Kim bu Natasha?

Dünyanın en soğuk ülkelerinden birinde yaşamayı katlanılabilir kılabilecek kadar güzeller. Size yazarken karşımda duran güzel hostes kız ona attığım yavşak bakışlarıma gülümsememek için kendine hakim olmaya çalışarak güvenlik talimatlarını gösteren mini tiyatro gösterisine devam ediyor.

Türkiye’de 18 yaşına kadar yaşadım son 12 yıldır ise büyük bölümü Moskova’da olmak üzere eski Sovyet ülkelerinde yaşıyorum. İşim gereği bu ülkelerde nüfusu 50,000 üzerinde olan bütün şehirleri gezdim.

Türkiye’de yasadığım dönemde ülke ortalamasına kıyasla çok hareketli bir cinsel hayatım vardı. Ama çok ciddi maddi ve manevi yatırım yaptım. Bu durum bana Rusya’ya geldiğim ilk dönemlerde çok faydalı oldu. Bolluk psikolojisi her zaman üzerimde gezmişimdir. Redpill ile tanışmadan önce bu halim çok eleştiriliyordu (Özellikle kızlar tarafından) ve bende yanlış birşey mi yapıyorum diye hep şüphedeydim.  Ama şimdi dikkat ediyorum da o eleştiren hatunların hepsiyle de istisnasız yatmışız.

Size biraz Slav hatunlardan (Türkiyedeki tabiriyle Natashalardan) bahsedeyim.

O kadınların CPDsi tablosunda 9luk 10luk hatunlar vardı ya. Hani sadece dergi kapaklarında ve televizyonda göreceğimiz hatunlar. Onlar burada sokaklarda fink atıyorlar.

Özellikle büyük şehirlerde hipergami had safhada. Ve öyle Türkiye’deki hatunların kısıtlı cinsel imkanlar dahilinde veren kadın çemberinin darlığını kullanarak 150 kilo 150cm boyla attıkları triplere benzemiyor. Çünkü Slav kadınlarının hipergamisi şöyle çalışıyor. “Gittiğim her yerde en güzel ben olmalıyım. Bütün erkekler hatta kadınlar beni arzulamalı”. Bunu başarmak için hatunların %50-60’ı haftada en az 3 gün spor yapıyor. Kalan %40’ın 20si ise en azından  diyetine dikkat ediyor. Kazandıkları paranın büyük bölümünü kişisel bakıma ve kıyafetlere harcıyorlar.

Rus erkeklerinin büyük çoğunluğu çok romantikler. O filmlerde gördüğünüz iri yarı gulyabani gibi adamlar, ellerinde buketlerle koşturup hatunları mutlu etmek için kıvranıyorlar.  Kazandıkları parayı hatunları gece klüplerine, restoranlara ve hatta yurtdışı tatillerine götürmeye harcıyorlar. Haliyle de bu hizmeti alan hatunun hipergamisi maddi yönden tavan yapıyor. Ve çok nadir iyi giyinen bir erkek görürsünüz.

Slav kadınlarının Türklerden en büyük farkları her konuda özgür yetiştirilmeleri. İlk cinsel tecrübelerini 12-13 yaşlarında yaşıyorlar.

Şimdi gelelim asıl meseleye. Bu hipergamisi yüksek hatunlarla nasıl basa çıkıyoruz. Alfa psikolojisi, bolluk hissi, ve en önemlisi özgüven. Ortalama bir kızla çıkmak istiyorsan elbet yatacak birini bulursun. kuzenim Jordaketos’un da dediği gibi “Eğer kimi sikmek istediğini bilmiyorsan, kiminle yattığının hiç önemi yok.(not: Alice In Wonderland’dan alıntı yapılmıştır).

Burada Redpill öğretisinde kadınların hipergamisiyle ilgili öğrendiğiniz herşeye canlı şahit oluyorsunuz. Ayrıca değinmeden geçemeyeceğim. Burada fahişelik artık farklı şekillerde isimlendiriliyor ve 2 varyasyon var;

1) Maddi destek karşılığı seks ( bu versiyonda kız seninle yatmayı istediğini ama bir teklif vermen gerektiğini söylüyor. Ve bunun adı fahişelik değil onlara göre. Kızın fahişe olduğunu düşündüğünü farkettirirsen seni itin götüne sokuyorlar..)

2) Sponsorluk. (Bu versiyonu daha çok 9-10luk kızlar kullanıyorlar. Kendilerine bir veya birden fazla partner bulup, onlarla alışveriş, tatil, hediyeler, ev kirası vs. Karşılığında birlikte oluyorlar. ama aynı hatunlar iyi bir alfaya denk geldiklerinde köpek oluyorlar. Bunların Arap ülkelerine giden versiyonlarıyla ilgili zaten bir yazı mevcuttu sitemizde).

Yapılan bir araştırmaya göre her 10 kadından 7 si en az bir kere para karşılığı seks yapmış. Ayrıca aynı araştırma her 10 kadından 4’ünün en az 1 kere grup seksi denediğini yazıyor. Yatakta iyi olmak burada çok önemli. Eğer iyi değilsen zaten alternatif çok).

Burada hatunların en sevdiğim özellikleri bazı istisnalar dışında tanışma, çıkma hatta yatma tekliflerinizi eğer hoşlanmadıysa nazikçe kalbini kırmadan geri cevirmeleri. Türkiye’de kızlara direkt sokakta yaklaşıp konuştuğunda kafaya çanta vs üstüne sapık yaftası yemek muhtemel. Çok kitap okuyorlar ve çoğu üniversite mezunu. Muhabbetleri  hoş. Bizim kızlar gibi abuk sabuk aksanlar yapıp “aasskkiimm” diye konuşmuyorlar.

Tabii Türkiye’deki hatunlarda suçlamıyorum, zira yetiştikleri kültür ve içinde yaşadıkları tabular onları bu hale eviriyor.

BİR DE BAŞLIKTA DEDİĞİM GİBİ. NATASHA BİR İSİMDIR. FAHİŞE DEMEK DEĞİL.

Eğer bir Rus veya Ukraynalı kız ile iletişimimiz olursa bunu bilmenizde fayda var. Çünkü Turkiyede NATASHA diye çağırmaktan hic hoşlanmıyorlar.

Bu arada sloganimizi buldum.
” Redpill Kanatlandirir”

Konuk Yazar : Ed

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

6 thoughts on “Kim bu Natasha?”

 1. “Rus erkeklerinin büyük çoğunluğu çok romantikler. O filmlerde gördüğünüz iri yarı gulyabani gibi adamlar, ellerinde buketlerle koşturup hatunları mutlu etmek için kıvranıyorlar. ”

  İlginç. Ben de Slav kadınların daha feminen olmasını, erkeklerin kazak olmasından diye tahmin ederdim.

  1. Bana da pek mantıklı gelmedi. Demek ki medyada gösterilen ile gerçeklerde farklılıklar olabiliyor.

   Yine de Slav ırkı kadınlarının bizim “kezban”lara göre (bu tanımı da kim yapıştırdıysa bu kızlara yazık) daha feminen daha delikanlı olduğunu düşünüyorum. Baksana nazikçe reddediyorlarmış, arkadan iş çevirmiyorlarsa ne ala.

   Güzel yazılar birader.

   1. Bizim kezbanlardan çok daha feminen oldukları açık. Bizimkiler bunlarin yaninda parlak oglan cocuklari gibi kalirlar. Ama arkadan is cevirme konusu hep mevcut. Surekli bir shit-test durumu söz konusu. En ufak falsoda yeni alternatiflere fora. Bu nedenle bekar ve genç anne olayı burada hat safhada. Eğer işine gelmiyorsa yuva yıkılmasın, çocuk var demez basarlar davayi)

  2. Kadınlar o kadar rahat ki bu konuda.erkek arkadaşlarının ve kocalarının yanında başkalarıyla flört edebiliyorlar. Kazak erkeklerde var ama toplumun çoğunluğu böyle. Kadınlar erkekleri zayıf noktalarını iyi biliyorlar..

 2. Öff ne cevherler var oralarda. Hayatımda gördüğüm en güzel kadınlar ve en çok parkta, sokakta öpüşüp yiyişen çiftler Belgrad’da idi. Gidip şöyle bi 1-2 ay kalmayı düşünüyorum orda 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *