Aldatan kadını silmek

Bir erkek aldatıldığı zaman aldatan kadını hızlıca hayatından çıkarmalı. Bunun aması, maması yok. Bu kız arkadaş ise zaten çok kolay birşey (genç arkadaşlar size zor geliyor; emin olun öyle değil) ama eğer işin içinde evlilik, hatta çocuk bile olsa yapılması gereken, o ilişkinin hemen orada bitirilmesi. Ama burada aldatan kadının kız arkadaş olduğunu varsayarak aldatan kadını terk etmenin en iyi yolunu konuşacağız.

Aldatma sonucu ilişkiyi bitirirken genelde başvurulan yol, kadının karşısına çıkıp ondan hesap sormaktır. “Bana bunu nasıl yaptın”, “bunca yıldan sonra …” vs. vs. Boşverin. Bir kere, kadınlar bencildir ve aldattılarsa da bu genelde erkeğin suçudur. Yeterince ilgili değildir falan. Ya da içkili bir anlık birşeydir ve üstü kapalı olarak onu affetmezse erkek aslında bunca yıla ve emeğe ihanet etmiştir. Ve daha böyle bir sürü boktan bahane. Kısacası yüzde 90, aldatılmış olmanızın suçlusu siz olacaksınız.

Bazen de salya sümük ağlayıp size affet diye yalvarabilir ki, zaten bu ilişki bittiği için bunları dinlemeye de gerek yok.

Aldatan kadını terk etmenin yolu, onu hayatınızdan silmektir. Bakın mesela siz aldatıldığınızdan emin oldunuz ama kadının haberi yoksa, hiçbir şey söylemeden silmekten bahsediyorum. Sanki gezegenden ışınlandınız gibi. Facebooktan, sosyal medyadan, telefondan falan direk silin, size ulaşmasına da izin vermeyin. Neden bunu yaptığınızı da anlatmak zorunda değilsiniz.

Bu aslında iyi bir intikam aynı zamanda zira onun sizi suçlu çıkarırken kendi vicdanını da temizlemesine engel olacağından, yaptığı ile başbaşa kalacak. Ama siz bunu intikam için yapmıyorsunuz sadece. Bu sayede bu hatunu kafanızdan en hızlı şekilde çıkaracaksınız ki zaten amacınız da bu olmalı.

Tabii hatunla aynı evde yaşamak gibi bir hata yapmadığınızı varsayıyoruz. Tomassi’nin 4 Numaralı Demirden Kanununu okumadınız mı? :

Evli olmadığın ya da 6 ay içinde evlenmeyi planlamadığın bir kadınla ASLA aynı evde yaşama.
 
Şimdi bu beraber yaşama karşı olmamız ahlaki değil, pragmatik bir durum. Beraber yaşamak demek, sizi erkek yapan özgürlüğünüzü kaybetmeniz demek. Tabak çevirememeniz demek. Yani opsiyonsuz kalmanız ve kadının avucunun içinde olmanız demek. Kadının düşgücünü ve seks performansını ateşleyen bilinmezlik, rekabet stresi, gizem gibi unsurları pencereden dışarı atmanız demek (evet bu hata genelde daha az seks olarak geri dönecektir). Evlilikde tamam da, evlenmeden neden bu duruma düşesiniz.

Peki hatun fiziksel olarak ulaşmaya çalışır ise? Mesaj ve telefonu cevaplamamak kolay ama birden karşına çıkarsa, kapında beklerse. O da basit. Artık kendisi ile görüşmek istemediğini, bu ilişkinin bittiğini söylersin ve tabii ki neden sorusuna da ben öyle istiyorum der geçersin.

Dediğimiz gibi aldatılan erkeğin, aldatılan kadınla artık bir işi kalmamıştır. Açıklama falan yapmanın, kavga etmenin bir gereği olmadığı gibi hayatınızda bir daha varolmayacak biri için gereksiz zaman ve enerji harcamanıza neden olur.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

4 thoughts on “Aldatan kadını silmek”

  1. Hocam burada çoğu arkadaşımızın sıkıntısı şu (siz de vurgu yapmışsınız zaten): Alternatifsizlik. Burada yine naçizane bir önerim olacak: Bittikten sonra psikolojik olarak bir bozulma yaşanıyor ister istemez. (Çoğunluğun hissettiği bu) Benim gibi alternatifi olmayan çoğu kişi, bu bozulmayı yavaş yavaş sindirip, MGTOW olabilir. Böyle düşünmek de bir alternatif.

  2. Benim 10 yıllık ilişkim son 5 yılında çatlamaya başladı..Tabi bir alfa bir beta derken son 5 yıl iyice bu iş tamam diye düşündüğümden betaya doğru kaydım..Tabi ben o zaman alfa beta nedir bilmiyorum iyi çocuğum her türlü iyi ve hoşgörülü anlayışlı davranıyorum..meğer o beni çözmüş kullanıyormuş..neyse 10 yılın sonunda kavga dövüş bahaneler suçlamalar vs ile beni terketti telefon vs herşeyi engelledi..Sonradan öğrendim ki (aslında hissediyordumda bi bakıma) beni kendinden 7-8 yaş küçük biriyle aldatıyormuş en sonunda bunu anlayacağımıda aklı kesince beni terketti künefe..Sonuç onla evlendi benim 10 yıllık hayatımı hayallerimi aşkımı emeklerimi herşeyimi mahvetti gitti…meğer 10 yıl künefeymiş ben kaymaklı baklama sanıyormusum.. 🙂

    1. üzücü, cidden boşa giden gençlikteki 10 sene o zaman içerisinde ne kızlar siker ne kadar kendini geliştirebilirdin her istediğini yapardın önümüzdeki maçlara bakıcaz artık zarardan dönmüşsün ya o da kardır

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *