Saha raporu: Bir yıllık haplanma süreci ve sonrasında ilk deneme

Merhaba,
Geçen sene yaklaşık bu zamanlarda kırmızı hapı biten bir ilişkimin ardından arkadaşımın tavsiyesi ile almaya başladım. Öncelikle kızgınlık aşamasında çok zaman kaybettim ve sosyal çevremdeki nerdeyse tüm kızlar ile bağlantımı kopardım. Daha sonrasında neler yapmam gerektiğine karar verip kişisel gelişimde eksik olduğumu düşündüm ve bir çok konu üzerinde araştırmalar yaptım. Bu sitedeki tüm yazıları tek tek okudum başka sosyal medya hesaplarını takip ettim ve hatta bir twitter arşivi yapıp bana en uygun gelen mantıklı yazıları orda topladım. Özgüven eksikliği olduğundan daygame denemek istemedim. Kırmızı hapı aldıktan sonra yeteri kadar iyi olmayan fiziksel özelliklerimden dolayı (1.87 boy 54 kilo) sahada aslında fazla bir şansımın olmadığı kanısındaydım ancak okul ve iş derken spor için yeterli ve düzenli vakti bulamadığım için en azından okul bitene kadar bu planımı erteledim. Daha kolay yapabileceğim veya taklit edebileceğim konular olduğunu düşündüğüm vücut dili, manipülasyon teknikleri, konuşmalarda veya shit testlerde galip gelme gibi konularda kendime yeni bir zihin yaratmak istediğim, çoğu soruya karşı bir çok cevap ezberledim ve bunları yeri geldikçe tekrar ederek aklıma kazıdım. Ayrıca bu sırada sadece ikili ilişkiler olarak değil hayatın genel akışına dair de fikirler edindim ve kendime bir kalkınma planı oluşturdum.
Haplandıktan yaklaşık 8 ay sonra mahmut abiye bir yazının altında abi haplanıp haplanmadığımı nasıl anlayabilirim diye bir soru sordum ve pratik olmadan bu işin olmayacağı cevabını aldım. Ancak dediğim gibi her ne kadar maddi kaynaklarım yeterli olsa da, az çok konuşma işini halletmiş olsam da fiziksel yeterlilik olmadığı için kızlarla iyi bir ortam olmayacağının farkındaydım ( en azından hedef kitlemdeki kızlarla).
Bundan sonra kendime fake bir tinder hesabı açtım profil fotoğrafı olarak sadece bir caps koyup kaydırmaya başladım. İlk ay 5 eşleşme aldım text game konusundaki eksikliklerden dolayı 3 kız eşleşmeyi kaldırdı, bir tanesi Cumartesi buluşmaya gelecek mi belirsiz ama sonuncusu ile bana göre karmaşık bir 2 gün yaşadık. Fazla uzatmadan saha raporuma geçiyorum.
Kızla tinderdan mesajlaşıp 30 dakika içinde pubda buluştuk, hedefim yüz yüze konuşmada her şeyi shit test kabul edip, onayla abart, görmezden gel yada dante’nin yazısındaki diskalifiye tekniği uygulamaktı sadece bu amaç için 12 de taksi tutup Etiler’e çıktım. 1 saat geçirdikten sonra dışarı çıkmaya karar verdik ve yürüyüşe başladık. Kafamda bu sefer seksüel gerilimi arttırma planı vardı bunun için yan yana yürürken önce koluna girdim ters bir tepki almayınca el ele tutuşup ilerlettim. yaklaşık 20 dakika el ele yürüdükten sonra ( saat 2 ye geliyor) sokaklarında boş olmasından iyice cesaret alıp yanaktan öpmeye başladım ve burada da patlamadan ilerledik. saat 4 e kadar s kapanış haricinde her şeyi yaptık en son arabayla onu evine bırakırken de yeterli öpücüğü aldım.
Ertesi gün öğlene doğru biraz mesajlaştık ve kız beni çok beğendiğini benimle birlikte olmak istediğini söyledi. Ben de işte olduğumu ancak 7 de müsait olabileceğimi söyledim ilk başta hayır gibi yapsa bile kabul edip akşamı bekledi. Ancak benim ve onun evi boş olmadığı için apart tutmaktan başka bir seçenek yoktu ( oda farkındadır herhâlde diye düşünüyorum). Akşam 7 küsür gibi buluştuğumuzda kız bir gece öncesine göre hb skorunu 1 yada 1,5 puan arttırmıştı 12 ye kadar vakti olduğunu ve bir şey yiyip içmek istemediğini söyleyince aklımda sadece birlikte olmak vardı. Buluştuğumuz semtin ara sokaklarında heyecanlı mısın diye sorduğumda böbreklerimi alacağın için mi 🙂 ? tarzı cevabı aldığımda her şey hazır derken sokağı döner dönmez …… apart tabelasını görünce birden ‘sen beni orospu mu sandın, senden bunu beklemezdim’ tarzı bağırışımalar başlayınca şok oldum. Kız kendisini çok kötü hissettiğini ve bir an önce eve dönmek istediğini söyledi önce biraz tersine ikna etmeye çalıştım ama telefondan uber çağırınca ve engel olmama izin vermeyince ne yapıyorsan yap deyip biraz uzaklaştım. Daha sonra kız yanıma gelip benim ne yapacağımı sordu bende sen git ben başımın çaresine bakarım tarzı bir cevap ile gönderdim daha sonra da eve geldim.
Konuk Yazar : Rumuzsuz
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

39 thoughts on “Saha raporu: Bir yıllık haplanma süreci ve sonrasında ilk deneme”

 1. Kız bence aşırı tepki vermiş ama eğer apart olduğunu belli edecek idiysen kıza söylemeliydin.

  Eğer liseli isen zaten evin olmaması normal. Eğer üniversiteli isen “lan benim eve kız getirmem lazım sen anahtarlarını bana ver eve de uğrama” diyeceğin arkadaşınız yok mu hiç? Eskiden ben yurtta kalırdım ve hep bu yöntemi kullanırdım.

  1. Boğaziçi yurtlarında kalanlar için ev bulmak da zor hisarüstü civarı iyi gerçi de neyse… 🙂

   İçkici biriyse vs

   -Aaa sen benle içmemişsin
   Bakalım bir şeyler içeriz vs

   Kino sonrası
   -Masaj yaparsın bana biraz sırtım ağrıyor zaten

   Yemek konusundan girersin
   -Yemek yaparız hamaratlığını görelim vs

   Film var vaktim yoktu izlemeye gel beraber izleriz dersin sonrası
   -Film izleyeceğiz uslu dur bak ! 😛
   Ayrıca mahmut abi saha raporum
   geldi mi size ?

 2. verecek olan kamyon tekerine yaslanıp, çalının çırpının arasına girip, bar tuvaletinde bina kömürlüğünde falan bile verir. veriyo. verdi. verecek.

 3. Bir yeni başlayan için iyi. Sıkıntı yapma.

  Düzenli olarak kızlara yürüyen biri bilir ki; her yürüdüğün kız seninle konuşmaz, her konuştuğun kız seninle buluşmaz, her buluştuğun kız seni öpmez, her öpüştüğünle de yatamazsın. Seni bir gece reddeden kız ertesi hafta seninle yatabilir. Hemen yatan bir kız ertesi gün seni şutlayabilir.

  Bunların hepsi tecrübe olacak. Kızlar değişmeyecek ama sen yavaş yavaş daha az hata yapacaksın.

  Ne kadar tecrübe kazanırsan kazan sonunda yine de kızların %90 ı seninle yatmak istemeyecek.(Skeptico yada Mahmut un lafıydı sanırım. Belki de başka birinin) Senin yapman gereken %10 a denk gelmek için daha çok kıza yürümek.

  Bir de ağırlık kaldırarak kilo almak. 187/54 ne oğlum. Zargana gibisin:)

 4. ”Yan yana yürürken önce koluna girdim ters bir tepki almayınca el ele tutuşup ilerlettim.”
  Maskülinite açısından erkeğin bir bayanın koluna giresi bana göre ters.Önemli olan bir şekilde kızın senin koluna girmesini sağlamak.Sonu pek iyi bitmemiş olsa bile ilk deneyim için başarılı sayılır.
  Son dakika direnci ile karşı karşıya kalmışsın biraz uğraşsan belki oyunu tersine çevirebilirdin.
  Bence bir kaç gün sonra tekrardan yokla eğer ki yine aynı kafadaysa geriye tek seçenek kalıyor.
  NEXT…

 5. Mamut abi ev yok ise ve kızın evi de uygun değilse geriye otel kalıyor sanırım. Fakat kızı otele götürmek veya götüreceğini söylemek ben orospu muyum çıkışı yaratabilir. Bunu aşmak için bu otel kurgusu nasıl yapılabilir? Ne diyerek götürebiliriz?

  Veya otel yerine başka bir yer önerin var mı?

 6. Airbnb günlük evde genelde” başkasıyla birlikte kalıyosun ve kızın aklına aynı evde başkalarının olacağı düşüncesi bile anında ordan tüymesine sebep olur. Üstelik ben de seks yaparken yan odada başkasının buna şahit olmasını istemem. ++Sadece sana özel kiralık odalar airbnb de İstanbul için gecelik 250 liradan başlıyor. Daha önce sormuştum bu soruyu Mahmut Abi ama o gün cevap veresin gelmedi herhalde baya alaya almıştın sorumu.

  Üniversitede de olsan kiraya çıkmadığın sürece kızla seks yapmak için kalacak yer, genelde bir sorundur. İlla ki para harcamak gerekir ve bu paralar genelde tek gece için değmeyecek miktarda olur. Tecrübe ettiğim kadarıyla eve kızı getirme sorununa çözümler yazdım. Maddi sıkıntım olmamasına rağmen sekse bu kadar para vermeyi doğru bulmuyorum başka çözümler varsa siz de paylaşın :

  1 ) Günlük Kiralık Evler [Kadıköy – Beşiktaş- Taksim bölgeleri : Ortalama 120-150 lira(Tek gece konaklama) ] :
  *Sahibinden.com, Hürriyetemlak ve muadillerinde gördüğünüz HİÇBİR Günlük Kiralık Ev ilanına ve ilandaki fotoğraflara ASLA güvenmeyin. 10 liralık eskortla bile gidemeyeceğiniz derecede leş ortamlar içerirler. Ben önce bi ilandakine rezervasyon yaptırdım ve önceden gidip ortamı ve odayı görme gereksinimi duydum. İlanda dubleks bir evin çatı katı gibi gözüken oda, bir gecekondunun 3 metrekarelik bir odası çıktı. İçinde bir adet kalp şeklinde 1.5 kişilik kıro bir yatak , üzerine parlayan 2 adet kalpli yastıklar konmuş ve yatak odanın %60 ını kaplıyordu 😀 (Gecelik 120tl). Odada başka hiçbir şey yok. Anında rez.’u iptal ettirdim ve sahil kesiminde kısmen daha iyi olan bir apartı arayıp yer ayırttım. Oda kısmen iyi ancak resimdekilerle alakasız, yine genelev hissiyatı veren bi apartmandaydı. Duşu fena değildi , gece olduğu için oda da fena gelmedi , ancak sabah çarşafın üzerinde kurumuş kan izleri gördüm , kız öğürdü zaten koştu tuvalete. Benim için de bu son oldu. (Belki kan sizden gelmiştir OHOHOHOHO yapanların ağzına durexin kabartmasıyla vururum , lastiği çift takıyorum, kız reglken de seks yapmam. ) Neresi olursa olsun, (mideniz varsa 😀 ) günlük kiralık apartların HİÇBİRİNE bakmayın.

  2) Grupanya İndirim Kodu ile Gecelik Oteller [Ortalama 160-300 lira]

  İstanbulda ve İzmirde Kahvaltı dahil neredeyse aparta eşit üstelik aparttan çok daha temiz, güvenilir ve rahat otellerde Grupanya indirim kodu kullanarak kaldım. Kızlardan da henüz negatif feedback almadım. Grupanya anlaşmalı otellerle geceliği 160-300 TL arasında değişen(Kahvaltı,ya otelin kalitesine, tarihe göre değişiyor ) konaklama imkanı sunan kodlar veriyor size. Örneğin İzmir/Konakta kaldığım bir otelde, benim ayırttığım oda dolu olduğundan normal oda fiyatına suit verilmişti. Bazen böyle aksilikler işinize yarayabiliyor.

  Tek gece için düzenli bu paraları veririm diyorsanız : https://www.grupanya.com/s/istanbul-otelleri?irc=-nav-kn-istanbul-otelleri

  3) Arkadaş Evi: Bu belki en zahmetli ve networke ihtiyaç duyulanıdır. Anahtarı alıp “bu gece gelme ” diyebileceğiniz bir arkadaşınız olması işinizi kolaylaştırabilir. Lakin böyle bir arkadaşa sahip olmak kolay değil. Kimse kimse için kendi evinden bi gece ayrılmıyor bu devirde. Ben bunu 1 kere denedim güzeldi ama her zaman olacak bi şey değil.

  4) Kızın evine gitmek : Yakın zamanda ihtiyaç dışı fazla para akıtılmışsa bu benim son kartım oluyor. Kızın evine musluk tamir etmek için(?#!’?^) ya da ders çalışmak için giderim. Bunun için cinsel gerilim yaratılıp ders çalışma(!) mesajını verebilmeniz gerekir.
  Örneğin, Mühendislik okuduğumu bilen bi kız “Ne dersi çalışacağız” diye sorduğunda BIOLOGY101 cevabını verdim. Orda mesajı aldı ve sonuca ulaşıldı. Burdaki sıkıntı kızın evine çağırıp, evde kızın ailesinden insanların olması olabilir ki bunu gördüğünüz an bi çay içip izin isteyin ve oradan ayrılın kızı da engelleyin . Anne baba faktörünü kız halletmeli. Başkasının olduğu ortamda yapmaktan hoşnut olmadığım için ben pek keyif alamıyorum {ev boş değilse.}

  Gördüğünüz gibi beyler bi kaç çözüm var ama kalıcı değil. Kalıcı çözüm sizde bitiyor : kendinizi refah içinde yaşayacak finansal güce ulaştırmak. Çünkü babamdan aldığım parayı 1 gece seks için yediğimde bu bende suçluluk duygusu yaratıyor. Geçen sene meşhur bi barda barmenlik yaparak para kazanmayı denedim , bu sefer dersler sıkıntıya girdi. Özetle, öğrencilik döneminde mümkün mertebe az para harcayacağınız ama çok vakit eğleneceğiniz kadınlarla takılmanızı öneririm. Benden bu kadar kendinize iyi bakın. Kevin Harper

  1. Airbnb günlük evde genelde” başkasıyla birlikte kalıyosun ve kızın aklına aynı evde başkalarının olacağı düşüncesi bile anında ordan tüymesine sebep olur. Bunu tecrübe ile söylüyorsun umarım, yoksa mavi haplılık yapıp kendini kız yerine koymayasın. Zira bu kızın derdi. Burada maalesef kızın size ne olarak baktığının da önemi var. “Bir arkadaşım” evli iken bir iki kere bu airbnb olayını kullandı ve dediğin şeyi deneyimlemedi.

   Lakin böyle bir arkadaşa sahip olmak kolay değil. Kimse kimse için kendi evinden bi gece ayrılmıyor bu devirde. Ben bunu 1 kere denedim güzeldi ama her zaman olacak bi şey değil. Deneyimi bu olan adamın kızı eve atmaktan daha ciddi bir sorunu var. Böyle biraderler çevrenizde az sayıda ise sizin maskülen bir ağ kurma probleminiz var. Böyle en az 4 – 5 biraderiniz olmalı ve sizin de bir an önce eve çıkmanız lazım zaten.

   Eğer cebinizde para istiyorsanız da çalışın. Benim öğrenciliğimin üstünden çok zaman geçti ve belki şimdi durum değişmiştir ama okurken ders vermek, anket yapmak, fuarda çalışmak, vs … gibi bir sürü alternatif var. Hem ders hem çalışmak hem de gece hayatı zor mu? Zor tabii. Ama kim size bu işlerin kolaydan olacağını söylüyor ki zaten.

    1. Mahmut Abi bu kuponu sen mi hazırladın? Yani indirimli kısmı sen karşılamıyorsun di mi ? 😀 Attığın linkte 382 değil , 250tl ve üstü ilk seyahate 130 lira indirim diyor ki bu çok iyi oldu haftasonu nerde kalsam diyordum 😀

   1. Çok şey katar.

    Av Mevsimi filmini izleyenler üç parmakla yapılan ‘Bakış açını değiştir’ hareketini bilir. Barda çalışırken bu üç parmak hareketini deneyimledim.
    >Bara geçince önceden oyuncuyken, eğlenen insanlara, kahkahalara, masaların üstündeki bira bardaklarına izleyici kaldım. Counter Strike’daki Ölüm Kamerası modu gibi oldu . Kamera açısını değiştirmek insanları izlemek açısından çok önemliymiş bunu öğretti bana . İnsanları izledikçe onlarda kendini görüyorsun. Şimdiki veya önceden olduğun hali . Çeşit çeşit insan görüyosun. Örneğin ; Fazla mens health okuyup sadece vücuda çalışan ama uyarmama rağmen bi kıza yürümek için
    ard arda 11 shot tekila içip tuvalete taşınan arkadaştan sonra o kof kaslı vücutların tek başına hiç bi anlam ifade etmediğini gördüm. Fakülteden, liseden hatta ilkokulumdan arkadaşlarımı gördüm. İnsanlar seni barda görünce şaşırıyorlar, bir merak da sarıyor içlerini çünkü sakinsin-konuşmuyorsun-gülümsüyorsun. Bu 3eylem bile insanların neler döndüğüne dair meraktan çılgına dönmesine yetiyor.

    Bunun bana kattığı şeyler sitede yazılanlarla doğru orantılı , kendin gibi ol, olmak istediğin gibi davran mottosuyla beyni yıkanmış insanların yaptığı hareketleri görüyorsun; bi çoğunun sadece sarhoş olmak için içtiğini. Eğlencenin ve müziğin tadını çıkarmak için değil. İnsanların ne kadar aceleci olduğunu görüp sakin kalmayı öğreniyorsun . Adam diyor ki “bana bira ver”. mekanda 104 çeşit bira var 😀 (Beerhall) Ne tarz bira istersiniz diye sorunca yüzü geçiştirir şekilde farketmez diyor eliyle bi tane birayı gösteriyor. Ben de basıyorum Erdinger’i 😀

    İçki hazırlamak, çerez tabağı koymak, istenen 4 tane vodka-redbull’u hazırlarken “Kevin 7 vodka 8 tekila oldu” sesini aklına kazıyosun. Her an tekrarlanabilir endişesiyle dakik ve iş yapar hale geliyorsun. Kırık camlar, şişeler ,bardaklar, lime ve portakal kabuklarıyla dolu büyük boy poşetleri doldurup bağlamak, bunu salon görevlisine vermek, dev bira fıçılarını danseden insanların arasında yuvarlayıp bara götürmek patron gelince istediği saçma sapan kokteyli hazırlamak bi daha bi daha.. bi daha. bunları yaşadıkça Other side ın farkını da hissediyosun. Ben aynı mekana kız arkadaşımla oyuncu olarak girdiğimde zihnimde bi taraf barda kaldı ve kendimi bardan izledim. Bu küçük meditasyonla bile zihnimde fark yarattım . İnsanlarla dozunda flört, sakin hareketler ama aynı zamanda enerjik. Çalıştığın yere göre çok eğlenceli olabilir bar hayatı. Aynı playlisti haftanın 6 günü duymaktan sıkılmana rağmen ortamın enerjisi dinç tutar. Saate bakmamayı öğreniyorsun, 1 saat geçmiş gibi gelir de saate bakarsan , anla ki 15 dakka olmuş başlayalı 😀
    Onlarca lira verilen içkilerin aslında beş para etmediğini ve mekan işletmelerinin ne çılgın paralar kaldırdığını anlıyorsun. Markette 3 4 liraya alabildiğin içeceği bara zombi gibi saldıran insanlara 15 liraya veriyorsun ki çok eğlenceli oluyor bunu izlemek 😀

    Eğlence mekanlarında çalışmanın sıkıntısı yoğun çalışma temposu ve (gece 03.00 e kadar olabiliyor) mesai saatleridirMühendislik gibi ciddi düzen isteyen bölümlerde okuyan arkadaşlara pek uygun değildir bi kaç dersten kalarak bunu öğrendim 😀 Bu yüzden Fuarlarda hostluk , reklam ajansları , figüranlık , iç mekan fotoğraf modelliği gibi benzer kazançla daha az yorulacağınız işleri öneririm. Bu konuya başka bir yorumda değineceğim zaten. Kendinize iyi bakın. Kevin Harper

  2. @K.H.

   Dostum kızı direkt otele götürmek zor olmuyor mu? Nasıl bir yöntem izliyorsun? Sevgilini veya düzenli fuckbuddyni götürmek kolay ama yeni bir hatunu nasıl götüreceğin önemli.

   1. Zor olmuyor. Otel faslına gelmeden oyun oynanmış, cinsel gerilim yaratılmış olmalı. Bu olduktan sonra kızın ilgisini çektiysen zaten kız da ilerleyen saatlerde neler olabileceğini, dönüşü falan düşünmüştür buna kafa yorup stres yapma hiç, sen davet et. Eğer kızın sabaha acelesi yoksa başka bi sorun da yoksa neden olmasın.(However; Her olasılık mümkün) Ama 1 saatte bütün hayatını anlattıysan hayırlı olsun: Best friends forever 😀
    Bak Mahmut Abi airbnb’den indirim buldu bunları değerlendirin. Otele göre açıklama gereksinimi olmadığı + kendini çok daha rahat hissedeceğin evler var. Özel kilit sistemi var tak tak giriyosun içeri rahat kimseye görünmüyosun kayıt sistemi telefonundan.
    İlla ki otelde kalıcam uleyn! dersen (yeni bir)hatunu otele götürme yolun hayal gücünle sınırlı Anonim 😀 Ben bi gece önceden zaten kaldığım otel odasının süresini uzatıp bu tarafta işim vardı deyip davet ederim, sense “seni finallere hazırlandığım gizli mağarama götürücem sıkı tutun “(denendi) der öyle götürürsün. Bunu “kıza nasıl yürüyecez” diye sormak gibi düşün. Deneyip öğrenmen lazım.

    1. Ayrıyetten lise/ Üniversite dönemindeysen ve milf sevdalısı değilsen otel apart gibi yerlerin normal karşılanacağını düşünüyorum. Kızın orospu gibi gözüküp gözükmemesi endişesini sen düşünme yani 😀

 7. Merhaba, feminizmin insan türünün kalitesini ve niceliğini azaltmaya yönelik ortaya çıkmış en büyük salgın hastalık olduğu kanaatindeyim. Bu hastalığı tedavi etme çabanıza hayranlık duyuyorum öncelikle.

  Sorum biraz garip gelecek size farkındayım. Kendimi tanıtayım yaşım 25 ama 26 ya geleceğim bir kaç aya. Tipsiz değilim hatta upper avarage/attractive sınıftayım neredeyse. Ekonomik problemlerim var onlar da bir şekilde aşılacak umarım. Fakat ben ortalamanın üzerinde dindar bir adamım daha önce sevgilim olmadı direk teklif edenleri bile reddettim numara isteyenlere vermedim, threesome’lara çağrıldım gitmedim vs. Şimdi ise kadınsız hava sahası içindeyim 😀

  Her mavi hap yutmuş dindar erkek gibi benden 50 yıl önce yaşamış insanların yaşadığı hayatı yaşayabileceğimi düşündüm yani temiz yaşa-temiz kız bul-temiz üre-temiz kal..
  Ama bu zamanda kendi dengimde düzgün/güzel kız neredeyse yok, malum gerekçelerle evlilikler anlamını manasını kaybetti ve kadınlar bu denli külfeti artık haketmiyor.

  Sorum şu: Şimdi ne yapacağım ben? 😀

  Dini nikah+ekonomik güç+prezervatif ile küçük bir cinsel krallık mı kurmalıyım yoksa MGTOW mu benim için doğru olan? Sizce hangi yola yoğunlaşmalıyım cinsellik mutlaka yıllarımı vermemi gerektirecek kadar “değerli bir deneyim” mi?

  Olayları kız tavlamanın ötesinde, hayatın/varoluşun anlamı ile derinlik ile ele aldığınız için fikirlerinize önem veriyorum. Saygılarımla.

  1. Düzgün kız hala var da senin düzgün anlayışın çok darsa orası sıkıntı. 50 yıl önceki insanların yaşadığı hayatı yaşayamazsınız ama kendi değerlerinize paralel değerleri olan kız bulup yaşayabilirsiniz. Ama sizin bu temiz kavramınız ile bu devirde işiniz çok zor. Ben daha önce de belirttim bunu, temiz lafına ahlaken karşı çıkmıyorum, pratik zararından karşı çıkıyorum. Sen temiz kavramını yarattığın anda bu kavrama uyan kızı oneitis yapmadan duramazsın. Zaten bir de bu temize uyan kızın zor bulunduğuna inanmışsın, biri karşına çıktığı an yokluk zihniyeti ile oneitis yaparsın. Yani karşına çıkanı elinden kaçırırsın.

   Ama tabii kriterlerinizden utanmayın. Bekaret mi arıyorsun, ara. Kimsenin seni bundan utandırmasına izin verme. Kriterin küçük burun bile olsa ardında duracaksın. KAdınların en saçma kriterleri koymaya hakkı varken, sizin de kriterlerinizi koymaya hakkınız var. Sadece motivasyonunuza dikkat edin.

   Senin gibi erkeklere tavsiyem yatmasan da evlenmeden en azından 2 – 3 kadınla tabak çevir, kadın doğasına aşina ol. Kriterlerine uyan kızı sonra ararsın. Yaşına bağlı tabii. 30una kadar evlilik düşünme.

 8. Benim çok saçma bir sorum var. Yorum yazanlar avatar fotosunu nasıl koyuyorlar siteye 🙂

  ctrl + u yapıp sayfa kaynağını inceledim. http://2.gravatar.com sunucusu üstüne yollanıyor resimler. Name kısmına resim linkini mi koymak gerekir. Kaç aydır sorucam hep unutuyorum. Sormazsam da çatlardım zaten 🙂

 9. Kızı aparta götüreceksen, en azından şöyle bir söylemle kızın zihninde aparta götüreceğine dair düşünce oluşturabilirsin: ” x günü bize ait sakin bi yer ayarladım, birer bira alırız, müzik dinler, film izleriz. ” seksten bahsetmiyoruz, bkz: arzunun pazarlığı olmaz. Nasıl bi yer derse shit test sayıp korkunçlu çocuk tepkileri vermeden(ürkütmeden) alaya vur. Kız kafasında farklı bi şey kurguladığından ve sen hazırlamadığından fazla tepki vermiş gibi geldi bana. Bence ilk oyun için başarılı.

  1. Ŭniversite mezuniyetine kadar olan yaşlarda evinizin olmadığını ve aparta gideceğinizi saklamanın bir anlamı yok. Kaç kişinin var ki? Yaş 26 ama yerin yoksa sıkıntı tabii.

   1. Haklısın üstad, buradaki yorumları okuyunca ben de böyle bir taktik geliştirdim, direkt apart da deyince, niyeti çok apaçık belli ediyor diye düşündüğümden söylememeninin uygun olacağına kanaat getirdim. Üni. öğrencisiyim, henüz evim yok.

 10. Dostum, ilk olarak, sikerim senin okulunu.

  Spor yapmak bir öncelik meselesidir, inan; vaktim yok en yaygın ve tembelce bahanedir. Zor görmediğin için konformist davranıyorsun. Sahip olduğun fırsatları değerlendir. Hem çalışıp hem okumuyorsan ve çok ağır bir bölümün yoksa, vaktin kesin vardır. Salona da gitme, evinde başla, evin yoksa yurdunda. Yurdun yoksa odanda. Odan yoksa yatağında (tanıdığım bir manyak yatağında 750 şınav çekerdi oradan aklıma geldi).

  İfadelerinden ve yanaktan verdi gibi söylemlerinden genç bir kardeşim olduğunu sanıyorum. Bununla birlikte başarılı bir buluşma geçirip sonrasında amatörlükten sıçmışsın. İlk olarak, karı verecekse anasıyla yattığı yatakta götünü döner verir, hatta daha cazip bile olabilir. Çok hanımefendi görünen bi karı da pekala aparta gelebilir. Ancak sen direkt, tanışma çok yeniyken göstere göstere apart olan bir yere sokarsan, olmaz. Bunun için öncesinde bi kere çakman gerekirdi. O buzları kırmadan herhangi bir kızı bir yere direkt sikme amacıyla götürmek zordur veya kızın kalitesi çok düşüktür. Bu iş böyle. Buzu kırdıktan sonra da istersen merdiven boşluğunda domalt. Olur.

  Apart olduğu belli olmayan bir yere, bir arkadaşının eviymiş gibi götürmek işe yarayabilirdi. Bilmiyorum, hiç apart tecrübem olmadı. Evim yokken ilk buluşmada dışarıda veren kız da var. Dolayısıyla sorun apart değil, taktik zamanlama hatası diye düşünüyorum. Madem böyle evsiz ve zor bir durumdaydın, kızı temaslarını kesmeden ama üstüne de düşmeden her buluşmada azdıracaktın. Sonra muhtemelen kız senden yalnız kalabileceğiniz bir yer soracaktı. Sen de o zaman ya napcaz ki falan derdin dışarısı daha güzel, kız fena bozulurdu muhtemelen, o bu kafadayken 5 dakka sonra olabilir aslında ya, bana kahve de yaparsın hem der sırıtırdın. Sonra muhtemelen kız hayır hayır, gerek yok vazgeçtim falan derdi. Sonra sen de yok yok diyecektin, nazik ama kesin, net, buyurgan bir tavırla hadi gidiyoruz tarzı harekete geçirecektin. Bu diyalog seyri saçma gelebilir ama zaten kadınların kafası aşağı yukarı bu şekilde çalıştığından gerçekçi. Bu sayede giderayak ilişkiyi kimin domine ettiğini de göstermiş olacaktın.

  Ulan zor işler.
  Sen spor yap.
  Karılara çok değer verme.
  Başarılı ol.
  Karılar kum gibi siktimin dünyasında.

  Sevgiler,
  Başarılar.

  1. selam, 22yaşındayım yorum için teşekkür ederim hafta içi hergün sabah 9 akşam 7 arasında ya okuldayım yada işte haftasonları da bir günüm genelde okul projelerine gittiği için gerçek anlamda vaktim yok yoksa daha önceden spora gitmişliğim var.

   Madem böyle evsiz ve zor bir durumdaydın, kızı temaslarını kesmeden ama üstüne de düşmeden her buluşmada azdıracaktın

   kız ertesi öğlen mesaj atıp sekse çağırdı hatta işten izin alıp erken gelmemi vs. istedi o aceleye getirince yeterli organizasyonu sağlayamadım.

   yorumların için teşekkür ederim

 11. Son dakika direnci ile cok sert bir sekilde karsilasmissin ama baslangic icin bence gayet iyi. Daygame yapamama sorunun ayaklarinin yere basmamasi bence. 54 kiloyla ucarken kizlara yurumek sikinti olabilir 🙂 Sporun bahanesi saglik sorunlari veya cok extreme yogunluk gibi durumlar disinda olmaz. Beslenme duzenini olusturup (gunluk kalori ihtiyacindan fazlasini kaliteli gidalarla almaya calis, macrolar vardir arastir ve duzenli bir sekilde vucuduna ihtiyacindan biraz fazlasini koy) vucut agirliginla yapacagin yarim saatlik egzersizler bile sana bir ay gibi bir sure sonunda 3-4 kilo aldirabilir. Bu kilo da kalitesiz yaglanma seklinde olmayacagi icin seni tatmin eder. 3-4 kilo deyip gecme. Tabii ki duzgun beslenirsen. Gunluk 30 dakika caba ve duzgun beslenmeyle 4-5 ay sonra normale yakin degerlere gelmen emin ol hic zor degil. Zaten 65 kiloyu falan gordugunde degisimi hissedip gym’e de baslayacagini dusunuyorum. Sinav, barfiks gibi hareketleri duzgun formda yapmayi ogrenip tekrar sayilarini artirirsan gym’e baslayinca duvara toslamis gibi olmazsin. Bu surec devam ederken de ceplerine tas koy disari cikmadan once 😀

  1. yorumunuz için teşekkür ederim 😀 daha önceden sporla haşır neşir olmuşluğum var ancak son sınıf olmam ve uzun dönem stajda olmam biraz baltaladı.

 12. Normalde köpeği böyle işlere alet etmek pek içine sinmiyor insanın ama saha görevlerine yardımcı olur mu? Hani bu tarz bir yöntem felan geliştirilebilir mi 😀

 13. İlk buluşmayı cumartesu günü isteyip bugune öteleyen bugün de dün gece uyumadım yorgunum diyen hatunulu netxleyip bir daha yüzüne bakmamalı mı? İstese de buluşulmamalı mı?

  1. Hayır. Sadece bir kere reddedilmiş sayılıyorsun. 2. buluşmayı deneyebilirsin. Ondan da çark ederse NEXT.

   AMA mesela kız bir kusura bakma bile demeden sadece “dün gece uyumadım yorgunum” diyorsa NEXTleyebilirsin de. Bir daha kendi ararsa buluşursun.

   hatunulu netxleyip bir daha yüzüne bakmamalı mı? İstese de buluşulmamalı mı?

   Daha önce de bin kere yazdım, next duygusal değil pragmatik bir tepkidir. Ders vermek için yapılmaz, zaman kaybetmemek için yapılır. Bu kızları yedek havuzuna atın, arayıp sormayın ama silip engellemeyin. Bu havuzdaki kızlardan bazıları sonra döner arar ve verir. İstese de buluşmamalı mıyım gibi tripleri boş verin.

   Mesela siz Starbucksa gittiniz ve kız siz orada otururken sizi ekti. Ne yapacaksınız? Çoğu erkek ikisi de beta davranış olan görüldü atıp cevap vermeme ya da kıza saydırma yollarından birini seçer. Sizin yapmanız gereken bahanesi ile dalga geçip “isabet oldu ben de burada bir arkadaşıma rastladım zaten onunla çıkarım” gibi bir mesaj atarsın ve kızı unutursun. Alt tarafı bir hatunun sizi ekmesi bile sizi duygusal olarak etkileyebiliyor ise vay halinize. Tanımadığın kıza haddini bildirip duygusal mastürbasyon ya da kağıttan efelik yapman da mümkün ama pragmatik davranacaksın. Kıza poker suratı ile bir mesaj atıp kızı unutmak 10 saniye sürer. Bırakın havuzda dursun.

   Aslında ileri seviyede bir oyuncu bir iki ay sonra bu kızları yeniden arayıp birini düşürebilir ama maalesef gençlik o kadar oneitis sevdalısı ve basit bir nexti bile anlamama konusunda dirençli ki o kadar ileri konulara giremiyorum bile.

   1. Aslında cumartesi buluşacakken durduk yere aile yemeği var deyip bugün de dün partideydim eve gidip uyuyacağım dedi. Aslında ilki net bir bahaneydi çünkü çok anlaşılırdı bugün de dediğim gibi partideydim eve gitmedim daha deyip öteledi. Açıkcası pek hb 6-7 lik hatun olduğunu da söyleyemem ilk bahanesinden sonra bugün de erteleyeceğini biliyordum ve beklentim çıktı. Gülerek bahaneler bahaneler dedim ve konuşmayı sonlandırdım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *