Kadın özgürlüğünün bir son kullanma tarihi vardır – 35 ve Bekar

Aşağıdaki video kırmızı hapın birçok kavramını içeren bir ibretlik öykü. 20lerini kucaktan kucağa atlayarak geçirmiş bir alfa dulun, 35 ve bekar hayatını düzeltme çalışmaları ama hala akıllanmamış olmasının ve ağır hamstering pratiğinin hikayesi.

Şu satırları anmadan edemeyeceğim :

Kadınlar, erkeklerden çok daha fazla evliliğe ilgilidir. Arz – talep dengesinin basit mantığının bize söylediği şu : kurumsal, tekeşli evliliğin sürdürülebilir olması için, erkeklerin en az yüzde 80’inin evlenmeye istekli olması lazımdır. Erkek katılımının yüzde 80’in altına düştüğü durumda, bütün kadınların başı derttedir zira artık her 80 erkek için rekabet eden 100 kadın vardır. Bu durum, kadınların erkeklere göre daha hızlı yaşlandığı ve doğurganlıklarını hızla kaybettikleri gerçeği ile beraber daha da vahimleşir. Böyle bir durum, bekar kadın nüfusu üzerinde ciddi stres yaratır. Eskiden, genç kadının annesi ve neneleri güzelliğin geçici olduğunu, en baştan çıkarıcı erkeğin en iyi koca adayı olmadığını bilir ve kızın uzun süre stabil bir koca olabilecek genç bir erkekle evlenmesini garantilerlerdi. Şimdi ise feminizm yüzünden, bu rehberlik genç kadınların hayatından çıkarılmış durumda ve genç kadınlar kendi cinsel hayatları için kötü birer kaptanlar. Güzelliklerinin yere çakıldığı 34 – 36 yaşına kadar alfa erkeklerin peşinde koştuktan sonra eskiden reddetmeye alıştıkları beta erkekler tarafından bile görmezden geliniyorlar. Kadının kısmetindeki bu ani çakılma, Road Runner ve Çakal anı olarak biliniyor. Kadınların geçmişte uçurumdan bu şekilde düşmemeleri için bir sürü güvenlik ağı vardı.

‘Feminist’ medyanın, biyolojik gerçeklikler nedeniyle hiçbir zaman ana akım olamayacak “genç erkek avcısı (yaşlı) kadın” konseptini normalleştirme gayreti de bu yenilgiyi sanki istenen sonuçmuş gibi paketleme çabasından başka bir şey değil. Kadınlar çok fazla sayıda cinsel partnere sahip olmanın onlar için negatif bir şey sayılmaması gerektiğini iddia etseler de bu ikiyüzlülükten başka bir şey değil. Karmaşık cinsel geçmiş bir kadının aleyhinedir. Aynı durum bir erkeğin lehine çalışsa da. Bunun nedeni iki cinsiyetin birbirinden farklı olan doğal cinsel çekicilik mekanizmalarıdır. Bir bilgenin zamanında dediği gibi, “birçok kapıyı açabilen bir anahtar, değerli bir anahtardır. Birçok anahtar tarafından açılabilen bir kilit ise, işe yaramaz bir kilittir.”

Erkek Düşmanlığı Balonu

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

225 thoughts on “Kadın özgürlüğünün bir son kullanma tarihi vardır – 35 ve Bekar”

 1. Kırmızı hap, beta, alfa vb… Bu sitede yazılanlara inanmak başta bana zor geldi. Aslında çok önemli gerçekleri barındırıyor (Bu yüzden zor). Geçenlerde sevgilisi olan kızın benimle flört etmesi burada yazılanları daha da haklı çıkarıyor (hipergami). Ayrıca erkeklerin en büyük düşmanı bence kendini kontrol edememesi (çerçeve meselesi) ve bunun sonucunda oneitis olmaları. 1.5 yıl oneitis olduğumu anlamadığım ve bundan kurtulduğumda farkına vardığım şeyler bunlar.

 2. Buradaki esteban muhtemelen aldatılacak ve tek gecelik bir alfanın çocuğunu kendi çocuğu gibi yıllarca büyütecek. Kadın bildiğin sağdan soldan alarm yayıyor.

   1. 2 hafta evvel, akademisyen,entel,sohbetine doyum olmayan geçmişinde-sonradan ayıktığım-her türlü tarrağı yemiş bir hatunu şutladım.
    Giriş konuşması ; evlilik bir kurumdur ile başladı ! Ve bir kuruma ihtiyacımız Yok ile devam etti ! Gelişme cümlesi; seni düşünmeden duramıyorum ile devam etti ki (kadın)of sohbet muhabbet 3 haftada ilişkide gelinen seviye anlat anlat bitmez! Sonuç cümlesi; 3 gün sessizlik ve ardından ! Sen bana 2-3 ay sonra evlenme teklif edersin diye korkuyorum ile bitti (yine kadın) ederim tabi dedim 4 tanede benden doğurursun biz çıkarız kerevetine deyip müsade ile son verdim telefon konuşmasına! Hatun 8 gün sessiz kaldı. Ve Birgün özledim yazdı. Sonra konuşuldu buluşuldu özlemi giderildi..
    Özlem gitti uyuyalım dedi . Sen evinde ben kendi yatağımda dedim kısaca gitti bir iki yazdı cevap alamadı bitti . Çoğunluk böyle bir hatuna zırt diye bağlanır. İyi pazarlama taktiklerini farkedip yolunuza bakın arkadaşlar. Dikkat!!

     1. Anlaşılır yazı-yorum
      Hatun 35 lik. Bir iki mesajla başladı konumuz. O dönem 1 hatun var takıldığım ve bu 2. Hatun olsun diye yürüdüm mesajla inceden ve s.klemeden. (Çok üstüne gittiğinizde hatunlar kaçar! Önemli! Ki üstad basbas bağırıyor sakin olun diye!)
      Neyse; baktım mesajda bokunu çıkaracak (35 lik akademisyen) davet ettim. Eve hemde. Eve davet konusu bende şöyle gelişir. Yazın içeriklerinden hatunun çok mu azmış, yoksa shit test modunda mı olduğu çıkarımını yaparım. Ki bu bir şekilde ev konusunu sezdirdi bana yolladığı mesajlarla…
      İlk gece ve sonrası ve sonrası devam etti ( 35 lik -bekar-boşanmış) sonraları sessizleşmeler-uzaklaşmalar la devam etti konu. İlk başta ‘ evlilik bir kurumdur ve inanmıyorum evliliğe’ ile giriş yapınca dedim yakında NEXT bu! Sakin sessiz dinliyorum arada alaycı ve çok gömmeden takılıyorum hatun kişi ye. Mutlu o ve ben yolumda devam arada kikiri fikiri kızdan ve benden hafif karşılıklar(not: ilk başlarda hatta devamında, Hatun’ a onun ile aynı tepkileri verirseniz ağzınıza sıçar bir süre sonra! ) süreç içinde sessiz kaldığımız aralar uzadı 3 gün sonra bir aramamda açmadı 3 saat sonra döndü ve konuşmanın bir bölümünde şu cümleleri sarfetti; sen 2-3 ay sonra ben sana iyice bağlandığımda yani aşk bizde alıp yürüdüğünde!!( bu ne lan) bana evlenme teklif etmezsin değil mi deyince ben nazikçe hafiften dalgaya alarak sonlandırdım konuşmayı ( bir üstte bu kısmı anlattım) sonra 8 gün boşluk. Çıt Yok resmen ve diğer tabakla idare ediyorum bu esnada! 8 gün sonra özledim yazınca, ben; özlenen özlenir-özlenirse Özlem giderilir yazdım ve 24 saat hiç ses çıkmadı 24 saat sonra ; sen ne kendini beğenmiş şeysin ya! Yazdı ve 8 günlük sessizlik için cezalısın ve bu kez rakı senden ( bir önceki buluşmada ben almıştım ) dedim olur ne zaman dedi 9. Gün dedim sırıttı mesajda. Neyse hatun kişinin tarafından yazılmış uzunca bir iki mesajdan sonra akşam evde olacağım saati mezeleri halledeceğimi yazıp kapattım konuyu. O gece gelirse eğer amacım zaten yol vermekti birşeyler yaşadıktan sonra ve gece ve uyuyalım dedi ilerleyen saatlerde ki zaten o vakte kadar yaşayacağımızı zaten yaşadık (sex) sonra taksi durağını aradım saat 02: suları . Ne yapıyorsun dedi sen bu gece evinde ben tek başıma yatağımda uyuyacağım dedim ve biraz dır-dır biraz sitem ( bende ses seda yok ) sarıldım ve gitti. Ve bitti .

    1. Evlilik delisi, duvara toslamış veya toplamak üzere, alfa dul bir hatundan kendini kurtarmışsın, tebrikler.

     Yalnız alttan alttan evliliği nasıl empoze etmeye çalıştığı göz doldurdu. Biz erkeklerin tamamını da aptal sanıyorlar hehehe.

     1. Bi tanesi de bana demişti ki;
      Bana aşık olursan söyle haa o zaman ayrılalım.. he he tabi söylerim..

      Aynen arkadaşın dediği gibi… kendisi evliliği istiyor istemem yan cebime koy yapıyor…

      İşin özü bu Kadınlara diyeceğim şu: Kendimi de dahil ettiğim mavi haplı gariban erkekleri siklemediniz şimdi de onlar sizi siklemiyor.

    2. Çok keskin, çok tecrübeli, bir erkeği nasıl kendine başlayacağını bilen bir kadınla ilişkiyi çok iyi idare etmişsin bro.

     Öyle tuzak cümleler kurmuş ki tecrübesiz biri kısa bir süre sonra kadının köpeği olur, ayaklarına kapanır. Üzerinde bütün numaraları denemiş resmen. Seni çerçevesine alamayacağını anlayınca son defa şansını denemiş ama sen numarayı yememiş, yol vermişsin.

     Kutlarım.

     1. İlk cümledeki başlayacağını, bağlayacağını olacak. Malum telefonla yazınca bazen kaçabiliyor.

 3. Bu biraz keyfi bir soru ama fikrinizi almak istiyorum. Bir kadın farklı CPD dönemlerinde, tamamen aynı parametrelere sahip adamlarla birlikte oldu diyelim. CPD’sinin zirvesinde (23 yaş) yaşadığı ilişki daha unutulmazdır diyebilir miyiz. Kadının kendi duygusal yatırımın verdiği değer CPD’si ile doğru orantılı mıdır?

 4. hocam ben ekşi sözlük’te yazarım. eski hesabım çok fazla afişe olduğu için o hesabı kapattım. her şeyi onlar için yazıyormuşum gibi geliyordu ayrıca rahat da yazamıyordum. kapattım. zaten psikolog da kapatmamı söylemişti. şimdi başka bir hesapta yazıyorum. bu hesabımı da öğrenecekler diye ödüm kopuyor. rahat, anonim olarak yazmak istiyorum. öğrenmelerini istemiyorum. ekşi sözlük’te yazmayı seviyorum.(neden sevdiğimi de bilmiyorum) sevmesem bunu da çoktan kapatmıştım. sorum şu: sizce bu hesabımı da kapatmalı mıyım? tavsiyeniz nedir? ekşi sözlükte yazmak hakkında ne düşünüyorsunuz.

   1. Not; aşk size bir dayatma Yok öyle birşey . Defalarca yazdılar burada! Evet romantizm var sıcaklık var hatunun o an ısısı şu’ su , bu’su samimi ok. Fakat o! O an için dostum . Bizim yere serildiğimiz nokta bunu sürekli sanmamız değil ulan sürekli değil işte. Ha ben zamanında serilmedim mi yere. Hemde kaç kere sonra öğreniyorsun işte ki bu konuyu çok içselleştirmenin bir manası Yok sanırım. Yazılar çok iyi bu site Harika okuyun uygulayın ne güzel işte.

  1. güzel kardeşim 10 senedir ekşide hem de çok yoğun bir biçimde yazarım. ben istemedikten sonra bir alalhın kulu öğrenemedi hesabımı. ki sözlük dışından hiç kimseye ben orda yazıyorum demedim. o muhabbetlerin içine girmedim. sen iradesiz bir adam mısın ki bundan korkuyorsun? yoksa iş yerinde açık ofiste sözlüğe girip hem de deşifre olmamayı mı umuyorsun?

   çok kofti bir dert seninkisi. hiç kusura bakma.

   1. yav yazdığım başlıklardan öğrenirler belki, sonuçta ilgi alanlarımı, okulumu yazacağım başlıkları vs bilenler var. çok zor değil aslında yani. biraz araştıran birinin bilmesi çok zor değil. bir kişi bile bilse diğerlerine de söyler. evet ben de kimseye söylemedim ama tedirgin oluyorum. belki de dediğin gibi kofti bir derttir.

  2. Kusura bakma ama şu yazdıkların “bakın ben ekşide yazıyorum” çığırtkanlığından başka birşey değil. Alakasız bir platformda bile bunu dile getiriyorsan eminim her ortamda “sözlükte bunu yazmıştım” falan diyip prim yapıyorsundur.

 5. TRP ‘e hoşgeldin. Mahmut abinin dediği gibi yazıları yavaştan okumaya başla, şuanda hissettiğin öfke ve kandırılmışlık/kaybolmuşluk hissi durumu anladıkça düzelir. Açık fikirli olarak hemen kestirip atmadan oku. Burada öğreneceklerinin değeri benim açımdan paha biçilemez ve sanıyorum ki buradaki okurlar da bana katılacaklardır.

 6. Çevremdeki bazı hatunlar için o kadar tanıdık ki kahkaha attım resmen.

  Hepsi de ne hikmetse zamanında en büyüğünü en çoğunu nasıl yeriz diye yarışıyordu, şimdilerde ağlaşıyorlar.

 7. Ablanın – en azından ailesinin – bu topraklarla bir bağının olması
  Videonun başında soyadının farklı sonunda farklı olması
  Profesyonel bir sik sürfçüsü olmasına rağmen geleneksel Yahudi kökenlerine vurgu yapması

  Mükemmel detaylar

 8. Şuana kadar yaşadığım bütün ilişkilerde kızlar çok çabuk ıslanıyordu yani direk yatağa atmasamda öpüşme süresi 2 3 dkkya ulaşınca elimi kızın vücudunda gezdiririm kalçasına ulaştığımda ıslandığını fark ediyorum, şuana kadarki bütün ilişki (sonu yatakta biten bakireliğini gördüğüm ilişkiler ) yaşadığım kızlar bakireydi (7 kız oldu) bu çabuk ıslanmayı bakirelik ile bağdaştırabilir miyiz? Sonu yatakta bitmeyen ve en azından bakire olmadığını bildiğim kızlar bu kadar çabuk ıslanmıyordu.

 9. Mahmut Abi selamlar

  14-18 yaşındakinler için tavsiyeler adlı yazı çok iyiydi, bu kitleye yönelik gelecek planlaması ile ilgili içerik bulamadım, bu konuda aydınlatır mısın ?

  Tabii şu mesleği seçin şunu yapın şeklinde değilde şöyle ders çalışın şuna dikkat edin gibisinden püf noktalar. Geçenlerde illimitable man bu çağda fizik okuyup bir dünya borca girmenin aptallık olduğundan bahsetmişti, onun gibi tavsiyeler verebilirsen çok makbule geçer. Bu konuda biraz kaybolmuş hissediyorum.

 10. Ben Red Pill vs MGTOW savaşını anlayamıyorum cidden. Bu iki tarafı da benimseyenlerin çoğunluğu olayın bokunu çıkartıyor ve her iki taraf karşısındakileri aşağılıyor yok sen amsalaksın yok sen kız sikemiyorsun da ondan böylesin vs. Arada Mahmut Abi, Rollo Tomassi gibi dengeyi bulabilenleri ve uygulayanları tenzih ediyorum.

  Red Pill’cilerin çoğu “bu hayattaki herşey kadını sikip atmak için, statümü yükseltmeliyim ki kadın sikebileyim” mantığıyla yaşıyor (kimse kimseyi kerizlemesin bu siteye gelen yorumların alayı “abi bi kız var, abi kız benden eziğe siktiriyor bu nasıl olur oysa en kral alfa benim, abi puacıyım 300’den fazla setim var sınıfta bir kız hariç herkes kölem o kıza 39384830 oyunlar yaptım ama bana köle olmuyor, abi kız, abi kızzzzz” tarzı youmlar. Abi bir kız var demiş miydim? Yüzde %200 eminim ki işim içinde seks olmasa yok kasmış yok kendini geliştirmekmiş yok dil öğrenmekmiş yok işte yükselmekmiş bunları umursamaz kimse.

  MGTOW tayfasının çoğu da “kadınlar para sömüren orospulardır, kadınlara yatırım yapacağınıza kendinize yatırım yapın. Siz ne kadar iyi çocuk (ki ben birçok MGTOW’da bunu görüyorum adamlar mavi hap hayallerini gerçekleştiremedikleri için bu olaya girmişler) olursanız olun kadınlar serseriye siktirecekler. İyi siktirsinler bakalım, 30’larında duvara taslayınca bakalım ne bok yiyecekler?” kafasında. Ben her iki kafa yapısına da karşıyım.

  Sorun bence fişten çekilmekten hemen sonra oluyor, adam şuana kadar bildiği herşey yalan olunca ya “sikerim böyle işi size dildolarla ve kedilerle iyi şanslar, yakında gerçeğe yakın zevk veren seks makineleri de çıkacak siki tutacaksınız” diyor yada “madem kadınları sikebilmem testosterona, kasa, paraya, yüksek statüye, dominantlığa bağlı tamam o zaman yaparım amk” diyor.

  İki tarafında kendisine saygısı yok (iki taraftan kastım RP ve MGTOW olayında aşırıya kaçanlar) ve iki taraf ta kadınları meriçlerden daha fazla hayatlarının merkezine koyuyor. Biri resmen kadın sikecem diye yaşarken diğeri erkeklerin hepsini kadınlardan uzak tutarak kadınları “hizaya(!) getirmek” amacı güdüyor.

  Ee bumudur amk? Yani eğer kadın sikmek itaatkarlığa, aşırı kiloya, östrojene, asgari ücrete çalışmaya, hakkını önüne gelene yedirmeye, ezikliğe, mastürbasyona, hipogamiye (götümden şimdi uydurduğum bir terim, hipergaminin tam tersi yani) bağlı olsaydı siz sırf kadın sikmek için böyle bir adam mı olacaktınız? Ya da madem kendi yolundan gitmeyi çok istiyordun neden kendi yoluna gitmek için bir kadının senin gibi “nice guy” ları siklemediği gerçeğini öğrenmeyi bekliyordun? Eğer kadınlar seninle seks yapmak için sıraya girseydi kendi yoluna gidecek aklı ve cesareti bulamayacak mıydın yani?

  Ve anlamadığım diğer bir konu neden bir erkek kadın sikmek isteyince “amsalak” istemeyince “beceriksiz” oluyor?

 11. Bu tarz kadınlar bir tarafa, 30 üstü kadınlara yapılan genellemeler niyeyse içimi fena acıtıyor ablam yüzünden.
  Annemle babam kazada ölünce ben 10 erkek kardeşim 8 ablam 20 yaşında idi. Kimsesiz kalınca ailenin diğer büyükleri bizi yetimhaneye vermek istediler. Ama ablam orali olmadi “ben varim” dedi. O zamanlar üniversite okuyordu ankara’da. Bizj yanina aldi. Biz gelince hali ile yurttan cikip ev tuttu. Babamızdan bir ev kalmisti ama kirası anca tuttugumuz evin kirasina yetiyordu. ablam gündüz okula gitti akşam da bizim apartmanın altında ki markette çalıştı. Kızcağız her saat başı 3 kat yukarı aşağı in çık bizi kontrol etmek için bir deri bir kemik kaldı. Böyle böyle gece bile duzgun uyumadan hem derslerini çalış hem dışardan çalış düzgün uyumadan İngiliz Dili bitirdi 3 sene sonra. Ilk sinavda atamasi doguya oldu. orda zorlaniriz diye gitmedi ozel bir okulda işe başladı. sonuna kadar sömürüldü ama aldigi maaş kuş kadar bize yetmedi üstüne geceleri ceviri yaptı. Ondan sonra hayatina bir kisi girdi çalıştığı okuldan. 6 sene sürdü. ablam benim üniversiteyi bitirmemi beklerken evlenmek için o köpek tarafından aldatıldı. İcin için eridi garibim “canı sağolsun demek ki sevmiyormuş beni” dedi.kalbi kırıldı daha da kimse hayatına girmedi. Kendini eve kapattı o adamın suratını görmemek için de okuldan ayrıldı başka okula gitti. 35 yaşında şimdi. çokta güzel biri ablam. Aki ak karasi kara eşşek gozlu anadolu kızı. Ama çok içine kapanık. Geçen abla bak biz üniversiteyi de bitirdik çok şükür iyi de kazanıyoruz para sıkıntımız kalmadı sen niye kendi keyfine bakmıyorsun niye kimse hayatında yok niye disariya insan icine cikmiyorsun dedik çok yoruldum sorumluluktan dinlenmeye ihtiyacım var dedi içim parçalandı anasını satayım. O benim ablam degil artik annem cunku verdigi sefkatten merhametten dolayı. Velhasıl bir yanda ablamın bu hali bir yandan yukarıda ki kadın aynı mı şimdi genelleme de bir mı? Bebek görünce içi gidiyor biliyorum sevilmeye de ihtiyacı var günden güne iki damla kaldı. Şu lanet olası kadın doğasının sınırlı zamanından nefret ediyorum ablam adına. Her ne kadar genellemeler havada ucussa da herkes icin sartlar ayni degil amk. Ne yapsın şimdi zavallım? kendini 20 li yaşlarda kucaktan kucağa değil sorumluluktan sorumluluğa attı. Gerek ekşi olsun gerek burası olsun Red pill vs denk gelecek okuyacak biri çıkıp 35 lik posası çıkmış teyze diyecek arkadan laf atacak kafayı yerdim amk. İnşallah denk gelmez canım ablam

  1. Biraderim ne ilgisi var senin ablanla, bizim bahsettiğimiz kenarın dilberi , aşufte kadınların. Yahu bu kadar duygusal olmayın. Alınmayın herşeye güzel kardeşim.

   1. 30 yaş üstü kadına yapılan her türlü pislik genelleme hakaret yaftalama beni sinirlendiriyor amk. Hersey tercihlere bagli degil ki genellemeye tabi olsun
    Artan yaş ve statü ile beraber beni mutlu edip ablamı mutsuz ve yanlız bırakacak olan doğanın işleyişini sikeyim. Biz olmasaydık belki hayatını kurmuştu çoktan. Benı de böyle mutsuz kıldı bu akım kendimi suçlu hissediyorum

    1. Öncelikle başın sağolsun. Burada bahsi geçen hatun tipi spesifik olarak 20lerini daldan dala yaşayan hatun. Dolaylı olarak da kariyer için erteleyen. Şişmanlara çok yemeyin zayıflarsınız derken nasıl hormonal problemlerden şişman olanlarla dalga geçmiyorsak burda da zorunluluklarla dalga geçmiyoruz. 30unda bakir olanları sertçe eleştirirken sakatlığından kadın yüzü görmeyenle dalga geçmiyoruz. Kusura bakma ama ablanın buradaki yaşam tarzı ile alakası yok neden buraya taşıdın anlamıyorum. Genellemeyi sen yapıyorsun. Şunu okuyup da her kadını aynı kefeye koyacak embesil de bırak ablandan uzak dursun.

     Işin ilginci bu videodaki kız istisna. Daldan dala atlayan hatunların çoğu kapağı bir adama atarlar. Aile kuramayanlar genelde böyle kucak kucak olduğundan değil kariyer yapayım derken zamanı geçirenlerdir.

     1. 35 lik hatun yok oh olsun yok bilmem ne şeyler görünce kafada hafif kırik yazdım bende de gerçekten bu durum var otomatik olarak hepsi kucaktan kucağa gezmiş algısı bunu etrafımda ekşi de vs çok görüyorum. Bu genellemeye görünce istemsiz huzursuz oluyorum amk.

     2. bkz :

      Mavi hapın bir üstünde öfke aşamasında takılmış adam kini. Katılıyorum kıza oh olsun diyen kırmızı hapı henüz sindirememiştir. Ben şahsen bu videoyu üzülerek izledim özellikle de kızın küçüklüğünden başlayan kısmı. Şahsen tek sinirlendiğim o baba idi. Golf sopasını kıçına sokacaksın hıyarın.

     3. Gereksiz alınganlık. Ve elbette ki istisnalar vardır. Çok değerli Kişiler vardır ve olacakta. Kimsenin buna birşey söylediği Yok ki . Dahası üstte bahsi geçen hatun ( video) ve benim anlattığım hikaye v.b. Daha çok -özelleme- yapıyor bir’ kendimize gelelim’ diye.

  2. ayhan kardeş ben de benzerini yaşadım. 16 yaşından beri çalış, aile geçindir iflahım sikildi.

   Ben bir çok şeyi paraya endekslemiş durumdayım, yaş oldu 30 küsür bazı güzel şeyleri yaşayamadık kaldı öyle. Para olmayınca da ya hep ya hiç deyip bıraktık her şeyin peşini. Bazı insanlar hayatın getirdiği olumsuzluklara karşı daha küskün oluyor.

 12. En mavi haplı halimle bile (ki masmaviydi); görüştüğüm kızların bana seni arkadaş olarak görüyorum dediği; beni hiç takmadığı; çirkin kızların bile reddettiği anlarda bile; EVLENMEYİ ASLA DÜŞÜNMEDİM! VE ORTADA ANORMAL BİR ŞEYŞER OLDUĞUNU HİSSETTİM (Bu anormal şeylerin ne olduğunu zaten bu site sayesinde öğremdim.)
  Yukarıda bir arkadaşın da belirttiği gibi şimdi bu pazarlama oyunlarını görüyorum… ve asla bu oyunlara düşmüyorum.
  Her şey müstehak bu amq tiplere… Bazen yumuşar gibi olunca aklıma geçmişte benim gururumu inciten bir kaç olay hatırlayıp Kalkanlarımı kuşanıyorum.

 13. Mahmut bey kendimce bir tespit yaptım teyit eder misiniz yoksa yanlış mı buluyorsunuz:

  TESPİTİM:
  Bir kadından ayrılırken; direkt ayrılmak yerine; ayrılığı sanki kadın istemiş gibi bir algı yaratmak daha doğru. Çünkü: Biz ayrılınca başımıza bela oluyorlar sülük gibi yapışıyorlar!

  Doğru mu bu tespit sizce?

  1. Yanlış. Direkt ayrılın. Tabii üzmemeye çalışın ve biraz acı çekmeye hazır olun ama kızlar nasıl ayrılıyorsa öyle ayrılın.

  2. Bu benim taktiğim. Öyle bir hale getiriyorum ki; kısa süre sonra hatun, ya biz ayrılalım ben yapamıyorum diyor. Ben de hiç ikiletmeden direkt kabul ediyorum eheh.

 14. Babası imam olan eski sevgilimin benimle yattıktan sonra ayrılıp şimdi de başka biriyle sevgili olduğunu fark edince her ne kadar mavi yapın etkisiyle üzülsem de içimden iyi yirrtim demedim de değil doğrusu. Muhafazakâr veya liberal farkı artık kalmadı hatta hiç inanmayacağım liberal kızların geçmişinin daha temiz olduğunu bile görüyorum. Evlilik için en ideal görücü ile geçmişi net bilinen biriyle evlenmek. Bende de azize fahişe ikilemi var galiba ama böyle düşünmeden de edemiyorum bugün benimle yatan hatun benden önce başkasıyla da yatmıştır.

  1. Sen kıza iğne batırıyorsun da kendine çuvaldızı batırdığın yok. Hatun sana 100 tane shit test attı sen ne çekip gittin ne de omurganı dik tuttup dominant davrandın. Kıza iğneyi batırır çuvaldızı kendine batırmazsan bundan sonraki ile de aynı şeyi yaşarsın. Dersini almazsan en anne eliyle seçilmiş, bakireler bakiresi, meleklerden melek kızın bile hipergamisini canavarlaştırırsın. Gerektiğinde hiç ortalarda görünmeyen egonu biraz dizginleyip kendi hatalarını bir gözden geçir.

   1. Evet kabul ediyorum net kırmızı alarmlar vardı ve niyeyse yakalayamadım ama kırmızı hapi tanıma sonrası ilk ilişkide yılların pua avcısı gibi olamamam da normal. Eğer o hatunu bırak dediğin zaman bıraksaydım gerçekten haplanırdım ama içimdeki mavi hap sesi ya bu doğru kişiyse dedi yine . Hiç dik durmadın diyorsun ama iki üç gün hiç yazmadığım da oldu bunu söyledim bana neden uzun süreli ilişki de böyle yapıyorsun dedin onu anlamadım mesela

 15. Evet arkadaşlar Mahmut abi’nin güzel sözleriyle ilham aldığım erkek adam şiirini sizlere sunuyorum (doğaçlama)
  Kumeste beş kaz var kafada bir kız
  Kırmızılı haplıya bunlar vız
  Öğreneydin ya bu site geldi önüne
  Öğrenmezsen mavi hap girer götüne
  Parası olana bok at , yakışıklılık doğuştan de
  Hele sende ne var hemşehrim bana onu de
  Bütün gün uyudun osura osura
  Kızlar kacmadi ama yılların gitti boku bokuna
  İki gün am görmezsen ölmezsin
  Başarısız biri olursan gençliğine dönemezsin

 16. Yukarda arkadaşın biri “bu eleman aldatılacak ve başka birinin çocuğuna bakacak” tarzı bir şey yazmış. Aç sıç daha iyi mk. Olsa olsa kırmızı haplı bir senaristin drama filminde olur. Gerçektede olur ama müthiş bir azınlıktan bahsetmiş oluruz. Ve bu olay Türkiyede ve biyolojik babanın tıpla tespit edildiği dünyada zor. Ve kadınlar kadın olduğu için o kadar şerefsiz değiller, bizim gibi onur algıları normal insanlar

 17. Hiç bir evli mutlu (normal) insan kimseye mutluluğunu, evliliğini anlatmaz. İşte bundan dolayı sadece kötü hikayeleri bulursunuz duyarsınız . Adamın gözlerindeki pırıltıdan anlaşılır ama .
  özel hayatın deşifresinden nefret ediyorum.
  Özel hayatımı deşifre de etmeyeceğim ama nerdeyse topluma faydası olsun insanlar evlilikten bu kadar soğumasın diye kendi evliliğimi eşimi anlatmak isterdim ama anlatmadan kısaca şunu söyleyim .
  Elhamdulillah, gerçekten Allah’a şükürler olsun , barekallah,
  Sadakat ve bağlılık içinde 11 yıldır ne gizeminden ne heyecanından hiç bir şey eksilmedi . Evlilik te ölüyor denilen duygular günden güne arttı . Hatta sanki her ikimiz de günden güne daha yeniyiz daha bir güzeliz .
  Her seferinde benim için farklı birisi sanki eşim .
  Evlilikten bu kadar korkmayın .
  fakat hayatımda öyle acılar ve sorunlar da var ki onları anlatsam Afrikalının veya savaş yaşamış insanların size uzaylı gibi gelmesi gibi size bambaşka görünür bu acıların uzaklığı .

  Şunu söylemeliyim kesinlikle hayatın kendisi test, imtihan , sınav.
  İlişkilerin Harika olabilir ama mutlaka başka yerden sınavın olur , bazen de ilişkin berbat olur ama başka şeyler harikadır . Elbette her Zaman acı çekmek gibi bir zorunluluk ta yok . Bazen herşey yolunda olur testin şükretmek olur Hz Süleyman gibi .
  Takılmayın Allah’ın verdiği nimetlere tam ve eksiksiz olan nimetlere şükrünüz güzel olsun ki diğer eksiklikler de belki tamamlanır.

  1. Sen duzgun olduktan sonra karsina cikan insan da duzgun olur.ben her kizin tadina bakicam ama karsima hanimefendi biri cikacak! Malesef oyle bi dunya yok.

   1. Boş ama bomboş bir laf. şimdiye kadar en az 150 kızdan duydum bu lafı. Hemen arkasından da ben öyle bir kız değilim çevremde de öyle kızlar yok cümlesi gelir. Bunu yazan kesinlikle kızdır.

 18. bugün berkle tanışıyor, yarın ahmetle konuşuyor, ertesi gün mertle çıkıyor ama o emreye aşık, çünkü aliyi unutamıyor ve aklı hala yusufda..

 19. Duvara toslamışlara bırakın toslasınlar oh canıma değsin tarzında yaklaşmak beta zihniyeti. Onları iyi ayırt edip gereken şekilde davranmak yeterli. Yoksa neyin kini bu?

  1. Mavi hapın bir üstünde öfke aşamasında takılmış adam kini. Katılıyorum kıza oh olsun diyen kırmızı hapı henüz sindirememiştir. Ben şahsen bu videoyu üzülerek izledim özellikle de kızın küçüklüğünden başlayan kısmı. Şahsen tek sinirlendiğim o baba idi. Golf sopasını kıçına sokacaksın hıyarın.

  2. Beta zihniyeti falan değil, adam muhtemelen işimize yarayan birşey diye düşünüp bıyık altından sırıtarak yazmış o yorumu, kaldı ki, her zaman oh olsun demek kin belirtisi değildir, öyle bile olsa adam öc alma derdinde değildir, su veren itfayenin hortumu meselesi.

 20. Bu bloğu takip ettiğim şu zaman diliminde konulara ve yorumlara daldığımı ve diğer işlerimi aksattığımı fark ettim. Merak edilesi gizemli konular. Silkelen yarram sen erkeksin işine gücüne bak.
  Yine de bu merak beni buraya çekti. Meğer İnsanın başına Ya meraktan ya yaraktan sözü ne kadar doğruymuş. Üstelik tekrar edilen bir durum olmasına rağmen, tekrar teyit ettim. Ne demiş atalarımız Deli deliyi sever imam ölüyü.
  Tüm burada olan konuları tek bir başlık altında toplayabilirmiyiz acaba?.. Mümkünmü?.. Pek mümkün görünmüyor gibi. Her zamanın her yaşın bakışında toplam yaşadığımız şeyi parça parça görüp yaşamak zorunluluğu çıkıyor karşımıza.
  Çocuklukta, Gençlikte, ileri yaşlarda farklı olaylar ile farklı dinamikler ile yaşayıp bugün şöyle dediğimiz bir olaya, bugün böyle diyebiliyoruz. İçimizde bir gizem var, bir bilinmezlik. Sanırım onu çözmeye, bilmeye çalışıyoruz.
  20 lerde örse yatırıp sıcak demir gibi dövüp sonra suya sokup ısıl işlem uygulasam mı acaba. Sorusuna cevap ararken. İleri yaşlarda Kardeş bu sevdalar boşuna. Gel halay çekelim.‬‬‬ Durumuna dönüşebiliyor.
  Hatta insan Ahiret günü bir babayiğit çıksa da ” bütün hesaplar benden” dese içim öyle bir rahatlayacak ki sormayın. Durumuna bile gelebiliyor.
  Gerçek şu ki.
  Göte şaplakla başlayan hayat, göte tekmeyle devam ediyor ve en son göte pamuk..

 21. Merhaba Mahmut Abi,
  7-8 senelik sigara tiryakisiyim, şu genç yaşımda yaşıtlarıma göre gün içinde çok fazla sigara tüketiyorum. Sigaranın birçok zararı olduğunu biliyorum ama o kadar denememe rağmen bırakmayı başaramadım. Sorum şu, sizce de sigara kesinlikle bırakılması gerek bir şey midir? Bu konuda herhangi bir tavsiyeniz var mı?

 22. Merhaba Erkek adam ailesi isme takılmayın 😀

  2 sorum olacak, ilk daha az önemli olanı sorayım.

  Yorumlara cevap verilme durumunu soracağım, güncel konu ne ise o konu içerisinde mi cevap bulabiliyoruz ? Örneğin ben ilk konu ile ilgili bir şey sormak istiyorum, ilk konu altına yazıldığında ( Cevap verilmek istenilirse ) cevap alabiliyor muyuz yoksa güncel konu içerisine mi yazmamiz uygun olur ?

  İkincisi ise, Zihnimi kendime odaklayamıyorum sanırım. Biraz araştırınca kök inançlar gibi bir konu buldum, bazı insanların sadece ilgi için yaşaması, kiminin dikkat çekmek için yaşaması vb.

  Ne kendi kök inancımı bulabiliyorum, ne de zihnimi kendime yoğunlaştırabiliyorum. Ya kız arkadaşım aklıma geliyor, ya geçmişe gidiyorum ya gelecekte ucuyorum ama ne hikmetse arayi bulup bugünde kalamıyorum.

  İyice tembelleştim, üşengeçleştim. İşim bittiğinde veya ara zamanlarında buraya gelip kitap okur gibi burayı okuyorum, Amk okuduklarımın bir tanesini uygulamıyorum. Ama bakarsanız hemen hemen tüm konuları biliyorum,anlıyorum, değişmek için bir kaç gün kendimi zorluyorum, tam diyorum ” oluyor ! ” Hooop, aynı hâle geri dönüyorum.

  Karı kız konuları sikimde değil, yaşadığımız sürece her zaman şansımız olacak, biri gelip biri gidecek, kari kız konularından şikayet etmiyorum.

  Benim şikayet ettiğim, sizlerden tavsiye istediğim konu Ben Hayatımı bu şekilde devam ettirmek istemiyorum..

  Uzun zamandır değişmek adına bir çok şey denedim. İçlerinde çok absürt olanları da vardı, ” Kendimi zor durumlara sokup, birşeyler yapmaya MECBUR olursam değişirim ” diye denedim, olmadı. Yavaş yavaş değişirim dedim, olmadı.

  ” Değişmek istiyorum, yok öyle yok böyle ama nasıl bir değişim istiyorsun kardeşim sen ?”

  Diyorsanız da, düzenli sporumu yapmak, derslerime çalışıp, TYT ye çalışıp güzel puanlar çıkartmak, Gidip Muay Thai yapıp gerekirse ağzımı burnumu kırdırmak ama yine de dövüşmek istiyorum. İşin özeti de,

  Hayatımı devam ettirecek şeyler sonrasında; Barınmak, yemek, vb. İhtiyaçları karşılamak için çalışmanın yanı sıra, istediğim, evet tamamen kendi istediğim şeyleri yapacak ve DEVAM ETTİRECEK güce, azme, disipline sahip olacağım şekilde değişmek istiyorum. ”

  Bugüne değin birçok şey denedim, bir sonuç alamadım. Burası pek çok insanın hayatını değiştiren bir alan olması, öyle adra kadabra ile değil, yol haritası vererek, bilgilendirerek yardımcı olunan, dayanışma sağlanan bir alan olduğunu düşünüyorum. Bu kardeşinize de elinizi uzatır mısınız ?

     1. sosyal ortamdan kıza yazmayacaz ne demek? sosyal ortamdan kasıt ney, ve neden sosyal ortamdan birine yazmıyoruz?

     2. Üniversitede az sayıda kıza yürümeyi düşünüyorum hocam fakat o azdan bir şey çıkmazsa napıcam? İşte küçük şehirde olmanın dezavantajları. İstanbul olsa gez ilçe ilçe, İstanbul kazan sen kepçe. Bandırmadayım kız popülasyonu bir hayli fazla. Yani çok kız var ama üniversite küçük, şehir küçük. O küçüklükte göze batmak benim çekingem.

     1. Öyle mi diyorsunuz hocam yani bu saçma bir kaygı mı? Şundan korkuyorum. Kız diyecek şu çocuk bana yazdı öbür kız aaa bana da yazdı falan diyecek

     2. Olay ad cikmasi degil. Ayni ortamda birden fazla kiz tarafindan reddedilir ve bu da bilinirse kizlar baskasinin reddettigini almayacaktir. Preselection / onsecim kavraminin tam tersi.

      Fakat gunumuzde insanlar o kadar izole ki bu olayi gostere gostere yapmadigin ve kendine sakladigin surece risk azdir. Ben senin yerinde olsam universitede daha tsmkinli oynardim.

      1. Kendi sabit sinifinda yazma.
      2. Gozune kestirdigin ve yd atan kizla gidip konu ac ama daygame gibi niyetin konusunda atak olma. Git konus ve senle konusma istegini anlamaya calis. Kadinlar asiri utangac olabileceginden utangaclik donuklugunu benden uzak ol soguklugundan ayirmayi ogren. Kizin telini almana gerek yok ama alirsan daha iyi. Sonra bir daha yanina gittiginde ilgili ise disarda bir aktiviteye ya da kahve icmeye davet et.

     3. Merhaba hocam ben olsam üniversitede temkinli davranırım demiştiniz, ben de şu an halk eğitimin İngilizce kursuna yazıldım maksat hem İngilizce hem de üniversite dışında bir alan yaratmak kendime. Burda hiçbir çekincem yok rahatım. Salı günü başlıyorum kursa ilk gün hemen başlıyayım mı oyuna yoksa biraz selamlaştıktan sonra mı gireyim muhabbete göz aşinası olması için. 3-4 tane gözüme kestirdiğim kız var.

 23. Tabaklarımdan biri 1. Ayın sonunda benim bir anlik, biz muhteşem bir çiftiz demem sonucunda oo çift olduk mu sonunda dedi bende yok erkek ve kadinlar cifttir erkek değilsen çiftiz dedim gülerek o da ne zaman cift olucaz, istiyor musun istemiyor musun anlayamiyorum dedi bende bunu zaman gosterecek dedim sizce bunu zaman gosterecek demek yanlis midir ?

  1. @Michel
   Eğer uzun süreli ilişkiye girmek istiyorsan söylemen yanlış sayılmaz. Ama sadece tabak çeviriyim, takılıyım başka tabaklarım da olsun diyorsan yanlıştır. Tabak çevirirken uzun süreli ilişkiye geçtiğinde tabak çevirmeyi bırakmalısın. Bırakmazsan bu aldatmaya girer. Uzun süreli ilişkin yoksa ama bir çok tabağın varsa, biz çiftiz gibilerinden konuşmalar yapman yanlış.

 24. Mahmut abi, merhabalar. Daha önce soruma, 2-4 hafta ver, seks talep etme, herhangi bir adım atmazsa, NeXT’le demiştin. 2 hafta boyunca hiçbir şekilde seks için bir adım atmadım, daha sonra bu konuyu Benimle konuşmak istediğini, ve kendininde anlayamadığı şekilde ne bir seks, ne de mastürbasyon yapmayı istediğini, aseksüel olabildiğini düşündüğünü söyledi. İlişkinin ilk 6 ayı, tavşanlar gibi seviştiğim birisinin, hayatında hiçbir travma yaşamadan aseksüel Olabilecek noktaya nasıl gelebilir? Bana sadece, elimi tutmak, öpmek, birlikte vakit geçirmek istediğini söyledi. Hayatında başkası var, konuştuğu başkası var diye düşünsem de 7/24 birlikteyiz, hesaplarının şifresi bende, hani sorun gerçekten ne ve ne yapmalıyım gerçekten?

 25. Aseksuelite falan çoğunlukla modern zamanın etiketleme merakından doğmuş goygoylardan biri, Mahmut dostumuzu dinle, hatta benden de bir +1 gelsin, bırak götünün üstüne otursun kalsın, sen de tavşanlar gibi pompişleyebileceğin başka bir hatunla tanışır işine bakarsın, sana faydası olmayan, hayatına bir artı değer getirmeyen birini niye hayatından tutacaksın ki?

  Hani baştan beri bu konular sıkıntlı olur, kız ailevi değerlere bağlıdır, dindardır şudur-budur, evleneceği insana saklamak istiordur, al öylesini oturt evine, aile kurmaya sıcak bakıyorsan, ama yok, hatun 6 ay herşeyi yapıp kafa ütülüyorsa, next.

  Zırvalamanın hayatında birtakım değişikliklere sebep olabileceğini anlasın.

 26. Selam Mahmut abi.
  Üniversite 2. sınıfım. Ortak arkadaş ortamı dolayısıyla aynı masaya hatunun biriyle oturduk. Yaklaşık 5 dakika kaldım masada. Sonra hep beraber kalkarken ayırlmaya karar verdim. Kızın ilgisini hissetmiştim, uzatmadan işe koyuldum.
  (B): Ben (K): Kız

  B: Bi gelsene XXX
  K:(geldi)
  B:Ben sizin whatsapp grubunuzda değilim, bu yüzden numaran yok.(Telefonun tuşlar kısmına sıfır yazıp verdim)
  K:(Numarasını yazdı)
  B:Belki daha sonra ararım.
  K: Tamam tarzı bir şey dedi erthbşenrt

  Olayın üzerinden 2 gün geçti. Bolluk mentalitesinden dolayı 2 gün kanununu uyguladım. Kız ne adımı biliyor ne numaram var. Aradım açmadı. Ardından zorlamadım saldım. Tanımadığım numaraları açmıyorum.s.s yalanları Yada kendini ağırdan satma numaralarına ayıracak vaktim yok çünkü. Ancak bu akşam yolda karşılaştığımda şöyle bi süzdüm hoşuma gitti.

  Bir şey yapasım var. Olayın ardından 1 ay geçti yaklaşık. İş işten geçmiş gibi sanki. Yorumunuz nedir :D?

  1. Bolluk mentalitesinin yegane kaynağı tabak çevirmektir. 2 gün kuralını boş verin ( hemen mesaja boğmadığın sürece sorun yok ) tabak çevirmiyorsan o sadece imaj yapmaya girer. Tabak çevirmiyorsan bolluk zihniyetine giremezsin. Anca kendini kandırırsın.

   Gereksiz kasıntı yapmışsın. Bilmediği numarayı neden açsın? Gereksiz kasıntı yaparak da kendi kendini elemişsin. Yürü istersen ama pek bir şey bekleme.

   1. İyi de temel sorun zaten sıfırdan bir ve ikiyi yapmak. Üstelik opsiyonlarım olsa bile bunları değerlendirecek gerekli yetenek, tecrübe ve cesarete sahip değilken. 1 ya da 2 tabak yapana kadar ne yapacağız? Üstelik tüm zihnime ve bedenimin doruklarına işlemiş bu yokluk mentalitesi ile?

    Son olarak biz erkekler kadınlara ne kadar muhtacız? Ya da sence muhtaç mıyız?

    1. Madem sıfırsın o zaman yok böyle sudan sebeplerle aday elemeyeceksin. Ben 3 tane tabağım olsa bile şu söylediğin şekilde kız elemem ama sen elemişsin. Yukarıdakiler kaçış bahanesi, yani içinde bir taraf yazıp reddedilmek istemediği için seni sabote ediyor. O tarafa karşı koy. Konuşursun, bir yere davet edersin, ilgisizse nextlersin.

     Böyle kasmadıktan sonra da hemen bir tane daha bulacaksın ve sonra bir tane daha. Bunu nasıl yapacağınızı bulacağınızı kendiniz bulacaksınız. Başlangıçta etrafta bolca kız var mantalitesi olabilir. Ama ben size kanunu anlatıyorum. Opsiyonlarınız yoksa kendine güveniniz olmaz. Opsiyon yaratamıyorsanız, kendine güven yaratamazsınız.

     Erkekler kadına ihtiyaç duyarlar, muhtaç (başka bir şansi kalmayacak derecede, ve super aciz bir $ekilde ihtiyac sahibi olma durumu) olmazlar. Kelime kullanmın kendi zihnin açısından çok sakıncalı.

 27. Ayhan’ın yorumunun bir benzerini nerdeyse ben de yazacağım akrabadan bir kadın tanıyorum 40 a geldi nerdeyse .
  cidden sadece asosyal olduğu için ,insanın merhametini kalbini titreten bir garibanlıkta birisi, bir o kadar ince naif toplumdan uzak, ne evlenebildi ne de bir ilişkisi oldu.
  Gayet güzel gayet olgun ve güzel ahlaklı, belki geçirdiği bir travma belki bir kompleks , ikizi var erkek o hayatta çok daha başarılı çok daha kolay yükseldi toplum içinde daha çok parlıyor, daha önde ,
  belki de ailesinin hep ikizi ile kıyaslamasından böyle olmuştur bilemiyorum .
  Yani hayatını hapishane gibi evde yaşlı anne babasına bakarak geçiren kendi halinde bir kızcağız. Dışarıya tek başına çıkmak nedir bilmez .
  Yazarken de içim sızladı,hatırladıkça da içim sızlıyor . Kimsenin gördüğü yok ki evlenme teklifi alsın örneğin …

  35 duvara tosladı ifadesini, hızlı yaşayıp ta duvara toslamak falan olarak değiştirmek gerekir insanların içini yerli yersiz ve hiç haketmeden acıtmanın anlamı yok.

 28. Ailesinden veya
  yetişme tarzından kaynaklı,
  veya yaşadığı bir travmadan kaynaklı olarak ,
  Sonucunda
  Belki derin korkularından ,
  belki beceriksizliğinden ,
  belki uyumsuzluğundan
  sırf dışarı,
  kalabalıkların içine çıkamadığı,
  çıksa dahi bir köşede sessizce derinlik içinde sadece bir seyirci olarak kaldığı için ,
  yani tam tersine sadece insanlarla ilişki kuramadığı için,
  asosyallikten dolayı,

  sizin tabirinizle duvara toslayan kadın da erkek te az değil.
  Bunun adı hayat olmalı duvara toslamak değil .

  1. Duvara toslamak kadının 30larındaki cinsel pazar değerinin 20lerindeki kadınların önemli miktarda altına düşmesi (eş anlamlı olarak doğurganlıklarının ciddi düşüşe geçmesi) demek. Erkekte bu yok ya da daha geç.

 29. Mahmut abi siteyi bence üye girişli veya ücretli bir şeye çevirelim
  Kadınların da takip ettiği kanısındayım ve taktikler yavaş yavaş değerini kaybediyor gibi.
  (Bir ortamdayken sözü geçti) ve neredeyse tüm okula yayılma gibi bir şey söz konusu oldu..
  Sen ne dersin?

  1. Burada taktik değil temel davranış değişiklikleri var. Buradan taktik almaya çalışan kız Cosmopolitandan taktik almaya çalışan erkeğe benzer. Ikisi de havasını alır.

  2. Üyelik olsa ne olur ki, girmek isteyen gene girer. Ücretli olması belki makul olabilir patreondan yeterli destek gelmiyorsa.

 30. burada sanırım başka fikir, gerçeklik yada düşüncelere ölüm var. Mahmut abiniz de sanırım dünyanın red pill lordu olmuş her söylediği ironclad.

  1. Yorumları takmaman lazım, zaten bir insan birine körü körüne inanıyorsa kendisinde ciddi bir problem var demektir. Eğer sana mantıklı gelmiyorsa, deliller de yetersizse inanma.

   Bir kişinin 99 lafı mantıklı ve doğru olabilir ama bu 100.cüsünü mantıklı ve doğru yapmaz.

 31. hocam bir sorum olacak, önerdiğiniz ustalık gerektiren kafaya takmama sanatını okudum. bu kitap gibi kurgu olmayan tercihen felsefi kitap tavsiyelerinizi yazar mısınız? böyle buyurdu zerdüşt çok güzel bir kitap mesela. bunun gibi kitaplar. bir de kitaplar türkçe çevirisi olan kitaplar olursa sevinirim. ingilizcem yeterli değil maalesef.

 32. Mahmut abi, kadının silahı seks, erkeğin de ilişki. Erkeğin sekse kadının da ilişkiye ihtiyacı var evet ama bir şeyi merak ediyorum.

  Merak ettiğim şu, seks silahının birçok erkeği öyle ya da böyle dize getirebilen güçlü bir silah olduğunu biliyorum çünkü sekse yoğun arzumuzdan kaynaklanan ihtiyacımız var.

  Bizim silahımız olan ilişki silahı bakımından kadınlar bizim sekse olan arzumuz ve ihtiyacımız kadar ilişkiye arzu ve ihtiyaç duyuyorlar mı? Bu arzu ve ihtiyaç bizim sekse duyduğumuza yakın bir seviyede midir?

 33. Bir de Mahmut abi daha önce bir yorum ya da yazında bir kadına yürütmeden önce en az 3-4 gün mastürbasyon yapmamış olun tavsiyeni açıklar mısın? Sanırım cinsel gerilimi sağlamak için.

  Bunu sahada deneyimledim, doğru duruyor ama nedenini merak ettim. Örneğin ben mastürbasyon yaptığımın ertesi günü sosyal ortamda kendimi daha kötü ve rahatsız hissediyorum.

 34. Benim meriç bir arkadaşım var akıllı çocuktur ama mavi pilli ve çok kız peşinde koşuyor
  Peşinde koştuğu kızda benimle çok yakın, Meriç arkadaştansa beni tercih ediyor
  Dün akşam Meriç arkadaş kendine 2-3 jilet atmış kızdan dolayı
  Neden attın diyorum söylemiyor ama kızdan dolayı olduğu belli
  Bugün peşinde koştuğu kızla işyerinde konuşuyordum kızın arkadaşı geldi işte meriç ne yapmış kendine çok ileri gitmiş vs vs 10dk konuştular yanımda hiç renk vermedin shit test olmasına karşın

  Kızı kenara çekip “birde senden dinleyeyim ne olmuş” demelimiyim? Dersem meriçliği ben yapmış gibi hissediyorum
  Bu arada kızı bende istiyorum

 35. Yukarıda bir arkadaş kelimeyi şöyle değiştirelim, insanların içi acımasın falan demiş, dil dediğimiz şey enfes bir çorba gibidir
  , bunun içinde sanatlı deyişler olduğu gibi, betimlemeler, doğal gelişen kalıplar, argolar, küfürler hepsi vardır, herkese hassas davranmaya kalkarsak dil mekanik bir hal alır, bir süre sonra toplumsal iletişimin szayıflamasına kadar gider.

  Ben görmeengelli denilen kimine göre sınıf, kimine göre kimlik o da her neyse içine giriyorum, bazen insanların konuşmalarında gereksiz bir hassasiyetle çıt kırıldım bir dille konuşmaya çalıştığına şahit oluyorum (benim şahsıma değil, bu bana çok yapmacık ve anlamsız geliyor.

  Şimdi atasözlerimiz var, körün gözüne parmak, körün istediği bir göz ALLAH verdi iki göz gibi
  , ne yapalım oturup ağlayalım mı?

  kelimelerin imajı olduğunu düşünsem de; Fazla kasmamak lazım.

 36. Sadece 3. Bir göz yorumlasın diye yazmak istiyorum. 2 yıllık Sevgilimin bugün doğum günüydü. Onu güzel bir yemeğe çıkardım. Hediyesini verdim. Beğenmedi. Üstüne üstlük sohbet etmiyormuşum ve susuyormuşum yemekte. Bir insann diğeri için bişeyler yapması değil mi önemli olan. Çıldırdım sinirden. Ne diyorsunuz

  1. Dostum bunlar senin için tehlike çanları çalıyor demek.

   Arzu dolu olan ve erkeğini kaybetmek istemeyen bir kadın onun aldığı hediyeyi beğenmese bile bunu böyle dile getirmez. Yemekte yaptıkları diğer şikayetler ve ilgisiz erkek arkadaş diyalogları da aynı.

   Muhtemelen olan ilişkide son zamanlarda betalaştın ve dominantlığı elden bıraktın. Şikayetlerine asla aldırma ve yeniden dominant olup ipleri eline al ya da kizi terk et, en azından muhtemel bir ayrılığa hazır ol.

   Şu yazıyı okumanı öneririm: https://erkekadam.org/2018/02/02/eski-sevgiliyi-geri-kazanma-eski-sevgili-olmadan-hemen-once/

 37. Selamlar Mahmut abi, tabak çeviriyorum spor yapıyorum, meditasyonumu yapıyorum her şey güzel hayatımdan memnunum. Ama tabaklarımdan bir tanesine diğerlerine kıyasla baya hoşlantı duyuyorum, diğerleri ile konuşma isteği gün içinde pek gelmez iken bu kızla konuşasım, mesaj atasım falan geliyor. Hakkını vermek lazım diğerlerine kıyasla güzel kız HB9 tarzında. Bu kız oneitis midir yoksa normal bir dürtü müdür? Tabak çevirirken her kıza eşit mi davranmalıyız? Tabak konusunda kafamda sorular oluşuyor ve doğru mu yanlış mı yapıyorum anlayamıyorum. Bu arada hatun kişisi tabak çevirdiğimizi bilmeli mi bilmemeli mi? Öğrenirse sıkıntı çıkar mı? Şahsen bir kızı fazla erkek ile yan yana görünce içimi bir tiksinti sarıyor, bir erkeğin birden fazla kızla konuşması aynı etkiyi yaratır mı?

  1. Hiçbir hatun tabak çevirdiğini bilmemeli. Tabak çevirmenin doğal akışı tabaklardan birinin öne çıkarak kız arkadaş olmasıdır. Diğerleri ise yavaşça hayatından çıkar.

   FAKAT bu süreç kızın diğerlerinden daha fazla çaba harcaması ve ilgisi ile olur. Senin kızın tek artısı güya HB9 olması. Güya diyorum zira HB9 pratik zirvedir ve burada HB8 HB9 denilen kızların çoğu HB 6 ve HB 7dir. Muhtemelen senin kız HB7. Eğer kızın tek artısı güzel olması ise ve diğer kızlardan daha ilgili değilse senin durumun tipik betanın güzellik önünde secdeye varmasıdır ki öyle oneitise gidersin.

   CPD olarak 7nin üstünde olan bir erkek gelip burda soru sormaya tenezzül etmez. Hemen hepiniz COD 1 – 6 arasındasınız ama bakıyorum da “tabaklar” hep HB8 üstü (!). Burada bir yanlış olduğu açık. Kızın güzelliğini abartıyorsunuz.

   Aklıma geldi. Geçen red men groupta bir adam arayıp HB9 kız arkadaşı ile ilgili soru sordu. Adama kızın ve kendisinin yaşı soruldu ve cevap erkek 42 ve kadın 46 (üç çocuklu dul). Donovan hemen yapıştırdı : “46 yaşında HB9 olmaz”. Çoğunuz mavi hap etkisi ile kadın güzelliğini abartıyorsunuz. Özellikle de o kadın size azıcık ilgi gösteriyorsa.

  2. Tabak çevirirken her kıza eşit mi davranmalıyız?

   Seni özellikle yermek için söylemiyorum ama şu laf günümüz kadın – erkek ilişkilerinde erkek kafasındaki yanlışa güzel örnek.

   Sana daha çok adım atan, senin için daha fazla emek harcayan kıza daha ilgili davranırsın.3 kız olacak ama biri sana pek ilgi göstermeyecek ama diğerleri ile eşit ilgi görecek? Hani ödül bizdik? Nasıl ödüllük bu?

   Bir de tamam tabaklarının hepsiyle cinsel birlikteliğin olmak zorunda değil ama bu kızın seviyesi ne ki öne çıkarıyorsun? Bununla öpüşme, cinsellik falan var mı? Senin onunla birlikte olmak istediğini biliyor mu? Tamam cinsellik olmayabilir henüz ama kızdan hoşlanıyorsun ama bu konuda direkt değilsen bu kız tabak olmaz.

   Bir de son olarak sen öylesin demiyorum ama burada “abi tabaklarım” diyenlerin bazıları sonra biraz deşince aslında tabağım dediği kızların uydusu. Eleman mavi haplıyken tek kıza uydu olmuşken şimdi 3 kıza uydu olmayı kızları tabak yapmak sanıyor.

 38. Benim ozellikle mantigini kavramaya calisitigim bir konu var;

  CPD olarak 7-8 arasindayim. En iyi 3-4 lisans okululundan birinde okuyorum. Kirmizi hap farkindaligim olmadigi hele bu siteden hic haberim olmadigi zamanlarda tabak cevirme ve sonuc konusunda hic sorun yasamiyordum fakat kendi gelecegime yatirim pek yapmiyordum. Gorunus ve oyunuma guveniyordum ayrica cidden sebebi belirsiz bir ozguvenim vardi. Gelecek ve kariyer farkindaligim artmaya basladiginda eskisi kadar disarida zaman gecirememeye basladim ve oyunum ile tabak cevirmemde ciddi dusus yasanmaya basladi. Erkek tayfamdan da biraz biraz koptum. Burda da ornek gosterildigi gibi hep ileriye giden kariyer icin gercekten cok disiplinli ve zaman gerektiren bir calisma ve arastirma yapmak gerekiyor. Erkek arkadaslarimla yaptigimiz aktiviteler benim kizlara karsi oyunumu da pozitif etkiliyordu cunku cok aktif bir hayat profili cizebiliyordum(anlatilacak ilgi ceken hikayelerin artisi, herkesin tanidigi sevilen adam profili). Ne yazikki kariyerime daha cok yatirim yaptikca oyunumda ve tabaklarda ciddi dusus yasandi. Gezen tozan, kafasi rahat, cool, kizlarin ilgisini ceken adam profilinden yavas yavas isine odakli, daha sıkıcı, kafasi mesgul bir adam profiline donustugumu hissediyorum ve gorunusume gore ozguven kaybi yasadim. Zamaninda en cok yardimlastigim wingmanler sosyal zekasi yuksek, sorumluluk sahibi olmayan tiplerdi. Simdi ise daha cok caliskan, sevgilisi olunca kole konumuna giren insanlar var cevremde. Hedefim dogrultusunda cizdigim yoldan taviz vermek istemiyorum ama ciddi ciddi betalastigimi hissediyorum. Bu krizi nasi asabilecegim konusunda fikir almak istedim. Kendi isini kuranlar, organizasyon ya da ajans sektorleriyle ilgilenen insanlarin isine odaklanmalari tabak konusuna olumlu etki yaratabilir fakat kurumsal hayata hazirlanan insanlara olumlu etkisi olacagini hissetmiyorum.

  1. Baba parasi yiyen universiteliden kendi ayaklari uzerinde durma mecburiyeti ufukta gorunen erkege gecis donemi. Buyuyorsun yani. KH olsa da olmasa da eninde sonunda yuzlesmen gerekecekti. 23 – 26 yas arasidir ve erkegin cinsel olarak kuru bir donemi olarak gecebilir. Standart buyume sancilari.

 39. abi “evlendikten sonra çok durgunlaştın/sessizsin” gibi sözler duyuyorum çalıştığım ortamda ki kadınlardan. hazır bir cevabım yok. ne diyorsun?
  söylediklerinde doğruluk payı da var tabi. eskisi gibi davranmıyorum fazla muhabbet etmiyorum

    1. Seni fiziksel ve ekonomik olarak sarsabilecekler harici kimse üstüne gelemez. Gelmeleri seni sarsıyorsa o senin zayıflığın.

     1. sarsma yok abi inşallah. üzerime oynuyorlar işte. bu da bir shittest belki.
      ekonomi demişken dolar yükselir mi seçime kadar ne diyorsun?

     2. Ekonomi konusunda Atilla Yeşilada hocayı takip edin. Adam dolar 7’ye koşarken 5.5 olacak dediğinde alay ediyorlardı, 5.5’a indi (sağolsun bana iyi kazandırdı). Atilla Hoca seçimlerden önce Dolar TL 7’yi görür ama sonra orda kalmaz diyor.

      ** Yasal Uyarı ** Bunu yatırım tavsiyesi olarak almayın.

  1. Dostum, evlilik erkeğin enerjisini emen bir kurum. Her kadın ama her kadın kocalarını, erkek arkadaşlarını nasıl muma çevirdiğini cümle aleme göstermek, ilan etmek ister. Sen farkına varmadan öyle küçük küçük tavizler verirsin ki zamanla bir bakmışsın kendini salmış, enerjisi düşük, spor yapmayan, aman karım dırdır etmesin diye taviz veren, şişman, hayata boşvermiş bir insan olmuşsun.

   Bu da duruşuna, oturmana, kalkmana, hatta bakışlarına yansır. Muhabbetlere katılmazsın, esprilerin bile espri değildir. Sen anlamazsın ama herhangi bir kadın bunu 2 kilometreden görür.

   O tehlikeli dilime giriyorsun ama farkında değilsin dostum. Aman dikkat et.

   Selamlar.

  2. Kadınlar arası rekabet başka da bişey değil. Onları ciddiye alıp ilgilenmeni sağlamaya çalışıyorlar. Konunun aslında seninle hiçbir ilgisi yok.

 40. Beyler, yurtdışı bir sitede beta erkeğin kızlar tarafından nasıl göründüğünü tarif eden birini gördüm ve tarifi beğendim. Konu neden kızların nice guyları sevmiyor. Eleman erkek bu arada.

  “İyi birisiyle tanıştığınızı düşünün, o kişi size daha ilk günden yemekler ısmarlıyor ve siz eve gidinceye kadar birsürü mesaj atıyor ve gece iyi geceler mesajı atıyor. Sonra sabah sizi aşırı sekilde soruyor ve size işyerinizdeyken birsürü hediye yolluyor. Bu adam size tuhaf gözükür değil mi? İyi çocuklar da kızlara aynen böyle gözüküyor.” Evet Red Pill’ce bir cevaba benzemiyor ama nice guylarda bi “Ne oluyor lan?” diye bir ışık yakmak için ideal bir cevap bence.

  Bir de bu bir kızın tarifi, sanırım Rollo Tomassi bile daha iyi anlatamazdı.

  “Bay İyi Çocuk: Bu çocuk iyi, anlayışlı, hoşgörülü ama çok sıradan konuşuyor, beni güldürmüyor, arada gıcıklık yapmıyor (“don’t teasing” demiş çevirisi bu mu emin değilim) elimi tutumuyor ve konuşurken hiç flört etmiyor. Yani bu çocukla buluştuğumuzda büyükannem ile nasıl konuşuyorsak aynı şekilde konuşuyoruz.

  1. Bir de başka bir tarif gördüm onu söylemeyi unuttum,konu gene aynı. Bunu da beğendim ama bu eleman sorunlu galiba zira profiline “Dark Tetrad” yazmış araştırdım, ciddi bir psikolojik problemmiş ve elemanın yazdıkları kan donduran cinsten (eleman utanmadan yüzden fazla kızı taciz ettiğini defalarca gurur duyarcasına yazmış amk, ve bu diğerleri yanında masum kalıyor. İki kadını kendi seks eşyası yapmak istediği gibi daha beter şeyler var.)

   Birkaç sebep yazacağım
   1. Kıza hoşlandığınızı söylemiyorsunuz
   2. Söyleseniz bile kız “arkadaş kalalım” dediğinde “ben arkadaş kalmak istemiyorum ya sevgilim ol yada siktir git” demiyorsunuz
   3. Zevkin pazarlıkla olamayacağını anlayamıyorsunuz, lanet bir seks için kızın kölesi oluyorsunuz. Kız orospu olmadığı sürece banka borçlarını ödediğiniz için karşılığında seks alamayacaksınız.
   4. Siz siki olan bir kadınsınız, kendinizi kadınlarla kıyaslayın ve görün.
   5. Kadınlarla arkadaş olmanız gerektiğini düşünüyorsunuz, hayır. Kızla tanışın numarasını alın bir yere davet edin ve sizden hoşlandığını hissettiğiniz anda öpün. Başaramadınız mı gidin başka bir kadınla deneyin.
   6. Dominant değilsiniz, kadınlar itaatkar erkekleri sevmez.
   7. Bir kadına takılı kalıyorsunuz, lanet dünyada 3.5 milyardan fazla kadın var.

   Bana inanın iyi çocuklar,siz iyi değil zararsız eziklersiniz.

   1. Kolumdan pırt(zort) sesi çıkaramadığımı anladığım gün onlardan farklı olduğumu anlamıştım. O günden sonra kaderim şekillendi.

 41. Selamlar, Hemcinslerimizle olan ilişkilerimizle ilgili de bir seri yazar mısınız ?

  Kimileri Laubuali, kimileri enerji emen, kimilerini kurnaz olduğunu sanrısını yaşıyor, kimi torba tutuyor insanlara uyuşturucu aşılamaya çalışıyor vs. vs..

  Ana tema olarak;

  Hemcinslerimizi nasıl ayıralım ? [Kadınlar saygısız davrandığında vb. şeylerde bir seviye düşüp, tek geceliğe, tabağa, sevgiliye ayırdığımız gibi ]

  Çevremize (Daha ziyade yakınımıza ) ne tür adamları alalım ?

  Bizden küçüklere karşı davranışlarımız, bizlerden büyüklere olan davranışlarımız, yaşıtlarımızla olan ilişkilerimiz, neler yapıp neler yapmayacağımıza dair konular..

  Karı kız derken, bizi en iyi anlayabilecek insanları (Hemcinslerimizle) olan ilişkilerimizi de nasıl güçlendirebileceğimizi, nelere göre yol verip, nelere göre yola birlikte devam edebilirim lan ben bu gardaşla diyebileceğimiz insanları neye göre seçmeliyiz, vb. konulara da ışık tutarsanız sevinirim.

 42. Belki bir yerde yazılmıştır ama burada sormak istiyorum ve genel olarak bu durumda nasil davranmali? Yeni mesaj attığım kız geç cevap veriyor ve benim sorduğum/söylediğime karşı cevap vermekten başka bşey yapmıyor, yani muhabbetin devamını getirmiyor. Erkek burada tam olarak nasil davranmali? ilerideki flort durumlari icin onemli. Muhabbeti kestim ben. Bu kızı çok önceden tanıyorum ve YD aldığımı düşünmüştüm zamanında. Davranışları shit test gibi gelmiyor. NEXT???

   1. Selamlar konu ile alakasız ama , masturbasyon yüzünden peniste oluşan problemler için bir krem yada jel önerdiğin bir yazı vardı , aradım ama bulamadım , tekrar paylaşabilir misin ?

 43. Hocam devam eden veya tohumu atılan, tanışma safhası geçen ilişkilerde, bazen tam olarak olmasa da çerçeveden zaaflar verilebiliyor tecrübesizlikten ve mavi hapın beyninde bıraktığı bazı reflekslerden dolayı. Örneğin bir insanın gözünü kısma tiki olduğunda bunu aşsa da ilk zamanlarda yine o reflekse engel olamaması gibi. Bu tür durumların tek çaresi tecrübe mi? Aynı zamanda genel olarak çerçeve korunsa da ara sıra yapılan hataların bir zararı olur mu?

  1. Arada olur arada olmaz. Hata yaparsın bazen kaybedersin bazen etki etmez. Arada yaptığın hatalar zararlı mı değil mi bana sormana gerek yok sonuçlardan görürsün.

   Hata yaptın mı açıklama yapmadan veya üstüne fazla düşünmeden hazmedip geçmek en az zararla çıkmanı sağlar.

 44. Konudan alakası olmayan bir sorum.
  Redpile bir arkadaş tafsiyesi ile başladım. Nerdeyse tüm yazıları okudum. Ancak bi türlü Redpili sindiremedim. Sindirmesi baya bir zaman alacak gibi. Merak ettiğim sitenin aşağısında discord gurubunun linki var. Ama açtığın zaman süre dolmuş diyor. Yoksa gurup kapatıldı mı?

 45. Mahmut abi bir pua ömrünün sonuna kadar sokakta kız tavlamaz ne demek oluyor. Sadece bu olayı kavrayana kadar yapar. Şimdi ben bu zamana kadar 300 den fazla direk set açtım. Okul uzadığı için bu işlere ara verdim. Şimdi benim merak ettiğim şey bu olayı az çok içselleştirdiğimi düşünüyorum. Bundan sonra sokakta set açmak yerine cafe bar vb yerlerdeki hoşlandığımız kızlara mı yazacağız? Yani ömrünün sonuna kadar yapmazdan kasıt nedir? Sana daha önceden sorduğumda artık sokakta yürümüyorum demiştin. Bence belli bir seviyeden sonra az çok seks hayatın varsa bu işleri fazla kasmamak…. Aydınlatırsan çok sevinirim abi.

  1. Birde mesela insan çok set açtıkça alışıyor artık çok az heyecanlanıyor artık sıradan birşey haline geliyor. Bizim bu noktada yapmamız gereken numara alıp kapatmak yerine seks yapıp kapatmak mı olmalı? Yani çıtayı her seferinde biraz daha yükseltip her konuda tecrübe edip ondan sonra mı durulmalıyız?

   1. Mahmut abi hayır açmaz derse artık açmayacak mısın? Bence burada biraz da senin istek,hedeflerin ve amacın önemli. İstemezsen açma.

    Yapmamız gereken kendimize bir hayat kurmak.
    Eğlenebildiğimiz,birlikte keyif alabildiğimiz insanlarla çevrili,kendi hedeflerin ve bir amacının olduğu,kısaca hayatımı keyif alabildiğimiz bir duruma getirmemiz gerekiyor.

    Böylece sadece sokakta her gördüğü kıza yazan abazan olmuyoruz. Neticede bir vizyon sahibiyiz ve bunun için mücadele ediyoruz 😉

    Böyle bir hayatın varsa sadece sokakta kızlara yürümen gerekmez sosyal çevreden de yürürsün. Haa baktın çok hoş bir hatuna denk geldin orda burda şurda farketmez. Geçmiş tecrübelerine dayanarak yine yürürsün dostum. Durakta yanında bekliyordur mesela yani.Sen daha iyi biliyorsun bu işi.

    Demek istediğim Mahmut abi mahmut abimiz sonuçta ama burada senin düşüncelerin daha önemli istersen yürürsün istersen yürümezsin..

 46. Selamlar.

  Sitede tavsiye ettiğiniz üzere ağırlık kaldırmaya başladım, bir aydır düzenli spor yapıyorum ve 2 haftadır salona düzenli gidiyorum ve kendime olan güvenim ve bakış açımda ciddi değişimler meydana geldi, eskiden herkesi kendimden üstün görürdüm fakat bu görüşüm değişti.

  İngilizce İşletme okuyorum hazırlığı sınavından yüksek puan alarak okumadan geçtim, 1. sınıftayım. Eskiden çok kolay arkadaş edinirken yaklaşık 2 ay önce başlayan üniversiteden doğru düzgün bir arkadaş çevresi edinemedim. Kızlar konusuna hiç değinmiyorum.

  Üniversitede kendimi çok yabancı hissediyorum her türlü tavsiyenize açığım.

   1. Bu konuyla ilgili bir yazı ya da kaynak ben de bekliyorum genelde tepkiler ve arkadan duyduğum konuşmalar iyi yönde ama bununla ilgili de bir kaynak olsa hiç fena olmaz neyi doğru neyi yanlış yaptığımızı kafamızda az çok canlandırma açısından.

    1. Bir, Bali Ubud da pirinc tarlasi manzarali ozel havuzlu bungalowda; iki, gece “Ada” manzarasi esliginde HK Ritz Carlton … Ali Aga tarzi “Millet fakir tabii yatakta sikisiyor ben gitim suitte …” tadinda yazasim geldi.

 47. Mahmut abi konuyla alakasız ama önemli bir mesele gibi geliyor bana.
  Üniversiteyi mümkün olduğunca başka şehirde okuyun vs söylemler duyuyorum sürekli. Peki ya bulunduğumuz şehrin Üniversitesi gayet saygın bir üniversite ise ve orayı tutturmuşsak aynı şehirde kalıp farklı eve çıkmamız yeterli midir böylesi bi durum için? Eğer değilse neler yapılabilir?

  1. Mahmut abiye sormuşsun ama, sanırım buradaki çoğu kişi şunu diyecektir:

   Başka şehir olmalının sebepleri; Kendi ayakların üzerinde durmaya çalışman gerekecek. Yurtta da kalsan evde de kalsan elindeki parayı yönetmeyi, bilmiyorsan öğreneceksin, biliyorsan daha iyi olacaksın bunda. Farklı sosyal çevren olacak, aynı şehirde ayrı eve çıkmanla asla bir olmaz. Farklı bir şehirde tek başına yaşamak ayrı bildiğin bir şehirde yakınlarda tanıdığın birilerinin olması ayrı.

  2. Farkli eve cikmak yeterli mi degil mi senin ailenle ozellikle de annenle iliskine bagli. Yasadigin sehirde iyi universite neden olmasin?

   1. Senin annenle ve ailenle ilişkilerine bağlı derken tam olarak kast ettiğin nedir ? Eve sürekli gelip durması veya çok içli dışlı olmak, kendine ait bir hayatının aynı şekilde tam olarak olmaması mı ? Eğer öyleyse bence de farklı ile gidilmeli dediğin gibi Mahmut Abi.

 48. o bir çocuktu. babası babalık etmedi. anası analık etmedi. abisi abilik etmedi ve şimdi o çocuk odasını feci şekilde dağıtmış. şimdi odasını toplayacak bir keriz bulunmuş ve belki oda tekrar düzenli olunca çocuk yine gidip serserilerle dağıtmak isteyecek.

  erkek kafa yapısı değişmeli artık. toplumun huzur ve refahı için. yüksek maskulenism devrimi yaşanmalı.

 49. Mahmut abi üniversitede kendi sınıfımızdan değil de aynı bölüm bir alt döneme yürümek kendi sosyal ortamına girer mi ve sakınca doğurur mu? Hatun kişisi ile tinderda eşleştik de.

  1. Kardeşim koskoca kampüste kimseye yan gözle bakmayacaksın gibi birşey olamaz, sevgili olursun, yürüme davetiyesi alırsın, kızın sana ilgisi vardır, ortaya düşmeden tavlayabileceğine inanıyosundur olur, ama day game yapar çok fazla reddedilirsen kendi sosyal çevrende olumsuz bir intiba bırakırsın.

 50. Mahmut bey.

  Yeni girdiğimiz kızlı-erkekli bir ortamda dikkat çekmek için neler yapmak lazım?

  Yani biraz daha ağırdan almak mı? yoksa, grupla hemen kaynaşıp geyiğin içinde yer almak mı?

  1. Yillardir disipljn ve caliskanlikla gelistirdigin kisiliginin, duygusal gucunun, yetkinliginin ve erkekliginin kendini dogal olarak gostermesini izlemek lazim.

   Eger yukardakileri ciddiyet ve sabir ile yapmiyor ama ilgi cekmeye calisiyorsan amuda kalk daha iyi.

   Ne yaptigindan cok kim oldugun onemli. Ama daha onemlisi maca hazir olmak. 6 gun disiplinli antrenmani savsaklarsan pazar macta ne yapacaginin taktikleri seni kurtarmaz. Mac onu dusunmek icin cok gec.

  2. Deri ceket giy. Taoizm simgeli kolye tak. Playboy amblemli küpe tak. ONE MILLION sık. Duyduğuma göre kadınların üzerinde afrodizyak etkisi varmış. Son bir tane ve en önemlisi kaldı. Buluşmanın üçüncü dakikasında…

   Onu öğrenebilmek için hesabıma 200 TL at.

 51. Mahmut abi merhabalar sevgili olmayi dusundugum bir kiz benim hafta sonlari klube gitmemi istemiyor ama cercevemi koruma geregi dalgaya alarak gene gittim ertesi gun tavirlar tripler 2 gundur suruyor bugun telefonunu karistirirken baska bir erkege persembe gunu tiyatroya gidelim mi yazmis sordum senin klube gittigin gun sinirlerdim yazdim o benim arkadasim dedi durdu sirnasti vs. Burda ne yapmam gerektigini bilemedim bana deger verdigini dusunuyorum ama bu neydi simdi

  1. Öncelikle sevgili olmayı düşündüğüm ne demek abiciğim? Sevgili olmak için belediyeden gün mü aldınız?

   Daha 5 – 6 ay sevgilin olmayan kadın sana klübe gitme deme cesaretini nereden buluyor? Bu kadar mı içine düştün.

   En tartışmasız nextlerden biridir. Hemen, acımadan, zaman kaybetmeden NEXT. Yani sikme demiyorum hobi olarak yine sik ama kız sana benden sevgili olmaz diye bağırmış zaten. Gerçi ne diyorum ben kızın erkek arkadaşı değilsin, sana ne ne yaptığından?!? Sevgili olmayı düşünmek kavramı beynimi yaktı.

   1. Yani tabaklarimdan biriydi ilk defa benle cinsel iliski yasadi bu bende gereksiz deger vermeme sebep oldu kiz arkadas durumu tamamen kapandi benim icin klube gitme demesini bana deger verdigi ve kiskandigi icin yaptigini soyledi

    1. Şu olay olmasa idi bile “ilk defa benle cinsel iliski yasadi bu bende gereksiz deger vermeme sebep oldu” olayı ile masmavi olmuşsun zaten … tebrikler. Unicorn!

     Yahu klüp derken stipriz klübü değil umarım 😀 Ona gittiğinizi kızlara söylemeyin oğlum. Klüp öyle bir şey ise kız haklı.

    2. Sana değer verip vermemesinden daha önemlisi sana saygı duyuyor mu duymuyor mu? “Klübe gitmeni istemiyorum” sence saygı belirtisi mi?

     Kadın erkeğine saygı duymazsa ona değer vermez ya da onu sevmez.

     1. Ahahah artik degeri sifirlandi mahmut abi sana cok sey borcluyum simdi spora gidiyim de rahatliyim biraz gereksiz gerilmistim 2 gune yazar hicbir sey olmamis gibi sadece sevismek icin iliskimi surdururum seni seviyorum mahmut abi

 52. Mahmut bey, demişsin ki, öncelikle sonucu izle.

  tamam da, yine de bir sosyal yaklaşım yokmu? yani kendinden yola çıkarak, sen bir karma sosyal ortama girdiinde nasıl davranıyorsun? biraz ağırdan almak ya da geyiğe dahil olmak gibisinden.

  1. Kendim için konuşayım ben öyle sosyal ortamdı kızdı seksti filan kasmıyorum, denedim ama içimden gelmiyor dna’m da yok yanı kısacası eşeğe red pill şişesi yedirsen eşek gene eşek gene eşek hesabı. Ha faydası oldu mu oldu, en azından oneitise hazırlıklıyım girecekse bile daha az acıtacak. Belki aseksüelimdir bilemiyorum.

   Ne bileyim hayatımda herşey bireysel, spor desen bireysel sporları seviyorum video oyunlarında da çoğunlukla singleplayer takılıyorum ders desen gene tek başıma çalışıyorum. Yanlızlığı daha çok seviyorum ve insanlarla gerektiğinden daha fazla konuşmak istemiyorum.

 53. Merhaba Mahmut Abi,
  Bu boktan durum 2.defa başıma geldiği için artık yazma gereği duyuyorum.Lise yıllarımda kültürlü,piyano çalan,birçok sporla ilgelenen yarı Yunan bir hatunla kaçamak ilişkim olmuştu.Tanıştığımız ilk zamanlarda bir ilişkisi olduğundan haberdar değildim.1 hafta sonra çok yakınlaştık 2.buluşmamızda temaslar başlamıştı bile.Bana daha sonra bir ilişkisi olduğunu ve o çocuktan çok sıkıldığını,kendisini hayatının merkezine koyduğu için bu durumdan çok rahatsız olduğundan bahsetti hatta konuşurken sen daha gizemli ve heyecan vericisin o yüzden senin yanında olmak çok daha güzel demişti.Sonu pek iyi bitmedi ama bu denli güzel ve donanımlı hatunun sevgilisi varken beni daha çekici bulması hoşuma gitmişti baya.Bunu anlatmamım ve burda olmamım sebebi de artık eskisi kadar hareketli ve enerjik olmamam ve ilişkilerimi etkilemesi.Asıl konumuz benzer bir olayın yine beni bulması.Bu sene üniversiteye şehir dışından bir kız geldi.Çok güzel bir kız hatun libidomu hoplatıyor.Bir arkadaşımla konuşurken rastgeldik tatlı da birisi.Lakin öğrendim ki kızın sevgilisi var.uzak mesafe ilişkisi var üstelik elemana tip giyim açısından 10/4 verirsin .En çok da böyle güzel bir kızın bu çocukla uzak mesafe ilişkisi kurmasına şaşırdım hakikaten enteresan.Yani İzmire geliyorsun güzel bir kızsın böyle bir çocukla uzak mesafe ilişkin var salaklık bir durum.Bu kızla arada konuşuyoruz okulda,elemandan dış görünüş olarak daha iyiyim,kızla ortak zevklerimiz de var ve bu kızı elde etmek istiyorum.Biraz stalk sonucu önceki ilişkisinden baya yara aldığını ve ben çok aşığım modunda gezdiğini gözlemledim.Baya feminen tavırları da var ayrıca.Yaralı kül kedisi yani kızımız ve kendini bu ilişkiye sokarak duygusal mastürbasyon yapıyor gibi.Şimdi bu kıza yürümeli miyim direk yoksa belli bir samimiyette kalıp sevgilisinden ayrılınca yapıştırmalıyım bilemedim.Daha iyi anlaştığım kızlar var ama bu kız kafama takıldı resmen.Tavsiyelerini bekliyorum abi

 54. alakalı başlık aradım ama bulamadım buraya yazıyorum. redpillciler yazılarında insanlara zayıf yanlarımızı göstermememiz gerektiğini, “kendin gibi ol yeter” sözünün bir yalan olduğunu, kendimiz gibi olursak insanların bizi zayıf yanımızdan vuracağını vs. söylüyorlar. benim anlamadığım şey ise insanlara eksik yanlarımızı göstermezsek ve insanlar bizim eksik yanlarımızı bir şekilde öğrenip/görüp bizi bu eksik yanlarımızdan vurursa bu bizi daha çok yıkmaz mı? yani insanlara eksik yanlarımızı gösterirsek onlara “bu konuda beni yargılaman beni etkilemez” mesajı vermiş olmaz mıyız? ayrıca biz eksik yanımızı göstermemize rağmen bizi oradan vurmaya çalışmak onun kendi sorunu/dalyaraklığı olmaz mı? sorularım bunlar. bu konu biraz aklımı kurcalıyor. şimdiden teşekkürler.

  bu konuda engin geçtan’ın bir yazısından bir kısım:

  güçsüzlüğümüzü yaşayabilecek yürekliliği gösterdiğimiz bir anda biri bizi küçümserse, bu onun sorunudur. aslında için için aynı yürekliliği gösterebilmiş olmayı o da ister, ama abartılmış gururunun tutsağı olduğu için bunu göze alamaz.

  bazı insanlar, kendimizi dürüstçe yaşadığımız zaman, diğerlerinin bu ‘açık’tan yararlanarak bizi devirmeye çalışacakları görüşünü savunurlar. oysa bir insan ancak kendi içinde devrikse başkaları tarafından devrilebilir.

  1. Zayıflıklarına vurana duygusal tepki vermemeyi öğrenmen lazım, aldırış etmemeyi, insan olduğunu… Bu arada senin zayıflıklarına vuracak kadar alçalan kişi ya da kişilerin hayatında fazla yer kaplamasına izin verme.
   Mahmut abi yazmıştı bir ara duygusal güç diye bir yazı var. Okumanı öneririm.

 55. Mahmut abi narsist bir patronum var.
  Çok fazla kibirli ve egoist bir insan.
  Işyerinde çalışırken haftanın 6 gününün 4 günü sürekli laf sokuyor. Haklı/haksız yere.
  İlk zamanlar (5-6 ay önce) bu lafları işitmek zoruma gidiyordu. Ama borçlarımdan dolayı çalışmam lazımdı burada. Malûm çoğu kisinin patronuyla arasi iyi değildir. Bırakıp gitmeyi çok düşündüm ama bana bu çocuksu bir hareket gibi geldi.

  Aradan 5 ay geçti. Şuan da patron hala laf sokmaya devam ediyor. Ama mesele kişisel değil. Tamamiyle kendi kibrinden dolayı. Yeni bir eleman almıştık çocuk 4 gün dayanabildi.

  Ilk zamanlarda zoruma gidiyordu demiştim ya şuan zerre umurumda değil. Hatta o sinirlenip laf söylenmeye başlayınca, gülmemek için kendimi zor tutuyorum Aldığım paraya bakıyorum. Sence bu durumun benim duygusal güç kazanmam açısından bir etkisi olurmu?

  1. Akıllıca olan aylarca belki bir yıl yeni iş arayıp bulana kadar dişini sıkmaktır. o şekilde duygusal güç kazanırsın. kendine opsiyon yaratmak için çalışmadan sineye çekersen ruhun yaralanır bunalıma girersin. Sikerim deyip hemen ayrılırsan ise parasız kalırsın ve duygusal olarak da eline bir olgunluk geçmez.

   1. Normalde umursamıyorum evet ama bazen öyle anlar oluyorki çileden çıkıp bırakıp anahtarları gidesim geliyor . Daha 2 saat önce gene buna benzer durum yaşadım .
    Pat diye bırakıp gitsem borçlarım var bırakamam. Devam etsem tüm gün moral alt üst oluyor.
    Ne yapacağımı bilemez vaziyetteyim.

     1. Videoyu izlemiştim daha önce evet.
      Bekarım yaş 21.
      Borçlarım olmasa 1 dk kalmam burada mecburiyetten katlanıyorum.
      Mecburen iyi bir iş bulana kadar devam edicem.
      Veya artık dayanamayacağım noktaya gelirsem çıkıp giderim sonunda ölüm yok.
      Işsiz kalacam diyede ruhumu çürütmenin bir anlamida yok.

     2. Bu arada peterson ne derdi acaba. “Bence bırak başka iş bul.
      Bekarsın, bakman gereken bir ailen yok. Çok çok parasız kalırsın.”
      Bende böyle düşünüyorum ama geçen yıl işsizliği yaşadım 2 ay boyunca.
      Sigara alacak paramin olmadığı zamanlarım oldu. Açıkçası tekrar aynı şeyleri yaşamak istemediğimden tereddüt ediyorum.
      Sen ne diyorsun mahmut abi?

 56. mahmut abi bunları(tüm yazıları ve düşünce şeklini) hayatın heryerinde kullanmak için sadece okumak yetmez diye düşünüyorum not almalı mıyız yoksa okuyup geçmeli miyiz veya hemen uygulamalımıyız?
  Ne önerirsin ?düşüncelerini almak isterim

  1. Hemen uygulayın. Bu tür zihin değişiklikleri piyano çalmayı öğrenmek gibidir. Piyano kitabının yararı çoktur ama çalmaya çalışmadan öğrenemezsin. Bunun istisnası hemen hemen pişmiş adamdır. Var öyleleri.

 57. Mahmut abi, Jocko Willink’in kitabını çevirmemi ister misin ? Siteye yükleyebileceksen telif vb. problem olmadan çevirip gönderebilirim.

 58. Son zamanlarda çevremdeki kızlardan sıklıkla birilerinin onlara sokakta yürüdüğünü duyuyorum. Alfa kafa yapısıyla yapıldığında çok erkeksi ve cesurca olan bu oyunu bazı arkadaşlar mahvediyorlar. Kızın yanına gidip ciddi düşünüyorum diyenler, kız reddetmesine rağmen hala aptalca ısrar edenler vs. Bu adamların TRP ile zerre kadar ilgisi olduğuna inanmam, belli ki PUA’da değiller. Onlara bu cesareti verenin ne olduğunu anlamış değilim. Belki muhafazakar şehirler deformasyona uğruyor belki de yokluk zirvelere ulaştığından bu tip durumlar ortaya çıkıyor.

  1. Daygame yapıp ciddi düşünüyorum demek 😂 Anası, babası ve çikolatası ile yürüsün o zaman ciddi düşündüğünü ispatlar.

 59. Mahmut abi,Ben üniversite sınavına çalışıyorum.Nofapta yapıyorum.Ama zihnimin derinliklerinde kadınlar var.Aklıma acaba bir kızı öpmek nasıl bir şey gibi düşünceler geliyor.Dershanede

  Hipegramide
  Kadınların%80 lik dilimdeyim diyebilirim.(Etraftan bir sürü yd alıyorum)Ama sosyal yeteneklerim pek iyi sayılmaz.

  Ne bileyim işin içinden çıkamadım ya.

  Yani kendimi hayatımın merkezine koymaya çalışıyorum olmuyor.(Kağıttan kaplan yazısını okudum.Jordan peterson dediği şeyi yapıyorum.Mesela odamı felan topluyorum.Günlük kişisel bakım,Diksiyonumu geliştirmeye çalışmak v.s)

  Daha önce sevgilim v.s olmadı.Mezuna kaldım.Ama bi türlü şu beynime söz geçmiyor.Kafayı yemek üzeriyim.Kendime yatırım yapıyorum.Çok boşmuş gibi geliyor.Şu an ne yapmak istiyorsun diye soruyorum kendime:

  Şu an bir kız ile birlikte olup. sınava kadar birlikte olup sınavdan sonrada üniye gidip kendi hayatımı kurayım diyorum.

  Aslında bakarsan Bu şehirden gitmek istiyorum.Nefret ediyorum.Ailemi pek seviyorum sayılmaz.Acaba Kafamdaki şey de şu Dinseyvari birşey mi?

  Off neyse abi Valla durum böyle ya ne yapmamı önerirsin?

  1. Yürümesem de … yazmasam da … YD çok maşallah alfayım lafını her duyduğumda aklıma aç tavuk kendini buğday ambarında sanar atasözü geliyor. Nedense (!) hep lise çağı gençlerinden duyuyoruz bunları.

   Kağıttan kaplan yazısını oku. Nofap yapma. Arada o enerjinin boşalması lazım.

 60. Merhabalar abiler , genç bir kardesinizim bu yolda daha yeniyim yazıları az çok okudum az çok konuya hakimim , şuan sevgilim var ayrıldık barıştık , şuan normal şekilde ilerliyor, kız arkadaşım beni boguyorsun üzerime çok fazla sorumluluk yukluyosun dedi , ilişkinin ilk zamanları gibi heyecanlı değiliz o zamanlar kadar mutlu değiliz , aşırı derecede bağlandım bu kıza , ilk defa sevdim sevildim bu yaşıma kadar . Mahmut abi bu yardım et senden başkası yardım edemez

  1. Konuya az çok hakimim dedikten sonra konuyu zerre anlamadığını gösteren şeyler yazman komik olmuş.

   Aşırı derecede bağlandığın kızı kaybedersin. Kızı boğan arabeskliğin ile duygusal tokat yemeden büyüyemezsin zaten. Ilk tokat buradan gelecek muhtemelen. Olur böyle şeyler. Geçip gidiyor. 10 sene sonra hatunun ismini bile hatırlamayacaksın zaten.

   1. Aga çok çetrefilli işler ya , ben dini yönden bakıyorum olaya biraz sürekli başka kızlar olsun istemiyorum, evlenmek istiyorum . Boğma olayını anlayamıyorum çok üzerine dustugum için oluyor galiba , kızı rahat bırakmak istiyorum

 61. Selamlar Mahmut abi, direk olaya gireyim 2 yıldır sevgilim var mutlu bir ilişkideyiz, kız güzel olduğundan dolayı diğer erkekler yazabiliyor kıza, kız da nazikce reddediyor sıkıntı etmiyorum geçiyorum. Geçen yine buna benzer bir şey yaşadım yine sevgilime yürüyen bir tip, kız soğuk davrandı, reddetti, hoşlanmadığını belirtti, ama karşıdaki eleman hala yazıyor “senden hoşlanıyorum” falan diye mesaj arasında söylemeyi ihmal etmiyor düpedüz yürüyor. (Bu arada söylemeyi unutmuşum adam DM’den falan tanışmadı kızla yakın çevremizden bir eleman). Her neyse ilk başlarda testosteron kafaya vurmuştur normaldir erkek işte diyip alttan aldım, ama eleman haddini bilmiyor. Gittim konuştum elemanla düzgün adam gibi , bana”abi yakın arkadaş olarak görüyorum ondan yapıyorum, ciddiye alma yaaağ” tarzı gevşek gevşek konuştu. Tam bitti derken eleman yine yazmaya başladı kıza tepem attı. Kafamda iki soru var; Böyle durdukça kendimi cuckold (gavat) eleman gibi hissediyorum çocuğun ağzını yüzünü dağıtasım geliyor ama bir yandan kız için kavgaya girersem gözünde değer olarak düşecekmişim gibi geliyor o yüzden takmayıp hayatıma devam etmemin doğru olduğunu düşünüyorum hangi yolu izlemeliyim? İkincisi ise; Kız çocuğu reddediyor zaten istemiyor sözlü olarak belirtiyor ancak Whatsapp Instagram bilimum yerlerden engellememesi içime sinmiyor. Kıza güveniyorum bu konularda ancak bir insan neden engel atmaz? Olan güvenimi gözden geçirmeli miyim? Biraz kafam karışık yazmak istedim, tavsiye alan bir adam değildim ama şimdi ihtiyacım var Mahmut Abi.

  1. kız için kavgaya girersem gözünde değer olarak düşecekmişim gibi geliyor

   Böyle embesil kasıntıları kırmızı haptan çıkarıyorsanız kırmızı haptan uzak durun. Samimi söylüyorum, okumayın bu siteyi.

   Adamı bir daha yaparsan sonuçlarına katlanırsın diye tehdit et sonra da devam ederse gir. Kadının olmayan kız için kavga etmezsin. Kendi kadınına sulananı uyarır sonra da döversin. Gözünde değerim düşer nedir ya? Bas bas bağırıyoruz kadın merkezli olmayın diye sikinize takmıyorsunuz hala gelip gelipimaj kasıntısı ile yaptığınız en gereksiz ayrıntıları çarpıtıp kutsal kanunmuş gibi soruyorsunuz?

 62. Mahmut abi canımı sıkan bir durum var sınıfımda 3 tane eski sevgilim var. İsteyerek olmadı bu durum asansör sistemi dedikleri bu sistemde ortalaması yükselenleri bir üst sınıfa alıyorlar o da bizim sınıf…
  İkisi bayağı eski ama diğeri geçen yıl olan bir ilişkimdi ve engellememle bitip kızın bana yalvarma gibi mesajlarıyla sonlandı.
  Bu yıl farkettim ki benim bu kızla geçen muhabbettimi herkes biliyor ve kız beni millete kötü bir şekilde anlatıyor…
  Kime sorsanız “O piç, Çapkın, Kötü çocuk”diyorlar hakkımda umrumda değil bunlar.En basitinden whatsapptan mesaj geliyor yanımda ki kız diyor “ 57. flörtün mü o?” Bende dalgaya alıyorum sallamıyorum.
  Asıl olaya gelelim kızlardan birisiyle tartıştığımda ya da laf dalaşına girdiğimde ki; saygısız davrandıklarında gerekirse affetmem yerin dibine sokarım. Bana söyledikleri sözler şu oluyor “karaktersizsin, anladığın işleri biliyoruz biz senin” gibi sözler ediyorlar ben bu dediklerini savuruyorum tabii sonra acımıyorum dediklerimde psikolojilerine giriyorum bilerek. Kız beni sınıf içerisinde deli gibi kesiyor kedi gibi gözlerimin içine bakıyor ama bir defa nextledim.
  Yani bu kız benim hakkımda güzel şeyler söylemediği gibi herkese de anlatıyor bu da benim sosyal statüme zarar veriyor ne önerirsin bu konuda?

 63. Merhaba. Bir arkadaş var. Çocuğu ben ve birkaç kişi eşcinsel sanıyorduk. Acayip feminen tavırlar, ses tonu, bakış, gülüş v.s
  100 kilo civarı ve 1.70 boyunda kafası da yuvarlak. Oyuncak ayı gibi bir şey.

  Neyse benim reddedildiğim bir kıza bu wp’dan yürüdü. Konuşmaları okudum. Eğlenceli konuşmuş ama olmazsa çok üzüleceğini, olmasını çok istediğini falan da ima etmiş. Kız da her şeye kucak açar gibi istekle cevaplar vermiş. Kendisi de istiyor ve kabul ediyor yani. En son evine davet etti ve kız da kabul etti.

  Kızın eski sevgilisini de biliyorum gayet yapılı erkeksi biri.
  Kız beni beğenmeyebilir anlarım da bu çocuk nedir?
  Bu durumu izah edebilir misiniz?

  Bu arada kız 23 yaşında İngilizce öğretmeni hb 7
  Çocuk 20 yaşında üni öğrencisi.

  1. Sen oyun diye bir şey duydun mu? Ama daha önemlisi kız bunu pipisiz oyuncak ayı olarak mç görüyor yoksa seks mi yapacaklar? Kız seni erkek olarak görüp beğenmemiş reddetmiş ama onu zararsız görüp kabul etmiş olabilir, adamın oyunu iyi olabilir (anladığım kadarıyla senden iyi) vs …

 64. Oyundan dem vurmuşsun da mahmut bey, biraz da, doğada anlamlandıramadığımız bazı şeyler olduğunu kabul etsek artık?

  Bundan birkaç yıl önce izlediğim yerli bir amatör pornoyu hatırlıyorum, sentetik birşey değil doğal çekip koymuşlar, travestinin biri almış taş gibi hatunu götürüyor, video’da yazan travestinin kız arkadaşı olduğu yönündeydi, çok önemli değil, attığın videoyu her türlü tanımlayabilirsin.

  Uzun lafın kısası
  , bu belirsiz cisim
  , hatunu tavlayabiliyorsa ki, bazen meriç dediğimiz adamların (oturan dert dinleyen, mıymıy canlı cenaze gibi dolaşan obez bir tip vardı), iş çevirebildiğini görünce, ister-istemez bazı şeyleri sorguluyorsun.

  Aslında bu sitede “şeytanın avukatı” tarzı bir kategori altında karşı argumanları irdeleyip, çürüttğümüz bir bölüm olsa ne kadar güzel olurdu.

  1. Bunlar istatistiki özellikler ve her zaman outlierlar olacaktır. Doğanın outlierlarını inkar eden yok. Hiç çalışmadan sırf doğru zamanda doğru yerde olmasından zengin olmuş bir tembel her zaman vardır mesela. Ya da tamamen beta davranışlara aşık olan kadın. Ne bileyim 100 kiloluk bir pua. Günde 3 paket sigara içip 100 yaşına kadar yaşayan dede. Prezervatifsiz 10000 fahişeye kayan ama hiv kapmayan amca … vs .. vs …Ama bunlar üzerinden strateji kuramazsın. Bir Dex varsa orada Stevelerin Taosu olma ihtimali o adamın outlier olma ihtimalinden çok daha fazladır.10% şanslıya bakıp 90% süründüren şeyleri adapte edersen olacak ne? 90% sürünürsün. Ama bu tür şeyleri yapmak kolay olduğundan ve disiplin gerektirmediğinden mutlu azınlığa bakıp o yola sapmanın çekiciliğine kapılabilirsin.

  2. Kız birlikte olduğu erkekten CPD olarak çok yukarıdaysa bu kızda kolay fark edilemeyen ve CPD sini çok düşüren bir arıza vardır.

   Verdiğin örneğe bak; kendini travestiye siktirecek ve bunu da videoya aldıracak kadar ruh hastası bir hatundan bahsediyorsun. Bunu baz alıp redpill argümanlarını irdelemeye kalkıyorsun.

   1. O “amatör” videoların amatör olduğuna inanmak da ayrı saflık ya …. Bu arada alfaisloading hocam nasıl videolar izliyorsun sen öyle ?!? Kadınlarla pek baarılı değilsin ve en azından etkisini görmek için neden porrnoyu bırakmayı denemiyorsun?

   2. Redpill argumanlarının irdelenmesi seni niye bu kadar rahatsız etti? irdelenmiyorsa esas orada sorun var demektir. Ben bir tarikatın müridi değilim, redpill argumanlarını kabul ediyorum, fakat
    , sorgulanamaz, dokunulamaz şeyler olduğunu da düşünmüyorum.

    1. 35liğe katılıyorum. Kırmızı hap argümanını tartışmayı travestiye bottom olan hatunla başlatman çok anormal. Şu yaşıma geldim bir kez bile öyle porno görmedim heteroseksüel bir erkeğin o videolarla ne işi olur ya da olursa neden kadın erkek heteroseksüel ilişki dinamiğine sokar anlamak zor. On binlerce lezbiyen var ve hepsinin partneri bildiğin kadın. Masküleniteyi bırak pipi bile yok.

     Bu dünyada kocasına pegging yapmayı seven kadın da var 300 kg kadınla seks seven erkek de. Ne öğretmenisin hatırlamıyorum ama istatistik ve özellikle popülasyon üzerinde istatistik olayını tam bildiğini sanmıyorum.

     1. Bu yıllar önce izlediğim birşeydi, farklı olan merakı celbeder, yoksa çok şükür tek ilgi odağım dişiler.

      Bunu yazmamın sebebi zaten olayın anormal olması, dikkat ederseniz yukarıda antitezleri incelediğimiz bir bölüm önerisinde bulundum, çünkü buraları açık bırakırsanız, insanların aklında da hep bir soru işareti bırakırsınız.

      istatistik benim konum ya da alanım değil, en son ne zaman porno izledim hatırlamıyorum, bu sıralar bir koltuğa pek çok karpuz sığdırmaya çalışıyorum, kendi işlerim dışında yazılımla ilgiliyim, bu aralar gitara mrak sardım, sağolsun işi iyi bilen bir hocayla bireysel çalışıyorum.

      Onun için şunu söylemek isterim ki
      ; size de burada verdiğiniz emeğe de saygım büyük, öyle kalmasını isterim, onun için utandırma taktiklerivari şeyler hoş olmuyor.

     2. Olay utandırma taktiği falan değil. Kırmızı hapın konusu heteroseksüel kadın erkek ilişkileri iken verdiğin örnek alakasız.

      Neyse konu uzadı. Popülasyonun davranışını anlamada bir etkisi olmayan ve istatistiki olarak önemsiz üyeler üzerinden sonuç çıkarılmaz. Hayat istatistiğe göre çalışır deterministik değildir. Bu tür soruların cevabı genelde budur.

      Bir birey harfiyen KHyı uygulayıp asla başarılı olamayabilir. KH size yüzde 90 başarı sağlayacağınız bir yol sunuyor. Öbür yol ise 10 yüzde. Bu dünyada kimse size sizi kesin kurtaracak formül veremez.

 65. Abilerim, kardeşlerim; bir konuda vereceğiniz fikirlere ihtiyacım var.
  Bir kaç aydır ereksiyon sorunum var. Sertleşme olsa bile tam sertleşme olmadan sönüyor ereksiyon. Daha önce yoktu. Sertlikten ve uzun süreli olmasından dolayı ağrı bile oluyordu ancak şimdi sabah ereksiyonlarımda bile tam sertleşme olmuyor. Çok fazla mastürbasyon yapan birisi değilim. Ancak bir dönem aşırıya kaçtığım oldu. O dönemin sebep olduğunu düşünüyorum. Faydası olan yiyeceklere baktım internetten, tüketmeye başladım onları.
  Size de danışmak istedim. Moralimi olumsuz yönde etkiliyor bu durum. Daha önce başına gelmiş olanlar varsa, bilgisi olanlar varsa lütfen bilgilendirsin beni.

  1. Baştan söyleyeyim bu konuda uzman değilim veya başıma gelmedi ama öncelikle hastaneye gidip bir endokrinoloji uzmanında hormon testi yaptır.Kanındaki testosteron ve östrojen değerlerine baktır.(umarım steroid kulanmamışındır)En azından problemin hormonal mi veya psikolojik mi olduğunu öğrenmiş olursun.Hormonal bir problemse doktor ona göre tedaviyi uygular zaten.Eğer ki psikolojik bir durumsa kendine sex yapabileceğin bir sevgili edin.Gerçi sevgilim olsa burada işim ne abi diyeceksin sen şimdi.Bulamıyorsan da durumun yettiğince korunarak parasıyla beraber olmaya çalış.En son olarak da bir spor salonuna yazılıp ağırlık kaldırmaya başla.

  2. Sabah ereksiyonu olmuyorsan üroloğa git. Oluyorsan psikolojiktir, geçer. Sağlıklı beslen, spor yap, kafaya takma, her erkeğin dönem dönem başına gelir.

  3. Söylenecekleri arkadaşlar söylemişler zaten. Doktora görün. Çoğu durum geçicidir o nedenle çok tirsma ama git doktora görün.

 66. MAHMUT ABİ ! Uzun zamandır siteyi takip ediyorum ve yazılarını okuyorum. Daha önce keşfetmek isterdim ama yaş olmuş artık 31. Şimdi yazacaklarım hem eskileri hemde yeni durumumu kapsayan birşey. Küçüklüğümde hep benden büyüklerle takılırdım. Biz ortaokulda iken onlar lisedeydi ilk porno izledigim zamanı hatırlıyorum sarısın güzel bir hatunu iki adam götürüyordu. Arkadaşlar ortamında toplandık açtılar görür görmez utangaçlıkta oldu utana kızara izledim. ARkadaş ortamında len bir 31 cekmişim bi boşalmışım filan muhabbetleride cok olurdu ben daha bilmedigim için nedir la bu 31 derken filan öyle böyle cekmeye başladık. Porno dergisi alıp bakardık yanimdakiler cok etkileniyor yada oyle yapıyordu ben hic etkilenmezdim yada porno filminden . Çünkü utanırdım utangaç büyüdüm baskıcı sürekli eleştirilen kavga edilen anne baba arası açık bir cocuk olarak yetiştim. Ta o zamanlardan kafamın içinde sürekli takıntılar hasta olma korkuları dini takıntılar vs bir sürü bir cocugun aklında olmaması gereken şeyler yasadım. Adam gibi yaramazlık yapamadım. içine kapanık aşık oldugu kıza karşı utangaç biri. Dışardan bakılsa cok terbiyeli biri herkesin takdir ettiği cocuk ama bu çocuğun içinde fırtınalar kopuyor bir sıkıntı var ama bilmiyor kafası hep gergin hep stresli hep kaygılı biri. Okulda başarılı olsa bile yaştaşların tarafından dalga konusu olan tipiyle dudaklarıyla dalga geçilen biri oldum. Benimle dalga geçen cocuklara tepkimi koyamadım. Üzüldüm agladım odama kapandım yatakta saatlerce düşündüm. Kafam hiç iyi olmadı. Hep bir stres hep kaygı . hareketlerim hep bir robot cocuk gibi kosup zıplayamadım. Hareketlerimde hep bir engel burda aileminde etkisi var tabi. Sürekli eleştiren bir baba takdir etmeyen hep başkalarının cocukları ile kıyas eden bir baba. ( Daha sonra bıraktı tabi – sevgi saygı gormeyen nasıl sevgi saygı göstersin ) Hep başkaların coçukları iyi. Hep başkalarının cocukları güzel. Derdimi hiç bir zaman tam anlatamam cok hayır diyen biri olmadan iyilik melegi olup cıkmışım. Herkesle iyi geçinmeye calısan biri oldum. Resmen utanca boğulmuş biriydim. Ben yoktum bedenim vardı ama aklım yoktu kendim yoktum hedeflerim o zaman populer meslegi gözüken bilgisayar mühendisi olmaktı. O da yürekten gelen birşey degil ya ne olmak istedigimi soranlara kendimi yukarda bir yerde görmek istedigim için degerli hissetmek icin soyledigim birşeydi. O zaman farkında degildim tabi. Büyük işler basaracagımı öss türkiye birincisi olup alkış alacagımı hayal ettim. Herkesin beni takdir edip sevdigi hayal ediyordum. Kafamda takıntılar bitmiyordu. Böyle kırık paramparça bir cocukluktan liseye geldim. Ordada kendini ortaya koyamayan ama sınıfta başarılı bir erkek. Flort nedir bilmeyen uzaktan sevmeyi anlayan aşk acısıyla yanıp duran bir erkek. Kalp kırık beyin kırık fikir kırık. Lisede aşık oldugum kıza gidip konusamamak aman millet duymasın diye cekinmek hep içine içine dogru akmak dışarıya akıtamak hayaller dünyasında yaşayan bir ergen. Arabesk dünyasında girmiş kafasında hayaller koşturan biri olmuştum. Lise son sınıfa doğru depresyon beni benden aldı.Çenemde sorunlar çıktı sürekli aynaya bakar oldum – hala bile bazen kendimi aynada boş boş bakarken buluyorum – yakışıklımıyım iyimiyim diye. Boş kaldıgım zamanlarda ise bir porno bagımlıgı aldı gitti beni ki hic sorma. Çünki kafa yanardag kafa perisan kafa rahat degil neyi nasıl yapıcam bilmiyorum. Çok porno izlemeye başladıkca “ulan dedim kadınlar ne sanslı amk istedigi zaman sex yapıyor” filan diye dusunuyordum. Dur lan dedim sen ne diyosun aq bu ne sacma birşey. Erkegin yaptıgından cok kadının ne yaptıgıyla ilgilenmeye başladıgımı farkettim porno bana zararlıydı ama ben zevk almak icin izliyordum. Bir kızın karsısında gecincede konusurken salak salak guluyor cekiniyor utanıyor hep bir adım geride kalıyordum. Allah ım bu nasıl birşey anlamış degilim. Bir gün yengem ya seni ufakken birinden kurtardım dedi aman Allah ım hemen konuyu degiştirdim. Ailem icinde bilinmesini istemedim. Tabi yıllar sonra cesaretimi toplayıp olayı anlatınca serefsizin biri sadece ama sadece karşıma geçip “ben donumu cıkarayım sonra sende cıkar demiş herhangi bir temas olmadan”. Ama bu benim bilinç altımda oyle bir işlemiş ki beş yasında bir cocugun ruhunu ezip derin yaralar açmiş. bir söz bu kadar insanı etkiler mi abi ? Ben bunu duzeltmek için üstüne gittim sonra adamı buldum. hatırladım peşine düştüm. evinin önünde bekledim bunun hesabı sorulacaktı sormalıydım kimse bana sahip cıkıp beni güvenli hissettirmedi ben içimdeki cocugu güvene alıp korumam lazımdı. Bunu arabayla yakalayıp geçmisi hatırlatıp bir güzel patakladım. Yarama tam merhem olmasada beni tam tatmin etmesede koybalan yıllarımın kaybettiklerimi geri vermesede en azından içimdeki cocugu biraz olsun teskin icin yapmıştım. Araştırmaya okumaya başladım. Benim icimdeki cocuk yaralıydı tedavi lazımdı. Bir söz bu kadar travma nasıl yapardı . Temel atılmış diger yasadıklarımda üstüne bina olmuştu. Hepsini yıkmak icin nlp teknikler psikoloji vs herşeyi okumaya ögrenmeye başladım. Bu arada tabiki en güzel verimli olacak yıllarım bunlarla meşgul olmakla geçtiginden benden başarısız olanlar hayatta bir yerlerde yüksek yerlere geldiler ben markette çalışmaya başladım. Birşeylere hayır diyor gerekirse kavga ediyordum. Kendimi var etme cabasına girdim. Hatalarımdan korkmadım özgüvenli olmasamda öyle imiş gibi davranıp kendimi toparladım. cokta toparladım diyemem. Konu aslında bu degildi buraya nerden geldim bilmiyorum ama yazmak istedim. neyse Artık kadınlara yazılmaya tavlamaya başladım. Bir markette çalışan personel olsamda doktor bir sevgili yaptım. Ondan ayrılıp yolda hoşlandıgım kadınlarla cıkmaya başladım. Ta ki cıktıgım bir kadın hatta beraber oldugum kadın bana “30 yaşına gelmişssin ama bir baltaya sahip olamamıssın” diyene kadar. bir kavga esnasında bu sözü söyledi. bu bana öyle bir dokun du öyle bir dokun du ki Allah ne verdiyse yardırıp kufredip kızdan ayrıldım. O günden beri benim ne iş yaptıgımı bilen , bana ilgi gösteren kadına bile yazılmaya cekinir oldum. bir duvar gibiyim bir robot gibiyim sanki. oyle bir kasıntı oldum ki iyi ilişkiler kuramıyorum kimseye pas vermiyorum. kendimi ezilmiş hissediyorum. O eski özgüvenim kayboldu belkide sıkıcı gelmeye başladı. bunlara zaman ayırmak yerine başka seylere zaman ayırmak daha iyi geliyor bana. Bu kasıntı ulan ben alfayım lan 🙂 işi ki daha once bilmeden de bu zihniyete sahipmişim simdi isin detayını ögrenince uygulama da cekinir oldum. Aslında korkum ulan 30 yasına gelmişssin bir seye sahip olamamışsın sözünü duymak. bir araban yok bir evin yok sözünü duymak. ben eski özgüvenimi kazanmak istiyorum.

 67. Merhabalar Mahmut abi ve dostlar. Bi kız var mevzusu gibi olacak yine ama sabrın varsa cevaplarsın Mahmut abi. Uzatmadan, yaşım 18 lise 3 den beri bir kıza oneitsliyim ve aynı sınıftayız. Başlarda bu kızında bana karşı duyguları vardı belli bi şekilde ama ben tersleyip uzaklaştırdım oneits olmasından ve karakterinden ötürü. 2 haftada 1 sevgili değiştiriyo güzel olmamasına rağmen. Alfa kız 🙂
  Her neyse doğru yaptığımı düşünerek kız arada sevgilisi varken bile bana yazmasına rağmen uzaklaştırdım kendımden lise bittiginde duygularımda biter diye. Ama gel gör ki üniversitede yine aynı sınıftayız. Bu zamana kadar kimseyle çıkmadım, bi sakso bide sikiş oldu ama onlarda pek güzel kızlar değil instadan düştüler, aynı gün yaşandı bitti, iyi oyunum oldugundan değilde biraz yakısıklılık artısı oldugundan yasandı onlar sanırsam. Bu kızdan önce aslında pick up dünyasıyla falan erken tanısmamın etkısı olarak 10. Sınıfta falan eğlenen ustalıgı uygulayabiliyodum gene bi raddede. Kızdan sonra daha ciddi bi karaktere büründüm istemsiz cocky funny falan tam karakterimde olmadığından diger kızlara uygulayacak halim yok tee 2 senedir. Her neyse şimdi biliyorum tabak çevirmem, set açmam farklı kızlarla konusmam gerekiyo ama bu kız bi takıntı oldu gibi. Enerjimi emiyo her gün birileriyle görmek, aklımda sürekli onun olması. Su sıralar acaba bu kızla artık birlikte mi olsam düşüncesi kafamı kurcalamaya başladı. Belki hiç birlikte olmadığımdan duygularımı bastırmaya çalışmamdan ötürü bu kadar takıntı oldu. Acaba diyorum bu kızla en azından 2 haftalıkta olsa birlikte olsam hevesimi alsam sonra yoluma baksam mı daha doğru olur? Şu an bana pek duygusu oldugunu sanmıyorum onun ama sonucta zamanında ısteyıp ulasamadıgından oturu onda da bıseyler var bana karsı. Biraz betalıklı bi ilişki olucak olsada (oneitsim ve ilgisi çok üstlerde değil) en azından hevesimi almış olurum geçer diyorum. Dediğim gibi farklı kızlara yogunlasmam gerektıgını bılıyorum ama enerjım yok 2 senedır yapmam gerekenı bıle bıle yapmamıs olmam bundan sonrada yapamazim gibi gelmeye başladı.
  Çok uzattım boşta yaptım biraz ama zamanı olan varsa tavsiyesini bekliyorum.

  1. Okulun motorundan oneitis yapmışsın … tebrikler. çıtayı çok alçattın.

   Sana tavsiyem 29 yaşına kadar bekle. o zaman birden senin değerini anlayacak. o zaman evlenirsiniz işte. Merak etme. Sonunda sen kazanacaksın.

   Hey Allahım. Yahu din bilen arkadaşlar kıyamet alameti falan var mı “yeryüzünü mavi haplılar kaplayacak” falan diye.

 68. Mahmut abi senin bir sözün var. Bir kadını sikip ödüllendirmek için onun bunu haketmesi gerekiyor.

  Bu haketme için kadın neler yapmış olmalı? Ve neler yapmamış olmalı?

 69. Selamlar Mahmut abi, 3 yıl önce TRP farkındalığı ile olmayıp friendzone’una girdiğim bir kız var idi, çok kafayı takmıştım ve ne zaman yaklaşmaya çalışsam “kanka” bloğuna takılıyordum istisnasız (çok kalbimi kırmıştı zamanında namıssız hehe). Her neyse TRP ile tanıştıktan sonra avlanmaya başladım falan filan kısa flört tarzı ilişkilerim oldu kız arkadaşlarım oldu 1 yıl içinde. Her neyse bugüne dönelim, en başta anlattığım kız yakın çevresindeki tesadüfler ile bu olaylarımı öğreniyor ve üzerine istekle bana yazmaya başlıyor, “kanka” “kardeşim” iken “canım”, “bir tanem” oluyor falan filan. İş çıkar diye konuşmaya devam ettim kızla ve bir süreden sonra şeye getirdi sözü; “X kızıyla aranda ne vardı söylesene merak ettim, neden o” tarzı bir yere getirdi. Cevapları kısa keserek bir şeyler yanıtlamadan geçtim sorularını. Tam sorular bitti derken bu sefer shittestler başladı; Yakın davranırken aniden “Ya başkalarına da böyle davranıyor musun yoksa bana özel mi”tarzı shit testler sormaya başladı. İki ucu boklu değnek gibi düşünüp shittestleri de cevaplamadan geçtim. Neyse sonuca gelelim Mahmut abi. Yazıyı daha kısa tutabilirdim ama biraz daha uzatıp TRP’nin bana kattıklarını kısaca göstermek istedim ikincisi ise bu bahsettiğim shittest’in belli bir cevabı var mı?

  1. TRPde yol alman iyi ama temeller sağlam değil. TRP yolunda ilerleyen bir adamın o ilk kızla ilgili soru bile sormaması lazım. Cevap belli iken hem kendinizi alçaltıyorsunuz hem de ruhunuzu yaralıyorsunuz. Ruhunuzu yaralıyorsunuz zira size soru sordurtan hala bir umut yaşayan mavi haplı beta tarafınız. KHlı bir adam bu soruyu sormaya utanır.

   Bakın o eski hatunları elde etmenin birkaç yolu var. Anlatsam geçici başarılı olma şansınız da var. Ama yıllarınızı heba edersiniz. Kötü niyetli biri olsam kırmızı değil mor hap tavsiyeleri verip para bile kazanırım. Ama vermeyeceğim. Öyle tavsiyeler isteyenler başka abiye gidecek ya da Mahmut Abinin ekonomik krize girmesini bekleyecek.

 70. Mahmut abi Allah peygamber aşkına yardım et bana sevgilimi hayatımın merkezi yaptım ama ben onun hayat merkezi değilim ben nasıl duzelicem abi Allah aşkına yardım et bana ayrılmak istemiyorum

    1. Hocam kendini hayatının merkezi yapacaksın. Embesil gibi kendini hayatının merkezi yapma imajı çizmeye kalkmayacaksın, kendini gerçekten hayatının merkezi yapacaksın. Bunu yapsan bile bir kızı hayatının merkezi yaparak o kızla ilişkini çoktan çöpe attığını ve sen ayrılmazsan büyük ihtimalle terk edileceğini bilerek yapacaksın bunu. Bebe gibi ağlayıp sızlamadan … Bu tür bir ilişkiyi kurtarmaya çalışmak, yeni bir ilişki kurmaktan çok daha zordur ve o nedenle bitirmek daha mantıklıdır. Özellikle de hatun senin zayıf bir erkek olduğunu anlamış ve sana saygısını kaybetmiş ise.

     Senin gibi erkekler oğlan çocukluğunun rahatlığını okuyup öğrenerek bırakmazlar. Erkekliğe geçiş ritüeli acılıdır, asla rahat rahat olmaz. Maalesef günümüz modern dünyasında erkekliğe geçiş ritüeli adı altında kala kala tek bu terk edilip toparlanmak kaldı. Senin terk edilmen, senin için hayırlı bir erkekliğe geçiş ritüelidir.

     Kurtarılmaya tek değer ilişki evliliktir ve eğer kız sana saygısını henüz yitirmedi ise evlilikte çerçeveyi kaybeden erkeğin 12 adımlık korku oyununu uygulayabilirsin. Bir ihtimal işine yarar. İşine yaramazsa daha iyi gerçi.

     Şu siteyi okuyup da bunları kendi başına çıkaramıyorsan işin biraz zor ama. Daha en az 3 – 4 yıla ihtiyacın var muhtemelen.

     1. Mahmut abi, şunu sormak istiyorum. Arkadaş sevgilisini hayatının merkezi yapmış ama kadın onu hayatının merkezi yapmamış ve bundan üzüntü duyuyor.

      Abi biz erkekler doğamıza tamamen aykırı olmasına rağmen kadınları bu kadar fazla hayatımızın merkezi yaparken kadınların çoğu niçin bizim gibi bu boku yemiyor?

     2. Öncelikle biz erkekler diye bir şey yok, mavi haplı çoğunluk kadını hayatının merkezi yapıyor. Yoksa kırmızı haplı erkeklerin çoğunda erkek kadının hayatının merkezidir neredeyse ya da en azından ikisi de birbirinin merkezinde değildir. Kırmızı hapı özümsediğinde eskiden mavi haplı bile olsan kadını hayatının merkezi yapabiliten sıfırlanıyor. Kassan beceremezsin. Üzücü olan çoğu erkeğin kadının kendini maskülen bir erkeğe nasıl verdiği konusunda en ufak bir fikrinin veya referansının olmaması. Şunu üzülerek söylemek zorundayım ki “biz erkekler” dediğin çoğunluk zihin olarak “erkek” değiller.

      Ama asıl mesele, günümüz toplumunun erkeğin beynini kendi maskülenitesini inkar edecek şekilde yıkaması, kadınları ise sen güçlüsün propogandasıyla pohpohlaması.

 71. Merhaba mahmut abi öncelikle ben yaşı çok küçük bir okurunum yardımın lazım direk başlıyım ben 13 yaşında 75 kg 161 boyunda bir çocuğum nerdeyse obez kategorisine giriyorum öncelikle kızlar konusunda sağlıklı ve erkeksi bir duruşun çok önemli olduğunu biliyorum yazın başlangıcında 74 kg civarındaydım ramazanda iftardan sonra çamışlar gibi tıkındığım için 4 kg aldım bunun için kimseyi suçlamıyorum yok ilaçmış yok psikolojiymiş tıkındığım için kilo aldım abi sonra diyetisyene gittim diyeti uygulayıp yazın başlangıcındaki kiloma döndüm sonra güç ve kas kazanmak için bir gyme yazıldım ordaki hocam kardiyo sana yeter dedi ben açıkcası onu siklemedim ve çok az kardiyo yaptım ve internetten bir split body programı bulup ona göre çalıştım düzenli olarak gittim beslenmeme açıkcası çok dikkat etmedim ama çokta abartmadım makrolara dikkat etmeye çalıştım ve güçlendim benchte 35 40 rahat 8 10 tekrar deadlilft 65 70 kg rahat 6 8 tekrar leg extension en sevdiğim hareket 100 kg rahat 6 8 tekrar (ayrıca en kolay artislik tasladığım hareket ) 2 ay düzenli olarak gittim 1 kg almıştım ve görünüş biraz değişmişti ama daha çok güç kazanmıştım süper motiveydim sonra okul açıldı ve bu yıl sınavım olduğu için dershaneye yazıldım hala salona gitme niyetim vardı ama okula saat 7de gidip 1 de eve gelmek 2de dershaneye gidip 6 7 gibi eve gelmek beni öldürdü tüm motivasyon boka gitti tekrar obez oldum masturbasyona başladım zaten hep yapardım kendime zarar verdiğimi bildiğim halde arttırdım günde 1 yada 2 gücüm gitmiş hissediyorum bu aralar bu alpha beta red pill olayına kafayı taktım ben şahsen kavgadan çekinmem güçlüylede güçsüzlede dövüşürüm kız bana yüz verirse konuşurum yüz vermezse sikime bile takmam uzaktan beğendiğim kızın yakınına giderim yada yakınımdaysa onu süzerim beni farkederse bile bakarım böyle biriyim işte alfa kesinlikle değilim beta olduğumuda sanmıyorum omega erkek asla değilim efendi erkek/süt çocuğu hiç değilim ben ne bokum bilmiyorum kısacası herşeyi anlattığımı düşünüyorum yardım edersen sevinirim mahmut abi

  1. Sen daha erkek değilsin, çocuksun. Bunda alınacak gücenecek bir şey yok. Ben de 13 yaşında erkek değildim, bildiğin tüm erkekler de. O nedenle 16 yaşına kadar alfa – beta – omega işlerini bırak. Sana kadın – erkek ilişkileri tavsiyesi vermek de yersiz. Şimdilik rahat ol ve spor, dersler ve disiplin hariç kırmızı hapla pek uğraşma.

   1. Bencede karı-kız işlerine bulaşmak yerine derslerine çalışsın fakat
    , bir insana çocuk dersek hep çocuk kalır, genç bir insan olduğunun, vücudundaki değişimlerin de yavaş yavaş farkına varıp olgunlaşsın, yoksa olgunluk gökten zembille inmez.

 72. Kırmızı hapın bazı yerleşmiş ifadeleri gerçekten çok kaba ve rahatsız edici mesela kedileri çok seviyorum ben ama sürekli
  Alfa dullar için kedilerle dolu bir hayat bekliyor
  Türünden ifadeden inanılmaz rahatsız oluyorum .
  Kedilerin ne gibi bir aşağılanacak yanı var anlamıyorum . Kedilerle köpeklerle veya kuşlarla hayvanlarla iyi anlaşmak neden yapılan hataların sonucu gibi yansıtılıyor .

  1. O laf kedileri aşağılamak için değil kadınların tatmin edemedikleri analık duygularını kedilere yöneltmesinin bir ifadesi. Neden kedileri aşağıladığını düşünüyorsun?

   1. Oturduğum apartmanın iki sıra yanındaki apartmanda bir kadın oturuyor. Sabah akşam hunharca kedi besliyor. Kafayı kedilere takmış vaziyette. Sokaktaki kedileri görseniz, küçük birer obez olmuş hepsi neredeyse. O apartmandan oturan arkadaşıma bu kadın dul falan mı, kimse yok mu hayatında diye sorduğumda arkadaşım kocasının terk ettiğini, kadının çok ciddi sorunları olduğunu falan söyledi.
    Görünüşte ne kadar iyi bir insan sokak kedilerine yardım ediyor diyoruz ama böyle insanların iç dünyasına baktığımızda bir sürü sorunları olduğunu görüyoruz. Kedi orada bir simge. En çok kediler üzerinde gösteriyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *