Mesut olmayın … Mesut olursanız mesut olamazsınız

Hatun 3.5 sene iki tane adamı aynı anda idare etmiş. Eskimo biraderlerin birbirlerinden haberleri yok. Daha doğrusu daha kabadayı olanı yarım yamalak biliyor (kızın babası zorla verdi sanıyor ama hatun evlenmeden bildiğin uzunca bir süre görüşmüş). Cemil cezaevine girince Mesut ile evlenmiş. Sonra Mesut’u bırakmış Cemil’e kaçıp onunla dini nikah kıymış.

Hatun çocuk Mesut’un değil Cemil’in diye o kendinden emin. Ya da yanındaki kadının kendisiyle paralel hala koca Mesutla da vuruştuğunu bilmeyen Cemil yüzünden öyle davranıyor. Cemil de pek bir kendinden emin.

Böyle bir yaratığı sünepe ama en azından artık Cemil gibi hatunu yanında tutup rezil olmayan Mesut’la bir olup itin götüne sokması gereken Cemil, sonunda cezasını çekti. Çocuk Mesut’un çıktı. Bir köşesinde dürtü kontrolü sıfır ve halk arasında orospu olarak bilinen hatun türü olan bu saçma sapan üçgende olabilecek en iyi sonuç. Pek bir kibirli hatun çocuğunun kendi algısına göre sevdiğinden değil beta kocadan olduğu gerçeği ile yaşayacak. O Cemil de kendisi ile paralel kocası ile korunmasız seks yapan bu hatunu azıcık kendine saygısı varsa terk eder. Kendisi de başkasının karısını “sevgilim lan istediğim gibi alırım” diye efelenmenin cezasını, kadınının başkasından çocuk yapması ile tüm memlekete rezil olarak çekti.

Mesut fena mavi haplı. Hatunu kendisini aldatırken yakalamış olmasına rağmen evlenmiş! Açlık tavanda, hatun güzel, kafa masmavi. O hatun muhtemelen ikisinin de spermlerini aynı anda taşıdı. Şansına çocuk kendinin çıktı. Ama çocuğunun anası bu o… Ne gereği vardı. Hayat boyu yük.

Ama burası aç betalar diyarı. Bakarsın Cemil Gülcan’ı affeder (bu toplumda nasıl olacak benim aklım almıyor ama) ve mahkeme de çocuğu anneye verir (bak bizim mahkemeler yapabilir bunu).

Mesut :

 • – Çocuğu kadından almalı.
 • – Kadını boşarken mahkemeye verip kadından tazminat almalı.
 • – Cemil’i de mahkemeye verip ondan da tazminat almalı.

Memleket bize çaktırmadan çağ atlamış 😮

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

74 thoughts on “Mesut olmayın … Mesut olursanız mesut olamazsınız”

 1. Dün twitter postundan sonra sonuna kadar izledim, keşke amca kızıyla yakınlaşmış dedim(!) (şaka, vurmayın ama kızda fena)

  1. Dün twitter postundan sonra sonuna kadar izledim, ilk başta Mesut hala neden çocuğu istiyor kendisinden bile değil elin çocuğunu büyütecek ekstra yük olacak derken çocuk Mesut’tan çıkıyor. Acaba bilinçli olarak DNA testini mi bekledi, çocuk Cemil’in olsa bile bu mücadeleyi verecek miydi? Mavi hap kafası demek istemiyorum buna çünkü karım geri dön demiyor sadece çocuğu istiyor ama neden neden çocuk senin değil. ( DNA testi sonucuna kadar )

   1. Cemil oneitisinin cezasını fena çekti. Kadın muhtemelen hala Mesutla yatmasına rağmen eminim aşkım çocuk senden dedi bu da tamamen inandı. Normalde üzülebilirdin bile ama yanındakinin ne mal olduğu belli iken o kibirli kendinden eminliği ile o kadar öttü ki şahsen ben DNA sonucunu izleyince kahkaha attım kendisine.

 2. İş çocuk yapmaya evlenmeye falan gelince belli bir ahlak yapısı inşa etmiş, ataerkil bir aile yapısı olan hatunlara öncelik verin beyler…O çağdaş görünen kızlar feminizmin zehrini çoktan aldılar…
  En büyük feminizm öğütlerinden biri olan Erkek -Kadın cinsel eşitliği zırvası ve erkek yapıyor siz neden yapmıyorsunuz mantalitesi kadınları buralara kadar sürüklüyor..

  Akıl almaz hikayeler duyuyorum..http://www.hurriyet.com.tr/gundem/gercegi-21-yil-sonra-esine-itiraf-etti-3-cocuk-da-senin-degil-41054041

  Herkes insan sarrafı olmak zorunda bu devirde…

 3. İnceller yazısını tekrardan okudum, dendiği gibi porno ve sanal dünya ile çoğu erkek yok oluyor, gelişimden uzak kalıyorlar. DNA’larımıza işlenen doğal seçilimden sıyrılıp hayatta kalma güdümüz bu sanal gerçeklik ile silahsız ve tecrübesiz bırakılıyor. Doğal seçilim daha sert vuracakmış gibi geliyor sonra ki nesilleri.
  Disiplinin en önemli olduğu dönemdeyiz çünkü dikkatimizi dağıtacak çok opsiyon var günümüzde.

 4. Geçen gün Ekşi’de “21 yıllık eşini başkasıyla boynuzlayıp üç çocuk yapan ve bu üç çocuğu 21 yıl boyunca kakalayan, adam velayet isteyince de çocuklar senden değil ki diyen” bir kahpenin haberini okumuştum. Ulan ben paranoyak olacağım bu gidişle ne kadar pislik bir topluma dönüşüyoruz. Muhafazakar – liberal ayrımı zaten kalmadı. Eskiden görücü evlilik fikrim vardı ilerisi için ama o da yok oldu. Böyle biri senin karşına geçip masum numarası çekse nikaha kadar ne bok yer insan. Uyanık ve tetikte olmaktan başka çare yok.

 5. Kişisel gelişim ile ilgili bir sorum var. Henüz gencim ve kendime Clint Eastwood tarzı bir karakter yaratmak ve bunu yaşımdan da istifade ederek oturtmak istiyorum. Bu “ciddi, saygı duyulan, fazla gülmeyen, az konuşan” karakteri ne yaparsam yapayım ayarlayamıyorum. Ya çok ciddi anlamda “sıkıcı” oluyorum ya da cıvıtıp çok konuşup saçmalıyorum. Sence Mahmut Abi “sıkıcı” olmayı kabullenip gene de karakterimi bu yönde mi geliştirmeliyim (Buradaki sıkıcılık kızlara karşı değil genel olarak insanlara karşı sıkıcılık. Şu an kızlardan önce odaklanmam gereken daha önemli işlerim var o yüzden) yoksa gereksiz yere kasılıp yanlış mı yapmış olurum. Şimdiden teşekkürler

  1. Bahsettiğin karakteri ayarlayamazsın yıllar boyu sorumluluk alarak, cesaret göstererek ve acı çekerek elde edersin. Bunlar öyle düşünce ile elfe edilmez.

 6. Bizde ki teamüller gereği 3-7 yaş arası çocuk çok istisna bir durum olmadıkça anneye verilir.Konuyu tam bilmiyorum
  kadınla adam evliyse ve tmk m.161 zina temelli boşanma davası dava açsa da çocuğu alması yaş bu yaş aralığında zor.Evet bu yaş aralığında çocuğun anneye olan ihtiyacı aşikar.Ama siz bunu doğru bir babayı ondan ayırmak için kullanamazsınız.Özellikle günümüzde kadınların bunu bir silah olarak kullanması bu kadar aşikarken

  Ben bir hukukçu olarak bu sistemin tamamiyle karşısında olmayı sürdüreceğim.Madem eşitlik istiyorsunuz,eşitlik her alanda olacak

  Siz çok iyi bir babayı haftada 1 görecek şekilde çocuğundan ayıramazsınız.Anneye bu yapılsa ayağa kalkacak toplum,babaya yapılınca alkışlıyor.Bir aksilik çıkmazsa 2 sene sonra hakimlik sınavlarında olacağım,umarım yerim aile mahkemeleri olur.
  Bu kafa yapılarıyla beni istinafta yeselerde,çok umrumda olmayacak.

  1. Aile mahkemesine girersin umarım. Feminist Yalanlar kitabının yazarının dediği gibi şu an KKK mahkemesinde yargılanan bir zenci aile mahkemesinin eline düşen bir erkekten daha adil yargılanıyor.

 7. Ve bu sitenin kurucuları size kendi adıma teşekkür ederim.Kırmızı hap öğretisini uzun zamandır takip ederim ve türkiyede farkındalığı yok denecek seviyedeydi.
  Sizlerle insanlar bunları öğreniyor.Umarım tek taraflı bakış açısı geliştirmeye odaklı ve hayatının tüm güzelliklerini bir kadına adayan,mutluluğun kendi prensesini bulup sonsuza kadar yaşamak olduğunu sanan beyni yıkanmış bu grup azalır.
  Kendini geliştirmezse o disney masallarından çıkan prensesinin doğası(hipergamisi) gereği kıçına ilk tekmeyi vuran olacağını anlar.

  Kendinizle mutlu olmayı öğrenin.Bunu bir kadına atfederseniz,o ilk fırsatta sizi buna pişman edecektir.

 8. Hocam bu redpill muhabbetleri güzel de, ben 27 yaşındayım ve ilişki istemiyorum şuanda sadece fuckbuddy istiyorum. Fakat türk kızları bu konuda önyargılı ve ilişki yatırımı olmadan seks sunmuyorlar. Yemin ederim tipsiz başarısız bir adam da değilim ama nerede kimle tanışacağım kaybolmuş durumdayım. Tek çare tinder mı fuckbuddy için

  1. Kardeşim kadınlar tabii ki talep edecek, sen vermeyeceksin. En one night standlik dediğin hatun Bile gerekli doneleri verirsen ilişki talep eder. Ayrıca büyük ihtimalle ortak tanıdıkların olan hatunlara yürüyorsun. Bunlar etrafından gelecek Slut shaming’den korkarlar doğal olarak. Farklı ortamlara gir.

  2. O zaman “seninle sonsuza dek birlikte olmak istiyorum, hatta Polat Alemdar gibi, yaralı halde mezarına gelip -elifiiim sana geldim- ” diyeceğim” de. Sonra pomplaladıkan sonra kayıplara karış.

   1. Ahlaksızca yalan söylemeden istediğinizi alamayacak kadar zavallı insancıklar olmak mı istiyorsunuz gerçek, maskülen erkek mi? İki pompaya ruhunuzu satıp kötülüp yapabilecek adamlar genelde ruhlarını sattığı ile kalırlar.

     1. Ben vurkaç çok yaptım ama hiç böyle yalan söylemek zorunda kalmadım. Böyle yalan söylemek zorunda hisseden adam zaten vurkaç yapamaz zira kendisini vurkaça değer görmez. Özellikle 30 yaş üstünde isen uzun süreli ilişkisini arama aşamasında olan 30luklar bu potansiyeli olmayan ama çekici erkekleri buldu mu bir peçete gibi kullanıp atarlar.

     2. Yukarıdaki ironiydi. Ben kimseye ilişki tavsiyesi verecek değilim, zira bu konuda kötüyüm. Ama yalan söylemek de bugünkü kadın erkek ilişkilerinin dinamiği olmuş. Hem tabak çevireceksin hem yalan söylemeyeceksin? Ahlak konusu da ayrı ve uzun bir tartışma. Nikahsız biriyle vuruşuyorsun mesela, annesinin babasının kardeşinin rızası var mı?

     3. 2 tarafın da cinsel stratejisi ayrı
      Erkek tabi ki partner ağını genişletmek isteyecek, çevresindeki aile akraba kızlarını da bu vurkaç adamlardan muhafaza edecek.
      Ki zaten Mahmut Abinin dediği gibi kadın biliyorsa vurkaçı, bu ETİK

      Skeptico bile evlilik isteyen kızı manipüle etmememiz ve dürüst olmamız gerektiğinden bahsetmişti

      Yanlış bir şey yok
      Haklılar
      Yanlış olan kadın cinsel stratejisinin erkekleşmeye başlaması .Bol partner vs
      Erkek stratejisinin de oneitise yönlendirilmesi
      Binlerece yıllık evrimsel koda karşı çıkmaya çalışmaları boşuna.
      Halen sevgilisi olmamış bakir erkek ,kızların alay konusu, sosyal medyada yada reelde

      Partnersiz erkek değersiz erkek halen karşı cinsin gözünde ?
      Bol partnerli erkekler halen saygı görüyor kadınlar tarafından
      neden SMW ? DHV ?

      Kendini kurtar sonra başkalarını kurtar oxygen mask gibi düşün

      Trpnin toplumcu tarafındansa Bireyci tarafı daha ağır .
      Herkesi her şekilde kurtaramazsın
      Zaman enerji paran kısıtlı
      Ancak kendine yetebilirsin

      Birileri bu oyunda kaybeden birileri kazanan

      Zaten her şey adilce eşitçe dağıtılmış olsaydı OYUN denen şeye gerek kalmazdı ??

      Kadınlardan ne istediği bil ona göre davran derler ya
      LTR isteyen insana vurkaç tabi ki doğru değil

      İki taraf da ne istediğinden eminse sıkıntı yok

     4. Benlark’ın dediklerine tamamen katılıyorum. Cinslerin cinsel stratejisi ve biyolojisi farklı. O yüzden çok sık yapılan “hem çapkınlık yapacak hem de bakire kızla evleneceksin öyle mi ha!” gibi utandırma yöntemlerinin geçerliliği yok.
      Hal böyle olunca, bu utandırma taktiklerinin karşısında “neden biz erkek türü, cinsel yakınlaşmayı, teklifi, yürümeyi başlatan taraf oluyoruz, neden cinsel arz-talep ilişkisinde hep talep eden tarafta oluyoruz, neden hep kadınlar seksi, hep bir ödül zihniyetiyle sunmaktadır, cinsel alışverişte erkek hep hücumda, kadın ise savunmadadır?” gibi soruları sorma hakkımız doğar. Cevap elbette yine biyolojik dengeler üzerine verilir ama iş arkadaşın bahsettiği kadın ve erkeğin farklı cinsel stratejilerine gelince; feminist beyin yıkama ve manipülasyonlar devreye girip “her kadınla yatıp sonra sevgilim/evleneceğim karım az cinsel partnerli olsun ikiyüzlülüğü yapıyorsunuz” gibi utandırma taktikleri devreye sokularak o biyolojik dengeler gözardı edilir.

     5. Yıllarca manevi nedenlerden dolayı bakir gezip görücü usulü evlendiği kadın tarafından aldatılan erkekleri hepimiz duyduk

      Dinlerin kadın erkek dinamiği çok net ama %100 bir uyum içinde olmazsalarsa ÇALIŞMIYOR çünkü herkes birbirine hayatının kazığını atacak potansiyele sahip.

      Evlilik öncesi flört dinen yasak ama görücü usulü serbest.
      Yıllarca kadından uzak yaşayıp , görücü usulü ile evlendiği kızın aslında red-flag tarlası olduğunu bilemeyen erkeğin hayatı mahvolmaz mı ?
      Günlerdir tvlerde biz neler izliyoruz ?
      En az 1-2 sene tanıma flört gerekmez mi ?

      Karşı taraf tamamen dinine bağlı ahlaklı davranmaya çalışan biri mi ?

      Bunu kimse bilemez.Anneler, komşular ,Ayten teyzeler kimse bilemez.
      Bu devirde kadınlardan uzak yaşayıp görücü usulü evlilik ile evlenmek istemek ,patlamaya hazır dinamit almaktan farksız

      Din yada başka sebeplerden dolayı OYUNDAN UZAK DURMAYA ÇALIŞAN ERKEKLERE SESLENİYORUM

      Siz oyundan kaçarsınız
      ama
      OYUN SİZDEN KAÇMAZ

      Oyun var ve bırakılmasını istiyorsunuz o zaman usta oyuncu olmamız lazım ki sahte oyuncuları anlayabilesiniz

    1. Vurkaçı etik buluyor musun peki?

     Olaya etik/ahlak ya da “anana bacına da yapsınlar” üzerinden yaklaştınız mı zaten game’in çoğu geçersiz kalır. Skorunuz yüksek olsun erkeklik istatistik işidir dedikten sonra evlenirken az partneri olmuş ya da bakire kadın talep etmek etik mi? O kadının evleneceği adamla empati kurdun mu hareket edemezsin.

     Kimse kızkardeşi ya da kızı kırmızı hapı tamamen uygulamış biriyle olsun istemez, inkar etmeye gerek yok. Samimiyetsizlik gördüm mü rahatsız oluyorum. O yüzden dies irae gibi yazarların red pill’e daha fazla katkı sağladığını düşünüyorum.

     1. Yukarıda etiği nerde gördün? Ahlaksızca kısmında mı? Orada anafikir yalan söylemeye ihtiyaç duymak.

      Karşımdaki kadın benim tek gecelik peşinde olduğumu bildiği sürece etiktir. Zaten kadın tek geceliği uzun süreli ilişki isteyenle yapmaz. Benim niyetimi kabul etmeyen kadın zaten beni reddeder ve çok reddetti. Kendini vurkaç adamından koruyan kadın da ilişki materyalidir. Ya da onu bir şekilde ilişkiye çeviren hatun.

     2. Tam cevap veremedin benim soruma. Şevket Rıfkı da aynısını sormuş. Red pill’den bahsettiğin anda etiği ahlakı bir kenara bırakman lazım. Hem özgür seksin toplumu dinamitlediğini söyleyip hem de bunun kaymağını yemeye teşvik etmek ironi. Ayrımcı dediğiniz dinler zinayı erkeğe de kadına da eşit ölçüde haram kılar.

     3. Ahlakı bir kenara bırakan bıraksın ben bırakmıyorum. Kırmızı hap ahlakla alakalı değil ve bunların benim tavsiyem olduğunu söylüyorum zaten. Kaymağını yerim kendisini beslemem.

      Israrla söylüyorum yukarıdaki spesifik soruda olay ahlaktan çok kendini düşürmek.

      Bu arada burası bir fikir yuvası değil hastane. Ben bu hapın kendilerini iyileştireceğini düşünen adamlara yardım ediyorum. Hapa şüphesi olan hapı almasın. Bunları çelişki gören bıraksın. Bu sitede eskiden böyle soruları uzun uzun cevaplardım ama kimseye yanıt borcum yok. Bunu okuyan herkese söylüyorum. Çelişkili mi buldunuz? Reddedin. Okuyup vakit kaybetmeyin. Bence bir çelişki yok.

     4. kimse kızı veya kız kardeşi kırmızı hapı tamamen uygulamış biriyle olsun istemez diyorsan sen kırmızı hapı hiç anlayamamışsındır. oyun ayrı şey kırmızı hap ayrı şey. eğer sen bir kadının sırf sen olduğun için seninle birlikte olmayacağını düşünüyorsan yalan söyle. binlerce meriç kardeşin zaten bunu yapıyor. kırmızı hapı anlamış birisi olsan zaten böyle düşünmezdin.

  3. Fuckbuddy olayına ne sıcak baktım ne de yaptım. Gözlemlediğim kadarıyla bu işe ok kızlar güzellik standartı olarak vasatlar. Özellikle de tek gece için bulabileceğin ya da iş haftada bir seks ise kiralayabileceğin hatunlara göre. Bu olayı bilen biri seni aydınlatsın.

   Tinder tam vurkaç okyanusu neyine yetmiyor? Eğer orada bulamıyorsan korkarım sende pek vurka materyali yok.

 9. Hocam bunu yazmam için doğru başlık yok ne yazık ki ;
  Bu erkek adam sitesini bir sözlük haline dönüştürseniz hem daha kullanışlı hem sizin için de gelir getirici bir araç haline gelmez mi? Kadınların var böyle sözlükleri.
  Ya da şu makaleler ve site kullanışlılığı için bir telefon uygulaması mesela?
  Sitenin geleceği ile ilgili ne düşünüyorsun Mahmut abi? İlerde kapatır gider misin yoksa planların arasında geliştirmek var mı ?

  1. “Öğrenci hazır olunca öğretmen belirir, öğrenci gerçekten hazır olunca öğretmen yok olur… ”
   Çoğu kişi bu siteyi ihtiyacı olduğu zamanlarda keşfetti. (fişten çekilme dönemi bkz: https://erkekadam.org/2017/11/01/fisten-cekilmenin-5-asamasi)
   Hapı alabildiğim kadar aldım sindirmeye de devam ediyorum. Mahmut reis, alfa denilecek babamın hiç vermediği bilgileri bu site sayesinde bana verdi. Hap hayat felsefemi değiştirdi. ‘Bütün uyuyanları uyandırmaya bir tek uyanık yeter’ sözünün canlı örneği. Erkeğin rekabet içgüdüsünden dolayı bir çoğumuz ‘diğer erkekler kırmızı hapı bilmezse bu benim işime gelir’ diye düşünürüz ama o öyle yapmadı.

   1. Daha öncede belirttim çoğu erkek bilmezse benim işime gelir kadar basit değil olay 😊 Mavi hap feminenliği kızları topluca yozlaştırıyor ve rekabet biraz azalırken ortamdaki feminen hatun sayısı hızla azalıyor. Olaya kötü niyetli bakarsan 10 tane mavi haplıyı kırmızı hapla tanıştırsan 7 8 tanesi olmaz olsun böyle oyun deyip kendini piyasadan çekiyor.

   2. erkekadam.org/2017/09/25/arkadasi-oynamak/#comment-22377

    @Şevket Rıfkı nın son yazdığı yorum müthişti
    Anlatmak istediklerimi dökmüş resmen
    Eyvallah bro 🤙🏻

 10. Kadındaki cesarete hayran kaldım.

  1. Lan burası Türkiye. Ne baktın diye adamın kafası kesilen bir ülke. Bu nasıl bir cesarettir ki, sen bir adamla evliyken aldattığını ve çocuğun başkasından olduğunu söyleyebiliyorsun… (devamında başına gelebilecekleri yazdım da vazgeçtim herkes tahmin edebilir zaten.)

  2. İlk maddedeki konuyu cemil için de söylüyorum. Yan baktın diye adam öldürülen bir ülkede böyle bir şeye cesaret etmek? çoğu insan böyle bir durumda yok öyle bir şey der geçerdi ve paçayı kurtarırdı. Tv karşısında bu kadar hümanist ve barışçıl olan insanların yarın neler yapmış olabileceğini merak ediyorum.

  3. Bu olayda tek üzülünecek insan doğan çocukları. çocuk bir de kız çocuğuymuş. Kızın ileride nasıl abuk ilişkiler yaşayacağını ve nasıl bir psikolojide olacağını tahmin etmek zor değil. Yazık olmuş.

  4. Olayda bir de davut diye başkaca birisi varmış. Aman aman… Kız baya bildiğin yedi kocalı hürmüz.

  5. Vay arkadaş, kadının tipi de öyle aman aman bir şey değil. Bu kadın nasıl bunca işi çevirmiş ki? bu sevgili mavi haplıları salacan ukraynaya, rusyaya vs. alın lan diyeceksin bunlar karı, sonra getireceksin Türkiyeye şimdi bakın lan sizin karı sandıklarınıza. Öyle aydınlanacaklar 😀

  1. Yaş? Disiplin ve sorumluluk olmadan çocukluktan çıkamazsın. Doğru yapana kadar acı çekeceğin bir sorumluluk bul.

    1. Mahmut Abi ne tavsiye verir bilmiyorum ama 2 sene içinde hayatına çeki düzen vermiş birisi olarak sana vereceğim ilk tavsiye derslerine asılman olurdu. Önce sorumluluğunu yerine getir. Not ortalaman kaç? Mezun olduğun zaman seni diğer mezunlardan öne çıkaracak olan şey ne? Bunu yaptıysan işe girmeyi düşünebilirsin.

     1. @Olgun çocuk sana bir abi tavsiyesi, ilk olarak kendine bakış açını değiştir. Sorumluluk konusunda da yabancı dil, spor ve okuduğun bölümle ilgili kendini geliştirmen başlangıç için iyi bence. Ama önce kendini disipline sokman gerek kendi hızında.

 11. Abe ben galiba aşırı kortizolcu oldum… Dudaklarım rahat durmuyor sanki… Bir stres, gerginlik var… Ottawa ayak uydurmak zor oluyor… Ne yapsam bilemedim

 12. 1 yıl kız arkadaşımdan ayrı kalacağız ve sürekli “sen beni bırakırsın” “ben seni bıktırırım” “kesin ayrılırsın” gibi shittest(?)ler yiyorum. Kızın amacı ne? Acaba ayrılmak istiyorda benimi ayırmaya çalışıyor?

  1. Senin ayrılmandan da korkuyor olabilir kendisi de seni hazırlıyor olabilir. Bilemezsin. Sen mi gidiyorsun o mu? O gidiyorsa sıkıntı.

    1. sen mükemmelsin benim için fazlasın şutlama cümlesidir gerçekten de. Sen böyle gidişimi kaldıramayacaksan sana yazık olmasın ayrılalım de bakalım ne diyecek? Ama dikkat et bunu dedin mi ayrılık yolunda geri dönüiü olmayan bir yola gireceksin muhtemelen.

     İlişki kaç yıllık? 3 aylık ilişkiyi 1 sene ayrılıkta yürütmeye değmez.

     1. Mahmut Abi, mavi haplı dönemlerimde bir hatun bana aynen bunları diyerek terk etmişti. Bir hafta sonra başkasıyla ilişkiye başladığını öğrendim. O dönem çok öfkelenmiştim ve bunu atlatmam çok zor oldu. Bu ilişkinin üzerinden 4.5 yıl geçti ve terk eden kız benimle tekrar yakınlaşmaya çalışıyor. Benim içimde ona karşı hiçbir şey kalmadı ama içten içe hazır elime düşmek için can atarken intikam almak istiyorum.
      Sence bu intikam isteği eski mavi haplı günlerimden kalma, atlatmam gereken bir dürtü mü? Böyle bir şey için vaktimi ve emeğimi harcamalı mıyım? Yoksa eskilerin dediği gibi, başarı en iyi intikam yöntemidir diyip kendi başarılarıma mı odaklanmalıyım.

     2. Mahmut abi manyak deneyimler kazandım. Senin dediğin gibi ayrılalım falan konusuna getirdin tamam dedi 1 saate kalmadan ben sensiz yapamam ilk önceliğim sensinlere başladı devam edelim dediğimdede düşünmeliyim falan dedi herneyse bunu dediği için büyük ihtimal nextlerim teşekkür etmek için yazdım önerin varsa lütfen söyle.

 13. Mahmut abi lise sonum günlük 3saat 20dk ders çalışma hedefi koydum bunu haftada bir 30dk olarak mı arttırıyim yoksa daha az mı?

    1. Ne kadar arttıracağın çalışmaya maksimum ne kadar zamanın olduğuna bağlı. Önemli olan düzenli olmak ve hazırlık aşamasında nerede olduğun. Bir yıldır sınava hazırlanan adama 3 saat 20 dk yeter ama yeni başlamışa (geçmiş olsun) yetmez.

     Maksimum çalışabileceğin eksi 3.5 saati 3’e böl ve her 3 haftada bir o kadar arttır.

     4.5 saat ise mesela 1 saati 3’e böl yani 23 dak ve 3 hafta 3 saat 20 dk çalış, sonra 3 hafta 3 saat 40 ve sonra 4 saat ve devam.

 14. Kafayı yemek üzereyim Mahmut abi. Biliyorum kendi hayatımın içine kendim ediyorum ama psikolojik bir bozukluk halini aldı benim durum. Olaya başlamak gerekirse; 3 yıl önce başladı bu durum. Facebook üzerinden bir kızla tanıştım. Kızı da anlatmak gerekirse görünüş olarak donupte bakmayacagin hatta bu kıza kim bakar diyeceğin bir kız, 3-4 puan civari. Bu kızla sohbet etmeye başladık. Bir süre sohbetten sonra ben bu kıza karşı meyillendim. Aslında meyillenmede değilde bosluğuma denk geldi. İlk defa bir kızla tam manasıyla flört ediyordum ve bu beni cezbetmisti. O zamana kadar da hiç sevgilim olmadığından bu kızla çıkmaya başladık. Kız beni o zaman uyarmıştı aslında. “Benden sevgili olmaz psikolojim çok bozuk bir ton olay yaşadım” filan demişti. Ben de şövalye ruhlu biriyim ya “ben herşeye kabulum, atlatiriz herseyi” diyerek olayın içine girmiş bulundum. Bu kız görüntüsünden ötürü benle görüşmek istemiyordu. Yan yana gelemiyorduk kızla. Sonra bir çözüm bulduk. Belki de hiç kabul etmeseydim bu hale gelmeyeceğim bir çözüm. Gözünü kapatarak yanıma gelirsen senle gorusebilrim dedi. Kabul ettim. 3 ay boyunca yanina sadece gözü kapalı bir şekilde gittim. Sonra tabi bu durum benim iyice canımı sıkmaya başladı. Başka insanlarla yüzyüze görüşebiliyorken benle görüşmemesi mantıksız geldi. Biz bunla büyük bir kavga ettikten sonra ayrıldık. Kızın kilo problemi varmış, ayrılık döneminde söyledi bana. Ben buna devamlı gözüm kapalı geldiğim zamanlarda “spora filan gidelim seneye, kendimi güçsüz hissediyorum, kaslanmam lazım filan” dediğimden dolayı da bu bana kinlendi. Kendine imada bulundugumu düşündü. Yanyanayken devamlı kısıtlı hareket ettiğimden ben bunun kilo problemini anlamamıştım. 3 ay daha göremedim. Sonra tekrar görüşmeye başladık. Arkadaşıyla kaldığından gorusemiyorduk yine. Ben bunla yalvar yakar 1-2 saat anca görüşüyordum ve ipleri artık tamamen eline almıştı. Arkadaş kalalım diyor kabul ediyordum, küfürler ediyor, evden kovuyor hepsine eyvallah çekiyordum. Okuduğum bölüm kız anlamında fazlasıyla bolluk içeren bir bölüm olmasına rağmen(4 erkek vardı sadece) tamamen herşeyden kopmuştum. Resmen beynimi ele geçirmişti. Sonra yüzyüze görüşmeye başladık. Güzel olsan da çirkin olsanda kabul ederim diyerek görüşmeye devam ettik. Benim sınırlarım kalmadığından dolayı ona karşı, beni köküne kadar zorladı. Devamlı birşeyler yaptırıyor ve yaptırdıktan sonra rahatlayip daha büyük şeyler yapmami, imtiyazlar vermemi istiyordu. Ben mavi hala bulandigimdan dolayı, aramızda hiç bir sır olmasın düşüncesiyle tüm zaaflarimi korkularını söyledim buna. Biz yanyana kalmaya başladıktan sonra bu zorlamalara dayanamayıp ayrıldık. 3 ay daha mesaj haricinde görüşmedik. Sonra bu o arada başka erkeklerle mesajlasmis falan filan. Ben arkadaş kalmayi kabul ettim. Sonra dayanamayıp Facebook unu kırmaya çalışınca tekrar ayrıldık. 6-7 ay daha görüşemedik. Resmen mankurtlastirdi beni. Gel dediğinde geliyor git dediğinde gidiyordum. Sapik raddesine gelip bir ara devamlı mesaj atıyordum. Silip engelledikce yeni yerler bulup mesaj atıyordum. Yılbaşında kapısında bekleyince dayanamayıp tekrar yanına çağırdı. Bir süre görüşüp tekrar ayrıldık. Bu o ara başka erkeklerle de mesajlasiyordu. Gorusmuyordu eminim ama mesajlasiyordu, bunu da söyledi zaten bana. Devamlı görüşüp görüşüp ayriliyorduk. Hani bana cinsel olarakta birşeyler yapmıyor sadece başlangıç olaylarinda kalıyorduk. Ben maskulen davrandikca yanıma geliyor ipleri salınca ayrılıyordu. Red pilli canlı kanlı yaşadım. O donemlerde de takip ediyordum red pilli hatta doğru olduğunu da biliyordum ama psikolojim harap olmuş bağımlı bir müptezel haline gelmiştim. Bir de o kadar yatırım boşa gitti düşüncesi de var tabi. O kadar hediye, uğraşarak yaptığım şeyler yazdığım şiirler hepsi boşa gitmiş hissediyordum. Başka kızlar flört etse bile yanıtsız bırakıyordum. Hatta gorusmedigimiz dönemlerde ihanet ediyorum düşüncesiyle yanıtsız bırakıyordum bu flortleri. Neyse sözün özüne gelirsek ben tamamen kendimi topladigim spora başlayıp hayatıma yön verdiğim dönemde tekrar hayatıma girdi yine. Sonra tüm psikolojimi altust edip tekrar gitti. Ne yapacağımı bilmiyorum Mahmut abi. Bu artik takıntı halini aldı. Şuan görüşme ihtimalimiz olmadigi halde, hayatımı siktigi halde bir mesaj atsa yine cevap veririm. Objektif bakınca tip olarakta genel kültür ve eğlence olarakta iyi bir yerdeyim ama bu kiza olan takintimi yenemiyorum. Eğitim hayatım bile boktan bir hale girdi. Sizce psikolojik destek mi almalıyım yoksa onerenileceginiz şeyler var mı?

  1. Merhabalar yorumunu saat tam 03.25 de bitirdim.Öncelikle daha önce bu siteye hiç yorum atmamıştım ta ki senin yorumunu görene dek.Her ne kadar göz kapatmak gibi bir durum yaşamasam da yorumunun ortalarına doğru ilerledikçe beni, yani eski kendimi gördüm.Şu an için kendini bir bakıma aptal hissettiğini, zamanının boşa geçtiğini hissettiğini biliyorum.Düştüğün bu müşkülpesent durumu birinci şahıs olarak gözlemlediğim için sana elimden geldiğince kendi deneyimimden kısa anektodlar vermek isterim.İlk olarak düştüğüm boşluktan başka kızlarla konuşarak çıktım.Gerek friendzone olsun,kimseyi şu an düşünmüyorum denilerek üstü kapalı reddedildim.Herhangi bir dişi varlığın da bizim gibi flörtleşmeye ihtiyacı olduğunu gördükçe de rahatladım.Yıkılmış olan özgüvenin tahsis edilmesine de gelirsek,en rahat çözümün kabuğumdan çıkmak olduğunu farkettim.Kendimi zor durumlara soktum, eksikliklerimi kabul edip düzeltmeye çalıştım, üzerimden kendini parlatmaya çalışanları önce bozup sonra ise hayatımdan sildim.(Bunun zevki çok az aktivitede var yapmanı tavsiye ederim).Tüm bu yaptıklarımdan sonra gecenin bir vakti arabesk dinlerken ne yaptığımı sorguladım.Kuvvetli ihtimalle bir zerre bile beni umursamayan,hayatına devam eden biri için kendi gecelerimi zehir ediyordum.O gün kendime dedim ki : ”Annem haricinde başka bir kadın için bir daha bu sebeplerden gözyaşı dökersem bu benim aptallığımdandır.”Tabii atılan adımlardan sonra yeni bir kız arkadaşım oldu ipler tamamen benim elimdeyken fakat bir incelmişcesine kadınlardan intikam dürtüsüyle hareket ettim.(Her ne kadar kız ilgi bağımlısı,ilişki materyali olmasa da kantarın topuzunu kaçırdım).Özetlemek gerekirse bu aşamalar bir sihirli değnekle gerçekleşmedi fakat çuvaldızı kendime batırırken ciğerimi de dağlamadım. Kuvvetli ihtimalle sen de benim gibi genç birisin,yirmili yaşlarının başındasın.Henüz dişlerimiz sağlam ve saçımız eminim ki seninki benimkinden daha gürken, sadece kadınlar bakımından değil genel olarak hayatın zevkini çıkartalım.Ayrıca iyi bir şair şiirlerini tek bir kadına yazarak kalemini tasdikleyemez değil mi ? Ki bu sebeple,elindeki telefonun zil sesiyle kendini besleyen birini değil gözlerinin içine bakarak sana hayranlıkla bakacak dünya üzerindeki milyarlarca potansiyel hanımefendiden birini bulmanı dilerim.Bölümünde başarılar,esenlikler dilerim

 15. @dr faustus o zamanlar mavi hapın etkisiyle yaklaşıp güzelliğin cirkinligin önemli olmadığını dusunuyordum da icten içe yokluktan kaynaklandığını da şimdi farkedebiliyorum

  @kader ortağı tavsiyelerin için teşekkürler. Çivi çiviyi sokerle ilerlemekten başka şansım yok. Başka şeyler yaşayana kadar umarım mesaj atmaz.
  Bunu söyledim diye de bir çok kişi sövüp sayabilir iradesiz damgası da vurabilir ama bilinçaltim bok çukuruna dönmüş durumda. Ne kadar zorlasamda kendimi bir mesaj ya da imalı paylasimla herşey başa dönüyor. Şimdi onunla bir daha görüşme ihtimalimiz sıfır başka şehirlerde olduğumuzdan dolayı ama yine içimdeki o güdü, engellenemez raddede. Bir süre onun bana hitap edebileceği sosyal mecralardan uzak durmam gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *