Retired PUA saha raporları

 

1- Geçmiş saha raporlarımı yazmak aklıma sahalara geri dönme düşüncesini koymuştu. Yaklaşık 1 yıldır oyundan uzak kalan ben(day game için arada başkalarına gösteriş yapmak için açtığım bir iki seti saymazsam 1.5 yıl) , tabii ki paslanmış ve kir tutmuş bir haldeyim. Yine de yeni bir saha raporu yazmak bana evden çıkacak cesareti verdi ve büyük bir alışveriş merkezine doğru yola çıktım.

Karşılaştığım şey çok zordu; oyuna ilk başladığım zamanlardaki gibi bir gerginlik (AA) hissetmesem de beynim sürekli bahane bulma modundaydı. Sadece denemenin bile başarı sayıldığı çaylakları dönemlerimi geçtiğimi düşündüğüm için, numara alamadığım bir set benim için başarısızlıktı. Daha önce bu durumla ilgili videolar izlemiş olmama rağmen kendimi ikna edemedim. Sürekli bir mükemmel set arama modunda 15-20 dk mal gibi gezindim ve gördüğüm her setle iligili bir bahane üretip açamadım. Daha sonra yemek katında bir yere oturdum, kendimi sakinleştirmek için. Bu sırada yemek yiyen iki hatundan birisyle kesişmeye başladım (ya da bana öyle geldi). Kısa bir süre sonra yürüme davetiyesi aldığımı düşünüp yanlarına gittim ve

*Merhaba, ben retired_pua. Açıkçası tarzınızı çok ilgi çekici buldum ve yanınıza gelip sizinle tanışmak istedim.

-(yancı hatun) ??!!!! Biz evliyiz !!??

* Ah .. ben … ımmm .. neyse… size mutluluklar diliyorum o zaman.

Biraz açılmıştım, bir alt kata inip sigara içilen bölüme çıktım. Tek başına sigara içen bir hatunun yanına oturdum.

*Eşlik edebilir miyim ?

– Gerek yok.

*(burda error verdim) Sadece seninle tanışmak istemiştim.

-(Kız kalkıp uzaklaştı)

Biraz daha yürüdüm, bir iki seti durdurmaya kendimi ikna edemedim (başarısızlıktan başka bir olasılık göremiyordum o sırada) ve pes edip eve döndüm. Day game için önemli olan açılabilir set yoğunluğunun burada iyi olmadığını düşündüğüm için bir daha burada sahaya çıkmayacağıma dair kendime uyarı notu koydum.

2- Bir arkadaşımla üniversite yakın bir meskende buluşmak için sözleştik. Bu yeri bilerek seçmiştim, zira amacım oraya bir yarım saat önce gidip birkaç set açmaktı. Oraya vardığımda tam 27 dk vardı, buluşma zamanına. Etrafı süzüp, yoğunluğu ölçtüm; adeta bir cennet gibiydi, etrafta sürekli tek başına dolaşan HB ler vardı ve sirkülasyon gayet iyiydi. Yürüyen seti durdurma konusundaki başarısızlıklarım aklıma geldiği için birkaç setten caydım. Tek başına bekleyen bir HB8 i gördüm. Bir süre kendimi ikna etmeye çalıştıktan sonra tam harekete geçmişken iki kız daha geldi ve selamlaştılar. Pas geçtim, 3 kızı idare edecek cesaret ve özgüvenim kesinlikle yoktu. Başka bir duran hedefi bir süre gözledim; bu sırada erkek arkadaşı geldi, öpüşüp devam ettiler.

Yer değiştirdim; bankta tek başına oturan bir kız vardı. Yine 1-2 dk heba edip gözetledim, telefonunda bir oyun oynuyordu. Sonunda yanına gittim.

*Hey merhaba, kimi bekliyorsun acaba?

-Öğretmenimi.

* Ok, ben de arkadaşımı bekliyorum. (5-10 sn geçiyor, bayağı paslanmışım). (sonunda el uzatarak) Ben retired_pua.

– (Ağzını oynatıyor ama ses çıkmıyor)

*Efendim ?

– Ben HB 7

* (Kızın bayağı heyecanlandığı belliydi, kötüye yorup korktuğunu düşündüm) Endişelenme gerek yok, sadece tanışmak istemiştim.

-(Çantasını toplayıp ayağa kalktı)

*Dur dur .. kaçmana gerek yok.

-Yok kaçmıyorum (gözümün içine bakıyor, tam olarak ne hissettiğini aklıma tartıyorum)

* Şöyle diyim, normalde 2-3 dk laga luga yaptıktan sonra senin numaranı isteem gerekiyordu. Numarını isteyimmi ? (lol)

-Hayır. (Göz kontağımız sürüyor. Bu bakışı bir yerden hatırlıyorum sanki … Evet evet sik beni bakışı bu)

*( Bir önceki sorduğum soru yüzünden setin kaçtığını düşünüyorum… Belki de fazla teorinin zararları, biraz daha ısrar etmeliydim. Büyük hata)

Baştan mı başlasak ? (lol, iyice düşüyorum)

-(Hala göz kontağını tutuyor)

* Peki canım kendine iyi bak.

Bu sırada arkadaşımı görüyorum. Seti kaçırdğım için üzgün olsam da aklımda düşünecek birkaç şey var. Zira sadece cold approach ın bile değerinizi 1-2 puan artırdığını unutmuşum. Yoksa korkulacak bir tip, vücut duruşu ya da mekanda değildik. Kızı resmen “intimidate” etmiş olduğumu düşündüm. Aklıma eskiden yaşadığım benzer setler geldi, setlerin yatak kapanışına gitme yüzdesi ilk 1 dk da öpüşmeye başladığım setlerden bile daha iyi olduğunu bir yerlere not ettiğimi hatırladım. Bundan sonra day game mekanım olarak aynı yere gitmeyi kafamda kesinleştirdim.

Seti yanlış okumuş da olabilirim, yorumlarınızı bekliyorum.

Konuk Yazar : retired_pua

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Erkek Adam

Sitenin 30luk abisi ve admini. Üşengeçliğinden admin hesabından yaza yaza rumuzu erkekadam kaldı. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

31 thoughts on “Retired PUA saha raporları”

 1. Ahaha. Bayağı paslanmışsın 😀 Sanki ben uzun ara verince daha iyi performans gösteriyorum da …

  Sigara içen kıza yaklaşırken cevabı “evet / hayır” olan bir soru ile açılış yapmışsın. Satıştan arak bir kural vardır, açılışta evet hayır sorusu sorulmaz, müşteri cevabı hayır olabilecek soruya hayır cevabı vermeye meyillidir.

  İkinci kızda set için çok beklemişsin. 3 saniye kuralına uymak zor ama 1 – 2 dakika gözlem süresi de fazla. Ama asıl bomba ava avın prosedürünü anlatman olmuş 😀

  Bir de ben açılışta sorudan ziyade tahmin yapma taraftarıyım. Dur tahmin edeyim bilmem kimi bekliyorsun demek daha iyi.

  1. Hocama katılıyorum, ilk açılışta karşı tarafın onayı bekleyen sorular yöneltince seni tanımadığı için reddetmeye daha yatkın olacaktır.
   Eşlik edebilir miyim, tanışmak istedim vs hep onay bekleyen cümleler, kozu kızın eline vermemek lazım.

   En güzeli ve rahatı (bana göre) etraftaki bir şeyden konu açıp 4-5 dk konuştuktan sonra sadede gelmek.

   Ha yiğidin hakkını da verelim, tanımadığın kadına pat diye yürümek bile çoğu erkeğin yapamadığı bir şey. Birinden birinde mutlaka başarı gelecektir.

   1. Daygame e yeni başlayacaklar için okul neden riskli sizce hocam ?
    Neden dışarısı önerilir ?
    İlk zamanlar sıçışla başlayacağı için imajı mı bozar ondan dolayı mı
    Okulda baya iyi HBler var monk mode bitince başlarım diyorum

   2. Buradaki sorunların çözümü hususunda esasen kişinin kız kardeşi olması avantaj.kız kardeşin yoksa biraz zor.çünkü kiz kardesin varsa hatun psikolojisine yakından şahit oluyorsun..hatuna yaklaşmak,yürümek vs bunlar kız kardeşin varsa avantaj birde kız psikolojisini içsellestiriyorsun. ! Kız kardeşi olan arkadaşlarımız daha çok Hatun buluyor

 2. yürüme davetiyesi alıp, yürümeye üşenmek ya da üşendiğini hissetmek. şöyle düşünüyorum; “kim uğraşacak amk?” numara al, mesajlaş, dışarı çıkar, masraf yap, altına al, yol ver.. bunun yerine hazırda bulunanlara ” akşam görüşelim mi?” demek daha mantıklı geliyor. fakirlikten mi acaba hocam ?

  1. Genelde bu “hazırda” bulunan dediğine de az zaman harcamıyorsun. Bu arada kızlara yaklaşımı “altına al sonra yol ver” olan birine daygame tavsiye etmem. Hatunla ilişkinin bu seviyesi parayla satılıyor. Boşuna oyunla uğraşmaya değmez.

 3. bu siteden yeterince ekmek yediğimi düşünüp bu kadar yeterli yuvadan ayrilip icraate geçme vakti dedim. parka doğru yola ciktim ilk hedefimde yanimda yürüyen telefonda karşısındakine gördüğü rüyayı milim detayina kadar anlatan biri vardi. ” yilanlarin kafasi söyleydi dişleri kocamandi woaa…bende bakip bakip sırıttım o da utanmış olsa gerek sessiz sessiz anlatmaya başladı ” tam o sirada” yilan ile ilgili bi espiri yapmam gerektiğini düşündüm.. düşün düşün bi bok gelmiyor aklima böyle salak salak sırıtarak uzaklaştım ilk hedeften.. 5dk geçmeden 3 lü bir grup karşı kaldırımdan gelip olduğum güzergahta ilerlemeye başladılar bunlardan ses yok tam yanıma yaklaştıkları anda direk atar yapma moduna girdiler yokk benii bu kadar beklemetez gördüğümde kahpeye aynen söyle dicem gibi seyleri bastira bastira kulağimin dibinde konuşuyorlar. burda da içinde olunan durum ile ilgili dark bir mizah yapmak geldi aklima.. kortuğum başıma geldi yine düşün düşün bi bok gelmiyor aklima.
  velhasıl parkata da ekmek çıkmadı eve döndüm döner dönmez aklima binlerce senaryo geldi.. galiba benim siteden biraz daha ekmek yemem gerek. varmı bana tavsiyesi olan

  1. Siteden ekmek yemekle olmaz bu. Sahada pişmen lazım. İlk başta bir yerde konuşlanıp günlerce yürümeden “bu kıza yürüsem üzerinde gördüklerimden ve davranışlarından ne tahmin eder ve söylerdim” alıştırması yap. Reddedilme korkusu olmadan bunu yap sonra yürümeye başla.

   1. İşe yarar bir başka alıştırma da kızlara uzaktan bakıp lakap takmaktır. Yine davranış ve görünüşünden.

 4. Bugün kadınlar günü ya, ofisteki her kadına çiçek geliyor, kusacağım şimdi. Ve işin kötü tarafı benim birimdeki herkes kadın. Ay seslerini zikeyim ya allahtan stajın bitmesine az kaldı.

 5. Ben bir ornek vereyim aylardır okuyorum benim de bir ufak katkım olsun. 4 yıl önce üni haziliktayim. Trp flan bilmiyorum. Akşam 8 sabah 8 çalıştığım bir iş var. Sabah 8 gibi çıktım işten üzerimde devrimci paltosu tarzı bir mont var paspal bir şekilde otobüslere doğru yürüyorum okula gidicem. Arkamdan bir ses geliyor tak tak tak.. topuklu ayakkabiyla yürüyen bir kız. Kafamda ne manita ayarlamak var ne başka bir şey o zamanlar. Bu bı kız biraz ilerledi arkasından laf attim.- çok ciddi ve sert yürüyordu- . Kavgaya flan mi gidiyorsun dedim. Efendim dedi. Çok sert yuruyorsun kavgaya flan mi gidiyorsun dedim. Hayır okula yetisicem flan dedi. Aynı otobüse bindik işte lafladik biraz kız makine okuyorum flan dedi. Ben de makinede kız var mıydı yaaa flan diye takıldım. sonra otobüsten indi yürürken dönüp el salladı flan. Şimdiki aklım olsa numarasını isterdim.

  1. Farkında olmadan suçlama açılışı yapmışsın hem de en klasiğini yapmışsın! Tahmin oyununun en iyi halidir. En iyi açılıştır ama biraz tecrübe ve yürek ister. Kız mesela fazla hızlı yürüyorsa “bakkalı soyup kaçıyor musun böyle hızlı hızlı” demek gibi. Klasik tahminden daha etkili ama ters tepki almaya daha açıktır.

   1. Ben genellikle yapacaksam da bu yöntemi uyguluyorum. Genelde de siktir yerim, kendi açımdan tavsiye etmiyorum sdhfjk

    Spora başlayıp vücudu şekle sokmak, oyunda çok iyi değilsek durumu dengeler mi?

    İlk 3-4 aydaki “iltifat etme, ilgilenme, çiçek alma” muhabbetini anlamadım. İtme-çekme olayını detaylıca açıklasanız?

    Bunları soruyorum, çünkü geçen Mahmut abinin “tecrübe olmadan yokluk zihniyeti duruşunuzdan, davranışlarınıza kadar yansır ve yine hatun buna uyanır, siklememek de işe yaramaz” gibisinden yazdıkları aklıma geldi. Ayrıca yaşadığım yerde kızlar yok. Olanlara da saati sorsanız ebenizi skerler, sokağa çıkamazsınız. Tecrübe edecek derecede denek bulamayacağım için bunu dengeleyecek alternatifler olabilir mi?

    1. Tecrübeli olmayan erkeği anlamaları zor .Birçok kadın rol kesen erkeği anlayamıyor bile
     Kadının uyanıp ayrılmasına kadar birkaç defa seks bile olur
     Tecrübesi bile yeter
     Kadınlar tecrübeli başarılı erkeği sezmede ustaysa neden bazı ilişkiler kısa sürüyor ? Bence böyle bir şey yok
     Ani pot kırmalar , kötü espriler, yanlış zamanda dokunuşlar kızı korkutur ve erkeğin ezik bir mal olduğunu düşündürür

 6. Bugün 3 arkadas day game için çıktık. Bi hatuna cakmak istemeye gittim durmadılar devam etmedim.
  Çok sağlam bi hatuna denedim daha sonra yol yiyeceksek değsin ayağı.
  *Ben
  #hatun
  Merhaba ben üçsilahşör cok etkilendim tanismak istedin naber?
  # memnun oldum (durdu tokalastim)
  * Eee napiyorsun Kadıköy’de?
  # (biraz duraksadiktan sonra) arkadasimla bulusucam
  * Erkek arkadaş mı?
  # evet
  * Şansıma kusuyorum o zaman iyi günler
  # iyi günler
  Evet arkadaşlar degerlendirme alabilir miyim ilk day game çıkışım.

 7. Beyler sınıftan 8lik bir kıza canım sıkıldıkça takılıyorum.Su şişesiyle oynuyordum. Uzaktan gördü geldi şişeyi aldı.Yüzüme ciddi bir şekilde 5 sn civarı bakmaya başladı.Ben de aynı şekilde baktım.Sonra bu gözlerini kaçırdı ben kaçırmayınca hafif sırıtarak zevkimi böldün dedim.Bu yere bakıyor gülmemek için kendini zor tutuyor.Baktım hafif gülümsüyor kahkağayı bastım.Dün de bir tartışmada baya dalga geçtim.Ve şunu farkettim bu kızla güzel olduğu için hiç dalga geçmemişler neredeyse bu bana derslerde bakmaya başladı.Arada vücüduma dokunuyor.Sonraki adımlarda neler önerirsiniz.

  1. Bu kıza da yürümeyen bizden değildir 😀

   Şimdi sınıf içinde yürüme tabii. Klasik olarak sınıf dışında git konuş ve konuşma sonunda kız feminen davranıp ilgili ise beraber dışarda bir şeyler yapmaya davet et.

    1. Hocam en son yorumundaki son soruna benim verdiğim cevap belli. Bir bölgede istediği kaynaklar olmayan bir erkeğin yapabileceği tek şey göç etmektir. Yüzbinlerce yıldır atalarımızın yaptığı ve kaynağı aşırı kıt yerde yaşamaya tek alternatif budur. Ama sen bu olamaz diyorsun. Benim bildiğim başka çözüm yok.

     Kadınlara karşı inanılmaz bir negatif birikmiş içinde. Bunun haklı sebepleri olabilir ama şu ana kadar kadınlarla ilgili görüşlerinde sergildiğin negatiflik, realiteden çok ama çok uzak. Kadınların çoğu alfa dul, kızlara saat sorsan ebeni sikerler falan gibi görüşlerin gerçek dışı. Bu gerçek dışılık ise sana zarar veriyor. Yer değiştiremiyorsun madem en azından bu aşırı negatiften kurtul.

     1. Neyse abi. Konum belirtmiştim. Ben ne kadar anlatsam da oradan gerçekdışı gibi görünecek. Yolunuz düşerse gelin, yerinde görün. Kadınlara negatif beslemek, dediğin gibi elimde olan bişey değil. Bunları gördüm ki, bunları söylüyorum. Neyse, saol yine de.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *