Pozitif maskülinite mi hanzoluk mu?

Kırmızı Hap size pozitif maskülenliğe giden yolu gösterir. Agresif kaba hanzo etkafa olmanın yolunu değil. – Skeptico

Starker’ın bolca aşağılama, patronun kim olduğunu gösterme içeren saha raporuna yazdığım eleştiriden sonra AntiWorrior şöyle bir yorum yazmıştı :

Son zamanlarda (sadece bana mı öyle geldi bilmiyorum) bu sitede red pill felsefesi yavaştan yumuşatılmaya başlanmış gibi geldi.Yukarıdaki arkadaşın saha raporu kötü sonuçlansada bence davranışları dark triad a uyuyor.Yani götlük yapıyorsa yapıyordur önemli olan sonuca ulaşması,nasıl ulaştığı değil.Tabiki bu sadece benim görüşüm elbette katılmayanlar olucaktır.

Aslına bakarsan sitenin çizgisinde değişen bir şey yok. Kasım 2017’de yazılan oyunun bokunu çıkarmak yazısında da bu konulara değindik. Ben de şöyle yazdım :

Adam yukarida anlattigi seyi defalarca yaparak sifir cektiginden bahsediyor sen de gelmis onemli olan sonuca ulasmaktir diyorsun 😀 Istediginiz sonuc istikrarli olarak reddedilmek ise buyrun devam edin sert erkekler. Fakat nedense biz sonuc aliyoruz, bu tur sert trpciler hava.

Bu yazıyı ise AntiWorrior’un şu sorusuna cevaben yazıyorum :

Peki nasıl bir yol izlemeliyiz mahmut abi.Dark triad özelliklerini göstererek daha manipülatif bir şekilde mi olaya yaklaşmalıyız ? Demeye çalıştığım yeri geldiğinde göt gibi davranmamalı mıyız ? Kırmızı hapı aldıktan sonra iyi çocuk gibi davranmayacağımı biliyorum,kendimiz en değerli olanız karşımızdaki kadın bizim için ne kadar önemli olabilir ki ? Bu dediklerim tabi uzun süreli ilişki için değil kısa süreli ilişkiler için geçerli.

Nasıl bir yol izlemeliyiz?

Dominant olacaksın, maskülin olacaksın, bolluk zihniyetin olacak, önceliğin kendin olacak, vs … Ve oyunun bokunu çıkarmayacaksın :

Oyun (The Game)nun bilinmesi gereken ama çoğunlukla es geçilen oldukça önemli taraflarından biri, oyunun yolunun iki aşırı uç arasında bir denge çizgisinde devam ettiğidir. Örneğin genelde aşırı bir iyi çocuk geçmişi olan beta, eskiden bir kıza hiçbir sonuç almadan çok yatırım yaptığından, oyuna ilk başladığında tamamen öbür uca atlayarak bir sürü kıza yürürken, hepsine yetersiz yatırım yaparak yine havasını alır. Eskiden bir kadını çok takarken ve ona entellektüelliğin tepesinde muhabbetle yaklaşırken, kırmızı hap sonrası oyunu oynarken yürüdüğü hatuna aşırıya kaçmış bir “sikimde değilsin Nalan” zihniyeti ve çok havadan sudan bir muhabbet ile yanaşır.

Oyun her ne kadar erkeklerin her türlü erkeksi (maskülin) hareketinin zehirli ve zararlı olduğunu öğreten feminen doğmaya karşı olsa da oyun sağduyu dışında değil. Eskiden hatun sizinle ilk buluştuğunda tamamen rahat hissetsin diye tavşan gibi davranmanızın panzehiri, ilk buluşmada tecavüzcü Coşkun’a dönüşmek değil. Eskiden bir kadına çok çok zaman ve ilgi harcayıp da havanızı almanızın panzehiri, şimdi bir kadına öylesine, laf olsun diye yürümek değil. Eskiden muhallebicilerde sevdiceğinizle defalarca buluşurken ağzınızdan kaka ve cinsellik çağrıştırıcı kelimeler çıkmaması için özel çaba harcayıp yanlız gecelerinize yanlız geceler eklemenizin panzehiri porno filmlerinde izlediğiniz sikiş öncesi replikler hiç değil.

Erkeğin sadece alfa siker (ve atar) kısmına odaklanması tehlikeli :

Erkeğin kendisini tamamen Alfa siker tarafına odaklaması, erkek için, yaşınız ilerledikçe anlayacağınız bazı sebeplerden tehlikeli. Örneğin “kadının kafasına yumruğu vurup sikecen, işin bitince hemen kapıya koyacan ve arkanı dönüp yatacan dostum” tadında yazan bir sürü kırmızı hap yazarı var piyasada. Bunların bazıları ileri gidip “sabıkan olacak, tehlikeli olacan hacı, gökten başına am yağar” bile diyebiliyorlar. Evet, şu yazıdaki Corey oğlumuz gibi saf alfa siker modunda takılırsanız gökten başınıza am yağabilir ama bu moda kapılıp da 30larında ser sefil ya da en azından evine yeterince ekmek götüremeyecek bir işte, hayatın başka zevklerini yaşayamayacak gelir grubunda kendini bulan adamlar biliyorum. Tehlikeli, heyecanlı, dolu dolu yaşayacağım derken 20lerinde geberip giden ya da sabıka kazanıp hiçbir eli yüzü düzgün işi olamayan adamları saymıyorum bile.

Corey’e bakınca hemen iki şey aklınızdan geçiyor : Birincisi, bu çocuğa am yağıyordur. İkincisi ise, bu çocuk büyüyünce kendinin bile işine yaramayacak bir adam olacak. Evet, Corey tarzı alfalıkla bolca kadın sikmek zevkli bir olay ama kırmızı hap bu değil. Dahası, kırmızı hapı böyle yaşamak sizi başka ve çok güzel zevklerden de mahrum bırakabilir. Örneğin baba olmak, çocuklarına iyi bir hayat sağlayabilen ve iyi örnek olabilen bir baba olmak. Ya da erkeklerin saygı duyduğu, erdemli bir alfa olup, gecenin ışıklarını lüks bir penthouse apartman dairesinin balkonundan içki içerek izlemek. Yarın dünyanın öbür ucuna uçup, tropik bir adada güzel bir villada yıldızları izlemek. Ne bileyim, bol kaynağı olan, kendi hayatını egemenliği altına almış, erdemli bir erkek olmak işte.

Dark triad ile ilgili Skeptico’nun şu tweet serisini okumanızı tavsiye ederim :

“Alfa erkek” diye söze başlayan kişi Kırmızı hap’ı anlamamıştır. KH size alfa erkek olmayı öğretmez. Çünkü alfa erkek antisosyal kişilik bozukluğundan muzdariptir. Hayvanlarda görülen alfa erkeklere en yakın insanların çoğu hapistedir.

Alfa erkek dark triad adı verilen kişilik özeliklerini sergiler: narsisizm, psikopati ve Makyavellizm. Hapisteyken aşk mektubu alan katiller: alfa erkek.

Putin, Stalin, Hitler, RTE, Cengiz Han, Ted Bundy, Charles Manson, bunlar alfa erkek. Olmak, benzemek isteyeceğiniz karakterler değil. KH size alfa olun, alfaları taklit edin demez. Diyen adam ya başka şeyi kastediyor, ya da yanlış anlamıştır.

KH size maskülen olun der. Medyanın toplumun iğdiş ettiği erkek modelini terk edin, doğanızla daha uyumlu maskülen bir erkek olun der.

Maskülen erkek hanzo, baskıcı, agresif değildir.

Meriçlerin karikatürize ettiği etkafa kaslı kavgacı mahalle kırosu değildir. KH erkeği maskülenliğini ispatlamak zorunda kalmaz. Ben kralım demek zorunda kalan kişi nasıl gerçek bir kral değilse, erkekliğin göstermek, baskın çıkmak, agresif olmak zorunda kalan adam gerçek bir erkek değil, mızmız oğlan çocuğudur.

Konuşması, yürüyüşü, bakışı, hareketleri 7/24 nasıl bir erkek olduğuna dair sinyaller verir. Sürekli”şöyle yapayım şunu diyeyim” diye düşünmez. Söylediği her söz, yaptığı her hareket sünepelerden ayrılır.

Atatürk- maskülen bir erkektir. Makyavellist olabilir ama psikopat ya da narsisist değildir. İnsanlar”Atam’a bak be nasıl duruyor konuşuyor” dediğinde beğendiği şey pozitif maskülen kişiliğidir.

Alfa tanımını karikatürize edip alakasız bir şeyi ezmek çok kolay. Saman adamı argümanı KH size pozitif maskülenliğe giden yolu gösterir. Agresif kaba hanzo etkafa olmanın yolunu değil.

Skeptico’nun alfa erkekle ilgili yazdıklarına 100% katılmıyorum. Alfa dark triadların tekelinde değil, Rollo’nun alfa yazısında dediği gibi erdemli yöneticilerin tekelinde de değil. Ve kendi siyasi görüşünün etkisi ile RTE ve Putin’i Ted Bundy ile aynı kategoriye atarken, Atatürk gibi gayet RTE ve Putin klasmanında birini ayrı bir kişilikmiş gibi almış.

Fakat, alfa – beta kavramlarını referans arketipler olarak kullansak da, Skeptico’nun dediği gibi “Kırmızı Hap size maskülen olun der”. Aslolan budur :

Kırmızı Hap size pozitif maskülenliğe giden yolu gösterir. Agresif kaba hanzo etkafa olmanın yolunu değil.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

65 thoughts on “Pozitif maskülinite mi hanzoluk mu?”

 1. gayet sağlam bir yazı. özellikle kırmızı hapı kabul edememe,ettikten sonraki sinir-öfke durumlarında çok görülüyor bu durum. özeleştiri yapacak olursam ben hala sinirimi yatıştıramadım. ama dışarıya da yansıtmıyorum bu olayı. 6 -7 aydır kırmızı hapı okuyorum,anlamaya çalışıyorum,hayatımın bir parçası yapmaya çalışıyorum. ama kızların bu iki yüzlülüğü karşısında hala sinirim geçmiş değil. aslında bu olayı cesare pevase çok iyi açıklıyor. yanlız kendisi ağır mgtow’cu uyarayım.

  ‘Kadınlar kendilerini güçsüz olana bir idol, güçlü olana bir eşya gibi sunarlar.’

  1. Haha. “Kadinlar asagida gordukleri erkeklere kurallar koyarlar, yukarida gordukleri erkekler icin kurallari yikarlar” lafinin daha iyi bir versiyonu.

 2. Şimdi ben yazıyı bile okumadan kendini sabah erken kalkmaya disipline etmiş biri olarak soruyorum. Mahmut Abi kaçta uyanıyorsun? Her sabah seni burda aktif görmek sadece anlatan değil anlattıklarını uygulayan biri olarak karşımızda olduğunu gösterdiğinden ve bana kattıklarından dolayı sana saygım ve teşekkürüm artıyor. Burdan kim ne kadar ne alıyor bilmem ama 3 yıllık bok gibi hayatımdan 3-4 ay gibi kısa sürede bu hale getiren bu siteye ve özellikle beni etkileyen mahmut abi sana tekrar çok teşekkür ederim. Ve teşekkürlerin en büyüğü de benim burayla tanışmama vesile olan güzel eşime gelsin 😄

  1. Sen bana bakma. Benim musteriler asyada. Is cok olunca oranin saatine gore cok erken kalkiyorum. Ona gore de yatiyorum. Normalde 6da uyanan bir adamim.

  2. Abi kadın mısın ( oksimorona bak) ?? Yok değilsen karın mı söyledi sana bak şu siteyi oku da azıcık feyz al diye? Eğer öyleyse durum pek de iyi sayılmaz.

   1. Kinaye yapmış olma ihtimali neden aklına gelmiyor? “Güzel” karım dediği eşi onu kırmızı hapa yöneltecek bir yanlış yapmış olabilir 😀

   2. Eşimle yaşadığım sıkıntılardan dolayı internetten çözüm ararken buldum burayı. Onun için de kinayeli bi espri yapayım dedim. Bu cümleyi bile doğru anlamazken bu kadar yazıdan doğru çıkarımları yapmanı zor görüyorum. sitedeki yazıları okumadan önce bi dil anlatım kitabı edinip okuduğunu anlamayı öğren derim. Gerçi nickini ve üslubunu düşününce yaşına vermek lazım heralde

 3. – BÖLÜM 1 (hay bölümünü sikiyim.)

  Beyler. Altta yazacaklarımı anlamanız lazım çünkü doğru olanlar bunlar :

  Amacınız eğer bir KADINLA YATMAK ise ve YATAMADIYSANIZ BUNUN SUÇLUSU Sizsiniz.

  Kızın kaşar olması, “zaten size uygun olmaması” vesaire gibi bahanelerin altına sığınmayın. Bu tür bahaneler ancak ne zaman GERÇEĞİ yansıtır biliyor musunuz? Kızı ayarladınız, sizle yatacak konuma geldi; KIZ YATMAYA HAZIR. Ama bazı tespitleriniz sizi KIZDAN SOĞUTTU ve istemiyorsunuz, domalsa bile yapmayacaksınız. HEH! İşte o zaman bu bahaneler gerçeği yansıtır. Acemiler YATAMADIĞI ZAMAN veya İŞLERİN TERS gittiği, kızın istemediği şekilde davrandığını gördüğü an ve yatma şansı kalmadığı an HEMEN BİR BAHANE BULUR ve “kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş” atasözü gerçekleşir. BAKIN, buradaki İNCE ayrıntı şu: “mundar” diyor fakat kız bir yeşil ışık yakıp verse; kız hakkındaki bütün düşüncelerini birden unutur ve KIZI ÖLÜMÜNE SİKER! Fark bu. Birinde ciğer önünüzde fakat sevmediğiniz için yemiyorsunuz, diğerinde ciğeri hak etmediğiniz,kazanamadığınız için suçu başka şeylere atıyorsunuz. Eğer dediğim düşünce yapısına erişirseniz, “kazanamadıysam sorumlusu benim.” Şeklinde düşünürseniz OYUNUNUZU HER ZAMAN Geliştirmeye odaklanırsınız. KIZI yöneten ERKEKTİR Beyler. Davranışlarınız, ONUN SİZE NASIL DAVRANACAĞINI belirler. Davranışlariniz ile kızın size “nasıl” davranmasi gerektiğini SİZ PROGRAMLIYORSUNUZ ONA, O da programlandığı gibi davranıyor. Oyunu iyi oynuyorsanız iyi davranır, Eğer size kötü davranıyorsa, bunun sebebinin altında sizin YANLIŞ DAVRANIŞINIZ YATIYOR. Size kötü davranması aslında YANLIŞ DAVRANDIĞINIZIN Sinyali, işlerin ters gitmesi aslında oyunu YANLIŞ OYNADIĞINIZIN sinyali. Maskülen (duygusal güçlü+sadakatli) davranıp testleri geçebildiğiniz müddetçe DÜNYADA Hiçbir kız size kötü davranmaz. Maskülin karakter 3.5 milyar kızı etkileyen tek ortak şey. Burda maskülinlikten kasıt SERTLİK değil, eğlenceli olmamak hiç değil, ÇERÇEVENİZİN SAĞLAMLIĞI ve kızın bunu bozamaması. Çerçeve sağlamligi nedir? HER TESTTE ŞUNU Düşünün; “kız, bu dediği laf ile beni hangi duyu durumuna sokmak istiyor?” Ardından TESPİT ettiğiniz duygu durumunun tam TERSİ Davranın veya AYNI DUYGU DURUMUNDAN konuşmaya devam edin.

  Bakın bir kızın size mesaj atması bile bir testtir aslında. Örneğin adınızı yazdı sadece “burak” ve sustu. Bu mesajı görüp SANİYESİNDE TIKLADIĞINIZ AN Geçmiş olsun, kalıyorsunuz testten. İstediği duygu durumuna düştünüz (merak) ve MERAK duygusuna yenilip hemen cevap verdiniz , burada hareketiniz bir duygusal tepki içeriyor, ondan mesaj beklediğinizi itiraf ediyorsunuz resmen bu davranışınız ile. Yapmayın bunu. Bunu yapmamak için hayatınızın dolu olması ve başka tabaklarinizin olması lazim fakat ŞUAN TEK TABAK OYSA Bile sanki “o an” spordaymis veya başka bir kizla konuşuyormuş gibi düşünün ve atlamayın hemen. Bolluk zihniyetinde davranın. SİZE NE KADAR ZOR ULAŞIRSA ONUN GÖZÜNDE O KADAR KIYMETLİ OLURSUNUZ, VAKTİNİZİ-İLGİNİZİ NE KADAR AĞIRDAN PAZARLIYORSANIZ KIZLAR O KADAR DİKKATİNİZİ ÇEKMEYE ÇALIŞIR. “Burak” yazınca dönmediğinizi görünce İNANIN BANA biraz beklerseniz whatsapp bildirimlerinde “fotoğraf ” yazısını görebilirsiniz. Eğer sizin üstünüzde bir gücü var ise (duygularınızı yönetebiliyorsa) İLGİSİNİ ÇEKMEYECEKSİNİZ, ANCAK O gücü ona NE KADAR ZOR VERİRSENİZ, ALMAK için O KADAR CAZİBESİNİ KULLANMAK ZORUNDA KALACAKTIR. Sizle sadece “muhabbet etmesi” sizi MUTLU
  etmemeli, duygusal olarak nötr olduğunuzu gören kız zamanla KADINLIĞINI kullanmak zorunda kalacak ilginizi çekmek için, ZORU OYNAYIN. Örneğin DAR PANTOLON giyiyorsa eğer NE OLURSA OLSUN bir kere bile bakmayın, veya dekolte verdiyse BAKMAYIN, Siz bakmadıkça, etkilenmedikçe zamanla göreceksiniz VERİLEN DEKOLTELER ARTIYOR, PANTOLON ÇIKIYOR ETEK GELİYOR. “Bakmayin” dedim diye arzunuzu belli etmeyin demedim, BAKMAYIN EVET, ÇÜNKÜ DİREK DOKUNUN AMK! Bir abaza da bakar, sizin farkınız DOKUNABİLMENİZ, bunun da kuralı var tabi. Kural da şu: Dokunursaniz kızmayacağından emin iseniz DOKUNUN. Kız bu yeşil ışıkları beden diliyle aktarır genelde, sizde bunu bilinçaltı boyutunda anlarsınız, bilinçli hesaplamaya gerek yok. Eğer EMİNSENİZ DOKUNUN. Bahsettigim yeşil işiklar kızın sesinin baya incelmesi , sizle konuşurken duygudan duyguya atlaması, yüzünde şapşalca bir gülümseme olmasi gibi şeyler. İnanın sesinden bile insan anlıyor kızıp kızmayacağını. Siz bunu anlayip İlginizi sözlü değil İCRAAT ile belli edin.

  Cinsel/Duygusal KARŞILIK ALMADAN KIZLA SAATLERCE WHATSAPPDA GERİZEKALI GİBI SOHBET ETMEYİN. BİR KIZI SİKMENİZ İÇİN HAYATINI BAŞTAN SONA ÖĞRENMENİZE GEREK YOK. TAM TERSİNE NE KADAR AZ BİLGİ O KADAR İYİ. UZUN MESAJLAŞMA BİR TUZAKTIR RESMEN, YEMEYİN BU TUZAĞI. Erkek olarak hiçbir fiziksel çıkar almadan saatlerce konuşuyor ve ilginizi veriyorsunuz. Bu yanlış. Sanalı en yakın buluşma ayarlamaya bir ARAÇ olarak kullanın. KIZI BULUŞMA KIVAMINA Getirdiğiniz an; muhtemelen burda testleri geçmiş ve cinsel çekimi tetiklemiş olursunuz, işte O AN’dan daha fazla ilgi vermeyin. Mesaj atıp hal hatir sorup ARDINDAN BULUŞMA isteyin demiyorum, KIZIN TESTLERINI GECIP CERCEVEYI KORUYARAK kivama getirmeniz lazım mesajda; İNANIN BANA BUNU DA ANLARSINIZ. Verdiği cevaplardan buluşmaya gelip gelmeyeceğini de anlayabilirsiniz, Konuşmaya ne kadar aktif katıldığı falan, ne kadar güldüğü, size konuşurken duyduğu SAYGIdan hesap edebilirsiniz. “Naber” diyince “ii sn” diyen kız size SAYGI DUYMUYORDUR. Kıvançın mesaj attığını düşünün aynı kıza muhtemelen en az 7-8 kelimelik bir cevap verecektir. Kızla mesajlaşmanız altın orana geldiği an (3 siz attınız, 4-5 o atiyor) bilin ki işler yolunda, buluşmaya gelebilir. Ancak bu seviyeye gelmeden buluşma da istemek SAÇMA OLUR. Profiliniz ne kadar iyi olursa olsun beyler, GÖRÜNÜŞ ve PARA; PARA AVCISI-Ilgi orospusu olmayan kızları TAVLAYAMAZ. NORMAL Bir kız, sizin DUYGUSAL GÜCUNÜZU-SAGLAM ÇERÇEVENİZİ gördükten sonra ancak SIZLE BULUŞUP BULUSMAYACAGINA KARAR VERİR. KIZI CİDDEN TAVLAMAK istiyorsak, cinsel çekim uyandirmak istiyorsak YANSITMAMIZ GEREKEN bir karakter var. Kız bu karakterden HOŞLANDIKTAN, Hoşlanti belirtilerini gördükten SONRA diğer adıma geçilir.

  Para-Statü-Görünüşe gelen kız ile karaktere gelen kız arasındaki mesajlaşma farkı ise şu: birinde MANTIKSAL SORULAR İLE BULUŞMAYA GİDİLİR; “naber,nerdensin,ne okuyon,nerde yaşıyon,hım peki bi kahve” EĞER BUNLAR SONUCU KIZ Geliyorsa İNANIN BANA SİZDEN ETKİlendiği için gelmiyor. İmkanlarinizdan veya havali biri olmanizdan öturu gelitor olabilir, ancak ona çekici gelen şey ONLA YATMANIZ DEGIL. veya “belki” bölgesine atıldınız gerçekte teste maruz kalacaksınız. Buluşmada da mantıksal-DUYGUSAL REAKSİYONLAR içermeyen sıkıcı bir muhabbet geçiyorsa ve KIZ ARDINDAN SİZLE YATIYORSA İNANIN BANA AMACI BAMBASKA şeyler. Gold digger olma ihtimali çok yüksek. Karakterinizi test etmeden yatağa gelen kızlar bunlardır çünkü. Mesele cinsel eş seçimi ise, insanlarda cinsel seçilim ise KADIN GÖRÜNTÜYE BAKMAZ, DUYGUSAL GÜC+SADAKAT ikilisine erkeğin karakterini test ederek Bakar ve daha sonra onla sevişir. Onun parasinin-statüsunun bir önemi yoktur. O MASKÜLEN olduğu için, kadın ONLA SEKSTEN keyif alacağı için, çocuklarını iyi genlere sahip erkege dölletme güdüsunden dolayı O ERKEGI SECMISTIR. MASKÜLEN Erkeğin değeri SPERMİDİR-GENLERİDİR. Parası-Statüsü değil. Kadın onun karakterine değer verir.

  Amına koyim konu ne dağıldı ya. Meşgulum baya 1-2 gündür siteye yazamıyorum patlama oldu. Arkadaşın yaptığı yanlış davranışlari yazdığım,

  – bölüm 2 altta

  1. – bölüm 2 (reklam arası yok aq)

   KIZDAN istediği davranışlari alamayan ACEMİ-BETA erkeğin “mundar” diye kötülemekten farklı silahlari da şunlardir, ayni starkerin yaptigi gibi: KIZA ZARAR VERMEYE ÇALIŞIR !!! Veya Başka kedinin Ciğeri Yiyeceğini görünce KISKANIP YEDİRMEMEYE ÇALIŞIR!!! Bu KISKANCLIK-ÖFKE Belirtisidir ve DUYGUSAL GÜÇ KAVRAMINDAN BİN KİLOMETRE UZAK DAVRANISLARDIR. Kadını sadece daha çok tiksindirir, sizle yatma ihtimalini sıfıra yaklaştırır. Aşırı duygusal tepki ve ZAMANINIZI-İLGINIZI boş seye harcadiginizin göstergesidir. Maskülenlikten çok uzak. En büyük değerimiz zaman ve ONU SADECE ÇIKAR ODAKLI Kullanmaliyiz. Zarar verme+zarar görme amaçlı değil. Ve bu davranışlarda en ufak bir çıkar yok, fazlasıyla ezikçe davranışlar.

   Kızla YATAMADIYSANIZ oncelikle sakin olun. Bunun ACELESİ YOK! Seks kapılarını kadin açar, kapiyi yıkmaya çalışmak da AŞIRI ABAZALIK VE ŞEHVET duygunuza hakim olamadiginizin belirtisidir, Yine duygusal güç KAVRAMIYLA BAGLANTISIZ Bir hareket olur sekse ZORLAMANIZ. Tadında ısrar iyidir fakat sözsel olarak zorlamak falan bunlar beta işi. Israr sözlü olmamalı, elinizi popoya atmaya calisacaksiniz örneğin, 3-4 red geldiyse ve 1-2 esprili tekrar istediğiniz halde yine de olmuyorsa BIRAKIN. Hayatınıza bakmaya devam edin, aldığınız çikara odaklanın. KIZA Onu sikebileceginizi gösterdiniz. Bunu gayet iyi biliyor, seks kapılarını birdahaki sefere muhtemelen açacaktır. Geçen süre içinde DUYGUSAL TEPKI OLMAMALI.

   Muhtemelen bir yerde yanlış davranıp, dengeyi kaçırıyosunuz arkadaşlar ve Bunun sorumluluğunu her zaman üstünüze alın. Bazen sataşayım -neg atayım derken DÜŞMAN Olup kızla sidik yaristirmaya basliyorsunuz, ortam tartışmaya evriliyor. BURDA YANLIŞ SİZIN! Ciddiye almayacaksınız onu. Veya fazla alfa görüneyim derken kıza “seni sikip birakicam” sinyali verdiğiniz için SADAKAT özelliğinizi kız göremediğinden dolayı bu konuda testler geliyor ve bunlarıda siklemeyip bu seferde fazla ALFA SİKER oluyorsunuz. Kızın sunacaginiz kaynaklarıda koklaması lazım biraz.

   Neyse. Sorumluluğu üstunuze alin, ALIN KI HER ZAMAN OYUNUNUZU Geliştirmeye, dengeyi daha iyi oturtmaya odaklanin. Bir kiz size kötü davraniyorsa emin olun YANLIŞ DAVRANDIĞINIZ için. Paranizin az olması-statüsuz olmanız gibi şeyler bunun içinde değil. Bir kiz size cevap veriyorsa TESTE ALINDINIZ demektir. Para-Statü yüzünden elemiş olan gold digger muhtemelen mesajıniza dönmez bile. Mesajiniza dönduyse top sizde, davranislariniz onu programlayacak.. MANTIKSAL MUHABBET ETMEYİN, EĞLENCELI -DUYGUSAL REAKSIYONLAR içeren, espri patlatabildiginiz bir konuyu konuşun. Kiza bilgi vermenize veya bilgi almaniza GEREK YOK! Kızın görmek istediği tek şey onu yönetip yönetemediğiniz. Mesajlasma altin orana geldiği ve kız yatırımı arttirdigi, sizle konuşmayi daha çok arzuladigi, bunu hissettiğiniz an Yeşil işiktir. Instadaysa alın numara/buluşma , whatsappdaysa alın bulusmayi. Ve daha fazla ilgi vermeyin buluşmaya kadar. Hadi bakiyim vakit oldukça yazıcam yine kafamda konular var daha. Bye. Bunlarin doğruluğu tabiri caizse BİR TON KIZLA KONUŞMAM sonucu gelen tecrübelerim ile sabittir. Not: %80’ini kaybettim. Sağolsunlar onlar sayesinde oyunum gelişti. %20yi onlar sayesinde tavladım. Kazandiginiz tecrübeye odaklanin ve sevinin, basarisizliga odaklanip üzülmeyin. Özet: ÇIKAR ODAKLI YAŞAYIN AMK!

   1. -BOLUM 3

    Bu yazının ana fikri DUYGULARA GÖRE HAREKET ETMEMEK.

    Kıskanıyor musun? Yenilip buna göre hareket etme

    Merak mı ediyorsun? Yenilip bu duyguna göre hareket etme

    Çok mu sinirlendiriyor? Yenilip bu duyguya göre hareket etme. AYRICA BİR KIZA SİNİRLENİLMEZ. “Dinle,gülümse,ardından yapmak istediğini yap.” Bizim çerçeve güleryüz olucak her zaman. Öfke falan değil.

    Kızın yaptığı bütün hareketlerin temelinde senin çerçeveni hedeflediği DUYGU DURUMUNA sokma amacı vardır. Asıl amacı senin duygusal stabiliteni görmek ve SANA GÜVENMEKTİR. Ona BOYUN EĞMEdiğin sürece içgüdüsel biçimde sana olan GÜVENİ ARTAR. Kıza itaat etmeyin, açıklama yapmayın. Açıklamayı babalarımız-öğretmenlerimiz gibi bizden üst konumdaki insanlara yapıyoruz. VE KIZA üst konumdan konuşmak zorundayız BIZE SAYGI DUYMASI için. Birine duyduğun saygı büyük ihtimalle sana boyun eğip herhangi bir hareketinden dolayı açıklama yaptığı anda veya duygusal olarak ZAYIF OLDUĞUNU Gördüğün bir anda biter. Kızda da böyle işliyor. Saygı duyamiyorsa veya ONUN DEDIKLERINE GÖRE DUYGULARIN Şekilleniyorsa SAĞLAM Bir çerçeven yok. Sen ONU KORUYABİLECEK BİR ERKEK Değilsin, SANA GÜVENMİYOR. Duygusal güçsüz+sadakatsizsin. Ezik genlerini bir sonraki nesle aktarmayacak. Kıza boyun eğiyorsan muhtemelen başka bir alfa erkeğe de boyun eğeceksin.

    Duygularınızın yönetimini ele alın. Kızın yaptığı herhangi bir hamlede size yaptırmak istediği şeyi görün VE YAPMAYIN, TAŞAĞA ALIN. Adınızı sorsa bile HEMEN SÖYLEMEYIN. O istediği zaman değil, siz istediğiniz zaman SÖYLEYECEKSİNİZ. İşinizi o sorduğu zaman değil, siz istediğiniz zaman söyleyeceksiniz. O kadar kızla denedim ki bunu HERHANGİ MANTIKSAL Bir sorusuna MANTIK CERCEVESINDE DOĞRU CEVAP Verdiğim An bütün FLÖRT ORTAMI BİTTİ+ GİZEM ÖLDÜ+ BOYUN EĞMİŞ OLDUM. YAPMAYIN BUNU AMK. KIZIN Hicbir istediğini yapmayin, SORULARI TAŞAĞA ALIN, KARŞINIZDA SORUSUNU CEVAPLAMANIZ GEREKEN SINIF ÖGRETMENINIZ YOK. AÇIKLAMA YAPMAYIN. Siz ona Itaat ettirmeye geldiniz, onun bir istedigini yaptığınız anda siz İTAAT etmis oluyorsunuz ve kızın ASLINDA GÜVENİ AZALIYOR, Cinsel eş olarak görmüyor sizi. Olay cidden bu amk. taşağa alın ve verdiği tepkiye SAKIN DUYGUSAL bir tepki vermeyin, sinirlenmeyin. GÜLERYÜZLÜ Çerçevenizden DEVAM EDİN VEYA SİZE YAŞATMAK İSTEDIGI DUYGUNUN TAM Tersini YAŞAYIN. Sizi KIRMAK Mİ ISTEDI? İLTIFAT ETMİŞ GIBI MUTLU OLUN. ÜZMEK ISTEDIYSE MUTLU OLUN, KORKUTMAK İSTEDİYSE YA ABARTIP ÇOK KORKMUŞ GIBI YAPIN YA DA Hiç YAZDIĞINI-Söyledigini görmezden gelip hic tepki vermeden istediginiz konudan devam edin. Bunlar test geçme taktikleri, itaat etmeme taktikleri. Onayla-abart, görmezden gel, tam tersi davranmak falan. İSTEDIGINI YAPMAYIN VE BUNUN SONUCU GELEN TESTE Üstteki 3 secenekten biriyle karşılık verin, ilk amaç onun istediği duygusal tepkiyi vermemeniz, hangisini seçeceğiniz size kalmış duruma göre değişir.

    Çerçeveyi korumak-boyun eğmemek bu şekilde. TEKRAR BELİRTİYORUM SORUSUNU CEVAPLADIGIM , MANTIKSAL KONUŞTUGUM Hiçbir KIZLA İSTEDIGIMI ELDE EDEMEDIM bugüne kadar. Sorularini siktir edin, sorulari siz sorarsiniz. O değil. KIZ İCGUDUSEL OLARAK SIZE ITAAT ETMEK ISTIYOR ASLINDA, BOYLE DAVRANDIKCA ITAAT ETTIREBILECEK BIR ERKEK OLDUGUNUZU ONU CIDDIYE ALMAYARAK YANSITIYORSUNUZ. ıçgudusel bicimde cinsel cekimi uyaniyor , cinsel gerilim oluşuyor ve flört ortami ile hoşlanma başlıyor. Çünkü duygusal reaksiyonlar ile dolu bir sohbet yapiyorsunuz. KIZIN SORUSUNU CEVAPLAMADIGINIZ AN ONU ŞAŞIRTIYORSUNUZ VE INANIN BU BÜYÜK BI SOSYAL DEĞER göstergesi. Şasirtttiginiz AN SIZIN ÇERÇEVENIZE GIRMIS OLUYOR, ÇÜNKÜ SİZ ONU ISTEDIGINIZ DUYGU DURUMUNA SOKTUNUZ. Kim kimi sokarsa o kazanıyor. Kadın sokarsa terk ediyor, erkek sokarsa sikiyor. Bir kiza yürüyün ve UYGULAYIN BU DEDIKLERIMI. FARKI GÖRÜRSÜNÜZ. Bunları deneye okuya redddedile reddedile öğrenmek lazım amk.

    1. Neym,agir diline ragmen kh’yi gayet kavramis yazarlardan birisi.Gercekligi yuzunuze sertce vurmasi sonrasinda sizi rahatlatmasi ise yazarin ustaligi bravo. Devamini bekliyorum.

    2. Abi müthişsin seni okuyunca devre arasında Fatih Terim dinlemiş 2000 Galatasaray takımı futbolcuları gibi gaza geliyorum. 5-0 dan 6-5 yapacam maçı o derece. Bizim gibi gençlere el verdiğin için teşekkür ederim.

     1. Bir kiza sinirlenilmez?babasindan siddet goren azarlanan dolu turk kizi var.yeri geldiginde sinirini gostermeyeceksen baba figuru nerde?

  2. Şunu nasıl bağlıyorsunuz tam olarak hala açık değil, sorun adamın spermiyse ve genleriyse doğa neden bunlardan bağımsız olan bir özellikten etkilenir kılmış kadını?? Demek istediğim maskülenite doğuştan değil yani genlere bağlı değil, bok gibi genleri olan adam da öğrenip maskülin olabilir, bunu hep dedik. Eeee o zaman ? Doğanın bir bug’ı mı bu?

   1. Genler denklemin sadece bir parçası. Çocuğu hayatta tutan sadece iyi bir bağışıklık sistemi değil, kılıç diş ya da karşı kabile kapıya dayandığında bunlarla savaşabilecek ve kendi çocuklarını koruyabilecek bir erkek. Bunu da fiziksel güçle yapamazsın (insanın tüm doğal düşmanları insandan çok daha güçlü). Ancak duygusal olarak sağlam, disiplinli, başka insanlarla iyi bağlantılar kurabilen, kendini gerekli kılan maskülin erkeklerin bunu başarma şansı yüksektir. O nedenle de kadınlar böyle bir masküliniteyi çekici bulacak şekilde evrimleşmiştir.

    Güçlü erkek deyince insan arenada gladyatör gibi eleman düşünüyor ama gerçek hayatta bir erkeğe tek bir erkek saldırmaz, bir grup erkek saldırır. 3 tane omega bir araya gelse bir alfayı yere serebilir. Ama yeterincee bağ kurarak diğer erkeklerden yardım sağlayabilen, disiplinli şekilde sürekli bu saldırılara karşı hazırlık yapan ve böyle saldırılarda duygusal olarak dağılmayan erkek güçlüdür ki bu erkek fiziksel olarak güçsüz bile olabilir.

 4. meraba gençler; uzun zamandır bişiler yazmak istiyordum. ancak vakit bulabildim.

  önce şu melek kız kavramını ele almak istiyorum.(ben bu kızı sikmeyi bırak öpmeye kıymamam kafası)
  bu kafada, bi kıza asla yaklaşmayın dostlarım! çünkü sizin o melek gibi dediğiniz kızlar, zamanı gelince öyle bi sikişiyolar ki ağlarsınız! yani daha net açıklamak gerekirse, karşınızda ki nasıl görünürse görünsün bir kadın; bunu masum ve güzel görünüm olarak ele alıp saçmalamayın. en çirkini de en seksi olanı da en masum ve tatlı olanı da kadın!!!

  bunu hemcinslerinize bakarakta anlayabilirsiniz, gerçek bir erkek ne kadar ezik, çirkin veya ne kadar yakışıklı, karizmatik olursa olsun kadında ki seksepaliteden etkilenerek onunla seks yapmayı ister. boşalırken de aynı hazzı alır.

  bu bir nevi kızın;
  -çocuk çok tatlı, bana iltifat etmesini bırak bakmasına bile gerek yok demesi gibi bişi. (örnek saçma gelebilir fakat erkek için seks neyse kadın için ilgi odur)

  yani işin özeti; kız çok şirin masum diye onu sikmeyi bırak öpmeyi bile düşünmüyorsanız elin oğlu acımıyor uyandırayım swh.

  gelelim son zamanlarda karşılaştığım diğer meseleye;

  feminist kandırmacaları; geçenlerde ekşi de gezinirken bir başlıkta itiraf niteliğinde bir entry gördüm.

  link: https://eksisozluk.com/entry/76563689

  entry: oldukca capkindir. yasim ilerledikce karsima cikanlar, flortlesmek isteyenler baskin karakterli alfa erkekler oluyor bense zerre hazetmiyorum. yumusak ruhlu, mantigi yerine cogu zaman kalbini dinleyen romantikler cok tatlilar. otuzdan sonra bu tip adamlardan uzak durun kizlarcim. onlarin sahnelerinde gelip gecici, degersiz bir figuran olursunuz sadece.

  bakın hatun kişisi olayı itiraf gibi özetlemiş swh…

  neyse, bakirelik konusunda size şu safsataları söyleyecekler;
  bakire kadın isteyen erkek kendine güvenmiyordur, kendinin başka erkeklerle kıyaslanmasını istemiyordur. o yüzden bakire ister çünkü iyi sevişemiyordur ve karşısında ki kadının kendinden başka biriyle sevişmiş olmasını istemez.
  bakire kadının evlendikten sonra aldatma olasılığı daha yüksektir, çünkü cinselliği doya doya yaşayamamıştır. (swh)
  bekaret bir zarda değil beyindedir. (tabi tabi swh)

  işin komik tarafı bunları söyleyen artıklar; konu bekaret olunca geniş ve modern olurken, iş evliliğe gelince kültürüne çok bağlı birer turnusole dönüşürler. be kadın adam akıllı düğün dernek istiyorsan, o zar gerdeğe gelcek o vakit.

  gelelim cevaplara;
  başkasının penisini eşinizin ağzında hayal ettiğinizde sıkıntı hissetmiyorsanız yorumum yok. fakat hatunların bu tip oyunlarına sakın aldırış etmeyin, bu madde de sizi ince bir noktadan vurup kendilerini size yamamaya çalışırlar. kaçın! tabi önce bi nasıl sevişip sevişmediğinizi ona göstererek. görsün bakalım kim kendine güvenmiyor swh.
  bakire kadın cinselliğini doya doya yaşamadı mı yoksa kendini eşine mi sakladı? sen berkehürcanla sikişirken onun hakkı yok muydu? sakın sen beta kocanı aldatmaya daha istekli olma? senin balık kokulu vajinan tabi ki artık bir çöplük.
  oh ne ala memleket, bekaret beyinde; o zaman grupta yapayım. nasılsa beynimizi siken yok. ya kadın bırak bu işleri artık bu gençler uyanıyo. sen bu numaraları meriçlere at; onlar için balık kokusu falan fark etmez.
  hee şu da var bakire olup anal oral yapmadığı halt kalmayan tipler, burda iş bozuluyor. bu devirde evlilik zor iş cidden swh ama siz konuyu anladınız…

  çok detaylı cevaplayamadım ama zaten cevaplancak bi durum yok, size bıraktım.

  son olarak düzen çok önemli, düzenli olun!

  1. Sozlukcu ablanin sanki erdemli bir olgunluga erismis gibi kivirtmaya calistigi mekanizma hipergami. Artik alfa erkek ilgisi cekmede daha genc hemcinsleri ile rekabet edemeyen kadinin duvara carpmadan bekleyen beta erkek kapamasi zorunlulugunun sanki olgunlasmak gibi gosterildigi bir feminen propoganda. Bunu cok duyacaksin zira piyasada yeterince ac ve sirasini bekleyen 30luk genc var ve artik kadinlar acik hipergami yapacak modda vurdumduymazlar. Bunu soyleyen (ya da senden onceki sevgililerim cok kotuydu ama sen cok tatlisin) diyen kadin erkege aslinda “daha once kotu cocuk kucaginda hoplardim ama artik hoplayamayacagim o sebeple sana yamanacagim zararsiz sey” diyor.

   1. İşin gülünç tarafı da; (sözde) flörtleşmek için kendine gelen bu “kötü çocuk” erkekleri kendisi reddediyormuş gibi komik bir yalana başvurması. swh

    Bu arada açık hipergami derken neyi kast ettin acaba?

    1. Hipergamiyi ulu orta itiraf etmek ya da hipergami hakkinda umarsizca konusmak. Hipergami kadinlarin konusmadigi ve erkeklerden sakladigi bir seydi. Simdi acik eden kadin cok. Sebebi bir nevi zafer sarhoslugu.

     Eskiden bir kadin oyle olmasa bile en azindan el degmemis cicek givi davranmaya calisirdi. Simdi acik acik alfalarin kucaginda hopladim ama olgunlastim anlamina gelecek laflar ediyorlar. Bekleywn betalari cantada keklik veya daha kotusu hak goruyorlar. Fakar 30luk ablanin ogutlerinde bahssttigi gibi duvardan sonra durumlari pek parlak degil.

  2. Kadin ilgi olmazsa cekip gider, erkek de seks olmazsa.bunu mu anlamamiz gerek dogru mudur?peki ilgiyi her zaman vermek olmaz.kadinin ilgimizi hakettigini ne zaman anlicaz?

 5. Atatürk babasını erken yaşta kaybetmesine karşın çocuk yaşta askeri okula gitti. Onun rol modelleri askerlerdi. Eğer zamanının çoğunu annesiyle geçirseydi muhtemelen Atatürk olmayacaktı. Daha önce de sceptico’nın dediği gibi çocuk yaşlardan itibaren askeri militarist eğitim verilmeli.

  1. Spartalılar çocuklara çok daha küçükten çok daha ağır zorlu bir askeri eğitimle muamele ederlerdi. Ama spartalı askerler arasında da bu kez eşcinsellik çok yaygındı. Bu dediğin bazen ters tepebilir böyle.

 6. Hadi buyrun! Yeni bir saçma yazı daha… Her olan şey de gibi, TRP’de Türkiye’de boka sarmaya başladı. Ben bu blogun sadece çeviri yapmasını tavsiye ediyorum. Sikiyim yapacağınız TRP yorumlamasını… Bok attığım falan yok. Bazı yazılar çok saçma. Biz TRP ile Kırmızı Hap ayrımı yapmalıyız. Çünkü TRP gerçekten TR’da hiç anlaşılmamış. Bu yazdıklarımdan dolayı eleştirileceğim ama hadi bakalım…

  1. Dostum bi karşı argüman sun en azından, böyle boku odanın ortasına bırakıp uzaktan izleme? Yanlış gelen yerine bi eleştiride bulun?

 7. Her şeyden önce kirmizi hapi salt hatunlar için okumak büyük bir hatadır. Kırmızı hap bir hayat felsefesidir. Sana kendi ayaklarin üzerinde durman gerektiğini öğretir. Jordon Peterson reisin dediği gibi ; kadınlar da içinde serseri potansiyeli olan beyefendilerden hoşlanır. Yani canavar gibi olacaksın ama canavar gibi davranmayacaksin olay bu.

 8. Bu arada Mahmut abi bir şey soracağım; bu iki olayın farkı nedir kısaca açıklarsanız sevinirim.
  1) sabırlı olmak , ciddiye almayip eğlenerek shit testi geçmek
  2) kadınların saçmalıklarına katlanmamak ( bir kadın saçmalıklarına katlanan erkeğe saygı duymaz)

 9. Size öncelikle teşekkür edip hemen akabinde bir soru sormak istiyorum teşekkürümün sebebi spor alışkanlığını kazandırmanız sigarayı ve mastürbasyonu birakmama sebep olduğunuz insanlarla olan ilişkimi geliştridiğiniz ve tekrardan erkek olduğumu hatırlattığınız için bu siteyi bilmeden oncede ismail bey sayesinde mahluklar grubundan yazıları okuyabiliyordum ama hemen hemen 3 haftadır eski yeni yazıların hepsini okumaya çalışıyorum şuan 3 tane tabağım var ve bu tek gecelik yada kısa süreli ilişkiler hiç hoşuma gitmiyor ilk başladığımda çok güzel geliyordu ama şuan öyle düşünemiyorum bir kız daha ekleyip rütbe artırma yazısına gore birini uzun süreli bir ilişki için düşünüyorum bunu cercevemi bozmadan yapmam mümkünmü ve o yarışa girecek kızla muhabbetim tıkandı kuzenimin sevgilisinin en yakın arkadaşlarından biri ve kuzenimin sevgilisi durumu biliyor yardımcı olmak istiyor bana onu aracı olarak kullanmalımıyım yada tamamen kendimmi yapmalıyım kıza instagramdan yazınca soğuk davranıyor çok geç cevap veriyor ama reeldede bi okadar yakın ve içten davranıyor instagram konuşmam şu şekilde K-kız B-ben
  B- bugünki konsere gelecekmisiniz (arkadaş grubuyla )
  K-yok
  K-Geç yazdım amma😅(konser bittikten sonra yazdı )
  B-Fazla geç değil ya sadece konser bittikten sonra 😂
  K-Kusura bakma😅😂
  B-Yok ya ne kusuru bundan sonra bişey yazıcak olursam 1 gün önceden yazarım sadece😂
  K-Aşırı mantıklı😂😂
  B-Yani ben konuşuyorum bi zahmet mantıklı olsun 😂😂
  K-Ego muyuz beee
  B- Tabiiki yürüyen ego derlerdi önceden
  K- Dünyanın en mantıklı kararı olmuş
  Bundan sonra nasıl ilerlemeliyim kızın yakın arkadaşı elimden geleni yapmak istiyorum diyor onumu devreye sokayım yoksa direk kendimmi buluşmaa davet edeyim yoksa konuşmaya devammı edeyim

   1. Aga bu övmek değilki kabul edip abartma taktiği yanı en azından onu uygulamaya çalıştım

    1. Evet ben de onayla ve abart algıladım. Böbürlenme değil. Fakat kız kusura bakma dediğinde eğlenen ustalıkla küçük bir kız gibi şakadan azarlama fırsatı kaçmış.

 10. “Ve kendi siyasi görüşünün etkisi ile RTE ve Putin’i Ted Bundy ile aynı kategoriye atarken, Atatürk gibi gayet RTE ve Putin klasmanında birini ayrı bir kişilikmiş gibi almış.”

  bu siteyi bir de bu sebepten okuyorum. yazarı, göte göt demekten çekinmediği için.

  skeptico dine saldırır, siyaset yapar cart curt. buradan şaşmayın pek. ben alacağımı alırım, bok püsürü ayıklayabilirim derseniz skeptico nun yazdıkları da değerlidir.

  1. Bazılarını sevindirmiş olsa bile Atatürk ile putin ve rte nin aynı klasmanda insanlar olduğunu söylemesi komik olmuş.

    1. @kayra Okuduğunu anlamak istememişsin sanırım. Hakaret olarak gördüğümü söylemedim sadece komik olduğunu söyledim. Hakaret olarak addettiklerimi zaten emniyetin ihbar web sitesinden ya da bimer aracılığıyla savcılığa havale edip geçiyorum cevap vermiyorum.

   1. tarihimizdeki her lider değerlidir. fakat bağnaz, yobaz bir şekilde herhangi birini kusursuz zannetmek, kendisinden iyisi yok zannetmek, en iyisi oydu demek akıl tutulmasından başka bir şey değildir. kimsenin atatürk’ü ilah seviyesine getirdiği yok zaten gibi bir karşılık vermeye kalkmayın lütfen. herkesin karnı yeterince doydu bu laflara. ben insanların dediklerine değil, yaptıklarına bakarım. atatürk fanatiklerinin de, benzerlerinin de üslubu, yaptıkları ortada zaten.

    aynı şey fatih sultan mehmet, 2. abdülhamit, yavuz sultan selim, alp arslan gibi vesair türk liderleri için de geçerli. tamam, övelim hepsini övelim. hepsinin hakkını teslim edelim. sabaha kadar yapalım bunları… tıpkı yıllardır bu ülkede herkesin yaptığı gibi. ee? özgür demirtaş’ın dediği gibi, adamlar marsta koloni kurma peşinde, güneş enerjisinin inanılmaz potansiyelinin peşine düşmüşler. biz hala nelerle uğraşıyoruz.

    hiç kimsede, atatürk’ün, fatih sultan mehmet’in işaret ettiği bilim, irfan yolunda yürüyeyim derdi yok. bizde anca “övdük de geldik” muhabbeti. yazık çok yazık. herkese bir adama tapmak gibi bir afyon verilmiş ve sürekli yobazlık, fanatiklik aşılanıyor insanlara, memleketin her yanında.

    serbest çağrışımla aklıma gelmişken, rol model seçmek ile ilgili astrofizikçi neil degrasse tyson’ın çok güzel sözleri var:

    ************
    rol modellerini seçmek üzerine dedikleri çok güzel.

    konuşmasını özet geçiyorum:

    – rol modellerinizi sadece sizinkine benzer hayatlar yaşamış insanlardan seçerseniz birçok meslekten habersiz kalırsınız.

    – eğer kendime rol modeli olarak bronxlu bir astrofizikçi bulmam gerekseydi asla astrofizikçi olmazdım.

    – kendime bir rol modeli seçmek yerine farklı insanların özendiğim özelliklerini bir araya getirerek hibrit bir rol modeli yarattım. (birisinin bilimciliği, diğerinin ahlakı, öbürünün mizah anlayışı gibi)

    – bu sayede imrendiğiniz özellikleri için rol modeli olarak seçtiğiniz birisinin kötü özelliklerini de sahiplenmek, savunmak zorunda kalmazsınız.

    (ventolin’in notu: kulağa çok basit gibi geliyor, kötü özellikleri neden savunulsun ki diyor insan ama tam olarak da böyle oluyor, ergenler ve gençler bir özelliğine hayran kaldıkları birisini kahraman seçtiklerinde çoğunlukla o kişinin bütün kalitesiz yönlerini de savunmaya, taklit etmeye başlıyorlar, aşk körlüğünden çok farklı değil)

    – eğer rol modelinizi farklı insanların olumlu özelliklerini seçerek yaratırsanız, hayatta yapmak istediğiniz şeyi yapma şansınız çok daha yüksek olur. eğer sizden önce gelenlerin yaptıklarını yaparsanız dünyada hiçbir şeyi değiştiremezsiniz. unutulmayanlar, kendilerinden önce gelenlerin yaptıklarını yapmayanlardır.

    kaynak: https://eksisozluk.com/entry/54315027
    ************

    benim için çok değerli söyledikleri. esasen mahmut abi bu konuyla ilgili de bir yazı çıkarabilir erkekadam okuyucuları için. bence iyi bir yazı konusu.

    1. Yazdığım tek cümleye adamın yaptığı çıkarımlara bak aq. Sen idrardan karakter analizi de yapıyosundur.

     1. bak kardeşim ne yaptığımı ne güzel kendin yazmışsın. senin yazdığından yola çıkarak, aklıma gelenleri yazdım kendimce. şahsına falan bir şey demedim.

      idrar-karakter analizi falan… varsa bir karakterin ve varsa öyle bir olay, idrardan da çıkar sonuçların, meraklanma. boş yapmayın nolursunuz. ben de biliyorum lise-1 çocuğu ağzıyla sidik yarıştırmayı ama yeri burası değil.

    2. Çıkarım deyip kibarlık yaptığıma bakma aslında yaptığın şey benim yazdığım o tek cümleyle hiçbir alakası olmamasına rağmen sağdan soldan okuduğun tarihi şahsiyetleri ilahlaştırma geyik muhabbetini buraya aktarmak olmuş. Beni ya da hayal dünyandaki bir kesimi tarihi şahsiyetlere tapınmakla, yobaz ve bağnaz olmakla itham etmişsin ki bu da ayrı bir komiklik. Zira bu tarz ithamlar genellikle hayat felsefesi kabile kurallarına ya da bir takım mitolojik tanrılara tapınmak olan tiplerden çıkar genellikle.

 11. Trp nin sadece ilişkiler dışında,daha iyi bir hayat fikri olduğunu kanıtlar nitelikte 👌🏻👌🏻

  Manosphereyi yakından takip edenler bilir ki Trp den insanlar; Bitcoinle yakından ilgili , sporla zaten birçok çalışma yapılıyor bunun gibi çokça örnek var .
  15-25 arasında psikopat serseri takılıp kadınlar konusunda şansı olan biri , kendine yatırım yapmayı umursamadığı için yıllar sonra öyle sikko bir hayata mahkum olacaktır ki…
  Maskülen olacam Alfa olacam diye amfide yada sınıfta hocaya saygızlık yaparsanız yada Game işini abartınca üniden ilişkinin kesilmesi gibi durumlar fazlasıyla kötü.Mahmut abinin dediği gibi ÇULSUZ SİGMA olma ihtimaliniz de yüksek.
  20 lerin başında aldığımız bir kararın 30 lu 40 lı yaşlarımızı kötü etkilemesini kimse istemez bence.

  Ayrıca bu alfa konusu daha önce konuşuldu sanıyorum ama bu konuda darktriadın etkisi yüksek.
  Çete liderleri, katiller, sapıklar eğer hapisten çıkarsa eskisi gibi hatta daha fazla adam toplayacaklarına eminim.Bunların liderlik özelliğini gösteriyor bu.Adamların yaptığı şey yanlış ama bunu bile bile insanlar peşinde.Güce tapma …
  Deneysel test açısından psikopati özelliği yüksek çıkmış biri olarak söyleyebilirim ki yaşadığın çevreniz bu konuda çok etkili.Bütün darktriadlar acımasız bir playboy değil çoğu bu işlerle uğraşmadan hapisanalerde çürümeye başlamış kişiler.

  Skeptico nun bahsettiği Antisosyal kişilik bozukluğu SOSYOPATİ ve PSİKOPATİ diye ikiye ayrılır

  Psikopatların çevreye zarar verebilitesi daha yüksektir.Beyinlerindeki Amigdala bölgesi yetersiz çalışır bu yüzden yaptıklarını ahlaki,doğruluk açıdan değerlendiremezler.Olaylarının sonuçlarının nasıl olacağını değerlendiremezler.
  “Canım istedi yaptım “ gibi cümleleri sorgulama zamanında sıkça kullanmaları bu sebeptendir.
  Her psikopat, katil hırsız değildir.
  Yapılan testlerden, %1 lik kısmı Ceo Avukat , patron , cerrah gibi seviyelere yükselir.İllimitable Man in bahsettiği “High IQ Darktriad “işte bunlardır.
  İngiliz Özel Kuvvetlerinden komutan eğitmen , bir askerin onu çok zorladığını ve ilk defa 15 yıllık eğitmenlik kariyerinde başarısız olduğundan bahsetmiştir.Kafasına çuval geçirip eğitimden sonra çıkardığında “Bütün gücün bu kadar mı” diyip güldüğünü söylemiştir.Bu asker 15 yaşından itibaren ailesinden ayrı yaşayan ,yetimhanelerden kaçmış , küçükken defalarca suça karışmış bir asker olduğunu belirtmiştir.

  Sosyopatlar topluma daha entegredir.Kolaylıkla anlaşılmaz.Psikopatiye benzer yönleri vardır ama genelde zarasızladır.Manipüle etme yetenekleri yüksektir.Üst seviyelere yükselme gibi özellikleri vardır

  Birçok kaynak daha vardı ama bunlardan biri de PSİKOPATLARIN BİLGELİĞİ adlı kitaptır.Okumanızı tavsiye ederim

  Bu anlattıklarım “Alfa kadını yer , kadın alfaya bacaklara açınca mutlu olur onunla seks yapmak ister “ gibi süper sikimsonik teorik zırvalıklar içermez .Trollük yoktur

  Teşekkürler
  Mahmut Abi ve Skepticoya Saygı Sevgiler

  Pubmed gibi dünyaca ünlü bir makale siteden birçok kaynakça yazdım ama site kabul etmedi .Adımın olduğu linke tıklayarak okuyabilirsiniz

 12. RTE ve Putini Ted Bundy ve Charles Manson kategorisine almak doğru ve hoş değil ancak siyasetten bıkmış ve burayada bulaştırmaktan kaçınan biri olarak Atatürk, RTE ve Putinin klasmanındadır demekte okadar abesle iştigal.
  Hayatının bi döneminde devlet adamlığı yapmış olması, onun klansmanını yalnızca devlet adamlığından ibaret yapmıyor.
  Yukarıda biri göte göt denildiği için burayı takip ediyorum demiş. Bu göt deme olayı değil, skeptico nun laciverti olayı.

 13. Geçen hafta tinderdan görüştüğüm bir kızı cerceveyi full koruyarak 2. Bulusmada f-close aşamasina kadar getirdim. Bu asamaya kadar opusmedik ellesmedik yalamadık yerimiz kalmadı. Ama olay yatak asamasina gelmeden hemen once cerceveyi kaybettim.

  – bulusunca ne yapacaksın, bana ne yapmak istiyorsun? Gibi sorulara cerceveyi kaybedip yardırarak cevap verdim. Sıctım yani kiz anında sogudu ürktügünü soyledi 🙂

 14. disiplinin, hayatımızın merkezine kendimizi koymayı çok etkilemediğini düşünüyorum hocam (ağırlık kaldırma hariç) zira sokakta ot içen serseri bunu daha iyi yapıyor, daha maskülen davranıyor. Hayatımızın merkezine kendimizi koymak için illa disiplin mi gerek?

 15. The Red Pill felsefesine göre zaten yapılması gereken adam gibi adam olmaya çalışmak. O yüzden yok kriminal takılalım yok bilmem hanzo olalım kafası bana hep betalığını saklamaya çalışan tipler gibi geliyor.

  Olay alsında o kadar karmaşık değil. Dedelerinizi örnek alın mesela. Şimdiki nesile göre nasıl da farklılar. Hem iş hayatında hem de kadınlara yaklaşımında ne kadar farklılar şimdiki nesilden.

 16. Skeptico’nun tweetlerini yazınızda kullanmanız çok hoş.
  Arkadaşlar bakın, Mahmut Abi kırmızı hap öğretisini bilen uygulayan ve öğreten birisi.
  Ve kendisi gibi bir adamın tweetlerini kendi yazısında kullanıyor.
  Maskulen olun fakat saygısız olmayın.
  Birbirinize kin beslemenin size bi kazancı olmaz.
  Yorumlarda bazen görüyorum kanlınızla konuşuyor gibisiniz.
  Dozunda eleştiri iyidir ama aşağılık kompleksli bir göt oğlan gibi konuşmak sizi komik duruma düşürür.

 17. 2-3 Aylık kırmızı hapla taışmam ve blogunuza gönderdiğim bi yazı var.
  Burda Alfa erkeğin beta erkeğe yenilişi ile ilgili başımdan geçen bi olayı attım. Yayınlanma gibi bi olasılığı var mı ?

 18. İnsan babadan taşaklı olacak biraz. Değilseniz, Benim gibi ilgisiz bir baba 2 kız kardeş bir anne 3 kadınla birlikte büyüdüyseniz, erkek olmayı öğrenmek için bedelini ödemeniz gerekiyor. Bunun bedelini ödemeden ya hanzo gibi ya da rol yapan bir oğlan çocuğu gibi görünüyorsunuz. Oyunun bir de içsel kısmı var ki bunu öğrenmek için içinde bolca acı, rezil olmak, hayal kırıklığı, reddedilmez olan bedeller ödemek gerekiyor. Bunlardan kaçarak alfa gömleğini giymeye çalışınca içini doldurmuyor insan bol geliyor. Dışarıdan hanzo gibi, rol kesen oğlan çocuğu gibi görünüyor insan dediğim gibi.

 19. Hocam kadınlar hakkında uzun uzadıya, destansı bir şekilde taktik vermek ve bu taktıklere sureklı başvurmanın çok faydasız olduğunu düşünüyorum.
  Siz de böyle düşünüyorsanız burayı inci sözlüğe çeviren arkadaşları uyarır mısınız?

  1. Uyaracağım. Gerçekten de okuyanı olsa da çok uzun yorumlar. Eleman bunları yorum yazacağına kendi sitesini açsa daha iyi kendisi için.

 20. Şu Kitaabı ben de edinmek istiyorum:

  Bu arada Mahmut bey, artık kapalı devre bir forum sistemine geçsek daha güzel olmazmı, eli-yüzü düzgün yazılar dışında bizbize de takılabildiğiniz bir ortam mesela?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *