Saha Raporu – Beşin biri

Selam,

Günde ortalama 2 açılış ile 3 aydan fazla süredir elimde 3 tabak tutmaya çalışıyorum. Bazen oyunun zevki ile bu sayıyı aştığım oluyor. Bu durumda eskimiş tabaklar da kendiliğinden düşüyor. Her yaklaşmayı not alıyorum, hatalarımı not defterime kaydediyor bir sonraki açılışta dikkat ediyorum. Hatalarından ders almadıkça yeni bir girişim pek bir ileriye götürmez bizleri. Notlarımdan derlediğim birkaç rastgele açılışı paylaşmak istiyorum.

Starbucks seti.

Kahveciler açılış yapmak için çok uygun mekanlar, bu mekanlarda sayısız numara aldım, bunun için spesifik bir yöntem yok sadece gözümü fırsatlara açıyorum. Mekana girer girmez hedefleri göz ucuyla kontrol ettim, pek beni heveslendirecek bir hedef göremediğim için içeriye yöneldim. O gün henüz bir açılış yapmamıştım ve öncelikli hedefim öncelikle biraz laflayarak ağız tembelliğimi aşmaktı. Kahve alırken baristalarla onların konuşmasını sağlayacak ufak konuşmalar yaptım. Oturacak yer ararken uzun masada çalışan HB7 dikkatimi çekti. Koltuklarda boş yer olmadığı için masaya onun iki yanına oturdum ve kitabımı okumaya başladım. Koltuklardan biri boşalınca onunla birlikte koltuğa yöneliyormuş gibi yaptım, sonrasında koltukları paylaşmayı teklif ettim ve kabul etti. Karşısına oturduktan sonra benden konuşmamı beklediğini ve bunun gerginliğini hissettim işin doğrusu. O yüzden bu sessiz gerginlik geçene kadar kendi işime baktım, kahvemi içip kitabımı okudum. Yaklaşık yarım saat sonra okuduğu kitabı sorarak açılışa başladım, ilk etapta çok temkinliydi ve sadece sorduğum sorulara cevap verdi. Ben de okuduğu yazarla ilgili yarım yamalak bir şeyler geveledim. Yaklaşık 5 dakika sonra kendi okuduğum kitapla ilgili birkaç yem attım amacım onun da soru sormasını sağlayarak oyuna dâhil olmasını sağlamaktı. İlgi belirtisi aldıktan sonra “–Ne iş yapıyorsun” sorusu üzerine soruları kişisel alana doğru çektim. Soğuk okuma yaptım. Ortak ilgi alanlarını ortaya çıkarttıktan sonra, daha önce vermiş olduğum ‘zaman sınırlaması’ sebebiyle, (ki gerçekten kalkmam gerekiyordu) hoş biri olduğunu bir ara konuştuğumuz konular üzerine bir etkinlik yapmanın güzel olabileceğini söyledim. “Nasıl haberleşebiliriz” diye sorduktan sonra birkaç shit test aldım, nasıl savurduğumu hatırlamıyorum bunlar artık biraz içgüdü haline geldi ama işin temeli ciddiye almadığımı belli ederek abartarak dalgaya vurdum. Telefonunu aldıktan sonra iki gün sonraki aramama mesajla cevap verdi, birkaç gün süren mesaj oyununu beceremediğim için nextlemek zorunda kaldım.

Kitapevi seti.

Bu sette öncelikle belirtmem gereken şey, Mystery’den öğrendiğim kadarıyla yaklaşmaya zaman sınırlaması koymak ve beden diline dikkat etmek. Beden dilinde dikkat edilmesi gereken şey vücudunun tamamen ona dönük olmaması ve her an gidecekmiş izlenimi verilmesidir. Ek olarak göz temasının onun tarafından bozulması gerektiği gibi çokça detaya şimdilik girmiyorum.

Ufak bir kitapçıda kitaplara bakarak vakit öldürüyorum. Bir bölümde durarak gerçekten ilgimi çeken kitaplarla ilgilenmeye başladım. Bir süre sonra biraz yakınımda bir HB5,5’un olduğunu fark ettim. Göz ucuyla seçtiği kitaba baktım, en ufak bir fikrim dahi yoktu. Hey! diyerek giriş yaptım, – “bugün o yazarın kitabını başka birinde daha gördüm, nasıl bir yazar bugünlerde çok popüler galiba”.

 • Evet iyi bir yazar aslında blablabla…
 • Sanırım X kitabını da yazan kişi değil mi?
 • Evet, falanfilan…
 • Aynı isimde bir tiyatro oyunu izledim geçenlerde, sen izleyebildin mi?

Bundan sonra konu bu kadar çabuk olmasa da kitaptan bağımsızlaşarak sevdiğimiz yazarlara, gittiğimiz oyunlara geldi anladığınız üzere. Bu sırada vücut dili tamamen bana dönük olduğu ve söylediğim komik olmayan şeylere bile güldüğü için benimle ilgilendiğini anlayabildim. Bu sefer laf kalabalığı yapmak yerine ufak sessizliklerin olmasına izin verdim ve önüme dönerek kitapları incelemeye devam ettim ve tahmin ettiğim üzere sessizlikler her seferinde onun tarafından bozuldu. Etraftan bana kulak kabartanlar olduğunun farkındaydım bu beni gerdi ama yansıtmamaya çalıştım. Sonrasında aslında bir arkadaşımla buluşacağımı ama işten çıkamadığı için biraz vaktim olduğunu yakınlardaki Y kahvecisine gitmeyi planladığımı söyledim, eşlik etmesini istedim ve kabul etti. Oturduktan sonra ne iş yaptığımdan başlayarak aralıksız sorular sordu, bunun ilgi olduğunun farkındaydım ancak neredeyse verdiğim cevapları bile dinlemeden sorular peşpeşe geliyordu. Belli bir yakınlığı, aşinalığı kurma ve diğer buluşmanın temelini atma girişimlerinden sonra telefonumu çıkararak – “o halde seni haftasonu ararım” dedim bu noktada sevgilisi olduğunu söyledi, ben de “güzel haftasonuna kadar sana göz kulak olacak biri var anlaşılan” diyerek savuşturdum ve telefonunu aldım. Bundan sonraki buluşmada özellikle doğrudan mekânda buluşmak gibi söze dökmediği bir niyeti vardı. Bu buluşmada biraz saldıraylaşmış olabilirim ya bundan ya da gerçekten kızın sevgilisi olduğundan ikinci buluşmaya taşıyamadım.

Kendi istatistiğimi tuttuğumda yaklaşmaların %50 sinin telefonunu alabiliyor, bunların yarısını ilk buluşmaya götürebiliyor, bunların yarısını da ikinci buluşmaya taşıyabiliyorum. Prensip gereği pek az sayıdaki f-close’ları paylaşmıyorum. Sonuç olarak hayatımı buna adamadım ancak buna uyumlu hale getirdim. Bence işin püf noktası içsel oyun, çerçeve ve fazlasıyla sosyal olmak. Fazla pua bilgileriyle beyninizi yorup atalete kapılmayın. Fırsatlar ayağınıza kadar geliyor emin olun. En sık yaptığım açılışlardan örnekler paylaşmaya çalıştım. En kısa zamanda hatalarımı görme adına başarısız ilk buluşmaları da yazacağım okuyan herkese teşekkürler.

Konuk Yazar : Givemefive

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

67 thoughts on “Saha Raporu – Beşin biri”

 1. eskiden trpye gelmeden önceki zamanlarımdan bir PUA kitabı almıştım kitabın kapağında diyordu ki
  “eğer bir kadını nasıl baştan çıkaracağını öğrenemezseniz genetik bilgileriniz toprağa karışacaktır ve tarihten silineceksiniz.Doğa size acımacayacaktır ” böyle bir cümle olabilir mi aq

  ilk saha raporlarımız komediydi eskiden sırf bu baskı yüzünden

  neyse saha raporların başarılı. sevgilisi olmasına rağmen kahveye çıkıp numarasını verenden de zaten bi cacık olmazdı
  genelde hb6 ve alt tabakadan çıkıyor böyle hareketler
  pratik 10 larca kitabın veremediği bilgiyi veriyor aynen devam

  1. Ben lark dostum bu galiba doğru bir söz…genetiğin toprak olur..numara alma konusu hiç sorun degil..telefonumda bol bol kız numarası var..maskulenlik var..para var yada karşı tarafa bunu hissettiriyorum..gerekli herşey var..kızın tipine bak melek gibi..e iyide iki tane pezevenk var,biri bir gun,diğeri öbür gün kızı yiyip duruyor,ikisinde yavsak,konuşmaları iğrenç..hadi diyoruz ya kadınlar maskulen erkek,çerçevesi sağlam erkek,paralı erkek ister..bilmiyorum artık senin yorumun nedir

    1. Abiiiimm,hemen gömme beni yahu,pardon,pardon.. vallaha varya benim içimden baya bir sövmüssündür..bu arada bu3-5 aylık sürede hatunun beni yanıltmasın dan dolayı tam olmasa da iki yumruğa iki yumrukla karşılık verdik..Allah’tan öbür çocuklar gelmedi..arkadaşlar..akıl hastası yada ruh hastası hatunlara uzak durun

   1. Cocky-funny bana kalırsa günümüz ortalama erkeğinin “maskülenliğinden” daha iş görür vaziyette. Çevrenize baktığınız zaman ağır abilerle dolu, herkesin elinde tesbih işte sürekli adam öldürmeyi kovalıyoruz içiyoruz vs. modunda çok genç var. Ama OYUN’u bilen birisi cocky-funny ile kızları çok rahat kaldırabilir ayrıca oyunu bilen birisi zaten o adamın hareket alanını kısıtlar. Ne demek istediğimi örnekle açıklayayım;
    (eğer sohbeti domine eden sensen ve eleman sonradan geldiyse ya da sohbete sen sonradan gelip dikkatler üzerindeyse)
    kız erkek rekabet ortamındasın ve erkek kaslı birisi, sohbet esnasında çocuğun kolunu sıkıp,
    “wow bunlar ne kadar büyük böyle, lütfen üzerimde kullanma bunları” dersen. Çocuk kızın yanında bunu gösterdiği için utanç duyacaktır, herkesin götü yemez açık açık kızın yanında “seni bunlarla ezerim” demeyi. Artı sen bunu tanımladığın için etkilenmediğini gösteriyorsun çünkü şakayla takılıyorsun, kızın gözünde + puan. Ondan dolayı “ağzı iyi laf yapan” diye bir gerçek var. Cocky-funny’nin en güzel kısmı kızdan etkilenmiş bile olsanız üzerinize öyle bir yapışıyor ki eğlenen ustalıkla birlikte kız anlayamıyor bu hareketlerinizi ve bu kadar açık cinselliğe çekmenizi.

    1. “Woww bunlar ne kadar büyük böyle” = çerçeve kaslı çocuğa kaydı, bunu söylüyorsan dikkat çekici de biri zaten ve bunu karşılayabilecek kadar maskülenite sahibiyse geçmiş olsun kız qaslı çocuğa gitti. Yani resmen flaş tutuyosun rekabet ettiğin adama. Oldukça sakıncalı.
     Cocky-funny’i birebirde kullanmak daha iyidir diye düşünüyorum.

    2. Bu dediklerin gama erkeği hareketleri.

     Sürüyle uyumsuz, hiyerarşi içine girmeyen, sahip olamadığı şeyleri küçümseyen.

     Kızı etkilemek yada ortamı domine etmek için diğer erkekleri küçümseyen, dalga geçen davranışlar en kısa sürede sosyal olarak felaketine yol açacaktır.

     1. Aslında sende olmayan şeyi dolaylı yoldan küçümsüyorsun, alt metinde küçümsüyorsun. Grup içerisinde değer katıyorsun, hamle sırası rakipte.

     2. Teori kasmayın, gidin yapın ve anlatın. Ama 35liğe katılıyorum. Gamma hareketler bunlar. Genelde kızın adeleli vatandaşa “kurtar bizi bundan” diye yalvaran bakışları ile sona erer. Özellikle de benim gibi yukarıda bahsettiğim “homo” iması yapabilen birine denk gelirsin aylarca toparlanamazsın.

    3. “wow bunlar ne kadar büyük böyle, lütfen üzerimde kullanma bunları” dersen.

     Bunu ancak homoseksüel bir erkek der. Adam “fazla heveslenme ben heteroseksüelim” dese aduket 😂

    4. Yazımda da belirttiğim gibi, ilk önce utanç duyacaktır. İnsanların çoğu kendi değerlerini arttırmaya odaklandığı için karşısındakinin +’larını küçümsemeye ya da kendi +’larını ön plana çıkartmaya odaklanacaktır. Bu nokta da ona söz hakkı gelmeden biz +’larını çıkartıyoruz, değer katıyoruz ve sonra yaşanmamış gibi konuyu değiştiriyoruz. Tabi Mahmut Abi’nin de dediği gibi rakipte oyunu bilen birisi ise böyle durumları TECRÜBE ettiyse o nokta da patlayabilir. Sanmıyorum var olacağını lise ve üniversitede %10’luk kısım dışında böyle durumları tecrübe edecek birisini.

     1. Olanlar şunlar;
      Gruba dışardan bakan birisi senin ona pozitif ışık tuttuğu düşünecektir, grup içerisinde “SÖZLÜ” olarak pozitif ışık tutuyorsun ama alt metinde erkek her halde gearladığını anlayacaktır. Sözlü olarak bunu dışa vuramaz, ortamı bozan insan olmak istemeyecektir. Sadece teşekkür edebilecektir bu saldırıya.

      İyi bir insansın neden sevgili olmuyorsunuz, oyununu bilen varsa ne demek istediğimi daha net anlayacaktır.

     2. Senin dediğin karşımdaki yumruk atmayı bilmez nasıl olsa diye gardını açıp beklemeye benzer. Kesinlikle o yumruğu yersin. Bu kadar kolay nakavt edilir olmayın. Üstelik sen buradaki örneğinde adamı övüyorsun ve kendini aşağılıyorsun ( lütfen üzerimde kullanma bunları). Adam ağzını açmadan nakavt zaten.

     3. PUA “gearlama” diyorlar buna

      Amogu elemek için yapılıyor ama saçma hareket

      Durduk yere kız için milleti elemek saçma

      Erkek arkadaşın faydası arkadaşlığı kızdan daha kaliteli olabilir gereksiz yere düşman ediniyorsun

      Kızla ayrıldıktan sonra imajın bozulur asshole hareketleri ama pratikte çok yaygın davranış bunlar cinsiyet içi rekabet sonuçta

      Bedensel olarak yenemezsen sözünle yenmek istersin yds paranla statünle

     4. Bu kadar alt metin kasıyorsun ama bunu yaptığında gruptakilerin alacağı tek bir alt metin var; ”Ben normal yollarla diğer erkeklerle rekabet edecek kapasiteye sahip değilim, onları aşağı çekerek kendimi yukarıda göstermeye çalışıyorum.”

      Ayrıca ”karı için adam satan” eleman olursun. İnsanlar aptal değil. Bu şekilde dalga geçtiğin insanlar seni bir daha ortamlarında istemezler. Hiç bir yere davet edilmezsin. Lise de falan bunu yaparsan toplanıp döverler seni zaten.

  2. bu sözü hatırlıyorum bunu mystery söylemişti. tartışılır elbette ama bence üreme içgüdüsünü güzel anlatıyor. evet belki çocuk amaçlamıyoruz ama işin doğasında bu var. sanırım söz şöyleydi: “erkek olup üzerine düşeni yapacak mısın yoksa doğanın seni ve genlerini acımasızca elemesine sessiz mi kalacaksın”.

   1. Gündüz oyununun hayat oyunu denilen versiyonunu oynuyorsun. Bu oyun ile yazmaktan soğuduğum zamanlar başladığım ve yarı hazır bir yazı var. Bir gaza gelip yayınlarım umarım.

  3. “eğer bir kadını nasıl baştan çıkaracağını öğrenemezseniz genetik bilgileriniz toprağa karışacaktır ve tarihten silineceksiniz.Doğa size acımacayacaktır”

   Genlerimin devam etmesi neden umrumda olsun? Sonuçta hepimiz öleceğiz ha 383844839 tane kadından çocuğum olsun ha dünyadaki her kadın sana tecavüzcü muamaelesi yapsın farketmez benim için.

   1. Mantıken umrunda olacak bir şey değil. Genlerinin 50%si çocuğuna, 25%si torununa, 12.5%si torununun torununa derken zaten 5 nesil sonraya bir şey kalmayacak. Ama biyolojik dürtünü bastırmak için enerji harcaman lazım. Öyle umrumda değil falan diye kendini kandırabilirsin ama o dürtünün bastırılması bugün olmasa yarın başka yerden patlar.

 2. Suçla, Utandır, Affet, Manipüle ve Kapanış. Böyle 5 aşamalı bir oyun tasarlıyorum abi kendime. Ağırlık kaldırmaya başlar başlamaz (daha fazla testosteron) sahada uygulayacağım bunu. Bu hem gündüz hem gece çalışacak. amaç radarıma giren hatunlarla ilgilenmiyormuş gibi yapıp (verse nefessiz sikecem) benden ümidi kesecekleri vakit yanlarına gidip beyinlerini yıkamak ve telefon numaralarını alır almaz, işim var deyip uzamak. Nasıl iş görür değil mi Mahmut Abi?

   1. Ben anlatamadım abi galiba. Anlatmak istediğim şey;

    Atıyorum otobüste veya metrodayım ve radarlarım açık, bir kız geldi girdi radarıma, kızda beni usul usul kesiyor. Yani onunla aynı durakta inme ihtimalim çok az, benden etkilenmişse ayak üstü neden numarasını almıyayım değil mi? Ben kendi yoluma giderim, o kendi yoluna biraz mesajlaştıktan sonra (2-3 gün) davet ederim gelirse gelir gelmezse de kendi bilir. Tabak artırmaya yönelik düşünüyorum bunu, çünkü sosyal medya kullanmıyorum ben

    1. Bu arada oyuna şöyle örnekle giriş yapacağım.
     -Hey beni kesip durduğunun farkında mısın, bundan gerçekten rahatsız oldum
     +Özür dilerim ya gözüm dalmış (vs. vs. atıyorum)
     -Hey bak özür dilemene gerek yok, sana bir şans vermek istiyorum.
     -Ne düşünüyorsun?

     Bu tarzda muhabbete ilk suçlayıcı giriş yapıp, sonra rahatlatmak, iş yapacağını düşünüyorum.

     Ha sen dersen ki abi bu betaların yapacağı bir davranış, mavi hapın etkisindesin, eksiklerimi kapatmaya daha da yoğunlaşırım

     1. Buna radarıma giren hatunlarla ilgilenmiyormuş gibi yapma diyemezsin sonuçta. İlgilenmeyen neden konuşsun? Kızlar aptal değiller. Ama ilgileniyor olmakta bir problem yok.

     2. “Hey beni kesip durduğunun farkında mısın”
      Birader şu netflix dizilerini azaltın biraz .. Amerikalı değilsen bu konuşma stiline götle gülünür.

      Heyy tanrı aşkına neden kendine bir viski doldurmuyorsun.. 😛

     3. fantazyaya gel.
      bu redpil medpil işleri belli bir zihinsel olgunluğa erişmemiş gencolar için çok tehlikeli. adamın süzgeci yok bir kere, çok ince bir süzgeci olacak ki burada ve internetin geri kalanında yazılan saçmalıkların içinde az miktarda olsa da var olan değerli bilgiyi bulup hayatına katabilecek.

 3. Saha raporunu başarılı buldum, anlatım şeklin derli toplu, okurken yorulmadım. Mahmut abinin bir post’un altında dediği gibi numara alıyorsun ama iş kızların daha iyi alternatif buldukları düşüncesiyle buluşmaya taşınmaya biliyor. Yeni saha raporlarını görmek üzere.
  Hazır konu açılmışken Mahmut abi sorayım, numarası alınan kıza 2gün sonra mesaj atılır şeklinde bir kural var, bazıları zamanın değiştiğini ve hızlandığını belirterek bunun 1 gün olması gerektiğini savunuyorlar, sen ne dersin bu konuyla ilgili?

  1. KAtılıyorum. 2 gün beklemeye gerek yok artık hatta gereksiz uzun. Aslına bakarsan olayın özü “hemen” mesaj atıp kendi kafana “açım” sinyali göndermemek. Bence 1 gün içinde ve kızın mesaj sıklığından fazla olmadığı sürece sorun yok.

   2 gün neden değişti, tahmin edebilecek var mı? Ben biliyorum ama tahmin alayım 😀

   1. 2 gün bekleme telefonla iletişimin zor olduğu dönemler içindi ve o zamanlar telefonu insanlar buluşmak için kullanıyordu daha çok. Şimdi iletişim hızlı, ucuz ve bir sürü farklı alternatifi var. 2 gün bekleyen adam mağara adamı gibi karşılanabilir.

   2. Sosyal medya ve whatsapp kullanımının artması yüzünden kadınlar çok erkekle muhattap olabiliyorlar ve 2 gün beklersek onca kişinin arasında kaynayıp unutulmuş oluyoruz. Böylece mesaj attığımızda kız konuştuğu diğer beta erkeklerle bizi bir tutuyor. Yani tamamen dijital mesajlaşmanın yaygınlaşması yüzünden. Senin düşünceni de duymak isterim Mahmut Abi 🙂

 4. Her şey iyi hoş beyler de şu “Hey ! bu x kitab…” girişi, ne bileyim..
  Heyy! diye konuşma başlatmak hiçbir türkün ağzında samimi durmuyor tam aksine çok fazla hollywood filmi izlemiş ve kendisini okul basket takımındaki Canıtın sanıyor gibi görünüyor .. Elbette kendimi oyun ustası falan sanmıyorum fakat nacizane bir önerim,
  Ben stil gereği merhaba , naber , selam falan gibi eskimiş ve dikkat uyandırmayan girişleri kullanmıyorum direk soru sorarak başlıyorum elbette sizin stiliniz farklı olabilir fakat bu heyy 😀 nidası ile karizmatik görünmek çok zor gibi
  Onun yerine tok bir sesle ve karşı tarafın tek kelime ile geçiştiremeyeceği açıklama isteyen ucu açık bir tahmin sorusu daha karizmatik gibi duruyor..

  En son AVM de kısa bir bakışma yaşadığım kıza direk “Sen Bulgar göçmeni değilsen bundan sonra tahminlerime güvenmeme kararı alıcam” dedim ve gayet keyifli bir sohbetin fitilini ateşlemişti.

 5. Oyun, gerçek bolluğa ulaşana kadar ”yapana kadar, yapıyormuş gibi yapmak” kısmı için. Bolluğa ulaşınca doğal halimiz olacak.

  İş yerindeki yakın arkadaşlarımdan biri, pazarlama müdürümüz; adam oyun, kırmızı hap, alfa beta bilmiyordu ama hb7-8 diyeceğimiz kızlar sürekli taciz ediyor, kendilerini siksin diye peşinde pervane oluyorlar. Yakışıklılık olarak 8/10 luk bir herif ve kızlara it gibi davranıyor, taşşak geçiyor.

  Ben kırmızı haptan önce ona kızıyordum kızlara ”böyle” davrandığı için. Şimdi anlıyorum ki adam çok uzun yıllardır yaşadığı bolluk sayesinde doğal olarak bu kafaya girmiş ve doğru olan buymuş.

  İki gün önce gece eve biraz sarhoş geldim. Muhabbet olur diye Tinder ı açtım, eşleştiğim, profilinde abazalar uzak dursun, hayatımın aşkını arıyorum,vs,vs, gibisinden bir ton şey yazan 30 luk bir hatuna ”amma artislik yapmışsın, profilinde istediğin adamı sen hak ediyor musun ki” diye mesaj attım.

  2 saat beynimi sikti, o konuşurken sızmışım, numaramı istemişti, sarhoş kafayla vermiştim. Gece 3 de telefon etmiş duymadım.

  Ertesi gün öğlen aradı, akşam buluşalım mı dedi, yok dedim. Dün ne güzel konuşuyordun vs muhabbeti yaptı. Sarhoştum, saçmalamışım, buluşmak istemiyorum, senin aradığın adam değilim diye salladım.

  Akşam tekrar aradı, yakınız, sana geleyim, konuşuruz muhabbeti yaptı. Yorgun ve akşamdan kalmaydım istemedim. Profilinde ve watsapp da hb5-6 gibi duruyordu ama resimlerdekinden 15 kilo fazla çıkmasından da korkuyordum, çünkü canım gerçekten istemediği için kızı araştırmadım, instagram vs almadım.

  Telefonda tuttu beni, muhabbet tinderdan kız düşürmelere geldi, detay soruları sordu, sonunda beni de bozdu muhabbet geçen bi kızı söyle siktim, böyle domalttım, ağzına verdimlere dönüştü.

  Sonlara doğru ”sana bir şey itiraf ediyim mi” dedi, ”sen konuşurken ben resmine bakarak boşaldım, hem de iki kez” dedi.

  Erkekleri ilgilendiren asıl itiraf sonra geldi ama; tinder da herkes hemen konuyu yatağa getiriyor, buluşmak istiyor, sürekli birileriyle buluşuyorum ama beni hiç çekmiyorlar, sen böyle isteksiz olunca çok tahrik oldum” gibi şeyler söyledi.

  Bu olay dün oldu. ”Palavra” diyecek, hiç cyber sex, phone sex yapamamış ”Incel” ler bi siktirsin gitsin. Olayda bolluk zihniyeti açısından ilgi çekecek noktalar olduğunu düşündüğüm için böyle detaya girdim.

  1. Bolluk zihniyetinde olunmasa bile yokluk zihniyetinde de olmadan, karşındakine normal gördüklerini söyleyen kendi gibi davranan biri olmuşsun. Sonundaki itiraf da aslında baya önemli bir nokta, katılıyorum

 6. Mahmut Bey selam,

  Kısaca bahsetmem gerekirse; aksatmadan spor salonuna gidiyorum, 2 ay oldu. İşimde hızlı bir şekilde yükseliyorum. Büyük sorumluluk ve fırsat verilen bir yere transfer oldum geçtiğimiz aylarda. Özgüveni iyi seviyede, kendiyle başbaşa kalınca da eksiklerini yüzüne vuran ve gidermek için çözümler üreten biriyim. Yeni sabırlı olmayı öğrendim. İstediğim hayat düzenini bir anda değil de 1 yıllık bir süre içerisinde oturtmayı planlıyorum.

  Uzunuyla kısasıyla ilişkilerim oldu. Buradaki sizin sağladığınız rasyonelliği çok sevdim ve ilişkilerde de, hayata bakışımda da kendi isteklerime ters düşen yanlışlarım olduğunu farkettim. Teşekkürler.

  Bu aralar sonradan shit testleri yediğimi farkediyorum. Kadınlaara normal birey olmaları dışında hayatımda yarattıkları etki dışında bir anlam yüklemiyorum. Yediğim shit testler genelde bunla mı uğraşcam, başkasına şans tanırım zihniyetiyle geçiştirmek gibi oluyor. Mesela olası gördüğüm birini yer ve zaman belirleyerek kendime uygun bir zaman buluşmak istediğimde “Çok güzel teklif ama o gün arkadaşlarımda kalabilirim. Plan iptal olursa yapalım” gibi bir cevap aldığımda, shit test olmama ihtimali olsa da olmasa da içimden belirsiz olan bir duruma karşı benim belirli olan teklifim ikinci sıradaysa olmaz diyerek, ok bakalım diye cevap veriyorum.

  Bu shit test olayına karşı nasıl bir alışkanlık kazanabilirim?

  1. Alışkanlık kazanmak mı? Onlara duygusal gücünü hem kendine hem de karşındakine gösterme fırsatı olarak bakarsan dört gözle beklersin.

   1. Yine gözden kaçırdığım bir noktaya değindiniz, katılıyorum. Duygusal gücümü kanıtlamak yaptığım şey. Teşekkürler

 7. narsist kızlar hakkında yorumunuz nedir uğraşmaya değer mi seks ve ilişki konusunda ayrı olarak değerlendirecek olursanız düşünceniz nedir? teşekkürler

  1. Benim 10 sene önce falan bir kız arkadaşım vardı. İlişki bittikten sonra üzerimden ne geçti diye araştırırken, narsistik kişilik bozukluğunun tüm özelliklerini taşıdığını görmüştüm. Kızı tıp fakültesi psikiyatri bölümüne örnek olarak vermek lazımdı, o kadar yani.

   Seks çok iyi, çılgıncaydı. Bol bol public sex, voyeger, vs. Porno filmin içinde yaşıyormuş gibiydim:)
   Hatta bi gece eve sarhoş sarhoş bir kızla oynaşarak geldi. Kız beni görünce kaçtı. Bi de azar işittim.

   İlişki ise cehennem azabıydı. Narsistik kişilik bozukluğu yaz google a , tüm özellikler vardı.

   Bir kaç kez ayrıldım, peşimi bırakmadı, tekrar başladık.

   Sonunda bir gün o ayrıldı, beni 2 kişiyle aldattığını da ekledi konuşmanın sonuna.

   1. çakabiliyosan çak ciddi bir şey düşünme diyorsun yani 😀 .aslında bu tiplerin çok zayıf noktaları varda böyle kapatmaya çalışıyorlar .kendisinde eksik olarak gördüğün fiziksel veya duygusal bi zayıflığı başkasında eleştiri üzerinden belirtmek bunları o egolarını oldukça düşürür gibi.tam kaçan kovalanır lafı bunlara uyuyor sanırım kendisini her konuda mükemmel sandığı için etrafındaki kız arkadaşları ve diğer meriçler onayladığı için bunlara minumum ilgi göstermek bunun beynini büyük ihtimal yakar bu benden nasıl etkilenmedi diyerek . iltifatta bulunmak diğer normal kızlarda bile değerini düşürürken bunlarda sanırım yerin dibinde bulursun onun gözünde herhalde.ne değişik insanlar var len mq 😀

    1. Manyaklar işte fazla kafaya takma.

     Bu kişilik bozukluğu kadınlarda daha çok gözüküyor. Çeşitli travmaları kapatmak için egonun aşırı aşırı şişmesi.

     Kendilerinin çok üst seviye, önemli, özel bir insan olduğuna inanıyorlar, kültürel altyapısına ve mesleğine göre değişen büyüklük fantezileri oluyor.

     Örneğin sanatla ilgileniyorsa, bir gün oscar alacak filmler çekeceği, nobel ödülü alacak bir yazar olacağına, senfoniler yazıp yöneteceğine dair gerçekçi fantezilere sahip oluyorlar. (yukarıda anlattığım böyleydi)

     Bu kadar muhteşem, insan üstü bir varlık için bizim gibi sıradan faniler sadece gerekli can sıkıntısı olabilir tabi ki.

     Bunların hiç biri olmayıp çocuklu ev hanımı olunca da çocukları için bu fantezileri kuruyorlar. Hastalıklı enerjileri o çocukların psikolojisinin de içine sıçıyor.

     Yukarıda bahsettiğim hatun, çocuğu burnunu karıştırıp sümüğünü yese, facebook da bu konu üzerine destan yazıyor. Sümüğünü tüm çocuklardan farklı, çok zekice, muhteşem bir şekilde yemesi temalı bir destan.

  2. Narsist kızları geçtim Narsist insanlarla sağlıklı iletişim kurulması zor ve anlamsız

   Patronun olsa tamam yada aile bireyi vs ama sadece bir kız ise ve amacın seks flört sevgililik tabak ise neden narsistle uğraşasın ki diğer sağlıklı ve güzel olanlar dururken ??
   Mavi hap kokusu geldi :))

   Ha diyorsan ben taktım kafaya daha sert ve güçlü bir frame çizmelisin
   Her an tetikte olmalısın
   Aldatılma gibi şeylere de çok açık olabilirsin çünkü seni yetersiz görecek çoğu zaman tatmin seviyesi arşa çıkmış da olabilir.
   Ayrıca kadınlar nasıl narsist olabilir anlamıyorum ki sahte davranışları az bir gözlemle çözülür.Sağlam bir neg dağıtır her şeyi.

   Son olarak Shit test içeren diyalog yakaladım son zamanlarda

   Eğer ki ikiniz ile alakalı olmayan bir konuda soru sorup fikrini öğrenmek istiyorsa işte şimdi Shit Test Geçme tuşunu çalıştırabilirsin bang bang !!

   1. mavi hap kokusu yok merak etme 😀 .etrafımda öyle bi insan bile yok .sadece kafama bazı insan tipleri geliyor ve bunlara karşı kh nın tutumu ne olur diye merak ediyorum yani kırmızı hap daha iyi anlamaya çalışıyorum diyelim 😀

    1. Yüksek dramalı düşük dramalı hatunlarla ilgili bi yazı var sitede. İlişki materyali olan kızı net olarak çiziyor aslında, bi göz atmak isteyebilirsin.

 8. Bende de ne göz varmış kardeşim. Başlıktaki beşin birini , Deminden beri üçün biri diye okuyorum. Verdiğim anlamda kaçınılmaz olarak bu üç ün biri.

 9. Abi sosyal çevremden bir kız bana yürüyor. Ben mesaj atamadığım halde 2 gün üst üste mesaj attı ve yüz yüze iken de ilgisi gayet açık. Sosyal çevre falan ama ben bu konuyu çevreme fazla hissettirmeden kızı sikmek istiyorum.
  Caiz midir?

  Birde abi çoğu kız ilk buluşma teklifini kabul etmiyor genelde ama ikinci teklifte geliyorlar yada onlar öneriyorlar. Bu kadınların oyunu mu acaba?

 10. Mahmut bey, Ben de birşey sormak isterim, yukarıdaki arkadaşın sorusu bana da uzun zamandır düşündüğüm bir konuda ilham verdi.

  Sosyal medya ya da tinder, c2 vs tarzı yerlerde bizim yazdıklarımızda hafif dalgageçer gibi ve hafif doz saldıraylık, peki bize yazanlar konusunda yaklaşımımız ise, isteksiz ve kısa cevaplar şeklinde olmalı, diyeblirmiyiz?

  Bu söylediğimi gerçek hayata da uyarlayabilirsiniz.

 11. Sosyal ortamda kanlı canlı yürümek gibisi yoktur. Bu altyapıyı oluşturamazsanız sadece sosyal medyadan ayarladığınız buluşmalarla bir yere varamazsınız. Bu açıdan gayet takdir edilesi bir saha raporu. Eksik olan, cinsel gerilimi yaratacak herhangi bir diyalog içermemesi. Sadece başlangıç için kitap muhabbeti kullanılabilir ama hızla o konudan uzaklaşmak gerekir. Kadınların en sevdiği muhabbet sik sok muhabbetidir (cinsel gerilim). Ayrıca soru cevap da bir çıkmazdır ve soğutur, hangi tarafın sorduğu mühim değil. Hb 5,5 e güzel gözlerin var deyip hemen dönüp kitaplarla ilgilenirsen bu kısa şok gereken gerilimi yaratır.

  1. doğrudan açılışlar için cinsel gerilim konusuna katılıyorum. Ama dolaylı açılışlarda içsel olarak şunu düşünmeye çalışmak işe yarıyor: bu kız benim için uygun biri mi, oturup konuşsam sıkılır mıyım, yoksa birlikte olmaktan keyif alacak mıyım? içsel oyunum bu şekilde olunca karşı taraf bana kendini onaylar konuma giriyor. ondan sonra “ona bir şans tanı”mış oluyorum yani. kıza hak etmeden bedava
   ilgi ve iltifat vermeyi doğru bulmuyorum ancak kendi oyunun nasıl çalışıyorsa sen daha iyi bilirsin tabi.
   ve sosyal medya konusuna da katılıyorum. tinder falan resmen tembel işi, bu yeteneğini geliştirdiğinde beğendiğin bir kadınla kolayca gidip buluşma ayarlayabiliyorsun. bu şekilde kendimi avcı bir erkek gibi hissediyorum gerçekten.

 12. Merhabalar..takıldıgım kızlardan birinin çevresinde ondan hoslanan bildigimiz “beta” “yıkık” tabirini verebileceğimiz biri vardı.Sürekli hediyeler alıyor,vücut dili 0 göz teması bile kuramıyor,konusamıyor.Bende kızdan çekim almaya baslamıstım.Beta dedigimiz şahıs kızı etkilemeyi basardı kız her ortamda benim yerime artık onu tercih etmeye basladı,beni 1 aydır tanıyor diger cocugu 1 bucuk haftadır.Benden uzaklasmaya basladı bugün dısarıya cıkarmayı teklif ettim **** a sormam gerek yanıtını aldım.Biz bu kadar bilgiyi bosuna mı biliyoruz,oyunu bosuna mı biliyoruz? Hiçbir bollugu olmayıp kendine bile güveni olmayan “adam” konusurken eli ayağı dolanan adam,gerçekliği 0 olan yapmacık birisi gelip 1 haftada kızı etkiliyor ve bana tercih ediyor.Kurallar mı değişti noldu 😬 Düşünceleriniz?

  1. Herkese tek tek anlatmaktan bıktım bunu. Git bir kıza hırslanıp yaz 10% tavlarsın. Hayatının en güzel 10 senesinde ard arda 20 tane hatuna böyle yaz 2 tane sevgilin de olur. Ya da belki sıfır çekersin. Ama şansın sıfır değildir. Git sen de yap hayatına böyle 20 – 30 yaş arası 2 kız sokarsın muhtemelen. Belki 3. Sonra da o kızları elde tutmak için enerjinin 60%sini harcarsın ama sevgilin olur. Ya da olmaz.

   Benim uzmanlık alanım istatistik olduğundan mıdır nedir milletin bu kadar istatistik cahili olmasını anlayamıyorum. Hayatında bir olayın olması ihtimali 10% olan (mavi hap) yolu mu takip edeceksin, 80% mi (kırmızı hap)? Elindekini tutmak için hayatını feda edeceğin yolu mu seçeceksin, yoksa doğal olarak elinde tutabildiğin yolu mu?

   Bu yazdığın şu meşhur “abi bir kız var …” saçmalığı. Bir kızın ne yapacağını bilemezsin, yeri gelir seni terk eder Notre Damme’ın Kamburuna verir. Kızların çoğu ya da yeterincesi böyle davranıyor mu davranmıyor mu? Eğer bir nedenden böyle davranmaya başlarsa, teori çöker ve gerçeğe uyan bir teori ortaya çıkar.

   Not : Bu siteye gelenlerin çoğu masküleniteyi hanzoluk sandığından, biraz kibar davranan birini ezik sanıyor. Bu durumun öyle olmadığını varsayıyorum.

   1. Tabii arkadaş kendini diğer elemana göre biraz daha Alfa-beta davranışlar bakımından iyi görmüş, bizse her ikisini de birebir tanımıyoruz, belki diğer adamın bizim bilmediğimiz hatuna çekici gelen bir yanı var ya da belki maddî durumu iyi, belki başka birşey kim bilir.

  2. Dünya senin zannettiğin gibi olsaydı erkeklerin %80 i hiç kadın bulamazdı.

   Ayrıca sen harekete geçmek için çekim almayı beklemişsin, bu çekim de 1 ayda ancak gelmiş. Kız ”bu panthera çok maskülen, benden çekim alana kadar kendimi ona saklıyım” mı diyecek?

  3. Bir kızı elde etmek için 1 ay uğraşılmaz. Friend zone’da umutla bekleyen meriç olursun. Çoğunuz kendinizi kırmızı haplı zannediyorsunuz ama değilsiniz. Sorun alfalık betalık değil zihniyetin mavi haplı olması. Kırmızı hapı okudum sonra onu ilgilendiğim kız üzerinde deniyecem. İşte bu mavi hap kafası. Kırmızı haplı aynı anda 3-5 hatuna daha yazar. 3 ü gider yeni 2 si gelir, gideni niye gitti diye umursamaz, neyi yanlış yaptım diye düşünmez. Kendini merkeze koymak budur.

 13. Mahmut Abi suan çevremde ezik olarak sayabilecegim kendini geliştirmeyen insanlar var bu insaanlarla baglantı mı tamamen koparmak en iyisi mi olur?Kısa süredir devam etmekte olan 2 tabak çeviriyorum ama 2side hb5 maks sence nextlemek mi lazım bunları ve buldugum hb6-7 hatunların hepsinin sevgilisi var buna ragmen yürümek mi yürümemek mi saaglıklı olur ve hatunların sevgilisi olanlara denk gelmem benim hatam oldugunu mu gösteriyor

 14. Açılışlar sosyal açıdan başarılı ama ben size kahvecide veya kitapçıda set açmayı asla tavsiye etmem. Diğer tavsiye etmediklerim;
  -yolda sabit duran kızlar
  -hızlı giden kızlar
  -kadınsı olmayanlar vs

  Ben her zaman sokakta tanışırım ve basit bir hedef seçimi prensibim var ve neredeyse sekse açık kızları %80 ihtimalle tutturuyorum.

  Eskiden hatam çok fazla rastgele kıza yaklaşmaktı ama bunu aştım. Artık yüksek kadınsı özellikleri olan kadınlara set açıyorum. Güzellikten ziyade o kadınsı çekiciliğe önem veriyorum bu ise direkt cinsel gerilimi yaratıyor.

  Olay dostlarım doğru kadınla tanışmakta. Benim amacım seks ve kadınsı olan kadınlarla tanışırım. Bunu ise içgüdüsel olarak anlıyorum

 15. Üniversite birinci sınıf öğrencisiyim blogu takip ediyordum bana çok şey kattı emeklerin için teşekkür ederim şimdiden. Olaya gelecek olursak uzun zamandır yemekhane de karşılaştığım bir kız vardı kız hb değeri 7 diyebiliriz. Ben bu kızı arkadaşı ile geçen akşam gördüm arkadaşı telefonla konuşmaya gidince y yanına gittim. Birkaç defa karsılastık dedim oda birkaç defami dedi güldü bende tamam baya karşılaştık dedim güldüm. Sonra konuştuğun birisi varmı diye sordum oda bu soru böylemi sorulur ben buna cevap veremem dedi. Sonra Instagramın varmı dedim oda var aslında ama ben şifresini unuttum telefonda da kayıtlı değil dedi. Bende iletişim kuramıycaz yani dedim. Maalesef dedi konuşmayı uzayacaktım sonra blogta ki yazılar aklıma geldi uzaklaşmaya karar verdim arkadaşı da geldi zaten iyi akşamlar dedim uzaklaştım. Daha raporu gibi birşey oldu benim içinde büyük bir ders oldu. Konuya podoslama dalmamam konusunda büyük bir ders aldım. Sence 2. Bir konuşmayı yapmalımıyım? Yaparsamda bu nasıl olmalı? B

  1. Sonra konuştuğun birisi varmı diye sordum bu çok aptalca bir soru bundan uzak durun. Cesaretsizliğin dışa vurumu.

   Sonra Instagramın varmı dedim oda var aslında ama ben şifresini unuttum telefonda da kayıtlı değil dedi. Telefonunu isteyecektin. Önce insta isteme, bu da cesaretsizlik. Bırak o insta teklif etsin.

   Maalesef dedi konuşmayı uzayacaktım sonra blogta ki yazılar aklıma geldi uzaklaşmaya karar verdim arkadaşı da geldi zaten iyi akşamlar dedim uzaklaştım. Blogdaki yazılar zerre aklına gelmemiş. Gelse idi 5 dk falan muhabbet kurmadan telefon veya insta istenmeyeceğini hatırlardın.

   2. Bir konuşmayı yapmalımıyım? Yaparsamda bu nasıl olmalı? Yapmalısın. Şansın çok yok ama denemeye değer. 5 dk bir muhabbet kur, eğer kurabiliyorsan telefonunu iste. Eğer kuramıyorsan isteme. Tel vermiyorsa ya da muhabbet kurulmuyorsa next.

   Eğer muhabbet kurulmuyorsa bunun nedeni kızın senin yanından gitmeni istemesi ya da utangaçlığıdır. O nedenle bir iki dakika denersin ama ondan sonra hala soğuksa seninle konuşmak istememesi çok muhtemel. Muhabbet kurulmuyorsa telefon istemeyin can havliyle. Kendinizi aşağılamaktan başka bir işinize yaramaz.

 16. Selamlar alphalar. Bir konu hakkında fikrinizi almak istiyorum.
  Büyük bir restorandaki bir garson kıza nasıl yaklaşmalıyız ?
  Daha önce bunu tecrübe etmiş birileri var mı acaba aranızda ? Sonuçta kızın çalıştığı yer, patronundan iş arkadaşlarından çekinip muhabbet etmeyebilir. Kısacası oyunu nasıl kurmalıyız. Tecrübe etmiş alphalar yardımcı olur musunuz bana ?

 17. Mahmut Bey.Bir kızla trp kurallarını çok iyi oynayıp ilişkiyi devam ettiriyordum.Kızın benim evimde olup öğlen başlayıp gece 11e kadar seviştiğimiz gün kızı otobüs durağına bırakmadım ve kızı gece evine tek başına gönderdim.15 dakika sonra kızdan ”biraz değer veren insan sevgilisini gece 11de tek başına dışarı çıkartmaz” gibisinden bir mesaj geldi.Ne diyeceğimi bilemedim ve biraz mavi haplıya döndüm.(Bunun sebebi de sanırım uzun süreden sonra seksi bulmuş olmamdı)Uzayan konuşmalardan sonra ara vermenin iyi olacağını söyledi.Ben de ara vermek benim lügatımda yok deyip bitirdim.Kız 1-2 gün peşimde koştuktan sonra barıştık.İlk başta kızın bana bunu bunu yapmıyorsun demek ki değer vermiyorsun kısmından sonra nasıl davranmalıydım?Ben böyleyim kızım deyip işin içinden sıyrılmak beta hareketi olarak düşünüyorum.Peki nasıl cevap vermeli,nasıl yol izlemeliydim?

  1. Bir kızla trp kurallarını çok iyi oynayıp ilişkiyi devam ettiriyordum.Kızın benim evimde olup öğlen başlayıp gece 11e kadar seviştiğimiz gün kızı otobüs durağına bırakmadım ve kızı gece evine tek başına gönderdim. – Kırmızı hapı götlük veya ilgisizlik kasmak olarak algılayan ve çok iyi oynadığını sanan bir acemi olduğunu tahmin ediyorum. 11’e kadar yattığın kızı kapıya koy, gecenin bir vakti durağa bırakma diye kastıysan ya da bilinçaltında bunu alfalık sanıyorsan bence başına geleni haketmişsin.

   Ben böyleyim kızım deyip işin içinden sıyrılmak beta hareketi olarak düşünüyorum. – Ultimatom acizliktir.

   Peki nasıl cevap vermeli,nasıl yol izlemeliydim? Alfa – beta olayına kafayı takmış ve Kırmızı Hapı militan bir “sik, kapıya koy” mantığına kayan bir şekilde sindirme. Böyle yaparsan sık sık başına bu gelecek. “KArıyı sikecek kapıya koyacan” diye tavsiye veren adamların size anlatmadığı şey, bu mantıkla davranan adamın 2 – 3 haftadan fazla ilişki yürütemeyecek olmaları. Zaten bu nedenle böyle yaşıyorlar. Kadın kendini terk etmeden o terkediyor. Eğer istediğin buysa sorun yok ama sık sık terk edilmeyi, ya da terk edilmeden terk etmeyi göze alacaksın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *