Diskalifiye Tekniği – Müsait değiliz –

Başarılı saha raporlarımın sayıca üstünlüğü “Atma Ziya” repliği patlatıyor değil mi zihninizde? Merak etmeyin, bende uzun bir süre yaşadıklarımın gerçekliği hakkında şüpheye düşmedim değil. Lakin şunun farkındayım; Türkiye’de her arkadaş ortamında, her toplulukta ya da kümede nerede derseniz, erkeklerden kadınlarla ilgili paylaşımda bulunulması, kadınlara dair bir şeyler anlatılması istenir. Anlatıldığında ise “Hassiktir lan” çekilir. Yani gösterdiğiniz tepkilerin bana değil, anlattıklarıma olduğunun ve bunun genetik bir aktarım olduğunun farkındayım, en azından sokak jargonunda böyle. 

Konumuza dönecek olursak; Ben neden çevremdeki bir çok erkekten fazla kadınla birlikte oluyorum?. Bunun birçok nedeni var. Eskiye nazaran kendime yatırım yapıyorum, bir metroseksüel olmak için çabalamıyorum fakat en azından alkol, sigara, uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıkların kalıcı etkilerinden kurtulmak için bakım yapıyorum, yaptırıyorum. Maddi açıdan kendimi rahat hissetmemek adına sürekli bir takım konuları zihnime dikte ediyorum. Ve bilumum şeyler. Birde herkesin özene bezene anlattığı, bir halt sandığı ve aslında kimsenin anlamını zerre bilmediği Dark Triad özellikleri var. En azından psikolojik olarak bahsi geçen özelliklerden muzdarip olmayan bir erkeğe nazaran bolluk zihniyetine doğuştan sahibim. Genç arkadaşlarımıza uyarımdır, psikoloji rahatsızlıklarınız sizi ne çekici, ne farklı, ne de seks makinesi yapmaz. O çok özendiğiniz Karanlık özelliklerin sonu; 20 MG Tranko Buskas yutup, ölü gibi yatmaktan öteye gitmiyor. Çok dağıtmayacağım, konumuz uzun süredir bahsettiğim diskalifiye tekniği.

Tekniğin ana kaynağı; Muhtaç olmama halidir. Rollo Tomassi’nin -Tabak Çevirme- yöntemi ile benzerdir. İkisini birbirinden ayıran nokta Tabak Çevirmek tamamen kadınları tanımaya ve onları kendilerine has özelliklerine ayırarak, kendimiz için doğru olanı seçmek üzerine iken, Diskalifiye tekniği geceyi yalnız geçirmemek adına yapılan küçük bir kurnazlıktır, baştan uyarayım yatırım tavsiyesi değildir. Uzun zamanda getirisi yoktur, bas-geç.

İlgilendiğiniz kadının yanından uzaklaşmaktan, hedefiniz dışındaki insanlarla sohbet etmekten, kadında hemen harekete geçmediği takdirde şansını kaybedeceği izlenimini yaratmaktan ibaret bir teknik aslında. Bir şey için ne kadar çok uğraşmak zorunda kalırsak ona o kadar çok değer veririz. Dolayısıyla her etkileşimde onay veren taraf olun, onay arayan taraf değil. 

Bir kadını diskalifiye etmek için etkileşimin başında onunla ilgilenmediğinizi gösterin. Onun peşinden koşuyor olsanız bile diskalifiye etmek durumu tersine çevirir ve ona sizi kovalamak zorunda olduğunu hissettirir. Örneklendirmek gerekirse; Esmer bir hatuna, bugüne dek hep sarışın hatunlarla sevgili olduğunuzu belirtmek onu diskalifiye etmektir. Güzel kadınlar her daim erkeklerin radarındadır. Onlar her erkeğin kendileri ile yatmak istediğini düşünürler. Dolayısıyla kendinizi bu havuzdan çıkarırsanız, göze çarparsınız zira herkes sahip olamayacağı şeyi ister. Arkadaş gruplarında kadını diskalifiye etmenin bir diğer avantajı; onun her daim o kadının ilgisini çekmek için çabalayan erkekleri püskürtmeye alışkın arkadaşlarının kalbini kazanacak olmanızdır. Diskalifiye etmek güven oluşturur, tek motivasyonunuzun onunla yatmak olmadığını bilinçaltına yerleştirmiş olursunuz. İlgi göstermeden önce bekler ona sizi cazibesi, kişiliği ve zekasıyla kazanması için fırsat vermiş olursunuz. Diskalifiye tekniği her durumda gerekmez, bazen duygular karşılıklıdır. Bu ve benzeri durumları ayırt etmekte sizin elinizdedir, dünden razı bir hatuna gidipte bu bahsettiklerimi uygularsanız akşama Elizabeth ile mum ışığında tükrük köfte yersiniz söyleyeyim. Dış görünüşü nedeniyle kendini diskalifiye eden hatunlar için yine bu tekniğe başvurmanız gerekmemekte, onlar zaten bu silahı kendilerine doğrultmuş durumdalarsa, silahı ellerinden alın. Gerçi her 10 kadından 8’inin obez olup, yine 10 kadından 9’unun kendini güzel sandığı bir Türkiye’de son söylediğim pek mümkün değil ama istisnai durumların üzerinden geçmeden bırakmayayım. Bu kavramı akıcı olarak kullanmaya başladığınızda, flört etmenin temeli olduğunu kavrayacağınıza eminim. Diskalifiye tekniği asla ayrıştırıcı, yargılayıcı ve art niyetli değildir. Yüksek standartlarınız olduğunu ve her önünüze gelenle yatmadığınızı, herkesle ilişki kurmadığınızı göstermenin bir yoludur. Unutmayın kadınlara küçük kardeşinize sataşıyor gibi hafif tebessümle yaklaşmak bu işin temelidir.

Kadınlar buluşmada, saha çalışmalarında sürekli sizi test eder ve birçoğumuz orada öylece oturup, testi çözmeye çalışır. Tıpkı bir yarışma programında yeterince puan toplamaya çalışan zavallılar gibi. Fark edilmeyen şu; Teste boyun eğerek, zaten puan kaybediyorsun. Bu noktada ise eleme yöntemi devreye giriyor. Çok zor değil, eleme yöntemi olayı tersine çevirmenize ve kadının sizin standartlarınızda olup olmadığını görmenize yarar. Bunu yapmadan önce standartlarınızı belirleyin. Zihninizde ideal kadını oluşturun fakat ideal kadını bulayım derken, vasat üstü ve iyi kadınları kaçırmayın. Küçük bir örnekle anlamlandırayım; Hangi filmi seversin? Dediğiniz bir hatun ne cevap verirse versin; “Cidden o filmi sevdin mi ya, oldu o halde görüşmek üzere” deyin. Ya da “Hayatında yaptığın en çılgınca şey neydi?” Dediğiniz bir hatunun cevabına istinaden; “Harika anaannemle çok iyi anlaşırsın” deyip onu diskalifiye edin. Dans becerisinden, sevdiği dondurmaya kadar bir kadını diskalifiye etmek için türlü seçenek olduğunu unutmayın. Unutmayın, elemenin amacı kadını kötü hissettirmek değildir. Amacımız kendinizi önüne gelenle yatmayan, standartları yüksek bir erkek olarak tanıtmak asıl hedefimiz. Diskalifiye tekniği ile birlikte tam tersi kabullenme ve it-çek tekniği bir arada kullanıldığında her şey istediğiniz gibi ilerler. Hatuna iyi davranışlar için puan verirken, kötü davranışlar için puan kırın. Daha zorlu olmasını istiyorsanız, ona belirli eşiklerde ödüller verin. 40 puan = Kol kaslarına dokunmak (Spaghetti gibi kollarınız olmadığını varsayıyorum). 80 puan = Telefon numarası gibi. Bahsettiklerimin tümü prematüre bir ilişki yaratmakla alakalıdır. Gülümseyin ve onunla sevgili olacağınızı ya da evleneceğinizi söyleyin, dakikalar sonra söylediği bir şeye üzülmüş rolü yaparak ilişkinin statüsünü değiştirin. 

Onu kendinizden kurtarın. Birini uzaklaştırmaya çalışmak, sizi kovalamasının en iyi yoludur. Bunu kadınların nasıl yaptığını hepimiz tecrübe ettik. “Ben sana layık değilim, kötüyüm ben” uzaklaş benden değil mi? Evet, hiçbiriniz ne bana ne de bu yazıyı okuyan erkeklere layık değilsiniz. Girip çıkmak istediğimiz bir delik olmasaydı, sizinle asla uğraşmazdık. Bir hatun size yaklaştığında; “Senin gibi iyi bir kızın, şuradaki iyi çocukla yakışacağını düşünüyorum” iyi bir örnek.

Kendinize maddi bir değer biçin. Tıpkı bir kadının evlenmek için “5.000 liralık tek taş” istemesi gibi düşünün. Size dokunan bir kıza “ 50 dolardan başlıyor bu yaptığın” deyin. 

Onu friendzone’a atın. Nasıl ama? Hep bize mi lan?! Evet, flört esnasında “Harika bir dostluk kuracağız” deyin. Götünüz yerse tabi. Bu noktada patlamadıysanız, asla patlamazsınız.

Rolleri değişin. Bariz tavlama laflarından uzak durmasını, size bir et parçası gibi bakmaktan vazgeçmesini söyleyin. Senaryo imkansızsa, sonuç etkili olacaktır. 

Küstah olun. Açmama gerek yoktur sanırım? Saha raporlarımdan az çok kavramışsınızdır, hani şu “Neg değil bu hakaret” dedikleriniz.

Rekabet etmesini sağlayın. Daha ilginç kadınlarla konuşmak için fırsat kollayın, alıcıları daima açık tutun.

Ona meydan okuyun. Henüz sizinle takılmak için yeterince çılgın, enteresan ya da akıllı olmadığını belli edin. Karar verme aşamasında bir süre takılı kalın. 

Birçoğunuz için bu yöntem zor olacaktır, sebep tekniğin zor olması değil sizin hoşlandığınız kadınların etrafında söylemek üzere yetiştirildiğiniz şeylere aykırı olmasındandır. Diskalifiye ifadeleri tepki, cevap, karşılıklı beklenmeyen bir ruh hali ve vücut diliyle yapılmalıdır. Kimi zaman aşırı tepki gösterenler olacaktır, bu noktada panik yapmayın zira aldığınız her tepki flörtü başlatmak için verilmiş bir onaydır. Dozajını kişinin karakteristik özellikleri belirler.

Birçok PUA’nın (Ünlü-Ünsüz) başvurduğu tekniklerin atası olan Diskalifiye tekniğini ilişkilerinize adapte edebilirseniz, başarı oranınız %50 artacaktır. 

Keyifli günler. 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Dante

Dante, Türkiye’de Pick up Artist kavramını irdeleyen ve bunu kendi hayatında pratikleştiren bir yazar. Kendisini buradan olduğu gibi Twitter hesabından (askdante) takip edebilirsiniz.

122 thoughts on “Diskalifiye Tekniği – Müsait değiliz –”

 1. Dante kardeşim, işte kırmızı haplı makale gibi makale denilecek bir yazı, parmaklarına, aklına sağlık, keza son günlerde utanmasa kızlar sizi straponla göten sikse yeridir minvalindeki kırmızı haplı meriç yaklaşımlarından gına gelmişti.

  Bu tarz yazıları bolca görmek dileğiyle.

  Not: “Kırmızı haplı meriç” ttabiriyle siteyi hedef almıyorum, hiç ummadığım adamlardan garip garip yazılar görüyorum son günlerde, erkeklere adam olun derken sınırın ötesine geçmeye çok meyilliler.

 2. Merhabalar öncelikle.Benim uzun süreli bir ilişkim var ve kız arkadaşım da ben de dinimize bağlıyız.Bu sebeple seks bizim için evlenmeden önce mümkün olamıyor.Burada yazılan her şeyin mantığını kavradım fakat daha gencim(18) ve 22-30 yaş aralığını nasıl geçirmem gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok.Şu an bulunduğum ilişkiyi olabildiğince hızlı (mesela 25 yaş) evliliğe mi götürmeliyim,yoksa 30-35 yaşlarını yine de beklemem gerekir mi?Uzun süreli ilişki tavsiye etmediğinizi biliyorum fakat dediğim gibi seks söz konusu olmadığı için zaten herhangi tür ilişkinin bana getirisi aynı oluyor.Şu anki ilişkime fazlaca yatırım yaptım o nedenle aklımda olabildiğince hızlı evliliğe gitmek var.Siz ne düşünüyorsunuz?

  1. Bu konuda Rollo, RMG podcastına bağlanan ve dini inancı yüzünden tabak çeviremeyeceğini söyleyen Hristiyan bir çocuğa uzun bir cevap veriyor. Onu çevireceğim.

  2. Seks yapmak istersin, istemezsin senin tercihin fakat tüm bunların dışında taviz vermek gibi bir seçenek olmasın hayatında, evlilik ciddi bir mesele en azından götürüsü çok diyebiliriz. Sırf birileri üzülmeyecek diye değil kendi doğruların ve öncelikle kendi mutluluğun için yaşa. Başkasının mutluluğunu kendi mutluluğunun bir kaynağı olarak görme, gerisini çeviride öğrenirsin.

 3. Harika bir yazi,Dante bence bu tarz yazilara devam etmelisin.

  Mahmut Abi mgtow olmamak icin mucadele ediyorum bu arada,nasil desem orta derece ingilizce ve ruscam var,simdi korece de ogreniyorum tanistigim rus ve asyali kizlar,onlarin pozitifligi beni turk kizlarindan sogutuyor.Tamam erkek olucaz gym agirlik kaldircaz antrenmanda testosteron patlamasi yasicaz kizlara yurucez ve tavlamanin verdigi mutlulugu tadicaz kabul ama yabanci kizlar degil de turk kizlar sozkonusu olunca bu bana hic cekici gelmiyor,rus bir vlogger in merdivende kizlara sarilma videosunu seyrettim,burdaki bircok Turk erkek ondan kat kat daha yakisikli ve maskulen,ama adama merdivende yuruyen kizlar oluyor resmen.Turizmde de calisinca ve bizim kizlarin tavirlarini gorunce disariya cikmak ve kizlarla iletisim kurmak istemiyorum.Ailem de bendeki degisiklikleri fark etti,eskisinden daha iyiyim,yine de turk kizlardan ofkemi alamiyorum.Onlarin da hakli oldugu yerler var kabul ama beni cok begendigi halde surekli zorlayan piremses yerine daha acik oynayan slav ve asyali bayanlar hosuma gidiyor.Ofkemi yenmeliyim ve bunu basaracagimi biliyorum ama oyunda kirmizi hapta ne kadar level atlarsam atlayayim turk kizlari hedefim olmayacak gibi gorunuyor.

  Ne dersiniz Dante ve Mahmut Abi,nasil gecer bu mavi hapin biraktigi bu gereksiz ofke?Asyada veya Dogu Avrupada oyunu oynamis erkekler bu ofkemi cok daha iyi anlayacaklardir eminim.

  1. Kesinlikle katılıyorum. 1 senemi Avrupa’da eğitim görerek ve Avrupa sosyal hayatının direk göbeğine girmiş biri olarak söylüyorum. Kızlar red edeceklerse bile kibarca ediyorlar, ayrıca herkes güzelliklerinin farkında -yani skalada ki yerini biliyor- ve oyunun farkındalar bokunu çıkartmıyorlar. Türkiye’de ki kızlardan iş çıkmıyor mu çıkartan çıkartıyor ama kimisi artık proff. olup direk konuya girerken diğerleri aylarca bekletiyor. Burada kızın verdiği açık sinyallere rağmen over-game modu insanın hevesini kursağında bırakıyor. Bu ne demek şu demek; kız seninle bir şeyler yaşamak istiyor, sinyaller gönderiyor sonra dur şunu peşimden koşturayım. Ama bakalım ne kadar çabalayacak. Benim artık yeni methodum şu oluyor, kız varsa tadını çıkartıyorum kino ile arttıyorum düzeyi k-close or f-close olursa devam ediyor. Diğer türlü açık davetlerde dışarıya davet ediyorum gelmiyor musun? “Sen bilirsin. ” diyip noktayı koyuyorum. Daha kapalı sinyallerde Avrupa’da iş çıkartırken -güzelim slav ırkı sen nasıl bir şeysin- burada ki açık davetler bile patlıyor.

   1. Maalesef katılıyorum. Türkiyede kaba kadın çok. Öküz erkek kadar öküz kadın da çok. Ters tepkiler gerçekten aptalca olabiliyor. Bir de 20li yaşlarında en fazla yarısı güzel olan ve 30dan sonra bu oran yüzde 10a düşen Türk kadınlarının 90%ı kendini güzel buluyormuş. 😭 Ikisini bir araya koy buralar çorak topraklar oluyor.

    Av sahanızın öküz kadının bol olduğu bir yer olduğunu kabul edip o öküzleri hemen unutacaksın. Imkanınız varsa Slav ya da Asyalı yürüyün. Ama yoksa, eldeki malzeme bu.

 4. yahu bu yazı bir çeviri degil mi? kaynak belirtilmedigi icin soruyorum. eger bir ceviri degilse herhalde kadınlar konusunda yazılmış en muhteşem türkçe makaleler arasında yerini alır.

 5. Dante rica ediyorum Darktriad özelliklerim var deme

  Yazılarını okuyunca bir gülme geliyor olm 🙂

  Neyse göre kime göre Darktriad

  Bunlar öyle sandığın gibi şeyler değil off amk ya

   1. Dark triad zaten bilinç dışı oluyor kanka ben iyice test ettim bunu. Bilinçli yapmaya çalışınca bir yerlerde patlıyor. Dante daha çok statüsü yüksek şu cool görünen erkekler gibi davranmaya çalışıyor ama dozajı önemli bunun.

    Ben şahsen garson bir kıza dozajını kaçırmama rağmen hala yürüdüğünü farkettim ama biraz daha abartıyım derke friendzone yemişim haberim yok.

 6. Aslında bunları biliyoruz ama tam olarak tecrübe etmediğimiz için pratikte işler boka sarabiliyor. Böyle örnekler çok iyi olabilir, aklına gelirse bekliyoruz danteciğim.

 7. aslinda gercekten önemli bi konu bu.. Erkek olarak ne kadar kendimizi ortaya koyuyorsak, şu feminizm sacmaligindan hucrelerimizi ne kadar arindirdiysak o kadar iyi.. bu cesaret isteyen eylemler egosal duzeyde kalinca, hic bir mutluluk ve sonuc beklemeyin.. Bunlar harbiden erkek olmaya erk olmaya istekli kardeslerimin, kendini her yonden yavas yavas gelistirdigi takdirde mumkun olur.. Ben her zaman butunluge inanirim.. Sirf kiz icin bunlari yapmak, mesela beni adam yapmaz.. adamligin guzelligini anlayinca, bu işlerin tadi cikmaya, zevk almaya basliyoruz.. bu sitenin ve yazilarin bana cok yarari oldu.. resmen kandirilmisiz.. Zamaninda sigara ictim 5 sene boyunca.. Sonra tuzaga dustugumu anlayinca, bir anda ofke ile biraktim.. Sistemin beni öldurmek istedigini, zaafimi kullandigini anlayinca, ofkem sigarayi kolayca birakmami saglamisti.. Simdi ise neden bu zamana değin mutlu yasamadigimi anladim.. gercek bilgilerden yoksun birakiliyoruz.. Bu ikinci tuzagi da sayenizde yiktim.. Adamlar, adamlara yol açti.. bunun zevkini yaşiyorum.

  1. Başlarken güzel oluyor ilk 1-2 hafta sonrasında, etkisi kalmıyor ve gramajı daha fazla olanlara başlıyorsun. Bi süre sonra o da aynı şekilde etki etmiyor. Bırakırken de başladığın halinden daha kötü oluyorsun. Tecrübeyle sabittir.

   1. Mahmut abi, asıl kullanım amacı dediğin gibi depresyon için ancak kullanırken kafaya taktığın şeyler azaldığı için içinden nasıl geliyorsa öyle davranıyorsun ve bu da çekingenliğe etkisi var, tabi yukarıda dediğim gibi kısa süreli uyuşturucu gibi aslında.

   2. Bazı antidepresan ilaçları anksiyeteye karşı iyi geliyor. Çekingenliğe karşı etkili. 40 mg paxera tavsiye ederim. Ama başlaması kadar bitirmesi de zor. Doktor tavsiyesiyle alınmalı.

  2. Antidepresan dediğin şey nihayetinde uyuşturucu uyuşturucu hakkında ne düşünüyorsam bu ilaçlar hakkında da aynısını düşünüyorum ben.
   Akut depresyondaysan belirli bir süre kullanmak zorunda olduğun için kullanırsın onun dışında zararlı.

 8. Beyler beyler beyler Dante ve Dante’den nefret edenler boşa uğraşıyor. Zamanınızı daha iyi şeylere harcayın.

  Dante: Buradaki insanlar Mahmut Abi’nin her DT lafı geçtikçe gömdüğünü gördüler, DT gömülen yerde DT’yim dersen sonuçlarına seve seve yada sike sike katlanırsın. Katlanamıyorsan da gitme özgürlüğüne sahipsin.

  (Gitmeni istemem zira senin iki faydan var. 1. Nasıl biri olmamamız gerektiğini görüyoruz 2. Kızların (benim tabirimle eşyaların) ne mal olduğunu kafasında şüphe olan arkadaşlara sike sike gösteriyorsun)

  Senin saha raporlarına inanıyorum zira orangutan tipli adamın sırf piç diye HB9 köle edişini gördüm, bundan sonra hiç bir olaya şaşırmam.

  Dante’den nefret edenler: Sizce DT adam sizi sikine takar mı? büyük ihtimalle “Haters gonna hate” diye düşünüyordur.

  Dark taraf hakkında: Dark’a geçmek için çabalayan biri olarak seni kaale bile almıyorum (gerçi çok ta sikinde sanki ya neyse yazmış olmak için yazalım), en son iyi çocuğu oynadığımda üçüncü deliği açıp gangbanging yapmışlardı. Bundan sonra kimse benden merhamet ve erdem beklemesin. Suç mu işlemem lazım, birilerinin ayağına çelme mi takmam lazım, düşmanıma işkence etmem mi lazım SEVE SEVE YAPARIM. Doğuştan duygu konusunda diğer insanlara göre eksikliğim var, artık hiç olmaması için çabalıyorum.

  Sona gelince: Sonunu düşünen kahraman olamaz

  1. Sende olmasan eğlenemeyeceğim. Bana sallayanlara ben bu kadar takmıyorum, adamlarda kompleks yarattım iki buçuk haftada. Dante Kompleksi nedir?. Bir ara değineceğim bu konuya, hatta tedavisini bile paylaşacağım hahah. Sana gelirsek, en fazla L tipi cezaevlerinden birinde koğuşun çaycısı falan olursun bu kafayla gidersen. Zamanında Mahmut Abi, zira şu an ben DT’nin ne olduğunu açıkça belirtiyoruz ama yok, benim zamanımda canımı yaktılar sıra bende kafasıyla hayat sürmez, DT olayım derken Blue Pill’e doğru koşar adım ilerliyorsun. Biraz rahat ya, biraz sakin. Bir defa kime ne yapacağını, hayata nasıl kanalize olacağını falan anlatmana gerek yok. Yapacak olan adam uygular, konuşmaz. Az laf çok icraat.

   1. Dante merhaba,redpill yazilarin cok guzel,seni elestirenlerin bir kismi neden elestiriyor soyleyeyim,bu tipler bir kiz iclerine dusse bile yurumezler,ama sen yurudugun anda seni ekarte etmek icin elinden geleni yaparlar.Zaten blue pill oyle tuhaf birsey ki cogu erkek bu guclu blue pill inadi yuzunden(feminizmin yikadigi beyin,israrla yurumemek,kendini gelistirmemek)basarisiz.Adam yurumus iste,belki orada reddedilebilirdin de,ben ayni gun hb 6 kizin acimasizca reddedisini(hardkor bir ret hemde :D)baska bir yerde ayri zamanda iki hb8 ve hb7 kizla kur yaptigimi bilirim,blue pill muthis inatci ve kiskanc yapiyor erkekleri.Kafede bir elemanla calisirdim,adam mavi gozlu sarisin muthis yakisikliydi,instagramda kizin birini mekana davet etti,kizlar masada otururken ben siparis aldim ve servis yaptim.Peki ne yaptim?Hb 9 kizin yaninda gelen hb 8 kizla sohbet ettim.is arkadasim wingman oldu yani,bu is arkadasim kizlar oldugunda ozellikle beni de yaninda istiyordu,ve sıkı durun bu model gibi cocugun kizlarin ilgisini cekmek isterken iki liseli kiz tarafindan nasil reddedildigini ve umursanmadigini da gordum.

    Kiskanmayin,ders alin,ogrenin.Burada Mahmut Abi ve Dantenin paylasimlarini parayla satan ve voleyi vuran pua lar bilirim amerikada ve avustralyada cok var bunlardan.adami ezmeye calismak gibi ezikca bir seye verdiginiz enerjiyi kendinize harcasaniz redpill de level atlarsiniz 😀

    Yazilara devam Dante,takipteyim 😉

    1. Eleştirebilirler. Ben bunda bir beis görmüyorum. En nihayetinde hepimiz şunun farkındayız, benden daha iyi olsalardı burada onlar yazıyor olurdu. Beni eleştirirken hatta kendilerince dalga geçmeye çalışırken beni değil, Mahmut Abi’nin benimle ilgili aldığı kararı sorguluyorlar. Her şeyin farkındayım, sorun yok. Senin güzel yorumun için teşekkür ederim.

 9. İyi akşamlar,
  Dışarıda yanımıza gelip sigarısını yakmak için ateş isteyen bir kadınla nasıl muhabbet kurabiliriz? Örnek bir diyalog yazabilir misiniz? Birçok defa fırsat ayağıma geldi ama bir konuşma bile başlatamadan konu kapandı.
  Yanıt yazacak olanlara şimdiden teşekkür ederim.

  1. Şöyle her zaman işe yarar:
   -Pardooooooğğn, ateşin var mııı?
   -Var..(hafif gülerek)
   Var dedikten sonra çıkarıp verme, dönüp ne yapıyorsan onu yapmaya devam et, o zaten muhabbeti açacaktır. Bi ara bu numarayı yapmak için sigara içmediğim halde çakmak taşırdım.

   1. Twitterda evime gelir temizlerdi diye kısaca bahsettiğim Malezya Çinlisi ve SAP programcısı kız arkadaşımla benden ateş istediğinde yürüyerek tanışmıştım. Bir ara saha raporu yazarım.

 10. Taktık güzel, aslında hormonları normal çalışan standart bütün erkekler az çok hoşlandıkları kızlara eğlenen ustalıkla yaklasirlar.

  Benim takıldığım nokta şurası; bu taktikler ise yarayabilir ama bence erkeğin değeriyle doğrudan alakalı şeyler bunlar. Benim gözlemlediğim olay şu, eğer değerin yeterince yüksek değilse(Farkedilebilir bir yakışıklılık, gerçekten güzel bir vücut, çok iyi para kazanmak veya hergun bar vs yerlerde takılan gerçekten piç bir karakter) kadinlar sizi kolayca harcayabiliyorlar. Bu taktiklerin hepsi az cok deger isteyen seyler. Arz-talep dengesi gibi. Turkiye’de kızlara gerçekten gereğinden fazla talep var. Ortalama bir kız bile istediği zaman ortalama üstü bir erkeğe kendini siktirebilir. Ve bence bunun farkındalar. O yuzden biraz secici oldugun zaman kizlar ugrasmayabiliyorlar. Onlarda real bir bolluk zihniyeti var.
  Yada ben yanlış düşünüyorum ,bilmiyorum.

  1. Tipin, paranın ve statünün mutlaka birer minimumu var. Ama bu sınırlar sizin sandığınızdan çok aşağıda. Fakat siz kızları abartıp çıtayı yükselttiğinizde kendinizi baltalıyorsunuz.

   Kızlar seçici olandan vazgeçer korkusu ile hareket eden adamı kızlar harcarlar. Kızların ego sosyal medya yüzünden tavanda ama o egoyu takmayacak hatta gülüp geçeceksin. Örneğin şu videodaki kız seni eğlendirecek. Sinirlendiriyorsa kırmızı hap olgunluğu erkeğe uzak demektir.

 11. Aslında yeteri kadar kişisel gelişim ve erkeğe dair yapılması gerekenler aktarıldı.Bu yüzden pick up sanatına dair yapılması gerekenlerin anlatıldığı yazıları görmek sevindirici. Ellerine sağlık.

  1. Pick up yazılarının altına gelen yorumlara bak, çoğu kısa yoldan amcık peşinde, “hayır ben adam gibi gelişmeyi ve olgunlaşmayı bekleyemem, bana hemen kız sikmenin yollarını öğretin” kafasındalar.

 12. İnsan iletişimlerinde hata yapılır genelde.
  İletişimin iki kişi arasında olduğu unutulur çoğu zaman .Karşınızdaki kişiyi domine etmek , manipüle etmek veya yok etmek istiyorsanız yapmanız gereken çok etkili bir şey var
  “Karşınızdaki anlamak ve dinlemek”

  İkili ilişkilerde herkes kendine o kadar dalmıştır ki başkasını görmekten acizdir.

  Karşınızdaki kişi her konuştuğunda zaaflarını , hayallerini , kişiliğini HAYKIRIR .Bu küçük ayrıntılar ele geçirilmesine olanak tanır

  Her konuşmada kendisinden çokça bahseden kişilerin derinlerde “büyük bir onaylanma belirtisi “ taşıdığını söyleyebiliriz.

  Özellikle özgüveni sahte , narsistleri her onayladığınzda , bir adım daha basılacak bir yığına dönüşürsünüz

  Observe Anything Say Nothing

  Son olarak post için şunu demeliyim

  Düşük uzlaşmacılık düzeyi olanların , kızlara daha çekici gelmesinin sebebi
  Müsait Değiliz e ek olarak her konuda bir sınır bir çizgi sahibiymiş gibi görünmeleridir ama bu sahte frameye girmek maalesef kadınların en büyük BUGu

 13. Konuyla alakasız lakin kafama takılan bir mevzu var.
  Bazı kızların sokakta gördükleri kedi köpek gibi hayvanlara gereğinden fazla ilgi göstermelerinin, 4-5 dakikalarını o hayvanı abartılı bir şekilde severek geçirmelerinin sebebi nedir? Karşı cinsin çoğu olaya duygularıyla yaklaştığını ve davranışlarında mantık aramamak gerektiğini biliyorum ama şu meselenin biyolojik temelini dahi düşünüp bulamıyorum, oturtamıyorum kafamda.

  1. Sadece kedi köpek olsa neyse tum davranışları abartılı.Her gün birbirlerini gormelerine ragmen öpüşüp sarılıp vedalaşıyorlar.”canım kendine cok cok iyi bak.tatlım öptüm görüşürürüz…).kızım altı üstü aksam evinize sabahta görüşeceksiniz zaten.bu neyin sarılması.eğlenmeleri abartılı mutsuzlukları abartı şaşkınlıkları abartı ….

 14. Saha raporu
  Evet arkadaşlar ve abilerim bugün ilk gündüz oyunumu gerçekleştirdim. Öncelikle kendimden bahsedeyim. Bu sitenin ilk yazısını hatırlıyorum o günden beri bu sitedeyim. Bütün yazıları ve neredeyse bütün yorumları analiz ederek okudum ve teorik anlamda epey ileri olduğumu düşünüyorum. Ortalamaya göre baktığımızda üstün zekalı sayılabilecek kadar zekiyim, 1.88 boyunda 78 kiloyum, anlayacağınız fitim, tamamen objektif bakarak söylüyorum bunları bu arada yüzüm güzel, yani yakışıklıyım ve iyi giyiniyorum. 17 yaşındayım.

  Neyse sadede gelelim. İlk olarak dün başladım girişim denemelerine fakat ne hikmetse bir türlü yaklaşacak birilerini bulamadım. Kızlar ya çoklu (özellikle ikili) geziyorlar ya da kulaklık, gözlük vb. ile olduklarından yaklaşmam mümkün olmuyordu. Kimilerine bu bana büyüktür ya sıkıntı çıkar, kimilerine şimdi bu beni baya büyük sanar sıkıntı çıkar diye yaklaşmadım, yaklaşamadım. 3 saat boyunca gezdim ve geri döndüm. Bugün bir işim vardı oraya doğru giderken yolda yine gözüme birilerini kestirmeye çalışıyordum. Yine hafif korku ile kaçan fırsatlar oldu, bahaneler falan en sonunda 2 kişi gördüm. Park gibi bir yerin köşesinde oturuyorlardı. Bunları da abi 2 kişiler ya aptallığıyla geçtim ve yürüdüm. Daha sonra bunlara tekrar geri dönmeliyim, reddedilirsem reddedilirim önemli olan bir yerden başlamak diye düşündüm, aklımda küçük bir london daygame şablonu kurdum ve l gibi bir yerden dönüş yaptım. Kızların yanına yürüdüm, merhaba dedim, (burdan sonra oldukça ürkek ses tonluyum) seni şurdan geçerken gördüm bir arkadaşımın yanına gidiyordum sonra onunla işimiz iptal oldu ben de geri dönüp hala burdaysa tanışayım dedim bıdı bıdı ettim. Bildiğiniz bıdı bıdı ettim aq. E sonucunda da kız yok tanışmak istemiyorum dedi ben de peki teşekkür ederim deyip yanlarından ayrıldım. Eğer kendimde olsaydım büyük ihtimalle gülerek sadece küçük bir tanışma, herhangi bir zararı olmaz diyip konuşmayı devam ettirebilirdim diye düşünüyorum.

  Bence hatalarım:
  1-Sürekli bahane buluyorum. Düşünmeden beğendiğime yaklaşmam gerek.
  2-Kızı gördükten sonra yaklaşamadım sonra dönüp bir daha yaklaştım. Büyük ihtimalle giderken gördüler.
  3-Çok ürkektim. Kesinlikle yanlış.
  4-Kızlar da utangaçtı. Hayır tanışmak istemiyorum deyişi utanmasına bağlı olabilir, ya da shit test de olabilir. İkinci kez denenebilirdi.
  5-Lan ayrılırken peki teşekkürler dedim bi iltifat olarak algıla bile diyemedim.
  6-Ne olursa olsun zevkli bir süreçti. İlk saha raporu olmasına rağmen bayağı da kötü :DDDD

 15. Selamlar beyler uzun zamandır kırmızı haplı birisiyim. Benim size bir sorum olacak. Arkadaşlar ben 1 sene kadardır boksa ilgileniyorum. Uzun zaman da ağırlık kaldırdım. Boyum 1 70 ve ve kilom 65 ama arkadaşlar kilo alsamda direk yanaklarım şişiyor ve genetik olarak ektomorf olduğum için vücudum kolay kas yapamıyor. Hatta neredeyse hiç şişiyor. Yüz olarak gerçekten yakışıklıyım. Zaten yürümelerimin çoğu bunun sayesinde başarılı oldu. Sesim gür ama bu vücudumun küçük oluşu beni diğer erkeklerin yanında ezik hissettiriyor aslında ringe çok sağlam olmama rağmen. Sizce ben bu durumu pozitif hale nasıl çevirebilirim yada bu eksiklerimi başka hangi yönlerden kapatabilirim. Bu arada babyface bir yüzüm ve genetiğim den dolayı 2 3 yaş küçük gösteriyorum. Bir yorum yaparsanız güzel olur beyler.

 16. Dante, yazdiklarini begeni ile takip ediyorum dostum. Burada yazilan bir cok yazi -muhtemelen cogu ceviri oldugu icin- hicbir sey hissettirmiyor. Ucuz kisisel gelisim kitaplari gibi. Yazanin da yazdiklari hakkinda basarili oldugunu zannetmiyorum. Hissedilen tek sey alti bos bir kibir. Boyle devam etmeni diliyorum.

 17. Hocam 2 senelik ilişkiden yeni çıkmış ama seks yapmadığını iddia eden izmirde yaşayan bir kız ilişki metaryeli için uygunmudur?

  Bu arada ayrılma sebebi erkek arkadaşı kuzeniyle aldatmış.

  1. Değil. Çünkü yalan söylüyor. 2 yıl boyunca bu erkeğin eli armut mu topladı? Erkek o kadar safsa kuzeniyle nasıl aldattı? Haydi diyelim bunların tümü oldu sana neden “seks yapmadığı” mesajını iletti?

   Ayrıca helal olsun, bu kadar açık ve net bir şekilde ben ilişki için yeterli değilim diyen hatunun farkına varmayıp bize gelip sorman harika..

   1. Neden? Bakire değilse ilişki materyali değil mi yani? Kız ilişki materyali olabilir. Adam çıkmak için de bakire kriteri arıyorsa ve 100% emin olmak istiyorsa onun kriteri.

    1. Hocam 450 post arasından o yorumu bulmam pek mümkün değil. Ama hatırladığım kadarıyla şöyle birşeydi ” eski sevgililerden, ilişkilerden bahsediyorsa beta konumuna düşmüşsünüz demektir NEXT ” tarzı bir yorumdu.

     Bahsettiğim kız uzun ilişki kızı. 6-7 aydır bu kızla ssevim ve ilk aylarda tabak çeviriyordum ama kıza olan güvenim arttıkça tabak çevirmek artık doğru gelmiyor. Yukarda 2 yıllık ilişkisi olan kızsa önüme çıkan yeni bir tabaktı.

     O zaman sizin dediğiniz tabak çevirme eylemi uzun ilişki potansiyeli olan yada o yolda giden erkekler için geçersiz.

     1. Böyle bir şey dediğimi hatırlatamadım ama kadın sen sorunca söylemiş ise bu seni beta gördüğü anlamına gelmez.

   1. Ben öyle düşünmüyorum. Gereksiz risk olmaz mı? Kuzeni ile aldatan bir erkeği oturup anlatması, bundan mağduriyet çıkarmaya çalışması falan? Ben açıkçası ilişkiye açık bulmaktan ziyade ilişkiye layık bulmazdım.

    1. Dante senin için ilişkiye layık kız mevcut değil zaten. Hayatı survival mode’da yaşıyorsun. Herşey siyah-beyaz. İlişkiye layık olam kız=Oneitis riski. Oyunun zaten ilişkiye layık olan kızları preselection’da eleme üzerine kurulu. İçinde bulunduğun çerçevede herhangi bir ilişkiye LTR gözüyle bakabilmek senin için mümkün değil.

     1. Hocam soruyu soran bendim. Olur olmaz sormuyordu daha çok takıldığım kızlara eski sevgilisini hatırlıyorlarmı, açacaklarmı tepkileri ne olur diye ben soruyorum. Alfa olayını siz demiştiniz zamanında bir kız alfa gördüğü bir erkeğe eskileri bahsedecek kadar cesaret edemez diye söylemiştiniz.

      Şuan uzun ilişki tarzı bir ilişkim var ve kız benim için baya değerli bir hal almaya başladı. İlk çıktığımız zamanlar ekstra tabak çeviriyordum ama şuan kaldıramamaya başladım. İlişkim olan kızda sanırım gördüğüm en karakterli ve seksten uzak bir kız.

      Onetis mi yapmışım sizce? Bırakmalımıyım?

     2. Ben öyle şeyler söylemem pek nerede yazdım? Bağlamı nedir?

      Hangi kızdan bahsediyorsun? Hangisi oneitis? Tabak çevirmeyi bırakayım bu kız iyi dediğin her kız oneitis olsa idi uzun sürwli ilişki asla kırmızı haplı olamazdı.

      Kızı oneitis yapman onu zihin merkezine alman ve çıkaramaman demek. Kızı takdir etmen değil.

    2. Kızla ilgili bilinen bu iki bilgide tolere edilemeyecek bir sey yok. Kadınlar böyle şeyleri anlatır ki bunu bizim acemi de sormuş olabilir. Eğer kız sürekli bu konuyu kendi kendine açıyor ya da eskiyi unutamamış ise o başka. Bu bahsedilen kızın ilişki materyali olmadığını gösterir bir durum – en azından anlatılan durumda yok.

     Arkadaş radarları açsın dedim ama bugün ilişkiye giren her erkek zaten bir süre kızı değerlendirmeli.

     1. Hocam amatörlük değilde tepkisini ölçmek istedim diyelim. 2 yıldır bu siteyi takip ediyorum eski bir ziyaretçisiyim zaten bu sitenin.

      Bakire kız konusuna bende önem veririm zira kız tek ilişki yaşamış olsa bile uzun ilişki yaşayan ve seks yapan bir kız ister istemez eskisini unutamaz.

      Erkekten ayrılalı 7 ay geçmiş ve ağzını bir yoklayayım dedim ve tahmin ettiğim gibi aldatılma vakası çıktı.
      İlişki metaryeli zaten yapmam ama tabak olarak kullanabilirim.

      Dante nin dediği gibi yüksek ihtimal yalan söylüyordur zaten 2.senenin ilk 1 senesinin şüpheyle geçtiğinide belirtti burdan sonra kayış koptu bende.

     2. Hocamın dediği gibi bakire olmayan kızlardan da ilişki metaryeli çıkıyor. Şu an asıl olan ilişkim bakire bir kız ama bakire olmasada sanırım onunla beraber olurdum. Seks konusunu ciddiye alan ve yanılıp yenilip 1 tane seks yapan kızı kabul edebilirim ama uzun ilişki ve seks sonrası hala aklından çıkaramayan bir kız benim içi tehlikelidir.

      Bu arada bahsettiğim kız sevgilim olduğunu biliyor ve bu konulara bilerek giriş yaptım ki zaten heme ağzı açıldı. Sizinde takdir ettiğiniz gibi bir kızın alfa gördüğü bir erkeğe eski sevgilini anlatması pek hayra alamet değildir.

     3. Yok ben öyle şeyleri “bana eski sevgilisini anlattı demek ki beni alfa görmüyor” aşırılıklarını takdir etmiyorum. Öncelikle kızın beni nasıl gördüğü kızın problemi. Ikincisi hatun bir kere konu açılır eskiden bahsederse bunun benim alfalığımla ne alakası var? Olur olmaz bahsediyorsa kıçına tekmeyi basarsın.

      Kızın ağzını sen aradıysan gelip sana anlattıklarını burada sorman çok saçma.

    3. Merhaba sevgili Dante..şimdiki pavyonlar bar ile pavyon karışımı her çeşit müzik yöresel ve pop herşey var gittiysen zaten bilirsin..oturulur garson gelir içki siparişi alınır hangi hatunu istiyorsan o gelir yada yeniden herhangi bir oryantal gelir…sen orada yeniden karşında 5 yada dk oynar para takarsin 20 50 TL gibi..gelelim asıl konuya..diskalifiye dedikya..burada diskalifiye işlerimi?su örneğide vereyim…bir arkadaşım var çiftçi ahırı var ve vs ..iyi giyinmez eski sayılacak kıyafetlerle mekana gider ama ben iyi giyinirim sırf mekan için..ona mekanda enişte falan diyorlar hatunlar çünkü bir hatun var mekanın yaşlı dansözlerinden ona takıldığı için enişte deniyor..o hatun şimdi yok..ama onun yakın arkadaşı hemen geldi..bana hoş geldin abi deyip onun karşısında başladı oynamaya..arkadaş ona bi 50 sonra bir 50 daha taktı..hatun baya güzel birisi..tabi bankada bu hatun geldi ama benim aklım onda kaldı..onun karşısında oynuyor hatun o çok oralı değil başıyla tempo tutuyor hatuna..neyse hatun geldi ona gotuyle vuruyor kalk diye sonra ikisinde dokturmeye başladı..bana oynayan hatuna ben bişey takmadan hatunu gönderdim paramda vardı ama niye öyle yaptıysam..tabi bunlar dokturuyor arkadaş bi 50daha taktı sonra dudak dudağa ikiside konuşmuşlar evde değilde otele gideriz demiş hatun.simdi adam ayı görüntü itibariyle iri yarı kollar filan hayvan gibi ama gobekte var tabi giyim kuşam sıfır..köylü arkadaşım..ben şimdi önceden birkaç kez hatunlari elledim..kimisi hiç sesini çıkarmadı kimileride yok hayır dedi..bayan garson Lara hatun dansöz gelsin dediğimde ellemek içinse gelmesin dediler..beni yanıltan hatunlari bir kısmı ellemeye birşey denemeleri ve alkol, ama bazıları da istemiyor direk olmaz diyor..şimdi dönelim bizim arkadaş ve hatuna yitirmeye devam ufaktan ufaktan..hatun abi dansöz çağırayım boş durma dedi..bende ne abisi ve falan dedim..ona abi demiyorsun bana niye abi falan deyince o benim aşkım falan dedi..ben fittirdim..gidiyorum dedim arkadaşa..ya offf otur ya keyfimize kaçırma filan dedi..ben bol para takip hatunu kendime bağlamak değil yeteneğine bağlamak istedim..diskalifiye olayı işte buradan aklıma geldiği için soruyorum..şimdi arkadasinki diskalifiye mi?doğal çekicilik mi?paramı?o mekanda çok tanınır olmasımı?hatun gerçi 5 aydır oradaymis arkadaş ilk defa masama geldi diyor..senin düşüncen ve yorumun nedir Dante?

     1. Bu arada yazılarım klavyeden dolayı pek anlaşılır olmamış yazıyı gönderdik ten sonra sonra belli oldu vay anasını..ama anladigin kadarıyla lütfen cevaplarmisin

     2. Bar ve pavyonda çalışan kadınlar tipe, giyim kuşama bakmazlar. Onlar için önemli olan parası olması, yontulacak olması, devamlı gelmesi, devamlı gelip bol bahşiş vermesi ve içki ısmarlamasıdır.
      Ayrıca kadınlar ilk bakışta bir erkeğin maskülen olup olmadığını anlarlar. Adamın vücut dili rahat, kendini kimseye beğendirme gibi bir kaygısı yok, hareketler rahat, özgüveni yüksek. Kendinden başka kimseyi düşünmüyor, bu da artı olarak yansır arkadaşına. Adam yerine göre para saçıyor, yol yordam biliyor.

      Buraların raconu farklıdır, işleyişi farklıdır. Burada 2+2 dört etmez. Bu olayı hanene + olarak yaz. Buralar her zaman gidilecek yerler değildir, senede bir iki kere gidilir.

      Selamlar.

 18. Ekşi sözlüğe tinder deneyimimle ilgili bir entry girmiştim, erkek tepkisi yüzünden silmek zorunda kaldım. Çünkü 3 eşleşmenin 2si ile buluşup biriyle f-close yaptığımı anlatmıştım. Bu erkeklerin gururunu incitti heralde ki korkunç bir ofke ile karşılaştım. “Yalan söylüyorsun, uydurma” falan gibi sözelere küfür de eslik ediyordu.

  Öyle denk geldi napim, sonrası bu kadar başarılı değildi ama ilk açtığımda böyle denk geldi.

   1. Trp okumalarına ve kendimi gelistirmeye o kadar vakit ayırıyorum ki bu ara uykumdan kısmaya başladım neredeyse. Ondan önce boşanma deneyimimi yazmalıyım ilk vakit bulduğum zaman.

    Teşekkürler her sey için bu arada.

 19. Merhaba. Abi size bir soru soracağım lütfen kısa da olsa bir cevap verin. Abi ben lise de okuyorum Red pill den sonra bir çok kıza yürüdüm kendimi geliştirdim spor yaptım derslerime çalışıyorum da aklımı bir şey kurcalıyor. Bizim okulda benden çok daha yakışıklı, iri, olgun gösteren yaşıtlarım var cpd leri benden hayli yüksek ve yanlarında güzel kızlarla geziyorlar ancak heriflerin KIZLARLA konuşmalarını duyduğumda kızlar hep bunların arkadaşları konumunda ve bunlarda yalnızlar. Bunlar nasıl oluyor da bu konuma düşüyor bilemiyorum ve bunların haline baktıkça KIZLARLA neredeyse hiç konuşmamaya başladım arkadaş konumuna düşmemek için. Sadece gözüme kestirdiğim kızlara eğlenen ustalıkla yaklaşıyorum sizce doğru mu yapıyorum ve bu çocukların durumunu yorumlar mısınız? Mahmut abi genelde ilk yorumlara yoğunlaştığı için okuyamıyor galiba arkadaşlar siz de cevaplarsanız sevinirim iyi günler.

  1. Kendin diyorsun bak benden çok daha yakışıklı, iri, olgun gösteriyorlar diye. Fiziki özelliklerden kurtarıyorlardır. Büyük ihtimal eğlenen ustalıkla fiziki özelliklerini kombin ediyorlardır ki buda lise tarzı yerler için yeterli.
   Sen gelişimine devam et, sporunu yap, zayıf özelliklerini değiştirmeye çalış, sahada oyununu oyna. Universiteye kadar devam ettir bu düzeni. Unide sandığından fazla kızla ilişki kurarsın garanti ediyorum.

 20. Güzel yazmışsın. İçimde bir ses ortamlardaki cool takılan erkek olduğunu söylüyor 😀 Yalnız bunları yapmak için seninde belirttiğin gibi ortalamanın üstüde bir erkek olunması lazım. Vasat altı bir rp ci bunları yaparsa kız siktiri çeker affetmez.

  Dark triad bana göre taklitle olmuyor, kötü çoçuk havalarını denemek isteyen yorumları okuyorum ama taklit edeceğinize karakterinizi belirleyip zayıf yönlerinizi silmeniz daha hayırlı.

  Mesela sen bu diskalifiye tekniğini babası zengin ama karakterli bir kıza yapsan yüksek ihtimalle yaptığın hareketle taşıdığın statüyü karşılaştıracaktır.

  Arkadaşlar bana sorarsanız :
  1-Fiziki özellikler(boy, vücut, kilo, giyinim, bakım, tip),
  2-Para,
  3-Statü(eğitim, çerçeve),
  4-Oyun(açılış, kırmızı hap bilgi, teorik bilgiler, rutinler),
  5-Eğlence anlayışı( sosyal aktiviteler, özgüven, hobiler, spor ) gibi 5 maddeyi halletmeden kalkışmayın.

 21. Diskalifiye tekniği özellikle yürüdüğü ve terslenmediği kadına bir anda son şansıymış gibi davranan ve heyecanlanan erkek için özellikle faydalı bir teknik. Zira bu bahsedilenler mavi haplı için kızı “kaybetme” yolları olduğundan korktuğu şeyler. Bu açıdan teknik mavi haplı için korkularına meydan okumak ve güçlenmek demek.

  1. Hocam bir tık farklı bir soru olsun size..saha raporu deyip duruyoruz ya pavyonlar sahamıdir gerçek anlamda?yani oradaki oryantal hatundan olumlu veya olumsuz tepkiye istinaden soruyorum..ben bu aralar baya takılmaya başladım..tabiki çok gözlemlerinden oldu..misal arkadaşla gittik pavyonlar 7-8 yıllık demirbaşı yemiş oranın ben daha yeni sayılırım..neyse geldi hatunlar iki tane .. arkadaşa gelen bana abi merhaba dedi..hayırdır ya abimi dedin ben tabi şok…bana gelen hoşgeldin canım deyip dansa başlıyorlar..ellettirende var elettirmeyende..ben elletirmeyene ya para hiç vermiyorum yada 20 TL veriyorum..arkadaş en az 50 yada 100 TL takıyor..halbuki benden durumu kötü ekonomik açıdan..ama bulup buluşturup veriyor..tamam iri yarı bir adam uzun boylu ama göbekli de biri hadi onu da geçtim 5senelik kıyafetlerde var üstünde..vallaha çıldırdım…onun için soruyorum size pavyonlar sahamızın..yoksa bizi yanıltırmı?

   1. Pavyon hatunlarla haşır neşir olmak ve heyecanlanmayı aşmak için ilkokul tadında bir mektep ama saha değildir. Yeni nesle eğer dolandırılmayacakları yer kaldı ise birkaç kere gitmelerini tavsiye ederim ama sahaya hazırlıkta sadece bir miktar yardım eder.

    Şu hikayedeki gibi mesela.

 22. Mahmut abi merhaba. Red Pill İle Gelen Paranoya ile ilgili olarak,

  Şimdi bu da mı gol değil:) Hala mavi haplı olduğumu söylemişsin çünkü. Yol alamamış mı oluyorum yoksa sadece kendi kuruntum mu?

  Red Pill, zaten kendini ilk önce psikolojik olarak güvene almak değil midir? Çoğu kişinin tıkandığı konu bu; yürüme denemeleri esnasında talep eden taraf biz olduğumuz için bu durum, otomatik olarak bizi geride başlatıyor. Ayrıca kızların artık kendilerine yürüyen ve beğenmedikleri erkekleri yedi düvele anlatıp yaymak ve toplumun da desteğiyle erkeği ezmek gibi bir huyları var. Bundan sadistçe bir zevk de alıyorlar. Kadınların zalimliği malum.

  “Yatırımı cimri yapmak” durumu da çok göreceli gibi. Ben en ufak bir olumsuzlukta sohbeti bitirip gidiyorum veya silip engelliyorum. Gereğinden fazla söylenmiş bir kelime veya atılmış bir mesajı bile ben fazla yatırım olarak görüyorum. Fazla yatırım, zaten kadına karşı yapılmış karşılıksız şeylerin tümü. Senin demek istediğin, kadının söyleyebileceği yalanları ciddiye almak, kadını ciddiye almaktır ve bu da mavi hap belirtisidir, bunu anladım. Peki bu düşünce yapısında yine kadın tarafından manipüle edilmeye açık hale gelmez miyim? Ya da o eski mavi hap zırvaları ya yine mantıklı gelmeye başlarsa?

  Hepsinden öte, malum sapık, tacizci veya tecavüzcü etiketi yeme olasılıkları da var.

  Geçmişteki xtreme tecrübeler ve diğer deneyimlerimin hiç faydası olmaz mı bunda yani? En ciddisini anlatmıştım, biliyorsun. Ve genelde de hep böyle olmuştur. Ve benzer şeyleri yaşamaktan artık sıkıldım. Bir taraftan da sürekli paranoyak olup, diken üstünde kalınca da böyle iki ucu boklu değnek oluyor. Şu an arafta kalmış durumdayım.

  1. wow kadınları nasıl bu kadar büyük yapabiliyorsun?

   kadınlar seni neden ezebiliyor? sen hassas olmazsan bir kadının seni ezmeye, sana zalimlik yapmaya nasıl gücü yetiyor? Bu kırılganlık neden?

   kadın seni nasıl manipule edecek? Banka mı soyduracak mesela?

   Senin daha önce bir hatunla yazışmanı gördüm. Havadan nem kapan ve ufak tefek şhit testlerden tatsızlık çıkaran sensin. Buna devam ettikçe de şansın çok az. Zira shit test biyolojik bir şey ve insan biyolojisinin çalışmadığı bir hatun ararsan bulamazsın.

   Sağlıklı bir erkeği sözleriyle, yalanları ile ve davranışları ile ancak aylardır birlikte olduğu kadın üzebilir o üzüntü de atlatılır.

   Seks bir ihtiyaç ama riskli. Hiç risk toleransın yoksa ya da başına gelecek ölümcül olmayan badireler seni yıkacaksa kadın da yok.

   Eğer sen aşk böceği değilsen bir kız arkadaşın yapabileceği en kötü şey olan aldatmak bile kısa sürede atlatılabilir. Evlilik yok ki? Karın değil boynuzu takıp nafaka alsın. Başkasının veledi sana kakalasın. Neyin paranoyası ki bu mantıklı bir tehlike nerede var?

   Senin için mavi hap zırvaları eski değil maalesef.

   Senin bir karar vermen lazım. Riski göze alıp kadın erkek ilişkilerinin meyvesini mi yiyeceksin yoksa riski sıfırlamak için o işlerden uzak mı duracaksın. Risk sıfır olsun ama hatun da olsun diye bir dünya yok.

  1. Nojop akımı vardı bir çıkarmadıkları.Olum red pill’ci adam akıllı olur Jordan Peterson’u nasıl istemezler.Bazı rahatsızlık duydukları konular olabilir ama bu Jordan Reisi tamamen inkar etmeye neden açmamalı.Bence Red pill içindeki küçük cuntacı bir grubun kalkışması bu.Erkek adamları sokağa davet ediyorum.

   1. Böyle forumlar çok kısa zamanda “yıllarca domaldım siktiler şimdi kırmızı hapçı oldum ben çıkacam tepelerine sikecem” modundaki adamların üşüşüp “karılar ne kadar kancık, bencil, vs … değil mi Niyazi” diye birbirlerini pohpohladığı bir yere dönüşüyor. TRP reddit de aynen öyle oldu. Orada son bir yılda yazan tek bir yazıyı bile çevirmenin zaman kaybı olduğunu anlayalı çok oldu. Artık bakmıyorum bile. Kendi kendilerine ağlaşıp ya da “dün kariyi şöyle sikip kapıya koydum” diye birbirlerini pohpohlasınlar.

 23. Abi benim sıkıntım var. Üniversiteye başladım, küçük şehirde yaşıyordum daha önce hatta köy bile diyebilirim 80 bin nüfuslu. Çok muhafakazar bir yerdi yani etek giyen kız görmeniz nerdeyse imkansız, herkes çok yakın giyinirdi. Şimdi öyle bi ortam ki herkes de cins cins kıyafetler, kızların saçı başı kıyafeti cins. Ben çok garip hissettim sanki asla tamamen bir parçası olamayacağım bir ortama girmişim gibi. Normalde kızlara yaklaşımım doğaldır ama bu kızlar bana uzaylı gibi geliyor. Tavsiye verirseniz sevinirm.

  1. Küpeyi eskiden köle ve denizcilerin taktığını okumuştum.Uzun sefere çıkan denizciler ve çalışan kölelerin azgınlığını azaltan bir hormunun salgılanmasına neden oluyor küpe.Dolaylı yoldan maskülenliğinizi azaltır kadınsılığınızı artırır hormonal olarak.Ne kadarı doğru bilmiyorum ama çıkış noktası tutarlı görünüyor.

   1. Maskülenitenizi bilmem ama bunların kalıcı olanlari ilerde ciddi işlere girmenizi engeller ve statünüzü azaltır. Böyle her yerinizi kaplayan dövmelerin kızlara çekici gelme nedeni de budur. “Benim normal erkeğin ihtiyacı olan işlere girmeye ihtiyacım yok ben böyle de güçlüyüm” algısı yaratıyor ama bu algının gerçekle alakası yoksa 30larınızda fakir fukara kalabilirsiniz.

    Ben şahsen bu tür şeyleri olan (özellikle piercing) erkekleri iş konusunda ciddiye almama eğilimindeyim. Benim gibi bir sürü orta ve üst düzey yönetici var.

 24. Hocam eski sevgilim rahatsızlık derecesinde arayıp durdu, çoğunda acmadım telefonu, mesajlara cevap vermedim. Sonra birden kesti iletişimi, kafamı iyice bulandırdi ve şimdi de ben ona karşı bir şeyler hissetmeye başladım. Haplar arası surekli degisiklik yasıyorum. Bazen kırmızı, eski sevgiliye mavi. Kız güzel olsa da konuşmalarımı etkilemiyor ama haplar arasında sürekli gidip gelmek, değişmek normal midir? Kırmızı mavi karışımı mı var acaba?

  1. Feminen bir tarafın var. Taşaklarını eline alıp seni geride bırakana kız bile olsa ilgi duyuyorsun. Kız gibi davranmayı bırak. NEXT.

  1. Yazının içerisinde tüm PUA’ların kullandığını belirttim. Ben keşfettim gibi bir söylemde yok yukarıda. Yöntemde ilk olarak Neil Strauss tarafından keşfedilmiştir. PUA camiasında teknik sahiplenilmez, kaynak yoktur. Mystery’nin yöntemleri ile uzaktan yakından alakası yok. PDF’leri gözden geçirmeni tavsiye ederim.

 25. Erkekler daha duygusal sanırım .
  Duygusallık diyince hemen zayıflık anlaşılmasının sebebi, duyguları ile hareket etmekle eş anlamlı sanılması/ anlaşılmasıdır .
  Halbuki sözü edilen duygusallık mesela olaylar karşısında daha güçlü duygulara , üzüntü, acı , sevinç, sevgi sahiplenme gibi daha gerçek duygulara sahip olmasıdır . Kadınların duygusal olması ise kendi başlarına gelen bir olayda bencilce çır çır çığırtkanlık yapmaları olduğu halde naif ve incelikle anılır. Yani kadın canı yanınca direk hissettiği anlık duygu ile hareket eder ve çok saçmalayabilir.
  Erkek ise hem kendinde hem de hayatta gördüğü olaylar üzerine daha gerçek duygular hisseder ve daha gerçekçi davranır davranmak zorundadır çözüm odaklı olduğu için .
  Kızlar , özellikle ahlaklı erdemli dürüst erkeklerin kıymetini bilin, başınızın üzerinde taşısanız yeridir , gülümsemek size ne kaybettirir asla somurtmayın eşlerinize , susun ve gülümseyin .

 26. Mahmut abi fikirlerine önem verdiğim için sana bir konuda danışmak istiyorum.

  Üniversitede okuyorum son sınıfım. Ailemden ayrı bir şehirde. Babamın kendi iş yeri var, kendimi bildim bileli babam ticaret ile ugrasir. Babam okumama birşey demiyor ama onun işine de biraz katılmamı istiyor. Üniversite başladığından beri her yaz istemedigim halde babamin işinde çalıştım biraz da suçluluk duygusu ile aileme yardim edeyim düşünceleri ile yaptim ve kolay bir iş de değil, tamamen fizik gücüne dayalı bir iş.

  Babam, memlekete ne zaman gitsem hep götürür ise ve yakalandığım zamanda kolay kolay bırakmaz. Okul bitince bile o işi devam ettirmemi istiyor ama bende o işi yapmaya dair enerji sıfır.

  Gram icimden gelmiyor yapmak o yüzden de hep geri planda kalıyorum, işlere hakim olamıyorum. Kendimi ise yaramaz gibi hissediyorum oraya gittiğim zaman. Kardeşim var o yine katılabiliyor. Annem de bir taraftan evde olduğum için babama yardim etme konusunda duygusal baskı yapıyor.

  Aileme de bir yandan hep bi borcum varmış gibi hissediyorum. Ailemin yanındayken sanki torpuleniyor gibiyim. Umursamazlık da yapamıyorum, kendi hayatımı kurmak istiyorum.
  Bir erkek bu gibi durumlarda ne yapmalı?

  1. Ticaret insanı oldukça tatmin edebilecek bir şey, baba mesleğini yapmak istemediğinden emin misin? Bence babanın işinin başına geçmeyeceksen bile otur biraz öğren ticareti zira sonradan çok işine yarar.

   Bir erkek bu gibi durumlarda ne yapmalı?

   Öncelikle “vicdan azabı” ya da “borç” Türk ailesinin çocuklarını yörüngede tutmak için geleneksel olarak kullandığı ve genlerimize işlemiş bir tasmadır. Bir erkeğin gidip ailesinden uzakta kendi hayatını kurması şarttır. Ama aileye tepkili olup da gidip saçma sapan hayaller peşinde koşan, baba mesleğine el atsa ilerde iyi kötü geçinecek iken 30larında perişan olan da çok. Motivasyonuna dikkat et.

   Bir de daha önceki arkadaşa da yazdım. Çok uzun bir kış geliyor ve sen de en sert yerinde mezun olacaksın. Bir an önce hayata atılmaya ve eğer atılamıyorsan da askerliği aradan çıkarmaya bak.

   1. Mahmut abi, 2. yorumunda “çok uzun bir kış geliyor” cümlesini kurduğun dikkatimi çekti, bu yüzden sana bir soru sormak istiyorum. Şuanda çalıştığım işte sözleşmeliyim ve mart sonu bitiyor. Daha sonrasında daha iyi bir işe girmeyi düşünüyordum. Çünkü efor/ücret oranı artık beni tatmin etmiyor. Bahsettiğin “kış”ta bu mantıklı mıdır? Sektörüm yazılım.

    1. Mantıksız olan yayıla yayıla hayata atılmak ya da sevmediğin işten sevebileceğin bir işe geçmek için iş bulmadan istifa etmek, plaza hayatından sıkıldım kafe açacağım ya da organik hıyar yetiştireceğim demek. İşin yazılım ise, niş bir iş yapıyorsan ve dilin varsa bir süre yurt dışında çalışmaya bakmanı da tavsiye ederim. Özellikle genç ve bekarsan.

     1. Anladım. Öncelikle hızlı cevabın için teşekkür ederim. Yeni mezunum ve bekarım. 1+3 yıl olarak üniversite 1. sınıftan beri 2 farklı işte çalıştım ve son işimde aynı teknolojileri(biraz eski) kullanmaya devam edildiği için köreldiğimi hissediyorum. Bu yüzden istiyorum aslında iş değiştirmeyi ve dilimi hala geliştiriyorum. Yurt dışı cazip geliyor ancak ülke olarak kararsızım, tavsiyen var mı?

     2. Hollanda. Dil olarak herkesin İngilizce konuştuğu bir yer. Amsterdam dışında şehirleri acayip sıkıcı olsa da genel olarak yaşaması güzel yer. Eğer olmazsa Almanca öğrenirsen Almanya’ya gitmen çok daha rahat (Hollanda İngilizce ile oluyor ama Almanya için Almanca lazım olduğundan talep daha az). Almanya’da maaşlar Hollanda’ya göre daha iyi. Sonra ABD, İngiltere. Eski pırıltısı kalmadı ama Dubai ya da Uzakdoğu’da Singapur. Çok uzaklarda Sidney şahane bir şehir. Şu an 3000 EUR veya 5000 USD üstü kazanabileceğin her yer sana iyi para biriktirtir.

     3. Anladım abi, öyleyse ABD, İngiltere gibi bir yer daha uygun sanırım benim için, 3. dil şuan için problem. Yeniden teşekkür ederim tavsiyeni dikkate alacağım.

     4. Hollanda, Dubai ve Singapurda İngilizce yeter. Kendini gidebilmesi en zor yerler olan ABD ve Ingiltere ile kısıtlama.

 27. Mahmut abi selam,

  Abi ben üniversiteden yeni mezun oldum. Bu sene 2018/2019 yılı için erasmus sınavını kazandım ve Kasım ayı’nda 2 aylığına Avusturya’ya staja gideceğim. Döndükten sonra EVS(European Voluntary Service) ile (9-10-11-12) ay boyunca Avrupa’ da bir gönüllü projeye katılıp ikinci yabancı dilimi öğrenmek istiyorum(Almanca veya Fransızca). Bu süre zarfında mezuniyetimin üstünden 1.5 sene geçmiş olacak, Türkiye’ye geri döndüğümde iş bulma açısından sence bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım veya işimle alakalı şeyleri gerçekleştirmekte geç kalmış olur muyum bilmiyorum. Bir yandan da ülkede ki ekonomik sorundan kaynaklı işe başladığımda aldığım 3 kuruş maaşın 5’i barınma, yiyecek ve bunun gibi zerzevatlara gideceği için şu sıralar oturup çalışmayı uygun bulmuyorum. Bu konuda ki görüşlerini cidden merak ediyorum.

  Ek olarak, daha önce bırak yurt dışına çıkmayı yabancı bir insanla dahi konuşmadım ve bu durum bende açıkça bir korkuya neden oluyor. Ne ile karşılaşacağımı, okulun bana verdiği 1200 Euro ile orada 2 ay geçinebilecek miyim gibi, aklımda bir sürü soru var. Kendim için bunu kesinlikle yapmam gerektiğini biliyorum fakat yine de bu soruların cevabını bulamayıp korkuma yenik düşüyorum. 3 aydır işsiz güçsüz dolaştığım ve meşkalem olmadığı için de sağlıklı bir beyin yapısına sahip değilim. Sosyal ilişkilerim bu sıralar çok kısıtlandı ve gün için de yaptığım şeyler sayılı bir biçimde (Spora gitmek ve köpek gezdirmek). Okul zamanı şu an sahip olduğum hedeflerime daha bağlı iken şimdi bir kuşku ile bakıyorum. Bunun ne kadar yanlış bir yaklaşım tarzı olduğunu bilsem bile kendime engel olamıyor ve sağlıklı düşünemiyorum. ( Ne kadar denedimse de olmadı) Bu yüzden halihazır da sahip olduğum hedeflerimi gerçekleştirecek cesareti tekrar harlamak ve bunun için de aklı başında birilerinin fikir ve tavsiyelerine ihtiyacım var.

  1. Eğer Türkiye’de kalmayı planlıyorsan, hemen iş bulmanı tavsiye ederim. Upuzun bir kış geliyor, bu seferki öyle böyle değil. Ben 2001 gibi devasa bir krizin başında mezun olmuş biri olarak söyleyebilirim ki “ay canım çekmiyor, motivasyonum kalmadı şekerim” tarzı lüksleriniz hiç ama hiç yok. Aklınızı başınıza alın ve bir an önce hayata atılın. Ne hisettiğin kimsenin sikinde değil. Yüzecek gibi hissetmiyorsan denize atlarsın, kenarda öyle “yüzesim yok mu var mı bilmem” diye bekleme lüksün yok. Arkandan sana doğru koşan işsizliği düşün.

   Ben ilk yabancılarla muhattap olduğumda tek başıma ve proje yapmaya gitmiştim. Çok acılı birkaç haftamdır ama bir şekilde kotarıyorsun. Adamların İngilizcesini anlamadığımdan kulağımda 50% ses kaybı var yavaş konuşun” demiştim, aylarca beni sağır sanıp arkamdan bağırdıydı adamcağızlar.

   Eğer ne yapacağınıza karar veremiyorsan da gelince askere falan git onu aradan çıkar.

   1. Yorumun için teşekkürler Mahmut abi,

    Bu kriz sağlık sektörünü de değer mi peki? Sırf bu ihtimalden dolayı olabildiğince kendimi geliştirip, Türkiye haricinde opsiyonum olsun diye çalışıyorum. İngilizce burası için kafi olsa da Avrupa’da ikinci bir yabancı dilin önemi büyük diye düşünüyorum.

    Sağlıcakla kal abi.

   2. 2001 krizinde evli çocuklar anne babalarının yanına döndü 3-4 aile aynı sofrada,evde oturup kemer sıkarak atlattı krizi.Ama şu an ki kriz farklı.Hem aile dinamikleri değişti hemde hak etmediğimiz bir refah ve rahatlığa alışan yurdum vatandaşı rahatından taviz verecek mi ? Bayram,tatil harcamalarını gördünüz bu fikir verir size.

 28. Mahmut abi. Ne zamandır ruh halimi bozan bir durum var. Eski oneitisime karşı nefret,kin tutma durumu oluyor bana. Yalnız bu durum sadece hayatımdaki bi takım sıkıntılar sırasında oluyor. Ornek vermek gerekirse 2 ay işsiz kaldım maddi sıkıntı geçirdim, aklıma direk o geliyor. Başka iş buldum patronla veya işle sorunlarım oluyor direk aklıma geliyor geldikçe sinirlerim tepeme çıkıyor . Kpss denemelerinde istediğim sonucu alamayınca aklıma gene o geliyor . Ve nefret ve kin beslemeye başlıyor um yani başıma gelen bu olaylardan onu sorumlu tutuyorum. Biliyorum bu çok saçma onunla hiç alakası yok. Ama ne yapsam kurtulamadım bu durumdan.

  1. Bu arada hayatımda herhangi bir sorun olmayınca aklıma gelmiyor. Onetiside attım kafamda ne stalk var ne birşey var.
   10 ay oldu.

   1. Kizi oneitis yapip kendini asagilama bokunu sen yedin. Hepsi senin sucun senin sorumlulugun. Hala tam olarak yetiskin bir erkek olamamissin ki sucu ustune alamamissin. Kizi tamamen hayatindan cikarma olayina devam et.

    1. “Kizi tamamen hayatindan cikarma olayina devam et.”

     Aynen öyle abi zaten aklımda zerre geri dönme isteği felan yok. Sadece işte olan bazı can sıkıcı durumları ona bağlıyorum. Bende farkındayım herşeyin sorumlusu benim.

     “Kizi oneitis yapip kendini asagilama bokunu sen yedin”

     Abi kızı onetis yaptığım sıralar mavi hap kırmızı hap zerre haberi yok tu. Zaten öğrenir öğrenmez burdaki şeyleri stalki bırakıp hayatımdan tamamen çıkardım .

     Herşeyin sorumlusu benim abi biliyorumda bunu telkinler vererekte söylüyorum kendime ama faydası yok gibi. Önerebileceğin bir yol varmı abi bu ruh halinden kurtulmak için.

     1. Başka bi yorumda bana zihinsel masturbasyonu bırak demiştin çok yazı okuyup harekete geçemediğim için . O yüzden 2-3haftadir girmiyorum siteye. Ve ciddende faydası bariz.15e yakın makale paylaşılmış girmeyeli ama şuanda bile okumadım hiçbirini . Yanı abi senin diyeceklerin önemli benim için .

     2. Yoo farkında falan değilsin. Farkında olsan her şeyi kıza bağlamazdın.

      Gerçeği hissedemiyorsan bile hissediyormuş gibi yapmaya devam et. Zamanla kadınlarla ve / veya hayatta başarılı olup kendine güven kazanırsan geçer. En küçük zorlukta ağlamaya ve başkasını suçlamaya meyilli mavi hapa gömülürsen artar. Bazı insanlar bu tür gerçekdışı bahanelere yatkındır, onlardan biri isen sana ne iyi gelir bilemem.

 29. “Bir de daha önceki arkadaşa da yazdım. Çok uzun bir kış geliyor ve sen de en sert yerinde mezun olacaksın. Bir an önce hayata atılmaya ve eğer atılamıyorsan da askerliği aradan çıkarmaya bak”

  Biraz acar mısın bunu?

  1. Bunda anlaşılmayacak ne var? Ekonominin uzun süre aşağı gidebileceği bir ortama gireceğiz ve iş bulmanız çok zorlaşacak. Hızlıca iş aramaya başlayın ve eğer bulamazsanız askerliği aradan çıkarın.

 30. Lan daha hala “abi bi kız vardı şöyle oldu…” diye başlıyorsunuz yapmayın gözünüzü seveyim. Erkeğiz biz bakın analitik mantık problem çözme yeteneğimiz var dimi doğuştan kullanalım bunu? Tümdengelim yapmak yerine tümevarım yapsanıza? Vicdanlara sesleniyorum kaçınız bu erkekadam.org’u baştan sona okuyup, o en baştaki gym, kendini geliştirme, değer yaratma vb. yazıları içselleştirip uygulamaya koydu ya kaçınız? Herkes ağlıyor amına koyayım “abi beni siklemiyolar, abi bana bunu dediler, abi bana şunu yaptılar abi abi abi?” Noluyor lan burdaki koca koca adamlar bakıcınız mı sizin? Emzirsinler sizi isterseniz? Site üç yazının beşinde “erkek ol!” derken hala zırlayan bir sürü bebe?

  Bilimsel çalışma prensibinde ilk adım atacağın yer okuttular bunu sana derste. Problemin tespiti amk. Tane tane anlayın artık şunu gym neden gym amk mesela? Gym’e gidersen testesteronun artacak, vücut duruşundan ses tonuna kadar kendine geleceksin. Ee siteyi de okudun bu arada bitti mi beden dili, ses tonu aşaması, bunları nerde nasıl kullanacağın? Bitti. Geldik değer yansıtmaya. Neyle uğraşıyorsun? Öğrenci misin? Not ortalaman kaç? 1.00 mı? Yarramı yaratırsın değeri. Ceren 3.50 yapan çocuğa gidecek. Neden? Çünkü senden başarılı, senden üstte. Neredeyse herkes cin olmadan adam çarpayım istiyor. Oldu amk, sen yatıcaksın kızlar sana yağacak ay Berke beni sikse diye? Bu ne güzel bir hayat ya ben de istiyorum cidden. Mahmut abi ne diyor? Winter is coming olum. Ne lazım? Para. Aa iyi yere denk geldik ha. Mesela winter geldi ülke yaraklarda herkes aç. Melisa kime gider? Kaslıya mı? Yakışıklıya mı? Hayır. Karnını doyurabilecek olana gider kapiş?

  Yarattın mı değeri (paranla, statünle vb.)? Geldi mi özgüvenin? Ee zaten siteyi de okuyorsun, hali hazırda gym’e de gidiyordun. Zaten varolan özgüvenin katlandı mı üçe beşe? Tamaam.

  Sıra nerde sosyal gücünde mi? Neden İlayda Burak’ın peşinde? Haa o gitar mı çalıyor? Kaç senedir? Vay be 5 ha? Haa bili bili falan öttürüyor gitarı yani, anladım… Hobin yok mu senin? Ee edin amına koyayım bi zahmet? Haa doğru sen Burak gitar çalışırken internet kafede sivilceli kankalarınla Dota’da Enigma’yla penta mı almıştın? Hmm, güzel başarı. Yok hocam sana kız mız! Napsın lan seni? Sevgilimin Dota’da birinciliği var diyerek nasıl diğer kızlarla rekabet yaratıp, bunda birinci gelip dürtülerini besleyecek? Nasıl en iyisi bende diye düşünüp düşünüp sana giderek bağlanacak? Burak sen kolaya kaçarken ağlaya ağlaya da olsa açtı 60 Bpm başladı 1 2 3 4 diye parmak egzersizine. Şimdi meyvesini topluyor hakkı değil mi? Hakkı tabi helali hoş olsun, sen de bok ye emi?

  Bu böyle sürer gider. Siz ne zaman elinizi taşın altına sokarsınız, ne zaman şu Monk Mode’u adam akıllı yaparsınız, ne zaman gelişirsiniz o zaman siz de meyve toplamaya başlarsınız. Ama hemen şimdi ve sıfır emek vermek mantığıyla daha çok “Mahmut abi hüeeeğ” dersiniz. Sevgiler, saygılar.

  1. Sanane sen işine geleni al.derdiniz üzüm değil bağcıyı dövmek.Adam uğraşmış kendi tecrübelerinide ekleyerek yazı yazmış siz hala bıdı bıdı.Istakoz kafasını bırakın siz yapamıyorsunuz diye adamı da aşagı çekmeyin.Biz faydasını görüyoruz adam farklı bir bakış kazandırıyor.Mahmut abi temeli evin dantede süsü boyası.Siz daha inşaata başlamadınız boya süs masraf olur yapmayalım bla blasına başladınız.Zahmet edipte kıçını kaldıran adamlar farklı belki marjinal hayatlar yaşayabiliyor farkına varın.

  1. Argümansız saçmalık deyip geçmek bedava.

   Eski bir PUA tekniğidir. Herkes kendi stilinde yapar. Dante preselection gibi şeyler kendi lehinde giden bir adam olduğundan böyle dobra yapar, ben o kadar çekici olmadığımdan eğlenen ustalık ile yaparım (eğlenen ustalık, kadını “bana küçük, şımarık bir kız olmadığını kanıtla” şeklinde bir dikalifikasyon olarak da görülebilir), vs … Riskli bir tekniktir zira sert ters tepki alabilirsiniz ama çalışır bir tekniktir.

 31. Benim de daha hap map yokken denediğim bir yöntemdir bu diskalifiye yöntemi. Zaten defalarca söylenmiş, riskli tekniktir. Tam olarak nerede nasıl şekilde yapacağınızı bilmeden yaparsanız, normalde iyi giden ve size selektör yapan kızları da kendinizden nefret ettirirsiniz. Ben halihazırda biraz ukala ve sinirbozucu biri olarak görüldüğüm için, bunu denediğimde sonuçları biraz kötü oldu açıkçası. Benim “quickfuck” diye tabir ettiğim one night stand’ler için ideal. Geceyi bitirirken tek atımlık kurşun gibi düşünün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *