Saha raporu – Olmuyor, yapamıyorum – Mahmutun buna bir şey yapması lazım

Kerem yazmış daha doğrusu yardım çığlığı atmış:

Mahmut Bey;
Tüm samimiyetimle söylüyorum ki.. OLMUYOR YAPAMIYORUM!
1 yıldır erkekadam sitesini yalayıp yuttum.. Teorik olarak aslında çoğu şeyi anladım ama olmuyor…
Arabam var… 5 Bin TL maaş var. Kamuda Mühendisim. boy: 175 Kilo:71 fitim.. Tek başıma eve de çıktım.. (bunlar varsa olmalı demiyorum ama bunlar önemsiz de değil o manada ifade ettim.)

Objektif unsurları hemen hemen hepsini yerine getirdim ama iş buluşmaya gelince boş!
En son dün iki kızla AYRI AYRI buluştum. (Çelişki gibi gelecek ama ikisini de asla kendime yakıştırmıyorum!)

İkisinde de konuşmaların yüzde 70 ini ben yaptım onlar benden daha rahattı ve kaçınılmaz son:
Birinden buluşmadan sonra telefon istedim hazır değilim dedi bitirdim. (Aslında o bitirmiş oldu.)

Diğeri mesaj atsam Lütuf olarak cevap yazıyor pek takmıyor Onu da siktir ettim.

Bu kadar okuyup, spora gidip, iyi giyinip GÖTÜ BOKLU KIZLAR TARAFINDAN RDDEDİLMEK itiraf ediyorum aşırı bir şekilde ZORUMA GİDİYOR

VE ARTIK ASLA KIZLAR KONUSUNDA BAŞARILI OLAMAYACAĞI HİSSİNE CİDDİ BİR ŞEKİLDE KAPILIYORUM.

YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.

Dışarı çıkıp adım atmadan ağlayanlar baydı ama dışarı çıkıp çabalayan adama yazdığı absürt de olsa vakit ayırırım.

Şimdi Kerem Bey, 1 yıldır erkekadam sitesini yalayıp yuttuğunu sanabilirsin ama kendi kontrolün içinde olan şeyleri doğru yapıp sonra buraya gelmen lazımdı. Kendini zerre analiz etmeden yardım istiyorsun. Ama ben sana analiz edeceğim. Fakat dediğim gibi bunu senin yapman lazımdı!

<em>İkisinde de konuşmaların yüzde 70 ini ben yaptım onlar benden daha rahattı ve kaçınılmaz son</em>

Nein nein nein! Kadın gibi sussa da kafa dinlesek bir yaratık nasıl oluyor da 30% konuşuyor? En fazla 50% – 50% olabilir. Sen sorarsın o nezaketen de olsa cevap verir. Eğer kız arıza ise ve sorularına bile cevap vermiyorsa (sorular kızı stalk edecekmişsin gibi yer bilgileri olmamalı) sen de konuşmayacaksın. Sessizliği bozmak zorunda değişlsin, sessiz kalmaktan korkma.  Sessizliği bozma dürtün mavi hap, maalesef yalayıp yutmamışsın henüz. Kızın ne yaptığını kontrol edemezsin ama kendi davranışların 100% kendi elinde. Önce kendi tarafını doğru yap.

Sorular öyle havadan sudan olmamalı. Sorular onunla ilgili olmalı. Ya aslında bu zor değil zira kadınlar kendilerinden konuşmaya bayılırlar, susturman zor hatun kısmını. Emin ol, beta davranışlardan kurtuldun mu, hatun senden elektrük alamasa da çok konuşur. Hele de senin bir daha görüşmeseniz onu yarın unutacak bir adam olduğunu vücut dilinden anladıktan sonra.

Kız 10 dk içinde muhabbete girmiyorsa oradan sonra sen de aç telefonunu ve youtube’dan sessizde haftanın maç özetlerini izle. Ben olsam öyle yapardım mesela kız eğer arıza sessiz ise ama bu utangaçlığından değilse. Farkı anlarsın merak etme. Ama sen kendi mavi haplılığınla sessizliği bölme dürtüne yenilmesen çoğu kız böler.

Birinden buluşmadan sonra telefon istedim hazır değilim dedi bitirdim. (Aslında o bitirmiş oldu.)

Diğeri mesaj atsam Lütuf olarak cevap yazıyor pek takmıyor Onu da siktir ettim.

Nein nein nein! Gündüz oyununda ya da buluşmada konuşamadığınız, bağlantı kuramadığınız ya da kurdurmayan kadından telefon istemeyin diye ağlayacağız neredeyse! Sırf bu yüzden sokak saha raporlarını incelemeyi bıraktım. Hatun sizin taşaklarınıza tekme atsın daha iyi! Ben olsam ikisinden de telefon istemem. Bak kızlar seni beğenir beğenmez onun bir kısmı kızın elinde ama senin davranışların tamamen senin elinde. Sen kırmızı hapı özümsemiş olsan o telefonları istemezdin. Kız senin onun telefonunu aramanı sağlayacak ve senin zamanını hakedecek bir şey yapmamış. Nasıl ödülsün ki bir de telefon istiyorsun. Kendini zorla vermeye çalışan bir ödül!

VE ARTIK ASLA KIZLAR KONUSUNDA BAŞARILI OLAMAYACAĞI HİSSİNE CİDDİ BİR ŞEKİLDE KAPILIYORUM.

Bana zaten hep bu hisse sahipmişsin gibi geldi. Dedim ya, kendi analizin aşırı yüzeysel.

Bugüne kadar kaç kızla buluştun, ne tür sorular soruyorsun, neden sessizliği bozma ihtiyacı hissediyorsun (özellikle soruları zaten soran sensen), o masada nasıl oturuyorsun, neden rahat değilsin (yanlış bir şey söylesen seni masaya yapıştıracak Tekwando şampiyonu hatunlarla mı buluşuyorsun, yoksa kızdan korkma), neden kendi tarafını doğru oynamıyorsun, neden aç gibi muhabbeti illa devam ettireceğim, illa telefon alacağım diye kasıyorsun?

Kırmızı hapı yalayıp yutmuş olsan hikayen şöyle bir şey olurdu : “Abi kızla buluştuk, 5 – 10 dk muhabbet edeyim dedim ama olmadı, sonra ben sessizliği bozmam gerekliliği dürtüsüne yenilmedim ve soru sormayı bıraktım. Böyle 10 dk sessizlik oldu. Ben de açtım telefonumda haftanın en iyi 10 golünü izlemeye başladım.

a) Kız o arada bir şeyler geveledi ve kalktı gitti.

b) Baktım kız kalkmıyor, konuşmuyor da. İzin isteyip kalktım, hesabı ödedim ve çıktım gittim.

Hocam eğer sen kendi tarafını iyi oynarsan kız seni beğenmese bile en azından bir muhabbet olur. Senin anlattığından anlaşılan sen alt tarafı tanıyıp etmediğin bir kadın önünde fazla ezilip büzülüyorsun. Kendi tarafını mekanik olarak bile iyi oynamıyorsun.

Kaç kızla buluştun bilmem, muhtemelen bir düzine bile değildir, ama daha kendi oyununu oynayamazken 1000 kızla buluşsan iş çıkmaz.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

206 thoughts on “Saha raporu – Olmuyor, yapamıyorum – Mahmutun buna bir şey yapması lazım”

 1. Mahmut abi gelip bizi döverek bu işi öğretmediği sürece olmayacak sanırım. İşte bu sefer kırmızı hapı yuttum diyorum,bir kız geliyor hap map kalmıyor.Yardım et Mahmut abi

  1. Ulan ne “bir kız” imiş be … Mavi hap dünyasının Sadakosu … Ben bile tırsmaya başladım bu “bir kız”dan.

   1. Mahmut abi şimdi benim durum biraz farklı işyerinde ki sekreter ile o zaman daha bu konulardan haberim yokken ben buna yürüdüm ama ağır beta olarak tani kız sonuç olarak beni reddetti (yaş olarak benden 4 yaş büyük) 30 yaşında duvarda yani bu süreçten sonra kız sürekli arkadaş olalım diye manasız manasız hareketler yapmaya başladı ben arkadaş yani uydu olmak istemedim sen benim için arkadaş değilde bu saatten sonra abla olursun dedim bu bana baya asabi davranmaya başladı sonra soğukluk oldu ben yüzğne bakmıyorum filan hatta tartışmalar yalnız baya ağır betalıkla 2 defa teklifte bulunmuştum şimdi kızı nexliyeli çok oldu ama bir ay işyerinde değildim geldim bu bana tekrardan arkadaş gibi yaklaşıyor ben işe odaklandıkca saçma sapan konuşmalar gereksiz konuşmalar gülmeler bir şeyler ikram etmeye başladı şimdi sorum hocam cidden çok rahatsız oluyorum zamanında bi eşşeklik ettim tamam eyvallah sürekli terslediğim halde böyle bu siteden okuduklarım dan sonra iyice tiksinmeye de başladım buna karşı nasıl bi tavır almalıyım tersledikce daha çok üzerime geliyor ve artık işime konsantre olamıyorum

    1. Tersledikçe ilgi vermeye devam etmiş oluyorsun, negatifte olsa.

     Uydu olmak istememene rağmen mentalitenden dolayı uydusun.

  2. Mahmut abi, şöyle bir olay var. Lise sonum ve kırmızı hapı keşfettim, bir kız üzerinde denedim ve işe yaradı, 2 hafta içinde cinsel ilişkimiz oldu. Fakat kızda bana karşı bir soğuma oldu diyebilirim, eskiden her akşam yazar ateşlemeye çalışırdı, seks yaptığımızdan beri hiç yazmıyor ve eve çağırdığımda da reddetti. İşi olabilir evet, ama mesaj atmıyor hiç. Kulağa ne kadar mavi hapça geldiğinin farkındayım fakat burada merak ettiğim şey bunun sebebi ne olabilir? Cinsel ilişki sonrası nasıl bir tavır alınmalı? Sonraki yarım saatten bahsetmiyorum, sonraki bir haftadan bahsediyorum

   1. Kız tatmin olmamıştır, alfalığı götlük sanıp kızı aramamış arayınca da sadece eve çağırmışsındır, karı gibi aranmayı bekliyorsundur, vs .. vs … Nereden bileyim? Senden soğumuş nedeni de sen pis bir şey yapmadıysan (götlük pislik sayılmaz) ve sana kendi gelip söylemiyorsa onu ilgilendirir.

 2. Bence siteye bir dolaylı soru sorma direktifleri gibi bir şey yazsan birçok insan faydalanacak Mahmut, Bizim buradaki erkeklerin kafası şöyle çalışıyor

  Hangi Bölüm
  Sinema
  Aa güzel bir bölüm mü?
  Evet güzel

  Konuşma bitti kızla, ama olması gereken şu

  Tahmin edeyim sen de biraz besyöcü tipi var

  Hahaha nerden çıkardın sinema okuyorum

  Hadi ya, memnun musun bölümünden

  Yaa çok güzel bölüm de kısa film çekmek çok yoruyor insanı bla bla bla

  Kadınlar konusunda başarısız olan erkeklerin yaptığı en büyük konuşma hatası sonuç odaklı götürmeleri konuşmayı oysa ki süreç olmalı.

  1. Biz ona sorguya çekme diyoruz. Senin bahsettiğin tipte konuşma ise erkeği sulu gösterir. En iyisi, 2 sorgu sorusuna karşı bir eğlenen ustalık. Ya da oranınızı siz oturtacaksınız.

   Londra Gündüz oyunundaki gibi tahminle başlayıp, paslaşmaya geçebilirsiniz.

   Eğer kız size soru soruyorsa, kısaca cevaplayın (her sorduğu soruya “ehehehe, tahmin et” derseniz sulu biri olursunuz) ama çeneniz düşüp kendinizi anlatmayın. Eğer kız size soru sormuyorsa o kızdan iş çıkmaz, kahvenin keyfini çıkarın, rahat olun.

   Bir de soruya direk cevap verip vermemek bağlama göre olur. Üniversitedesin, hatun sana bölümünü sorarsa cevap verirsin ama bardasın sana işini sorarsa ve bunun para ile ilgili olduğunu hissedersen taşak geçersin. Hatun çok küçükse yaşını sorarsa bu senin yaşını yüzüne vuruyor demektir, taşak geçersin. Nerelisin diye sorduğunda Türkiye’de pek bulunan doğudan geleni aşağılama algılarsan taşak geçersin, öylesine bir soru diye görürsen cevap verirsin.

   1. Mahmut abi yine kızıcaksın şimdi de sormadan edemiyorum.Sürekli konuşma dürtümüzü kontrol etmeli miyiz yeni bir kızla konuşurken?İçimizden nasıl geliyorsa konuşamayacak mıyız?Sevgilimiz olduğunda bile shit testler sürüyormuş hiç rahat rahat konuşamayacak mıyız kızla yoksa kız iyice etkilendikten sonra gerçek doğamızı gösterebilir miyiz?Ben doğam gereği konuşkan biriyim espriler yaparım kahkaha atarım ciddi durmak sessiz durmak bana göre değil.Sessizlik anını hemen doldururum bir şeylerle gerçi bir kızla dışarı çıktığımızda çok konuşuyorsun demişti gülerek.

  1. Ne ilginizi çekiyorsa onu izleyin … Ayrıntıya takmayın bu kadar.

   NOT : Ne futbol izlerim, ne takım tutarım. Dünya kupasını bile izlemedim.

 3. Ben de geçen haftaya kadar böyleydim.1 yıldır kırmızı haplıyım.Çok kızla buluştum konuştum özgüven seviyem arttı istediğim kıza gidip yürüyebiliyorum konuşabiliyorum ama ne oluyorsa olmuyordu.Nerdeyse 3-4 gün bunun üstüne düşündüm hatam nerde diye.Benim yaptığımı yapamayan arkadaşlarımın arkasında kızlar ağlıyor pervane oluyordu ben o adamdan daha iyi olmama rağmen niye olmuyordu?Hatamı buldum.Karşımdaki kıza içimden geldiği gibi davranmıyordum içimden geleni söylemiyordum oyunu çok fazla içselleştirip şurda şunu söyliyim burda kız bunu sorarsa bu cevabı veriyim derken bir bakmışım kızın çerçevesine girmişim.Son birkaç gündür o an ne düşünüyorsam ölçüp biçmeden içimden geleni kıza söylüyorum ve aşırı derece fark hissettim.Kızlara karşı sempatik bir dobralık bence işe yarıyor.Özellikle cinsel tınıyı canlı tutma veya ateşlemede.Veya istemediğim bir hareket yaptığında birşey söylediğinde öff bu ne mal mal laflar git başımdan diyemiyordum ama içimden geleni söyleyince kızların yumuşadığını farkettim.Demek istediğim eğer olmuyorsa derinlerde de olsa bir hata mutlaka vardır.İyice düşünüp araştırıp o hatadan ders almak gerek.

  1. Çok güzel bir yorum..
   Benim sorunum tam da bu sanırım. Son buluşmaya arkadaşım da 10 dakika tanık oldu…
   Doğal değilsin dedi…
   Çok güzel de tespit yapmışsın…
   Ben de kırmızı hap şunu gerektirir bunu gerektirir vs diye diye elim ayağım birbirinie dolanıyor doğallığımı yitiriyorum. Doğal olmaya çalışacağıma artık ne yapalım 🙂
   Teşekkürler.

 4. Bu iki kızdan red yiyince ağlama olayı biraz da piyasada dönen muhabbetlerden oluyor. Öyle muhabbetler dönüyor ve insanlar öyle sanıyor ki bu işi bilen adamlar her muhabbet kurduğu hatunla akşamına yatıyor.

  Kafada şunu oturtmak lazım; bu işin ustası diyeceğin adam bile defalarca deneyip, defalarca başarısız oluyor. Ki oraya gelebilmek için çok daha fazla başarısız olmak zorunda. Hangi filmdeydi hatırlamıyorum Mahmut abi koyar görüntüyü belki. Çapkın karakter beta elemanı düzeltmek için kıyafetlerini eleştiriyordu. Sen Bill Gates misin böyle rahat giyiniyorsun tarzı bir şeyler diyordu. İşte mesele bu sen çok zengin, çok ünlü ve çok güçlü birisi değilsin. Bu yüzden her kadını elde etmen mümkün değil. Game kavramının olayı da bu zaten. Yoksa kafadan gözüne kestirdiğin 2-3 hatunu bir de beraber takılmaya ikna eder işine bakarsın (bkz: dan bilzerian).

  Deneyeceksin, yanılacaksın, beceremeyeceksin, yeri gelecek hatunlar seninle dalga geçecek, yeri gelecek olmadık tepkiler alacaksın. Ama o 2 hatunun sayısı en az 20 olacak zamanla. O sayı artacak ki seni kabul edenlerin de sayısı artsın.

 5. 1.En az 100 kızla buluştum…

  2.Kendimi sessizliği bozmak konusunda sorumlu hissediyorum doğru.

  3.Kızı tavlamaya açık konuşayım yatağa atmaya çalıştığım için rahat değilim sanırım.

  4.Buluştuğum kızlar genelde güzel olmayan kızlar. Bu yüzden kendileriyle sadece yatağa atmak için buluştuğumu fark edeceklerini düşündüğüm için rahat olmuyor olabilirim. (siz sorunca düşündüm de sebebi bu olabilir.

  5.Ya bu da GOL OLMAZSA düşüncesi de gerginliği sebep oluyor.

  6.Sorularum klasik sorular işiyle ilgili-geleceğiyle ilgili vs. o konuda yanlış yapmıyorum sanırım :))

  7.Aç olmamın en büyük sebebi daha önceki 100 DEN FAZLA BULUŞMADAKİ BAŞARISIZLIĞIN sebep olduğu ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK olsa gerek.

  Bu yazıyı çok dikkatli okuyacağım. Yorum için çok teşekkür ederim.

  1. bu 6. aksiyon çok yanlış, kadının iç dünyasına yolculuk yapmalısın, geleceği ve işi alelade herkes gibi aynıdır zaten. o da herkes gibi bankacı, mühendis, mimar, sekreter vs. olabilir bilmiyorum. tabi kadınlar bilim adamı veyahut sanatçı değilse orası ayrı. soracağın sorular düşünülmüş şeyler değil senin hayattaki gidişatında yaptığın şeylerden olmalı bence, bir hobi mesela. lakin bokunu çıkartmadan, eğer o da ilgiliyse çok geniş bir muhabbet açılır. değilse onun ilgi alanlarını sorup muhabbet açılmaya başladığı anda daha spesifik bir soru sor o konuyla ilgili ve daha da genişleyebilsin muhabbet.

   misal; ben karınca kolonisi kuracağımı söylediğimde karşıdan “benim de bir arı kolonim vardı, kraliçeye babam benim ismimi vermişti” diye bir cevap aldım ve bu muhabbet neredeyse 2 gün sürmüştü.

   yani daha spesifik, hikayeleştirilmeye açık ya da aranızda cıvık bir hal ortaya çıktığı an bol bol boş yapılacak bir soru veya konu atman gerekiyor ortaya.

   1. Çünkü güzel kızla seks yapamıyorum:) şampiyonalar ligi olmuyor internet toto kupası ile idare ediyorum diyelim 🙂

  2. Kadınla buluşmaya giderken tek amacın iyi vakit geçirmek olmalı. Bu kadar. Eğer gerçekten iyi vakit geçiriyorsan, aranızda pozitif bir cinsel gerilim kuruluyorsa hatunu sikmeyi düşünmeye doğal olarak başlarsın. Sana iyi vakit geçirtmeyen hatunu neden sikip ödüllendireceksin ( hatunlar seksten zevk alıyorlar hatta ard arda nefesleri kesilerek orgazm olabildikleri için korkarım senden benden daha fazla zevk alıyorlar).

   Kırmızı haplı davranışı kasmana gerek yok onlar mavi hapla ezilip büzülme diye varlar. Kendi iyi vakit geçirmene odaklanırsan (kendi zihin merkezine kendini koymak) olması gerektiği gibi davranırsın zaten.

 6. bir süredir muhafazakar bir kadınla birlikteyim. kızla tanışma ve konuşma evresinde açık açık yaşam stilimden bahsetmiştim. fakat şu sıralar yaşam stilim ve arkadaşlarımla ilgili açıkça kabul edemeyeceğine dair yorumlar tartışmalar yaşıyorum. ben açıkça değişme aşamasında olduğum meselelerden ve değiştiremeyeceğim şeylerden bahsettim. inanmıyorum yorumu üzerine sakince konuşmayı noktaladım. 2 gündür hiçbir şekilde iletişime geçmiyorum. böyle bir durumda ilişki noktalanmalı mı ? yoksa bekleme modunda mı durulmalı. çünkü şu açıdan soruyorum. ben bu ilişkiye yatırım yapmak istiyorum. hali hazırda net bir şekilde tabak olarak nitelendirdiğim ve takılıdığım bir kadın zaten var ama bu “takılmalık” durum.

 7. Nasıl ödülsün ki bir de telefon istiyorsun. Kendini zorla vermeye çalışan bir ödül!

  Bu kısmı çok etkileyiciydi.
  Hala ödül olduğumu içselleştiremedim demek ki.

 8. Arkadasa tavsiyem. Mumkun oldugunca az konuş. Bana eski halimi hatirlatti. Eskiden bi kizin yanin da sessizce oturursam ezik oldugumu dusunur derdim. Sessizlikten odum patlardi. Rezil oluyorum karsisinda derdim ve sacmalardim. Kizda hiii demek oyle diyip ilgisini bi anda cekerdi. Basta soyledigim gibi az konus

   1. Illa kizi eglendirmek, ona muthis eglenceli bir kisiligim oldugunu gostermek birinci vazifeymis gibi davranmak, kiza adam akilli muhabbet acmadigin her an kizin sana siktiri cekecekmis hissi vs vs.neymis lan bu kizlar amk.ben de hayatim boyunca bu betaligi hatta omegaligi yaptim her seferinde de karsimda ne diyo lan bu mal diyen bir cift goz buldum.sanki ben bir soytari onlar da kralice onlari eglendirmeyi gorev bilirdim.kim olursa olsun.neyse ki siz varsiniz.kafama sicayim.bu hisse kapildikca karsidaki kiz uzaklasiyor ve farkinda olmadan daha da elde tutma hirsiyla daha da sacmaliyosun.en iyisi kendi degerini yukseltmek.ama bunu hem fiziksel h3m de beyinle yapicaksin.ben erkek adamim ve kendime saygim var.kendime bakiyorum cunku kendimi seviyorum.kimse icin de kendi cercevemi bozmam.bu kadar.bu ruh halini icsellestirmek adina peaky blinders adli dizi cok yardimci oldu bana.ozellikle hayatinda baba figurunden eksik kalmis erkek oglanlar icin faydali.saygilarla

 9. Mahmut abi ve diğer arkadaşlar kızlarla muhabbeti yönlendirme konusunda ne tarz sorular soracağımı tam kavrayamadım. bu konuda fikir istiyorum müsait olduğunuzda.

 10. sorgu ve sıkıcı soruları ayırt etmekte güçlük çekmiyorum fakat nasıl sorulara odaklanmalıyım tam kestiremiyorum.

 11. Mahmut abi nerdeysen o ile gelelim.Su ameridaki adsız alkolikler gibi grup terapileri yapalım.Biz dert yanarız sende teselli edersin en sonda daire seklinde sarılıp aglaşırız.Bir kız var deyip içini dokenlere medeni cesaretleri icin tesekkur edip alkışlarız.Ama liseli genç takipçiler gelmesin siniftaki kızlar soru cozdururken onlara yaklasıp ilgi gosteriyorlar kollarina dokunup gülüyorlar,adamlardam destekci olmaz cunku ust duzey alfa maskulen gençler bunlar moralimizi bozmasinlar .Olmadi dernek kur de kuralım.Yalnız dernek adını oylamayla secelim.- Mahmut abi mavi hapla mücadele dernegi, oneits mağdurları derneği,Tabak sevenler dernegi… 😀

  1. Mahmut abi gelmese de bu öneriyi değerlendirebiliriz bence iyi fikir hatta internet üzerinden bile olabilir haftada bir adsız alkolikler gibi konuşuruz sırayla.

 12. Bir grupla birlikteyken konuşmanın %70ini yapıyorsan farklı, birebir buluşmada farklı etki yaratır. Grupta topluluk önünde konuşabilen insan olursun. Bu cesaret ister. Kızın karşısında ise muhtaçlık olarak algılanabilir.

  Bildiğim tek şey şu gereğinden fazla efor sarfettiğini hissediyorsan yanlış giden bir şey vardır.

  Kadınlar konusunda en çok çaba isteyen şey çaba göstermemek olsa gerek.

  Bir diğer konuda şu eğer %70 konuşuyorsam bunun sonucunda kız bana hayran kalmalı ya da tamamen benim üstünlüğümü kabul etmeli aksi takdirde o sadece ‘ee daha daha nasılsın?’ ın başka bir şekli oluyor

 13. Oldu.. sirf siteyi okudun diye yillardir kadinlari tecrube etmis yasamis bir erkek gibi kadinlari kolayca etkile.
  Muhabbetin cok muhtelen fazla cabalayan tarzda. Yani enerjinden o muhtaclik ve olmamislik seziliyor.
  Kendin daha fazla pismen gerekiyor hayatta ve kadinlarda. Malesef insan iliskileri asosyal vs yetismis biri icin o kdr kolay degil. Uzun yillar gerekir uyum saglaman ogrenmen icin.
  Bu site seni entelektuel olarakta dolu biri yapmaz ya da sana eglenceli hikayeler ve super hikaye anlatma yetenegi de katmaz. Sikici konusma diye 1 2 taktik verebilir sadece.

  1. Teşekkür ederim. Yine doğru bir tespit daha.
   Be yetenekleri zamanla edince artık.
   Bu arada az önce bir kızla buluştum:
   Buluşmadan sonra bana shit test yapıyor.
   Ne diyeceğimi bilemiyorum:(

   Kız daha önce kimseyle görüştün mü sanaldan dedi. ?
   Evet 1200 kişiyle deyip savuşturdum olmadı.
   Evet veya hayır diyemedim (kız hoşuma da gidiyor )
   Hayır dersen inanırım dedi.
   Hayır dedim 🙁
   galiba hata yaptım :))

 14. bir türlü anlayamadığım şeyse lisede kız tavlamak… tavlamak istediğimiz kız sınıftan olsa kolay ama tanımadığın sınıfın tanımadığın öğrencisine nasıl yaklaşılır ? sonuçta buna soğuk yaklaşım diyemezsin, aynı şekilde sıcak da… bu konuda yardımızı istiyorum, liseliler için tavsiyeler.

  1. Lisede kızlar yerine derslerine önem vermelisin. Yok, ben dersleri salıcam, geleceğime önem vermiyorum diyorsan kendi komfor alanın dışında avlanman gerekli. Arkadaş grubu, ortak yakınlarının olduğu kişilerin olduğu gruplar ve lisede avlanırsan, ters giden bir şey diğerleri olan ilişkilerine etki gösterir. Mesela atıyorum lisede bi kızla konuştun kabul etmedi ve sonra kız arkadaşlarına anlattı her şeyi. Sonra o kızlar da sana eskisi gibi bakmayacaklar ve bu kesinlikle iyi bir şey değil.

   1. son sınıfım ve derslerim iyi çalışıyorum da ama boş vaktim de -kızlar için- var. dışarıda birini bulmam okuduğum konumdan dolayı zor. o yüzden yardım lazım. sonuçta istediğimiz kıza yürüyemedikten sonra pick up bilmenin anlamı ne ki ?

  2. Lisede kız konusunda çok düşünme, kendine odaklan kardeşim. Emin ol daha sonra o kızlara hatta onlar için “acaba şöyle yapsam daha mı iyi olurdu?” düşünmeye harcadığın vakte acırsın. Gym e gitmiyorsan git, gidemiyorsan kendin program oluştur. Kendine uygun bir kariyer araştır ve derslerini aksatmadan ufaktan ilgilen, ve olmazsa olmazlardan İngilizceyi öğren, biliyorsan geliştir kendini. Önce kendi değerini yükselt, zaten sonrasında sana olan ilginin artacağını görürsün. Tavsiyem bu, uymak uymamak tabi ki sende.

   1. onlar zaten şart ve derslerim de gayet iyi.

    toplumdan dolayı kız ilgi gösterse de yakınlaşmıyor. benim ona yapacağım yaklaşım nasıl olmalı, ben onu öğrenmek istiyorum. yukarıda dediğim gibi “istediğimiz kıza yürüyemedikten sonra pick up bilmenin anlamı ne ki ?”

 15. Ben de oyun bilgimle üniversiteyi iple çekiyorum.Adamın imkanları var kullanamıyor.Bu olay beyinde bitiyor bunu bir kere daha anlamış oldum.Tip,fizik,para kendin için önemli olan şeyler aynada fit görünürsen özsaygın artar.Para daha kaliteli yaşam koşulları için gerekli.Kadınlar için gerekli olan tek şey Alfa karaktere sahip olmak.100 buluşmanın stresini escort ile at.O hedeflediğin şeye ulaş.Hedef güldüm .d

 16. Kerem, bir kaç ay önceki mavi haplı dönemime benziyorsun. Senin kadar olmasa da bir çok kadınla buluştum. Hepsi güzeldi. Hiç biri olmadı. KH sonrası ise buluştuklarım yine olmadı ama bu sefer yanlışlarımı biliyordum. Sadece vücudum KH teorilerini benimseme süreci geçirdiği için aksaklıklar yaşıyordum. Yani alfa gibi davranıyordum, bazı zamanlar vücudum alışmadığı için unuttuğum anlarda otomotikman betalaşmaya dönüşüyordu.
  Halledilmeyecek değil ama. İlk defa sosyal hayattan birine teklif edip buluşma ayarlamayı da geçen hafta başardım. Normalde hep online dating ile kaldırırdım.
  İstersen birlikte daygame yapar, birbirimizin artısını eksisini değerlendirebiliriz. Olur dersen mail adresim: 86ahmetince@gmail.com

 17. Mahmut Abi aynı sınıfta kızlara yürüme diyorsun da universitedeyim bizim sınıf 200 kişi.
  Sosyal medya kullanmıyorum online dating işi de zor.
  Day Game yapmaya çalışıyorum ama acemi cehennemindeyim o da bi yere kadar sence sınıfımdaki güzel kızlara yürümeyi deneyeyim mi?

  1. Derslerine odaklan bence kardesim.derslerde basarili olursan onlar sana yurume ihtiyaci hissedecek.paran statun vs yoksa zaten elin bos donersin

   1. Hocam özel bir üniversitede tam burslu tıp okuyorum statüm biraz daha yüksek sınıftaki digerlerine göre ama ders çalışayım bana gelsinler düşüncesi ben iyi olayım birgün kıymetimi bilecekler diyen beta öder zihniyetiyle aynı gibi.

    1. Alakasi yok kardesim.derslerini 1.siraya koyman onemli.bir kizla olmazsa digerine gecersin.ama 1.sirada derslerin olursa senin mentaliten acisindan daha iyi diye dusundum

 18. Az önce benim için büyük dünya için küçük bir tespitte bulundum siz değerli kader arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum:
  Kızla sanal alemde muhabbet ederken. Her an tartışacak ve muhabbet bitecek modunda oluyorum.
  En sıradan konuşurken bile bi sürtüşme vs olacak bitecek korkusu oluyor.
  Sonra kırmızı haplıyım deyip kıza taviz vermemeliyim düşüncesiyle işler sarpa sarıyor velhasıl rahat olmak lazım :))

  1. Sürtüşme olmazsa biter asıl. İnce ince takılacaksın, anlamamazlıktan geleceksin, negatif atacaksın.

   Kızların, kadınların etrafında sandığınız gibi eğlenceli, etkileyici erkekler yok. % 90’ı sıkıcı, tekdüze tipler. Onlar da eğlenceli, hoş sohbet, ara sıra atışacağı erkeklerle takılmak istiyorlar.

   Takıl, inceden laf sok, neg at, eğlen, inan arkandan koyacaklar, sen soğuk davrandığında onlar sana sürtünecekler.

   Sakın ben çok bilgiliyim, çok entelektüelim, bildiklerimi satarsam daha çok etkilerim diye düşünme. Takıldığın kızların, kadınların da %90’ı boş tipler. Gözünde çok da büyütme. O gözünde büyüttüğün kadınlar sikli, soklu, amlı, götlü muhabbetlere bayılıyorlar. Sen muhabbet etmediğin zaman gelip laf atıyorlar. Ara sıra numaradan soğuk davranıyorum, etrafımda pervane oluyorlar.
   Selamlar.

   1. Sürtüşme olmazsa biter asıl. İnce ince takılacaksın, anlamamazlıktan geleceksin, neg atacaksın.

    Kızların, kadınların etrafında sandığınız gibi eğlenceli, etkileyici erkekler yok. % 90’ı sıkıcı, tekdüze tipler. Kendilerini kabul ettirmek için çok kasan, çok konuşan tipler. Onlar da eğlenceli, hoş sohbet, ara sıra atışacağı erkeklerle takılmak istiyorlar.

    Takıl, inceden laf sok, neg at, eğlen, inan arkandan koşacaklar, sen soğuk davrandığında onlar sana sürtünecekler. Az utanmaz ol, yüzünde hafif bir gülümseme olsun, rahat otur, rahat konuş, özgüvenli ol, özgüvenin tabiri caizse fışkırsın. Olursa olur, olmazsa yenileri sırada diye düşün.

    Her şeyini anlatma, ne iş yapıyorsun dedikleri zaman, ne bileyim çakmaklara gaz doldurma şirket zincirim var de, onlar kıvransın. Nerede oturuyorsun dedikleri zaman, şu parkta mukavva bir kutuda yaşıyorum de. Öyle olmadığını, olamayacağını onlar da biliyor ve merak etmek istiyor, seni kendisi keşfetmek istiyor. Misal, diyet yapıyorum derse diyetin milletimizi zayıf düşürmek için uydurulan bir şey olduğunu söyle. Yapmıyorum derse Canan Karatay diyetini anlat, Doktor Nowzaradan’ı anlat, ince ince takıl işte. Konu mu tükendi, 10 dk önce söylediği sikko bir şeyi tekrar söyler misin anlamadım de. İki üç tane çok komik fıkra öğren, arada bir tane anlat, başka bir tane daha anlat derse, ohooo bugün bu kadar yeter de. Devamlı merak etsinler seni. Bayılacaklar sana.

    Sakın ben çok bilgiliyim, çok entelektüelim, bildiklerimi satarsam daha çok etkilerim diye düşünme. Takıldığın kızların, kadınların da %90’ı boş tipler. Sana ya kedisini ya da yeğenini anlatacak zaten. Gözünde çok da büyütme. Girls just a have fun diyorlar ya, işte o çok doğru. O gözünde büyüttüğün kadınlar sikli, soklu, amlı, götlü muhabbetlere bayılıyorlar. Sen muhabbet etmediğin zaman gelip laf atıyorlar. Ara sıra numaradan soğuk davranıyorum, etrafımda pervane oluyorlar. Konuyu cinselliğe bağlamak kolay ve kısa sürede oluyor.

    Selamlar.

    1. Ben bilgiliyim vs entelektüel güç kullanma yoluna çok başvurdum ki boka yaramadı!
     Bahsettiğim sürtüşme eğlenceli değil her an başlamamış ilişkiyi bitirecek potansiyele sahip sürtüşme.
     Buna shit test diyebilir miyiz bilmiyorum.
     Şu anda bile kızı arayacağımı söyledim TElefondan yarım saattir meşgul telefonu.
     E bu shit test değil mallık bence.

     1. O ince çizgiyi sen anlayacaksın işte kardeşim. İnce ince takılacaksın demek, laf sokacaksın demek değil.

      İlişki başlamazsa başlamaz. Unutma, ödül sensin, onlar kıvransın seninle konuşmak için. Bırak, arama, Allah bilir yarım saatte 3-4 kere aramışsındır. Onlar merak etsin, bu adam neyine güveniyor da aramıyor, acaba başka birini mi buldu diye.

      Shit test olabilir mi demişsin, kız ya kendini ağırdan satmak istiyor ya da seninle görüşmek istemiyor. Belki de gerçekten meşguldür. Çok kafana takma. 100 kızla oturup konuşmuşsun, demek ki potansiyelin büyük. Şimdiye kadar edindiğin deneyimlerini birleştir, nasıl davranacağını anla.

      Gerçekten kızları, kadınları çok gözünde büyütme, %90’ı boş beleş tipler. Oturup Kafka konuşamayacaksın, o sana sevdiği sikindirik diziyi anlatacak, senin öyle bir dizi olduğundan haberin bile olmayacak. Sana okulda olan sikko bir şeyi iki saat çok büyük bir olaymış gibi anlatacak. He hü de geç.

      Yokluk zihniyeti sergilersen onun ortamının eğlencesi olursun.

      Selamlar.

  2. yokluk destekli korkularının doğal akışına bırakırsan seni yer onlar. sende çok ciddi bir yokluk zihniyeti var. bu erkeğin gözlerine petshoptan alınmayı bekleyen yavru köpek bakışı olarak yansır ki her kadını 2 saniyede soğutur.

   dikkat et yokluk zihniyetin var diyorum. yoksa yokluk zaten var. ama yokluk varken yokluk zihniyeti içinde olmayabilirsin. özwllikle senin gibi 100 kızla buluşabildi isen.

   bunları paralel çeviriyorsun değil mi? seri ard arda yürümüyorsun?

    1. Kızlar güzel değil ve sen nasılsa başkasını buluyorsun buluşmaya. Eğlenmene bak. Bu durumunda kız önünde rahat olmamak çaba ister 😃

 19. Bir keresinde guzel bir kizin yanindayken “aman, nasilsa bu aksam da elimi sikecegim, simdiye kadar boyle kac tane hatun tavladim da bunu tavlayacagim” diyerek bi rahatlik geldi boyle.maglubiyeti kabullenmenin getirdigi bi rahatlik ve umursamazlik.ben oyle kendim gibi davranip kiza pas vermeyince bu sefer kizin ilgisi bana kaymisti falan.diskalifiye yontemini de boyle kesfetmisim farkinda olmadan.tabi ki o kizla da devaminda biseyler olmadi iyi ki de olmamis.

  Sokaga cikarken ne kadar muhtac hissedersem o kadar kizlar benden uzaklasiyor sanki.ama ne kadar kendime guvenirsem ve her kizi sikemeyecegimi icsellestirirsem de tam tersi.zaten abaza gibi aranmiyorsaniz kizlar bunu farkediyor ve resmem cekiliyorlar.ornegini defalarca yasadim.

  Bu arada mahmut abi ve sevgili ustatlar
  Bir konuda danismak.istiyorum.benim bir sure once bir akrabamla kisa sureli bir iliskim oldu ve ondan beri disaridaki kizlara ilgim kalmadi.bir nevi porno izleyerek beyni doyurmak gibi.yasak askin getirdigi heyecan ve adrenalin ve ayni zamanda dopamin hormonlar vs o kadar fazlaydi ki.artik bir sevgili ve hayali cekici gelmiyor.kizlara bakiyorum ve goruyorum ama sadece o kadar.yalniz oldugum halde kimseden hoslanmiyorum bu boka battim geri cikamiyorum tabi ki sizden sihirli bir degnek falan beklemiyorum ama ibret olsun benim gibi bok yemeyin.ulan nerede imkansis nerede sevgilisi olan kiz var onlara dusuyorum.onlari ayartmaya harciyorum enerjimi dolayisiyla avucumu yaliyorum.ilk seksinizi okulun taş ogretmeniyle ogretmenler odasinda yapsaydiniz yasitiniz kizlara sikiniz kalkar miydi kalkmazdi tabi.

  1. Dahasi kafami bu yasak askla fazla doldurdum.hoş malum şahisla da aramdaki tum bag koptu gitti bitti bir daha gormeyecegim bile ama bu yasananlar.kafami fazlaca yordu.cok uzuldum ve yoruldum.stres ve sikinti sahibi oldum.bunun cozumu olarak escort a gitmeyi onerir misiniz? Cunku kiz arkadas yapacak kafa dagitacak motivasyonu kendimde bulamiyorum.

   1. Kafama takilan bir olay daha var.iliski bitirme devam ettirme ve benzeri durumlarda karar vermek icin tasaklarin dolu libidonun yuksek olmasi mi daha saglikli yoksa boş depoyla karar vermek mi?dolu depo ve yuksek testesteron + enerjiyle sevgilisi olan kizla dokunma + flort falan oluyor ama depoyu bosaltinca nerede senin gururun? Sevgilisi olan kiza yazacak kadar gurursuz musun gibi telkinler kapliyor aklimi.bilemedim hangi durumda karar vermek daha mantikli?
    Libido yuksekken ego kalmiyor.dusukken de gurur devreye giriyor.boyle anlatayim.en iyisi opusebildiginle opusmek herhalde ya.

  2. Benim de akraba Değil ama sınıf arkadaşı ve komşu kızı vs ile ilgili bu durum oldu.
   Siz yazınca farkettim.
   O heyecan inanılmaz bir şey…
   Hep o heyecanı arıyorum..

   Bence herkes mailini mesajın sonuna yazsın.

   Benzer durumdakiler iletişim kursun.

 20. Kardeşim; özellikle “duygusal güç, çerçeveyi koruma, güzellikten etkilenmeme” vb. konu başlıklarını tekrar okumanı tavsiye ederim.
  İnan bana bende 7.ayda rahip modundayım (29 yaşına kadar beta yaşayıp sonra kırmızı hapı bulduk diye hemen sahalara atılmıyorum yani 🙂 ve hedefimde henüz kadınlar değil kendi gelişim sürecimde sakince ilerlemek olmasına rağmen daha şimdiden artık bulunduğum ortamda çoğu erkeğin selam bile vermeye çekindiği hoş hatunlarla rahatça konuşuyorum. Ne heyecan ne de sarsılma.. Hatta onlar yanaşıyor konuşmaya çalışıyor.
  Duygusal olarak sağlam olunca shit testlerde atlatılıyor ve usulca hatun senin çerçevene giriyor..
  İçinde herzaman kendine dönük bir yanın olsun ve kendi fikir görüşlerinden sırf kadına yaranmak için asla vazgeçme..
  Sarsılmayan bir zihin yapısıyla hiç konuşmasan bile enerjin hatunları kendine çekiyor zaten..Hiç yılma yıkılma..
  Dikkat edersen hiç kadınla yatmaktan-kalkmaktan bahsetmiyorum. Bunlar gelişimini tamamladıktan sonra gelecek olan yan ürünler.. Aslında bunlar hedef bile değil..
  Asıl hedef hayatın kendisinde bir erkek olarak senin ortaya koyduğun ürünler değerler yaptığın iş vs..

 21. Biraz gerilerde kaldı ama bir makale yayınlanmıştı. 20lerinde kendi imparatorluğunuzu kurmaya başlayacaksınız tadında. Açıkcası sitedeki en beğendiğim makaleler arasına girdi. Kesinlikle ilk 5imdedir. Lakin yine de bir kesiti hala kafamı kurcalıyor. 20li yaşlarda uzun süreli ilişki kurmamak gerektiği tavsiye ediliyor ve hatta daha da ileri gidip ” güç elde etmek istemiyorsanız tamam uzun ilişki yapın” deniliyor.
  Ben 20 yaşındayım ve şuan gerçekten çok iyi anlaştığım ve yanında çok rahat hissettiğim bir kız arkadaşım var, gayet de iyi anlaşıyoruz ve yaklaşık 8 aydır beraberiz. Kırmızı hapı nacizane anladığımı da düşünüyorum ve neden bu yaşta uzun süreli ilişki yapılmaması gerektiğini anlıyorum. Fakat ben ilişkimizde biraz da şunu fark ettim ki bu ilişki ilerledikçe benim sorumluluk bilincim artıyor ve belki de kız arkadaşıma “yetmem” gerektiği de için kendimi daha da motive buluyorum. Tüm bu tarz nedenlerden bu süreç içinde erkeklikte de geliştiğimi düşünüyorum. Yani işi yaparken pişmek gibi.
  Bu çerçevede bu duruma tespitimi değerlendirirseniz sevinirim çünkü bayadır kafamı kurcalayan bir durum. Şimdiden teşekkürler.

  1. Hocam tespit güzel de “belki de kız arkadaşıma “yetmem” gerektiği de için kendimi daha da motive buluyorum” kısmı problem. Yani sen kız arkadaşına yeterli olmadığında seni bırakacak, mutlu olmayacak diye düşünüyorsun gibi geldi bana. Asıl merkezin kendin olmalı, evet kız arkadaşın seninle mutlu olmalı ama sen gelişmek için kendine odaklanmalı yoksa, hem potansiyelini harcarsın hem de bir süre sonra işler sarpa sarar. Bilmiyorum diğer arkadaşlar ne söyler.

   1. Katılıyorum. O kısım şöyle de sakat : 20 yaşındaykenki kızla zaten ayrılacaksın. Bu ayrılık öncesi karın ağrısına dönen bir kadınla ve sonra aşk ağrısıyla yıllarca debelenme ihtimali var. Ilişkiyi devam ettireceğim diye yıllarca kendinden fedakarlık yapmak var.

    Şimdi pat diye ilişkini bırak demem zira hoşuna gidiyorsa ve tamamen kendi kriterlerinle kendine yatırım yapmana engel değilse kimseyi dinlemene gerek yok. Tadını çıkar. Ama kız karın ağrısına dönerse, fazla yatırım gerektirmeye ve yük olmaya başlarsa sırf ilişki sahibi olmak için uzatmanı tavsiye etmem.

    1. Bu yaşlarda olan ilişkinin biteceğini ben de tahmin ediyorum evet. Fakat o debelenme ihtimali olsa dahi o riski almaya değmez mi ? Sonuçta o karın ağrısını da çekmem gerekir diye düşünüyorum.Gelişimim için. Ne dersin Mahmut abi ?

   2. Yetme konusunun yanlış anlaşılacağını tahmin etmiştim. O yüzden tırnağa alma ihtiyacı hissetmiştim. Bunu şu manada kastettim : sorumluluklarımın arttığını hissediyorum ve buna göre konum alıyorum. Yani temel amacım tabiki de kız arkadaşıma endeksli değil.

    1. Uzun süreli ilişkiyi sağlıklı şekilde sürdürmen için gerekli sorumluluk ve davranışları öğreniyorum dersen, tabi ki haklısın. Bu nokta da bir kişisel gelişim noktası bence, ama benim demek istediğim gereksiz trip ve aşırı istekleri olmaya başlayan kız için yapılacak şey belli. Şuanda böyle bir durum olmayabilir ama uzun süreli ilişkilerde bu genellikle olan bir şey. Tabi ki bu sana yani kızın hipergamisini tatmin etmene bağlı.

 22. Diyelim ki bir ortamda (kurs gibi) mavi haplı başladık. 1-2 ay geçti. Bir anda değişir ve baya rahat olursak sıkıntı olmaz mı? Sonuçta iki gün öncesinde beta davranışları vardı. Bir anda değişme olayı ise zorlayarak. Belki anlaşılır zorlayarak yaptığım bilemem. Yapılmalı mı sizce bu? Sonuçları ne olur?

 23. Deneme yanılma ile çok uzun yoldan öğrenirsiniz, çünkü bu yöntem rasgelelik üzerine kuruludur, oradan oraya savrulur gidersiniz. Onun yerine belli bir stratejiniz olsun. Mesela aynı anda tek bir taşı değil de birçok taştan oluşan bir bloğu hareket ettirmek gibi (sliding puzzle).
  Ayrıca sohbet ederken sondaj yapın. Yani hakkında bilgi alın, o zaten bilgi vermeye fazlasıyla istekli. Siz asla bu kadar istekli olmayın.
  Son olarak sizi red eden hatuna kıçı boklu demeyin. Bunu red yiyen kadınlar yapar. Öf zaten tipsizin tekiydi diye kendini avutur.

 24. mahmut abi selamlar ,soruyu bi kız var diye sorucam ,ama genel bir durum var ortada yd atan bizimle zaman geçiren kızın sevgilisi varmış ne yapmak lazım ,birde sevgilisinden bahsedince ne yapmak lazım . cevabını bekliyorum ,kız kino vs. atıyor sadece bakışma değil olay

  1. şunu anlayın artık. kız zararsız olarak gördüğüne de dokunur ya da yanında rahat olur. Aradaki farkı bir süre sonra anlarsın. senin durumdaki gibi. uydu ya da en iyi ihtimalle plan B.

 25. Mahmut abi şu kriz döneminde sürekli yeni kıyafet almak istememin temelinde hala mavi haplı oluşumun olduğunu anlatan bir yorum yazar mısın? Kabul çok şık olduğumuzda dikkat çekiyoruz ama normal giyinmeninde sahadaki ekmeğini yedim. Ama bu sanki takıntı gibi bişey. Hiç ihtiyacım yokken niye yeni sezon kıyafet almaya kalkıyorum acaba. Saygılar.

 26. Mahmut abi selamlar.Strateji üzerine yazdıkların ve bilimsellikle örneklediğin yazılarını 3 haftadır okuyorum.Ve burs anladığım kadarıyla, kadınların üzerine kurulan bir çerçeveli hayatın ne kadar bizim erkekliğimize zarar verdğini, bizlerin asıl kendi hayatımıza kafa yormamız kendimize başarı sağlamız gerektiğini hertürlü şekliyle mantığıma tam otuturdun kafamda.Ben mavi haplıydım 5 yada 6 senedir.Hayatıma dahil olan bir çevrem sayesinde tesisi konulmayan hasta gibi çeşitli başarısız tedaviye mağruz kalmıştım.Neyseki 6 ay önce tanıştığım bir arkadaşım bendeki egosal durumu aşarak çözüm odaklı farkındalığı sağlamama doğru soru ve zamanla gözümü açmamı sağladı.Sizler buna mavi hap kırmızı hap hastalığa beta vs. gibi terimler yükleyerek kafamıza oyun misali gözlem, teşhis,hamle algoritmalarını en hızlı kazanımlara kavuşyuruyorsunuz.
  Sorum olacak size;
  Bir kız var vs gibi değil zaten:)
  Erkeklerin uydu kadınları gibi bir durumu olur mu?
  Net arkadaş Kanka brooo diye üstüne basa basa hitap ettiğim kızlardan ve zaman ayırmadığım ayda 1 falan buluştuğum kızlardan kankadan fazla değer görüyorum.ben sosyal mediamda kendim hariç kimseyi paylaşmayan insanım.Ve bunlar benimle tek fotoğrafları olsun yazışması olsun paylaşıyorlar.Yazışma dedimde bunun storisini atanada ayrı bi kıl oluyorumda nyse.Sizce yoksa bunların beni uydu yapıyorlar yapıyorlarsa kesmelimiyim muhabbeti.Çünkü uydu erkek deyince kullanılmış erkek sfatı geliyor kafama ve bu canımı sıkıyor.
  Mahmut abii cevaplarına göre uzatırım uzatmam konuyu ama yazdıklarımdan kişiliğimi alanız edebilecek özellikleriniz var.Mavi haplılık varmı daha

  1. Günümüz feminenleşmiş erkeklerinin kadın gibi ilgi ihtiyaçlı olmasından bu uydu kadın olayı varmış gibi görünüyor maalesef. Ama kadınlarda bir nevi statü sembolü olan uydu erkekte kadınlaşmaya işaret eder. Erkeklerle anlaşamıyor ama kadınlarla iyi anlaşabiliyorsan, erkeklerce dışlanıyorsan ya da kadın arkadaşlığını erkeğe tercih ediyorsan kadınlaşmışsındır muhtemelen.

   Kızlar için ise tabii ki kız arkadaş yani uydusun. Varmış gibi dedim zira aslında kadın seni cinsel obje saymadığı için teknik olarak senin uydun değil. Uydu erkek gezegenine cinsel ilgi duyar. O nedwnle bu kızlar muhtemelen uydu değiller.

   1. Yok sürekli arkadaş cevrem kadın değil.ama dışarıdan ve işin temeli karşıdan öyle gözüküyor haklısınız.Dikkat ederim.Bir erkeğin kız kankası olmaz.Kadın uydu sorusu bunların içinde beraber olmayı isteyipte reddettiklerim olduğu için kafamı karıştırdı.Suna hak verdim kadın feminizmi erkek ilgi vs. erkek ilgiye ihtiyaç duymaz verir ama bunu hakedene az az yazınızın birinde erkek ilişki kapısı kadın sex kapısı konusunda ilgi ve ilişkinin bizde olması bunu zor vermemiz değerini arttırmamız sexside kolaylaştıracağı sunmaları gereken birşey olduğu (sex yoksa ilişki ilgi yok) düşüncesi oluştu.yanlışmı düşünüyorum yanlışmı anlamışım.
    Saygılar..

    1. o yürüdüğün ve seks yaptığın kadınla geçerli. eğer zaten bu bahsettiğin kadınlara mesafeli arkadaş muamelesi çekip için için onlarla yatmak istiyorsan bu seni tipik uydu yapar.

     1. Anladım mahmut abi birazda kendimize karşı dürüst olmak burada olay
      Yatmak istemiyorsam değilim mesafe koyup istiyorsam uydu olursun meriç olursun

 27. Çoğu erkek benzer sorunları yaşıyor. Sebebi senin sonucu(ilişki veya seks) kızlardan daha çok istemen. Sen eve kız atmaya dayalı bir hayat kurmuşsun, her şeyi tamamlamışsın kendince ama sorunun kafan rahat değil. Sürekli yeni kızlarla yatmaya ihtiyaç duyan bir psikolojidesin ve sonuçlar iyi gitmeyince kafayı yemeye başlamışsın.

  Sorunun basit adamım, kızlardan daha çok istersen seksi ve ilişkiyi o iş olmuyor. Bende zamanında aynı hatayı yaptım ama artık sikimde değil. Kadınlar daha çok isteyene kadar kendini geliştir

 28. mahmut abi ben dışarıya muhtaç değil gibi duruyorum kızlarla veya kim olursa olsun başkalarının yanında da böyleyim. Herhangi bir kıza yürüsem de normal doğal sohbetim oluyor daima hiç kasılmıyorum. Sohbet olayında da akıştayım. Yeri gelir açarım sohbeti sorarım. Tek sıkıntım karşımdakine hissettirememe olayı mı? bunu nasıl aşacağım. Dante dostum sen de cevaplarsan sevinirim.

 29. Abiler yapamıyorum hayatımı sevgilimin üzerine kuruyorum ne yapsam o aklımda ne zaman mesaj atsam ne zaman geri dönecek diye bekliyorum, benim sevdiğim kadar o seviyor mu bilmiyorum. Mavi hap hala içimde etkisi bitmiyor

  1. Ne oluyor yahu! Kadınlar sürekli bu siteye damlamaya başladı. Bir de mavi hap diyor.
   Abla, mavi kırmızıyı bırak; yolda gördüğün erkeklere daygame yap sen. Mesela arkadan yaklaş; ” pardon yakışıklı, seni gördüm hoşuma gitlcksjdkdopcproo ahhh hemen ne öpüyon ya”

 30. Dostum, arkadaşlar da yazmış kendini analiz etmek konusunda çok yüzeyselsin maalesef. Doğal olmanı engelleyen de bilişsel sistemindeki otomatik düşüncelerdir. Bunlar yüzeysel ve ele alınması kolay materyal, tabii bilene. Kurduğun iletişimlerde büyük ihtimalle karşı tarafın seni nasıl değerlendireceği konusunda hala büyük bir anksiyete yaşıyorsun ve bu da özgüvenini düşürüyor. Yetersiz hissediyorsun. Bu yetersizlik de ara inançlarının da altında temel şemalarından kaynaklanıyordur. Terapiyi deneyebilirsin, sağlıcakla.

  1. İyi hissetmek kitabını okudum.
   Şema vs olayına da. Çok vakıfın. Ama Mahmut beyin yaptığı yorum bence doğru:
   Özgüvenim ve kendime atfettiğim değer az!

 31. Mahmut abi sordum cevap vermedin

  Erkeklerin dar (ve/veya) kısa pantolon giymesi hakkında ne düşünüyorsun?

  Aynı zamanda herkese soruyorum

  1. Mahmut abi’nin yerine Ben cevap veriyorum.
   Dar pantolon giyen erkek götoştur.
   Hem dar hem kısa giyen erkek nonoştur.
   Buna hoşgörüyle bakan erkek godoştur.
   Bununla çıkan kadın folloştur.

   1. Ben o kadar ağır konuşmam ama dar pantalon gerçekten soya oğlan üniforması. Üstelik vücuttan uzak durması gereken taşakları (vücut ısısından uzak durmaları gerektiği için çyle sarkıyorlar) vücuda yapıştırdığı için erkeklik hormonu salgılamanızdan ilerde baba olmanıza kadar bir sürü şeyi engelleme potansiyeli var.

    1. Muhabbet hazır göt, taşak seviyesine inmişken birazdan okuma lütfunda bulunacağınız bir mevzuyu hemen kusayım şuraya.
     Bilimsel olarak kadınların cinsel açıdan en istekli oldukları dönem, iki adet döneminin tam ortası ki bu da takriben 10-17. Günlere tekabül eder. Bu dönemdeki bir yürümenin çok daha verimli olacağını düşünüyorum. Sitedeki makalelerin ve yorumların çoğunu okudum ama ‘kızın en kısa sürede adet gününü öğrenin’ gibi hayati bir tavsiye neden verilmemiş inanamıyorum size. Adet döngüsünü bilmek bize ne kazandırır:
     1) yürümenin başarı oranını arttırır.
     2) f-close olabilecekken son dakika direncine maruz kalmazsın. Ki kız ‘bugün olmaz’ diyorsa adetlidir. Hop gitti bütün emekler. Birde durumu yanlış anlayıp gereksiz next ihtimali de var.
     Peki nasıl öğrenilir:
     1) hani bazen kızlar popoyu kapatacak şekilde bellerine kazak vs. Birşeyler bağlar ya işte o adet görüyordur. Yürüme başarı oranı düşük.
     2) pantolonda büyük veya çok sayıda yırtık, etekte derin yırtmaç, sırt dekolte, göğüs frikiği. Adet arası dönemde. Yürüme başarı oranı yüksek. Bilimsel araştırmalar göstermiş ki kadınlar ilişkiye açık dönemlerinde vücudun daha büyük yüzdesini görünür hale getiriyorlar.
     3) kendisinden öğrenmek en garantili yol. Nasıl bir muhabbet kombinasyonu kurulur bilemiyorum. Mesela benim şöyle bir diyaloğum olmuştu:
     -bugün biraz rahatsızım.
     -umarım kısa sürede iyileşirsin.
     -iyileşecek.
     Bunlar bilimsel, ispatlanmış, seviyeli kısım idi. Şimdi gelelim götlü, taşaklı, seviyesiz, ispatlanmamış, kulaktan dolma, Naçizane görüşlerime:
     Malum kadınların koku duyusu bizden çok gelişmiş. Hatta kokunun içindeki feromonları dahi bilinçaltında işleyerek karşı cinsin genetik yapısını kabataslak çözebiliyorlar. Medeni bir toplumda koku duyusu eskisi kadar hayati olmadığından zamanla körelmiş. kadınlarda halen güçlü olması erkekler kadar evrimleşemediklerinin bir göstergesi ama konumuz o değil.
     İlk buluşma veya yürümede:
     1) 24 saatten daha yakın sürede duş almış olmayın. Sık duş almak feromonlarınızın karşı tarafta algılanmasını engeller.
     2) parfüm kullanmayın. Bu da feromonları baskılar.
     3) ilk buluşma/yürümede kadınla tokalaşmak faslı var ya (yetkili bir abinin nasihatidir. Elçiye zeval olmaz) işte orada nükleer vuruş. Kısa süre öncesinde Elini zikine, taşşağına, olmadı en azından koltuk altına sür ki feromonları direkt temas ile karşıya naklet.
     Saygılar

 32. Hocam şimdi reddedilirsek, beğenilmezsek v.s umursamıyoruz. Fakat şöyle de bir durum var; kız bizi beğeniyor, merak ediyor, ilgi duyuyor iken biz bu duyguları tersine çevirebiliyoruz. Bunun sebebi neyin uygun olduğunu bilmemek. Diyebilirsiniz ki neyin uygun olduğuna senin karar vermen gerekiyor. Bana uygun olan şimdi telefonu açıp eve çağırmak. Dolayısıyla ilişki sistemine uygun bir davranış düzeni var ve buna biz karar veremiyoruz.

  Muhtaçlık psikolojisi, kadınları melek sanma, kırıp parçalamaktan korkma v.s bunları geçtim direk. Sadece reelde işi ‘yürütmek’ için, ileriye götürmek için hangi davranışların, sözlerin uygun olduğunu kestiremiyorum.

  Mahmut Abi cevapsız bırakmazsın umarım.

  1. Katıksız mavi hap bu işte. Sizin sürekli kendinizi sanki uygun davranışlar, sözler varmış ve bunları bulmak zorunda olan uşakmış gibi beyninizin yıkanması. Sen kızı itiyorsun ama bunun nedeni nasıl davranacağını bilmemekten ziyade böyle ezik ezik doğru yolları araman. Eğlenmene bakarsan, kendini merkeze alırsan, gerisi kendiliğinden gelir zaten.

   Dolayısıyla ilişki sistemine uygun bir davranış düzeni var ve buna biz karar veremiyoruz.

   Sanki kadınının ayaklarını kesen bir öpüş, kadının kendinden geçiren bir söz var gibi düşünen ezik mavi haplının ezik fantazması bu.

   ilişki sistemine uygun bir davranış düzeni değil ilişkiye uygun erkek vardır. Sen ağzını açtığında muhtemelen o erkek olmadığını bağırıyorsun zira bunları yazabilen erkek gerçekten de kadını itecek bir kişiliktir.

   Kadının ayağını yerden kesecek bir teknik yoktur, erkek vardır. Sen sadece o erkek olmadığın için tali yollardan lütfedilirse kadın bulacak erkeksin.

   1. Bahsettiğim şeyin teknikle bi alakası yok yalnız. O halde siteye “bilmeniz gereken hiçbir şey yok. Bir şey aramayı bırakın sadece eğlenmenize bakın” yazın ve makale falan yayımlamayın. Sırf bu yansama olmasın diye “Bana uygun olan şimdi telefonu açıp eve çağırmak.” Yazdım. Çünkü konuşmak istemiyorum merak etmiyorum, anlatmak istemiyorum herhangi bir anı v.s

    1. Ben bütün buluştuklarımı instagramdan buluyorum 🙂

     Ekliyorum (takip ediyorum) onlar da takip ediyor.

     Muhabbet- telefon (bazen telefon verilmeden)-buluşma-reddedilme-kapanış 🙂

 33. Fazla bilgiyle overload olup, bunları uygulamaya dökemedikçe kişinin kendi kendine gerilim yapması normal, önce burda bi anlaşalım. En zalim eleştiriyi kendi kendinize yapacaksınız, sonra belki kafanızı biraz kaldırıp, gözünüzü aralayabilirsiniz.

  Sessizliği bozmak olayı benim de salak salak yaptığım bi manevraydı.
  Hatun da tarikat lideri gibi kollarını kavuşturmuş, tek kaşı havada beni izlerdi. Ben o anda dünyanın ve uzayın sırlarını da versem, hatunun gözünde palyaço gibi olacaktım ama malum bi sikten haberimiz yok. Hala da yoktur belki.

  Bunu geçende de Twitter’a yazmıştım. Bir kadın, size tam da
  hayal ettiğiniz gibi, köpekler gibi (niye bu şekilde istiyorsunuz onu da anlamış değilim) aşık da olsa, telefondan mesaj attığınız anda, egosunu devreye sokarsınız. Sizi sevse de kendisine yürüyen yüzlerce herif arasında sizi kafasında konumlandırmaya başlar. Telefon almayı kesin ve kati bir başarı olarak görmeyin. Kadınlar, bazen ayaküstü reddedemeyecekleri erkekleri sonraları daha nazik ve kitabına uygun defetmek için numaralarını
  verebiliyorlar. Kısaca, kadınlara mesaj atma olayını minimum tutmak, her zaman iyidir. Ayrıca burada da denmiş; size yatırım
  yapmayan kişinin numarasını almak için takla atmayın.

  O sessizlik anlarında dahi hatunun gözlerinin içine bakıp sikko bir romantizm yaratmaya çalışanlar da var. Türk dizisi çekmiyorsunuz. Evet, kadınların Türk dizileriyle büsbütün mallaştığı bir gerçek ama sahada işler böyle yürümüyor.

  Kadınlar, sizin hakkınızdaki ilk izlenime yaklaşık 5 saniye gibi kısa bir sürede karar verirler. Sonraki 5-10 dk içinde de sizin hareketlerinize göre kararlarını verirler. Tekrar diyorum, yatırım önemli. Size yatırım yapmayan kıza-kadına ne diye amme hizmeti yapıyorsunuz ki? İyilik meleği misiniz siz? Yatırımın yapmıyorsa, rantını düşünüyordur, basitlik güzel.

  Böyle durumlarda, ilgi alanınızın olması çok önemli. Ama boş beleş değil, gerçekten sevip yaptığınız bir ilgi alanı. Olmadı mı? Olmasın? En nihayetinde uğraşacak bir şeyin var.

  “Yanlış bir şey söylesen seni masaya yapıştıracak Tekwando şampiyonu hatunlarla mı buluşuyorsun?”

  Postun özeti budur. Niye geriliyorsunuz? Siz rahat ve kararlı
  olduğunuzda otomatik şekilde kendini low profile’a alan bir
  canlı lan kız dediğin. Seni dövecek 7 tane sabıkalı abisi falan yoksa rahatla ve sesinin çatallaşmasına izin verme. Savaşa gitmiyorsun, amaç eğlenmek ve deneyim kazanmak. Kadınla atışıp, sidik yarıştırırsanız, sıçarsınız.

  BONUSLU: Mahmut abi, akşamları yazmak için gittiğim kafedeki 19’luk garson kızdan Gal Gadot tarzı bir dudak ısırması yakaladım. Kız kahve getirirken, “ya pardon, burcunuz nedir acaba?” diye bir soru sordu. “Neden, uyumumuza mı bakacaksın?” cevabını verdim.
  “Ya sadece merak :/” dedi ve sonra belli olmasın diye yanımdaki arkadaşa da burcunu sordu. Üç-dört gün sonra başka bir hatunla otururken palavradan el falı bildiğimi söyledim ve kino yaparken
  beni gördü ve gelip el falına bakmamı istediğini söyledi. Küçümseyerek, “Ben el falı bakmayı bilmem” deyip piç piç sırıttım. Önerebileceğin bir şey var mı?
  NOT: Garson kızın kankası olan bir diğer garson kız da gözleriyle beni taciz ediyor bu arada.

  1. Önerebileceğin bir şey var mı? Hala el falina bakmami istiyor musun de. Eger evet derse “tamam surada su gun bulusup bir kahve icelim bakayim” diye disari cagir. Kizi begeniyorsan tabii.

 34. Arkadaşlar lütfen yorum :
  Dün bit kızla buluştum…
  -muhabbet çok iyiydi
  -yürüdük vs.
  -elini tutmama fln izin vermedi 🙁
  -ben susunca sıkıldın mı fln dedi
  -kendimi kasmadım daha çok o konuştu (Mahmut beyin tavsiyesini uyguladım:)
  -sonra eve bırakınca arabadan öpmeden indi
  -evden bana hemen mesaj attı
  -ben beklediğin gibi miydim vs dedi
  -yanağındaki çukur güzel demiştim. Eve gidince hemen oraya baktım ben yeni fark ettim vs dedi
  -evde tek başına kalıyor. Beni kahvaltıya çağır dedim hayır eve almayacam dedi seni ben de tmm dedim 🙁
  -daha önce kimseyle sanaldan buluştun mu dedim. Hayır dersen inanırım dedi hayır dedim.

  SONUÇ:
  Bence bu da bi bahane bulup gidecek :(..
  Birşeyler eksik ama ne anlamıyorum.
  Kız etkilendi benden Emin’im ama kendisi gidecek bundan da eminim.

  Bu durumdan dolayı:
  -düşük profillere yöneliyorum
  -ilk buluşmada öpme sevişme Vs istiyorum.
  -aksi halde çok zoruma gidiyor.

  (Mahmut bey bunun bir kız daha bulamayacağımıza olan inançtan kaynaklandığını bir yazısında ifade etmişti )

  Genel olarak yazdıklarımdan benim durumumu anlayan ve çözüm önerecek olarak varsa lütfen yorum yapsın.

  1. İlk buluşmada evine davet edip önünde diz çökerek fermuarını indirmedi mi ?!?!? NEXT!

   Hocam sen ne kendine güvensiz adamsın. Sen bu kadar negatif ve kendine güvensizken gider tabii! Eğlenmene bak dedik hatun arabandan iner inmez eğlenmeyi bırakıp yine kendi ezikliğinde boğulmaya başlamışsın.

  2. evde tek başına kalıyor. Beni kahvaltıya çağır dedim hayır eve almayacam dedi seni ben de tmm dedim

   Ben açlıktan duvarlara tırmanan bir abazanım deseydin direkt. Belki böyle anlamamıştır 😀

   Seni eve almayacağım diyen kıza gülerek “hadi ama bak mapustan çıktıktan sonra evine girdiğim kadınları yemeyi bıraktım” falan denir.

    1. Değil Kerem. Aç olduğunu düşünürsen bu zaten tavırlarına anında yansır. Kontrol edebilirsin de. Bak Çağatay Ulusoy’a benzerim yanı öyle derler ve de tip sevismeye veya atak yapmaya geldiğinde 2.planda kalır. 1.plan da cesaretin atilganligin vardır bunu yapmazsan 2.planin ise çoğu zaman ise yaramaz. Kendimden net biliyorum. Bir de bolluk zihniyetine ; o an tam senin isteğin sevdiğin birşeyi yaparsan otomatikman girmiş olursun.

  3. Hacı sen onu bırak da bu kadar kızla nasıl buluşuyorsun buradaki arkadaşlara taktik ver. Daha buluşma ayarlamayanlar var.

   1. Gerçekten sorun ne anlamıyorum ciddiyim? Ne yapabilirim?

    Esprili biriyim 🙂
    Tipim ortalama üst bence 🙂

    Bu açıdan buluşma çok kolay oluyor benim için…

    Ama buluşma sonrası sorun oluyor!

    Eve davet etmemesini nasıl değerlendirmeliyim?

    Tmm ilk günde davet etmemesini anlıyorum ama bu hiç davet etmeyecek gibi geliyor bana?

    Efendi tip olarak algılandığımı düşünüyorum

    Ne yapmam lazım?

    1. Adamim sen erkeksin amina koyim ya erkek lan erkek adamsin sen ne diyosun amk kendine gel.abaza gibi gorunmeyi kes istedigin zaman parasini verip am bulabilecekken boyle mal mal seylerle kendi kafani sikme.sen erkek adamsin ve senin de seks yapmaya ihtiyacin var ve bu tahmin edemeyecegin kadar normal bisey amk.kizdan isteyip verecegi bisey degil veya kizi ikna ederek alabilecegin bisey degil.istersen tek kelime etme ama kizlara tasaklarindan yayilan testesteronu hissettirdigin anda isler daha kolaylasacak.bunu abaza gibi gorunerek degil.onune gelen her kizla yatma hayali kuran bi amsalak olmadigini ve senin de sikinin bi degeri oldugunu once kendine hatirlatman lazim.senin iyi bir farkindaliga ihtiyacin var.umarim en yakin zamanda bu zavalliliktan kurtulursun cunku disaridan gorundugun halin bana kendimi hatirlatiyor.unutma adamim biz erkek adamiz hic bir zaman ne kizlari ne de baska bir seyi takinti haline getirmeyiz.hele hele bir am icin kendimizi uzmeyiz.kendini disipline et ve kendini boyle bir konuda harap ettigin icin cezalandir amina koyayim.git de biraz peaky blinders izle thomas shelby nin hal hareketlerini icsellestir bak bakayim erkek adam dedigin kafaya bunlari takiyor muymus.

 35. Mahmut abi teşekkür.
  Dün burada yazdığım yorumdan sonra erkeğin kankası olmaması gerektiğini kafama kazıdıktan sonra düşünceyide nexledim o konu tamamen bitti.
  Şöyle bir durum var.Projem var yakın tarihte müzikal anlamda.Yardımı olan bir kız vardı ve 1 2 haftalık tanıştım.Yazışmalarım öncesine nazaran daha verici değil (muhtaçlık psikolojisi gibi).(kız buarada yüksek notlu hem zeka hem görsel olarak ve bunu önemsemiyorum tek o yok nexlemek sorun olmaz ne olursa olsun)Hareketlerim sonucu karşı taraftan daha sıcaklık kısa cevaplara kaşı artan sorular eskiye göre.konum burda tek kadın değil tabikide sadece kısa cevaplarla cevapladığım diyoloğa girdiğim tek kız o değildi dün akşam.Diğerlerindede aynı tavır vardı.Projeyle alakalı olduğum kişininde ne numarasını istedim nede farklı bişey.sadece bir ara bana neden siz diyorum ben sana dedi bilmem deyip normal üstünde durmadım.siz mız kalmadı ortada.Bunları yazıyorum size ki sizin anlattıklarınızı ne kadar anlamışım diye.Yakında dans grubunu da toplıyacaz alanizlerimi tekrar paylaşırım.Geçen seneden farkı benim açımdan 10 kg vermiş olmaz parçalı kollar omuzlar fit bir vücut.İyi günler diliyorum herkese.

 36. Mahmut bey merhabalar, ben hiyeraşide nereye geliyorum bilmiyorum o yüzden size soracağım. Kendimi beta veya alfa olarak görmüyorum çünkü.

  Yaş 33, iyi sayılır bir işim var maaşım da ortalamanın çok üstünde ek olarak bazı yatırımlarım var. İlk okuldan beri “inek” oldum ve üniversitenin sonuna kadar aynen bu tavrımı sürdürdüm. Giyimime hiç dikkat etmedim, sosyallik beni hiç bir zaman ilgilendirmedi. Kızlara yürümekten sanki onların evinde 4 gey var da beni bağlayıp tecavüz edeceklermiş gibi korktum, benimle samimi iletişime geçmeye çalışan kızlarla “hıhı tamam kesin öyledir” tarzı konuşarak onları kendimden soğuttum (bilerek yaptım bunu zira kadınların yükselmeme engel teşkil edeceğini düşünüyorum, gerçi yürüsem de soğuturum ya büyük ihtimalle neyse). İş hayatımda etik olmayan yollarla normalde ulaşmam gerekenden daha büyük yerlere ulaştım, hak yedin mi diye soracak olursan evet yedim ama kesinlikle pişman değilim birdaha olsa birdaha yaparım sonuçta şu anda daha iyi bir yaşam sürüyorum. Üniversite sonrası hayatımda kişisel gelişimim için çalıştım. Çok kaslı olmasam da en azından fit bir vücudum var, dövüş sanatı olarak karate yapıyorum.

  Kızlara yürümekten korktuğumu söylemiştim, ben de iki tane (metres mi orospu mu deniliyor tam bilmiyorum) güzel ve seksi hatun tuttum parayla, iki haftada bir soluğu bunlarda alıyorum ve gün boyu bunlarla takılıyorum (nadiren threesome yaparım çünkü seksin bir erkek ile bir kadın arasında ikisinin de rızasıyla gerçekleşen bir eylem olduğuna inanırım). Ödediğim para hayli fazla ama yapabilecek birşey yok, korkuyorum.

  Sadece hiyeraşideki yerimi öğrenip gideceğim, iki metresimle (yada orospumla adı her neyse) ve elde ettiğim (ve edeceğim) para ile mutluyum.

  1. “bilerek yaptım bunu zira kadınların yükselmeme engel teşkil edeceğini düşünüyorum”
   demişsin. Hocam HARFİNE KADAR katılıyorum da sadece meraktan bir şey soracağım, bunu düşünme sebepleriniz nedir?

   1. Kadinlarla basarisiz olup isini parayla gormenin hiyerarsideki yeri neyse o iste.abinin derdi kadinlari kariyerinin onune koymamak degil kadinlari hayatinin hic bi yerine koymamak.cocukluktan gelen sorunlu ebeveyn iliskileri eksik baba figuru vs

    1. Ailemi 3 yaşındayken bir trafik kazasında kaybettim, akrabalarım beni yetiştirme yurduna vermiş. 3 yaşımdan üniversite bitinceye kadar yetiştirme yurdunda büyüdüm. Belki de yaşadığım yurdun zor şartları yüzündendir.

     Ama faydası ne biliyor musun, dünyanın ne olduğunu erken yaşta anlıyorsun. Benimle üni okuyanlar lay lay lom takılırken ben kafamı derslere ve kendimi geliştirmeye gömmüştüm.

     Onlar şimdi kuru maaşa sürünsünler ben hayatımı yaşıyorum, kadınlar da eksik olsun.

     1. Paran varsa seks için kadın eksik olmaz. seekingarrangements İstanbul’da bile var artık. Şeker bebek müessesi. Eksik olan uzun sürel ilişki, çocuk yetiştirebileceğin bir aile kurmak falan olur. “Kadın” olmaz.

      Fakat sen paran olunca kadınlar peşinde koşacak sananlara iyi bir örneksin. O iş sadece parayla olmuyor.

   2. Kadına yürüyeceğin vakti
    -Borsada fırsat kovalamaya
    -Kitap okumaya
    -Eksik olduğun alanlarda kendini geliştirmeye
    -Bilgisayar oyunu oynamaya (evet, bilgisayar oyunu seksten daha zevkli bana göre seni bilemem)

    Harcayabilirsin.

    1. Bunlar bir arada yapılamayacak şeyler değil. Ayrıca bir kadını kur yaparak elde edip beraber olmanın, kadınlarla beraber olabilen (satın alabilen değil) erkek olmanın biyolojinin derinlerinden gelen bir zevki var. Mesela sen o zevkten mahrumsun. Hem kadınlarla başarılı olup hem de iş hayatında başarılı olan çok erkek var. Temel mesele kadınlara odaklanmamak ve gereksiz uzun süreli ilişkilerde enerji harcamamak.

     Kendini kadına adayan adam nasıl aşırı uçsa, sen de öteki tarafta aşırı uçsun. Senin gibi olmak kendini kadın yolunda harcayan adam gibi olmaktan tabii ki daha iyidir ama iki taraftan da çok daha iyisi var.

     1. Kısa Özet: KADINLARIN AMINA KOYMAYI DEĞİL PARANIN AMINA KOYMAYI HEDEFLEYİN.

      “Ayrıca bir kadını kur yaparak elde edip beraber olmanın, kadınlarla beraber olabilen (satın alabilen değil) erkek olmanın biyolojinin derinlerinden gelen bir zevki var.”

      Ego tatmini için daha iyi yollar var. Başarılı erkek olduktan sonra “kadınlarla beraber olabilen adam” olmanın fazla önemi yok. Seks yapınca kadınları domaltmış gibi hissedersin ama herkesten daha başarılı olunca herkesi domaltmış gibi hissedersin.

      Kadınlara yürümek önemli bir zaman kaybı. Bir de yine katılmayabilirsin ama the red pill her ne kadar kadınları değil başarıyı kovalayın dese de verilen tavsiyelerde yine biraz kadınların beğenisini kazanma amaçlı şeyler görüyorum.

     2. Bunun ego tatminiyle alakası yok. Biyolojinin derinliklerinden diye boşuna koymadım oraya. Ergenler ve hep ergen kalanlar bunu ego tatmininden ayıramayabilirler ama bu bir zevk. Biyolojik dürtülerinin yarattığı bir mücadele ve o mücadeleyi kazanman sonucu salgıladığın hormonlar olay.

     3. Bayılıyorum bu MGTOWcu tayfanın “kadının beğenisini kazanma amacı” lafına. Sanki bizler birar aziziz, evliyayız, hayatımızı kadın beğenisi kazanmaya, kadınları memnum etmeye adamışız. Kendileri sikişmediğinden pek bilmiyorlar tabii ama kendi seks zevkimiz için yapıyoruz bunlar. Yine pek bilmediklerinden söyleyeyim, sanırım hem parasıyla hem parasını vermeden düzinelerce kadınla seks yapmış biri olarak biraz tecrübe konuşturabilirim :

      1 – Yumuşacık mavi haplıların “ıggh sevgi olmadan seks olur mu” lafı palavra, parayla yaptığın seks de bal gibi seks ihtiyacını karşılar. Duvara tırmanmanın bir manası yok.
      2 – Fakat hem hatunla karşılıklı girdiğiniz ve yatağa giren “ısıyı arttırma süreci” hem de bunun sonucunda meydana gelen tutkulu seks paralı seksten çok daha zevklidir. Sikişirken orgazmdan nefessiz kalan bir kadın senin seksten aldığın zevki arttırır öncelikle, ego tatmini ikincildir.
      3 – (2) numara biraz biyolojik düşünürseniz hiç mantıksız değil. Bir kere dopamin başarıya giden yolda yürüdüğünü düşünmenin hormonu. İkincisi de evrimsel olarak parayı basarım amı alırım şeklinde değil cesaretinle ve gücünle sekse ulaşırım çok daha eski bir mekanizma. Bu “kur yapma” sürecinde başarılı olmanın zevkle ilişkili olması çok mantıksız değil.

      Cesaretsizliğinden dolayı paralı seksi 100% kakalayan mavi haplılar ne kadar saçmalıyorsa, beceremediğinden dolayı kur yapılarak elde edilen seksi aşağılayan MGTOWcular o kadar saçmalıyor.

     4. Şimdi bana Dante ya da Hank Moody gibi bir adam gelip “abi kadınlara yürümek önemli bir zaman kaybı” dese ve MGTOW olsa ağzımı açmam. Ama MGTOWcuların ezici çoğunluğu, Nietzche’nin meşhur deyişi ile “acizliklerini erdeme çevirmiş adamlar”. Çoğu zaten yürüyemeyeceğini, yürümeye kalksa suratlarına reddi yiyip döneceklerini bal gibi biliyor. Kimi kandırdıklarını sanıyorlar, asıl benim anlamadığım bu.

      Kadınlara yürümek önemli bir zaman kaybı diyen adamların çoğu kadınlara yürüdü mü sonuç alacağına inansaydı, kadınlara yürürdü.

   1. Kadın sevmek zorunda değilsin hocam, temel ihtiyaç olmasa iki kadına para yedirmem. Mastürbasyonun zararlarını da hepimiz biliyoruz.

    1. Bu karıya kıza para yedirmek lafı yanlış anlaşılmasın. Sizin anladığınız, pavyondaki konslara para saçan, paradan başka bir değeri olmayan, kendini sadece para ile ifade eden cahil tipler.

     Oysa yeni tanıştığın bir kadını veya kızı zevk sahibi bir yere götürmek (pahalı olması önemli değil, zevk veren bir yer), pahalı olmayan ama kaliteli bir şarap, ne bileyim iki bira ısmarlamak para yedirmek değildir.

     Ya da güzel bir yerde bir kahve, iki çay masraf olarak görülmemeli.

     Önemli olan, sizin kaliteli, donanımlı, özgüvenli, maskülen olmanızı yansıtmaktır (ne kadar bilgiliyim, entelektüelim diye kendini paralamamaktır). Karşındaki kadın veya kız bunu tavrından, özgüveninden, rahatlığından anlamalıdır.

     Baktın olmuyor, hemen yol verirsin. Çünkü yokluk içinde değilsin, alternatif yaratma konusunda iyisin, bunu herkese hissettiriyorsun.

     Herkese selamlar.

  2. Biz onlara camiada sugar baby diyoruz.

   Duygusal güç, statü, para ve tipt olaylarından statü var ama duygusal güç yok sanki! Hiyerarşide yerin iyidir de kadınlardan korktuğundan bunun sana bir yararı olmuyor. Şeker bebeklerden aldığın seks seni tatmin ediyor ve 40ından sonra da edecekse neden devam etmeyesin.

  3. Hocam ben sence gerçek bir alfasın ve kırmızı hapı çok kişiden daha iyi özümsemişssin. Zihniyet olarak tamamen erkek olmuşssun ama uygulamadaki sorunun çok fazla para harcıyor olman. Bir de STD konusuna dikkat etmen lazım. Bir de gün boyu bunlarla takılma vaktinin değeri var.

   Bilgisayar oyunları bana göre seksten daha zevkli değil ama eğer senin için öyleyse bu mükemmel bir şey.

   Bazıları bana kızacak ama bu “parayla seks yapmak yerine kendi başarmış olmak çok daha zevkli” görüşünde de sorun görüyorum. Ego tatminin en büyük yolu olarak kadınları sekse ikna etmeyi görüyorsanız bence hala mavi haplısınız demektir. Kendinizi kendinize ispatlamak zorunda olmamalısınız. Bu arkadaş zaten çok az insanın yapabileceği şekilde zorlukları aşarak başarılı olmuş. Kendini kendine ispatlamak zorunda da değil.

   1. Biyolojik dürtülerinin ortaya koyduğu mücadeleyi verip kadına sahip olmayı “kadını sekse ikna etmek” olarak dillendiren adam mavi haplıdır, kadın merkezlidir. Kendi seks zevkimi biyolojik dürtümün başarı komutu ile eşleştirmem kendimi ispatlamak demek değildir. Zihin merkezinde kadın olmasına güzel bir örnek oldun.

    O nicki haketmiyorsun sen. Masmavi, kadın merkezli, mavi haplısın.

    1. Kadına “sahip” olmayı çok önemli bir olay olarak görmenin tehlikelerine dikkat çekiyorum. Eğer hiç bir kadına “sahip” olamazsanız da egonuzu tatmin etmenin alternatif yolları var diyorum. Hepsi bu.

     “Kendini kendine ispatlamak” ifadesinin neresinde sıkıntı var? Başarılı her insanın özgüveni artar. Kadınların senle yatmak istemesini sağlamak ve seks yoluyla onlar üzerinde güç elde etmek bir tür başarıdır. Ama ne kadar büyük ve önemli bir başarı olduğu tartışılır.

     İnsan önce kendini tanımalı ve bir şeyi neden isediğini çözümlemeli. Seks zevkli, kadınların senle isteyerek seks yapması daha zevkli. Ama bence büyütmemek lazım. Seks yapabiliyorsan, vücudu güzel kadınlarla seks yapabiliyor ve daha çok zevk alıyorsan ve hastalık kapmıyorsan bence bunun parayla ya da ücretsiz yapıyor olmandaki tek fark harcadığın para miktarı ve başarı duygusu eksikliğidir.

     Mavi haplılara göre çok daha olgun ve maskülen insanlarsınız buna şüphem yok ama hala bazı eksikleriniz olduğunu düşünüyorum. Bazılarınızın kadınlarla duygusal bağ kurma ihtiyacı duyduğundan bile şüpheleniyorum. O zaman hala olgunlaşma ve maskülenleşme konusunda çıkmanız gereken son bir basamak daha kalmıştır. Kişilik açısından erkeklerin %99unu aşmışsınız ama en tepeye ulaşamamışsınız.

     1. Tepe yüzde 1%i tepe değil?!? 😀

      Bazılarınızın kadınlarla duygusal bağ kurma ihtiyacı duyduğundan bile şüpheleniyorum. Pair bonding diye bir şey duydun mu sen? Bir kadınla duygusal bağ kurmak bir ihtiyaç tabii ki sen ne sanıyorsun? Bu ihtiyaç öyle olmazsa öleceğin bir şey değil ama yapabiliyorsan hayata zevk katan bir şey. Benim için siz, kadınla duygusal bağa köle adamların karşı tarafındaki radikallersiniz. Dediğim gibi kadınla duygusal bağın hizmetkarı olacağıma öbür uçta olmayı tercih ederim ama ortada dengeyi sağlayabilen adamlar iki radikal uçtan da üsttedir ve üstündür. Senin tepe sandığın şey tepe değil yani.

      Kadınlarla tecrübesi yok denecek kadar az adamlar gibi konuşuyorsun. Eğer gerçekten öyle ise pratik tecrüben olmayan konularda ahkam kesiyorsun.

     2. “Kadına “sahip” olmayı çok önemli bir olay olarak görmenin tehlikelerine dikkat çekiyorum. Eğer hiç bir kadına “sahip” olamazsanız da egonuzu tatmin etmenin alternatif yolları var diyorum. Hepsi bu.” // “acizliğini erdeme çeviren adam” cosplay 😀

   2. Arkadaşın alfa olma ihtimali az. Tamam kadın ilgisi alfalığın iyi bir göstergesi olsa da erkeklerin lideri alfa olup kadın ilgisi çekmeyen adamlar da vardır. Ama arkadaşa peşinen alfa diyemeyeceğim zira dikkat edersen kadınlardan korkuyorum diyor. Kadın uğraşmaya değmez, zamanımı daha iyi başka şeylere harcarım demiyor. Kendi ağzından, kadınlara karşı korkaklığını, kadınların ayak bağı olma bahanesinin aslında kendi istesede yapamayacağını örttüğünü kendisi söylemiş.

    Arkadaş, beta olarak iyi para kazanmış ve aç tavana tırmanacağına akıllılık edip seksi satın alan biri de olabilir. Hatta bu tür kadınlar kendilerini orospudan saymadığından gerçeğe yakın ilgi bile gösterirler.

    Ama zaten alfa ya da beta olmak değil mesele. Maskülen misin, değil misin olayı. Günümüz modern toplumunda çok parayı maskülen olmadan da kazanırsın. Maskülenite kadından korkkmakla pek yan yana giden şeyler değil ama çok küçük yaşlardan mücadele içinde zor bir hayatı olmuş. Hayatında kendisini feminenleştirecek bir anne veya beta baba faktörü olmamış. Maskülen de olabilir.

    1. Öncelikle tüm yorumlarınız için teşekkürler Mahmut bey (ve diğer kişilere de).

     Ben kendimi kadınlar konusunda şöyle gerçek hayatta yaşadığım bir diyalogla özetleyeyim.

     Konu: Bir kadın ile iş görüşmesi (şirket ve iş görüşmesi hakkında detay veremeyeceğim ne yazık ki).

     Bu kadınla bir lokantada buluştuk (benim şirket ödüyor yemeğin parasını) ve iş konuşacağız. Neyse masaya oturacağız kadın güzel sayılır hot babe denilen sisteme göre 6.5 puan veririm.

     Kadın: Hiç mi nezaket kuralı bilmiyorsunuz?
     Ben: Anlamadım?
     Kadın: İnsan nezaketen sandalyeyi çeker!
     Ben: Buraya iş konuşmaya geldik buluşmaya değil
     Kadın: Nasıl ya
     Ben: Bakın hanımefendi güzel sayılırsınız ve böyle bir şey bekliyor olduğunuza tanıştığınız tüm erkeklerin size yürüdüğünü zannediyorsunuz ama benim böyle bir niyetim yok. İkimiz de çalıştığımız şirketler adına bir anlaşmaya varmaya geldik anlaşmayı yapıp gideceğiz.
     Kadın: Terbiyesiz, ayının tekisin!
     Ben: Kişisel olarak beni sevme zorunluluğunuz yok ama ikimiz de şu lanet anlaşmayı konuşmak zorundayız.
     Kadın: Seninle pek uğraşamayacağım, şu işi bitirip gidelim.

     Ve sadece iş konuşup anlaşmayı yapıp ayrıldık, bir daha da kadını görmedim.

     İtiraf ediyorum ki bu kadınla bir gece yatmaya hayır demezdim ama korkumdan zaten beta gibi yürüsem bile %2-3 civarı olan şansımın da içine isteyerek sıçtım.

     Kendimi maskülen biri olarak değerlendiriyorum zira çocukluğumu geçirdiğm yer hanım evladı olmaya pek müsait değil. Benim orada 3 tane dostum (üçü de adamdır kardeşmişiz gibi severiz birbirimizi) vardı, birimize bulaşsalar diğer üçümüz yardıma koşardı. Az dayak yemedik hocalardan. Aralarından tek ben iyi durumdayım şimdi.

     İlki seks yaptığı bir orospuya aşık oldu ve onunla evlenmek istedi ama kızın pezevengi izin vermedi, bunlar kavga etti ve arkadaşım pezevengi öldürdü. 12 yıl 5 ay ceza aldı şimdi 2 yılı kaldı çıkmaya o orospu ise hala mesleğini icra ediyor.

     İkincisi 17 yaşındayken yurttan kaçtı, sonunu bilmiyorum. Umarım iyi bir hayat sürüyordur.

     Üçüncüsü ilk arkadaşa tokat atan bir öğretmenle çok fena kavga etti ve öğretmen bundan şikayetçi oldu, sonuç 4 yıl hapis. O zamanlar liseyi bitirmek üzereydik. Şimdi ise illegal işlere bulaşmış ne kadar yardım etmek istesem de reddediyor ama ara sıra birlikte içer benim sugar babylere götürürüm (o derece severiz birbirimizi, iki kadının lafı olmaz aramızda.). Polise git diyecek arkadaşlar olabilir ama zamanında (gerçi zamanında diyorum ama şimdi mevzu çıksa ben ona destek olurum o da bana desteğe gelir) aynı safta birsürü kavgaya giriştiğim kardeşim gibi sevdiğim adama kazık atamam.

     Kızlara karşı olan korkalığım küçük yaştan beri var zaten ilk arkadaşın olayıyla alakası yok bu arada. Psikoloğa gittim adam fazla ciddiye almayınca ondan da ümidimi kestim.

     Sugar Baby ile seks yaparken mutluyum ama sonuçta erkeğim amk dışarda illa beğendiğim hatunlar oluyor. Şu ana kadar paralı harici seks yapmadım diye intihar eşiğine gelmedim ama bu normal seks istemiyorum anlamına da gelmiyor. Aslında hiyeraşideki yerimi öğrenip gidecektim ama eğer normal seks dediğiniz kadar varsa ve iki tane sugar baby’e para ödemek zorunda kalmayacaksam neden olmasın, denemekten ölmem.

     1. oha diyorum hatuna. kadının öküzüne dwnk gelmişsin. ne alaka sandalye çekmek falan ?!?!?

      Türkiyede var böyle öküzler maalesef. kızlı erkekli.

     2. Kadının öküz olduğunu düşünmüyorum, ben de etrafında erkeklerin pervane olduğu bir kadın olsam etrafımdaki her erkekten aynı muameleyi beklerim.

      Bu şey gibi hani betalar genelde maskülen bir baba figürü bulamıyorlar ondan beta oluyorlar ya bu kadın da kısmen ona benziyor.

      Bu arada Mahmut bey yaş olmuş 33, paralıyı saymazsak kız eli tut(a)mamış adam nereden başlamalı? En temel hatam kadınlardan korkmam bunu buldum ama bu korkuyu nasıl yeneceğimi bulamadım.

     3. Tekrar ediyorum, iş için onca kadınla buluştum, ne sandalye çektim, ne çekildiğini gördüm ne de çekilmediği için şikayet edildiğini. Anormal bir kadına rastlamışsın ya da biz çok ayrı dünyalarda iş dünyasındayız.

      Hocam herhangi bir korkudan, korkunun kaynağına gönüllü olarak ama aşamalı maruz kalmadan kurtulamazsın. Bunu sağlayacak zihinsel bir pratik yok maalesef. Yüksekten korkuyorsan yenmek için yükseğe çıkacaksın, kadından korkuyorsan kadına çı… yürüyeceksin. Aşamalı maruz kalmaya ihtiyacın var. Her yeni başlayan gibi direkt kadına yürüyerek başlayamazsın.

      Bu arada korkunu doğru tanımla. Sen kadından korkmuyorsun, reddedilmekten korkuyorsun. Reddedilme korkusuna karşı en çok kullanılan savunma şekli reddedileceğin duruma girmemektir.

     4. Sandalyesinin çekilmesini bekleyen mal karı demek ki çok şımartılmış. Daha iş için bir araya geldiği adamdan bunu beklememesi gerektiğinin farkında bile değil.

      Ama şunu söyliyim; bu karıya o beklediği nezaketi gösteren erkek de avucunu yalar. Vermez öylelerine. Gider en maço en vurdumduymaz adamın altında inlemekten özellikle zevk alır.

      Şimdiye kadar en az 200 kadınla buluştum bir şeyler yaşadım. Hiçbirinin ne sandalyesini çektim ne de arabasının kapısını açtım. Hiiiç işim olmaz. Burayı okuyan erkeklerin de hiçbiri sevgilisi bile olsa yapmasın bunları.

      O kadar efemine bir hareket ki bunlar ben yapanı görünce bir tuhaf oluyorum. Sonradan filmlerle öğretilen şeyler bunlar. Kadınlar bu kadar fazla konfora alıştırılmamalıdır.

     5. Yapman gerekeni yapmışsın kardeşim, hatun cazibesini kullanarak ya iş için avantaj sağlama ya da belki gelecekte bir şeyler olabilir diye seni çerçevesine almak istemiş.

      Ciddiye alma onu. Selamlar.

     6. Mahmut abiye katilmiyorum.centilmen olarak sandalyeyi cekersin sen de oturursun.ama verdigi tepki kezbanca.

     7. İş için o kadar kadınla buluştum, ne sandalye çektim, ne çekildiğini gördüm ne de çekilmediği için birinin şikayet ettiğini? Centilmenlikle alakası falan yok.

 37. X kızın arkadaşı “Sana X’i ayarlayayım mı?” diye soruyorsa,bu X’in benden hoşlandığı ama utangaç olduğu anlamına mı gelir? Yani X’in bundan haberi var mıdır?

 38. Ya Rab! Hayatta nedir bu lezzet?
  Hayata rabt eden bu garip kuvvet!
  Hayat ki bi-beka, pür derd ü keder,
  Yine emel o, nedir bu hikmet?
  Bir an bırakmaz insanı rahat,
  Bin türlü a`lam, derd ü maişet.
  Çocukluğunda ağlar beşikte,
  Feryatla geçer o vakt-i ismet!
  Civanlığında bin türlü a`mal,
  Şeyhuhetinde bin türlü mihnet.
  Vakt i ezelde mazi… bir an,
  Bir an için mi bunca sefalet!
  Hatif-i bir ses verdi cevabı,
  Dedi: Hayatta bu zevk u kıymet,
  Akiller için seyr i bedayi,
  Cahiller için yemekle şehvet!

  1. Biraz sola yanaşmış Gauss eğrisi gibidir bu durum. Hiç sevgilisi olmamış kızla çok sevgilisi olmuş kız problem yaratabilir(çok sevgili büyük ihtimalle yaratır). 1 2 veya hadi 3 sevgilisi olmuş kız ne iyidir ne kötü. Bakire kız bulabilirsin de hiç sevgilisi olmamış kız bulman artık kolay değil gerekli de değil, açıkçası bu kadar rahat ilişki yaşanılabilen dönemde hiç sevgilisi olmamışsa probleme işaret edebilir.

 39. Bugün birkez daha kadınların bir kısmının düşük zekalı olduğuna kanaat getirdim.

  Kıza dedimki; 155 tane hatunu yemek üzere parçalayıp buzdolabında tuttuğum için hapisteydim, firar ettikten sonra yemeyi bıraktım dedim ciddimisin diye sordu ahahahahaha.

  Bu arada evet Mahmut dostumuzun espirisini araklayıp modifiye ettim.

  1. Düşük zekalı olmayabilir hatta senden daha zeki bile olabilir, ben de bazen öyle aklı sıra lüzumsuz şaka yapmaya çalışan adama abartılı bir mallıkla “harbi mi ya ciddi misin” falan derim, çünkü hakikaten ciddiye aldığımı düşünüp sonrasında da ciddi olmadığımı anlayıp “hassiktir lan numaracı pezevenk ” bakışlarını çok seviyorum. Dikkat et yani yine de kız belki taşşağa alıyodur seni.

   1. Pek öyle durmuyodu dostum, espri değil istediği şeyi hemen vermemek için isteğinin dozunu düşürücü, onayla abartvari birşeydi amacım, tabii şu an düşünüyorum da, mesaj oyununda ben hatunun dediğini yanlış algıldım belkide.

  1. Bence eğer öğrenci değilsen öğrencilere yürü. Eğer oranın yerlisiysen enerjisini yüksek bulduğun kişilere yap. Yada dolaylı yoldan yürü. Çünkü bu zamana kadar duyduğum Trabzon hikayeleri hep ilginçti. (Kötü anlamda)

 40. Abi, işlerin bir yere varamayacağını anladığım hatunlarda, hem boşa yatırım yapmayip, hemde vakit kaybetmemek için kızı direk nextliyorum.

  Fakat bu kızları nextlediğim andan itibaren yaklaşık 3-4 haftalık zaman diliminde bana bir şekilde geri dönüyorlar. (Her 3 yürümede en az 1 i)

  Şimdi sorum şu ;biz friendzone bir şekilde istemeden de olsa düştüğümüz hatunlarda iletişimi kesince alıştıkları ilgiden mahrum kalınca geri dönüyorlardı . Ona eyvallah.

  Fakat burada durum biraz farklı gibi yada benmi friendzoneye düşüyorum bu hatunlarda da ,farkinda değilim anlamadım.

  1. Normal bir şey o. Hatun seni yörüngede mi tutmak istiyor alev alev atmosferi delmeni mi istiyor anlamanın yolu, kız geri dönünce yeniden yürümek ama yine geri kaçıyorsa yine nextlemektir. Eğer bir daha yaparsa o zaman ipleme. Bir erkeği isteyen kadın onu iki kere kendinden uzaklaştırmaya cesaret edemez.

   Kız neden geri gelebilir? Bir numarası olmamıştır, sen iki numarasındır ondan geri gelir mesela. O an erkek arkadaşı vardır, ayrılı sana gelir. Kenarda plan Bsin yine geri gelir. Kadınlar uydularını dozunda ilgi ile yörüngede tutarlar, o nedenşe geri gelir. vs … Geleni test edeceksin. Tabii elinde taze uğraşı varsa iplemeyebilirsin.

   1. O hâlde bu tip vakalarda tekrar yürüyüp duruma göre bakacaz. Olmazsa nextliyecez.

    Mesela bunu son yapan bir kız , daha 2 gün önce bana 1 ayın ardından mesaj atıyor. Ortada hiç bir şey yokken son mesajıma cevap vermemişti.
    ” ya mesajını görmemişim 1 ay geçmiş hahaha, ” yazmış.

    Tabi ben kızı çoktan unutup, nextlemistim. Bende bu mesajına şaka yollu dalga geçtim. Şuan sohbet iyi gibi ama bir yere varmazsa bir kaç güne buda next.

 41. Merhaba Mahmut Abi. Nasıl yorumlayacağını merak ettiğim bir konu var.

  Kız arkadaşıma okuldan bir çocuk mesaj atıyormuş. Şiir gönderip nasıl olduğunu falan soruyormuş 😀 Kendince tavlamaya çalışıyor heralde. Neyse kız arkadaşım anlatınca ben de güldüm geçtim

  Fakat aynı çocuk daha önce de mesaj atıyordu. Kız arkadaşımda bundan rahatsız olduğunu söyleyince ben de engelle ya da cevap verme demiştim.
  Şimdi ise yine aynı çocuk şiir atıyor vs. diyerek rahatsız olduğunu söylüyor. Sonuçta internet ortamı, bas engelli geç amk. Bunu yapmayıp ikinci kez bana şikayet etmesini anlamış değilim. Ki şikayetçi olduğu sanmıyorum. Ne tepki vereceğimi, kıskanıp kıskanmayacağımı merak ediyor heralde. Ama çocuğu zerre kıskanmıyorum ve ezik bir uydu erkek olduğunu düşünüyorum. Böyle saçma bir şey için çocukla konuşacak veya kavga edecek değilim heralde (İstesem yapamaz mıyım? Yaparım)

  Sence ben bir yerde hata mı yapıyorum? Bu durumu nasıl yorumluyorsun abi? Benim aklım almıyor

 42. Kerem Bey, bence senin problemin yazdıklarından çıkardığıma göre kadınları ve kadınlarla başarılı olmayı zihninin merkezine koyman, belki farkında değilsin fakat kadınlarla başarı ve bir kadın ile mutlu bir ilişki elde etmek hayatının amacı haline gelmiş duruyor, bana kalırsa asıl yanlışlık burada. Spora gidiyorsun ama bunu kendin iyi hissetmek için ve zinde olmak için değil, kadınları etkilemek için yapıyorsun. Bunu bırakıp, zihninin merkezine kendini koyarsan işlerin daha iyi gideceğine eminim.

  1. Evet katılıyorum. Ama başarılı olduğumu görmeden rahatlamayacağımı da biliyorum. Bu yüzden başarısızlık duygusundan sıyrılmak istiyorum.

   Hazır yazmışken.. Geçenlerde buluştuğum.. 2 defa dışarda görüştüğüm.. hoşuma giden ve benden hoşlandığını düşündüğüm kız.. Ne evime geliyor ne de evine kabul ediyor beni.. (tamam aç görünmemem lazım ama) nereye kadar bu duruma tahammül etmeliyim.

   (bir de bu kız hoşuma gittiği için bununla uzun süreli bir ilişki istiyorum. çünkü hayatımda hiç uzun süreli ilişkim olmadı.. Bu konudaki eksikliğimi görmek için de olsa uzun süreli ilişki istiyorum)

   bilmem nextlesem mi nextlemesem mi?

   1. Böyle paralel 2 – 3 kız olmadı mı senin işin zor. Bunu nextleme, paralelde hoşlandığın bir iki kız daha yarat.

    Hocam bu ev işini bence yanlış yapıyorsun. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır ama ben bir kızı dışarda öpmeyi ve eve getirmeyi daha sağlam bir taktik olarak görüyorum. Bir de eğer direk bana gel ya da sana geleyim diyorsan bu çok büyük açlık belirtisi. Muhtemelen kız senden hoşlandı ama bir yandan da aç ve kimsenin yüzüne bakmadığı bir adam mı bu yoksa diye tereddütte. Kahve bahanesi benim hemen her durumda kullandığım ve başarılı bulduğum bir bahanedir. Kızı eve bırakırken eve varmadan karnıma şu oldu şimdi kahve ne iyi gider dersin. Bu kadar. Kız ben sana yapayım derse tamam. Demezse ağzını açıp kıza bir söz söylemezsin. Kızı bırakıp gider kahveni içer ve sonra fincanın fotosunu kıza atarsın. Kızın hayalgücü “herifi eve çıkarıp kahve yapmadım bak başkası kahve yapmış” tarafına çalışır.

    Şimdi sen kıza eve gel ya da evine geleyim diye ısrar ediyorsan kadın bunu “bu elemana veren yok zaten dursun bu kenarda” diye algılar. Yalan mı? Değil.

    Nextleme git kendine 2 – 3 tane daha hoşlandığın kız bul. Birbirlerine katiyen belli etme. Onlar hisseder ve biri seni kapamak için hızlanır. Diğer ikisi ise gider (eğer uzun süreli ilişki istiyorsan).

    1. teşekkür ederim. çok iyi anladım dediğini.
     bu kıza bana kahve yap dedim olmaz dedi evde. ben de neyse ki bana kahve yapacak birileri var dedim…
     kenarda 1 kişi var seve çağırınca yüzde 80 gelen 🙂 onunla idare ediyorum zaten ama bu sayıyı 2 3 e çıkarmak beni daha da rahatlatır.

 43. Eklenen yeni yazıları takipte kalmak için mailchimp vs. ile newsletter yapsanız biz de subscribe olsak çok güzel olur bence. Ne dersiniz?

 44. Merhaba,

  2 yıllık ilişkiyi bitiren bir kız sonradan dönüp pişman olmuşsa ama artık erkek tarafından bu ilişkiye devam edilmek istenmiyorsa kızı kırmadan ilişki nasıl bitirilir ?

  Not : Kız bu konu açılınca sürekli duygusal davranıp ağlıyor ve zor günler geçirdiğini söylüyor. Mesajları cevapsız kaldığı halde ısrarla mesaj atıyor. Karşılaşmak için fırsat kolluyor.

  1. Sen ilişkiye devam etmek ve bir daha görüşmek istemediğini söylersin ve gidersin. Zaten kız seni daha önceden terk etmiş, böyle bırakıp gitmek 200% doğal hakkın.

   Zor günler geçirmesi onun kendi halletmesi gereken bir şey. Kız ısrarla mesaj atıyorsa bloklarsın.

   Bir kızı terk edecek kadar kendinizi düşünebilmeniz lazım yoksa işiniz zor.

 45. Merhabalar ,
  Dun instagramda storye komik karikatür resimleri paylaşan bir sarışın hatunumuza açılış yaptim.Yaptım yapmasına fakat burada anlatılan bir şey resmen basima geldi ve gülerek sizlerle paylasmak istedim. Sacma bir karikature “her gun boyle paylasimlar yapar misin? ” diyerek hafif alayci bir dil ile gülerek mesaj attim.Oda “bugun böyle oldu , sevdiyseniz devam edeyim 😂” gibi resmi bir dil kullandi.(orta yaş tribine girdi siz biz flan) “Olabilir devam etmelisin ” dedim ve güldüm.Daha sonra nereli oldugunu sordugumda “😂😂” gibi bir yanit verdi.”Güzel memleketmiş” dedim gönderdim.(shit test olarak kabul ettim bunu ne kadar dogru bilemiyorum.) Ve sonrasinda okuyor musun ? gibi bir soru sordu tahmin oyununu oynadim “bilmem tahmin et ?”tarzinda bir cevap verdim.Daha sonra” bilmem 😂 ” yazdı. “Universite okuyorum” dedim.1 dakika sonra görüldü attı ve cevap yzzmadi.Bende bir daha mesaj atmadan bir sure sonra takipten cikardim kendisini.
  NOT= Hatun kişisi Kimya mühendisi tahmini olarak benden 3 yada 4 yaş büyük (Universite son sinif okudugumu varsayarsak)
  Velhasıl bu hatunla bir yerlere baglanabilirdi o kivama gelmeye hazirdi lakin universite okudugumu soyleyince kizin hipergamisi aniden “Orda dur!” gibi bir sinyal yolladi herhalde beynine direk kestirip attı.Bu benim icin bir nevi testti , sonuc sasirtmadi beni güldüm gectim cunku burada kendinizden buyuk hatunlara yurumeyin denildi fakat ben deney amacli bu yuruyusu yaptim ve bizzat sahit oldum.Her şey sanki makina gibi tık tık işliyor ve hayatla örtüşüyor.Bu konu hakkinda fikrini belirtmek isteyen varsa keyifle dinlerim varsa hatam aciklarsaniz bu hatami da görmüş olmamı saglarsiniz.

 46. Biliyorum ama bunun sebebi statü ve para mıdır ? Sonuçta duvara yakın girisimde olan kendileri ve bu tam tersine bizim artimiz olarak dönüş saglamasi gerekmez mi dogal olarak ? Hikayeyi degistirdigimizde “Ekonomi Uzmanı” yım bir sirkette Finans Departmaninda uzmanim deseydim o hatun sence gene görüldü atar miydi Mahmut Abi ? Sahsi fikrimce oyunuma devam edip konusmaya devam edilirdi.Tavsiyelerini ve öğütlerini dikkatlice sindiricem

  1. Birçok kadın sen statülü ve paralı da olsan kendinden küçük erkeğe bakmaz. Niye baksın ki? Yaşça kemale ermemiş çoğu erkek henüz bir kadına çekici görünecek olgunluğa sahip değildir. Ŭstünde durulacak bir şey değil.

 47. Mahmut dostum, akt rumuzlu arkadaşın yorumunu gördünmü bilmiyorum, fakat; bu yoruma ne cevap vereceğini ben de merak ettim açıkçası.

 48. Mahmut abi haftada bir direk şekilde set açıyorum. Burada denilmişti haftada 1 -2 kere set açmak süreklilik açısından iyi diye. Bazende dolaylı olarak açıyorum. Sen haftada sayı önemli değil birkaç tane direk set açmamımı önerirsin yoksa dolaylı açmayı mı?

 49. Abim merhaba ben 17 yaşında bir gencim. Bu abinin hikayesini okurken farkettim bende konu açmak için kendimi biraz zorluyorum ama şöyle bir durumda var bazen duruyorum ve bakıyorum bişey demiyor. Baktım kendiside bi’şey demiyor bende “Muhabbetinde baya sarıyor. Sonra görüşürüz.” diyip kapatıyorum telefonu. Bana verebileceğin bir tavsiye var mı? Yaşım gereği veya bu olaylarla ilgili? 🙂

 50. Mümkünse siteyi ücretli yap. Bu kadar yorum okumak zorunda değiliz.

  3 lira 5 lira olsun. Ama olsun. Buradaki adamların çoğu sadece hazır bir iksir arıyor. Arama yapmadan hazır durumlarından dem vuruyorlar.
  Alt kısımda ilginç olabilecek yorumlar ve benzer durumları yaşayan arkadaşları ararken alakasız hayat hikayeleri ,kayıp heberleri. Müge anlıya çevirdiler iyice. Ücretli yapsan ? Paetron hesabının yerine geçer . Gelen parayla da daha fazla çeviri yaparsın.
  Jokere hak verdim.

 51. Karılarla buluşacak, sağda solda dolaşacak, saha raporuyla uğraşacak vakti nasıl buluyorsunuz ya?
  Full time çalışıyorum, iş dışında kendi kişisel müşterilerime iş hazırlıyorum, ielts çalışıyorum, yüksek lisans başvurularına uğraşıyorum, bir fırsat bulunca havuza kaçıyorum. Haftada 1-2 arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. Günde 5-10 sf da olsa bir şeyler okumaya çalışıyorum.
  Ulan benim amcık peşinde koşmak için işi gücü bırakıp karı peşinde koşmam lazım? Bu koşturmacanın içinde çok azarsam 31 çekip kurtuluyorum hemen. Sizin nasıl bi’ düzeniniz var çözemedim.

  1. Aynı anda 2 iş yaparken yüksek lisans fantazisi yapmıyor olabilir miyiz? Biz genelde kadınlarla uğraşıyoruz tabii karı amcığı peşinde koşmak zordur muhtemel. Yapana sormak lazım.

   1. Burada okuduğum saha raporlarını deneyimleyecek zamana sahip olmak için işsiz ve hedefsiz olmak gerek. Türkiye gibi geri kalmış toplumların kadınları özgüvensiz olduğu için trip ve tavırları da rezalet. Bu dediğim ODTÜ ve Boğaziçi kızları için bile geçerli. Ürün kötü ve zaman harcamaya değmez. O yüzden benim için kadın = amcık.

    Bir yandan seneye iyi para getirecek yatırımlarım için full time + 2. işte çalışırken bir yandan yurt dışı bursları için hazırlık yapıyorum. Bu işler olmasa gider Almanca’mı geliştiririm. Hiç işte çalışmasam gider vaktimi kişisel zevklerime harcarım. Kendi işini gücünü kurmuş vakti olan ya da öğrenci olduğundan boş zamanı çok olanları tenzih ederek burada “oyun” kurum amcık peşinde koşanların kazanacakları şeyin attıkları taşa değmeyeceğini hatırlatayım.

    1. Böyle konuşan adamların asıl demek istediği her zaman “benim attığım taşa değmez”dir. Senin attığın taşa değmeyebilir, başkalarının değip değmeyeceğine ise onlar karar verir.

 52. Yeni tanıştığım bir kızla aramda geçen muhabbet.

  İsmine şerefsşz koyduğum bir muhabbet kuşu besliyorum çok severim keratayı 🙂

  Kız : Şerefsizi mi çok seviyorsun beni mi.
  Ben : Şerefsizi tabiki
  Kız : yha ciddi misin (küçük kız gibi üzülme numaraları yapıyor)
  Ben : Şerefsizi 3 yıldır tanıyorum. Senide 3 yıldır tanımış olsam senide sevebilirdim…

  Burdan hayatınızda değer verdiğiniz şeyleri hayatınıza yeni giren ve ne olacağı belli olmayan şeylere değişmeyin. Bu kızların gözünde adam tutarlı, bir fikri ve duruşu var, kendinden taviz vermiyor, üstelik kızların yanında eğilip bükülmeyecek kadar özgüvenli ve kendinden emin anlamına gelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *