Gelinin kendini aldattığını davetlilere videoda gösteren damat

Singapur’da düğünden kısa süre önce gelinin kendisini aldattığını öğrenen damat, intikam niyetine gelinin aldatmasını belgeleyen görüntüleri düğün videosunda davetlilere göstermiş. Singapur medyasında çıkan haberlere göre damadın hazırladığı video klasik şekilde birlikteliklerini gösterirken birden gelinin başka bir adamla bir otelde oldukça samimi görüntülerine atlamış. Görüntülerden hemen sonra da damat geline cehenneme git dedikten sonra salonu terketmiş.

Nişanlısının kendisini aldattığından şüphelenen işadamı damat, düğünden birkaç hafta önce bir özel dedektif tutmuş. Damadın tuttuğu özel dedektif gelini 6 hafta izleyip damada aldatıldığını ispatlayan bilgileri sağladıktan sonra nişanın atıldığını düşünürken düğüne davetiye almış.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

2 thoughts on “Gelinin kendini aldattığını davetlilere videoda gösteren damat”

  1. Haberi görmüştüm ama bu sitede ne arıyor anlamadım. Hiç alpha adamın başına gelecek bir şey değil ve kadın hipergamisi için daha güzel örnekler var daha öncelerinde verdiğiniz gibi. Bence bütün yakınlarına aldatıldım demek ve bunu yapmak için o kadar para harcamış olmak ve bir de insanlara ben sevgililerimin arkasına özel dedektif tutturan birisiyim imajı vermek de hayli sıkıntılı durum.

  2. Singapur gibi ülkelerde bir kadının onuru iffeti çok önemli yani kadın çok fena rezil edildi. Saygınlığını yitirdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *