Saha Raporu : Secret’in Day Game maceraları – 2

Hava karanlıktı ve büyük bir caddede pek az sayıda insan vardı. Mağazalar kapanmak üzereydi. Seksiliğiyle caddenin soluk renkli havasını adeta canlandıran çiçek desenli elbisesiyle bir kadın, bir mağazadan çıkıp hemen karşısındakine giriyordu. Derken gidip onu durdurdum. Yarım saat sonra bu kadınla nezih bir yerde oturuyor ve bir şeyler içiyor olacaktık. Çok hoş ve kibar yaklaşmamın onun çok hoşuna gittiğini ve hayatında ilk defa bir erkeğin böyle bir teklifine “evet” dediğini söyleyecek ve şaşkın olduğunu dile getirecekti.

Aslında onunla o ilk 5 dakikalık konuşmamda, kendimi ortaya koyma tarzımla etkilemiştim onu. Onunla ilk konuştuğumda bir ara konu özgüvene gelmişti ve özgüvenli olduğumu söylüyordu. ”Sen sokakta beğendiğin kişilere böyle mi yaparsın hep?” dediğinde. “Eğer sürekli olarak yapıyor olsaydım onun adı özgüven değil, arsızlık olurdu” dedim. Konuşmanın sonlarına doğru açıkçası bir şeyler içme teklifimi kabul edip etmemesine %50 ihtimal olarak bakıyordum çünkü konuşma güzel gitse de yaşı benden bir hayli büyüktü. “Bak sana ne diyeceğim, bir ara görüşüp kahve içelim. Reddetmek çok kolay ama önemli olan yapıcı bir şekilde adım atabilmek” dedim. “Zaten reddetmeyeceğim ki!” diyerek, ”yaz!” deyip gözüyle cebimdeki telefonumu işaret etti. Çıkarıp numarasını aldım.

Yalnızca 3 dakika sonrada onu aradım. “Hadi bir şeyler içelim, neredesin?” dedim. Mango mağazasında olduğunu söyledi. “Ee tamam sen çıktığında hemen kapıda bekle beni, ben de geliyorum oraya doğru.” dedim. Gittiğimde mağazadan çıkmış ve beni bekliyorken buldum onu. Koluma girmesini söyledim. Bana olan tavrı çok hoş ve nazik olduğu için ”Bugün senin gibi güzel bir kadınla kol kola olmak gururumu okşadı ” diyerek ödüllendirdim onu. Oturup bir şeyler içtik. Konuşmamızda kadının bir kız yurdunun müdiresi olduğunu, sanat ve sporla ilgilendiğini öğrendim, vücudunu fit tutmak için pilates yapıyordu. Yarım saat kadar oturduktan sonra, bu gece yurda gitmesi gerektiği için kalktık.

Yürüyerek, ona taksiye kadar eşlik edecektim. Yolda çok daha fazla yakınlaştık. Yolda onun alımlı havası ve seksiliğinden dolayı yol kenarındaki barlarda oturan pek çok erkekten kaçamak bakışların geldiğini fark ediyordum. Bu durumu lehime kullanarak, ”ben kıskanç bir erkeğim, gel buraya diyerek elimi vücuduna doladım, o da benim belimden tuttu ve birbirimize sevgili gibi sarıldık. Artık çok yakındık. ”Çocuksun!” dedi bana, bana hem takılıp, hem de sınamak için, ”Çocukların yapamadığı şeyleri yapabiliyorum!” dedim. Gözlerimin için hınzırca baktı. Belimden tuttuğu eliyle bana çimdik atıyordu. ”Kalite kontrol mü yapıyorsun ?”dedim.  Bu yürüyüş sonunda taksinin önüne geldiğimizde ise, ona sarılarak, yanaklarından öptüm. Gözlerine baktım. Sonra “bir kere daha” diyerek tekrar öpüp sonunda dudaklarına bir öpücük konduracaktım ki bu öpücük gerçekleşemeden kendini çekti.

Bir sonraki görüşmemizde onu arkadaş ortamıma götürdüm. Arkadaşımın merkezi bir yerde evi vardı ve orada muhabbet ediyorduk. Sallanan okuma koltuğunda oturuyor ve ileri geri sallanıyordum. Daygame’den tanıştığım benden 7 yaş büyük kız arkadaşım, alkol kullanmadığı için arkamdaki mutfak tezgâhında kendine kahve yapmakla meşguldü. Biz bayılmaya çalışırken, o adeta daha da ayılmaya çalışıyordu. ”Siz ne zamandır berabersiniz ?” diye sordu arkadaşımın kız arkadaşı. “2-3 gün önce tanıştık” diye cevap verdim. “Hadi canım gidin kandıracak başka birini bulun!” dedi. Sanırım dışarıdan yıllanmış sevgililer izlenimini veriyorduk insanlara.

Nasıl olduğunu sorduğunda sokakta tanıştığımızı söyledim, iyiden iyiye şaşırıp adeta şok olur vaziyette kalmıştı. Kız arkadaşım arkamdaki tezgâhta hala kahve yapmakla meşguldü. Bu söylenenlerden rahatsız olup söze girerek olayın nasıl olduğunu kısaca özetlemeye başladı. ”Evet, beni yolda giderken durdurdu ve bende kahve teklifini kabul ettim”. Kızın tepkisi ise şuydu: “Bana yolda yürürken biri gelecek ve kahve içmeyi teklif edecek, isterse karşımdaki Brad Pitt olsun, asla böyle bir şeyi kabul etmezdim!”. Bir yandan gülümserken, içimden “senin gibi ucuz kaltaklar anlayamaz” diye geçiriyordum ki, kız arkadaşım elinde kahveyle kıza döndü, ben hala koltuğumda sallanıyordum. “Bak hayatım ben yıllarca eğitimcilik yaptım,(eski öğretmendi ve artık kız yurdu işletiyordu) o kadar çok insan tanıdım ki artık görür görmez insanların ne olduğunu anlıyorum, daha önce hiç böyle bir şeyi kabul etmedim ama böyle bir adamı nasıl reddedeceksin ki? O yüzden onunla biraz konuştuktan sonra teklifini kabul ettim.” dedi.

Üstelik bunu söyleyen kız arkadaşım ondan çok daha güzel, alımlı, uzun boylu ve kültürlüydü. Beni böyle anlatmasına bayılmıştım ve ne yaptığını bilen bir adam edasıyla koltuğumda daha keyifle sallanmaya devam ettim.

Artık bir şey dememe gerek kalmamıştı. “Peki, siz nereden tanıştınız?” diye sordum, “biz bir arkadaşım aracılığıyla tanıştık” cevabını verdi. “Aa görücü usulü yani” diyerek golü attım. O gün 3 erkek ve 2 kız bir aradaydık, herkes gülmeye başlamıştı. Sonrasında gece boyunca arkadaşımın kız arkadaşının (ciddi bir ilişki değildi) bana olan alıcı gözle bakışlarını hep üzerimde hissettim. Ben lavaboya giderken, kendi kız arkadaşımla zaman geçirip dans ederken zaman zaman birer adet bana kitlenmiş göz fark ediyor ama onun bakışlarına karşılık vermiyordum.

Bu kadının benim kız arkadaşımla olan hikâyemi dinlemeden önce bu şekilde ilgisini çekmiş olduğumu sanmıyorum. Olay kız arkadaşımın benim nasıl bir adam olduğumu anlatması ve 2-3 günde onu ne kadar cezp ettiğimin ortaya çıkmasından kaynaklanıyordu. Başka bir kadın tarafından seçilmiş olmanın ortaya çıkardığı değer mükemmel bir şekilde değerimi yükseltmişti. Artık geç olmuştu ve günün sonlarına doğru kız arkadaşım lavaboya gittiğinde, lavabonun tam karşısındaki küçük misafir odasına geçtim. Lavabodan çıktığında sadece onun duyabileceği şekilde, “gel buraya” diyerek kız arkadaşımı çağırdım ve kapıyı kilitledim. Herhalde ne yapacağımızı herkes anlamıştır diye düşünüyordum.

İçeride yeterince kaldık. Duş almak için, belime havlu dolayıp tam karşıdaki lavaboya geçerken, onunla ilk defa göz teması kurdum, bana çok pis ve keskin bir şekilde bakıyordu, kız arkadaşımın yerinde olmak istediğini hissetmiştim.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Centilmen Kulübü

Secret kendini daygame ve kadınlarla ilişkiler konusunda kişisel gelişime adamış bir kişidir. www.centilmenkulubu.com sitesinin sahibi ve kendine bu konuda bir misyon edinerek tüm tecrübeleri ışığında yazdığı iki kitabını da bu site üzerinden okuyuculara sunmaktadır.

79 thoughts on “Saha Raporu : Secret’in Day Game maceraları – 2”

  1. Yahu gençler

   Saha raporunu bile tam okumadım ama “kesin yalandır amk”hallerinizden vazgeçin lütfen !

   Her erkeği kendimiz ve çevremiz ile eş değer standartta tutuyoruz

   Çok farklı erkekler ve kadınlar var hayalinizin ötesinde emin olun

   Baskın karakterli ,zeki , oyunu iyi , tipi sağlam insanlar var

   Eleştirmeden önce “biz ne öğrenebiliriz az da olsa bu işten “ diye düşünmelisiniz

  2. yalanın daniskası! day game’de belli bir tecrübeye ve başarıya sahibim ancak bu herif belli ki mahmut abiye reklam parası ödemiş. mahmut abi’nin bu day game’leri yayınlamasının başka bir açıklaması olduğunu sanmıyorum.

  1. Yarrak kürek yorum yapmak istemem, daygamenin yalan olduğunu söylemiyorum gerçek olduğuna inandım. Ama bu betimlemeler felan bana çok feminen geliyor. Biz erkeğiz amına koyim. Buraya daygame tecrübelerini paylaşacaksan, süsleyen betimleyiciler kullanmadan bir roman kitabı gibi okurmuş hissiyatı oluşturmadan yazman lazım. Buranın okuyucularının tek önem verdiği şey bu adamın DG macerasından ben nasıl bir şeyler öğrenip kendime katabilirim oluyor. Ama sen bunu yapmak yerine süslemişsinde süslemişsin amk.
   Asıl üstünde durup önem göstermen gereken şeyleri yazıyorum.
   Açılış konuşması nasıl başlattın?
   Vücut dilin nasıldı?
   Nasıl flörtleştin?
   Konuşmayı nasıl ilerlettin?
   Testleri nasıl savuşturdun?
   Cinselliğe nasıl geçiş yaptın?
   Kadını seks eşiğinden (eğer testler geldiyse) nasıl aşırdın?
   Önemli olan bunlar amk. Biz kadın değiliz böyle süslediğin zaman hoşumuza gitmiyor.
   Okuduğumda oluşan hissiyat bu yarrak HASAN ne diyor amk oldu.
   Öğreticiliği illa ki var ama çok yetersiz.

   1. Birader erkeğiz diye tuttum kızın ensesinden çektim odaya anasını sikermişçesine dayadım küsküyü kaltağa diyerek mi anlatması gerekiyor. Adam kibar birisi bu şekilde anlatmayı seçmiş ayrıca kaba olmak da erkekliği belirtmez şu mantıktan sıyrıl

   2. Secret’ı tanıyorum.Son derece negatif bir havası var,olumsuz ve cansız görünüyor hiç gülümsemiyor.Aurası rezalet,giyimi boktan,konuşması çok yumuşak,kadınlar nasıl onunla çıkıyor anlamış değilim.Çok fazla denediğinden herhalde illaki birini buluyor, ha bide çok uzun boylu, onunda etkisi var.Anlattıkları gerçektir, bu adam bunun eğitimini veriyor parayla, baya da pahalıdır ama kendin daygame yapamıyorsan ders alacaksın.
    Paraya sıkışık herhalde şu sıralar, güzel reklam kardeşim başarılarının devamını dilerim.

 1. Kız kesin 22 yaşında, hb8-9’dur. Daha aşağı kurtarmaz.
  “Mağazanın deneme kabinine girdiğimde memelerini avuçluyordu”
  Öyle değil mi? Hatta yakalandığında seni penisinden tutup kabine götürdü, “hep seni amcığımım g noktasıyla buluşturayım” felan da demiştir.

 2. Yazıyla alakasız bir yere yazmışım onu silebilirsiniz buraya yine atıyorum. Küçük bir üniversite ve nispeten küçük bir şehirde nasıl tabak ve gündüz oyunu yapılır? Sizin tavsiyeleriniz üzerine aynı sosyal ortamdaki kızlara zaten yürümeyeceğim, kızdan yeni ayrıldım ikinci dönem başlamayı düşünüyorum. Okulda yürüyebileceğim yerler kısıtl dediğim gibi üniversite bir lise gibi olmasa da küçük. Yaşadığım şehir de bir ilçe örnek vermek gerekirse İstanbul pendiğin küçük kardeşi gibi yani nispeten küçük bir yer. Bu durumda napmak, ne sıklıkla yürümek gerekir. Kafamı kurcalayan tek soru bu.

  1. Küçük yerde sevgili yapmak büyük şehire göre daha kolaydır. Küçük şehirde piyasa yapmak büyük şehire göre daha kolaydır ama ortam çok kısıtlı ve sıkıcı olabilir. Küçük şehirde oyun oynamak isteyen bence kendini farklı kılacak şeylere yönelsin. Küçük yerde rekabet az ve kafası çalışan ekmeğini yer.

   Büyük şehirde rekabet çok ve gerçekten çok iyi kız ve erkekler var yani küçük yerde rekabet etmeyeceğin tiplerle dolu büyük şehirler.

   Küçük şehirde önemli olan iyi iletişim kurabilen farklı adam olmak. Mesela küçük şehirde küpe takman ve biraz iyi giyinmen fark yaratırken, büyük şehirde standart oluyor yani artısı yok

 3. Yıllardır daygame yaparım ama böyle bir saha raporu yazma şekli yok resmen palavra gibi.

  Kıza giderim açılışımı yaparım numaramı alır date’ime gider sonra ne olacaksa olur.

  Zaten 200-300 den fazla set açan adam için cümleler bile otomatikleşir. Her kadın farklı olsada iletişim belirli temada gider. Yani kadınla kantın ahlak felsefesini veya arabalar hakkında konuşmam. Amacım belli o yüzden bana her iletişim aynı geliyor sadece sonucu değişiyor.

  Bu arkadaş ise acayip bir pazarlama ballandırma ve betimleme kullanıyor. Sebebinin kendi dandik kitabını satmak olduğunu düşünüyorum. Googleye daygame yazın ingilizce 500 tane kaynak var bedavaya. O yüzden böyle ballandırılmış abartı saçma diyaloglu seks hikayesi tadında şeyleri okumanın bir olayı yok.

  Sahaya çıkın, spor yapın, iyi giyinin ve zeki olun hadi eyv

 4. Yav arkadaş csb demiyorum da niye bu uyduruk gibi yazılan raporlardaki kızlar çok güzel, çok uzun, çok tatlı oluyor? Anlamadım ki bu tesadüf olamaz.

 5. Ben inandırıcılığını umursamıyorum. Gayet de beğendim. Diğer arkadaşlara da demek istediğim nokta, burada herkes kendi başına at koşturmuyor ki beyler ? Yorumlar dâhi moderator onayından geçmek adına bekletiliyor ( Kıyaslıyorum, konu yorum değil. ) Burada bu yazıyı paylaşan ( konu hâline ) getiren kişi de eminim ki gözden geçirip kontrol ediyordur. Ve yine eminim ki, kendilerinin inanmadığı bir yazıyı da, buraya ” Secret Daygame Maceraları -2 ” olarak paylaşılmayacaktır. Tamam, içerik olarak ” NET ” bir ifade yok, yine de bu konu da ufkumuza ekleyebileceğimiz şeyler olduğunu düşünüyorum. Ben beğendim, devamının gelmesini de isterim açıkçası.

 6. ulan herif tek elle çeviri yapıyor. siz de (galiba ben de) burada tartışıyorsunuz. hani taraf daha işsiz bilemedim.

  1. Secret bütün bilgileri kendine saklayan içten pazarlıklı biri.Yani sana asla gerçek detayları ve bilgileri vermez.Sadece kendine saklar o yüzden pek bişey bekleme bu sadece reklam.

 7. hacı sdfdhgkjgj
  peter pan daha gerçekçi amk.
  bu yazdıklarını okuyacağıma gider onu okurum daha iyi ama malesef okudum 🙁
  sanki bi karikatür dergisinin arka kapağındaki zampara hikayesini betimliyor lol.

 8. Abi sitede verdiğiniz gmail adresine word dosyası olarak ilk saha raporumu yolladım.Bi göz atar,paylaşırsanız çook çok mutlu olurum 🙂

 9. Mahmut abi , daha önceden tanıdığım bir kızla insta üzerinden mesajlaştık , kız gayet hoşlandı ve yarın buluşalım mı dedi. Ben de olur yarın sabah yazarım dedim , aradan 30 dakika sonra yemin ederim ki seninle sevişmeyeceğim derdin bu dimi dedi, tabii bende hiçbir şeyi ima etmemişken direk böyle bir şey gelince kala kaldım nasıl bir yol izlemeliyim next mi ?

  1. Bu kızla dalga geçmek için iyi bir fırsattır. “Hahaha, çok hızlısın ya. Önce seni tanımam lazım ben senin bildiğin erkeklerden değilim” gibi bir şey yazıp sonuna kahkaha emojisi konulabilir.

   Ama kız arıza bir tip sanırsam. Pat diye böyle giriş yapması arıza.

  2. Yarın buluşalım mı sorusuna doğru cevap ya olur yarın şurada şu saat buluşalımdır ya da yarın şu işim var şu saatte şu günde şurada buluşalım mıdır. Bakarız ya da yarın ararım değil.

  3. Bir de alakasız ama özellikle sexting yapan ya da çıplak foto gönderen hatunlar buluşma ufukta görününce buna benzer şeyler yazarlar. Dur bakalım ne kadar acelecisin alt tarafı birşeyler içeceğiz ya da ben seni isteyecek miyim acaba gibi bir cevapla girilebilir. Yalnız bu kızların çark oranı sen ne dersen de yüksektir.

  4. Bu kız nasıl bir psikopat amk !

   Karşısındaki erkeği fazla ezik olarak görmüş ve erkeğin game tavırlarını anlayıp “oyyy seks mi istiyon sen ! ” kıvamına getirmiş

   Ciddi olarak NEXT !

 10. Mahmut abi, mesajlasilan kızla buluşma ayarlanır ve buluşmadan önce kız sürekli olarak “buluştuğumuzda seninle çok önemli bir konu hakkında konuşacağım”, “biz çok iyi anlaşıyoruz” gibi şeyler söyler. Buluşma gerçekleşir 10 dakika sonra ne hakkında konuşacağını sorduğumda önce gecistirir sonra konuyla alakasız bariz bir yalan söyler. Sorun şu ki mesajlastigim ve buluşacağım bir diğer kız da aynı şekilde “buluştuğumuzda sana çok önemli bir şey söyleyeceğim diyor” ama ilk olay biraz ozguvenimi kırmadı değil. Mesaj oyunum iyi sayılır buluşmadan önce sarılma ve öpüşmeyi garantileyecek şekilde konuşurum ama buluşma tecrübem az olduğu için belki de gerçekte o kadar rahat olamıyorum. Nerede yanlış yapmış olabilirim ve diğer kızla buluşmada da aynı hatayı yapmamak için ne yapmalıyım?

  1. Hatun bir şey söylemiyorsa hiçbir şey yokmuş gibi yürümeye devam edeceksin. Belki de kız sana bir şey diyeceğim dediğinde korkup yürümeyi bıraktın ve kızın “sadece arkadaşız” demesine gerek kalmadı. Belki kız senden hoşlandı ama bunu söyleyecekti vazgeçti. Bilemezsin! Genel olarak konumun şu olmalı : eğer bir şey söylenmedi ise o şey yok gibi davranacağım. Kız sana bir şey diyecekse der, demez ise konuyu tekrar açmana gerek yok.

   Şunu unutmayın : Shit test ve benzeri durumlarda shit testi geçmenizin temeli sizin buna duygusal tepki vermemeniz. Testi geçmenin 80%si budur. 20%si nasıl cevap verdiğiniz. Mesela denk gelir burada okuduğun bir sağlam cevabı yapıştırırsın ama duygusal olarak etkilendiğin için shit testi geçemezsin. Tam tersi test seni hiç etkilemez ve bu nedenle saçma bir cevap versen de geçersin.

 11. Bu yazıyı başka bir yerde okuduğuma yemin edebilirim . Yanlış hatırlamıyorsam bir kitaptı bu facede gruplarda paylaşılıyordu . Orda okumuştum

 12. O “gol” harbiden çok tatmin edici olmuş. Hikayenin en çok beğendiğim kısmı. Böyle saygıdan nezaketten anlamayan kadınlara (genel olarak insanlara) cevabı yapıştırmak çok rahatlatıcı.

 13. uzun süredir yorumlara bakmıyordum özür dilerim ama baya loser dolmuş burası. yani rapor güzel, bence gerçek de ancak cool story bro’cuların ima ettiği şey şu:”hayatımda hiç böyle bir şey yaşamadım o zaman benden başkası da yaşamış olamaz. ben böyle hazır cevaplar veremiyorum başkası da veremez. ben bir yengecim başkası da bu kovadan çıkamaz. ben bir kaybedenim ve kazanan görmeye katlanamam.” ne kadar özgüvensiz şeyler yazdığınızın farkına varın. kendinizi pua sitesi olan bi adamın saha raporlarıyla karşılaştırmak yerine – kurgu da olsa bu rapordan ne kazanabilirime bakın. neler neler yaşanıyor bu dünyada siz yaşamadınız diye yaşanmamış değiller. ulan normal biri için aşırı sıradan olan bir şeye karşı bile bazen öyle kırılgan tepkiler veriliyor ki etrafımda da, insanlara yararlı olmaya çalışırken yalancı muamelesi görüyorum ve bu “bana ne ulan bu piçin sorunlarından” dedirtiyor. gelişmek istiyorsanız kırılgan egonuzu bir kenara bırakın. etrafına paranoya duvarları örerek o patlak egoyu sağlamlaştıramazsınız.

 14. Mahmut Abi biraz aslan burcu olmanın etkisi de var reddedilme korkum yok ama özgüvenim ve egomun zedelenecek olması beni rahatsız ediyor bunu nasıl aşarım

  1. Önce ecnebilerin piliç kokaini (chick crack) dediği şeylerden biri olan burçları ve burçlara inanan feminen tarafını bir bıraksan? Piliç değilsin sonuçta.

   1. Haklısınız burcu katmam saçma oldu, soruyu burcu çıkararak geri soruyorum o zaman hocam. Bu nalet olası ego gerçekten bazen işe yarasa da çoğu zaman dezavantaj.

 15. Abi selam istanbuşda iken bi tabağımla görüşürken ben şimdi denizliye gidiyorum gelince arıycam takılırız dedim oda dalgaya vurarak kesin yaşanır bu dedi. Ben istanbula dönerken pazartesi aradım yavru ben salı günü geliyorum çarşamba buluşalım dedim. Oda ben kuzenimde kalıyorum çarşamba döneceğim dedi bende tamam sonra araşırız yine dedim o zaman. Çarşamba günü cuma buluşmak için aradım (abaza gibi görünmenin farkındayım fakat perşembe arasam cumayla arada 1 gün olduğu için ters tepebilir diye düşündüm) aradığımda açmadı. Şimdi aynı okuldayız okulda görünce hiç bişey olmamış gibi davranıp bir süre sonrs tekrar mı çağırmalıyım yoksa bi süre ilgilenmeyip tekrar mı çağırmalıyım yada direk next mi dersin

   1. Mahmut abi son dönemlerde kırıcı olmaya başladın sanki biraz, eski cevapların çok daha yapıcıydı. Adam bir kere buluşalım demiş yani bir kere söylemiş ve kız bunu ertelemiş kafasında, daha sonra aramış telefonu açmamış. Yani 2 kere hatırlatmış buluşacaklarını. Ben 2 kere denemeden sonra next yapılmasını düşündüğüm için öyle yaptım.

   2. Hocam abartı olcağını düşünmüştüm o yüzden sana sorayım dedim. Yani hiç bir şey olmamış gibi devam etmeliyim değil mi? Doğrı anladım diye düşünüyorum

 16. Epey aradan sonra girip bir bakayım dedim malesef mahmut beyin neden bu lakırtıları yayınladığını anlamıyorum azıcık kırmızı hapı tadan bir erkek şu yazılanların palavra olduğunu bilir. Gerçek bir saha raporumu istiyorsun SVBG dostum yazmıştı dibine kadar samimiyetle Hanky dostum da zira aynı gerçekti. Ne amaçlıyorsun bu palavraları yayınlayarak 90 lı yıllardaki erotik hikayeler gibi okurken gülmekten yıkıldım. Site seninde olsa siteyi itibarsızlaştırma Mahmut Bey.

  1. Böyle söyleyince de bizleri yıkık olmakla suçlayanlar var. Sanki gidip görmüşler, hatta adamın sikine peçete tutmuşlar gibi savunuyorlar. Muhtemelen kitabını satma veya sitesine hit kazandırma amaçlı bir reklam promosyonu gibi. Ayrıca bu blogtaki saha raporu adlı tüm seks hikayelerinde kızlar hep 22 yaşında ve hb8-9’dur. Biri de mütevazi davranıp 24 yaşında hb6.5 siktim demez. Zira bu memlekette 24 yaş üstü kadınlar sadece kendi kendini parmaklar. Neyse, isteyen okuyup 31 çekebilir. Lakin, kadın erkek ilişkileri dinamikleri, kişisel gelişim, disiplin gibi enfes makalelerin arasına bu seks hikayeleri zımbırtılarının gelmesi, güzel bir kadının yüzündeki sivilceler gibi duruyor.

 17. Mahmut abi, çalıştığın yerde bir eleman var biraz piç diyebileceğimiz bir çocuk. Eli yüzü düzgün ama çok yakışıklı diyemeyiz. Bunu hiç tanımayan kızlar bile bu elemana yürüyorlar bazen. Instagramdan ekleyenler falan. Bunu görünce benim biraz kafam karıştı. Sonuçta burada okumuştum kızlar kolay kolay bir erkeğe yürümez diye. Bunun olayı nedir acaba merakımdan soruyorum.

 18. Sponsorlu içerik olduğundan olsa gerek genel kanı raporun uydurma olduğu yönünde, ben olağanüstü bir şey göremedim. Bu minvaldeki raporların büyük çoğunluğu bu rapora benzer. Ancak raporda yapılan bazı şeylerin bizim buradan bildiklerimizle alakasız olduğunu hiç şüphesiz söyleyebilirim.

 19. Selamlar.
  Mahmut abi ben içki sigara içmiyorum. Daha önce hiç kullanmadım. Geçenlerde arkadaşla bir bara gittik orada bir kızla tanıştım. Numarasını aldım. Kız sürekli alkolün otun kafasından bahsediyor. Benim bunları kullanmadığımı öğrenincede. Nasıl olur tipinde keş tipi var dedi. Bende e demek ki neymiş her sakallıyı dedemiz zannetmeyecekmişiz dedim. Ben şimdi bu kızla tecrübe olsun diye takılacağım. Ama benim durumumdakilere ne söylersin? İçki içmiyorum ama arada alkollü mekanlarda avlanıyorum. Zaten bu devirde alkol kullanmayanda fazla yok.Benim gibi Yeşilaycılara ne dersin?

  1. Alkollu mekanda hic gocunmadan diyet kola icebilirsiniz. Ben mesela gece boyu icmeyi sevmedigimden 2 bira icti isem ikisini arasinda uzun sure diyet kola iciyorum. Hatta raki sevmem ama arada icerim fakat bir keresinde hic icimden gelmemisti, mekanda sut vardi sut icmistim. Hatun rakı içerken.

   Yeşilaycılar da barda alkol almadan takılabilirler. Tabii size takılacaklardır ama siktir edin. Ben olsam içki içmiyorsam bir kız dalga geçiyor diye içmezdim. Ama zaten senle dalga geçilmesi shit test ve senin geçmek için içmemen lazım.

 20. Genelde insanlar alkolün seke daha kolay götürdüğü fikrindeler. Ben daha önce bir kızla buluşmayı barda yapmamıştım ama bu kızla bir cafe sonrasındada bara geçmeyi düşünüyorum. Abi zaten bu zamana kadar barda kendi halimde takılıyordum. Demek ki içimdeki ses doğru söylüyormuş. Bu arada çok fazla bar kültürüm yok.Mystery tarzı girişler yapıyorum eğer ortam çok gürltülüyse kısa dolaylı açılış yapıyorum. Şimdi abi grubu gözlemledik masalarında boş sandalye var ben oturmak için izin istiyorum. Bu bence doğru bir hareket sence nasıl? Kızın masasında oturacak yerde yok diyelim ben yürümek için bekliyorum çıkışta direk yürüyorum. Abi sen bu durumda ne yaparsın?

  1. Ortalama bir mavi haplı heyecanını yenmek için alkole ihtiyaç duyabilir ki genelde de aldığı alkol sıçmasına neden olur, yarardan çok zarar verir. Kızın biraz alkol alması lehine olabilir ama o da mühim değil.

 21. Dedikleri doğrudur. Bu adamın cemiyetteki ilk postalarını biliyorum. Sene 2010 civarlarıydı galiba. Adam istikrarlı bir şekilde devam ediyor. İnanmayan arkadaşlar, Admini de salak yerine koydunuz. Doğru olduğundan emin olmasa paylaşır mı?
  Reklam mı yapıyor yani?

  1. Ben diger yazarlarin saha raporlarinin dogrulugundan emin olamam. Sadece bu islerde pratik tecrubem var ve bence yazilanlarda gercek olmayacak bir taraf yok.

  2. Tamamen reklam, eğitimi pahalı çünkü kısa zamanda çok para demek onun için.Şimdi burdan on yirmi kişi bulsa ona o para bir sene yeter.Neyse yine de tebrik etmek lazım pek kimsenin yapamayacağı yerden para kazanıyor.Yurtdışında inanılmaz miktarda dating coach’lar var zaten.İstanbul’da bundan başka kimse yok.

 22. merhabalar mahmut abi ( adaşım ) , yaş / 21
  bu yorumu bu baslıgın altına yazayım dedım alakalı oldugunu dusunuyorum cunku ayrıca daha once boyle bır sey sorulmamıstı sanırım bunu ayrı bır baslıga tasımanı oneriyorum
  sorum şu beta olarak yaklastıgın bır kıza alfa oldugunu nasıl hıssettırırsın ? (ya da alfa olmaya calıstıgını )
  basıma soyle bir macera geldi tanısma faslını falan dırek gecıyorum hatuna ılk 3 bulusmada ınanılmaz beta yaklastım hedıyeler saraplı masalar falan bagırara bagıra ben betayım dedım yakınlaşma oldu ister istemez ama kızın benı çekici bulmadığı açıktı ve umursamıyordu tam kız beni beta kategorisine koyacaktı ki bu siteyle tanıştım yeteri kadar ilgi yönetimi yaptım karı gibi ağlamayı bıraktım kıza karşı sonra 2-3 haftalık bir sogukluk girdi araya aynı sehirde yasadıgımızı bıldıgımden universiteden dönerken bilet aldıgı gunu sordum ( amacım kendı aldıgım gunu soylemektı ve aynı gune almasını saglamaktı tabiki ben gunu soyleyıp bıraktım ama ıstedıgım gıbı oldu aynı gune aldı ) neyse havaalanında taktım kulaklıgı benı gordugunu bılıyodum ama okudugum dergıden kafamı kaldırmadım yanında arkadası vardı ben tektim gelmedi takmadım gormezden geldım sonra ucaga bınerken benı gorebileceği bir pozisyonda eskı kız arkadasımı gördum ve rahatca onunla muhabbet ettım gülüştük falan kız bizi gördü ve yüzü düştü ama yinede gelmedi neyse ben halen siteden öğrendiğim kadarıyla cool takılıyorum indik valiz sırasında yanına gittim ve naber dedim gayet dik durus ve kendinden emin bir tavırla 1 dakika falan konustuk sonra aldım valizi gorusuruz dedim cıktım eve bir geldim kızdan mesaj dinlendin mi yazıyor neyse eskisi gibi anında yazmadım onun yazdıgı aralıklarla yazdım sonra bir akşam alayım seni dedim aldım hatunu halen coolum tabi bu diyo ki araya bir sogukluk girdi sanki falan biz daha başındayız ben de gülümseyerek neyin basındayız dedim ? bu arada kızı ınstadan engellemiştim cunku yokluktan kızı oneis olarak gordum surekli ne yapmıs diye bakıyodum hıkayelerini 30 sn ıcınde ılk goren bendım neden engelledın dıye sordu oyle gerektı dedım bı arada kıza opusmeyle alakalı bir mesaj atmıstım kız goruldu yapmıstı senden beklemezdım falan dedı kahve ıcerken anladım kı bu beni halen beta sanıyor kızı tenhaya aldım manzaralı bir yere arabaylayız tabi yavasca yokladım ve yapıstım yiyiştik arabada 1 saat kadar kızda bir ilgi yükselişi tabii ama bende de kuyruk acısı onun bana eskıden davrandıgının 2 katı surundurdum sabahları hıc yazmadım tabii hemen sordu memlekete geldık sabahları benı takmaz oldun dıye yogunum dedım halen cool takılıyorum ama incedende yönetmeye basladım kızı derken 2.bulusma teklif ettim ilkinden 1 hafta sonra kız yok cekti benım sorum surda kız beni halen beta olarak görüyor mudur ? yaptıklarımın hangi adımları dogru hangıleri yanlıs ? ayrıca beta imajı bıraktıgım birini alfa oldugumu hissettirebilir miyim ?

  1. beni halen beta sanıyor Bu seni beta sanmıyor, sen daha önce reddedildiğin kıza yürüyüp burada bu kadar yazacak ve kızın seni ne sandığını umursayacak kadar uğraştığın için mavi haplı ve masküleniteden uzaksın zaten. Kız seni olduğun gibi görüyordur.

   neyse ben halen siteden öğrendiğim kadarıyla cool takılıyorum Biz bu sitede cool takılmak gibi ergen fantazisi mor hap saçmalıklarını öğretmiyoruz. Görünmek, imajı çizmek yazısına bak.

   ayrıca beta imajı bıraktıgım birini alfa oldugumu hissettirebilir miyim ? Beta izlenimi bıraktığın birine alfa olduğunu hissetirme isteği betalıktır. Bunu istediğin zaman zaten maskülen davranış sergilemiyorsun yani hissettireceğin bir şey yok ortada … “alfa olduğumu hissettireyim” tarzı mavi hap fantazileri hariç hissedecek bir şey yok.

 23. İnanmayanlar inanmamaya devam edebilir…
  Yaşamadan,tecrübe etmeden bilemezsiniz. 29 yaşındayım bugüne kadar bikaç kız ile internetten görüşüp kısa süreli sevgili oldum. Hayatımda ilk defa geçen yaz tatilde iken 2 kız ile tanıştım biri evliydi. Maskülen tavırlarımdan dolayı 2 kıza da çekici geliyordum bunun farkındaydım. Bekar olan ile ilk yalnız kalmamda öpüştüm. 2. günde de seviştim. Yani bu işler sandığınız kadar imkansız değil.
  Bu sitedeki ve incisözlükdeki kaliteli hikayeler,diksiyon ve beden dili kursları bana çok şey kattı. Gelişim için kadınları değil önce kendimi tanımalıyız. Tanrılar okulu kitabını öneriyorum.
  Sosyal medyadan,pornodan,sizleri törpüleyen dizi ve sinemalardan kendinizi izole ederek değişime başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *