Seni Seviyorum Meriç – İyi ki Varsın SJW

Erkek Egemenlik Hiyerarşisi

Kadınlarla başarılı olmak isteyen bir erkek, erkek egemenlik hiyerarşisindeki yerini yukarıya çekmelidir. Her ne kadar bir erkeğin kendine bakması, temiz ve medeni olması, karşı cinsle ilişkisinde önemli olsa da, erkeğin kadınlarla başarısını belirleyen temel şey, egemenlik hiyerarşisindeki yeridir. Bu nedenle bir erkeğin cinsel pazar değerine en çok etki eden şey, onun statüsüdür.

 

Yukarıda harikulade bir yazı mevcut, okumayanların ya da konudan haberdar olmayanların ve daha önce okumasına rağmen hala pratik edemeyenlerin göz atmasını istiyorum.

Erkek Egemenlik Hiyerarşisinde yükselmenin ve ortalama 65-80 yıl arasında yaşayacağımız hayatta ortaya bir değer koymanın; Eğitim, Kariyer ve Kişisel Gelişim odaklı üç ana dalı olduğunun artık bilincindeyiz, belki hala harekete geçmediniz ya da nereden başlayacağınızı bir türlü kavrayamadınız, olabilir en nihayetinde uzun yıllar bunu size “Paran yoksa o iş yaş” gibi sığ düşüncelerle anlatmaya çalıştılar. Hiçbir dayanak, hiçbir araştırma örneği olmadan.

Ne oldu sonra? Instagram, Twitter, Youtube demeden fenomen olma gayreti başladı. Toplum nezdinde değer kazanmanın birkaç siktiri boktan video çekmek olduğunu düşündünüz ya da olayın eğitim almak olduğunu kavramadan yetenekli olduğunuz yalanı anne, abla, teyze, anaanne, babaanne tarafından ” Şu ünlüden ne farkın var?!?! ” gazıyla pompalanarak setlerden setlere koşuşturarak, ülkenin büyük girişimcilerinden birinin gerizekalı turnusolu yetenek yarışmalarında vakit harcayarak yıllarınızı heba ettiniz ( Bu arada beyefendi bahsi geçen israfların katkılarıyla şu sıralar kendisinden 20-25 yaş küçük manitayı götürüyor, emeği geçenlere sevgilerimi iletiyorum. Tam olarak yaşamak istediğiniz hayat değil mi? ) ya da hayalinizdeki ev, araba, kadın için üç-beş kuruş elinize geçer geçmez sayısal, iddaa, altılı oynamaya başladınız.

Ama asla ÇALIŞMAK gerektiğini düşünmediniz. Çünkü size kolay yoldan kazanmak öğütlendi. Paran yoksa olmaz dendi, arabası olana veriyorlar dendi, ev olmazsa apart dendi, apart parası yoktu; Sevişemedik.

Pekala, bu kadar ofansif olmayacaktı fakat yine tutamadım kendimi. Şimdi gelelim yaptığınız/yaptığımız hatalara ve toparlamak için yapılması makul olanlara.

Yapacak çok şeyiniz olduğunu düşünüyorsanız, hiçbir zaman en önemli şeyi yapamazsınız.

Öncelikle şunu bir kavrayalım. Kırmızı Hapı aldınız, okumaya başladınız, değişim çok yakın.. Lakin bir terslik var; Yamyam gibi her şeyin ucundan tutmak için can atıyorsunuz. Sınırlarınızın bilincinde olmadan, saldırganlaştınız. Sakin olun, Neo bile ne acılar çekti.Hedefleriniz uğruna çaba harcamak için hiçbir motivasyon duymuyor musunuz? Aslında bu, birçok kişinin başına gelen son derece normal bir durum. Dünyanın en başarılı insanları bile zaman zaman hiçbir motivasyon duygusu hissetmiyor ve yaptıkları şeylere karşı hiçbir istek duymuyor. Hedefleri gerçekleştirmek için motivasyonun çok önemli bir rol oynadığı gerçek. Ancak her şeyi motivasyondan da bekleyemeyiz. Başarılı insanların en önemli sırrı, bir işe karşı günlük hislerinden bağımsız olarak çalışmaya istekli olmalarından kaynaklanıyor. Siz de motivasyonun bir duygudan ibaret olduğunu ve duyguların gelip geçici olduğunu kabul etmelisiniz. Kendinizi motivasyona bağlamak yerine, hedeflerinizi gerçekleştirmek için hazırladığınız planı alışkanlığa dönüştürün. Böylelikle motivasyondan bağımsız olarak hedefinize doğru ilerleyebilirsiniz.

Birçok kişinin hedeflerini gerçekleştirememelerinin en sık karşılaşılan nedenlerinden biri de, nasıl yapacaklarını bilememekten kaynaklanıyor. Bilgi ve beceri eksikliği, hedeflere ulaşmanın önündeki en büyük engellerden biri. Başarı, bilgi gerektirir. Hedefinizi gerçekleştirmek için hazırladığınız planı, nasıl uygulayacağınızı bilmelisiniz. Bunun için bir mentordan yardım alabilirsiniz, daha önce başarılı olmuş kişilere danışabilirsiniz, konuyla ilgili kitaplara başvurabilirsiniz, internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz, eğitimlere katılabilirsiniz.

Birçok kişi büyük hedefler belirliyor, planlar yapıyor ancak bu planları uygulamak için yeterince çaba harcamıyor. Aksiyon, hedeflerle gerçekler arasındaki köprüdür. Eğer bu köprüyü oluşturmazsanız, hedeflerinizle gerçekler arasındaki boşluk hiçbir zaman kapanmaz ve ulaşılmaz olmaya devam eder. Hedeflerinize ulaşmak için hızlı stratejiler, şipşak çözümler araştırmaktan vazgeçin ve bir an önce çaba harcayarak aksiyon almaya başlayın. Hedeflerinizi ulaşmanın yolu, her gün çalışmaktan geçer. Bunun herhangi bir kısa yolu yok.

Ne kadar hızlı koşarsanız koşun, hep batıya doğru koştuğunuz sürece Güneş’in doğuşunu hiçbir zaman göremezsiniz. Birçok insan hedeflerine ulaşmak için çok fazla çalışmanın yeterli olduğunu düşünür. Oysa doğru stratejiyi geliştirip o yönde çok fazla çalışırsanız başarıya ulaşabilirsiniz. Stratejinizin, hedefinize uygun olup olmadığını sorgulayın. Eğer yanıtınız hayır ise, kendinize daha iyi bir strateji oluşturun ve planlarınızı bu stratejiye göre güncelleyin.

Yapacak çok şeyiniz olduğunu düşünüyorsanız, hiçbir zaman en önemli şeyi yapamazsınız. Bazen insanlar kendilerini bunalmış hissettikleri için harekete geçemez ve hedeflerine ulaşmakta başarısız olur. Bir yılda 100 hedefi gerçekleştiremezsiniz. Odaklanmalı ve gerçekten istediğiniz, önemli hedefleri belirlemelisiniz. Eğer seçim yapmakta zorlanıyorsanız, Pareto 80/20 kuralını uygulayabilirsiniz. Size istediğiniz sonuçların yüzde 80’ini sağlayan yüzde 20’lik iş gerektiren hedefleri belirleyin ve onları hayata geçirmek için çalışın.

Hedeflerinizi neden gerçekleştirmek istiyorsunuz? Eğer bu soruya verdiğiniz yanıt duygusal veya yeterince cesaretlendirici değilse, başarısız olma ihtimaliniz yüksek demektir. Hedeflerinizin altında yatan amaç, sizin o hedefe bağlılığınızın ve hesap verilebilirliğinizin göstergesidir. Eğer hedefinize bağlı değilseniz ertelemek, bahaneler uydurmak veya en basitinden harekete geçmemek çok kolay hale gelir. Hedeflerinizi neden gerçekleştirmek istediğiniz sorusuna, güçlü ve duygusal yanıtlar vermelisiniz. Eğer o hedefi neden gerçekleştirmek istediğinize dair bir fikriniz yoksa, işler zorlaştığında vazgeçmeniz çok daha kolay hale gelir.

Birçok insan hedeflerini belirler ancak zaman geçtikçe dikkatleri dağılır ve başka şeylerle ilgilenmeye başlarlar. En sonunda da hedeflerini hiçbir zaman gerçekleştirmeden unutup giderler. Eğer dikkatinizi çeken başka bir şey varsa, bir fırsattan diğerine zıplamaya çalışmak yerine hedefinizi hatırlayın ve dikkatinizi yoğunlaştırmaya çalışın. Dikkatiniz dağıldığında, odağınınızı da kaybedersiniz. Odağınız kaybolduğunda ise enerjiniz ve motivasyonunuz da kaybolmuş demektir.

Başarısızlıkları hiçbir zaman hafife almayın. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için başarısızlıklara da ihtiyacınız var. Başarısızlık olmadan başarı da olmaz. Başarıya giden yolun basamakları, başarısızlıklardan oluşur. Başarısızlıklar bu kadar önemli olmasına rağmen birçok insan başarısızlıkları nasıl karşılaması gerektiğini bilmiyor. Başarısızlığa uğrayan birçok kişi ya vazgeçip bırakmayı ya da daha fazla çalışarak aynı süreci yeniden yaşamayı seçiyor. Ancak aynı şeyi tekrar yaparak, aynı sonuçları alırsınız. Başarısızlıkları karşılamanın en iyi yolu, onları birer geri bildirim olarak algılamak ve yanlışları ortaya koymaktan geçiyor.

Maalesef birçok insan yanlış hedef belirliyor. Gerçekten istemedikleri veya başkalarının istedikleri şeyleri hedef olarak belirliyor. Başkalarının sizin için istedikleri şeyleri kendinize hedef olarak belirlediğinizde, motivasyon duygusu hissetmek zorlaşır ve o hedefe ulaşsanız bile tatminsizlik duygusu ortaya çıkar. Bu yüzden gerçekten istediğiniz hedefleri belirleyin. Kalbinizin en derin noktasından kendinize bu hedefi isteyip istemediğinizi sorun ve iç sesinizi dinleyin.

Kazanan asla vazgeçmez, vazgeçen de asla kazanamaz. İnsanların hedeflerini gerçekleştirememelerinin nedenlerinden biri de vazgeçmektir. Oysa ilerlemeye ve çalışmaya devam ettikçe, hiçbir zaman başarısız olmazsınız.

Bazen hedeflerinize ulaşmaz, planladığınızdan daha uzun sürebilir, daha zor bir yolculuk olabilir. Her gün az da olsa ilerleme kaydederek, sonunda hedefinize ulaşabilirsiniz. Ancak vazgeçerek hiçbir şeye ulaşamazsınız. Hedefiniz için çalışmaya devam edin, gerekiyorsa stratejinizi değiştirin ama hedefinizden vazgeçmeyin.

Kaynak : TheSelfImprovementBlog
Wanderlust Worker

Yukarıda belirtilen detaylar için kaynakları inceleyebilirsiniz, dilerseniz devam edelim. Erkek Egemenlik Hiyerarşisinde adım atacak kudretin içinizde bir yerlerde olduğunu fark ettiğinizi umuyorum. Değinmek istediğim bir diğer nokta ise bu hiyerarşik düzene katılmayı reddeden, reddetmese dahi bunu kadınlara ulaşmak için kullanmayan ya da kullanmadığını iddia eden Meriçler, SJW’ler ve sizin bunlara karşı aşırı umursayan tavırlarınız. Bugün Twitter’da dolanırken Sir Tristan’ın RT’lediği bir diyalog gözüme çarptı, öncelikle bunu sizinle paylaşacağım.

Bana bir ineğin 8.000 takipçisi olduğu söylense; “Olay Hindistanda geçiyor değil mi?!” derim.Twitter baya komik bir yer, velhasıl diyaloğun devamında görecekleriniz ile büyük başa yatırımın sadece kurban bayramında büyüklerimiz tarafından yapılmadığını acı ve üzüntü içerisinde fark edeceksiniz, devam edelim.

5 lira mı?!? Satıyorum, satıyorum, saaaat..

Arka sıradaki enayiden 8 lira geldi.. Evet, başka teklif yoksa satıyorum, satıyorum..Saaaat..

Evet, beyefendi erkekliğini ortaya koyarak hanımefendinin yeni sahibi oluyor.
Yani, sanırım senaryonun böyle işlemesi gerekiyordu. Öyle işlemediğini ve işlemeyeceğini hepimiz biliyoruz. Günahkar58 oturum açtı. Sevap kisvesi altında ne güzel yalakalık yapıyor, takdire şayan.

Değinmek istediğim nokta aslında bu ve minvali erkeklerin, Erkek Egemenlik Hiyerarşisi içerisinde yer almak istememeleri veya sahip oldukları statüyü doğru kullanma eğilimine sahip olmamaları. Kırmızı Hap ile haşır neşir olan ve yeni başlayanların hatalarından biri Meriç, Sjw, Feminist, LGBT destekçisi herkesi alaşağı etme çabaları ve aynı çabayı hiyerarşik düzende basamak atlamak için göstermemeleri. Meriçlerin, Sjwlerin veya siz onlara ne diyorsanız, bu oğlan çocuklarının elinde kadınlarla arkadaş olmak ya da öyle davranmak dışında hiçbir silah yok!. Kadınlar onlara acıyor, kadınlar onlardan tiksiniyor ve onlar bunun farkında. Yinede umut fakirin ekmeğidir, bırakın öyle yaşasınlar.
Onları kendinize rakip olarak görmekten ve meriç oldukları için aşağılamaktan ya da eleştirmekten vazgeçin. Meriçleri ve Sjwleri ve türevlerini sevin. Belki elinde yeterince imkan olan ve eğer Kırmızı Haptan haberdar olsaydı, önünüze geçebilme ihtimali olan bir erkeğin sırf sosyal programlama ve öğrenilmiş çaresizlik ya da kendini pasifize ederek hiyerarşik düzende yer almayı kabul etmemesi sizin çaba sarf etmeden bir basamak daha atlamanız demek, çalışmadan elde edebileceğiniz en büyük başarı Meriçlerin varlığından kazanabileceğiniz statüdür. Siz, Kırmızı Hap ile tanışarak onlardan birkaç adım daha öne geçtiniz, peki bunu devam ettirmek için neyi bekliyorsunuz?

Blog içerisinde yazarlık yapan ve Kırmızı Hap ile ilgili pusula kabul ettiğiniz erkeklere bir bakın, hiçbirini maddi yetersizlik, duygusal yoksunluk, hiyerarşik düzene isyan içerisinde göremezsiniz. En önemlisi hiçbirini ÇALIŞMIYOR bir halde bulamazsınız. Daima meşgul, daima başında birden fazla iş olan, daima iş üstünde olduklarını fark etmişsinizdir.Çünkü başarı eşittir kadın, başarı eşittir saygı, başarı eşittir mutluluk.Ve başarıya ulaşmak için yapılması gereken; Çalışmak, çalışmak, çalışmak.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Dante

Dante, Türkiye’de Pick up Artist kavramını irdeleyen ve bunu kendi hayatında pratikleştiren bir yazar. Kendisini buradan olduğu gibi Twitter hesabından (askdante) takip edebilirsiniz.

37 thoughts on “Seni Seviyorum Meriç – İyi ki Varsın SJW”

 1. Katıldığım ve katılmadığım yerler var.

  Çabalama ve tepeye kısmına kesinlikle katılıyorum amma

  -Ölümüne çalışmak (En önemlisi hiçbirini ÇALIŞMIYOR bir halde bulamazsınız. Daima meşgul, daima başında birden fazla iş olan, daima iş üstünde olduklarını fark etmişsinizdir) gereksiz bir eylemdir. En azından bir hafta sonunuz boş olsun (boştan kastım hobilerinizi yapabilecek kadar zaman)

  -“Onları kendinize rakip olarak görmekten ve meriç oldukları için aşağılamaktan ya da eleştirmekten vazgeçin. Meriçleri ve Sjwleri ve türevlerini sevin. Belki elinde yeterince imkan olan ve eğer Kırmızı Haptan haberdar olsaydı, önünüze geçebilme ihtimali olan bir erkeğin sırf sosyal programlama ve öğrenilmiş çaresizlik ya da kendini pasifize ederek hiyerarşik düzende yer almayı kabul etmemesi sizin çaba sarf etmeden bir basamak daha atlamanız demek”

  Sonra neden Reddit’te TRP subredditi karantinaya alınıyor? emin olun o elemanların hiyeraşide olmaması olmasından daha zararlı.

  -Her türlü feminist propagandanın 1 numaralı destekçileri oluyorlar ki bu propagandayı yok etmek istiyoruz.
  -Jordan Peterson, Rollo Tomassi gibi üstatları boklayıp uyanma ihtimali olan erkekleri de kandırıyorlar.
  -Bir hatun tavladığında gereksiz yere düşman (hatunun meriçleri) kazanıyorsunuz.
  -Mahmut Abi’nin dediği gibi: 3 omega birleşir bir alfayı indirir.

  -“Kazanan asla vazgeçmez, vazgeçen de asla kazanamaz. İnsanların hedeflerini gerçekleştirememelerinin nedenlerinden biri de vazgeçmektir. Oysa ilerlemeye ve çalışmaya devam ettikçe, hiçbir zaman başarısız olmazsınız.” bu hayatımda gördüğüm en büyük yalan herhalde. Hayatta kazanma ihtimaliniz hiç bir zaman %100 olmaz, evet çalışmak bu ihtimali arttırır ama asla %100 olmaz.

  Ben kim miyim?: “Bazı insanlar para gibi mantıklı şeylerin peşinde değildir. Satın almak, korkutmak, anlaşmak ya da pazarlık etmek mümkün değildir. Bazı insanlar sadece dünyanın yandığını seyretmek ister.”

  1. o sondaki replik ne öyle ahahahahahahahahaha. Ulan Batman izleyip izleyip gaza gelen ergenler geliyor şuraya yorum yazıp sulandırıyor ya bitiyorum.Aynen kardeşim süper yakıcı yıkıcı korkutucu ve deli ruhlu birisin sen çok farklı birisin ve öngörülemezsin aynen ahahhaha iyi güldüm akşam akşam.

 2. “Çalışmak insanı özgür kılar” diye eski bir propagandayı sunayım buraya. Ama gerçekten çevrenizden göreceğiniz saygı, tepki yaklaşımlar da aynı oranda artacaktır. Ne kadar çabalarsanız ve başarırsanız o kadar kendinize olan güvenininiz artar ve insanlar sizlere bulaşmaktan çekineceklerdir.
  Çok güzel bir yazı. Ama sormak istediğim şey şu; erkek egemenlik hiyerarşisinde aşağılamanız gerekiyor demişsin meriçlere yapıldığı gibi onu açabilir misin?

 3. Eksisozlukte mericler cok guclu,onedio ve twitter da oyle.10 yil sonra erkekadam org haricinde takilabilecegimiz sayfa kalmayacak 😀

 4. Sınıfımdaki kız kolunu omzuma koyuyor bastırıyor.Arada cimcik atıyor.Sorularımı çözüyor.Bana anlatıyor.Ben kızın omzuna kolumu koyup bastırıyorum.Onun kankası var.O geliyor kankasının yanaklarını okşuyorum ses çıkarmıyor.Kendini servis ediyorlar resmen bu davranışları başka erkeğe karşı yapmıyorlar.Okşadığımın sevgilisi vardı ondan ayrılcam diyordu benim yanımda bana instadan istek atmış.Kankası oturunca yanıma zorla kaldırıyor kendi oturuyor.Arada geliyor bana bulaşıyor.Benim sorularımı çözerken kızın yüzüne bakıyorum.Utanıyor tövbe diyor.Gülümseyip gözlerini kaçırıyor.Aynı sınıftayım kızla bu şekilde mi devam edeyim ne yapayım kızın hoşlandığı belli.
  Not:kendi sınıfımdan hiçbir kıza yürümedim tecrübem yok beni bir aydınlatın.

   1. Öyle deme Dante. Tek Yumruk nickini görünce “Aha, eleman geldi hadi yine başlıyoruz.” diyip ufak bir tebessümle yazdıklarını okuyorum çok eğlenceli oluyor.

  1. 1 – Kendi sınıfında kıza yürüme.
   2 – Sana karşı aşırı rahat tavırları senden hoşlandığından da olabilir seni erkek olarak görmediğinden de. Kadınlar kanka ya da yeni tabiri ile flört gördükleri erkeği erkekten saymadıklarından onlara çok rahat olabiliyorlar.
   3 – Kendi sınıfından kıza yürüme.

   1. Mahmut abi sorum şu . ÖSYM sınavımın olduğu bir dönemdeyim ve ayrıca mezuna kaldım bu sene . Bu sınav döneminde tabak sahibi olmaya çalışmak ne kadar mantıklı ? Şu ana kadar 3 tane tabağım vardı ama 2’si kaldı. Tabaklardan biriyle aynı sınıftayız . Biri de ilkokuldan tandığım bir kız . Sence bu iki tabağı da çevirip başka tabaklara mı yönelmeliyim yoksa tabakları çevirip kadın radarımı kapalı mı tutmalıyım ?

    1. Sizin tabak dedikleriniz genelde tabak olmuyor (tabak senin ona yürüdüğünü 100 bilen ama reddetmemiş kızdır ya da halihazırda beraber olduğun, senin uzaktan hoşlanıp daha belli etmediğin değil) ama sen tabağı, kadını vs … bırak. Senin tamamen derse odaklanman ve başka her gereksiz şeyi (bu aşamada kadın – erkek ilişkileri gereksiz) bırakman lazım.

    1. Mahmut Abi ile her konuşmamda bende senin hissettiklerini hissediyorum. Götünle gülmen değilde, hala şu kız, bu kız diyor olmanız daha çok canımı yakıyor. Kurtulun şu Vasili zihniyetinden, elinizdeki sniperı bırakın demekten dilimizde tüy bitti.

     1. Dante, eleman daha lisede. Bana kalırsa durumu çok da şaşırtıcı değil. Daha görecekleri var, kırmızı hapla tanışmış dahi olsa sağlam bir kazık yiyince asıl o zaman kendine gelecek. Bu iş genelde böyle oluyor.

 5. The Red Pill e ulaşan erkeklerin çok büyük kısmı %90 oranında düşünüyorum sadece Kadınlarla ilişkiler konusunda gelişim göstermişlerdir

  Çalışkan olmak
  Başarılı olmak gibi birçok şeyin aslında lafta kalıp çoğu insanın bunu anlamadığını söyleyebilirim

  Gerçekten de kendini geliştiren insanlar , az çaba göstererek bile hiyerarşide yerini yükseltebilir

  Başarısızlığın en önemlisi Duygusal sebepler bu işin en önemli kısmı.

  Başarısızlık korkusu , insanların düşüncelerini çok kafaya takma gibi şeyler

  Ama en önemlisi disiplin ..

  Disiplim sorunu yaşayan Düşük self-respect kişilerdir hiç şaşmadı bugüne dek

  Disiplin ve tutamında Obsesyon başarının kuralıdır bana göre

  Bu neden psikopatların başarılı olduğudur.
  İnsan ilişkileri , finans , spor , bilim gibi birçok alanda psikopatların hırsı ve motivasyonundan öğrenilecek şeyler olduğunu düşünüyorum

  Bu aralar çıkardığım birkaç dersler var

  Kadınların yatırıma değmeyeceği.

  Para kazanmak , hiyerarşide yükselmek gibi önemli bir celladın tepemizde sallandığı gerçeğini asla unutmamak

  Erkek hiyerarşisindeki kaos ve
  güç konusunda insanların bencilliği gibi konularda çerçeveyi korumanın AŞIRI önemli olması

  Ve asla ama asla bir darktriad eğilimi olan insanlar kadar manipülatif, bencil biri olamayacağım gerçeği…

 6. “yoksa olmaz dendi, arabası olana veriyorlar dendi, ev olmazsa apart dendi, apart parası yoktu; Sevişemedik”. Bu onermede bi yanlislik goremiyorum. Evin yoksa paran yoksa aileden zengin degilsen hayata 10-0 yenik baslarsin ve oyle gider.

 7. Ama yine de şu ilgi orospusuna para gönderen amınoğullarına küfretmeden geçemeyeceğim. Kafalarında beyin yerine bok taşıyan orospu evlatları.

 8. Mahmut Bey;
  Tüm samimiyetimle söylüyorum ki.. OLMUYOR YAPAMIYORUM!
  1 yıldır erkekadam sitesini yalayıp yuttum.. Teorik olarak aslında çoğu şeyi anladım ama olmuyor…
  Arabam var… 5 Bin TL maaş var. Kamuda Mühendisim. boy: 175 Kilo:71 fitim.. Tek başıma eve de çıktım.. (bunlar varsa olmalı demiyorum ama bunlar önemsiz de değil o manada ifade ettim.)

  Objektif unsurları hemen hemen hepsini yerine getirdim ama iş buluşmaya gelince boş!
  En son dün iki kızla AYRI AYRI buluştum. (Çelişki gibi gelecek ama ikisini de asla kendime yakıştırmıyorum!)

  İkisinde de konuşmaların yüzde 70 ini ben yaptım onlar benden daha rahattı ve kaçınılmaz son:
  Birinden buluşmadan sonra telefon istedim hazır değilim dedi bitirdim. (Aslında o bitirmiş oldu.)

  Diğeri mesaj atsam Lütuf olarak cevap yazıyor pek takmıyor Onu da siktir ettim.

  Bu kadar okuyup, spora gidip, iyi giyinip GÖTÜ BOKLU KIZLAR TARAFINDAN RDDEDİLMEK itiraf ediyorum aşırı bir şekilde ZORUMA GİDİYOR

  VE ARTIK ASLA KIZLAR KONUSUNDA BAŞARILI OLAMAYACAĞI HİSSİNE CİDDİ BİR ŞEKİLDE KAPILIYORUM.

  YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

 9. Abla çeken olgun hatuna yanaşma şansı varmıdır?

  Ev yemekleri yapan bir yer var burada, genelde orada yerim, buraya gelen müşterilerden ikisi dikkatimi çekiyor, birtanesi sağlayıcı arayan çocuklu bir tip, abla çekmez, meslekî sıfatımla hitapeder, diğeri erkek berberi bir kadın, kuaförü var, ablacımlı konuşur, abla mesajını da verdi, bu tarz kadınları kendimize çekmek mümkünmüdür? mümkünse nasıl yaklaşmak lazım?

  Dante bu arada güzel bir yazı, ellerine sağllık.

  1. Teşekkür ederim öncelikle. Soruya gelecek olursak, sana mesleki sıfatınla hitap eden kadına nazaran en azından ilgi alanına sokabilir misin, sokamaz mısın öğrenmek daha kolay.

   Öncelikle ismiyle hitap et. – Ayşe tuzu uzatır mısın?. – İşler nasıl Ayşe?.
   – Diyalog esnasında onun sana Ablacım, kardeşim gibi koruyucu yaklaşımlarına karşılık şu algıyı yarat. – Seni, benden ancak yine ben koruyabilir – abla, kardeş diyaloğunu istediğin kadar kur, ben ne olmak istiyorsam o oluruz.- Bunu ona empoze edebilirsen, yoru yarılarsın. Ardından ona olur olmadık yaklaşımlarda bulun – Hayrola Ayşe, bugün pek bir şıksın – birkaç gün sonra – Senin bu bakımsızlığını ne yapacağız Ayşe? – yani kendine shit test almak için çabalamalısın. Shit test şu olabilir; – Hayrola sen benimle niye bu kadar ilgilisin – cevaben; – Ben güzel bulduğum her şeye ilgiliyim – mesela bu cevap kadına yaranmak gibi gözükebilir lakin alt metinde; Sen güzel gelirsen sana, başkası güzel gelirse başkasına ilgiliyim mesajı yatmakta. Bir dene bakalım, sonra beni haberdar edersin.

 10. Süpersin…

  De bununla yürüyo, damgası yemezmiyiz? oradakilerle artık muhabbeettimiz oluştu bir yıldan fazladır, kendi sosyyal sahanda avlanma kategorisine girmezmi?

 11. Pekala, bu kadar ofansif olmayacaktı fakat yine tutamadım kendimi. Şimdi gelelim yaptığınız/yaptığımız hatalara ve toparlamak için yapılması makul olanlara.” Buraya kadar iyiydi sonrasinda kendimi nlp okuyormus gibi hissettim.
  Eline saglik dante

 12. Oldukça etkileyici bir yazı olmuş , not almaktan yoruldum desem abartmış olmam sanırım.Anlatılmak istenen mesaj aslında cok net sadece bunu içselleştirebilmek ve uygulayabilmek gerekiyor.Bu arada Twitter olayını görünce utanan böyle morali bozulan tek ben miyim ? Ister istemez gerildim bir an okuyunca 😂

  Dante yazılarını ve stilini cok beğeniyorum dostum kaliteni hiç bozma 👍

  1. Onurlu baba dediğin uyuşturucu baronu. Kızıyla yattı diye öldürüldü izlenimi vermeye çalıştığın ve seviştiği dediğin piç kız ile sikişmesini seks videosu yapıp piyasaya salmış ve ondan infaz edilmiş. Ingilizcesi olmayanları kekleme linki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *