2. bin yılın başında ilişkiler

Okur Marthez yazmış :

Arkadaşlar merhaba.Sizlere ve Mahmut Abi’ye bu aralar fazlasıyla rastlaştığım , canımı sıkan bir durumdan bahsetmek istiyorum.23 yaşında , 1.87 boylarinda ortalamanın üstünde bir boyum ve tipim var. Uzun zamandır kızlara yazıp konuşuyorum.Burdan ögrendiklerim , içsellestirdiğim şeyler ve oyunum ile güzel de ilerliyorum fakat son zamanlar sık sık karsilastigim durum, benim ciddi anlamda sinirimi bozmaya basladi. Bu durumu merak ediyorsaniz hemen söylüyeyim ; “Bulusmak icin sözleşmek fakat buluşmanın karşi taraf cinsinden bir sebeble ekilmesi, ertelenmesi isteği .(hakli ya da haksız ) Oyunumu iyi oynuyorum. Burdaki her seyi 1 1.5 yildir hazmettim/hala hazmediyorum ve bunlari uyguluyorum. Ekmegini de yiyorum başarılı oluyorum ama mesela “Saat 5’te X’te bir seyler icelim” dedigim zaman “Tamam olur” cevabini aliyorum ama bulusmadan bir gun once emin olmak icin son kez “Yarin bulusuyoruz demi” diye sordugum da ” Haftaici olsa olur mu X iline geldim” gibi sikimsonik seyler duyuyorum. Gercek yada gercek disi sözleştikten sonra bu söze bagli kalmamalari benim sinirimi bozuyor. Sözlestikten sonra baska bir ile gidilip haber verilmemesini sahsima saygisizlik olarak goruyorum ve sinirim bozuluyor.Siz bu durumda ne hissederdiniz , dogru olani nedir ? Ve bende bu konuda rahatsizligimi detay vermeden bildirip next yapip yoluma bakiyorum.Ama 2 3 hatundur üst üste basima geliyor artik sinirimi bozmaya basladi bu durum benim.Baska bir hatunla da daha once bulusup guzel bir bulusma gecirmistik..Haftasonu evde takilmak icin sozlesmistik fakat mesaj da regl oldugunu soyledi ve annesinin disari cikmaya izin vermedigi gibi basit yalanlar soyledi.Gelmedigi gun instagramda disarida story de atti tabi utanmadan.Iste bu davranislari terbiyesizlik saygisizlik olarak gormeye basliyorum.Bulusma cok iyi geciyor burda anlatilanlar uygulaniyor , kizin bulusmada yada mesajda tepkileri iyi ,bulusma ayarlamak da oluyor. Okey deniliyor sözleşiliyor ama son finalde ekiliyorum kısaca. Ve bende direk NEXTLEYIP bir daha asla yazmiyorum . Bu konuda bana yardimci olabilirseniz sevenirim.Izledigim yol dogru mudur ? Kendimizi ödül olarak kategorilendirip kiz bizi ekip baska bir zaman bulusma istegine olur demek kendimizi baskasina zorla ödüllendirmek olur diye dusunuyorum.Ve ben buna son derece karsiyim.NEXT ediyorum direk sizin düşünceleriniz neler ?

İlk yazılması gerekeni Şevket yazmış :

Hatunların son anda çark etmesi alışıla gelmiş bir durum. Bunu sık sık yaparlar. Şimdiye kadar randevu ayarladıklarımın yüzde ellisi beni ekti. Bunlara artık şaşırmıyorum. Kimi terbiyesizler var, randevu günü haber bile vermiyorlar.

Bense cevaben kadınların oyunu yazısını linkleyince şunu yazmış :

Evet , bu baslıgın gelmesi beni şaşırtmadı açıkcası @Mahmut Abi. Bu durumu sizlere yazarken yada yazmadan önce başıma geldikten sonra oturup bir kafamda analiz yapmaya calıstıgım anda zaten bunun bir “kadın oyunu” olduguna emindim.Elinin altinda yüzlerce “sümsük ilgi makinaları ” varken tabiki bolluk psikolojisinde olucaklar , öyle değil mi ? Tabak cevirdikleri bilinen bir şey.Bulusmayida ekebilirler , son anda haberde vermezler her boku da yiyebilirler.Bu özgüvenlerinin etrafindaki galaksiye fırlatılmış uydulardan geldiği aşikar.Onlar tabak ceviriyor ise bizde ceviriyoruz.Dısarida milyarlarca hatun varken bir tane sürtügün bulusmaya gelmemesini , ektigine kahrolursak gecen zaman bizim arkamizdan ağlar.Ben bu durumda cok acımasızca NEXT liyorum ve rütbe düşürüyorum.Siz ne dersiniz bu konuya bilemem ..

Daha önce Tabak Çevirme ile İlgili Yanlış Anlamalar yazısında belirtmiştim :

Arkadaşlar şunu iyi belleyin : Öyle tek bir kızı (haşa çarpılacağım, kız ne demek meleği ya da tanrıçayı demem lazım) görüp vurulmak, aşık olmak, sevdalanmak, onunla ilgili hayaller kurmak, planlar yapmak ve sonra da onun peşinde koşmak devri bitti artık. Ha bana sorsanız yüzde 90ınız doğmadan önce bitti ama kesin olan bir şey var ki, 20 yıldır başka bir devirde yaşıyoruz. Feminizm, modern toplum falan derken o tip kadın – erkek ilişkilerinin zemini kaydı ve artık. İşin acı tarafı, kadınlar bunun az çok farkındalar ve davranmaları gerektiği gibi – pragmatik bir şekilde – tabak çeviriyorlar. Ama erkeklerin büyük bir kısmı ise hala Ediz Hun filmlerinde yaşıyor.

Bir sonraki cümleyi okumadan gidin “bir şişe rakı, Orhan Gencebay CDsi ve abi sana kız mı yoğkk” diyecek pohpohlayacak bir lavuk bulun. Canınızı sıkacağım : Hedefinizdeki birtanesini sevgili yapma şansınız, fişi yeni çekilen sizin için %10 ve en baba Oyun üstadı olsanız bile taş çatlasa %30. Size birtanesini tavlamak için dünyanın en sağlam tavsiyelerini versem ve harfiyen uygulasanız, şansınız en fazla 3’te bir. Siz muhtemelen bu kızın 4 – 5 talibinden birisiniz (kadınların tabak çevirmesi farklıdır). Yeni kadın – erkek ilişkileri devrinde birtanesini tavlamaya çalışma stratejisi / sniper methodu / mavi haplı çocuk oyunu, oyunu en iyi şekilde taklit etseniz bile sakat bir stratejidir. Bu devirde ancak tabak çevirme stratejisi / pompalı tüfek methodu / kırmızı haplı çocuk oyunu ile şansınız var.

İlişkiler 2018’e hoşgeldiniz.

Marthez tabak çevirme kısmını doğru yapıyor ama son yorumundaki kızgınlıkla ilgili söylenmesi gereken şeyler var.

her boku da yiyebilirler

Evet, neden yemesinler? Siz de her boku yiyebilirsiniz. Artık oyun bu. Oyun değişti, bunu şimdiki 15 – 25 yaş arası kızlar değiştirmedi,, oyun onlar doğmadan değişti. Kızlar oyuna adapte oldular, erkekler ise henüz genel olarak Ediz Hun Oyununda yaşıyorlar. Aşağıdaki senaryo birçok erkeği sinirlendirecektir :

Saat 5 ve 8’e iki kızla randevu ayarladım mesela. 5teki daha uygun. Eğer 5teki iyi çıkarsa 630 gibi ikinci kıza mesaj atıp kibarca gelemeyeceğimi söylerim eğer ilki ekerse ya da hoşlaşmazsak 8dekine giderim.

Bunu sizin yapmanıza bir engel yok. Oyun bu. Kızlara kızmayın. Onların tek şuçu oyuna adapte olmaları ve erkeklerin olmamaları. Hani oyunu oynayabilen adam bile duygusal olarak hala bir miktar mavi haplı. Bunu nereden mi anlıyorum. Şuradan :

Dısarida milyarlarca hatun varken bir tane sürtügün bulusmaya gelmemesini , ektigine kahrolursak gecen zaman bizim arkamizdan ağlar.

Kızlara oyunu yeni kurallarına göre oynuyorlar diye sürtük demek hala bu yeni düzene adapte olamamış, az çok kuyruk acısı çekiyor olmak demektir. Kızlara sürtük ya da orospu demeyin diye defalarca söylüyorum ve bunun nedeni ahlaki değil PRATİK. Eğer bu dünya gerçeğini kabul etmiş olsa idiniz kızlara sırf tabak çeviriyorlar diye kızgınlık hissetmezdiniz. Kızgınlık, bu bağlamnda, çaresizliğin ve alternatifsizliğin yansımasıdır. Ya da hala o pembe çocuksu hayalleri bir parça kusamama belirtisi.

Bunlara gülümseyip geçecek kadar olgunlaşın. Pembe rüyalardaki prensesler hayallerinde yaşamayın. Gerçekçi olun. Kızlar neden sadece 10 sene falan süren güzelliklerinin avantajını kullanıp en iyisini bulana kadar tabak çevirmesinler de oyunu sindirememiş erkeklerin pembe düşlerindeki prensesleri oynasınlar. Çıkarları ne? Bir kız önüne gelenle yatmıyorsa ama kadın stili tabak çeviriyorsa bu onu sürtük yapmaz.

Tabak çeviren kız hemen nextlemez arka plana alınır (elindeki tabak miktarına göre uğraş seviyen ayarlanır). Bir kızı 2 kere bir yere çağırırsın ama ikisine de bahane uydurursa NEXTlersin. Ama eğer kız geri gelirse illa onunla olmaz diye bir şey yok. Kızın geri dönmesinin (hiç dönmeme ihtimali daha yüksektir) binbir türlü nedeni olabilir :

1 – Sen fazla yumuşamışsındır ve next ile bu hatanı bıraktığın için kız seni yoklamaktadır.

2 – Sen en önde değilsindir ve sonra en öndeki bir nedenle gitmiştir (kızı istememiş olabillir ya da mavi haplılık  yapıp kendini elemiştir).

3 – Kızın harbi işi vardır ve seni şimdi aramıştır (az ihtimal de olsa mümkün).

vs … vs …

(2) numaralı bahanede “yok efendim ben illa başından birinci olmalıydım, bunu kabul edemem” diyorsanız siz bilirsiniz ama sizin derinlerinizde yatan oneitis ve Disney Masalı birbirine yazılmış ikili hayallerinize karşı sizi uyarmak görevim.

Kırmızı haplı olmak, dünyanın sizin hayat süreniz içinde değişmesi imkansız çevre koşullarına ve kurallarına öfke duymadan oyunu oynamanız demektir. Oyun bu, bu oyunu karşınızdaki kızlar yaratmadı. Onlar sadece oynuyorlar. Üstelik bir de yukarıda bahsedilen soyaoğlanlar var. Hergün evinize gelip size veren 2 – 3 fuckbuddyniz olsa idi siz de güzel kızların şu anki durumlarındaki gibi bazı ukalalara dönerdiniz.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

88 thoughts on “2. bin yılın başında ilişkiler”

 1. Geçen şarkı dinlerken şu şarkı karşıma çıktı ve sözleri dikkatimi çekti, kırmızı hap felsefesini anlatmış resmen; https://youtu.be/AruGxaUes8o

  Bu türden şarkı öneriniz varsa yazabilirsiniz, herkes faydalansın. Hüzünlü, oneities içeren ve insanları depresyona sürükleyen şarkılar dinlemekten iyidir.

  1. Dalga mi geçiyorsun yoksa bu oneitis arabeskini harbi kırmızı hap mı sandın? Bir kadını “bu işte o (oneitis) diye” kafasına çıkarıp hatun tekmeleyince “taş kalpliymişsin zalım ama sevmek güzel” her mavi haplının becerebildiği bir halt ki. Arabesk ya arkasından ağlar ya da “Allah belanı versin, Allah seni kahretsin” diye böğürür. Sonra başka hatuna rastlar aynı oneitis döngüsüne düşer.

   1. Mahmut abi instagram hesabından mesaj attım oraya bakıyor musun bilmiyorum eğer bakmıyorsan nereden soru sorabilirim ?

     1. Mahmut abi senin ve diğer editörlerin sıkı takipçisi sayılabilirim bir çok yazını okudum kalanlarıda vaktim oldukça okuyorum fakat aklıma takılan çözemediğin iki soru var birincisi takıldığım kızlardan biri arkadaşımın biriyle denk geldiğimde arkadaşıma doğru yeltendi ben de pek umursamadım yarım saat sonra ofisten aradılar diyerek kaçtım ve onları bıraktım akşamda kız tekrar yazdı ama geçiştirdim kendisini daha sonra da yazmadım ben doğru yaptığımı düşünüyorum ama kararsız kaldım fikir edinmek istedim. İkinci olarak geçenler de metrobüste bir 10 üzerinden 7 si olan bir kız ile sıra beklerken 1-2 defa göz göze geldik daha sonra şans eseri karşılıklı oturduk bu sırada yanımda ki arkadaşım ile vizelerden falan muhabbet ediyorduk ara arada kız ile tekrar tekrar göz göze geldik fakat muhabbete girmeye korktum açıkcası biraz sonuçta metrobüsteydik ve her ne kadar sinyal verse de malum ülkemizin insanı her halta burnunu sokmayı sevdiğinden döner biri ne rahatsız ediyorsun vb. bir dış tepkiden çekindim buna ekstra olarak aklıma konuşma başlatacak herhangi bir detay gelmediğinden de saçma bir giriş yapmaktan çekinip iyice çekindim zaten kız da belli bir süre sonra doğal olarak ilgisini kaybedip dışarıya odaklandı Bu tarz durumlar da ne yapabilirim ?

 2. 2 numarali durumda bir çelişki yok mu? Yani biz eger 1 numara değilsek o zaman uydu durumundayız. Kh ise bize uydu olmayin diyor. Hatta uydu olmadan işi bitirmemizi söyler. Neden o zaman 1. Olmazsak olmasin diyemiyoruz? Sanirim gozden kacirdigim bi seyler olmali. “Uydu erkeklik yerine onurlu reddediliş ” baslikli konuda yorumunuz ile 2 numara arasinda nasil bir paralellik kurmak gerekir?

 3. Son dönemde fazla pua odaklı yazı çıkmaya başladı. Kız nasıl götürülür, ilk buluşmada ne yapılır? Tinder’dan kaşar nasıl avlanır? Trp’i yeni öğrenen erkeklerin ilk kadın arayışları. Tabak çevirme, saha olayları, nasıl yatırdım-batırdım?… Eski yazılar daha kişisel gelişim ve erkek-kadın doğası üstüneydi.

  1. Katılıyorum, ben de artık kişisel gelişim ve diğer pratik faydası olan yazıların artması taraftarıyım. “Kadınları hayatınızın merkezine koymayın” diyen bir blogda sürekli karı kız mevzuları okumak sıkmaya başladı.

  2. Bu konuda sana biraz katılıyorum.Tabi ki bunlar da gerekli yoksa pratikte sıçabiliyoruz fakat ben de kişisel gelişim,kişisel bakım tavsiyeleri ve disiplin konularını nedense daha çok seviyorum.Hem bakım demişken Mahmut abi bizimle giyim tavsiyelerini paylaşırsan çok seviniriz.Bazen cırtlak renkler ve değişik desenli giysiler giyen kimseler gördüğümde erkek olmama rağmen benim adama olan ciddiyetim bir anda yok oluyor Bizim de bu durumlara düşmememiz için bir giysi önerileri yazısı gelirse çok güzel olur.

 4. Annem ve babam ayrılar.Ben ve kardeşim annemle kalıyoruz, kardeşim 5 yaşında olmasına rağmen özellikle baba figürünün eksikliği ve tv programları yüzünden tam bir beta çocuk. Hatta dışarı da falan zorbalıklara bile maruz kaldı.(Benim sayemde şuan uğramıyor) Abi tam olarak elimden gelen her şeyi yapmak istiyorum. Kardeşime bu konuda nasıl özgüven aşılayabilirim veya beta çocukluktan çıkarabilirim?

  1. Bu yas erken diyenlere bakma. Freud’a gore 6 yasina kadar icsellestirdigin seylerle yasiyorsun hayatin boyunca. Cocuga gidip am ustunde got sik, git suna yaz redderse siktir et tarzinda bir mentalite kazandirmak yerine saglam irade, disiplin ve cesaret gibi nitelikler kazandirmaya calis. Yatis kalkis saati olsun mesela. Ama bunu su saatte yap diyerek degil kendi duzenine uydurarak yap. Tam kopyalama yasi cocuklarin. Saat 10’da yatacaksin deyip kendin 2 de yatarsan bunu icsellestiremez cocuk. Ayni seyleri 4-5 yil once kardesim 8 yasinda falanken yasadim ama benim kardesim kiz. Annenin tum kontrolu almasina izin verme. Yasamissindir illa ki ama daha basina gelmediyse diye soyluyorum. O daha kucuk yapamaz diyecegi seyler olacak. Yaptir, beraber yap. Sosyallesecegi ortamlara sok. Yuzme kursu, gitar kursu gibi. Donanimi da saglam olsun yani. Benim verecegim tavsiyeler bunlar. Keske zamaninda biliyor olsaydim. Ergenlige girince etki edemiyorsun cocuga istesende. Bir seyler katmak istedigin an annen “o ergen rahat birak” “o daha kucuk rahat birak” dedigi an catisma cikiyor. Son olarak da youtube gibi yarrak mekandan uzak tut. Oyunlara, youtuber gavatlara sarmasin. Tavsiye verecem diye yakinmis gibi oldum biraz ama yardimci olur ana fikre odaklanirsan. Once kendinden basla cekiduzen vermeye. Cocugu da bu duzenine dahil et ve onu donat.

  2. Sen kırmızı haplı ve maskülen örnek olacaksın. Çocuk senin dediklerin değil yaptıklarını öğrenir. Sen kırmızı haplı ve maskülen değilsen ona bunu aşılayamazsın.

   5 yaşında çocuğu tvye maruz bırakmayın.

 5. Üniversiteden mezun olmuşsun. İngilizce de biliyorsun. İş alanında az çok giderin de var diye düşünelim.
  Şimdi sen yoklamaya çalışıyorsun şirketleri. Hangisi iyi acaba, hangisi beni işe alır, benim beklentimi hangisi karşılar diyorsun. Ve çeşitli iş görüşmeleri ayarlıyorsun. Ama tabi ki de şirketlerin önem sırası da farklı.
  Sen de yavaş yavaş iş görüşmelerine gidiyorsun. Bazen başvurup da gitmediklerin de oluyor. Nihayetinde bir sürü şirket içerisinde, elinden gelen imkanlar doğrultusunda -girebildiğin en iyi iş-e giriyorsun. Normal olan da bu zaten değil mi? Elinde bir sürü görüşme vardı. Bazılarına gittin. Ve birisiyle anlaştın. İşe başladın. Belki diğer 1-2 veya daha fazla şirket seni uygun bulmadı. Ama sen diğer seçeneklere yöneldin. Ve Pazartesi de işe başlıyorsun.
  Çaktın değil mi şimdi mevzuyu?

  Sonrasına da bir göz atalım. Burada Skeptico’dan alıntılayacağım:
  Şirkette çalışıyorsun. Başka bir şirket sana daha iyi bir maaş, hediye çeki ve diğer başka imkanlar sundu. Bir erkek olarak mantıklı hareket ettiğinde yeni şirketle çalışmaya başlarsın. Mantıklı olan budur.
  Şimdi kızlarda da bu algoritma geçerlidir. Biriyle beraber olduklarında bile daha iyi bir seçenek çıktığında çoğunlukla seni arka plana atacaktır.

  Durum bu. Aksi yönde hareket ettiğiniz her günün sonunda gerçeğin balyozu kafanızda parçalanacak. Seçim sizin.

 6. Mahmut abi,Buradaki okuduklarımla pratiğe döküyorumda.Kıza ilgi gösterime ile alakalı sıkıntı yaşıyorum.

  Kız Dershanenin en güzel ve en çalışkan kızı Güzelliği hb 8 vücudu hb 9.

  Kız benimle sevgili olmak istiyor.Bende istiyorum.Fakat ben sanki onu arkadaş çevresine koymuş gibi davranıyorum.

  Kendimi ağırdan satıyorum.Ve mesela soruyu çözemeyince aşıksın sen felan gibisinden.Takılıyorum.

  Vücut dili ele veriyor (kızın benden hoşlandığı).Şimdi ben bu kızı onu arkadaş olarak değilde sevgili olarak düşündüğümü nasıl belli edebilirim?

  1. Senden muhtemelen 5 yaş büyük olmama karşın hb8 kıza ben de çok ilgisiz davrandım ve sonucunda nextlemek durumunda kaldım. Onu öğrendim ki kizin güzelliğiyle alakali hicbir fikir yürütmeyeceksin, hb kaç oldugunu bile… Belki benim gibi, kiz hb8 9 diye kendini agirdan satmak ve kizin kicini indirmek istiyorsun.

   Kızi disarida bir yere cagirabilirsin. Belli bir isinma ve muhabbetten sonra kino uygula. Elini bir bahane ile tutabilirsin, mesela elin ne kadar ilgincmis çok küçük falan diye tut elini 1 dakika incele hahaha, sonra o el tutmaya evrilir merak etme. Kiz kapıdan gececek veya bir yere beraber girecekseniz eline beline atıp gecmesine yardimci ol. Bunlar yeter.

   1. Benim söylemek istediğim şey.Kız benim onu arkadaş olarak gördüğümü zannediyor.

    Ona arkadaşımmış gibi davranıyorum.Daha Önce ne
    iltifat ne ilgilendiğimi belli eden birşey yapmadım.

    Fakat Kızla bir sonraki aşamaya geçmem için ilgimi belli etmem gerekli bunu nasıl yapabilirim onu soruyorum.

    1. Kıza zaten iltifat etmek gibi bir hataya düşmeyin. İlk 3 4 ay ne bir iltifat ne bir iyilik ne de seni seviyorum demek yok. Ona ilgini iltifat ile gosterirsen pesindeki binbir betadan biri olursun.

     İşte bir yere çağırıp, belli bir muhabbetten ve isinmadan sonra dediklerimi yapip hafif cinsel tiniyi ortaya cikardiginda onunla ilgilendigini elbette anlayacak ve bir sonraki aşamaya böyle geçeceksin.

     Hafta sonu napiyorsun diye sor ve şu saat şurada bir seyler icelim? Ok. Siz daha liselisiniz, senin bu nesildeki 2000 küsürlu kızlarla isin cok daha kolay. Aşırı maskulen takilmana bile gerek yok, onlar zaten bu maskuleniteyi kendi nesilinde kimde gorebiliyor ki?

     Mahmut abinin dediğini de dinle bilinç dışında bu yatiyor olma ihtimali yüksek.

  2. Bence sen açıkça yürüyüp reddedilmekten korktuğun için böyle arkadaşı oynuyorsun. Yoksa kız sevgili olmak istiyor diye emin olsan dışarı bir şeyler yapmaya davet eder o buluşmalarda yürürdün.

   1. abicim selamlar , sayfanı okurken bazı şeyleri farketmeden yaptığımı gördüm ve doğru bildiğim yanlışları da öyle … Tek sorum şu olacak ; hipergami dediğimiz mevzu bende oturmuyor. Yani şöyle ki hipergaminin sonu olmadığını düşünüyorum. Kızı maskülen tavır ve ondan daha üstün sosyal özellikler ile pasifize ettik . Oda bizim gücümüzü kabullendi diyelim , her zaman maddi manevi daha güçlüsü olacaktır. Bugün acun ılıcalıdan daha zengini daha masküleni olsa acun da mı kaybedecek .. Yani işin şu kısmında kafa karışıklığı yaşıyorum

    1. Maskülen tavırla falan kızı pasifize etmeyi nerden öğrendin? Çoğu kadın kendi erkeğinin erkek olduğunu düşündüğü sürece daha iyi dala atlamaz. Eldeki erkeği kaybedeceği kesinse hele. Riski hesaba katmıyorsunuz. Yeniye gitmenin riski yeninin daha iyi olmasını bastırır.

     2.cisi ki bu da çok önemli hipergaminin tam tanımı kadının kendi ulaşabileceği en iyisini elde etmeye çalışmasıdır. Sen zaten maskülensen az bulunansın kızın daha maskülenini bulma şansı daha az.

     3.cüsü ve bu da önemli belli bir ahlak anlayışı olan hatunu seçeceksiniz. Buna bel bağlamayacaksınız ama kızın kendini frenleyecek iradesi ve ahlaki anlayışı da olacak.

     Acun zaten çoktan kaybetti metresi halkayı taktı adamı cüzdanı yaptı. Daha ne kadar kaybetsin.

     https://kirmizihap.org/2017/10/30/akin-ve-seydanin-ibretlik-hikayesi/

 7. Bu devrin iliskileri böyle diyip devire uyarsaniz akintiya kapilip kaybolursunuz arkadaslar egitim dolayisi ile 2 yildir Almanya’da yasamaktayim tünelin ucu hic iyi bir yere cikmiyor söyleyeyim bozuk toplum ve aile yapisi ile cöküs yakindadir 2030 yilina kadar Avrupanin nasil cöktügünü hep beraber görecegiz.Skor pesinde kosup tabak ceviren bireyler ileride saglikli aileler kuramayacaktir cocuklari olsa bile saglam bir aile ve toplumda yetismedikleri icin 1-2 jenerasyon icinde elenecektir doga zayif geni eler.Devir bozulduysa yine bunu saglam karakterli sorumluluk sahibi erkekler kurtaracaktir kadinlar rüzgar nereden eserse oraya giderler toplumu kurtarma görevi yine erkeklerdedir.Üreme ic güdüsü cok güclüdür ve türün devami icin vardir bunu zevk icin yaparsin biyolojik dürtünüzün esiri olursunuz.Cinsellik ates gibidir belirli bir sinir ve amaci olmazsa sizi yakar.Hayat sizin tercih sizin güclü olup saglikli nesiller yetistirmelisiniz potansiyelinizi üretime dönüstürün yoksa doga tarafindan er yada gec eleneceksiniz.

  1. Kardesim doga “zayifi” degil uyum saglayamayani eler. Bu kadar cok biyolojik terim kullandigina gore bilirsin adaptasyonu. Adi uzerinde “adapte olmak” Doga zayif olani eliyor olsaydi su an dinozorlarin ortalikta fink atmasi gerekmiyor muydu? Dinozorlar zayif miydi da simdi yoklar hepsi elendi? Simdi gordugun farelerin atalari o dinozorlarin korkusundan disari cikamiyordu gunduz vakti amk. Ama ne zaman ki sartlar degisip besin azaldi, toz bulutlari yuzunden gunes isigi ve oksijen azaldi hepsi yatti asagi dikti dassagi. O zayif dedigin turlerin hepsi adapte olabildigi icin nesilleri devam etti. 2030 da soyle olacak avrupa yarragi yedi diye bos yapip felaket cigirtkani olmaya gerek yok. Bu da bir surec. Yine adapte olup neslini devam ettirecekler ve olamayip elenecekler olacak. Kanun bu. Yani adamin biri onune geleni sikti diye cocugunu vasifsiz, gucsuz veya sagliksiz yetistirecek diye bir sey yok. Bunu ongoremezsin.

   1. Evet doğa zayıf değil uyum sağlayamayan geni eler. Survival of the fittest olay survival of the strongest değil.

    Fakat bu siteyi biraz okuyan bilir ki önünüze gelenle yatın mesajı vermiyoruz. Tabak çevirme ile ilgili linkte de var bu zaten.

   2. dostum fazla biyolojik terim yazip kavram kargasi yaratmak istemedim genetik bozukluk, zayiflik hastalik vs zayif gen diye gecer ama benim görüsüme göre uyum saglayamayip elenen gende zayiftir tabi dis faktörlerde var.Ben öngürülere göre konusmam oksitosin, vasopressin ve pair bonding konularini arastirsan ne demek istedigimi daha iyi anlayacaksindir.

 8. abi 24 yaşındayım . 1.5 yıldır takibim sonucu alfa olmada bayağı yol katettim. 2 hafta önce hayatımda ilk defa bir kızla seviştim ve sonrasında sevgili olduk. kırmızı hapı sindirdiğim den dolayı ona karşı hiçbir şey hissetmiyorum ama onu kaybetmekte istemiyorum. sence bu durum oneitis midir ?

  1. Alfa olmaya değil maskülen ve çerçevesi sağlam biri olmaya bakın. Kırmızı hapı kıza bir şey hissetmemek sanıyorsan sindiremişsin ve anlamamışsın. Aşk salağı olmayın demek kalpsiz bir salak olun demek değildir. Bu iş denge işidir. Ortada dengeyi bulamayan uçlarda eziyet çeker. Hiçbir şey hissetmeyen adam aşk delisinden daha cool görünebilir ama onun gibi kaybedendir. Hayatın seks gibi parayla satılan zevkleri için paranın alamayacağı hissi zevklerden mahrum kalan bir kaybeden. Çoğunuz aşka kapılmadan sevemiyorsunuz zira bunu beceremiyorsunuz. Yoksa aşka kapılmadan ve gerekirse bırakacak şekilde gayet sevilir.

   Kaybetme korkusu ile kendinizi bağlamayın demek giderse gitsin demek de değildir.

 9. Burda bahsedilen buluşmaları çoğunluk Tinder’den mi ayarlıyor?
  Kişisel sebeplerden dolayı Tinder kullanmak istemeyenler için tabak çevirmek zor görünüyor.

 10. Yakın çevremdeki hiçbir erkek Kırmızı Haplı Çocuğun oyununu bilmiyor, onlara bunun mantıklı olduğunu anlattığımda erdemli bir davranış olmadığını söylüyorlar. Aynı adam sevgilim olduğunu öğrenince hayatında hiç sevgilisi olmadığını bana anlatıyor. Hatta istisnasız her birinden şunu duyuyorum: Beni seveni ben sevmiyorum, benim sevdiğim beni sevmiyor. Senin ilacın bende deyip sitenin adresini vereceğim, ancak çukurun dibine batmış birine ne kadar faydalı olur bilmiyorum. Aynı şeyleri bende yaşadığım için ciddi anlamda üzülüyorum, ancak bir şey yapamıyorum.

  Bu arada vizelerim bittikten sonra biriktirdiğim Saha Raporlarından bazılarını derleyip mail adresine göndermeyi planlıyorum abi. Sen bana betaoğlu beta dediğinden, sevgilimle sinemadaki ilk yiyişmemize kadar neredeyse her hafta 5 kere olmak üzere düzenli yürüdüm. Artık yürümüyorum ama belki diğer arkadaşlara faydalı olur, iyi akşamlar.

 11. Bir detay dikkatimi çekti “son gün emin olmak için yarın buluşuyoruz di mi diye mesaj atiyordum” kısmı. Burada buluşmaya (az da olsa) özel bir önem verildiği hissettirilmiş olmaz mı? Bence sırf bu bile fikir değişikliğine neden olabilir.

 12. Yazıyı bitirmeden yazıyorum Harika bir yazı.

  Ben şahsen kendim için şunu anladım:
  Eğer kızların bu oyunu yaparken onları sürtük değil de oyunlarını oynayan oyuncu olarak görmeyi içselleştirirsem o zaman bir çok şeyi aşmış olacağım

 13. DAYGAME İÇİN KANAT ARANIYOR.

  Arkadaşlar İstanbul’da olup, siteyi okumuş ve kırmızı hap hakkında belli bir birikimi olan bir kanat arıyorum. Mümkünse üniversite öğrencisi veya kültürel olarak yeterli biri olursa daha iyi anlaşırız.

  Tip olarak iyi sayılırım, bu işe gerçekten baş koyacak biriyle iyi yerlere geliriz diye umuyorum.

   1. Mahmut abi, mail adresimi yazacağım fakat site spam olarak algılıyor o sebeple yazamıyorum. Arkadaşın yorumu atarken girdiği mail adresini benim mail adresime gönderebilir misin? Sana zahmet olacak ama.

 14. Daha bugün başıma geldi. Hatun kişisi y yerde oturuyor ve y yere yakın yerde buluşalım diye ısrar ediyor. Ben de x yerde sözleştiğimizi gayet net hatırlıyorum ve x yer olması için bastırıp eğlenen ustalıkla takılıyorum. Baktım olay bi yere varmıyor. Son gün ekilmesinin açıklaması bu yazıda yazıldığı gibi daha iyi alternatif bulmuş olma ihtimali. Yoksa niçin gelmesin daha önce kabul ettiği yere. Demek ki bunu değmeyeceğini düşündüğü başka başı çeken eleman karşısına çıktı ki atlayıp gelmedi. Böyle bir durumda çerçeveyi bozmadım, uydu erkek değiliz trp sonrası, kendi bilir diyip farklı yürümelere devam (:

 15. İnstagram yada tinder dan bulduğunuz kızlar da ekilme riski yüksek.

  Sizinle iletişime geçtiğine göre birçok başka erkekle de iletişime geçiyordur.

  Yeni bu şekilde randevulaştığım bir kızın buluşacağımız günün öncesindeki ilgisizliğini görüp ben randevuyu iptal ettim.

  İki önceki hafta buluşmak için can attığını belli eden bir kız vardı, eğlenceli buluşmalar ve s kapanışı oldu.

  Kız belli ediyor bir şekilde.

  Bu sitede bir söz vardı ‘kırmızı haplı erkek evliliğini bile bir iş gibi yönetir’ diye.

  Bütün ilişkilerinizi bir iş gibi, riskleri, getirileri, götürüleri hesaplayarak yönetin.

  Süpheli davranışlar sergileyen bir kızı, bugünüm de boş geçmesin, belki olur, buluşunca muhteşem yeteneklerimle tavlarım, vs gibi yanlış düşünceler nedeniyle next lemezseniz hayal kırıklığı ihtimali yüksek.

  Böyle bir kız buluşmaya gelse bile ağır shit testlere maruz kalırsınız.

 16. Benim kafa yapım şu en kısa sürede sikip bırakmak bir kızı.Bu düşünceyi karşı tarafa yansıtıyor muyuz?
  Gündelik hayatta karşılaştığım olaylar kız benim tabaktı yürüyordum bir şey demiyordu.Sonra bu bana çok kibarsın diye iğneleme yaptı bir sözümden dolayı ayar oldum cevap vermedim.1 hafta konuşmadım kendisi konuşmaya çalıştı.Tek kelime edip geçtim bu kız arkamdan erkek arkadaşlarıma bu çoçukla takılmayın vs. şeyler söylemiş arkadaşım bana anlattı beraber güldük.Beden dilimden azılı bir piç olduğumu sanırım ele veriyorum.Bu izlenimi vermek iyi mi bilmiyorum.
  Kızlar dayanışma içine girmişler biri kontrolü kaybedip bana yaklaşsa öbürü dürtüyor gel buraya diye.Cjskbskd anlam veremedim.Üni sınavına hazırlanıyorum diye daygame de yapamıyorum. Kızlara beleşe ilgi vermem çevremdeki erkekler paso veriyor.Kız çoçuğa köle gel buraya diye seslendi artık bunu dile bile getiriyorlar. Cjskfnskf çok garip bir hal aldı bu olaylar.Bu amcıklar erkekleri parmağında oynatıyor buna karşı çıkınca tek karşı çıkan benim erkekleride yanlarına çekmeye çalışıyorlar.Sistem boka sarıyor.HELP ME MY FRENDO

  1. Dostum ben çok maskülen erkek gördüm ve hiçbirini kızlar gördüklerinde birbirlerini “Gel şuraya” diye uyarmıyordu. Ki kızları kendinden bu şekilde uzaklaştırıyorsan bir şeyler terstir, ha bunu yapan kızlar feminist ise ayrı, fakat feministlerin de içten içe maskülen erkeklere bittiğini bilmeni isterim. Dediğim gibi, alfa olacağım derken abaza hovarda imajı vermiş olabilirsin kızlara, bir şeyler yanlış derim ben

 17. Bence bunun nedeni kadının sizi gördüğü değerle alakalı , en başta numarasını verdiği zamanki gördüğü potansiyel değer sonraki günlerde azalmış olabiliyor kadının bakış açısında.Ya da güvenle ilgili sorunları oluyor (bu daha çok sosyal medyadan tanışılanlarda tabii)

 18. Gerçekten harika bir yazı olmuş.Başıma gelen olayların post olarak atılıp diger arkadaşlarında bilgilendirilmesi beni sevindirdi.
  Yazının detaylarina inersek bu posttan sonra bakmam gereken çerçeve tamamen değişti.Oyunum iyi olsa da bazi mavi haplı düsüncelerimin devam ettigini bu yazidan sonra cok daha iyi anladım.Devir böyle , oyun böyle , oyuncular belli.. Neden ayak uydurmuyalim ? Kızmıştım , sinirlendim ama şimdi daha iyi anlıyorum.Onlar doğmadan bu düzen değişti.Onlar sadece oyunu oynuyorlar.Ben oyuna adapte olamadim , öfke duydum.Ama bu yazıdan sonra kendime bir şey daha kattım.En önemlisi bu degil mi ? Bu hatunda yaptigim hatayı , öfkeyi baska bir hatunda tekrarlamıcam ve bu cok iyi bir şey.Bu zamana kadar bakmış oldugum penceremin yanlış oldugunu anladım.Artık yeni bir pencereden bakıp oyunuma devam edicem.Iyi olan kazansın ! 😂

  Not = Bugün bir mekanda kahvemi içerken , Instagram’da yukarida bahsi gecen kızımıza bir mavi hapli kardesimizin evine cicek yolladigi story’i gördüm.Tam da bu yazının arkasından inanın suratımda piç bir gülümseme oldu(😂) , teşekkürler Erkek Adam !

 19. yorumun cok güzel Mahmut hocam ancak kompleksim ya da kuyruk acım olmamasına rağmen ben de bu güruhu sürtük/ilgi orospusu/kaşar diye yaftalıyorum sağduyum bunu söylüyor evet stratejileri ve adaptasyonları bu olabilir ancak insanlıktan çıkan bu pisliklere de tölerans gosteremeyiz. hırsızlıkta bir hayatta kalma surecinin parçasıdır onlara da boyle mi yaklaşalım adaptasyon hayır. onlar da vakit ve duygu hırsızlığı yapıyorsa göte göt deriz..

  1. Sizin işiniz zor. Zira güzel kadınların hemen hepsi tabak çevirir. Erkekler gibi yatma hevesiyle yapmadıkları sürece sorun yok ama sizin mantığınıza göre bunların hepsi orospu sürtük. Yani ilerde evlendiğiniz ya da sevgilim dediğiniz kadın ya orospu sürtük olacak ya da acayip çirkin. İlerde evlenmem ya da sevgili olmam diyorsanız, destekliyorum. Bu kafayla bulaşmayın böyle şeylere. Kendi sevgilisinin ya da karısının geçmişine orospu diyen erkek evlenmese daha iyi.

   onlar da vakit ve duygu hırsızlığı yapıyorsa göte göt deriz.. Madem göte göt diyorsun olaya duygu ve vakit hırsızlığı olarak bakıyorsan sen de mavi haplısın. Tipik gerçekleri çğrenmiş ama masalları bırakamayan erkek modeli.

 20. Merhaba Mahmut Abi

  Sence kız arkadaşımızın yakın arkadaşlarıyla tanışıp dost olunmalı mı?

  Biliyoruz ki onların bizim hakkımızdaki olumlu ya da olumsuz düşünceleri kız arkadaşımızı da etkiliyor. Böyle bir etkileme olasılığı varken yapabilceğimiz bir şeyler var mı?

  Mesela onun yakın arkadaşlarıyla tanışmıyor olmak dezavantaj mıdır?

 21. Kardeşim randevu iptal edilme olayını her hafta yaşıyorum merak etme çok sık olan birşey 😀
  İlk paragrafı okuduğum gibi mahmut abinin verdiği 3 maddeyi yazıcaktım kafamda kurmuştum ama mahmut abi bırakır mı böyle şeyleri kendisi çözmüş hemen 😀 çok önemli bir şey söyleyeceğim arkadaşlar. kızlar öyle bir oyunla seni uydusu haline getiriyolar ki sen haftalar sonra anlıyorsun ve bugün arkadaşım sayesinde bir kızın uydusu olduğumu farkettim kırmızı hapı bilmeme ve almama rağmen. ve en kötüsü farkedemiyo olmamız. seni kaybetmemek için buluşmayı kabul edip son anda iptal etmeside oyunundan birisi oluyor.. Ne yaparsanız yapın ama haketmeyen bir kıza ASSLAAA ilgi vermeyin. verirseniz geçmiş olsun artık uydusunuz.

 22. Kız arkadaşımızla,eşimizle,tabağımızla yolda veya dışarda yürürken arkadan laf atılırsa “off şu kıza bak bee, yanındaki tipsize bak” gibi söylemler atılırsa tepkimiz ne olmalı? Bir kadın için kendimi riske mi atcam modunda mı olunmalı yoksa bıçaklanma ihtimali olsada gidip hayırdır birader mi denmeli? İlk seçenekte kadın erkekliğini sikiyim tarzı tepki verebilir içinden ikincisindede hem dayak yiyip hem karizmayı çizdirip sakat kalma durumuda var? Ne dersiniz tepkimiz ne olmalı özellikle mahmut abi böyle bi olay yaşadın mı yaşadıysan napardın

 23. Mahmut abi merhabalar;

  Niyetim tavsiye almak değil sadece önemli ve arkadaşlarımın da karşılaşabileceği bir durum olduğunu düşündüğüm için paylaşmak ve bu durumu analiz etmek istedim. 19 yaşına bilgisayar mühendisliği öğrencisi bir gencim red pill öğretisi ile tanışmadan önce silik ve utangaç biriydim fakat blogunuzu yazılarınızı takip ederek degerimin farkına vardım, kendimi geliştirme yoluna gittim ve çok çalışıyorum buna istinaden de çok eğlenmek istiyorum. Eğlence amacıyla konuştuğum hatunlardan ki öğretinin de etkisiyle artık kadınlara olan yaklaşımımı değiştirmiş olduğuma inanıyorum ‘Sen artık çok değiştin’ , ‘eskisi gibi değilsin’ tarzında negatif yorumlar alıyorum(kimsenin özel alanına yada kişiliğine ofansif bir tepki göstermedigim halde). Açıkçası aldığım bu yorumlar umrumda değil fakat sizce ben ve bu yoldaki diğer kardeşlerim bu yorumları nasıl değerlendirmeli, bunu söyleyerek ne ifade etmeye çalışıyolar merak ediyorum?

  Saygılarımla..

  Iyi günler

  1. Farklılıklar dikkat çeker, normaldir. İnsanlar etrafındaki insanların değişimleri elbette farkeder. Yorumları çok ayrıntılı düşünmene gerek yok, sadece yapılan yorumları analiz et, doğruluk oranına bak ve karar ver. (Değiştin gibi yorumlar değil, onlar zaten senin kişiliğinin değişiminden rahatsız olma ya da buna ilgi gösterme ifadesi kanımca).

 24. Mahmut abi sen erkekte sürekli olarak statünün öneminden bahsediyorsun ama kırmızı hapın sevilen yazarlarından dies irae’nin de dediği gibi “piç” diye tabir edilen ve ne statü ne de parası olmayan adamlar kızlarla başarılı oluyor:

  https://eksisozluk.com/entry/47198116

  “sözüm buradaki genç erkek kardeşlerime: bu tufaya gelmeyin. modern toplum kadını, erkeğin sikini içine sokacağı 3 tane delikten ötesi değildir. istisnalar olabilir elbette ama bunları ayırt etmek neredeyse imkansız. kaldı ki, diyelim bir istisnaya denk geldiniz ve harika bir kadınla tanıştınız. ileride değişmeyeceğinin hiç bir garantisi yok. en iyisi hepsine 3 tane kaygan delik olarak bakmaktır. daha fazlası sizi uzun vadede zarara sokar. kadınlara güvenmenizin bedeli kendi hayatınız olabilir. zerre güvenmeyin. kadınları tavlamayı ve onlarla karşılıklı rızaya dayanan seks yapmanın yöntemlerini öğrenin yeter. ”

  Bence esas olay kadınları küçük görmekte yatıyor. Uyuşturucu bağımlısı adamın diğer erkeklerden farkı kadınları 3 delikten ibaret görmesi ve onlara tepeden bakması.

  Bize ebeveynlerimiz ve öğretmenlerimiz kadınlara saygı duymayı öğretiyor ve bu yüzden kızlara karşı beta davranışlar sergiliyoruz. Ama sürekli unuttuğumuz şey kadınların birilerinin blowjob sonrası suratını peçete olarak kullandığı canlılar olması. Yani onlara saygı gösterdiğimizi gördükçe bizden soğuyorlar.

  Bazı arkadaşlar işin sadece kendini geliştirme kısmına odaklanıyorlar ve kendilerini herkesten fazla geliştirdikleri için kadınlarla başarılı olacaklarını sanıyorlar. Ama yanlış. Sen istersen mesleğinin en iyilerinden doktor/mühendis ol altına ferrari olsun hayatın boyunca 5000 kitap oku eğer ki kadınları ciddiye alıyorsan kaybetmeye mahkumsun. Bunu kimse unutmamalı.

  1. Kırmızı hapa sadece parayla bile ulaşabileceğin seks sayısı olarak bakmadığımdan, yıllarca kadın milleti önünde secdeye varmışlığının ve pembe hayallerinin yıkılmışlığının acıyla nüfusun yarısına üç delik olarak bakan ruh hastalarından olmadığım içindir … Bu kızgın ergenler ya ilerde tükürdüklerini yalayıp 3 kaygan deliklilerden birini çocuklarına anne yapacaklar ya da çocuksuz ölecekler. Takip etmek istediğiniz buysa sizi tutan yok.

   Feministler erkeklerle ilişkileri hastalıklı ve erkek düşmanı kadınlar. Erkekleri kötü ve sadece kullanılıp atılacak paçavralar olarak görüyorlar. Bu adamların onların düşman kardeşi oldukları bariz değil mi?

   Kadınlarla başarı sadece kendini geliştirmekle olmaz. Ama kadına tapma radikalliğinin tersi kadını aşağılama radikalliği mi? Eğer sen kendini geliştirememiş ve aşağılık kompleksi olan biri isen bir kadını kendi seviyenin altına getirmenin tek yolu onu aşağılamaktır.

   Bir de bu yazarı tanımıyorum ve arasan istisnasını illa bulursun ama bu kafada bildiğim adamların çoğu bir baltaya sap olamamış herifler.

   1. Bu arada Mahmut hoca, ergen dediğin Dies Irae, 42 yaşında. Yazılımcı ve batı’da yaşıyor. Kendi anlattığına göre “haremim var” diyor.

    1. Kafa ergen birader. 3 delik hiç sana 42 yaş lafı gibi geliyor mu? Çocuk yapmış biri olsa 10 yaşında kızı olurdu. Ona da mı üç delik diye bakın mı diyecekti.

     Skeptico da 40 plus ama adamı okuyunca 40 plus diyorsun. Şu abiyi sen diyene kadar 20lik üniversiteli ergen sanıyordum ben. Kafası çalışan adamlarsınız. Takip etmek istediğiniz o mu bu mu siz karar vereceksiniz.

     1. Mahmut abi dies irae’yi tanıyorum 40 yaş üstünde ve gayet iyi bir geliri olan kendini yetiştirmiş bir adam. The red pill teorisine oldukça hakim olduğu gibi(senin kadar değildir belki ama red pill konusunda bayağı bilgili biri) Skeptico, lütfü tellioğlu gibi kırmızı hap yazarlarının da beğendiği biri. Sadece üslubu kaba. Daha yumuşak bir dil kullananlardan çok farklı bir bakış açısına sahip değil.

      Modern toplum kadını olmayan kadın yok diyorsun. Kadınların tamamı mı bar tuvaletlerinde grup yapıyor? O zaman evlenecek kadın yok demektir.

      Bir de “ergen bunlar” dediğiniz red pill yazarlarının çoğu ergen olmadıkları gibi para, statü ve kişisel gelişmişlik açısından kalburüstü adamlar. Ben de mavi hap günlerimde böyle sanıyordum. Ama bazılarını tanıyınca bir gördüm ki hiç de kız arkadaş bulma problemi çekmeyen çok başarılı insanlar olduğunu öğrendim. Zaten başarılarının sırrı bu bakış açılarında. Bize çocukluğumuzdan beri betalığı öğrettiler. Açıkçası ben eski beta beynimle süper başarılı bir CEO olsam dahi kadınların maskarası olurdum. Öyleleri de yok mu ki?

     2. Modern toplum kadını tanımın bar tuvaletinde grup yapmak mı?

      Modern kadınlara yani çevrenizdeki kadınlara en iyisi onlara üç kaygan delik olarak bakın laflarını normal psikolojide yetişkin bir erkek yazabilir diyorsanız benim diyecek sözüm yok.

    2. Burada şöyle bir olay var. KHnin en atarlı ve dobra iki adamı Anthony Dream Johnson diğeri de Donovan Sharpe. Biri BPD ve gizli profesyonel fahişe ile evlenip yanmış diğeri 13 yaşında mafyöz bir adamdan çocuk doğurmuş bir hatunun ayak paspası olmuş. Hala çocuksuz. Iki de dengeli adamı var. Rollo Tomassi ki evli 20 yaşında kızı var ve diğeri de RicharD Cooper boşanmış ve bir kızı var. Skeptico boşanmış oğlu var ben boşandım kızım var. Dobra yazanların çoğu kadınlarla meyve veren bir ilişki yaşamamışlar.

     Dediğim gibi istisnası elbet vardır ama burada bir çizgi var. Belli hayat tarzları ve görüşler bazı sonuçlar doğurur. Bazı sonuçlar da belli hayat tarzları ve görüşler. Benim dediğim yoldan giderseniz 42nizde hareminiz muhtemelen olmaz zira iyi yetişsin dediğiniz çocuklarınız vardır. Ŭç delik yolundan belki hareminiz olur ama muhtemelen çocuklarınız olmaz.

     Hayat sizin seçim sizin.

    3. Hocam yeri gelmişken şu harem olayına değineyim. O hayatı biliyorum. Harem sana ait kadınlardan oluşur. Günümüzde haremim var diyen adamın harem dediği kendisi de dahil birçok erkekle aynı anda yatan ve paralel götürdüğü kadınlar topluluğu.

     Yanlış anlama bu durumu yermek için söylemiyorum ama harem başka bir şey. Burada dönen karşılıklı poligami.

     Haremim var diyen adam da bunun farkındadır gerçi. Farkında olmayan bu devirde safın kralıdır.

    4. İmmanuel Tolstoyevski vs. Skeptico atışmasında da gereksiz yere tolstoyevskiye hakaret etmişti. ondan bu yana bende engelli.
     Yazdıklarını okuduğumda bende de öfke aşamasını atlatamayan ergen izlenimi uyandırmıştı. 42 yaşı varmış şaka gibi.
     İK
     Ekşide yazan her RP yazarı haklı, eleştiren herkes haksız falan diye de birşey yok. İmmanuel Tolstoyevski’nin mantıklı eleştirileri vardı o tartışmada mesela veya yin’in pua entry’si de gayet güzeldi.
     Şahsen ben uzun zaman önce dies irae ve svbg’yi engellemiştim. Skeptico, yin takip ediyorum.

  2. O sözlük kullanıcısını yıllardır takio ederim. Değişik fikirleri var. Bir ara Mahmut abi’nin de o oldupundan şüphelendim. Sonradan TRP’ye kaymış biri. Ondan önce de kırmızı hapa yakın fikirleri vardı. Öfke ile de olsa kadınlara yönelik dobra düşünceleri var. Ama dikkatinizi çekerim, genel olarak tüm kadınlat değil, modern kadın diye tabir edilen, feminist buyrukla yetişen batılı kadınları tasvir ediyor burada. Yani köpek gibi çalışmış, işinde gücünde namusunda adamları “sen iyi insansın Mustafa ama olmaz” diye reddedip, Teoman kılıklı adamlarla grup sex, blowjob, cim cif yapan aşağılık pislikler burada kastedilen. Ama sayıları epey fazla. Gözle görülen de hep bunlar.

     1. Türk TVlerinin girdiği yerde modern toplum kadını olmayan kadın kalmaz 😂 Muhafazakar görünüm yanıltmasın.

    1. Mahmut abi çocuk sahibi olmak diyorsun da hangi kadından? Sen her kadın modern kadın oldu demiyor musun? Tamam elbette hepsi bar tuvaletinde domalmıyor ama evlenene kadar bekaretini koruyan kadınların sayısı çoğunluk değil ki. Muhafazakar kadınlarda öylesini çok bulursun belki ama ben şahsen başka sebeplerden dolayı muhafazakar kadınla anlaşamam. (Görüş ayrılığı falan değil) Bekaretini koruyamamış bir kadınla neden evlenelim? Birisinin cim ciflediği; kullandığı bir kadınla evlenmek hepimizin ağrına gidiyor. Çocuklarını doğuracak kadının bakire olmasını beklemek çok oldu.

     Evlenilecek kadın bulma sorunu yanında bir başka şey var ki bizim en fazla nasıl erkekler olabileceğimiz. Film oyuncusu erkekler bile kadınlarla ilişkilerinde sorun yaşıyor; onlar bile kadın hipergamisine yetmiyorken biz ne yapacağız? Tamam kendimizi geliştirmek için çabalıyoruz ama sonuçta o erkekler gibi olmamız düşük ihtimal. Sen “ama onlar mavi haplı” diyeceksin ama onlarla olan farkımızı sadece kırmızı hapla kapatamayız ki.

     1. Senin kafanda ve bakış açında olanlara benim bir cevabım ve çözümüm yok. Şahsen sizin çoğunuzun çocuk yapamayacak olmasının da önlenebileceğini sanmıyorum.

  3. Senin şu “40 yaş üstünde ve gayet iyi bir geliri olan kendini yetiştirmiş bir adam” diye biliyorum dediğin birinin yazısı ile statü gerekliliğini sorgulamana bir cevap vereyim. Öncelikle ne parası ne de statüsü olmayan adamın kızlarla başarılı olması eğer zihin merkezinde kendi varsa ve maskülen ise olması gereken. Bu sitenin temel mantığı bu zaten. Maskülenite ve duygusal güç. Burada BMWli Berkaya karşı sıklıkla verdiğim evi bile olmayan barmen olayı.

   Ikincisi statü gereksiz değil yetersizdir. Erkek maskülen değilse işine yaramaz.

   Bu konuya Jordan Peterson ve kırmızı hap yazısında değindim. Sadece kendinizi geliştirir ama mavi haplı kalırsanız kadınlarla başarılı olamazsınız. Statüsüz kadınlarla başarı da sizi hayatın diğer zevklerinden mahrum bırakır. Linklediğin yazının yazari ve verdiği örnekler statülü adamlar zaten. Rock star statü değilse ne?

   1. statü gereksiz değil diye düşünmüyorum. Statü hayat için gerekli. Hayat seksten ibaret değil. Ama çok sık karıştırılan bir durum var, bazıları red pill’i “sen kendini geliştir kız işleri kendiliğinden olur” diye anlıyor. Böyle değil işte. Hem kadınlara bakışınız hem kendinizi ne kadar geliştirdiğiniz önemli.

    Sen her ne kadar “3 delik diye bakan adam sağlıksızdır” desen de kadınlarla en başarılı adamların onları en önemsemeyen adamlar olduğunu gördüm. Hem statülü hem 3 delik diye bakan adam 9/10luk kadınlarla bir kere seks yapıp ikinci defa görüşmüyor.

    1. Kavram kargaşası içindesin. Kadınları sadece üç delik görmeden de gayet önemsemeyebilirsin. Faşizme komünist olmadan da karşı olabileceğin gibi.

     Şu yazış tarzından anladığım statülü ve delik gözlüklü sik at amcaları tepeye koyuyorsun ama bak işte bu komik. Skalada onlar statülü ve maskülen babaların altındadır. Sadece şirket hiyerarşilerine veya politik hiyeratşiye baksan tepede ne var görürsün.

     1. Hayır tam tersine. En tepedeki adam her zaman kadınlarla en başarılı olan adam değil diyorum. Kadınlarla en başarılı olanlar hem statülü hem kadınları küçük gören adamlar. Hatta kadınlara tepeden baktıktan sonra statü bile gerekmiyor diyorum.(Ama dediğin gibi hayat seksten ibaret değil ve hayattaki seksten büyük zevkler için para ve statü şart) En yüksek skorlu (skordan kastım sadece sayı değil kadınların hb skalasındaki yeri de önemli) adamların genelde kadınları aşağı gören adamlar olduğunu görürsünüz zaten

     2. Arda arda mesajlarınla kadınları küçümseyenlerin çelişkisini örnekliyorsun. Kadınlarla ilgili bakış açısı mide bulandırıcı tabirler olan adamların bazıları kadınlarla da gayet başarılı olabilir (çoğu lafta küçümserken suratına ilk gülen ile erir gider) ama bu bakış açısının sonuçlarından biri kadınlarla ilişki kuramamaktır.

      Şimdi size bir kırmızı hap çelişkisi. Sayıca azımsanamayacak erkek KH ile karşılaşınca senin kafa yapına bürünüyor. Ortalama bir mavi haplı beta çok muhtemelen genlerini gelecek nesillere aktaracak ama senin kafandaki adamların çoğu genetik havuzdan silinecek (gerçi çoğu sonra tövbe edip mor haplı da olabilir).

      Darwin’in teorisi sürvival of the fittest. Burada fittest en iyi uyum sağlayan demek, en güçlü değil. Survival ise genlerini gelecek nesle aktarmak. 65 yıl önce 25 yaşında 3 çocuğu olup ölen adam Darwinin teorisi açısından bugün hayatta kalmıştır, onun 90 yaşındaki ve çocuksuz ikizi ise Darwin teorisinde ölüdür. Bu açıdan bakılınca mavi hap bir uyum stratejisi zira sizin beğenmediğiniz mavi haplıların çoğu genlerini gelecek nesle aktaracak. Kırmızı haplı ve risklerini bilerek çocuk yapan adamlar da. Oysa KH camiasında MGTOW olarak anılan kesim ise genetik havuzdan silinecekler ve daha doğrusu siliniyorlar.

      İlla genetiğiniz geleceğe aktarılacak demeye çalışmıyorum bu kişisel tercih ama takdir edersiniz ki on binlerce nesil başarı ile üremiş erkeklerin son halkası olarak ürememeniz öyle küçük bir olay değil. İnsanın biyolojik amaçları açısından ciddi başarısızlık olarak da görülebilir. Biyolojik açıdan KH ile tanışmış ama kadınları onları mide bulandırıcı şekilde düşünerek tanımlayan erkekler uyum sağlayamayarak silinen erkekler.

      Fittest (en iyi uyum sağlayan) en güçlü anlamına gelmiyor ama yine de insan KH görüp MGTOW olmuş adamların yenildiğini düşünmeden edemiyor.

      O yüzden şahsen bahsettiğin adam tipi kendisini her şey olarak görebilir ama bir açıdan feci başarısız olduğu gerçeği değişmez.

      Ben bu bekaret tartışmalarına cim cif diye giren adamlarla tartışmayı çok gerekli görmüyorum. Aslına bakarsan bu tür bir arafa sıkışmış (modern kadın değilse anlaşamam ama modern kadın da üzerine attırılmış grup seks artığı mantalitesi) erkeklerin gen havuzundan silinmesi çok kötü bir şey değil. Not fit not survive. Doğanın kanunu.

  1. Mahmut abi, şu aralar kız arkadaş edinme konusunda sıkıntı çekiyorum. Hiç bir kızla tanışamadım okul açıldıktan sonra. Yazın böyle değildi ne değişti bilmiyorum. Şunu merak ediyorum; Cevremde kız arkadaşı olan insanlar var ve bu insanlar ne tinder kullanıyor nede daygame yapıyorlar.

   Bu sitede kız arkadaş edinmek için bu yollar gösteriliyor. Peki bu adamlar nasıl sevgili yapabiliyorlar? Hepsinin maskülen olduğunu bile düşünmüyorum. Ben sevgilisi olan çoğu arkadaşımdan daha maskülen oldugumu dusnuyorum. Nerede hata yapıyorum?

   1. Beğendikleri kıza yürüyorlardır. Ŭstelik ben kız arkadaşı olan erkeklerin çoğundan maskülenim diyen adam gerçekten daha maskülen mi acabAa? Masküleniteyi kaba saba yapan adamlardan çok duyduğum bir laf olduğu için söylüyorum. Bir de kendinde ne değişti ne yapmıyorsun tek laf etmeden kendini başkalarıyla kıyaslamandan.

 25. Bu yorumu yapacağını tahmin ettim ama maskuliniteyi kaba saba olarak kesinlikle algılamıyorum. Maskulenitenin ne olduğunu gayet iyi kavradım. Detaylandirip sıkmak istemiyorum bu konuyu.

  Dediğin gibi kendimi başkalarıyla kıyaslama durumum olabilir evet. Ne yapmam gerektiğini de biliyorum. Hatta şuana kadar yakinlastigim kızları düşündüğüm zaman hepsine bir şekilde benim yürüdüğümü hatırlıyorum.

  Okulda vs.. beğendiğim kızlara yürüyeceğim fakat yanımda arkadaşlar olduğu zaman kendimi frenliyorum sanırım bilincaltinda dışlanma korkusu falan. Bu tür ortamlarda beğenilen kızlarla konuşmak da sokakta kızları durdurup konuşmak kadar normal mıdır?

 26. Merhaba Mahmut abi
  Bir kızla takılıyorum 1 aydır, ona karşı oyunu çok iyi oynadım ve buluştuğumuz zamanlar uzun süreli makeout lar yaptık, buna rağmen de konuştuğum biri olup olmadığını soruyordu. İyi hoş takılırken buluşmalarda işi olmadığı halde istememeye başladı, 2. Kez reddettiğinde bir sorun mu var dedim çünkü arkadaşlarının benim hakkımda yavşak, önüne gelenle flörtleşiyor aynı anda başka kızlara yürüyor dediğini söyledi ve genel olarak bir şeyi umursamadığım için tepkisiz kalmıştım. Sessizliğimi ve takmayışımı kabul ediş olarak anladığını düşündüğüm için bir sorun mu var dedim ve saymaya başladı hiçbir şeyi umursamıyorsun kendine yol çizmişsin başkasını görmüyorsun diye çıkışlar yaptı, ona da bir direkt cevap vermedim ve eve gittiğimde mesaj ile anlattım durumu, bu şekilde düşüneceksen sen bilirsin elimden bir şey gelmez şeklinde çıkışlar yaptım yani nextliyordum artık. Tatlıya bağlandı gibi oldu (tartışmıyorduk sadece) ve okulda devamlı yanıma geldi, şirinlikler yaptı, sonraki sefer kahve aldı ve yanağımdan öptü. Olay şu ki ben bu kızı nextleyip nextlememe de kaldım. Güzel ilişki materyalleri var kızda, cidden kadınsı özellikler ve kendini sakınan birisi değil fakat buluşma işinde istememeye başladı. Ben çok katı birisi değilim, bana uymuyor şu bu bir hata ve nextlendin yapmak, kimseyi oneitis yapmıyorum fakat onlara şans vermek, bir olayı basitçe düzeltebiliyorsam düzeltmek daha çok hoşuma gidiyor. Ha o şansı kullanmadıklarında nextlemekte hiçbir sıkıntı yaşamıyorum ama bu kıza karşı ne yapacağımı bilemedim. Bana davranışının sebebini haklı bulup güven mi vermeliyim yoksa nextte mi bırakmalıyım karar veremedim. Senin bakış açın nedir olaya karşı?

  1. Diğer kızlara alanen yürüdüğünü arkadaşları gördüğüne göre dar alanda tabak çevirmeye çalışıyorsun. Patlar. Eğer göstere göstere yapıyor bunun da iyi bir şey olduğunu sanıyorsan aptallık. Bazı hatunlar sineye çeker çoğu hatun terk eder seni.

   Ne yapacağın ise sana bağlı. Kızarkadaş istiyorsan farklı tabak çevirreceksen fsrklı. Ama oneitis yapmayacağım diye ilişkiden kaçılmaz. Oneitis ile bağlılık sözü verdiğin kız arkadaş aynı şey değil.

   1. Hayır hayır, işin garip tarafı kızla konuştuğum zaman tabak çevirmiyordum ve sosyal çevremde de çevirmedim, şaşırdığım kısım o. Muhabbet beni eskiden tanıyanlardan çıkıyor yani mavi haplıyken tanıyanlardan

    1. Kendi dar alanınızda avlanmayın diyoruz ama biz söyleyip biz dinliyoruz. Dar alan paslaşmasına zamanınız var belki ama benim burada ne tür zorlukları nasıl aşacağınızı yazmaya vaktim ve niyetim yok.

 27. Mahmut abi eski flörtüm (seks yapmıştık) şu an sevgilim olmasına ve bunu bilmesine rağmen beni aradı, çok sıkılıyorum eğlence lazım gibisinden şeyler söyledi. Ben de geçiştirdim ve kapattım telefonu. Bu telefon konuşmasının gerçekleşmesinin şu anki sevgilimin kulağına gitme olasılığı var ise, bunu sevgilime önce benim söylemem daha mı iyi olur? Gitme olasılığı yoksa da söylense ne yönde etkiler?

 28. Selamlar, hayat bu.. Erkek de olsanız düşüyor kalkıyorsunuz..
  Maddi olarak sınanıyorsunuz.. Sizce erkeğin bir kız tarafından sık yapılan davetleri sürekli bahane ile savuşturmaktansa gerçeği söyleyerek “param yok” demesi doğru mudur?
  Detaylar : Haftanın iki günü görüşüyoruz. Yemeği ben ısmarlıyor isem kahve ve tatlıyı o ısmarlıyor..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *