Mahmut bana tabak bul lan Allahsız

Sanırım üniversitede okuyan bir arkadaş bana şöyle sormuş :

O hedefi 12den nasıl vuracamizi sen 12den vurana kadar nasıl yollardan geçtiğini, nasil pozisyon aldigini ,kaç kere denediğini bazen es geçiyorsun.

Mesela 3 tabak olayı senin için artık kolay olabilir belli bir statun ve tecrüben var. Bizede 3 tabak diyorsun evet katılıyorum 3 tabak hatta 13 tabak gerek. Peki sen bu 3 tabakları nasıl yapıyordun? Şimdi değil gençken, üniversitedeyken. Bunu başarmak için neler yaşadın nasıl yollardan geçtin? Bunları örneklesen en azından o yolda, doğru yolda olduğumuzu biliriz. Rollo’nun yazilari da öyle 3 tabak yapın diyor ama bunu nasıl yapmamız gerektiği yok. DAY GAME mı? YD değerlendirme mı? Yoksa partilere katılmak mı? Sen bu seviyeye gelene kadar neler yaptın.

Nasıl yollardan geçtiğimi yazdım ve birçok yerde de belirttim. Her attığım gol olmuyor, taş çatlasa 5’te birdir. Bir tek Tinder’da 3’te bir. Ama ben o 5 kadına çok kısa bir sürede ve reddedilmekten çekinmeyerek yürüyorum. Bir de tabii Oyun var.

Mesela 3 tabak olayı senin için artık kolay olabilir belli bir statun ve tecrüben var.

Tamam her üniversite ve şehir aynı değil. Yine de üniversite ortamında olan bir adamın benim gibi hayatının çoğu erkeklerle yazılım satma – geliştirme ortamında geçen birine işin daha kolay demesi traji – komik. Fakat ne demek istediğini anlıyorum.

Bizede 3 tabak diyorsun evet katılıyorum 3 tabak hatta 13 tabak gerek. Peki sen bu 3 tabakları nasıl yapıyordun? Şimdi değil gençken, üniversitedeyken.

Öncelikle ben üniversitede iken mavi haplıydım ama kırmızı haplı çocuktan mavi haplı çocuğa ve sonra tekrar kırmızı haplı çocuğa bir döngüdeydim. Geri dönüp baktığımda burada gym dinamiğini görmemek imkansız. Şöyle açıklayayım :

Bir ara anlatırım, üniversiteye ilk gittiğimde çok yakın bir arkadaşım tam gaz mavi hap hayallerini yaşarken fena yanmıştı. Çok güzel bir kıza aylarca ağlayacak omuz olmuştu (bize “ona her konuda destek olacağım zira onu sevmem bunu gerektirir” gibi bir şey bile dediydi düşünün artık)  ve kız da o arada bildiğimiz en cool ama azıcık göt bir elemana varmıştı. “Kenan ben seni arkadaş olarak çok seviyorum ama” bile paketteydi. Sonra ben okulda ilk defa bir kızdan yandığımda bu eleman bana okulun gymine git tüm bu şeylerin hırsını ağırlığa bas dedi ve gyme gittim. Ve döngü başladı.

1 – Gyme git ve düzenli gidişinin birinci ayı “siterim lan bu işi ben buraya okumaya geldim” diye üstüne derslere asıl. Bir de network için klüplere takıl.

2 – Yukarıdakilerin damarlarımdaki testosteronu tepeye çıkardığına bahse girerim. Gym ve hedefe odaklanmanın küçük başarıları. Testosteron itkisi ile yavaş yavaş kızlara yönel. Bunu genelde kızların sana kaçamak bakmaya başlaması ile farket. Ve ona yaz, buna yaz ve sonunda biri ile ele ele, dudak dudağa.

3 – Kızı kız arkadaş yapınca tamamen sal. Gymi boşver, klüpleri aksat, dersleri aksat. Tabii ki diğer kızları bırak.

4 – Kız “lan ben bunu almamıştım bu başka birşeye dönüştü” diye terk etsin (ya da terk edemesin ama dırdıra başlasın ve ben terk edeyim). Aşk acısı ile gyme git ve (1)e dön.

Şimdiki aklım olsa o (3) ve (4)ü daha değişik yapardım. Nasıl değişik yapılacağını biliyorsunuz artık. Onu da siz yapın, benden geçti.

Neyse üniversite ve üniversiteli olarak çevren kız dolu. Sadece orada okuyanlardan bahsetmiyorum. Ama herkesin tabak devşirme şekli başkadır. Ben size birkaç arkadaşımın ve benim kanallarımızı yazayım, fikir olsun.

Üniversitede oldukça samimi olduğum İstanbul’lu bir arkadaşım vardı. Adam çok yakışıklıydı ve üstüne barlarda çalan bir rock grubunun solisti idi. Üniversitede ve barlarda performansı bitince “meyve” toplar, o meyvelerden tabak yapardı. En az benim kadar iyi çocuk olmasına rağmen o hobisinin ekmeğini çok yedi. Bu mesela birinci kaynak. O grubun neresinde olursan ol (solist, basist, vs .) meyve yiyorsun.

Eğer atletiksen okulun bir takımında oynayıp o ortamdan da tabak yapabilirsin.

Benim ne yaptığıma geleyim. 3 şey. Birincisi paraya ihtiyacım olduğundan sürekli çalıştım. Kız konusunu bu işe girerken bilmiyordum ama hem para hem de kız açısından en verimli part-time iş fuardı. Fuarlara çalışan bulan biri ile defalarca fuara gittim. O fuarlarda gördüğünüz kızlarla aynı şirkete çalıştım ve fuar günleri sabah – akşam o kızlarla aynı minibüste idim. Bu kızların genelde booth baby olduğunu düşünürseniz iyi ekmek çıkıyordu. Para olarak o kadar matah olmayan ama iyi ortam yapan bir başka iş de anket yapmaktı. Anket ile bırak yanındaki anketör kızları, anket yaptığım birkaç kızla sonra çıktım.

(Komik anı – 18 – 24 yaş arası kadın arıyorum, anket için. Bir evin kapısını teyzeciğim açtı. Dedim “teyzeciğim şu şu üniversiteden geliyorum anket yapıyorum evde 18 – 24 yaş arası kadın var mı” diye sordum. Kadıncağız “var kızım var gel buyur” dedi. Kızım dediği 22lik üniversiteli güzellikle oturduk, anket yaptık. Teyze bize çay yaptı. Bu arada ankete verdiği cevaplardan sinemadan hoşlandığını öğrendim. O hafta üniversitede olan etkinliğe gidelim mi diye sordum, kabul etti ve telefonunu anket kağıdına yazdı. Herhalde baba evinin içinde yürüyüp numara alarak Oyun tarihinin istisnai başarılarından birine imzamı attım :))

Bunun haricinde , şimdiki aklım olsa yazları boş boş evde pinekleyeceğime gider Alanya’da turizm sektöründe çalışırdım. Orada Rus kızlarla dönen ortamın farkına vardığımda 25 yaşındaydım sanırım.

Bir de tamamen kulaktan dolma ama call centerların çok renkli olduğunu duydum. Bilen biri varsa bizi şenlendirir ama kısa süreli ilişki ortamı diğer çalışma ortamlarına göre çok daha iyiymiş.

Yani dersleri aksatmadan çalışın. Hem para kazanın hem tabak. İş yerinden kıza yazmayın kısmı bu tür işlerde geçerli değil zira hem zaten ofis yok hem de işler boka sararsa ayrılırsın olur biter.

İkincisi benim üniversitenin ortamı iyi idi ve 3 tane klüpte aktiftim. Özellikle 3. sınıf ve 4.sınıftaki kız arkadaşlarımın 20 yaş altı olma sebebi budur. Sen senseisin ve gençlere yol gösteriyorsun 🙂

Üçüncüsü mesela üniversitede oldukça beta olmama rağmen kendimi bildim bileli yanıma tesadüfen düşen herkesle ufak da olsa muhabbet açan biri olduğumdan (mesela kütüphanede yanımda oturan kişilerle bir şekilde mutlaka tanışırdım) hergün hoşuma gidebilecek birkaç kızla karşılaşıyordum. Özellikle ders, klüp, iş, eğlence diye sürekli farklı bir yerde iken. Bazısı vardır kendini buna zorlamalıdır ve yaratıcı olmalıdır ama girişkenlik önemli. Buna camiada “life game” diyorlar, hala hakkında yazacağım diye bekleyen bir konu. Şu yazı hayat oyununa bir örnek.

Rollo’nun yazilari da öyle 3 tabak yapın diyor ama bunu nasıl yapmamız gerektiği yok.

Bizim zamanımızda online yoktu. Şimdi o da var. İnstagram ve Tinder var. Ama 3 tabak yapmak eğer ortam doğru ise çok zor değil. Özellikle tabağın çoğu erkek için pratikte kız arkadaş öncesi paralel yürüme olduğunu düşünürsen.  Üniversite ortamında, klüplerde, part-time işlerde, barlarda, etkinliklerde,vs … kırmızı haplı çocuk gibi davranırsan olmaması için bir neden yok.

Nasıl yapmanız gerektiği ise mizacınıza bağlı. Yukarıda 3 – 4 değişik erkeğin yöntemleri var. Hepsi birbirinden farklı. Şunu da ekleyeyim, üniversitede taş çatlasa 2 elin parmakları kadar kızla birlikte olmuşumdur. Asıl eğlence kendi paranı kazanırken ve bekarken.  Ben oyun ile çalışırken karşılaştım, üniversitede değil ama üniversitedeki aktiflik geçiş süremi çok olumlu etkiledi.

NOT 1 : Üniversite ortamında olan azınlık mensubu, İstanbul, Eskişehir, İzmir, Ankara gibi şehirlerde okuyan üniversiteli bir erkeğin nasıl tabak bulacağız diye sorması alay eder gibi bir şey. Sizi sanayiide çalışan çocuklar sopalasın diyeceğim de o ortamda kızsız kalmayı becererek zaten kendi kendinizi sopalıyorsunuz.

NOT 2 : Kadınlar konusunda acemi bir üniversiteli iseniz size tavsiyem bazı kitapların kapağının içine bakmayı öğrenin. Yanıbaşınızda ama giyinmeyi bilmediğinden olduğundan 2 puan aşağıda görünen kızı çok sonra havuzda görüp “lan bu hatun taşmış” diyeceksiniz.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

93 thoughts on “Mahmut bana tabak bul lan Allahsız”

 1. Bu soruyu soran benim senden böyle bir yazı alabilmek için sordum aslinda abi ve başlığa da sesli güldüm.

  Bende kırmızı haptan önce bir kızı oneitis yapıp hep onun peşinden koşuyordum. Kizla bulustugum zaman cinselligi hep erteliyordum. Dediğin gibi aslında kız bulmak zor değil hep birileri oluyor. Kırmızı haptan sonra ise tabiri caizse “oyunun bokunu çıkarma”ya başladım.

  Bir kızla bulustugum zaman aklıma gelen “kino yap, dokun, cinselliğini goster” bunların ayarını kaçırınca da kız uçup gidiyor. Henüz dengeyi oturabilmiş değilim sanırım.

  Misal bu aralar bir kızla takiliyorum. El ele tutuşma, öpme vs okey fakat kız halen ağır shit testlerden vazgeçmiş değil. Bıktım bu salak shit testlerden artik. Kızı zaten uzun süreli ilişki kategorisinde değerlendiriyorum fakat sikmek için bu testlere maruz kalıyorum çünkü henüz o kadar alternatiflerim yok.

  Anlamadigim nokta, bu shit testleri ben bir şeyleri yanlış yaptığım için mı yiyorum yoksa bazı kızlar böyle mi.

  Birde başıma gelen çoğu olayı gelip burada soruyorum çünkü böyle daha hızlı öğreniliyor.

 2. Mahmut abinin yazdıklarını dikkate alırsanız şunu görürsünüz; önce sorumluluklarını yerine getir, kendine değer ver.. Boş zamanın kalmayacak diye endişelenmek tam bir saçmalık, inanın kalıyor. Ve hayat amacınızın olması, kuru bir yaprak misali oradan oraya savrulmanızı önler ve bizi motive eder. Peace..

 3. Mahmut Abi kariyer kulüpleri bu konuda oldukça iyi
  Hatta bir ara kariyer kulübü tanıtımında yk üyesi kız “burada kaynaşıyoruz bazen daha fazla yakınlaşıyoruz “ diyerek sevgili ortamlarından bahsetmişti

  Spor, müzik kulüpleri gerçekten başarılı kulüpler.Meyve ağacı gibiler

  Ayrıca ünide süper başarılı ama mavi haplı oluğ eline kız eli değmeden bitirenler de gördük

  Okulda yürümek sıkıntı biraz ama iyice sosyal ortam piçine evrilip “olursa canım ” tarzında iş bitirmek de olası

  Büyük üni >>> Başarılı bir kırmızı hap pratiği

 4. Mahmut abi valla ne desek ne teşekkürü etsek az. Şimdi kızacaksın biliyorum da. Benim diğer yönlerden sıkıntım yok. Ama şu fuardan iş bulmana işini nasıl yapmak lazım? Çevremde kimse yok internette de bulamadım. Mahmut abi bana fuar bul lan Allahsız 🙂

 5. Başarısızlıklarımızı dış etkenlere bağlamamız, en büyük sorunumuz olarak görünüyor. Kimisi için bazı şeyler kolaydır, belirli imkanları mevcuttur veya daha farklı bir şey. Bunu kabullenebilmekte sorunlar yaşadığımızı düşünüyorum. Ayırca, Kadın-Erkek ilişkileri adına en çok rastlanabilen sorunlardan bir tanesi de, hem dost hem sevgili olunabileceği yanılgısı gibi görünüyor. Bir kadının ya sikicisi, sevgilisi, arzuladığı bir erkek ya arkadaşı/dostu yada bunlardan hiçbirisi ama her zaman sadece içlerinden bir tanesi olarak gördüğünü fark edemiyoruz sanırım. Sen bu konuda ne düşünüyorsun Mahmut abi ?

  Ben bu tür ve benzeri konuları görünce aklıma her zaman bunlar geliyor.

 6. Son zamanların en faydalı yazılarından biri oldu. Küçük şehirde olduğum için ve maalesef çok sosyal ortam yaratamadığım için oyuna hiç giremedim. Üniversite bu sene bitiyor zaten. Artık bekarken ve kendi paramızı kazanırken yolumuza bakacağız.

 7. Abi büyük şehirlerde kızlar her zaman daha iyisini bulabileceğini düşündüğünden erkeğin performans yükü küçük şehirlere nazaran daha fazla olmaz mı

 8. Kızlara yürüme konusunda kızdan değilde ortamdaki diğer insanların varlığından çekinip saçmalamaya başlıyorum,frame kaybediyorum ve kızla aramdaki konuşma boka sarıyor . Bu sosyal baskı korkusu nasıl yenilir ?

   1. Ah bunu bir kabullenebilsem işte . Abi birde tabak çevirmeyi bir türlü başaramıyorum yani bir kıza yürüdüysem olumlu tepki verirse o kızla devam ediyorum olumsuz tepki verirse de benden bir bok olmaz deyip geri çekiliyorum sahalardan . Kendimi sahalara atmak ,hatunlarla yüz yüze tanışıp red yemek için gelişmek için instagram,facebook vs .hesaplarımı sildim ama yine aynıyım zaten kırmızı hapla tanışmadan önce tamamen betaydım ,görüştüğüm kız biraz güzelse ,narinse 2.gün ona olan hayranlığımı,ilgimi dile getirip salak bir saplantılığa bağlıyordum, kırmızı hapla tanışınca biraz kadınlar konusunda eski benliğim gitti ama yine de tek bir kadın ağırlıklı oyun oynuyorum . Tamam sataşıyorum,kıskanmıyorum,iltifat,hediye yok ama halen o kızdan başkası yokmuş gibi davranıyorum ,radarlarımı kapatıyorum . Bir gün hiç unutmam kızın biriyle buluşmaya gidiyorum cafeye gidene kadar yolda beni hayvan gibi kesmişlerdi ve sanki o yolda sadece kızlar vardı ben ise kızla buluşmaya gidiyorum diye sadece kızı düşünüp nerdeyse ‘benim sizinle işim olmaz bir tane buldum hadi yolunuza heh anca bakarsınız öyle’ gibi laflar ediyorum . Yani daha aramızda hiç birşey olmayan kıza karşı … başka tabaklar çeviremiyorum sanki biri beni ispiyonlayacakmış gibi ya da ne bilim yaptığım çok günah olacak gibi bunu kendi karakterime yerleştiremiyorum ,sanki aşk adamıymışım gibi tanıştığım kızları terk etmeyecek kadar sadakatli,dürüst,efendi biri oluyorum . Oysa ki ben duygusuz olmak istiyorum,californicationun hank’i ,don jonun jonny boy’u,spread filminin ashton kutcher’ı . Kızları güldürüyorum yani genelde çok ağır ve ciddi konular konuşmam genelde eğlenceli biriyimdir ama bunu kızlar piç/eğlenceli değilde,efendi/tatlı buluyorlar . Çevreme bakıp tipsiz erkeklerin gayet sakin kalıp kızlarla nasıl eğlendiğini kızların da öylesi erkeklere nasıl güldüğünü ,kahkaha attığını görünce cinnet geçiresim geliyor. Sırf bunun yüzünden intihar bile edebilirim . Şu siktiğimin efendiliğine,sniper yöntemli avlanmaya bir panzehir yok mu be abi ? Çevremdekilerin,ailemin,arkadaşlarımın bana bazen bu efendi sıfatını kullanmaları beni hayata küstürüyor

    1. Şu siktiğimin efendiliğine,sniper yöntemli avlanmaya bir panzehir yok mu be abi ? 

     Tabak çevirmek var !?!?!?!?

    2. Sırf konuşma tarzından testo eksikliği akıyor.Kızları boşver gym rejimin ne ve eğer yoksa neden yok onu söyle?

     Ama abi o adamlar gyme gitmeden öyleler diye karşı koyacaksan söyleyeyim. O adamlar “kazandıkları” için testosteron yüklüler sen ise kaybettiğin için hormonal dengen kötü. Onların ihtiyacı az senin çok. O nedenle gyme git.

     Hepinizi bir sene düzenli gyme sokabilsem 80%inizi düzeltirim. Çoğunuzun derdi hormonal. Ekstra olarak 1 sene gym yapıp on üzerinden 7/8 seviyesine çıkmayacak erkek çok azdır.

     Lütfen 1 sene gyme gidin sonra olmuyorsa gelin burda onu konuşuruz.

     1. Gymden kasıt ağırlık kaldırıp indirmek değil sadece

      disiplin
      uyku
      adam gibi beslenme
      artan yükleme
      postür

      daha niceleri…

      iyi postür için sırt anatomisini öğrenin-her kasa ayrı vurun teres minör erectör spinalar lat ve trapez… ve göğüs kaslarıyla dengeleyin
      ve omuz esnetmeleri…

      özellikle face pull ve kanat egzersizleri*ağır row vs sizi gerçek elit bir asker fiziğine yakınlaştırır

      pull up ta ustalaşmak lazım

      hiit kardiyo + fullbody başlarda iyi olacaktır

      çinko magnezum D vit kırmızı et ve doymuş yağ ama dikkatli beslenme high T yapacaktır sizi

      ayrıca 4-6 tekrarlı %90 RM idmanları daha şiddetli olduğundan testoyu daha iyi artırır ama sakatlığa açık

      ptesi güç
      çarşamba hipertrofi
      cuma dayanıklılık

     2. Tanıdığım ne kadar emekli özel asker varsa SAT , MAK, SF hepsi yaşlarına rağmen sağlam spor yapıyor gerçi buralara girmek için de spor geçmişi olacak orası ayrı

      sabah koşularına her zaman gymde hazırlar

      disiplin işte budur

     3. Gym’e gidiyorum abi . Bugün tam bir sene oldu gym’e başlayalı daha öncede gidiyordum ama yarım yamalak . Bu siteyle tanışıp maskülenlik,testosteronla ilgili kavramlar ,yazılar görünce spora daha da aşkım arttı . Sonrasında sosyal medya hesaplarımı sildim ,arada eski konuştuğum kızlara dönüşde yaptım ne bok varsa zaten başarılı olamadım yani ileriye gidemiyorum,bolluk yok kendimi kötü hissedecekmişim gibi geliyor,ya bütün enerjimi o anki konuştuğum kıza veriyorum ya da geriye gidip çöpü karıştırıp eski sevgililer arıyorum .

      Övünmek gibi olmasın fiziğim yerinde,tip de var,göz rengim zaten daha konuşmaya başlamadan etkiliyor ama kızlara karşı iş bitirici olamıyorum,bolluk yaratamıyorum hep bi sosyal baskı hissetmesi,görüştüğüm her kızı sanki evlenip çocuklarımın anası yapacağım kişi gibi görmem . Her kadar ulaşılmazı oynuyo gibi görünsemde ,kızlara karşı oyunu ve habı tek kız üstünde uyguluyorum . Bazen istiyorum ki sadece bana shit test sallasın ben de onları geçeyim seks yapmasakda olur gibi bişey öyle tatmin oluyorum .

      Muhabbetim pek ileriye gitmiyor ,mesela gym de çalışan kızlarla,gelen müşterilerle konuşmam bile çok az o anki durumla ilgili bir iki cümle kızlar gülüyor geçiyor,1 buçuk saniyelik eee bakışı ? ve kapanış . Oysaki bazen beni hep kestiklerini yakalıyorum ,dediğim gibi iş bitiricilik yok tipime güveniyorum sadece bu da beni narşist yapıyor amaaan bana ne be yakışıklı olan benim onlar gelsin diyorum,bi tane kız buluncada zaten yeterli görüp çekiliyorum piyasadan . Gidip beni kesen bir kıza karşı açılış yapmayı patlayacak olan bombanın kese ceğim ve imha edecek kablo misali bir heyecan ve strese bağlıyorum . Görenler ne der,bu doğru birşey mi sanki Allah tarafından şiddetle cezalandırılacakmışım gibi .

      Tip var,fizik var,eğlence var ama tek bir kız odaklı oyun ,garip … ?

     4. Övünmek gibi olmasın fiziğim yerinde,tip de var,göz rengim zaten daha konuşmaya başlamadan etkiliyor Şunu duyduğum an “eyvah” diyorum. Standart beta girişi sanki bu … herkesin övünmek gibi olmasın fiziği yerinde zaten ama tık yok.

      tipime güveniyorum … Tip var,fizik var,eğlence var ama tek bir kız odaklı oyun ,garip … ?

      Eyvah deme sebebim bu lafların oyundan bi haber olduğunu belli ediyor bu. Senin yazdığın psikolojide bir adam isterse Kıvanç Tatlıtuğ olsun kıza 150 kiloluk kadın erkeğe nasıl görünürse öyle görünür. Sağlam çerçeveli ama 100 kilo bir adam senden daha çok kadın götürür zira kadına görünüşünde o oyunun etkisi de vardır. Kız o adama baktığında sadece göbek görmez. Bunu defalarca yazdım, tipine istediğin kadar güven, kadınlar da erkekler gibi ilk fiziğe bakmıyor. Erkeklerde kadının fiziği 70% ise kadınlarda 40%.

      narşist yapıyor amaaan bana ne be yakışıklı olan benim onlar gelsin diyorum Narsisizm aşağılık kompleksine kılıftır. Bu da kötü. Zaten bunun aşağılık kompleksi olduğu heyecanından belli.

      Bu siteyle ne zaman tanıştım bilmiyorum ama yazdıklarında bu siteyi okuduğuna dair hiç işaret yok. Aşağılık kompleksi yazılarını uygula ve sana tavsiyem avlanmaya sürekli gitmediğin yerlerde başla.

    3. Adana’da tabak bulmak için sıklıkla saha yapabileceğimiz Allahı olmayan bir wingman arıyorum. Veya Allahı olabilir fark etmez. 6 aydır duraksamadan Daygame oynuyorum ve şimdiden gerçeklik algım değişti. Daha öğreneceğim ve içselleştireceğim çok konsept var ve bunu birlikte yapabileceğim biri olsa iyi olurdu gerçekten.

 9. Peki Mahmut abi ilişki yaptığımız zaman da tabak çevirmeye devam etmeli miyiz ? Aynı anda başka kızlarla takılınca aldatmış oluyor ama takılmayınca da namlu soğuyor ne yapmalı?

 10. Başlığa çıldırdım :))
  Bu aralar habire yazı geliyor maşallah yorumlarda çok. Erkek neslinin dirilişi diyebilir miyiz buna?
  Bu arada Mahmut abi çekirge bulmuşsun kendine. Abi beni de alırsan kyk bursumun yarısını verebilirim 🙂

 11. Hocam günlük hayatım genellikle dersler,spor ve ingilizce kursu olarak üçe ayrılıyor.Bundan arta kalan zamanlarda da sosyal hayatıma zaman ayırıyorum. okuduğum bölümde her seferinde çalışma programımı değiştirmeme rağmen sürekli olarak düşük puanlar alıyorum.Geçmişle inanılmaz boğuşuyorum.Okuduğum okulda sosyal ortam yok denilecek kadar az ve bu bölüme başlarken ki beklentilerimi (sadece sosyal ortam için demiyorum) maalesef karşılamadı.Hayata karşı hep geç kalmışım hissi var ve işin açıkçası artık (4.sınıfım) yoruldum.Baktığım zaman hedeflediğimiz hiç bir şeyi başaramamışım gibi.Bu yüzden geleceğimden de emin değilim.
  Bu durumdan kurtulmak için ne yapmamı önerirsin?

  1. Mezun ol ve eğer henüz yapmış değilsen bir metropolde kendine bir iş bul. Ŭniversite ortamı güzel olsa bile eğer paran yoksa zor. Ŭniversite okumuş bir erkeğin hayatının en güzel dönemi kendi parasını kazanıp bekar olduğu 20lerinin ikinci yarısı. Özellikle de paylaşarak bile olsa kendine ait bir evi varsa. Bana hayatının hangi yaşına dönmek istersin deseler 25 – 27 derim. Ŭniversite değil.

 12. ben açilis yapmaya cesaret edemiyorum. Şu an iliskim var, ama tabak ceviremiyorum, cok firsat geliyo ama dedigim gibi cesaret yok.

  Bu henuz calismadigim icin, kendimi statu babinda aşagida gordugum icin olabilir. yani henuz o sitresli bolgeye gecmedim, genelde evdeyim.

  Agirlik kaldirma, yoga, beden dili fln calistim hep, ama dedigim gibi daha o cesaret gelismedi.sanirim çalisinca gelişicek..

  Neden simdiye kadar calismadin dersen, anlam veremiyordum. ve gercekten feminen yetismistim. Kh tan sonra cok istekli oldum ve bir seyler oturdu. simdi sitresten ve korkudan biraz zevk aliyorum denebilir.

  o kadar pisiriktim ki, anlatamam. Kh la kendimi duzelttim, hatta bu yuzden calismak istiyorum denebilir.. aslinda şu anda kizlarla aram iyi, ilk konusmaya calistigim zamanlara gore, baya rahatim. Yani seviyeyi siz dusunun.

  ama kizlari gozumde buyutmesemde, bi cekimserlik, bi adim Atamama olabiliyo.. Sanirim bunu, en iyi iş guc sagliycak. Cunku devamli sahada olmak, insanlar ve sitresle yuzlesmek, buna alismami sagliycak olabilir. Ben bu konuda bayagi eksigim.

  Bi de cepte para yok amk, kendini bos beles hossediyosun falan. Cesaret kalmiyo

  Zamaninda bu sitresli ortamlara, oyle pisirik, oyle feminen halimle maruz kaldim ki, kaçtim ordan hep. Simdi kh la, tabi gucu kesfettim biraz da kadinlari vs anladim.

  Beden diliydi, sesti, bilmem neydi.. Daha iyi gidiyor. ama işe guce girmeden sanirim o agirlik oturmuyor, ya da o rahatlik gelmiyor. Ben zaten okumadim, okul sevmem, o yuzden analog takilcam.. Is guc.

  iletisim, cesaret, kendini gelistirmeyle cok sey mumkun diye dusunuyorum. Yeterki feminen takilip, içimize pismayalim.. yakismiyo amk..

  yani ben aslinda cok kisa zamanda kh la hizlica aydinlandim. ama hala eksiklerim var. işe fln giriyim, şu an ehliyet aliyorum. Cesaret artarsa yazarim 😀

 13. Mahmut Bey,

  biraz da mgtow hakkında gençlerimizi bilgilendirip o yöne yönlendirsek olmaz mı ?

 14. Selamlar erkekadam.org takipçileri.
  18 yaşındayım üniversitede ilk yılım. Bu sitede “keşke bunları 20li yaşlarımda öğreneydim” diyen çok kişi var. Mahmut Abiden ve büyüklerimden genç biri olarak tavsiyeler bekliyorum ( bu yaşlarda bunları yapmalısın-yapmamalısın/ şu alışkanlıkları edin tarzı)
  Şimdiden herkese şükranlarımı sunuyorum

  1. Hazırsan başlıyorum

   1.Saçma sapan kendine hayrı olmayan arkadaşlarından uzak dur
   “Kıskanç pasif agresif nerd tiplerin amk”
   2.Kız konularında kimseden yardım bekleme kendi işini kendin gör
   3.Derslerine her konuda yoğunlaş ve cidden başarılı biri ol alanında usta ol
   4.Okulda kulüplere gir herkesle tanış
   Sorumluluk al iş bitir
   5.Seni ezmeye çalışan değersiz görmeye çalışan tiplerin politik oyunlarına aynı dilden cevap ver yada tamamen görmezden gel
   6.Havalı cool gördüğün ortamlardan insanlardan kaçma.Onları incele analiz et gerekirse kendi safında kullan
   7.Kimseye kin nefret besleme.Herkesten bir şey öğren
   8.sana meydan okuyanların Güç oyunlarına cevap ver .Korkularınla yüzleş
   9.Sporu her zaman yapmalısın
   Ağırlık kaldırmak her zaman yap ama diğer sporlar opsiyonel çünkü fitness her sporun temeli
   10.İlgini çeken konularda araştırma yapıp okumak seni kendinle alakalı bilmediğin şeylere götürebilir onu değerlendir
   11.Dövüş sporu öğren Muay Thai tavsiye ederim yada Boks
   12.Ehliyet al her türlü aracı kullanacak biri ol
   13.Dik başlı huysuz biri olma eğer çerçeveye saldırı varsa hırlamasını bil.
   14.Ünide birkaç güvendiğin adam harici kimseye güvenme herkesin kazık atabileceğini düşün
   Kızlar gelince götü başı ayrı atan arkadaşlara dikkat et eğer kinci bir yapın varsa devran dönünce
   “kick ass”
   15.Olabildiğince ilişkilere gir çık batır çıkar 30 larına gelmeden yap ki maliyeti ve zararı düşük olsun

   1. Niye herkes muay thai e yönlendiriyor lan anlamıyorumki bende eskiden 4yıl muaythai yaptım(2yıl amatör 2yıl pro) yararından çok zararını gördüm.özünde savunma sporu sayılıyor ama savunmayla alakası yok direk karşındaki insanın ebesini sikmeye yönelik bir spor.ben dövüştüğüm zamanlarımdada içi ben dahil tüm takımımız ringe girerken rakibin kemiklerini kırmaya, en kısa sürede maksimum hasarı verip rakibi komaya yollama yolları düşünürdük, analizlerini yapardık.özellikle bir müziği vardı raund başlarken bu sikimsonik müzikte başlardı raunt bitene kadar durmazdı. Sokakta bu teknikleri uygulamanız daha problemli mesela kafaya güçlü bir diz/dirsek atmakla kafatasını paramparça edebilirsiniz, kaburgaya bir güçlü medium tekmeyle yada dizle kaburgaları kırıp adamın içorganlarını mahvedebilirsiniz.Onun yerine gidip kickboks öğrenebilirsiniz sokakta tabiki kolay kolay tekme atamayacaksınız ama sparringlerde falan baya eğlenceli oluyor özelliklede döner tekmeleri falan öğrendikden sonra.

    Son olarak gidipte tekbaşına 5-6 kişilik gruplara saldırma planlarınız yoksa muaythai öğrenmeyin.

    1. Muzahfer, kick boksun dövüs stili bakimindan mua tai’den pek bir farki yok dirsek disinda, yanlis miyim? 6 ay kadar yapmistim, kick boks da ayni sekilde savunmadan ziyade saldiri sporu. Ayni sekilde bunda da rakibini pataklayarak agzini burnunu kirmaya yariyor. Ama rakibe zarar vermeden de kendini savunamazsin, normal bir sey. Kick boks + yer güresi ikisi ayni anda ögrenmek en mantiklisi bence. Mma yani.

  2. Kızlara yürümeyi memleket meselesi haline getirme. Bi kızla sadece tanışmak amaçlı olsa bile girdiğin ortamda bi kızla konuşmaktan çekinme, ileride başka bir zaman aynı ortamda bulunursan kız ile muhabbeti ilerletmen daha kolay olur (ilkinde yürümediğini varsayıyorum tabi). Bir de beden diline dikkat et çünkü kendimden biliyorum ilk başladığım zamanlarda alfa alfa diye gezip kızla konuşurken kendimi kıza eğilirken buluyordum. Kısaca özetlemek gerekirse;

   Arkana yaslan beden diline hakim ol
   Sosyal ortamlarda insancıl ve sosyal ol, garip triplere girme
   Siteyi okumayı devam et zaten pratikle beraber öğrenirsin

 15. Aslında tabak çevirmek mantıklı, sevgili olduğunuz kişiye deli gibi bağlanmıyorsunuz. Ama ben bunu uyguladığımda davranışlarımda ve haraketlerimde değişiklik oldu herhalde kız soğudu benden. Götün teki olmadığıma da eminim sadece ”sen olmazsan başkası var” kafasında takılıyordum.

  Kız benden daha baskındı (Özgüven olarak, dışarıdaki mekanları bilme etme olarak, sosyallik olarak, konuşkanlık olarak) bunun önüne geçmeye çalıştım ama olmadı. Buna rağmen ilgisi sevgisi iyiydi fakat bunu kabullenemedim terkedicek diye düşündüm ve ayrıldım. Zaten ilk günler cinselliğe olumlu bile bakarken son günlerde geri adım atıyordu işte orda anladım yolunda gitmediğini.

  Sence iyi mi yaptım?

  1. Böyle kendine güven yoksunu, beraber olduğu kadından eksik görme merkezli hareketler hiçbir zaman iyi yaptın denilecek şeyler yaptırmaz. Bu yazdığın kafayla her kızı kendinden soğutursun.

   1. Dejenere olmadan sana ekmek yedirirlermi ondan emin değilim 🙂

    gerçi bu sitede bir arkadaş videosunu paylaşmıştı, BasedZeus tarzı 1şey yapabilirsen olur.

   2. Günlük 16 bin kisi giriyormus, cok fazla artmaz tahminim. Milyonlarca erkek kirmizi haptan haberdar olmayacak. Kötü

   3. Aslinda burdan haberdar olsalar bile cogu insan bir kereden sonra tekrar girmez bence. Onedio tarzi siteler cok basit ve ucuz siteler

 16. Abi uzun zamandır girmiyorum siteye başlığı Twitterde gördüm geleyim bi selam vereyim dedim eline sağlık çok güzel yazı olmuş 😀

 17. Mahmut abi kızla bi ilişkiye girdikten sonra da bara,puba vs gitmeye devam mı edilmeli ben mi yanlış anlamışım? Bara gidip amacımız kız kovalamak olmaz heralde

  1. Liseni bitir, adam gibi bir üniversite kazan, sonra gel bunları sor.

   Ha bir de anlamadığın şeyi tekrar oku, adam barlarda çalan adamların yaptıkları iş sebebiyle kolay ekmek çıkardığını söylemiş.

 18. Başta mahmut abi olmak üzere fikrini söylemek isteyen herkese bi’ sorum var, kafam karışık, sizin de fikirleriniz alayım dedim. Sorum şu;

  6 aydır konuştuğum kızın anası, babasını aldatıyor, takılmak olarak değil sadece düzüşüyorlar ve aldattığı kişi de babasının yakın akrabası, 1 seneden beri kızın haberi var (düzüşürken yakalıyor) ama küçük kız kardeşi etkilenmesin, ayrılmasınlar diye babasına söylemiyor. Kızın babası da beta karakterli birisi değil, ağırlığını koyan birisi ama annesi doyumsuz işte. Kız bu durumdan rahatsız ve aldatmanın çok kötü bi’ şey olduğunu her fırsatta belirtiyor. Şimdi bu kız kırmızı alarm mı? kız ile konuşmayı kesmeli miyim? huy olarak anasına çekip beni boynuzlama ihtimali fazla mı?

  1. 6 aydır konuşuyorum nedir yahu SORU-SAT? O kadar konuşmaya aile draması dinlemek harici bir halt yiyemediysen zaten next. 6 ay yörünge yetmedi mi?

   1. Eksik bilgi verdiğim için yanlış anlaşılma olmuş

    6 aydır sevgiliyiz, ilişkinin (3.ayında da seviştik ) 19 yaşında olduğumu göz önüne alırsak bi başarı bence, ilk konuştuğumuz zamanlar bu konuyu açmıştı ama ben derdini dinleyip terapistlik yapmamak için geçiştirdim, dün yine konusu açıldı. Sizlere de bi danışayım dedim, soruyu tekrarlıyorum;
    Şimdi bu kız kırmızı alarm mı? kız ile konuşmayı kesmeli miyim? huy olarak anasına çekip beni boynuzlama ihtimali fazla mı?

    1. Sarı alarm ve başka alarm var mı bakmak lazım. Sonuçta o baba o kadını öldürse ikisi ortada kalacaklar ve bu yüzden bahanesi anlaşılmaz değil. Anasına çekip çekmeyeceği belli olmaz. Anasının tam tersi de olabilir.

     Kızdan ayrılmana gerek yok.

 19. Merhaba,

  Benim şahsi tavsiyem tamamen mgtow olup yapay zeka alanıyla ilgilenmek. ekonomik özgürlüğünü ele alınca paran ile arasıra kadınlarla takılıp hevesinizi alabilirsiniz. O kadar üzerine düşünmeye gerek yok zannımca.

 20. Mahmut Abi, farkli kültürlerden kizlara yürümenin az ya da cok bir zorlugu oldugunu düsünüyor musun? Mentalite farki var, özellikle kuzey avrupa insani kafa olarak acayip farkli, tuhaf insanlar gibi görünüyorolar bana. Akdeniz milletlerinden de insanlar tanidim, onlarla konusurken mesela o farki o kadar da cok hissetmiyorsun ama kuzeylilerin acayip soguk bir mentalite yapilari var. Hayat tarzlari vs. cok farkli geliyor.

  Türk kizina yürümekten farkli veya zor mudur sence?

  1. Yani söyle diyeyim, farkli kültürden cok insan tanidim, arkadaslik ve dostluk noktasinda farkliliktan kaynaklanan bir zorluk var diyebilirim (akdenizli latinler haric veya asgari) ama yabanci kiz arkadasim olmadigindan bunu bilemiyorum

  2. Farklı kültür kızlarının hangi kültürden olduğuna bağlı? Birinci dünya ülkesi kızlarına yürüyorsan evet daha zor, TR dengi ve altı ülkelerde daha kolay. Türkiye’de senden çok var ama yurt dışında belli bir egzotik havan oluyor ve bu da işleri kolaylaştırıyor.

 21. Peki Sensei Mahmut .. üniversitede red yediğimiz kızları ( hepsini ) , kalıcı olarak nextlemek ( ıgnore ) doğrumu sence ? özelliklede küçük kampüslü bir üniversitede , sık sık karşılaşıyor isek .

  1. Kampüste daygame oynanmaz. Kampüs ne kadar küçükse, orada kaybeden damgası yemeden yürüyebileceğin kadın sayısı da o kadar sınırlıdır.

   Red yediğin kızları nextlemeyip ne yapacaksın?

   1. Next’ten kastım , hiç yokmuşcasına davranmak mı gerekir ( 0 iletişim ve görmezden gelme ) yoksa karşılaşmalarda ( ki bu karşılaşma oranı çok yüksek.) yalandan da olsa selamlaşmak mı ? Birde , Red yüzünden Tamamen iletişimi kesmek düşük özgüven imajı çizebilir mi ? – ( mesajları cevaplama hızınız için ayrı olarak teşekkür ediyorum.)

  2. kampüste yürümeyi tavsiye etmem

   sosyal ortamdam kaldıracak kadar iyi olmaya bak ve bu tecrübeyi dışarda sağla.

   cidden kızlar bir erkeği ayağını kaydırmakta gayet iyiler sen yeter ki reddedil.

   dışarda daygame yap okulda gördüğün hb 7-8-9 ların acısını içine at

   zamanla tecrübe kazanıp maskülenleştikçe okul daha kolay olacak senin için ama tecrübe ve sosyal ortam problemin varsa okulda cool imajını kaybedebilirsin cidden değmez buna

   az sabır !!!!

 22. Abi şuan biraz zor bir durumun içine düştüm gerçekten bir bilenin aklına ihtiyacım var.

  Şimdi abi ben part time gecici bir yerde çalışıyorum.(ogrenciyim) Burada bir kizla flort ettim kızın başlarda ilgisi yoğundu opusme vs şeyler oldu. Muhtemelen daha sonra ben bi yerde betalik yaptığım için kızın ilgisi düştü zaten kız kırmızı alarm dolu ve sevgili olarak falan düşünmüyordum. Kız en ufak betalikta hemen hipergamisinin peşine düştü desem yalan olmaz.(Muhtemelen tipten kurtardigim için ve bu siteden ogrendiklerim sayesinde kızın shit testlerini bir bir savurmam sayesinde benimle ilgilenmistir ki bu kızda shit test bitmiyor). Zaten kız hipergamisini kontrol edebilen bir tip değil her neyse.

  Böyle olunca ben araya mesafe koydum bir kaç gün, kız bunu gorunce aradi, mesaj attı, yanıma geldi konuşalım diye ben hiç oralı olmadım (bence burada biraz hata yaptım ama neyse). Şimdi bir şekilde tekrar iletişime geçtik telefon konusmasi vs.. yok ama günde bir kaç kez gormek durumunda kaliyorum her seferinde o benim yanıma geliyor hava alalım vs.. gibi. Oradaki insanlar kız basta sürekli benim yanıma geldigi için ve kızla takıldığım için sevgili gibi gördüler ben öyle bir şey olmadığını söyledim ama yinede onların gözünde kız benimle takılan bir kız olarak kaldı. Simdiki durumda kızla teke tek kaldigim zaman cinsellik muhabbetine hiç girmiyorum artık, ara ara o beni yokluyor elimi tutuyor vs.. Kız benim çok sikimde değil açıkçası ama dediğim gibi kız hipergamisini cidden kontrol edemiyor ve yaptığı herhangi yanlışlarda ise oradaki insanların gözünde kendimi kötü hissediyorum. Zaten muhtemelen kızın birinci önceliği değilim, o da benim değil. Kıza çok zaman harcamıyorum mesajlaşma yok, telefon konuşması yok, dışarıda para harcamak vs hiç biri yok.(Hatta yaptigi bir sey yuzunden sosyal medyadan falan sildim).Yanıma gelirse takiliyorum gidince unutuyorum.

  Ben bu kızı ne yapayım abi, geldiği zaman duvar mı olayım, kibar bir şekilde red mi edeyim yoksa tecrübe, deneyim için bu oyunu devam mı ettireyim?

 23. Başta Mahmut Abi’ye olmak üzere sitenin önde gelen yazarlarına bir sorum var; Kırmızı hapla yeni tanışan bir çok mavi haplı katılıyor aramıza her gün. Şimdi bu arkadaşların kırmızı hap camiasına girişte sağlam temel atmalarını sağlayacak sitedeki temel yazılar hangileridir? Malum çok fazla makale var ve hepsini okumak uzun süreler alabiliyor ancak belli başlı bir kaç makaleyi okuyup oyunu da geliştirmeye bu makalelerden sonra başlarlarsa daha faydalı olur diye düşünüyorum. Benim bir kaç makale önerim var (Maskülen benlik nasıl geliştirilir,shit test nedir,bir erkeğin oyununu geliştirmesi için hemen yapması gerekenler, duygusal güç vs.) Ancak bir de siz önde gelenlerden öneri alabilirsek iyi olur.

 24. 6 yıldır gym yapıyorum. Çok az ara vermişliğim oldu. Bikaç aylık kısa sureli. Diş hekimiyim okullara taramaya gidiyorum. Araç şöförüne yazan oldu yardımcı elemanıma yazan oldu. Bana yazan olduysa da çok az ve netice çıkacak gibi değildi öğretmenlerden. Bekar evindeyim. İşten sonra gymden sonra oyle kafeydi bardı enerjim kalmıyor. Kısace bu red pill herkese uyan bişey değil. Gilbert hastasıyım genlede enerjim zar zor gyme yetiyor. Haftalarca nofap yapsam da esprili olsam da sosyal çevrem dar olduğunda enerji problemi olduğundan 31 yaşımda hala grştüğüm kız sayısı şu ana kadar iki elin parmağını geçmez. Bu iş ğotansiyel iş kiminin kırmızı hapı kaldıracak enerjisi vardıe kiminin yoktur bnm yok ve bu kesinlikle doğuştan buna inanıyorum ben artık. Son olarak meslek iyi olunca az da olsa bulduğun kızlar sürekli lafı evliliğe getiriyor..

  1. Bunun kesinlikle doğuştan olduğuna inanıyorsan senin için artık öyledir zaten. KH falan uğraşmana değmez.

  2. Mesleğin dolayısı ile saf arzuyu ayırt etmen cidden zor
   Kimi paran kimi statün kimi tipin fiziğin için sonuçtahepsi bir şey için gelecek.

   Mavi haplı Zengin ve statülü erkekler de bu tongaya çok düşüyor ve düşecek.Mesela Anthony Bourdain

   Ayrıca kırmızı hap sonrası yıllar sonra aradığım benliğimi bulmuş gibiyim.Aşırı Nice Guy biriydim

   Trp sonrası halı altına sürülen bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kaldım.İnsan ilişkilerim çok daha iyi oldu.

   Eski bir asker, Özel kuvvetler eğitimi için “size başka bir gözlük veriyor ve artık eskisi gibi bakamıyorsunuz “ demişti

   Trp de kesinlikle aynısı…

   “kırmızı hapı yutan kişi bir daha hayata eskisi gibi bakamaz. kırmızı hapı yuttuktan sonra saflığının ve masumiyetinin bir kısmını kaybedersin. dünyaya tüm acımasızlığıyla bakarsın. bu yüzden hazmetmesi zor, acı verici.”

   -ekşi sözlük Smit-

   Bu aralar manosphere de bir söylem aldı başını gitti

   Mavi haplılar mutlu ama özgür değildir

   Kırmızı Haplılar mutsuz ama özgürdür

   Ne düşünüyorsunuz acaba ? Mahmut abi ?

   1. Ben mutsuzluk fetişisti değilim ama sanırım genç erkeklerin çoğu için artık çok geç ve kırmızı hap görmeseler daha iyi. Baksana şuna hala mavi haplı fantazilere saflık ve masumiyet diyor. Daha da kötüsü sanki kırmızı hap olmasa bu “saflık ve masumiyet” dediği kucakta hayat boyu yaşayabileceğini sanıyor.

    Pookun yazdığı gibi bunlara birileri ana kucağında bir ömür boyu oğluşum kalabileceklerini söylemiş. Bunu 40 yaşında da yapıp adına masumiyet demeye çalışıyorlar. 10 yaşında belki de 40 yaşında da mı hala erkek bebek kalmayı planlıyorlar?

    Mavi haplılar mutluymuş? Doğuştan kırmızı haplı kimse bu siteye uğramaz o nedenle burada binlerce erkek mavi haplıydı ya da hala mavi haplı. Aranızda kaç kişi var mavi hap beni çok mutlu etti ama ben sırf meraktan geldim diyebilir? Hepiniz bir şekilde mutsuzdunuz ve buraya geldiniz?

    Mecburen büyüyeceksiniz. KH falan hikaye. Isterseniz hayat boyu yüzünüzü ana kucağına dönün ve saflığa temizliğe özlem duyun ve sırtınızı büyümeye dönün büyüme ve yaşlanma yolunda sürükleniyorsunuz. O yöne bakmak zor tabii zira o yönün sonunda mezarınız var ama siz bakmasanız da o mezara doğru sürükleniyorsunuz.

    25 yaşına geldin artık erkek olma zamanın geldi lafını duymak adamı mutsuz ediyorsa kırmızı hap ne yapsın?

   2. Saf arzu mu? Beni ben olacağım için sevecek bla bla bla hikayesi mi yoksa?
    Bu da bir MH hayali.
    Aklıma birden bir İbo filmi geldi, komik bir sahne. Hülya Avşar bunun paçasına yapışıyor, filmde kendini oynayan İbo da; “sen beni semiyorsun, sen İbrahim Tatlıses’i seviyorsun” diyor : ))

 25. Çok yüksek enerji ve duygusal güç gerektiren bişey. Askerdeyken boyle erlerim vardı mesela bi tane erim sakaryanın il olduğunu bile bilmediği halde acemide bile viziteye çıkıp kız bulmuş adam. Zaten kızlar için ne soylediğinin önemi yok nasıl soylediğin önemli. Benim kafa ayarım enerjik değil kendimi bildim bileli düşük. 10 saat uyuduğum zmn evet kızları etkileyebiliyorum. Yani bu yuksek enerjinin çoğu genetik doğuştan gelen bişey bence. Ben bağlama çalarım ney üflerim kaval da keza. Tamamen müzik kulağıyla nota bilmem ve oşdukça iyi çalarım.Mesela bnden bişeyler öğrenmek isteyenlerden müzik kulağı olmayanlar ne yapsan süslemelerde kendini geliştiremez veya çok çaba harcayıp (daha doğusu o duygu veren yerleri parmaklarıyla ya notayla ezberleyip) çalması lazım. Oysa müzik kulağı olan ve ilk kez enstruman çalanları da hemen anlarım onları çalıştırmak çok daha kolay çünkü doğuştan yatkınlığı var. Bu işler de oyle shit testleri savuşturmak sürekli kendini iyi hissetmek kafaya takmamak siklemedn ilgilinmek bunların çoğu yetenek bana göre tabi çalışmayla da olur lakin hakkaten çok çaba lazım yatkınlık yoksa.

  1. bunların çoğu yetenek bana göre tabi çalışmayla da olur lakin hakkaten çok çaba lazım yatkınlık yoksa

   Hadi ya? Sahip olmadığın güzel şeylere sahip olmak için çok çaba harcamak mı lazım? Allah çarpacak bizi burada küçük prenslere “sizde yoksa çok çabalayın sahip olun” diye zorluyoruz.

 26. Mahmut abi, sen basarili olabildin diye herkesi kendi sartlarinda degerlendiriyorsun. Yukardaki kisiye istinaden demiyorum, denememis bile ama yazdiklarini görünce aklima geldi. Bunun sözel ve sosyal zekayla ciddi olarak baglantili oldugunu düsünüyorum. Üni dönemlerinde yürüdügün kizlari anlattigini hatirliyorum, o dönemde kirmizi hapli olmadigini varsaysam bile kirmizi hapta basarili olmaya meyilli oldugun belliymis en bastan. Yani kisiden kisiye degisir, kimisi yillarca en iyisni yapip cabalasa bile basarili olamayabilir, önemli olan sadece denemek, olmuyorsa da belli bir süre sonra bunu kabullenmek. Ciddi olarak yetenek ve sosyal zeka ile ilgili. Yani herkes dogustan alfa olmaz ama kirmizi hapli olabilmek icin de dogustan gelen yetenekler de gerekiyor. Yetenek cabalayarak yaratilamaz ama icinde yetenek varsa cabalayarak onu ortaya cikartabilirsin, olay bu

  1. Yani herkes dogustan alfa olmaz … Bkz. Alfanın kökeni

   kirmizi hapli olabilmek icin de dogustan gelen yetenekler de gerekiyor O yetenekler her erkekte az çok var. Kırmızı hap fişten çekmek demek. Fişe takılma ya da beyin yıkama çok güçlü. Bazılarında ise az.

   Yetenek cabalayarak yaratilamaz ama icinde yetenek varsa cabalayarak onu ortaya cikartabilirsin … Kusura bakmayın da, milyonlarca yıldır açlığa, vahşete, doğal afetlere, cinsel seçilime rağmen seçile seçile gelmiş adamların torunlarısınız. Neyin yeteneği yok içinizde? Olay yetenek falan değil, yani öyle yetenek gerektiren bir şey değil.

   Benim buraları okuyanlara UYARIM ise şu : Bazıları fişten çekilemeyecek kadar bağlı. Bu adamlar kendileri çıkamadıkları için sizi sepetten çıkarmamak için ellerinden geleni yapacaklar. Yok doğuştan alfa olmazsan olmazmış, yok baban zengin değilse neye yarar, vs … vs … Yengeç sepeti. Kendiniz için çabalayın ve gerekirse bu nihilistlerin kafasına basıp çıkın o sepetten.

   1. Mahmut Abi bu konuda podcast yayınlasan gerçekten iyi olur

    Bu konu hem çok önemli hem de anlatılmaya değer şeyler söylebileceğini düşünüyorum

    Çok sorulan bir soru ayrıca
    Karamsarlık evresinde sorumluluk alamamaktan kaynaklı

 27. Merhaba mahmut abi. Benim sormak istediğim bir mesele var. Bu siteyi uzun süredir takip ediyorum genel olarak tüm konulara hakimim ve olabildiği kadar da uyguluyorum. Benim sormak istediğim mesele şu. Bi kaç haftadır fazla ioi gösteren bi kıza yürüyorum ama kız şu ana kadar yürüdüğüm kızlar içinden en güzeli. Buna karşılık gördüğüm en istekli kız da bu ve tüm gösterdiğim çaba gidip tanışmak olmasına rağmen kız her şeye dünden razıymış gibi bi havası var 🙂 k bundan önce birsürü ortalama kıza da yürümüş biri olarak bunun daha zor olmasını beklerdim. Nedense bu kızda bi sorun varmış gibi hissediyorum ama ne olduğunu açıklayamıyorum. Ben bi kaç aya tıp fakültesinden kız da diş fakültesinden mezun olucak. Büyük ihtimalle de ciddi ilişki düşünen bi kız,gerçi ben de ciddi bi ilişkiyi tercih ederim ama bu kadar hızlı ilişkiye çekmeye çalışması şüpheye düşürdü beni. Benim esas öğrenmek istediğim bu kızın geçmişi nasıldır, uzun ilişkiye uygun mudur çünkü dediğim gibi görünürde bişey olmasa bile işi oldu bittiye getirmeye çalışıyor gibi geldi 😀 Nasıl bi yöntemle bu kızı değerlendirmeliyim?

  1. Bir kızın bir erkekten çok fazla etkilenip çok hızlı gitmesi anormal bir durum değil. İlk bakışta burada ekstra bir şey yok. Daha önce bahsettiğim taktikle kızla 4 – 5 ay fazla ilişki yatırımı yapmadan ama kızı test edip kız eğer geçerse ilişkiye açık bir şekilde çıkarsın ve hareketlerine bakarsın.

   AMA ve büyük bir AMA 2 şeye karşı uyanık olman lazım :

   1) Borderline kişiklik bozukluğu olan kadınlar ilk başta erkeğin içine düşerler ve inanılmaz bir seks ile (yatakta deli – kafada da deli olduklarından) erkeği bağladıktan sonra “sana tapıyorum” – “sen iğrenç bir pisliksin” arasında gidip gelirler ve hayatı zehir ederler. Teşhis koyulmamış bir BPD ile evlenmiş bir erkek olarak bu tip bir kadına karşı uyanık olmanı tavsiye ederim. Süründürebilir. İlk başta çok hızlı giden kızla özellikle sezgilerin sana bir problem var diyorsa dikkatli olacaksın ve deli mi yoksa çok arzulu mu bakacaksın.

   Bakın arkadaşlar UYARAYIM, kırmızı hap ya da PUA ile kızların ilgisini çekmeye başladığınızda kafadan kontak kadınların kurbanı olma ihtimaliniz artar? Neden? Zira çok kadının ilgisini çekmeye başlarsınız ama normal kadın yavaştır, deli kadın ise hızlı. İlk sıraya doluşurlar ve siz ne olduğunu anlamadan sizi çekip kapatırlar.

   2) Bu kızların ilgisi saman alevi olabilir. Yani sen bunu unicorn yapar yelkenleri suya indirirsin ve tam o an kızın saman alevi ilgisi biter.

   Uzun süreli ilişki ve evlilik düşünen herkesin Dr. Shawn Smith’in The Tactical Guide to Women: How Men Can Manage Risk in Dating and Marriage adlı kitabını okumasını şiddetle tavsiye ederim. Bu kitap herşeyi ayrıntılı bir şekilde anlatıyor.

   1. Son durumla ilgili bilgi vereyim o zaman. Kızı işimden fırsat oldukça birer saat civarı oturup tanımaya çalışıyordum. Ama güzelliği dışında başka hiç bir konuda kendini geliştirmemiş bir insan olduğunu gördüm maalesef. Şahsen pek uyuşamadık. Çok dar ilgi alanı oluşu yüzünden konuşacak konu bulmak da zor oluyor haliyle 🙂 Büyük ihtimalle benim dışımda insanlarla konuşurken hep dedikodu yapıyor başka açıklaması olamaz bu kadar ortak konu bulamamamızın 😀 Son durumla ilgili de şunu sormak istiyorum. En son üç saat beraber takıldığımızda her ne kadar ben kızdan soğusam da kız da bariz bi şekilde ilgisini kaybetti. Benim merak ettiğim kızın ilgisini kaybetmesinde uzun süre oturup kendimi fazlaca açmamın etkisi çok olmuş mudur? Olduysa beraber uzun süre geçirirken nasıl bir tutum içinde olmalıyız? Benim aklıma kendim hakkında soruları en az bilgiyle savuşturup kızın konuştuklarından konuşmayı sürdürecek sorular bulup konuşma işini ona yıkmak bir çözüm olarak geliyor. Çünkü konuşup gizemi öldürdükçe ilginin söndüğünü defalarca görmüşlüğüm var.

    1. Kızla sanki erkekmiş gibi konulu buluşma araman yanlış kızların çoğu ile kendinle ortak konu bulamazsın zaten. Uzun ve sıkıcı konulara girmeye çalışmak, mülakat gibi sorular sormak, flörtü ısıtmayı ihmal etmek vs … her kadını soğutur zira işi ısıtmak erkeğin işi ama erkek bunu beceremiyor. Bu “kızla konuşacak konu yok kız çok yüzeysel” lafları biraz da “ben kovulmadım istifa ettim” diye egoyu kurtarmaya yönelik.

     Konuşma işini fena abartıyorsunuz. 30 dk bir çay için sonra kızı içmek gibi bir aktiviteye götürün. Şimdi gençlik sanki felsefe yapmaya buluşuyor 3 saat kafede oturup feminen propoganda dolması olan o “entellektüel bağlantıyı” arıyor.

     1. Ego kurtarma konusunun gerçekliği olabilir 🙂 peki flörtü ısıtmaktan kasıt tam olarak nedir? Bununla ilgili bi yazı var mı? Bende galiba bu kısım eksik

 28. Okulda bakıştığım bi kız var. Ben bu hatuna yüz yüze yürümeye cesaret edemediğim için Instagramdan istek attım, Dm ile yürümek için ama isteğimi kabul etmedi, benim kim olduğumu muhtemelen biliyor. Buna rağmen yürüyeyim mi yoksa Next mi?

  1. Okulda bakıştığın kıza instadan yürümek çok büyük bir cesaretsizlik gösterisi. Olayı büyük oranda aleyhine çevirmişsin. Nextin hakkı 2 yürümedir o nedenle istersen yürü de seni eklememesi zaten senin bakışma dediğin şeyin büyük ihtimalle senin kendi hüsnü kuruntun olduğuna işaret.

   1. Açıkçası kız epey kafamı karıştırdı, ama kafamda daha fazla yer edinmesini istemiyorum. Ne yapacağıma gelince, sanki kızı daha ilk defa yarın görmüş gibi yanına gidip konuşup bir şeyler içmeye davet edeceğim. Ancak kendime söz veriyorum ki hayatım boyunca bir daha asla yürüme mevzusunu ertelemeyeceğim ve kıza yürüyene kadar kızla ilgili tek bir şey düşünmeyeceğim.

     1. Mahmut bey aynı iş yeri, sınıfta, yani aynı ortamda bulunan birine nasıl yürünmelidir? (Evet biliyorum aynı ortamdaki birine yürünmez. Ama düşünceni bilmek istiyorum) Ben olsam 2-3 muhabetten sonra biryerlere davet ederdim.

    1. London Day Game yazısındaki şekilde konuşmayı başlatıp ve orada ki gibi sürdürüp numarasını almayı amaçlıyorum, hemen bir yere gidelim demeyeceğim yani. Ama daha iyi bir tavsiyen varsa memnuniyetle dinlerim.

 29. aynı iş yeri, sınıfta, yani aynı ortamda bulunan birine yürünmemelidir.
  artısı pek yok eksileri çok.
  ısrarın sebebi yokluk zihniyeti olabilir mi ?
  candoit sıvama bence.

 30. aynı okulda ki hatuna da yürüme deniyor genelde ama sınıfta ki hatuna göre daha olasıdır. madem bu kadar düşünüyorsun aklında yer etmiş. bir önce yürü ve neticeye bağla bence.

  1. Yine cesaret edemedim, bu sefer dün mesaj attım. Reis cevap bile vermedi, keşke bir reddetseydi boşu boşuna mesaj atmasını bekledim. Hayırlısı olsun.

   1. Niye bekliyorsun? Bekleme, o esnada başka avratlarla ilgilen. Bak mesela “kadınlar için uğraşmak” diye bir gönderi var sitede. Kız randevuya geç kaldı diye o esnada başka manitalarla ilgileniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *