2 yazın baya bilgilendiriciydi,sağol.Arkadasın dedigi gibi geçişler pat diye oluyor senin saha yazılarında.Biraz daha derine inersen daha yararlı olursun bence.

 13. ‘hatuna döndüm ve; “Haydi mağlubiyetini kutlayalım” dedim “Nasıl” demeye kalmadan öpüşmeye başladık.’
  Bu kismi biraz kopuk anlatmissin. Detaylandirirsan sevinirim. Bu arada bu elestiriler biraz fazla sonuçta o yanindaki çocuk kizin erkek arkadasi degil. Tabi riskli bir durum oldugu konusuna katiliyorum okurken 3.sayfa haberi bu olayin devami olabilirdi.

  1. Bir hikaye vardı bir genç barda çalışıyor kız var barda bir gün bir müzik grubunun menejeri gelip s kapanış yapıyor bana onu anımsattı

 14. şu raporları detaylandırsanız çok güzel olucak vücut dilini, shit testleri…

  yoksa ortaya ben böyleyim ben şöyle yaptım gibi yazılar çıkıyor.

 15. Benim için doğru olmayan bir durum bu. Yalnız karşımdaki herhangi birinin bunu yapması durumunda kendisini linç etmeye de kalkmam.

  Yazıdan anladığım kadarıyla “Şunu elde edeceğim.” dürtüsü kendisini sarmış ve bunda da başarılı olmuş bir şekilde. Biraz da üstenci bir tavır gördüm kendisinde. Bunun insana bir şey katmadığını belirteyim.

  Dipnot : Son 1-2 gün kalite düştü gibi saçma sapan yorumlara da katılmıyorum. Dante’nin son yazıları gayet bilgilendirici. Devamını merakla bekliyorum.

 16. Dante gayet iyi ilerliyor gerek bilgilendirici yazılarla gerek saha raporlarıyla ilk okunduğunda 30-35 gibi bir izlenim oluşturdu bende ama Dante nin genç delikanlı olduğunu biliyorum. Bir yanlış görmüyorum böyle meriçlere birinin ders vermesi gerekiyor ki bu arkadaş 4 yıl köpek gibi kıçında dolanmış umarım akıllanmıştır. Erkekadam.com kartviziti basıp böyle elemanların eline tutuşturabilir. Bence Dante başarısız olduğu saha raporlarını da paylaşmalı ve kopukluklara dikkat etmeli.

 17. Oğlan çocuğu ve dante açısından farklı farklı değerlendirmek lazım bunu bence.

  1. Oğlan açısından; bence güzel bir ders olmuş. Bu saatten sonra bir kızın peşinden 4 sene koşulmayacağını anlamıştır umarım. O açıdan yapacak bir şey yok. Ha yapılan etik mi değil mi tartışılır ama bu arkadaşın o kızdan kurtulması için böyle bir şeye ihtiyacı var olduğu açık. Hele ki kızın karakteri düşünülürse.

  2. Dante açısından; açık bir şekilde gereksiz risk almışsın. Oyun oynanır, hatuna yürünür, sevişilir vs. ama yanında bir başka adam varken bunu yapmak biraz fazla risk almak. Tut ki yanındaki oğlan manyak çıktı çekti vurdu seni; değer mi?

  Bu şekilde yanında bir başka adam olan, takıntısı olan, evli vs. kadınlara yaklaşmak bence gereksiz risk almak. Ne baktın denilip adam vurulan bir ülkede bu risk gereksiz. Hele ki yurdum kızlarını düşünürsen iki gün sonra bir tartışmada ben seni şununla aldattım diye senin adını verip başına bela sarmayacağı da düşük bir ihtimal.

  Hepimiz arada gereksiz riskler alıyoruz. Ama emin olun hiç bir oyun, sakat kalmaya veya ölmeye değmez. O riski alacağınıza gidin tek takılan bir kadına yazın, eğer bir takıntısı çıkarsa da bilmiyordum birader der çıkarsın işin içinden.

 18. Adam eğlence mekanına giren 18 yaşlarındaki bir uydunun yanındaki kıza yürümüş; “Ya çekip vursaydı” diyenler, neyin kafasını yaşıyor acaba ? Ben burada riskli hiçbir şey görmüyorum. Riskli seti ayırabilecek sosyal zekaya sahiptir heralde Dante, uzun zamandır oyunun içinde olduğuna göre.
  Açılış ve sohbeti cinselliğe çekmek açısından daha detaylı somut yazsa daha iyi olurdu. Ama olayın sonunu hiç anlamadım; kızı mekanda bekletmek de neyin nesi ? Hırs mı yaptın, yanından gitti diye, ders mi veriyorsun ? Bir sonraki güne randevu verip, hatunun tadına bakmak varken bu planından acilen vazgeç halen vaktin varsa. Sonuç almak varken bunu yapmak ego tatmininden öteye gitmez.

  1. O tarz bir şeyi 30 yaşındaki adam yapmaz zaten. Aksine küçük yaşlarda olur böyle anlamsız kavgalar. O betanın adamı sırtından bıçaklaması da bir kaç kendini bilmezin gazına bakar bazen.

   Bu tarz olaylardaki riski şu şekilde düşün;

   Yanındaki oğlana aldırmadan kıza yürür, çocuğun gözünün içine baka baka kızı götürürsün. Sonrasında oğlanın iki üç arkadaşı elemanı gaza getirir. Bu eleman da seninle yüz yüze konuşacak cesareti gösteremez. Bu durumda yapacağı en abuk şeyi yapıp oradan bir bıçak bulur veya bir şişeyi kırar vs. biraz da alkolün etkisi ile senin arkan dönükken saplar elindeki bıcağı veya şişeyi.

   Bu tarz olaylar sandığından daha basit ve sık karşılaşılan şeylerdir. Öyle sandığınız gibi olmaz öyle şey yav denilecek şeyler değil. Pek çok defa karşılaştım buna benzer olaylarla. Eğer burada amaç bilgileri paylaşmak ise olayı sadece kızı götüren ve hiç tepki görmeyen adam üzerinden değerlendirmemek lazım.

  2. Bahsi geçen hatunla randevulaştığım saatte farklı bir hatunla evde olacağımdan, onu egomu tatmin etmesi adına kullandım. Zaten Kırmızı Hap’ı almış olsam da, bunu pek hayra alamet işler için kullandığım söylenemez. Kırmızı Hap beni sadece dizginliyor, fazlasını yapacağım noktada bir dur levhası olarak kullanıyorum.

   1. Mahmut Abi Dark Triad elemanlardan pek te hoşlanmaz diye biliyorum daha önceki yorumlarına bakarsak, acaba burada yazmana nasıl izin verdi?

    Neyse, şimdi ben de hafiften DT olduğumu düşünüyorum sen galiba DT’sin o yüzden sana soracağım bunu.

    – İstediğimi elde etmek için en iğrenç en kancık yolları itina ile kullanırım kullandım da zamanında hiç te pişman değilim.
    – Çoğunlukla aptal cesareti gösteririm (sırf “sende o göt yok” dedikleri için sırayı camdan aşağı attığımı bilirim, sanırım okuldan uyarı yediğimi belirtmeme gerek yok)
    – Sinirlendiğimde beyin 404 not found olur tamamı ile saldırgan olurum (3 kişiyi
    boğarak öldürecektim ki bunlardan biri en iyi arkadaşım ve komşumdu, müdür yardımcısıyla kavga ettim, öğretmenlerle taşak geçtim)
    – Gider sokaktaki kediye üzülürüm ölen insanlar sikimde olmaz, hatta biraz ibnelik varsa elemanda sevinirim.
    – Egoist olduğumu hiç düşünmem ama tartışma kazanınca fena sevinirim (ego tatmini denilen bu olsa gerek)
    – Her zaman haklıyımdır
    – Kimsenin aklına gelmeyecek iğrenç fantaziler aklıma gelir
    – BDSM, iple bağlama ve tecavüz pornoları diğer pornolara göre daha fazla zevk verir bana.

    Şimdi sorum belli, DT var mı varsa ne kadar var Dante?

    1. Dark Triad değilsin. Bahsettiklerin gayet doğal ve birçok insanda rastlayabileceğimiz karakteristik özellikler. Söylediklerin tamamen öfke kontrol problemine benziyor, bunun için bir psikoloğa gitmeni öneririm.

     1. O zaman bu iyi birşey benim için (üzülmedim değil, Darth Vader gibi biri olmak isterdim). Neyse öfke problemimi halledebilirim sanırım.

      Tek sorunum uğrunda manyakça şeyler yapabileceğim(e inandığım ama emin olamadığım) (ki biraz yukarılarda yazdım) ONEitis var. Bir bakışı yaktı beni hatunun lanet olsun,hissettiğim şey aşk değil kadına güzel tablo gözüyle bakıyorum amk. Bir gün haberlerde “F.A adlı şahıs 4 yıllık karısıyla evlenmek için önce kocasını öldürdü sonra da kadını tavladı ve evlendi. Sonra da bir gün tartışıtlarken F.A gerçeği itiraf etti.” tarzı haber görürseniz ve bu haber ABD’de geçip mağdur kadın bir aktris ise büyük ihtimalle F.A benimdir.

      Not: F.A ismim değil nickimin kısaltılmış hali.

     2. ONEITIS yapman zaten dark triad olmadığının en büyük işareti de bahsettiğin özelliklerin hepsi teker teker maskülen ve güçlü bir erkeğin tersidir. Hiyerarşinin dibinde ve rekabet için herhangi bir vasfı olmayan erkek grubunun çoğu bahsettiğin gibi zaten. Öyle isen (ki davranışlarının kancık (kelime anlamı dişi köpektir ve bu kelimeyi kendini anlatırken öylesine kullandığınız sanıyorsan yanılıyorsun) olduğunu söyleyen sensin) değişmeye bak, öyle değilsen neden onlar gibi davranıyorsun?

     3. Çok doğru. Dark Triad olmak tamamen psikolojik problemler eşiğinde kişinin karakteristik özelliklerinin toplum nezdinde örtüşmeyen çarpıklıklarıyla ortaya çıkar. Ayrıca Dark Triad olmak eşittir Obsesif Kompulsif, Borderline, Sosyopati. Bu konuda özenen gençlere dayayacaksın 20 mg Xanax, 10 mg Tranko-Buskas bir daha değil DT, kendi benliğini unuturlar.

    2. DT alfa olmak sizin bileceğiniz iş. Çoğu daha güçlü, kontrollü ve bir dereceye kadar erdemli alfalarının uygarlığında hapishanelerde çürüyen adam profilinin hoşlanılacak ya da tavsiye edilecek bir yanını görmüyorum.

 19. Dante’nin çevirilerini beğenirim. Ancak ben de bu saha raporunun talihsiz ve biraz da verimsiz olduğunu düşünüyorum. Yeterli sebepleri yukarıda arkadaşlar zaten açıklamışlar, tekrara düşmeyelim…

  Talihsiz bulmamın en önemli nedeni de özellikle buradaki genç ve yeni uyanan arkadaşlar için yanlış kalıpların oluşturacağını düşünmemdemdir. Yoksa oku-geç olarak da değerlendirilir.

  Bu arada Mahmut Abi’nin Dante’yi inceden kollayıp hemen arkası postta giydirmesine de selam olsun 😀

  Seviye düşmedi.. Düştüyse de bırakın da site de arada bir betaya düşsün.

 20. Mükemmel bir saha raporu. İnsanların neden bu kadar ağladığını anlamıyorum. Olum hatun çocuğu 4 yıldır peşinden koşturup öpücük vermemiş. Danteye dakikasında vermiş kafanız mı güzel? Uyduyu niye savunuyorsunuz burda. Bu arada cidden bu biz senin gibi değiliz yazanlar da mavi hap ağlaklığı yapıyor.

 21. Çocuğun yerinde olsam hemen bir bıçak edinir ve senin belanı s*kerdim. Ama çocuk bunu yapmadığı için zaten yaptığın piçliği hak ediyor. Yani yanlış bir şey yapmamışsın.

 22. Öncelikle Dante’yi Discord’dan tanıdığımı sonradan öğrendim ve Dante’yi severim. Discord’daki konuşmalardan da ses tonu ve konuşmasıyla baskın biri olduğu izlenimi veriyor. Bir de dark triad olan patronunu hatırlıyorum. Muhabbeti de gayet güzel bence.

  Saha raporlarının doğruluğunu veya yanlışlığını pek önemsemiyorum. TR’de büyükşehirler ve serbest yerler haricinde böyle saha raporlarındaki olaylara pek rastlandığını sanmıyorum. TR’nin üç büyükşehri dışındaki neredeyse her yer muhafazakar ve kapalı yerler. Böyle bir yerde yaşadığım için iyi biliyorum bu durumu. Hala el ele tutuşup, üç ay rüyalar aleminde yaşayan adamlar var burda.

  Burada yazılanlar gerçekten doğru da olabilir, adam DJ’lik yapıyor. Müzisyen adamlar, tüm gece boyunca ön plandadır ve kuliste de içeri girmek için bodyguard’lardan çocuk dahi yapabilecek kızlarla takılırlar. Normal bişey bu.

  Aynı şekilde buradakine çok benzer bir olay yaşadım ve o yüzden bu post ilgimi çekti. Seneler önce, aynı buradaki genç çocuk bendim. Betalık-omegalık gibi şeylerin içinden geçmiş biri olarak, eski kafayla düşünmüş olsam, burada Dante’ye ağzıma geleni söyler, hatta ağır küfürler bile ederdim. Neyse ki, böyle brutal ve savage şeyleri kendi gözümle gördüğüm için artık garipsemiyorum. Fakat,
  Böyle şeyleri bilumum ortamda anlatıp, ciddi şekilde bundan zevk alma eşiği, “kızı şöyle kaldırdım” dan ziyade, “kızın yanındaki mavi haplı çocuğu nasıl ezdim?” e dayanıyor biraz. Henüz sitede daha önce görmediğim yorumları bu postun altında gördüm, bu da raporun amacından biraz saptığını gösteriyor.

  Takıldığım bir diğer nokta da, mahmut abi, skeptico ve sonsuzluk’un kafasına uymayan kişilerin pek şansının olmaması. Adam, saha raporuna konu olan şeyleri tecrübe ettikten sonra direkt olarak mahmut abi ve sonsuzluk ile dirsek temasında bu olayı değerlendirmiş. Ben dahil diğer okur arkadaşlar: Sahaya çıkıp olumlu dönüşler aldığınızda aynı kişilerle bir temasa geçin, bakalım size cevap verecekler mi?
  Daha geçenlerde mahmut abi’ye bazı sorular sordum ve evet, kendisine hak verdim, eksik olmasın. Ama mantıklı ve geçerli yapılan eleştiri, uymayan farklı bir görüş veya buradaki genel anlayışı sorgulayabilecek herkes, “sürekli kendi hatalarına kılıf uydurmaya çalışan, üşengeç mavi haplı” kimliğine büründürülüyor. Dante de burada kendinden beklenmeyecek derecede “mavi haplı” hareketler yaptığını söylemiş. Mantıklı şekilde, “abi bi kız var” olmayan herhangi bir detay belirttiğinizde, bu “mavi haplı” hareketler yüzünden sıçtığınız düşünülecek ve üzerinde fazla durulmayacak, kırmızı hapın gerçeği neyse, erkekadam.org’un gerçeği de bu gencolar. Şu yazdıklarım da çoğu kişi tarafından “hatasına kılıf uyduran mavi haplı beta cümleleri” şeklinde yorumlanacak, sorun değil, sizin sikiniz sağolsun.

  Sitenin ilk zamanlarında en çok uyuşmazlık yaşadığım konulardan biri de “böyle deneyimlerin gerçekleştiği ülkeyle benim yaşadığım ülke, aynı ülke mi?” sorusuydu. Dibine kadar muhafazakar ve yobaz bir memlekette yaşayıp, görebildiğiniz sınırlı şeyler üzerinden olayları değerlendirip, bazı şeyleri aklınız kesmeyince bu tepkiyi verebiliyorsunuz, burası doğru. Ama hala genel olarak bazen yakaladığım öyle ufak detaylar var ki, hala “siz nerde yaşıyorsunuz?” sorusunu sordurtuyor.

  Saha raporu konusunda curiouscat’ten çok soru alıyorum. Geneli de raporların, “içeri girdiğimde diri memelerini sıvazlıyordu” türevi hikayelerden hallice gibi görünmesi. Bence saha raporlarında olaydan ve mutlu sondan çok, süreç kısmında ilham alınabilecek şeylere odaklanmak çok daha işe yarar. Özellikle bazı saha raporlarında, adam shit testi göğsünde çok kral şekilde yumuşatıp, hatuna geri sokabiliyor. Buralara odaklanmak, bence çok daha etkili olur.

  Dante, seviyorum seni kardeşim:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *