Saha Raporu : Secret’in Day Game maceraları – 1

Merhaba erkekadam.org ailesi, yaklaşık on senedir daygame yapıyorum. İlk kez bir kızı yolda durdurup iltifat etme fikrinin tüylerimi diken diken etmesinden bugüne kadar arada uzun süreli ilişkilerimi, askerlik, hastalık gibi dönemleri saymazsam genelde sahalardaydım. Tüm bu süreç boyunca oyuna karşı yaklaşımım, oyun tarzım, kızlara bakış açım evrim üzerine evrim geçirdi. İlk dönemlerde büyük bir başarısızlık yaşadığımı da ekleyeyim çünkü benim başladığım zamanda Türkiye’de daygame yapan hiç kimse yoktu dolayısla böyle bir şeyin mümkün olup olamayacağı kafamda büyük bir soru işaretiydi.

Uzun yıllar daygame i yabancı kaynaklardan okuduğum ve kendimden bir şeyler kattığım kadarıyla içimde hep o bir parça“yanlış bir şeyler var, garip duruyor, doğal olmuyor” hissiyatlarıyla yaptım. Bu beni oldukça rahatsız eden ve kızlara yaklaşma korkusunu tetikleyen bir durumdu. Daygame de kendi tarzımı yaratmam, tam anlamıyla doğallığı yakalamam ve olayı basit, etkili hale getirip yaptığım şeyi çok etkili bir sosyal silah haline getirmem ise son 2-3 senemde tam anlamıyla gerçekleşti diyebilirim.

Tabi daygame konusunda yazılacak yüzlerce sayfa şey var. Ancak girişi çok uzatmadan day game ile alakalı genel bilgileri size bir yandan da en son yaşadığım daygame maceramı anlatırken vermek istiyorum.

Bir kere daygame haftanın belli günleri hazırlıklı olarak dışarı çıktığınız ve o gün 20 kızla konuştuğunuz bir avlanma seansı olmamalıdır. Eğer bu işte verimli olmak istiyorsanız daygame i spontane yapmak zorundasınız. Yani herhangi bir sebeple dışarı çıktığınızda bulunduğunuz yerin yakınlarında hemen birkaç kadınla konuşmaktan bahsediyorum. Böyle olmalı ki devamlılık sağlansın ve stres faktörü minimuma insin.

Bu benim uzun süredir uyguladığım bir sistemdi ve 2019 yılının ilk cumartesi günü de bu durumun bir istisnası değildi. İş çıkışı sporumu yapmış ve bünyemdeki testesteronu biraz daha açığa çıkardıktan sonra avm içerisinde birkaç tur atıp ilk hoşuma giden kızla konuşmaya başladım. Olayın üzerinden 1 hafta geçtiği için diyalogları pek zayıf bir şekilde hatırlıyorum ve iletişimi genel hatlarıyla anlatacağım. Unutmadan söyleyeyim ki genelde hiçbir açılışım ve konuşmayı devam ettirme şeklim birbirine benzemiyor. Genel olarak güvenli bir şekilde kasmadan kızlarla konuşmaya başlıyorum, kulağa hoş gelen akıcı bir muhabbet kurmaya ve araya da birkaç tane yaratıcı espriyi her zaman eklemeye çalışıyorum. Aslında oyunum 4 parçadan oluşuyor: 1- Rahatça ve alelade bir şekilde konuşmaya başla. 2 – söylediklerin kulağı tırmalamasın ve mümkünse akıcı olsun 3-  Birkaç espri yap 4- Son olarak da kızı ustaca bir şekilde yönlendir. Ne derler bilirsiniz bir şeyi yaparken ne kadar basit gibi gösterebiliyorsanız o kadar iyi yapıyorsunuzdur.

Bu kıza yaklaşım tarzım çok sade ve netti. Sadece “Merhaba, nasılsın ?” diyerek konuşmayı başlattım. Sonrasında ise ilk söylediğimi anlamayışından yabancı olduğunu fark ettim ve İngilizce konuşarak anlaşmaya başladık. Kızımız bir yardım kuruluşunda temsilci olarak çalışıyor ve Türkiye’ye birkaç günlüğüne gelmiş. Annesi Arap, babası Amerikalıymış. Genel olarak konuştuğumuz şeyler Araplara benzemediği ve açık tenli olduğu, bildiğim birkaç kelime Arapçayı söylemem ve gülmemiz, Amerika ve Türkiye arasındaki kültür farkları ve bu konudaki birkaç komik anektor vb… Ayaküstü konuşmamız 5 dakikayı rahat bir şekilde doldurduktan sonra artık konuşmayı sonuca doğru yönlendirmem gerektiğini biliyordum. Bir şeyler içmeye davet ettim ancak o an elinde poşetler vardı ve bana nazikçe şuan kafasında hemen yapması gereken pek çok şey olduğunu ve kafasındaki tüm o çözüm bekleyen meselelerle bir yabancıyla oturmanın kendisi için zor olacağını söyledi. Ben de bugünün cumartesi olduğunu ve gecenin ilerleyen saatlerinde isterse İstanbul’un pek popüler yeri olan Beşiktaş’ta güzel mekanlar bildiğimi söyledim. Telefon numaralarımızı değişerek vedalaştık.

Birkaç saat sonra mesaj atıp “sen ne iş yapıyorsun anlamadım, yoksa gizli ajan mısın?” diyerek ona takılmaya başladım. “Evet öyle bir şey” dediğinde ise “tamam sen bu gece benim bodyguardım olacaksın o zaman” dedim. “Ciddi misin ben sadece onlara seni soymaları için yardım edebilirim çünkü hayatını kurtarabilmem için fazla uzun ve ağırsın” diyerek güldü. Ben de “merak etme bugün beni soymasına izin verebileceğim tek kişi sensin” dedim ve buluşmayı kopartmıştım.

Gece 1 de ortak bir noktada buluştuk ve onu arabayla alıp sahile çektim. Hava oldukça soğuktu ve muhabbet güzel gidiyordu. Ancak muhabbet ne kadar güzel olsa da dokunmaları arttırmadığım sürece aramızdaki şeyin bir arkadaşlık toplantısından öteye geçmeyeceğini biliyordum. Önce “Avm de elini sıktığımda çok yumuşaktı bir bakayım” diyerek ellerini tuttum ve parmaklarımı parmaklarının arasına geçirerek biraz oynadım. Sonrasında bununla konforlu hissettiğini görünce bayağı bir süre elini tutmaya devam ettim. Gene saçına dokundum ve en sonda ona sarıldım. Gece bu şekilde muhabbetlerle ilerledi ve artık bayağı kaynaşmış ve fizikselliğimiz ilerlemişti.

Ancak beni bu kızda oldukça şaşırtan bir şeyler vardı. Sıra dudağına ufacık bir öpücük kondurmaya geldiğinde o an içinde neler hissettiğini deli gibi merak etmeme neden olacak tepkiler vermeye başladı. Onu öpüp bıraktığımda gözleri kayıyor, yüzündeki ifadenin dünyanın en azgın kadınına mı yoksa duygu karmaşası yaşayıp ağlamak üzere olan bir kadına mı ait olduğu konusunda git gel yaşıyordum. Sonrasında iş ilerleyip hassas bölgelerine her dokunuşumda bu tepkileri daha da abartılı vermeye başladığını gördüm. Ve o an bu ufak dokunuşlardan, öpmelerden vs bu kadar aşırı şekilde etkilenmesinin nedeninin bakire olmasının ve daha önce bir erkekle böylesine yakınlaşmamış olduğuna emin oldum. Zaten aklımdaki şüpheyi gidermek için sorduğumda o da bakire olduğunu onayladı. Durum öyleydi ki bu kadına otobüste ya da yolda yürürken bir erkek yanlışlıkla temas etse birden inlemeye başlayacak gibi duruyordu. Çünkü her dokunuşumda gözleri ve çıkardığı sesler saniyesinde değişiyordu.

Neyse, artık saat gece 5 i geçmişti. Bazen onun gözlerine bakıp Türkçe olarak bazı cinsel olarak agresif şeyler söylüyordum. Tabi ki tek kelime anlamıyordu ama birden şaşırıp kahkaha atarak “şuan hiç de iyi bir şey söylemediğini biliyorum!” diyordu. Bakire olduğunu biliyordum ama gene de bir arabada tıkışıp kalmaktan daha büyük serbestîye ihtiyacım olduğunu hissediyordum. İkimizde dört duvar arasında olmamız gerektiği ihtiyacını hissettik ve kızın oteline doğru yola çıktık. Daha rahat sevişebilir ve en azından oral seks gibi şeyler yapabilirdik.

Bu kızda içine yaratık girmiş gibi gariplikler silsilesi bitmemişti tabi. Önce bana porno filmlerde gördüğüm gibi boğazına kadar sokmalı oral sekslerden birini yaşattı. Ben o an “madem seks yapamayacağız bari bunu iyi yap” kafasındaydım. Ama gariplik şu ki kız 5 saniye yaladıktan sonra ağzından çıkartıp inleyip çığlık atıyor sonra tekrar yalamaya devam ediyordu. Gerçekten ben seksten en çok zevk alan kızlarda bile böyle bir boyut görmemiştim. Ve o an geldiğinde hatunun meğerse sürprizi sona saklamış olduğunu anladım. Üzerime oturmak için hamle yaptı. Bakire olduğunu bildiğim için “emin misin ?” vs gibi şeyler sormaya başladım çünkü sonrasında pişman olan ve kafayı yiyen bir hatunla uğraşmak istemiyordum. Ve birkaç gitgelden sonra aslında bakire olmadığını çözmem zor olmamıştı. Hatun bana son saniyeye kadar yalan söylemişti.  Hayatımda seks sırasında hiç bu kadar bağıran ve kafayı yiyen biriyle karşılaşabileceğimi de sanmıyorum. Bir süre tepiştikten sonra artık içindeki o canavar tatmin olmuş şekilde yatakta yorgun uzanırken kafasını çevirip bana baktı ve sonunda ağzından gecenin tek sevgi sözcüğü dökülüverdi: “i love you”.

Daygame maceramda çok şey öğrendim ve anlatıldığında kulağa inanması güç gibi gelen bir çok şey yaşadım. Daygame sayesinde ünlü genç şarkıcıların annelerinden tutunda seks yaptıktan sonra ertesi gün sabah kalkıp işerken yoksunluğunu duyacağım kadar seksi kızlara, bir çok harika ilişkim oldu. Bunların hepsini de aslında kendini son çare olarak sahaya atan ve bulabildiği son şey olan daygame e sarılan aşırı utangaç bir çocuk olarak başladığım bu maceramda geçekleştirdim. Ve hala her sene öğrendiklerim ve uygulamalarım azımsanmayacak oranda değişime oluyor ve sürekli yeni şeyler öğreniyorum. Elbette ki bu mecrada paylaşım yapmama izin verildikçe ben de raporlarımı ve bu süreçte öğrendiğim şeyleri sizlere aktarmaya devam edeceğim. Yazımı işinize yarayacak genel bir tavsiyeyle bitireyim.

Genelde kadınlar konusunda steril kalmış ve sosyal olarak kabız erkekler pick up yada redpill gibi konuları keşfettiklerinde bunu kurtarıcı olarak görüp dört elle sarılırlar. Bu yaklaşım doğrudur da!  Ancak sadece burada okuduklarının ve beyinlerinde birden bire yanan onlarca ampulün bir anda onları değiştireceğini sanırlar. Ve bir çoğu kafalarındaki bildikleri önemli ancak pratikte onlara 5 kuruşluk değer oluşturmayan atıl bilgilerle yıllar geçirirler.  Oysa bir bilgiyi duymakla, bilmekle onu kullanıp içselleştirmek arasında muazzam bir irade gücü farkı vardır. Ben bu sitedeki “her bir yazıyı okudum artık olaya hakimim” diyemezsin, sen aslında hiçbir şey bilmiyorsun. Bu bilgileri henüz uygulayamadığın için aslında ne kadar cahil olduğunun farkına vardın. Ne zamanki bu bilgileri uygulamaya cesaret edersen o zaman yeni beceriler elde edecek ve eski işe yaramayan sosyal davranışlarından kurtulmaya başlayacaksın.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Centilmen Kulübü

Secret kendini daygame ve kadınlarla ilişkiler konusunda kişisel gelişime adamış bir kişidir. www.centilmenkulubu.com sitesinin sahibi ve kendine bu konuda bir misyon edinerek tüm tecrübeleri ışığında yazdığı iki kitabını da bu site üzerinden okuyuculara sunmaktadır.

142 thoughts on “Saha Raporu : Secret’in Day Game maceraları – 1”

 1. Türkiye’de tanimadigin bi kizla tanismaya calismak ?
  TÜRKİYE’de sokakta tanimadigin bir kizla tanismaya calismak ?
  Agizini actigin anda biber gazini yersin diye dusunuyorum
  Hadi digelim sadece reddetti.
  Sen arkani donup gittigun o zaman araligi varya. Tam o an arkandan ” deli mi ne” tarzi biseyler soyliceklerler
  Cok utanc verici !
  Yani kişisel dusuncem bu ulkede bu is mumkun degil.
  Her kiz sokagin ortasinda boyle bisey yasamaktan rahatsiz olur
  Bana inandirici gelmedi kb.

  1. Agizini actigin anda biber gazini yersin diye dusunuyorum Hiç başıma gelmedi.

   Sen arkani donup gittigun o zaman araligi varya. Tam o an arkandan ” deli mi ne” tarzi biseyler soyliceklerler
   Cok utanc verici !
   Bazıları diyecektir. Bana ne, sana ne?

   Yani kişisel dusuncem bu ulkede bu is mumkun degil. Mümkün. Ben yaptım, yapanı gördüm, yapanlar var. Burası saha raporu dolu.

   Sen çoğunluktasın ve sizin çoğunlukta olmanız kötü bir şey değil. Meydan bunu denemeyi göze alan azınlığa kalıyor.

   1. azınlıkta olup meseleyi bilen (teoride inanan) ama cesaret edemeyenler de var . Ama yine korkaklara kalmıyor ortalık. Cesurlara kalıyor. Azınlığın cesur olanlarına. Korkuyorum. Ve sanki istemiyor gibi hissediyorum. Aslında olmayacakmış gibi. Zaman harcamam boşaymış gibi.

    Öğrenilmiş çaresizlik mi ne bilmiyorum. Ama istiyorum . Ama olması için bir şey…. off.

    1. Hocam bu iş kolay değil. Kolay olsa herkes yapardı. Sosyal fobini ve reddedilmenin egonda açacağı yarayı göğüslemen lazım. Ama olaya nasıl baktığın da önemli. Ben bu olaya hep oyun olarak baktım ve oyunun sonucu kadar kendisinden de zevk aldım. Yani 5 kızla buluşup biri ile yattı isem ve diyelim o 5 kızın 2sini ben reddettim, 2si de beni reddetti ise 5inde de buluşmadan ve bu oyunu oynamaktan zevk aldım. Ama gördüğüm kadarıyla çoğu erkek süreçten zevk almıyor ya da alamıyor. Bu olaya bir eğlence olarak bakmak çok daha mantıklı zira olay gerçekten de oyun.

    2. Korkun aslında ölüm korkusu yani “ben”in ölüm korkusu. Düşünceler tarafından oluşturulmuş o ben’e o kadar yakından bakıyoruz ki onu gerçek sanıyoruz. Oysa gerçekte sadece bir imaj. Tıpkı oneitis gibi. O imaja asla zarar gelmesin istiyorsun, böyle isteyen de aslında düşüncenin kendisi. Düşünce kendisini sana sen diye yutturuyor, onay bekliyor, varlığını sürdürmek istiyor, sen de farkında bile olmadan o düşünceye esir oluyorsun. Aslında korkacak hiçbirşey yok. O düşünceler ve duygular oluştuğunda gelip geçişlerini izle, asla onlara kapılma, sadece izle. Tıpkı dışarıdan bakan biri gibi. Onları yakalamazsan sadece geçip giderler ve onlar seni değil sen onları kontrol etmiş olursun.

   2. Mahmut Abi Türkiye Trp tayfasından insanların katıldığı podcastler yapsan nasıl olur ?

    Joe Rogan gibi yani

    Konuklar olarak emekli askerler,psikologlar,doktorlar,avukatlar hemen her konuda yorum yapılabilecek süper bir kitle olur

    Red Man Group Episode gibi bölümler yani

  2. Olaya uzak olunca bu yanılgıya düşülüyor gerçekten.

   1. Evet çoğu kadın sana olumlu dönmeyecek. Zaten her konuştuğun kadını yatağa atacaksın diye bir şey yok. Mesele şansını arttırmak. Ki zaten game olayı yoldan geçeni kolundan tutup kadınım olacaksın demek değil. Uygun ortam bir şekilde yakalanıyor.

   2. O utanç verici, bu utanç verici. Kız ne düşünür diye düşüneceksek ve ipleri kadınların eline bırakacaksak emin ol en sonunda cam silmeyen adam çok itici geliyora veya aylık 40 bin kazanmayan bana yaklaşmasın diyenlere kadar gelir mesele. Mavi hap zıpkın ile avlanmak ise kırmızı hap ağ atmaktır bunu unutmayın. Bir kaç balık kaçırdınız diye karalar bağlamaya gerek yoktur.

   1. Çoğu kadın ilgilenmiyorum diyerek ya da kafasını olumsuz anlamda sallayarak reddeder. Ama ısrar edersen ya da takip edersen (kıza yürümeden önce bile) evet başına bela alırsın.

  1. Korkmayacaksın, kokmayacaksın, gülümseyeceksin, dik duracaksın, dik durayım derken Cüneyt Arkın’ın Yıkılmayan Adamı gibi bir karikatüre dönüşmeyeceksin, iyi giyineceksin, vs …

 2. Dış görünüş bu konuda çok önemli

  170 boylarında fit parlak yüzlü konuşkan adamın başarısı ile

  Uzun boylu iri sakallı High T (verbal zeka düşük ) birinin başarısı aynı olmayacak

  İmajı yönetmek çok önemli
  Uyumluluk da önemli
  Kısa boylu atarlı giderli biri ile uzun boylu iri kel tipli bir adamın ince sesli kibar biri olması da itici -Skeptico bahsetmişti

  Özgüven gerekli ve Daygame için dış görünüşe ekstra şekil vermek gerekir gibi

  1. daygame için olabilecek en büyük handikap ince sesli olmaktır heralde. ne zaman sesimi duysam moralim çok aşağılara düşüyor. sadece kızlarla ilgili de değil mesela bir gün amfide söz alıp güzel bir konuşma yaparken kendi sesimin farkına vardım ve sesim aşağılık kompleksi ve stresin etkisiyle inceldi de inceldi . O gün öyle utandım ki ders arasında okuldan çıkıp eve gittim.

 3. Benim Diksiyon ve kultur ust duzey. Yani iyi bir konusma yapabilirim. Ama rezil olma ve insanlar ne dusunur korkum var. Bir suredir bu “insanlar ne düşünür rezil olucam herkesin gozunde” korkumun temellerini bulmaya calisiyorum. Mavi hap olabilir vs. Bilemiyorum

  1. O korkunun temelini aramakla vaktini heba etme. Korkunu yenmenin yolu üzerine kontrollü bir şekilde gitmektir, temelini bulmak değil. Zaten bu analiz isteğinin kendisi harekete geçmeme bahanesi.

 4. “Önce “Avm de elini sıktığımda çok yumuşaktı bir bakayım” diyerek ellerini tuttum ve parmaklarımı parmaklarının arasına geçirerek biraz oynadım. Sonrasında BUNUNLA KONFORLU hissettiğini görünce bayağı bir süre elini tutmaya devam ettim. ”

  lan bu nasıl türkçe? hadi bir fantazi uydurdun yazdın bari onu da kendin yazsaydın. bu yazı çeviri ya da en azından uyarlamalı bir çeviri değilse ben de bir şey bilmiyorum. When I saw that she felt comfortable with it hehheh.

 5. Mahmut abi affına sığınarak bir şey danışmak istiyorum belki yeri de değil ama. 30 yaşındayım haftada 1 gün evde boş kaldığım zamanda porno takviyesiyle mastürbasyon yapıyorum bu bir günde 5 defayı buluyor. Haftanın diğer günleri dokunmamaya çalışıyorum başarılı da oluyorum. Fakat arkadaşlarım bu sayının fazla olduğunu söylüyorlar. Cinsel hayatım ayda yılda bir üzerine kurulu. Seks yaptığımda da gecede 4 5 kere oluyor. 15 senedir sigara içiyorum. Durumum normal mi?

  1. Başkan sen ne yaptın 30 yaşında 31 çekmek nedir allah için. Hemen bırak sigarayıda mastürbasyonuda iş hayatı kas

 6. Güzel shit test sallamış . Hocam centilmen klubü sitesiyle 1 hafta önce tanıştım . Her ne kadar Erkekadam sitesi kadar gelişim,ilişkiler ve kadınlar konusunda ayrıntılı,kapsamlı bilgiler içermesede sağlam bir site . Özellikle tanışma,mesajlaşma örnekleri çok sağlam . Sizi buralarda aktif olarak görmeyi isteriz gerçekten .

 7. Geçen galiba alakasız bir başlığa yazdım diye yorumum silinmiş bir sorum olacakti.

  Yolda yururken bazen(hep degil) oyle bir hisse kapiliyorum ki sanki yanindan gectigim bazi(hepsi degil bura onemli) kadinlar ilgi gosteriyor. Hani bana bakmak niyetinde olup da caktirmamak icin vitrine kafasini cevirmis gibi hissediyorum. Ya da iclerinden “acaba boylelerini hangi kizlari begenir” gibi geciyormus hissine kapiliyorum. Bazen de acaba ona bakacak miyim/ilgi duyacak miyim vs diye bakislarima/halime/tavrima goz atiyorlar gibime geliyor (yani beni belki de bir yeterlilik baraji olaraj goruyor = eger boylesi begeniyorsa degerliyim gibi hissedecekmiş sanki…)

  Her zaman ve her kadin hakkinda boyle hissetmiyorum tekrar belirteyim. Bilmem anlatabildim mi . Bunlar normal mi yoksa acaba narsisistlestim mi diye dusunuyorum veya su an maskulenlesme yolunda ustesinden gelip de atlatmam gereken belli bir evrede miyim ? (Yani bu şekil hissetmem ergence mi acaba) Yaşim 22 bu arada

  1. Hüsnükuruntu muhtemelen. Gerçekten yürüsen çoğunun senin kafanda olduğunu görürsün. Aynen ergenlerde çok görülen bir fantazidir bu. Bir yürüsem bana bakan çok ama yürümüyorum işte. Ama hissediyorum bakıyorlar.

   1. Benimkisi yd almak veya yurusem elde ederim diye dusunmek gibisinden degil. Daha ziyade görünmez adamlardan”invisible men” biri olmamak gibi. Yani hanzo veya nice guy olmamak , iyi anlamda ortalamanin ustune cikmaya baslamak gibi. Hani kizin telefonunu alip da neden is cikmiyor diyenlere “cok saldiray veya cekingen degilsin kiz da numarasini vermeyerek terslemek yerine nasilsa nazikce reddederim diye planlamis” demistiniz ya hani acaba o aralikta miyim diye dusunmustum. Yoksa her yurudugum bende vs gibi sacmaliklara siteyi bastan sona okumus biri olarak inanmak ahmakliktan ote degil :-). Ne yuksek statuluyum/karizmatigim ne de puayim site okuru olan bircogumuz gibi.

    1. Yürümediğin sürece o hislerin hüsnükuruntu. Bunları yazmana değecek bir olay yok ortada.

     Erkek hissedip hayal kurmaz. Erkek yapar ve görür. Yoksa çenesini kapar.

  2. Bu narsist hallerinizden vazgeçin artık
   Sokaktan Brad Bitt geçse bile kızların bakması ve hakkında dedikodu yapması 30 sn sürüyor

   Eyy MIT sen kimsin !!

  3. Porno bağımlılarında çok sık görülüyor bu. Pornoyu azalt, eğer şizofren veya narsist değilsen geçer. Pornoyu bırak hatta sen direkt.

  4. Birkaç defa göz göze gelince tümevarım yapıp herkesin baktığını düşünüyorsun muhtemelen. Narsisizmle alakası yok ama narsisizm cazibenin kaynağıdır, en azından kadınlara karşı. Evet böyle hissetmen ergence, hatta buna Ergen Benmerkezciliği deniyor, kimsenin kimseyi o kadarda takmadığının farkına varmak gerek. Özgüvenini daha sağlam bir temelin üstüne kur yoksa çabuk yıkılır, aynı zamanda DayGame yapmak istediğinde bu düşünce sana engel olur.

 8. Bu arada arkadaş kızın dilinde yani Arapça birşeyler söylediğini yazmış, Tom Torero’nun bu konudaki tavsiyesi bunu yapmamanız yönünde.

  Yani sen kıza birkaç Türkçe sözcük söyletebiliyorsan b daha iyi.

  Bu arada duşa sokan türden rapor 🙂 tebrikler.

  1. O böyle diyor bu böyle diyor… aynısını yapmak zorunda değilsiniz. Adam sikmiş mi sikmiş. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Belki de bu sitedeki çoğu kişinin başarısız olmasının sebebi Budur. Öğretilere Musa’nın 10 emri gibi sadık kalmaya çalışıyorlar. Kendi popülasyonunuza o anki ruh halinize göre oyununuzu geliştirebilirsiniz.

 9. web sitesinde cpu mine ederek neden coin kastırıyorsunuz aq ? Anlamadık mı sanıyorsunuz ? 3 kuruş için sitenin sonunu getireceksiniz..

 10. Yurtdışında 3 5 defa türkçe bilen yada ilgilenen hatuna denk gelmiştim. Bana türkçe bildiklerini söyledikleri an sanki türkiyede yatmadığı adam kalmamış gibi geliyor. (Bunun nedenini sanırım Türkiye’deki yoğun açlığa veriyorum malum yabancı kız hayranlığı ile kıza türkçe öğretene kadar sikmişler gibi geliyor). Ve sanki kızı Türkiye’yi keşfetmiş üst düzey bir kaç Türk erkeğiyle takılmış bir alfa dul gibi hissediyorum. Bu nedenle bir içki ısmarlamak dahi olsa yatırımda bulunasım gelmiyor fazla beklemeden kolay nextliyorum. sorum bunun tersi yönde. kendim 3 yabancı dil biliyorum. türkiye ye gelen bir yabancı kız ile kızın kendi dilinde konuşmam onu nasıl etkiler?

  1. yaşın ve konumundan haberdar değilim ama ben sanıyorum türkiyedeki yüzde 1 lik erkek dilimindeyim. burası bir danışma yardımlaşma fikir beyan etme mecrası. bazen mahmut abinin bu bilgileri senin gibileriyle ücretsiz paylaşması beni üzüyor. faydalansanız buna üzülmem çünkü dünya pazarı çok geniş ve ben muhtemelen senin gibi mahallemde 50 kuruş toplayıp kola içerek ilginç küfürler üreten biri değilim. fakat bu efektif bilgileri kullandığını düşünerek sadece ortamı sabote edip gereksiz özgüven kasmanız sizi rahatlatmaya yetiyor. benim motor nöronlarımı da muhakkak beta ödüyor ama sen sikiyorsundur.

 11. suriyeli eskort siktim demiyor da arap hatun tavladım diyor. lübnan asıllı amerikalı deseydin gözümde direkt mia khalifa canlanacaktı. :D:D

 12. Mahmut abi ROBERT GRENEEE’nin BAŞTAN ÇIKARMA SANATINDA bir paragrafa denk geldim aynen şöyle yazıyordu. (kitaptaki karakterin adı ATEŞLİ ÇAPKIN)
  Ateşli çapkın bir kadının peşine düşünce, arzudan öylesine ateşlenir ki, kurban bunu sezer ve kendine ragmen bu ateşe tutulur. Bir kadın kendisine yaklaşabilmek için tüm güçlüklere ve engellere büyük cesaretle katlanan bu adamın kalpsiz bir çapkın olduğunu nasıl düşünebilir ki?
  Eger adamın çapın geçmişini, iyileştirilimez ahlaksızlıgını biliyorsa bile , önemli değildir çünkü artık zayıf yönlerini de görebiliyordur. Aslında adam kendini kontrol edemiyodur; tüm kadınların kölesi olmuştur. böylece de hiçbir korku uyandırmaz.
  Ateşli çapkının bize verdiği basit bir ders vardır: bir deniz perisi’nin fiziksel varlığının bir erkek üzerindeki etkisi gibi, ŞİDDETLİ ARZUNUN KADININ DİKKATİNİ DAĞITAN ETKİSİ VARDIR. Bir kadın çoğunlukla savunmaya yöneliktir,dürüst olmayan ya da içten pazarlıklı davranışı kolayca sezebilir. Ama eğer ilginizle eridiğini hissediyorsa, onun uğruna her şeyi yapabileceğinize eminse,sizin başka yönlerinize dikkat etmez ya da düşüncesizce davranışınızı bagışlamanın yolnu bulur. Bir baştan çıkarıcı için kusursuz bir gizleme yöntemidir. İşin anahtarı KARARSIZ DAVRANMAMAK VE TEMELİNDE ZAYIF OLDUĞUNUZ VE KENDİNİZİ KONTROL EDEMEGİNİZ İZLEMİNİ VERMEKTİR. GÜVENSİZLİK UYANDIRACAGINIZ KUŞUSUNA KAPILMAYIN; KADININ ÇEKİCİLİGİNİN ESİRİ OLMUŞ GİBİ DAVRANDIĞINIZ SÜRECE,İŞİN SONRASINI ASLA DÜŞÜNMEYECEKTİR.
  Abi senin düşüncelerin nedir haklılık payı varmı, kırmızı hapa terso gelen bazı yerler var gibi seninde engin bilgilerinden yararlanalım.

   1. Kitap okumak doğru nasıl bir soru amk? Ortaçağ Avrupa’sında yaşıyoruz da Mahmut abiyi papa mı ilan ettik de ona ne okuyup okumayacağını soruyorsun. :D:D:D
    Okumak istiyorsan oku. İstemiyorsan okuma. Kafanı kurcalayan yerler varsa abine sor.

     1. dr senin ben egonu sikeyim tamam mı kardeşim. yorumlarda iki üç değerli bir şeyler çıkarırım diye gezerken bütün yorumlara tam tersi cevaplar vermişsin.

     2. kampüs cadılarına git bana sitede bullying yapıldı de. Onlar senin sırtını sıvazlayıp Gillette reklamı eşliğinde seni sakinleştirirler. :D:D:D Gelip buraya kötü yorum yazanlara sinirlenmek ne lan :D:asdada Sen bu tansiyonla çok yaşamazsın 😀

     3. Yorumlarda boş kalabalık yapıyorsun sana cevap verenler de ekstra kalabalık yapıyor. Bir şey söyleyecekswıen söyle yoksa spam filtresine konuş.

    1. faustus, Sakin ol şampıyon fazla atar götüne batar, bırak, çok abuk-sabuk şeyler gördüğünde bu siteye emek veren adam yapsın atarını. insanlarla insan gibi dialog kurmayı öğrenin biraz.

     Kimse klavye arkasından hönkürerek daha alfa olmuyor, bence de mantıklı bir soru değil, ama
     , adam belki yol-yordam öğrenmek istiyor? belki yaşı daha genç ve mantığı böyle böyle olgunlaşacak?

  1. Umutlubeta nasıl bir nicktir arkadaş. Kendinize laf mı söylensin istiyorsunuz anlamıyorum ki! Kadınları sizi kullanmakta vallahi haklı. Hiçbir ortamda kendinize saygınız yok. Sanal alemde bile. Yuh olsun sizin gibi adamlara…

   Siz ülke ve kendi hayrınız için lütfen evlenip çoğalmayın sakın.

 13. Hem ders hem kız aynı anda yürütülmüyor.Kızlara ayırdığım vakitim kısıtlı ama bu kısıtlı sürede öpüşme ve göt mıncıklama olaylarını tecrübe ettim.Öpüşmeyi ahım şahım bir şey bekliyordum.Değilmiş.Göt mıncırma kendi bacağınızı sıkınca hissettiğiniz şeyle aynı amk.Daygame tr de yapılmaz diyen tayfa 50 den fazla kıza yürüdüm bir kere dayak yedim o dayak sebebine girmiyicem zıplayan ibneye iyi geçirmiştim ama .d Her yaptığınız şey size tecrübe olarak dönüyor.Liseli bir piçseniz tavsiyem sınıfı domine edin kızlarla dalga geçin sizinle konuşurken iki kere düşünsünler.Gözlerimin içine ilgiyle bakıyorlar parlıyor gözleri bir şey yapıyorum ve bu sonucu alıyorum.Neyse fazla vaktim yok teoride kalmayın raporda dediği gibi hayat cesur olanları sever.Saygılar mahmut reyis şu ilgi yönetimi yazısı gayet hoş ilk defa bu sitede okudum.

  1. Jordi reis. Seninle nasıl iletişime geçebilirim? Çok bilgili ve tecrübeli birine benziyorsun. Senden öğreneceğim çok şey olacaktır.

 14. Selam; spesifik bir soru sormak istiyorum:
  Ben tip/meslek/fizik konusunda kendime güveniyorum. Kırmızı Hapı da aldım ( en azından farkındalık var…

  Bir kızla sanaldan mesajlaşıp Buluşmak açıkçası çok zor olmuyor benim için

  Amaaaa…

  Masaya oturunca sanki: tip fizik meslek; buluşmaya ikna ederken ki espriler cool luk vs.. tüm olumlu özelliklerim önemsizmişçesine… Karşı tarafla eşit hatta daha çok karşı taraf üstün durumda oluyor…

  Yani benim sorunum… Buluşmalarda karşı tarafa olumsuz bir imaj vermek…

  Kısacası… Bu olumsuzluk neyden olabilir…
  (Evet ses tonum iyi değil… muhabbet de pek akıcı olmuyor ama…) gözden kaçırdığım bir durum olabilir mi?

  Soyut ve spesifik bir soru ama belki bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm? Teşekkürler

  1. Ben tip/meslek/fizik konusunda kendime güveniyorum. Kendine güvenen biri gibi yazmıyorsun. Bu 3ünde kendine güvensen bu maili yazmazdın.

   Bu sitede direkt mesajla en çok tavsiye verilen adamsın ama aynı soruları sorup duruyorsun.

  2. Berbat bir yetiştiriliş tarzı sebebi çevre

   Eziklik davranışlarının kimlerden nelerden kaynaklı olduğunu gör ve ona göre karar ver

   İmajı çok düşünüyorsun
   Muhtemelen fazlasıyla Nice Guy sendromundan muzdaripsin

   Ayrıca Mahmut Abi farkettim de ben dahil olmak üzere Trpye gelen çoğu gencin sağlıklı ID gelişimi yoktu
   Bunun sebebi doğrudan betaizasyon mu acaba ?!!

   Bence her erkek bir imparatorluk kuracak potansiyelde dünyaya gelir

   Yetiştiriliş tarzı , boktan eğitimler , travmalar gibi birçok kötü olay>> Ezik kendi halinde bir Nice Guy-betaya dönüştürür erkeği.

   ID gelişimi sağlıklı olmayınca depresyonlar başlıyor
   Sürekli şüphe , tembellik , atalet her şey sekteye uğratıyor bizi

   Tuttuğunu koparma , yırtıcılık olmadan hayallere ulaşmak zor

   1. O güvendiği mesleğe, fiziğe ve tipe güya güveniyor ama onları karşısındaki kızın haketmek için ne yapacağını düşünmek aklından bile geçmiyor! Buluştuğunuz kızların çoğu ortalama veya bunun biraz üstü. Bu hatunları yukarda görmek için kendinizi aşağıda görmeniz lazım.

    Gerçekten kırmızı hapı sindiren bir erkek kızı kendinden önemli göremez. Kızı tavlar ya da tavlayamaz, kıza nazik ya da göt gibi davranır vs ayrı konu. Allah aşkına elin kızı yabancı biri senin kendinden nasıl önemli veya yukarda olabilir!

    1. Mahmut abi buraya uzun uzun ne zaman mesaj yazsam, senin eski yazılarından aklımda kalanlar ile kendi cevabımı kendim buluyorum, çalışmaya devam ediyorum. Aylardır takip ediyorum siteyi, okuyorum, uygulamaya çalışıyorum. Daha doğru dürüst mesaj bile yazmadım hiç. Çünkü neredeyse her sorunun cevabı aslında eski yazılarda bulunuyor. Sadece teşekkür etmek istedim bizlere abilik yapıp, bu kadar güzel bilgileri sunduğun için. Bu devirde kimse gençlere böyle bilgiler verip yönlendirmiyor, çünkü artık pek bilen de yok. Yıllardır edinemediğim spor alışkanlığını senin anlattıkların sayesinde edindim. Sadece kızlar konusunda değil, bütün hayata karşı gerçek motivasyon kaynağı burada yer alan yazılar. İnsanın içinde de varsa, hayatta ilerlemesine inanılmaz katkılar sağlıyor. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum kendi adıma.

     1. Binlerce insanlar karşılaştık hayatımızda
      Arkadaş / dost / düşman hepsi olduk ama kimse Mahmut Abinin yaptığını yapmadı.
      İkili ilişkilerin samimiyetsizliği yüzünden bir sik öğrenemedik bu hayatta yıllarca.

      Ne kadar teşekkür etsek az size üstad…

      Siteyi ilk keşfettiğim zamanlarda eski oneitisimle ilgili soruya aldığım cevapla hayatım değişmişti…

      Varol üstad

      Bebek Taps e taraf uğrarsan mail et yeter
      Güney kapıdan gelirim

     2. Mahmut abi adamdır. Gerçekten bize her konuda yol gösterir, sorunlarımızla ilgilenir, üstelik bunları hiçbir menfaat beklemeden yaptı ve yapmaya devam ediyor.

      Bu site ve külliyatı zaten başlı başına büyük bir eser. Tanımadan, tanışmadan sevdirdi kendini. Bunlar büyük işler, bu gençleri uçurumun kenarından kurtarıyor. Kimse bize bu iyiliği yapmadı. Seviliyorsun…

     3. Mahmut efendi hazretlerini dünya gözüyle gören var mı yav? Buluşursan çaktırmadan resmini çek BenLark. Yoksa müritleri portersini çizecek böyle yeşil sarıklı sakallı.

    2. Teşekkür ederim. Bu dediklerinizi içselleştiremedim. Az önce arkadaşın önerdiği gibi yetişme tarzı vs kaynaklı bir eziklik söz konusu olabilir

  3. Ukala olmayayayım derken aptal gibi göründüğünü düşünüyorsun

   Empatiyi fazla abartıyorsundur belki

   Sahip olduğun meslek/tip/fizik statü her ne ise hakkını yeterince vermiyorsun demek ki

   Lise terk , madde bağımlısı , serseri adamlar biliyorum ,
   hayatta hiçbir haltları yok ama seninle oturup konuşsun biraz sanarsın karşında Amerika Başkanı var amk ~ Ben gülüyorum orası ayrı ehehehhe

   Demek ki neymiş saydığın 3 lülerin bir önemi yokmuş özgüvene o kadar da

   Uzan duvara bak kendini düşün sorgula

   Dış motivasyon 1-2 gün
   İçsel motivasyon yıllarca

   1. Saol 🙂 cevap için teşekkür ederim. Gözümü duvardan ayırınca her şeyin aynı olduğunu görüp direnmem lazım..

  4. tip, fizik ve meslek evlenecek kızlar için bir kriterdir. Kayınvalide adaylarının karşısına çıksan Eminim seni kızlarına alacak birileri çıkacaktır. Eğer oyun oynamak istiyorsan bunların yeterli olmadığını bilmelisin.

  5. Bak Kerem kardeşim çok ciddiyim. Senle buluşalım tanışalım. Sonra da bir kızla bir masada siz otururken ben de farklı bir masada sizi takip edeyim. Hatalarının nerelerde kaynaklandığını sana direkt olarak söyleyeyim. Şu sitede sürekli senin dertlerin var. Yani en çok sen dertleniyorsun ama elinde tip, maddi imkan gibi güçlerin olmasına rağmen kızların kolaylıkla yönettiği bir adam olmaktan kurtulamıyorsun.

   Ulaş bana…

 15. Bir önemli husus daha aklıma geldi 15 yaşında kız tavlama konularına merak salmıştım.Ama 16 ya kadar 1 sene boyunca yazı okudum zihinsel mastırmisyon bu siteyle tanıştım bana sen kızsın demişlerdi ahahah.Sonra mahmut abi kızlara yürüyen beta senden daha fazla kız siker demişti.Sonra bir kere yürüdüm ilk yürüşün verdiği heyecanı hiç unutmam .d Sonra gerisi geldi.Şuan çevremdeki insanları çok rahat etkileyebiliyorum.Bir kızla bilimsel felsefe konularına girmenin ne kadar gereksiz olduğunu gördüm aksine senle çok iyi anlaşıyoruz fuckbodyim olsana dediğim kızla daha çok yol katettim.Entellektüel davranarak karı sikilmiyor.Kızın gözlerine focus atınca sendeki alfalığı görüp sırıtması .d O değilde karı konularında uzmanlaşanlara bakıyorum hepsi dibe vurup zirveye çıkıyor.Dibe vurmadan gelişim gelmiyor.Ama her dibe vuran ayağa kalkamıyor bu karakter meselesi.Veyahut annesi tarafından çoktan kadınlaştırılmış erkektir.İçindeki erkek ölmüştür.Kırmızı hap kafana vura vura acı gerçeklerle yüzleştiriyor.Kadınlar gerçeklerden kaçarlar herzaman kelime oyuncusu boy xd.Kendine itiraf ettirip o hatayı bir daha yaptırmıyor sizlere.Yapım gereği hiçbir zaman kıskanç bir insan olmadım.Bir erkekte bununda bulunması gerek.Kerem bey 3 önemli özellik filan tam okumadım ama xd Kendini nasıl kızlardan aşşağıda görebiliyorsun.Tek yaptıkları kız gruplarında jordinin yaptığı yaramazlıkları konuşmak.Şimdi düşündümde tanrı gibi hissetim amk.Çoğu erkekte kıskançlık uyandırıp kanser ettikten sonra ben kaçarr.

  1. bu eleman tam liseli çocukların bahsettiği ‘ağzı laf yapan piç’ olmuş. yaşın ilerledikçe hitap yeteneğin de gelişir.

 16. Bu ilk yorumum onun için ben de teşekkür ile başlamak istedim. Zaman ayırıp içtenlikle katkı sağlayan hemcinslerime selam olsun emeğinize sağlık. Yaş farketmeksizin ders çıkarılacak ve okudukça bulunduğumuz yerden ileriye taşıyacak epey yazı var.

 17. Mahmut bey, yukarıda yazdığımı şahsî algılamayın, ben bu siteden ve dolayısıyla siz başta olmak üzere bu sitede yazan hunk, bgs ve aklıma gelmeyen diğerlerinden çok şey öğrendim, bundan da gocunmuyorum, bunları kendi bildiklerim ve tecrübelerimle de sentezleyince çokça kazançlı çıktım, bunun için müteşekkirim.

  Lakin; burada ve yaşça daha genç yoğunluğun oluşturduğu bir kırmızı hap forumunda ortam bozan bazı tipler var, discorddaki ne olduğunu ise hepimiz biliyoruz ve bunların taşkınlıklarına müsama gösterilmemeli diye düşünüyorum.

  insanlar burayı birbirimizi fikirdaş gördüğümüz gerçek hayatta pek de bulamadıkları dayanışma ruhunun oluştuğu yer olarak görüyor… ortamı bozanlara dur denmezse özellikle yorumlar bölümü liseli kızların birbirinin saçını başını yolduğu lise bahçelerine dönecek.

  Bunu aslında mail’den yazacaktım, sonra dedim, yorum yazmışken bunu da buraya yazayım.

  1. Şu jort denen hıyarın siktiriboktan liseli ağzıyla yaptığı yorum boklarını da çöpe yollasa Mahmut hoca.
   İnci Sözlük’te bile daha kaliteli yazılara rastlarsın. Şu üsluba, şu megolomanlığa tüküreyim. Gözlerinden alfalık fışkırıyor ergen götoğlanının.

 18. Şimdi bunu yazan arkadaş, PUA taktiklerini bir e-kitap haline getirmiş satışa sunmuş. Sonra da böylesine sıra dışı hatta yer yer bir porno filmi andıran hikaye anlatıyor. Noktaları birleştirmeyi ve bir sonuca varmayı kafası çalışan arkadaşlara bırakıyorum.

 19. Taksim Oyunu

  Gitmeyi düşündüğüm bir gece partisi vardı ancak dam gerekli mi bilmiyordum. Mekanın Instagram sayfasında afişin altına “ordayız” diye yorum atan bir kız gördüm ve mesaj attım
  Ben: partiye arkadaşınızla mı geliyorsunuz?
  Kız: evet
  B: dam gerekli mi bilmiyorum ama beraber girebilir miyiz ben tek geliyorum
  K: resmin bile yok nasıl güvenicem sana (profil resmim yok)
  B: profilimde resmin var. Güvenirlik testini de bir kahve ısmarlayarak geçeyim o zaman.
  K: kahveye gerek yok. Akşam yazarsın beraber gireriz ( Instagram dan ekledi ama benim takip istediğimi kabul etmedi nedense)
  Parti akşamı
  B: kaçta geçiyorsunuz
  K: 7 gibi ordayız ama önce yemek yicez 8 gibi geçeriz
  Ardından saat sekize geldi mekan önünde bekliyorum zaten kalabalık diğerleriyle sohbet ediyorum. Sarhoş olan , kusan herkes bir alem. Kizin geldiğini gördüm ancak ben geldim diye yazmadı bunu bir umursamazlık olarak anladım ancak erkek olarak yine ilk adamı atmam gerek dedim.
  B: naptın.
  K: sıradayız
  B:tamam
  K: sen naptın arka taraftasin galiba istersen gel öne doğru.
  Sıradan öne ilerledim ve yanına gittim. Hb 7 arkadaşı (sonradan ablası olduğunu öğrendim ) ve hb 5-6 kendisi. Günlük muhabbetlerden sonra içeri girdik kizi konuşturmaya çalışıyordum ama kısa cevaplar veriyordu sürekli. Sürekli de soru sorup muhabbet açmaya çalıştığımı aşırı belli etmek de istemedim. İçerde de ilgisiz davrandı ben de geri çekildim. Gece mekandan çıkarken de görmeme rağmen yanından uzayıp gittim. Telefonla mesajlastigi bir eleman vardı sevgilisi olma ihtimalini de düşünerek başarısız gamei ona bağladım.

    1. “Telefonla mesajlastigi bir eleman vardı sevgilisi olma ihtimalini de düşünerek başarısız gamei ona bağladım.”

     Sevgilisine rağmen tanımadığı biriyle anlaşıp mekana gelmek,tanışmak, muhabbet etmek (!)

     Shit Testten başka bir şey göremiyorum

     Kısa cevap vermesi AŞIRI NORMAL

     Mekana tek gitmek çoğu zaman game kalitesini düşürür

     Sosyal Kanıt yok
     Muhabbetin yok
     Ortamda ilgi çekici şeyler yok

     Sırf Arkadaşlarınla bile gidip yanındakileri ayartma amaçlı anlamsızca kahkaha atıp , göz temasına giren biri gibi davransaydın daha çok şansın olabilirdi

     Bir de Rap konseri :))

     Ceza gibi adamlar gelse konserlere , tamamen müziğe odaklanırım

     Ceza >>> Any Dating

     1. Ben lark az önce senin yazıyı okumuştum sitedeki. Şu kırmızı hap sonrasi ilk sevgili muhabbetini güzel yazı. Yani muhabbet açma ve eğlenme konusunda kötü biri değilim ama karşımdaki kişi muhabbet açmak için hiçbir çabaya girmeyince motivasyonum düşüyor ve yüzsüz olarak görülmek de istemiyorum.

     2. Egosu kırılıyor insanın ağır terslenmlerde.
      İşte burada devreye rasyonel ve stoic kişiliğin devreğe girmeli

      Asla sinirlenmek öfkelenmek yok !!

      Duygusal davranmak yok !

      Dağ 2 filmindeki Veysel Yüzbaşının tavırlarını ve konuşmalarını incelemenizi tavsiye ederim

   1. Bide şu sosyal eşleşme teorisi dediğimiz olay da var benim mi özgüvenim düşük bilmiyorum ama etrafa bakınca benimle aynı klasmanda olmayan çok hatun var. Bir insanın giyimi kendini belli ediyor zaten mini etekli , dövmeli, zil zurna sarhoş hatunlar benim olayım değil. Taksim gibi bir yerde de o saatte öyle hatunlar var

 20. Merhaba arkadaşlar,
  Yorumlariniz ve elestirileriniz icin tesekkurler. Bazi arkadaslar varsayimlar uzerinden konusmus yada raporu siradisi olarak yorumlamislar. Bu maceraya ilk basladigimda ben de ayni sizin gibi dusunuyordum ancak gozden kacirdiginiz bir nokta var benim tecrubemle sizinkiyle eşit degil bu benim sahadaki 10.senem. Sen evinin rahatliginda “hic oyle sey olur mu Turkiyede kiz biber spreyi sikar” derken ben 3500.üncü kadinla bunu deniyordum.

  Bu ulkenin sorunlarindan biri şudur ki malesef ortalikta o kadar art niyetli, insanlari aldatmaya calisan çakal çukal tayfasi ki insanlar bunlarin arasinda bir işi hakkiyla yapan, kaliteli seyler ureten insanlara karsi da guvenlerini yitiriyorlar. Bu konuda sizi de suclamiyorum o yuzden. Ben kitabimi tam tamina 3 senede yazdim. Ve icindekiler pua taktiklerinin bir araya getirilmesi degil, fazlasiyla kaliteli bu isi yapmak isteyen adama başucu olacak nitelikte bir kitap. Yani motivasyonum uyaniklik degil iyi oldugum konuda kaliteli bir eser uretmekti. İyi oldugum konu musluk tamir etmek olsaydi kesinlikle onunla da alakali bir kitap yazardim. Yani sizin dediginiz gibi akilli olan adam noktalari bir araya getirdiginde bu kadar siradan dusunmez zaten.

  Ha tabi benim sizi inandirmak gibi bir misyonum yok. Sadece bazi arkadaslara siradisi gelen seyler aslinda benim icin siradan. Sonucta o kiz, sen de erkeksin. Kiza merhaba demenin nesi siradişı? Kadinla erkek ateşle barut. Tanistiktan sonra birbirleriyle yakinlaşmamalari surpriz olur.

  Zaten raporlarin devami da gelecek. Bu tarz yorumlar yerine daygame’e ilgisi olan arkadaslar sorularini sorarlarsa memnuniyetle cevaplarim.

  1. Peki bir hatunu gözüne kestirdin yuruyeceksin az sonra sevgilisinin, abisinin, babasının vs gelmemesi ne malûm? Bu da bir risk faktörü. Game büyük şehirde neyse de küçük şehirde nasıl olabilir? Adının çıkma ihtimali yüksek değil mi ? 70 bin kişilik bir şehirde üniversite okuyorum mesela.

  2. Yanlış anlama, bu sana kişisel bir saldırı amacıyla yazılmış bir yorum değildi. Fakat ortada bir ürün varsa ve bu ürün satışa sunulduysa her zaman şüpheyle yaklaşırım. Tabi ki sen de kalkıp, hikayeni yaşanmamış hayal ürünü bir hikaye olarak kabul edecek değilsin. Fakat bilim nasıl işler bilirsin. Gözlem ve deney yaparsın ve sonuçların tutarlı olmasını beklersin. Ben dogmalara ve dinlere de bu yüzden inanmam. Spiritüel saçmalıklara da. Spiritüel ve ezoterik inançlara sahip olan kişiler her zaman bu konuda hikayeler anlatırlar fakat nedense benim yanımda hiç böyle bir şey olmaz ve kanıtlayamazlar. şimdi diyebilirsin ki benim işim ezoterizmle ilgili değil. Benim belirtmek istediğim konu gözlem ve kanıt. Ben ancak gözümle görürsem inanırım böyle şeylere. İstersen seni bir akşam dışarıya davet edeyim seni, hatta sponsoru da ben olayım, böylece hünerlerini sergilersin sen de. Ben de gözlem ve kanıt sonucu buraya gelir ve en sağlam tanıgın olarak burada gözlemleri mi yazarım.

 21. Mahmut abi bu yorum sana
  Şuraya yapılan yorumlar sayesinde bırak seni ben bile kanser oluyorum. Her kitle gibi sayı arttıkça vasıflar düşüyor maalesef. Severek takip ediyoruz. Diğerlerini bilemem ama belli potansiyeli olup açığa çıkaramamış okumuş kültürlü benim gibi pek çok arkadaşa yardım ettin. Şu salak yorumları okuyup sıkma canını. Zaten pek de salllamıyosun ama olsun düzgün okumuş ülkenin %0.01 lik üniversitelerinde okuyan +20 takipçin var 🙂 bunlar benim tanıdıklarım sadece. Kolay gelsin saygılar

  1. düzgün ülkenin %0.01lik üniversitelerinde okuyan +20 takipçisi varsa aya gidebilir tebrikler. ben de böyle yorumlara hasta oluyorum arkadaş…

   1. Aga o yorumu nasıl anladın?

    90’lı yıllardai cine5 usulü decoder’e ihtiyaç var adamın ne söylediğini anlamak için.

 22. Mahmut Abi dinlenilen izlenilen içten mavi haplı olan şarkılar filmler vb hakkında düşüncelerin neler? Kırmızı hap farkındalığına sahip olduktan sonra bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum ben ama çocuğum olduğunda bu şeylerden uzak tutarak yetiştirmeye çalışırım mesela. Örnek vereyim Radiohead – Creep dünyanın en Blue Pill’li şarkısı olabilir sözlerinden unicornlar mavi haplar ve özgüvensizlik akıyor ama en sevdiğim şarkılardan da biri, genel olarak sitedekilerin müzik zevklerini merak ettim mesela siz nasıl takılıyorsunuz?

  1. Kesinlikle dinlememelisin blue pill müziklerini, onun yerine dagda taş kırmaya gitmeli ve balyozla taşın sert çarpısmasıyla çıkan o erkeksi melodilerini dinlemelisin.

  2. Bugünkü nesil bir televizyon neslidir. Milennia erkek neslinin feminen ve iğdiş edilmesi televizyon ve şarkıların etkisiyle oluyor. Ben KH ile tanıştıktan sonra film ve müzikten uzaklaştım. Söz içermeyen elektronik müzikler dinliyorum. Ya da rapçi Ceza’yı dinliyorum.
   Film konusunda henüz izlediğim bir film yok. Ama bir film keşfettim, İbrahim Tatlıses’in Tövbe filmi. Baştan sona bir kırmızı hap senaryosu. Onunla ilgili kendi facebook ve instagram sayfamda bir makale yazdım. İsterim ki Mahmut hoca sitede yayınlasın. Email yollayacağım eğer uygun görürse yayınlayabilir.

 23. Kızla sanalda mesajlaştık…
  Hiç soru sormadı…
  Buluşma kararı aldık..
  Buluşmaya gitmeecektim…
  Denk geldi gittim…
  Buluşmada da 1 soru sordu sadece…
  Muhtemelen hoşlanmadı..
  Amq bu işin…
  Karşı tarafın soru sormaması hoşlanmama belirtisi midir kesinlikle ?

  1. Ya arkadaş ne korkak ne iş bilmez adamsın sen. Kaç kere söyledim sana yardımcı olayım diye ama istemedin. Belki de çekindin. Bu kadar iyi bir kartvizite rağmen kızlar seni istemiyorsa feci derecede itici bir adamsın ya da mıymıntının önde gideni bayrak sallayanısın.

 24. Bir yorum daha…
  Bir kızla mesajlaşıyorduk… kız kendini çok güzel ifade ediyordu… Türkçesi düzgün biriydi. Şaşırdım… hoşuma gitti… Yaşı 20…
  Mesajıma cevap vermeyince. NeXT yaptım telefonu duruyor yazmadım bi daha muhtemelen o da yazmaz..

  Ama asıl şaşırtan beni…
  Durumuna baktım 2 serseriyle takılıyordu :))

  Efendi yerine piç tercihini ilk kez böyle net gördüm bu 1…

  Kendisini bu kadar güzel ifade eden birisinin böyle serserilerle takılması ve Bunu şaşkınlıkla karşılamam
  Red pili düşük dozda aldığımı gösteriyor..

  1. Piyasada erkek kalmayınca, herkes meriç ve götoğlanı olunca kızlar da bulduğu serseri erkeklere kapağı atıyor. Eskidrn kızardım bunlara, kızların bu psikopat ve şiddete eğilimli adamlara neden bağlandığını
   KH ile farkındalık artıyor ve cevabını buluyorsun. Etrafındaki xy kromozomlu adamlar, erkek adan değil. Betalıktan öte meriç tayfası. Haliyle nargile kafelerde “köz getir kardeşim” diyenlerden başka maskülen herif bulamıyorlar erkek dünyasında.

  2. İllimitable Man şunu paylaştı dün

   “Women are attracted to bad boys for a few reasons

   -Fearlessness
   -Courage
   -Authoritarian/Disciplinarian
   -No tolerance for insolence

   And they’re masochistically addicted to trauma bonding due to their evolutionary history

   Women judge men on strength, not ethics

   Bad for society!”

     1. “Kadınlar kötü erkeklere birkaç nedenden dolayı ilgilidirler;
      -Korkusuzluk
      -Cesaret
      -Disiplin
      -Arsızlığa tahammül edememeleri
      Ve onlar evrimleri gereği mazoşist olarak travmalara bağımlılar.
      Kadınlar erkekteki gücü yargilarlar, gelenekleri değil.
      Topluluk için ne acı!”

 25. Selamlar. Sizce, pick up artistliği bir puadan mı öğrenmeliyiz yoksa kendi tekniğimizi mi geliştirmeliyiz? Bunun için uygun siteler, kitaplar ve s. nerelerdir? Şimdiden teşekkürler.

 26. Mahmut bey ve buradaki diğer kardeşler, derdini sikeyim dedirten türden bi meselem var, yani başkası burada yazsa ben öyle derdim.

  Şimdi benim hatunla dün buluştuğumuzda konu sosyalmedyaya geldi, bunun benim facebooktaki paylaşımlarımı vs incelediğini biliyorum, dedektifliğe yönelik bir mada bulundum, neg attım vs burası önemli değil, sonra dedimki; ikimizde de fb var, ama
  , sence de bir gariplik yokmu?

  Önce anlamadı, sonra karşılıklı ekleşmediğimizi kastettiğimi anladı gülüştük, dediki sonra, ben kimseyi eklemiyorum, nerede olduğunu paylaşımlarından falan öğrensem eklerim, sen zaten sorduğumda nerede olduğunu söylüyorsun.

  çok üstelememiş olsam da fb meselesindeki yaklaşım garibime gitti.

  1.Nerede olduğumu söylemekten kasıt kıza haber vermek falan değil arkadaşlar, Mahmut beyin bir yorumda bahsettiği gibi sohbet arasında konusu geçerse söylerim işteyim-şuradayım-buradayım diye sadece, goygoya vurduğum da çok olur.

  2.saklayacağı birşeyi olduğunu sanmıyorum zaten fb profili görünüyor.
  3.soğuk ya da ilgisi bir tip değil, feminen , oldukça bana düşkün.
  4.Esasen ben böyle davranmasaydı, fb konusunu pek iplemezdim, zaten pek fazla kullanmıyorum, tavrı sebebiyle biraz önemsedim açıkçası, shit test olarak algılama eğiliminde olduysam da, bu konuda ne yapmam-ne algılamam gerektiğini bilemiyorum.

 27. Adımı ifşalamayacağım ama burada yazının olması güzel Secret.

  Benim aklıma uzun zamandır takılan, pratikte motivasyon olarak biraz etkileyen bir sıkıntım var.

  Shit test almıyorum.

  Yani anlatılan shit testleri aldığım çok çok nadir -özellikle iyi hissetmediğim zamanlardaki etkileşimlerimde- oluyor anca.

  Yani iyi hissettiğim günlerde, sosyal ortamda tanıdık veya tanımadık kızlarla konuşurken hoşlanma belirtileri alıyorum.

  Geçen konuştuğum ve sadece selamlaştığımız arkadaşlarımın bir arkadaşı bizim masamızdaydı, zengin kızı ve sert mizaçlı görece seksi bir kızdı.

  Bu kızla oyuna yeni başlayıp umursamamayı öğrenen acemi pua gibi siklemeyerek takıldım çünkü nedense bazı kızlarla seksi bile olsa etkileşim olarak uğraşmak içimden gelmiyor (evet bende biraz bahane gibi hissediyorum ama böyle yapmaya devam ediyorum)

  Geçen yaklaşık 2-3 saat masada durduk onun arkadaşlarıda geldi arada.

  Kızın ilgisi üzerimdeydi, arkadaşları gelincede aynı şekilde görece onlarlada güzel etkileşimler oluyordu.

  Ancak belirgin bir şekilde shit test yediğimi hatırlamıyorum.

  Bunun sebebi acaba sosyal ortamda konuşmamızdan mı?

  Veya ben aslında iyi çocuğum ve farkında mı değilim, beni zararsız gördükleri için mi pek shit test atmıyorlar?

  Tekrar diyeyim, shit testleri eskiden -beş altı sene öncesi- yerdim ve iyi çocuk olduğumu hissettikleri için attıklarını hissederdim ve bu yüzden heyecanlanır, geçemezdim genelde.

  Ancak artık shit test gelince geçme değil genelde shit test almıyorum.

  6 senedir oynuyorum ama hala bilmediklerimin belkide basitliği diyeyim, beni şaşırtıyor :))

  Benzer durum yaşayan var mı?

  1. siklemeyerek takıldım bir mavi hapli cocuk oyunudur. PUA taktigi olarak baslangicta grupla konusup bir sure asil hedefi umursamama oyunu ile alakasi yoktur. Cogu mavi hapli erkek yuruyecek cesareti olmadigindan siklemeyerek zor bir sey yaptigini dusunur ve zihin masturbasyonu yapar. Yuruyup reddedilmek 1000 kat daha erkekcedir.

   Sorunun cevabi ise aptalca bir sekilde basit. Yurumedigin kiz sana neden shit test atsin? Kiz bana ilgili hayallerin muhtemelen toy ergen fantazisi ama ilgili olsaydi bile yurumedigin icin sana neden shit test atsin?

   Ve tabii en onemlisi bu toylukla (6 senedir oynayan biriysen bile oyleymissin gibi yazmiyorsun) kendi arkadas cevrende kizlara yurume. Hatta usta olsan bile yurume.

   1. peki hiçbir yürüme yapmadığın, sadece basit bir el uzatmayı, senden yana olmayı reddettiğin için sana neden shit test(hem de ağır bir shit test, dalga geçmeli falan) atılır ki. ben de baya duygusal biriyim ve toyum yani.

  2. @Javert

   Dikkat et flörtleştiğin her ama her kız seni shit teste tabi tutacak. Flörtleştiğin kızla hiç shit test gelmediğini söylüyorsan kesin olarak kız sana pasif shit test atıyor, sen bunun farkına varamıyorsun. Büyük ihtimallede kalıyorsun o shit testlerden.

    1. @Javert

     Pasif shit testlere örnekler.

     Dominant mısın değil misin shit testi? Örnek/ Dudağından öpmek için harekete geçtiğinde öptürmeyip, ııı ııı hayır dudak olmaz yanağımdan öp. Ben istersem dudağımdan öpersin diyorsa. Ve yanağını uzatıyorsa, yanağından öpmeyip tabi ki pambıh prenses sen nasıl istersen. Hangi saatler arasında öpmemi istiyorsun değip yanağından öpmemen. Eğer bunu söyledikten sonra dudağını uzatıyorsa öpersin. Yoksa öpmezsin.
     Bu dominant mısın değil misin shit testine örnek.

     Markete alışverişe gittiniz kafasına göre senin önünden seni beklemeden oraya buraya gidip bir şeyler alıyorsa sana sormadan, bana ihtiyacın yok gibi sen alışverişini yap diyip ordan gidersin. Hayır hayır dur derse, ozaman yanımda yürü kafana göre hareket etme dersin. Dominantlığı bırakmazsın.

     Aklıma gelen shit test türlerini sayıyorum.
     Genel olarak shit test türleri :
     Duygusal gücün sağlam mı shit testi,
     Dominant mısın shit testi,
     Çerçeven sağlam mı shit testi,
     Kadını seks eşiğinden aşırırken gelen shit testler,
     bana muhtaç mısın değil misin shit testi
     Daha uzar gider.

  3. Bildiğim kadarı ile cevaplayayım
   Kıza yürüdüğünü belli etmediğin için shit test yememek normal aslında, kadınlar her erkeğe shit test atmaz ki?
   -Kızın ilgi alanında değilsin
   -Kıza yürümüyorsun ya da belli etmiyorsun bu yüksek çünkü siklemedim falan filan diyorsun

 28. evet çevremde sayılır. diğerleri de çevremden. benim için kabul edilemeyecek derecede büyük bir şey yapmalarını, doğal olarak haklı gerekçelerle reddettim. evet kibar bir dille reddetmedim ama haklı gerekçelerle yani. o da bana bunu yaptı. diğerleri de o derecede olmasa da onlar da bana yardırdı. (sessiz kalanlar da oldu tabii) belki güçlü ve ne istediğini net olarak ifade eden bir erkek olsaydım iş değişirdi ama napalım? onlar beni kaybetti, diye avunuyorum.

  1. Senin belki var da muhtemelen bu kizin sana ilgisi yok ve senin shit test sandigin da bizim shit test dedigimiz sey degil. Bu olayda cinsel bir dinamik yok senin husnukuruntun gibi gorunuyor. Kizli erkekli grup dinamikleri. Seninle duz dalga gecmis yani. Belki sen ne kadar dik durabileceksin diye deniyorlardi.

 29. Mahmut Abi,

  neden sitede israrla üyelik sistemine gecmek istemediginizi söyler misin? cokca soruluyor bu, ben de merak ediyorum. Bildirimler gelseydi, bizim acimizdan cok daha pratik olabilirdi site.

 30. Mahmut Abi,

  Godfather e-mailine cevap verme tenezzülünde dahi bulunmama sebebin o sahnelerin ünlü olusu mu? Cok ünlü film elbette ama Tr´de filmi bilmeyenler bilenlerden kat be kat fazla. Micheal Corleone alfa rol model olarak harika biri oldugunu düsünüyorum, o sahneleri alt yazili haliyle gönderebilirim…

  Evet, ben aymaz bir Al Pacino hastasiyim, defaatle yazmam bundandi. Bu da sondu

 31. Mahmut Telegram grubuna katılacaktım ama JonSnowRP kullanıcı adı kullanılmıyor diyor. Çalışan link verebilir misin?

 32. O değil de…
  Okuduğum bazı yorum ve saha raporlarında şöyle bir durum var: “abi heyecan bastı vs…” Benim de böyle bir sorunum vardı ama bunu aşmak zor değil bence.. İlk olarak onun da bir ölümlü olduğunu kafama soktum. Daha sonra ise kız gibi olan davranışların hepsini hayatımdan çıkardım. Hatta an geldi nefret etmeye başladım(ve bunları doğduğumdan beri yapıyorum). Mesela adamın teki gelir, eli kadın gibi yarı havada ve bileği aşağıda kadınsı duruş sergilerdi. Benim full alfa duruşum onun bana insanların içinde kötü kıskançlık dolu davranışlarına sebep olurdu(bu genelde olan bir şey ama zamanla bunu da hallettim). Hâl böyle olunca ben de karşılık verirdim ve artık bana saygı duymaya başlardı(yaş olarak büyük olsa bile)… Yani demek istediğim erkek olmak sadece sikinin olması değil, kafanı da devreye sokup beden dilini iyi kullanmalısın… Bu benim fikrim, yanlış gelir doğru gelir bilmem ama ben hayat boyu gelişim ile yaşadım. Trp’yi de bu sayede meraktan buldum… Hayat bana güzel, her yerde az çok bilgiliyim, insanlar bana danışıyor, beni seviyorlar ve baglanıyorlar. Bunu yapmak zor değil, sadece mizacim, karakterim böyle… Beni kimse eğitmedi, ben kendimi eğittim… Siz de kimseden eğitim beklemeyin, kendiniz eğitin kendinizi, çünkü bu devirde yengeç zihniyeti olmayanı bulmak zor…

  Bir soru da sorayım ki boş laf etmiş olmayayım 😁…
  “Bir kızı aldın, buluştun, peki ya cinselliği nasıl atarsın ortaya? Bunu yapamıyorum sanırım!!! Hatta hiç atmayip direkt öptüğüm oldu”

  1. Full alfa duruşunla abileri dize getiren ergensin. “cinselliği ortaya atmayı sizden öğrenecek değiliz” demen lazım.

   1. Az önce bir buluşma ayarların mesela (genelde gittiğim yerlere benle gelmesini teklif ederim) ama bu kız çoğu zaman yanında birilerini getiriyor. Arkadaşının yanında yapişsam mı ya da kızın ilgisi mi yok bilemedi(bir de 4 ay daha aynı yerde yüz yüzeyiz (işi uzatıyorum).

 33. Düşüncemi somutlaştırmak adına; 100 sayısını kullanacağım. Daha önce bu durum defalarca dile getirildi ben yine de içimi dökmek istiyorum:

  100 üzerinden:
  70 ve üstü kadın: 90lık erkekten aşağı bakmıyor.

  40 ve üstü kadın: 70 ten Aşağısına bakmıyor…

  İşte o 70likten ten aşağı erkekler… hem ilgiden hem seksten mahrum kalıyor. Ama 40 lık kadın bile bu açıdan tatmin oluyor…

  Erkek bu tatmini: ancak anasından emdiği sütü burnundan getiren bir eşe tahammül etme pahasına evlenerek sağlıyor.

  Evet hedef 70 üstü erkek olmaya çalışmak olmalı ama ortada inanılmaz bir asimetrik durum var..

  MGTOWları bu açıdan anlıyorum…

  Ama MGTOW olmayı tercih etmiyorum

  Velhasıl kim ne derse desin bence erkeklerin durumu daha vahim.

  1. @Kerem

   Ya kerem yorumlarına her defasında çok gülüyorum. Mahmut abi kaç kere seni düzeltmeye çalıştı halen aynı boksun. Sen siktir et kafanı yorma sen. haha

  2. Bunu dediğimiz zaman ağlamış oluyoruz hocam deme öyle. Ülkede dolar düşüyor ama kadınların cpd değeri düşmüyor daha doğrusu onlara göre düşmüyor. En çirkin kıza connected , tinder gibi uygulamalardan yüzlerce mesaj geliyor güzel olanları saymıyorum onların yanına yaklaşamıyorsun. Sosyal paylaşım siteleri iyice kadınların ego tatmin yeri oldu. Ortalsminin üzerinde yakışıklı değilsen internetten hatun düşürmek çok çok zor. Tek çare game artık.

   1. Sosyal Medyada yarışamıyorsan tüm hesaplarını kapat kendi işini yap.

    “İnsanlar , ilgi çekici başarılı birinin sosyal medyada göz önünde bulunmamasını takdir ederler ve gizemli bulurlar ” demek isterdim ama kimsenin umrunda değiliz gençler
    Başarıların , tecrübelerin hayatın kimseyi ilgilendirmez
    Kimseye ispat etmek zorunda değilsin
    Pick Up için kullanmak iyi ama
    Böyle zırt işlere ayıracağınız zamanı self-interest işlere ayrırsanız sonucu sizi şaşırtacaktır

    1. Yani… gizemli olmak vs de hikaye mi diyorsunuz??
     Ayrıca self-İnter’den derken hobi anlamında sanırım…

     Bir hobim Yok ama sanırım bulmak lazım…

     İş ve ev dışında tıkılıp kalmak sıkıntı…

  3. Her şeye rağmen düzenli seks ve kadın için evliliği tercih etmem. Her yerde oyun erkeğin aleyhine çünkü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *