Çeneni kapalı tut

Kırmızı hapın birinci kuralı, çenenizi kapalı tutmak olmalı. Dövüş klübü hakkında asla konuşma. Dövüş klübü hakkında asla konuşma.  Dövüş klübü hakkında asla konuşma. Kendi sikine sıkma.

Kırmızı hap davranışlarla gösterilir, açıklanıp hakkında konuşulmaz. Bu kırmızı hapa yeni başlayanları bırakın uzun süredir kırmızı hap bilen adamların bile yapmakta zorlandığı bir kuraldır. Zira eğer kırmızı hapı davranışlarınla gösteremiyorsan, aslında kırmızı haplı değilsindir (ya da en azında konuşmak zorunda kaldığın alanda değilsindir) ve bu açığını kapamak için konuşman gerekmektedir.

Kırmızı hapı sosyal çevrenizde konuşmayın. Ama özellikle de kız arkadaşınıza ya da karınıza açıklamayın. Kırmızı hap olun. Davranışlarınızla gösterin. Uygulayarak gösteremiyorsanız, anlatarak hiç gösteremediğiniz gibi, ültimatom vermiş olur ve tam tersini gösterirsiniz.

Bugün bu “çeneni kapama” konusuna ilişkiler çerçevesinden bakarak örnekler vereceğim. Bu kural özellikle ilişkisinde dırdır ve kavga bol olan adamların hayat kalitesini ciddi oranda arttırabilir. Birçok erkek evli ya da uzun süreli ilişki içinde mavi haplı iken kırmızı hapa uyanıyor. Halihazırda karısının saygısızlığına ya da dırdırına maruz kalan erkek için zor bir durum bu. Kırmızı hapı okuyunca “evin reisi ben olmalıyım / ilişki benim çerçevemde olmalı” diyor ama bu öyle hemen olabilecek bir şey değil. Kadın o aşamaya erkeğin küçük küçük shit testlerle dürtüp her seferinde 5 cm geri adım attırarak gelmiş ama erkek artık 10 km geride. Bu da iki üç sıçrayışla alınacak bir mesafe değil. Shit testlere göğüs gere gere, her seferinde 5 cm değil ama taş çatlasa 30 cm ileri giderek alabileceği bir mesafe.

Erkek tabii ki 2 haftada kırmızı hapın kendisi olamayacağı için aynı davranışlara da artık kör olmadığından “bana bak bundan sonra bana evin reisiymişim gibi davranacaksın” gibi işi söze dökecek ama hayır. Bu iş konuşarak, kavga ederek olmaz. Çeneni kapayıp yaparak olur.

Erkek mavi haplı bile olsa ilişkinin bu aşamasında karısı ve kız arkadaşı ile sık sık kavga ediyor olabilir. İlgi yönetimini bilmeyen erkek, kavganın kadına yoğun ilgi vermek olduğunu, bu nedenle de kadınla kavga ederek, bir şekilde o kavgada üstün gelse bile, kadını ödellendirip daha fazla kavgayı teşvik ettiğini bilmez. Erkeklerin bir diğer problemi de kadınların düşünce yapısı açısından kendileri ile eşit (aynı) olduğunu sanmalarıdır. Erkek için sorun çividir, bu da barizdir ama kadın için sorun çivi değildir. Erkek sorunun mantıklı nedenlerine inip kadını ikna etme çabasına girse de kadın beyni böyle çalışmaz.  Karınız ya da kız arkadaşınız sizinle kavga ediyorsa çenenizi kapayın. Onunla ağız dalaşına girmek ve birbirinize bağırıp çağırmak sizi bir yere götürmeyecek. Yaptığınız tek şey her şeyde kendini kurban ve haklı gören biri ile ağız dalaşı. Bunu yaptığınızda ne olacak sanıyorsunuz? Ben söyleyeyim, hatunu kendini daha fazla kurban ve haklı hissetmesi! Kavgada verdiğiniz ilgiyle beraber bu, size daha şiddetli kavga olarak geri dönecektir.

 Sorun çivi değil!

Yeni uyanan erkeklere tavsiyem kavgaya girmeyin ve kavga çıkarmayın. Eşiniz bir dahaki sefere sizi aşağıladığında, sizinle bir şey yüzünden kavga etmek istediğinde, sizin yeterince iyi olmadığınızı ima ettiğinde, veya herhangi bir sebepten size kızdığında ne bir açıklama yapın ne de sorular sorun. Onu memnun etmeye de çalışmayın. Çenenizi kapatın. Eğer bulunduğunuz bağlamda tam sessizlik sizi moron gibi gösterecek ise “anladım” ya da “ilginç” gibi şeyler söyleyin ama ağzınızdan anlamlı bir kelime çıkmasın. Bu da bir çene kapamadır.

Eskiden böyle şeylerle kolayca tahrik edip ilgi sağdığı inek – pardon erkek – çenesini kapayınca kadın ısrarla “neden konuşmuyorsun?” ya da “bir şey söyle” gibi şeyler söyler. “Dinliyorum” ya da “diyecek bir şeyim yok” deyip geçin.

O nedenle de “kavga edip ağzının payını vermezsem ezilmez miyim” gibi bir yanılgıya kapılmayın. Size bunu bir erkek yaptığında kavga edersiniz bir çocuk ya da kadınla yaptığında kavga ederseniz komik duruma düşersiniz. 2 yaşında bir kız çocuğunun öfke nöbetini ya da kavga kışkırtmalarını bir baba nasıl karşılarsa öyle davranın. O çocuk ile kadının öfke nöbetinin amacı aynı : ilgi çekmek ve istediğini elde etmek ki buna sizin duygularınıza hakim olamayıp öfkelenmeniz, üzülmeniz hatta ağlamanız da dahil. Kadın beyni erkek beyni gibi çalışmaz ve sizin bunu bilmeyip kadının yaptıklarına, onları size yapan bir erkekmiş gibi sinirlenmeniz, kavgayı kazansanız bile sizin kaybetmenize yol açar.

Çenenizi kapatın, duygusal tepki vermeyin ve o öfke nöbetlerinin, kışkırtmaların sönüşünü izleyin. Bu hemen olmaz, bazen haftalar ya da aylar sürebilir. Ama genelde bir iki aya kalmaz bu tür dırdır ve kavga azalmaya başlar.

 Bill Burr Meriçler ve kızgın karıları / kız arkadaşları

Üstad Bill Burr’un dediği gibi siz kavgaya girmediğiniz zaman ne yapabilir? Döner tekme ile duvara mı yapıştıracak? Kim dedi size tekvando şampiyonu ile evlenin diye? 🙂 Seksi mi kesecek? Bir süre elinize mesai yaptırın, ya da bunun için kurulu müesseselere başvurun. Trip mi atacak, dırdır mı yapacak? Bunun karşısında sakin kalamayacak kadar duygusal güç yoksunu iseniz zaten bir ilişki ve evlilik size her zaman kabus olacaktır.

Eğer sizin bu sakinliğiniz karşısında aşırı bağırıp çağıran ya da hır çıkaran ve fiziksel şiddete başvuran bir kadınla iseniz, öncelikle o kadın kız arkadaşınız değil eski kız arkadaşınız olmalı. Hem de hemen şimdi. Karınız ise de işiniz daha zor ama o kadın da eğer bir aya medeni bir insan gibi davranmaya başlamıyor ise korkarım eski karınız olma yoluna girmeli.

Günümüz erkek düşmanı aile yasalarını erkek aleyhine kullanan kadınlar yüzünden bu tür şiddet gösterilerinin korkusu ile kadına karşı koymacak erkekler olacaktır. Mesela evden çıkarken kadın engel olmaya çalışırsa ne yapacaksınız? Burada bir arkadaş kız arkadaşı ile kavga ettiğini ve benim tavsiye ettiğim gibi evden çıkmaya çalışırken kızın fiziksel olarak engellemeye çalışması yüzünden arbede çıktığını ve kızın kendisini karakola şikayet ettiğini anlatmıştı. Bu durumdan kurtulmanın bir yolu var. Cep telefonu.

Bir kadın ne zaman sizin fiziksel olarak üzerinize gelirse ya da siz ne zaman aranızda geçen olayın kadın tarafından çarpıtılıp yasal olarak aleyhinize kullanılacağını düşünürseniz cep telefonunuzu çıkarın ve hatuna göstere göstere video çekmeye başlayın. Birinden gizli onun çekimini yapmak yasal değil ama burada gizli çekim yapmıyorsunuz. Kıza göstere göstere çekiyorsunuz. Kız üstünüze atlayıp teli almaya çalışacaktır ya da “ne yapıyorsun sen?” diye soracaktır. Gerçeği söylemenize bile gerek yok, “sakinleş sana izletmek için çekiyorum. Gör nasıl gözünün döndüğünü” falan deyin. Telefonu elinizden düşürmesini engellemek için göğüsünüze yakın tutun. 99%unuzun hatununda o telefonu sizden alacak güç yoktur merak etmeyin. Siz telefona çekim yaparken sakin olun, en teslimiyetçi halinizle alttan alın ve asla hatuna “orospu vs …” demeyin. Olduğunuz şeyi, yani kadın şiddetinin kurbanını oynayın. Erkeğin kurbanı oynamasının farz olduğu ender durumlardan biridir bu.

Kurabiye bekleyen akıllı oğluş, sen de kapa çeneni

Evde kırılan bir şeyi onardığınızda, işinizde başarılı bir şey yaptığınızda, arabanın motorundaki sorunu kendi kendinize çözdüğünüzde, partnerinize gidip annesinden onay ve takdir bekleyen oğlan çocuğu gibi anlatmayın. Siz erkeksiniz ve işlerinin ve hayatının kontrolü elinde olan bir erkek için sıradan şeyleri onay malzemesi yapmayın.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

100 thoughts on “Çeneni kapalı tut”

  1. siteni discord sunucusu kadar kanser mekan az gördüm amk kurt sürüsü gibi herkes ”ben alfayım moruk günde 5 kız sikiyom” ya da en ufak bi soruda diğerini ezmeye çalışmalar ‘haha amk betası’ tarzında mesajlar… ”Ezeceksin moruk, kızı süründüreceksin” kafasında ergenler var. Facebook’daki mgtow trp türkiye grubu gibi 😀 belirli bi olgunluğa erişmeyenleri almamak lazım. ben en son girdiğimde durum bu şekildeydi.

   1. Bahsedilen forumu hiç tıklamadım ama çok iyi yakalamışsın olayı. TRP dünyasına girenlerin çoğu meseleye sadece seks açısından bakıyor, yani amaç skor yapmak. PUA ile TRP birbirine giriyor, daha doğrusu birbirine karışıyor. TRP eşittir ahlaksızlık veya anti muhafazakarlık veya aldatmaya teşvik demek değildir. Bu amaç ile kullananlar kendileri bilir, seçtikleri kapı kendi tercihleri. Ayrıca, niyeyse kimse şunu tartışmıyor. Her kızın yanına gidip konuşacaksın, hiçbir şey kaybetmezsin kafasında çok delikanlı var. Abi garson, kasiyer, tezgahtar, kimi bulursam konuşuyom, maksat konuşmak, tanışmak, gerisi bir şekilde gelir, önemli değil kafasında tipler var. Böyle olmayanlar sen TBP’cisin, betasın, eziksin diye alaya alınıyor. Ben seçici biriyim. Kızla ileride bir şeyler yaşama şansım var mı? Kız tanışıp konuşmaya değer mi? Ne kadar samimi duruyor? Romantik bir şeyler yaşayacak potansiyel var mı? Herkese mi iş atıyor yoksa sadece bana mı özel? Para avcısı mı? (GD) Ben bunlara bakıyorum, kafamda oluşan resime göre gidip konuşuyorum veya konuşmuyorum. Yemek yediğim restorandaki garson kızla konuşup samimiyet kursam elime ne geçecek? Hollywood filminde miyiz? Ben bu kız girlfriend’im olabilecek potansiyele sahip mi değil mi ona bakıyorum. Değilse hepsi vakit kaybı benim için. Skor peşinde değilim. PUA ise hiç bana göre değil. LTR insanıyım ben. Önemli olan TRP’den öğrendiklerini pratikte uygulamak, zihninin açık olması. Hayatına giren kadınlara ona göre davranmak. Biraz street smart olmak yani. Neyse, kendimi ifade etmek istedim. Yorumum yayınlanırsa ve tartışmak istersen devam edebiliriz. Afiyetle.

 1. “Seksi mi kesecek? Bir süre elinize mesai yaptırın, ya da bunun için kurulu müesseselere başvurun.“

  Seksi kestiğinde, elin yetmezse “aldat” mı diyorsun yani? Sorunlu değil mi sence de bu düşünme şekli?

  1. Seks şantajı varsa ve el yetmiyorsa (seks şantajı uzun sürerse) müessese kullanılabilir. Müessese aldatma sayılmaz.

    1. Kaç hatun jigoloya gider, mal mısın? Dünya nasıl çalışıyor haberin var mı?

     Kadın – erkek bu konuda eşit değil. Erkeklere hitap eden müesseseler var, kadınların böyle müesseseleri yok. Olsaydı kullanmaları da evet aldaymaya girerdi.

     1. Saçma sapan ataerkil bi’ zihniyetin var. Kast ettiğim şeyi anlamıyosun daha. Sen ilgiyi bi’ şekilde kestiğinde, hatun gayet gidebilir jigoloya. Giden de çok var, senin bilmemen gitmedikleri anlamına gelmiyor. Klasik Türk erkeği kafasında “erkek” yapsa “meşru”, “kadın” yapsa “suç” tarzı söylemlerin çok komik duruyor, haberin olsun. Kerhane aldatma sayılmıyor ama eskortlar aldatma sayılıyor? LOL.

     2. Müesseseye eskort da dahil. Evet bazı konularda klasik Türk erkeği kafasında “erkek” yapsa (duruma göre) “meşru”, “kadın” yapsa “suç” tarzı söylemlerim var. Zihniyetim de gayet ataerkil.

      Bu ayrıntıdan konunun dağılması gereksiz. Başka dertlerin varsa alakalı bir yazının altına dökebilirsin.

     3. Mahmut abi bu konuda sana katılmıyorum. iki taraf için de aldatma aldatmaktır. bunun ataerkiyle de bir alakası olduğunu düşünmüyorum. ilişkinin başında çiftler birbirlerine tek eşli olacaklarına dair söz verdilerse bunun devam ettirilmesi gerekir. eğer adam veya kadın ilişki içerisinde başka biriyle ilişkiye girdiyse bunu partnerine söylemek zorundadır. bir erkeğin dürüst olmasını, kadının karşısında eğilip bükülmemesini geçtim dışarıda envai çeşit cinsel yolla bulaşan hastalık var. bu konuda partnerini bilgilendirmek boynunun borcu. evli çiftler genelde korunmuyorlar. bir eskortla korunarak ilişkiye girilse bile bazı hastalıkları kapmak ihtimali her zaman mevcut.
      ben sadece bu aldatma kısmına katılmıyorum. onun dışında çok güzel bir yazı olmuş. seksi kesen kadını sanki aldatıyormuş gibi mesafeli davranarak, siklemeyerek cezalandırmak bana daha mantıklı geliyor. ama hiç evlenmediğim için çok fazla bir şey söyleyemiyorum. sevgililik müessesinde hatun seksi çok keserse yavaş yavaş siktir ediyorsun. evlilik daha farklı olabilir.

     4. Yazıda bir ayrıntı o. Seks muhtaçlığı çoğu evli erkeğin en zayıf noktası ve karılarının onlara karşı da silahı. O silahla hayatı kayan adam artık kendi çerçevesinde nasıl o silahı etkisiz hale getirir bilmem ama sırf seks açlığından itaat ediyorsa işi iş. Dediğim gibi yazının ana fikri ile çok alakalı olmayan bir fikir ayrılığı bu ve genel olarak yazdıklarımı okuduysanız aldatmayı tavsiye eden biri değilim. Kadının aldatması ile erkeğin aldatması biyolojik nedenlerle aynı şey değil buna da değinmek gerek bir ara.

     5. @Ksenofanex

      Gerçek anlamda aldatmak yalnızca “duygusal bir ilişki” neticesinde gerçekleşir. Yazdıklarına bakılırsa feminen düşünce yapısı senin derinlerine bayağı bir işlemiş veya bir köstebeksin… 🙂

      Bir kadının bir erkeğe sex vermesinin bence 2 sebebi olabilir. NET.

      1. aşırı rahattır veya başka bir deyişle içgüdüleri bozulmuştur / biyolojisine aykırı davranma bozukluğu yaşıyordur (sahiplenilme isteğini kaybetmiştir) ki bu tarz hatunlar gündelik yaşar gelecekten herhangi bir beklentisi yoktur yaşamak veya bir şeyler başarmak umurlarında değildir, çocuk sahibi/anne olma içgüdüleri oldukça zayıftır hatta kaybolmuştur. Kısaca anlık keyifler için yaşarlar.

      2. aşırı bağlanmıştır / sevmiştir dolayısıyla o erkeğe teslim olmuş, onun kendisini sahiplenmesine izin vermiş, kendini ona adamış ve çocuklarını dünyaya getirmek istemiştir (yani tamamen duygusaldır ve onu kendisi için %100 “tek erkek” olarak seçmiştir)

      Bu bağlamda 🙂 1. maddedeki kadının konuşulacak bir tarafı bile olmadığı için (ki kendi istediği de budur, herkes istediği gibi yaşar) geriye ikinci madde kalıyor.

      Evlenilecek kadında bekaret kavramı bu sebeple önemli. Birinci maddenin sözünü bile etmiyorum ancak olur da 2. maddedeki bir kadınla ilişkiye başlarsan (yani başkasıyla bekaretini kaybeden bir kadınla) ve ciddi düşünürsen önündeki problem şu: kafasında her zaman o çok bağlandığı, en değerli şeyini verdiği adam olacak ve çoğu zaman seninle birlikte olurken bile onu düşünecek (ta ki o adamdan daha iyi olduğunu düşünene kadar) düşündürebilirsen ne mutlu sana düşündüremezsen (o yola girmenin hata olduğunu geçtim) vay haline 🙂

    2. Sanirim erkegin seks tehtidi bu sekilde olacaktir, evet aldatmak sayilir. Ama kac erkek karisi yataga çağırıca hayir der bilemiyorum.

     1. Özürdilerim lütfen evli erkekler eşlerini gerçekten orgazm etmeyi öğrenin bu özellikle geçmişi olmayan bir kadını size aşık eder o kadını sekse bağımlı hale getirir. Sizden Tatmin olan bir kadın seksi kesemez. Ama şöyle ki bizim topumda kadınlar bence erkeğe karşı zevkini hatta çok istese bile isteğini dahi belli etmekten utanıyor bunu fahişelik veya aşağılık olmak olarak görüyor sizden aldığı zevki belli eden istek gösteren kadının bu hareketini size karşı rahat olması manasında bir şekilde onaylayın.
      Kadınların aldatması aranızdaki cinsel tutku güçlü olduğu ve kadın ahlaki yönden erdemli olduğu müddetçe pek mümkün değil . Erkekler de cinsel tutku yönünden kadından çok daha iyi olabilir .
      Duygusallık seni seviyorum falan işleri değil .
      Duygusallık erkeğe teslim olma
      Erkeğin teslim alması erkeğin kadına
      Sahip çıkması
      Kadının erkeğine sahip çıkması şeklinde işler .
      Seni seviyorum arada bağ kurulmadan tutku olmadan tek başına çok itici olabilir .

      Seksi kesen kadın size saygı duymuyordur ya da bir şekilde bu anlamda bağ kesme cesaretini ona vermişsinizdir . bilmiyorum en isteksiz anlarda bile en azından bir erkeğe şefkat duygusu bile seks yapma isteğine sebep olması gerekiyor . Bu noktadan sonrasını bilemyiroum demek ki kadınlar da çeşit çeşit .

     2. Özür dilerim lütfen evli erkekler eşlerini gerçekten orgazm etmeyi öğrenin bu özellikle geçmişi olmayan bir kadını size aşık eder o kadını sekse bağımlı hale getirir. Doğru, orgazm ve iyi seks önemli. Hatun zaten arka arkaya boşalabilen bir mekanizmaya sahipken bunu lehine kullanmamak büyük kayıp. Kendinizi pornodan, aşırı mastürbasyondan koruyun. Hiç bahsetmedik ama düzenli gymin faydalarından biri de bele gelen kuvvettir. Zaten hatun o yeni pazuların ve kalça kaslarının görseli ile tırnak geçirecek şekilde tahrik olur bir de bel güçlü ise tamam.

      Gerçi burada hatunlara da büyük rol düşüyor. Viagra kullanan evli erkeklerin önemli bir kısmının kullanma sebebi iktidarsızlık değil aşırı şişmanlamış karılarına sıfır istek duymaları.

     3. Bazı erkekler için seksin kesilme nedenini bulmak zor değil. Evli Kırmızı Hap redditinde 40 yaşında bir abi vardı. Saha raporunda birgün kırmızı hapla tanıştım, aynaya baktım ve seksin neden bittiğini farkettim. Aynada gördüğüm adamla ben kadın olsam ben de yatmazdım diyordu 😃

     4. Yoruma ek olarak Geçmişi olan da bağlanabilir düzeltmek istiyorum
      Neden bağlanmasın , geçmişten kasıt hiç düşünmeden her gece başkası ile olabilen nadir kadınlar .

     5. Aynen öyle Mahmut. Hatta Fedon söylemişti. Bana her gün farklı kadın getirin viagraya ihtiyacım olmaz demişti. Bu çok büyük bir sıkıntı. Sağlıklı erkeği cialis kullanmaya mecbur eden kadınlar utansın ne diyim 🙂

     6. Olay farklı kadın bile değil. Tek kadınla yine tamam olan adamların bile hatunun kendini fena salması ile tahrik olamaması.

 2. Mahmut abi son kısmı biraz daha açıklayabilir misiniz yani normal bir sekilde anlatmakla onay malzemesi yapmak arasindaki farki ? Cunku istemeden bu duruma dusmus gibi gorunmek riski var

  1. normal bir şekilde anlatmak da seni onay almak isteyen biri gibi gösterebilir. o sorarsa söylersin yoksa kendisi farkeder. zaten işe yarar şeyler yaptığını farkederse ve hatundan onay istemez ya da başına kakmazsan seni seks ve ilgiyle ödüllendirecektir diye düşünüyorum.

   1. Abi mesela gunun nasil gecti/gormeyeli neler yaptin muhabbete basladik x x x yaptim diye anlatmak son kisma mi girer ? Her detayi veya hatalari anlatmaktan bahsetmiyorum mesela terfi alma,ise alinma,maasa zam veya sinav gecme gibi basarilari da mi anlatmamak lazim ? 🙂

    1. Hocam hatunla muhabbet etmeyin demiyorum, erkek adam bir erkek için sıradan olan şeylerle gidip hatundan takdir bekleyerek övünmeyin diyorum. Evli erkeklere özellikle işteki başarılarınızı gerekmedikçe paylaşmamanızı tavsiye ederim. Uyanık olun, maaş artışı ve terfiden bahsetmeyin 😀

     1. Ben aileme bile hayatım boyunca, anneme ablama bile hiç hayatımla ilgili bir şey anlamıyorum. Tam olarak mesleğimin ne olduğunu, maaşımın ne kadar olduğunu, başımdan geçen şeyleri, askerlik anılarımı, hiç bir şeyi bilmezler. Bir gün olsun oturöa odasına geçip aileme, “yav şöyle şöyle oldu, cüzdanı kaybettim, işten ayrıldım, şu ile gireceğim, falan şehre gezmeye tatile bilmemnereye gideceğim” diye konuştuğumu hatırlamıyorum. Çünkü kadınlara bir şey anlatma ihtiyacı hissetmedim hiç bir zaman. Gelip günlük yaşadığı her olayı en ince ayrıntısına kadar anlatan benim gerizekalı büyük biraderi de hiç bir zaman anlamamıştım şimdiye kadar.

 3. ‘ Kapıdan dışarı çıkmanıza fiziksel olarak müdahale edip engellemeye çalışırsa, cep telefonunuzu çıkartıp doğrudan videoya çekin ‘

  Abi bu kısımla ilgili gözlerimin gördüğü, lanet bir tablo hatırlıyorum. İlk başta kapıdan dışarı çıkmasına engel olan hatun, konu video için telefonu çıkartmak olunca bir çığlık, bir figan anlatılmaz !

  ” Beni dövüyorsun birde videomu çekiyorsun öyle mi ? İmdat ! ”

  Öfff. Zihnime hard reset gerek..

  1. Video olduğu sürece istediği kadar böğürsün. Bu kadar tırsak olmayın. Eğer sen videoya çekmeye başladığında kadında yara veya morluk yoksa nasıl dövmüş oluyorsun?

   Bana eski karım buna çok benzer bir şey yapmıştı. Polisi aramak için telefona yönelmişti. Ben de hiç koltuktan kalkmadan “üstünde tek morluk çıkmayınca ve bu videoyu görünce, sahte ifadeden sana ne yapacaklar biliyor musun?” der demez tırsmıştı. Kolay mı öyle sahte ifade vermek?

  2. Ben çıkarken beni fiziksel olarak engelleyen hatun olursa döner kanepeye oturur, videoyu açar ve “evet şu an evden çıkmak istiyorum ama Nejla engel oluyor … evet şimdi de bana dayak iftiraları atmaya başladı” diye başlardım. Bir insanı zorla alıkoymanın cezasından pek çok kadının haberi yok.

   1. Ayrıca şunu da eklemek gerekir ki; bir erkeğin görevi, bir kadını/ilişki seviyesini bu raddeye getirmemektir. Şayet kadın buna rağmen ileri derecede sorunluysa erkeğin diğer görevi ise bunu önceden sezmektir.

    Denge ne güzel bir şey değil mi?

    1. Evet ama biliyorsun erkeklerin büyük çoğunluğu gerçekten çuvallamadan kırmızı hapa ulaşacakları arayışa bile girmiyorlar.

   2. Çok sıkıntılı süreçlerden geçmişsin Mahmut Abi.
    Genel atmosfer bu duruma geldiyse, dread game belki işleri tersine çevirebilir, ama o da bir yerden sonra ölüye suni solunup yapıp diriltmek için uğraşmaya benzeyecek.
    Yapılacak tek şey sanırım bu badireden en az zararla çıkmaya çalışmak, bunun için de dediğin gibi kendine hakim olmak ve akıllı olmak gerek.

    Tahtaya vurayım.

    1. Dread game oynamaya fırsatım olmadı zira ben acayip soğudum ve boşanma sürecini başlattım. Umarım kimse bu duruma düşmez ama düşerse de uzatmanın anlamı yok. Yani seni sahte ithamla polise şikayet edeceğini söyleyen hatunun hakkı boşoldur.

   3. Mahmut abi sen evli olduğunda mavi haplı mıydın? Eğer karın sana öyle davranıyorduysa kırmızı hap öğretisine göre sen bildiğin süzme betaymışsın. Ya da karın çingen bir kişilik miydi? Bence bazı kadınların ruhu kötü, sen ne kadar alfa olsan da kadın sorunlu ve mutsuz ediyor seni. Eğer eski karınla evliliğine kırmızı haplı başlasaydın sence çok fark eder miydi, yoksa aşağı yukarı benzer deneyimleri mi yaşardın?

    1. Bu anektodu yazdığımda kırmızı haplıydım ama evliliğin hamilelik ve çocukluk döneminde mavi hapa kaydım gibi. Gibi diyorum zira benimkisi hiçbir zaman hayatımın kadını modunda olmadı ama veled için bazı şeyleri görmezden geleyim derken sinirlerim yırandı ve bir iki sene duygusal tepkiler vermeye başladım. İşler zaten o dönem rayından çıktı.

     Benim eski hatun psikolojik olarak rahatsız. Aslına bakarsan çocuk gelene kadar bunu çok iyi saklamıştı ve ben de gayet evin reisi bir hayat yaşamıştım ama şimdiki kafamla çok rahat yakalayacağım bir sürü kırmızı alarmı vardı. Maalesef 20lerimin 2. yarısında ilişki ve 30una bile gelmeden evlilik hatasını yaptım.

     Bence bazı kadınların ruhu kötü, sen ne kadar alfa olsan da kadın sorunlu ve mutsuz ediyor seni. Bu çok doğru. Bazıları maskülen olunca kadın kesin feminenleşir zira kadın maskülene arzu duyar sanıyor. Ama örneğin feministler maskülenden iğrenirler ve nefret ederler. Zaten o nedenle boşadım hatunu.

     Eğer eski karınla evliliğine kırmızı haplı başlasaydın sence çok fark eder miydi, yoksa aşağı yukarı benzer deneyimleri mi yaşardın? 26 yaşında kırmızı haplı bir erkek olsa idim benim eski karımın kırmızı alarmlarını görür ve başlamazdım. Tamam hatunun her kırmızı alarmına iyi bir özelliğini de sayarım ama o alarmlara rağmen o ilişkiye giren erkek aynı sonuçla karşılaşır.

     sen bildiğin süzme betaymışsın Buna dikkat etmelisiniz zira alfa – beta davranışlar vardır kişiler değil. Birinden düşüp birine yükselmek ara ara başınıza gelebilir. Davranışlarımı betalaştıran şey çocuktu. Delinin tekinin çocuğu rehin tutup bana karşı kullanmasına çocuk zarar görmesin diye (!) izin verdim ve süreçte ben kendimi salmam derken salıvermiş buldum.

     1. Geçmiş olsun ağabey, Amerikalıların bi lafı vardır Raki de der; önemli olan yediğin yumruk değil, darbeden sonra kalkman.

      Kalkışın mütiş olmuş, şimdi de bizi kaldırıyorsun (gülmeyin lan)

      Bence bu kalkışından daha ihtişamlı olan bir şey, sonraki nesillere bunu aktarıp kuşaklarca yaşamak. Blog’un da konusu bu değil mi zaten?

 4. Peki bize hiçbir şey ifade etmeyen bir kızla sakinligimizi koruyarak tartışmak da çerçeveye olumsuz bir etkide bulunur mu.

  Örneğin bir kız kendi yapabileceği isi benden istiyor ben de elin kolun yok mu diye cevap veriyorum ve ardından sesi yükseliyor.
  Sakince cevap vermeyi seçtim.
  O kız her erkeğe istediği şeyi yaptirabilecegini düşünüyordu.
  Bundan dolayı cevap vermeyi sectim.
  Bu yazidaysa cevap vermeyin diyor orta yolu nedir ?

 5. kız arkadaşım kara kuşak karateci il ve bölge birinciliği var, 7aydır çıkıyoruz ve hiç kavga etmedik.Mesele daha çok hem kadın hem de erkek için kezban olmak ya da olmamak.Erkek olarak çomar değilseniz zaten kezban kızla çıkmazsınız çıkmayınca da böyle derdiniz olmaz.

   1. Ben jordonun görüşlerini daha sağlıklı buluyorum.kendimş geliştirdim bu süre boyunca daygame de yaptım açılış da ama hiçbiri tutmadı şans eseri sinavına çıkınca sohbet ettiğim kızla gidiyoruz.
    bence insan kendini geliştirsin sonra zaten istediği gibi birini bulur ben benle spor yapacak dağa beraber çıkabileceğim sağ sola resim çizip şarkı söyleceğim birini arıyordum buldum.Açıkcası şu an bakıyorum ve diğer kızlar iyi ki olmadı diyorum.Sen bu görüşler üzerine ne dersin mahmut abi.Jordanı ilk kadınıyla evlendi diye eleştiriyorsunuz ama adam fikir hayatı renki olsun diye cinsel hayatını sade seçti.ikisi beraber gitmiyor bence ne yapmak istiyorsan birisini seçmelisin

    1. JPnin 56 yaşında olduğunu ve o evlendiğinde eski sistemin az da olsa canlı olduğunu unutma. KH ile illa tabak çevireceksiniz diye bir şey yok. Uzun süreli ilişkilere de girebilirsin ama günümüz kadınlarının çoğu erkeğe destek değil köstek olduğundan ve erkeklerin önemli kısmı da 32 yaşına kadar olgunlaşamadığından eski sistem uzun süreli ilişki çoğunuz için ayakbağı olacak. Ben öyle değilim ve benim kız öyle değil diyebilirsin ki olabilir ama bu devirde işinizi şansa bırakmak olur bu dediğin.

     Daha önce Jordan Peterson ve kırmızı hap adlı bir yazıda bu konuya değindim. Ben red man grouptaki JP yergisini saçma buluyorum ama JP gerçekten kadın erkek ilişkilerinden pek anlamıyor. Ama JPnin bireysel sorumluluk felsefesini KH ile dengelersen olabilir.

     Bu konuda TRPden ziyade MRP Married Red Pill redditini tavsiye ederim.

     1. Ben herhangi bir alanda seçim yapıp ilerlemeyi gerekli buluyorum. Ya hareketli bir eğitim üretim ya da hareketli bir cinsel hayat arasında seçim yapılması gerek gibi.Diğer türlü ikisi beraber gitmez gibi duruyor.

 6. Öncelikle selamlar, azınlıkta olsalar da sigma erkekler hakkında bir yazı paylaşır mısın? En azından senin “sigma” hakkında görüşlerini merak ediyorum, açıklarsan sevinirim.

 7. Bu sitede teorik bilgiler veriliyor, kisinin basarip basaramamasi kendisine kalmis. Bu bir yetenek isi. Sitede ilk tecrübesinde cok iyi is cikaran bir arakdasin saha raporu vardi mesela. Iste belki de ben asla basarili olamayacak kadar basiretsiz birisi olabilirim, bilemiyorum

 8. Sitede artık daha fazla kişisel gelişim yazıları görmek isteyenlerdenim. Biliyorum game dışındaki yazılar okurların ilgisini çekmiyor ama sürekli kadınlarla ilişkiler hakkında yazılar okumak bıktırıcı olabiliyor. Sitenizde kişisel gelişim ile ilgili yazılar yok değil ama sayıları çok az ve PUA yazılarına aşırı ağırlık veriyorsunuz. Erkekleri shit test, saha raporu, dread game, cold approach vs. değil kendilerini geliştirmek kurtaracak. Şu ana kadar red pill konusunda biraz hayal kırıklığına uğramadım değil. Herkes “game red pill’in çok ufak bir parçası” diyor ama maalesef çoğu red pill sitesi game’den ibaret kalıyor.

  Kişisel gelişime odaklanan red pill sitelerinin isimlerini paylaşabilirseniz ve bu sitelerdeki yazıları çevirebilirseniz daha iyi olur.

 9. +++ kadının saldırılarını sessiz karşıladıktan sonraki süreçte, olayın üzerinden belli bir süre geçtikten sonra hatunun o davranışıyla dalga geçerseniz hatunun özgüveni sarsılmış oluyor. yani aynı saçma sapan hareketleri bir dahaki sefere o kadar sert gösteremiyor. ama dalga geçme kısmını çok zamanında yapmak önemli. çok da üstüne gitmeden, eskiden yaptığı o davranıştan ötürü utanmasını sağlamak %100 işe yarıyor.

 10. merhabalar mahmut abi kadın ortamında nasıl davranmamız gerektiğini sitede güzel bi şekilde işlenmeye devam ediyor ama bence asıl önemli olan erkek ortamı arkadaş ortamı.bumla ilgili bi yazı da güzel olur bence. ve asıl sormak istediğim skeptico hakkında bi bilginiz var mı sitesi de yok ekşi de yazarlığı da kapatmış

 11. Erkek Adam bir kitap listesi hazırlasanız iyi olur bence 😀 daha önce skeptico’nun önerileri güzel onları okuyun demiştiniz herif kayboldu listeye de ulaşamıyorum .elinde olan varsa buraya atsa çok iyi olur. burada da çok paylaşıldı kitap önerileri bazılarını okumama rağmen aklım karıştı önerileriniz varsa görmek isterim.

  1. Link atmak için girdim kirmizihap.org’a site uçmuş. Skeptico’ya ulaşma yolu yok mudur, Twitter falan?

    1. Eskiden gittiğinde sosyal medya hesapları hep dururdu. İnstagram ve twitter sildiğine göre kesin bir gidiş olmuş. Yeni albüm çıkarıyordu acaba tuttuda tanınan çıkar diye mi sildi :-/ :-/ bir de hakkında şey yazmışlar ekşi de, Nişan hazırlığında diye. Böyle bir şey varsa çok fena gülerim asdfghkl

     1. Evet bu gidişi sağlam olmuş. Adam evliliğe karşı biri değildi o nedenle eğer nişanlandı ise bir çelişki yok ama nişanlandı diye gitti ise ilginç tabii.

      Sitesindeki yazıları keşke kendine yazar hesabı yapsak da buraya koyabilsek. En çok linklediğim sitelerden biri idi.

 12. Mahmut abi üst perdeden konuşan kızlara nasıl cevap vermeliyiz? Kızla samimiyiz mesela ama cümle sonlarına “canısı, tatlım” gibi kelimeler koyuyor hep. Gayet normalmiş gibi gelse de içten içe kendini üstün tutmaya çalıştığını hissediyorum.

   1. flört aşamasında oluyo genellikle. ciddi ve sıkıcı olmamak istiyorum ama makarayı fazla kaçırınca kız da gevşiyor. yaşım 18 bu arada

    1. Flört aşamasında bu laflar friendzone demek. “Awendelciğim” demesi gibi. Bunu duyduğun kıza cevap vermene gerek yok. Sadece kızı NEXTlemen yeterli zira o kızdan olmayacaktır zaten.

    1. Lisede oluyordu ağabeyim. Bebeğim der gibi kullanıyordu, tatlım vs genelde dalga geçtiği ciddiye almadığı bişide diyordu. Tırnakları felan da uzundu deli makyaj yapıyordu. Takipçisi felan 2bindi…bi dakka

     Naptım lan ben

 13. Ben seni iplemiyorum duruşu çoğu zaman çaredir, burada çeneni kapalı tut denilmiş ama, bu çopğu adamı sünepeliğe, pısırıklığa götrür, tartışma konusu ile ilgili olmayan şekilde dalga geçmek veya bununla ilgilenmediğini söylemek vs gerekir bazen.

  Sallamayın yahu, sallamadığınız sürece ne dediğinizin çok da bir önemi yok.
  Bazen dut yemiş bülbül gibi kalmak da sıkıntılı.

  1. Her zamanki gibi pratik bir olayı eski itaatkarlığın intikamı kasıntı motivasyonu ile yapmaktır bu. Iplemiyordun da neden hatunlaydın? Olay iplememe değil faydasız ve ters tepen bir şeyi, rasyonel tartışmayı, yapmama.

   1. Agam seviyorum seni, niye biz diyalog kuramıyoruz bugünlere? kadını iplememekten bahsetmiyorum, iplemişizki mekanizma kalkmış ilgilenmişiz, kadını iplememek başka, davranışı iplememek başka, bunu da söze dök falan demiyorum zaten, sallama, kale alma veya açık açık tartışmayla ilgilenmediğin mesajını ver veya yukarıda yazduığım gibi, dozunda yapabiliyorsan kes sesini, dinlemek istemiyorum de sustur veya çek git, hepsi mümkün.

 14. Şimdi bazılarına söylediğim tuhaf gelebilir ama, sesini yükseltip, “kes sesini seni dinlemek istemiyorum, git başka yerde zırla” demek bile yeter.

  Tabii ne yaparsınki bir çerçeven yoksa hepsi havagazı.

 15. Dün gece ayrılık eşiğine geldiğimiz kız arkadaşım “bana değer vermiyorsun, gözünde hiçbir şeyim.’ dedi. Shit test olarak kabul edip “gönlüme değer koordinatlarını yanlış girmişim. Haliyle gitmiş taşa kayaya konmuş, koordinatların azizliği” dedim. Sorunda ısrarcı olduğunu görünce de “güzel deneyimdi, iyi şanslar” diyerek ayrıldım.

  Sorum şu, ayrılık eşiğindeyken tarafımıza yöneltilen ağır ithamlardan rahatsız olmamız normal midir ?

  1. Shit teste cevabın fazla sulu ama zaten ayrılacaksanız önemli değil. Rahatsız olup olmamak sana kalmış ama açıklama ya da savunma yapmak yersiz.

    1. “Öyle ya zaten seninle de en yakın arkadaşına yakın olmak için çıkıyorum” gibi bir şey. Bu senin değerini ölçen bir shit test değil Roissynin comfort shit test dediği test. Onayla abartın tonu düşük olmalı. Genelde ayrılık aşaması değilse ve kız ısrar ediyorsa bir yerde sana topu “ya ciddi olur musun” tadında bir topla sana şutlar sen de gelişine “öpücükten sonra” deyip öperek çakardın. Gerçekten aranız kötüyse zor tabii de sırf bana değer vermiyorsun olayını çeviremediğin içinse fena sıçış olmuş.

     Ama shit test ne olursa olsun seninki çok sulu.

 16. Ben bayanım, sevgilim her problemde bunları sonra konuşuruz diyerek kaçışıyordu 😀
  Tabi birkaç saat sonra konuyu tekrar açtığımda gene kaçıyordu…Benim problem dediğimiz şeyde çözülmesi zor şeyler değil…Saçma gelen şey de bu, neyse 😀
  Baktım sürekli kaçışlarda, bende ona saygımdan dolayı uyumlu olmak açışından(!) bu taktiği hafızaya attım.
  Benden sınırlarımı aşacak birkaç isteği oldu…
  bunları daha sonra konuşuruz dedim 1.de tamam dedi 2. de tamam dedi ama 3.de sen bana saygı duymuyorsun diyerek patlama yaşadı.Sonra da küstü filan…Şuan da hala küsüz ama nedenini anlayamadığıım şey şu, saçma sapan dırdırlara eyvallah sessize almak iyidir ama gerçekten problem varsa çeneyi kapatmak bence çok da mantıklı değil.
  Kendi adıma bu davranış benim davranış alanımı açıyor ve zaten sustuğu için aynı durumlarda bana kolaylık sağlıyor mahmut abi 😀
  Burda asıl nokta bence gerçekten saçma olan dırdır ile dırdır gibi görünen ve çözülmesi gereken problemi ayırt edebilmek.

  1. Siteyi bayanların takip etmesi kadınlar açısından iyi midir yoksa kötü mü? Bilinç altında neler yattığının farkına varıp bunları kabul etmesi iyi bir şeydir elbette ama bir de buradaki taktikleri bi erkeğin ona karşı uyguladığını düşünürse peki? . Zeki (farkındalığı yüksek) kadınlar bu yüzden yalnız ve mutsuzlar herhalde.
   Erkekler açısından, bir kadının ‘oyun’ dan haberi olması kötü olduğu kesin.

   1. Burada yazan şeylerin 90%ı taktik değil ki? Gelenler ısrarla taktik istiyor strateji veriyoruz. Hatunun neyi bilmesi bir erkeğin başarısını etkileyecek? Erkeğin CPDsini arttırması gerektiğini mi? Yürüme davetiyesine yürüyerek cevap vermesi gerektiği mi? Maskülen olması gerektiği mi? GYM’e gitmesi, disiplinli olması mı? Kadına kendine güvenli bir şekilde ve niyeti açık yürümesi mi?

    Bu sitede yazılanlar olmadığınız şeyi olmuşsunuz gibi gösterme taktikleri değiller, her ne kadar çoğu erkek ısrarla bunu arıyor olsa da.

    1. Mahmut abi kesinlikle katılıyorum kendi öz farkındalığında bir erkegi hicbir kadın korkutamaz, önemli olan da bunun icsellestirilmesi gerçekten deneyimlenmesi.

     1. Red Pill bilen kadınların yapacağı hiçbir şey yok maalesef.Her şekilde statü sahibi güçlü fiziği yerinde erkeklere arzu duymaya devam edecekler.Eğer erkeğin isteklerini manipüle etmeye kalkarsa ki-duygusal bir canlı- bu derece kendi hislerini baskılayıp her zaman iyi oyun kuramaz.Feminizm bile kadınların genelini etkisi altına alamamışken , red pill gibi erkek hareketini temsil eden bir akımın neresinde kendine ait bir alan bulacak ?

      Red Flagları gizlese bile duygu ve davranış kontrolünü %100 değiştirip evlenilecek kız rolüne mi bürünecek ?
      Millet de bunları yiyecek ?

      Toplumun her zaman-özellikle %10-20 lik erkeklerin ve kadınların-bildiği ama politik doğruculuk adı altında saçma sapan ideolojilerle erkeği amacından uzaklaştıranlara tepki olarak gelen TRP , uzaydan gelen bilgiler falan değil.

      Hipergaminin kelime tanımı ile tanışmadan önce bile azıcık kafası çalışan realist adamlar bile kadınların her zaman daha iyi erkeğe tercih yaptığını ve arkalarından durup ağlayan erkeklerin ne kadar acınası durumda olduğunu anlamıştır

      Yani sonuç olarak ;

      Kadınlar TRP yi bilince Aklı Başında Yeterli IQ sahibi kimseyi manipüle falan edemez
      -Doğasını bil oyunu kuralına göre oyna.Kadınlar zaten erkeğin ne istediğini biliyorAklı karışanlar yalnızca erkekler belki de bknz:uydu erkek,meriç

     2. Top %5-10 luk erkek dilimini ele alırsak ;

      O seviyede çalışma ve rekabetçi biri olmayı Trp sayesinde yavaş yavaş keşfetmeye başlarsınız ama o kafa yapısında olan erkekler doğuştan veya erken yaşlarda bu özellikleri kazanmışlardır.Cinsiyet içi rekabetin en şiddetlisini bilerek yaşıyorlardır muhtemelen.
      Elde edilmeyen başarı başkasının hanesine yazılacak sonuçta.Bu derecede disagreeable insanlar ile kadınlarla başarılı olması oldukça normal.
      %80-90 lık erkek nüfusu da ne yapacağından habersiz aylak aylak takılıyorken kimsenin çıkıp erkeği yüzleştireceği falan yoktu.Zeki ve realist adamlar TRP yi sunmasaydı sanırım uzun bir süre bazı şeyleri anlayamayacaktık.

      Robert Greenenin başarılı insanların karanlık tarafının olduğunu ve başarıya yönlendirdiklerinden söz eder. Kobe Bryant ın da karanlık tarafı sayesinde yüksek derecede disiplinli başarılı biri olduğundan bahseder.

      Karanlık tarafıyla ileşime geçmekten korkan süper Nice Guy bir nesil yaratmaya başladılar ve neyi/niçin yapmaları gerektiğinden bile habersiz gençler.
      Evet dostum başarılı olmalısın-Sırf O yüzden (aklıne gelirse)
      Ülkenin başarılı kişisel gelişimcilerinden Mümin Sekmanın bir sözü var : Seviyorsan git başarılı ol bence , başarılı olursan seçen olursun
      Başarısız olursan seçilen

     3. Kızlar halen üstüne basa basa Piç erkeklerden hoşlanıyoruz diyorlar ve o erkekler halen Game kitaplarında yazılan Neg,Shit test geçe DHV,Kino,Gear atma hepsini uyguluyorlar.

      Diğer partnerleri aynı şeyleri defalarca yapmasına rağmen “Kesin bunları beni tavlamak için yapıyor , inanmamam lazım” mı diyor kızlar ?

      Doğasına söz geçiremiyor işte

      Değil the Red pill , rollo rosh roissy neil strauss bütün puaları toplayıp eritip suyunu içirsen de bu kızlar TRPYİ DE ALSA ALMASA DA KENDİNE SÖZ GEÇİREMEZ.

      Boşuna endişe etmeyin

     1. Meme fotosu mu? 😀
      Yazdığım yorumu tekrar gözden geçirdim, bu şekilde kadük kalmış. Yukarıda, kadınlar red pill sayfalarını görürse bu aleyhimize olmaz mı, diye soran elemana cevap mahiyetindeydi.

    2. Icgudulerinin ne kadar dandik düğünü, çekici bulduğu erkeklerin asla onu umursamayacagini anlayıp ona göre karar vermesi gerektiğini, bekâretin ne kadar önemli olduğunu bekaret olmasa da seks partneri sayısının az olması gerektiğini ve evlilik niyeti olmayan adamlardan uzak durması gerektiğini öğrenecek.

   2. Öncelikle mutsuz ve yalnız değilim, hatta yalnızken de mutsuz degilim ama konu ile de bir bağlantısı yok bunların zaten 😀
    Bunların dışında, karakter olarak da normalde bu tarz düşünceyle hareket eden bir bayanım.Benim tuhafıma giden şey şu, diyelim ki dedikleriniz gibi, bu durum sizi niye rahatsız etti?

  2. Kadınların redpill bilmesi ile ilgili merak ettiğim hali hazırda redpill de öncü olan evli erkeklerin eşlerinin bu duruma tam olarak bakış açısı nasıl? Sonuçta game olayını tabak olayını biliyorlar. Eşlerinin hali hazırda böyle bir şey yapacağı hep akıllarının arkasında. Sürekli bu korku ile yaşamak cidden ilişkiyi taze mi tutuyor yoksa bu adamlar o kadar da bahsettikleri gibi değiller mi?

   Bir de redpill bilen kadınlar hatta redpill woman kadınlarının büyük çoğunluğunun bdsm fantezileri var gibi. Feminenmutluluk yazarı vardı twitter da takip ederdim ana sayfama 2-3 kez bdsm sahnelerinın fotoğraflarını beğenmeeleri düşmüştü. Hatta “masum gözüküyoruz diye oral yapamayacağımızı düşünüyorlar” tarzı bir yorum yazmıştı. Gerçi bu kızda az şey değildi ya neyse. Onun haricinde bir kız daha vardı kız açık açık bdsm fantazisinden bahsediyordu. Bu redpill özellikle bu tarz eğilimleri olan kadınları mi besliyor acaba? Redpill savunan kadınların farkında olsunlar olmasınlar bu fantezileri olabileceğini düşünüyorum. Buraya yazan kadınlar var mı sizde de o eğilim?

   1. Bilmelerinin tek artısı doğalarını biraz daha iyi tanımaları olur, kaybetme korkusu kadın cinselliğini her zaman canlı tutar.

   2. Red pill e yakın kadınlarda bence itaatkar bir yapı var .
    Ben de öyleyim ve itaatkar olmak istiyorum .
    Bdsm her iki taraf için de iyice aşırılaşmış bir şey dengenin kaybolması sanırım . Olumsuz anlamda bir doyumsuzluk huzursuzlukla ilintili gibi görünüyor .

    Kadının itaatkar yapısı ,erkekte , binecem üstüne vuracam kırbacı gibi bir şey şiddet gibi şeyler çağrıştırmamalı , sahip çıkma sevme merhamet hissine hatta huzura sebep olmalı , cinsel anlamda da aidiyet hissini verebilmeli.

    1. Bu siteyi de zaten jordan petersonun erkeğine itaat eden kadın huzurludur sakindir anlamında bir takım ifadeler içeren bir konuşması sebebi ile jordan peterson kimdir diye araştırırken buldum bir daha da çıkamadım .
     Çünkü bunun adı bilinmiyor . Bu tarz bir kadın genelde direk bdsm ci, kendi kişiliği olmayan, zayıf güçsüz zavallı gibi düşünülüyor kimseye de anlatamıyorsun çok ta karmaşık değil aslında herşey çok basit .
     Kadın ve erkek bir birinden çok çok ayrı bir cins. Başka dünyalar …
     Benim erkeğe itaatim beni kişiliği olmayan zavallı yapabilmesi için benim erkek olmam gerekiyor .
     Oysa ben kadınım. O erkek.

     Israrla cinsleri eşitlemeye çalışmak dünyadaki belki tek huzur bulduğumuz şeyi yani ilişkileri mahvediyor …

   3. “Buraya yazan kadınlar var mı sizde de o eğilim?”

    Kardeş akşam akşam kahkaha attırdın Allah da seni güldürsün.

   4. “Bir de redpill bilen kadınlar hatta redpill woman kadınlarının büyük çoğunluğunun bdsm fantezileri var gibi. ”

    Ben daha komiğini söyleyeyim: Feminist kadınların da çoğunun böyle fantezileri var. Return of Kings’te bu konuyla ilgili çok komik bir makale vardı bu sitede çevrilip ingilizce bilmeyen yazarlar yararlansın.

    Size şunu söyleyeyim: Geleneksel, muhafazakar kadınlarda BDSM fantezileri olanların oranı %30 ise “özgür” “liberal” “feminist” kadınlarda bu oran %90dır. Bu hem benim hem de birçok kişinin yaptığı bir gözlem. Özetle ikinci grup kadınla iseniz cinsel hayatınız süper renkli olacaktır ama sırf iyi bir seks için “modern” bir kadına katlanabilirseniz. Ama sen alfa olursan kadının da kaybetme korkusu olursa başkalarına yatakta rahibelik yapan senin cinsel hayatına asla sınır koymaz.

 17. Bdsm fantasizi var demek doğru olmaz , çok aşırı o tarz görüntüler . Ben canımın acıtılmasını istemem, kimsenin canını acıtmak ta istemem . Ciddi anlamda bir aşağılanma veya aşağılama bunların hiç birisi çekici değil .
  Sadece olması gerektiği gibi bir kontrol ve güç örneğin kıskanılmak , nereye gidip gitmeyeceğime karışılması , kıyafetlerin açık saçık olmasına karışılması, kısacası sahip çıkılması bana kolayca ve tereddüt etmeden “benimsin” diyebilmesi ve onun olmaya bana değer vererek beni koruyarak duygusal cinsel anlamda sahip çıkarak devam ettirebilmesine itaatkar ve uysal bir şekilde uyum sağlardım.
  Bdsm canın acıtılması kölelik aşağılanma gibi şeyler içeriyor bu benim için hiçbir duygusal ve cinsel yakınlık ifade etmiyor . Hayvanlar bile daha güzel sevişiyor bence .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *