Saha Raporu : Secret’in Day Game maceraları – 3

Sıcak bir İstanbul akşamıydı. Arkadaşlarımla biraz zaman geçirmiş eve dönmek üzereydim.  Beğendiğim bir kaç kızla konuşmuştum ama henüz istediğim gibi bir sonuç almış değildim. Bugünlük bu kadar yeter diyerek otobüs durağına doğru yönelecektim ki yanımdan bir kız kulaklıklarıyla müzik dinleyerek hızlı adımlarla geçti. Az ilerideki ışıklarda karşıya geçmek için beklemeye başladı. Bu kızla da konuşur eve öyle giderim diye düşündüm. Işık yandıktan sonra yanına gitmeye çalıştım ancak o kalabalık meydanın insan trafiğine karışmıştı bile. Hızlı adımlarla ilerlemeye devam ettim. Sol tarafta sokağa sandalye atmış oturan esnaf topluluğuna gelmeden hamlemi yapacaktım. Ama önce karşıdan gelen 4 lü yaşını başını almış erkek grubunun geçmesini beklemek istedim. Onlar geçerken kıza yakın olan taraftaki kafasını yarım metre kadar uzatıp kızın görüş alanına sokarak yiyecekmiş gibi baktı kıza, daha sonra bakışlarını kaydırdığı yer poposuydu. Kız ufukta kaybolana kadar onu izleyecek gibi bir halleri vardı. Birazdan yanına gidip konuşacağım kız hakkında ileri geri konuşmalarına şahit oldum. Bu bütün hayatları boyunca yalanıp duracaklarının bir göstergesiydi benim için. Bu yüzden onlara kızma ve acıma arasında bir duyguya kapılmıştım.

Tabletine bağladığı kulaklığıyla müzik dinlerken beni duyamayacağı için omzuna dokundum. Henüz taciz edilmişti, bu yüzden yüzüme bir gülümseme takınmaya özellikle dikkat ettim, korkutmamayı başarmıştım onu. Kulaklığı çıkartıp yüzüme baktı. Kim sanmıştı acaba beni? Ne diye durduruyordum onu?

“Seni ışıklarda fark ettim ama takip etmedim zaten bu tarafa gidiyordum çok güzel bir tarzın var bence, gelip iltifat etmek istedim” diye uzun bir cümle kurdum.
-”Teşekkür ederim” dedi.
-”Sana demin laf attılar ya, biraz sinirlendim” diyerek durumla alakalı bir geçiş yaptım.
-”Görmedim ki, ben insanlara hiç bakmıyorum yürürken” dedi.

Burası öğrencilerin yoğun olarak yaşadığı bir yer olduğundan onun da öğrenci olduğunu tahmin ettiğimi söyledim. Sonra yorumlarıma karşılık kazandığım soru hakkımla Mimar Sinan Üniversitesinde mimarlık okuduğunu öğrendim. Biraz lafladık. Saat zaten geç olmuştu, akşam 10’a geliyordu. Telefon numarasını verirse daha sonra görüşebileceğimizi söyledim. Elini çantasına atar gibi oldu, ben de telefonumu çıkarttım.

Sonra duraksadı ve yüzüme bakıp, “aslında biraz vaktim var, şurada oturup birer bira içebiliriz” dedi. Teklif ondan gelmişti. Yüzümdeki kocaman gülümsemeyi hiç bozmadan “Olur” dedim. “Tabii.”

Kendime güveniyordum, merdivenden yukarı çıkarken önümde yükselen çok güzel poposunu bakma gereği duymadım bile. Ufak hinliklere gerek yoktu. Dürüst ve cüretkâr olacaktım. Adeta içimin güzelliğiyle götürecektim onu. Beni götürdüğü yerin 2.katına çıktık, sadece bir masanın sığabileceği büyüklükte bir balkondu burası.

-”Ameliyat olacağım” dedi oturur oturmaz.
-”Ne ameliyatı ?” dedim
-”Kıç! Kestirip kurtulacağım!”

Orasına baktığımı mı sanmıştı acaba? Normal şartlarda bakardım! Kahkaha attım. Eğlenceli konulardan bahsettik. Hararetliydi konuşmamız. “Aşk yoktur” deyip duruyordu, katıldım ona. Aşk yoktu ama insan doğası gereği sevmeliydi. Doğa, hayvan, insan fark etmez! Sevmeyen insanın var olamayacağı gibi şeyler… Okuduğum kitapların bende yarattığı ufuklardan da faydalanarak biraz ahkam kestim ona.

-”Bunları bilmek sana ne kazandırıyor?” dedi elindeki sigarayı bileği bükülü şekilde tutarak. Gözlerimin içine bakıyordu.  Hafifçe öne doğru eğildim ve şöyle dedim:
-”Bilmiyorum ama belki seni kazandırır!”

Bugün gördüğüm en devasa gülümseme beliriverdi yüzünde. Gamzeleri ortaya çıktı. Bembeyaz ve orantılı bütün dişlerini görebiliyordum.

Sonraki aşamaya geçmiştik artık, karşısında oturuyordum, yakınlaşmam için yanına geçmem gerekiyordu, kızın kafaya taktığı birkaç sorunu olduğunu öğrendiğim için, ”şimdi seninle ilgilenmem gerek” diyerek yanına geçtim. Önce çantasını kaldırıp diğer sandalyeye koymam gerekti. Bir elimi omzuna atarak, sağ elini sağ avucumun içine aldım.

-”Fazla ileri gitme istersen” dedi.

Sürekli tehdit edip duruyordu beni, yapmam gerektiği gibi hiç birine duygusal reaksiyon vermiyordum bunların. Gözlerinin içine baktım ve takıldığı bazı şeyleri kastederek:

-”Bu seni neden kötü hissettiriyor” dedim. Anlatmaya başladı. Derken e yoğun yerde kestim sözünü.
-”Beni öpmek ister misin?” dedim gözlerinin içine bakarak.
-”Hayır!”dedi
-”Öpmek istermişsin gibi bir halin vardı o yüzden sordum”
-”Hayır!”
Tutup öptüm onu yanağından. 20 dakika kadar sonra:
-”Sigaram bitti” dedi ikinci kez.
-”Bak aşağı gidip sana bir sigara alırım ama sen de biraları ısmarlarsın” dedim.
-”Zaten ben ısmarlayacağım biraları” dedi.

Cimri görünmek istemiyordu herhalde. Ne zaman karar verdi ki buna diye düşünüp ”tamam” dedim. Döndüğümde oturmak için yerinden almış olduğum çantası eski yerine gelmişti. Karşısına oturmak zorunda kaldım. İlkokul 1 de bir kızın beni reddetmesi ve çok üzülmüş olmamla ilgili bir hikâye anlattım. Bu hikâyeye çok güldük, öne doğru eğildim.

-”Biraz şefkat fena olmaz, hadi öp beni” dedim esprili bir şekilde ve yanağımı uzattığımda öpmedi.
-”Hadi öp!” dedim ikinci kez güvenimden bir şey kaybetmeden yanağımı biraz daha uzatarak. Emindim kendimden. İşte bu yüzden öne doğru gelip öptü.

Aramızda o aradığım sinerji artık oluşmuştu. Bir kaç saat önce caddede tanıştığım bu güzel kızla gecenin sonuna geliyorduk. Şimdi onu iyi bir şekilde yönlendirmeliydim.

-”Benim alkolle aram berbattır. Sarhoş olsaydım ne yapardın?” diye sordum. Aklımdan bir sürü düşünce geçiyordu.
-”Bırakmazdım seni tabi ki, ya bir otele yerleştirirdim ya da adresini öğrenmeye çalışırdım taksi için” dedi.

Yüzümü astım imalı bir şekilde.

-”Ne yani evime mi alayım?” dedi.
-”Olabilir aslında!” diyerek yanıt verdim gülerek.
-”Benim odamı görsen harabe oldu, odamı boyuyorum, yatağım bile yok”
dedi. Ben de ona kendi evimin güzelliklerinden süsleyerek bahsettim, bize gidelim diye ima ettim. Sözle söylemese bile vücut dilinden oluru almıştım.

Bir saat sonra… Üzerimdeyken kalçasında olan ellerimi tutup çekti, yastığa yapıştırdı.

-”Hayır” dedi, ”sen değil ben seni yapmak istiyorum!” İlk defa böyle bir şey duyuyordum hayatımda, fazla film izlemiş olabilirdi belki, o da en az benim kadar hayalciydi ve bunu şuan gerçeğe dönüştürüyordu.

Uyuduk. Sabaha karşı tabletinin alarmı çaldı. Tableti çantasından çıkartıp kapattım. “Kalkacak mısın?” diye sordum ona, “Hayır gel buraya” dedi.

Tek bir günlük bir şey olarak başlamıştı ama öyle kalmasını istemedim. Ertesi gün konuşurken bana sahilde gitar çalmak istediğini söyledi. Atladım hemen. İkimiz de birbirimize iyi hissettiriyorduk.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Centilmen Kulübü

Secret kendini daygame ve kadınlarla ilişkiler konusunda kişisel gelişime adamış bir kişidir. www.centilmenkulubu.com sitesinin sahibi ve kendine bu konuda bir misyon edinerek tüm tecrübeleri ışığında yazdığı iki kitabını da bu site üzerinden okuyuculara sunmaktadır.

62 thoughts on “Saha Raporu : Secret’in Day Game maceraları – 3”

 1. Rapordan ziyade mini hikaye tarzı bi uslüp olmuş, baya hoşuma gitti. Yatağa geçiş aşamasıda güzel işlenmiş. Şöyle tuttum, buraya vurdum şöyle siktim falan yok. Sadece ilgi çeken kısımlar, o da olması gerektiği kadar. Devamını bekliyorum 🙂

 2. secret degil nazim hikmet mubarek. boyle hizli hatun olacakta -ki var cevremde, erkek degilim zaten- yasadigin geceyi boyle sairane anlatacaksin… Bilemiyorum altan. neyse bir dahaki saha raporunu akrostisli falan bekliyorum.

 3. Baba sen yazma saha raporu. Yemin ederim en sıkıcı yazıları sonuna kadar okuyan ben bile hızlıca aşağıya kaydırdım yazını.

  Hiç kusura bakma. Ergen avlarsın ancak.

 4. Bir yorum daha yazmistim acele oldu biraz. Yayinlanir mi bilmem ama disarida normal, sakin gibi gorunup bir yandan cok duygu dalgalanmasi yasayan ve eksin arayan bir kiz bu tarz davranabilir sevgili site sakinleri. Zaten ogrenciymis sanıyorsam hanim abla. Rahat, dusunmeden konusan hatta aklina geleni soyleyiveren (kicimi kestirip kurtulucam tarzi) O yuzden ilk yorumda erkek olmadigimi belirttim. Kizin duygu dalgalanmalarini (ki hikaye gercekse) az cok anliyorum.

  Ama bu dayinin saha raporlarinda bir egretilik var. Ilk rapor daha gercekci gibiydi mesela anlatim sekliyle vesair; ikincide daha bir hikayelestirme ucuncude ouuuv. Bence bu yorumlari dikkate almalisiniz sevgili secret hikmet ran, cunku bildigim kadariyla bu islerden para da kazaniyorsunuz ve bu sitede de son zamanlarda daha genisleyen bir kitleye kendinizi tanitiyorsunuz -bence- Olaylar gercekse bile (cins cins kadin var bir nebze olsa da ihtimal verdim) kafanizda tekrar sekillendirip belki de icine bir seyler ekleyip sunuyorsunuz. Uslupta cabasi.
  Ikinci saha raporunun altindaki bir suru yorum bosa olmamali. Bir de aralarda secreti taniyorum diyen bir eleman vardi, degisik cok gerci ama erkek olsam ve maddi durumum yeterli olsa yazdiklarim karsisinda sizden bir sey almayi dusunmezdim.

 5. Başka bir arkadaşın raporunda acımasızca eleştirildiği için karşı çıkmıştım ama, şimdi bu raporun ne kadar kolpa olduğu üzerinden yürümemek için kendimi zor tutuyorum.

  “Adeta içimin güzelliğiyle götürecektim onu

  Yani ben göte falan bakmam, o kadar iyi niyetli bir meriçim ki, öbür içinden pislik akan erkekler gibi değilim 🙂

  “meriçliğe giriş 101 resmen.

 6. “Sana demin laf attılar ya, biraz sinirlendim” mıymıymıy.
  Twitter’ı açıp bu olayı yazarak feministlerden destek toplasaydın.
  Veya ekşi’de feministlerin dikkatini çekseydin.

  Oralardan da 1-2 hatun düşerdi en azından. Sen gibilerin lügatında amcık her şeydir ya hani,

  “amcık uğruna beta cümleleri kurarım!”
  “Kendimi erkek egemenlik hiyerarşisinden çıkarmayı kabullenebilirim!”

  Ne desek boş aslında. Kitabını 10 kişiye daha satsan kar kardır senin için.

  1. Etme aga, düşermi acaba ümidiyle yazan alık meriçlerden gına geldi ekşide zaten, düşmeyeceğini sen de ben de biliyoruz, onlar bile karakteri oturmuş, görüşlerine antitez bir adamı bu ılıklara tercih ederler.

 7. “Üniversitesinde mimarlık okuduğunu öğrendim. Biraz lafladık. Saat zaten geç olmuştu, akşam 10’a geliyordu. Telefon numarasını verirse daha sonra görüşebileceğimizi söyledim. Elini çantasına atar gibi oldu, ben de telefonumu çıkarttım.

  Sonra duraksadı ve yüzüme bakıp, “aslında biraz vaktim var, şurada oturup birer bira içebiliriz” dedi. Teklif ondan gelmişti”

  Hahahahahahhahababaabb.

  “Bir saat sonra… Üzerimdeyken kalçasında olan ellerimi tutup çekti, yastığa yapıştırdı.

  -”Hayır” dedi, ”sen değil ben seni yapmak istiyorum!” İlk defa böyle bir şey duyuyordum hayatımda, fazla film izlemiş olabilirdi belki, o da en az benim kadar hayalciydi ve bunu şuan gerçeğe dönüştürüyordu.”

  Hahahahahahhahahahahahahahahahhaahhahahahahahahahahahha.

  … geçen gün yolda yürürken göz göze geldiğim kız, yanıma yaklasarak bana sakso çekmeyi çok istediğini fısıldadı kulağıma… yersen.

  1. Kızın gel oturalım demesi benim 2 kere başıma gelmişti. Birinde hatun fazla saldırgan çıktı hatta elini bacaklarıma koymuştu. Ama çok olmaz böyle şeyler.

 8. Sonu heyecanlı biten Türk dizisi gibi bir hava var. Ama konuşurken The game’den alıntılar yapmak işe yarıyor kesinlikle.

  1. Kendi kendinize iş çıkarmayın. Erkek adamın discord grubu var. Bir de redfield yazmışlar :d yaşlar kaç 15 16 falan mı?

 9. Secret hocam çok güzel yazıyorsun ama hikayenin sonuna geldiğim zaman “serin hikaye bro” demekten kendimi alamıyorum ya. Bu bizimle senin hayat standartlarının, bilgi birikiminin arasındaki uçurumdan mıdır yoksa gerçekten işkembeden sallama hikayeler mi bilemiyorum.

 10. Genelde secret’ın raporlarındaki anlatım tarzı gerçekçiliği bozuyormuş gibi gözükse de, bana ”bir kızla konuşurken kelimelerden daha önemli şeyler olduğunu” tekrar tekrar hatırlatıyor. Ve adamın üslubu bu, size katacağı çok şey varken gelip de parazitlik yapmamanız dileğiyle…

 11. kesin yaşanmıştır bu arada ya, bu secrettaki hayal gücüne de hayranım wattpadde felan ergen sikişmesi aman pardon romanı yaz bence köşeyi dönersin 2 yıla.

 12. eşeğin amına suyu kaçırdın iyice. baştan aşağı mavi haplı film senaryosu gibi duruyor. ”Sana demin laf attılar ya, biraz sinirlendim.” şu cümleden sonrasını okumaya gerek olmadığını düşünüyorum.

  1. PUA / Daygame ile kırmızı hap aynı şey değiller ve birbirlerine her zaman uymazlar. Özellikle eski PUAlar kırmızı haplı değillerdir.

 13. Bu kişinin daygame yazıları gerçekten kötü. kurgu gibi geliyor. kırmızı hapla alakası çok az olan yazılar bunlar. daha çok günlüğe yazılan hikaye tarzı şeyler gibi. ben sevemedim.

 14. Yine sex hikayesi tadında bir yazı. Adam üşenmiyor yatmıyor kalkmıyor nu hikayeleri yazıyor. Yok kıçını kestirecekmiş bilmem ne. Yönetici arkadaşlardan ricam bu adamın yazılarını artık yayınlamamaları nitekim çoğu kimse inandırıcı bulmuyor. Kaliteyi düşürüyor böyle yazılar.

 15. Başka saha raporumu kalmadı reis? Nerde o eski vurmalı, kırmalı, kızları göt etmeli saha raporları? 1dede aynı bir gariplik hissi 2dede 3de tümden mavi ekran acaba alışmadığımız içinmi böyle düşünüyoruz nedir anlamadımki

  1. Bana bir örnek versene şu kızları göt etmeli eski saha raporlarından? Kızları göt etmeli gibi diptekuyruk acılı laflar kullanan adam gelmiş başkasını mavi hapla suçluyor.

   Kızların saçını çektiğiniz, “Mahmut Fatmayı seviyor” diye bağıra bağıra eğlendiğiniz yaş grubu yazılarını bu sitede okumadınız. Yanlış hatırlıyorsun.

   1. Yav ironi yapıyoruz reis niye hemen ciddiye alıp agresif cevap veriyorsun ? Kendinde biliyorsunki eski saha raporları bundan daha iyi hatta eski değil secretinkiler dışındaki tüm saha raporları. Secret yazılarda çok duygu barındırıyor açıkcası buda sıkıyor içi ben karışık çoğu okuyucularda bu tarzdan memnun değil roman okumak istesem kütüphaneye giderdim amk yada wattpaddaki sikimsonik seks hikayekerini açıp okurdum en azından zaman kaybetmezdim.

    “Kızları göt etmeli gibi diptekuyruk acılı laflar kullanan adam gelmiş başkasını mavi hapla suçluyor.”
    Mavi ekran yakıştırmasınıda error”ben nereye düştüm lan” anlamında kullanmıştım.

    Bu arada kızların saçını çekmesine şimdide çekiyorum 🙂

 16. Mahmut Abi
  Secretin DG raporlari icin senin elestirdigin, dogru buldugun, katildigin-katilmadigin noktalar, kisaca genel yorumlarin nelerdir?

  1. Daha öncesinde diyaloğu pek açık etmiyordu, bu diyalog konusunda daha ayrıntılı.

   Yazım dili şahsen bana da hitap etmeyen bir edebi romantizme sahip ama yazılanlarda absürt, olamaz bir şey görmüyorum.

   Fakat gerçekten faydalı yazılar, başarısız yürümeler. Yürüdüğün esnada reddedenler değil de sonraki bir aşamada erkeğin bir hatası ile reddedenler. Böyle yazılar da olması lazım. Benim bir ara yazdığım börekler ve 30luk abi yazıları gibi. Başarısız yürüme yazıları olmadan olay bir süre sonra erkekler için erotik roman tadına giriyor.

   Sultanahmet’te Koreli bir grup hatuna yürüyüp akabinde ne olduğunu anlamadan kendimi kilisede pazar ayini dinliyor bulduğum bir başarısız (yürüme açısından) saha raporum aklıma geldi. Onu yazayım bir ara.

 17. Saha raporlarında hep okuduğumda beni geliştirecek en azından 1-2 şey içerirdi. Ta ki şu Sikrıt denen herifin saçmalıklarına kadar. Mahmut abi zaten pzr-pzt bir iki yazı yazıyorsun gayet de kaliteli yazıyosun da madem saha raporu paylaşılacak daha ayakları yere basan daha uygulanabilir yazılar paylaş. Arkadaşlar csb diyorlar, cidden csb duruyor ama büyük üniversitede okuyan arkadaşlar da bilir ki imkansız durumlar değil bunlar. Ne bileyim 50 de 1 oranında oluyor. Ama yine de burada anlatmanın kimseye bir faydası olmadığını düşünüyorum.

 18. Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Ancak bu hikayelerin hepsi maalesef ki gerçek 🙂 İlk raporumda yoruma eklemiştim ama sanıyorum ki gözden kaçmış. Ben bu işi 10 senedir yapıyorum. Muhtemelen Türkiye’de ilk daygame’e başlayan kişiyim. Dolayısıyla bu kadar zaman içerisinde böyle sonuçlar almam çok normal. Çoğu arkadaş bu detayı atladığı için ve konuya yabancı olduğundan böyle yorumlar yapıyor. Aranızda kızın bir şeyler içmeye davet etmesine inanmayanlar dahi var, böyle basit bir şeye inanmakta zorluk çeken adam zaten kıtlık mantalitesindedir. Ben bu adamın gözlerini ne kadar açabilirim ki ? Nitekim sadece telefonunu istediğim ama onun yerine “şurada bir şey içelim istersen” tarzı konuşan kız çok olur daygame de. Bunlar son derece normal şeylerdir.

  Bunun yanında anlatım tarzım eleştirilmiş, ancak ben edebiyat seviyorum. Böyle yazmaktan da zevk alıyorum. Tarzımı sevmeyen başka raporlar da okuyabilir tabi. Ya da kendileri rapor yazarlar biz de faydalanırız. Üstelik özellikle bu raporda daygame yapan birinin işine yarayacak güçlü bakış açılarını sundum ama maalesef muhalefet olmaktan onlar bile görülememiş.

  “Az önce sana laf attılar sinirlendim” lafıma mavi hap diyen olmuş. Hayır, daygamede açılış yaptıktan sonra hızlı bir şekilde konuyu değiştirmeniz gerekir. Bunu da en etkili şekilde o an yaptığınız bir gözlemle yaparsınız, böylece hem inandırıcılığınız olur hem de söylediğiniz şey doğal durur. Öyle olmasa bile, kırmızı hapa tamamen hakim olarak bir kıza sadece teoride ne diyeceğini biliyor olmak hiç bir şeydir, mavi hapa benzeyen cümlelerle bile olsa o kızla böylesine bir konuşma içine girebilmekse çok şey ifade eder. Zaten kırmızı hap da bunu öğütler. Teoriyi ezberlemeyi değil pratikte uygulama yapmayı.

  %100 gerçek ve su katılmamış raporlarım gelmeye devam edecek, zaten yukarıda bir arkadaşımızın da belirttiği gibi arada beni tanıyan kişiler çıkıyor ve onlar olayın son derece farkında. Lütfen birini eleştirecekseniz onun oyun geçmişindeki ve yazı içeriğindeki tutarlılığına bakın önce. Kaldı ki benim de çok fazla başarısız denemelerim oluyor. Zaten daygame in doğasında da bu vardır. Onları da ayrıca yazarım.

  Seviliyorsunuz erkekadam.org ailesi,

  1. Burada bir yorum olarak yazdım ama yine yazayım. Arada reddedilme de paylaşsan faydalı olur. Direkt yürür yürümez değil de daha sonraki süreçlerde yapılan hatalar yüzünden olanları. Şurada benden 2 – 3 örnek var :

   Saha Raporu – Lezzetli Börekler

   Saha Raporu – 30luk Abi

   İçindeki Alfayı Cilalayıp Parlatmak

   Saha Raporu – Son dakika direncini geri çekilerek aşmak (Bu başarısız değil ama başarısız olabilecek eski hallerimi yazdım).

   Not : Ben daygame’e (gerçi o zaman ismi o değildi) 2005 civarında başladım yani 14 sene önce ama görece çok kısa sürelerle yaptım 🙂 10 yıllık tecrübem yok ama yazılanlarda burada bazı elemanların belirttiği gibi olmayacak şeyler görmüyorum. O kadar kıza yürüyünce arada böyle gel oturalım diyene rastlıyorsun.

 19. Alayınızın amına koyim. Şu dünyada farklı hayatlar, farklı insanlar olduğunu anlayamıyorsunuz. Tüm dünyevi tecrübeleri edinmiş kişilersiniz hepiniz amk. Anlatım tarzına bakıp yalan diyorsunuz. Biraz sokağa çıkın. Her kız sizin çevrenizde olan kızlar gibi değil. Bok atmak eziklerin işidir.

 20. Yaklaşık bir yıldır daygame yapan biri olarak elestirecegim çok nokta var hocam.
  London daygame modeli baz alarak yazıyorum.

  -10 yıldır bu işi yapıyorsan dokunarak set açılmamasi gerektiğini bilirsin.

  -Acilis zaten berbat, çünkü seni takip etmiyordum diye açıklama asla yapılmaz.

  -”Sana demin laf attılar ya, biraz sinirlendim” yoruma gerek yok.

  -“güzel poposunu bakma gereği duymadım bile. Ufak hinliklere gerek yoktu.” Nice guy köküne kadar.

  -”Beni öpmek ister misin?” diye bir soru asla sorulmaz. Beta kokuyor bu hareketlerin hepsi.

  -Kizin sigarası şunu bunu alınmaz, provider değil lover kurallarına uygun oynayın şunu. O biraları odeyecekse bile kendi gidip alır.

  -Hadi op beni diye bir saçmalık da olmaz bu lead edemediğini gösterir
  Ki baştan sona kız lead etmiş zaten. Yani kız seni eve atmış.

  özetle bu işi yapmamış arkadaşlar için konustugun sırada hatunu hemen yandaki bara/cafeye çağırıp oturmak yaygın bı durum bunda sıkıntı yok.

  Yine pua literatürüne hakim olanlar kızın surda ki bara gidelim demesinden yes girl olduğunu anlamislardir.

  Yani hatun yes girl olduğu için yapılan bunca betaligi muhtelen görmezden geldi. Bir maybe girle karşı bu skillerin çoğu yetersiz kalır.

  Benim bu rapordan çıkardığım kadarıyla da kız lead etmiş tüm sürece ki bu kesinlikle istenmeyen bir durumdur. Kız o bari işaret ettiyse sen “hayır aşağıda daha güzel bir yer var” diyip oraya goturmelisin.

  İnce ayrıntılar gibi gelebilir ama sizi beta olmaktan korur.

  Fake it until you maket it.

  1. Londra gündüz oyunu şablonunda hatırladığım kadarıyla kulaklıklı kıza dokunma var ama emin değilim.

   Takip konusunda sana katılıyorum. Baştan takip etmemek en iyisi ki ettiysen de söylememek lazım. Hatun yes girl çıkmazsa tatsızlık çıkabilir. Gerçi o da nasıl giyindiğine konuşmana ve duruşuna da bağlı.

  2. Londra daygame oyunun hangi mezhebinden de dokunarak açılış yapılmaz diyorlarmış ? Hani müslümanlıkta alevi sunni var, dokununca abdest kaçıyor, çeşitli kurallar mezhebine göre değişebiliyor. Böyle bir şey mi bu kuralda ?

   Senin için az önce bu dokunma olayını denedim ve arkadaşıma beni çekmesini rica ettim. Buyrun dokunarak açılış yapma fotoğrafları:

   https://hizliresim.com/DYOgL1
   https://hizliresim.com/nQb3V1
   https://hizliresim.com/v6avdO
   https://hizliresim.com/16plm1

   Hatta bu olaydan sonra londra daygame beni aradı, dokunmanın açılışta yeri olmadığını söyleyerek, kızlara açılış yapma lisansımı elimden aldıklarını söylediler 🙂

   Arkadaşlar… Varsayımlar üzerinden yapılan hiç bir yorumu ciddiye almam. Bunlar benim için veri değildir. Ha sen dokunma olayını şöyle desen düşünürdüm: “ben bu dokunmayı denedim şu kadar kızda çok kötü dönüşler oldu demek ki işe yaramıyor”. Ki buna da yanıtım “bak dokunmayı kendinden emin yaparsan hiç problem olmaz, hatta normalde durmayacak kızları bile durdurmanı sağlar, ancak çekinerek dokunursan sapık gibi görünürsün” olurdu.

   Ancak şurada yazıyor ya da varsayımlar üzerinden konuştuğun için bunlar benim gözümde “abi kızla yolda konuşursak tacizci mualemesi yaparlar, polis çağırırlar” diyen kişiyle aynı.

   Kısacası dünya londra daygame’den ibaret değil ve ben “açılışta dokunmayın” dediklerine de inanmıyorum. Demişlerse bile yeni başlayan kişilere yönelik olarak açılışı daha kolay tutmak adına demişlerdir.

   Londra daygame deyince aklıma İngilteredeki belli başlı daygameciler geldi. Bunlardan en ünlüsü sanırım Tom Torero’dur. Bir arkadaşım londraya giderek daygame.com dan bu arkadaşlardan eğitim almıştı. Şuan oldukça iyi arkadaşlar, Tom Torero arkadaşıma yeni çıkan kitaplarını ücretsiz gönderirdi vs. Ben görüşmedim ancak Tom Torero İstanbula’da geldi ve işler Londradaki gibi gitmedi. Gitsin ya da gitmesin problem değil, başarılı bir daygame oyuncusu ancak sonuçta belli bir kültür farkı gözardı edilemez. Söylediği şey şuydu :”Türk kızları yurtdışında kolaylar ancak bunlara burada ne olmuş anlamadım”. Bunu şu yüzden söylüyorum Tom Torero’nun burada tıpkı Londradaki gibi başarılı olmaması çok normal, en azından şimdilik. Çünkü o oyun tarzı tam olarak burada işe yaramaz. Bunu en basitinden genelde yaptıkları durdurma şeklinden anlayabilirsiniz. Aşağıya bir video ekliyorum. Açılışı hemen videonun ilk saniyelerinde görebilirsiniz:

   https://www.youtube.com/watch?v=1yR7V2b8054

   Arkadan zabıta kovalıyor gibi koşup neredeyse kızın önüne zıplıyor. Daha beterleri var… Adeta maymun gibi açılış yapıyorlar. Saçma görünüyor ve hiç bir ağırlığı yok. Türkiye’de bu açılış çok göze batar, eğreti durur, saçma olur. Ben şahsen bu açılışı kullanmam.

   İkinci olarak, “beni öpmek ister misin ?” lafı mystery’e ait bir rutinin parçası. O gün aklımda kalmıştı uygulamıştım. Heralde Mystery’nin bu işi başlatan kişilerden biri olduğunu söylemeye gerek yok. (Mahmut Abiyle beraber! 😉 🙂 ) Kısacası Mystery bu yazdığını görse eminim çok kırılırdı sana.

   Kendinizi bu işte teoriye gömdüğünüz ancak uygulamanızın hiç yok, belki de çok az olduğunu o kadar belli ediyorsunuz ki. İnsan ilişkilerinin matematik olmadığını ne zaman anlayacağınızı merak ediyorum. Sanki yukarıda bir red pill tanrısı var ve size devamlı kadına o an ne söylemeniz gerektiğiyle ilgili nokta atışlık vahiler indiriyor. Ancak saha böyle değildir gençler.

   Önce bir oyunun kurallarını öğrenirsin, sonra uzunca bir süre bu kurallara göre oynarsın, en sonunda da ya alışır, ya sıkılır, ya değişiklik arar, böylece bu kuralları esnetirsin. Ben bu aşamaları çoktan geçtim. Bu yüzden söylediğim şeyler kitaptan okuyan adamınkine tabi ki benzemez. Kuralları esnetmek hemen her konuda uzmanlık sağlamanın doğal akışıdır. Birçoğunuz tıpkı benim de bir zamanlar olduğum gibi daha kitaptan okuma-öğrenme aşamasında olduğunuz için bu durumu kestiremiyorsunuz.

   Kız beni mekana götürürken, benim “hayır ona değil şu mekana gidelim” demem gerektiğine değinmiyorum bile. Ezikliği gizlemenin daha güzel yolları var. Bu kadar kasıntı olmaya gerek yok, az salın kendinizi. Kendine güvenen adam bunların hiç birini yapmaz. Bunları yapan özünde beta ve bunu delicesine gizlemeye çalışan adamdır.

   Diğer saçma sapan maddelere girmiyorum bile. Hepinize iyi oyunlar.

   1. Londra gündüz oyunu şablonunu 100% takip etmeye gerek yok. Aynı şekilde her laf kırmızı haplı olacak diye bir dünya da yok. Aslına bakarsanız giyiminiz duruşunuz ses tonunuz toplamda işin 80%i. Dediklerinizin kelime anlamı 20%si.

    Bu olayı Mystery başlatmadı ama Straussun kitabı sayesinde günyüzüne çıkaran Mysterydir. Ben adına oyun bile demeden 2004 civarı Michael W abinin şu tip blog yazılarından bireysel yapmıştım. Bu yazının tarihi 2003 civarı olmalı

    http://www.seductiontuition.com/michael-w/how-overcome-fear-approaching-women/

    Günümüz standartlarında eksikleri ve mavi haplı tarafları olabilir bu abinin ama özellikle 2003 tarihli dating wizard kitabı (ben 45 dolar vermiştim ama şimdi bedava) olayı evrimsel psikolojiye bağlayarak adına kırmızı hap demeden kırmızıhap anlatıyormuş! Kitap PUA bilgisi açısından temel nokta atış bazı bilgiler açısından vasattır ve oldukça mavi haplı şeyler de içerir ama evrimsel psikoloji destekli temel mesajı çok iyidir. O zaman PUA diye ortada dolanan adamlarda bu açıdan bakışı hatırlamıyorum.

   2. Hocam heralde yazdığımı okumadın ama ben direkt olarak sahadaki tecrubelerimi aktariyorum ve varsayımlar hakkında söylediklerine kesinlikle katılıyorum.

    Ama şu Londra’da kızların önüne maymun gibi atliyorlardan sonrasını ciddiyetle okuyamadım. Çünkü en etkili ve maskulen durdurus şeklidir.

    Tam da söylediğin gibi dokunma olayını defalarca denedim ve zayıf bir açılış olduğuna karar verdim(Tom torero da bunun söylüyor) çünkü biricinsi seni satıcı sanıyorlar, ikincisi tam olarak karşısına geçmediğin için göz teması kuramiyorsun ve kızın sana yüzde yüzünü vermesi için gerekli alani saglayamiyorsun, tam karşısında dikilmekten söz ediyorum. Peki sen kaç kez önüne geçerek durdurdan da bu yorumu yapıyorsun hocam istatistiklerini paylassaydin keşke?

    Hiçbir pua dilenci gibi dokunarak set açmaz. Dokunarak set açmayın dediklerine inanmıyorum demişsin aksine tüm pualar dokunarak açmayın diyor.

    “Türkiye’de bu açılış çok göze batar, eğreti durur, saçma olur. Ben şahsen bu açılışı kullanmam.” 10 yıldır daygame yapıyorum diyen adamin bunu söylemesi acayip eğreti. Arkadaşım ben sürekli bu açılışı yapıyorum ve onlarca açılış denedim ve en etkilisinin bu olduğunu gördüm.

    Oyununun kurallarını esnetirsin ama bu ‘Türkiye’de ise yaramaz yeaa” zihniyetiyle değil. Eklemeler çıkarmalar illa ki yaparsın.

    Tom torero İstanbul’a geldiğinde başarısız olmadı sadece Londra da tanıdığı kızın İstanbul da tam bir aile kızına dönüştüğünden ve kadınların shapeshifter olduğundan bahsetti. Ki haklı da. Bu insanlar da farklı kültürlere karşı oyunlarını değiştiriyorlar ama ana kurallara bağlı kalıyorlar, stuck yapmaya lead etmeye devam ediyorlar ödün vermiyorlar bu kurallardan yani.

    Özetle bu edebi yazılar sahaya çıkacak insanlar için ne katıyor anlayabilmiş değilim. 2 günde bir çıkın 2 saat içinde 10 set açın dönün gibisinden ufak tüyolar da yok. Approach anksiyetesinin üstesinden gelmek için verilen tavsiyeler de yok. Nedir hocam amaç?

    Londra daygame modeli yerin dibine göm kadınların önüne maymun gibi atliyorlar de, kıza date de okuduğun kitaplardan hayatın anlamindan filan bahsedip kafa ütüle?

    Şimdi senin söylediğin, “abi kızla yolda konuşursak tacizci mualemesi yaparlar, polis çağırırlar” diyen adamla,

    Bu açılış Türkiye de tutmaz eğreti durur ben bunu yapmam diyen adam arasında ne fark var?

    Sana da iyi oyunlar.

    1. Kızların seni satıcı ya da dilenci sanmalarının nedeni onlara dokunman değil, yaklaşım tarzındaki başka bir sorundan kaynaklanıyor. Genellikle açılış anında tereddüt ettiğinde kızlar bu şekilde algılarlar.

     Dokunarak açılış yapılmaz dedin, ben de fotoğraflarla gösterdim, gördüğün gibi son fotoğrafta kızlarla göz gözeyiz yani göz teması kurabiliyoruz. Kızın yanında kalmıyorsun yüz yüze pozisyona geçiyorsun zaten. Ben Türkiye’de olmaz demiyorum, mantıklı bir açılış tarzı değil diyorum, ben kullanmam. Ayrıca hiç de maskülen durmuyor tam bir maymun açılışı.

     Yazımın içinde pek çok tüyo var aslında sadece aptala anlatır gibi anlatmak istemedim. Dikkatli okuyan birisi yazı içinden pek çok tüyo alır.

     Benim söyleyeceklerim bu kadar.

     1. O durdurma şekline mantıksız diyen adamdan pua önerileri almam ben üzgünüm. Dünyanın her yerinde kabul görmüş bir şeye sacma ve mantıksız diyip dilenci açılışıyla romantizm yapmak daha mantıklı imiş sağolasın.

      Bu arada daha bugün bu durdurma şekliyle 3 numara alıp döndüm, hem de Türkiye’de çok ilginç dimi?

      Romantik bir provider olmak isteyenler tavsiyelerine uyabilirler.

     2. Bu arada “tüm daygameciler dokunmayın diyor, en kabul görmüş açılış Londra daygame deki açılış tarzıdır” iddiası doğru değil.

      Küçük bir araştırma yaptım… Mesela Real Social Dynamics den Todd Valantine in daygame eğitim setinde (ki bu eğitim son derece günceldir ve dating dünyasında şuan real social dynamicsden daha büyük bir firma yoktur) kıza yandan dokunarak sonrasında bir adım onu geçerek açılış yapmayı tavsiye ediyor. Londra daygame tarzı yapılan açılışın özellikle belli güzelliğe kadar kızlarda işe yarayacağını ancak daha üstünde işe yaramayacağını ve weird(garip) durduğunu belirtiyor. “Başkasından böyle öğrendiyseniz kullanmaya devam edebilirsiniz ama bir noktada işe yaramayı bırakacaktır ve değiştirmek zorunda kalacaksınız, üzgünüm” diyor. Tıpkı benim en başından beri söylemek istediğim gibi. Buyrun açılışı öğrencisine gösterirken ekran görüntüsü:

      https://hizliresim.com/36gBdr

      İsteyen bu videoyu da Google dan bulup izleyebilir(eğitimin adı “the system”). Sonuç olarak Todd Valantine kızın önüne atlamayın, dokunarak açabilirsiniz demesi de önemli değildir. Önemli olan o ne dedi bu ne dedi Londra daygame böyle diyor değil, kendi denemeleriniz sonucu öğrendikleriniz, sosyal çözümlemeleriniz, idrak ettiklerinizdir. Başkasının sözünü kaynak göstererek mutlak doğru kabul etmek acizliktir ve uygulayıcılar ile teori nerd leri arasındaki farkı belli eder.

      Tekrar söylüyorum hiç bir daygame ci de dokunmayın demez, diyorsa özel bir durum için bunu diyordur(kişi oyuna yeni başlıyordur, bazı tip kızlara vs.) Aksini iddia etmek o kadar akıl dışı ki bunu ancak daygame in doğasını anlamamış yeni başlayan bir kişi söyleyebilir. Lütfen insanları asılsız iddialarla yanlış yönlendirmeyelim, sallamaların önüne geçmek içinde benim yaptığım gibi en azından kaynak gösterelim.

  3. Tamam da zaten bütün olay yes girl’ü bulmakta.O zaman sevgili fuckbuddy ya da wife material oluyor.Kız seni bir kere başta beğendikten sonra kafana göre takılabiliyosun ki bu da harika bir şey.Maybe ve no girl’ü tavlamaya uğraşmak boşa kürek çekmek bence.

 21. Son saha raporlarıyla bu sitenin çekirdek felsefesinin makası iyice açıldı sanki… Halbuki niteliğin korunması için filtrasyonu daha güçlü hale getirmek gerekir.

 22. ahahahagha bu ne yav adam üşenmeden hikaye yazıyor bu elemanın yazıları siteye hiçbir şey katmadığı gibi yerin dibine çekiyor

 23. Simdi ben anladigim kadariyla ozetleyim. Pua sitesi ve kitabi olan bir adam var. Yani bu isten para kazaniyor. Bu adam bir sitede yazma sansi buluyor. Site tamamen kendi hedef kitlesinden olusuyor. Bu siteye ilk yazisini yaziyor. Avm’den kaldirdigi bir kizi Dostoyevski edasiyla betimlemelere bogarak anlatiyor. Suslemeler basarili. Dikkat cekiyor. Hakkinda yapilan yorumlar genel anlamda iyi. Gereksiz betimlemeler yaptigini, bu sitenin amacinin sunu siktim bunu domalttimdan ziyade tecrubesizlerin kafasina bir seyler sokmak oldugunu ve bu yazarin sadece bir anisini susleyerek anlattigini soyleyen azinliksa digerleri tarafindan “sen kiskaniyorsun amk” “daha iyisini sen yaz madem yarram” benzeri laflarla sindiriliyor. Adam 2. Yaziyi yaziyor. Betimleme ve suslemelerin bokunu cikariyor. Okumasi belki 20 dakikadan fazla surecek yazinin icinden elle tutulur bir bilgi cikmiyor. Bu sefer olumsuz elestiriler artiyor. “Bokunu cikarmissin” “Rus dili edebiyati okusam daha az yorulurdum amk” yorumlari gelmeye basliyor. 3. Yazi geliyor. Digerlerine nispeten az ve oz. Yine icinden elle tutulur bir bilgi cikmiyor ama en azindan hangi kizi neresinden tutarak yatagin hangi tarafina attigini okumak zorunda kalmiyoruz. Sonuc olarak “kitabimi alirsaniz bu anlattigim buyulu dunyaya katilabilirsiniz alt temali, sitenin diger day game raporlarina hakaret olacak nitelikte bir reklam fiyaskosu ortaya cikiyor. Umarim arkadas bir daha yazmaz. Bu para tuzagina dusecek cok genc var biliyorum. Halbuki su sitedeki 500 kusur yaziyi okuyup uygulamaya kalksalar zaten hayatlari degisecek. Ama uzun yolu secip yattigin kalktigin saati degistirmek, bos islerden uzaklasmak, iradeni bozmadan spor yapmak gibi nispeten agir seyler yerine; ” ayaklari sana donukse kesin verecek” “konusurken saciyla oynuyorsa kiz zaten sikmen icin yalvariyordur” “her kizi kopegin etmek icin 1337 taktik” tarzi zirvalar daha kolay geliyor. Gencler de dogal olarak bu “kisa” yollari seciyor. Sadece gencler de degil okuyanlarin belki %80’i. Bu sitenin felsefesiyle ters dusen adamlara prim yaptirmayin rica ediyorum. Haftalik bombos ve kalitesiz yazilar yerine ayda bir, okumaya deger seyler paylasin. Hadi saglicakla

 24. Bu romantik çakma Victor Hugo’nun seks hikayelerini, eleştirilere rağmen ısrarla yayınlamaya devam etmen ve üstüne bir de yazar yapman şu anlama geliyor; site makale üretme konusunda tıkandı, artık PUA bloguna evriliyor?

  1. Elimde çevrilmeyi bekleyen 100 tane makale, tamamlanmayı bekleyen 2 düzine bitmemiş yazı var. Tıkanmaktan ziyade vaktim kısıtlı. Yeni bir iş kuruyorum bütün vaktimi alıyor.

   Site PUA sitesine evrilmeyecek zira bu yazılar çoğunluk olmayacak. Ama benim şu an PUA veya yürüme olayına ilgim yok. İlişki, evlilik ve boşanma gibi konularda yazmak istiyorum. Bu nedenle PUA yazısı yazan başka birisinin olması iyi.

   Yazıları eleştirebilirsiniz tabii de adamın üslubunu ve yazdıklarını sevmedi iseniz neden okuyorsunuz? Pas geçip gitseniz olmuyor mu?

   1. Hocam agreeableness,extraversion gibi 5 li ölçeklerle ilgili yazılar yazsanız iyi olur

    Assertiveness training gibi konular Pua değişim özgüven kazanma 101 olarak geçiyor genelde manospherede.
    Bu konuları detaylı inceleyeceğinizi ümit ediyorum

    Ayrıca blacklabellogic ve IM çevirilerine neden artık ilgi yok?

 25. Mimar Sinan fındıklı kampüsünde erkek başına 3 kız falan düşer. Orada Hb6 kız görünmezdir, hb7 eh iştedir, hb8 den aşağısına kimse yazmaya uğraşmaz. Burada komplekse girmiş ortalama bir kıza sokakta boylu poslu bir motorcu yaklaşırsa ve kız köyden, kasabadan falan gelmişse bar tuvaletinde bile verebilir.

  Secret in bu yazılarındaki amaç nedir bilmiyorum ama bence daha zorlu raporları yayınlarsa herkes bir şeyler öğrenir.

  Bu raporları okuyan biri der ki; bu adam çok yakışıklı galiba, pat diye kız tavlıyor, ben hiç uğraşmıyım.

  1. Adam başından “Beğendiğim bir kaç kızla konuşmuştum ama henüz istediğim gibi bir sonuç almış değildim” diyor zaten. Yani öyle pat diye olmuyor.

 26. Başarılı bir rapor olmuş tebrik ediyor ve paylaştığın için teşekkür ediyorum.

  Başarısız girişimlerini paylaşmanı isteriz. Gerçekten hepimizi geliştirecek şey başarısız 100lerce girişim.

  Çünkü bazen seks icin sadece doğru zamanda doğru yerde olmak bile yetebiliyor. Neyin çalışıp neyin çalışmadığını başarısız girişimlerden daha iyi anlarız. Burdan skorlarını küçümsediğim anlamını çıkarma sakın. Erkekler olarak övünecek hikayeleri anlatmaya meyilliyiz çünkü.

 27. Secret dostum bu attığın ilk 3 rapor direk kendi kitabından bire bir alıntı.Burada bu yıl yaptığın yeni yaptığın raporları paylaşsan diyorum artık bide biraz detay ekle kardeşim ya.

 28. Mahmut abi çalıştığım yere ara ara gelen bir kız vardi. Bugün fırsatını bulmuşken gidip sohbet edeyim dedim. Kızla okuldan işten muhabbet ettik 10dk falan. Bana okulumu bolumu mu falan sordu. Fakat ismini sordum soyledi, benim ismimi sormadi nasil yorumlamaliyim acaba?. Daha donra yine göreceğim için telefon numarasını istemedim. Gitmem gerek diyip kalktım. Fakat ben hep bu sekilde muhabbet edip genelde sonuca götüremiyorum. Ikinci konuşmada telefon isteyip dışarıda birşeyler içmeye davet etmeliyim sanırım.

  Kızla gidip konuşan benim ama konuşma sırasında iltifat vs.. etmedim hiç. Birde shit test sayılabilecek birşeyle de karşılaşmadım. Açık açık yürümedigim için mı yoksa normal bir durum mu acaba?

  Secret senden de bir yorum bekliyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *