Acı ama gerçek : İğdiş Edilmiş Erkekler Çağı

Günümüzde maalesef erkeklerin duyarlı, feminen, ağlak, şişman ve zayıf olması oldukça normal. Erkekler erkeksi (maskulin) olmayı unuttular. Kadın – erkek eşitliği sağlayacağız diye yola çıkan ama kısa zamanda radikallerin elinde kadınlara üstünlük ve ayrıcalık ajandasına dönen feminizm yüzünden artık toplum maskulin olmayı kötü bir şeymiş gibi kınıyor ve toplumun kendisi erkekleri efemine, zayıf, güçsüz, amaçsız yaratıklar haline çeviriyor. İşin asıl korkunç tarafı da erkeklerin 95%sinin bu durumun farkında bile olmaması! Eğer böyle giderse maalesef, kaybedenler kendileri gibi kaybedenler yetiştireceğinden kısa zamanda toplum tamamen kaybeden erkeklerden oluşacak.

Günümüzde bir erkeği iğdiş etmek; kendi ile gurur duyan bir erkeği alıp küçük bir hanım evladına çevirmek o kadar kolay ki! Birçok ilişkide kadınlar bunu erkeklerine, onlar farkında olmadan hızlıca yapıyorlar.

Bir erkeğin, halihazırda iğdiş edilip edilmediğini ya da ne seviyede iğdiş edildiğini anlaması çok basit aslında. Aşağıdaki listeye iyi bakması ve bu listedeki kalemlerden kaçının kendisine uyduğunu belirlemesi yeterli :

 1. Duyarlısın
 2. Bir şeyi yapmak için izin alma ihtiyacı hissediyorsun.
 3. Çok kolay güceniyorsun.
 4. Biri senden bir şey istediğinde hayır demekte zorlanıyorsun.
 5. Bir kadına hayır demekte zorlanıyorsun.
 6. Şişmansın.
 7. Bir kadının etkisi ile fikirlerinden kolayca vazgeçiyorsun.
 8. Duygusal ve fiziksel olarak zayıfsın.
 9. Spor yapmıyorsun.
 10. Yumruk atmayı bilmiyorsun.
 11. İncinmekten, yaralanmaktan korkuyorsun.
 12. Bir kadının para makinesisin, temelde onun masraflarını karşılamak için çalışıyorsun.
 13. Mesela onun yeni siyah elbisesini ve onunla uyumlu iç çamaşırını almak için …
 14. Hani şu geçen gece senden daha erkek bir elemanla sevişirken giydiği elbiseleri …

Yukarıdakilerden kaçı sana uyuyor? Eğer bir tane bile kaleme evet diyebiliyorsan, çoktan iğdiş edilmişsin.14’e ne kadar yakınsan, durum da o kadar kötü birader. Bence sen en yakın devlet kurumuna git ve taşaklarını teslim et, zira onları hak etmiyorsun.

Ya da şu listeye bak. Yukarıdakinin tam tersi :

 1. Güçlüsün ve vurdumduymazsın.
 2. İstediğin şeyi yapmak için izin almıyorsun.
 3. Kolay kolay gücenip sinirlenmiyorsun.
 4. Bir şeyi yapmak istemiyorsan, hayır diyorsun.
 5. Yapmak istemediğin bir şey için bir kıza / kadına hayır diyebiliyorsun.
 6. Kaslısın, en azından fitsin.
 7. İdeallerini başkaları için değiştirmiyorsun.
 8. Kendine güvenen ve güçlü birisin.
 9. Düzenli egzersiz yapıyorsun.
 10. Gerekirse nasıl kavga edeceğini biliyorsun.
 11. Acıdan korkmuyorsun.
 12. Kendin için para kazanıp, kendine harcıyorsun.
 13. Sadece kendin soymak üzere kadın iç çamaşırı alıyorsun.
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

12 thoughts on “Acı ama gerçek : İğdiş Edilmiş Erkekler Çağı”

 1. Sorun ne ?
  İlk listeye hiç uymuyor
  İkincisine uyuyor ve belki zaaf olarak çok acı çeker gibi bakıyor bazen sadece.
  Bir de defalarca boşanmak istediğim halde boşanmaya yanaşmıyor neden ?
  Oneitis sendromu mu bana karşı :/

  Beni sevdiğini söylüyor ama resmen platonik askiymisim gibi davranıyor.
  Sanki ergen aşıklar gibi.
  Aldatmadigini biliyorum bu ihtimali
  Gay olma ihtimalini
  Aseksuel olma ihtimalini
  Ben de problem olup olmadığını
  Hatta en çok bende problem olup olmadığını …
  Hepsini tek tek degerlendirdim.
  Hiç bir gorunen sorun yok.
  Güzel ve onu seven bir eşi var neden uzak bir fikriniz var mı ?

  Ben de bir sorun olabilir mi
  Lütfen yardımcı olabilir misiniz

  1. Anlattığın şeylerden çıkarım yapmak zor. Ama evli erkek veya kadın birbirlerini seksiz bırakamazlar, buna hakları yok. Bana gaylik, ereksiyon problemi ya da aşırı mastürbasyon gibi göründü.

   Evlisiniz, seks yapmıyor ve boşanmıyor. Adam problem sen değil.

 2. Bir sorum olacak iğdiş edilmiş bir erkeğin normale dönmesi mümkün müdür? Yoksa battı balık yan mı gider. Şu yukarıda ki 14 maddeden bana uyanda var uymayanda. Mesela birinin para kaynağı değilim, duyarlı değilim gücenmem. Fakat spor yaptığım söylenemez, güçlü olduğumu (fiziksel anlamda) söylesem yalan olur, hayır diyememe sıkıntım var vs. Mesela benim normale dönme durumum nedir?

 3. Bir erkek nasıl iğdiş edilir ben de onu anlatıyım bari.hayatta ilk tanıdığı kadın annesidir.Annesi ona karşılıksız yardım etmiş sıfır egoyla sırf kendi çocuğu olduğu için.İşte bu erkek ta çocukluktan itibaren o masum kafasıyla bütün kızları annesi gibi tertemiz düşünür.Ülkemizde bu çocuğa bir de sünnet töreni yapılır.yarağı kutsanır bu törenle.Erkek oldun denerek iyicene yarağı kutsallaştırılır artık bu çocuk için yarak dünyadaki tek ve en önemli amacı olmuştur.Hormonlar da coşunca Yarağını daha da kutsamak için çevresindeki bütün kızlara umarsızca instadan her yerden yürümeye başlar.Böylece kızların götü kalkmış olur egoları tavan yapar.O kızlar için yüzlerce abaza erkekten bi tanesidir sadece.Belki bi iki tane götürür o da gözü açılmamış olan.Parası olan vizyonsuz betalar da işte bu göt kaldıran betanın sikemediği kızları siker geçer.Paralı beta çapkın diye tabir edilir bu kızlar için.Kısacası uyanın erkekler uyanın kırmızı hapı alın ve amı kutsallaştırmayın yarağı kutsallaştırmayın.Hayatımızın amacı umarsızca sikmek değil.Biraz düşünün sadece…

 4. Evimde ultra maskülen 5 tane bayanın oluşu,beni her an iğdiş etmeye çalışmaları,kendilerinin ultra feminist oluşu,kötü çocuklardan başkasına erkek gözüyle bakmamaları,bana sürekli feminen lakaplar takmaları,kız arkadaşım olduğunda el ele verip kızın bana karşı saygısını azaltacak hareketler yapmaları,çoğunlukla çok sevdiğim kızlardan ayrılmamı provoke etmeleri,telefonuma gelen her türlü bildirimi takip etmeleri,yanımda her zaman kadının üstünlüğünü savunmaları,istisnasız hepsinin çocuklardan nefret etmesi,erkeklerin %98’inden nefret etmesi,cinsellik özellikle de ben yaşarsam bunu yaşamayayım diye bin dereden su getirmeleri,beni erkeklikten oğlan çocukluğuna geçirmek için 7/24 uğraşmaları.İnsanın yakın çevresi de olsa insan bırakıp gitmeyi bilmeli anlaşılan.Özet olarak 5-6 tane ultra maskülen kadından her gün görülen en ağır shit test’ler yeniliyorsa uzun dönemli ilişkilerin bir anında artık bıkmamak elde olmuyor.Artık hatta insanın içinde kadın nefreti doğmaya başlıyor.0 seks sürekli shit testx15.Çok zor durum çok.

  1. yani kaç yaşındasın bilmiyorum ama bunları sana yapabildiklerine göre reşit olmamış olmalısın. çünkü anlattığın şeyleri kadınlar ailelerindeki küçük çocuklara yapıyorlar ki bunların bir kısmı çocuğu terbiye etmek için oluyor. ailende baba/erkek figürü yoksa biraz abartmış olabilirler ama yazdıklarından da senin kadınları karikatürize ettiğin sonucuna vardı.
   ha yanlış yaptıkları noktalar olamaz mı? illaki vardır. ama bunları da akıllıca aşmak senin elinde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *