En son yorumlar sayfası

Sitede küçük bir değişiklik yaptık. Eskiden son 5 yorumu sol sütunda gösteriyorduk. Yorum sayısı ve sıklığı arttığı için, en son yorumları bir sayfa yapmaya karar verdik. Artık sol sütundaki linkten aşağıdaki sayfaya ulaşabilirsiniz.

http://erkekadam.org/en-son-yorumlar/

Bu sayfada, en son yapılan 100 yorumun ilk 100 kelimesini görebilirsiniz. Linki tıkladığınızda ise yorumun olduğu sayfada, yorumun kendisine gidebilirsiniz.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

18 thoughts on “En son yorumlar sayfası”

   1. birader hanımefendi miyim beyfendi miyim öğrenmek istiyorsan adresini yaz bana mailden,akşam alayım seni. ha jartiyer ve kırmızı sütyen giymeyi unutma. 🙁 performansıma göre eksiler veya artılarsın.

 1. İkide bir atışan insanlar bu siteye yakışmıyor. Burası birbirimize destek olmamız gereken bir platform, birbirimizle çocukça atışarak köstek olmamız gereken değil. Erkek Adam yorumları okuyorsun, o zaman bunları da görüyorsun demektir. Sitenin yöneticisi olarak yukarıdaki tarzda arkadaşlarla ilgili önlemler alınmalı bence.

  1. Sanırım tartıştığın kişi bir çocuk. Benim yorumuma da aklınca bir cevap yazmış, kendi düşüncelerini toplumsal bir olgu olarak görüyor. Ona yazman gereken cümle şuydu belki de: “Yaşın kaç senin?” Cidden bu tür kafa yapısına sahip olan kişileri pek cevap veresim gelmiyor. Seninde yapman gereken buydu bence.

     1. AGDKAGSKAGSKAGSKAHDKAHDKSSH 😀

      Olum komedisiniz tam amk.

      Maksat kaynaşma amaçlı her şeye muhalefet eden arkadaşa bi sataştım-dürttüm farzedin ve makarasına gülerek yaptım zaten. O ciddiye alsa bile karşılık vermedim kapadim konuyu fakat olayi gotunden anlayip tartışma diyolar.

      Bu siteye yakışmayan asıl şey : burada tartişmadığımı, sadece klasik erkek ortamı benzeri ufak bi gülerek sataştığımı ve makara yaptığımı ANLAMAYACAK IQ Seviyesinde olmanız. ASIL YAKIŞMAYAN ŞEY Bu malesef.

      Sizden başka ağlayan yok farkındaysanız anlayan anlıyor .

      Wincewild son yorumlarında bi mavi hap şövalyeliği seziyorum sende. Mavi haplıyı cümle kuruşundan tanırım ben 😀

      Cüneyt sana gelince fırsattan istifade kin kusmuşsun da, Ben artık özellikle belirtiyorum her yorumun sonuna bunlar benim fikrimdir genel kural değildir diye. Okursan görürsün. Hikaye uydurma.

      Buradaki herhangi bi yaziya yorum yapacak, bi makale oluşturamayacak herif laf atıyor o da güzel. Seni kitap diye yazarım ben aslanım. Bana yaşın kaç diye sorma çevirdiğin tabak kaç diye sor, deadlift max’ın kaç diye sor. Bunları öğrenince ve sana ispatlayınca 13 yaşında olsam bile sızlanırsın aga nasil yaptin la diye.

      Mahmut Abi yorumları görüyor diyo bide 😀 Mahmut Abi benimle aynı seviyede. Zaten attığım herhangi bir yorumun onu kızdiracagini düşünsem atmam. O da mavi hap şövalyesini tek yorumdan tanıyacak kapasitede ve hangimizin bu siteye lazım olduğunu kendisi iyi bilir rahat ol sen 😀

      Daha yolunuz var gençler sizin. Olgunlaşacaksınız sabredin. Vaktinizi de burada benle tartışmaya harcamayın yemeyelim birbirimizin zamanlarını 😀

      Özet: tartışma yok,makara var. Anlamayana anladığı dilden anlatmak var.

  2. Ben de ayni düsünüyorum, birbirine üstünlük kurmaya calisip karsisindakini ezmeye calisan insan cok.

 2. Mahmut abi, yeni post yayınlandığında ya da sorduğumuz soruya, “yanıt verildi” gibisinden bi mail feed gibi olsa (bilişimden detaylı şekilde anlamadığım için belki çok hayvani bişey talep etmiş de olabilirim) daha güzel olurdu.

 3. Aslında yorumun içeriğinden ziyade sadece yorum başlığını gösterse daha iyi olur sanki ama tema ile oynamak lazım

 4. Sitenin yıldönümünde forum eklemeyi düşündüğünüzü söylemiştiniz. Böyle bir düşünce var mı hala yoksa iptal mi oldu?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *