Meriçliğin Nirvanası: Erkek Feminist

“Şüphesiz ki biz onları ibret olsun diye yarattık.”

Gençler…

Çok kötü oldum cidden. Kırmızı hap falan siktir edin, sadece Allah aşkına şunu bir izleyin. Şu ses tonunu, el kol hareketlerini, saç şeklini, şu yaranmacı tavırları bir izleyin (tabii sonuna kadar dayanabilirseniz) ve hatunların yanında tam tersini yapın. Garanti veriyorum erkeklerin yüzde 50’sinden öne geçersiniz.

Anlattığı cinsiyet eşitliği, cinsiyet rolleri, erkeğin sert olma zorunluluğunun olmaması vs. gibi saçmalıklara hiç girmiyorum zaten, Kırmızı hap camiası defalarca cevapladı bunları.

Videonun yorum kısmı daha da ibretlik. Güya destek veren ama elemanın meriçliğine içten içe  güldüğüne emin olduğum feminikler mi dersin, “lan eleman feminizmle kızları etkiliyor, hemen sıramızı kapalım en büyük feminik benim hülooğğ” diye koşa koşa gelen diğer meriçler mi dersin…

Pazar pazar tadım kaçtı.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Çeviri Manyağı

Sitenin anti-feminist ve gözlemci abisi, kardeşi. Kendisine thalesengeditor@gmail.com adresinden karı-kız meseleleri için ulaşabilirsiniz.

34 thoughts on “Meriçliğin Nirvanası: Erkek Feminist”

  1. 36. saniyede sinir olup kapattım.
   Hocam, önceden korkak, uysal, kızların shit testlerinde sıçan bir insandım.
   Fakat hareketlerimi değiştirdim, spora başladım, pmo orucundayım. Fakat o kadar kindar ve saldırgan bir insana dönüştüm ki, kendimi tanıyamaz hale geldim. 2 yıl önceki olay için teyzeme 10 kere laf soktum, önceden güler yüzlü, konuşkandım fakat şimdi kendimi pasif agresif davranmamak için zor tutuyorum.(Geçmişte iyi niyetimi suistimal edenlere karşı.)Rüyamda bile geçmişte lafına cevap veremediğim insanlarla kavga ediyorum

   Sence bunun sebebi ne? Testosteron mu? Kırmızı hapın bilinçaltına etkisi mi? Mastürbasyonu bıraktığımdan dolayı mı?
   Şaka maka bana saygılı ve iyi davranıyorlar artık, adam yerine koyuluyorum 🙂

   1. Yemin ediyorum aynı şey bende de oluyor
    Önceleri dalga geçilmesine , küçük görülmeye , aşağılanmaya az tepki hatta hiç tepki vermezdim
    Umursamayarak sorunları halledebileceğimi zannediyordum
    Halbuki işler daha da boka sarmış. Bir de toplumumuzda efendi, görmezden gelen ,sakin insanlara TAŞAK muamelesi yaptıkları için asla İYİ ÇOCUK OLMAK işe yaramıyor bizim toplumda.(Hatta yazı var hocam yazmıştı İYİ ÇOCUK OLMAK ile ilgili)
    Vaaaay adamın dibi efendi diyip arkadan parmak çekiyorlar…
    Bu gerçeklikleri çok geç anladım..
    Şimdi o kadar agresif ve nefret doluyum ki zor dizginliyorum kendimi
    Önceleri bunları yapsaydım üzülürdüm pişman olurdum falan ama zerre pişman değilim artık hatta insanlar sınırlarını aşınca o sınırları onlara sokmak istiyorum

    Kırmızı hap gerçekliği ile SAYGI görmek istemenin ERKEKLİĞİN DOĞASINDA olduğunu çok daha iyi anladım ve yaşadım
    Ezmeye çalışan,küçük düşürmek isteyen, SHİT TEST yağdıran insanlara karşı yaptığım
    SERT TEPKİLER artık benim için bir anlam ifade etmiyor.Eskilerden beri yapmam gereken şeyi doğamızda olan şeyi o kadar sikmişler ki ADAM gibi kendimizi savunup iki kelimeyi bir araya getirince kötü hisse kapılırdık
    ama şimdi içimizdeki psikopatiyi açığa çıkardık
    şimdi iyiye iyi kötüye kötü dostlar..

    1. Hocam bence ikiniz de haklısınız ama bir noktada düzeltme yapmak lazım. Shit test yapan veya saygısızlık eden kişilere karşı sert tepki, onların sizde duygu değişimi yarattığını gösterir ki bu da yine beta zihniyetinin kırıntıları hala içinizde demektir (aynısı bende de oluyordu başlarda oradan biliyorum).

     Gerçekten kırmızı haplanmış bir erkek bunlara karşı umursamaz olmalı ve vücut diliyle “beni aşağılama çabanı sikime bile takmıyorum” demeyi öğrenmeli. Sert tepki vermek tabii ki hatunlara geri adım attırır, ama umursamaz adamınki direkt diz çöktürür.

     Alfa dediğimiz ve hatunları sıraya dizen adamların en önemli özelliği sinirli olmalarından çok umursamaz olmaları.

     1. 1-) Shit test’e büyük tepki ile karşılık vermek shit testi geçememektir.

      2-) Erkek adam aynı zamanda öfkesini de kontrol edebilen biri olmalıdır. Kendinize hakim olmayı öğrenmelisiniz.

     2. Tepki verememek<tepki vermek<öfke kontrolünde cevaplamak (sessizlik, umursamama, lafı gediğine koyma)

 1. Allah belanı versin Mehmet.Kusmak üzereyim.Derdimi kelimelere sığdıramıyorum.Defalarca şükürler olsun ki beta olduğumuz zamanlar da oldu ama hiç karı kıza yaranmak için feminist erkek olmadık.

 2. İşin temel anlamdaki kısmı tabi ki red pill ogtetisinin bilincine varmakla başlıyor. Bu süreçte kendine bakıp spora ve beslenmene dikkat edince zaten ister istemez ozguven ve testesteron artışı görülmekte. Bir de Masturbasyon bırakılınca hormonlar hiç olmadığı kadar tavan yapıyor (bu kötü değil, yalnızca başta alışık olmadığımız bir şey). Bu süreçte içten yani doğal gelen agresiflik, sertlik durumlarınin da çıkmasına sebep. İlerdeki aşamalarda bu durumları da kontrol etmek muazzam olur.

 3. Amına kodumun çocuğu ya hareketlere bak ahhasdfjk. Zaten konuşması ve hareketleri kadın gibi lan bunun. Ağzını yaya yaya konuşuyo sikik. Sokakta falan görsem pandik atarım buna lan ben. Bana 37 saniyemi geri verin ulan:)

 4. Hocam bune böyle yemin ediyorum zar zor bitirdim videoyu. Aptalın belki işine yarar diye bir yorumda yazdım ama hiç akıllanacağını sanmıyorum. İşin daha acınası yanı video yorumlarında kızlar ”aradığım erkek işte bu, keşke herkes senin gibi düşünse, biz kızlar ne yapalım görüyorsunuz gerçekleri diye” zavallı arkadaşı pofpof etmişler. Yazık ya valla şimdi bu gördüğü ilgiden sonra doğru yoldayım, ben bir beyaz şövalyeyim bu şekilde davranırsam kızlar bana gelir gibi bir mantıkla hareket edicektir. Allah yardım etsin.

  1. Hocam o yorumlardaki kızların çoğu dikkat ettiysen ergen. Hayata atılmış, erkekleri tanımış değiller, kendi balonları içinde yaşıyorlar, diğerleri de Erkek Adam hocamın dediği gibi feminizmi meriçler ile gerçek erkekleri ayırmak için kasten kullanıyor, çok endişe edecek bir durum yok yani. Bir de şu lafı asla unutma:

   “Kadınların dediğine değil, yaptıklarına bakın”

   Kadınlar elbette bu duygu kelebeği erkeği övecek pohpohlayacak, ama iş ilişki yaşamaya geldi mi bunların hiç şansı yok, duvara toslarlar. O yorumlardaki ergen kızlar da 5-10 sene sonra hanzo dedikleri erkeklerin peşinde köpek olacaklar zaten.

 5. Play tuşuna basmamla stop tuşuna basmam bir oldu. Şunu diyebilirim ki dostlarım youtube gibi paylaşım sitelerinde su üstüne çıkan bu tür canlıların dışarıda çok daha fazlası var. fakat size şunu söyleyebilirim üste de dikkatimi çekti, hyper bir alfa olmak bize hayatta birşey kazandırmaz, hatta hyper alfaların çoğu içerde diyebilirim size. nedenlerine gelirsek aşırı testosteron salınımı beynin prefrontal korteksini işlevsiz hale getirir. kontrol gücünü kaybedersiniz, tabii sizin hyper alfa kalıbınız ne şekilde bilmiyorum lakin bahsettiğim konu ciddi hayati sorunlara da sebebiyet verebilir. ben de her zaman dengeden yanayım. aşırısı her zaman kötü sonuçlar vermiştir. tecrübeyle endekslidir.

 6. Temel sorun şu arkadaşlar. Kadın ve erkek “Hukuk” önünde eşit olmalıdır. Kadınların dezavantajlı olduğu konularda bazı ufak kıyaklar geçilebilir ama bitti. Ötesi yok.

  Bu erkek feminist denen dallamaların temel amacı hatunları etkilemek sikini bir deliğe sokmak. O yüzden bu tür videolar çok samimiyetsiz. Eğer gerçekten “Haklara” inan birisiyse tüm eşitsizliklere değinir hep kadınların dramatize edip abarttığı şeylere değil. Hak felsefesi yapmak böyle olur.

  Kadın ve erkek eşit değil kimse eşit değil amk. Bu eşitlik yani equalism akımı tam bir baş belası lanet bişey.

  Erkekler bile birbiriyle eşit değil ve olamazda. Hukuk önünde eşit oluruz ama gerisi olmaz.

  İnsan toplulukları hiyerarşiktir ve “value” sistemine dayanır. Kim de daha çok “value” varsa o güçlü avantajlı zenginlik sahibidir.

  Erkeklerin azınlık grubu hem para,lüks araba evler,statü,saygı, en seksi hatunlara sahiptir. Bu piramitin tepesindeki erkeklerdir.

  Güzel ve genç kadınlar çirkin ve yaşlı kadınlardan daha değerlidir. Bu üreme değeriyle alakalıdır. Şimdi siz çıkıpta güzel kadınla şişmana aynı değeri verelim onlar üzülüyor derseniz siktir ordan yavşak derim😂 feministler hem şişman kıllı maymun olayım hem de erkekler benimle ilgilensin derdindeler. Ben götümü kaldırmayayım ama en yakışıklı kaslı erkek beni seçsin derdinde

  Feminist ağlaklığının temeli de bu. Ben şişman bi domuz olayım ama yakışıklı kaslı 190lık erkek beni seçsin. Alın size feminizmin özeti.
  Siz hiç feministlerin kadınların eş seçimlerini eleştirdiğini gördünüz mü? Siz hiç feministlerin gariban fakir çirkin erkeklerle sevişelim bu düzeni yıkalım dediğini gördünüz mü?

  Feministler ne zaman efendi,çirkin fakir erkeklerle seks yapmaya başlar o zaman saygı duyarım.

  Bu kızların ilgisini çekmek için hak felsefesi yapan götlere de itibar etmeyin. Derdi am değil de gerçekten hak olsaydı bak konu öyle mi kalırdı.

  1. “Siz hiç feministlerin kadınların eş seçimlerini eleştirdiğini gördünüz mü? Siz hiç feministlerin gariban fakir çirkin erkeklerle sevişelim bu düzeni yıkalım dediğini gördünüz mü?

   Feministler ne zaman efendi,çirkin fakir erkeklerle seks yapmaya başlar o zaman saygı duyarım.”

   Haha doğru. Amerika’daki Fat Acceptance (Şişmanlığın Kabulü) akımında benim aklımdan aynı şey geçmişti. Kampanyaya destek veren feministlerin hepsi “kadın her kiloda güzeldir” diyerek erkeklerin obez kadın arzulamamalarını hayvanlıkmış gibi göstermeye çalışıyorlardı. Biri de bari örnek olalım diye çıkıp obez bir erkekle ilişki yaşamaya başladı mı? Başlamadı tabii.

   1. dostum buna farklı açılardan da bakabiliriz birçok medeniyette aslına bakarsan 100 yıl öncesine kadar hala devam eden bir anlayıştı şişman kadınlar çekici ve saglıklı bulunurdu çünkü güzel çocuk dogurur bakar zayıf kadınlar daha az cocuk dogurur ve daha saglıklı bulunurlardı , burda kast ettigim bu obez karılardan birini 100 sene önceye götürelim ( tabi yürüyemeyecek yada sosyal yaşamına etki edicek bir obeziteden bahsetmiyorum ) baya çekici bulacak kültürler var bu gün hala var ama az peki ne oldu bu yüz senedede biz daha zayıf kadınları çekici bulur olduk üzgünüm dostum küresel olarak bir kültür şoku altındayız televizyon veya telefon gibi ekranlardan tüm dünyaya bir anlayış empoze ediliyor bence şişman kadınlar ve zayıf erkekler birlikte olunca mutlu oluyorlar bunu çevremde gördüm asıl olay dengeyi bulabilmekte diye düşünüyorum yoksa hem şişman hem çok çekici birçok kadın var dünyada

    1. Fat Acceptance olayında ben daha şişman kadın görmedim. Bunu yürüten kadınlar obez. Obez kadın hiçbir dönemde çekici olmamıştır. Şişman olmasa bile balık eti kadın hep olmuştur ama o durumda bile gögüs – kalça oranı önemlidir.

     bence şişman kadınlar ve zayıf erkekler birlikte olunca mutlu oluyorlar bunu çevremde gördüm asıl olay dengeyi bulabilmekte diye düşünüyorum yoksa hem şişman hem çok çekici birçok kadın var dünyada …

     Benim buna itirazım yok. İtirazım olan şu : bir kadının obez olması sağlık problemi ve bunu topluma kabul ettirmeye çalışmak bir kere kadınlara zararlı. İkincisi, Fat Acceptance’ı takip ettin mi bilmiyorum ama burada mesaj Naomi Wolf’un The Beauty Myth: How Images of Beauty Are Used Against Women kitabında yaptığı propoganda : “ey erkek, eğer şişman bir kadını çekici bulmuyorsan bu senin ataerkil sistemin beyin yıkaması ile kör edilmendir, bunu at ve şişman kadını çekici bul”.

     Benibilenbilir’in dediği durum çok doğru . “Ben şişman bi domuz olayım ama yakışıklı kaslı 190lık erkek beni seçsin. Alın size feminizmin özeti”

     Olay tamamen bu. Erkek tüm kriterler için kassın ama ben yattığım yerden erkek bulayım.

     NOT : Fat Acceptance bu arada kadınların kadınlara sinsi oyunu. Kadınlar birbirlerini rekabetten diskalifiye etmek için şişman arkadaşlarına sürekli “ay senin o gül yüzünü ve kişiliğini sevsinler Merveciğim” diye pohpohlarlar. Amaç Merve şişman kalsın da rekabete girmesin. Fat Acceptance bir nevi bunun sosyal ölçekte yapılması.

    2. Dostum senin dediğin şişmanlık bu obezlik değil. Bir ara Victoria Secrets mankeni fenomeni vardı, kızlar sıfır beden olmak istiyordu ve yemeden içmeden kesiliyorlardı sağlıksız bir şekilde. Fakat bu Fat Acceptence hareketi buna değil, normal formda kadınlara bile zayıf diyor, ve sıfır beden fenomeninin tam tersi bir şekilde ama aynı sağlıksız şey olan obez olmayı özendiriyor. Şişmanlığın çekici olduğu dönemleri anlatan bir belgesel izlediğimi hatırlıyorum ve oradaki tasfirlerde kadınlar bizim balık etli dediğimiz şekildelerdi. Her tarafından bıngıl bıngıl yağlı deri sarkmış obez değillerdi. Yani Fat Acceptence’in obez aktivistleri tipindeki kadınlar hiçbir zaman çekici olmadı. Zira o kadar kilo sağlıksızlığın, metabolik bozukluğun, düşük doğurganlığın göstergesi.

 7. Bu elemanın bir videosunu iki üç ay önce izlemiştim. Tinder’dan bir kızla tanışıyordu. Hatta ibret olsun diye burada linkini verip yazacaktım.

  O videoyu az buçuk hatırlıyorum da kız bundan tiksiniyordu resmen.

  Yazacak bir şey kalmamış herkesin fikrine katılıyorum.

  Bu kafayla gidersen çok ağlarsın, çok ağlatırlar seni Mehmet. Ola ki günün birinde bu siteye yolun düşerse önyargısız bir şekilde burayı oku, yanlış yaptığını içten içe sen de fark edersin.

  Çok ağlatırlar seni Mehmet. Yanlış yapıyorsun abicim.

  1. İşte kızlar feminizm gazını bunun gibi meriçleri gerçek erkeklerden ayırmak için kullanıyor, bu garipler de kızlara destek verince bize aşık olacaklar sanıyor 😁

 8. Beyler burada bi yazı daha vardı sanırım bu saatten sonra kh yutamayanlara uğraşıp da akıl vermeyin ne bok yerse yesinler şeklinde. Bu Memoş denen ağzının yayını sktimin zıpzıpını izlemeye ben de dayanamadım ilerde pasif bi gay olarak yaş-amına devam etsin gitsin aq femerici.

 9. kardeşim bu nedir düşman yaratıyorsunuz resmen neye dönüşüceksiniz yeraltı kültlerinden biri mi olmayı planlıyosunuz sizin bu yaptıgınız faşistlik feminen bir erkek olabilir maskülen bir kadın olabilir farklı cinsel tercihlerde insanlar olabilir herkesi oldugu gibi kabul edin herkes kendi hayatınının kahramanı ve bir tane yol yok . yol budur dogru olan budur digerleri yanlış ezik kötü canavar bu dogma düşünceler çağlar boyu tonlarca kan akıttı dünyada . videodaki arkadaş biraz feminen bunu fark ettim ama kimseyi bununla yargılayamazsınız herkes oldugu gibi var oluyor bunu isimlendirmek üstüne bunu bu mecrada yayınlayıp baş kötü meriç ilan etmek bunun yasal suçu olmalı taciz çünkü bu , nefret söylemi yapıyosun küçük naziler mi yetiştirmeyi planlıyosun biraz empati yapın sokaktan geçen insanlara da bu meriç bu şişman bu çirkin falan diye parmağınla gösteriyomusun kendinize gelin işe yarayan şeyleri kullanın böyle aptal kışkırtmalarada gelmeyin aslında öğretinin özüde aynı dinlerde olduğu gibi yozlaşmış doğru bir noktadan çıkıyor sonra git gide radikalleşiyor 1930 lardaki feminizm dalgasının haksız oldugunu kim söyleyebilir kadınların oy verme haklarının olmadığı mahkemede adam yerine koyup şahitliği kabul edilmeyen sosyal yaşamdan uzak ( kastım kadınların maskulen enerji gerektiren işlerde çalışması degil toplumdaki kadın karantinasından bahsediyorum ) adeti 2.sınıf insan muamelesi gördüler bu ortamda haklı olan bir dava zamanla git gide radikalleşip yozlaştı ve böylece şimdiki anlamsız ve içi boş hale büründü sonunuz böyle mi olsun istiyorsunuz ! sizi uzun zamandır takip ediyorum red pill ailesi bazen destekledigim bazen eleştirdigim yönleriniz oldu fakat benim öznel degerlendirmemden bagımsız olarak gözlemledigim nesnel şey bu hareketin git gide daha çok radikalleşip yozlaştıgı aynı feminizm gibi . böyle canavarlar yaratırsanız bu hareket giderek yozlaşıcak zaten çok saçma bir grup insana örnegin bunlar beta ve omega tipi erkekler olsun meriç dediginizde ve onları aşagılayıp canavarlaştırdıgınızda bunların bunlar alfa olmadan var olamayacaklarını düşünüp bu yolda çaba harcayıp özlerini bırakıp bir rol olarak alfalıgı benimseyecekler , hayal kuralım şimdi herkes red pilli herkes hayatı robert greene nin ve makyevellinin penceresinden görüyor , bahsettigim insanları tanıyanlar bu varsayımın nasıl bir kıyamet senaryosu oldugunu tahmin ederler arkadaşlar herkes kendi hikayesini yazar kimsenin hikayesine hakaret etmek bizim haddimize degil bahçede her türlü bitkiye ihtiyacımız var zehirli şifalı kokulu dikenli yaşam çeşitliliktir siz insanları böyle isimlendirirseniz ve canavarlaştırırsanız bu çeşitliligi yok edersiniz ve eninde sonunda bir şekilde kendi ekosisteminizi mahvetmiş olursunuz çeşitlilige izin verin erkeklerin feminen kadınların maskulen olmalarına izin verin bırakın herkes dengini bulsun sizlerde maskulen olma yolunda ilerleyenler yolunuzda daha çok ve daha sağlam ilerleyin kendi denginizi bulun feminen kadınlarla olun ve digerlerinin yoluna saygı gösterin inanıyorum ki bu herkes için daha hayırlı olur

  1. Merhaba. Bahsettiğin radikalleşme eleştirisi bu tür yeni hareketler için tehlike maalesef, benim şahsen böyle bir eğilimim yok.

   Fakat bu çocuğun yerilme sebebi feminen olması değil. Erkek feminist olması. Faşizm kelimesini çok kolay kullanmışsın. Ben bu sitede feminen bir erkeğin ya da bir travestinin cinsel tercihi yüzünden yerilmesine veya hakarete uğramasına izin vermem örneğin. Bu çocuk feminist erkek olarak standart feminist saçmalıkları sıralıyor, erkekleri iğdiş etmek için yapılması gereken herşeyin oğlan çocuklarına yapılmasını tavsiye ediyor ve bunu da bir virtue signaling olarak yapıyor. Bu tip feminist erkekler, masküliniteye saldırının bir parçası o nedenle burada yerilmeleri yerindedir.

   Feminen bir erkeğin, sırf bu nedenle yerilmesi ve saldırıya uğraması değil bu.

   1. Hocama katılmakla beraber, şunu demeliyim ki kimseye saldırmıyoruz. Kimsenin cinsel tercihi umurumuzda da değil. İsteyen gay olsun isteyen lezbiyen. Ancak kadın erkek ilişkilerinin bir dinamiği var, ancak bu feminist erkek arkadaşlar ısrarla bunu reddediyor. Bizim itirazımız buna.

    Aynen feministlerin işine gelmeyen her eleştiriye taciz demesi gibi bu eleştiriye de siz taciz demişsiniz, şimdi kim faşist zihniyete daha yakın? Feminizm erkekleri alenen öcü gösterirken birinin çıkıp dur demesi mi faşizm? Üçüncü dalga feminizmin şurada toplasan 50 yıllık tarihi var, hemen kanıksamayın.

 10. Bunlara erkek denmemesi taraftarıyım. Erkekliğinde bir gururu olmalı. Bunların ki betalığa bile hakaret. Başka bir cinsiyet olarak tanımlanmalılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *