Pattaya Gece Hayatı

Tayland‘ın ve Asya’nın seks turizmi başkenti Pattaya‘nın aşırı renkli gece hayatı dünyaca meşhur. Her ne kadar hiç seks turizmine dalmadan da bu şehirde eğlenceli bir tatil geçirebilecek olsanız da, Pattaya denilen çivisi çıkmış mekana tatile gelme planlarınızı yaparken her yerde alanen işleyen seks turizmine gözlerinizin ne kadar kapayabileceğinizi 2 kere düşünün. Yine de gözünüz çok korkmasın: Pattaya gece klüpleri, barları, kabareleri, restoranları ve kahvehaneleri ile sadece canlı müzik, eğlence ve direkt para ödemeden yatay ilişkiler arayanlara da epey bir hareket sunuyor.

Ha eğer hedefinizde Pattaya sex turizmi ve kız arkadaş/erkek arkadaş deneyimi varsa zaten olabileceğiniz en iyi yerlerden biri Pattaya. Kız arkadaş/erkek arkadaş deneyimi şu: Pattaya mekanlarında “çalışan” kadınları/adamları bir saat ya da bir gece yatay vurkaç için kiralamak yerine, Pattaya’da kalınan süre boyunca partner olarak kiralamak. Yani para ile kız arkadaş edinmek. Kızın bütün gün size kız arkadaşlık yaparken cüzdanınızı boşaltması olayı.

Pattaya Bira Barları

Bu bira bar denilen müsesseseler, Pattaya ve Phuket gibi Tayland tatil yörelerinde bulunan, hepsi turistlere ya da Tayland’da yerleşik yabancılara saatlik, gecelik ya da günlük “kiralık” barlar. Bu bira barlarının yol kenarı açık hava barı şeklinde olanlarını Pattaya’nın hemen her yerinde görmek mümkün. Ama en yoğun olarak bulundukları bölge Pattaya’nın meşhur Walking Street Caddesi ve de  Soi 7/Soi 8 yolları. Bütün bar çalışanlarının hayat kadını olduğu bu barların müşterilerinin çoğu sırf orada oturup içki içmeye gelen erkeklerden oluşur. Bu durumda barlarda çalışan kadınlar genelde konsomatris hizmeti verirler. Bira barlarının kapalı mekanlarda olanları genelde çalışan kadınları otele götürme odaklı müesseselerdir.

Pattaya Go Go Bar
Go Go Bar ortasında yerden yüksek bir platform olan ve bu platformda kadınların üzerlerinde numaralarla bikinili kadınların dansettikleri mekanlardır. Her ne kadar Tayland’da barlarda çıplaklık yasak olsa da nereye gittiğinizi biliyor iseniz bu mekanlarda danseden kadınlar genelde tamamen ya da yarı çıplaktır. Kadınlar üzerindeki numaralar ile çağrılıp kiralanabilir. Aslında bu mekanda çalışan kadınların tamamı, garsonlar da dahil, hayat kadını olarak da çalışır. Go Go Barlar da turist olarak gidebileğiniz yerlerdir kimse size neden geldin neden kadınlardan seçip beğenip almıyorsun diye sormaz.
Go go barlara her ne kadar turist olarak gidebilirseniz de buralarda kameraya çekim yapmak hoş karşılanmaz. Gizli çekim yapayım falan demeyin, sadece mekandan atılmakla kalmazsınız bir de dayak da yiyebilirsiniz. Go go barlardan eğer kadın kaldıracaksanız da bu barlara bar-fıne diye bir para ödemeniz gerekir.
Pattaya’da nerede kalınır iyi araştırın ve güzel ve görece mekanlara yakın bir Pattaya otelinde kalın.
 Bunlara dikkat edin:
Uyuşturucudan uzak durun. Girdiğiniz bazı mekanlar size Tayland’da uyuşturucu tolere edilen bir suç izlenimi verebilir: Aman ha, eğer uyuşturucu ile yakalanırsanız on yıllardan idama kadar çok büyük bir belaya saplanır kalırsınız. Uyuşturucunun her çeşidinden ısrarla uzak durun.

Bizim memleketten Tayland’a giden bazı delikanlılarda her nereden geliyorsa “ufak tefek adamlar bir kafa atar yere sererim” gibi bir salaklık oluyor. Hayır zaten yabancı ve dilini bilmediğiniz bir yerde kafa attığınız adamın mafya olma ihtimalini geçtim, Tayland Boksunun hemen her erkeğin hayatından bir kere geçtiği bir mekanda hangi kafa ile kimi yere sereceksiniz? Kavgadan uzak durun. Siz başlatmadığınız sürece kavgaya girme şansınız hemen hiç yok merak etmeyin.

Pattaya’da, özellikle de Walking Street’te kapkaç yaygın bir suç. Değerli eşyalarınızı ve paranızın büyük kısmını üzerinizde taşımayın. Pattaya’da otel rezerve ederken iyi kasaları olan ve güvenilir otelleri tercih edin ve paranızı buralarda bırakın.

Dışarısında kocaman neonlarla yazıları olmayıp içi de loş mekanlar genelde bedava girilip, yüklü bir ücret ödemeden öıkamayacağınız mekanlardır. Buralardan uzak durun. Eğer yanılıp şaşırıp bu müesseselere düşerseniz de parasını ödeyip çıkın ve bunu bir acemi deneyimi olarak sineye çekin: kavga etmeyin.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

1 thought on “Pattaya Gece Hayatı”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *