16 maddede kadınların kalbini çalmanın yolları

Başlığa bakıp da burada on yılların Disney masalları vari romantik beyin yıkamalardan bahsedeceğimi sanma. Burada kadın dergilerinin, feministlerin, kadınların ve kıç yalayıcı erkeklerin hakkında tek kelime etmedikleri ama oldukça geçerli olan yollardan bahsedeceğim.

1 – Asla Seni Seviyorum’u ilk söyleyen sen olma.

Kadınlar bir erkeğin kalbini çalmak için çeşitli engelleri aştıklarını, diğer kadınlar tarafından da istenen bir erkeği sonunda kendilerinin kazandığına inanmak isterler. Bu nedenle, eğer “seni seviyorum” gibi oldukça bağlayıcı bir lafı çok erken söylersen, kadının bu sevgiyi kazandığını düşünerek alacağı hazzı ondan çalarsın. Onu seviyor olsan bile, onu sevdiğini ondan önce dillendirme. Bunu onun önce söylemesini teşvik et.

2 – Kıskandır

Kadınlar hiçbir kadının istemediği bir erkeği istemezler. Erkeğin başka kadınlar tarafından da hedefe alınması, kadının gözünde o erkeğin çekiciliğini arttırır. Bu nedenle uçkurunu çözüp diğer kadınlara göz göre göre yazmasan da en azından onun önünde kendini diğer kadınlardan soyutlama. Hatta diğer kadınlarla hafif flört et.

3 – Hayattaki amacın, kadından daha öncelikli olmalı

Kadını hayatının herşeyi, anlamı yapmayı özendiren saçma sapan romantik filmlerin etkisinden kurtul. Her ne kadar kadınlar aksini iddia etseler de, kadınlar erkeğin hayatının merkezinde olmayı istemezler, kendilerini hayatının merkezine koyan erkekten de hızlıca soğurlar. Aksine, hayattaki amacını öne koyan bir erkeğin yanında ona yoldaş olmak gibi bir durumda erkeği çekici bulurlar. Problem şu ki, kadınlar sözde erkeğin futbola, arabalara, işine, hobisine vs. düşkünlüğünü sürekli eleştirse ve kendisini bunların önüne koymasını istese de, bu isteğe boyun eğen erkekten anında soğurlar (klasik shit test).

Eğer hayatınızdaki kadın hayatınızın merkezi olursa, hayatınızın merkezinden dışına doğru hızlıca kaçar.

4 – Oyunu onun kuralları ile oynama

Eğer kadının kuralları koymasına izin verirsen, kadın senden hızlıca soğur. Kadınlar, dominant erkeklerden hoşlanır ve güçlü bir erkek adamın kolunun kanadının altına girmeyi ister. Fakat yine shit test ile sözde sürekli erkeğin kendi kurallarına uymasını isteseler de, buna boyun eğen erkeği hızlıca hayatlarından atarlar.

5 – Altın orana uy

Kadına sana verdiğinin üçte ikisini ona ver (2/3 kuralı namı diğer altın oran). Her 3 mesaj ya da aramaya karşı 2 mesaj veya arama yap. 3 kez söylenen sevgi sözcüğüne karşılık 2 sevgi sözcüğü söyle. 3 hediye, 2 gece dışarda yemek. Tabii bunun için her zaman kadının birşey vermesini bekleme. 2 kere şevkat gösteriyorsan, 3 kere sevgi görmeden bir daha şevkat gösterme. 2 mesaj attıysan, 3 mesaj almadan yazma.

6 – Tahmin edilmez ol

Kadınlar, neyi ne zaman nasıl yapacağını önceden tahmin edebilecekleri sıkıcı bulurlar. Kadınlar her ne kadar finans ve aile konusunda güvenli ve öngörülebilir bir ortam isteseler de, aynı güvenceyi tutkuları için istemezler. Tahmin edilir, elinin altında her hareketini bildiği bir erkek, kadını heyecanlandırmaz. Her zaman neyi nasıl yapacağını söylememek iyi bir başlangıç.

7 – Her zaman hazırda iki kadın bulundur

Asla “çantada keklik” adam olma. Opsiyonları olan erkek, muhtaç olmayan erkektir. Opsiyonlarının olması seni daha özgüvenli ve daha dobra yapar. Ayrılma, boşanma gibi bir durumda böyle bir opsiyon, seni aniden girilen yanlızlık ve bunalımdan kurtarır.

8 – Sadece çok gerekli olduğu zaman özür dile

Her hatandan sonra özür diliyorsan işin çok zor. Eğer hatalıysan özür dilemek yerine, yaptığın şey için kötü hissettiğini söylemen yeterli. İlişki boyunca kullanabileceğin özür dilerim sayısı 2-3 tane. Akıllıca kullan.

9 – Onun fiziksel güzelliğini tamamen görmezden gel.

Hemen hemen hiçkimsenin ciddiye almadığı ama kadınlar konusunda başarılı olmak için en önemli maddelerden biri bu. Kafandan onun güzelliğini tamamen at. Güzel olduğunu düşünmek yerine ilginç olduğunu düşün. Ve birlikte olmadığın bir kadına asla ve asla fiziksel güzelliği ile ilgili iltifat etme. Bunun sebebi şu : Kadının güzelliğini ön plana çıkaran tarafın ile kadını cennetten düşme bir melek haline getiren tarafın aynı. Unutma, güzel bir melekle birlikte olamazsın, anca uzaktan bakarsın. Ayrıca eğer kadın gerçekten güzelse, senin güzelliği ile ilgili söyleyeceğin şeyi düzinelerce kez duymuştur zaten. Kötüsü bunları söyleyenler genelde kadınlarla başarısız erkekler oldukları için böyle bir iltifat seni de o başarısız erkek kategorisine atar.

11 – Mantık dışı bir şekilde kendine güven.

Gerçekte ne durumda olursan ol, sanki karşındaki kadının bulabileceği en iyi erkek senmişsin gibi güvenli ol. Bu konuda yalan yanlış böbürlen demiyorum, ruh halin böyle olsun. Kadınların, erkeklerin zayıflıklarını koklama yeteneği çok güçlüdür, bu konuda ona kolaylık sağlama. Kendine güven, kadınlarda bilinçsiz bir şekilde itaatkar hisler yaratır.

12 – Güçlü olduğun yanlarını geliştir, zayıflıklarını azalt.

13 – Cesurlukta aşırıya kaçmak, yeteri kadar cesur olmamaktan iyidir.

14 – Sekste çok iyi ol

15 – Kontrol hep sende olsun.

Sen bir kadın için çınar ağacı gibi sağlam olmalısın. Kadınlar özellikle dış etkilerden hızlıca etkilenen, sürekli dalgalanan bir duygusal dünyaya sahipler. Ve erkeklerinin de bu dalgalanmalara rağmen sağlam ve sabit duran bir ağaç, fırtınalı anlarında sığınabilecekleri bir liman olmasını isterler. En küçük bir karar verme anında duygusal dalgalanmalara giren bir kadın, erkeğinin karar aşamasını yönetmesini ister.

16 – Onu kaybetmekten asla korkma.

Erkeğin korkması, özellikle de kadını kaybedeceğinden korkması, bir kadının aşkını öldürmenin en kolay yolu. Eğer bir kadın sana yanlış yaparsa, onu hemen ve geri dönüşssüz terket ve bunu yapabileceğini de ona hissettir. Bir kadından önce ve daha çok, kendini sev.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

10 thoughts on “16 maddede kadınların kalbini çalmanın yolları”

 1. Yazmak istediğim bir şeyler var gençlere özellikle.30 yaşında bir ağabeyleri olarak vermek istediğim tavsiyeler var.maille dönüş yapabilir misiniz

 2. Kiskandırmak bazı kadınlarda işe yaramayabiliyor. Özellikle hb si yüksek Bir hatun, sizi özel biri gibi görmüyorsa kıskandırma çabalarınıza gülüp geçebilir.

  1. Bunlar genelde kızarkadaşın ya da eşin olan kadınla ilişki için yazılan şeyler. Senin bahsettiğin sanki arada ilişki olmayan bir kadın. Yürüdüğün kadın seni takmıyorsa kıskandırsan ne olur kıskandırmasan ne olur?

  2. Senin kıskandırmak dediğin ne anasını satayım? Büyük ihtimalle başka bi kızı koluna takıp onun yanına gelmekten bahsediyorsun. Buna götüyle güler tabii. Bunun için diğer kadınların da sana ilgi gösteriyor olması ve senin de “yani sen sevgilim olmasan bu kızla da yatabilirdim” izlenimini veriyor olman gerekir. Kıskandırmak böyle olur. Kadının özgüvenini biraz zedeleyerek. Özgüvenin fazlası erkekte olması gereken bişey.

 3. Sizi takip ediyorum beğeniyor ve bu sitede takılmaktan hoşlanıyorum ancak bu yazıyı ele alaraktan burada ilişki yaşadığımız yada ilişki yaşama potansiyeli olan bi kadınla ilgili günlük hayatta arkadaşımız olan kızlar ve arkadaş olmamız gereken kızlara nasıl yaklaşacağız onunla ilgili bir yazı olursa çok efsane olur

  1. Kizlarla teke tek arkadas olmayarak yaklasacaksin. Is ya da okul arkadasi haric. Onlari idare etmek zor degil neden soruyorsun?

 4. Ah ah… diye başlıyayım ben !!
  Bunların herbirinin tersini 4 madde her yıl yaparak yaptım
  Sonuç 4.yılda buluştuğumuz da ( uzak ilişki okullar ayrı / sadece yaz tatillerinde buluşuyorduk ) ayrıldık .
  Ve tam bir beta idim siteyi de yaklaşık 3 haftadır takip ediyorum ve o kadar çok hata yapmışım ki o kadar “oha lan aynı ben “ dediğim o kadar konu varki anlatamam dostlar
  Ama geç bir yaşta da olsa tanıştım ve şu an bütün benliğimle de özümsemeye çalışıyorum.
  Umarım bu teorik kısmını özümsedikten sonra pratikle de bu KH mantığını hayatıma tamamiyle almaya çalışcam ve şunu anladım cidden bizi hiçbir ama hiçbir kadın annemiz kadar sevmeyecek .Yani hiçbir kadını hayatmızın merkezine almamız gerektiğini acı bir tecrübe ile yaşadım ben yandım siz yanmayın diyip her gördüğüm (tabi zor durumda olduğunu fark ettiğim kardeşlerim abilerime )bu siteyi öneriyorum fazla uzattım ama kısacası
  en değerli şey aslında kendimiz ve kendimize olan saygımız bunun paralelinde de zaten bu değerli yazıların bilgilerin bizim hayatımızda harmanlanıp özümseneceği kanaatindeyim .

  İnanın her erkeğin tanışması okuması uygulaması ve özümsemesi gereken bir oluşumun öncüsü olduğunuz için size teşekkür ediyorum
  ‘’hangi geceye zincir vurmuşlar ki güneş doğmamış’’
  Sağlıkla kalın güzel insanlar ….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *