Red Pill Terimleri Sözlüğü

Red Pill felsefesinden yeni haberdar olanların kafa karışıklığı yaşadığı belli başlı terimleri açıklama gereği duydum. Aslında hepimizin yakından bildiği durumları ve kişileri çok iyi izah etse de bu terimlerin bir kısmının Türkçede karşılığı yok. Böyle olmasına rağmen Red Pill, Batılı ülkelerde doğan ve gelişen bir akım olsa da karşılığı her kültürde bulunabilecek bir felsefe.

Ad Hominem: Aynı fikirde olunmayan kişinin kötü özellikleri olduğunu iddia ederek argümanını çürütmeye çalışma safsatası. Örneğin: Sen cahilsin, o yüzden beni anlamıyorsun. Sen kadın düşmanısın o yüzden böyle düşünüyorsun gibi.

Alpha Male( Alfa Erkek) : Lider özellikleri taşıyan, bir grupta ya da toplulukta sözü dinlenen, saygı duyulan erkek. Alfa Erkekler İlla Dark Triad özelliklerine sahip olacak, kötü ve gaddar olacak diye bir şey yok.

Alpha Widow( Alfa Dul) : Kadınların bir kez birlikte olduğu erkeklerden daha aşağısıyla bir daha birlikte olmama durumundan hareketle, hayatının bir kısmında alfa erkek ile ya da yüksek değerde erkek ile olmuş ve daha aşağısını kabullenemediği için yalnız( bazen dul) kalmış kadın.

Blue Pill( Mavi Hap) : Erkeğin kendine karşı konumlanmış sistemde gerçeklerin farkında varamaması, yanlış telkinlerle ilişkilerde kadınlardan gerek maddi, gerek manevi anlamda zarar görmesi fakat hala yanlış yapmaya devam etmesi hali.

Beta Chump( Gerzek Beta) : Kadınların en güzel, en çekici ve en doğurgan oldukları 20-30 yaş bandında değer vermedikleri, genellikle 30’una yaklaşan ya da 30’unu geçen kadınlar için çocuk yapmak için köprüden önceki son çıkış olarak değerlendirilen ama kadın tarafından sonunda tercih edildiği için kendini şanslı gören saftirik erkek tipi.

Beta Male( Beta Erkek) : Toplumun sağlıklı işleyişi için gerekli olan, aile kurma, çocuğa babalık yapma gibi şeylere oldukça önem veren, kadınların görece çekici buldukları, sıradan erkek tipi.

Cock Carousel: Feminizmin özgür kadın yemlemesiyle 30’lu yaşlara kadar serseri, tekinsiz tiplerle birlikte olmuş, hoyratça gençliğini harcadıktan sonra biyolojik saat dolmadan çocuk sahibi olmak için kendine bir gerzek beta arayan ucube kadın tipi.

Cringe: İnsanın kendisini herhangi bir eylem ya da durum karşısında başkasının yerine koyduğunda utanması, yerin dibine girmesi.

Cum Bucket: Çift haneli partner sayısına ulaşmış, sekste bir hayat kadını kadar tecrübesi olan, en sapkın ve uç fantezileri bile deneyimlemiş, ucube kadınlara verilen isim.

Dark Triad( Karanlık Üçlü) : Psikopati, narsizm ve makyavelizmi kapsayan karanlık kişilik üçlemesi.

Game( Oyun) : Flört etme, kadınları ikna edip kalbini kazanma, tavlama eylemi.

Hamstering : Bir kişinin veya kurumun gerektiğinde en deli saçması bahanelerle de olsa yağ gibi üste çıkmak için çalıştırdığı zihin jimnastiği / cambazlığı / rasyonelleştirme makinesi.

Oneitis: Doğuştan herkesin bir ruh ikizinin olduğuna, erkeğin ya da kadının günün birinde ona sahip olacağına ve sonsuza kadar mutlu, mesut yaşayacağına inanma ve buna dair yanlış, saçma inançlar bütünü.

Pair Bounding: İnsan yavrusunun gelişiminin diğer memelilere nazaran daha uzun bir süre gerektirmesi sebebiyle anne- baba arasında kurulması önemli olan evrimsel bağ, aile kavramının ortaya çıkma sebebi.

Pua: Açılımı pick up artist olan, kadınları etkileme ve ikna etme becerisi yüksek olan kişiler.

Red Pill( Kırmızı hap) : 90’ların ortalarında bir grup erkeğin manosphere adı verilen ve ilişkiler ile kişisel gelişimin tartışıldığı forumlardan hareketle büyüyen ve günümüzde hala büyümeye devam eden, erkek hakları, oyun, kişisel gelişim ve ilişki dinamikleri konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan erkek hareketi.

Shaming Tactics: Özellikle feministlerin sıkça başvurduğu, karşıt düşünceye sahip birini düşüncesinden dolayı ya da herhangi bir özelliğinden dolayı utandırarak argümanını çürütme safsatası. Örneğin: Binlerce kadın tecavüze uğruyor ve sen bunu görmezden geliyorsun. Bunun en popüler örneği, internetteki me too hareketidir. En kalitesiz erkek kitlesini eksen alarak her erkeğin tacizci olduğu saçmalığını insanlara yayar. Erkeklere aşılayarak erkekleri sırf erkek oldukları için utandırmayı amaçlar.

Soy Boy: Testestoron seviyesi yerlerde gezen, feminizm tarafından beyni yıkanmış efemine erkek tipi, meriç.

Unplugged( Fişten Çekilme) : Red Pill gerçeklerinin farkına varmaya başlama. Unplugged denmesinin sebebi, Matrix filminde hayali dünyadan kopup gerçek dünyaya geçmek için kişilerin bağlandığı makinenin fişinin çekilmesi.

White Knight( Meriç) : Kadınları elde etme konusunda erkeklerle doğal yoldan rekabet edemeyen, bu yüzden de kadınların her dediklerini onaylayarak, hemcinslerini itibarsızlaştırarak, feminizmi benimseyip çok düşünceli, iyi ve zararsız bir erkek olduğunu kadınlara ima ederek ya da doğrudan söyleyerek kadınların gözünde itibar kazanmayı amaçlayan sinsi, korkak, kadın avcısı tipler.

Not: Genelde kadınlar tarafından tiksintiyle karşılanıp gey arkadaş statüsünde ya da uydu erkek statüsüne itilirler. İstediklerini elde edemediklerinde çirkefleşen hatta işi, taciz ve tecavüze kadar götürebilen erkek müsveddesi tiplerdir.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Unuttuklarımı yorumlara yazarsanız listeye eklerim. Bu arada bana Twitter’dan mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

53 thoughts on “Red Pill Terimleri Sözlüğü”

 1. Hocam biz burada sohbet ederken genellikle 2 uç erkekten bahsediyoruz. Birisi göt paspası, diğeri avcı. Ama ortadaki erkekler, daha doğrusu normal erkekler (Ayda yılda 1 sevgilisi olan, göt paspası olmayan, kızlarla normal takılan (ne alfa ne beta gibi) gayet düzgün yaşayan) hangi kategoriye giriyor, omega delta falan mı oluyor?

 2. Bir de şöyle bir şey yapsanız efsane olursunuz:
  Shit test 1: Ne zaman gelir. Nasıl cevap verilir.
  Shit test 2.
  Böyle böyle 100 madde mesela.
  Ve evlilik içinde tüm Dırdır’lar…
  Gerçi insan çok bilinmeyenli bir x, y, kombinasyonu ise sosyal ilişkiler de bir o kadar karışık bir denklemdir. Kabul ama; psikolojide bile yüzlerce hastalık tanımlanıp tasnif edilmiş ve tedavi yöntemleriyle birlikte kitaplaşmıştır. Keza Sosyoloji’de de böyledir. Toplum ve devlet türleri, ekonomik sistemler ve sosyal olaylar ele alınmıştır.
  Bu kırmızı hap TRP Felsefesi: bir psiko-sosyal mesele olarak kadın ve erkek olarak birey ilişkilerini, toplumsal bir varlık olarak arkadaş gruplarından aileye ve boşanmaları içine alan Hukuk sistemi-Mahkemeleri inceleyip (genelde erkek açısından ve lehine, özelde ise; kadın, aile ve toplum yararına) tespitlerde ve çözüm önerilerinde bulunabilir. Çünkü alfa olmak, disiplin, erdem, ergenlik, akran ilişkileri, gym gibi meseleler, sadece kadın – erkek ilişkilerini değil; aileden davalara, iş sahasından eğitim hayatına kadar kadar her şeyi içine alan ve tertip eden bir sosyal ve psikolojik olgulardır.
  Ama site olarak, son asırda iyice ezilen ve maskünilitesi törpülenen erkek adamları ele almışız. Feminizm karşısında çok gerileyen ve hukuk içinde iyice mağdur edilen erkekleri eğitmek öncelikli ise de; erkeğin tam bir erkek olmasının, kadınlara ve topluma da faydalı olacağını ve aile dahil son 40 yıldaki tüm dengesizlikleri düzenleyip bozuklukları gidereceğini umut etmekteyiz.
  (Ya da ben böyle boş bir umuda kapılıyorum. En azından deniz yıldızlarını tekrar denize atan adam misali, kaç erkeği ve aileyi bu feminizm ve erkek olamayan erkek adam -Beta-Meriç- Beyaz şovalyelik gibi şeylerden kurtatırsak; işte bu kardır, deriz.)

  1. İşin özü onayla ve abart ya da görmezden gel konuşmana devam et.
   Örnek mi istiyorsun?
   -Sen kesin erken boşalıyorsundur.
   +Değdiğin anda boşalıyorum.

  2. Bu sitede shit test ve genellikle uygulanan shit testlerle ilgili yazı var. Kimse kadınların duruma göre atacağı shit testlerin bir genel listesini yapamaz. Yapsa da bunu kullanmanız zor zira erkeği shit teste cevap verdiremeyen şey zaten o an yürüdüğü kadını kızdırmayı göze alacak cesareti olmamasıdır. Eğer erkekte bu cesaret olursa shit testleri zaten kendi yakalar ve aşar. Çoğu 6 – 7 yaşında çocuğa bakın kızlara asla pabuç bırakmaz. Sonradan “iyi çocuk ol, kızı ürkütme ki sana versin” mantığıyla zaten shit test şamar oğlanı olunuyor.

   SHIT TEST DUYGUSAL OLARAK ZAYIF, MAVİ HAPLI ERKEK YAKALAMA YÖNTEMİDİR. Kırmızı haplı bir erkek bunları doğal olarak geçer, kafası mavi haplı adam istediği kadar shit test okusun, anın heyecanı içinde SHIT TESTLERI GEÇEMEZ. Shit test bilen mavi haplı Youtubeda kız – erkek diyalogu izlese shit testleri yakalar ama adamı anın içine koy testlerin hepsinden çakar.

   Dırdır konusunda Skeptico‘nun çok sağlam bir serisi var.

 3. Skeptico’nun dırdır serisini okumadıysanız mutlaka okuyun.
  link : kirmizihap.org(sıralı tam liste bölümüne girip okumaya başlayabilirsiniz)

  Burada gerekli açıklamaların örnekler eşliğinde yeteri kadar açıklandığını düşünüyorum. İyi günler.

  1. Sağolasın tavsiyen için. Okudum hepsini. Ama her şeye cevap istiyorum. “Annenin gelmesini istemiyorum, kapıyı ben açamam.” Sözüne kadar, kadın milletinin her saçmalığına erkek milleti nasıl cevap vermeli veya susmalı. Bunu görmek isterdim. Kendim için değil sadece, tüm erkekler için.

   1. Metin abiye katılıyorum, ama Mahmut abinin de dediği üzre bu liste 100 ile başlasa dahi ardı arkası kesilmez bir silsileye dönüşebilir. Bin olur, on bin olur. Mekanikler farklı, kadınlar erkekler gibi alfa beta ve omega diye ayrılsaydı iş kolaydı. Ama maalesef binlercesi var, belki de böylesi daha egzotiktir orası ayrı mevzu 🙂

 4. konuyla alakasız olacak ama para kazanmak ve zengin olmanın olasılığı ile ilgili yazı gelse olur mu? yazı değil bilen birisi yorum yazsada olur çünkü hayal edilen şu arabalar toplumun belli kesimi için oldukça uzak duruyor ve bunları hayatım boyunca elde edemeyecek olmam zoruma gidiyor gerçekten bu iş böyle mi :/?

  1. @Erkek Evladı
   Robert Kiyosaki – Zengin Baba Yoksul Baba kitap serisini oku sana nasıl zengin olacağını anlatıyor bu kafa yapısıyla zengin olmaman mümkün değil. Sadece biraz fedakarlık ve sabır istiyor. Bende yeni okumaya başladım.

  2. Ben de babam gibi zengin olmak istiyorum, babam da hep zengin olmak isterdi.
   Microsoft, youtube, apple, google ve birçok müzik grubu evlerinin garajında çalışan gençler tarafından kurulmuş. Artık eksikliğin nerede olduğunu buldum; garajımız yoktu. tamam arabamız yoktu ama garajımızda yoktu. daha da bana demesinler bu adam niye böyle oldu diye.
   Şaka bir yana
   – Gerçekten istiyor musun, yoksa hayal mi kuruyorsun, yoksa ihtiyaç ınmı bunu tanımla.
   – Özenmeden önce, o şeyin yapına uygunluğunu araştır. Görünüşüne aldanma!
   – İnandığın şey uğruna nelerinden vazgeçebilirsin/vazgeçebildin.
   – Çevrende gördüğün zenginleri söyledikleri ile değil yaptıkları ile değerlendir.
   – Dün, çalışmasını yapmadığın şey için; yarın umutlanma!
   – Güvenilirliğini yitirmemeye bak! Zira, bir daha asla ele geçiremezsin…
   – Bu blog ta isen kadınlarla ilgileniyorsun demektir. Seni bu yoldan alıkoyanın en çok Kadın olduğunu bil. Kadının hakkını ver, kulu olma!
   – Seni bir kere kandıranın, bir daha kandırmayacağını sanıyorsan, bil ki yanıldın! (kulağa küpe)
   – Hadi Zengin oldun diyelim. O zenginlik mi seni yönetecek sen mi onu yöneteceksin.?
   – Mazeretin geçerli olmayacağı bir ortama mazeretle gitme. Geçersiz akçedir.

  1. Tam aksine değerini arttırır ama kadının partneri çoksa değersizleştirilir. Güzel bir söz vardı bununla ilgili;
   Her kilidi açan anahtar değerlidir ama her anahtarın açtığı kilit değersizdir.

 5. Ağbi selamlar. Erkekadam’ı 8 aydır falan takip ediyorum ve düzenli bir şekilde tüm makaleleri okuyorum. Üniversite 3. sınıf öğrencisiyim ve lise 2’de PUA ile tanışmamdan sonra (sanırım bilenler olacaktır sosyal sanatlar enstitüsü vardı) hayatım çok enteresan bir hal aldı. Sonrasında red pill ile tanışmam ve pua’nın yetersiz kaldığı noktaların farkına varmam ve ufkumu genişletmem beraberinde geldi. Sadece okuyup geçmiyor, hayatımın her alanında uygulamaya da koyuyorum ve pua ile ilk tanıştığım günden beri sık aralıklarla hayatımda meyvelerini topluyorum. İlk defa bir entry giriyorum siteye. Buradaki arkadaşlara katacak şeylerim olduğunu düşünüyorum ve sizler sayesinde farkına vardıklarıma da her zaman minnetle bakıyorum. Sitede zaman içinde sanırım daha aktif olup yorum ve görüşlerimi de bildireceğim. Neyse introyu çok uzun tutmadan sorumu sormak istiyorum. Açıkçası bu sorumun cevabını bir makale olarak falan bile isteyebilirim çünkü kendi yaptığım çıkarımlarla pek makul sonuçlar canlandıramıyorum kafamda. Şudur ağabeyler: geçmişinde nadir ya da sık, öyle ya da böyle cinsel deneyim yaşamış kadınlar, fişten çekilmiş bir herifle karşılaşınca duygularına hakim olamayıp kendilerini fişten çekilmiş erkeğe adıyorlar. Okey. Sorun yok. Peki bizim bu kadınların cinsel geçmişlerine bakış açımız nasıl olmalı? Geçmiş, geçmiştir deyip sallamak kadar basit değil bunun cevabı. Yahut “sadece sana ait hissediyorum” yalanına zınk diye inanacak insanlar da değiliz. Peki bu olaya nasıl bir açıyla bakmalıyız? Cinsellik hayatımızın her yerinde. Bizim de kadınların da. Ama bazen uç örneklerle karşılaşabiliyoruz. Bunların karşısında tutumumuz ne olmalı? Olaya nasıl yaklaşmalıyız? Bu soruyu sormamın sebebi içerde bir yerlerde sanırım şu: ben bir kadına ortalama bir erkeğin verebileceklerinden çok daha fazlasını verebilirim. Hipergamisini korkunç derecede tatmin edip onun gözünde dünyadaki diğer erkeklerden ayrılabilirim. Okey. Ama o kadının bana vereceği cinsellik ile geçmişindeki sikko ortalama betalara verdiği cinsellilk aynı. Belki bende biraz daha bağıracaktır. Ama benim gördüğüm değer, o betanın gördüğü değerin çok üstünde. Hakettiğimde öyle. Ama aldığım şey o betanın ki ile aynı. Bu durum rahatsız edici. Tavrımız, tutumumuz ne olmalı? Nasıl yaklaşmalıyım, nasıl bakmalıyım? Sorumu sorabildiğime tam emin değilim. Eğer bir cevap alırsam olayı daha spesifik bir hale getirip daha net sorabilirim. Geçmişinde 2 erkekle yatmış bir kadın ile, geçmişinde 8 kez tek gecelik seksler yapmış bir kadın ile, geçmişinde hiç sevişmemiş bir kadın ile, geçmişinde yattığı erkekleri övünerek anlatan kadın ile, ile, ile… aralarındaki fark nedir? Sonuçta fişten çekilmiş erkeğin karşısında dibi hepsinin son derece düşüyor. Bunu defalarca deneyimledi(k)m. Geçmişlerinde yaşadıkları tek gecelik sekslerin, ben özgürüm kisvesi altında yedikleri nanelerin her seferinde onlardan bir parça aldığını söylediğimizde hepsi son derece pişman hissediyor çünkü haklı ve mantıklı argümanlarla yaklaşıyorum. Olay onun açısından derin bir pişmanlığa dönüşüyor. Peki bizim için neye dönüşmeli? Kadın genelde pişmandır çünkü artık verdiği siktiriboktan herifler yüzünden alfa erkeği kaçırmak üzere. Bu pişmanlık ne kadar samimi? Bunda samimiyet aramalı mıyız? Umarım sorumu sorabilmişimdir.

  En iyisi olana kadar çalışmaya devam.

  1. Kadının geçmişinde çok partneri olması, onun bir erkeğe bağlanmasını oldukça zorlaştırır. Bugün dünyada iki aşırı uç var : kadını sadece bir iki erkek arkadaşı olmuş olsa bile bakire olmadığı için bozuk mal sayan radikal görüş ile kadın özgürce düzinelerce erkekle beraber olsun farketmez diyen radikal görüş. Kesim noktası neresi bilemem ama kızın ilişkiyi nasıl yaşadığı (tek gecelik ilişkiler var mı) önemli. Neden önemli? Zira özgür ruhlu kucaktan kucağa atlayan hatunlar ilerde erkekleri ne kadar alfa olurlarsa olsunlar onlardan hemen soğuyorlar. Riskli yani.

   Geçmişte çok fazla adamla yatmış ve bu süreçte çoğu erkeği yeterince alfa olmadıkları için görmezden gelmiş kadınların büyük çoğunluğu uyanış evresinde (duvar göründüğünde) sanki samimi olarak geçmişi geride bırakmışlar ve artık yeni bir hayata hazırlar izlenimi verirler ama çoğununki pişmanlık değil artık en görmezden geldikleri erkekler tarafından bile beğenilmeyecekleri korkusudur. Tek tek kadının samimiyetini bilemezsin ama genelde risk yüksektir ve çoğununki samimi pişmanlık değildir.

   1. Harika. Cevabın için teşekkürler Mahmut Abi. Soruyu şu şekilde daha spesifik hale getirirsem sanırım kendi çıkarımlarımı yapmakta daha sağlıklı davranabilirim. Bu soru üzerinde çok uzun zamandır zaten düşünüyordum fakat hayatımın şu döneminde muhattap olduğum kızın durumu biraz daha uç. Ve ben bu olaya kırmızı hap nasıl yaklaşır tam kestiremiyorum. Zaten bu yüzden yardım istedim.
    Bahsi geçen kız duvara bi’ hayli uzakta. 21-22 yaşında birinden söz ediyoruz. Lise sonda annesinin arkadaşının kuaföründeki herifle anal sekse kadar gitmiş ve sonrasında öz annesinin de o herifle yattığını öğrenince olayı hemen bitirip geçmişine gömmüş. Yani herif aynı anda hem kızını hem annesini sikiyormuş:D (Ki bu nasıl geçmişine gömmekse, bunu bana ilk tanıştığımız zamanlarda bir anda kendisi anlatıverdi. Tepki vermedim. İlerleyen zamanlarda bu konuyu tekrar açınca benim zaman içerisindeki kararlı ve sağlam duruşum, ona defalarca ‘bunu neden anlattım ki’ diye sordurdu. Ama artık geçmişti.) Yine ilk tanıştığımız zamanlarda bana kendisinin anlattığı dershaneye yeni gelen öğretmeniyle yaşadığı 5 aylık ilişki. Herif bu arada evli. Asla seks yapmadığını, o zamanlar bakire olmadığını söylüyor. Ama gırtlağına kadar aldığına ya da herifin taşaklarını ağzında gezdirdiğine hiç şüphe yok. Tekrar edeyim. Herif evli ve kız bunun farkında. Sonrasında ise pişman olduğunu söylüyor. Sebebi ise “artık o adama (öğretmeni:D) hissettiklerimi hissetmemeye başlayınca ne kadar ayıp bişey yaptığımı fark ettim” diyor. Sonrasında üniversite sınavı zamanları bir herifle ilişkiye başlıyorlar, 1.5 yıl kadar aynı evde yaşıyorlar. (Bu tip kızların hayatında %100 bir tane uzun ve ciddi ilişki falan oluyor. Asla tesadüf olamaz. Bunun da üzerine gidilmeli aslında.) Sonrasında o herifle birlikte yaşarken bekaretini de kaybettiği için ve herif çok baskıcı olduğu için ilişki bitiminde -kendi deyimiyle- artık özgür olduğu ve kimseye hesap vermek zorunda olmadığı için çocuktan ayrılır ayrılmaz hayvan gibi sikişmeye başlıyor. Tam sayı hakkında bir fikrim yok ama tahminen 5 ile 10 arası erkekle tek gecelik seks yapıyor. Hatta benimle tanışmadan sadece 1-2 hafta önce çalıştığı mekanın personelleri ile gittikleri tatilde mekanın patronunun avukatı (35 civarı) ile de aynı odada sikişen bir çift daha varken sikişiyor. Söylediğine göre aşırı derecede sarhoşmuş ve ne olduğunu anlamadan sızıp kalmış zaten. (Sarhoşluk konusunda yalan söylediğini sanmıyorum. Ama sarhoş olmasaydı bir şey değişir miydi bilmiyorum:D)

    Sonrasında biz buluştuk. Yarım saat kadar sonra ‘hadi bana geçelim’ dedi ve evine gittik. Yolda hızlı yürüdüğüm için “umarım her şeyi böyle hızlı yapmıyorsundur” vs şakalar yaptı. Eve girdim. Onu siktim. Tavrını zaten asla beğenmediğim için bu kadar yeter deyip hiç bir şey söylemeden giyinmeye başladım. Nereye diye sordu ve buradan daha mutlu uyuyabileceğim yerler bildiğimi söyleyip oradan ayrıldım. Bir gün sonra yine buluşmak istedi. Buluştuk. Bir ara (hiç sikişmeden önce) bana aşırı derecede mesaj atıyordu. Sürekli ne zaman geleceğimi vs soruyordu. Sonralarında bunun açıklamasını ise şöyle yaptı: “canım sikişmek istiyordu” dedi.
    Her neyse daha uzatmayayım. Şu anda durum şu. Muhtemelen hayatı boyunca hiç bir erkekten almadığı kararlılıkta ve mantıkta tepkiler aldığı için şu anda folloş olmuş durumda ve bana deliler gibi aşık olduğunu düşünüyor. Ben inanmıyorum. Bana sürekli yemekler hazırlıyor, çoğu zaman bana para harcatmıyor, sürekli çamaşırlarımı yıkıyor, her şeyime yardım ediyor. Ben arkadaşlarımla takılmaya çıkıyorum, “geldiğimde evi temiz bulucam” diyorum ve geldiğimde evin camları bile silinmiş buluyorum. Benden başka kimseyle asla konuşmadığına da eminim. Ama kızın şu anda hormonları her zamankinden farklı şeyler salgıladığı için aptal olmuş durumda. Geçmişte böyle şeyler yaşaması onun aslında o insan olduğunu gösteriyor bence. Ama benden çok etkilendiği için tamamen benim beğeneceğim kız profiline bürünüyor. Fakat o 1.5 yıllık ilişkisi bittikten sonraki 7 ayda 5-10 arası erkekle tek gecelik seks yapmış ve sonrasında zınk diye bana bağlandı. O 1.5 yıllık ilişkisini hiç zorlanmadan çöpe atmış. Bir gün beni de atmayacağının asla garantisi yok sanırım.

    Ona hormonlarını dizginlemesi gerektiğini çünkü sağlıklı insanların böyle yaptıklarını söyledim ve ona bazı cezalar verdim. Evime geldiğinde ona şunu söyledim bir keresinde: “hadi senin kendine olan saygını geliştirelim. Yanındayım, birazdan aynı yatakta yatıcaz. Sabah kalkıp kahvaltı yapıcaz. Birbirimizi istediğimizi biliyoruz. Ama bana 5 gün boyunca dokunmak yok. 5 gün boyunca seks yok. Denemek bile yok.” dedim ve bunu yaptık. 5 gün boyunca bana cinsel anlamda yaklaşmadı. Ama benim “gel” demem kadar basitti bana gelmesi. Şimdi ise yaz okulumuz da bittiği için o kendi memleketine ben kendi memleketime dağıldık. 1 ay kadar görüşmeyeceğiz. Ona şunu söyledim: bana mesaj atıp beni darlamak yok ve asla hiç kimseyle birlikte olmak yok. Seni sadece ben sikeceğim ve sen benim seni tekrar sikeceğim güne kadar beni bekleyeceksin, dedim. O da bunu kabul etti. Samimi olduğunu düşünüyorum. Hatta doğum kontrol hapını da benle tekrar bir araya gelene kadar bıraktı.:D Peki bu kız ne kadar samimi? Yaptığı şeyler gerçekten bir uğraş içinde olduğunu gösteriyor ama ona güvenmek bir mavi haplı hatası mı olacak? Ona tek eşli olmadığımı defalarca söyledim ve bunun farkında. Ama bana yaptığı şeyler hayatımı aşırı kolaylaştırıyor dolayısıyla ona kanıyorum sanki. Mahmut Abi ne kadar uzun yazdım hakikaten. Ama durumumun karışık olduğun hak verirsiniz sanırım. Bu olaya bir analiz bekliyorum sizlerden. Hepinize teşekkürler.

    1. Bu kadar uzun yazip sonuna analiz bekliyorum diyenleri genelde yanitlamiyorum. Haberin olsun. Fakat sadece ilk paragrafinda baktim ve sorun bu kizdan koy ya da kasaba olur mu ise bu kizdan iliski materyali ya da Allah korusun evlilik materyali olmaz. Risk cok yuksek. Bu kadar riski ancak almazsa kadin bulamayan ya da oneitis hastalari alir. Kirmizi hapli adam bu kizdan uzaklasir ve baska soru sormaz. Tarih boyunca bu kızı çevremde tutarım sorun olmaz diyen çok yiğidi içindeki beyaz şövalye yendi ve mahvetti.

     Kirmizi hap teknikleriyle mavi hap hedefleri gerceklestiremezsin. Buna “make housewife from a hoe” da dahil. Alfanın kralı da olsa böyle bir kadın ilerde onu aldatabilir. Kırmızı haplı da olsa ki sen şu yazdıklarınla henüz tam kırmızı haplı olmadığını gösteriyorsun. Bu kızı kenarda tabak tut diyeceğim ama bu kadar sorgulaman senin kapılma ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor.

     1. Uzun yazdığımın farkındaydım, gereksizdi. Sanırım en mantıklı buldugum yanıtlarımdan birini aldım senden de Mahmut Abi. 3 gün önce engelledim onu her yerden. Ama farkli numaralardan aramaya calisiyor. Sanirim o da bir sure sonra vazgececektir. Ev arkadasindan cok fazla ilgi isareti aliyorum. Ayni zamanda iş yerinden bir arkadaşından da. Sanırım onlarla da sikişip ona ders verip, uzayacağım. Tesekkur ederim ilgin icin.

     2. Sanırım onlarla da sikişip ona ders verip, uzayacağım.

      Kusura bakma da “onun arkadasina verip intikam alacagim” lafi kadar feminen bu dedigin. Sana tavsiyem bu kizi falan hemen unutup kirmizi haplanman. Boyle feminen intikam fantazilerinden de uzak durun. Birine bir sey ispatlamaya calismak asagili kompleksine isaret eder. Yolunu kaybetmiş zavallı bir kızcağız karşındaki, düşene bir tekme de sen atınca daha da mı karizmatik olacağını sanıyorsun?

      DONT FEED THE EVIL. Şeytanın ateşine odun atmayın.

     3. Kısa yazanları da cevaplamıyordun hatırladığım kadarıyla. Cevalamak zorunda da değilsin. Bunu dile getirip atarlanmak sana kendini daha iyi mi hissettiriyor?

    2. @ydyd
     SEN KIRMIZI HAPLI DEĞİLSİN !!!
     Halen mavi haplı kafasındasın bunun farkına var. kırmızı haplanmaya çalış.

     1. Mavi haplı kabul etmiyorum, kırmızı haplı oldugumu henüz tam olarak iddia etmiyorum. Adım adım kırmızı hapa yaklaşıyorum. Mor tonlarındayım sanırım:) Ve eksiksiz bir şekilde kendimi tamamlayacağıma da eminim. Sakin olabilirsin.:) İlgine teşekkür ederim.

     2. @Mahmut Abi
      Abi hakikaten harika bir bakış açısı bu. Dün gece ilk yorumu yazdığımdan beri taşlar beynimde çok daha güzel oturuyor sen ve arkadaşların yorumları sayesinde. Fakat şöyle bir durum var Mahmut Abi. Sana bir yerde katılmıyorum. Benim onun ev arkadaşını ve iş arkadaşını sikmek isteme sebebim bence feminen değil, makyavelist. Şöyle ki eğer ben o kızın ev arkadaşını sikersem, karşısına geçip bak ben onla da sikiştim diyecek değilim. Ama bu tip kızları bilirsin, bir şekilde birilerine kimseye söylememeleri gerekecek şekilde bunları sır olarak verirler:) Makyavelist dememin sebebi de bu tipler birbirlerini tanıdıkları ve yakın oldukları için (hatta birbirlerine erkek pasladıkları için???WTF) benim içlerine girip hepsini teker teker sikip, suratımda herhangi bir ifade değişmeden hayatıma devam etmem, bu kızların diğer sürtük arkadaşlarınca da duyulacak ve gözler benim üzerime dönecek. 7-8 kişilik bir kız grubundan bahsediyorum ve gerçekten hepsi sürtük ve hepsinin geniş çevreleri var.
      Yani işbu kız dumur olacak, ev arkadaşını ve iş arkadaşını sikince havadan iki sikiş olacak, şu anlık sikişme ihtimalimin olmadığı (bir iletişimimin olmadığı) tüm arkadaşlarınca bilinecek ve bu 7-8 kişinin dışındaki çevrelerince de gözler bana dönecek ve bu muhtemelen bana çok daha fazla kadın ve sosyal prestij getirecek.
      Gerçekten böyle olacak. Hiç bir şeyi abartmıyorum. Ama eğer düşünce haritamda yanlış varsa lütfen benimle paylaşın. Amacım oyunu en iyi şekilde oynamak. Şimdiden teşekkürler.

    3. Kardeşim senin olayının birebir aynısını yaşadım. Kızdan ayrıldıktan bir gün sonra eski sevgilisine dondu ve arkadaşlarıma bütün mahremiyetimi doktu. İlişki onun sahası ne yaparsan yap sen kaybedersin 1 ay sonra onun sikinde bile olmaz. Daha fazla duygusal yatırım yapmadan kaybol. Bu kızdan ilişki materyali olmaz. Tecrübeye güven.

     1. Harika. Teşekkür ederim samimi yorumun için. İlişkinin onun sahası olduğunun farkındayım. Tam olarak kırmızı hap öğretilerini içselleştiremediğim için sanırım hala bir yerlerde “belki lan…” diyordum. Ama gerçekten çok küçük bir yerlerde. Artık ona da gerek duymuyorum. Eski sevgilisine vs. döneceği bir pozisyon yok, mahremiyetimi de etrafta saçmaya götü yemez. Ama şuna da %100 eminim. Eğer onunla bir şey yaşamak gibi bir gaflete düşersem (ki Mahmut Abi en kral alfaların bile bu durumda zaman içinde içlerindeki beyaz şovalyeye teslim olduklarını yazdı -ki kesinlikle olacağı odur-) günün birinde benden şu anda olduğu kadar hoşlanmadığında herhangi bir kişiyle -belki arkadaşlarımdan biriyle- bir şey yaşamamak için bir sebep görmeyecektir. Yarın uyandığında ise sarhoştum, o an bişeybişey oldu vs. gibi bahanelerle gelecektir. Dolayısıyla zaten yeterince sikiştim. 🙂 Bu kız an itibari ile şutlanmıştır. Ama meselenin üzerine gideceğim ki ilerde başıma gelecek tüm olaylardan şu anda olduğu gibi sıfır hasarla kurtulayım. Teşekkür ederim herkese ilgisi için.

    4. İlk defa benden uzun yazanı görüyorum. (şaka tabiki)
     @ydyd
     bu kadar uzun paragraflarına karşılık sana bir tane sözü hatırlatmak isterim:
     “Düşene bir tekme de sen vur”
     Bence bunun tam tersini hayat felsefesi edinmelisin 🙂
     “Geçiren geçirmiş ve artık dolmayan boşluk kalmamış”
     Ve,
     biraz paslanmış bir kilit temizlenerek açılabilir ama kırık bir kilidi değiştirmeden elindeki anahtarla o kilide bir halt yapamazsın kardeşim.

     1. Hahah teşekkürler yorumun için. Gerçekten uzun uzun yazmaktan keyif aldığım için değil, bulunduğum durumu tüm şeffaflığıyla açıklamak istediğim için uzun yazmak zorunda kalıyorum. Hata payına yer bırakmak istemiyorum 🙂
      Ayrıca “geçiren geçirmiş ve artık dolmayan boşluk kalmamış” cümlesiyle ne anlatmak istediğini tam olarak anladım fakat bu cümleyi asla desteklemiyorum 🙂 Kadınlar için kullandığımız cümleler ve kelimeler bilinçaltımıza bir şekilde yerleşerek onlara bakış açımızı etkiliyor, biliyorsun. Bir kadını gördüğümüzde “hakikaten harika görünüyor” demek yerine, “evet tanışmak keyifli olabilir” dememiz gerekmesinin sebebi ile benzer (bunun hakkında bir makale vardı sitede, başlığını hatırlayamadım.) bir durum bu. Kimsenin kimseye bir şey geçirdiği yok. Varsa da biz onlardan değiliz. Biz daha iyileri ile uğraşıyoruz, biliyorsun.:)

      Kırık bir kilit benzetmene hiç istemeden de olsa şapka çıkartıyorum 😀 çünkü son derece makul ve mantıklı görünüyor. Teşekkür ederim yorumun için, içten sevgilerimle kardeşim.

     1. 2000 lerin başındaki +18 Bulgar sohbet hattı diyalogları gibi amk
      Paint Terk’e de benzetmedim değil. Hani kulağa üfleyen bi imam vardır ve bir gün bu sefer kadının kocası gelip kulağına üflediğinde:”Oh hoca efendii, sen mi geldin” der ya onun gibi bir şey neyse bu kadar saçmalık yeter

    5. Kardeşim bu hikayeden iyi yaz dizisi çıkar ha.Adını da Kırmızı(aslında mavi) Haplı Düğün yaparsın tam olur.Bence bi senaristlerle görüş.

     KIZI NEXTLESENE AMK BU NEDİR.DÜŞENE TEKME ATMA AMA KENDİN DE DÜŞME.ÖNÜNE BAK.KIZI UNUT.BU KAFAYLA BU KIZ SENİ BAĞLAR BİR ŞEKİLDE.

  1. Benim gözümde kız ödemek istiyorsa +puan alıyor ve eğer tabaksa, tabaklar içinde yükseliyor, eğer sevgilimse testden geçiyor ama ben yine de kendim öderim. Ödemek istemidiğini belli ediyorsa(senin cüzdanını çıkarmanı bekliyorsa, elini çantasına/cüzdanına atmıyorsa) kızın Gold Digger olup olmamasını anlamak için dikkatlice diğer hareketlerini izlerim, bazen eski centilemenlik anlayışıyla büyüyen kızlar da böyle davrana biliyorlar. O yüzden bana kalırsa kızın Gold Digger olup olmamasını anlamak için bir az efor sarf etmeliyiz.

 6. Mahmut abi tabak çevirme yaparken mesela 5 kız var.

  Bu 5 kız ile her gün iletişim halinde mi olmam lazım yoksa arada birkaç gün veya 1 hafta konuşmadığım zamanlar olmalı mı ?

  1. Tabak teorisi yazılarını oku. Bunlar doğal olarak ortaya çıkan şeyler, gerçekten bir formülü olduğunu düşünmüyorsunuz değil mi?

   1. @Mahmut Abi
    ydyd’nin attığı yorumda bahsettiği kızlara üzülüyorum ben. Gerçekten kötü bir durumdalar. Bir kırmızı haplı erkek asla ilişki materyali olmamalı biliyorum.Ama bu kızlar için yapılacak bir şey yok mu? İnsan üzülüyor böyle kadınlar için. Yanlış anlama olmasın ben bu kızı düzeltelim tekrar ilişkiye uygun hale getirelim sonra tekrar sevgili olalım demiyorum. Fakir bir insana yardım etmek gibi bunlara da yardım edebileceğimiz bir konu var mıdır? kendilerini düzeltmeleri için?

    1. Bu duyguyla bende uğraştım ama sonunda isteğimin onlara yardım etmek olmadığını ve günün birinde duvara toslayacaklarına emin olduğum için, yaptıkları yanlışların farkına gözümün önünde varmalarını istediğimi farkettim. O hiç kimsenin takınmak istemeyeceği pişmanlık dolu surat ifadesine benim sayemde varsınlar istedim. Hala da istiyorum. Mahmut Abi’ye de yazdığım gibi ev arkadaşına ve iş yerindeki arkadaşını sikmek isteme sebebim bu. Ona şu mesajı vermek: “sen bunları hayatın boyunca normal bir şekilde yaşadın, o zaman bak bu da normal.” Ama bilmiyorum. Mahmut Abi’nin söyledikleri değerli ve üzerinde düşünülmesi gereken şeyler. Paylaşmak ve anlaşılmak harika.

    2. Ya beyler valla burasının yorumlarının da boku çıktı ha.Bu drama nedir yahu?.Manyağın biri önüne gelenle yatıyor,10 küsur tek gecelik ilişki,anal ve grup partileri yapıyor.Evli dershane öğretmenine bile veriyor ama biz erkekler onun için üzülüyoruz.Olm senin bir erkek olarak hayatında daha ciddi sorunların yok mu?Misal sen bir erkek olarak tüm mal varlığını bir afette kaybetsen ya da boşanmada karına peşkeş ceksen toplum ve kadınlar sana üzülür mü?Ya da bir erkek olarak hayatında hiç seks yapmadan 40 lara gelmiş birisi olsan kadınlar sana kafayı takar mı ?Anca amına kodumun eziği derler geçerler.Bu kızlara da öyle diyip gecin.Ne bu drama amk.

     Ya valla bizim en büyük sorunumuz bu işte.Kadınların her türlü küçük ve anlamsız sorunlarına boyun eğiyoruz.Üzülüyor ve onlara yardım etmeye calışıyoruz.Boş karnımızı bulmuşlar kadınlar yemin ederim.Ondan sonra ortalık neden bu kadar Meriç dolu.Tabi dolu olur aq.Elalemin kızı sabah akşam seks yapmış ortalık karısı olmuş bizim erkek adam okuyucularına dert olmuş.Te allam ya.

 7. Hocam bir de kesinlikle okunmalı dediğiniz kitaplar var mı bununla ilgilide bir paylaşım yapar mısınız ? şimdiden teşekkürler.

 8. Mahmut Abi iyi bayramlar.Tüm makaleleri okudum ve bayağıdır .Takip ediyorum siteyi.Shıt test Nukleer shıt test felan hepsini okudum.Fakat Bunların haricinde
  Kızların uyguladığı testler varmış.İnternette araştırdım ama gözle görülür elle tutulur birşeyler bulamadım.

  Örnek:Sadakat testi yani buna örnek verebilirmisin.Veya İstediği duyguya sokma testi.Yetkinlik testleri felan var.Bu shıt test dışında bunları bir makale şeklinde açıklayabilirsen çok iyi olur abi.

  Ve Eminimki birçok arkadaşımızda bu konular hakkında muzdarip

 9. Mahmut Abi,t j laramie olayina yorumun ne?Cocugun tipi fena degil,sporcu ve muhtemelen maskulen bir tip.O videoyu cekmek yerine hatuna siktiri cekip sutladiktan sonra baska kizlarla tabak cevirebilirdi bence.Gerci adam mavi hapli da olabilir bilemeyiz

 10. Ya arkadaş bu milleti anlamıyorum. Fazla okuyorlar galiba. Her şey okumak değil. Formül kitap değil. Bu nasıl yok şu nasıl. Bu işin felsefesini kapıp kendinize uyarlamanız lazım. İnsan makine değil devrelerden oluşmuyor.

 11. Sorunlu ergen daha önceden hiç yapmayıp göte bala 2 tane yapınca pussy magnet mi oldun lan ahahahahhahahahahah
  Acilen akıl fikir diliyorum sana (laf ebeliği yapıp gerçekleri bastıramazsın “evlat”)

 12. merhaba,
  benim eksik olarak derlediklerim aşağıdaki gibidir.

  HB index
  NEG
  coolidge etkisi
  shit test
  tabak çevirme
  yumuşak bir sonraki
  CPD
  OHK
  drama
  rahip modu
  çerçeve
  omega erkek
  3. dalga feminizm
  uydu erkek
  friendzone
  daddy issues
  hipergami
  40 yaş bunalımı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *