Kırmızı Hap Sohbetleri – Kendini kadının yerine koymak

Öğrenen Adam : Hani diyorsun ya iliskinin ilk 4 ayi hicbir fedakarlik, iyilik, iltifat vs yok, hatun niye boyle bir adamla 4 ayini gecirsin? Hatunlar, testi gecen erkekler bir an once o ilgiyi ve sefkati tatmak istiyorlar.

Mahmut Hoca : Öncelikle ben ilişkinin ilk dört ayında hiç fedakarlık veya iyilik yok demiyorum. Duygusal yatırım dengeli olacak ve iyilik de kızın işini gören hizmetkar şeklinde olmayacak. Ama şu üçü hiç olmasın : iltifat, “seni seviyorum”, hediye (bunun istisnası kızın doğum günüdür).

Beraber iyi vakit geçirme var. Sarılma ve sevgi var. Bahsettiğim gibi neye yatırım yaptığınızı duygulara kapılmadan test ederken azar azar yatırım da var.

Öğrenen adam : E abi kiz sevgilisi olmayan birine ya da olmak istemedigi birine neden sarilsin? Biz simdi neyiz moduna girecek? Orda golü atıp sarilarak, oksayarak iliski baslatmak gerektigini dusunuyorum. Ha şu var, ilk 3- 4 ay kiz ayrilirsa ölmem. Yani deliler gibi asigim, deliriyorim modunda olmam. Her an bitebilir gozuyle bakarim ve hazirlikli olurum. Ama seni seviyorum, tatlim, bebegim vs moduna girerim ve seks konusmaya baslarim mutlaka hem de ilk hafta. Bunlar yanlis mi?

Mahmut Hoca : Kız seni sevgilisi bilsin hatta istersen sevgili olun. Saril koklaş el ele dolaş. Gerçi sevgili moduna en sağlam geçiş tabbaklardan birinin çok öne çıkmasıdır fakat sadık ol tabak çevirme.  Yine de 4 ay iltifat, “seni seviyorum”, hediye yok.

Aslında olay şu. Cogu erkek sırf bir kız kendini sevdi hatta belki kendisini tolere edebildi diye onu kafasında oneitis melek yapıyor. Oysa 4 ay çıkmadan kimin kim olduğunu anlamak çok zor. Bunu camiada “başında her hatunu kevaşe varsayacaksım” diye açıklarlar. Ağır gelebilir ama evet 4 – 5 ay boyunca kıza “bu kız kevaşe olabilir ama olmama ihtimali yüksek o nedenle bir şansı hakediyor” demek, kızı yüzüne bakarken ideal kadın yapıp sonra sırt çevirince “vay orospu” demekten daha dürüst bir davranış.

Öğrenen adam : Abi şimdi hatunla whatsapp’ta hatunla görüntülü konuşuyoruz …

Mahmut Hoca : Bir dakika. Hatunla whatsappta kaç saat konuşuyorsun mesela?

Öğrenen adam : Hah işte! Sıçtığım yere geldik. 5 saat falan. Orantısız iltifatlar da ettim.

Mahmut Hoca : Oha! 5 saat. Büyük hata. Sonra toplamda ne olur bilmem ama friendzone’a girmeyi en sağlam böyle başarırsın.

Öğrenen adam : Tabi kiz diyecek bunun baska isi mi yok amk. Bosluktan ona sardim galiba. Yok ya friendzone’a girmem de birkac sevismeden sonra gider.

Mahmut Hoca : Bir kız adamı friendzone’a koyunca kızıyoruz ama çoğumuz oraya zorla giriyoruz. Kadın “hımm bu çocuk olabilir bakalım bunu nereye götürecek” diye takılıyor çocuğun peşine. Çocuk kendi kendine kızı alıp arkadaşça, saatlerce chatleştikleri ve hiçbir fiziksel – hormonal kokunun ve kimyasal karışmadığı steril bir ortama götürüyor. Erkek “ben 5 saat muhabbet adamıyım, arkadaşım, ekrandaki hormonlardan steril edilmiş görüntüyüm” diye zorlayınca kız ne yapsın.

Öğrenen adam : Tabi canim, biz erkeklerin salakligindan cogu sey. Aslinda zaaflarindan.

Mahmut Hoca : Kısa süreli ya da ilişki düşündüğün kıza yaparsan friendzone’a girebilirsin.

Mahmut Hoca : Bu iltifat olayını zerre anlamıyorum. Sizin neslin icadı. Hayatımda etmedim. Ya da belki etmişimdir ama çok az.

Öğrenen adam : Oyle mi? Ne bileyim, guzel hatunsun demedin mi mesela?

Mahmut Hoca :Demedim.

Öğrenen adam : Ya da göğüslerine bayildim vs …

Mahmut Hoca :Memeleri öperken göstermiş oluyorsun zaten memelere bayıldığını.

Mahmut Hoca : Hayır tam anlamadığım 2 şey var. Neden bunu yapıyorsunuz? Daha doğrusu neden birçok erkek neden bunu yapmazsa kızı kaybedeceğim diye korkuyor? Bu laflar çok itici.

Öğrenen adam : Bunu yapmanin temel sebebi, kizda cinsel gerilim uyandirmak ve utangac biri olmadigini gostermek …

Mahmut Hoca : Bir kadına güzelliğini öperek gösterirsin lafla değil.

Öğrenen adam : Korkudan degil ki? Ben de mutlu oluyorum?

Mahmut Hoca : Site yorumlarında birçok çocuk var. İltifat etmezsek kızı nasıl elimizde tutacağız diye soruyorlar.

Öğrenen adam : Iltifatla surekli yaglamayi karistiriyor olabilirler mi?

Mahmut Hoca : Bilemem zira ben bu iltifat olayını erkekadam sitesini yazmadan önce bilmiyordum.

Öğrenen adam : Ciddi mi?

Mahmut Hoca : Daha doğrusu iltifat etmek zorunda hissetme olayını bilmiyordum. Hayır hatuna işiyle ilgili iltifat ederim mesela. Ya da bir yemekle ilgili. Süper pişirmişsin diye.

Öğrenen adam : Diyelim kizla 2 hafta ya da 1 ay oldu ve sen ona hic seni seviyorum demiyosun?

Mahmut Hoca : Ben benim şimdiki hatuna 1 sene demedim. Ki istisna değildir. Çok tıfılken üniversitede bir kıza beni arkadaş olarak gördüğünü anladığımda can havliyle demiştim sanırım 🙂

Öğrenen adam : Oha. O sana dedi mi?

Mahmut Hoca : 1 sene sonra kendi söyleyince tekrarladım sadece. Evet ilk kadının demesi daha iyi zaten. Ve hatun her dediğinde de “ben de seni seviyorum” demeye gerek yok.

Öğrenen adam : Peki kadin 1 hafta sonra derse yine demeyecek miyiz?

Mahmut Hoca : Demeyeceksin tabii. İnsan bir haftada birini sevemez. İlk görüşte aşk falan hikaye bunlar. Neden yalan söyleyeceksin ki?

Öğrenen adam : Ya ben anlamiyorim ki. Kadın bana yatırım yapıyor. Hatta o daha cok yapiyor galiba bilemedim. Durduk yere yapiyor ama. E abi sana seni seviyorum demeden yatan hatun fuckbuddy olur. Sevgili olmaz ki.

Mahmut Hoca : Hayatımda tek bir kadınla bile seni seviyorum dedikten sonra yatmadım. Neden kızların çizmesine girip düşünüyorsunuz ki? Bunlar kızların çözmesi gereken çelişkiler.

Öğrenen adam : Oha ben şok. Biz siki tutmusuz cidden. Resmen dogustan beta kafasiyla yetistiriliyoruz ve bu normalize ediliyor.

Mahmut Hoca : Hatta sana bir şey söyleyeyim. Ben son 10 senedir buluştuğum her hatunla (eski karım da dahil) eğer birlikte oldu isem ilk buluşmada seks yaptım.

Öğrenen adam : Benim direkten dondugum oldu ama ilk bulusmada yapmadim hiç.

Mahmut Hoca : “E abi sana seni seviyorum demeden yatan hatun fuckbuddy olur. Sevgili olmaz ki” gibi şeyler kendini kadın yerine koymak ile alakalı. Bunları yapmayın. Bunlar kadınların çözeceği şeyler.

Öğrenen adam : Peki kadinda soyle bir algi yok mu? Ben sevgili olmadan buna verirsem benim orospu oldugimu dusunur. Senle yani eger saglam kaşar degilse ya da cok uzun sure biri olmamisda ilk bulusmada yatmaz bence. Yani bu tip kadinlar var mi? Evet var. Ama hatunun egosu boyle bir seyden zarar gormez mi?

Mahmut Hoca : Birincisi `Peki kadinda soyle bir algi yok mu? Ben sevgili olmadan buna verirsem benim orospu oldugimu dusunur` gibi seyleri kadin yerine dusunup kendi ayagina sıkıyorsun. Bunları düşünmeyi kadına bırakacaksın. İkincisi ve en büyük problemin “Senle yani eger saglam kaşar degilse ya da cok uzun sure biri olmamisda ilk bulusmada yatmaz bence” lafında da gösterdiğin gibi kadınları yargılayan bir erkeksin. Kadınlar senin gibi yargıcı erkekleri 10 kmden koklarlar ve aynen yargılanacakları için seninle yatmazlar.

Öğrenen adam : E kaşar degil mi sence de? Sen boyle bir kadinla sevgili olur musun? Duygusal yatirim yapar misin bu kadina?

Mahmut Hoca :Yaparım. İlk geceden yattığım hatunlardan biri ile evlendim ben. Eski karım birçok kötü şey olabilir ama kaşar değildi. Bak aramızdaki fark şu : Hatunun geçmişi kucaktan kucağa ise ben kadını insan olarak yargılamam veya onu aşağılamam ama tamamen mantıki olarak ondan evlilik materyali olmayacağını bilirim. Fakat kıza karşı zerre negatif bir duygum olmaz. Sen ise yargılarsın ve olaya duygu katarsın muhtemelen.

Ama burada daha ciddi bir durum var. Kadın yerine düşünmeyi bırakmalısın. “Ama hatunun egosu boyle bir seyden zarar gormez mi?” gibi şeyler aklından geçmesin.

Sana demem o ki kızla birlikte iken aklından sadece beraber keyifli zaman geçirmek varsa ve kızın yanında azan seksüalitenle barışık isen aklından ne kız kendini şöyle sanar ne de kızı yargılamak geçerse kadınlar bu adamlarla ilk geceden yatabilirler.

Kadınların çizmesini giyip düşünme. Yarın ne olacağını bilmediğin kadını yargılama ve Allah aşkına 5 saat whatsapp muhabbeti yapma :)))

***

Öğrenen adam : Iltifat da yok diyorsun? Iltifat almayan hatun niye yatacak ki? Senden hic duygusal yatirim yok ama o hep sana yatirim yapmis olmuyor mu? O kadar iltifat edip egosunu oksamaya hazir beta varken hem de :))

Mahmut Hoca : “Iltifat da yok diyorsun? Iltifat almayan hatun niye yatacak ki? Senden hic duygusal yatirim yok ama o hep sana yatirim yapmis olmuyor mu?”

Ben pes ettim :)) Sizinle baş edilmez. Salın iltifatları. Yahu kızın düşünmesi gereken şeyler bunlar. O çelişkileri çözmeyi kıza bırakın.

Öğrenen adam : Ama hakli olabilirsin. Bu evrimsel bir strateji ki zaten dogru olan bu olsaydi cok kolay olurdu.

Mahmut Hoca : Ödül gibi bir adam olduğun ve iyi vakit geçirdiğiniz ve sağlam seks için birlikte olmayacak ama iltifat edip kurtaracağız. Allahtan iltifat var. Kız seninle sana arzu duyduğu için birlikte ise iltifata, hediyeye veya seni seviyorumlara gerek yok. Kolunda olman ona en büyük iltifattır. Ama evet arzu yoksa böyle şeyler lazım demek ki.

Öğrenen adam : Peki sevgilim,tatlim vs gibi seyler iltifata girmiyor demi? 🙂 Ya da bu elbise sana yakismis vs …

Mahmut Hoca : “Ya da bu elbise sana yakismis vs” neden bunu diyorsun ki?

Öğrenen adam : Yav sana resim atti mesela, Nasil olmusum dedi. Bu guzel durmus uzerinde demeyecek misin?

Mahmut Hoca : Baba siz kız arkadaşlarınızla harbi kankisiniz yahu! Kız kıza sanki. Hiç başıma gelmedi ki! Kızlar benimle böyle şeyler konuşmazlar pek. Hele ilk aylarda.

Öğrenen adam : Abi dantelli camasir takimini sana atip hayatim nasil olmus sana gelirken bunu giyeyim mi demediler mi?

Mahmut Hoca : O başka. İçinde nasıl duruyorum diye sormuyor ki. Hangisini alayım diyor.

Öğrenen adam : Hangisini alayim ne abi?

Mahmut Hoca : Ben mesela o iç çamaşırında nasıl durduğuna dair hiç soru almadım. Bana iç çamaşırlı fotosunu atıp nasıl diye sormuyor. Katalog resmi iç çamaşırı atıp hangisini alayım istersin diye soruyor.

Öğrenen adam : Yatakta gosteriyor direkt?

Mahmut Hoca : Evet. Bak mesela hiç iltifat etmedim bu çamaşırı giyince.

Öğrenen adam : Ouvv baya guzel olmus falan demedin mi? Ya da nasil olmus deyince ne dedin?

Mahmut Hoca : Yoo. Ben direkt çıkarıyorum zaten. Nasıl olmuş diye sözel soru hiç duymadım.

Öğrenen adam : Bak sunlari anlarim tamam, seni seviyorum, hayatimin askisin, tek gercegimsin falan gibu kelimler cok malca ve kullanilmamasi lazim. Hediye de alinmaz. Mesela 1 aylik iliskide yuzuk muzuk asiri malca. Cicek alirsin belki.

Mahmut Hoca : Yok çiçek de yok. Doğum günü hariç hediye yok.

Öğrenen adam : Bir ara romantik bir an olur. Sana seni seviyorum der, ben de seni seviyorum der sarilirsin okey. 2 haftaya kadar maks. sevisirsin. Sevismezsen nazikce soyler, ayrilirsin bu da okey.

Mahmut Hoca : Sizler pırlanta gibi adamlarsınız ne diyeyim. Hiç bozmasam sizleri.Ben piçin tekiyim sanırım 🙁

Öğrenen adam : Estagfrullah 🙂 Abi fikir alisverisi yapiyoruz. Oyle kustum oynamiyorum yok 🙂

Mahmut Hoca : Yok valla nasıl ahlaklı nesilsiniz siz. Yeni Türkiye’nin nesli tabii. Biz eski cumhuriyette büyüdük.

Öğrenen adam :  Ben ecevit’i, tansu ciller’i falan da gordum canim 🙂

Mahmut Hoca : Demem o ki birader şu soruyu sorsam sana. Benim kolunda olmam zaten ona ödülken ekstra neden?

Öğrenen adam :  Senin onun icin odul oldugunu mesela 1 hftada nasil anlayacak?

Mahmut Hoca : Ben mi çok burnu büyüğüm bilmem ama düşününce aklıma benden daha iyi hediye gelmiyor. O onun problemi de … hatun bunu bir gecede anlar zaten.

Öğrenen adam :  Oturup 2 saat konusunca coo k belli olmaz. Statunu direkt gosteriyorsun ondan da olabilir?

Mahmut Hoca : Ulan ne statüsü, ne ödülü? Ben kimim ki ödül olayım. Ama olay şu. Buluştuğun zaman kadın liderliği senden bekler. Sen buluşmaları ayarla ben geleyim eğleneyim. Benim çerçevem ben merkezli ve ben ödülüm mantığı ile olduğundan kadın o çerçeveye giriyor. Çerçevesi ben yetersizim ve bir şeyler yapmam lazım olan adamın peşinden kadın da o çerçeveye girer.

Kadın buluşmaya arabanın yolcu koltuğunda oturup keyfine bakmak ve senin götüreceğin yerlere saçlarını rüzgarda savura savura gitmek için geliyor. Sen kızı friendzone’a götürüyorsun ya da arkadaş oyununa.

Ben ödülüm kulağına rahatsız edici geliyorsa, ben yeterliyim de. Bu kızla bir ilişki olacaksa bunun olması için nasıl sadece o yeterli ise, aynı şekilde ben de yeterliyim.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

66 thoughts on “Kırmızı Hap Sohbetleri – Kendini kadının yerine koymak”

 1. Mahmut genel konsept doğru güzel yazı teşekkürler. Ama… ama şöyle bir olay var kız karşına geçip senden de karşı cevap bekleyerek “seni seviyorum” dediğinde “ben de seni seviyorum” harici cevaplar genelde kabul görmüyor. Topu taca atsak bile daha da uzatıyor konuyu. Seni de anlıyorum ama yeni jenerasyonda bu o kadar geçerli değil gibi. Ha dersen ki tüm kızlar böyle mi? Change the girl… Bak o zaman haklısın fakat yazıda bahsettiğim kızlar az miktarda değil

  1. Bak o kısım uçmuş. Kıza “senden hoşlanıyorum ve birlikte olmaktan büyük keyif” alıyorum dersin. Bunu deyip arkasında durmaya cesaret edemediğinizde ne oluyor görmüyoruz sanki. Mahmut Abi yetiş (yersen) alfa başladım ama kızın bana saygısı kalmadı zırıltısı.

   1. Burada kıza challenge atmak en iyisi harbi

    bu tür köşeye sıkıştırmalı sorulara karşı bizim de test çekmemiz daha etkili

   2. Mahmut abi..hani diyon ya:sen kadınları yargilarsan cinsellikle ilgili kadın seninle yatmaz..ilk başlangıçta seni seviyorum dediğinde de kızı yargiliyorsun tiksiniyor senden benim anladigim..yada kız sana başka bir kız arkadaşı için ya o herkesle yatıyor ölümü böyle şey diyor(ki bunu diyen kızda birçok kişiyle yatıyor )yani kendini temize cikarmakta veya senin için bakalım cinselliğini yargılayacak mı diye testmi atiyor?görüşün nedir abi

  2. Sana seni seviyorum diyen kıza “bende seni seviyorum” gibi bomboş bir cevap vermek yerine direk dudaklarına yapışsan?

  3. 1-Yanağına buse kondur, sorarsa da sevginin karsiliği de.(kontrol+)
   2-Ben de kendimi seviyorum de ve gülmeye başla.(çerçeve+)
   3-Kuru kuru sevgi olmaz, kolaya kaçıyorsun 😉 (tension+)
   4-Ben sevilmeyecek adam mıyım 🙂 (özgüven+)

   Şimdilik bu kadar aklıma geliyor ama böyle anlarda size tavsiyem kadını aşağıda görmeniz. Kendinizi her zaman ondan bir tık üstte(en azindan) görüp öyle konuşmanız onun daha da hoşuna gidecek. Bu aşağı görmeyi daha çok çocuk yerine koymak gibi düşünebilirsiniz. Başarılar..

 2. güzel konsept 🙂

  iltifatın duygusal yatırım olarak anlaşılma sebebini anlayamıyorum gerçekten.

  “çok güzelsin , harikasın ” vs iltifat yağmuru demek >>> Yatırım yaptım delice , opsiyon da yok hazırda.Övüyoruz AMA UMARIM SEN DE BANA KARŞI BOŞ DEĞİLSİNDİR? Cidden bu anlam çıkıyor

  Geçenlerde secret de yazı paylaştı “eğer az sözle ifade edersek en güçlü anlam odur” diye

  Uzun süslü cümlelerle kızı övmeye ne gerek var ? iltifat da aynı şekil

  Zaten iltifat hediye gibi şeyler çok önemli olsaydı büyük evlilik sevgili yatırımlarını elinin tersiyle itip piç erkeklerle birlikte olmaya karar veren kadın diye bir şey olmazdı lakin görüyoruz ki durum tam tersi.

  lesson in there

 3. Ama nasıl kadın merkezli olmuşuz. Eğer şöyle yaparsak kızda şöyle düşünmez mi? sorusu…

  İlgi göstermeyi hep iltifat, hediye ile gösterme anlamışız. Asıl olay yakın etkileşimmiş. Ben böyle yapılırsa çok hızlı gidileceğini düşünürdüm.

  “Mahmut Hoca : Hatta sana bir şey söyleyeyim. Ben son 10 senedir buluştuğum her hatunla (eski karım da dahil) eğer birlikte oldu isem ilk buluşmada seks yaptım.” Böyle birşeyin olması durumunda o kişiyi orospu olarak görürdüm ben. :))

  “Mahmut Hoca : Sizler pırlanta gibi adamlarsınız ne diyeyim. Hiç bozmasam sizleri.Ben piçin tekiyim sanırım” Valla ne diyeyim site ile tanışmadan önce “nE? Evlenmeden olur mu ki??” derdim. :))

  Mahmut bey, bakış açınız birçok erkekten çok farklı.

  Yazı çok iyi bu arada.

  1. şu ana kadar en uzun ilişkim ilk gün birlikte olduğum kadınla oldu diğerlerine verdiğim duygusal yatırımın %30 unu yaptığım halde oldukça değerli bir yazı

 4. Bu iltifatların, zamanla gereksiz olduğunu insan zaten zamanla anlıyor. Ben henüz kırmızı hapı tam olarak benimseyemediğim için ilişkiyi bi süre sonra yüzüme gözüme bulaştırıyorum.:)) Burayı da keşfedeli çok olmadı zaten. Mesela en son görüştüğümüz kız seni çözemiyorum demişti. Neden böyle dediğini de bi türlü çözemedim. Sizce?

 5. Öğrenen adam : Peki kadinda soyle bir algi yok mu? Ben sevgili olmadan buna verirsem benim orospu oldugumu dusunur

  Aslında bu düşüncede ince nüans var orospu kalkanı

  siz aşırı ilgi gösterdiğinizde kadının kalkanı aktif olur ve sizi siktir eder orospu olarak bilinmek istemezler bunu içgüdüsel bir savunma gibi düşünün çünkü kimse bir orospuyla uzun süreli ilişki kurmaz

  kadın değerli bir erkek ile uzun ilişki kuramadığı zaman evrimsel açıdan tamamiyle tatmin olamaz ve huzursuz hisseder

  Sokaktaki setlerde kadınların çıkışlarının ne kadar sert ve agresif olduğunu hatırlayın

  Kadın sadece seks için gelmediğinizi de bilmek yani onun karakterine dair bazı şeylere dikkat ettiğinizi bilmek görmek ister. Sizler değerli ve seks hayatı olan adamsanız abaza gibi davranmazsınız biraz daha havalı ve kendinden emin durursunuz

  Çoğu erkeğin en büyük hatası da kadına sadece görünüşünden etkilendiğini ötesiyle ilgilenmediğini belli etmektir. amacınız sadece seks olsa bile bunu belli etmemek gerekiyor Bu ciddi bir hatadır özellikle de kadından daha yüksek değere sahip değilseniz

  Evet kadın sekste adi değersiz bir orospu gibi hissetmek aşağılanmak isteyebilir ama bu genel ilişki için geçerli değildir Maskülen olmak ilişkiyi yön vermek ile kadını aşağılamak orospu gibi davranmak aynı şey değildir

  ilk beraber olduğunuz zamanları hatırlayın ; güvende hissetmiyorsa asla kolayca almaz içine ve uğraştırır. Yapmasak mı , daha önce bunu denemedim , çok hızlısın bence çok erken,yavaş gidelim,İyi hissetmek ve bunun korkulmayacak bişey olduğunu bilmek ister

 6. muazzam bir yazı, konsepti çok iyi. ellerine sağlık mahmut abi.

  her açıdan doğru cümleler ilişki için. kadının ne düşündüğünü hakkında kafa yürütmemek, ben yeterliyim çerçevesi, ilişkide liderliği almak, yaranmak için iltifat etmemek.

  genelde buradaki gençlerin çağdaş, maskülen bir erkek önder açlığı yüzünden ben de dahil olmak üzere mahmut abi ile birebir muhabbet etmek, etkileşim kurmak istiyor. bu konuşma metni bu yüzden çok başarılı. görmek isteyene elbette örnek lider çok ama kimseyi berbat bir aile, boktan pedagojik eğitim, toplumla uyum sorunları için suçlayamayız. herkesin biricik ve çok farklı bilinci, geçmişi var.

  bu noktada bir sorum var mahmut abi. halihazırda etrafında black pill alan bir genç gördün mü? sen tahminimce bp’ye inanmayan rp’nin gerçeklerini kabul edemeyecek kadar cesaretsiz insanların black pill’i uydurduğunu düşünüyorsun. Inceller yazısında vardı bu durum. etrafımda çok zeki, kültürlü, iyi eğitimli çok genç insanların yok oluşuna tanık oluyorum. benim gibi 20’li yaşların başındalar kafayı yememek için kaçıyorlar her şeyden. 1 seneye yaklaşacak rp ile tanışmam. ilk baştaki “evet hayat zaten böyleydi” tavrı ve “daha fazla öğrenmeliyim” kafası zamanla doğruları yakalayamayınca, başaramayınca yıkıma dönüştü(hiçbiri kadın erkek ilişkisi ilgili değil, kendini gerçekleştirme ve hayata atılma ile ilgili). böyle gençlere ne demek istersin merak ediyorum.

  ayrıca bu yazıyı okuyup olan, olmak istediği hali, görülen hali ile belirsiz bir çatışmada kalan depresyon- nedensiz dışarı ve kendine öfke duyan- kurban zihniyeti arasında giden çok farklı kafalar yaşayıp elini ayağını çeken, karanlığa hapsolan kardeşlerim varsa muhabbet etmek isterim. birlikte çıkarız belki de. çektiği boktan acılardan bile utanç duyacak hâle getiren kendimizi yine kendimizi kurtarırız.

  naughtyknifer@gmail

  1. Çok basit. Şu anki nesilde gerçek erkekler yetişmezse -ki gidişat malesef öyle, burdan sosyal medaynın a.koyayım- bizim kız çocuklarımızın hali çok çok daha kötü olacak. Mahmut abi toplum içindeki sistemleri erkeklerin yönettiğini biliyor. Bir toplumda erkekler değer yargılarını yitirir ve kadın gibi davranıyorsa kadınların rolü ne olacak ?

   Bir arkadaş yazmış bu arada “çatur çutur hatun götüren tipler burda takılmıyor” diye cevaben demek isterim ki bir zaman sonra düzenli takıldıkların oluyor. Suyu şerbeti gerektiği gibi verirsen herş ey yavaş yavaş artan bir ivmede devam ediyor onlarla. Burada kilit nokta artan bir ivme olması ve yavaş artması.

   1. Birader iyi hoş diyorsun ama adam tinder açıyor 100 eşleşme alıyor. Ne maskulenligi ne kendini geliştirmesi ne felsefesi ne edebiyatı ne yabancı dili ? Ha diyeceksin sen kendine bak evet kendime bakıyorum. Ama oyunun adil olmaması da insana koyuyor. Kırmızı hap kesinlikle yararlı ama şunu yaparsan olmaz bunu yaparsan olmaz deyip keskin çizgiler çizmenin gereği yok.

    1. Ama oyunun adil olmaması da insana koyuyor. Milyon yıldır adil olmayan oyunu daha adil yapmanın bir yolu var mı? Ne maskülenitesi demişsin ama sen daha yeni burada bedava olan maskülenite tavsiyeleri ve yorumlara uyarak elinde tutabileceğin kız tarafından terk edildin.

     Ne yabancı dili diyorsun ama Türkiyede beyaz yaka çalışanların sadece 6%si yabancı dil biliyor. Artık internet sayesinde neredeyse bedava öğrenebileceğin çok iyi ingilizce ile Türkiyede her iyi para veren firmanın aradığı ama bulamadığı adamsın. Yarın o sayede kazandığın ekstra parayla çık iki üç egzotik ülke gez ve orada çektiğin fotoları tindera koy bakalım kaç kızla eşleşiyorsun?

     1. O ilişkim sadece kırmızı hapı tanıdıktan sonra değil aynı zamanda hayatımdaki ilk ilişkimdi. Evet üzüldüm ama olması gereken buydu beni terkettiği için de teşekkür bile ederim o kıza çünkü bu tecrübeyi er ya da geç yaşayacaktım. Saf kafayla evlenip buraya nasıl boşandığımı anlatan bir yorumla gelmekten iyidir.bebim kafayı taktigim konu kırmızı hap çerçevesinde çizilen ideal erkek profiliyle uyusmamasina rağmen hatunun fotoğrafını duvar kağıdı yapan , aşk sözleri yazan adamların dahi uzun süreli ilişkisi var . Benim derdim çerçeveyi sarsmama rağmen benimle kalacak bana katlanacak kadını bulmak değil. Benim derdim uğraştığım şeyin karşılığını almak. Ben Lark’in dediği gibi cpd şov yapamıyorsan tinder Instagram bir şeye yaramıyor. Geriye tek çare kalıyor o da oyun. Yani istediğim kişi olmak için yıllarımı vermem gerek ama istediğim kişi olursam kadın konusunda çok daha iyi olacağım fikri bana boş bir umut gibi geliyor.

     2. Bu şekilde düşünüyorsan sana bu sitenin bir faydası olmaz ki? Ben böyle düşünsem buraya gelip vakit öldürmezdim.

     3. Yaşın küçük daha. Ben senin yaşındayken parasızlıktan haftalarca kampüste yaşıyordum.

    2. @maybe one day

     Tinder >> Görsellik oyunu

     Mesajlaşma becerisi >> Tecrübe ve Zeka

     Tinder sonrası sekse gidiş >> Tecrübe TECRÜBE TECRÜBE

     İlişki yönetimi >> Trp farkındalığı

     Eşleşme ile maskülenlik alakasız şeyler.Gösteriye verilen tepki >> eşleşme

     Güç gösterisi yaparsın (ki bu da maskülenite 4 lüsünden biri
     Güç ustalık onur cesaret )

     Temelde maskülenite veya Trp farkındalığını ölçmek isteyen DAYGAME ve sosyal ortam oyunlarına ağırlık versin

 7. özellikle bu hapı tavsiye veren ve çeşitli yazılar yayınlayan bir çok site türedi son zamanlarda.burada öyle bir anlatılıyor ki bu öğreti sanki her kadını elde edebilecekmişsiniz gibi gizli bir büyü.insanların bu noktaya gelmesinde bu akımın başını çeken kişilerin suçlarıda var tabii ki.şimdi redpill konusunda yapılan hatalar ve eksikler konusunda aşağıya birkaç madde sıralayacağım.gün geçtikçe editlerim.

  1- dış etmenleri yok sayıyorlar : bir olay eylemde dış etmenlerin yani konjuktürün önemi çok büyüktür.doğru hareket yanlış zaman diye bir şey vardır işte bu arkadaşlar bunu tamamen yok sayıyorlar.sen istediğin kadar kendini yetiştir istediğin kadar alfa ol istediğin kadar hobin olsun ve bunlarda uzmanlaşmış ol hayat denen bir olgu var.sen hareket ederken senle birlikte dünya da hareket ediyor.işinde çok başarılısındır aranan adamsındır pat diye bir anda işsiz kalırsın.ayağa kalkarsın ama ayağa kalktığında elinde her şeyden artık daha az kalmıştır.yanlış anlaşılmasın kesinlikle insanlar kendini salsın demiyorum ama bu şekilde her şeyin kontrolünün birey kendinde olduğunu farzetmesi biraz tehlikeli.psikopati ve narsizme kadar gider bu iş.suçu tamamen dış etmenlere atmamak ama olayda dış etmenleride göz önünde bulundurup değerlendirmek en uygunu olacaktır.

  2- ilişkileri inanılmaz matematikleştiriyorlar : acayip istatistikler veriyorlar.şunu yaparsan şansın %50.şunu yapan kızın seni aldatma ihtimali %40 tır.işte ilişkilerde %80 e %20 geçerlidir gibi çok keskin matematiksel hesaplar veriyorlar.bunun sonucu olarak ta bu takipçiler kesin sonuç bekliyor.geçenlerde bu sitelerin birinde bir yoruma denk geldim.konu şuydu %100 alfa olan bir adamın x bir kadında şansı nedir diye adminde yazmış en fazla %20 dir diye.soruyu soran eleman çıldırmış “ben bu kadar kendimi geliştireceğim nasıl şansım %20 olabilir” diye.e siz bu kadar kesin reçete yazarsanız hasta iyileşemeyince gelip doktora çemkirir tabi.

  3- sosyal konular hakkında çok kesin konuşuyorlar : sosyal bilimlerde 2×2 her zaman 4 etmez.özellikle insan ilişkilerinde ne ekerseniz onu biçemezsiniz.sadece genelleme yapabileceğiniz birkaç konu olabilir.davranışlar konusunda çok net hükümleri var.eğer sana şunu yapmışsa kesin başkası var ya da telefonuna geç cevap vermişse kesin sen yedeksin vb.

  4- ilişkiler konusunda tamamen tek taraflı bakıyorlar : ilişki denilen şey iki kişiliktir siz bir yarsını oluşturuşunuz.bir ilişkide brad pitt bile olsanız yapabileceğiniz şey maksimum %50 dir.tamamen çeşitli taktiklerle ve oyunla tüm hakimayetin erkekte olduğuna hükmediyorlar.sürekli “kendinizi değiştirin kendinize çeki düzen verin” diyerek haddinden fazla sorumluluk altına atıyorlar.halbuki belkide karşıdaki hatun gerçekten sıkıntılı bir tip.ne yaparsan yap belkide olmayacak.hatta bazı hardcore redpillciler erkek aldatılıyorsa bu erkeğin suçudur diyecek kadar işi üstlerine almışlar.böylesine bir durumdan vazife çıkarmanın kimseye faydası yok uyandırayım.

  5- oyun her zaman ve herkeste işe yaramıyor : ilişkilerde strateji gütme denen bir olay var bu doğru.bu herkeste ve her zaman tutmayabiliyor.bunu da çeşitli noktalara göre uydurarak bir reçete hazırlıyorlar kendince ve uyguluyorlar.genel geçer bazı doğrular var buna kesinlikle katılıyorum lakin her kızında mesajına geç cevap yazamasınız ya da ilk iki görüşmeden sonra seks olmadı a kızla görüşmeyi bitireyim diyemezsiniz.aynı zamanda oyunun geçerli olması için bollukta olmanız lazım.burada da bir diğer sorun patlak veriyor.bu arkadaşların çoğu bolluktaymış gibi yapıyorlar.yani aynı anda 3-4 kız hayatlarında varmış gibi yapıyorlar.zaten 3-4 kızı birden çevirebilen bir adam redpill nedir ne değildir onu bilmez bile çakar geçer.eğer erkek gerçekten bolluktaysa bu game de yazılan tüm olayların en az yarsını zaten otomatikman yapıyor.ısrar etmeme,ilişkiyi kesme,mesajlara geç cevap verme vb.

  6- çoğu hareketleri –mış – miş gibi : yukarıda az çok bahsettim.bu arkadaşların çoğunun verdiği tavsiye hep –mış –miş gibi yapmak öyle davranmak.bu taktiklerle kızı en fazla 1-2 defa yatağa atarsınız 3-5 ayda takılırsınız.sonra kadın anlar sizin ne olduğunuzu.çünkü duyuları bu yönde gelişmiş kadınların.doğuran onlar olduğu için eş seçme konusunda seçici ve daha iyi algılıyorlar.-mış –miş yapmamak için yapabileceğiniz tek şey gerçekten bollukta olmak.bir kızla sevgiliyken kaçınız 2-3 hatunla daha flört edebilecek kadar güçlü yetenekli? aynı zamanda etrafınızda o kadar karı kız varmı?(bkz :1. madde)

  7- hem hipergamiyi kabul ediyorlar hemde buna bu kadar bağlanmayın diyorlar : şimdi hipergami denen bir olay var defalarca anlatıldı yazıldı çizildi.yalnız herkesin gözden kaçırdığı bir nokta var.hipergaminin belli bir kıstası standartı yok.kimi kadının hipergamisine ters gelen şey bir başka kadının hipergamisine güzel geliyor.şöyle düşünün x kadın için erkeğin ısrarcı davranması ilişkiyi isteyen ne istediğini bilen erkek olarak algılanırken, y bir kadın için etrafında alternatifi olmayan bir sünepelik olarak algılanıyor.böyle bir noktada siz sabit davranışlar anlatıp “bunu bunu yaparsan kesin şöyle olur” diyemezsiniz.hipergami sanıldığı kadar zeki bir sistem değil.kadının dezavantajına bir sistem.hipergami için şu an yani şimdi vardır.geçmiş ya da gelecek yoktur.bizzat hipergamiyle olan deneyimimi ayrıca hipergami başlığında anlatacağım.

  8- özgüven ve motivasyonu karıştırıyorlar : bu aslında redpillcilerin değil sözlükteki çoğu ilişki sorununun içinde geçen bir olay.kardeşim özgüvensiz olmak bambaşka bir şey motivasyonsuz olmak bambaşka bir şey.çoğu insan maalesef bu ikisini birbirine karıştırıyor.özgüvensiz insan mutfaktan bir bardak su almaya dahi korkan insandır.özgüvensiz insan evden dahi dışarı çıkmaya korkan insandır.askerdeyken vardı özgüvensiz bir arkadaşımız ailesi evden çıksın diye askere göndermiş.çocuk hiç birimizle muhabbet dahi edemezken askerliğin sonlarına doğru sorumluluk almaya dahi başlamıştı.hemen hemen her olumsuzluğa sen özgüvensizsin özgüven önemli diye diye insanları gerçekten özgüvensiz olduğuna ikna ediyorlar.hayır güzel kardeşlerim reddedilme korkusu özgüvensizlik değildir.eski sevgilini arama onunla birlikte olmak isteme özgüvensizlik değildir.kaldı ki özgüven çok ucu açık bir olay.bugün kaçınız çıkıp bir seminerde konuşmacılık yapabilirsiniz sıfırdan ya da kaçınız sahneye çıkıp herhangi bir gösteri yapabilir.ortamda x bir kız var kızı kesiyorsun ama kızdan sinyal yok gidip konuşmadın diye özgüvensiz olmazsın.ortamda bir kızla tanıştın hafif hafif muhabbet ediyorsun kıza ilk bir ay içinde teklif götürmedin diye özgüvensiz olmazsın.bu arkadaşlar zeki arkadaşların ortam ve durum analizini yavaşlık ve özgüvensizlik olarak adlediyor.

  9- herşeyi oneitis e bağlıyorlar : oneitis denilen olay tek bir özel kadına saplanıp kalma olayı.onu hayatının merkezi gönlünün sultanı ömrünün çiçeği olma sanrısı.bir kıza ufacık bir şey hissettiğinizde mesela kıskançlık gösterdiğinzide veya onu düşündüğünüzü söylediğinizde hemen oneitis tehşisi yiyorsunuz ve tek yol onu hayatınızdan çıkarmanız.oneitis redpillcilerin en korktuğu şey ve kesinlikle diyorlar ki bu yöntemlerle kesinlikle oneitis e gitmeyin.bende diyorum ki gidin abicim.çünkü onu normalleştirmenin tek yolu bu.git gerekirse yine terkedil hiç yoktan ayağa kalkmayı öğrenirsin.karşındaki hatunda seni eskisi gibi yıkamayacağını anlar ve sende ki değişimi kabullenir.

  10- işin kimyasını reddediyorlar : aşk bir kadına saplanıp kalma bir duygu bir kimya işidir.redpill diyor ki onu unut ondan sana yar olmaz yani emrahın unutabilsem klibindeki fatma ana gibi sürekli unut oğlum unut diyor.kardeş işin kimyası var bildin mi? hani bir insanı intihar ettirebilecek hatta cinayet işletebilecek hatta tarihte savaşlar dahi çıkartmış bir kimya duygu reaksiyonundan bahsediyoruz.bu öyle –mış gibi –miş gibi hareketlerle geçmez.işte bu yüzden oneitise insanlar geri dönüp bu redpill yöntemlerini onlarda uygulamaya çalışıyor.zaten çoğu abi beceremiyoruz kızı gördüğümüzde bu şekilde davranamıyoruz diyor.e tabi ki davranamazsın işin kimyası var duygusu var adrenalini var.

  11- kadınları sallamıyoruz diyip kadınları merkeze alıyorlar : adamlar kendini geliştir kendini merkeze al şunu yap bunu yap diyorlar eyvallah.sonra bir bakıyorsun bir kızla sadece ilk akşam yemeğinde yapılması gerekenler diye 20 maddelik manifesto yazmışlar.üstelik bu adamlar bir kızdan 2-3 satır bahsettiğinde sen saplantılı aşıksın damgası vuruyorlar sana.ulan sen kıçı kırık bir yemek için 20 tane kural yazmışsın ve işin ucunda sadece seks var.benim olayımda duygu var kimya var serotonin var dopamin var daha büyük savaş veriyorum.sonra bazı kullanıcılar isyan ediyor “abi ne yaparsak yapalım olmuyor”diye.isyan ederler tabi sen resmen kullanma kılavuzu gibi 20 maddelik kural yayınlarsan adam gelip bu çalışmıyor der.

  12- mgtow cilere ezik diyorlar : bence gerçek redpillciler bu adamlar.çünkü mantığında hakikaten kendini merkeze almak var.bir bakıyoruz redpill bu adamlara diyor ki acaba oyundan atıldı o yüzden mi oraya gitti yoksa ununu eleyip eleğini astımı.sanane oğlum adam bir şekilde senin yapamadığını yapıp kendini hakikaten merkeze almış ve olursa olur olmazsa olmaz demiş.sen hala kızdan telefon numarası almak için yabancı sitelerin yazılıarını çeviriyorsun.

  13- sürekli kendini geliştir kendine odaklan derken hedefi kaçırıyorlar : kendinize yatırım yapın,en az şu kadar hobi edinin en az iki enstrüman çalın en az üç ülke gezin vasat olmayın şöyle uçun böyle kaçın derken baya baya bir yarı tanrı tarif ediyorlar.kardeş maslowun ihtiyaç piramidi var bildin mi? adam önce karnını doyuracak işi gücü olacak ondan vakit kalırsa bu söylediklerine vakit ayırabilir.aynı zamanda söylediklerinizi gerçekten yapabilen kaç insan var etrafınızda veya ilişkisi olan her erkek bu özellikleri karşılıyormu.bu ülkede sevgilisi olan ya da evli olan çoğu erkeğin tek hobisi halı saha maçıdır lan.bir kendinize gelin romada yaşamıyorsunuz.bahsettiğiniz gibi bir adam olsanız bile bu işin sadece %50 si geri kalan %50 ortam kusura bakmayın.siz odanızda istediğiniz kadar iyi futbol oynayın sahaya çıkmadığınız sürece sizi kimse bilemez.sahaya çıkmakta öyle game’le iki tane kıza yürümekle olmaz.gidersiniz bir mekana game açıcam diye iki tane kıza yazarsınız daha üçüncüsüne yazmadan bodyguardlar kapı dışarı eder sizi.eliniz boş kaldığı gibi gururunuzun kırıldığıda cabası olur.ayrıca sizin %50 niz dahi etmeyecek adam sırf ortamından dolayı daha güzel kızları höpürdetir sizde sadece antrenman programınızı arttırmakla kalırsınız.bu konuda en güzel tespit bu entrydir buyrun (bkz: #65138842)

  14- sevgiyi duyguyu ve bağlılığı reddediyorlar (sadece hardcore redpillciler) : istediğiniz kadar kendinizi geliştirin istediğiniz kadar yakışıklı olun zengin olun.insanoğlu olarak sevgiye muhtaçsınız.ana sevgisi baba sevgisi kardeş arkadaş sevgili eş dost.hepsinin sevgisine ayrı ayrı muhtaçsınız kardeşlerim.kendinizi geliştirirken bunları öteler ya da yok sayarsanız mehmet pişkin gibi kendinizi intihar ipinin ucunda buluverirsiniz.

  15- ota boka nextliyorlar : kız mesaja geçmi cevap verdi next.ikinci görüşmede ağzına almadımı next.sen şunu yapmayacaksın dedin yaptımı next.ulan hayırdır karıyı sebilmi buldunuz.şimdi sizin etrafınızda varsa 50 tane hatun zaten nextlersin ama şantiyede inşaat mühendisi ortamı pek olmayan bir adam nasıl nextleyecek?

  16- kadınların söylediklerine değil yaptıklarına bakın diyip söylediklerini baz alıyorlar : hemen hemen bütün söylemlerinde “kadınların söylediklerine değil yaptıklarına bakın”telkini verip stratejilerini kadınların söylemleri üzerine kuruyorlar.buna en büyük örnek olarak “bir kadın size derdini sıkıntısını anlatıyorsa muhtemelen sizle bir ilişki düşünmüyordur.sizi bir beta olarak görüyordur” diyorlar.burada kadının söyleminden ilerlersek evet bizi bir duygusal yastık olarak görüyor ama yaptığına bakarsak bir özelini mahremini bizimle paylaşmış.bu tip örneklerle tezatlıkları var.

  17- ilişki yatırımı tavsiyelerini abartıyorlar : hiç birimiz karşımızdaki kişiye kendimizi haddinden fazla kaptırmak istemeyiz ama belli bir sürede de bu duygusal yatırımı yapmazsak kadın uçar gider.bu noktada çok keskin reçeteler sunuyorlar.ilk iki buluşmada şu kadarlık yere git.işte ilk 3 ay haftada sadece 2 gün ayır.en şaştığım durumda şu oldu.”ilk dört ay kıza kesinlikle seni seviyorum deme.eğer o derse sadece usulca sarıl ya da öp karşılık bir şey söyleme” ilk dört ay bir kadın sana seni seviyorum diyecek sen hiç bir cevap vermeyeceksin sadece sarılıp öpeceksin.valla boynuzlarınızı cilalamaya başlayın derim.buna karşı argüman olarak önemli olan söylem değil hissettirmektir diyen olursa kardeşim hem söyleyin hem hissettirin.karşı taraf bunu aciziyet olarak algılıyorsa bu onun sıkıntısı.

  18- çoğu krizde “severse döner,dönerse senindir dönmezse senin olmamıştır” mantığını kullanıyorlar: kızla kavga ettin pat 2 hafta ortadan yok ol kızın telefonlarına çıkma dönerse senindir.kızdan bir şey istedin yapmadı pat demek ki seni sevmiyor sevse yapardı gibi herkesin tekdüze vakıf olduğu önerileri sanki yeni bir şeymiş gibi pazarlıyorlar.aynı zamanda hani her şey benim kontrölümdeydi? hani bendim ilişkinin alfası? bu kadın bunları yapabilecek cesareti nereden alıyor? demek ki bu öğretilerde bir hata var diyeceksiniz ama yok.burda iş dönüp dolaşıp yine erkeğe kaçıyor.erkek yeteri kadar maskülen değil ya da demek ki bir kaç mavi haplı hareketi yapmışsın.ya arkadaş hırsızın hiç mi suçu yok 🙂

  1. burada öyle bir anlatılıyor ki bu öğreti sanki her kadını elde edebilecekmişsiniz gibi gizli bir büyü Burada böyle anlatmıyoruz : Olmayan kırmızı hap mucizesi

   ya arkadaş hırsızın hiç mi suçu yok
   Hırsız benim kontrolümde bir veri değil. Ben kontrol edebileceğim şeylere (evin kilitleri, alarm, vs …) odaklanabilirim ancak. Gün boyu hırsızlara saydırmanın bana bir yararı yok.

   .aynı zamanda hani her şey benim kontrölümdeydi? hani bendim ilişkinin alfası? Bunu bu siteyi okuyarak yazmadın sanırım. Herşey senin kontrolünde, alfa isen Odin’in oğlusun yazan sitelere yaz.

   mgtow cilere ezik diyorlar : bence gerçek redpillciler bu adamlar.çünkü mantığında hakikaten kendini merkeze almak var.bir bakıyoruz redpill bu adamlara diyor ki acaba oyundan atıldı o yüzden mi oraya gitti yoksa ununu eleyip eleğini astımı.sanane oğlum adam bir şekilde senin yapamadığını yapıp kendini hakikaten merkeze almış ve olursa olur olmazsa olmaz demiş.sen hala kızdan telefon numarası almak için yabancı sitelerin yazılıarını çeviriyorsun.

   MGTOWcuların yaptığını her erkek yapabilir ki zaten KH gören erkeklerin çoğunun MGTOWcu olma nedeni bu. Mesele MGTOWcular da değil asında. MGTOWcuların harbisi adlarına yakışır şekilde kendi yollarına gidiyordur ki onlara saygı duyarım. Ama becermediği için hatunlardan uzak duran ve sonra gelip burada kızlara yürüyen adamları sanki kendileri daha üstün bir şey yapıyormuş gibi yargılayan kendi yollarına gidemeyen güya MGTOWcular ezik etiketini hakediyorlar.

   MGTOW’u maalesef bir kesim ele geçirdi, Turd Flinging Monkey gibi adamlar mesela. Silikon şişme bebekleri sikip onlardan gerçek insanmış gibi bahsederek, gerçek kadınlarla ilişki yaşamak için uğraşan adamları aşağılamaya çalışan. Böyle adamlar ezik lakabını sonuna kadar hakediyorlar.

   4- ilişkiler konusunda tamamen tek taraflı bakıyorlar : ilişki denilen şey iki kişiliktir siz bir yarsını oluşturuşunuz.bir ilişkide brad pitt bile olsanız yapabileceğiniz şey maksimum %50 dir.tamamen çeşitli taktiklerle ve oyunla tüm hakimayetin erkekte olduğuna hükmediyorlar … Sen gerçekten çok okunan bir kırmızı hap sitesi buldum yazayım diye buraya gelmişsin ama burada böyle şeyler yazmıyor. Bunu yazan KH siteleri tabii ki vardır, bence git oralarda yaz.

  2. Katılmadığım noktalar olmakla beraber çok güzel bir yorum. Ama alıştık birader. En ufak sitemimiz ağlamak olarak nitelendiriliyor. Çatır çutur kız götüren adamlar böyle sitelere adımını atmıyor. İlişkilerde dibe vurmuş adamlar boyle yerleri bulup üzerine düşünüyor. Dediğin gibi kesinlikle faydaları var hapın , gözümüzü çok açtı ama kırmızı hapı tanıyan kişi ister istemez kadınlara daha duyarlı hale geliyor. Belli bir süre sonra çoğu kişi hayal ettiği gibi olamamanın verdiği üzüntüyü yaşıyor.

   1. Catir catir kiz goturuyor dedigin adamin bu gibi sitelerde takilmasini neden bekliyorsun anlamadim. Adam bazi prensipleri kirmizi hap okumadan gozlemlemis, cozmus demek ki. Herkes hayatinda daha ne eksikse ona yonelir. Sen iyi bildigin bir konuda cilt cilt kitap okur musun mesela,ben eksik hissettigim konunun uzerine duserim.

    1. Çatır çatır kız götürmek >>> Doğuştan gelen bazı kişilik özelliklerinin ekmeğini yemek
     Yada iyi gözlemci olmak

     Psiko / Narsist tiplerin kadınlarlw ergenlikten temelli iyi olmasının sebebi sizce nedir ?

     Kimisi doğuştan çevre etkisiyle kızlarla arası iyidir mesela eleman yakışıklıdır ve yavaştan bu işlerde ustalaşmıştır daha rahat ortamda büyümüştür yazlıklarda deniz girip ergenlikten itibaren sosyalleşip eq sunu artırmıştır.

     Ama Ahmet mehmet engin murat tipsiz, cılız ,şişman ,maddi yetersiz ; kronik Nice Guy biri isr bu işleri teorik olarak kafada oturtup sonra pick up a geçmesi gerekecek.

     İlk sıradaki insan tipi >> güç bağımlısı , antisosyal , narsist uzlaşılmaz,Zengin, yakışıklı iyi genleri olan biri değilsin demek ki dibe vurup Trpye ulaşmışsın

     Bundan sonra ne yapman gerektiğini biliyorsun

     Bol şanslar !

 8. Ben evlenmeden önce ki ilişkilerim de ve evlendikten sonra karım (2 hatun) ile ilişkilerim de iltifat veya ilgi istekleri defalarca oldu.
  Onlara cevabım sana ismim yeter oldu. Veya gölgem yeter veya nefesim yeter oldu. Veya sessizlik.

  Seni seviyorum sözünü ilk karım a evliliğimizin 14. senesinde oldu. Daha da ilişkilerim de kimse ye söylemedim. Hatuncağızlar bunları almak için çırpınıp durdular. Şimdiki hatun da çırpınıyor.

  Bolluk mantelitesi
  Yokluk mantelitesi
  0 – 1 gibi yazılım işlemcisi gibi algılanıyor sanırım. (Meyillenmek)
  Arada ondalık lar da var 0 ile 1 arasında 0,3333 gibi.
  Ben buna “olmasa da olur mantelitesi” diyorum. İlişkilerimin tamamına böyle baktım.

  Velhasıl ismime gölgeme nefesime gelen gelir.
  Yani
  Gelüse gelü
  Gelmezse kendi bilü .

 9. WhatsApp durumumda “meşgul” yazıyor. Onu da farklı olmak, ilgi çekmek için değil; gerçekten meşgul olduğum için yazdım. Eskiden günün büyük bir bölümünü aylak aylak bilgisayar ve telefon karşısında geçirirken mesajlaşmak zor gelmiyordu ama şimdi ekranın başında dakikalarca yazmaya, karşıdan cevap beklemeye tahammül edemiyorum. Arkadaş ilişkileri için de bu geçerli. Soracağınız, konuşmak istediğiniz bir şey varsa arayın.
  Başlarda yeni tanıştığım kızlar için bu konuda taviz vermeye çalışıyordum ama sonra baktım ki gün içinde yaptığım işler aksıyor kızlar yazdıkça cevap vermeye, gerekirse aramaya ve özellikle yeni tanıştıysam konuyu direkt buluşmaya getirmeye başladım. Büyük oranda çalışıyor.

  Bir de gerçekten uzun uzun mesajlaşmaya nasıl tahammül edebiliyorsunuz? Nasıl buna vakit ayırabiliyorsunuz? Hiç sıkılmıyor musunuz? Ben eski halimi düşününce kendime kızıyorum. Hele arkadaş grupları var, ba-tak-lık! Oralardaki muhabbetlerin başı sonu yok.

  Bir de Mahmut Abi ben ödülüm demiş, aklıma internette okuduğum bir yazı geldi. Piyasada erkek enflasyonu var, erkek bulmak çok zor, tarzında bir şeydi. Nerede gördüm pek emin değili. Orada ki “erkekten” kastın ne olduğunu anlamışsınızdır. Siz kendinize yatırım yapın, adam oldun, dik durun, her zaman maksimuma oynayın zaten kadınlar zaten sizden iltifat beklemiyorlar. O iltifat bekleyen kadınlar; erkeğini yetersiz gören, solipsist doğasından ötürü geçirdiği içsel bunalımların sorumluluğunu erkeğin ilgisizliğe atan, gece yanında osura osura uyuyan adama saygı duymayan kadındır. Ne diyorduk? Bir kadın zaten “gerçek” bir erkekle birlikteyse ona her gün hediyedir.

 10. Bu konsept Mahmut Hocayla sokratik düşünce metoduyla mı yapılmış yoksa gerçekten böyle bir konuşma oldu mu ? İki türlü de güzel olurmuş, platon’un devletini redpill konseptine çevir otur izle sonra.

 11. MASKÜLENİTE kelimesini zihnimde bir porteye koyduğumda. Maskülen portresi sanat eseri bir tabloda iken. İltifat eden bir adam vesikalık fotoğraf gibi.

 12. Her hatunla ilk buluşmada seks için, über yakışıklı ve zengin veya buluşmadan önce-text game iyi olmak ki bu ihtimal zayıf veyahutta bu yatılanların belli bir oranda güzel değil ve aynı zamanda diğer buluşmada seks olmayanlar için hep next diye bahsetmiş olman gerek.

  Yani seks olmadıysa, o buluşmayı saymıyorsun.

  Bir şeyler eksik ama anlayamadım.

 13. Hocam bu konseptte paylaşımlar seri halinde gelirse çok eğlenceli olur.
  Bu sayede bir sürü soruya cevap bulma imkanı buluruz…
  Tşkrler

  1. Şimdilik kendime 1 adet çekirge seçtim ve onunla olan sohbetimi paylaşacağım. Yakında patreon üyeleri ile çok özel sohbetler planlıyorum 😀

 14. Seni seviyorum diyen kıza ” evet, ben de kendimi seviyorum(kahkaha)” nasıl?bir kere denemiştim olay anında sıkıntı olmadı ama sonra yüzüme vurdu.

  1. Hahahaha, olay esnasinda sikinti olmadi demissin ama belli ki olmus 😀 Kiz farkettirmemis ya da sen anlayamamissin. Böyle cevap verilir mi? 😀

 15. hasta ziyareti ya da formal bir kutlama dışında bir kadına çiçek almak çiçek göndermek kadar keko bir hareket bilmiyorum.
  oğlum biraz kurnaz olanlar dalga geçiyor o çiçeklerle, iyiden iyiye kezbanlar da fotografını instagrama atıp “bakın etrafımda ne çok meriç var” diye caka satıyor .

  hasta ziyareti dışında almayın şu çiçekleri.

 16. Mahmut Hoca : Sizler pırlanta gibi adamlarsınız ne diyeyim. Hiç bozmasam sizleri.Ben piçin tekiyim sanırım 🙁

  Hahaha 👍🏻👍🏻

 17. Mahmut hocam yazıların başına bazı uyarılar koymanız daha iyi olarak sanırım. Yorumlarıdan da görülüyor ki çoğu insan bazı konuları pas geçiyor.

  1. Red Pill size her kızı ayarlama imkanı sağlamaz. Sadece şansınızı arttırır. Bu aynı altınızdaki arabanın veya üstünüzdeki kıyafetin şansınızı arttırması gibidir.

  2. Her kız ilk zamanlarda vermez. Şunu unutmayın Türkiyede yaşıyorsunuz ve burada bekaret bir tabu. Hele ki genç arkadaşlar konuştukları kızın bakire olma ihtimalini de değerlendirmeli. Daha ilk günden bekaretini verecek çok fazla kız olmayacaktır…

  Hatta en güzeli dipnot olarak kırmızı hap mucizesi yazısını ekleyin

 18. 30 yaşında birisi olarak, şu tavsiyeleri 10 yıl önce birisi bana gelip verseydi keşke… altın değerinde bir sohbet. çok teşekkürler.

 19. Genel olarak güzel şeyler yazılmış yorumlarda.Çok güzel

  Gördüğüm kadarıyla herkes iltifat olayına takılmış.Arkadaşlar olay basit ;

  Kadının doğrudan bir güzelliğini değil onun özelliklerine iltifat edin.Mesela ;

  Yemeği çok güzel yapmışsın.Ellerine sağlık

  Okuduğun kitap çok güzel bir konu içeriyor ilgimi çekti bende okumak isterim.

  Çok güzel dans ediyorsun.vb…

  Yani durumu değil eylemi öveceksiniz arkadaşlar.

 20. “Öğrenen adam : Yav sana resim atti mesela, Nasil olmusum dedi. Bu guzel durmus uzerinde demeyecek misin?

  Mahmut Hoca : Baba siz kız arkadaşlarınızla harbi kankisiniz yahu! Kız kıza sanki. Hiç başıma gelmedi ki! Kızlar benimle böyle şeyler konuşmazlar pek. Hele ilk aylarda.”

  Oyunu ideal bir sekilde oynasak bile böyle bir seyin yasanma ihtimali var diye düsünüyorum. Diyelim ki kiz bunu sordu, ne demek gerekir?

  1. Bu durumda “gel buraya ben sana nasıl olmuşsun göstereyim” derdim. 99% kıkırdardı. Bu cidden aklımıza gelmiyor mu?

 21. Kadının yerine kendini koymak sayılıyor mu bilmiyorum ama ben arada şöyle düşünüyorum.
  Hatta bu aralar biraz daha düşünmeye daha doğrusu canımı sıkmaya başladı.

  Bizim sınıfta benimde arkadaşım sayılan, iyide muhabbetimiz olan bi çocuk var.

  Hafif kaslı, normal tipte, sakallı, orta boylu İzmirli olmanın getirdiği bi rahatlık falan bi çocuk var.
  Görece belirli bi çekiciliği var çocuğun.

  Benim sinirimi bozan erkek erkeğe muhabbet ederken sıkıntı yok ama ortama kız geldiğinde bu çocuğun tavırlar değişiyor, yok öyle her zaman abartılı yavşakça bi dönüş olmuyor ama yinede daha az sikleme falan ama benim diyeceğim durum ise daha başka.

  Mesela ortamda bir veya birkaç kız varsa kızlar bu çocukla ilgileniyor, bir şey anlatırken genelde gözler burda, ben bir şey dediğimde gözler bir süreliğine dönüyor sonra tekrar o çocuk bir şey dediğinde direkt dönüyor ama bana dönen gözler gibi değil, onu ilgiyle dinliyorlar bense sanki çırpınıyor gibiyim.

  Bu sadece ortamda bu çocuk olduğunda geçerli oluyor, onun dışında başka ortamlarda böyle bir sıkıntı olmuyor.

  Hatta bazen şöyle oluyor, kız benden hoşlanıyor falan ama sonradan bu arkadaş gelince yani kızların bakışına bakıyorum o sessiz bir şekilde hoşlanma bakışını atıyorlar.
  Bana dönen ilgi dönüyor bitiyor.
  Bir şeyde yapamıyorum çocuğun bana direkt yaptığı bir şey yok.

  Aynı durum ben başka erkek arkadaşlarımlayken onlarada oluyor hissediyorum ama bu çocuk geldiği zaman ben gearlanıyorum.

  Acaba bu durum alfa-beta ile mi alakalı, çocuğun hafif kaslı olması mı, yoksa başka bir şey mi anlamıyorum.

  Harbi çok can sıkıcı bir durum.

  Eski sevgilimi masaya getirmişim ki ilişki materyali olmadığını sonradan anlamıştım neyse bu masadayken sevgilisi olmama rağmen bu çocukla konuşmaya istekli gibiydi.
  Mesela şuan bir başka arkadaşımla sevgilisi masadayken onun sevgiliside onunla çaktırmamaya çalışsada ilgiyle bakıyordu konuşurken ama o çocuk farkında değil bunun.

  Bense farkındayım bu tür kim kimden hoşlanıyor durumlarının ve çok canımı sıkıyor.

  Nadiren iyi hissettiğim günlerde ben baskın oluyorum muhabbette ama bu çocuk %90 domine ediyor.

  Sanırım 6 tane ablası olmasınında etkisi var, kızlarla iletişime küçüklükten alışık.

  Bu çocuk şimdi arkadaşım, bi sıkıntım yok ama ortamlarda da sürekli böyle olması beni çok sıkıyor, yani potansiyel yatacağım kızlarla iletişim kuramıyorum, e masadanda çekip alamamki, acaba benim ilgi odağı olma isteğim mi bu durum, bu durumda ne yapmak gerekir?

  Bu arada bu alfalık falan sanırım iyi hissetmekle alakalı, iyi hissetmiyorsan kesinlikle o gün herkes seni eziyor veya yanında kızlar varken seninle kimse iletişim kurmak istemiyor.

  Nofapla bile alakası yok, şuan 46. gündeyim.

  Eskiye nazaran belki daha özgüvenli ve canlıyım ama ilişkiler konusunda beta mı diyeyim, mavi haplı mı bilemedim sıkıntılı gibi.

  Alfa davrandığım zamanlarda var, kötü hissedip özgüvenli hissettiğimde omega, diğer günlerde de az çok beta davranıyorum.

  Siz olsanız ne yapardınız? Ne yapmak gerekir?

  1. Yani alfa siker döneminde alfa davranışlar gösteremedim mi, manita yapmayayım mı bu çocuk veya benzeri durumlarda, ne yapacağımı şaşırdım amına koyim.

   Bu arada yazıyorumda bu sadece bu duruma özel bir şey genel hayatta muhabbette çok sıkıntım yok.

  2. Bu da yeni türedi. Hepimizin bizden daha yakışıklı ve çekici bir arkadaşı vardır. Benim de vardı.Adam daha yakışıklı tabii başka ne olacaktı diye güler geçersin. Kendinden güzelini görmüş kız gibi hasetinden eğilip bükülmezsin.

   Buna benzer şeyleri çok duymaya başladım. Alfa beta olayından ziyade erkeklerin feminenleşmesi. Arkadaşı erkekleri kıskanan erkekler türedi.

   Normalde bu olayın sorun olmaması lazım. Senin bu çocuk hariç çevren ya da hayatın yok mu? Neden sürekli bu adamla takılıyor gibi konuşuyorsun? Birader ayıp oluyor biraz da bize düşsün geyiği yapamıyor musunuz? Yapamıyorsanız ne biçim arkadaş o?

   Bir de bunlar hep kendi dar sosyal çevrenizde paslaşmaya çalışma dertleri.Allah biliyor tüm bu bahsettiklerin aynı lisenin bir iki sınfındadır.

  3. Sen de rahat davran ortamlarda

   O 1 siklemez ise sen 2 siklemez ol

   Kızlarla daha fazla alay et
   Daha sakin ve cool ol

   Ayrıca o ortamda biraz daha uzlasilmaz ol senden rica ediyorum

   Bunlaru uygula eğer sonuç almazsan ürün iade garantisi…

  4. Ben, kendimden daha yakisikli, daha cekici samimi bir arkadasim oldumu, karizmatik adamsin deyip onu överim, hic sorun degil. Icinde böyle bir kiskanclik varsa arkadasligini bitirmen daha iyidir.

  5. Hem ne yapmak gerekir diye soruyorsun, ayni ilgiyi görememekten sikayetcisin. Böyle dedigine göre belli ki kizlara yaklasiminda bir sorun var, bu site de bunu cözmek icin var. Sitede yazilanlari uygulayip deneyeceksin, sormak sacma degil mi?

 22. Şimdi okuduğum yazıları şöyle açıklayayım .

  Kırmızı hapın mantığı kendini geliştirmek , statünü yükseltmek , değerini arttırmaktır . Bunlar hayatının %80’lik kısmını oluşturur . Kadınlar ise değerini arttırırsan zaten sana geleceklerdir . Kadınlar senin çalışmalarının , kişisel gelişiminin onlarca belki de yüzlerce sonucundan sadece biridir . Yani anlayacağınız önce kendinize değer katın ki size fayda sağlayacak sonuçları elde etmeye bakın .

 23. 1) Mahmut abi ilişkinin 4 ayından sonra hangi fedakarlıklar yapılabilir peki ?

  2) 7 aylık kız arkadaşımın şikayeti : “modum düşük olduğunda beni aramıyorsun ilgilenmiyorsun.” Modu düşük olduğunda mesajlarıma saatler sonra cevap veriyor kısa cevaplar veriyor. Öyle olunca aynı şekilde ben de geç cevap veriyorum. Bunu yaparak hata mı yapıyorum ?

 24. Hocam merhaba. Yeni tanıştığım bir kız var, bir aydır çıkıyoruz. Yaptığı ekstra işlerle, hediyelerle, işten çok geç çıkmama bakmadan buluşmalarla artı puan aldı. Ben de orantılı olarak ilgiyi artırdım. Gayet iyi ilerliyorduk. Ama geçenlerde daha önce seks yapıp yapmadığımı sordu. Ben soruya şaşırıp laubali bir cevap verince baya kırıldı, günlerdir kendine gelemedi. Normalde çok da üstelemem böyle durumları ama baya anaç, gelenekçi ve naif bir kız. Bu kadar kırılmasını beklemiyordum, üzdü beni. Şimdi tam kopamıyor, hala iletişimde ve ilgi devam etse de sevgi yansıtmıyor. Soğuk mesajlaşıyoruz üç gündür. Ne yapmalıyım sizce, kurtarılabilir bir durum mu?

    1. Keşke şimdiye kadar yapmadım desem inanacak mısın deseydin ama öyle tepki alacak bir şey dememişsin. Belki de evlilik öncesi ilişkiye karşıdır ama o da senin derdin değil. Hiçbir şey olmamış gibi davran ama hala devam ederse ultimatom falan verme. Kafalarınız ters ise zorlamanın manası yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *