Saha Raporu – Sıradaki Şarkı Tüm Evlilere Gelsin –

Tabak Çevirme İle İlgili Yanlış Anlamalar

– Üzgünüm, birtanesi kartanesini seçip, filmlerdeki gibi onun için doğru çabayı gösterip onun kalbini çalma gibi inanmayı canıgönülden istediğiniz çocuk masallarının gerçek dünyada üç kuruş değeri yok. Onlara hala inanmak istiyorsanız, hala erkek değil çocuk olduğunuzdan, önce büyümeye bakmanızı tavsiye ederim. Dikkat edin, inanmak istiyorsanız dedim, inanıyorsanız demedim. Çoğu okur artık bunların masal olduğunun artık farkında ama bu gerçek onlara acı veriyor, bu nedenle inanmak istiyorlar. Bu acının nedeni çocuk olmanız hala, ilk hedef almanız gereken problem de bu. –

Okumaktan asla sıkılmayacağım yazılardan biri, blogun en iyilerinden. Bir kız, şu kız, o kız, berideki kız. Tek bir kadını kapsayan tüm sorularınız sizi günümüzün Simo Häyhä ‘si yapmaya doğru koşar adım götürüyor, bu tehlikeli beyefendi ile aranızdaki tek fark siz namluyu tek bir hedefe doğrulttuğunuzu sanırken, aslında kendi kafanıza sıktığınız.

Twitter üzerinden aldığım bazı soruları yanıtlarken, bir soruya takıldım.

Şöyle diyor; ” Kırmızı Hap bize ne yapmaya çalışıyor? ”

Kırmızı hap seni tekli atış modundan, seri atış moduna geçiriyor. Elindeki Kanası alıyor, M4A1 veriyor nasıl ama?

Bu saha raporunda kendimle ilgili fark ettiğim ve bir süredir cevabını aradığım bir sorun üzerinde ilerleme kaydettiğimi gördüm. Bildiğiniz üzere tek gecelik ilişkilerde ne kadar başarılı isem, tabak çevirmek hususunda bir o kadar başarısızdım. Mahmut Abi ve Sonsuzluk ile konuyu enine boyuna tartıştık ve onların mantıklı cevapları ile sorunun kökenine indim. Evet, parti kızları sığınaklarından çıkabilir artık iki tabak sahibiyim. Yalnız küçük bir problemimiz var; Tabaklardan biri evli.

Bu durum beni metres yapıyor mu? Öncelikle bu konuyu küçük bir oturum ile halletmek istiyorum. – Sanırım evet.

Olayların gelişim sürecini özetleyeceğim, uzun bir yazı olmayacak, saha raporu olarak adlandırmış olsam da, daha çok bir durum değerlendirmesi diyelim.

Yaklaşık iki haftadır şehrin şaşaalı semtlerinden birinde pek tutulmayan fakat ortamını sevdiğim bir mekanda haftanın iki gecesi üçer saatliğine çalıyorum.

Kitleyi özetlemek gerekirse; 25 yaş ve üzeri, evli-dul-nadiren bekar ve problemli çiftler. 25 yaş altı grubu oluşturan genelde çalışanlar ve tabaklarımdan birini içinde bulunduran sahne ekibi. O hatunla ilgili bir rapor ayrıca yazacağım fakat önceliğim ikinci tabağım olan 29 yaşında, sorunlu bir evliliğe sahip, hızlı ve atik hatun.

Evli bir kadınla birlikte olmakta beis görmüyorum. Aksine fırsatları değerlendirmemenin daha büyük problem olduğu konusunda ikna olmuş durumdayım.

Gelelim tanışma ve bahsi geçen hatunun tabak olma sürecine.

Gece yarısını geçtikten sonra arkadaşlarla birlikte mekana giriş yaptım. Beşerli bir grup, üç çift ve sanırım doğum günü kutlaması gibi bir sebeple mekanda bulunan üç arkadaş dışında ortam pek hareketli değildi. Sohbet, muhabbet derken arkadaşların ısrarı ile birkaç kadeh bir şeyler içtim bu esnada elimi yüzümü yıkamak için lavaboya yöneldiğim esnada oturduğum yerden dört sıra kadar uzakta karşılıklı sohbet eden çiftin kadını hiddetli bir şekilde konuşuyor, elindeki bardağı ultimatom verecek şekilde masaya tatlı-sert vuruyor ve hepimizin bildiği “Ağlama” rolü ile görevini yerine getiriyordu. Bir an karşısındaki erkek için üzüldüm fakat hatun oldukça albenili, HB 7,5-8 civarıydı. Geçerken gayri ihtiyari gözünün içine ve herhangi bir ihtimale karşı sol eline doğru baktım fakat ne göz göze geldik, ne de yüzük takıp takmadığını görebildim sanırım bu artık bir refleks oldu.

İşimi hallettikten sonra tekrar arkadaşlarımın yanına yönelirken, hatunun tek başına oturduğunu fark ettim. Terk edilmiş olabileceğini ya da yanındaki adamın bir şeyler almak için bara yöneldiğini kafamdan geçirdim fakat mekanda o saatlerde iki garson çalışıyordu, yinede bara doğru bir göz attım bar kısmında çalışanlar dışında kimseyi göremedim. Lavaboda da biriyle karşılaşmadığımdan, hatunun terk edilme ihtimali kuvvetlenmişti. Yinede hatuna yaklaşmak oldukça riskliydi fakat bunun için birden çok kılıf uydurmuştum bile.

Mekan çalışanı olduğumu söyleyebilirdim, lavaboyu soruyor olabilirdim, mekana yeni geldiğimi ve barın nerede olduğunu soruyor olabilirdim ve türlü bahaneler. Kimsenin benden şüphelenmeyeceğine artık eminim.

Risk aldım ve hatuna doğru yöneldim.

Hala sinirli, ağlamaklı ve sanırım genetiğinden kaynaklı ters ve soğuk bir kadındı. Bahane yok, bir kez karar verdim ve şansımı deneyecektim.

” Bir saate kadar sahnede olacağım, senin için bir parça çalmamı ister misin?

– Hayır, sadece rahat bırakman yeterli.

” Bende birkaç kez terk edildim, başlarda sinirden ne yapacağını şaşırıyorsun fakat birkaç saat sonra inanılmaz bir rahatlama geliyor, birkaç ağlama krizi derken alışıyorsun ”

– Gidecek misin artık? Şikayet mi edeyim illa?!?

” Elbette gideceğim, beyefendi gibi bende gideceğim ama şimdi değil ”

– Hasta mısın sen, belamı arıyorsun gerizekalı?!?

” Hayır, çalıştığım mekanda iç huzuru sağlamakla görevliyim ayrılmış çiftleri teselli etmek için yüklü miktarda para alıyorum ”

– Ben sana yüz lira vereyim, rahat bırak. Cidden güvenliği çağıracağım.

” ikiyüz liraya anlaşalım, yok veremem diyorsan şimdi anlatmaya başlasan, sabaha kadar sürer ”

– Gaspçı mısın sen? Anlatırsam gidecek misin!?

” Patron sadece dert dinle, teselli kısmı ekstraya girer dedi ”

– Kocam o benim, beni aldattığını öğrendim. Böyle güzel bir gecede yüzüne vurmak istedim, vurdum. İlişkisinin hala devam ettiğine eminim, yalan söylüyor biliyorum. Hala inkar ediyor, tek gecelik bir şeydi deyip geçiştiriyor.

” Konu beni aşar ama baya sağlam boşanma avukatları tanıyorum, tek celse, kılçıksız ”

– Bu hizmetide mi mekan sunuyor yoksa bu senin işgüzarlığın mı?

” Bu tamamen benim sunduğum bir hizmet, ha avukatım var dersen geceyi içerek geçiririz sonra evine gidersin ”

– Evliyim ben, birazdan ya o gelir ya da ben eve giderim.

” Evli olduğun konusunda tamamız, o kısmı tekrar etmene gerek yok. Hem ben eli kimsenin eline değmemiş bir hatun arıyorum ”

-Kaldıysa kardeşime bulalım bir tane.

” Bulursam haber ederim, bir daha gelir misin buralara? ”

– Boşandıktan sonra belki, gerçi boşanır mıyım, boşanmaz mıyım?!? Muamma.

” O halde numaranı alıyorum, ilerleyen günlerde paslaşıyoruz. ”

(Dur, olmaz diyene kadar aldım telefonu aradım kendimi “Bunu bir önceki saha raporunda da yapmıştım, ben genelde yaz numaramı, çaldır beni kısmından hoşlanmıyorum” telefon kocasının arama ihtimaline karşı masanın üzerinde duruyordu sanırım)

– Artık gidecek misin? Olurda gelirse kötü bir pozisyonda kalmak istemiyorum.

” Pekala gidiyorum, yarın ararım seni ”

-Neyi arıyorsun ya, arama ne araması?! Vallahi karakola giderim sapık mısın nesin?!

” Evet, sapığım. Mekan mekan gezip ayrılan çiftleri kovalıyorum. Kadın yalnız kaldığında hemen masaya çöküp bir ilişki başlatıyorum ”

– Beni arama, ben istersem seni ararım.

” Olabilir, bende istersem seni ararım ”

– Of bela mısın nesin defol git, tamam arayacağım tamam, git.

 

Bundan sonraki süreçte bir, iki gün kadar ne mesaj attım, ne aradım. Açıkçası abartmak ve başıma bela almakta istemiyordum, ben o gece yapmak istediğimi yaptım ve bir denemede bulundum. Eğer olursa beni arayacak ve kocasıyla ilgili yaşadığı problemleri ya da benimle vakit geçirmek istediğini söyleyecekti. Bir gün daha derken saat öğlen 3 civarı bir mesaj aldım.

– Bugün mekanda mısın? Arkadaşlarla geleceğiz, merak etme seni dövdürtmeyeceğim.

” Siz gidin, belki gelirim ”

 

(Neden bu cevabı verdiğimi herkes biliyor değil mi? Kocasıyla barışmış ve o geceyi anlatma ihtiyacı duymuş olabilir ve bu benim problem yaşamam demektir. Belki bir, iki kişiyle başa çıkabilirim fakat kadının kardeşi olduğu detayı, enişte beyin tek gelmeme ihtimali ile kendimi kollama ihtiyacı hissettim)

Seni dövdürtmeyeceğim ne demek ayrıca? Neden bunu belirtme ihtiyacı duyar bir kadın?

Velhasıl mekana birkaç saat önce gittim ve tenha bir köşede beklemeye koyuldum. Hatun hakikaten arkadaşlarıyla geldi, üç kişilerdi. Kendisi ve HB 9 iki arkadaşı. Bir saat kadar bekledikten sonra masaya doğru yaklaştım ve;

 

” Hoşgeldiniz biralarınızı tazeleyeyim mi? ”

– Belki gelirmiş, geleceksin tabi. Kızlar arkadaşım Dante, mekanda DJ’lik yapıyor yalnız baya çapkın dikkat edin.

(Şuraya bir not düşeyim ve Mahmut Abi’nin tecrübelerini rica edeyim; Evli bir kadın beni nasıl oluyorda arkadaşları ile bu denli rahat tanıştırabiliyor?)

” Hiçte bile ben dj değilim arkadaşlar, üçyüz metre ilerideki camiinin imamlığını yapıyorum. Çapkında değilim, hatta hiç sevgilim olmadı. ”

(Gülüşmeler)

derken yaklaşık bir saat kadar muhabbetin ardından bir bahane ileri sürerek yanlarından ayrıldım ve eve geçtim. Duş, yemek falan derken telefonuma bir mesaj geldi.

– Bu gece için teşekkür ederim, kendimi uzun zaman sonra rahat ve huzurlu hissettim.

(Neden kadın böyle hissetti, ne konuştun diyecek olursanız; Ona kadın olduğunu hissettirdim, kinoları sıklıkla uyguladım fakat asla sekse çağırır bir tavır sergilemedim. Aksine ona işi bilen fakat sınırlarını koruyan bir genç olarak yaklaştım)

Mesaja cevap vermedim. Açıkçası Mahmut Abi’nin evli kadınla birlikte olmayı yanlış bulması bugün raporu yazarken dahi zihnimin bir köşesinde yankılanıyor.

Ertesi gün bir mesaj daha aldım.

– Canım çok sıkkın, arayabilir miyim?

” Pek müsait değilim, yarım saate kadar seni arayacağım ”

Çünkü düşünmem gerek, planlı hareket etmezsem başıma iş alabilirim. Cinayete kurban gitmek istemiyorum.

Derken aradım ve biraz dert dinlemek zorunda kaldım. Bu esnada boşanma işlemlerinin başlayacağını, avukat tutulduğunu ve eşinin baya baya diğer hatunla gezip tozduğunu öğrendim. İyide nasıl?! Baya üzerinde düşündüm ne yalan söyleyeyim. Hatunun geçiş sürecini atlatacağı erkek olma ihtimalimden tutun, ilişkinin tekrar toparlanıp kapı önüne konulmama kadar her şeyi düşündüm fakat bir konuya odaklandım. Kötü ihtimal – tek gecelik ilişki – (Çünkü kadın psikolojik buhranda) İyi ihtimal – Çevrilecek bir tabak. (Çünkü kadın terk edilmeyi hazmedemediği için psikolojik buhranda) velhasıl muhabbet sohbet, dert dinleme faslını atlatmam ile birkaç gün sonrası için kahve içmek ve daha yakınlaşmak maksadıyla sözleşildi. Aslında olay kahve içmekten ibaret gözükse dahi, bunun anlamının iki tarafında duyduğu çekimin adlandırılmasıydı.

Buluşma gününe dek kimse konuşmadı. Ne mesaj, ne arama. Buluşma günü akşam üzerine doğru sabırsızlanmaya başlamışken; – Unutmadın değil mi? Saat 17:00’da XXX Avm’de. Ama çok kalamayacağım.

” Hatırlattığın iyi oldu, başka birine söz vermedim şansına 🙂 ”

Buluştuk. Daha rahattım, o da öyle. Ayrıldıktan sonra yapmak istediklerini söylüyordu, ikili arasındaki sürecin baya büyük bir geçmişi vardı. 4 yıllık bir evliliğin yaklaşık 2 yılını bu ve benzeri problemlerle geçirdiğinden bahsetti. “Çokta umurumdaydı” yinede dinledim, aslında bu zihniyeti pek sevdiğim söylenemez bana sadaka seksi gibi geliyor. “Nice Guy” etiketi gibi düşünebiliriz.

Konuşma gözlerinin yaşarması ile devam etti, doğru anın bu olduğunu düşünebilirsiniz fakat değil. Bir kadın duygusal girdaba girmişken ona asla yatırımda bulunmayın. Size ilerleyen günlerde şöyle diyecektir; ” O an boşluktaydım, hepsi bu”

Evet, bu engele takılmamak için onun kendini en güçlü hissettiği anı beklemeliydim. Bekleyemeyeceksem onu güçlü hissettirmeliydim. Sohbet istediğim gibi gelişiyordu ve ardından benim için doğru anın geldiğini vurgulayan şu sözleri duydum –  Hepsinin üstesinden gelebilirim, hayatım boyunca birçok problem atlattım bunuda atlatacağım –

” Atlatacağına eminim, seni gördüğüm ilk andan bu yana güçlü bir kadın olduğun konusunda ikna olmuş durumdayım ” dedim ve ona hafifçe yaklaştım, burun burunaydık ve onun kokusunu içime çektikten sonra ” Seni öpmek istiyorum ” dedim.

İstiyorum! fakat bunu yapmayacak kadar kendi üzerimde hakimiyet sahibiyim. O an onu öpmedim ve yakınlaşmamız sona erdiğinde yüzünde aptal bir mutluluk belirdi. Şans ona gülmüştü ve kendisini bunca zaman boynuzlayan kocasından sonra (Beyefendiye üzülmüştüm ben değil mi?! Bazen cidden çok temiz düşünceli oluyorum)

Ona değer veren birini bulmuştu.Ya da öyle sanıyordu. Öpüşmemiz ikimizde evlerimize gitmeden önce bir veda busesi olarak meydana gelmişti. Kafede onu öpmemek oldukça akıl kârıydı, seçen bendim seçilen ise o. Artık bir tabak sahibiydim, bir süredir flört hali devam ediyor. İmkan buldukça günaydın, iyi geceler gibi kısa ve ilgi belirten mesajlar alıyorum.

Haftaiçi ailesinin yanına gitmek üzere hazırlık yaptığını ve belirlenen tarihten bir gün önce evden ayrılacağını belirtti, bunun ne anlama geldiğini ve neden bana söylendiğini tahmin etmişsinizdir.  Seks is kaming?!?

Evet, kurallara aykırı hatta belki nice guy olarak dahi damgalanabileceğim bir raporun böylelikle sonuna geldik.

Yorumlarınızı merakla bekliyorum, şimdiden iyi – kötü tüm fikir ve düşünceleriniz için teşekkür ederim.

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Dante

Dante, Türkiye’de Pick up Artist kavramını irdeleyen ve bunu kendi hayatında pratikleştiren bir yazar. Kendisini buradan olduğu gibi Twitter hesabından (askdante) takip edebilirsiniz.

129 thoughts on “Saha Raporu – Sıradaki Şarkı Tüm Evlilere Gelsin –”

 1. Kardeş kusura bakma da kadim meriç taktiklerini uygulamışsın.Karıyı öpmen veya birlikte olman bir şeyi değiştirmez.Ha seks yanına kar kalır ama karının kocası bir şekilde öğrenirse başın derde girebilir.Attığınız baş ürküttüğünüz kuşa değsin

  1. Kadim Meriç taktikleri hususunda pek bilgi sahibi değilim, aydınlattığınız iyi oldu bir dahaki sefere tecrübelerinizden faydalanacağım.

   1. Eger ev erkegr agitse ve siz bu ortama girerseniz haneye tecavuzden ceza alabilirisiniz.
    Bir dava olmustu kadin evine aldigi kpcaisnin ortagi erkege tecavuz iftirasi atiyor ama sonradan bulunan yan yana kahve bardaklari ve kadinin dugmelerinin gercege uygun olarak kopmamis olmasi olayin kadinin tecavuz iftirasi degil erkegin dedigi gibi davet ettik kahve ictik oludugu ortaya cikiuor.Erkek tecavuzden yirtiyor ama haneye izinsiz girmeden ceza aliyor

   2. Şunlara meriçlik yazan arkadaşlar kız tavlamayı nasıl bir şey olarak düşünüyorlar? Dante burada meriç ise ben de mericim. Anlatın bakalım siz kızı saçından tutup itirazsız mağaranıza nasıl sürüklüyorsunuz. Biz de öğrenelim.

 2. Senin daha önce saha raporlarini okudum. Güzel bir tarzin var. Bu yazin da gayet iyiydi. Benim bu tür konularda hazircevapligim yok yani bir kadin bana git basimdan gibi seyler soyleyince hicbir bok yapamiyorum ve moral olarak dibe vuruyorum. Sen bunu yenmem için ne önerirsin yani hazircevap olabilmem için önerebilecegin bir kaynak var mi? Kitap gibi…

  1. Ben uzun süre dil ve sanatçı fark etmeksizin stand-up gösterileri izledim. Türkiye’de örnek verebileceğim Tolga Çevik var, kişisel tutumu falan beni ilgilendirmeden açar her hafta birkaç bölümünü izlerim. Cem Yılmaz ile aynı sahneyi paylaştığı bir bölümü var, bariz çok net yardımcı olur.

 3. geçen ay evlendim.
  bu sitenin bağıra bağıra söylediği bir şey var “diğer kadınlar sana ilgi göstermiyorsa, eşin de göstermeyecektir.”

  1. Hayırlı olsun reyiz evlilik öncesi ve sonrası kırmızı hap hakkında görüşler alabiliriz senden mahmut abide uygun görürse

 4. Ben merak ediyorum dante, zihin yapın nasıl? Kinoları nasıl yaparsın? Neg atarken kendi beden dilin ve zihin rahatlığın nasıl? Kadın gibi hissettirmek nasıl olur? En önemli soru buydu. Yorum: evli kadın hakkındaki tüm sıkıntılı olasılıkları değerlendirmişsin umarım başına bir iş gelmez 🤣

 5. Hocam bi kafede 6-7 kişi oturuyoruz ve muhabbete dahil olmuyorum. Çünkü zerre içimden gelmiyor. Acayip canım sıkılıyor, ilgimi çekmiyor, tek kelime etmek istemiyorum.

  Bu hep olan bir şey. Ama bu durumu istemiyorum yani dahil olmak istiyorum. Ne yapabilirim?

  1. Acaba konuşmaya katılmak için yeterli genel kültür seviyesinde olmadığına inanıyor olabilir misin? İçselleltirmişsindir belki, konuşulan konulara dair yorumun yoktur. Orada cahilsindir?

   1. Yok sebep bu değil. Sadece bir ortam değil, her ortam için geçerli. Kültür seviyeme güveniyorum. Beni asıl zorlayan havadan sudan muhabbet.. yani kafamdaki şarteli kapatıp boş muhabbet etmem gerekiyor. Her zaman da resmi diyaloglar olmuyor maalesef.

    Uyum sağlayamıyorum. Ve bu kötü hissettiriyor. Oysa ortamdaki insanlar beni sevmiyor değil ve katılmamı bekliyorlar.

    1. Omega dan alfaya geçiyorsun.Bu aşamada çevren tarafından sikilmessen alfa(Sosyal büyücü)olursun.Jordi isimini değişiyorum.Bu yeni rumuz .d
     Jordi:Ders çalışmayan egosu yüksek piç.Narsist,kibirli.Günde 5 kıza yürüyen.1 saat aynaya bakma fetişi olan.Kendini üstün gören.
     Tek yumruk:Bu özellikleri törpülemeye çalışan otoriteye boyun eğmiş gibi yapan.Geometriden günde 100 soru çözen. İnek bir karakter.1 sene sonra güzel bir üniversitede görüşmek üzere gençler.

     1. 😀 Okurken utandım. Bunları düşünen birinin alfa özelliklerinin baskın olduğunu hiç düşünmüyorum. Sıkıntı olan şu ki bunu buraya yazmandan kendine de saklayamadığın anlaşılıyor büyük ihtimalle kızlar da bunu görecek ve ilk yazılarda olan erkek adam kendinden bahsetmez kuralını çiğneyeceksin. Geometri 100 soru da pek bir şey ifade etmiyor. :

  2. İlgini çeken konuların konuşulduğu ortamları bul. Kulüpler dernekler veya başka arkadaş grupları… Çekingenlik varsa önce onu bi atman lazım. Kendini sosyal açıdan zorlayıcı pozisyonlara atmanı tavsiye ederim. Ama her gün bulunduğun sosyal çevre dışı olursa daha rahat edersin. Ayrıca konuşacak bir şeylerin de olması lazım. Kitap okumak veya güzel konuşan muhabbeti hoş insanları dinlemek onlarla takılmak faydalı olabilir.

 6. ” Ona kadın olduğunu hissettirdim” bu cümlede uyguladıklarını biraz daha açabilir misin biz genç dimağlar için

 7. Kendini kendine kanıtlama ihtiyacından ötürü bunları yaptığını düşünüyorum. Bir nevi aksiyon alıp ”Daha ne kadarını başarabilirim?” sorusuna cevap bulmak istiyorsun. Ama dahası hep vardır. Hem bir öneri hem de uyarı. Aklında bulunsun.
  Onun dışında duruşun, davranışların, konuşman, hazırcevaplılığın, tehlikeleri sezgi gücün, temkinliliğin gayet iyi. Akabinde olayları da genelde istediğin şekilde devam ettirmişsin.
  Başarılı bir ‘saha raporu’ olarak görüyorum.
  Dipnot : Tetikte olmayı asla unutma.

 8. Dante yine sana özel o tarzınla güzel bir rapor olmuş ayrıca çoğu erkekte olmayan ayrıntılı düşünmende güzel son olarak yorumun ne dersen bence bundan daha güzeli olamazdı 🙂

 9. Evli bir kadınla birlikte olmak konusunda benim tavrim net ama bu kırmızı hapın tavrı değil, takarsanız benim tavrım : evli bir kadınla birlikte olmakta beis görmüyorum diyen kişi, aynı şekilde ileride başkasının kendi karısı ile birlikte olmasından ya da fırsat değerlendirmesinden beis görmüyorum da diyor. Dolaylı olarak dediği, benim gardım düştüğünde ve hatun hipergamisini kontrol edemediğinde, problem yok.

  Ben yaparım başkası bana yapamaz ise komik bir düşünce. Senden daha yakışıklısı, zengini, eğitimlisi, kariyerlisi, kaslısı, vs … her zaman vardır.

  Onun haricinde ilginç ve kendine güven konusunda iyi bir saha raporu. Fakat senin barda ilk kıza ısrar ettiğindeki kızda gördüğün nüansı ve kendi eğlenen ustalık ruh halini de anlatman lazım. Yani öyle ısrar edilmeyecek hatun da var, edilecek de var. Israr ederken takınılan bir eğlenen ustalık var. İkisi arasındaki çizgiyi de yazmazsan burayı okuyan elemanlar gider aynı şeyi dener, karakolluk olur.

  1. Sevişmediğin hatundan tabak olmaz diye bir söz vardı galiba ?

   Frame korunması açısından başarılı

   Evli hatunlara düşecek kadar seviye👎🏻

   Frame korunması açısından ders çıkarılabilecek bir yazı gerçekten

   Diğer tüm açıklamalar “evli kadın istedikten sonra gerisi önemli değil “ tadında soslu açıklamalar 🙁

  2. “Fakat senin barda ilk kıza ısrar ettiğindeki kızda gördüğün nüansı ve kendi eğlenen ustalık ruh halini de anlatman lazım”

   Olay burda. Bu sitede bu ruh haline ulaşamayanlar, erkek adamlığın ne olduğunu anlayamazlar.

 10. Ortada pek büyük bir yanlış göremiyorum ben. Aldatan kadın da kocası tarafından aldatılmış. Ikisi de aynı bok yani . Ama burada tam bir mericsin sen kabul et 😀

 11. Dante genelde raporlarını da tarzını da beğenirim, fakat, bu sefer hakkaten yakışmadı.

  Evet, dost acı söyler kavvlinden bazı şeyler söylemeliyim ki; 1. Bros before hoes, evli kadınlara bulaşmamak lazım, adı evli diyebileceğin bbazı tipler vardır, onlar belki müstesna, memleketette am kıtlığı mı var ki evli kadınlara bulaşasın?

  2. Evet yukarıdaki arkadaşa ben de katılıyorum, seni buradaki yazılarından tanıdığımız kadarrıyla yapmaman gereken birşey yapmışsın, alenî meriçlik, zaten “nice guy” olarrak damgalanacağını kendin de söylemişsin.
  açık söyleyeyim, bu kadına hharcadığın zamana yazık, farklı ve daha müsait bir hdef belirleyip ona yoğunlaşabilirdin.

  3. amı altınla kaplı olsa dert dinleme.

  4. her ne kadar iletişimi çevirmiş olmanı taktir etsem de, çok fazla risk almışsın, bu kkadar uçlarda dolaşma, birgün ters köşeye yatarsın çükünden asarlar.

  Ha yine de kadın iletişim tarzından çerçeveni koruduğun için seni beğenmiş de olabilir, ama benim gördüğüm pompa yapsan bile bu iş bir yerde patlar.

  1. Teşekkür ederim yorum için. Bir konuya anlam veremedim ben kadının derdini dinlediği için mi Meriç damgası yiyorum yoksa farklı birkaç nokta mı var? Ben Nice Guy etiketini bu saha raporunda kabul ediyorum zira açık uçlu konular hakim fakat tam olarak neye dayanılarak söylendiğini merak ettim. Sağlam yorum sağolasın tekrar.

 12. Selam Dante, oncelikle basarili bir rapor tebrik ederim. Ama bazi yerler yarim birakilmis gibi,
  Kadin senin gitmeni istediginde shit sayip devam etmissin ama her devaminda siddet de artmis, peki bu arada kadinin vucut dili nasildi ve sen nasil bir davranis sergiledin?

 13. Kardeş bura alfa sitesi yanlış yerdesin.29 30 yas kadin icin tehlikeye bak aq. Dante yazını okurken lisede zevkine dayak attigim çocukları hatırladım. 30 yaşındaki teyze seni sıkmış kullanıp atmış kocasına kizginligindan. Tıpkı prezervatif gibi.

 14. Mahmut abi çok fazla kadın üzerine yazı var. Şu erkek adam nasıl olunur ne yapar,bir erkek için hayatin amacı , başarmak , dünyayı gezmek vs. Bu tur erkek üzerine yazılar cogalmalidir bence.

 15. Kadinin telefonda sorunlarini dinleyerek meric olmussun. bu noktadan sonra kadini opmeye calissan; “ne yapiyosun kendine gel, ben arkadasim oldugunu dusunmustum” gibi bir reaksiyon alma ihtimalin var.

  1. Arkadaşlar şu komik algıdan sıyrılın. Size bunu kim anlatıyor? Bir kadını dinlemek kimseyi meriç yapmaz. Bu algıdan sıyrılın, bu size kazandırmaz. Kaldıki kadını tüm bu konuşmaların ardından öpmüşüm, seks hazırlıklarına devam ediyorum.

   1. Komik algı?

    konuyla ilgili yazıyı rahatlıkla bu sitede de bulabilirsin, dikkat et tehlikeli sularda yüzüyorrsun, alacağın seks o kaddar etmez

    Sana şu yazıda tek katıldığım nokta kadınlarla ilgili masalsı bakışaçısından kurtulunması gerektiği.

   2. Hocam sikme ihtimali olmayan ve yörüngesinde haftalarca döndükleri kadını sürekli dinlemeye meriçlik denildi ya şimdi her dinlemeyi meriçlik sayacaklar.

    Biri de demiyor ki Mahmut Abi 30% siz konuşun 70% o konuşsun diyordu bu abi de meriç değil mi? Dinleyeceksiniz tabii gençler ama dert babasına dönmeyeceksiniz. Kıza yardım etmeye kalkmayacaksınız.

    Pozitif cinsel gerilim sadece sululukla yaratılmaz.

    1. Bu kısmı özellikle çerçevelettirip evin en güzel köşesine asacağım. Okuduğunu anlamayan blog halkı, buyurun.

     1. Yorum yapanların geneli küçük yaş grubu.Soruları cevaplamadan Yaşın kaç deyip oyle cevaplandırmak lazım.Şu Alpha ya görmeden söyleyebilirim yaşı taş çatlasın 20 li.95 sonrasında ki nesilde sorun var sanki.Kızlarıda öyle merhaba desen kız saçma sapan yaşam hikayesini sanki çok önemliymiş gibi anlatmaya başlıyor elini versen kolunu kapıyor erkek tarafı ise analiz kasıcı ,asarım keserim modunda.Kalkıp danteye bile işini öğretmeye kalkıyorsun ya.Arada mantıklı yorumda çok ama geneli sorulmayacak sorular.Bu yazilari anlamak icin ortalama zeka yeterli niye kasiyorsunuz bu kadar.Dante sen yazmaya devam et çok sey katıyor yazıların temeli biliyoruz zaten işimize geleni alıyoruz senden.

 16. Hatun senin çerçevenden ve hazır cevaplığından, ayrıca kendini ciddi anlamda değeri yüksek bir erkek olarak hissettirebilmenden kaynaklı fena ıslanmış. Ben meriçliği burda çok çok ucundan sezdim genel olarak o kadar da nice guy’lık yok burda arkadaşlar yapmayın. Nice guy olsaydı bu adam ilk yaklaştığında çoktan siktiri yemişti ayrıca nice guy birisi kendini bu kadar gizemli bir şekilde empoze etmeyi başaramaz kadına karşı. Ayriyeten evli olmasına rağmen bunu siklemeyip kadına yaklaşmaya karar vermesi bile Dante’nin tam bir “değer yargısı siken” alfa olduğunu bilmemize yetiyor.

 17. Selam camia

  Size bir sorum var bu video da ki kafası kazılı[Kel] vatandas benim
  https://www.youtube.com/watch?v=Q2pEkFmgoBA

  İsim ile karakterım çelisiyor
  Fark ettıysenız kasıyorum bu tarz bır ıcerıkte eglencelı olmam gerekırken karakterımın alfa kısmı agır basıyor ve celısıyorum.
  Onerılerınıze acıgım ozet gectım bılıyorum [klavye bozuk suan]

 18. Dante senin yazılarını seviyorum ama burada henüz boşanmamış evli bir hatunla olarak büyük bir sistemsel hata islemişsin.

  Redpill bize narsistik ve psikopatik kişilik özelliklerini cinsel çekim kazanmak için simüle etmemizi ama söyler. direkt narsist ve psikopatlar gibi seçimler yapmamızı değil…

  senin yerinde Yargıtay’dan 9 tane hırsızlık ve adam yaralamadan dosyası olan biri olsaydı o da aynı şekilde hareket ederdi.
  sonunu hiç düşünmeden…

  Benim redpill algımda, hatun kişide kırmızı alarm görülürse arkana dahi bakmadan kaçılır
  ve hatunun evli olması kırmızı bile değil, doğrudan radyoaktif alarm demektir.

 19. Merhaba. arada sırada arkadaşlarımız sayesinde birbirimizi gördüğümüz,pek konuşmuşluğumuz olmayan ama arkadaşlarımızın (erkek) arkadaş olduğu kızlara karşı arkadaşımından nasıl bi rica (betalığa kaçmadan) isteyebilirim? Bu beni kıza karşı güçsüz konuma düşürür mü? Ne yapabilirim?

  Not: sosyal medya kullanmıyorum,arkadaşım çağırmasa hiç görmeyeceğim.

 20. Tamam Dante seni severiz, iyisin hoşsun djlik yaptığın ortamlarda açtığın setleri saha raporu diye yutturuyorsun ona da eyvallah da bu yazı bu site için fazla “duygusal” olmuş.

  Öncelikle sitede yanlış sayılan ve yapmayın denilen ne varsa kadına karşı yapıp duygusal olarak davranmışsın ve bu konuyu kafana taktiğin da çok belli. Oysa bu sitede her zaman anlatılmaya çalışılan şey kadınları düşünce merkezinize asla almayın iken sen diyorsun ki 3 kişi istişare ettik durumu.

  Saatlerce kadının derdini dinlemelere deginmiyorum bile. Yani burayı baştan sona okuyup da bu saha raporuna gelen adam; “e bu ne simdi? Ben bunları zaten yapıyordum!?” Gibi bir tepki verebilir ki haklı da.

  Benim saha raporundan anladığım kadının yeni bir “provider” bulmuş olması oldu.

 21. Dante, bu saha raporu aynı zamnada senin ahlaki olarak aşağıda biri olduğunu gösteriyor. Beis görmüyormuş… Evli bir kadına yazmanın büyük tehliklerinin yanı sıra toplumsal olarak da birçok zararı var ve hiç etik değil. Ayrıca sex için kadının dertlerini dinlemen gibi ağır betalaştığın noktalar var. Bir de eğlenen ustalık falan geçmek lazım, hiçbir kadını bu kadar zorlamaya da gerek yok, riske de gerek yok, birgün karakolda soluğu alırsın veya ağır dayak yersin ki mekana giderken sen de korkmuşsun.

 22. Öncelikle iyi akşamlar umarım yardımcı olursunuz. Ben 16 yaşındayım buraya birkaç kere yazı yazmıştım okuma falan demiştiniz bana. Zaten sadece beni ilgilendiren kısımları okuyordum. Şimdi ise tamamen okumayı bıraktım. Bazı sorunlarımdan bahsedeceğim. Sosyal ilişkilerim ve kendim hakkımda hissettiğim duygular aşırı dalgalanmaya uğruyor. Kendimi sürekli şartlıyordum yok karşıdakine erkeksi görünücem yok gülmeyeceğim ciddi olucam geçen senem böyle çok kötü geçti. Bu sene hafiften düzelttim sınıf başkanı falan oldum. Sosyal ilişkilerim biraz düzeldi. 1 sene önce okuduğum yazılar beni çok değiştirdi kendimi değersiz beta diye yargıladım, içten içe de hiç kabul etmedim çok garip biri olup çıkıverdim sürekli kendimle kavga ediyordum mutsuzdum kendimi eve kapatıyordum düşüne düşüne kafayı yiyordum hala benzer şeyler oluyor Psikologdan yardım alıyorum asıl sorunumun değersizlik hissi olduğunu anladım. Yaşamadan düşünerek bilinçaltıma kodlayarak herşeyi başarabilirim gibi bir düşüncem var sanki.Düşünüyorum ama harekete geçmiyorum.Bu yazıyı asıl yazma sebebim kızlardı aslında diğer sorunlarıma da değinmek istedim. Kızlarla iletişim kuramıyorum sanırım bu sebepler ile paralel olarak sürekli kızla konuşurken istemsizce kendimi şartlıyorum rahat olamıyorum bana uzaktan ağzı sulanarak bakan kızla konuşurken bir anda fısssss oluyorum. Asıl düzelmesini istediğim şey kendimle olan ilişkim ve hayatım. Düşüncelerimi kontrol edemiyorum sürekli olumsuz düşünüyorum aklımdan geçen çoğu olumsuz düşünce gerçek oluyor garip bir şekilde kontrolümü kaybediyorum hicbir sorun yok aslında elle tutulur ama çok kötü oluyorum ve bu beni daha kötü yapıyor istemsizce başkalarıyla kıyaslıyorum kendimi. Geçmişle ilgili sadece kötü şeyler geliyor aklıma oysa ki kötü bir çocukluğum da olmadı. Kendimi kabullenmiyorum…
  Çok fazla yazdım biliyorum içimi dökmek ve varsa tavsiyenizi almak için bu kadar uzun yazdım eğer buraya kadar okuduysanız gerçekten teşekkür ederim saygılar…

  1. Sorunlarının farkındasın bu gayet güzel , yapman gerekeni de biliyorsun, kendini tüm hatalarınla,eksikliklerinle, zayıflıklarınla kâbul etmek. Çünkü bunu senden başka kimse yapamaz , evvela bunları güzelce kâbul etmelisin. İnsan olduğunu kâbul et , kendine hata payı bırak, daha bu yaşta bu kadar yükün altına sokma kendini , süperman olmaya çalışma.İnsan olman yeterli.

   İlişkiler konusu ise yavaş yavaş çözülecek bir şey, öyle hemen olmasını bekleme , kadın olsun erkek olsun insanlara çok fazla değer yükleme , şöyle yaparsam rezil olurum diye düşünme , doğal davran salla gitsin.

   Hayatın farklı noktalarında farklı rolleri oynarız , senin şuanda oynaman gereken rol öğrencilik , ve bu rolün hakkını vermelisin ki ilerde daha farklı rolleri kapabilesin.
   Enerjini ve zamanını başklarının gözüne nasıl göründüğünü düşünerek harcama. Dediğim gibi evvela kendini olduğun gibi kâbul et , kendini yargılama , ve şuanda içinde bulunduğun rolün hakkını ver.
   Selam ile…

  2. Ergenlik kaynaklı sorunlar bunlar. Sanki biz 10 yaşında çocukken 14 yaşımda bir sihirli dokunuşla erkek adam olduk! Biz de o uçtan o uca sallandık. Ergenliğin tepesindesin. 6 sene önce çocuktun 6 sene sonra erkek olacaksın şimdi ikisinin ortası. KHdan çok zaman senin ilacın. Senin yaşındaki erkeklerin 95%si betadır. Ben de o çoğunluktandım.

   Ergenlik kaynaklı ve geçici olan (hatırlayabildiğiniz kişisel tarihiniz sadece 12 sene olunca size geçici gelmese de) buhranı, buna maruz kalmayan şanslı bir azınlığa bakıp abartmayın.

  3. Kardeşim ben de 16 yaşındayım ve seni en iyi ben anlarım aynı durumları hala ben de yaşıyorum bunun ergenlikten olmasına sevindim. Bunu bastırmanın en iyi yolu bana göre kendini meşgul etmek Yaz tatilinde bir cafede çalışıyordum garson olarak ve birçokta kızla kesişiyoruz 11 saat çalışıncada insanın zamanı kalmıyor kırmızı haptır falan düşünmeye ve rahatlıyorsun. Tabi buda insana bir şey katıyor ve ben de bu yüzden kendimi geliştirmeye ve yoğun olmaya başladım. Günde 1 yada 2 saat ders çalışıyorum. Kick boksa başladım. Drama kursuna yazıldım sonuçta diksiyon önemli şey. Okuldaki kulüplere katılıyorum. Farkettim ki yaşıtımız kızlar erken olgunlaşanlara daha çok yaşıyor ve buna kolay kolay engel olamam o yüzden gelecekle ilgili kendime yatırım yapıyorum. Ama şunu söyleyeyim espri yeteneği çok önemli birkaç talk shove izle zamanla oturuyor zaten sınıf ortamında espri yaptıkça insanın özgüveni gelişiyor. Bir ingilizce öğrenmeyi oturtamadım işte. O da zamanla olacak inşallah. Yani kardeşim tükenmişlik hissi çoğu zaman geliyor ama disiplini şimdiden kazanmalıyız. Bu yüzden buradaki gelişim yazılarını okumanı öneririm. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana selametle kal

 23. Saha raporunu ben şahsen başarılı buluyorum.Yukarıdaki yorumlarda meriçlik yapmışsın – sıyırmışsın gibi ifadeler var fakat aslında bu konu da konuşma gibi (ne söylediğinizden çok nasıl söylediğiniz mevzusu) kadını bi yere kadar dinlemenin bence meriçlikle alakası yok hatta kadın hakkında bilgi alıyorsunuz ona göre strateji izlersiniz vs.

  Benim merak ettiğim konu var aslında.O da söyle ki onay aramakla onay vermek arasındaki farkı hiç anlayamamışımdır bunu örneklendirebilir misiniz?

  1. Alpha üstüme gelmiyorsun, aksine ben burada yazılan her yorumdan daha iyi, daha makul ve daha başarılı olabilmek adına faydalanıyorum. Ve bana kızan, hassiktir diyen dahi olsa seviyor, sayıyorum. Yorumlarının devam etmesi dileğiyle, eline sağlık.

   1. Senin yorumlardan faydalanma niyetin güzel de faydalanılacak yorum yok ki? Lan oglim evli ile olur mu? Yokluktan böylesin, kırmızı haplı bunu yapmaz, kendini kanıtlamaya çalışıyorsun, seni seviyoruz ama yakışmadı, tehlikeler bilmem ne. Herif farkında zaten her şeyin. Şuradaki faydalı tek yorum Mahmut Abi’nin meriçler dert dinler dedik diye her kadını dinleyeni meriç ilan ediyorlar yorumu.

    Büyük ihtimalle sen tecrübenle olayı kotardın ama benim dikkat çekmek istediğim konu çok fazla ısrar olmuş olması. Yorumlara gelen genelde bayağı kötü (eminim hatırlıyorsundur) saha raporları gibi olabilirdi. Kadın 1-2 kez değil çok defa başımdan git demiş. Bu arada kadının ağzı çok bozuk, hasta mısın sen belanı mı arıyorsun gerizekalı falan. Böyle bir kızla sevgili olunmaz ama sen de zaten çak-geç, tabak peşindesin o yüzden np.

 24. Tabancamı çektim seni vurmak istiyorum.
  ” Evli kadınlarla birlikte olmakta beis görmüyorum”
  Sonra niye cinayetler oluyor.
  Vallahi bu kafayı anlamak çok zor.
  Bende mi hata var anlayamadım?

 25. İnstagram da eskiden dershaneden biriyle sohbet ettik.Sohbetimiz eskiden yoktu arkada ki sessiz, efendi çocuk işte o bendim.Elimde bir çiçek vardı snapte, onu istedi bende bir çay veya kahveyle kandırabilirsin beni dedim.Kabul edildi yer ve zaman söyledim o ise;
  K-X yeri çok kalabalık başka yer olsun.
  B-Çaycı faruka gideriz dedim(böyle bir yer yok orda)
  K-Dalgamı geçiyorsun.
  B-Hayır canım, cuma görüşürüz.
  K-X yerinde x saat uygunmudur
  B-Evet uygun, x ne, xxxxxx mi
  İngilizce eğitim kurumun da çalışıyor, beni arayıp belirtilen saatte gelemeyeceğini söyledi, bir saat ileri alalımı dedi.Bende o saatte paralel evrenden farklı versiyonunla randevum var dedim, okey diye kabul ediyorum dedi.
  Konuşma sırasın da
  -Çok uzamışsın
  -Sen çok kısasın dedim
  -Ben çocukken……Saçlarımın dokunulmasından hoşlanmam dedi.(Bu iki oldu, iki kız da öyle dedi)
  -Peruklara dokunulmasından kimse hoşlanmaz dedim.
  -Ya sen beni iyice gömdün
  -Toprağın bol olsun.
  Ellerini saçlarına atıp devamlı boynunu açıyordu ilgi belirtisi diye algıladım.
  Sohbet sırasın da bowlinge gidelim dedim, hayır dedi peki bilardo yine hayır dedi.Burda ki söyleyişim de ayağa kalkıp hiçbir itki oluşturmadım sözel kaldı.Otururken vücud dilim hep geriye yaslanıktı, baya neg attımda.Fazı değiştirmek için koluna dokundum.Kız instagram da hiperaktif karşımdayken uslu kız oldu.
  Bana ablam bekliyor ev de x yerin de, fakat evleri sohbet içerisin de, farklı bir yer demişti burada neyi yanlış yaptım anlamadım, bir daha konuşmadık.

  1. Aranızda zerre pozitif cinsel gerilim kurmamışsın. Muhabbetti bayan başarısız adamın tersi hiç muhabbet etmeyen ve tek yaptığı neg ve ukalalık olan adam da başarısız olur. sen öbür aşırılıkta başarısız olmuşsun.

   Arada bir iki şaka ile kesilen karşılıklı bir konuşma şart. ben bunu 2 normal soru 1 takılma şeklinde yaparım. Ama kızı konuşturmanız gerektiğini yszdım.

   Londra gündüz oyunundaki paslaşma kısmı olmadan bağ kurmak zordur. kimse sizin neg ve götlük dolu kino bonuslu alfa taklidinizle diz çöküp ye beni diye ağlamaz.

   Bu iş denge işi gençler. Aşırı uçta kimse kazanamaz.

   1. Anladım Mahmut Abi, şöyle birşey var bir hata, o an herşeyi düşünmeye çalışıyorum, tüm açılımları, bildiklerimi felan ama o an herşey aklıma gelmiyor biri tamamken diğeri eksik kalıyor.Dediğin gibi birden sahaya çıkınca tecrübeyle olacak dövüş eğitimi almamış birinin profesyonel biriyle ringe çıkması gibi.Herşey için sağol Abi, Dante eline sağlık güzel bir yazı.

 26. 23 yaşında öğrenciyim. Okul uzadı. Sizce okuduğum şehirde mi kalayım yoksa yaşadığım şehire gidip sadece sınavlara mı geleyim. İstanbul’da oturuyorum ailemm ile. Bu soruyu aile yanında kızlar konusunda rahat olamadığım için soruyorum.

  1. okulu uzatmak sıkıntı. kızları okul bitene kadar siktir et. en iyi nerede çalışacaksan orda kal. bana ailenin yanı gibi geliyor.

 27. Merhaba şuanda bir kızla konuşuyorum yarın bulusucam , iyice hazırlan gel diyorum niye flortumle mi bulusucam diyo . Bu konuyu nasıl asabilirim

  1. Bariz bir test, özgüvenini kır veya dalga geç.

   Örneğin ; ”Bu zekayı annenden almış olamazsın??”
   ”Hassiktir, işin büyüsü bozuldu”
   ”Bazen kör malın, değerli alıcısı olurmuş” akjsdkjaskjdakjsdkj zekası yetmeyebilir asdkjaskjd
   ”Bu sorunun cevabını, geldikten sonra vericem”
   ”Bakarız”
   ”Düşünürüz”
   ”Senden daha güzel olan kardeşin var mı ?”

   Herneyse, özgüvenini test ediyor. Tabii ki dersen, onun ulaşabildiği erkek kategorisine gireceksin.
   Red edersen, fazla ulaşılmaz görüp işin peşini bırakabilir.
   En iyisi lafı çarpıtmaktır, anlamayacağı birşey söyle.
   Şaşırtmak, itaat pozisyonuna sokan en önemli etkendir.

  2. Hayır müstakbel kocanla buluşmaya geliyorsun … ya da nikah yüzüğü takacağım tüm akrabalarımla geliyorum der dalga geçersin.

   Iyice hazırlan gel nedir bu arada? Sana ne kızın nasıl hazırlandığından? Aptallık yapıp pahalı bir yere mi götüreceksin?

 28. Frame meselesi açısından çok başarılı olmuş. Ama barda kızla aranda geçen konuşmada (gerçi nasıl bir ifadeyle söylediğini bilmiyorum), kızın söylediği cümlelerin çoğu aşırı agresif ve ciddi görünüyor. Güvenliği çağırıcam’a kadar gelmiş yani:D Sanırım gecenin ilerleyen saatleri için başına bela almak istemeyen kimse o cümlelerden sonra konuşmaya devam etmezdi:D Sonuç harika fakat riskli bir iş olmuş baya. Ama süper. Sahi merak ettim, enerji olarak mı sana çokta ciddi olmadığını hissettirdi yoksa sen mi o cümleleri umursamadın?:D Eglenceliymiş.

 29. Am üstünde am göt üstünde göt bırakmamaya ant içmiş tayfanın, ahlaki değerlerini önemseten değer ne zamandan beri evlilik? Kendinizle çelişiyorsunuz. Hayatının geri kalanını ben tek siz hepiniz mantalitesine bağladıktan sonra, adamın sırtına vurup yürü koçum benim hızını alamazsan gel bizede çak cümlesini kuramamanız, yarrak gibi bir algınızın olduğunu gösteriyor.

  Ki bu en sevdiğim ; Değer verdiğiniz evliliğin ahlaki sorumluluğuysa analarınızı dışarı çıkarın taş gibi erkeklere baksınlar. (Ama uyarın erkeklere piliç demek 80 ler zamanında modaydı.)
  Ki kaldı ki ; bunu dante yapmasa, umutları başka erkeklerin kollarında arayacaktı. kıskanç piçler sizi

 30. Dişi birey çok kızışmamışsa; kısa olsa da karşılıklı sohbet (belki dert dinleme), karşılıklı güven duygusu olmadan sekse kolay kolay gitmiyor zaten. Adam evli olsa kadına ilgisi belirtip cinselliği işin içine katıyor. Ne gibi bir meriçlik var burada ?
  Siz sanıyor musnuz ki, alfalar beğendiği hatuna el işaretiyle yanına getirtip yaşını öğrendikten sonra tuvalete götürüp sikiyor ? Welcome to real world.
  Ama DJ olduğun defalarca gittiğin ortamda, arkadaşlarınla birlikte olduğunuz yerde set açmak daha kolay oluyor bu gerçeği atlamasın kimse; DJ olman zaten sosyal statü +5 başlatıyor. Mekan sahibinin 1 tık altı pozisyon. Kendi çöplüğün sayılır, bilmediğiniz ortamlarda tavsiye edilecek bir set değil bence.

 31. Merhaba Mahmut abi ne kadar doğru bilmiyorum fakat ben kızlara arada shit test uyguluyorum ve onlar shit testlerimi geçemiyor, bunu yapmam doğrumu, doğru ise geçememeleri ne anlama geliyor ?

  Ve bir önceki cevabın için teşekkür ederim bana 6 saat günlük çalışmamı söylemiştim (11.sınıf) fakat ben eve 6da geliyorum ve 3 saat çalışıyorum bu yeterli değil mi ?

  Teşekkür ederim şimdiden

  1. Eğer yeterince erken başladı isen yeterli. Ben lisenin 4 seneye çıktığını unutup duruyorum. Eğer sınava 2 senen varsa ya da yeni başlamadi isen yeterli. Önemli olan yapabileceğinin en iyisini yapman.

   Kızlara shit test uygulanır ama sen pratik bir iki örnek ver ona göre yorumlansın.

   1. Çok teşekkürler cevap için
    Mesela kalemimi kasıtlı yere düşürüp alır mısın diyorum, yemeğinden yiyorum, yanıma nedensizce çağırıyorum vs. pek büyük shit testler değil büyütmelimiyim sizce ?

 32. Eleştiren arkadaslara da saygı duymakla birlikte, aynı durumdaki kızı, aranızda kaç kişi götürebilirdi? Tahmin etmeye gerek yok, hepimiz biliyoruz. Eleştirel bakış açısı geliştirir, ancak başarıyı da göz ardı etmemek gerek. Mac gibi düsünun.. Galip gelmişsin 90 dakika sonunda ama 5 dakika kötü oynamış diye eleştiriliyor. 85 dakikanın hakkını vermek lazım. Begendim Dante…

  1. Aynen ya. İnanıyorlar bende hayret ediyorum halbuki bas bas bağırıyorum “Çocuklar bunlar benim ıslak rüyalarım bana inanmayın, gece hepiniz gibi bilgisayarın başına oturup otuzbir çekerken bunları yazıyorum” diyorum ama yok, aldırmıyorlar. eheheh.

 33. Blog içinde hakarete varan üslup kullanma, bir dahaki sefere uyarmam. Yaptığınız her eleştiriye açığız, yazarlara nasıl saygı duyuyorsanız sizin gibi okurlara da saygı duyun. Herkes farklı görüş bildirebilir, doğal olanı budur. Düşüncelerinizi fanatikleştirmeyin.

 34. ‘Çünkü düşünmem gerek, planlı hareket etmezsem başıma iş alabilirim. Cinayete kurban gitmek istemiyorum.’

  okurken haykirdigim tek kisim

 35. Mahmut Abi ciddi bir sıkıntım sorunum var. Öncelikle kırmızı hapı yutmuş sindirmiş öncesinde de Pua olan birisiyim set açma sayım 300 ü geçmiştir.

  Üniversite de ilk günüm hazırlık sınıfı 20 kişilik çoğu da kız. Kendimi biraz tarif edicem 190 boyundayım takıntılı derece de modaya dikkat eder üstüme yakışanı giyer bir ayakkabı aldığımda vans gibi tahmini giyme süremi 3 yıl belirler akşamları ayakkabı mı temizler hergün farklı giyinir spor yapar beslenmeme pür dikkat eder ve uyku düzenimi sağlarım disiplin=özgürlük nokta. Sınıfa ilk girdiğim de sınıfı süzdüm benden daha değerli bir erkek yok bir kızı gördüm o kızı arkadaş mı yapıcam sikicem mi 2 snye de karar verdim. Kalan tüm kızları friendzone a attım. Ama burası önemli ben attım bunu da belirttim kanka, ortak vs diyerek sürekli o kızlarla dolaşarak bana bir şeyler yaparak kendime değer kattırdım. Kızlar benim için çabalıyor gittiğim yere geliyorlar ve DHVm zirvede ama bir kız var hiç umursamıyor beni. hiç etkilenmedi sıfır yani sıfır ya. Beden dilini okuyorum bana karşı ilgisi sıfır gittim bu kızın en yakın arkadaşını bile etkiledim çekici geleyim diye hatta en yakın arkadaşından birkaç tane de İli aldım ama bu kız da hiçbir şey yok ben ömrümde böyle bir kız görmedim yani, akşam saat 7 de başka bir kızla date im var ama ben sınıfımdaki kız gibisini görmedim yok oynadığım en iyi oyunu oynadım, en iyi rolü, en iyi içtenliği en iyi sosyal statüyü gösterdim. Sınıfın en yüksek değerdeki erkeği benim bütün kızlar benden hoşlanıyor benimle takılıyor ve bana değer katıp İlgi işareti verirken bir bu vermiyor yok yani kız içine kapanık eyvallah ta kızın yanına oturuyorum ertesi gün yerini değiştiriyor en iyi arkadaşını etkiliyorum tık yok dedim ki eğer sosyal statün zirvedeyse diğer kızlar senden hoşlanır ama bu kız da işlemiyor bu en sonunda sabrım taştı yanımdaki uyduyu aldım ve bugün birlikte yemek yiyelim dedim amınakoyim kız konuşmuyor en çok ekmeğini yediğim Pick up taktiklerini yaptım gizem oluşturdum kıza kendisini kanıtlaması için neg attım vücudu üzerinden ilginç şeyler söyledim yok yine pes etmedim tam vazgeçicem yine denedim yemek yedik çıkarken dedim çimlere oturalım konuşalım bu sefer de diğer kızın tuvaleti varmış şimdi ikisi de tuvalete girdi. Kız benden uzaklaşıyor nedense ve vücut dilimde bu arada çok iyi bütün dominantlığı kontral edercesine oturttum ses tonum keza öyle ukalalık da dozunda var ama anlamadım ben yani bugün telefonda konuşurken duydum sevgilisi varmış yine de bu önemli bir nokta değil benden etkilenmesi lazımdı evet havuz var evet tüm kızlar sana uymaz ama benim korkularım her zaman arzularımdan daha büyük arzularımı gerçekleştiremeyeceksem niye vücut geliştireyim niye pick up yapayım?

  Dipnot: Bu kızı sniper yapmadım aynı anda tabaklarım da var.

  1. 300 tane set açmışsın tersten friendzone’a giriyorsun. Mahmut Abi ne der bilmem ama kendi ekmeğine kan doğramak niye? Sen zaten tüm hatunları ortak, kanka falan diye friendzone’a atayım derken “O kız” da herkesin arkadaş olduğu kekoya ben ne vericem lan algısı oluşturmuşsundur bile ve senin PUA olmadığının en büyük kanıtı ne biliyor musun? Her PUA ya da Kırmızı Hap yutan “Her hatunu sikemem” düşüncesiyle ilerler, sana bakıyorum ” Benden etkilenmesi lazımdı ” diye tutturmuşsun. Senden olmaz kardeşim, hazır ayakkabı temizleme işinde ilerletmişsin kendini git Nostra falan aç.

   1. Hocam mavi haplı ama kadınlarla başarılı adamlar var. PUA olabilir ama oneitis tehditi altında o nedenle kırmızı hapın teorisini özümsemeli.

  2. Hocam sen kırmızı hapı sindirmemişsin. Ŭnide oynadığın komik oyundan tut oneitis yaptığın kıza kadar masmavi haplısın.Rollonun meşhur mavi haplı puası.

   Straussun gameini okudun mu? Koskoca Mystery oneitisi Nadya yüzünden intihara o kadar meyillenir ki Strauss bunu psikiyatri klinigine goturur. Rollonun dedigi gibi mysteryde oyun kraldır ama adam mavi haplıdır.

   Olay tipik bir kız var abi olayı. Tabaklar olsa da sonuc degismez. Sirf sana yüz vermediği için sıradan bir kızı oneitis yapmışsın. Öncelikle kırmızı haplıyım ya da sniper yapmıyorum diye sorunundan kaçma. Sorunu kabul et. Eski tip puaların çoğu mavi haplıdır.

   1. Tamam sorunum var okey mavi haplıyım e ne yapacağım peki nasıl bu sorunu çözeceğim bendeki olay klasik ulaşılayamanı arzulama konusu bence. Sınıftaki tüm kızları istediğim an elde edebilecekken onu etkileyemedim bu da bende bu duruma neden oldu yoksa kıza aşık felan değilim ki çok çok güzel kız da değil tek istediğim onunla yatmak. Peki mavi haplıysam ne yapabilirim. Her gün erken kalkıyorum spor yapıyorum düzenli besleniyorum bir ton yaptığım aktivite var dans dağcılık sinema vs. Tabaklarım da var peki ne yapmalıyım?

    1. Öyle omuz silkip geçme zira bence sana mavi haplı olduğunu biri ilk defa söylüyor. Senin işin daha zor zira sen tatmin olabiliyorsun o nedenle mavi hap problemin daha aZ canını yakıyor.

     Bu kızı bırak. Oneitisi bırakıp gitmeyen mavi haptan kurtulamaz. Sonra da kırmızı hapı özümse. Sınıftaki tüm kızları istediğim zaman elde ederim gibi masallara inanmayı bırak. Elde edemeyeceğin onbinlerce kadından biri her karşına çıktığında oneitis yapmaman için ön koşul bu. Kimse istediği her kadını elde edemez. Sen de ben de bazı kadınlar için hiçiz. Terli tshirt deneyini oku bazı kadınlar seni sırf bağışıklık sistemi genetiğinden reddedecekler.

     Bir de kendi sınıfında oynadığın feminen oyunu bırak. Öyle Mehmetten Musaya friendzonea attım yok Sarp bana yüz vermiyor hırs yaptım yok sevgilim var halbuki. Kız muhabbeti bu ama bize yazarken bunun böyle olduğunu fark etmedin bile. Başka yaptığın herşey bu feminen merkezli zihin yapısı yüzünden heba oluyor. Bu modayı takıntılı takibin de bunun uzantısı.

    2. Ek olarak bir erkeğin friendzone yapması kötüye işaret. O konuda bir şey yapman lazım. Friendzone feminenin dünyasında geçer akçenin ilgi olmasından kaynaklanan ve kadınsı bir olay. Erkeğin dünyasında geçer akçe sekstir ve friendzone karşılığı fuckbuddydir.

     Yaşın küçük o nedenle bazı maskülen özelliklerin oturmaması normal ama üzerinde dur bunun. Öncelikle benim feminen dediğim davranışları atmaya başla.

     Kırmızı hap harita iken oyun süper yattır. Sende her yere gidebileceğin bir yat var ama seni kayalıklara çarpıp parçalanmaktan koruyacak harita yok. Bazılarına pratik çalış diyoruz bazıları teori çalışmalı.

     1. Çok mantıklı dedin gerçekten de beni beğenmeyecek binlerce kadın var ve buradaki en temel hatam bence kız bana yatırım yapmadan ben bunu sikerim diye benim ona yatırım yapmış olmam. Yine de erkeklerin hiçbiriyle takılabilecek bir özelliğim yok hepsi lise 5 kafasında lol (bilgisiyar oyunu) muhabbeti yapan ergenler. Kızlardan da kafa yapıma uyanı arkadaşım yaptım ve onlarla vakit geçirip eğleniyorum şu var ki benim için götünü kaldırıp gelen bir kız, arkadaş olarak değerlidir – arkadaş- sen ne önerirsin? Bazı kızların muhabbetini sevdiğim için onlarla takılıyorum. Bu kırmızı hap mentalitesine ters mi?

      Dipnot: Kızlarla takılırken sürekli onlar benim frameimde ben onların değil.

     2. Kızlarla özellikle de sadece kızlarla arkadaşlık ters. Erkeklerle takılman lazım. Eğer yaşıtın sıkıyorsa daha büyük erkeklerle takıl. Eğer gerçekten daha olgunsan seni aralarına alacaklardır. Mümkünse okulun futbol, basket vs takımlarından birine gir.

  3. Hakaret etmek için yazmıyorum. Mavi haplı olmanın yanında aşağılık kompleksi olan bir oğlan çocuğusun bence. PUA hiç değilsin…

 36. Pua olayim derken meriç olmuşsun içten tebrikler.

  Koşullar bu şekildeyken yarımız bu oyunu yapabilir zaten çünkü bu kolay bir beta oyunu. Bir kaç shit test savurmuşsun hepsi bu. Kalanı dogru zamanda dogru yerde olma.

 37. Ben kendi fikirlerimi paylaştım ve sonuna kadar arkasındayım.
  Başarılı olmuş bir yanlışı tebrik edecek halim yok. Ve bu davranışa kıskançlık diyen herifler, olgunlaşamamış ve hayatında 1 numaraya cinsellik ve tavlamayı kurmuş, daha önemli değerlerin farkına varamamış çocuklardır benim gözümde.
  Burada kimseye hayat dersi ya da akıl verecek halim yok ama böyle adamları uyarmaz ve pohpohlarsak.
  Saçma sapan bir pua mecrasından öteye gidemeyiz.

 38. Meriçlik tanımı bu sitenin veya camianin icat ettiği bir sey değil. Eğer bu hareketler meriçlik değilse ben bu ülkede, bu kültürde yaşamıyorum demektir.

 39. Dante hocam bazen ne kadar frame’i korumaya ve dominant kalmaya çalıştıkça daha çok dirence maruz kalıyorum. Belki de bu durum game’imin manipülatif görünmesine yol açıyor.

 40. Saha Raporu
  Tam olarak dışarda olmadığı için saha raporu sayılır mı bilemesem de öyle olduğunu farzederek yazmaya başlayayım. Dışardan gördüğüm bir kız vardı ortadan uzun boylu hb6.5-7 sayılabilecek benim açımdan. 5. ders nöbetçiyi bulup idareden biri seni çağırıyor diye çağırttırdım. Kız dışarı çıktığında beni gördü, çocuk tamam abi deyince de konuşacağımı anladı sanırım ki boş bir sınıfa kadar yürüdük. Kıza seni dışardan gördüm, hoş buldum ve daha yakından tanımak istedim (hoşlanıyorum gibi bir şey demedim), eğer sen de beni tanımak istiyorsan beraber gezelim, tozalım, bir şeyler yapalım dedim. Kız da tamam olur dedi. Öğlen dışarıda yiyeceğim eğer arkadaşlarına sözün yoksa beraber çıkalım dedim tamam dedi. Konuşkan biri olsam ve genel olarak konuşarak geçse de arada rahatsız edici sessizlikler oldu fakat doğal olduğunu düşündüm ve pek sıkıntı yapmadım. Havadan sudan konuştuk genelde işte okul, kardeşler, hayvanlar bilmem ne fişmekan. Pozitif cinsel gerilim yaratacak çok bir şey olmadı çünkü okulun yakınında bir yerde yedik. Ayrıca niyetim belli olduğu ve arkadaş olma gibi bir durum söz konusu olmadığı için açıkçası çok kasmadım. Şaşırtıcı olan şey hiçbir shit test ile karşılaşmadım. Okula döndüğümüzde doğal bir şekilde telefon numaranı söyle de bir dahaki buluşmayı arayıp haber vereyim dedim ve aldım numarayı. Bu olay dün oldu, o zamandan beri konuşmadık. Zaten ben son sınıf olduğum için yoğunum. Bir dahakine daha rahat (park ya da okuldan birilerinin olmayacağı) bir yerde buluşup bir şeyler olur diye düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

 41. “Mavi haplı ama kadınlarla başarılı adamlar”.

  işte bunu ben de merak ediyorum Mahmut, bu konuyu genişletip bunun nasıl olup da olabildiği üzerine bir makkaleyle fikirlerini paylaşırsan okumak isterim, eminim pek çok arkadaş da merak eediyordur.

 42. Mahmut hocam, eski sevgilimde 450 TL civarında taşınılabilir sürucüm kaldı, yani bunu istesem mi istemesem mi kararsız kaldım. Onda bir şeyim kalsın da istemiyorum ama 450 TL için de aramak istemiyorum. Bu eski sevgilide kalan eşyalar için ne düşünüyorsunuz?

  1. 450 lira mı? Hemen ara. Sürücü lazım de. Vermezse bıçakla, şaka mısın? 450 lira kardeşim, al tabi sürücünü. Bırak eski sevgili geyiğini.

 43. Beyler manyak mısınız siz?Herife dert dinledi diye meriç falan demişşiniz ama alakası yok.
  Dante zaten kadının sorunlu olduğunu (aldatılmış) bilerek gidiyor yürümeye.Yürümeyi başlattığı yer ve sohbete giriş zaten aldatma olayı ile alakalı.Bu kadına ”yaaa siktir et kocanı,sen daha iyilerini layıksın” diyip yatağa atamazsınız.Yatağa atmayı geç konuşamazsın bile.Hayatın her alanında olan bir şey bu.Sohbet o anki durumlara göre ilerler.Durumsal açılış gibi düşünün.
  Ha dert dinlemeyi sevmeyen adam gider en baştan yürümez.Sizde bu gibi durumlarda kadınlara yürümezsiniz dertte dinlemezsiniz olur biter.
  Ve son olarak dert dinlemek sorun değil.Sorun kadının berkecanlarla sikişip onların piçliklerini sana anlatması.Kısaca ağlama duvarına dönüşmeyin.Ayrıca Mahmut abi pek dert dinlemeyin derken alt metinde şunu belirtiyor :”kadınların dertleri sikimsoniktir,(misal gratiste en sevdiği ojesi bitmiştir)siz bu sikimsonik dertlerden olabildiğince uzak durun.”

 44. Sevgili Dante,

  Hatun kocası tarafından aldatılmış ve bundan çok etkilenmiş. Kocasının değerli bir erkek olma ihtimali çok yüksek. Boşanmayıp geri dönebilir hatun. Seni kocasını kıskandırmak için kullanabilir. Tehlikeli olabilir.

  Ben 20 lerimde piç olduğum zamanlarda sözlü, nişanlı vs.. hatunlarla çeşitli şeyler yaşadım. Hepsi güvenlikli sevgililerine döndüler, evlendiler. Kıskandırmak için beni kullanan da oldu.

  Rapordakiler meriçlik yada nice boy luk mu?

  Hayır. Dante nin niyeti belli, sürekli taarruzda, hatun farkında. Gayet piçlik.

  Yapmaya korktukları herşeye betalık, anlamadıkları oyunlara meriçlik, hiç yapamadıkları şeylere palavra diyen ergenus site ahalisi taarruzda.

  Bunlar yüzünden literatüre girecek şeyleri yazamıyorum. Taşşaklarım ağrıyor gidip boşalıcam diyip 2-3 saattir tanıdığım hatunu eve gelmeye ikna ettim desem, oha amma atıyorsun, yalancı derler. Kendilerinin okul gezisinde gittikleri tarihi sarayda public sex yaptım desem amma atıyorsun demenin yanında polise şikayet edebilirler. Yapmadım öyle bişey, sakın polisi karıştırmayın. Yalan bunlar hep:)

 45. “Evli bir kadınla birlikte olmakta beis görmüyorum.”

  bunu okudum, dedim olay amerikada geçiyor, orda böyle şeyler biliyorum ama gene de okuyasım kaçtı o dakka, dedim ne biçim yazı çevirmişler…

  sonra alta bi indim… aman tanrım bu çeviri değilmiş…

  arkadaşlar lütfen kendinize gelin…

  evli kadınlarla beraber olmamanız için sebebler:

  1-günah. bekar birisiyle de yatmak günah belki ama evli birisiyle yatmak çok daha günah. şöyle açıkliyim, eskiden ergenliğe giren evleniyodu, dolayısıyla arada nikah olmadan seks yapmak çoğu zaman başka birisinin eşiyle seks yapmak anlamına geliyordu. hatta yasak sadece onu bile ifade ediyor olabilir belki.
  2- ayıp. hem de çok ayıp. yüz kızartıcak kadar ayıp. örneğin tatil yörelerinde iklimsel etkilerden biraz daha açık olan hatunlara bakarken birden yanından 3 yaşında çocuğunun paytak paytak geldiğini görürsünüz, tövbe diyip kafanızı çevirirsiniz ya, işte o durumdaki gibi utandırıcı ayıp.
  3-CUMUK’a göre hafifletici neden. yani kocası seni görüp vurduğunda büyük ihtimalle cezası çok iner. zaten o durumda kimse ceza falan düşünmez, göz dönmesi diye bi olay var, böyle bildiğin gözün yukarıdan geriye doğru gidiyor gibi hissediyorsun, ben bir kere yaşadım. işte o durum olunca adamın gözü hiç birşey görmüyo…
  4-onur denen kavram var. yani tamam tabak çeviricez, çapkın olucaz, “vurucaz kırıcaz patlıcaz…” ama her şeyin bir adabı var. örneğin bir kıza evlenme vaadinde bulunup onu becermek ne kadar basit ve onursuz bir kazanımsa, evliliğinden sıkılmış bir kadını becermek ondan kat be kat onursuz bir kazanımdır. delikse git eline delik muamelesi yaparsın olur mesela.
  5-ha tamam tüm flörtler olur, gece eve gidilir, tam işe başlıyoken “ben evliyim” dedi, o zaman insan kendini tutamayabilir, s.kerim onurunu da, ahlakını da… diyebilir… ben diyebilirim mesela. ama baştan evli olduğunu bildiğin kadını becermeye çalışmak bana çok aşağılık bir davranış gibi geldi.

 46. Sıkıntı var.
  Sıkıntı var beyler. Meseleye dalıyorum direkt, bir hatunu arkadaş grubu içerisinde baskınlığımı ortaya koyarak etkileme konusunda başarılı olduğumu düşünüyorum. (Burada sosyal çevrende avlanma buyruğu akıllara gelebilir, ayrıca sormam gereken bir husus da, birinci dereceden arkadaş çevresinde olan hatuna yürümenin caiz olup olmadığı) Sosyal çevre muhabbetini bırakacak olursak, esas sorun şu ki hatunu birebir muhabbete çektiğimde mala bağlıyorum. Hatunla konuşacak hiçbir şey bulamıyorum, hatunu konuşturmam gerekiyorken (%70-%30) o amına koduğum sessizliği var ya, bildiniz, onu bozmak için konuşan sürekli ben oluyorum ve neredeyse %80-%20 gibi bir oranla konuşan kişi ben oluveriyorum! Bu sorunu daha önce birçok kez, ilişkilerimde dahi yaşadım, hazır taze olay söz konusuyken siz abilerime açıp çözümünü bulmak istedim. Hepinizin tavsiyelerini bekliyorum, selametle.

  1. Hatun arkadaş grubu içinde baskınlık 😂 Konkende hepsinin eline mi verdin kız !

   Kadının değil de senin konuşmak zorunda kalman genellikle kadının sessizce gitse de bitse mesajıdır. Kibarca reddedilmişsin. Kız grubuna baskın çıkmaya çalışan elemanın karşılaşması normal bir reddediliş.

   1. Selamlar Mahmut Abi. “Hatun arkadaş grubu”ndan kastım kızlı erkekli arkadaş grubuydu, anlatamamışım kendimi. Demek istediğim, kızlı erkekli arkadaş grubunda diğer erkekler arasında kolayca sivrilebiliyor, baskınlık kurabiliyorken birebirde böylesine hazin hüsranlara uğruyor olmam idi. Dediğini anlıyorum, baskınlığı sadece erkek olmayan, kızlardan oluşan bir ortamda kurabilen adamın hüsranla karşılaşması tabii ki kuvvetle muhtemeldir. Fakat benim durumumdaki sıkıntının tam olarak ne olduğunu gerçekten anlayamıyorum.

 47. Bu saha raporunda farkettiğim Dante’nin kendi hayatını umursamıyor olması, adam atın ölümü arpadan olsun kafasında yaşıyor. Beni belki siklemeyecek bile ama bir iki şey söyleyeyim:

  1. Neden bir alfa erkeğin karısı (betaların aldat(a)mayacağını bildiğimiz için alfa diyorum adama)?
  2. Neden evli biri (bunun ahlakla alakası yok, 3.Sayfa haberlerinde kurban olarak çıkabilirsin bir am için değmez.)
  3. Aşırı korkusuz olmak (Ciddiyim, yürüyeceğim hatun evli/nişanlı olduğunu söylese veae “güvenlik çağıracağım” dese tamam der çekilirim, tamam am sikmek güzel de sonu karakolda/mezarda bitecekse sikerim öyle işi)

  Burada meriçlik olduğuna katılmıyorum zira adam kadına yürümüş bildiğin, ha meriçlikse bile sonuca ulaşılmış yani ben bunu geçerili bir yol olarak kabul ederim.

  Ama merak ettiğim şey şu: Neden kadının “ben zayıfken kullandın beni” demesinden korktun?
  -Karakoldan
  -Kocasının boşanma davası açıp senden tazminat koparmasından
  -Ölmekten
  Korkmuyorsun da neden bundan korkuyorsun merak ettim?

  Bu adama inanmıyorum diyenleri de samimi bulmuyorum, tabii benim gibi AVM’de public sex görmeyen adamların inanmaması normal. Demek bu adam iş yapıyor ki burada yazar değil mi? Yok Mahmut Abi gerizekalı diye düşünüyorsanız fikrinizi ve argümanlarınızı belirtin de

  Bu kişisel sorum: Sigmalar hakkında ne düşünüyorsun, kendimi ne yönetmek ne de yönetilmek tarafında görüyorum o yüzden “sikerim grubu ben kendi hayatımı yöneteyim bana yeter” diyorum ve MGTOW’cuyum (Karı sikemiyorum diye değil uzun ilişkiye kapalıyım diye). Kastı kendini geliştirmeydi zaten bunları yapıyorum ve iyi sayılır bir işim var.

  Birkaç saha raporum var (S kapanışı yaptığım da var biraz daha zorlasam Beyaz Şövalye dayağı yiyeceklerim de var) isterseniz yazayım.

  1. “Mahmut Abi gerizekalı diye düşünüyorsanız fikrinizi ve argümanlarınızı belirtin de” kısmının devamını yazayım: Ona göre değerlendirme yapalım.

 48. Maşallah ilk başta bir çift kadındı sonradan bir kadın , bir erkek oldular. Sonrada ekran kilidini şifreyi girerek açtın sanki kendi telefonun gibi bir de kendini çaldırdın. İlerde çok satan bir yazar olacağın aşikar. Tebrikler dostum güzel oyun.

  1. Matematiğin yoksa öyle çetrefilli hesapların peşinden koşmayacaksın. Üç çift ne demek? Bunun dersinide biz mi verelim? 2 kişilik kümelerden oluşan 3 grup yani toplamda 6 kişi – her biri iki kişi olarak oturmakta. 🙂 Kilit açma kısmına kadar anlatayım, her şeyi paylaşayım. Siz desenize şuna bizim kreatif özelliklerimiz yetmiyor, sen anlat biz uygulayalım. Umarım faydalı olmuştur Aslan parçası.

 49. Böyle bir durumu tecrübe etmiş biri olarak, yorumu maddeler halinde yazacağım.

  – Öncelikle tam olarak bu durumdaki bir kadına küfür de etseniz bunu duygusallıkla karşılayacaktır. Şiddetli şekilde evrenin odağına geri dönmesi gerekiyor çünkü. Kadınların bu şekilde kendilerini bulduklarını artık herkes biliyor.

  – “Hayır, sadece rahat bırakman yeterli” cümlesi biraz friendzone uyarısı içerir. “Benimle ilgilen ama kötü durumdayım hemen ilgi göster de rahatlayayım” anlamı taşır. Ters de tepebilir.

  – O anki etkiyle bu kadına Johnny Depp veya Brad Pitt dahi yürüse, kadın yine bu tepkileri verir. Sinirli ve tüm varoluşu elinden alınmış vaziyette çünkü. Kafasının içinde füzyon patlamaları oluyor.

  – Hatun, ikinciye, üçüncüye hatta dördüncüye sert yapmış ve bu çok tehlikeli bir durumdur. Dante büyük risk almış ve resmen şansını zorlamış. O andaki sinirle, böyle bir hatun üzerinize yürüyüp sizi dövmeye bile kalkar, bir bok da yapamazsınız.

  – Çoğu kişi betalık falan demiş, betalıkla bir ilgisi yok. Konuya girdikten sonra hatun yavaşça çözülmüş ve içini döktüğü için rahatlamaya başlamış. Alkol de varsa, iyice gevşemiştir, normaldir.

  – “Artık gidecek misin? Olurda gelirse kötü bir pozisyonda kalmak istemiyorum.” = “Sevgilim var, lütfen gider misin?” = “Sevgilim var ama benimle ilgilenmen acayip hoşuma gitti ve şu anda buna baya ihtiyacım var.”

  – ”Evet, sapığım. Mekan mekan gezip ayrılan çiftleri kovalıyorum. Kadın yalnız kaldığında hemen masaya çöküp bir ilişki başlatıyorum ” = Dante sınırları zorlayıp, kirişi kırmış. Bazen siktir olup gitmek, siktir edip kalmaktan iyidir, bunu unutmayın. Karşınızdaki kadının yasal ve ilahi şekilde birlikte olduğu bir erkek var.

  – “Seni dövdürtmeyeceğim” lafı aslında biraz da şudur: Çok yakın birkaç hatun arkadaşına sizden bahsetmiştir, uzun uzun geyiğiniz yapılmıştır, o anda gözlerinizin rengi, tavırlarınız ve hal-hareketleriniz kısa şekilde analiz edilir. Koca da hatunun hareketlerinden kıllanmıştır ama siklememiştir.

  – Hatunun kendi arkadaşlarıyla rahatça tanıştırması olayına kendi yorumum: Üstte anlattığım muhabbeti teyit etmek için arkadaşlarıyla geliyor. Aslında mekana gelmek gibi bir niyetleri de pek yok. Sadece hatunun arkadaşları, yeni yabancıyı inanılmaz merak etmişler.

  – Aldatılan ve ilgi-alaka göremeyen evli kadınların bug’ı onlara biraz da betaboy tarzıyla yaklaşmaktır: Dinlemek, ilgi göstermek, hoş bulmak vs. Kısaca kocasından alamadığı şeyleri ona vermek. Mr.Nice Guy olmadığınız takdirde, kadın için dışarıdaki klasik amcılardan olursunuz. Kadın zaten bunalımda; üstüne kendisiyle one night stand düşündüğünüzü öğrenirse, büsbütün sıçarsınız, üstüne kocasına bunu belli ederek sizi göt altına atabilir. Kadın bu, her şey canının istemesine bakar sonuçta.

  – Evli veya bekar, “kadın duygusal bunalımdayken ona yatırım yapmayın” kısmı, çok doğru bir tespit. Yarın öbür gün işler ters gittiğinde (ki gidecek) “ben sana yatırım yap demedim ki ayrıca aramızda bişey yoktu, sen kendin tribe girdin, vs” deyip, çok kral şekilde sıyrılıp, uzayabilir genel olarak da böyledir. Evli kadınlar içinse, bir kadın, kocasını ren geyiğine çevirmekte sakınca görmezken, işler yolunda gitmezse, anında kocasına ve çocuklarına bağlı, geleneksel türk kadını’na dönüşebilir, tek kelime de edemezsiniz. Irz düşmanı, ahlaksız bir pezevenk olur çıkarsınız, mevzuyu açıklayamazsınız bile.

  – Böyle durumlarda, kendinizi fazladan riske atarsınız ve işler kötü giderse, baya ağır sonuçlar yaşama ihtimaliniz var. Öyle the game, the red pill, alfalık, çerçeve, özgüven falan da yemez; kafanızda dönen kırk tilkiyi üstüste koyup sikerler, Allah diyemezsiniz.

  – Dante’nin tecrübesi yine normal ve dokuz kere zemzemle yıkanmış bir tecrübeymiş. Masum yani. Ben benimkini anlatsam, burda bana dümdüz kayarsınız herhalde. Bazı yönlerden de garip bir hipergami hikayesi aslında.

  – Evli kadınla birlikte olmak, ilişki yaşamak, su gibi, pırıl pırıl salaklıktır, evde denemeyin, SAKIN kalkışmayın, SAKIN.

  1. “Aldatılan ve ilgi-alaka göremeyen evli kadınların bug’ı onlara biraz da betaboy tarzıyla yaklaşmaktır: Dinlemek, ilgi göstermek, hoş bulmak vs. Kısaca kocasından alamadığı şeyleri ona vermek. Mr.Nice Guy olmadığınız takdirde, kadın için dışarıdaki klasik amcılardan olursunuz. Kadın zaten bunalımda; üstüne kendisiyle one night stand düşündüğünüzü öğrenirse, büsbütün sıçarsınız, üstüne kocasına bunu belli ederek sizi göt altına atabilir. Kadın bu, her şey canının istemesine bakar sonuçta.”

   katılmıyorum.. red pill in temel ilkelerine de ters bir tespit..hipergami nedeniyle başkasına gidiyorlar tecrübe ve gözlemle sabit

 50. Bu yazının bence en yararlı kısmı baştaki approach kısmıydı. Türk kızları karakteristik olarak biraz ağır test atıyor galiba. Bazen bu shit test değil ciddi diyip vazgeçmeyin. Beden diline bakın

 51. ne meriçligi oyun cok guzel olmus yanlizca o durumda basina bela da alabilirdin bir daha onermem risk cok yuksekse bir de cok ustelemissin basarmissin ama ben ucuncu kez cek gitte sonra israr etmezdim guvenlik cagiracam fln hic sallamaz nextlerdim cidden saglam dassak varmis kardeşim bunu yapamam ben asla 🙂

 52. Ribaund ilişki diye bir kavram var. Uzun süreli ilişkiden çıkan insanların kısa süreli bir biçimde güçlü bağlılık duyup sonra bu bağın bir anda kopması. Senin teselli bulunacak adam mıyım sorusuna denk geliyor. Zaman kısıtlaman var. Genelde 1 ay.

  Bence seks konusunu çok bekletme. Eğer bekledikçe ‘çapkın’ dan ‘iyi çocukluğa’ geçersin. Çok da acele etmeden aradan çıkar derim.

 53. Sitede hiçbir saha raporuna itirazım yok da. Danteninkileri görünce ziya ziyaaa demek istiyorum. Arık üslubundan mıdır nedir?

 54. Evli bir kadının üzerine gidilmesini ben de hoş karşılamadım.

  Sadece yorum yapan arkadaşlara başlığa istinaden soruyorum.
  Şarkılar aşkları yaşatır derler
  Olamaz mı olabilir 
  şarkısını paylaşan arkadaşlar size soruyorum, Allah ınızı severseniz söyleyin oldu mu? Lan….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *