Saha Raporu – Ayarsız ve yanlış next

Marthez şöyle bir soru – yorum yazmış :

Mahmut Abi sana bir sey danismak istiyorum.Hatunlara karsı tahamül seviyem cok düstü.Buraya ters dusen bir hareketlerini gordugum zaman direk nextliyorum.En az 3 tabak yapiyorum burda yazdigin gibi ama bolluk mentalitesinden mi kaynaklaniyor bu sorun bilemiyorum.Dun aksam basima bir olay geldi ve aklima direk bu dusunce geldi sana yazip bilgi almak istedim.Olayı özetlemem gerekir ise ; Dun instagramdan bir kiza acilis yaptim.3 5 dakika icerisinde samimi bir cevap verdi ve konusmamiz basladi.Kısa bir tanısma faslımız olduktan sonra lafı bulusmaya getirip , “Cuma işin yoksa aksam 8 gibi bir yerlerde bir seyler icelim” dedim.
Mesajlara 3 5 dakika araliginda cevap verirken bulusma teklifi mesajima tam 22 23 saat sonra cevap verdi.Bu sure zarfinda instagramda aktif olup hikaye falan attı kisaca siklemedi .Daha oncede yazdigin gibi “3 saatten fazla eline telefon almadiklari olmaz” lafını hatirladim ve gördügü halde cevap yazmadigi icin direk takipten cikardim.

Aradan 1 saat gecti baska bir is ile ugrasirken “Olabilir aslında :)” gibi bir cevap geldi.(iş işten gecmisti oysa çoktan silinmişti)

Tam 22 23 saat sonra. Cevap yazmadim tabiki.Sonra kendiside takipten cıkarmıs beni , benim cıkarttigimi daha sonra anladı sanırım.Velhasıl benim sorum : Bir mesaja bu kadar gec cevap vermek next sebebi midir ?(3 saat kurali geciyor ve hikaye atiyor birde instagramda kısaca gordugu halde yazmıyor)

Boş beleş yere mi nextliyorum acaba(?)diye dusunmeden edemedim.Ama burada ogrendigim seyler ile celişen hareketler yapiyorlar ve hic dusunmeden nextliyorum bende.Bazen dogru bildigim seyleri acaba yanlıs mı yapıyorum diye dusunuyorum.Nextledikten sonra diger tabaklara geciyorum.Yanlıs mı yapıyorum dogru mu yapıyorum yoksa hatunlar mi ayarsız anlayamadım.Bir falsom var ise aydinlatirsan memnun kalırım.

Saygılar.

Next, algoritma olarak çok açık olsa da nedense doğru kullanan çok az.Bir kadına 2 kere yürürsün / denersin ve sonra NEXTlersin. Bunu burada çok yazdık. Her ortamda geçerlidir. Kampüste bir kız mı gördün? Bana bakıyor mu, acaba kesiyor mu, kafasına 40 derece eğip dilini damağına koyup 2 saniye 33 salise baktı Mahmut Abi acaba çocuklarımın anası mı olmak istiyor demeyeceksin. Bunu sana hiçbir hap söyleyemez. Yürüyeceksin. İlk konuşmanda soğuk mu? Bir iki gün sonra yine yürüyeceksin. Sonra da next. Tinder ya da instagramdasın ve buluşma teklif ettin. Bir nedenle kabul etmedi mi? 2 – 3 gün sonra bir daha teklif edersin (ilki hiç olmamış gibi) sonra next.

Ota boka next acemiliktir ama daha önemlisi gördüğüm kadarıyla düşük rütbeli kadınlarla başarısız MGTOWların beleşten kendini bir şey başarıyormuş hazzı yaşama mekanizması aynı zamanda. Seninkisi muhtemelen acemilik ama ince zekanızı kullanıp kuralları duruma göre ayarlamanz lazım.

Next zaman kaybetmemek için yapılır kızı cezalandırmak ve kendini tatmin etmek için değil. Daha yeni mesajla yürüdüğün kadının cesur çıkış yaptığın noktalarda saatlerce cevap vermemesi normaldir. Şimdi şurayı kafanıza yazın :

Kız bunu bilinçli yapmıyor ya da saygısızlığından yapmıyor. Biraz kırmızı hap teorisi düşünürseniz bu çok etkili bir shit test. Sen, instagramdan zıp çıkan ve daha 90%lık oğlan çocuğu sürüsünden misin, yoksa erkek adam mısın belli olmayan sen, bu tür bir cevapsızlık stresine dayanamayacak zayıf bir erkek misin yoksa gerçek bir erkek misin test ediyor. Çok etkili bir testtir.Çoğu erkek geçemez ve bu erkeklerin böyle basitçe elenmesi de kızın yararınadır:

 • Mavi haplı erkek dayanamayarak kesin “cevabın ne” yazıp kendini ele verir.
 • Düşük rütbeli abazan mavi haplı daha kötüsü “neden cevap yazmıyorsun” diye ağlayıp rezil olarak kendini belli eder.
 • Kırmızı hap okumuş ama duygusal gücü mavi hap seviyesinde olan erkek ise senin yaptığını yapar sonra da marifetmiş gibi şunu der :

Cevap yazmadim tabiki.

Aferin, iyi bok yemişsin. Bunu kırmızı hapın bir parçası sanıp övünerek yazacak çok arkadaş var bu siteyi okuyan. Oysa bana dediğin “ben acemiyim, belki oğlan çocuğuyum ve hatta duygusal olarak zayıfım tabii ki”. Kıza dediğin de bu.

Bir mesaja bu kadar gec cevap vermek next sebebi midir ?

Ben 3 gün ya da 1 hafta sonra döneni de gördüm. Ve bunlardan gayet iş çıkar. Neden nextleyesin ki? Bir kere yukarıdaki gibi NEXTi doğru uygulamıyorsun.

İkincisi, kırmızı haplı isen mesajdan sonra kız kendini hatırlatana kadar yatırımın sıfır olacağından next pratik değil. Neden kırmızı haplı isen dedim zira sen henüz pişmediğinden kızı zahmet edip silecek kadar düşünmüşsün. Belki defalarca girip mesaj gelmiş mi diye baktın. Bu durumda next pratik ama kafa yanlış. Kırmızı haplı olsam sıfır zaman ve enerji harcıyorum neden köşede durmasın. Sonra aklıma gelirse bir daha dener ve silerim dersin. Ben olsam aylarca tutmam ama bunun nedeni takipçi avcısı hatunların takipçi sayısını şişirmemek.

Yine pratik zekasını çöpe atmış ve pratik yerine mor öfke / duygusal yaklaşan biri çıkıp “ben kızın önceliği değilsem nextlerim 23 saat sonra yazmış ama bir numara ben olmalıyım” diye abuklayıp asabımı bozacak diye yazayım. Instagramdan zıp çıkmışsın ve daha buluşmamışsınız bile nasıl 1 numara olacaksın kafasız (sana demiyorum bunu yazacak kalasa diyorum).

Neyse olayda dersini kendin almışsın. Kız geri olumlu dönmüş ama sen acemiliğinden ya da öfkeli zayıflığından kızı silmişsin. Böyle nextleyerek hata yapıyorsun. Hele de tabakları sanal çevirip fiziksele geçmede takılan biri isen. Ama aslında tabaklarla beraber olanbiri isen de yapma zira kız HB seviyesinde ne kadar yukarda ise bu oğlan çocuğu ile erkek adamı ayırma taktiğini o kadar uzun süreli kullanır.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

134 thoughts on “Saha Raporu – Ayarsız ve yanlış next”

 1. Bu next değil trip atmak. Kızlar trip atar, erkeğe uygun bir duygu durumu değil. Okuduklarınızı tabulara dönüştürmeyin. Buradaki yazılar size bakış açısı verir. Belli bir farkındalık oluşturduktan sonra duruma göre pozisyon alabilme yeteneği geliştirmelisiniz. Çünkü hayatta karşınıza çıkacak değişkenler sonsuzdur. Her duruma uyacak bir kanun yok ve olamaz.

 2. ” zira kız HB seviyesinde ne kadar yukarda ise bu oğlan çocuğu ile erkek adamı ayırma taktiğini o kadar uzun süreli kullanır. ”

  Mahmut abi bazı kızların oğlan çocuğu sevdiğini de biliyorsundur umarım. Hem de hiç azımsanacak kadar değil bu kızlar. Bir iki gündür farklı şehirlerin merkezlerinde, semtlerinde tek başıma dolaşıyorum. İzliyorum çevremi. Güzel kızların, oğlan çocuğu gibi heriflere tutkuyla bağlandığını gördüm. Anlam veremedim.

  1. Bu siteyi yönetmekten ve gerçek hayattan öğrendiğim şeylerden biri de çoğu erkeğin şu beta şu oğlan çocuğu yargısının yüzeysel ve kendi çarpık erkek adam anlayışına bağlı olduğu. Adam barbar konan görünümünde değilse oğlan çocuğu mu sanıyorsunuz anlamadım. Oğlan çocuğu değildir onlar merak etme. O çocukların çoğu onlara oğlan çocuğu veya beta demeye çalışanlardan daha erkek adam.

   1. Hahaha betimleme süperdi reyis , sitenin %40 ındaki alfa algısı;
    belinde komando bıçağıyla gezip sofrada soğanı yumrukla parçalayan , mızrakla bufalo avlayan erkek falan sanıyor…

    kız: hayatım durgun görünüyorsun
    erkek: hayır alfalar çok konuşmaz
    kız: neden böyle değişik yürüyorsun
    erkek: bulunduğum familyaya mesaj veriyorum , birazdan şu ağaca kokumu bırakıp bölgemi işaretliycem..

   2. Hele şu ilk discord grubunda şahit olduğum çoğunluk yok mu! Arada iki üç olgun ses ama çoğunluk az çok kızlara ve kızlarla başarılı betalara kıskançlık kusmaya gelmiş omega gamma adamlar. Ona buna beta alfa rütbesi, sen betasın ben alfayım vs … Ezeceksin, köpek edeceksin, üstünlüğünü göstereceksin, köpek çekeceksin vs … vs … He ya emin olsunlar ezerler.

    1. Mahmut abi tam da bu discord grubunda yasanilanlardan dolayi sizden bir ricada bulunacaktim isterseniz bu yorumu ayri bir yaziya tasiyip cevaplandirirsiniz isterseniz de burada(yazi olmasi cidden cok daha iyi olur). Ben discord grubunun adminlerindenim. Sitenin de müdavimlerindenim haliyle (daha once nerdeyse hic yorum atmiyordum cunku gerek gormuyordum zaten yeterince izahat var diye). Muhtemelen de o “gruptaki birkac olgun ses” diye bahsettiklerinizden de biriyim. Sitenin takipci kitlesinin bircogu discord grubumuza girdigi icin okuyucu kitlesi hakkinda ister istermez bilgi sahibi olduk. Anlatacagim olaylarin baslangici sizin alfaligin ne olduguna dair cevirdiginiz yazilar ile basladi. Bastan kendimi soyle izah edeyim anlattiklariniz yanlis degil ama yanlis anlasiliyor. Yani efendi olmak/iyi olmak demek sunepe ezik cesaretsiz hayata karsi durus sahibi olamamis bir kisilik olmak gibi algilaniyor. Zaten bu algi sizin Dark triad dosyasini acmanizla da doruklara ulasti. Bircoklarinin kafa yapisi pozitif maskulenitenin muphem ve ornegine somut olarak da pek rastlanilmaz bir kavram oldugu (olmayacagini soyleyenler bile gordum), hatta alfa denilebilecek tiplerin de ancak “Dark Triad” kafa yapisindan olabilecegi gibi sacma sapan yerlere kaydi. Birakin ergenleri 20lerinde akli basinda sandiklarimiz bile bu tip hareketler sergilemeye basladilar. Birbirlerine “abilik” taslamalar, 8-10 yas buyuklere bile sokak arkadasi gibi hitap etmeler, “baskasinin cercevesine girmemek”(!) icin {hata yapti mi alttan alirsa veya biri ikaz etti mi hatasini kabullenirse hazretler baskasinin cercevesine girmis oluyorlarmis} normal bir sohbette bile harakete varabilecek sozler sarf etmeler/asla hatalarini kabullenmemeler {kafalarindaki alfa erkekler(!) hata da yapsa kabullenmezmis, yani sicarsa temizlemez sivarmis}, birisi yardimci olmaya kalksa benim senin aklina mi ihtiyacim var git isine ayaklari ve benzeri bircok sacmalikla karsilasmaya basladik. Tum bunlarin yegane sebebi kendilerince mucizevi çare, en kestirme yol olarak gordukleri dark triad denilecek bir kişiliğe bürünmek. Bu sayede mıknatıs gibi kızları çekeceklermiş, acımayıp ezeceklermiş, köpek edeceklermiş, aldatacak hatta yeri gelecek baslarindan def edecek ama o derece alfa olacaklarmis ki kiz yine köpek gibi ayaklarina gelecekmis filan ahahah. Abi vallahi en ufak abartı yok bu anlattıklarımda. Nolur rica ediyorum şuna dair özel bir yazı yazın. Farklı farklı yazılarda ve yorumlarda cevaplar verdiniz bu kafalarla sağlam alay ettiniz ama parçaları birleştirip de ders çıkartabilecek tipler değiller. Lutfen buna dair özel bir seri yapın. Bu elemanlar dark triad olacağım ayağına “asshole” olmak yolunda ilerliyorlar. Hatta bircoklarinda ne yabanci dil ogrenme gayreti gordum ne fitness yapma gayreti ne de kitap okuma aliskanligi kazanmak gayreti. Sadece game taktikleri almak istiyorlar.(Yani vucut yapmis statu kazanmis ahlak seviyesi yuksek maskulen biri olmak degil de sadece game ile kiz avlamak. Statu ve tip ve derece saglamsa oyun o derece basit oynanir diye bir turlu kafalarina sokamadik. Yani iyi game yetenegi varsa cristiano ronaldo ile denk hatunlar kaldirabilirlermis 🙂 ) Gerçekten ben usandım ve bu yuzden discord grubunda nadiren aktif olmaya basladim. Isin sonu “ne diye durmadan mahmut abiden alinti yapiyorsun o peygamber mi” laflarina filan vardi. Yani hoslarina gitmezse siz de solda sıfırmışsınız :). Mazuratim bunlardan ibaret beni cok iyi anladiginizdan eminim. Simdiden teşekkür ediyorum ve daha çok kişisel gelişim çevirileri beklediğimizi belirtmek istiyorum.

     Saygılarımla …

     1. O dark triad çevirileri benim fikrime göre gereksizdi. Dark Triad mıdır ne boktur, kerameti kendinden menkul bu lavukları burada analiz etmenin mantığı neydi? Ortaya “dark triad olucem ben” diyen ergenler türedi.

     2. Hocam ben dark triaddan zerre hazzetmeyen biriyim ve dikkat et sitede 550den fazla yazım var ama bu konuda tek satır yazmadım. Hank Moody ve SVBG bulaşmasalar iyi ederledi. Dark triad ilgisi bana erkeğin ne kadar alt rütbede olduğunu gösteren bir şey. Dark triad güç değil güçsüzlüktür. Seni erdemli alfaların hapishanelerinde fare gibi yaşamaya yöneltecek bir psikolojisinin nesi beğenilir anlamam.

      Sana bir şey söyleyeyim yanılıp şaşırıp baltamı yanıma almayayım ya da kız arkadaşımı saçından çekerek değil elinden tutarak eve götüreyim bu adamlar bana da muhallebi çocuğu derler. Fakat ilginçtir ben ara ara discord tarzı yazıları silsem de oradaki omega – gamma yoğunluğu yorumlarda yok. Oraya doluşup yorumlardan neden uzak duruyorlar bilmiyorum.

    2. “Discord’taki yoğunluk neden yorumlarda yok”
     Çünkü omega-gamma zihniyetli yorumlar yapan ergenleri burda fena haşlıyorsun, çocuklar da gidip bu tür forumlarda saçmalamalarını sergiliyor.
     “Siteden attım” dediğin Forever Alpha denen çocuk, kaç defa Discord’dan atılmasına rağmen farklı rumuzlarla tekrar geldi. Adminlere özel mesajdan yalvarıyordu, “benim tek rahatladığım yer burası” felan filan diye. Gerçekten sorunlu, rahatsız kişilikler bunlar.

     1. Discord lavuklarından aklımda kalan seçme saçmalıklardan bir tanesi mesela; “evli, nişanlıya da yürüyün. Ahlaka takılı kalmayın. Dark Triad olmakta ahlaka yer yoktur.”
      😀🤣

     2. Hahaha. Ahlakı bırak bu mallardan kaç tanesi her yıl o dalga geçtikleri beta koca tarafından bıçakla deşilip eşek cennetine yollanıyor farkında bile değiller … harbi mallık. O ahlaka gerek duymayan ölüler de kendilerini geberten betaya üstünlük taslıyorlardı muhtemelen. Ama o kocalar hayatta kendileri ölü.

   3. Siteyi 3 aydır takip ediyorum ve sitede okuduklarım yararlı geliyor özellik ile iş hayatım ile ilgili olan bölümde faydasınını aldım kırmızı hapın. Kadın kısmına kasmadım , bizim memleket erkeklerinin feminen olma sebebi kazanmak ve kaybetmek arasındaki farkı anlayamaması , kibarlık , dominantlıl , ukala olmayı . Ayı , ibne , kasıntı olmak ile karıştırıyor çoğu . Siyah yada Beyaz net sonuç isteniyor, oldu tek bir sterotip olsun herkes oradan yürüyelim , biyolojik olarak bile mümkün değil bu yaklaşımlar , mahmut abi seni takdir ediyorum sabrından dolayı .

    1. Evet. Birkaç kere söyledim burada bir ortamdaki en güçlü erkek genelde en kibar davranan ve görece sessiz erkektir. Güç 100 yıl önce kadar şekil değiştirdi. Bill Gatese bak mesela. O adamın hayatını oku alfa as fuck. Gerçi erkeklerin lideri alfa yoksa hatunların gözdesi alfa değil ve bazı mavi haplı özellikleri var ama hedefe kitlenme insan yönetimi gerektiğinde acımasız olmak disiplin çalışkanlık merkeze kendini koyma yetkinlik vs … her şey var adamda. Adam tabii ki maskülenitenin vücut bulmuş hali değil ama çoğu velet bu herifin kalıbına bakıp aptal aptal sünepe lan bu oğlan çocuğu der.

     1. Yıllar yıllar önce bir haber çıkmıştı.

      Bill Gates yılda 1-2 hafta eski sevgilisiyle geçiriyor, karısı izin veriyor diye. Ne kadar doğru bilmiyorum tabi.

     1. Uzaklaşırsan haksızsın diyemeyiz abi :D, bir de hank moody dönüyordu ne oldu yahu? Hikayesini dinleyemedik daha

 3. Bu olaya yakin bisey anlatim.
  Kizin numarasini instagram aliyorum. 2 dakika sonra tmm ekledim diye whatsap yaziyorum. Sonra kiz ya hic cevap yazmiyor yada soguk davraniyor.
  Benim tahlillerime gore tinder yada instagram dan numara aldiginiz zaman en az 5-6 saat sonra kiza yazin yoksa hemen yazdiginiz zaman mesgul biri izlnenimi kaybediorsunuz galiba. Hemen ywzdiginiz anda kiz uzaklasiyor sizden.

  1. Bahsettiğin başka birşey. teli aldıktan 1 saat sonra da ekleyebilirsin ya da eklemezsin hemen. orası ayrıntı. izlenimi vermek için 1 gün sonra ekleyip yavaş yazan ya da buluşmayı hemen kabul etmeyen hatunun beklemesini kaldıracak oyun zekan ve duygusal gücün yoksa bok edersin. hemen ekler ama oyun zekasi ve duygusal güçle oynarsan sorun olmaz.

 4. “next vakit kaybetmemek için yapılır” gerçekten öğretici bir yazı olmuş. yeni başladığım dönemlerde ben de çok gereksiz nextler yapmıştım ve şimdi bakıyorum ki bunun nedeni gerçekten duygusal zayıflık. Ama işte bekleyen beta konumuna da düşmemek gerekiyor. arada ince bir sınır var.

  1. 2 kere kuralını uygulayan bekleyen beta olmaz ya da en azından ilkinde nextlemedi diye olmaz. 3 kere bile yürüsen olmazsın ama en verimli 2dir.

   1. İnsanların bunları katı kurallar olarak algılaması asıl büyük sıkıntı bence, insan ilişkilerine dair her şey esnetilebilir. Diğer türlü bunları düşüne düşüne kasıntı durumuna geçiyorsun. Saçma gözüküyor.

 5. Yüz yüze kızla konuşurken çıkışta bir yerlere gitme teklifini kabul etmemişse next için aynı prensipleri mi uygulamak gerekir? Yüz yüze konuşurken kızın müsait olduğuna emin olsam bile reddedilince nextliyorum, sanırım duygusal olarak zayıflık bu.

  1. Yılların test edilmiş kuralı bu 2 kere denemek. Ilk reddin neden olduğunu ben bilemem birçok tecrübeli adam bilemez ama sen bilebilirsin hatta eminsin?

   SoSuavenin Don JUAN Bible’ı zamanından beridir kaidedir.

 6. bu siteyle karşilaşmak bende birseyleri degistirdi. Redpill, evrimsel psikoloji, maskulenite, sosyal inşaalarin altinda yatan gercekler. Tum bunlari ogrendik ! Tahminimce bunlar cok az insanin bildigi seyler. Kendimize şanşlı diyebilirmiyiz ?

 7. Aynen beyler kız düşüneyim dese bile next sizin gibi alfa oğlu alfalara hemen tabi aşkım köpeğinim demeliler aynen böyle devam. Mesajlar için de kronometre tutun yarım saati geçmesin cevap süresi yoksa engelleyin yetmezse BİMER’E şikayet edin.

  1. Hahah bu düzeyde değil de ben yine de yaptım bunu ya. Büyük mallık cidden ama zaten insan sonradan öğreniyor dengeyi tutturmayı.

 8. Bence sosyal medyadan yürünüyorsa süreler daha çok uzayabilir ama reelde bu durum oluyorsa, bence ikinci veya üçüncüyü zorlamamak gerekiyor. Kadınların ciddi şekilde bir dizi ön koşul gözettiğini düşünüyorum. TR’de oyunun nightmare seviyelerinde olmasının sebebi biraz da bu aslında. Ben buradakinden farklı olarak, bariz şekilde olumsuz veya kapalı işaretler alırsam, direkt next deme taraftarıyım. Zaten uzun süredir mavi haplı olan adam, süreyi uzattıkça, içindeki mavi haplı kımıldanmaya başlıyor. MGTOW olmasa bile, en azından erkeğin özel hissetmek, özel değilse bile o kafayı içselleştirmesi açısından bence nextlemesinin bir sakıncası yok. Ama yalnızca belli bir süre. Yoksa eli skinde gezmesi kaçınılmaz.

  Ön koşullar iyiyse ve kadın bunu teyit ettiyse ne ala. Aksi durumda, o kadın için fazladan baya bir uğraşmak zorundasınız demektir.

  1. Hocam bu 2 kere kuralı benim düşüncem ya da icadım değil yıllarca binlerce erkeğin deneyiminden sosouave forumumun efsanevi DJ bibleının temel kurallarından biri olmuş ve pratik yararı belli bir cevher. Senin veya benim düşünceme bağlı değil. Orada verilen örnek de hem reel hem de mesajdır.

   1. Hatta bakın buldum en başındaki yeni başlayanların birinci kuralıymış :

    Benden hoşlandığını nasıl anlarım?

    Bir kızın seninle ne kadar ilgilendiğini bilmenin tek yolu yürümektir (telefon kapanışı, buluşma isteği, öpücük, vs …). Tepkilerini gözlemle. Eğer yürümen ilk defasında başarısız ise, daha sonra bir kez daha denersin. Eğer ikinci kere de başarısız ise, kızı bırak ve önündeki maçlara bak … yani kısaca … NEXT!

    How can I tell if she likes me?

    The only way to be able to tell how interested she is in you is to make a move (number close, date request, kiss, etc.) Watch her reaction. If the move is unsuccessful the first time, you can try again later one more time. If it’s unsuccessful the second time, ditch her and move on….in other words…NEXT.

    En çok sorulan acemi soruları.

    Adamlar bunu 2004te yazmışlar. Kırmızı hapın en eski ve sağlam kuralıdır.

    Ulan ne şanslısınız en temel ve eski kanunları bilip sizin kullanımınıza sunan bir Mahmut Abiniz var 😀 Herşeyi götümden uyduruyorum sanmayın, belli bir birikimi de hatmettim zamanında 😀

    1. Yok abi estağfurullah doğrudur yani. Ama böyle konularda çok da kesin ve kati şekilde bazı şeylere açıklama getirmek, biraz şey işte:)

     Ben başladığımda, bu mevzu daha “red pill” adını dahi almamıştı. Parçaları bir araya getiriyorsun, ufak ufak hepsi bir araya geliyor ama neticede bir öğreti şeklinde akılda kalmadığı için yine o öğrenilen şeylerin hepsi kolayca dağılabiliyordu. Burda çoğu kişiye az da olsa hakkın geçiyor, burası önemli. Baya önemli hem de. Allah senden razı olsun abi:)

    2. Adamsın abim 😀 elim para tutmaya başlasın hele kendime oğlan çocuğu değil de erkek diyeyim, patreondan en büyük destekçin ben olcam. Her ne kadar ara sıra görüş ayrılığı yaşasamda, içimde bir miktar mavi haplı barındırsamda bu site olmasa şimdiki oğlan çocuğunun yakınından bile geçemezdim.

 9. bu sitede yazılanları 17 yaşında biri olarak nasıl değerlendirmek gerekir üniversite zamanında gerçek bir mücadele ortamı başlıyor evet ama lise kısmındaykan nasıl bir yol izlemek gerekir mesela bu yaşlarda erkek-kız ilişkilerinde “ailevi sebep” gibi olaylara basıl yaklaşmamız lazım

  1. Bence 20 yaşına kadar olan erkekler için değil bu site. En azından kız erkek kısmı. Ben hep 20likleri ve üstünü düşünüp yazıyorum, sizlere uyarlamıyorum.

 10. Oyunu iyi oynarsanız , lider olursanız , biraz yolunuza ,işinize , kendinize vakit ayırırsanız gelişmek için , yani işin özü kendinize değer verirseniz siz numara dilenmek zorunda kalmazsınız.
  Genelde kadınlar kendisi dur seni uğraştırmayım diyip verir. Ne zaman numara istesem reddedildim. Ne zaman akışına bırakıp sohbet etsem kendisi verdi numarasını hatta çoğusu ulan allah allah nasıl olmaz benim no sende dedi aldı kendi yazdı.

 11. 1 ay önce netten tanıştığım Kız beni aradı
  görüşelim dedi…
  “benim memleketime gelince ara görüşelim demiştim”..
  işteyim yarım saate gelirim dedim. Dediği yere gittim…
  Arkadaşımla görüşüyorum… çıkınca ararım seni dedi..
  Ben eve geçtim ararsa da gitmem aramasa da diye…
  ARAMADI…
  Zoruma çok gitti…
  nextlesem haksız mıyım?
  İnstadan silmek telden silmek vs yapayım mı?

   1. Buna küfredilir de zoruna gitmesine gerek yok. Ama ben size söyleyeyim o karı oraya gelip çaktırmadan KEREM’i görüp vazgeçmiş bile olabilir. Bana olmuştu bu.

     1. Siberden buluşmuştuk. Kafede ilk o oturuyordu. Fotosunu görmüştüm ama o ofotoda çok açılı olduğundan gerçekten yüzünü görsem 100% tanıyamam. Neyse o önce beni görmüş olmalı benim o tarafa bakmamla hemen kitabına gömüldü. Ben de Allahtan olayı anladım kızı tanıdığımı farkettirmeden uzağa bir yere sirtımı dönüp oturdum. Ama kızın da o olduğuna emin değilim. Neyse kızı aradım ve ben kafeye gidene kadar mesajlaşıp konuşabildiğim hatun telefonu sonradan hiç açılmayınca anladım o olduğunu. Zaten ben arkam dönükken kaçmış 🙂

      Bak ben bunu hiç yapmam. Bazen öyle hatunlarla buluşuyordum ki o fotoya o tipi vermek için ne yapmışsa artık. Gıkımı çıkarmadan ayıp olmasın diye oturup 1 saat muhabbet ediyordum. Amlarına koyayım ben onların bazı hatunlar öyle kaçarak çok ayıp ediyorlar 😀

      Bunla beğenişmezsek diye 2 saat sonra bir başka kızla randevulaşmıştım ama o iyiydi.

    1. Yok bu olmadı da 🙂 bunu ben bir defa başka kıza yaptım.
     KIZLA buluşcaz… kız numara vermiyor… ben instadan yazıyorum buluşacağımız kafeyi yanlış anlamış izah etmek için telefon ver diyorum vermiyor…
     Velhasıl
     Ben kafedeyim gel dedim…
     Uzaktan izledim..
     kız Cafeye girince işte siyahlı sen msn gibi bişeyler dedim…
     Evet dedi..
     Gördüm seni görüşmesek de olur dedim..
     Çok zoruna gitti kızın. Ben de intikam almış oldum :))

     1. Sana hatunlar nasıl koyuyorsa artık hıncını böyle aptalca “intikam”larla almaya çalışıyorsun. Alamazsın. Koydurmayacaktın. Kızlar ne yaparlarsa yapsınlar seni duygusal olarak sarsamamalıydı.

  1. Söyle hadi Mahmut Allahsızı söyle nextlemekte haksız mıyım?

   Hocam sen saymayı mı bilmiyorsun? Gittiğin yere yarım saatte gelecekken ekmiş (1) ve sona ararım deyip aramamış (2). Mucize sayıyı bulduk. AMMA zaten bu saygısızlıktır sayıya da gerek yok. Zorunuza gitmesin arkadaşlar kızlar ekerler. Bu yalnız fena ekmiş.

   1. Ben yarım saat sonra gelcem dedim. O beni bekliyordu güya.. gittim adi kız başkasıyla görüştüğü için beni ekti.. ayrıca 2 DEFADAN SONRA NEXT olayı mantıklı…
    1. DEFA REDDETMESE HAFİF SAYILACAĞINI DÜŞÜNÜR
    2.DEFA REDDEDİYORSA SENİ TAKMIYOR DEMEKTİR.

   2. Kız şimdi mesaj atmış beni niye sildin diye…
    Rahatladım biraz.
    Deplasmandan 3 0 değil de
    2 0 mağlup dönmüş gibiyim 🙂

  2. ” Zoruma çok gitti…
   nextlesem haksız mıyım?
   İnstadan silmek telden silmek vs yapayım mı? ”

   Yak bütün fotoğrafları – Tarkan.

   Seni kandırdığı oyaladığı ortada , egon sana diyor ki ya ben hatalı isem?
   Değilsin , bir insan seni fazla düşündürüyor ise , o insanda kesin bir yalan vardır.
   Next station.

    1. İğneyi başkasına batırmanın sana pratik bir yararı yok ki. Tüm kadınların değişmesi mi daha olası senin değişmen mi? Ya da hangisine senin gücün ve ömrün yeter?

   1. Bir insan seni çok düşündürüyorsa o insanda kesin bir yalan vardır…
    Hikmetli bir söze benziyor.
    Cidden çoğu durumda anahtar işlevi görecek bir söz…
    Bunu düşüneceğim.

  3. Cidden bazı kızlar var ve amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar sdfhjk hatunlar çakar kardeşim. Hatta bazıları öyle bir çakıyorlar ki kendine gelemiyorsun. Cidden çok ayıp ediyorlar:)

  4. Kızı takmaman engellemenden daha etkili olurdu, duygusal sağlamlık sonuçta.
   Ben de eski zamanlarımda fotoğraflarını yakarak tepki göstermiştim 😀
   Shit test saysaydın belki başka bir yere davet eder fuck close ile kapatabilirdin neyse sağlık olsun takılma bir kıza

 12. Gerçektende öyle aslında ve bunuda belirtmek lazım bazı insanlar burada görüp okudukları yazıları direk kendi hayatına göre şekillendirip hata yapabiliyor özellikle benim içinde bulunduğum kısım ve yorumlarda da bu tür şeylerle karşılaşıyorum ama en azından bu yaşta bile bu bilgilerede sahip olmak gerekli bize “acaba öyle mi?” bakış açısı kazandırıp kendi felsefemizin yapı taşlarını oluşturmamıza yardımcı oluyor

 13. Yazı için teşekkürler.
  Söylediklerinin büyük çoğunluğuna katılıyorum.Bunu shit test olarak görememem duygusal gücsüzlüğümden kaynaklandı.Uzun suredir kendi duygusal gücümü yetersiz bulup test ediyordum kendimi ama dillendirmemistim burada ama senin kalayı çekmen ile bir güzel akıllandım gibi.
  Elden hb 8 bir hatunu kaçırdık ama bu saha raporundan öğrendiklerim kaçan hatundan daha değerli.Sorun değil yeni denizlere yelken açarız ama bu gereksiz next ve duygusal güç üzerine yoğunlaşıp daha ustalasmam gerekiyor.Kendimi sadece “acemi” olarak görüyorum.Uzun suredir buradayim ve icsellestirdiklerimle cok yol katettim , çogu şeyi deneyip başarılı oldum ama arada boyle zayıflıklarım olabiliyor. Fark edip daha güçlenmeye calısıyorum.
  Kıza orada cevap yazmamamda ki amaç; kızı sildikten sonra mesaja cevap verip yüzsüzlük yapmak istememekti.Kısaca silmemeliydim. Gereksiz next etmem shit testten geçememek ve duygusal güç zayifligi imis.Ben kizlarin mesaja cevap yazip/yazmamasini hic shit test penceresinden bakmamistim.”Bundan shit test olur mu ?” diye dusunmedim hic.
  Oluyormuş.
  Söylediklerini tek tek not alıp sindirmeye baslıcam abi tesekkür ederim söylediklerin icin.Bu arada daha once okumusumdur ama gene tekrar etmek istiyorum.Sitede “Duygusal Güç Geliştirme” ile alakali yazilarini linkleyebilir misin pratik yapayım.

  1. XI. Mantıksız bir şekilde özgüvenli ol

   Seviyeniz ne olursa olsun, hayatı özür dilemeden ve mazeret üretmeden arşınlayın. Sizin objektif olarak bir kadının tavlayabileceği en iyi erkek olmamanız farketmez; önemli olan sizin kadının elde edebileceği en iyi erkekmiş gibi düşünmeniz ve davranmanızdır. Kadınlarda, erkeklerin korkaklıklarının kokusunu alacak, köpeklerdeki gibi, bir burun vardır; bunu onlar için daha da kolay hale getirmeyin. Kendine-güven, garantili ya da değil, kadınlarda itaatkar davranışları tetikler. İrrasyonel bir kendine güven size rasyonel bir yenilgi kabulünden daha fazla am getirecektir.

   Amcığın 16 Buyruğu

   Adına takılmayın kırmızı hapın en önemli metinlerindendir. Bu metni iyi belleyin ve yaşayın.

   1. Ya hocam mesela bilardoda batakta okeyde pek oynamışlığım olmadığı için kızlar bile benden iyi oynuyor ve ben de arada bir kendimle dalga geçsem de bozuluyorum bu kötü oynamama 😀 işte o durumlarda deli gibi özgüvenli davranmak nasıl olucak, bu tarz küçük durumlarda da mı özgüvenli olmak kastediliyor yoksa önemli işleri başarabilecğimiz inancı konusunda mı? Çünkü bu küçük örnekte olduğu gibi bazı ciddi meselelerde de başarısızlığa uğruyoruz ve o durumlarda da özgüvenli bi şekilde davranmak belki de absürd bile kaçabilir.

  2. Benim kız geç cevap yazdığındaki taktiğim basittir. Kız bana 23 saat sonra mı evet olabilir dedi? Ben de bir 23 saat sonra “tamam, o zaman bla bla …” diye sanki 5 dakika arayla mesajlaşmışız gibi yazarım. Kız 3 saat sonra mı yazdı ben de 3 saat sonra … 😀

   1. Abi onun aynisini bende uyguluyorum ve cok etkili bir hareket gercekten 😂 Oralarda hic problemim yok. Ilk adım , muhabbeti ısıtma , bulusma asamasına geçilmesi hatta f-close ile kapanısla arada yaşıyorum.Oyunum iyi sonuca cogu zaman ulasabiliyorum fakat yukaridaki bahsettigin ufak tefek beynimin icindeki sorunlar beni geriye ariyor.Duygusal güç zayıflıgı,bazı shit testleri yakalıyamayıp next ile cezalandirma dusuncesi gibi zayıflıkları bir kenara bıraktıgımda daha da iyi olacagima inaniyorum.Dediklerini aynen uygulayacagımdan şüphen olmasın

   2. Bu kısım net ve çok doğru.
    Bir dönem şöyle bir farkındalık kazanmıştım. Birkaç çok güzel ve farklı hatunun ki -beynim o güzelliklerini nasıl ilahlaştırdı ise don juan gibi erkeklerle seviştiğini hayal ediyordum- Ki şükürler olsun oldukça iyi durumdayım görsel olarak. Sonra birlikte oldukları patates çuvalı kılıklı beyleri görünce bi küfürü bastım. Bu birkaç farklı erkeğin o dönem farkettiğim tek bir ortak özelliği vardı . Herifler rahattı . Bu hikaye çok eski tabi ve yıllarca bunu özümseyip durdum. Yani sen Gym e düzenli gidiyorsun mesleğin işin iyi kötü güzel bir görüntün var ve birçok şeyde bir yolu tutmuşsun erkek olarak. Fakat bir kadının bu gibi triplerinde dağıl bunal stres çek olacak iş mi ? Ya bir düşünün en azından Gym bile yapsanız, bu bile bir eylem planı. Kaç kadın düzenli spor yapıyor bir düşünün lütfen. Değerlisiniz . Ve unutmayın üst kimliğiniz Önce ‘ ERKEK OLMAK’

 14. bütün kültürümüz satın alma iştahı ve karşılıklı olarak fayda sağlayacak bir değiş-tokuş fikri üzerine kuruludur. modern insanın mutluluğu, mağaza vitrinlerine bakarken duyduğu heyecandan, nakit veya taksitle gücü yettiği kadar satın almaktan oluşur. diğer insanlara da buna benzer bir gözle bakar.
  diyelim ki bir pazarlığa oturuyorum; söz konusu obje sosyal değeri bakımından cazip olmalı, aynı zamanda, açık ve gizli kaynaklarımı ve potansiyellerimi de göz önüne alarak beni istiyor olmalıdır. böylece iki insan, kendi değiş-tokuş değerlerinin sınırlarını göz önüne alarak, pazardaki mevcut en iyi objeyi bulduklarına inandıklarında birbirlerine aşık olurlar. çoğu zaman, gayrımenkul pazarında olduğu gibi, ileride geliştirilebilecek olan gizli potansiyeller, bu pazarlıkta önemli rol oynarlar.

  pazar anlayışının hüküm sürdüğü, maddi başarının öne çıkan bir değer olduğu bir kültürde, aşk ilişkilerinin de mal ve iş pazarındaki değiş-tokuş modeliyle aynı modeli takip etmesine şaşırmak için pek bir neden yoktur.”
  Erich Fromm – Sevme Sanatı (ekşi sözlükte yin çevirmiş sağolsun).
  Şimdi bu durumu ister sevin ister sevmeyin, eleştirin ya da çok beğenin modern endüstri toplumundaki insan ilişkilerinin şekli bu. Bunun böyle olduğunu görürseniz kimseye bozulmanıza, küfür etmenize vs gerek kalmaz. Kendinizi ona göre konumlandırıp bir strateji belirlersiniz. Endüstri toplumu yıkılır yerine yeni bir düzen inşa edilir (ki muhtemel) o zaman da ona uygun konum alırsınız veya tamamen hepsini reddedip doğada düzenden ayrı yaşarsınız misal.

 15. Abi on defa yazdım, ben bir numara olmak istiyorum demedim. Benden önce düşündüğü birisi olduğu için mi ayak yapıyor dedim. Merak etmemin hiçbir anlamı ve gereği olmayan bir şeyi merak ettim. Ayrıca bu raporda olduğu gibi kız bana yaklaşık 1 gün kadar sonra cevap verdi ve bende -ben kızın önceliği değilsem nextlerim- gibi bir şey söylemedim, düşünmedim. Kız beni sonradan reddederken de 3 paragraf yazı yazmıştı, demek ki az çok maskülin bir profil çizebilmişim. Tabi bunu sana kanıtlamamın zerre kadar önemi ve anlamı yok, bu şahsımla ilgili. Sadece kalas sıfatını benim için kullandıysan (ki muhtemelen öyle ve ben senin stres topun değilim) bil istedim.

    1. Birader şurada yazılanları kişiselleştirmeyin yaa. Bunlar bireye değil, harekete yönelik eleştiriler. Bireyin zihniyeti değil hareketin zihniyeti kalas. Bu arada Mahmut hocam benim bi sorum olacak bi iki yerde okudum merak ettim.
     Date’de Kadınların kendini övmesi ben sana layık bir kadınım mesajı vermek için bilinçsizce kullanılan bi ıoı şeklinde yorumlanabilir diye. Senin tecrübelerin bu yönde mi, sen nasıl yorumluyorsun?

 16. Ben de aynı şeyi Tinderda yaşadım.
  Hb6lık bir kızla eşleşmiştim Tinderda 6. Hissim sen Xlisin diyor(herhangi bir memleket) doğru mu tahmin dedim tahmin oyunuyla girdim.
  Sonra havadan sudan muhabbet ettik ama cevaplarıma çok geç cevap veriyordu ve Tindera girmeyi hep unuttuğunu söyledi.Bunu fırsat bilip gidelim o zaman buradan diyip numarasını istedim verdi.Sonra mesaj attım uykum var dedi çok konuşmadık.Ertesi gün yine muhabbet ettik işte burada yeniyim sen buralısın ne okuyorsun gibisinden en son bir soru sordum soruma cevap vermedi mesajımı bile açmadı.
  Diğer gün en son mesajımı açmayan kız kör oldu 🙂 dedim yine açmadı mesajı 5 6 saat ben de numarasını silip eşleşmeyi kaldırdım tinderdan.Bu arada kız Hb 6 olmasana rağmen ınstagramda 3.5k takipçisi vardı.
  Neyi yanlış yaptım bilmiyorum bir de Tinderda hep arkadaşmış gibi muhabbet ediyorum ama birazcık Cinsel tınıyı arttırabilmem lazım bütün Tinder yazılarını okudum ama bu konuda bir şey bulamadım Mahmut Abi.

 17. Next için illa ki bir buluşma teklifi reddi vb. olması gerekmiyor sanırım. Yani mesela diyelim kıza yazıyorsun ama geç cevap veriyor ve sadece sorduklarına/söylediklerine cevap var, soru vb. yok, konuşmanın devamını getirmiyor. Next?

  1. Orada nextten ziyade forget olması lazım. Yani ben bekarken aynı anda 3 – 5 kızla yazıştığımdan kendini yeterince hatırlatmayanı unutuyorum. Nexte bile gelemiyorum, diğer hızlı yazışmalardan hatunu unutuyorum 😀 En doğal ve iyisi budur … Nextten iyi.

   Bir de ben saygısızlık değil de cevapsızlıktan konu ilerlemeyen hatunu silmem, engellemem. Bunlardan bir havuz oluyor ve bir ikisi illa geri geliyor ya da arada profilinde bir şey değişirse takılasın geliyor. Neden siliyorsunuz anlamıyorum, silmezseniz dayanamayıp mesaj mı atacaksınız?

   Eğer silmeyi kıza ders vermek için yapıyorsanız dediğim gibi NEXT cezalandırma ya da tatmin taktiği değildir. Pratik zaman kaybetmeme taktiğidir.

   1. Çok doğru. Atın kenarda dursun. Telini alıp 6 ay sonra bi vesile çatır çatır birlikte olduğum birçok kadın var. Hem üstelik saygısızlık mı ettiğini düşünüyorsun! Duygulara çok fazla anlam yüklemeyin. Bilinçli eylem en iyisidir.Duygusal eylem tökezletir.

 18. Yukardaki saha raporu atan arkadaşta yazmış , inst. açılış yaptım samimi cevap verdi 3 5 dk da cevap verdi kısa bi tanışma faslından sonra , cuma akşam 8 de bir yerde buluşup bir şeyler içelim yazdım diye. Yani ben anlamadım çirkin kızlara mı yazıyorsunuz nedir arkadaş bana hiç bu kadar sıcak davranmıyorlar hatta bakıştığım kızlar bile, ki bu arkadaşın ki olası biraz, ama şöyle adamlar var yolda kıza yürüdüm kız 8 8.5 sonra telefonu nu aldım vs. havalarında. Ulan sen mystery misin o kadar güzellikteki kızı o kadar kolay tavlıyorsun… yani bende yürüyorum aktif ama böyle 8 ve üstü tavlamak çok zor lan . Bu kıza yürüyen az erkek vardır çoğunun götü yemez ama bin tane erkek vardır kıza hayvan gibi bakan, senin bunu bu kadar kolay düşürmen zor . Daha dün 8 lik kıza neil straussun” eski sevgilisiyle arkadaş olan bir erkekle sevgili olurmusun? ” vs. açılışı yaptım ki ucundan az biraz batırmış olabilirim ama en son muhabbet şuraya geldi adlarını sordum ” adımızı bilmene gerek yok, soru sordun bizde cevapladık” dedi. Yani kırmızı hap okuyorsak 8 ve 8 in altında birine yurümek açıkçası beni heyecanlandırmıyor yani en azından 7.5 olsun bari, o kadar yazı oku,pratik yap, çalış ama git o insta dan veya youtube tan izleyip te ağzının suyunun aktığı kızlara değilde şansının yüksek olduğunu düşündüğün hb 5 e yürü, açılış yap. Yani ben 8 lik kızlarla takılmazsam kendime olan saygım biter lan zaten kadınlar güce dominantlığa aşık değil mi?( TRP nin bana ögrettiği ve kattığı bir şey varsa bu da kesinlikle kızlar için spor yapılmamlı onlar için duygusal güç, veya para , statü icin bir seyler yapılmamlı sadece bizler insanız ve bu dünyadaki tek kural güçtür ve bizim de ona ulasmamız lazım öyle ya da böyle, kadınlarda güce karşı çekim hissederler yani aslında kadınlar için değilde kendimiz için yapmalıyız biz buyuz ve en güçlü biz olmalıyız .kadınlar da bu işin pusulası gibi birşey aslında ,mesela kaslı erkekten çoğu hoşlanır sende kas çalış ama kızlar için değil , onlar para sever sen de para kazanmaya çalış , özgüven severler dövüş sporu yap diksiyon hitabet dersleri al vs. Ama onlar için değil sadece kadınlar güçlü kişilere çekim hisseder ve senin hayat amacın da bu zaten onlar bizim değerli pusulalarımız aslında , daha güçlü olmak bir erkeğin kaderidir eğer ki bunun için uğraşmıyorsa güce ulaşacak iradeye sahip değil ve bu yolda çok acı çektiği için bırakır bu işi ama iradesini gelistirmelidir aslında ve yavaş yavaş olması gereken insan olduğunda işte o zaman iradenin tadını alırız koşulların değil senin iraden ile yapılmış senin seçimin doğrultusunda bir hayat artık arabesk şarķıların melankolinim vs. tür duyguların anlamsız olduğu bir dünya ,senin mutluluğun .yoksa olay şuraya geliyor ben kadınlar için bu kadar şey yapınca kendi karakterimden ödün verince zoruma gidiyor ,olamdığım biri gibi olmaya çalışmak vs.) Ee eğer ki 8 lik tavlayamıyorsan hala eziksindir ve sizi hala kabul etmiyorlardır bunu kendinize sorun etmelisiniz ben neden gücsüz biri ezik biriyim 8 lik kızlarla yatıp kalkıp eğlenemiyorum diye ama kızlar icin degilde siz yeterli olmadığınız için kafaya takmalısınız. (sonuçta onlar maskulen erkeklerle yapar bunu sizde yoksa yapmaz demekki hayat gayemiz olan güce daha yeterince yaklaşamadın , hayatta güçlü biri değilsin halbuki bir erkek olarak senin olman gereken bu… ) ben böyle mutlu olmanızı anlamıyorum
  Bir de Trp okuyorsunuz nerde burda ben yeterliyim çerçevesi ,özgüven, kendini olduğundan daha yüksekte görmek vs. Eğer böyle olsa çok güzel olmayan kızlara yürümezdiniz herhalde . Bu saha raporları doğruysa güzel olmayan kızlara yapıldığına eminim çünkü asagı yukarı benim seviyemde görünen adamların bu kadar kolay kız düşürmesi açıkçası zor görünüyor.

  Bilmiyorum Mahmut abi bu konuda ne düşünüyorsun ama benim şahsi fikrim..

  Bir de mahmut abi TRP ile tanıştığından bu yana okuyupta yararlandığın kaynakları yazabilirmisin rica etsem. Mesajlarda yazdığınız sosuave dj bible veya tom torero, neil strauss, mystery, Rollo Tomassi , dışında bu blokta adı gecmeyen varsa biraz onlardan da bir şeyler kapmak için.

  Abi birde bu gruplu kızlardan nasıl numara istenir hedef kişisinden .Bir ara neym yazmıştı bir bahaneyle alın diye ama bahane verince de olmuyor bir kez işe yaradı ama o da not muhabbeti yapıp kampüsteki gruplu kızdan almıştım .. güzel kızlar tek başlarına dolaşmıyorlar bir türlü yaw, ya yanlarında fino ları oluyor ya da kız arkadaşları .

  Şimdiden teşekkürler abi…

  1. Dostum sen önce kafa yapını degistir , kıskanç erkek hegomanyasından çık öyle konuşalım seninle.Zihninin uydurduğu inanmak istedigin şeylere inanıyorsun.Benim sadece “kriter”lerim vardır.Olması gerekende budur.Sen kendini sadece Hb8 üstüne yazarim ancak onlarla muhattap olurum onlari elde ederim kafasındasın ama elde edemedigin bangır bangır bagiriyor kelimelerinde.Tanımadığınız , görmediginiz kişilere bok atmaya ne kadar meraklısınız? Bu metinden çıkardıgın sonuclar bunlar mı ? Adam benim hatalarımı bagira bagira yüzüme vurmuş ben düzeltmek icin notlar aliyorum telefonuma senin düsündüklerin ne ? 😂 Bu arada içinde kalmasın ben açılış yaptiğim zaman samimiyeti belli bir seviyeye getirip yukaridaki gibi buluşmaya cagiririm.Yukarida ki istisna olay haric digerleriyle genelde hep bulusurum , takılırım.Çoğu yedeğe atılır yada olmaz.Bazıları oluyor yatağa gidiyor.Oyun bu yani anladın mı ? Her kuşun eti yenmiyor.Yukarıda bahsi geçen kızın 1.5k takipcisi var hayalini kurduğun hb5lerden değil yani.Takılmayın böyle şeylere burdaki yazıları okuyun ve oyununuzu oynayın.İyi olan kazansın. Herkese bol şans.

 19. Yapma yaw seni kıskandığımı çok mu belli ediyorum, kaç gecedir senin hb 5 lerle yaptığın seksleri düşüne düşüne harap oldum marthez.
  Kardeşim sen kaç yaşındasın ? Kıskanmak falan dan bahsediyorsun. Çocuk musun sen?

  Oradaki yazıları okuyup karşıt argüman kurmak yerine benim karakterimin falcısı kesilip beni bana anlatıyorsun….
  Orda yazdıklarıma ithafen tek bir şey yazmışsın onu da yanlış anlamışsın…

  Doğru oku doğru yorumla….

 20. “İkincisi, kırmızı haplı isen mesajdan sonra kız kendini hatırlatana kadar yatırımın sıfır olacağından next pratik değil”

  Aga şimdi, ilk görüşme teklifi havada kaldıysa, hiçbir şey olmamış gibi bir süre sonra ikinci teklifi mi yapıyoruz? yoksa kız kendini hatırlatana kadar başka deneme yapmıyor muyuz?

 21. Emeginiz için minnettarım…
  Sormak istediğim şey şu: “Emoji kullanmalı mıyım sohbet ederken?” (Aşırı kullandığımı fark ettim) Yani bu fazla açık mı olur? (Gizem yaratma açısından)

 22. Şimdi başımdan geçen olay şu: üç gün önce bizim üniversitedeki kızlardan birine yürüdüm ve numarasını aldım, sonra bir mekana davet ettim ve geldi. Ama başka birisi de geldi ve kızla konuşmaya başladı. Adam tip olsun boy olsun kas olsun oyun olsun benden daha iyi yani ikimizi yan yana koysanız bana artı olacak birşey bulamazsınız haliyle kız benden çok onunla ilgilenmeye başladı. Bir iki atak yapsam da baktım ki bkızın radarından çıkalı asırlar olmuş tuvalete gideceğim bahnesiyle oradan ayrıldım. O ikisi de ne yaptı bilmiyorum. Sonra da kızı her yerden engelledim. Üniversitede birkaç kez karşılaşsak ta birbirimizi görmezden geldik. Allah’tan aynı sınıfta değiliz

  Direkt nextlemek le doğru mu yaptım bir de hiç koymadı bana yani tuhaf bir şekilde. Normalde yenildim mi kavga çıkarırdım her konuda ama bu sefer yenilgiyi kabul edip gittim kıza da hiç sormadım neden böyle yaptım diye.

  1. AMOG her zaman varoldu ve olacak. Oyunun bir parçası, kendisi ile yaşamayı öğrenin. FAKAT iki büyük hatan var :

   1 – “Adam tip olsun boy olsun kas olsun oyun olsun benden daha iyi” … Bunu söylemen çok sakat zira öyle olsa bile sikerim ve ben yeterim demen lazım.
   2 – Asıl hatan kızı engellemek. çerçeveyi korumak yazısını oku.

   Kızı orda bırakıp gitmen doğru. Seninle gelen ama başkasına göz kırpan kızı başka erkekle kapışmaya değmez. Olaya yenilgi demen yanlış. Kızın uğraşmaya değmeyeceğini görüp gitmeliydin. Eğer adamın varlığında ezildin ve kızı kaptırdığın ödül olarak görmeye devam etti isen evet yaptığın hareket doğru olsa da yapış nedenin çok yanlış.

   Kız adamla mı geldi?

   1. Kız adamla gelmedi, muhabbet ederken adam birden gelip kızla konuşmaya başladı başta kız siktir eder diye düşündüm ama bunların sohbeti daha da koyulaştı kız da shit test attı adam da geçti sonra ben birkaç atak yapsam da sanki ben yokmuşum gibi davrandı. Anladım ki ne yaparsam yapayım kız beni umursamayacak gittim oradan.

    Eğer kız ataklarıma karşılık verse sonuna kadar götürürdüm işi kaybetsem de çok dert olmazdı sonuçta her kız bana hasta olmak zorunda değil.

    Bir de AMOG neyin kısaltmasıydı hocam?

    1. AMOG – Alpha male other guy : Alfa erkek diğer eleman demek.

     Eğer kızı orda sessizce bırakıp gitsen ama engellemesen sana linklediğim yazıdaki şey olabilirdi. Engelleyince olma ihtimali sıfırlanmış. Ama o yazıdaki hatunu Hank zevkine sikti zira kız başından ne materyali olmadığını göstermişti. Kızın senin çağırdığın yere gelmesi ama sen yokmuş gibi davranması hem sayfısızlıktır hem de kızın karakterini ele verir. Senin 2. planda olman değildir.

     Ben de olsam oradan kalkar giderdim ama kızı adama kaptırdım ve yenildim düşüncesi aklıma gelmezdi.

  2. Kalkıp gitmenin de bir üslubu var. Küstüm oynamıyor der gibi yapıyorsun, yapma. Oradan ayrılmak en doğru hareket ama tuvalete gidip dönmemek çocukluktur. Nesin sen anaokulu öğrencisi falan mı?
   Kızın amında değilken birkaç gün arkadaşlarıyla hakkında konuşacak taşak malzemesi vermişsin. Aferin. Swh
   İkincisi engelleyerek sıçıp sıvamışsın. Pasif agresif davranış maskülen değil pasif ibnelere ve kadınlara has bir özelliktir. İbne veya kadın değilseniz böyle davranmayın. Swh
   Şimdi arkandan iyi dalga geçiyordur diğer amcıklarla. Ama sen buna takılma. En azından buna takılma.
   Diğer adamı da öyle bir anlatmışsın ki sanki gözün kalmış. Bir erkeğin başka bir erkeği bu kadar güzel anlattığına her zaman denk gelmiyorum. Mahmut abinin de dediği gibi ben sikerim ve yeterim düşüncesi yeterli.

   1. Ona ne kızın ne konuştuğundan? Bir şey söylemeden kalkıp gidilebilir. Kız ne düşünür, eğlenir mi diye kızı neden merkez alsın? Ben olsam ben de bir şey demeden çıkardım kız nereye gittin diye mesaj atarsa da birine takıldım çıktım derdim.

    Ne kadar da çok takıyorsunuz sizin için zerre önemi olmaması gereken kadının sizinle ilgili ne deyip ne konuştuğuna?

    1. Kızlar birbirlerine görüştükleri adamın yatakta ne kadar iyi olduğu ne kadar etkileyici olduğunu falan anlatır sen Tayland’da tanıştığın bir kızı siklemezsin ama aynı üniversitede okuduğun kızın senin çevrendeki kızlara ne anlattığını eğer elini sikmek istemiyorsan önemsemek zorundasın. Oğuzhan diye bir çocuk vardı kızlara böyle atar gider yapardı çocuk tüm okulda taşak malzemesiydi. Kalkıp gitmek en doğrusu ama onun da bir üslubu olmalı. Tuvalete gidiyorum diyip kaçmak ne iyi ki Hande ataizi gibi tuvaletin penceresine sıkışmamış hdjdkgh

     1. Anlamadım çevrenizdeki kızlar ve onların çevresi sizin tek av sahanız mı ki onların anlattıklarına göre elinizi siker hale geleceksiniz? Rezil olun kim takar demiyorum da bunlar kapalı ve küçük çevreler.

      Nasıl gittiği gereksiz ayrıntı, AMOGdan etkilenmesi ve kızı engellemesi asıl mesele. Yeri gelmişken acemilere kendi yakın çevrelerinde avlanmanın sakat olduğunu hatırlatayım.

 23. Saha Raporu :

  Yazdıklarınızı harfiyen uyguladım, Mesela bir kıza mesaj attığım da kız dönmediyse 2. mesajı atmıyorum. Hele de o 2 tane mesaj atmaz ise 🙂
  Geçen gün birisiyle karşılaştık. Konuştuk falan Sosyal Medya hesaplarımızı birbirimize verdik. Kıza “Marina” dedim.
  Gördü ve cevap vermedi. Bu beni biraz sinirlendirdi 🙂 Sen kimsinki benim mesajıma cevap vermiyorsun kappe falan diye kendi kendime söylendim. Sonra dedim ki Mahmut hocam, Tipiniz ne kadar iyi olursa olsun her kız size vermek zorunda değil demişti 🙂 Düşündüm demekki bu kızın önceliği ben değilim. Kendimi bozmadım ve hayatıma normal şekilde devam ettim (Bu kız bana cevap vermedi ben tam bir sokuğum gibi düşüncelere girmedim).
  Sonra aradan 2 gün geçti, bana mesaj attı.

  Kız : K
  Ben : B

  Bugün 10:45 PM
  K: Hi. (Merhaba )
  K : Do you want to go out today? (Bgün dışarı çıkmak ister misin ?
  K : Tonight (Bu gece)
  B : I dont know. (Bilmiyorum)
  B : Hi (Merhaba)
  K : Ohh ok it is fine Ohh tamam, sorun değil.
  K : Don’t worry (Endişelenme)

  Saha Raporu 2 :

  Bir gece mekanda takılıyorum falan, 2 tane böyle kuzu gibi ayakta biralarını yudumlayan 2 tane çinli hatunu gördüm. Bir anda bunlar çok yalnız. ben bunları yalnız bırakmayayım yabancılık çekmesinler diye düşündüm.
  Direkt aralarına atladım, Selam kızlar, eğleniyor musunuz dedim. Onlarda bir anda “40 YILLIK DUL HATUN GİBİ ” selaam evet çok güzel dediler. Bu ikisinin arkadaş aradıklarını fark ettim. 2-3 nasılsın kelamından sonra gelin birlikte oturalım dedim. Yanımda ise kuzenim vardı. Kızlarla oturduktan sonra, kuzenime para uzatarak bize 4 şarap al dedim. Kızlar ilk başta gerek yok dediyse de şaraplar geldikten sonra bir daha mutlu oldular. Neyse kelamlar falan derken, kızlar ben çok yorgunum. Yarın gelin ve birlikte yemek yiyelim dedim. Janset isimli kız yarın benim işim var dedi. Fakat benim beğendiğim hatun peixuan okunuşu pxy (ben ona pixel diyordum 🙂 ) olur dedi. Saat 6 da şu mekan da ol dedim. Abartısız şekil de söylüyorum. Kız tamam dedi ve ertesi gün saat 5.30 suların da napıyorsun dediğim de bana map atarak yoldayım dedi. Hep onlar mı bekletecek diye düşünerek bilader işim biraz uzadı saat 7 de buluşsak olur mu dedim. Üzgün emojisi atarak olur dedi.
  Herneyse saat 7 de buluştuk. Yemeğimizi yedik falan. Onu yatağa atacağımı hiç belli etmedim. Gel sana şehri gezdireyim falan dedim. Gezdirdim baya falan. Sonra bir bara girdik ve tekila bira falan içiyoruz. Bu sefer janset de geldi. Oturduk takılıyoruz falan. Sonra benim bir arkadaş geldi, takılalım mı dedi direkt kızları görünce. Bende olur neden olmasın kızlar takılalım mı dedim. Olur dedi zaten kızlar, kızlara hiç birşey yapmamışım zevkten dört köşeler 🙂
  Benim arkadaş, kızı sikeceğini o kadar abes şekilde belli ettiki kız onu reddetti. Benim hatunla ben sadece muhabbet ediyorum (Singapurda okuyormuş) Okulu hakkında meslek falan, kız bana yarın benim otelime gelirmisin dedi. Neden diye sordum. Sohpet ederiz zaten sabahın 5i oldu ben çok yoruldum yarın dışarı çıkamam dedi. Tamam olur o halde gelirim nedir otelin ismi dedim. Şu şu otel şu adreste dedi. İşe bak benim iş yerime de 5 dakika mesafe :):) Ertesi gün gittiğim de kız kendini zorla becertti.

  Sizce varmı gelişme hocam 🙂 🙂 🙂

  1. Birincisinde gereksiz kasıp kendi kendini elemişsin. Bu yazıdaki abartı next bu.

   İkincisi iyi ama öyle bir yazıyorsunuz ki yıllarca ezilmiş egonu mu tatmin etmek için seks yapıyorsun yoksa zevk için mi belli değil.

   Singapurdasın sanırım. Güzel yer. 1.5 aydır buradayım ve daha önce de bir iki kere uzun kaldım. Gece hayatı ve av sahası olarak hiç fena değil.

 24. Yakın çevrede avlanmamak lazım ben çok acısını çekmiştim.
  Olayda elemana değil kendine odaklan.
  Senden daha iyi,daha kaslı,bilmem ne
  Kızın konuştuğu kişinin önemi yok,önemli olan senin sıkılman

  Gitmek doğru ama sebep yanlış.Bahane göstermene gerek yok kalk ve yavaşça uzaklaş.Birşeyi gerçekten yapmak istiyorsan yap,ne düşünürler diye bahane uydurma

  Ben olsaydım mekanda olan başka bir kıza açılış yapardım.Eğlenmeme bakardım

  Önemli olan kıza nasıl göründüğüne odaklanmaktansa gerçekten bu olayı umursamayacak kafaya gelmen.

  Bu kafaya gelirsen shit testleri de otomatik geçersin zaten.O test mi bu test mi sorusuna gerek kalmaz.

 25. Merhaba mahmut hocam,
  Bir AMOG la kaşılaşırsak ne yapmak gerekir? .

  Mesela düz mantık düşünecek olursak, alfalık bir kafa yapısıydı ve alfa kafa yapısında da duygusal güç , sağlam çerçeve falan var. Yani kızın yanında bizden daha uzun çok daha kaslı , ve yakışıklı birini ( ki bu durumda ikimizde aynı kıza yürüyoruz) kızın yanında cercevesini sarsıp onda duygu durum degişikliği yaratsak kızı tekrar kazanmak olası mıdır?
  Örneğin: ” steroidi koldan mı yapıyorsunuz yoksa kalçadan mı? “….
  Veya neg atsak kişiye ” gözlerinde çapak var ama temizleme kızlar çapaklı gözlere bayılır. ”
  Ya da en kötü karşıdaki kişiyi sinirlendirmek :” seni geçenlerde bir orta yaşlı kadınla öpüşürken gördüm, sen o jigolo değil misin?”
  Tabi bu durumda eğer çok sinirlenirse göz üzerine yumrukta gelebilir ama sadece,bu gibi püskürtmeler işe yarar mı sormak istedim…
  Veya yukarıdaki durumda siz olsaydınız ne yapardınız?

  1. Bahsettiğin şeyler adamın alfalığından etkilendiğini ve rahatsız olduğunu gösterir. Aptalca olduğu kadar çocukça da.

   AMOGla uğraşmanın aşamaları vardır. Hepsinde adamın AMOGluğundan etkilenmemek gerekir ve bu da adama düşmanca ya da rakibinmiş gibi davranmamayı gerektirir. Arada bir AMOG kızı götürür bir bok da yapamazsınız. Bazen de kızı sen bir yere çıkarırsın ve bir AMOG gelir. Bu durumda kız AMOGa kayıyorsa (genelde tanıdığı biridir) kızın kendini diskalifiye ettiğini düşünüp gidebilirsin.

   AMOG görünce vücut diline dikkat et, senin sırtına veya omzuna vurmaması için elinden geleni yap, konuşmayı domine et (karşındakine aptal aptal saldırarak değil gerçekten zeka ile), kıza yakın ol ve en sonunda da herif yapıştı ise “seninle tanıştığıma memnun oldum dostum” de ve kıza dönüp “hadi gel başka bir yere götüreceğim” deyip kızı al çık. Kız gelmiyorsa da “tamam sana iyi eğlenceler ben başka bir mekana geçmeyi planlıyorum” de çık.

   Bunlar tabii seninde ilk yazman esnasındaki AMOGlar için gerekli. AMOG gelip artık dışarı çıkardığın kıza yazmaya çalışıyorsa “cesaretini takdir ettim dostum ama kız benimle” de ve kızla arasına girip adama sırtını bile dönebilirsin.

 26. Yani aslında liderlerin birbiri ile karşılaşınca tokalaşma ve beden dili olarak birbirine karşı olan üstünlükleri gibi AMOG un sirta ve omza dokunmasını engellicez. Bunun gibi beden dili hileleri..

  AMOG tan kızı uzaklaştırma yapıcaz daha fazla iletişime son vermek amaçlı . ki burda daha önce muhabbetimizin olduğu kızlar için “hadi baska mekana geçelim “veya çocuğa” cesaretini sevdim ama kız benimle diyip araya girmek cocuga arkanı dönmek” yapılabilir peki daha 30 dk konuştuğumuz kıza bir AMOG yaklaşırsa nasıl uzaklaştırıcaz?

  Ve son olarak ta mahmut hocam,
  Konuşmayı domine etmek dediniz buna ornek veririmisiniz, onunla bir kere düşmanca ve rakip klasmanında konuşmayacagız. Ama cocky- funny ve benzeri şeyler de yok mu?

 27. Haşmetli Mahmut ağabey, oyunu doğru oynayarak etkilediğim bir kız, aynı günün akşamında ortak bir arkadaşımızın doğum günü partisinde sıkılınca yanıma oturmak için izin istedi. oturduktan sonra diyalog şu: (bütün repliklerim piç gülüşüyle atılmıştır)
  -50 lira..
  +niçin?
  -benim yanımda bedavadan oturabileceğini sandın?! 😀 (kız güldü ve ben yanımdaki arkadaşımla eğlenmeye devam ettim. bir süre sonra kız beni dürttü)
  +kredi kartı geçerli mi?
  -yanımda pos makinesi taşıyora mı benziyorum?! 😀 (kız yine güldü ve ben yine yanımdaki arkadaşıma döndüm. yine bir süre sonra kıza dönerek sordum)
  -sen bir şey içmiyor musun?
  +ben içip de geldim. (kız geç gelmişti. sonrasında yine arkadaşıma döndüm ve bir süre sonra kız yine dürttü)
  +bira senin mi?(birama yönelerek)
  -evet benim. (cevabı duyunca biramdan bir yudum aldı)
  +içmek için izin istedin mi? şimdi ben senin ağzından içmek zorunda mıyım? 😀
  -doğru ya istemedim(mahcup şekilde)

  sonrasında ben biramı alıp kıza piç gülüşü atarak biranın ağzını iyice silip biradan bir yudum aldım. kıza gülüp arkadaşıma dönüp eğlenmeye devam ettim. kız bir süre sonra çantasını alıp ayağa kalktı ve ona dönmemi bekledi. sanırım nereye gidiyorsun dememi bekledi ama ben ona dönmeyince ”ben gidiyorum” diyip gitti.

  sanırım tepkilerimi cok fazla abarttım haşmetlim mahmut ağabey. eğer bu yorum için bir analiz yapma şansın varsa ben ve aynı durumu yaşayan birçok kardeşimiz için faydalı olabileceğini düşünüyorum. saygı ve sevgi ile kalın…

  1. Bir eğlenen ustalık iki normal muhabbet yapmazsan kızla pozitif cinsel gerilim kuramazsın. Hep eğlenen ustalık yapmaya kalkmışsın. Ama kıza yürümemen yüzünden kız gitmiş. Kızın sana yürümesini mi bekliyorsun?

  2. Buradan edindiğim izlenime göre, hareketlerin çok yapmacık görünüyor. Tamamıyla “görünmek imajı çizmeye” yönelik. Belki gözle görsem farklı yorumlardım ama yazdıklarından anladığım kadarıyla fazlasıyla kasmışsın. Bu karı kız takımının öyle sensörleri var ki, davranışlarının sahte olduğunu hemen seziyorlar. En son bira muhabbeti zaten bokunu çıkarmış.

   1. Eğlenen ustalık kısmını fena oynamamış ama sadece eğlenen ustalık yapmış. Ama bence burada asıl problemi o değil. Asıl problemi kıza yürümemiş hiç. Eğlenen ustalık yapacağım ve o bana yürüyecek gibi durmuş beklemiş.

    1. Dediğin gibi oldu Mahmut ağabey. Ben ”bir eğlenen ustalık, 2 normal muhabbet” kuralını unutmuşum. Kızla yarın aynı ortamda bulunacağız. ”Noldu alıngan kız? :)” modunda mı olmak daha yerinde olur, yoksa umursamamak mı?

 28. Mahmut abi şöyle bir problemim var. Kızlarla konuşurken hakaret kelimesi ettiklerinde erkek adam nasıl davranmalıdır? Şöyle açıklayım mesela üşüyorsun ve üşüdüğün için yerinde hareket edip ısınmaya çalışır hareketler yapıyorsun. Kız da gülerek gerizekalı diyor veya buna benzer bir şey diyor. Bu durumda bu söylemi direkt hakaret olarak mı ele alıp ona göre bir tavır sergilemeliyiz yoksa daha farklı mı bakmalıyız? Ne yapmalıyız?

  1. Sen çok çok acemisin galiba. Türk kızı hoşlandığında eğlenen ustalığa gülerek “salak”, “salak şey”, “geri zekalı” vs … der. Duydun mu doğru yolda olduğunu anlayamayacak kadar tecrübesizsen bunu hakaret sanıp bir de tavır sergileyerek sıvarsan kızcağıza senin erkek sanarak hata ettiğini aslında zerre tercih edilmeyen bir oğlan çocuğu olduğunu göstererek kızın senden hoşlanma yanlışına düşmesini engellersin 😀

   Sorun o kadar saçma ki troll ya da 13 yaşında biri yazmış gibi duruyor.

 29. Mahmut abi en son konuştuğum bir kızla aramda şöyle bir diyalog geçti.
  (Konuşmanın oncelerini atlıyorum, kızı daha önceden tanimiyorum yeni tanıştık ve sadece 20dk falan mesajlastik.)

  B:Çarşamba günü sizin fakültede isim var saat 1 gibi, kahve ısmarlayım sana.

  K:Çarşamba günü saat 1 de okulda olmayabilirim.

  B:Hangi günler okulda oluyosun.

  K:Hergun okuldayım, yarin(sali) 2 saat boş bi vaktim var ondada bi isim var.

  B:Peki, ben çarşamba günü oralardan kahve içecek başka bir kız bulayım. Seninle bi ara iceriz artık.

  K:Sen bilirsin.

  Mahmut abi sadece son cümle için bir şeyler söylemeni istiyorum. Bu şekilde geri ceviren kızlara bu gibi cevaplar vermek nasıldır sence?

 30. Merhaba Mahmut hocam,
  Gece gece aklıma takıldıda , Normalde daygame yaparken tom torero kızların tam önünde durup konuşuyor. Direk yüz yuze ama ben arada kızlarla beraber yüruyorum sizce bu ne kadar dogru ? ilk 1 dk konusmadan sonra çok aceleci görünurse birlikte yürümeyi yeklif edip onunla yanyana yürürken sohbet ediyorum…

 31. Hocam merhabalar genel anlamda birkaç sorum var
  1-6 aylık sevgilimizin telefonumuzu kurcalamaya hakkı var mıdır ?
  2-bir kızın normal zamanlarda harika iken regl döneminde çok soğuk yapması normal midir ?
  3-bu 6 aylık sevgilim sürekli kendimi ona açmadığımdan yakınıp bu nedenle benim ona değer vermediğimi iddaa ediyor trp gereği kendimden çok bahsetmiyorum ..

  Saygılarımla …

  1. 6 aylık sevgilimizin telefonumuzu kurcalamaya hakkı var mıdır ? Yoktur. Benim 1.5 yıllık sevgilimin bile yok. Kaç sene evli kaldım karımın bile böyle hakkı yoktu. Ama bu iki uçlu … O sizinkine bakamazsa, muhtemelen siz de onunkine bakamazsınız ki size göre hava hoş olmalı.

   bir kızın normal zamanlarda harika iken regl döneminde çok soğuk yapması normal midir ? Kanarken bazı hatunlar acı çekerler ve sen de eğer kadın azıcık yüzünü ekşitti mi faturayı kadına kesen ya da ilgi dilenen tipik bir erkek isen sinir bozarsın. O nedenle olağan. Kanamadan sonraki iki hafta soğuk ise sıkıntı.

   bu 6 aylık sevgilim sürekli kendimi ona açmadığımdan yakınıp bu nedenle benim ona değer vermediğimi iddaa ediyor trp gereği kendimden çok bahsetmiyorum .. Benim kişiliğim böyle sana değer vermemekle alakası yoktan fazla açıklama yapmana gerek yok.

  2. 3- eğer bunu çok sorun ediyorsa senden soğumaya başlamış olabilir. kızlar erkeğin konuşmasını istiyor ama ilgileri canlıysa çok da mesele haline getirmiyorlar. dört yıllık sevgilisine kendisini çok açmayan adam tanıyorum, sevgilisi hala yanında.
   2-normal zamanlarda harikaysa regl döneminde nasıl olduğuna takılma. regl olunca sebepsiz yere ağlamaya başlayan kızlar var. regl olmasa bile arada sırada soğuk yapabilir bence. insan sonuçta. robot değil. bi derdi veya sıkıntısı vardır vs. sana bir saygısızlığı olmuyorsa takılmamalısın bence.
   1-hakkı yok. senin de hakkın yok. ama ben uyurken birkaç kere eski kız arkadaşım tarafından telefonum açılmıştı. parmak izli. ben uyurken parmağımı tutup açıyormuş telefonu. dikkatli olmak lazım swh

 32. Yeni tanistigim bir kızla 1 hafta sonrası için randevulaştik, bu 1 hafta da mesaj olayını nasıl oynamalıyım sence mahmut abi arayı fazla soğutmamak mı gerekir yoksa buluşmaya kadar yazismamak daha mı doğru olur.

 33. Uzun süredir blogu sıkı takip ediyorum. Tek tek uygulamaya başladım. Değişimi kanıtlayan birçok olay gerçekleşti. Mahmut abi blogda paylaşır mısın bilmiyorum ama bir yerden teşekkür etme fırsatım olsun.

  Üniversite öğrencisiyim. Hatun 27 yaşında hb si 8. Önceden fitness çalışanıymış. Bu ilk zamanlar aşırı dikkat çekiyor Erkekleri içine düşücek iktidarlar laf atmalar konuşma çabaları. Ben fazla siklemiyorum, konuştuğumuz zamanlar hafiften küstah ve özgüvenli konuşuyorum. Makyaj yaptığı zaman süslü yine geldi diyorum falan. Birgün Instagramdan takip attı. Sonra Dm den mesaj geldi baktım bu ukala senin diğer erkeklerden farkın ne dedi. Bende daha önceden çok kızla beraber oldum her gördüğüme ağzımın suları akmıyor dedim. Oda beyefendi ego abidesi dedi. Bende unuttuğun birşey var yanına özgüveni de ekle dedim. Nereden geliyor bu özgüvenle , ego dedi bende akşam benimle dışarı çıkarsan öğrenirsin dedim. Oda bu kadar hızlı olma playboy dedi. Bende yavaş olunacak yerler farklı hızlı olunacak yerler farklı dedim. Kızda nerelermis oralar dedi. Bende akşam 8 de mekanda olursan öğrenirsin dedim. Sonra çıktım instadan 7.45 gibi tekrar mesaj geldi sakın geç kalma bekletilmekten hiç hoşlanmam dedi. Ben bilerek 8.10 da gittim. Geç kalma demiştim dedi. ( Çerçeveyi korumak için)) Bendei çakılı konuşulmasından hoşlanmam dedim bir daha yapma dedim. O sert erkeğimizde ortaya çıktı dedi. Fark ettim diğerleri gibi değilsin dedi. Bende bu özgüven ve özgüven nereden geldiğini anladın mı şimdi dedim. Aşırı dikkatimi çekiyorsun dedi. Biliyorum dedim sonuna birde piç gülüşü kondurdum. Diyecek birşey bulamadım dedi bu kadar hazır cevap olduğunu bilmiyordum dedi. Bende bilmediğin çok şey var dedim. Neymiş onlar dedi. Vakti var dedim. (Blogdan ögrendiklerim sağolsun eski beta ben olsaydım herşeyi dökerdim). Sonra ben sustum o ailesinden falan bahsetti. Bu gece birşey olmadan o evine ben yurduma gittim.

  Sonra Instagramdan numarasını attı. Hemen yazmadım akşama kadar bekledim akşam tekrar mesaj attı mesaj atmayı düşünüyormusun dedi. Bu aralar yoğunum dedim. Ukala diye mesaj attı. Ertesi sabah wp dan yazdım süslü kahvaltıda ne var diye. Oda zahmet olmazsa gel dedi. Sonra çıktım yemek haneye girer girmez beni kiler gibi yere çekti orda dudaklarımı koparırcasına öptü. Öpüşme kısa sürdü birileri gelir diye kısa kestim dedi. Bende uzunu kısa zamanda gelecek dedim güldü. Geçtim kahvaltımı yaptım.
  Akşam mesaj geldi Sote bir yere gitmemi istedi. Girdim aradan 5 dk sonra yandaki yere o girdi öksürdü bende yukarıdaki boşluktan yanına atladım. Yapmıştım dudaklarına sonra tişört falan çıktı. Kız şaşırdı bu kadar güzel bir vücut beklemiyordum dedi. ( Ağırlık kaldırmanın faydaları) 15 – 20 dk da işimi gördüm.

  Blogta emeği olan herkese teşekkür ederim. Özellikle sana Mahmut abi. Blogu okuyan bütün arkadaşlara da diyeceklerim şunlar arkadaşlar blogta vazgeçmeyin etkisi yavaş yavaş ortaya çıkan şeylermiş bunlar. Ağırlık kaldırmak, maskülin benliği geliştirmek, hafif küstahlık özgüven, herşey zamanla gelişiyor. Fisten çekilirken çok zorlandığı uydusu olduğum kız vardı güya çok seviyordum deliler gibi aşıktım hayatımın aşkıydı falan sonra kırmızı hapları tanıştım okudukça insan geçmişine küfür edermiş ediyormuş. Onetiese hayır yaşasın tabaklar yaşasın tabakçılar( yani biz erkek adamlar).

 34. Mahmut abi, üzülerek bir şeyi farkettimki hb7 üzeri hatunları, özellikle bunlardan bana hayli ilgili olanlarını oneities yapabilme kapasitem hala çok yüksek. Sanırım hb7 üzeri hatunlarda kendimi değil onları ödül olarak görüyorum ve güzellikten ötürü bu az bulunan olarak gördüğüm bana da hayli ilgili hatun oneitis oluveriyor…

  Güzelliğe karşı nötr olmalıyım fakat işte özellikle hb7 üzeri hatunlarda ve bu hatunlar bana ilgi duyuyorsa netice bu oluyor.

  Buna önereceğin bir bilinç veya tavsiye varsa memnun olurum.

 35. Mahmut abi ayrıca, konuyla da alakalı oneitis olmuş hatunu nextlemeye ne diyorsun?

  Nexti niye yapıyoruz? Zamanımızı boşa harcamamak için. Oneitis olmuş hatunla da bir şey olma ihtimali çok düştüğünden bence next edilmeli. Hem gereksiz retten kurtarır hem de zaman kaybından.

 36. Selam, geçenlerde bir yazı yazmıştım bir kızla buluşmam ile ilgili. Ilgi konusuna girer mi girmez mı yinede aklıma takılan bir şeyi yazmak istiyorum.

  Ben KH ile tanışmadan önce de bulustugum kızlar oldu. Bu yeni tanistigim kız tamamen senin anlattığın gibi instagramda 1400 takipçisi olan ve takipçilerinin %80’i fotoğraflarına “çok güzelsin, çok tatlısın, dm bakar mısın” gibi şeyler yazan betalar.

  Ben KH dan once ilk buluşmada hiç cinsel bir atilim yapmazdım. Bu bulustugum kızın elini falan tuttum bir çok gez. Biraz da piç bir şekilde takildim kızla. Ne yaparsın falan diye sorduğunda, genelde kızlarla bulusurum işte gibi cevaplar verdim. Kızla 2 saate yakın zaman geçirdik. Sonra ayrıldık 1 gün sonra mesaj attim ne gördü, ne cevap verdi.

  Benimle buluşmaya gelen kız, elini falan tutturan, hesapları ödeyen ve 2 saat benimle takılan kızın mesaja tekrar dönmemesi ayarı cok mu kaçırdım acaba diye düşündürttü beni. Cok da umrumda değil kızı NEXTledim çoktan. Ama sorun bu olabilirse diğer kızlara bu kadar piç takılmamayi denecegim.

 37. Yaşanılan şehir sahaya çıkmaya izin vermiyor ki. Kalabalık değil, az insan var. Ayrıca gidilecek mekan yok. Hani bir avm felan olsa. Bir şey yapsam direk yayılacak durumda. Şehir değiştirmeyi düşünüyorum.

 38. Yeni tanistigim bir kız var kızla henüz buluşmadım bile. Mesajlasiyoruz , 1 gün önce bana çok sıcak davranıyordu. Hakkımda sorular soruyor falan. Bi gün belirtip o gün buluşalım dedim, o gün isim var dedi bende şaka yollu takılarak o günü pas geçtim. Kıza 1 gün yazmadım diğer gün yazdığımda 1 gün yazmadığım için trip attı (neden bu kadar erken yazdin, diger flortlerinle konusuyosun galiba falan) muhtemelen shit test. Kendimi bozmadan yine şaka yollu savuşturmaya çalıştım ve bir gün daha söyleyip o gün buluşalım dedim. O günde gelemecegini söyleyip o bir gün belirtti buluşmak için. Fakat bu konuşmada hep soğuk ve tek kelimelik cevaplar verdi. Muhtemelen bunların hepsi shit testti. Ben bir kaç esprisi yaptım baktım halen tek kelimelik cevaplar veriyor. O gece için konuşmayı kestim.

  Bu yöntem bu tür shit testleri geçmek için iyi bir yol mu acaba. Kesinlikle kızın soğuk çerçevesine girdiğimi düşünmüyorum. Buluşma gününe kadarda bir şey yazmam galiba

  1. Burada teknik olarak doğru oynamışsın. Orada bir falso yok. İkinci teklifinde günü kabul etmeyip alternatif sunması ilgi göstergesi.

   Ama ruh halin, burada tavsiye isteyen birçok erkek için, doğru açıda değil. Aklınızdan premsesi test etmek hiç geçmiyor – haşa ne haddinize – zira 100% odağınız kıza kendinizi beğendirmek o nedenle de doğru soruyu sormuyorsunuz? Bu kız iyi av mı?

   Birgün yazmadığın için trip atan hatunun “düşük meziyetli yüksek dramalı” ve avlamaya değmeyebilecek bir kız olduğu aklına gelmiyorsa henüz kendini ödül görmüyorsun demektir. Benim ilk aklıma gelen bu oldu. Bu yorumu okuduysanız (yazan da dahil) ve bu aklınıza gelmedi ise durup bir düşünün.

   Kesinlikle kızın soğuk çerçevesine girdiğimi düşünmüyorum. Buluşma gününe kadarda bir şey yazmam galiba Bu yazmam kasıntılarını boş ver. Önemsiz ayrıntı onlar. Önemli olan senin ruh halin. Maskülen ruh halinde isen, ben ödülüm diyorsan, istersen hergün yaz. Muhtaçsan, korkaksan, kızı ne pahasına olırsa olsun istiyorsan istersen 1 hafta yazma.

   Bu falsodan sonra kızın düşük meziyetli / yüksek dramalı olmadığını göstermesi lazım. Zira bu tripler daha kız arkadaş olmadan devam ederse, alternatifleri olan bir erkek, muhtaç değilse, kızı bırakır. Sana da hiçbir şey gibi olmamış gibi davranmanı ama tripler ve soğukluk konusunda tekrarlama varmı bakmanı tavsiye ederim.

   Burada yüzlerce kişi tavsiye istedi ve verdim. Ama gerçekten kendi çerçevenizin sağlam olduğunu anlayacağınız yer, kızı aslında o istese bile bırakabilecek biri olmak. Aç / muhtaç gençliğe imkansız görünse de bunu yaptığınızda ölmüyorsunuz merak etmeyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *