Retired PUA saha raporları

 

1- Geçmiş saha raporlarımı yazmak aklıma sahalara geri dönme düşüncesini koymuştu. Yaklaşık 1 yıldır oyundan uzak kalan ben(day game için arada başkalarına gösteriş yapmak için açtığım bir iki seti saymazsam 1.5 yıl) , tabii ki paslanmış ve kir tutmuş bir haldeyim. Yine de yeni bir saha raporu yazmak bana evden çıkacak cesareti verdi ve büyük bir alışveriş merkezine doğru yola çıktım.

Karşılaştığım şey çok zordu; oyuna ilk başladığım zamanlardaki gibi bir gerginlik (AA) hissetmesem de beynim sürekli bahane bulma modundaydı. Sadece denemenin bile başarı sayıldığı çaylakları dönemlerimi geçtiğimi düşündüğüm için, numara alamadığım bir set benim için başarısızlıktı. Daha önce bu durumla ilgili videolar izlemiş olmama rağmen kendimi ikna edemedim. Sürekli bir mükemmel set arama modunda 15-20 dk mal gibi gezindim ve gördüğüm her setle iligili bir bahane üretip açamadım. Daha sonra yemek katında bir yere oturdum, kendimi sakinleştirmek için. Bu sırada yemek yiyen iki hatundan birisyle kesişmeye başladım (ya da bana öyle geldi). Kısa bir süre sonra yürüme davetiyesi aldığımı düşünüp yanlarına gittim ve

*Merhaba, ben retired_pua. Açıkçası tarzınızı çok ilgi çekici buldum ve yanınıza gelip sizinle tanışmak istedim.

-(yancı hatun) ??!!!! Biz evliyiz !!??

* Ah .. ben … ımmm .. neyse… size mutluluklar diliyorum o zaman.

Biraz açılmıştım, bir alt kata inip sigara içilen bölüme çıktım. Tek başına sigara içen bir hatunun yanına oturdum.

*Eşlik edebilir miyim ?

– Gerek yok.

*(burda error verdim) Sadece seninle tanışmak istemiştim.

-(Kız kalkıp uzaklaştı)

Biraz daha yürüdüm, bir iki seti durdurmaya kendimi ikna edemedim (başarısızlıktan başka bir olasılık göremiyordum o sırada) ve pes edip eve döndüm. Day game için önemli olan açılabilir set yoğunluğunun burada iyi olmadığını düşündüğüm için bir daha burada sahaya çıkmayacağıma dair kendime uyarı notu koydum.

2- Bir arkadaşımla üniversite yakın bir meskende buluşmak için sözleştik. Bu yeri bilerek seçmiştim, zira amacım oraya bir yarım saat önce gidip birkaç set açmaktı. Oraya vardığımda tam 27 dk vardı, buluşma zamanına. Etrafı süzüp, yoğunluğu ölçtüm; adeta bir cennet gibiydi, etrafta sürekli tek başına dolaşan HB ler vardı ve sirkülasyon gayet iyiydi. Yürüyen seti durdurma konusundaki başarısızlıklarım aklıma geldiği için birkaç setten caydım. Tek başına bekleyen bir HB8 i gördüm. Bir süre kendimi ikna etmeye çalıştıktan sonra tam harekete geçmişken iki kız daha geldi ve selamlaştılar. Pas geçtim, 3 kızı idare edecek cesaret ve özgüvenim kesinlikle yoktu. Başka bir duran hedefi bir süre gözledim; bu sırada erkek arkadaşı geldi, öpüşüp devam ettiler.

Yer değiştirdim; bankta tek başına oturan bir kız vardı. Yine 1-2 dk heba edip gözetledim, telefonunda bir oyun oynuyordu. Sonunda yanına gittim.

*Hey merhaba, kimi bekliyorsun acaba?

-Öğretmenimi.

* Ok, ben de arkadaşımı bekliyorum. (5-10 sn geçiyor, bayağı paslanmışım). (sonunda el uzatarak) Ben retired_pua.

– (Ağzını oynatıyor ama ses çıkmıyor)

*Efendim ?

– Ben HB 7

* (Kızın bayağı heyecanlandığı belliydi, kötüye yorup korktuğunu düşündüm) Endişelenme gerek yok, sadece tanışmak istemiştim.

-(Çantasını toplayıp ayağa kalktı)

*Dur dur .. kaçmana gerek yok.

-Yok kaçmıyorum (gözümün içine bakıyor, tam olarak ne hissettiğini aklıma tartıyorum)

* Şöyle diyim, normalde 2-3 dk laga luga yaptıktan sonra senin numaranı isteem gerekiyordu. Numarını isteyimmi ? (lol)

-Hayır. (Göz kontağımız sürüyor. Bu bakışı bir yerden hatırlıyorum sanki … Evet evet sik beni bakışı bu)

*( Bir önceki sorduğum soru yüzünden setin kaçtığını düşünüyorum… Belki de fazla teorinin zararları, biraz daha ısrar etmeliydim. Büyük hata)

Baştan mı başlasak ? (lol, iyice düşüyorum)

-(Hala göz kontağını tutuyor)

* Peki canım kendine iyi bak.

Bu sırada arkadaşımı görüyorum. Seti kaçırdğım için üzgün olsam da aklımda düşünecek birkaç şey var. Zira sadece cold approach ın bile değerinizi 1-2 puan artırdığını unutmuşum. Yoksa korkulacak bir tip, vücut duruşu ya da mekanda değildik. Kızı resmen “intimidate” etmiş olduğumu düşündüm. Aklıma eskiden yaşadığım benzer setler geldi, setlerin yatak kapanışına gitme yüzdesi ilk 1 dk da öpüşmeye başladığım setlerden bile daha iyi olduğunu bir yerlere not ettiğimi hatırladım. Bundan sonra day game mekanım olarak aynı yere gitmeyi kafamda kesinleştirdim.

Seti yanlış okumuş da olabilirim, yorumlarınızı bekliyorum.

Konuk Yazar : retired_pua

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

51 thoughts on “Retired PUA saha raporları”

 1. Ahaha. Bayağı paslanmışsın 😀 Sanki ben uzun ara verince daha iyi performans gösteriyorum da …

  Sigara içen kıza yaklaşırken cevabı “evet / hayır” olan bir soru ile açılış yapmışsın. Satıştan arak bir kural vardır, açılışta evet hayır sorusu sorulmaz, müşteri cevabı hayır olabilecek soruya hayır cevabı vermeye meyillidir.

  İkinci kızda set için çok beklemişsin. 3 saniye kuralına uymak zor ama 1 – 2 dakika gözlem süresi de fazla. Ama asıl bomba ava avın prosedürünü anlatman olmuş 😀

  Bir de ben açılışta sorudan ziyade tahmin yapma taraftarıyım. Dur tahmin edeyim bilmem kimi bekliyorsun demek daha iyi.

  1. Hocama katılıyorum, ilk açılışta karşı tarafın onayı bekleyen sorular yöneltince seni tanımadığı için reddetmeye daha yatkın olacaktır.
   Eşlik edebilir miyim, tanışmak istedim vs hep onay bekleyen cümleler, kozu kızın eline vermemek lazım.

   En güzeli ve rahatı (bana göre) etraftaki bir şeyden konu açıp 4-5 dk konuştuktan sonra sadede gelmek.

   Ha yiğidin hakkını da verelim, tanımadığın kadına pat diye yürümek bile çoğu erkeğin yapamadığı bir şey. Birinden birinde mutlaka başarı gelecektir.

   1. Daygame e yeni başlayacaklar için okul neden riskli sizce hocam ?
    Neden dışarısı önerilir ?
    İlk zamanlar sıçışla başlayacağı için imajı mı bozar ondan dolayı mı
    Okulda baya iyi HBler var monk mode bitince başlarım diyorum

   2. Buradaki sorunların çözümü hususunda esasen kişinin kız kardeşi olması avantaj.kız kardeşin yoksa biraz zor.çünkü kiz kardesin varsa hatun psikolojisine yakından şahit oluyorsun..hatuna yaklaşmak,yürümek vs bunlar kız kardeşin varsa avantaj birde kız psikolojisini içsellestiriyorsun. ! Kız kardeşi olan arkadaşlarımız daha çok Hatun buluyor

 2. yürüme davetiyesi alıp, yürümeye üşenmek ya da üşendiğini hissetmek. şöyle düşünüyorum; “kim uğraşacak amk?” numara al, mesajlaş, dışarı çıkar, masraf yap, altına al, yol ver.. bunun yerine hazırda bulunanlara ” akşam görüşelim mi?” demek daha mantıklı geliyor. fakirlikten mi acaba hocam ?

  1. Genelde bu “hazırda” bulunan dediğine de az zaman harcamıyorsun. Bu arada kızlara yaklaşımı “altına al sonra yol ver” olan birine daygame tavsiye etmem. Hatunla ilişkinin bu seviyesi parayla satılıyor. Boşuna oyunla uğraşmaya değmez.

 3. bu siteden yeterince ekmek yediğimi düşünüp bu kadar yeterli yuvadan ayrilip icraate geçme vakti dedim. parka doğru yola ciktim ilk hedefimde yanimda yürüyen telefonda karşısındakine gördüğü rüyayı milim detayina kadar anlatan biri vardi. ” yilanlarin kafasi söyleydi dişleri kocamandi woaa…bende bakip bakip sırıttım o da utanmış olsa gerek sessiz sessiz anlatmaya başladı ” tam o sirada” yilan ile ilgili bi espiri yapmam gerektiğini düşündüm.. düşün düşün bi bok gelmiyor aklima böyle salak salak sırıtarak uzaklaştım ilk hedeften.. 5dk geçmeden 3 lü bir grup karşı kaldırımdan gelip olduğum güzergahta ilerlemeye başladılar bunlardan ses yok tam yanıma yaklaştıkları anda direk atar yapma moduna girdiler yokk benii bu kadar beklemetez gördüğümde kahpeye aynen söyle dicem gibi seyleri bastira bastira kulağimin dibinde konuşuyorlar. burda da içinde olunan durum ile ilgili dark bir mizah yapmak geldi aklima.. kortuğum başıma geldi yine düşün düşün bi bok gelmiyor aklima.
  velhasıl parkata da ekmek çıkmadı eve döndüm döner dönmez aklima binlerce senaryo geldi.. galiba benim siteden biraz daha ekmek yemem gerek. varmı bana tavsiyesi olan

  1. Siteden ekmek yemekle olmaz bu. Sahada pişmen lazım. İlk başta bir yerde konuşlanıp günlerce yürümeden “bu kıza yürüsem üzerinde gördüklerimden ve davranışlarından ne tahmin eder ve söylerdim” alıştırması yap. Reddedilme korkusu olmadan bunu yap sonra yürümeye başla.

   1. İşe yarar bir başka alıştırma da kızlara uzaktan bakıp lakap takmaktır. Yine davranış ve görünüşünden.

 4. Bugün kadınlar günü ya, ofisteki her kadına çiçek geliyor, kusacağım şimdi. Ve işin kötü tarafı benim birimdeki herkes kadın. Ay seslerini zikeyim ya allahtan stajın bitmesine az kaldı.

 5. Ben bir ornek vereyim aylardır okuyorum benim de bir ufak katkım olsun. 4 yıl önce üni haziliktayim. Trp flan bilmiyorum. Akşam 8 sabah 8 çalıştığım bir iş var. Sabah 8 gibi çıktım işten üzerimde devrimci paltosu tarzı bir mont var paspal bir şekilde otobüslere doğru yürüyorum okula gidicem. Arkamdan bir ses geliyor tak tak tak.. topuklu ayakkabiyla yürüyen bir kız. Kafamda ne manita ayarlamak var ne başka bir şey o zamanlar. Bu bı kız biraz ilerledi arkasından laf attim.- çok ciddi ve sert yürüyordu- . Kavgaya flan mi gidiyorsun dedim. Efendim dedi. Çok sert yuruyorsun kavgaya flan mi gidiyorsun dedim. Hayır okula yetisicem flan dedi. Aynı otobüse bindik işte lafladik biraz kız makine okuyorum flan dedi. Ben de makinede kız var mıydı yaaa flan diye takıldım. sonra otobüsten indi yürürken dönüp el salladı flan. Şimdiki aklım olsa numarasını isterdim.

  1. Farkında olmadan suçlama açılışı yapmışsın hem de en klasiğini yapmışsın! Tahmin oyununun en iyi halidir. En iyi açılıştır ama biraz tecrübe ve yürek ister. Kız mesela fazla hızlı yürüyorsa “bakkalı soyup kaçıyor musun böyle hızlı hızlı” demek gibi. Klasik tahminden daha etkili ama ters tepki almaya daha açıktır.

   1. Ben genellikle yapacaksam da bu yöntemi uyguluyorum. Genelde de siktir yerim, kendi açımdan tavsiye etmiyorum sdhfjk

    Spora başlayıp vücudu şekle sokmak, oyunda çok iyi değilsek durumu dengeler mi?

    İlk 3-4 aydaki “iltifat etme, ilgilenme, çiçek alma” muhabbetini anlamadım. İtme-çekme olayını detaylıca açıklasanız?

    Bunları soruyorum, çünkü geçen Mahmut abinin “tecrübe olmadan yokluk zihniyeti duruşunuzdan, davranışlarınıza kadar yansır ve yine hatun buna uyanır, siklememek de işe yaramaz” gibisinden yazdıkları aklıma geldi. Ayrıca yaşadığım yerde kızlar yok. Olanlara da saati sorsanız ebenizi skerler, sokağa çıkamazsınız. Tecrübe edecek derecede denek bulamayacağım için bunu dengeleyecek alternatifler olabilir mi?

    1. Tecrübeli olmayan erkeği anlamaları zor .Birçok kadın rol kesen erkeği anlayamıyor bile
     Kadının uyanıp ayrılmasına kadar birkaç defa seks bile olur
     Tecrübesi bile yeter
     Kadınlar tecrübeli başarılı erkeği sezmede ustaysa neden bazı ilişkiler kısa sürüyor ? Bence böyle bir şey yok
     Ani pot kırmalar , kötü espriler, yanlış zamanda dokunuşlar kızı korkutur ve erkeğin ezik bir mal olduğunu düşündürür

 6. Bugün 3 arkadas day game için çıktık. Bi hatuna cakmak istemeye gittim durmadılar devam etmedim.
  Çok sağlam bi hatuna denedim daha sonra yol yiyeceksek değsin ayağı.
  *Ben
  #hatun
  Merhaba ben üçsilahşör cok etkilendim tanismak istedin naber?
  # memnun oldum (durdu tokalastim)
  * Eee napiyorsun Kadıköy’de?
  # (biraz duraksadiktan sonra) arkadasimla bulusucam
  * Erkek arkadaş mı?
  # evet
  * Şansıma kusuyorum o zaman iyi günler
  # iyi günler
  Evet arkadaşlar degerlendirme alabilir miyim ilk day game çıkışım.

 7. Beyler sınıftan 8lik bir kıza canım sıkıldıkça takılıyorum.Su şişesiyle oynuyordum. Uzaktan gördü geldi şişeyi aldı.Yüzüme ciddi bir şekilde 5 sn civarı bakmaya başladı.Ben de aynı şekilde baktım.Sonra bu gözlerini kaçırdı ben kaçırmayınca hafif sırıtarak zevkimi böldün dedim.Bu yere bakıyor gülmemek için kendini zor tutuyor.Baktım hafif gülümsüyor kahkağayı bastım.Dün de bir tartışmada baya dalga geçtim.Ve şunu farkettim bu kızla güzel olduğu için hiç dalga geçmemişler neredeyse bu bana derslerde bakmaya başladı.Arada vücüduma dokunuyor.Sonraki adımlarda neler önerirsiniz.

  1. Bu kıza da yürümeyen bizden değildir 😀

   Şimdi sınıf içinde yürüme tabii. Klasik olarak sınıf dışında git konuş ve konuşma sonunda kız feminen davranıp ilgili ise beraber dışarda bir şeyler yapmaya davet et.

    1. Hocam en son yorumundaki son soruna benim verdiğim cevap belli. Bir bölgede istediği kaynaklar olmayan bir erkeğin yapabileceği tek şey göç etmektir. Yüzbinlerce yıldır atalarımızın yaptığı ve kaynağı aşırı kıt yerde yaşamaya tek alternatif budur. Ama sen bu olamaz diyorsun. Benim bildiğim başka çözüm yok.

     Kadınlara karşı inanılmaz bir negatif birikmiş içinde. Bunun haklı sebepleri olabilir ama şu ana kadar kadınlarla ilgili görüşlerinde sergildiğin negatiflik, realiteden çok ama çok uzak. Kadınların çoğu alfa dul, kızlara saat sorsan ebeni sikerler falan gibi görüşlerin gerçek dışı. Bu gerçek dışılık ise sana zarar veriyor. Yer değiştiremiyorsun madem en azından bu aşırı negatiften kurtul.

     1. Neyse abi. Konum belirtmiştim. Ben ne kadar anlatsam da oradan gerçekdışı gibi görünecek. Yolunuz düşerse gelin, yerinde görün. Kadınlara negatif beslemek, dediğin gibi elimde olan bişey değil. Bunları gördüm ki, bunları söylüyorum. Neyse, saol yine de.

 8. Güncel raporlar… Cuma akşamı mail ile yollamıştım ama burda paylaşalım bari.
  1-Bir kitapçı önünde arkadaşımı bekliyordum. Dükkandan iki kız çıktı, birisiyle göz göze geldik, gitmek istedikleri yere hangi yoldan gideceklerini konuşuyorlardı. Yürümeye başladılar, kararsızlığımı yenip peşlerine düştüm, yaklaşık bir dakika sonra yanlarına geldim:
  -Kulak misafiri oldum, kesinlikle doğru tercih yaptınız. Burası daha kestirme bir yol.
  *şaşırmış bakışlar
  -Kitapçının önünde gördüm seni. Anlık olarak çok tatlı görünmüştün. Ben retired_pua (el uzatarak)
  *yolun kenarına kaçtılar
  2-İki kız mekan çıkışı saatlerinde selfie çekiyorlardı. Yanımda winggirl varken, arkalarına geçip
  -Hey ben de burdayım deyip kadraja girdim
  *noluyo be ?!
  -selfie ? biz de çıkmak istiyoruz
  *birbirilerine bakıp güldüler ama hızlı adımlarla uzaklaştılar
  3-iki kız otobüs durağında gitcekleri yeri ve otobüs numarısını tartışıyolar
  *Hey yabancılar, yardımcı olabilirm
  -yok sağol
  -yanlış yere binip kaybolmanızı istemem. Yardımsever ve iyi kalpli biriyim (kafamda hale isareti yapıyorum)
  *hihi.. sağol
  -(Hedefin gözlerine bakarak) sen yaramaz bir kıza benziyorsun. Yanındaki de eminim en iyi arkadaşın ama onun sevgilisinde gözün var senin.
  *ne diyon be ?!
  -ok.. sıkıcı olun. bye
  *(bana tuhaf tuhaf bakıyorlar ve biraz uzaklaşıyolar)
  4-yanımda bir kız ıslak mendil çıkardı.
  -hey ! (Kız durdu ve 5 sn göz kontağı kurdum)
  -woah … harika bir ıslak mendil . bir tane verirmisin ?
  *hayır! (suratı büküldü ve yola devam etti)
  5-sokakta kızılderililer müzik yapıyor. Snap atan iki kız var.
  -Hey ! Mahremiyetimi korumam lazım lütfen beni çekmeyin
  *hayırrr biz onları çekiyoruz
  -ah ! ben varken burda… kötü bir seçim.
  *sen de müzik yap seni de çekeriz
  -“ben yeterliyim” .. ajfajgfgadjfad
  *pekiiii
  -ben retired_pua. evlenelimmi ?
  *kshgshgkgdg
  -pardon bu sonraki adımdı. seni çekici buldum, tanımak isterim
  *yok olmaz
  -biliyorum . önce iki üç dakika naz yapıcaksın
  *hayır gerçekten olmaz. (arkadaşı da: hyrr hayatında birisi var!!)
  -bugün var, yarın yok. Napyırosunuz şu anda ? Oturup bir kahve içebiliriz.
  *hayır. (hızlanarak kaçtılar)
  6-Okulda yürüyorum yanımda bir kız yavaşladı ve üstünü düzeltti.
  -(@neym)dıng dıng. Biliyormusun özel bir yeteneğim var, benden hoşlanan kızları tespit edebiliyorum. Şu anda güçlü sinyaller aldım. Ben retired_pua (el uzatarak)
  *?!?!?!?!!?!
  -ah .. evet nadir bir özellik ama bu kadar da şaşırmanı beklemiyordum
  *pff (uzaklaştı)

  Bunların dışında yaklaşık 2 ayda 3 tane s-kapanışı yaptığım Tinder eşleşmelerim oldu. Bunların biriyle atıştıktan sonra (kesin şişmansın, tarzın rezil gibi şeyler söyledim) bir anda bu gece yalnız uyumak istemiyorum deyip gece evine çağırdı. Diğeri önce cevap vermedi sonra (Öldün galiba..rip) yazınca instagra dayım canım deyip lojitik sorularına başladı ve yarın için sözleştik, evine gittim. Diğeri iki üç mesaj sonra birşeyler içelim diye beni çağırdı, randevu boyunca beta normal arkadaş oyunu oynayabildim (kız beklediğimden güüzeldi). Tek yaptığım eşy arada göz göze uzun süre bakışmak oldu. Kız tuvalete gittikten sonra yanıma geldi ve fiziksel temas kurdu, hesbaı ödeyip beni eve götürdu. Benlik bir şey yoktu, burda zaten dtf kız çıktı.

  Tinder kızların 2 sini ruitne bağlasam bile içimde bir boşul ve tatminsizlik var. ” Muz mu havuç mu” açılışlarımlarımdan ayda ortalama yaklaşık 3 yeni kız çıkardığım yurtdışı yıllarımdan sonra inanılmaz bir ego yapmışım ve kendi ülkemde performansım çok kötü duruma geldi (göreceli olarak). Yeni arkadaşlara tavsiyem; içlerindeki boşluğu kız sikerek doldurmaya çalışmamaları, zira bu sadece anlık tatmin veriyor, bir nevi porno,mastürbasyon gibi.

  Bir de night game yaptım. 3 kız masasına giderek önce el sallayarak selamladım, hedefime fena dans etmiyorsun, bir de birlikte deneyelim dedim. Kız surat astı sadece, diğerleri de git der gibi el işareti yaptı. Bu sırada bodyguard lar gelip beni dışarı attılar. Dışarda konuşarak içeri tekrar girdim arkadaşlarımın yanına ama tabi bu sırada başka hareket yapmıcağıma falan söz verdim. Açıkçası çok koydu, bir daha nightgame denemedim ama gözlemledğim kadarıyla hiç kimse zaten cold approach yapmıyor türkiyede clublarda.

  Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi oyunlar…

  Ekleme: İki gün önce başka bir Tinder buluşmasını s-kapanış ile bitirdim. Buluşma süresince yine havadan sudan konuştum, fiziksel temas sıfır. Kalkınca sokakta havaya kaldırıp bir banka koydum ve öpüşmeye başladık. Ben bir şey demeden evine çağırdı 10 dk sonra.

  Ayrıca eve doğru giderken bir set açtım, önüne geçtim, durdurdum. elimi uzatıp ismimi söyledim ve kızla tanışmak istediğimi tatlı göründüğünü söyleyince “gerek yok, gerek yok” deyip kaçtı. Durduğunda tepkisi olumlu gibiydi halbuki.

  1. @retired_pua

   1-) “slut shaming” unuttun herhalde. 2 kız varken bir tanesine direkt açılış yapılmaz. Beklediğin cevap neydi ki? “aa öyle mi ihihi?” Demesi mi? Niyetini belli ETTİKTEN SONRA yapman gereken herhangi bir konudan diyalog yaratmaya çalışmak.

   Bu hatayı çok fazla kişi yapıyor. Gidip kıza diyor ki : “şurda bekliyordum, burda seni gördüm ” BURASI TAMAM, ondan sonra “beğendim-tatlı buldum-tarzın güzelmiş” tarzı bir şey diyor.

   Hatanın başladığı yer tam olarak BURASI İŞTE; ARDINDAN Bir diyalog açıp sohbet etmek için kızın İLTIFATINA “OLUMLU” CEVAP vermesini bekliyor.

   Onay arıyorsunuz, ezikçe bir davranış. Elini uzatıp “muhabbete var mısınız” demende yine aynı şekilde saçma bir davranış.

   Bir kızı beğendiğiniz için sizle konuşmasını beklemeyin, en can ALICI nokta şu ki KIZ SİZİ BEĞENSE, AKŞAM eve gidince SİZE KARŞILIK VERMEDIGI İÇİN KAHROLSA Bile kendini agırdan satmaya programli olmasi/namuslu kızı oynamak zorunda olması YÜZÜNDEN DOLAYI buyuk ihtimalle iltifatınıza OLUMLU CEVAP VERMEMEYİ seçecektir. Sekse giden yolda KADIN ERKEĞE YARDIMCI OLMUYOR. Böyle bir şey beklemeyin, olanlarda var, rahat davrananlarda var ancak biz olması gerekenden bahsediyoruz. Kadın sırf onu beğendiğiniz için sizle konuşmaz.

   Yapılması gereken niyetini belli ettikten sonra hemen bir diyalog-sohbet konusu açmaya çalışmak. “Ben retired pua” diyip el uzatmak yerine herhangi bir konu ortaya atıp, bir yerden bir şey çıkarıp yorum yapman, diyalog açman gerekiyor. Kız senin herhangi bir konudan açtığın diyaloğa dahil olunca kendini kaşar hissetmez, ama Onu BEĞENMENE karşılık konuştuğunu hissederse muhabbet esnasında hep bi “acaba basit mi görünüyorum” korkusu yaşar.

   Bu diyalog london daygame yazisindaki gibi kızın üstünde ki herhangi şeyden tahmin yürütülerek falan başlatılabilir. Doğru olan şu ki: AÇAÇAĞINIZ EN SAÇMA DİYALOG Bile “konuşmak için” onay beklemekten iyidir. Muhabbeti başlatma yükü erkektedir kızda değil, kız beğendiyse bile bunu itiraf etmez. Beğendiyse muhabbetinize dahil olur zaten.

   Ayrıca benim tavsiyem çoğunlukla kızla 1v1 atmak. Yanında arkadaşı falan olunca muhabbet konusu bollaşıyor fakat slut shaming den dolayı BAMBAŞKA bir oyun oynamanız gerekiyor kızlara “basit gözukme” korkusunu yaşatmamak için.

   2-) Bir kızın çerçevesine nasıl girilir canlı örneği burada işte, bakınız:

   “*noluyo be ?!
   -selfie ? biz de çıkmak istiyoruz”

   OYUN BİTTİ! Bitmiş zaten uzaklaşmış kızlar. Noluyo be shit testine AÇIKLAMA YAPARAK CEVAP VERMİŞSİN. Ne olur şu açıklama yapma aliskanligindan vazgeçin. Birine AÇIKLAMA YAPIYORSANIZ %100 İHTIMALLE ONLA OLUŞACAK HERHANGI BIR DURUMDAN DOLAYI KORKTUĞUNUZ içindir. Duygusal güçsüzluk-eksik dominantlik göstergesidir. KIZLARA AÇIKLAMA YAPMAYIN.

   Vermen gereken cevap:

   – Fotoya gelecek like sayısını arttırmak istedim

   Gayet sakin bir ses tonu ve hafif piç gülüşüyle bu söylenmeli. Bu AÇIKLAMA CİDDİ değil, troll. Kızı ciddiye almiyorsunuz, “noluyo be!” Sözünün baskısı altında eriyip,korkup Babaniza yaptiginiz gibi açıklama yapmıyosunuz, taşağa alıyosunuz. Muhabbet devam edebilirdi belki bu aşamadan sonra ancak AÇIKLAMA YAPTIĞIN ANDA HEM KONUŞACAK Bir şey KALMAZ, HEM BOYUN EĞMİŞ OLURSUN, HEM Duygusal güçsüz gözükürsün. Gerçek cevabı söylememeliydin. Kızın çerçevesine girmişsin.

   3-) Bak yine onay bekliyorsun kanks. ŞUNU BEYNİNE KAZI:

   – KIZ ONLA MUHABBET ETMEN İÇİN SANA FIRSAT YARATMAYACAK, TAM TERSİNE SENLE MUHABBET OLMAMASI İÇİN ÇABA GÖSTERECEK. Bunu her erkeğin anlaması lazim. KIZLARI İSTİYORSANIZ, KONUŞMAK İSTIYORSANIZ GİDİN VE KONUŞUN. Öncesinden bir bahane sunsaniz bile SUNDUKTAN Hemen sonra MUHABBETE DEVAM EDİN. Kız size “onay vermemeye” PROGRAMLI. SİZI Begense de beğenmese de SOĞUK DAVRANIP PÜSKÜRTMEK için çaba gösterecek. ONAY BEKLERSENIZ EVET/HAYIR CEVABI BEKLERSENIZ BU PÜSKURTME FIRSATINI ONA VERIRSINIZ ve nereseyse içgüdusel olarak HAYIR DERLER. BU DİRENCİ ANCAK RAHATLIĞINLA KIRABİLİRSİN. KIZA YÜRÜDÜĞÜN İLK 1-2 DAKİKA SOĞUK DAVRANIŞLARA MARUZ KALABILIRSIN. Bu çerçeve savaşıdır, senin çerçeven muhabbet etmek isteyen GÜLERYÜZLÜ erkek, o ise soğuk kız. Ne zaman kız da kıkırdamaya başlayıp muhabbete katıldı (muhtemelen 1-2 dakika sonra olur) ARTIK KONUŞMA senin çerçevendedir. Bu olduğu an bilin ki kız sizden hoşlanmaya başladı ve bu uzun süre olmazsa hata yapıyorsunuz.

   Yardimci olmak istedin diye sana “aa tamam gel ol” demelerini bekleme. KIZA KENDİLERINI KAŞAR Hissetmesi için BAHANE VERME.

   Ne yapmaliydin? Direk olarak OTOBÜS muhabbetine dalmalıydın “ya bende şuna biniyorum hep böyle vesaire” İnan bana muhabbete dahil olacaklardı. ASIL AMAÇ NE? KIZLARI ETKİLEMEN! Fakat Konuşulan konu itibariyle bu niyetin asla belli değil. Bu niyetin belli olmadığı için KIZLAR konuşmaya katiliyorlar, Yabani gibi gözükürler yoksa! Tam tersine kendilerine birden bire yardımcı olan adami tersledikleri için kötü hissederler. Ama onay beklediğin an YÜRÜME isteğini açık ediyorsun, cevap verirlerse kaşar hissedecekler. Benim dediğimde ise cevap vermezlerse kötü hissedecekler. Kizlarla bir şekilde muhabbet oluşturman lazım ve ikinci yol daha mantıklı.

   Olursa ve işler ilerlerse kızların ilişkinize uyduracağı mantıksal kılıfı söyliyim sana :

   – ya çok yardimsever biriydi kulak misafiri olmuş hemen atladi konuştuk. Daha sonra BİRDEN BİRE MUHABBET EĞLENCELI HALE GELDİ VE BİR ANDA TANIŞMIŞ OLDUK, Kişisel muhabbete döndü.

   Her şey BİR ANDA OLACAK. Niyetini belli etmeden sinsice yaklaşıp bir anda otobüs konusundan konuyu kişisel muhabbete “ee nerde oturuyorsunuz ” falan çekeceksin. Muhabbette biraz esprili olup kızlari güldurmek önemli. Bu rahatlik ve sosyal değer göstergesidir. Daha sonra numarasini/numaralarını alırsın iş biter.

   Numaralarını da şu şekilde istememek lazım bence:

   – etkilendim karakterinden, numaranı versene sohbete devam ederiz.

   Ya inanın Burak özcivit gibi olsanız bile kız %60 HAYIR DER. ONA OLAYLARIN “SEKSE” Doğru gittiginin, “ondan etkilendiginizin” duygularinizin sinyalini vermeyin, yakmayın.

   Saçma bir bahane sunun. Bakın şu şekilde numara istemek bile daha mantiklidir:

   – “salladığınızBiDurakİsmi” ya şuradan geçecek mi acaba bu otobüs? Veya buna BENZER BİR BAHANE ATIN. E5’de trafik nasıl acaba işim varda falan diyin. Sunun saçma sik bir bahane. Ardından numarani versene ya bu bilgiyi (ogrenmek istediğiniz yalandan cevap) verirsin bana DİYİN. BAKIN AMAÇ KIZIN Bilgi vermesi. Kız mantiksal çerçeve de “o yardimci oldu, bende trafik durumunu söylemek icin no mu verdim” diye düşünüyor. “O beni sikmek istiyo, bende no verdim” diye düşünmüyor. EĞER WHATSAPPDAN işler ilerler; sohbet ilerler ise KIZ AÇISINDAN BU “BİR ANDA OLDU” OLARAK YORUMLANACAK! “Amacimiz o değildi birden muhabbet ilerledi tesadüf işte :))” İŞTE BUNU DİYECEK.

   Kıza saçma da olsa bir bahane verin, Bahaneyi kabul edip numara veriyorsa ve dediginizi YAPIYORSA BU ÇOK YARDIMSEVER bir kız olduğu için değil, icgudusel bicimde sizden ve çercevenizden etkilendigi icindir. Ancak basit gözukmemek için BUNU KENDİNE BILE ZOR ITIRAF EDER. Bırakin arkilerine veya size yani…

   Yapman gereken direk muhabbete atlamak otobusler hakkında konuşmak, biraz esprili olmak ve eglenceli bir diyalog olmasını sağlamak, ardından sikten bir bahane sunup “bilgi alma” amaçlı begendiginin numarasını almak. Burda slut shaming de devre dışı kalıyor. Kız , diger kiz arkadasina “amacım yardimci olmak” diye açıklıyor numarasini vermesinin sebebini. “Off knk 10 saniyede etkilendim resmen , vericem ona” diye SEKSİ KOLAY Dagitan kiz imajiyla açıklamıyor. ARADAKI FARK BU. Siz bir bahane sunarsaniz sadece işinizi RAHAT/KOLAY YAPARSINIZ SAPIK OLARAK DA gözukmezsiniz, kizlarda kaşar hissetmez. Whatsappa geçene kadar İKİ TANE MASKE TAKARSINIZ, özele gectiginiz an, birbirinize güvendiginiz an itiraf edersiniz etkilendiğinizi. İNANIN BANA KIZLAR SİZE GUVENIRSE ASIL Sebebinin sizden etkilenmeleri olduğunu sonradan söylerler.

   Neyse, anlaşılan o ki kısa yorum atamıyorum ben bro. Halletmem gereken önemli bir iş var daha sonra kaldığım yerden/maddeden devam edeceğim yorumlamaya.

   Bu arada CESARETİN ve icraatin için TEBRİKLER.

   1. @retired_pua , BÖLÜM 2… Yorumlamaya DEVAM.

    4-) Bak yine DAVRANIŞ MEKANİZMAN AYNI. (Onay beklemek, cevabi evet-hayır şeklinde olan bir soru yöneltmek)

    + Hey!
    + Islak mendilin cok guzel verir misin?
    Kiz: Hayır
    (Yola devam ediyor)

    Şimdi SENİN BURDA DÜŞÜNCEN ŞU. Onla MUHABBETE GİRMEK için önce bir YOKLUYORSUN, mesela burada ıslak mendil verse şu şekilde düşünecektin:

    – aa verdi tamam xd. Şimdi konuyu uzatmam lazım.

    Aldığın onaydan sonra MUHABBETİ GÖĞÜSLEMEYE çalışıyorsun, BU DAVRANIŞ DOMİNANTLIK içermiyor, duygusal güç(cesaret değil korkaklik yansitiyor) yansıtmıyor. Onay bekleyen erkek kızı tiksindiriyor.

    Kızlar karşısında KENDİLERİNE GÜVENEN, KENDİSİNI TAVLAYACAĞI KONUSUNDA EMİN OLAN HATTA BU İSTEĞİNDE BIRAZDA ISRARCI OLAN,CÜRRETKÂR Bir erkek modeli görmek istiyorlar. Johnny DeLusion güzel bir twiti var yine:

    – “Sen kendine güvendiğin için O SANA GÜVENİYOR.”

    Kız erkeğe GÜVENEBİLMEK İSTİYOR.

    Doğrudan bir diyaloğa girmemek, öncesinde bir yeşil ışık-onay bekleyerek yaklaşmak güvensizlik belirtisidir. Bu yaptığın kendine güvensiz davranış, onun da SANA GÜVENMEMESİNE neden oluyor.

    Yeni tanışacağınız kızlar size HAYIR demeye programlı hareket ederler. Peki hangi sorulara? Cevapladiktan sonra “bu kesin bana vericek”, “aha iş atıyo” diye DÜŞÜNMEYE BAŞLAYACAĞINIZ sorulara. Kızlar size KENDİ DEĞERİNİ Yüksek göstermek adına bedenini oldukça zor sunan -seksi zor dağıtan bir kız modeli olarak gözükmek istiyorlar. Aslında bu bir TEST. ERKEK ADAM onun maskülin-kendine güvenen erkeklerden hoşlandığını, onlarla deli gibi seks yapmak istediğini iyi bildiği için Kizın SOĞUK ÇERÇEVESİNE göre hareket etmez. Özgüvenli-güleryüzlü davranmaya devam ederse soğuk çerçevenin bir anda kendi çerçevesine dönüşeceğini bilir, BU DİRENCİ KIRMAK erkeğin biraz ısrarcılığının ve duygusal gücünün-saglam cercevesinin elinde. Erkek adam kadinlari tanıdığı için onlara Kötü hissettirmeyecek yoldan yaklaşır ve DİRENCİ bildiği için biraz ısrarcı davranır.

    Burada kızın sana ıslak mendil vermemesinin sebebi SENİ CİNSEL EŞ olarak görmüş olması, ona yürüdüğünü çakmasi. Öncesinde 5 saniye sessiz bakış ile ilgini belli etmişsin, kızla sessiz biçimde gözgöze bakmak cinsel gerilimi tırmandıran bir hareket. Bu güzel bir hareket. Ancak BU HAREKETTEN SONRA ACEMİCE “EVET-HAYIR” Cevabı içeren bi soru sorman KIZI ÜZMÜŞ resmen alfa çıkmadı diye, acemi ve tecrübesizce bi hareket. Tecrübeli erkek KIZIN ZORU OYNAMAYA PROGRAMLANDIĞI Bildiği için kıza “evet derse iş attığını hissedeceği” SORULAR SORMAZ. Kız, MUHABBETİ AÇMANIZ için size YARDIM ETMEYECEK. ÇÜNKÜ KARŞISINDA biraz cürretkâr ve direk muhabbeti başlatacak sosyal değere-cesarete sahip erkek görmek istiyorlar. Özünde istedikleri adam hepsinin bu. Çünkü bu adam SOSYAL kuralları ESNETİYOR,Büküyor. Kendi çıkarına göre kural koyuyor, bunu ancak bir alfa yapar.

    Onay bekleyen düşünce yapısının içinde asıl yatan şey şu:

    – “Kızla muhabbete girmeden önce bir iltifat edip olumlu tepki bekliyim veya herhangi bir olumlu tepki aldıktan sonra muhabbet açiyim. Önce kıza bir soru sorayım-bir şey isteyeyim; kız da o arada şöyle dış görünüşüme-beden dilime-tipime baksın bi beğenirse olumlu tepki verir zaten bende ona göre nextlerim veya kalırım.”

    Evet, asıl düşünce YAPISI öncesinde KIZA BİR KENDİNİ Göstermek ve “kızın sizi beğenip,onay verip vermemesini” beklemek. Bu hareket DUYGUSAL OLARAK GÜÇLÜ bir erkek olduğunuzu yansıtmıyor(cesaretsiz) ve ayrıca “Ben yeterliyim” içsel oyununa aykırı bir hareket. O kızın senle muhabbete girmesi için öncesinde sana şöyle bir bakmasina, dış görünüşüne göre karar vermesine falan gerek yok. Sen ona DİREKT MUHABBET AÇARAK EN BÜYUK DEĞERE SAHIP OLDUGUNU GÖSTERİYORSUN, YANİ DUYGUSAL GÜCE. Bu görünüşünden-yakisikliligini begenip begenmemesinden 200 kat daha önemli ve etkili. Ayrıca “sadece erkek olduğun için onla konuşmaya-ciftlesmeye hakkin var.” Senin sesin erkek sesi, dış görünüşüne baktığında kız “erkek” olduğunu anlıyor değil mi? OKEY! O hâlde çiftleşebilirsiniz. Muhabbete girmen için onay beklemene gerek yok, yeterlisin. Çünkü ERKEKSİN. Çünkü erkek-kadın birlikte olmak icin yaratılmış. Başında “zengin-fakir-yakisikli” sıfatlari yok. Sadece erkek ve kadin. Direk bir konudan giriş yapıp sanki tanışıyormuş gibi konuşmaya devam edeceksin, bu üstteki düşün ce yapılarına sahip oldugunun göstergesi. Görünüşünü SİKLEMEDEN, kızın gorunus hakkında ne dusunecegini önemsemeden sadece erkek olduğun için muhabbet acma cesaretini gösteriyorsun..

    Direk muhabbet açmak inan bana SOSYAL DEĞER göstergesidir. Kızın beynine giden sinyaller şunlar:

    – oha hiç soru sormadan doğrudan gelip benle konuşabiliyor. Onay beklemiyor. Sanırım şuana kadar her yaklaştığı kişi olumlu tepki verdiği için RED nedir bilmiyor adam. Acaba ünlü biri falan mı? Nasıl böyle cesaretli davranabiliyor ki?

    Direk olarak kızda gizem oluşturursunuz, onay beklemeyen bu erkeğin sırrını merak ettikleri için muhabbete girerler genelde. Maskülin bir hareket bu.

    Umarım anlaşılıyorum. Teorik bilgi yeter bu kadar. Sözün özü ne diyecektin? Ne demeliydin?

    – Şu ıslak mendili inanır mısın her markette arıyorum. Şirin bi yeğenim var tombul yanakları kıpkırmızı domates gibi 🙂 Bunun kokusunu çok seviyor.

    Bak direk bir diyalog. Küçük kardeşininin olup olmamasının bir önemi yok. Sallayabilirsin, daha sonra kızı elde ettiğinde salladigini söyleyince gülümseyerek karşılayacaktır. Veya o ıslak mendil ile ilgili YALANDAN BİR MARKET ANISI, BİR HİKAYE UYDURABİLİRSİN.

    – Lisede bizim sınıfta biri ıslak mendil açınca direk saldırır alırdık hepsini. Sen yanımda yapınca bir an mendili avuçlayıp alıp kaçasım geldi anılar canlandı gözümde 😀 Eminim sizin sınıfta da oluyodur bu.

    Al bak yine bir diyalog, kız muhabbete katılmazsa zaten işi falan vardır siktir edin, muhabbete katılırsa hayırlı olsun.

    Kız muhabbete katıldığı için kendini kaşar hissetmeyecek, çünkü konuşulan konu itibariyle aranızda en ufak bir “etkileşim” yok. SENİ SAPIK DİYE DAMGALAYAMAZ. örneğin muhabbet açmandan rahatsız olduysa gidip polise, sosyal medyaya şunu mu diyecek? “Ya lise anısından bahsetti. Tacizci pezevenk, lise anısını anlatıyor.” Bunu diyebilir mi? Diyemez. Niyetin gizli. Muhtemelen gelen tepkiler “arkadaş canlısı bir herif. Neden herkesi kendinizi sikmek istiyor gibi algılıyosunuz kezbanlar?” BU SEKIL TEPKİ ALACAKTIR KIZ EĞER Öyle bir bok yerse, YİYEMEZ! Feminikse bile ona malzeme vermiyorsunuz. Kıza yürudugunuzu ikinizde biliyorsunuz fakat konusulan konu itibariyle kız senle konuştuğu için “arkadaş canlısı” hissediyor. Eğer doğrudan niyetin belli yaklaşıp evet-hayır sorusu sorarsan “ya evet dediğim için şuanda konuşuyoruz. Acaba basit-kaşar kız imaji mi yansitiyorum” stresi hisseder. Doğrudan herhangi bir konudan muhabbete girererek ONA BU STRESSİ USTALIGIN ILE HISSETTİRMİYORSUN!

    Kızın senle konuşmak için mantıksal çerçeve de bir bahanesi var “ıslak mendil konusunu konuşuyoruz, arkadaş canlısı bir herif ile” Eğer burdan konular ilerler ise bu BİR ANDA olmuş olucak. Kızın ilişki başlangiciniza uyduracağı mantıksal kılıf şu, arkadaslarina boyle anlatacak : “öyle kısa bi anısını anlattı elimde ıslak mendil görunce. Bende gülerek karşılık verdim biraz sohbet ettik eskiler hakkında. Daha sonra onu beğendigimi fark ettim ve ilişkimiz ilerledi.”

    Arkadaşlarına şu şekilde anlatacağı bir ilişki başlangıcı kıza kendini kötü hissettirir. “Ya hiç tanimadigim adamin birisi birden geldi beğendigini söyledi. Bende karşılık verdim öyle sonra sevgili olduk.” Bu resmen diğer kızlara “yolda gördüğüyle çıkıyor” şeklinde bir dedikodu malzemesi vermektir. Bir betayla çıktığı için kızin değeri düşer. Halbuki üstteki hikâyede direk muhabbet açan adamın değeri yüksek olduğu için kimse onla çıkmasını yargılamıyor.

    Eğer bir anı UYDURMA da, Konuşma da , HAZIR CEVAP OLMADA PROBLEMİNİZ varsa tavsiyem HARUN D.’nin “kızlarla konuşma kılavuzu” kitabindaki egzersizleri uygulayın. Bakın kesinlikle işe yarıyor. Orada ki egzersizleri canlı yayın sunucuları da yapıyor %99. Muhabbeti sürekli devam ettirmek, “ıslak mendil” , “kibrit ” hiç fark etmiyor. Herhangi bir nesneden. Hatta herhangi bir harften bile BİR KONU YARATMANIZI, BİR ANI ANLATMANIZI sağlayacak egzersizler bulunduruyor o kitap. İsteyene özelden verebilirim zaten şuan satışta yok. Kesinlikle konuşma ve iletişim becerilerinizi geliştirecektir, muhabbet acarken zorlanmayacaksıniz o kitaba çalışırsanız. İstiyorsan söyle ulaştırırım sana linki herhangi bir mecradan.

    Neyse. Direk diyalog açmalıydin burda özetle. Kız muhabbete devam etmezse yapacak bir şey yok NEXT. Ederse zaten iş sana kalıyor.

    (Yorum uzun oldu. Bu yorumun yanitindan bölüm 3 ile devam edicem.)

 9. @retired_pua. Bölüm 3..

  5-) Çok af edersin, kuralların amına koymuşsun be kardeşim.

  Şöyle kopyaliyim bi yazdıklarını:

  – “sokakta kızılderililer müzik yapıyor. Snap atan iki kız var.
  -Hey ! Mahremiyetimi korumam lazım lütfen beni çekmeyin
  *hayırrr biz onları çekiyoruz
  -ah ! ben varken burda… kötü bir seçim.
  *sen de müzik yap seni de çekeriz
  -pardon bu sonraki adımdı. seni çekici buldum, tanımak isterim
  *yok olmaz
  -biliyorum . önce iki üç dakika naz yapıcaksın
  *hayır gerçekten olmaz. (arkadaşı da: hyrr hayatında birisi var!!)
  -bugün var, yarın yok. Napyırosunuz şu anda ? Oturup bir kahve içebiliriz.
  *hayır. (hızlanarak kaçtılar)”

  Öncelikle AÇILIŞIN GÜZEL VE muhabbetin ilerlemesi için sana top da atmışlar, “sen de müzik yap senide çekeriz ” diyerek. Burada “oho.. bunlar ne ki. ben 5 müzik aletini birden çalabiliyorum. Darbuka+flüt+piyano+saz getirin yapayım” falan diyilebilirdi. Eğlenceli bir cevap, konuyu kesmez. Verecekleri cevaptan muhabbet uzatılır trolleyerek.

  Ama sen bunu veya bu tarz bir şey yapmak yerine kızlar 2 kişiyken tutup birine “çekici buldum tanimak isterim” demissin. Olum NİYETINI BELLI ETMEN İÇİN ONLA MUHABBET ETMEN YETERLİ. Sözlü dile getirmene gerek YOK. Çekici buldum tanimak isterim diyince SENDEN OTOMATİK ETKİLENMEYECEK veya “TAMAM” derse bile, dedikten sonra edeceğiniz muhabbet yine üstte yazdığıma benzer olmazsa, sıkıcı-mantıksal bir muhabbet geçerse, testlerden kalırsan yine senden etkilenmeyecek. Mantıksal yürümüyor iş. Muhabbet ediyorsanız etkileme şansın zaten var, “çekici buldum” demesen de var. Demen bir şey değiştirmiyor. NİYETİN Zaten belli. Onla iletişim kurman yeterli ilgini göstermek için. Bunu neden programlanmis robot gibi söyledin ki burada? Muhabbeti uzatman gerekirdi bunu demen yerine.

  Ayrıca,

  Bak kardeşim. “Slut shaming” iyi öğren. İki tane kız varken birine direkt AÇILIŞ YAAAPIIIILAAAMAAAZ. O kız sırf yanında ki kankasına malzeme vermemek için yakışıklı olsan bile seni reddetme ihtimali artar. Ortada grup varsa yine bir diyalog açacaksın ve eğlenceli bir sohbet edilecek. “Barda gece oyunu” diye bi post var Mahmut Abi yazmıştı mystery method mu ne okumadım ben onu bilmiyorum da gayet güzeldi ona bir göz at. Kısaca önce beğendiğin kıza grup içinde daha az ilgi veriyordun,sonra başbaşa bi yere falan çekip hallediyordun işini. Beraber wc gitme bahanesi falan. Veya dondurma alma cart curt.

  Üstte 50 MİLYON defa yazdığım üzere KADINLAR SEKSE GİDEN YOLDA ERKEĞE YARDIMCI OLMAZ. Burada sekse giden yolun başlangıcı “oturup kahve içip tanışmak” ve sen bunun için “evet-hayir” şeklinde soru soruyorsun. O KIZLARLA HER ERKEK KAHVE ICMEK İSTER ZATEN. Senin bunu dillendirmekten başka farkın yok kizlarin seni seçmesi için.

  Bir kiza YÜRÜYORSAN DUYGUSAL GÜCÜNÜ sergilemek zorundasin, bunun için yürünür kıza. Bir şey teklif edip, soru sormak için değil.

  Burda o siktiğim kızılderilileri SANA NİMET RESMEN. Ordan 4. Maddede dediğim gibi bir diyalog açıp doğrudan kızlarla konuşmaya başlamalıydin.

  Bu diyalog acemice: “yaa çok güzel yapıyolar ehehe” olmamalı. Ama BU OLSA Bile ŞU YAPTIKLARINDAN iyidir. Bu neden olmamalı çünkü dediğim gibi fazla acemice ve niyet çok belli.

  – “Bak şu çalan anadolunun ciğerinden gopmuş bağlama ustası hakkı dede olsa snap atmazdınız. Kızılderililere destek full..”

  Böyle sataşmalı bi giriş iyi olabilirdi ancak acemiler genelde bu tarz giriş yapınca kız karşılık veriyor ve sonra kızı yaptığı hareketten ötürü kötü göstermeye falan çalışıyor, tartışmaya evriliyor konu. Biz ses tonumuzla makara yaptığımızı belli etmeliyiz ve sataşmanın dozunu kaçırmamalıyız.

  Veya kizilderililer hakkında genel kültürün falan varsa ordan bir şeyler çıkarabilirdin bunlar böyle şöyle diye. Bilmiyorsan bile sallamasyon yapılabilir,sallamasyonun ustasi olmak için Harun D.’nin bahsettiğim kitabini herkesin okuması lazım.

  Amaç diyalog oluşturmak ve devam ettirmek. MUHABBETİN DEVAMININ GELME KARARINI KIZA VERDİRMEYİN. yöneten siz olun, siz muhabbet açtınız ve konuşacaklar. Neticede amaçları dışarı da eğlenmek, sizde eğlenmek istiyorsunuz ve yeni insanlarla tanışmak büyük bir heyecan-eğlence kaynağı.

  Bir diyalog olursa mutlaka shit test gelecektir, bunlari geçerseniz etkilenme başlar. Kızlarin duygularını yönetirseniz (güldürun,heyecanlandirin) etkilenme BAŞLAR. Kiz sizin duygulari verdiği cevaplarla yönetiyorsa etkilenme başlamaz. Diyalogun kuralları bunlar. Kim duygulari yönetiyorsa KONUŞMA ONUN ÇERÇEVESİNDEDİR. ve etkilenme saglanmasi için konuşmanin erkeğin çerçevesinde olması gerek. Çünkü kızlarin ETKİlendiği şey bu. SAĞLAM ÇERCEVE ve duygulari harekete geçiren erkek. Bir abaza kızda duygu harekete gecirmez. Kız eger abazaya cevap verirse abaza mutlu olur. Kim kimin duyguyu harekete geçirdi? KIZ onu mutlu etti. Ee konuşma kizin yönetimi ve çercevesinde. Halbuki abazamız direkt bi konu açıp oradan kizi şaşırtsa-heyecanlandirsa vesaire erkeğin çerçevesi hakim olacak konusmaya. Ilk adim bu olmalı. Onay bekleyip yönetimi kızın eline veren bir giriş olmamalı, bu olursa kız bu girişi kapar zaten namuslu numarası ayağına.

  Diyalog oluşturmak olsun bundan sonra hedefin. Gelen bir diyalog olsaydi orada gelen shit testler olurdu ve onlara verdigin cevaplari tartisiyorduk suanda ama HER YÜRÜMEDE AYNI HATAYI YAPIP ONAY beklediğin için hiçbiri ilerlememiş.

  (Her yorum uzuyo kabul etmiyo karakter siniri amk. Neyse Bölüm 4 altta)

  1. @retired_pua YENI SAHA RAPORU DEGERLENDIRMESI, BÖLÜM 4…

   6-) Gelelim benim yap dediğim yürümeye 😀 Şöyle bir kopyaliyim yaptiklarini atlamiyim bi yer :

   – “6- Okulda yürüyorum yanımda bir kız yavaşladı ve üstünü düzeltti.
   -(@neym)dıng dıng. Biliyormusun özel bir yeteneğim var, benden hoşlanan kızları tespit edebiliyorum. Şu anda güçlü sinyaller aldım. Ben retired_pua (el uzatarak)
   *?!?!?!?!!?!
   -ah .. evet nadir bir özellik ama bu kadar da şaşırmanı beklemiyordum
   *pff (uzaklaştı)”

   Sana el uzatıp adını söyle dememiştim 😀 Bu tarz duygusal reaksiyon uyandıracak bir girişten sonra birden bire MANTIKSAL BİR HAMLE OLAN TOKALAŞARAK İSIMLERIN SÖYLENDİĞİ TANIŞMA HAMLESİNİ yapman kızın devrelerini yakmış resmen.

   Mümkünse bir kız sormayana KADAR NE ADINI , NE işini ne de başka bir şeyini söyle. Kız sorunca da trolle, cevap verme ve canin istediginde söyle ya da HEP TROLLEMEYE DEVAM ET. Adın niye retired_pua olsun ki amina koyim? “Uvuveve osas” olsun, “cabbar” olsun. Adı “retired_pua” olan bir ton insan vardır zaten. Onuda geçtim KIZIN ADINI BİLMESİ SENCE SENDEN ETKİLENMESINE SEBEP OLACAK MI? ADINI öğrendikten sonra KIZ SADECE YENİ BİR BİLGİ ÖĞRENİYOR. AZMIYOR,GÜLMÜYOR, DUYGUSAL REAKSİYON VEREMEZ ADINA . Adını-işini vesaire söylemen kızın cinsel cekimini UYANDIRMAK KONUSUNDA Bir SİKE yaramaz, yaramayacak. Bunu her erkeğin anlaması lazim.

   Bir kıza yurudugumuz anda kizin merak ettiği şey BIZIM DUYGUSAL OLARAK NE KADAR GÜÇLÜ Bir erkek olduğumuzdur, ne kadar dominant-maskülin olduğumuzdur. ADIMIZ-işimiz değildir. Kız duygusal güçlü olup olmamamız dan, yönetme(dominant) gücune sahip olup olmamamizdan etkilenecek. Kiza bunlari yansitmamiz lazim, adimizi söylememiz lazım DEĞİL.

   Adını bir beta da söyler, sen de söylersin aranızda bir fark yok. MANTIKSAL MUHABBETLERE GIRMEYIN.

   Bu girişi tavsiye etmemin sebebi KIZDA BİR DUYGUSAL REAKSİYON UYANDIRMASI VE KONUŞMANIN ÇERÇEVEMİZ ALTINDA OLMASI.

   Kız şaşiracak tabiki böyle bir şey dendiği için. Ancak zaten amacimiz duygusal reaksiyon.

   İkinci cevabın şu olacaktı:

   “(Kafani hafif salla) Aa bak şuan gelen sinyaller artıyor. Fakat iyi gizliyorsun bravo. :D”

   Bunu dedikten sonra GÜLÜMSEYECEKSİN. Gülümsemek bulaşıcıdır. Bir kiza gülerek bakman bile KIZIN gülmesi için YETERLİ BİR SEBEPTİR. KIZ DA GÜLÜMSER ise BRAVO. ONU istediğin duygu durumuna soktun ve sadece 2 cümlede SOĞUK ÇERÇEVEYİ KIRARAK Konuşmayı kendi çerçeven altina ALDIN.(güleryüz-mutluluk)

   Bu cevap ile ayni çerçeveden devam ediyoruz. Bu kadar sasirmani beklemiyorum falan dediğin an AÇIKLAMA yapma saçmalığı ile aynı çerçeveye düşüyorsun. Kızın tepkisine göre “R” yapmış gibi oluyosun. Fakat benim dediğimde vites arttıriyoruz.

   Ayrıca “pff” diyip uzaklaşması falan. BUNLARI KIZLAR SİZİ HEP REDDETTİGİ için YAPMAZLAR!

   Savaş lordu hatun kaldirmak yazısıni okuyun. Orada denildiği gibi bazen Yüksek sosyal değerinizin altında ne yapacağını şaşırıyorlar, tek akillarina gelen uzaklaşmak OLUYOR.

   20-30 SANİYE ISRAR ETMEDEN BIRAKMAYIN hiçbir kızı. Bu süre ideal!

   Burda bahsettiğim ısrarcilik “hadi, lütfen konuşalım”değil. Bunu anliyosanız, akliniza gelen buysa zaten hiçbir dediğimi anlamamissinizdir amk. 100 defadır onay beklemeyin diyorum.

   Nasil israr edeceksiniz? Girişiniz veya diyaloğunuz HER NE İSE O KONUYU DAHA FAZLA Konuşacaksiniz ve kiza top atacaksiniz.

   Kız isinana kadar ERKEK DAHA ÇOK KONUŞUR.Kız etkilenmeye baslandigi an ALTIN ORANA UYMAK LAZIM. Daha çok kız, daha az erkek. Erkek İCRAAT,KIZ LAF. Kiz konusmaya basladigi an artik sizin amaciniz DAHA FAZLA KONUŞMAK DEGİL; DAHA FAZL FİZİKSEL TEMAS! amaciniz değişiyor. Konuşma ilk amaçti ve konuşursa bu ILK YEŞIL IŞIKTIR. Diyalog oluştuğu an YEŞİL IŞIKTA DURMAYIN, ilerleyin. İlk hedef EL-OMUZ-sarilma-yanaktan öpme gibi fiziksel temaslar.

   Neyse konu dağılmasın. Burada mesela “pff” diyip gitmesini izlemek yerine yaninda yürumeye devam edip ;

   “olağanüstü şeylere inanmıyorsun sanırım” ,

   “sende de şöyle bi görünmez olma özel gücü falan var bence”(sacma gelebilir ancak çerceve bozulmuyor. Ayrica eglenceli bir muhabbet. Siktirmeyin mantığı. ) ,

   “Senin özel güç de duyguları gizleyebilme sanırım? :D”

   Bu şekil biraz KOVALAYIN. CEVAP VERMESI için BAHANE VERİN ONA. Sizden Hoşlanmis ve konuşmak istiyor olabilir, ONA BU FIRSATI VERİN. Hemen bırakmayın. 20-30 SANİYE ISRAR iyidir konuşmaya DAVET için.

   Giden kızlarin hepsini izleme bundan sonra.

   7-) Nightgamene gelirsek. Bak yine “tacizci,sapık ” diye ilan edilebilecek bahaneler veriyorsun kızların eline. Üstüne bir de slut shaming’e aykırı hareket ediyorsun.

   Amaç MUHABBET AÇMAK OLMALI.

   Şu “muz mu havuç mu” sorusu bile güzel bir muhabbet. Seni MUZ-HAVUÇ Diye sordugundan dolayı kimse sapık falan diye yargılayamaz. Deli gömlegi üstünde , iyi giyimin varsa deli diye de yargilanamazsın.

   Sadece muhabbet acıyorsun ve dahil oluyorlar. Muhabbet esnasinda etkileme işini gerceklestiriyosun gelen testleri geçerek. Girişin-açılışın amacı budur.

   Yine slut shaminge aykiri hareket etmişsin. O KIZ KIVANÇ TATLITUG GIBI OLSAN BILE YANINDA 2 KIZ KANKASI VARKEN “HADI GEL DANS EDELIM” soruna “tamam hemen” diyip kucağına atlamaz.

   Olum niye etsin? Biraz mantıklı düşün. Kac milyon tane erkekte onla dans etmek istiyor, sende istiyorsun.

   Senin farkın ne ola ki?

   Kiz seni niye seçsin?

   İşi beden dili-gorunuse yıkıyosunuz heralde. Beden dilin maskülin ve görünüşün iyi olduğu icin mi seni seçsin?

   HAYIR.

   Beden dilinin iyi olmasi sadece KIZIN SENİ ERKEK OLARAK görmesini sağlar. Kambur durursan ciddiye bile alinmazsin. Ses tonunun kalin-gür çıkması da sadece erkek olarak görülmeyi sağlar. Ancak bunlar Tek başina seni secmesi icin yeterli özellik değil.

   Görunusun MUAZZAM ötesi olsa bile ETKİSI SADECE %10-20. FAZLASI DEGIL.

   Işin %80 lik bir duygusal güç YANSITMA KISMI VAR. Kiz bunu sende görürse SANA KENDINI SUNMAK isteyecek.

   Bunun için ise testlerini gectigini ve saglam cerceveni görmesi lazim.

   Bunun için bir muhabbet etmeniz lazim.

   Bunun için muhabbet AÇMAN LAZIM! Iste bu kisimda hata yapiyosun. Soru sorup-onay bekliyosun. Direk Muhabbet ac. Bir şey sor, bir sey anlatmaya başla. “Kadinlar mi cok yalan söyler, erkekler mi?” Bu klasik açılışı söyle olmadı. Amaç SAPIK gibi gorunmeden, bu bahaneyi kizlarin eline vermeden sadece MERAKLI biri oldugun bahanesini onlarin eline vererek bir konu açman.

   3 kizla birden konuşacaktin herhangi bi konu hakkinda(en çirkiniyle daha cok konusarak) daha sonra en begendigin o kiz illa ki wc gidecekti. Birden sende eşlik edecektin. Başbaşa halledecektin ona ilgini belli etme işini. Numarasini isteyecektin mesela. (Yaninda kiz arkadaslari yokken)

   En saçma diyalog açma girişimi bile onay beklemekten iyidir bunu unutma bro.

   Böyle işte işler. Ellerim kırıldı amk saat oldu yazalı mobildeyim zaten.

   Umarım faydalı olmuştur. Bence yapman gerekenlerin bir özetini çıkar veya bana hak verdigin noktaları,onlari tekrar et ve bundan sonra ona göre davran. Bir sonraki saha raporunun daha başarılı olmasi dileğiyle. Sen PUA’sin zaten yılma devam et her şey bir tecrubedir, yeni şeyler ogreniyorsun dememe gerek yok zaten bunu iyi bilirsin 😀

   Şu site daha hoşuma gidiyor bak böyle deneyimler paylasilinca. Ben şu açılışi yap diyorum yapip gelip basina (@neym) yazarak anlatiyosun olaylari. Ben yorumluyorum veya sen bana şunu yap dersin ben gider yaparim sen yorumlarsin. Her şey daha çok ekmek yemek için. Bu amac ugruna Yardimlastigimiz oyun ile saha raporlariyla dolu bi platform olmasi daha da güzelleştirecek burayı. Oyunun daha çok ustunde durulmasi gerektigini düşünüyorum, daha çok yürume olmasi gerektiğini. Cunku Daygame -nightgame vesaire kisaca sosyal cevresinin disina cikmayan adam TABAK SAYISINI ARTTIRMAKTA BAYAGI SIKINTI YAŞAR VE BUDA BOLLUK Zihniyetini kaybetmesine sebep olur. Konustugu sayılı kızlara daha fazla duygusal yatirim yapmasina ve oneitis e donusmesine sebep olur. Bunun TABAK CEVIRME, TABAK
   ICIN ISE Yürume-OYUN gerekli. Kisaca hedefteki zihniyetleri beslemek için oyun şart ve bu sitede ne kadar cok yapılırsa yazilar o kadar icsellestirilmis olur ve faydali hale gelir. Herkese sesleniyorum çıkıp oynayin amk.

   Ayrıca diyalog-muhabbette sıkıntı çekenler dediğim gibi Harun d’nin kizlarla konuşma kilavuzu kitabini paylaşabilirim istemeniz yeterli. Gerçekten güzel egzersizlerin bulunduğu bir kitap. Aslinda direk buraya koyabilirim sanirim. MAHMUT abi zaten adam piyasayı birakti sistesi kapali kitaplar satistan çıktı, her yerde paylasiliyor sıkıntı olmaz gibi ancak yinede sormak lazim sana.

   Finish. Kolay gelsin. OYUNA DEVAM.

   1. Birinde iyi adamı oyna derken diğerinde özel gücüm var benden hoşlanıyorsun de diyorsun 😀 Yanlış anlama dediklerinin hepsini kötüye yormuyorum yazının çoğu kısmı çok başarılı hatta pratikte idealsin. Harun D’nin kitabı da indirdim bakalım.

   2. Şu ana kadar bu platformda ki en çok ihtiyacım olan yazılardan bir tanesi bi yorumdu . Game pratiğinin bu kadar detaylı ve faydalı anlatıldığı bir yazı hatırlamıyorum.Kral olmuşşş.

    1. @Sydney,

     Teşekkürler. Bence de oyun ve saha raporu üzerine çok daha fazla odaklanılması lazım çünkü pratik-hareket olmadan bir bok gelişmez-değişmez ve burada da görev herkesin çıkıp oynamasına düşüyor.

     Kitabı upload ettim, veriyim… Raad ol Mahmut Abi harun d öleli çok oldu, diyalog kurmada-iletişimde sıkıntısı olan, ağzı laf yapamayan arkadaşlar bu kitapta ki egzersizleri uygularsalar sonuç alırlar. Alanı bizzat gördüm.

     http://s7.dosya.tc/server6/qp0dqg/kizlarla_konusma_kilavuzu.pdf.html

     @kayra, teşekkürler yorumun için fakat tam anlayamamışsın yazdıklarımı, bi üçlü daha retired’e cevap yazdım yine. Hepsini toplu oku ve parçaları birleştir. İyi yapmışsın indirmekle Harun D. İyi bir yazar. Keyfli okumalar.

 10. Neym hayvan gibi yazmışın, okudum ama hepsine tek tek cevap verecek konsantrasyonu bulamıyorum. Bir iki yerde, benim yaklaşımımı yanlış yorumluyorsun; örneğin ben hey yabancılar yardımcı olayım derken yardımsever davranmak istemiyorum zaten; eminim kızlar da yardım etmek istediğimi düşünmemişlerdir. 5 km öteden bile anlaşılır görsen (ya da duysan). Hee ama, evet, burda direk laf atan bir abaza konumundayım; yine de sekse hazır ve rahat bir kız olsa olumlu cevap alabilirdim.
  Bu kadar “onay beklememin” aslında birkaç sebebi var. Diyalog kurma konusunda kötüyüm, bu kısmı by-pass etmek istiyorum. Kimseyle sevgili olmak istemiyorum o yüzden arkadaş gibi, endirekt yaklaşmam bana birşey kazandıracak gibi değil. Ayrıca kendi penisimi gizleyerek bir giriş yapmanın doğal olmadığı belli; ben zaten muhabbet kurunca kızlar anlıyor niyetimi. Burda senin tavsiye ettiğin yöntem acaba gerçekten yüksek sosyal zeka ve sorumluluğu kızlardan alabilme kabiliyetini mi gösteriyor yoksa kendi cinselliğinden toplum baskısı yüzünden utanan erkek mi; bu konuda ben ikinciyi düşünüyorum.
  Ayrıca kız eğer seni onaylarsa; bu durumda yürüyüş dik bir yamaca tırmanış yerine, kızla el ele su kaydırağında kayma aktivitesine dönüşüyor. Hatta bazen bunu kızın arkadaşı arkadan iterek destekliyor. İlk 30 sn de alacağın bir olay, sekse giden yolda bir çok şeyi atlamanı sağlayabilir. Kızdan yatırım almış sayılıyor; bir nevi Tinder’a döndürüyorsunuz olayı. Evet olumlu geri dönme yüzde olarak çok daha düşük, senin dediğin kızların hayıra programlı olması, bu tür yaklaşımın erkeğin sorumluluğunda olması gibi nedenlerden dolayı.
  İndirekt açılış, cocky funnny, eğlenceli muhabbet, kılıfa uyan numara, text oyunu, lojistik, buluşma, eğlenceyi koruma, fiziksel temas, seks.
  Direkt açılış, onay, insta-date/pull (amacı açık bir şekilde numara alma-buluşma ayarlamak), seks.
  Benim yapmaya çalıştığım kincisi, evet, başarısızım. Ama kafama hala yatıyor. Burda kızın size neden onay vereceği konusu sıkıntılı. Kızın seks araması, risk sever bir kişiliği olması, hayatında heyecan istemesi, böyle birşeyin başına ilk defa geldiği için heyecanlanması, seni fiziksel olarak hoş bulması, zaman olarak uygun olması … çıkarabildiğim bir kaç değişken.

 11. – BÖLÜM I

  Selam, @retired_pua.

  Yazdığın şeyleri ele alalım:

  – “yine de sekse hazır ve rahat bir kız olsa olumlu cevap alabilirdim.”

  – “Kızın seks araması, risk sever bir kişiliği olması, hayatında heyecan istemesi, böyle birşeyin başına ilk defa geldiği için heyecanlanması, seni fiziksel olarak hoş bulması, zaman olarak uygun olması … çıkarabildiğim bir kaç değişken.”

  Bak, kafa yapın şu şekilde:

  – hiç karakterimi yansıtmayayım, direkt açılış yapayım o da bunu yapmamdan ve bunu derken ki özgüvenli ses tonumdan, duruşumdan, görünüşümden vesaire etkilenirse karşılık versin. İş tindera dönüşsün like-like benzeri. Sonra yatağa çok daha hızlı gidelim.

  Bak; KIZ SEKS İSTİYORSA,heyecan istiyorsa ve bu ihtiyacını Karşılayacaği erkeğe, onun dış görünüşüne bakarak karar verecek ise MUHTEMELEN SEN EN SON SIRADAKİ HERİFLERDEN biri olursun. (Aşırı yakışıklı ve kaslı değilsen, ki öyle olmadığını varsayıyorum)

  Neden?

  Bir erkek sadece seks arıyorsa EN GÜZEL KIZI bulamaz FAKAT bir kız sadece seks arıyorsa bulacağı minumum ERKEK bile kaslı-yakışıklı olabilir.

  Düşün, şu sosyal medyada ki iyi vücutlu gym farelerine bak veya yakışıklı erkeklere bak. Veya POPÜLER BİR erkeğe bile ortalama güzellikte bir kız seksi çıktığı bir fotoğrafı atıp; “sadece beni sikmeni istiyorum, seks yapmak istiyorum. Evinin adresini ver geleceğim” dediğini düşün.. Hangi erkek reddederki bu kızı???

  Aşırı çirkin olmadığı, bi deri bi kemik olmadığı, bakımsız-kıllı olmadığı sürece biz erkeklerin ÇOĞU için olay sadece seks ise sorun yok, siker geçeriz. Delik deliktir, kese kağıdı boşa mı demişler?

  Bizim seks yapmamız için kıza güvenmemize, karakterini görmemize vesaire gerek yok. Yolda yürürken bir kız bizi köşeye çekip götünü açıp önümüze domalıp, “hadi! Konuşma ve sik beni” derse sen ne yaparsın? Veya biz ne yaparız? Karakterini sikleyen olur mu acaba? İşimize bakar siker geçeriz.

  Bu sebeple önümüze domalan kızlara hayır falan demeyiz, yüzü çirkin olan bir kızın pembe bir vajinasi varsa yine sikeriz.

  Değinmek istediğim noktayı umarım anlıyorsun. Kısaca bir kız sekse müsaitse, seks arıyorsa ve bunu karşıdaki erkeğin karakterine bakmadan sadece “penisinin kalkıp kalkmadiğına, iyi vücutlu olup olmadığına” göre karar verecek ise ona iyi vücutlu ve penisi kalkan erkek ve onu sikecek erkek çok ! Eğer böyle bir amacı olsa yolda önünü kesen muhtemelen iyi vücutsuz biri onun seçeneği olmaz. İnstagram gibi bir nimet var elinde, orada üstte bahsettiğim şeyi yapsa BULACAĞI ERKEK %99 senden yakışıklı olur, bunu senle YAPMAZ. Çünkü olay eğer dış görünüş ve karşıdaki erkeğin kızlardan hoşlanıp-etkilenmesi gibi faktörlere bağlı ise bu faktörlere sahip olan ve senden DAHA İYİ görünüşlü erkekler mevcut ve hiçbiri kıza hayır demez, BUNLAR varken neden senle yapsın ki? ACIDIĞI için mi?

  Anlıyor musun? Eğer kız bunu istese zaten dediğim gibi yapardı. EĞER KIZLAR BU ŞEKİLDE SEKS YAPSA ŞUAN BÜTÜN KIZLARIN YAKIŞIKLI/PENİSİ KALKAN ERKEKLERLE ÇIKMASI, DIĞERLERINE HİÇ ŞANS VERMEMESİ Gerekirdi. Ancak durum böyle mi? Çıkıp dışarı iki turlarsan görürsün böyle olmadığını, ki biliyorsundur zaten.

  Bu sebeple OLAYI SADECE DIŞ GÖRÜNÜŞE YIKIP “beni beğendiysen seks yapabiliriz” şekline çevirirsen , DIŞ GÖRÜNÜŞ AÇISINDAN İYİ DEĞİLSEN (ki iyi olsan bile karakterin tırt ise elini sikersin) ANCAK ELİNİ Sikersin. Olay dış görünüş olsa dış görünüşü iyi olan ve onları çatır cutur sikecek YAKIŞIKLI ABAZA oranı da fazla BUNA %100 OLABILİRSIN. Bizzat böyle bir arkadaşım var. Tipi görsen ne kızlar sikiyor dersin fakat HAYIR, beceremiyor işi. Ve bu arkadaşım bile barda herhangi bir kıza ONAY BEKLEYEREK/YANLIŞ yürüdügünde/Slut Shaming’e aykırı davrandığında kızın HAVASINI ALIP geri dönüyor.

  Özetle; kızların SEKS seçiminde STRATEJISININ %90’ı karşisindaki erkeğin “duygusal güç +sadakat”ini görmesi, diğer %10’u erkeğin görünüşüdür.

  Bu böyle olmasaydı dediğim gibi kızlar sadece yakışıklı erkekler ile sikişirdi, veya hiç yakışıklı ABAZA OLMAZDI PİYASADA. Ama bugün elini siken bir çok kaslı gym faresi var.

  Yani, bu OLAY BÖYLE!

  Olay böyle ise, bu olaya göre hareket etmen gerek: “duygusal güç +sadakat” ikilisini göstermez isen BİR KIZIN SANA VERMEYECEĞİNİ Bilmen gerek!

  – onay beklemenin de DUYGUSAL GÜÇLE UZAKTAN YAKINDAN ALÂKASI YOK ise; ONAY BEKLEMEMELİSİN.

  Gelelim bu konuda ne dediğine:

  – ” Ayrıca kendi penisimi gizleyerek bir giriş yapmanın doğal olmadığı belli; ben zaten muhabbet kurunca kızlar anlıyor niyetimi. burda senin tavsiye ettiğin yöntem acaba gerçekten yüksek sosyal zeka ve sorumluluğu kızlardan alabilme kabiliyetini mi gösteriyor yoksa kendi cinselliğinden toplum baskısı yüzünden utanan erkek mi; bu konuda ben ikinciyi düşünüyorum.”

  Bakın şu “penisini belli etme, cinsel arzularından utanmama” olayını da abarttınız.

  Oğlum eger kızlar bunlardan etkilenseydi HERHANGİ ORTALAMA Güzellikte bir kızın instagram dm’sine girerseniz %80 ona doğrudan kalkmış penisini atan bir ABAZA görürsünüz, bu adama yüzün açık penisini at desen YİNE ATAR. Utanç sıfır, penis kalkıyor.. EEEE AMK? Sor bakayım kızlara etkileniyor mu bu siktiğim salaklarindan? Veya sor bakayım o erkeklere bu şekilde kaç kişi düşürüp seks yapmışlar ? Düşün bakayım penisi kalkan bu herifler NEDEN ABAZALAR?

  Veya yolda yürüyen kızlara laf atan kamyoncu dayı tipli barzoları düşün bakayım… Kızlar hangisine dönüp karşılık veriyor? Hiç şöyle bir ilişki başlangıcı hikayesi duydun mu:

  – ya yolda yürürken bana laf attı. “Sepsert ettin bee, çok etkilendim senden.” Dedi. Bende onun kadınlardan hoşlanmasina çok sevindim, penisinin kalktigini cesurca açik edebilmesi ve cinsel arzularindan utanmadan yansıtabilmesi BENİ ÇOOOK etkiledi, bende dönüp ONLA Konuşmaya başladım ve sonucunda seks yaptık!

  Duydun mu hiç böyle bir hikaye? DUYMADIN. Bence daha çok duyduğun şey şu olmuştur:

  – orospu çocuğunun teki laf attı bana yolda, dönüp; “hayvan! Anan bacın yok mu senin!” Dedim. Güldü bide utanmaz.

  Aha bunu duymuşsundur muhtemelen kızlardan. Sence etkilenmiş mi?

  Bir kıza doğrudan “senle seks yapmak istiyorum” demek, o kıza HAKARETTİR. Çünkü kıza altyazılı olarak şunu diyorsunuz:

  – Hey! Bence sen “penisi her kalkan” ile yatan bir kızsın. O yüzden sana karakterimi (duygusal güç+sadakat) yansıtmaya gerek duymuyorum. Neticede sen seksi kolay dağıtan, her penisi kalkan ile yatan birisin. Benimde penisim var ve kalkıyor.. ee? Ver bana o zaman.

  Kalitesiz %5’lik ağır orospu dilimi hariç (ki bunların psikolojisinin bozuk olduğunu düşünüyorum) her normal kız bunu hakaret olarak algılar. Üstte yazdığım şeyden ötürü, “seksi kolay dağıtmak” kadınların yapısına aykırı. Ondan eğer bunu istersen -ki, karakterini yansıtmadan direkt yavşadığında bunu istiyorsun.- YAPMAZ.

  – BÖLÜM 2 ALTTA

  1. – BÖLÜM II

   @retired_pua,

   Şimdi yazıyı biraz toparlayarak, sona doğru gelelim..

   – Eğer kız heyecan-risk-seks arıyorsa ve erkeğin karakterine bakmadan bu hedefine ulaşmak istiyorsa SENDEN BELKİ DAHA KARAKTERSİZ ama binlerce daha yakışıklı-onu daha iyi sikecek erkek vardır. Bunun için sana gelmez, doğrudan bulur bitane internet adlı vitrinden, 2 bacak atar gider temiz siktirir kendini, zor değil. Ancak BU KADINLARIN DOĞASINA aykırı. Kadınlar için iki öncelik var: duygusal güç+sadakat, bu ikisini görmeden erkeğe vermiyor. Bu ikisine bakmadan erkeğe veren kişilere de ne diyoruz biliyo musun? ESCORT-OROSPU. Çünkü bunlar karaktere değil, paraya bakıyor. Sadece dış görünüşe göre seks yapan kız ise hayatımda bir tane bile görmedim, mutlaka altında bir sağlam çerçeve vardır o görünüşün. Yani şunu anlamalısın ki; KADINLAR, ERKEGIN CERCEVESININ SAGLAMLIGINI test eder, erkek bu testleri geçer (kadina boyun egmez, itaat etmez, istediği duygu durumuna düşmez, kadini ciddiye almaz -eglenen ustalık.-) ve Kadin erkekten Etkilenmeye başlar. Kadını etkileyen, içinde ki ham arzuyu tetikleyen şey bu. Çerçeveni düşürmemen-ona boyun eğmemen-testlerini ZEKICE-esprili biçimde geçebilmen. Kadına karşı çerçeven düştüğü anda test sürecinden ATILIRSIN. Özetle; kadinlar erkeğin sağlam çerçevesini görmek isterler. ÖNCE BUNU YANSITMALISIN! Önce sağlam Çerçeve, sağlam çerçeveni görüp kız boyun eğince BUNU YEŞİL IŞIK OLARAK YORUMLAMALISIN, İŞTE Şimdi PENİSLİ bir Canli olduğunu, ONU ARZULADIĞINI BELLİ EDEBİLİRSİN!

   Sıralaman şu şekilde olmalı:

   -ÖNCE duygusal gücümü yansıtıp kızın benden etkilenmesini sağlayacağım, DAHA SONRA KIZ Çerçeveme girdiği anda FİZIKSEL TEMAS ile ONDAN HOŞLANDIĞIMI BELLİ ETMELİYİM. (Sözlü, iltifat ile değil.)

   Neden önce DUYGUSAL GÜC yansitmamiz gerektiğini umarım iyi anladın. Evrime falan girip uzatmak istemedim mevzuyu, örnekler daha basit ancak anlaşıldı umarım.

   Kapişto? (Kızma bu kelimeden dolayı amk seviyorum.)

   Daha açıklayıcı olacağım şimdi:

   I.) Kıza “o an” bulunduğunuz durumdan, konuşursan eğlenceli olacağını düşündüğün merak ettiğin bir konudan, örn; muz mu havuç mu, bugs bunny mi dufy duck mı falan; fakat bunu yapacaksan gerçekten canın biraz farklılık istemeli ve eğlenceli davranabilmesin; yapmacık oyun tutmaz bu tür açılışta o yüzden sevdiğin bir konu olsun konusmayi isteyerek konuş yani , etrafta bulunan 3. Kişiler üstünden , kızın üstünde bulunan ve yorum yapabileceğin bir kıyafet-takı’dan, kıza satabileceğini ve sataştıktan sonra ONUN DA güleceğini düşündüğün bir konudan (EN İYİSİ KESINLIKLE BU’DUR) veya tahmin oyunu ile BİR AÇILIŞ YAPMAYA ÇALIŞ! Hiçbirini bulamadıysan son seçenek olarak satıcı-anketör falan olmadığını bilmesi için, “selam, güzel göründüğün için senle bir muhabbet edeceğim ancak fazla vaktim yok” , bi aha bunu de. Ardından bekleme direk dal bir konudan. Şu sikik burç muhabbetleri kızları ilgisini çektiği için öğrenseniz iyi olur, amaç burc yorumcusu olmak değil; konu açmaya bahaneniz olması sadece. Şahsen DENENMİŞ-KANITLANMIS-BAŞARIYLA tamamlanmış numclose ile biten bir daygame’de kıza “aslan burcu musun sen?” diye giriş yapmıştım. Bu burç şöyle şöyle olur genelde falan dedikten sonra muhabbet ilerledikçe “seni tanıdıkça burçlara olan inancım gidiyor, aslan kadını üşengeç değildi böyle senin burç tembel hayvan falan olmalı.” Falan diye kıza sataşmaya başlıyordum, burda amaç KIZI GÜLDÜRMEK, çünkü bende gülüyorum, gülmesi demek çerçeveme girmesi demek, sataşmamın-kızdırmamın sebebi ise şu; kızarak gülmesi demek öfke+mutluluk duygularını %10-90 oranında hissettirmek demek. Yani DAHA FAZLA DUYGU AKTİVASYONU. NE KADAR DUYGU Yaşatirsan, seni o kadar HATIRLAYACAK çünkü BEYİN DUYGULAR ARACILIĞI İLE kaydediyor. Tabii şöyle bir olay var ki kıza kap-kaç yapsanız da sizi ömür boyu hatırlar korku duygusunu yüksek dozda hissettiği için, ama pisliğin teki diye hatırlar. Biz güzel duyguları hedefliyoruz, amacımız karşılıklı eğlence. Çünkü EĞLENCE Duygusunu her zaman yaşamak isteyecek VE istedikçe bize gelecek. Çünkü bizden başka erkek muhtemelen yanlış davrandığı için onun duygularını yönetemeyecek, çerçevesi altına ALAMAYACAK… veya alırsa bile Ancak bizden daha yüksek dozda kıza duygu yaşatırsa kız işte o zaman ona kayar. Kısaca görünüşun etkisi çok değil gençlik. Beyinde bazı kimyasallar salgılatmanız gerek, ki buda muhabbetle-rahatliğınızla yapacağınız bir şey. Ancak burda şaklaban olmak istemiyorsanız, kızın SİZE değil, SİZLE BERABER gülmesine dikkat edin.(incisözlük, sikicidede üstada saygı-sevgilerle.) Karşılıklı dedik. Siz ona sataşıp pic gülüşü atarken onunda hafif kızgin-gıcık olmuş biçimde size gülmesini sağlayın. Bu olay olduğu an HER ŞEY ÜZERINE YEMIN EDEBİLİRIM KI; ISLANMAYA BAŞLIYOR. Kızın size hem gıcık olup hem güldüğü çerçeve HEDEF ÇERÇEVENIZ OLSUN. Bu çerçeve için küstah-cürretkâr-biraz fazla özgüvenli
   davranmanız lazım fakat bunların itici olmaması için zekice bi espri ile sunmanız gerek. Hem gülecek hem de küstahliginiza ve onla taşak geçmenize hafiften sinir olacak. Ben bilmem kaç yıldır yaşıyorum o kadar şey hem gözlemledim hem yaşadım, hem gülen-hem kızan kız çerçevesinin karşıdaki adama vermediğini görmedim. İster inanır,ister inanmazsınız.

   Neyse,

   Bu açılış çeşitlerinin ortak amacı kıza kendimizi BEĞENDİRMEYE çalıştığımız bir konum ile ilişkiye BAŞLAMAMAK. Çünkü bu cidden çok rahatsız edici bir olay, üstünde sürekli mükemmel davranma stressi uyandırıyor ve “ben ödülüm” zihniyetine aykırı . Ödül olan kız ve siz onu şebeklik ile avlamaya çalışıyorsunuz gibi bir konum oluşuyor ve buradan işler yürüyemez, size SAYGI DUYMASI gerekiyor önce. Saygıyı direk muhabbet açabildiğiniz anda kazanırsınız.

   – BÖLÜM 3 ALTTA…

   1. – BÖLÜM 3

    II.) Diyaloğa girdiniz. Okey! Buldunuz bir şey ve konuşuyorsunuz. Konuşma ilerlerken size üstte verdiğim HEDEF ÇERÇEVEYİ YARATMAYA UĞRAŞIN. Bir malzeme arayın kıza esprili bir şekilde sataşıp gülmek için. Geçen telefonda konuşma oyunu oynarken (hsfkhssldh) kız bi kelimeyi 3 defa düzgün söyleyemedi, “Ya Allah senin belanı versiiiinn” dedim makara biçimde. Kız direk güldü, neye güldüklerini çözersiniz kısa sürede sorun etmeyin. Örneğin kızı tanıdıkça “hıım.. bu dediğinden asosyal olduğunu anlıyorum..” diyordum, daha sonra “oo fakirlikte eklendi.. güzeel, benim bi an önce kapamam lazım telefonu asosyal fakir kız..” diyordum. Bunları derken kahkahalara boğuluyordu kız çok hoşuna gidiyordu, çünkü komik sunuyordum ses tonu aracılığı ile. Daha sonra çirkin’de demeye başladım. En son aslen nerelisin falan diye soruyordu hakkarinin bi köyünü salladım, “kürdüz biz, aşiretiz hatta! Du yu andirstand mi? (Kız cevap veriyor), Kürtçe söyliyim istersen, biliyon mu kürtçe kız? (Kız diyor ki; yok ya bilmiyom. Aa! dur pardon biliyorum bizim bi arkadaş vardı ‘ker’ diyodu bana sürekli bi tek onu biliyorum eşek demek heralde :D) Ben diyorum ki ‘adını biliyosun demek..’ hoop kız yine gülüyor. Daha sonra diyorum ki; Lakaplarin artti asosyal+fakir+çirkin+KER oldun artık kızım.. nolur uzak dur benden nasıl birine denk geldik arkadaş. Kız yine gülüyor, bi yandan da kızıyor. Sonuç? Gecen bulusmada sinemada kızı DONDURMA Gibi yaladım resmen, boynu dişlememden sebep halen mor. Bütün bunların sebebinin dayandığı yere bakın; kız sadece bana memleketimi sormuştu. Ordan eğlenceli bir sohbet çıkarttım+kıza sataştım+kızarak güldüğü çerçeveye soktum+ bu onu çok iyi hissettiriyordu, etkilenmeye başladı benden+ daha sonra buluşmada aynılarının sanırım bi 3 katını yaptım. Yemek yerken bir tane patates yesin lakabına ayı’da ekliyordum, hesabı ödemezsen tokatçı da eklenir diyordum. Özetle LAKAP TAKMAK aranızda kimsenin bilmediği özel bir muhabbete sahip olmanıza sebep olur, samimiyetinizi arttırır, aynı zamanda kızın kızarak güldüğü çerçeveye sokar.. Kız bu çerçeveye girdiği andan itibaren hedefiniz daha cesur davranmak, cinsel olarak sataşmak-saka yapmak olabilir. Arttırarak devam ediyoruz, en son KIZ RESMEN GÜLMEKTEN sarhoş olunca sikseniz sesi çıkmıyor afedersiniz. Deneyin bunu, IŞE YARAMAZSA GELİN sövun burada bana bekliyorum.

    Bu örneği pratikte işlerin nasıl olduğunu görmeniz için verdim.

    Özetle; (artık inş özet amk.)

    1-) kıza diyalog aç (1. LEVEL BITTI)

    2-) ilk 1-2 dakika kızın çerçeve soğuk olabilir. BURADA İLK AMACIN Bir espri ile, bir sataşma vesaire ile KIZI GÜLDÜRMEK. Çünkü sen de güleryüzlü olacaksın. Senin çerceveye girdi demektir burda. (2. LEVEL BİTTI)

    3-) Kız güldüğü an hedefimiz dozu arttırmak, sataşmak-dalga gecmek-lakap takmak vesaire kızdırmak, KIZ GÜLDÜĞÜ AN Etkilenme sinyalidir ve size KİŞİSEL SORULAR yöneltmeye başlar ve tanımak ister; SIZ BUNLARI BİR TEST OLARAK Görün ve MANTIKSAL CEVAP VEREREK MUHABBETI BOKA SARMAYIN RİCA EDİYORUM. BENIM YAPTIĞIM GIBI SALLAYIN bir şey ve ARDINDAN ORDAN KONUYU Değiştirin! Almanya diyin almancaya geçin, almanya diyin alman birasina geçin, uzaylıyim diyin uzayli konusuna geçin oradan seni kaçiracam uzaya falan diyin degistirin konuyu, hakkari diyin kürtçe biliyor musuna geçin. Geçin de geçin amina koyim, SORU-CEVAP MUHABBETİ YAPMAYIN! Diyalog kuralı bu. İKINCI DIYALOG KURALI ise KADINA HER MUHABBETTE SATAŞACAK-GÜLDURECEK bir şey aramak. Bu fırsatı kaçırmamak ıyi çocuk gibi MUHABBET ETMEMEK. Satasmak ve kizi KIZDIRIRKEN-GÜLDÜRMEK. OLAY BU. Güldürdukten sonra gelen kişisel sorulari trolleyin, muhabbeti daha eğlenceli hale getirin ve ardından kıza sataşacak malzemeyi zekaniz ile algiladiginiz an Vurun o topa, Beklemeyin. Takin lakabi, geçin dalganızi. Kızdidirken güldürün. (KIZARKEN GÜLMEYE BASLADIYSA 3. LEVEL TAMAMLANDI!!!)

    4-) Bu aşamada ARTIK KADIN Sizden hoşlaniyor demektir. İlk 3 maddeyi becerdiyseniz hayırlı olsun kızı ıslattiniz ve duygu yasatarak onda Kalici oldunuz. Burada Amaç duruma göre değişir, bargame ise FUCKCLOSE için fiziksel temasi arttirmaya çalışın, daygame ise yine FIRSAT bulursaniz fiziksel temas saglayin, eğer YOKSA NUMARAYI ALIN VE GİDİN. NUMARAYI VERECEGINE BÜTÜN KALIBIMI BASABİLIRIM.

    5-) 2-3 gün içinde kizi arayip ONA TAKTIGINIZ LAKAP ile konusmaya başlayarak en az bi 5-6 dakika konusma geçsin ve KIKIRDATIN kızı, gülsun. Iyi duygular hissetsin ve o anlari hatırlasin yine. Daha sonra “şuraya gidiyorum şu zamanda gelsene sende” diyin. Gelmeme IHTIMALI CİNSEL Çekimi iyi uyandirdiysaniz imkansız. ARTIK ONU DUYGULARI KONTROL EDER, MANTIĞI DEĞİL. Hissettirdiginiz duygulara bağımlı olur ve gelecektir. Kimse onla bu kadar iyi flört edememistir çünkü bu kadar betanın bulunduğu ülkede.

    6-)İlk buluşma.. flört kuralimiz, saglam çerçeve- duygusal zayiflik gostermeme-aciklama yapmama -boyun egmeme-kiza satasma gibi KURALLARIMIZ burada da geçerli. Buluşma esnasinda kizin ses tonu bir kivama gelecek, O KIVAM NE KIVAMI BILIYI MUSUNUZ. ÖPÜŞME KIVAMI. Bu kıvamı duyduğunuz an sikiniz kalkar, bilincaltiniz anlar zaten merak etmeyin. O an YAKINLAŞIN. ALIN SİZE PENISINIZIN OLDUĞUNUN KANITI, HEMDE SÖZLÜ DEGIL; İCRAAT İLE. Iyi opusmeler. Kurallari bozmadan, fiziksel temasi arttirmaya yönelik davranacaksiniz ve olayi 3.-4. Buluşma da Seks ile KAPATACAKSINIZ, KARAKTERINI BEGENIRSENIZ SEVGİLİ DE OLABILIRSINIZ, ANCAK YATAĞA Geçene kadar tavsiyem bu konuda pek sinyal vermeyin kıza. KIZLARIN KOVALAMAYI Sevdigini, duygularini acik etmeyen erkeklerden hoslandigini, gizeme bayildigini, saglam cercevenizden dolayı icgudusel olarak size güvendiklerini, onlari kizdirip guldurdugunuz icin ISLANDIKLARINI SAKIN UNUTMAYIN.

    Umarım hedefleri adim adim güzel anlatabilmisimdir…

    Indirekt acilis+eglenceli muhabbet +kıza sataş-güldür+numarasini al (kız cercevenize girdiyse mantik kilifinda istemenize gerek yok)+ uzaklas+ ilk bulusma+ öpüşme yiyisme+ ikinci buluşma + cinsel organlara temas+ üçüncü buluşma + cinsel birleşme.

    Benim oyun bu. Zeki bir insansin retired, onceki yazdiklarimi iyi anlamissin, bunlarin da sana mantikli geleceğini ve ne demek istediğimi anlayacağını tahmin ediyorum. Zaten anlamazsan bile YAKINDA SENIN OYUN işe yaramadığı için doğru yolun bu olduğunu anlayacaksın bence kemks…

    Umarim OYNAYACAĞINIZ oyunlara yardımcı olur bu yazı. Ek olarak: inci sözlük amlilarla iletişim başlığıni ve harun d.’nin kizlarla konuşma kılavuzu kitabıni OKUMANIZI ŞİDDETLE ÖNERIYORUM. pratik çok iyi işleniyor birinde, kizi kizgin+güldugu cerceveye nasil sokarsiniz sikicidede çok iyi anlatmış. Harun d nin kitabi ise DIYALOG SIKINTINI EMİNIM GIDERECEKTIR! Okuyun, oyun için bu iki kaynak ve dediklerimi anlamaniz, kızların ne istediğini (kendine guvenen erkek) bilmeniz yeterli…

    Bol şans, şans da önemli bi faktör eheheh 🙂

    1. @neym eline sağlık çok güzel, ince ayrıntılarla dolu bir seri yazmışsın. Özellikle kızı seninle konuştuğu için kendini kaşar hissettirmeme ve bunu yaparken kendini de alçaltmama, onay beklememe noktası çok güzel. Bunu yapabilmek için dediğin gibi esprili-alaycı bir konu açmak ya da etrafındaki malzemelerden yararlanmak gerekiyor. Yoksa gidip soru-cevap şeklinde, iş görüşmesi gibi tedirgin edici, yargılayıcı bir muhabbet yaparsan havanı alıyorsun. Bunlara dikkat edeceğimiz bir muhabbetle kızda güzel duygular yaratılabiliyorsa, bu esnada kendi duygusal gücümüz sarsılmıyorsa ve şans bizden yanaysa zaten kız artık bizim her hareketimizi ölçüp biçmeyi bırakıyor yani güven duymaya başlıyor ve kızın bilinçaltına ulaşmış oluyoruz.

     1. @erd, teşekkürler.

      Benim oyun hakkında diyeceğim tek şey şu:

      – Kızı, ilk 5 dakika içinde size hafif kızarken güldüğü bir pozisyona sokamadıysanız YENİ BİR ARKADAŞ KAZANIRSINIZ.

      Kızdırırken güldürmek= Bir kızı tavlamanın formülü.

      Herhangi komik bir özelliğini tespit etmek , muhabbet esnasında verdiği bilgiden açık yakalamak , yaptığı ufak bir hatayı büyülterek geri dönüş yapmak bunlar hep FLÖRT yaratıcı şeyler.

      Örneğin; Kız bir şey anlatıyor ve “vazoyu kırmıştim, kedi düşürdü diye ona yalan söyledim :D” Dedi.

      Burdan nasıl bi flört yaratsak ki? Üstte dediğim gibi ufak bir şeyi büyüterek geri dönüş yapacağız:

      – Neee??! Yalan mı söyledin? (Ona babası gibi kızıyormuş bir üslup ile ama ses tonu cem yılmazin SITENDAP yaparken ki gibi olmalı.) Oha inanamiyorum çok kötü bir kızsın. Yalancı bir kız olduğun için DÜŞÜNMEM LAZIM…(Bize asılıyormuş gibi davranıyoruz)

      Alın güzel bir örnek mesela. Bir iyi çocuk ne derdi mesela buna?

      – 😀 hahaha (yapmacık gülüş) iyi yapmışsın ya, kızardı valla söylesen.

      BAK HARBIDEN AĞZININ ORTASINI Sikesim geliyor bu tarz konusan erkeklerin. Eee yarrak kafası? Nasıl tavlıcan olum bu kızı sen? SIĞIR gibi pasif pasif dinleyip KIZA KATILIP YORUM Yapıyorsun, DÜŞÜNCE YAPIN ŞU;

      – ONLA NE KADAR Uzun konusur, sohbet eder, onu ne kadar az kızdırır, ne kadar ONA KATILDIĞIMI belli edersem BENDEN O KADAR ETKİLENİR (?!?!?!)

      cevap veriyorum: YARRRRRRRRRRAK etkilenir amk salağı seni!

      Doğru olan ise şu:

      – Kizla ne kadar az konuşur ve BU AZ VAKİTTE KIZA NE KADAR OLUMLU DUYGU YAŞATIRSAN SENDEN o kadar etkilenir.

      Konuşma esnasında verdiği cevabın doğru olup olmadığını merak edenler için güzel bir yöntem vereceğim:

      – VERDIGINIZ CEVAP KIZIN DUYGU DURUMUNU Değiştirmiyorsa (güldurmuyor,meraklandirmiyor,sasirtmiyor, hafif kızdırmıyor) VERDİĞİNİZ CEVAP YANLIŞ. ANLAMANIZ İÇİN TEKRARLİYİM = YANLIŞ YANLIŞ YANLIŞ YANLIŞ YANLIŞ YANLIŞ YANLIŞ YANLIŞ YANLIŞ YANLIŞ.

      Ona katılırken, söylediği bir şeye göre “SEN” herhangi bir duygu yaşarken, aciklama yaparken, YAVRU SUS KÖPEĞI GIBI “ben zararsizim, seni üzmem abla yeterki bana ver” üslubu ile KORKAK KORKAK KONUŞURKEN DÜNYADAKİ EN ÇİRKİN KIZI BİLE TAVLAYAMAZSIN.

      İlişkilerin temel faktörü duygu yönetimidir, yani bu sitede bahsedilen ÇERÇEVE KONTROLÜ. Her ikili diyalogta veya her ortamda bir kişinin çerçevesi hakimdir ve o çerçevesi hakim olan kişi duygulari yaşatir;

      – Bir padişah ile bir köle konuşurken, padişahın çerçevesi baskındır. O duygu yaşatır. Kölenin kafasını okşarsa MUTLU eder, bağırırsa ÜZER-KORKUTUR, iyi davranırsa ŞAŞIRTIR.

      – Bir sınıfta öğretmenin çerçevesi hakimdir. Öğretmen öğrenciye AFERİN derse MUTLU eder, bagirirsa ÜZER, dersten çık derse KORKUTUR, beklenmeyen bir hareket yaparsa ŞAŞIRTIR.

      – Bir arkadaş ortamında genellikle mal gibi susan kişinin değil, konuşan kişinin çerçevesi hakimdir. Konuşarak, bir şeyler anlatarak DUYGULARI harekete geçiren kişiyi millet dinler ve ONUN ANLATTIĞI şeye göre ŞAŞIRIR-KORKAR-MERAKLANIR-GÜLER-ÜZÜLÜR-BİR SEYDEN ŞÜPHELENİR vesaire.

      Gördüğünüz gibi her örnekte konuşmaya hakim çerçeve=DUYGULARI HAREKETLENDİREN,YÖNETEN KİŞİ..

      İşte bir KIZLA OLAN SOHBETTE DE AYNI YUKARIDAKI ÖRNEKLERDEKİ gibi DUYGULARIN YÖNETİMI sizde olmalı. İpler elinizde olmalı.

      Bir kıza onay bekleyerek yürüdüğünüz de İPLER kızın elinde oluyor, reddederse üzülürsünüz, kabul ederse sevinirsiniz, direk dudağınıza yapisirsa azarsiniz vesaire. HEPSİ KADININ ELİNDE.

      Ancak onay beklemden, İLK GİRİŞ CÜMLESİ İLE ONDA BİR DUYGUSAL REAKSIYON oluşturuyorsanız DUYGU YÖNETIMI Sizin elinizdedir.

      İlk cümle- açılis cümlesinin bu sebeple, “5 dakika muhabbet edelim mi?” OlMAMASI LAZIMDIR.

      En iyi açılış cümlesi SATAŞMALI-KOMİK olandır, bu yüzden ilk işimiz DALGA geçmek ve bunu komik yaptığımız için kızın da gülmesi. Pantolonundaki yırtıktan başlamak, hızlı yürümesinden yola çıkmak, saçlarının parlamasından bir espri üretmek, rujunun biraz taşmış olmasindan yola çıkmak, tırnaklarının uzunluğu, taktığı şapka, oturuş biçimi, TARZI vesaire.

      Bunların hepsi bizim DALGA GEÇERKEN GÜLDÜRECEGİMİZ bir şey BULMAMIZ için malzeme veren şeyler. Tek yapmamız gereken ŞEY ONU BULMAK ve ayarında, dengeli bir şekilde bunu söyleyerek Daha ILK CÜMLEDEN KIZI GÜLDURMEYE BAŞLAYIP DUYGU YÖNETİMİNİ İLK CÜMLEDEN ELE ALMAK!

      Bu tabiki bir tecrübe işi. Zamanla yürümeler arttıkça herhangi bir durumda herhangi bir kızla tanismak ve onu kizdirirken güldurmek, ardindan bize SARKTIĞINI ima etmek için GEREKEN CÜMLELERI BULACAKSINIZ!…

      Bu özellik ise deneye deneye gelişir tabiki.

      Ancak meselenin özünün ÇERÇEVE ve duyguları hareketlendiren KİŞİNİN kim olduğu! Kadin-erkek ilişkilerinde etkilenmenin başlaması için BU kişinin ERKEK olması lazimdır. Bu da malesef “iyi çocuk” OLUP KORKAKCA, SATAŞMADAN,RİSK ALIP ESPRİ YAPMADAN, SÜREKLI ONAY ARAYARAK KONUŞUP OLABİLECEK BİR ŞEY DEĞİL. DEĞIL DEGİL DEĞİL.

      Umarım kafalar daha da netleşmiştir.

      1-) DUYGU HAREKETLENDİR
      2-) KIZDIRIRKEN GÜLDÜR
      3-) UFAK BİR HATASINI BÜYÜLT
      4-) SANA ASILIYORMUŞ GİBİ DAVRAN
      5-) Açıklama yapma-onay bekleme BEKLERSEN VERMEYECEK.

      Maddeler uzatılabilir, yazının içinden irdelenerek çıkarabilir. Bunlar ARZUYU yaratan, flört ortamini OLUŞTURAN, KIZA DUYGU YASATARAK ONUN AKLINDA KALICI olmanizi saglayan şeyler. Tabiki de kotu değil, İYİ DUYGULAR!

      Sizin çerçeveniz PADİŞAH, onunki halktan herhangi biri. Böyle düşünün gerekirse. Padişah olduğunuz için;

      1) sizle konuşmayı asla reddetmez, koskoca padişahsınız? Kim bir padişah ile konuşmayı istemez ki? Bunun için can atar. (BEN YETERLIYIM ÇERÇEVESİ)

      2) size yavşamaya çalışır, koskoca padişahsınız, değerlisiniz. Eğer size kendini sevdirirse onu mutlu edersiniz? (BEN ÖDÜLÜM ZİHNİYETİ)

      3) Saygısız davranırsa onu ülkeden SINIR DIŞI edersiniz, HALK MI BİTTI? ülke de insan çok. Bir padisahla konuşmak isteyen insan ÇOK. Padisahla konusmayarak O KAYBETTİ (BOLLUK ZİHNİYETİ)

      Bu şekilde düşünülebilir, içsel oyun iyileştirilebilir.

      Kendinize bir gerçeklik ÇARPITMA ALANI OLUŞTURUN ve DUSUNCELERINIZI bu şekilde değiştirin. Bunlar İŞE YARAYAN DÜŞÜNCELER, GEREKIRSE BUNLARA HIPNOZ EDIN kendinizi, sürekli tekrarlayın. Bu düşünce yapılarinda hareket edilemez ise RAHAT DAVRANILAMAZ. RAHAT DAVRANILAMAZSA OYUN BAŞLAMADAN BİTER. Içsel oyun her şey.

  2. Yazdıkların beni adeta dehşete düşürdü.

   Yazının genelinden kalitesizlik, kendini değersiz görme ve kadınları yüceltme akıyor.

   Şuan 10 dakikanı ayır ve yukarıya yazdığın uzunca yazıda ve önceki yazılarında defalarca kendinle nasıl çeliştiğini bir gözden geçir.

   Buraya kadar gayet iyi gidiyordu ki yazdığın önceki yazılara ayırdığım vakit onlar daha tutarlı olsa çöp oldu şuan.

   “Bize yeter ki delik olsun, damacana bulsak sikeriz” mantığı takınıp bunu “tüm erkeklere” genelleme vahşetini gösterebilme kabiliyetinde olan bir adamın red pill düşüncesinin gelişme noktası ile uzaktan yakından ortak yanı yoktur.

 12. Ya sen reel dünyadan farklı bir yerde yaşıyorsun ya da ben. Kızların “istedikleri erkekle” sekse ulaşımı o kadar da kolay değil, hele HB 8 seviyesi aşağındaysa. 6-6.5 lar karşısında da değerimi yukarıda görüyorum, bulursa bulsun bakalım benden iyisini 😉
  Instagram’la gerçek hayatı karıştırma. Bir kızın karşısına çıktığınız zamanki pozisyonla, DM attığınız zaman çok farklı pozisyonlardasınız. Karşılarında bir erkeğin durduğunu fark ediyorlar. Bunlar evet için yeterli değil. Cold approach yaptığınız çoğu kızın başına yılda bir falan gelen bir olay en yüksek ihtimalle. +2 ile falan başlatıyor zaten bu bile, vücut dili olarak ofsaytta değilseniz. Üstünüzde bir tedirginlik hissi, sıkıntı varsa -3 oluyor.
  Sekse ulaşmak için bu kadar takla atmak gerekmiyor. Senin oyunun (sahada yapabiliyorsan) tabii ki başarılı ve düzenli bir seks kaynağı olur. Ama ben bunu yapmak istemiyorum, napcam Tristan mı olayım ? “Niche” bir pazara oynasam da böyle bir şey var ve bu kızlar sadece karşılarına çıktığım (son 8 ay için sadece sosyal ortam/warm approach ama daha önce başarılı üç cold approach’um var) ve müsait olduğum için benimle seks yapıyorlar. Ya da yakışıklı ve kaslı olduğum için. Ya da param için. Boşaldıkça çok önemsemiyorum, daha önce de söylemiştim.
  —-“Eğer kız heyecan-risk-seks arıyorsa ve erkeğin karakterine bakmadan bu hedefine ulaşmak istiyorsa SENDEN BELKİ DAHA KARAKTERSİZ ama binlerce daha yakışıklı-onu daha iyi sikecek erkek vardır. Bunun için sana gelmez, doğrudan bulur bitane internet adlı vitrinden, 2 bacak atar gider temiz siktirir kendini, zor değil.”
  Evet kısıtlı ama böyle bir market var. Aradıkları da çok yakışıklı vs değil; böyle kadınlar zaten erkeğin tipini çoğunlukla arkadaşlarına hava atmak için kullanır. Doğru zaman, doğru yer, biraz yönlendirme ve yer sorununu çözmeyle sikebileceğiniz kızlar VAR. Birazcık sosyal ortamınız olsa yeter. Külüp, kurs, uyuşturucu ortamları vs her neyse.
  —-“Indirekt acilis+eglenceli muhabbet +kıza sataş-güldür+numarasini al (kız cercevenize girdiyse mantik kilifinda istemenize gerek yok)+ uzaklas+ ilk bulusma+ öpüşme yiyisme+ ikinci buluşma + cinsel organlara temas+ üçüncü buluşma + cinsel birleşme.”
  Üçüncü/Dördüncü buluşmada cinsel birleşme çünkü kötü screening + iyi oyun (eğlenen usta, sağlam frame, kıza kendi dünyanı sunmak). Senin yöntemine kıza “kendi lunaparkında gezdirme” diyorlardı. Etkisiz tabii ki diyemem ama bende işe yaramıyor. Benim lunaparkda sadece çarpışan otolar var.
  Ortalama-kötü arasında değişen oyun+iyi screening (çok çabuk reddedilme)+ kendine ait ev/oda = Kötü bir lojistik sorunu yoksa (trafik, yarın sabah programı vs) ilk buluşmada seks (Lojistik sorunlu durumlarda ikinci buluşma direk evde ve seks amaçlı)

  Tinder’ın da yardımıyla ufak bir harem kurdum, ancak hepsini istediğim kadar kontrol edemiyorum. Senin yöntemler için büyük bir değişim yaşamam lazım. Öyle bir yatırımı şu an uygunsuz buluyorum ve seks yapmak için bunun gerekli olduğunu düşünmüyorum.

  Bu demek değil ki doğrusu benim yaptığım. Ama alternatif olabilir mi, daha iyileştirilirse ? Mesela açılışlar için senin yöntemlerini dahil etmem lazım, belki 2-3 dk sürecek bir kaç duruma uygun monolog hazırlayabilirim farklı farklı. Bundan sonra kızın ne yaptığını öğrenmek eğer acil bir işi yoksa; nightgame de öğrendiğim bir kaç fiziksel temas hareketi ile yakın temas ve konuyu sekse getirmek. Numara alınırsa gece çıplak fotoğraf alabilmek (Buluşmada seksi garantiliyor). Zaman gösterecek. Açılışlarda daha sıcakkanlı ve konuşkan olmam lazım. Mantıklı açıklamalar da kızları sıkıyor en azında ilk aşamada. (ufak bir anektod: ikinci tinder buluşmamda, 30 dk civarı sohbetten sonra kıza ee napcaz şimdi dedim. O da eee napcaz diye cevapladı. Evim boş gidip sevişelim dedim. Kız güldü biraz kızardı ama 5 dk sonra hesabı ödeyip yürümeye başladık. Direk cevaplar cesaret göstergesi olarak algılanabiliyor mu, yoksa kız o cevabıma rağmen mi benimle seks yaptı ?)

  @neym, Allah düşürmesin senin oyununu öğrenmemi zorunlu kılacak pozisyona. Düşersem de umarım hızlı öğrenirim xD Bence ortaya koyduğun efor ve eğlence, bir kızdan alabileceğin şeyler için fazla. Salonda biceps için 20 set yapan adam gibi 😉 Umarım HB 7 den aşağısınla uğraşmıyorsundur, 8 üstü değer en azından.

 13. Hani emperyalist güçlerin kullandığı bir söz var”işe yarıyorsa doğrudur”.işte bu söz gibi ,kim hangi taktiği kullanırsa kullansın,işe yaradığı müddetçe kimse bu taktik yanlış diyemez..

  Uzun yıllar önce bir arkadaş,sevgilimden yeni ayrıldım,moralim çok bozuk taktiği ile kadınların anaç duygularına hitab ederek yürümeye çalışıyordu.Kendi oyununu iyi oynuyordu ki,başarılı olduğunu birkaç kez bende gördüm.

  Yani tek bir taktik yok,her yiğidin yoğurt yiyişi farklı olabilir. Yol doğru olduğu müddetçe yöntem değişik olabilir özetle,işe yaşıyorsa devam…

  Bu yazıyı yazdığım şu dakikalarda karşı masaya,ikiz çocukları ve anladığım kadarıyla yanlarındaki kadının da çocukların bakıcısı olduğunu düşündüğüm bir çift geldi.Evin hanımı diyeceğimiz kadınla,en az 3 defa,3-4 saniye süren bakışmamız oldu.Her seferinde kadın bakışmadan sonra başını öne eğiyordu.Yani kadın açık açık yd gönderiyordu. Çocukların biriyle bakıcı diğeriyle adam ilgilendiği için ikisi de fark etmedi bunu.Öte yandan ben hiçbir zaman evli bir kadınla birşeyler yaşamayı doğru bulmam.Etik ten ziyade,diğer adamın yerine koyarım kendimi.
  Fakat yine de durdum bir düşündüm.Kadının bu yaptığını nasıl yorumlamak lazım diye.Muhtemelen kadın kocasını kendinden aşağıda görüyor ki buna cesaret edebiliyor,yada dedim, kadın hergün baklava yemekten sıkıldı da ondan böyle davranıyor. Öyle yada böyle sonuçta,ortada bir yd var fakat her yd değerlendirilir diye bir şey yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *