Saha Raporu – Az Masrafla S – Kapanış –

Son saha raporuma konu olan hatundan hala haber alınamıyor. Paragraf bitiminde belirttiğim üzre kendisini şehrin merkezinde yer alan barlardan birinde bir saat kadar beklettikten sonra, arayıp; “Ben gelmiyorum, halletmem gereken bir iş var” dedim ve o günden sonra kendisiyle görüşmedim. Bunu neden yaptığımı sorgulayanlar olmuş, makul bir sorgulama. Tamamen egomu tatmin etmek için yaptım, ayrıca o saatlerde şu an yazdığım saha raporuna konu olan hatun ile ilerleme kaydediyordum. Geçen raporda bahsi geçen risk durumu burada devreye giriyor, benim için risk yanında erkek olan bir kadını elde etmek değil aksine elde ettiğiniz kadının potansiyelini kavramadan hareket etmektir. Elimin altında garanti bir seks varken, seks olma ihtimali yarı yarıya düşmüş bir kadına yatırım yapmak makul bir hareket değil. Risk yönetimi tam olarak budur. Doğru olanı tahayyül etmek ve o yolda ilerlemek. Bir ufak açıklama ise benim içinde bulunduğum durum ve Kırmızı Hap’a dair ters düşen tavırlarımı yorumlayan sevgili okurlarımıza gelsin; Uzun yıllar iğdiş edilmeye çalışıldım, benimde sizler gibi başarısız olduğum birden fazla hikayem var. Bugün Kırmızı Hapı almış olsam dahi, bunu pek hayra alamet işlere kullandığım söylenemez. Kırmızı hapı almış olmamın ana nedenlerinden biri kendimi dizginlemek, fazlasını yapacağım noktada  dur levhası olarak kullanmak.

Genç dimağların beni örnek alması, benim açımdan sorun teşkil etmiyor. Sonsuzluk ve Mahmut Abi gibi iki harikulade örnek varken, sırf ben birkaç hatunla net ifadeler içeren diyaloglar kurup, sevişiyorum diye beni örnek alacak yaşı küçük okurlarımızın gelecekten yana tek beklentisi seks, seks, seks. Asıl problem burada başlıyor. Tüm yazılanların temelini kadınları elde etmeye bağlıyoruz. Her konu başlığı altında “Bir kız var, bir kadın var, eski sevgilim, sevgili aday adayım” gibi konuyu saptıran yorumlar bunun en basit örneği. Gereksiz uzattım farkındayım, bu haddinden fazla detay içeren ve açılışlarıma dair açıklamaların bulunduğu uzun bir rapor bunu bilerek okumaya devam etmenizi tavsiye ederim. O halde başlayalım. 

Gürültülü geçen birkaç günün ardından kafa dağıtmak için sokağa çıkmaya karar verdim. Nereye gideceğimi düşünürken bir yandan yürüyordum, bir yandan müzik dinliyordum. Metroya doğru yöneldiğimde karşıma “Engellilere destek amaçlı” dergi sattığını söyleyen 1.71 boyunda, sarışın, fit bir hatun çıktı. O an onunla iki kelime etmek istemediğimi fark ettim fakat kriterlerimi karşılıyor olması yanında hatun cidden tahrik edici derecede güzeldi. “Birkaç işim var, dönüşte görüşelim ne dersin?” dedim. “Hep öyle söylüyorlar ama kimse dönmüyor” dedi. “Büyük ihtimal bende onlardan biriyim, yinede bir saate kadar buralarda olmaya çalış” dedim. Velhasıl işlerimi hallettim, güzel bir yemek ve harika bir kahveden sonra eve dönüş yoluna koyuldum. Metrodan çıktığım anda hatun karşımda oturuyordu, beni görmedi. Bir sigara yakma bahanesiyle dururken, yaklaştığını fark ettim. Hatunun vücut dili tamamen cebimdeki paraya odaklandığını belli ediyordu. Ben ise 5 lira karşılığında bir engelli dergisi ve sert bir seks alabileceğim konusunda kendimi ikna etmiştim bile. 

“Şimdi bu dergiyi engelli vatandaşlar için satıyorsun yani?” 

 • Evet, aslında bugünkü kotamı doldurdum yarın buralarda olacak mısınız?

“Pek sanmıyorum, evim buraya oldukça yakın fakat seni görmek ister miyim emin değilim?!”

 • Niye yaa?!? Hem topluma yararlı bir birey olacaksınız, hemde biraz sohbet etmiş olacağız.

“Peki akşam biraları kiminle içeceksin? Kazandığın paranın yüzde doksanının bira, patates kızartması, sigara olarak sana geri döndüğünden eminim. Eğer paylaşımcı olacağına inanırsam, bunu kimseye söylemem” 

 • Aaa.. Siz baya baya konuya hakimsiniz ama biz tamamen engelliler için çalışıyoruz.

“Tamam, tamam ben bunu yemiş sayılayım. Aslında madem bugün işin bitti, gelip bana eşlik edebilirsin. Arkadaşlarımla bir şeyler içmeye gideceğim, ortamdaki çirkin kız ihtiyacını karşılarsın” 

 • Ben mi çirkinim?! Tamam siz dergi almayın, bende sizinle gelmeyeyim. 

“Gideceğim mekanda olabildiğince alıngan kız var, bana çirkin kız lazım alıngan değil”

 • Belki başka zaman, görüşmek üzere.

“ Pekala, yarın 16:00 gibi burada olacağım. O saate dek işlerini bitirmiş ol, unutma biralar senden”

 • Bakarız.

Şimdi bu noktaya dek ne yaptım? Birkaç ufak neg attım. Güzel bir kadını gözümde çöp tenekesine çevirdim, onun yaptığı işin bilincinde olduğumu belirttim, onu değersizleştirdim ve kendi değerimi onun üzerinde konumlandırdım.

Bu direkt bir açılıştan ziyade indirekt bir açılış, burada benim herhangi bir çabamda söz konusu değil. Açılış olarak adlandırdığımız, sahaya çıkmak olarak nitelendirdiğimiz şey işi, gücü bırakıp kadınlarla dolu bir gün yaşamak değil sadece alıcıları açık tutmak ve fırsat kollamaktır. Sabah Sporu adlı saha raporunda ben kadınlara yönelerek bir seçim yapıyorken, burada bana farklı bir konu ile yaklaşan hatunu fırsat olarak gördüm. Ayrımı iyi yapmak lazım. 

Kadınlara yaklaşmak ne kadar zorsa, kaba bir şekilde reddedilmekte o kadar zor. Açılış yapmakla ilgili sorun yaşayanlara için ise şunu söyleyeceğim; Çoğumuzun dünyaya gösterdiği şey her zaman gerçek benliğimiz değildir. Kötü alışkanlıklar ve geçmiş yıllarda yaşadığımız korkuların kombinasyonudur. Kadınların sizinle sevişmek istemediğini mi düşünüyorsunuz? Şuna bir baksanıza; Klitoral, vajinal, psikolagnik birçok orgazm yaşayan bir canlıdan bahsediyoruz. Doğru  erkek olursanız, sizinle sevişmek için can atacaklardır. Konumuza dönelim.

Akşama dek yapılması gereken işlerimi hallettikten sonra, hatunun bulunduğu caddeye doğru ilerledim. Gece için birkaç arkadaşımla sözleştim ve hatunu arkadaşlarımın yanına davet etmek için kendimle iç diyalog kurdum. Arkadan sinsice yaklaştım ve ona doğru eğilmeden, net ve güçlü bir ses tonuyla;

“İyi, iyi ciro yaptığını gördüğüme sevindim. Akşam için güzel bir planım var. İşlerini halledebildin mi?”

 • Gelmezsin sanıyordum, dergi alacak mısın? 

“Henüz karar vermedim, beni ikna etmeni bekliyorum”

 • Hahaha, illallah ettirdin iki günde. Bir saate işim biter. Bekleyecek misin?

“Seni mi? Bilmem. Şöyle yapacağız. Telefonun yanında değil mi?”

 • Evet, ama numaramı falan vermem.

“Numaranı isteyen kim?. Versene telefonunu.”

 • Çabuk ama işlerimi bitirmem lazım.

(Burada küçük bir kötülük yaptım ve numarasını istemeyeceğimi söylediğimden, kendi numaramı kaydettim ve kendimi aradım) 

 • Eee?!? Numaramı aldın.

“Evet, ben senden numara istemeyeceğimi söyledim. Almayacağım demedim. (33. No’lu Gülüş). Ararım seni yarım saate, görüşürüz.”

Hatunun yanından ayrıldım ve biraz mağazaları dolandım, bu hatundan iş çıkacağına inandığımdan kaynak ayırmaktan çekinmedim. Alınabilecek bir risk, zira harcadığım büyük bir emek ya da kullandığım bir açıcı yok. Ayağıma gelen bir fırsat var ve bunu kullanmak elimde.

Reddedilebilirdim, bu gayet doğal. İhtimaller dahilinde olan her şeye kabulüz. Kendimizi bir sakız olarak hatuna sunuyoruz, sakız çiğnemekten hoşlanmayabilir ya da o an sakız çiğnemek istemiyor olabilir belki dişleri sakız çiğnemek için müsait değildir? 

Velhasıl yarım saat sonra hatun aradı.

 • İşim bitti, pek vaktim yok. Neredesin?

“ xxx’e gel. Arkadaşlarla oturuyorum.

Hatun geldi. Arkadaşlarla tanıştırıldı, sohbetler edildi. Birkaç kadeh ben, birkaç kadeh hatun şarap içtik. Bu tamamen beklenmeyen bir gelişme oldu benim için, ben iki biradan sonra hatunun huysuzlanmasını bekliyordum. Sohbet koyulaşmaya, hatun bana ve arkadaşlara uyum sağlamaya başladı. Bu sırada telefonuna gelen mesajlarda ev ahalisi ile problemleri olduğunu fark ettim. Ve bunu bir silah olarak kullanmaya karar verdim. Konuyu şöyle gündeme getirdim.

“Aslında.. Uygun koşullar oluştuğunda gayet topluma faydalı bir bireyim, özellikle ailevi konularda kafam rahatsa, çevremi mutlu etmek benim için baya çocuk oyuncağı”

Not : Anlatıldığında gayet absürt gelen bu giriş, birçok kadını temelden etkileyen bir üslup ile oldukça etkili bir silah.

 • Aile mi? Benim pek anlaşabildiğim söylenemez. Babamla hiç frekansımız tutmuyor, bazen kocaya kaçasım gelmiyor değil. (Hahaha) 

Not : Burada kaybolan baba figürünü kendimde klonladım, bunun ne olduğunun bilindiğine eminim. Şefkat, hatunun hayatına tatlı-sert getirilmiş yorumlar, küçük negler. Ezcümle sohbet tam olarak istediğim kıvama geldi. Hatunu kulak memesi kıvamında yumuşattıktan sonra artık davete icazet etmesi gerektiğini işlemek ve ardından davet sunmak gerekiyor.

“Gece geç saatlerde dışarıda olman, küçük bir kız için uygun bir hareket değil.”

 • Ne o şimdide babam olmaya mı karar verdin?

“Ben eve gidiyorum. Geceyi sokakta mı geçireceksin?”

 • Soruma cevap verecek misin?!

“Hangisine? Kafanın içinde yüzlerce soru olduğuna adım gibi eminim, hepsini burada cevaplayamam. Birkaç sokak ötede oturuyorum, uzatmasak?”

 • Seninle sevişmeyeceğim.

“Sevişmek? Ben bakirim!”

 • N..Nasıl?

“Anlatırım bir ara”

 • İyi, çok durmayacağım eve çağrılabilirim. Anahtarlar bende.

“Problem yok, evimde uzun süre kalmanı isteseydim kira bedelini konuşmamız gerekirdi”

Not : Diyalog arasında olan biten her şey bir geribildirimdir. Söylediklerinizi tepkilere göre uyarlayın. Aldığınız her olumsuz geribildirimi çekiciliğinizi artıracak unsurlara dönüştürecek yanıtlar geliştirin. Ne yaparsanız yapın şunu asla unutmayın; Kadın size gelebilir, siz kadına gidebilirsiniz fakat tek yapmanız gereken sizin açmanız. Siz açın. Kontrolü elinize alın ve bir daha asla bırakmayın. 

On dakika kadar sonra evde olduk. Bir şeyler atıştırmak üzere mutfağa yöneldiğimde kanepenin bir köşesinde oturup kitaplarımla ilgilendiğini gördüm, burada birkaç ilgi gösterisinde bulunabilirdim fakat o an tek isteğim yemek yemekti, hatun en nihayetinde evimdeydi ve yaklaşık yirmi dakika sonra sevişeceğimizi tahmin ediyordum. İşi oldukça ağırdan aldım. Yemek yedik, bir kadeh daha şarap içtik. Oldukça yakınlaştık, şimdi aynı kanepede yan yanaydık ben tam olarak bu anı beklediğimi söyleyebilirim. Yinede birkaç dakika seviştik, bu esnada bana – Hani bakirdin sen?! – dedi. “Evet, ilk sen olacaksın baya heyecanlıyım umarım sıçıp sıvamam” dedim. Pek tabi tecrübeli olduğumun farkındaydı. Fakat fazla beklemiş olacağım ki telefonu çaldı, eve geçerken bahsettiği acilen çağrılma yalanı, gerçek olmuştu. Ailesi kapıda kalmış ve gitmesi gerekti. Bu noktada birçok erkek gitme, kal, beklesinler, on dakika geç git diyecektir eminim.

 • Gitmem gerek. (Bunu gerçekten tahrik edici bir tonda, iniltiyle söyledi) 

“Öyle mi? Tamam, bende çıkıp biraz dolanırım. Müsait olduğumda seni ararım, paslaşırız”

 • Nezaketen bi kal deseydin.

“Bende ne zaman gideceksin diye düşünüyordum. İyi oldu aslında, gittiğinde teşekkürlerimi ilet sizinkilere”

 • Sanki ben kendim geldim, şuna bak ya. Gelmeyiz bi daha. 

“Biraz içerlemiş gibisin?”

Not : Lan bu repliği çok seviyorum, sonunda bir kadına karşı kullanma imkanı bulduğum için çok mutluyum. Eruhluya selam olsun.

 • Dalga mı geçiyorsun?

“Çıkalım mı? Yarın ararım seni.”

Derken çıktık, hatunu yolumun üzerinde olduğu için gideceği yere bıraktım, sonrasında ertesi gün buluşuldu, muhabbet edildi. Birkaç kadeh bir şey içildi. Ardından eve geçildi. Ne olduğunu detaylandırmam lüzumsuz. Konuyu haddinden fazla uzatmamak adına son geceyi paylaşmıyorum zira bir önceki gün ve gece tüm temeli attığımı açıkça anlattım. Son rapor doğrultusunda detaylandırma yapmam istenmiş, konuyu elimden geldiğince detaylandırarak aktardım. 

Bir sonraki saha raporunda görüşmek üzere. 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Dante

Dante, Türkiye’de Pick up Artist kavramını irdeleyen ve bunu kendi hayatında pratikleştiren bir yazar. Kendisini buradan olduğu gibi Twitter hesabından (askdante) takip edebilirsiniz.

69 thoughts on “Saha Raporu – Az Masrafla S – Kapanış –”

 1. oğlum “çirkin bir kızsın” böyle şeyler neg değil ulan direkt hakaret ediyorsun. Kız olup erkeğe bunu desen shit test olurdu ama sen erkeksin erkek shit test atmaz. Bi de “Bende ne zaman gideceksin diye düşünüyordum. İyi oldu aslında, gittiğinde teşekkürlerimi ilet sizinkilere” bu ne allahasen iki saniye önce seviştiğin kıza hiç bi neden yokken şöyle bi cümle kuruyosun tamam gitme falan dememişsin de bu değil yani. büyük ihtimalle tipi bayağı iyi bir adamsın yoksa o ilk “çirkin bir kızsın” da “sen kendine bak göt!!” diye tepki alırdın. Oyun tamam bütünde fena değil de kıza her kurduğun cümlede kırmızı hap’tan inciler yapmaya çalışıyosun.

  1. Aynı şeyler benim de aklımdan geçti. Gerçi bunları gerçekten ima etmediğini açıkça belli eden bir gülüşle söylersen aslında çalışır cümleler.

   Fakat burada asıl nüans şu : bu saha raporlarındaki yaklaşım ile hatun yersiniz özellikle tip ve preselection iyi ise ama tabak çevirmeniz çok zor. Hayat boyu vurur kaçarım bana ne diyorsanız belki size sorun yok ama isteseniz de uzun süreli ilişki yaşamanız zor. Şimdi ne gerek var 30larımda uzun süreli ilişkiye geçerim diyebilirsiniz ama sorun şu ki böyle kadın – erkek ilişkisinde daha stabil ilişki dinamiklerini öğrenme fırsatınız olmadığından 30larında uzun süreli ilişkiye geçerken çok zorlanırsın.

   Rollo’nun tabak teorisi sikebildiğim kadar hatunu sikeyim amacından çok kadınları tanımak, seçim havuzunuzu ve onlarla ilişkinizde masküleniteyi içselleştirmek için yapılır. Kırmızı haplı bir erkek genelde tabak çevirmekten uzun süreli ilişkiye geçer ve bu uzun süreli ilişki tabaklardan biridir (genellikle de en iyisidir). Tabak ise one night stand ya da fuck buddy değildir (belki bir tabak FBdir), kendisine bağlılık sözü vermediğin ama beraber iken ilişkinmiş gibi davrandığın kızdır.

   Bir de “Tamamen egomu tatmin etmek için yaptım” kısmına dikkat et. Bir erkeğin böyle bir şeyi yapmaya ihtiyacı olması hiç hayrına değil. İlk başta bolluk zihniyeti gibi duruyor ve evet o zihniyeti besler ama dediğim gibi bunun ardında “bir ihtiyaç” olma ihtimali yüksek.

   1. Mahmut Abi konuya değinmiş vücut dili, ses tonu, samimi bir gülümseme “Ana avrat küfretseniz dahi” açığı kapatır. Son yazılanlara katılıyorum, ego tatmini ile ilgili problemlerimin bolluk zihniyetinden kaynaklı olmadığını aksine farklı problemlerin kaynağı olduğunu düşünüyorum.

     1. Sisu, bana artık Narsisizm, Makyevelizm gibi örneklerle gelmeyin. Bunları dibine kadar barındırdığım zaten aşikar. Daha farklı çözüm önerileri, raporlara eleştiri daha makul, daha yapıcı oluyor.

     2. Ego tatminiyle ilgili yaşadığın problemlerin neden kaynaklandığını, nasıl birşey olduğu hakkında diğer okurların da bir fikri olsun diye yazıyorum bu yorumları. İçinde bulunduğun narcissistic supply bağımlılığı hakkında farkındalık oluşturmaya çalışıyorum.

      Yoksa saha raporu maha raporu tırı vırı şeyler. Benim ilgimi çeken mesele içinde bulunduğun psikolojik durum. Narsisistlerin terapiye veya tedaviye baya dirençli oldukları, çoğu zaman terapinin beyhude olduğu zaten bilinen birşey. Benim için önemli olan yazdıklarını ağzının suyu akarak okuyan gençlere meseleye başka açıdan bakmalarını sağlamak.

      Eğer public birşey yazıyorsan, hertürlü yorum gelecek. Yoksa söylediğin oramı eleştirme, buramı eleştir tarzı cevapların komik.

    1. Dante yok artık !!

     Bu kaçıncı daygame olm

     32 s close dan sonra mı oldu bu

     Ayrıca bu kadar hızlı olman yine doğal yeteneğine bağlı

     Shitleri güzel savuşturmuşsun helal

 2. Cok guzel bir saha raporu olmus. Kızı eve attiginda cok istekli gozukmeden nasil sevisme asamasina geciyosun? Ya da kiz kendi mi baslatiyor?

 3. Mahmut abi deli gibi lezbiyen pornosu izliyorum ve bunu yarin disarda bana yd atan bir kizla 1 senedir su siteden okudugum bilgilere ihanet edip ,kizla konusmaya cekinecegimi bile bile izliyorum sonra pisman oluyorum . Sonucu ise yakinlastigim kizla isin sekse degilde sadece yiyisme ve surtunmeyle kalmasi evet dogru aynen lezbiyen pornolarinda oldugu gibi hani acip erkegin kizi siktigi videolari izlesem helal lan bana diyicem ama halen ayniyim . Bu nasil asilabilir ? Kolay gelsin

  1. Porno izlemeyerek.

   Bir de hatunu hemen 10 dakika içinde sikme ihtimaliniz yoksa sürtünmeyin. Komik ve zayıf görünürsünüz. Öpün, koklayın ama pantolon üstünden ayak becermeye çalışan chihuahua gibi sürtünmeyin.

 4. Beyler merhaba,benim bir arkadas sinemadan cikmis ve yemek yerken karsi masadaki iki kizdan birini kesiyormus,baktigi kizin diger kiza su cocuk bana bakiyo dedigini anlamis ve bir sure sonra siparisleri hazir olunca kalkip terasa gitmisler kizlar ve bu yemegine devam etmis.bunu soran 18-19 yaslarinda bir is arkadasim.bana sordu ve cockblock olabilir mi diye dusundum ama sizlere sormadan cevap vermek istemedim.biraz gereksiz bir soru ama neticede bu arkadasimin da mavi hapli olmamasi icin ugrasiyorum 🙂

  1. “Bu olabilir mi, şu olabilir mi” sorularının hepsinin cevabı “ben nereden bileyim”. Nereden bilebilirsin ki? Kırmızı hap karşındaki kızla kesişmenin ne olduğunu 100% tahmin eden bir müneccime dönüşme sanatı değil. Gidip kıza yürüme ve ne olduğunu anlama, gidip konuşacak cesaretin yoksa da “acaba nedir nedir” diye düşünmeme sanatıdır. Böyle hikayelerden sonuç çıkaramazsın. Yapılması gereken ortam uygun ise kız ile konuşarak tepkisini yoklamak ve kıza yürümektir.

   Çoğu erkek reddedilme korkusunu aşamadığı için, kırmızı hap alet çantasında böyle reddedilmeyeceğim yürümenin kokusunu alma sanatı gibi bir iksir arıyor. Yok böyle bir şey. Her şey olabilir, bilemezsin. İstatistiki olarak kızın seninle aslında ilgilenmeyecek olması ilgilenecek olmasından her zaman çok daha fazla yüksektir. Bunu tersine çeviremezssin.

 5. Teorik bilgileri aldım hayatımı yoluna koydum her şey güzel ama bu direct game olayını yapamıyorum bir türlü.Ailem inanılmaz dindar ve bu yüzden utangaç yetiştirildim hep kızlardan uzak durman söylendi bunu yenemiyorum.Bahane yok ve tüm sorumluluk bende ama bu yaklaşma heyacanını yenene kadar yapabileceğim bir şey var mı?

  1. Yaklaşma heyecanının ancak yaklaşmalar yaparak yenebilirsin. Bunun öncesinde yapabileceğin tek şey alıştırma yaklaşmaları ama onlar da eninde sonunda yaklaşmaya gitmeli.

   Jordan Peterson‘un korkuların bu şekilde aşılması ile ilgili güzel bir örneği var. Diyelim ki, asansör korkusu yüzünden gökdelenlerin merdivenlerini tırmanmak zorunda kalan biri var. Bu adamın asansör korkusunu aşmasının yolu, korkuyla azar azar yüzleşmek :

   1 – Önce onun asansör fotoğraflarına bakmasını sağlamak
   2 – Sonra onun uzaktan asansöre bakmasını sağlamak
   3 – Bundan sonra onun asansör yakınına gelip kapısından içeri bakmasını sağlamak
   4 – Sonra onun asansörden içeri girmesini sağlamak
   5 – Sonra onun asansörle bir kat çıkmasını sağlamak

   Çekingen ve utangaç erkeklerin de izlemesi gereken yol buna benzer birşey.

   Kızlar konusundaki çekingenliği aşmak

   Sen hemen kızlardan telefon isteyecek yaklaşmadan başlayamazsın. Ona en az 5 – 6 ayın var.

  2. Yazının tamamını okuduysan, kendimi sakız yerine koyduğumdan bahsediyorum. Yani reddedildiğinde duygusal bir açık hissetme, hatuna gittin kendini sundun. Kendini sakız gibi düşün. Kadın çiğnemek istemiyor? Eee.. Sakız verdiğin birisi istemiyorum dese, üzülür müydün? Aksine sevinir kendin çiğnerdin. Çevredeki insanların sana bakacağını düşünebilirsin, çok sık yaşanan bir problem fakat sen nasıl bana bakacaklar diye düşünüyorsan, onlarda kendilerinin dikizlenildiğini falan düşünüyor. Hepimiz bir nebze paranoyağız yani, kendini bunları düşünerek rahatlatabilirsin.

 6. Yapmamız gereken bu mu yani? Aşırı kolay geldi de ondan soruyorum? Zamanında 2. yürümesinden numara almış (ama engel yemiş) biri olarak “yürüme” bana çok zor gelmiyor.

  (Not: Sadece konuşma tarzı olarak diyorum, yoksa beden dili konusu zor geldi)

  Bu saha raporunu okurken “It feels so good” oldum yemin ediyorum. Bilmeyen Google yazsın dediğimi. Bu seviyeye ulaşmak istiyorum ve en geç 3-4 seneye ulaşabileceğime inanıyorum. Nofap yapmasam 31 çekerdim bu saha raporuna o seviye.

  Oneitisim yüzünden yargılanıyorum ama yargılayan kişiler erkek-kadın olarak düşünüyorlar, ben eşya-sahip olarak bakıyorum kendi olayıma. Hayataımım kadını saçmalıklarından arınalı 2 sene oluyor. İstediğim eşyayı elde etmem başka eşya alamayacağım anlamına gelmiyor 😉.

  1. Kadınlara eşya gözüyle bakıyorum zira bana sadece iki fayda (seks-çocuk) sağlıyorlar, bir araba bile bana çok daha fazla fayda sağlar. TRP’nin kadın erkek kısmını kadınların para birimi olarak görüyorum, ne kadar paran (tecrübe,yetenek,eğlenen ustalık,erkek olabilmek vs.) varsa o kadar iyi kızlarla yatarsın. Normal parayla seks uygun değil bana zira o parayla kendimi geliştiririm.

   Dünya’nın tepesine çıkabileceğime kesinlikle inanıyorum ki bunu nasıl yapacağımı da biliyorum,geriye kalan (“Ağırsağlam” diye bir sitede gördüm bu terimi) “Bedelini tam ödemek”.

   Asıl amacım hiç bir zaman kadın olmadı.

   1. Tepeye çıkmak
   2. Saygın bir insan olmak, herkesin bana Bay X demesi. Her türlü çakallığı itinayla ve 0 utanma ile yapacağım bu uğurda. Gerekirse insan bile öldürürüm ki şimdiden bu konuda pratiğe başladım, ayrıca mükemmel cinayet nasıl işlenir diye CSI:NY, Kanıt tarzı dizileri de izliyorum. Amaç: Yakalanmamak
   3. Dünya’yı iyi yönde değiştirmek (Peterson mu kim demişti “Dünyayı değiştirmek istiyorsan önce kendini değiştir” diye ben de buna çalışıyorum şimdi. Yavaş yavaş önce kendimi sonra çevremi sonra kitleleri en sonda dünya’yı değiştireceğim)
   4. İnsanların içinde bulunduğu karmaşayı ortadan kaldırmak (sonuçta her liderin gruptaki düzeni sağlaması lazım. Yoksa iki üç omega siker belamı)

   Peki bu amaç uğrunda neler yapıyorum.

   – Diktatörlerin hayatını inceliyorum
   – Manipülasyon ve psikoloji hakkında araştırma yapıyorum. İlk denemem başarılı oldu bu konuda istediğimi aldım.
   – Kadınları kullaanmayı öğreniyorum (Mahmut Abi “tarihteki başarılı imparatorlara bakın ülkeleri alt ettiler ama felaketlerini kadınlar getirdi” demişti. Ben de bu felaket makinelerini kontrol ederek önümdeki engellere felaket getirmesini sağlayacağım)
   – Kendi işimde en iyi olmaya çalışıyorum
   – İngilizce+ en az 3 dil öğrenmeyi belirtmeme gerek yok sanırım
   – Dünyanın tepesine suç işlenmeden çıkılmayacağına inanıyorum o yüzden suç işleme ve yakalanmama konusunda kendimi pratik ve mental olarak hazırlıyorum.
   – Benim gibi kişileri arıyorum, 7 milyar insanı tek başıma kontol edemem.

   Dark Triad olmamayı istememin sebebi bu işte, kendimi bazen frenlemem ve beklemem gerekecek ama DT kişiler bundan yoksunlar.

    1. 18 yakında 19 olacağım. Ve evet oradaki yazdıklarımı yapıp gururla buraya yazacağım “18 yaşında bir genç vardı şimdi dünyayı yönetiyor” diye. 30 veya 90 yaşında farketmez bu amacımı başaracağımdan eminim. Sadece birazcık saksı kullanmam lazım

     30 yaşında filan mı başlamamı bekliyorsun işe Mahmut Abi? Bu arada dünkü bebe tecrübesiz hayat görmemiş muhabbetine gireceksen hiç girme çinkü kaale almayacağım çok ta fifi bu muhabbetler.

  2. “Oneitisim yüzünden yargılanıyorum ama yargılayan kişiler erkek-kadın olarak düşünüyorlar, ben eşya-sahip olarak bakıyorum kendi olayıma. Hayataımım kadını saçmalıklarından arınalı 2 sene oluyor. İstediğim eşyayı elde etmem başka eşya alamayacağım anlamına gelmiyor 😉.” daha yiyecek çooooooooooook ekmeğin var senin. Bu yorumunu kaydet bi yere o ekmekleri yedikten sonra dönüp ulan neler demişim ben amk diyeceksin.

   1. Pek pişman olacağımı zannetmiyorum. Hatta yıllarca oneitis yapmamış gibi davransam kafayı yerdim,bazen ne kadar acı olsa da. Kadınlar benim için eşyadır, ha biri çıkar gerçekten betalardan hoşlanır,disney masallarındaki gibi aşk yaşar, hipergamiyi siklemez (daha 18 yaşındayken yani duvara toslamamışken) ozaman ona insan muamelesi yaparım. Öyle bir kadın da bulunmadığına göre demek ki bildiğin bayağı eşyalar çünkü seks ve çocuk harici bir boka yaramıyorlar.

    Oneitisimden arınmamın tek yolu güzelliğini kaybetmesi ki bu da öyle kolay kolay olmayacağına göre (42 yaşındayken bile beğeniyorsam 60 ta da beğenirim galiba) bununla yaşamayı öğrenmeliyim.

    1. Bazen ne kadar acı olsada kısmının devamı bazen ne kadar acı olsa da değiştiremeyeceğim şeyler için ağlamamamız lazım.

    2. Porno izlemeyi acilen bırakmalısın. bi yarım sene sonra eğer sahaya çıkabilirsen (!) bu yorumu okuyunca “Ulan ne diyormuşum ben” diyeceksin.

    3. Dark-triad olmaya kimseyi siklememeye çalışarak başla, en azından olmaya yaklaşırsın.

     Kimseyi siklemiyorum, deyip sikleyip, çelişkili bir beta hatta daha aşağısına (betalarda bir yerde bir işe yarar) düşüyorsun.

     Gta 5’te saçları kel olan karakter bir dark-triad, olamazsan onu oynar mastürbasyon yaparsın.

     1. İnsanın kendisini zihinsel merkezine koyması için ne dark triada ne de kimseyi siklememeye ihtiyacı var. Kendisini merkeze koyup herkesi sonra düşünmesi yeterli. Herkesi zihinsel merkezine koyup yıllarca kendini harcayan adamlar, kurtuluşu aşırı uçlarda sanıyor. Bu, yıllarca düşük rütbeli beyaz yaka işe gömülüp tamamen silikleşen bir adamın karizma olmak için mafyanın adamı olmaya çalışması gibi bir şey.

  3. Epiktetos diyor ki; “Şayet bazı insanlar, bazı hakikatlere karşı ise onları bu fikirlerinden geri döndürmek için sebepler bulmak oldukça zor olur. Bu kişinin bizzat kendisinin fikirlerini savunmakta güçlü olmasından ötürü değil. Bu kişi hatasında inatçı olduğu için kendisine gösterilen mantıklı sebebin ona bir türlü ulaşamayacak olmasından kaynaklıdır”

   İnatçılık dediğimiz şeyin iki türü vardır; biri, kişinin idrak kabiliyeti, diğeri de kişinin arzulamasıdır. Sen Oneitis batağına saplanmış birisin, nasıl Mahmut Abi’nin söyledikleri senin bu eğiliminde bir değişkenlik yaratmıyorsa, senin savunman bizim sana dair algımızda bir değişkenlik yaratmayacak. Saha raporuma dair yazdıklarına gelecek olursak; Evet, bu kadar kolay. Çünkü sürekli tetikte, sürekli beklemedeyim. Burada oyun, set açmak kadınlara gidip komik açılışlar yapmak gibi algılanıyor fakat değil. Size adres soran biriyle dahi sevişebilirsiniz, hatta buna dair küçük bir örnek paylaşayım. Uzun zamandır tanıdığım ve Kırmızı Hap’tan bihaber doğuştan bu işlere yatkın bir dostum artık seks değil, duygusal olarak doyurucu bir ilişki aradığından yakındığı zamanlarda otobüs durağında kendisine hat soran bir kadın ile evlendi. Bana doğru gelmedi bu hareket fakat hepimiz bir şekilde bu yola gireceğiz. Girmeyenlerimiz olacaktır, eyvallah fakat gördüğün gibi bahsettiklerimizi uygulamak öyle zor değil. Beklenti içinde olmamak, sonuç ve kendimize odaklı hareket etmek kâfi.

   1. Ben ONEitis’in iyi birşey olduğunu savunmuyorum hatta daha yayınlammamış yorumuma bakarsan ONEitis amaçlarıma bayağı zarar veren birşey. Sadece “Hayatımın aşkı” diye değil “Sürekli yanımda taşımak ve sadece bana ait olmasını istediğim eşya” olarak bakıyorum. İkisi ayrı şeyler ama bu yine de onu faydalı yapmıyor aksine bu istek “hayatımın aşkı” isteğinden daha beter bence ve ONEitis kavramından ayrı değerlendirilmeli . İleride bana bayağı zarar verecek ama dur bakalım. Bahane ürettiğim falan yok direkt söylüyorum: Bataklıktayım.

    Bana kolay geldiğini söyledim zaten,altı üstü bokunu çıkarmadan taşak geçeceksin zorlananları da anlayamıyorum. Altı üstü bir eşya amk sana ne zarar verebilir (bunu kızı taciz etmediğinizi varsayarak yazıyorum)?

    1. Oğlum eşya olarak görüyorum bana sadece seks ve çocuk sağlıyorlar diyorsun. Evde çekyata buzdolabına yemek masasına falan da mı kerkiniyosun eşyadan seks çocuk bekleyen adamı ilk kez görüyorum. Şu “anlaşılamıyorum, kafamın içinde dönen mükemmel fikirleri anlayamıyorsunuz, çok değişik ve büyük hayallerim var” ayaklarını bırakın artık, bu site tüm çıplaklığıyla kendinizle yüzleşebilmeniz için var, bi bok başarmayıp olmayan şeyleri olmuş gibi gösteresiniz diye değil, sonra işte böyle CSI, kanıt izleyip mükemmel bir katil olmaya çalışırsınız.

  1. Mahmut abi ne diyor bunlar 😂 şunlara bir dersini ver.olum cok cakalsıniz.mahmut abiden cok goremedik te bak hele soze bak soze haber editorleri gibi ortaligi kızıştırıyor ipne

 7. Selam Mahmut Bey ve arkadaşlar; Size muzdarip olduğum bir durumu anlatmak istiyorum.

  25 yaşına kadar beta kafa yapısındaydım. Şimdi 30 yaşındayım. Gerrçekten bir aydınlanma yaşadım.

  Şimdi ise 25 yaşına kadar yaşadıklarımın yaratttığı öğrenilmiş çaresizlik sebebiyle kızlar konusunda başarılı olamıyorum.

  5-6 bin maaş; iyi sayılacak bir fizik; iyi bir mesleğim var.

  Sosyal medyadan buluyorum. Buluşuyorum her şey okey ama
  -yine sevişemezsem yine olmazsa- korkusunun etkisiyle arabada-dışarda vs yakınlaşmaya çalışıyorum. Sonra mesajlaşma vs derken bişey yaşamadan bitiyor 🙁 cidden çok üzülüyorum buna.

  Bu sitede okuduğum tekrarlama zorlantısı vs benim durumuma örnek olabilir ama bunun dışında bir şeyler eksik bende…

  Yardımcı olursanız ÖZELLİKLE MAHMUT BEY yorum yapıp yardımcı olursanız çok sevinirim.

  1. Eksik olduğuna inandığım tek şey geçmişe dayalı yaşıyor olman. Konuyu öyle derin irdeliyorsun ki, bu yaptığın doğruların önüne geçiyor. Anlatılandan çıkardığım sonuç bundan ibaret. Miden kaldırır mı bilmem fakat ben şöyle yapıyorum; İlk buluşma esnasında karşımda kız kardeşim olduğunu ve ondan nasıl bir ilgi, alaka, onaylanma beklemiyorsam bunu birkaç saat sonra sevişeceğim hatunada uyarlıyorum. Buluştuğum her kadın ondan yeterli ilgiyi alana dek kız kardeşim gibi algılıyorum, bu beni rahat hissettiriyor. Eğer cinsel gerilim arttıysa “Evet, artık potansiyel bir eş buldum onu kız kardeşim olmaktan men edebilirim” diyorum. Sapkın bir fikir gibi durabilir fakat kazanmak için her yol mübah diyenlerdenim.

   1. Teşekkür ederim. Demek istediğini anladım. Beklentisizlik olmalı diyorsun başta sanırım.
    Bir de; o andaki durumdan ziyade böyle düşünmeme sebep olan zihniyeti terk etmek istiyorum.
    Sanki sevişmeye giden yolda illa bir sorun çıkacak diye hissediyorum. Bunu aşmam lazım.

 8. Bu saha raporu senden hoşlandığını anladığın hatunda gayet çalışır çünkü kadın ne kadar yanlış yapıyor da olsan sana büyük bir torelans alanı tanımıştır sen de dilediğin gibi o alanda at koşturup kendini “haplı” olarak tanımlayabilirsin.

  Yazının her yerinden akan bakın aslında ne kadar da kırmızı haplıyım en kırmızı haplı olanınız benim vurgusu kırmızı hapın ne olduğunu sorgulatmadı değil.

  Senden hoşlandığını anladığın hatunlarla ilgili saha raporları değil de Cold approach yaptığın ve gerçekten lead edebildiğini düşündüğün raporların varsa okumak isterim. Aksi taktirde bu raporların kimseye faydası olmayabilir.

  1. Sabah Sporu adlı saha raporu sanırım bu bahsettiğin tanıma uyuyor? Fakat yazının tamamını okuduğundan emin olamadım, yazının büyük çoğunluğu benim hala tam olarak nihai sona ulaşmadığımdan bahsediyor. Kırmızı Hap’ı sorgulamana gerek yok, ben zaten kendimi neden Kırmızı Hap’a yakın gördüğümü ve neden bunu istediğimi de anlatmışım, eleştirilerin bir diğer raporda olduğu gibi geliştirici, dikkate almaya gayret ediyorum fakat daha detaylı ve dikkatli okuman konusunda seni uyarıyorum. Konuyu tamamen kadınla olan ilişkim olarak ele alma, orada bahsi geçen ve eksik olduğum noktalarada vurgu yaptım çünkü. Ve dedim ki; Set açmak, sahaya çıkmak illa bir kadına açılmak değildir, ayağınıza gelen fırsatları değerlendirmekte gerekir. Bu yönde öğretici bir yazı, yorumlarını devam ettirmeni istiyorum. Herbiri akıcı ve eleştirel yönü kuvvetli, görüşürüz.

   1. KAKAN başkan karı kız bölümde olmasa da üni’de boldur sıkıntı olacağını sanmam, daha çok iş fırsatları, yurtdışı avantajları bakımından sordum

  1. Fail olduklarımı paylaşacağım. Ayrıca neglerin dozu bu raporda oldukça yüksek farkındayım fakat bu kız HB 9. Açıkçası bu kıza karşı yüksek doz ile girmemin mantıklı olacağını düşündüm, zaten iltifat alan bir hatun. Göz ucuyla telefonuna baktığımda onlarca blue pill mesaj gördüm. Çok güzelsinler, harikasınlar, bugün buluşalım mı demeler falan.

 9. Adam shit test savurma makinesi gibi..
  Ama duygusal gücü son noktaya kadar sağlam tutması kendisi dağılacağı anda kızın dağıtılıp ezogelin çorbasına çevirmesi ve bu çorbayı istediği zaman yine içeleceğinden emin olması efsane 👍👍👍

  1. O bahsettiğin çizgiyi kimse algılamıyor halbuki benim oyunum garanti değil, aksine oldukça riskli hatunun karman çorman olmadığı noktada benim patlayabilme ihtimalim de var. Risk alıyorum ve pür dikkat oynuyorum, hepsi bu.

 10. Danteciğim, şu an gözümde sitenin saha raporcusu gibi bi şeysin. Gerçekten çok kaliteli oynuyorsun oyunu fakat aklıma bi şey takıldı; Genelde çok fazla neg atmışsın bunun bi ayarı var diye biliyorum, acaba kız zaten çok güzel götünü kaldırmışlardır diye mi bu kadar neg attın yoksa böyle hafif negler iltifat olmadan da işe yarıyor mu?

  1. Diğer raporlara dikkat ettiysen bu kadar abartmıyorum. Ama hatun ciddi derecede yürüyene sahip, kıza haddinden fazla özgüven yüklemesi dış etkenler tarafından yapılmış. Ben buna düşürme-yeniden konumlandırma tekniği diyorum. Karşındaki kadın senden yüksek özgüvene ve şişirilmiş egoya sahipse önce onu olduğu yerden aşağı indir, ardından üzerine çık.

 11. Kız arkadaşimla ayda 4 5 gün beraber kalıyoruz.İliskiye girdiğimizde en heyecanlı yerinde ağlamaya başlıyor.Ama öyle böyle değil.Hickira hıçkıra yaklaşık 2 3 dakika ağlıyor.Her seferinde olmuyo genelde ilkinde.Bende noluyo len diye öyle kalıyorum.Boyle bı durumla karşılaşan var mi😃

 12. herkese saygım var ama özür dileyerek söylüyorum ilk kısımlar inandırıcı gelmedi ve okumayı bıraktım direk yorumlara geldim

  1. Bir şey diyemem. Tamamını okumadığın bir şey hakkında inandırıcı olmadığına dair yorum yapıyorsan, zaten pekte önemli bir gözlemde bulunmamışsın demektir. Türkiye’de kimse kimsenin yattığı kadına dair anlattıklarına inanmaz ama herkes dinlemek, okumak, bilmek ister. Anlayabiliyorum.

 13. Dante neden olay örgüleri cok kopuk?
  Yazarken daha önceki su aglak veletli olan raporunda da parca parca alakasiz gidiyordu.
  Olay örgüsü olmayinca anlattiklarinda nedensellik de kalmıyor. Yazma konusunda burada ciddi bir boşluk var ve bu bütün raporu rapor dışı bir hale getiriyor.
  Neden olay örgülerin ve anlatimindaki gerçeklik bozuk ?

  1. Geçmiş bir olayın tam olarak net ifadelerle aktarılması kimi zaman mümkün olmuyor, benim yazım dilim gayet güzel ve aktarılması gereken ne ise paylaşıyorum. Anlatmaya çalıştığın şeyin farkındayım, ithamda bulunmana gerek yok.

   1. Mesrla onceki saha raporun icin akla gelen sorular
    1.bu kizla sohbet nasil oldu
    2.bu veled neyin nesi ve neden bunun pesinde.Bu kizin pesinde neden dolasiyor? Kiz buna neden izin veryiyor (hadi by iki soru tamam)
    3.kizi optun bu cocuk gördü eyv ama sonrasinda neden ortalikta ağlıyor ve kizin gene pesinde.

    Karsi cikmamizij iki sebebi var
    1.olaylarin gelisimi akla yatkin degil (ki genelde akla yatkin olmaz çoğu s kapanis ama bu yazılarda ekstradan kopukluk var)
    2.sahsi egomuz senin bunu yapabildigini kabul rtmek istemiyor ve mazaret üretiyor.
    Ben sınavla ugrasan cpd kasan bir gencim pua bana mantikli gelmiuor onun yerine elime gitar alir öyle edilgen halde kizi ceker sonra halihazirda yüksek olan cpd ile oynarim.

    Dante lütfen saha raporu yazacaksan yuksek goru (ingilizcesi highsight mi neydi) olan yyazilar yaz.
    Bunu yaptim çünkü bu kiz bu tepkiyi verebilirdi verdi vb..
    Neden örgüsü olursa hem biz bilgi aliriz hem de inandirici sorunu cozulur
    Bir subayın kagit üstündeki egitim stratejisi gibi yaz lütfen.
    Duz olayin seks hikayesinden farki yok ki ona da ihtiyaç yok.

 14. Selamlar, öncelikle anladığım kadarıyla oyunu biliyorsun. Yaşadığın şehri merak ettim İstanbuldaysan birlikte game yapabiliriz diye düşünüyorum yaşım 20,

 15. “33. No’lu Gülüş” bir türlü beceremiyorum nasıl yapmam gerek gülüşün nasıl olması gerek bununla ilgili fotograflar varmı ? Tavsiyelerinizi benimlede paylaşırmısınız?

 16. Dante kardeşim saha raporlarini begeniyorum elimden geldigince yorum yapmaya çalışıyorum senden artık kusursuzu beklediğim için birkaç ekleme yapacagim çerçeven çok iyi shit testlerli iyi savuşturuyorsun bu harika ancak bu rapordan faydalanan arkadaşlara daha çok uyarim dantenin kizdan telefonunu istemesi kendi numarasini yazması riskli zira alip kaçılacagı hissine kapilabilir cogu kiz bu bir direkt cirkin kizsin demek gulusunu tahmin etsemde bu negden uzak bi direkt yersiz bir diskalifiyedir dis gorunumu ve tecrubesi iyi oldugu icin calismis muhtemelen, kiz evine geldikten sonra olay ç3 e geldikten sonra neg atılmaz. Dante tecrubesiyle isi goturmus genel olarak harika bir rapor tebrik ediyorum. Bir de genc arkadaslara bu dark triad meselesi icin konusacagim evet bu adamlar cekici vs ama bunlar genetik ozeliklerdir tabiki bu adamlarin davranis kaliplari taklit edilerek kismi basari saglanir bu da nlp dir aslinda ancak kafa yormayin bu dark triad tetrat olaylarina kendinizi hergun gelistirin. Mahmut hocamı iyi dinleyin kafi. kumandan..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *