Aldatan kadını silmek

Bir erkek aldatıldığı zaman aldatan kadını hızlıca hayatından çıkarmalı. Bunun aması, maması yok. Bu kız arkadaş ise zaten çok kolay birşey (genç arkadaşlar size zor geliyor; emin olun öyle değil) ama eğer işin içinde evlilik, hatta çocuk bile olsa yapılması gereken, o ilişkinin hemen orada bitirilmesi. Ama burada aldatan kadının kız arkadaş olduğunu varsayarak aldatan kadını terk etmenin en iyi yolunu konuşacağız.

Aldatma sonucu ilişkiyi bitirirken genelde başvurulan yol, kadının karşısına çıkıp ondan hesap sormaktır. “Bana bunu nasıl yaptın”, “bunca yıldan sonra …” vs. vs. Boşverin. Bir kere, kadınlar bencildir ve aldattılarsa da bu genelde erkeğin suçudur. Yeterince ilgili değildir falan. Ya da içkili bir anlık birşeydir ve üstü kapalı olarak onu affetmezse erkek aslında bunca yıla ve emeğe ihanet etmiştir. Ve daha böyle bir sürü boktan bahane. Kısacası yüzde 90, aldatılmış olmanızın suçlusu siz olacaksınız.

Bazen de salya sümük ağlayıp size affet diye yalvarabilir ki, zaten bu ilişki bittiği için bunları dinlemeye de gerek yok.

Aldatan kadını terk etmenin yolu, onu hayatınızdan silmektir. Bakın mesela siz aldatıldığınızdan emin oldunuz ama kadının haberi yoksa, hiçbir şey söylemeden silmekten bahsediyorum. Sanki gezegenden ışınlandınız gibi. Facebooktan, sosyal medyadan, telefondan falan direk silin, size ulaşmasına da izin vermeyin. Neden bunu yaptığınızı da anlatmak zorunda değilsiniz.

Bu aslında iyi bir intikam aynı zamanda zira onun sizi suçlu çıkarırken kendi vicdanını da temizlemesine engel olacağından, yaptığı ile başbaşa kalacak. Ama siz bunu intikam için yapmıyorsunuz sadece. Bu sayede bu hatunu kafanızdan en hızlı şekilde çıkaracaksınız ki zaten amacınız da bu olmalı.

Tabii hatunla aynı evde yaşamak gibi bir hata yapmadığınızı varsayıyoruz. Tomassi’nin 4 Numaralı Demirden Kanununu okumadınız mı? :

Evli olmadığın ya da 6 ay içinde evlenmeyi planlamadığın bir kadınla ASLA aynı evde yaşama.
 
Şimdi bu beraber yaşama karşı olmamız ahlaki değil, pragmatik bir durum. Beraber yaşamak demek, sizi erkek yapan özgürlüğünüzü kaybetmeniz demek. Tabak çevirememeniz demek. Yani opsiyonsuz kalmanız ve kadının avucunun içinde olmanız demek. Kadının düşgücünü ve seks performansını ateşleyen bilinmezlik, rekabet stresi, gizem gibi unsurları pencereden dışarı atmanız demek (evet bu hata genelde daha az seks olarak geri dönecektir). Evlilikde tamam da, evlenmeden neden bu duruma düşesiniz.

Peki hatun fiziksel olarak ulaşmaya çalışır ise? Mesaj ve telefonu cevaplamamak kolay ama birden karşına çıkarsa, kapında beklerse. O da basit. Artık kendisi ile görüşmek istemediğini, bu ilişkinin bittiğini söylersin ve tabii ki neden sorusuna da ben öyle istiyorum der geçersin.

Dediğimiz gibi aldatılan erkeğin, aldatılan kadınla artık bir işi kalmamıştır. Açıklama falan yapmanın, kavga etmenin bir gereği olmadığı gibi hayatınızda bir daha varolmayacak biri için gereksiz zaman ve enerji harcamanıza neden olur.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

12 thoughts on “Aldatan kadını silmek”

 1. Hocam burada çoğu arkadaşımızın sıkıntısı şu (siz de vurgu yapmışsınız zaten): Alternatifsizlik. Burada yine naçizane bir önerim olacak: Bittikten sonra psikolojik olarak bir bozulma yaşanıyor ister istemez. (Çoğunluğun hissettiği bu) Benim gibi alternatifi olmayan çoğu kişi, bu bozulmayı yavaş yavaş sindirip, MGTOW olabilir. Böyle düşünmek de bir alternatif.

 2. Benim 10 yıllık ilişkim son 5 yılında çatlamaya başladı..Tabi bir alfa bir beta derken son 5 yıl iyice bu iş tamam diye düşündüğümden betaya doğru kaydım..Tabi ben o zaman alfa beta nedir bilmiyorum iyi çocuğum her türlü iyi ve hoşgörülü anlayışlı davranıyorum..meğer o beni çözmüş kullanıyormuş..neyse 10 yılın sonunda kavga dövüş bahaneler suçlamalar vs ile beni terketti telefon vs herşeyi engelledi..Sonradan öğrendim ki (aslında hissediyordumda bi bakıma) beni kendinden 7-8 yaş küçük biriyle aldatıyormuş en sonunda bunu anlayacağımıda aklı kesince beni terketti künefe..Sonuç onla evlendi benim 10 yıllık hayatımı hayallerimi aşkımı emeklerimi herşeyimi mahvetti gitti…meğer 10 yıl künefeymiş ben kaymaklı baklama sanıyormusum.. 🙂

  1. üzücü, cidden boşa giden gençlikteki 10 sene o zaman içerisinde ne kızlar siker ne kadar kendini geliştirebilirdin her istediğini yapardın önümüzdeki maçlara bakıcaz artık zarardan dönmüşsün ya o da kardır

  2. Böyle düşünmek de bir Beta kafasıdır. Sözlerimi üstüne alınma. Diyeceklerim geneldir.
   Demek ki hiç sevilmemişim, anlaşılan o ki hep aldatılmışım. 10 yılım veya ayım boşa gitmiş. Hiç değerim yokmuş… falan filan.
   Bu sözler, bir anlık sinirin, gönül kırıklığının eseri değilse iyi bir kafa kırıklığıdır. Psikolojik bozukluktan tutun kendine veya başkalarına karşı zarara kadar neden olabilir.
   Dolandırılma psikolojisi ile hareket etmeye neden olur.
   Oysa bir duygu sağanağı içinde zamana yayılan bir ilişki (veya evlilik vs.) yaşadın. İyi ve kötü günleriniz oldu. Sevdin, sevildin. Zevk aldın, o da zevk aldı. Ve sevginin miadını doldurdunuz bitti. Yaşamadık, sevmedi… gibi inkar da ne. Ya verilen sözlere ne oldu?
   Evet, verdiniz karşılıklı sözler… Lakin o sözler de yalan değildi. O gün; o an, o duygu sağanağı altındaki sözlerin zaman içinde tesiri geçti. Şartlar değişti, duygular geçti ve zaman başka zamana döndü.
   Yaşanılan şeylerin, bunca ay veya yılın, bir duygusuz şeylerin meyvesi mi olduğunu sanıyorsun!
   Senin duygun daha erken bitse idi. Sen de arkana bakmadan gidecektin. İnsan sevmediği yemeği yiyemediği gibi, (artık) sevmediği biri ile bir dakika geçiremez. İşi bir müddet daha uzatan ise karşıdakine saygı ve anıların değeridir. Buna ayrılık süreci denir. Ancak; bu dönemde ayrılık işaretleri verilir. Bizim betamız bunu idrak edecek seviyede ve kapasitede değildir. Mavi hap gözünü kör etmiştir. Kızın bu son nezaketini de görmez.
   Ve bitme dönemi de yaşanır ve her şey sona erer. Erkeğimiz bunu, bir anda bitti olarak algılar. Ve geçmişi inkara kalkışır. Saygısını yitirmeden çekip gitmek varken, karşısındakini ‘sevmemekle, aşka değer vermemekle, ihanetle vs.’suçlar. Bu, en babasından bir oneitis’tir. Ruh eşim o ise, ruhlar sonsuza kadar uyumlu olmak zorunda ise, biz birbirimiz için yaratılmış isek; peki bu geldiğimiz nokta nedir, diye anlamsız sorular sormaya başlar.
   İlişki veya evlilik içinde bile bu kafa, kendisine çeki düzen vermeme, değerini arttırmama ve kendini geliştirmemeye neden olur iken, bir aşkın bitişinde ise yoğun inkar, hesap sorma, suçlama ve zarar verme şeklinde devam edebilir. Çünkü ruhlar ayrılamaz, ayrılanlar bedeline katlanır, gibi arabesk bir dünya görüşüne evirlir de haberi olmaz.
   Bu salya sümüğünüzü gören esas kız, sizden ayrıldığına ne iyi ettiğine sevinir artık. Haklı çıkmış olur kararında. Ve sizde işleyen feminen mantık onda ziyadesiyle işlemeye başlar: Demek yıllarımı bir erkek müsveddesine vermişim. Ne acı!

   Siz başka kıza gidersiniz eninde sonunda. Bu ruhun kaç tane eşi varsa, onunla da salça olursunuz. İşte, evde, okulda, hayatın her alanında sizi yakalayan, sizi başarısız kılan veya sizi başkasına boyun eğdiren o erkek olamama sendromu sizi tekrar tekrar yakalar maalesef.
   Aynı sebeplerin nasıl aynı sonuçlara gebe olduğunu izlersiniz böylece.

 3. Şimdi bu durumda bir erkek ne yapmalı?

  “Oğlunun kendisine benzememesinden şüphelenip test yaptırdı
  İstanbul’un Kâğıthane ilçesinde, oğlunun kendisine benzemediğini fark edip babalık testi yaptıran Okan Alçıtepe, çocuğun gerçek babası olduğu anlaşılan ortağını öldürdü.
  İstanbul’da 2014 yılında dünyaya gelen oğlunun bir süre sonra kendisine benzemediğini fark eden baba Okan Alçıtepe, babalık testi yaptırdı.

  Testin sonucunda oğlunun kendisinden olmadığını öğrenen Alçıtepe’nin eşi E.A., Cemil Şanlı’nın kendisine içecek verdiğini ve sonrasında ne olduğunu hatırlamadığını öne sürdü.
  “BEN AŞAĞILIK BİR İNSAN DEĞİLİM”
  Okan Alçıtepe’nin ortağı olan Cemil Şanlı, “Ben aşağılık bir insan değilim. Ne bir gönül ilişkisi, ne tecavüz yoktur.” diyerek babalık testi yapılmasını kabul etti.

  Test sonucunca Şanlı’nın çocuğun babası olduğu anlaşıldı. Sonucu öğrendikten sonra çıkan kavgada, Alçıtepe’nin ayağı kırıldı.

  MAL ALIMI YAPARKEN KARŞILAŞTILAR
  Olay sonrasında Okan Alçıtepe, iş yerini ve evini değiştirdi. İş nedeniyle Kağıthane’de mal alımı yaparken Cemil Şanlı ile karşılaşan Alçıtepe, kendisine “Sen burada niye geziyorsun lan” demesi üzerine yanındaki silahla ateş ederek Şanlı’yı öldürdü.

  Cemil Şanlı’yı öldürdüğü gerekçesiyle müebbet hapis istemiyle yargılanan Okan Alçıtepe ilk kez hakim karşısına çıkarak, cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

  DURUŞMA ERTELENDİ
  Sabah’ın haberine göre, ara kararını açıklayan mahkeme Alçıtepe’nin tutukluluk halinin devamına karar vererek, duruşmayı ileri bir tarihe erteledi.
  http://m.ensonhaber.com/oglunun-kendisine-benzememesinden-suphelenip-testyaptirdi.html

  1. Kadını ve çocuğu terk edip çocuğu gerçek babasının bakımına bırakmalı. Hatuna da boşanma esnasında tazminat davası açılabilir. Asıl problem çocukla arada gelişen bağ. Başkasının olsa bile bir bebekle insan arasında ciddi bağ kuruluyor. Hele kendinin bilirsen. Bu nedenle çocuğu reddetmeyen adamlar da anlaşılmaz değiller. Ama hatunla iş biter ve hatunu ciddi olarak mahkemede vurmak lazım.

   Adam genç ve kendi çocuğunu yapacak yaşta imiş. Hayatına yazık olmuş. Hapis yatacak. Öbürü ölümü haketmiş diyemem ama başkasının karısını düdüklersen böyle hayatının baharında eşek cennetini boylarsın.

   Başkasının karısını ve kız arkadaşını düdükleyenlere iyi ders olsun. “Adam beta lan” diye ciddiye almadığınız adam kafanıza sıktı mı görürsünüz alfayı betayı.

   not : bazen hatun size evli olduğunu söylemez ama bu hatunların çoğunu yüzük parmaklarındaki yüzüğün bıraktığı beyazlıktan (yüzüğün güneşten koruduğu alan) yakalarsınız. Ben bu izi görürsem sikmem. Başkasının hatununu düdüklemeyi etik bulmuyorum. Olay sadece tehlikesi değil.

 4. Merhabalar, en son bir konu altına bir yorum bırakmıştım. Aldatan kadının vereceği sinyaller olarak, sağ olsun mahmut abi cevaplamıştı, ilerleyen dönemlerde yazı olarak da geçileceğini bildirmişti.

  Abi, hissettiğim şey gerçekmiş. 2 senedir birlikte olduğum kadın, resmen tren yapmış ama aynı zamanda bana da çok güzel bir imaj çizmişti. Seni seviyorum’u hem sözle, hem davranışlarla (Yerli yersiz sarılmalar, herhangi bir şey istediğimde veya yapmasını istediğim her hangi bir şey olduğunda bunları yapması, yerinde kıskanıyor gibi görünmeleri vs.) yani bunun yaptığını yıldız oyuncuların dahi yapamayacağını düşünüyorum.

  Zaman ilerleyip, kafamın içerisinde bir sürü soru işaretleri oluşmaya başladıktan sonra acaba bende mi bir sorun var diye düşünmeye başladım. Paranoyak olduğumdan şüphelendim, ardından bir kaç arkadaşım aracılığı ile bazı şekillerde bunun beni defalarca aldattığını öğrendim.

  Bunun üzerine tüm iletişimini kestim, aramalarını engelledim, whatsapp, instagram vs. yerlerden.
  En son dün yolda karşılaştım, dayanamadım bir tane tokat atıp yoluma devam ettim.

  Ancak bu yaşadıklarım sonrasında, sanki sürekli olarak böyle olacakmış, her seferinde aldatılacakmışım, tüm kadınlar böyleymiş gibi bir hissiyat oluşmaya başladı bende. Uzun süreli ilişkileri nasıl devam ettirebileceğimi, aslında nasıl birisi olmak istediğimi (Kişisel mutluluk ve huzurum için) olmam gerektiğini sorgulayıp duruyorum.

  İlk olarak;
  Bu durumu nasıl atlatabilirim ? Bu resmen paranoya’ya dönüştü. Bildiğimiz kendi kendini gerçekleştiren kehanetler gibi oldu ve canımı sıkmaya başladı.

  İkinci olarak ise;
  Bir kadının sözel ve davranışsal olarak bu denli gerçekçi şekilde ” SEVİYORUM ” oyununu yapmasına karşı neler yapabiliriz ?

  Abi düşünüyorum da, eğer ki bu olayı sadece paranoya olarak görüp, bununla ciddi bir ilişkiye girseydim hayatım yanardı resmen.

  Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkür ederim.

  1. Geçmiş olsun. Aldatılma konusunu modern toplumda abartmaya gerek yok. Bu korkunun yarısı erkeğin çocuğun kendisinden olmaması korkusundan gelir ki siz evli değilsiniz ve evli olsanız bile dna testi var. Yani onu at.

   Diğer yarısı ise korkarım kızın kafanızda melekleşmesinden özellikle de kız üstünüze düştükçe sizin kızın içine düşmenizden geliyor.

   Aldatan kadını silebildiğiniz sürece aldatılmanın kendisini o kadar takmayın. Dün aşkından ölen bugün başkasının kucağında mı? O zaman dün benim sadakatimi alıyordu bugün ben de özgürüm ve yeni / daha genç bir kadını tavlayacak zamana sahibim. Emin olun duygusallıktan kurtulursanız bu ani dönüşüm çok zor değil.

   Aldatılma ihtimalinin sıfır olduğu bir ilişki yok. Sen daha maskülen olursan ve kadının hipergamisine dizgin vurabilen biriyse ihtimali azalır ama sıfır olmaz.

   Bu nedenle aldatılma korkusundan daha güçlü olun. Daha az mavi haplı olun. Kadının seni seviyorumlarına bu kadar düşmen mavi hap. Ağzınızın içine düşen hatunu ilginizle ödüllendirin ama melekten sayıp hayal dünyasına girmeyin.

   Girmeyin zira gerek yok. Hep söylüyorum koşullara bağlı sevgi o idealize sevgiden daha gerçektir. Idealize sevgi olmadan da gayet mutlu yaşanır. Sevginizi koşula bağlamaktan ve o koşul kalkınca sevmeyi anında bırakmaktan utanmayın. Illa bu sevginin tadını çıkaracağım diyorsanız bu “ulvi” sevgiyi çocuklarınızla yaşayın. Ama bunu sessizce ve kendi içinizde yapın. Sevginizin koşula bağlı olduğunu dile getirmenize gerek yok. Ilgi yönetimini doğru yapın yeter.

 5. Bi kız, erkek arkadaşını aldattıysa, ondan artık hoşlanmadığı ve ona arzu duymadığı(duyamadığı) anlamı çıkmaz mı ? Bu durumda neden aldattıktan sonra salya sümük ağlayarak affetmesi için bir daha erkek arkadaşına yalvarıyor? Çok saçma geldi bana ve anlayamadım . Bunu çevremde yaşanan birkaç olayda gördüm evli değiller kız gold diggerda değil.

  1. Beraber olduğu erkeğin faydalarından mahrum kalmak istemiyordur. Adam bazı değerler sağlıyordur. Bu burda dursun ama ben de arada başka zevklerden faydalanayım diyordur. Aldatırken adamı kaybedeceğini hesaplamamıştır vs … Bir sürü nedeni olabilir. Özellikle adam ile evlilik çocuklara ve kendine imkan ve statü sunuyorsa.

   Ama asıl meseleyi kaçırma :salya sümük ağlayan birçok kadın samimi değildir şov yapıyordur.

   Not : Şunu da unutmayın. Adamın aldatmayı terk etme ile cevaplaması kadının adamın son zamanlardaki betalaşması sonucu adama duyduğu hipergami kaynaklı soğukluğu tuzla buz edebilir. Zira terk etmek ciddi bir değer göstergesidir ve kadın bir anda aldattığı adamın sandığından daha erkek olduğunu anlayarak gerçekten pişman olabilir. Şu hikayeye bakın mesela. Elinin altında bir netflix artı playstation sandığı erkek arkadaşına açık ilişkiyi çekinmeden öneren hatun (adam ilişkide betalaşmış) eleman değer gösterir göstermez nasıl pişman oluyor! Bu kızın pişmanlığının sahte olduğunu sanmıyorum.

   Yani kısacası kadınların hipergamisi çok sık yanlış tercih yapar ve az önce atladığı dalın sandığından sağlam olduğunu görürse pişman olup geri atlamak isteyebilir. O nedenle zaten şu yöntem etkilidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *