80/20 kuralı ve alışveriş / validasyon seksi

Red Man Group Episode 43’de Rollo Tomassi 80/20 kuralının ve hipergaminin çokça yanlış anlaşılan bir tarafına değiniyor :

80 – 20 kuralının nasıl çalıştığını tartışıyorduk. Biliyorsunuz, erkeklerin 80%i betadır ve 20%si de kadınların gerçekten seks yapmak istediği erkeklerdir. Ama burada sık rastlanan bir yanlış anlama var. Yani 80% betaların seks yapamayacakları ve nesillerinin tükeneceği ve sonunda sadece alfa erkeklerin kalacağı gibi bir yanlış anlama. Bunu ilerde tartışmalıyız. Birçok erkeğin burada anlamadığı şey, hipergaminin dümdüz bir şey olmadığı . Sanki kadınlar sadece tepe 20%yi seçiyorlar ve kalanlar sanki hiç seks yapamaz gibi anlaşılıyor. Hayır, böyle olmuyor.

Olan şu : erkeklerin de çoklu üreme stratejisi var. Düşük cinsel pazar değerine sahip erkekler babalık yatırımına ve bir partnere daha fazla zaman ve enerji yatırmaya odaklanırlar. Eğer tepe 20% içinde bir erkek isen tohumları daha fazla yaymaya odaklanmaya meyillisindir. Zira daha fazla kadına erişimin olacaktır. Bu konuda yazmayı düşünüyorum ve belki de bunu bir programda konuşuruz. 80 – 20 kuralının kendisi bile dümdüz değil. Zira birçok erkek bunu “aman Allahım 80% içindeyim o zaman hiçbir zaman seks yapamayacağım” diye algılıyor. Hayır, siz de seks yapacaksınız ama kadınların sizi ne olarak gördüğü konusunda dikkatli olmanız lazım. Kadınlar sizi daha çok kullanışlı göreceklerdir.

Erkeklerin gözden kaçırdığı şey, kadınların tepe 20%yi arzulamalarının, onların o tepe 20%yi elde edebilecekleri anlamına gelmediği.  Kadınların kendi çekiciliklerine göre gerçekçi bir hedef tutturmaları lazım. Eğer ilerde bu konuda bir program yaparsak adını “mecburi tek eşlilik” koyalım.

Erkeklerin HB8 ve üstünü arzulamalarına rağmen çoğunun bu kadınlara erişiminin olmayacağı gibi. Erkeklerin en güzel kadınları arzulaması, o seviye altındaki kadınları sekssiz bırakmıyor. Aynı durum kadınlar açısından da geçerli.

Kadınlar erkeklerin tepe 80%sini arzular lafı aslında boş bir laf. Erkekler 22 yaşında iç çamaşırı mankeni gibi hatunları arzular demek gibi bir şey. Erkek için söyleyince “ee?” diyebiliyoruz ama kadını kafada büyütme eğilimi olan erkekler kadın için versiyonunu “kadınlar erkeklerin tepe 80%si ile yatar gerisine vermez” diye algılıyor. Bu nedenle de “abi bu adam beta neden kız arkadaşı var” gibi saçma sorular sorabiliyorlar.

Bir kere erkeklerin tepesindeki adamlar neden kendi klasmanlarının altında kadınlara baksınlar. Yani 10 üzerinden 9 bir erkek neden HB7 bir hatunla birlikte olsun? Ya da HB6. Bu adam kadınların 70%si için ulaşılır değil ki!

Ama abi ulaşabilseler bizi pas geçerler, bu da bir gerçek şimdi!

Evet, sen de yarın Victoria’s Secret mankeni bir hatuna ulaşsan Türkiye sınırları içindeki tüm kızları pas geçeceğin gibi. Kadın – erkek ilişkilerinin nasıl çalıştığına hoş geldiniz! Bu birliktelik denen şeyin yarısı sadakat yarısı da mecburiyet. Kırmızı hap bu, size kimse şeker gibi gerçekler vaadetmiyor.

Ama abi sosyal medya yüzünden bu hatunlar kendilerini 2 puan yukarıda sanıyorlar!!

Evet ve çoğunlukla doğru. Çoğunlukla diyorum zira bu ibre kaymasının bir buluşmada sizin aleyhinize işlemesi için, sizin de kendi ezikliğinizle bu ilüzyonu beslemeniz lazım. Öncelikle kızlar bilinç altında ve bilince çok yakın bir yerde asıl cinsel pazar değerlerinin stresli bir şekilde bilincindeler. Ama sünepe erkeklere karşı daha yüksekmiş gibi oynamayı biliyorlar ve çoğu erkek de bunu kader kabul ettiği için oyunu oynayabiliyorlar. Bunu yemeyen ve öyleymiş gibi davranmalarını hafif bir gülümseme ile izleyen bir erkeğin karşısında 5 saniyede ibre yerine kayar.

Evet, çoğu kadın, çoğu erkek gibi gerçekçi bir arzu – elde edilebilirlik dengesi kurması lazım. Bu nedenle 80% dediğiniz adamlar da sekse ulaşabilir. Fakat Rollo’nun sıklıkla bahsettiği gibi ulaşabildikleri seks, tepe 20%nin ulaşabildiğinden farklıdır.

Kadınlar iki tür seks yaparlar : alışveriş ve validasyon seksi. Alışveriş seksini genelde betalara verirler. Bir beta erkek, kadını birlikteliğe çekmek için eksta çaba harcamalıdır ve bu çaba karşılığında sekse ulaşır.

Buna Türkçe kırmızı hap camiasında sıklıkla sadaka seksi diyorlar ama ben bu tanıma tamamen karşıyım. Sadaka acıdığından ve karşılıksız verilir. Sadaka seksini betaları aşağılamak için söyleyenler, farkında olmadan kadınlara haketmedikleri bir yüceltme / kredi veriyorlar. Sadaka falan yok ortada. Kadın o seksi karşılığında bir şey almak için yapıyor ve alıyor. Sanki karşılıksız veren bir azizeymiş gibi sadaka demenin bir manası yok. Olay alışveriş seksi.

Çoğu erkek alışveriş seksi harici seks bilmez. O nedenle de kadını elde tutmak için sürekli bir şey yapması gerektiğini ve bunun bir nevi kader olduğunu düşünür. Örneğin kadının kocasını elinde tutmak için ayda 2 – 3 kere yaptığı seks alışveriş seksidir. Birçok evli çiftin standart seksidir ya da ilk 3 yıldan sonra içine düştükleri sekstir.

Validasyon seksi ise kadının karşılığında ilişki veya ilişki içinde ise bir şey beklemeden yaptığı ve kadına “maskülen bir erkek beni seçti ve benimle birlikte oldu / ben maskülen bir erkeği elde edebilecek çekicilikte bir kadınım” hissi veren sekstir. Farkı inanılmazdır.  Kırmızı hap ile kendini geliştiren erkeklerin bildiği bir farktır bu. Şimdiki kız arkadaş sen telekonferansta iken kendiliğinden yaramazca masanın altına girip oral seks yapmaya başladığında, daha 3 sene önceki kız arkadaşının lütfederek yaptığı oral seks aklına gelir ve aradaki farkı anlarsın.

Validasyon seksi illa tek gecelik ilişkilerde olmaz. Evli iken ayıkan ve kırmızı hapı karısı üzerinde uygulayan bir erkek bile sonradan 10 yıllık karısı ile ulaşabilir. Kriter çok basittir aslında : senin erkekliğin, masküleniten yeterli ise validasyon seksi alırsın. Eğer yeterince maskülen bir erkek değilsen ya seks alamazsın ya da alışveriş seksi alırsın. Yani ya sen yeterli olacaksın ya da yetmediğin kısmını ödeyeceksin. Acımasız ama adil maalesef.

Aslına bakarsanız alışveriş seksi de zevksiz bir şey değil ve kadının da zevk alabildiği bir şey. Fakat günümüzde feminizm yüzünden kadınlar erkek için hiçbir şey yapmamaları gerektiğini öğrendiklerinden bu tür seks bir anda aşağılanır bir hale büründü.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

43 thoughts on “80/20 kuralı ve alışveriş / validasyon seksi”

 1. Kadının bir erkeği ilişkiye dudak dudağa öpüşerek çekmeye çalışmasıda validasyon bir hareket midir?

  Herkesin ortasında dudak dudağa olacak şekilde?

 2. Şuanki sevgilimle ikinci buluşmada öpüştük, kendisi İzmirli, bir çocuk parkında banktaydık, birkaç dakika öpüştük gün sonunda.

  Öpüşmeden sonra aslında yüzünde biraz durgun bir ifade vardı, pişmanlık demek istiyorum ama tam pişmanlıkta değildi, kararsızlık gibi bir şey.

  Ertesi gün bir kafede tekrar buluştuğumuzda, ben “sevgili yerine arkadaş olmamızın” çok daha iyi olacağını söyleyince, vurgun yemiş gibi oldu hafif, yüzü düştü, ardından tuvalete gitti bir beş dakika sonra geldiğinde gözleri dolu geldi.

  Buraya kadar öküz kız hoşlanıyormuş işte gibi şeyler diyebilirsiniz.

  Ama aklınızda canlandırın, üç buluşmada da alfa özellikler göstersemde, yalnız kaldığımızda artık ruh halimden mi bilmiyorum hafif beta davranıyordum biraz.

  İşte o anlarda öpüşmeye başladık, aynı anda kafamızı ileri uzattık ve öpüşmeye başladık tutkulu olarak, bu ilk buluşmanın sonraki günüydü, ondan önce birlikte kursa giderken numarasını almıştım, o zamandan beri whatsapptan konuşmuştuk günlük sohbet olarak o da yaklaşık bir 8-9 gün kadarlık bir süre, fazla tanımıyordum.

  Neyse gözlerinin dolduğu dediğim zamanda geldiğinde yanıma bana yapay geldi gözlerinin dolması, biraz ağlamış gibiydi ama bunu bilerek yapmış gibiydi, içinden geldiğini hiç sanmıyorum.

  Ağlamasını görmezden geldim ve yinede arkadaş kalsak daha iyi olacağını söyledim,
  o da “ben seninle mutlu olacağımı düşünüyorum” tarzında sözler söyledi.
  Kafede bir sürü insanın içinde kendisini öpmemi istedi, kızla arkadaş-sevgili arasında kalmıştım böyle yapınca tıpkı kadının çocukla erkeği evliliğe kafalaması gibi oldu sanırım biraz :)) ve sonra sevgili olduk.

  Şuan dördüncü ayımız, birkaç kere whatsappta erkeklerle konuşurken yakaladım ama uydu mu yoksa yedekte flört mü bilmiyorum, onun dışında instagramda bini geçik takipçisi var, haliyle erkekte çok hangi birini sil engelle diyeyim diye düşündüğümden, şuanlık sadece arada tatlı bir kıskançlık olsun diye fotoğrafını beğenen erkeklerden yakışıklı falan olunca “bu hangi flörtün” diye takılıyorum.

  Takıldığımı anlıyor ama istiyorsan çıkarayım, şurdan şurdandı bu çocuk diyor.

  Birkaç erkeği çıkarttırdım yakın zamanda muhabbet edebileceği ama bazı erkekleri -yakışıklı olanlarda var- çıkarttırmadım, sorun yoktu benim için.

  Ayrıyetten şu durumda yok mu, aldatmak istese instagramdan silsede, engellesede, kendini özelden aratır ya da benle değilken arar, konuşur seks yapar.

  Kırmızı hapı yaklaşık altı aydır okuyorum ama haplanmak başka sanırım.

  Elimden geldiğince maskülen, dominant olmak için çabalıyorum, bunun aktif saldırganlık olarak değilde, disiplin ve inançla olacağınıda biliyorum.

  Ama her an veya hergünde maskülen olamıyor bir insan, evet elimden geldiğince arttırmaya çalışıyorum ama arada eski mavi haplı veya beta davranışlarımında olduğu zamanlar oluyor.

  Bu insanlık halimi, yani alfa adamlarda da oluyor mu yoksa sürekli alfa mı geziyorlar bilmiyorum.
  Alfa özellikleri baskın meselesi bu kötü hissedilen zamanlarda beta veya omega davranmak mı oluyor?

  Genel olarak iyi hissettiğim günlerde, gruplarımda baskın oluyorum veya liderlerden biri olarak takılıyorum, gözlemlediğim durum bu.

  Kadınlarla aram iyi, genel olarak beğenildiğimi hissediyorum her kadınla bir şeyler yaşayamasamda, bakışları, test etmeleri, nedense bilmiyorum başlangıçta kalkanları kaldırsalarda sonrasında çok tatlı davranmaya başlamaları (bu bazen beta davrandığımda uydu olarak kafalamak içinde geliyor ama neyse :)) )

  Aklıma yukarıdakiler haricinde şu da arada geliyor:

  Acaba üçüncü buluşmadaki öpüşme, tıpkı alışveriş seksi türünde bir öpüşmemiydi.

  Kursta sonuçta sosyal ortamımız aynı, acaba reddetmenin yükünü sırtlamamak için bari biraz çıkayım sonra bırakırım diye mi düşünmüştü, şuanki ilişkimize rağmen kafamı kurcalıyor.

  Evet çok gözlemlemek, kafa yormak, hafif mavi haplı gibi geliyor -belkide öyle- ama kırmızı haplı birilerinin bu yaşadıklarım hakkında ne söyleyeceğini yinede merak ediyorum, varsın o kadar mavi haplıyım biraz evet.

  Teşekkür ederim.

  1. Çok fazla analizle analiz felcine girersin ama instagramda 1000 üstü takipçi kırmızı alarm. o konuda dikkatli ol. hiçbir kızın şurdan şurdan 1K takipçisi olmaz. o takipçi sayısı genelde tinder gibi yollardan gelir. başka erkeklerle yazışırken yakalaman da bir kırmızı alarm.

   kafanızdan element uydurmayın. alışveriş seksi vardır öpüşmesi nedir bilmem. Ortalama bir hatun evet yalnız kalamadığından önüne çıkan ilk olabilir erkekle çıkabilir. Anladığım kadarıyla yaş küçük seks de yok. Bu dönem ilişkileri geçer gider. Zevkini çıkar ve takma. 2 sene sonra üniversitede bu kız hayatında olmayacak muhtemelen.

  2. Reşit olduktan, fabrikada işe girdikten ve milli olduktan sonra hayata daha farklı bakmaya başladım, lise geçmişime baktığımda (henüz bitmiş bir defter değil) bunca kızla boşuna takılmışım diyorum. İşin ucu sekse gitmeyecekse ne manası var ki bu kadar kafaya takmanın? 3 kız benden hoşlanırdı birini seçmem diye düşünüp 2 hafta karar veremezdim sonra birisiyle çıkar 2-3 ay sonra ayrılırdık öpüşmekten ileri gitmeden. Ne manası vardı? Tecrübe oldu kız erkek ilişkilerine dair, iki taraf da tam o olgunlukta olmasa bile. Şu anki ilişkinde de kafaya takılacak bir şey yok, edinebildiğin kadar tecrübe edin, sıkıntınız olmayacak düzeyde ileri git ve lise bittikten sonra onu bir daha görmeyeceğini bil. Bir şeylerin yanlış olduğuna dair şüphelerin varsa bir şeyler yanlıştır ve “öyle değildir belki ya” dediğin zaman aslında konuşan kişi beta tarafındır. İstediği kadar erkek sildirsin, seni postaladıktan sonra geri takip etmesi bir kaç dakikasını alır ve o erkek hiç de yadırgamaz.

 3. Üstte kısa yorumum gönderilmedi olarak gözüküyordu, yorumunuda sonradan gördüm abi, diğer soruları merak etmiyor değilim.

 4. Öncelikle yazı için emeğinize sağlık. Benim sorum daha spesifik olacak. Validasyon seksi olarak tanımladığımız sekse ulaşmak için pozitif maskulenite pratikte işlemeli burası tamam. Fakat bunun için oyunumuzu da geliştirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Neil Strauss’un oyun isimli eserini okuyorum. Fakat daha güncel bir şey gerekiyor mu veya önerebileceğiniz başka kaynak var mı? Sitede okurken başka yazılarda oyunun sadece kadınlarla ilişkiden ziyade hayatın her anlamında işte, başka erkeklerle, iş dışında başka kadınlarla vs. Bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum. Vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkürler.

  1. So suavenin efsane dj bible hiç fena değil. güncellediler sanırım. kırmızı hapın doğum izlerini görebileceğiniz bir oyun metni.

 5. Bir kocanın eşinden hiç bir zaman oral seks alamamış olması ülkenin kültürü ,kadınların tabuları dikkate alındığında doğal mıdır? Yoksa yeterli masküleniteye ulaşamamaktan mı kaynaklanır?

  Türkiyede çoğunluk bu durumda mıdır gerçekten merak ediyorum.

  1. Oluyor o maalesef özellikle de 90dan önce doğan çiftlerde. Ama tek kriter bu değil. Seksi sürekli erkek istiyorsa ve kadın yatakta pek istekli değilse orada durum sıkıntılı.

  2. Mahmut’un dediği gibi 80lerden önce doğan kadınların çoğu seksteki şeylerin çoğuna karşı aşırı mesafeli. Ama bu çağda öyle kadınlar çok azaldı. Kız arkadaşınız 35 yaşından gençse ve size oral yapmıyorsa betayı geçtim gamma bile değilsiniz demektir.

   Türkiye’de bunla ilgili anket yok ama dünyada kadınların hemen hemen hepsi blowjob yapıyor çoğu da severek yapıyor. Anal vs. de çoğu yapıyor ama kendi sağlığınız açısından tavsiye etmem. BDSM olaylarına da çok uzak değiller tutucu bir kızla değilseniz elbette.

   Yalnız evlenirken bakire kadın arayan arkadaşlara kötü bir haberim var. 27-28’e kadar seks yapmamış kadının muhtemelen bazı şeylere alışması için zaman gerekli. İlk zamanlarda süper seks beklemeyin. Ayrıca geleneksel rolleri çok benimsemiş kadınların da “yatakta orospu” olamama riski var. Bunların bilincinde olun sürprizle karşılaşmayın.

   Hepsini geçtim de evlilik şu şartlar altında hiçbir koşulda mantıklı gelmiyor. Kız arkadaşınla yatakta uyumun yoksa ayrılırsın karınla boşanırken ne yapacaksın?

 6. Mahmut abi benim sorunum şuan genel heves kaybı trp yolunda eskisi gibi değilim duruldum daha az okuyorum daha az deniyorum hatta denk gelmedikçe kendim yürümek için fırsatlar yaratmıyorum yürümenin dışında kendime yönelemiyorum çoğu zaman içimdeki o heyecan ve heves sanki bir anda yok oldu düşünüyorum neden böyle olmuş olabilir diye spesifik bir olay yaşamadım buna sebep olabilecek şuan ne yapmam gerektiğini bilemiyorum tekrardan eskisi gibi olmak istiyorum 1 aydır cidden kötü durumdayım tavsiyelerinizi bekliyorum benim gibi düşüş yaşayıp yükselenler varsa nasıl yaptılar yazıları baştan sona tekrardan mı okumalıyım inanın şuan bi çıkmazın içinde hissediyorum kendimi önceden çok daha enerjiktim ve güne başlarken hep kendime bir şeyler katmak için büyük bir heves hissediyodum aynı şekilde kadınlarlada her şey daha iyiydi ama hepsi bir anda kayboldu tavsiyelerini bekliyorum abi umarım derdimi tam anlatabilmişimdir.

  1. Bana ideallerinden soyutlanmışsın gibi geldi. Hayatta bir hedefin var mı? Hedefin olması çok önemli. Kadınlara yürüme isteğinin azalmış olması önemli değil, gerçek maskülenlik önce kendine yaptığın yatırımdan geçer. Bir amacın yoksa bir şey için çalışmazsın. Hedefin varsa eğer, sorun kendini o hedefin sonunda görememen olabilir. Buradan bi 10 yıl sonra kendini o hedeflediğin yerde göremiyorsun, görmeye çalış. Hedeflerini bir kağıda yaz. Ne için çalışmalıyım? Neden çalışmalıyım? Kim için çalışmalıyım? Ne zaman, nerede çalışmalıyım? Kadınlarla ilgisi ne? Bunları yaz ve cevapla. Cevaplarını daha sonra sesli bir şekilde kendi kendine konuşarak ver. İşe yarayacağına eminim

   1. Abi cevabın için çok teşekkür ederim öncelikle dediğini düşündüm ve gerçekten bana şuan olan şey bu kadınlardan öte kendime olan odağımı kaybettim önceden o hedef bana yaşama hissi verirken dış etmenler yüzünden kendimi hedefimden soyutladım ne olursa olsun ardında durmam gerekiyodu tekrardan gözden geçirip dediklerini yapacağım başka tavsiyesi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim

 7. Abi eline sağlık, cinsel ilişkinin süresinde sıkıntım var! Nefes egzersizleri, meditasyon, akla farklı şeyler getirmek, her yolu denedim ve partner değiştirdim halen aynı bir türlü erken boşalmayı çözemedim.Antidepresanlar etkili ama haftada 3 defa buluşuyoruz beyin kimyasını bozmak istemiyorum.Önerebileceğiniz bir yol varmı?

  1. antidepresan seks hayatı üzerinde başlı başına bir sorun. viagra cialis gibi ilaçlar işe yarayabilir. peş peşe 5 6 yapabildiğin için sonlara doğru artık istesen de erken boşalamazsın

 8. BDSM seven çiftlerde , cinsellik yaşanırken kadının dominant davranmasından erkeğin hoşlanması sıkıntılı bir durum mudur? Gündelik hayatta maskülen taraf erkek bu arada.

  1. Erkegin asil yatakta dominant olmasi lazim. Bana ters geldi. Erkek belki istisna bir kadin bulmustur ama ayrilirlarsa aynisindan zor bulur.

 9. Makalenin çoğu doğru. Ama tek eleştirim şu. Kırmızı hap yada türkiyedeki camiası tüm seçim ve irade kadındaymış gibi algı yaratıyor. Bu da kırmızı hapla tanışan erkeklerde aman beni begenirmi begenmezmi kaygısı yaratıyor. Eskiden ormanda güçlü erkek dişiyi altına alıp sikerdi umrunda da olmazdı kadın onu begendimi kadın zevk aldımı falan. Kısacası kadınların sizi begenip begenmemesi kendini gerçekleştiren bir kehanet. Bu kadın beni begenmez yada sikmemden zevk almaz diye düşünürseniz zaten öyle olur. Ama kendi zevkinize önem verip kadını siklemezseniz sizi begenecektir ve sizin gereksiz kaygılanmanıza sebeb olmayacakdır. Yani kırmızı hap kadını seçen taraf irade sahibi yapiyor ama öyle degil.

 10. Boyle bir yazinin gelmesini bekliyordum ben de.

  Birkac aydir takildigim kizla olayi sekse tasiyamadim. Daha dogrusu “penetrasyon” gerceklesmiyor asla. Kizla cirilciplak yatakta yatiyoruz, her turlu opusme/sevisme/koklasma mevcut (ayrica handjob yapiyor) ancak sadece penetrasyon yok. Kizin bakire oldugunu tahmin ediyorum, tahmin ediyorum cunku bunu dimdirekt kiza sormak istemiyorum. Penetrasyona yeltendigimde kiz bana “hazir degilim/bunu yapmayalim/acitmasindan korkuyorum” tarzi cumleler kuruyor. Bunun disinda kendisini tamamen bana sunabiliyor ancak ben bunlarla tabii ki tatmin olmuyorum. Ayrica kizin benimle sevgili olmak istedigini tahmin ediyorum. Son gorusmemizde bana kendisinden baska birisi ile sevisip sevismedigimi sordu. Sadece gulumsedim ve cevap vermedim; ancak baskasiyla sevismiyorum. Baska alternatiflerim yok ve bu benim hatam, kabul ediyorum.

  Bunlarin disinda kizin bana ilgisi ust duzey gibi gorunuyor. Arayip soruyor, ilgi gosteriyor ve dudaklarimi kanatircasina opuyor.

  Bu durumlari nasil yorularsiniz, neler tavsiye edersiniz?

 11. Herkese merhabalar. 9 10 ay falan falan oldu herhalde ilk okuduğum makaleden bugüne. Son zamanlarda sadece bir göz atıp çıkıyor olsamda ilk donemler baya baya her yorumuna kadar inceledim siteyi. Pornoyu bıraktım önce. Sonra oyun. Sonra setler. Hak ettiğim özgüveni ve erkeksiligi hiç kismadan yaymaya basladim cevreme. İlk set günü 1 numara ile döndüm. Gittikçe yd leri iyi analiz ettigimi farkettim. Şuan yd atipta elimden kurtulabilecek çok kadın olduğunu düşünmüyorum. Acikcasi ydler ile egleniyorum şu sıralar. 3 tane tabagim var. Yada tabaktan biraz fazlası sanırım. Kaba tabiri ile domal dediğimde domalacak 3 tane kadın. Bilemiyorum. İlginç. Eklemem gerekir ki goruntum normalin üzerinde. Kadınlar yatakta ve muhabbet arasında seksi diyerek tanımlıyorlar beni. Fakat son 2 haftadır penisin başladığı bölümde daha önceden de yaşadığım bir deri problemi (siğil gibi birşey) yine baş gösterdi. Artıyor, dağılıyor falan. Can sıkıcı bir durum haliyle. Fakat öyle çok karanlık bir durum değil. Bir Dr a gitmem gerek. Şuan öğrendiğim ve hayatıma entegre ettiğim, kadin erkek ilişkilerinde eğlenen ustalık penceresinden bakmamda bana yol gösteren Mahmut abiye sonsuz teşekkürler. Mahmut abi bu sigil ve deri olaylarını nasıl cozucez? Varmı bu konuda bir fikrin. Kondomsuz seksim yok bu arada. Her seksten sonra penis temizliyorum falan. Hangi kadindan geçtiği konusunda da net bir fikrim yok. Ne diyorsun hepsine next mi ? 😄

  1. Hpv kondomla da bulaşabilir. Senden tekrar kadına bulaşıp tekrar sana da bulaşabilir.
   Bir an önce üroloji ya da cildiyeye gidip yaktır.

  2. STDler konusunda çok dikkatli olun. Bu iş şakaya gelmez. Bunun için dikkat etmeniz gereken çok şey var ama ben kısaca özetleyeyim:

   *Maalesef kolay veren kaşar kadınlar başkalarına da kolay veriyorlar. Bu yüzden bakire ya da az sayıda adama domalmış kadınlara yönelmelisiniz. Oyunda çok usta olursanız bunlarla da seks yapabilirsiniz. Mümkünse bakire kızlarla seks yapın, en azından 5’den fazla partneri olmuş olmasın. Yoksa büyük risk altındasınız.

   *Daima kondom kullanın. Oralı bile kondomsuz yaptırmayın. Anal çok zevkli olabilir ama lavman ve kondomla bile yapmayın. Kadınlara zaten asla oral yapmamanız gerekiyor.

   *STDli olup olmadığını sorun. Yok dese bile güvenmeyin. Var derse koşarak uzaklaşın. Mümkünse hastane kayıtlarına erişin. Cahil kızlardan uzak durun.

   *Mümkünse dudaktan öpüşmeyin.

   *Kadının yaşı mümkün olduğunca genç olsun. 23 yaşında olup 30luk kadınla seks yapan erkekler var. Çünkü bunları tavlayabiliyorlar. Kimbilir kaç farklı adam soktu. Bu riske değmez.

   STDler çok mühim konu.

 12. Maskulenite yazıları, oyun kırmızı hap bunların hepsi bana çok şey kattı emeginize saglik. Fakat usta acaba bir yerlerde bir seyin ucunu kaciriyor muyum acaba.. Gectigimiz 3-5 ay icinde belki 10’dan fazla kadın sana güvenemiyorum arkamı dönsem bir şey yapacak gibisin veya aynı yatakta yatarken bile beni suphelendiriyorsun gibi seyler soylediler. Abicim telefonum mesgul caliyor arama kaydi ss si isteyen kiz oldu. Elbetteki atmayip nisanlimla ayrilik surecindeyiz vs gibi saka yollu yanitlar verdim. İsin garibi bu kadinlarin cogu cekip gitti bir kismi kaldi. Kalanlar halen guvenmediklerini soyluyorlar. Neden guvenmiyorsun diyorum kiz allah belani versin cok yakisiklisin diyoe fakat mesele bu degil eminim zira kadinlardan boyle cumleleri kirmizi hap ile tanistiktan sonra duymaya basladim. Mahmut abi, kadinlarin bana guvenecekleri yani benden duymak istedikleri sozler hareketleri yapmasini biliyorum ama tum bunlar mavi hapli hareketleri gibi yani arada yapayim diyorum vicdanim rahatsiz oluyor saliyorum ben de normla halime donuyorum. Abi cekip giden kizlar umurumda degil yenileri gelir de b.kunu mu cikariyorum yani bunun alt ve ust haddi nedir? Bu arada guvenilmezsin deyip cekip giden kadinlardan geri gelenler de oldu. Halimden memnunum cok sukur ama guven verme meselesini tam cozemiyorum. Bu arada takildigim kadinlara kopek ceken bir adam degilim icabinda kucagimda tasidigim kadin da oldu eli alcili kiza yemek yedirdigim de oldu. Ne bileyim abi bi doktursen de kafamizin muglakligi gitse. Yas 22 bahsttigim kadinlar 22-26 araliginda

 13. Mahmut abi aynen yazılan gibi oldu kız sinemada kendiliğinden oral sex yaptı. Ayrıca bir sorum var. Yaşadığım yer İstanbul gibi büyük olmadığı için tabak yapmakta zorlanıyorum kız görebilir. Ne yapmam lazım?

 14. mahmut abi sen kitap okumak hakkında ne düşünüyorsun? Heryerde kitap oku bu sayede kendini geliştirmiş olursun gibi şeyler görüyorum(özellikle sohbet etme becerisi anlamında) özellikle de bu red pill veya alfalık için.

 15. Dedem 90 yaşına gelmiş dokunmatik telefon istiyor. Ninem, boşver telefonları sen bana dokun diyor. Hiç ölecek gibi değiller.

 16. erkekleri çekici kılan ayrıntılar
  Öyle bir ayrıntı yok. Bayanların erkeklerde sürekli olarak aradıkları şeyler yok. Bazen güzel bir gülüş etkili olabiliyorken bazen de iğrenç gülüşüne rağmen keskin bakışlar etkili olabiliyor. Bence ilişkiler bazı dinamiklere bağlı olarak gelişmiyor. İSTİYORSAN Olması gerekiyor ve oluyor. Biraz kaderci bir anlayış gibi ama bence sadece çekim. Hala erkek dergilerindeki 10 adımda kız tavlama, 15 adımda kadınların dikkatini çekme, zırvalarına kırmızı hap materyallerine inanıyorsanız Allah 5 adımda belanızı verir.

 17. Bir erkek hipergramik olarak kendini yükselttikten tepe noktalara çıktıktan sonra (tip, vücut, para) fakat hapı hala almamış biriyse bir betaysa alacağı seks validasyon mudur yoksa alışveriş mi? “Red Pill Karşıtı Erkekler” yazısında belirtilen şanslı grup hapa ihtiyaç duymayan gruptan bahsediyorsak yani.

  1. Mavi haplı alfaysa iki seksi de bulabilir ama kırmızı haplının aksine kendisini kullanmak için alışveriş seksini kullanan kadınların kurbanı olma ihtimali çok yüksektir. Mavi haplı betayı üçü de kurtarmaz. Hatun ilkinde tipten validasyon seksi yapsa da devam edecekse alışverişe geçer. Bazı erkeklerin kafası kendiliğinden yıkanmamıştır onlar bahsettiklerinden farklı.

   Kırmızı haplı da alışveriş seksi yapar bu arada. Yani kendini kullanabileceğini sanan bir gold diggerı siker neden sikmedin ama KHlı her iki seksi de bilir ve alışveriş seksi ile elde tutulamaz sadece.

 18. selamlar. mahmut abi sana bir sorum olacak ama cinsellikle ilgili.

  en sevdiğim fantezilerden biri seksten sonra kadınların yüzüne boşalmak. şimdiki kız arkadaşım bunu yaptıktan sonra tripleniyor. skeptico “bir kadın size sekste sınırlar koyuyorsa sizle isteksiz seks yapıyor demektir o ilişkiyi devam ettirmenizi önermem. hatta size gerçek arzu duyurosa grup dahi kabul edebilir” demişti. sence ben bu durumda next yapmalı mıyım? yaşım 19 oyunda çok tecrübem yok ve sekse çok kolay erişilebilen bir yerde oturmuyorum. bu kızla biraz daha beraber olup tecrübe mi kazanayım?

  1. Fazla porno izliyorsun galiba. Her kadın her şeyden hoşlanmaz. İstediğin kadar erkek ol. Sırf bu yüzden kız terk edilmez. Ya da belki edilir ama bana göre gereksiz bir hareket.

    1. Skeptico bence abartmış. Kadının erkekle sekse isteğini / isteksizliğini grup seksle ya da anal gibi şeylerle ölçecekseniz size kolay gelsin. Bence kriter arzulu sekstir. Kadın seksi en az erkek kadar sık başlatıyor mu mesela? Orgazm oluyor mu? Bitse de gitsek modunda mı yoksa daha gelme diye mi bağırıyor?

     Yoksa fahişenin de suratına boşalıyorsun ama sana istek duyduğunu söyleyemezsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *