Kırmızın Hapın 50 Tonu Bölüm II

 1. Kadınlar paralı asker gibidir. Kazanmak için ellerinden geleni yaparlar. Birden taraf değiştirirler veya en iyi seçenek olduğunu düşündükleri erkeği elde etmek için göz göre göre yalan söylerler. Bir kadın için maalesef sadece bir “seçenekten” ibaretsiniz.
 2. Toplum, korkularını açıkça paylaşan erkeğin özünü yansıttığı için kadınlar tarafından takdir edileceğini söyler. Bu kuyruklu yalandır. Sıradan bir erkek kadının narin yapısını sevdiği için kadın da kendisininkini sever diye düşünür. Ama böyle bir yükle karşılaşan kadın ilişkiyi bitirme planı yapar. Kadınlar zayıflığa tahammül edemez. Erkeğin buradaki hatası, kendine çekici gelen şeyin kadına da çekici geleceğini varsaymaktır. Cinsel devrimden önce erkekler bunun böyle olmadığını zaten biliyordu.
 3. Güçlü bir adamın yüzeysel zayıflıkları kadının hoşuna gider. Kadınların kendiyle barışık erkekten kastı budur, özgüvensizlik değil.
 4. Erkekler zayıflıklarını paylaşmanın aşk ve güven göstergesi olduğunu, acıların aradaki bağı pekiştireceğini zanneder. Ama böyle bir durumda kadın sergilenen zayıflıktan ötürü tiksinti duyar. Kadınlar zayıflığınızı, acılarınızı ya da yaşadığınız zorlukları onunla paylaşmanıza saygı duymaz. Daha doğrusu umurlarında değildir. Aksine, böyle durumlar karşısında sağlam duruş sergilemenize hayran olurlar.
 5. Para erkeğin makyajıdır.
 6. Kadınlar için para erkeklerden daha önemlidir. O yüzden kadınların değil paranın peşine düşün. Parayı kovalarken kadınları elde etmeniz kadınları kovalarken para kazanmanızdan daha olasıdır. Paranız ya da Allah vergisi bir fiziğiniz olmadan oyunu en zor seviyede oynarsınız. Para her şeyin daha iyisine sahip olmak demektir, yanınızdaki kadının güzelliği de bunun kanıtıdır.
 7. Erkekler bir ilişkiyi ancak sakin kalarak yönetebilir, kadınlar ise gereğinden fazla tepki göstererek.
 8. Kadınlar aşırı uçtaki duyguları kendi yararına kullanırlar, bu da erkekleri bıktırır. Kadınların duygusal hareketleri çoğunlukla tiyatrodan ibarettir.
 9. Kadınlar drama bayılır; çünkü bu yöntem duygularını silah olarak kullanıp istediklerini elde etmelerini sağlar. Duygularından arındırılmış bir kadın kavga edemez ve psikolojik gelgitlerinin karşısında çaresiz kalır. Böylelikle başka olaylara burnunu sokarak gördüklerini abartır ve psikolojik dünyasının saldırı güdüsünü rahatlatacak yeni sorunlar ortaya çıkarır.
 10. Kadınlar psikolojik açıdan şiddete yatkındır.
 11. Kadınsı davranan erkeklere ve erkeksi davranan kadınlara arzu duyulmaz. İnsanlar kadınlara yardım etmeye, erkeklere ise saygı duymaya yatkındır. Kadınlar kendini acındırarak toplumda güç kazanır, erkeklerse güçlenerek saygı kazanır.
 12. Kadınlar uzun vadede mutluğunuza karşı en büyük tehdittir. Nietzsche’nin de dediği gibi: “Kadınlar en tehlikeli oyuncaktır.” Her zaman gardınızı koruyun. Tarihin gördüğü en büyük adamlar savaş kazandı, yoksulluğu yendi ve muazzam imparatorlukları yönetti. Peki, bu adamların mahvolmasına yol açan tek bir sebep gösterin desem? Evet bildiniz, kadınlar.
 13. Her zaman özünüzü koruyun. Kadına özünüze inme fırsatı verseniz de her şeyinizi açık etmeyin. Kendinizi bir kale gibi düşünün. Onu içeri alın ama en büyük kapının anahtarını asla vermeyin. Kapının kapalı olduğunu görünce size kapının ardında ne olduğunu ve oraya girmesine izin verip vermeyeceğinizi soracaktır. Bu konudaki sıkıştırmalarına kulak asmayın. Bu kapıyı açmaya değecek tek kadın annenizdir. Eğer aşkın her şeyi paylaşmak olduğunu sanıyorsanız aşkı anlayamadınız demektir.
 14. Kadınların iki farklı hayatı vardır. Dışarıya iyi kız görüntüsü verirken aslında içlerinde bir fahişe yatar. Çünkü kadınlar da bilir ki hafifmeşrep olmak değerlerini düşürür. Bu yüzden hafifmeşrepliği tamamen bırakmak yerine böyle davranmıyormuş gibi insanları kandırmayı tercih ederler.
 15. Bir kadın ne kadar çok adamla yatmışsa benliği o kadar yara almıştır. Onlarca adamla yatmış bir kadın aslında seks yoluyla erkekleri obje haline getirmiş demektir. Bu kadınlarla ilişki yaşanmaz. Onlar da bunu bildikleri için erkekleri kandırmak amacıyla yattıkları adam sayısını düşük gösterirler.
 16. Eğer bir kadının yattığı adam sayısını tam olarak bilmek istiyorsanız bu konuda onu yargılamıyormuş gibi davranın. Hatta siz de onlarca kadınla yattığınızı söyleyin. Bu durumun verdiği rahatlıkla doğruyu söyleyecektir.
 17. Kadınların büyük çoğunluğu kötü olan yanlarını değiştirmek yerine karşı tarafı kandırma becerilerini geliştirmeye çalışırlar.
 18. Kadınların psikolojiyle ilgili üniversite bölümlerine ilgisi, bu alandaki becerilerini artırarak çıkar elde etmeye çalışmaktan başka bir şey değildir.
 19. Kadınlar erkeklere ahlak dersi vermeye bayılırlar. Böylelikle daha temiz görünerek karşı tarafı suçlu hissettirmeye çalışırlar. Asla kendinizi ona ispatlamaya çalışmayın.
 20. Kadınların hatası asla görülmez, erkeklerinki ise asla unutulmaz.
 21. Babasız ya da zayıf bir babayla büyüyen erkeklerin kadınsı davranışlar sergileme ihtimali daha yüksektir. Aynı şekilde babasız veya zayıf bir babayla büyüyen kadınlar da erkeksi davranışlarda bulunur. Kötü yetiştirilmiş çocuklar iyi bir yetişkin olamaz. Tabii ki bu insanların arasında kendini geliştirenler de vardır; ama sayıları çok azdır. Çocuğunuz varsa ona iyi örnek olun. Babaların daha erkeksi ve sert olmaları, annelerin de ailelerinden daha önemli olmadıklarını bilerek kendi istekleri uğruna kocalarına ve çocuklarına ihanet etmemeleri gerekir.
 22. Hayatta olmak istediğiniz yerde değilseniz kadınlarla ciddi ilişkilere girmeyin. Hem aklında her daim ilk haliniz olacak, hem de onun ihtiyaçları sizin ilerlemenizi engelleyecektir. Siz vücudunuzu ve işinizi geliştirmeye uğraşırken o mızmızlık yapmakla, negatif enerji yaymakla ve kendi sorunlarını size yüklemekle meşgul olacaktır. Onun olumsuz tavırları sizi de etkileyecektir.
 23. Kadınlar çoğu zaman bir kazanç olmaktan ziyade bir borçtur. Tüm paranızı, zamanınızı, kaynaklarınızı yutan bir kara deliktir. Zaten bu yüzden erkeğin bağlılığı değerlidir. Dolayısıyla bunun boşa harcanmasına, gasp edilmesine izin vermeyin. İlişkileriniz konusunda seçici olun.
 24. Kadınlar her zaman en iyisini hak ettiklerini düşünürler. Hepsi olmasa bile çoğu böyledir. Bir erkeğin gösterdiği çabayı nadiren takdir ederler. Kadının bir sorunu mu var? Bunun çözülmesini rica değil talep eder. Ona göre bir erkeğin kendisine yardım etmesi tercih değil zorunluluktur. Fakat yardım eden erkeği de asla takdir etmez ve ona saygı göstermezler; çünkü kadınlar doğaları gereği her şeye hakları olduğunu düşünen narsistlerdir. Bu davranışları değiştirilebilir; ama bir erkek bunu yapmazsa kadın kendi başına değişmez.
 25. Kadınlar nadiren takdir eder ve çoğu zaman beklenti içinde olur.
 26. Kadınlar bencildir, soyut düşünme yetenekleri yoktur. Kendilerini etkilemeyen şeyleri umursamazlar. Eğer bir kadının bir konuyla ilgilenmesini istiyorsanız ona bundan nasıl etkilendiğini gösterin. Yoksa ilgisiz kalacaktır.
 27. Kadın bencilliği dünyayı soyut bir varlık olarak algılamaz, daha çok tecrübe edilecek uyarıcı olarak görür. Dolayısıyla gerçeklik algıları kendilerinden bağımsız değildir.
 28. Kadınlar sürü psikolojisine son derece yatkındır. Grupta sivrilmeyi sevmezler, sürekli olarak normal görünmeye çalışırlar. Bu çaba erkeklerde de vardır; ama kadınlarda çok daha belirgindir.
 29. Kadınların büyük çoğunluğu kendini dış görünüşüne göre tanımlar, dolayısıyla vücutları ölçüsünce var olabilirler. Güzelliğinden çok zekâsına güvendiğini söyleyen kadınlar, güzel olanları kıskanır; çünkü güzellerin kolayca kazandığını elde etmek için daha çok çalışmak zorundadırlar.
 30. Eğer tepedeki yüzde 20’lik erkek grubuna dâhil değilseniz kadınlar sizi yok sayar. Kadınlar erkeklerin daha kolay yaşadığını söylerken tepedeki yüzde 20’lik grubu kasteder. Hatta bu düşünceye o kadar körü körüne bağlıdırlar ki kendilerinin altında kalan erkeklerin yaşadığı zorlukları bir an bile görmezler. Bu adamlar “görünmezdir”, hipergami sayesinde varlıkları yok sayılır ve asla kadınların radarına girmezler. Diyelim ki cesaretlerini toplayıp bu kadınlara ilgi gösterdiler, anında utandırılıp tacizci ilan edilirler.
 31. Asla bitiremeyeceğiniz bir ilişkiye başlamayın. Kadına bağımlı hale geldiyseniz terk etme zamanınız gelmiş demektir.
 32. Kadınlar kaypaktır, güvenmeyin. Daha genel olarak söylemek gerekirse, insanlara belli işler için güvenin; ama bu işleri birbirinden ayırın. Bir domino taşı düşünce diğerleri de devrilmesin. Böylelikle sonuca olan bağımlılığınız ortadan kalkar ve rolünü iyi oynayamayan adamların yerine yenisini getirebilirsiniz. Kadınlarla ilişkilerinizde de bu taktiği uygulayın.
 33. Kadınlar için itibar her şeydir. Bütün ahlaki değerlerin, kuralların ve ilkelerin üstündedir.
 34. Kadınlar eleştiriden ve yargılanmaktan nefret ederler. Eleştiriniz yapıcı bile olsa bunu itibarlarına bir saldırı olarak görürler. Erdemli görünmek için gerçeği aradıklarını söylerler; ancak gerçeği duymaya katlanamazlar. Dolayısıyla kadınlarla konuşurken gerçeği bir çocuğa anlatır gibi süsleyip püsleyerek sunmak gerekir.
 35. Kadının ne dediğine değil ne yaptığına bakın. Kadınlar inanılmaz sıklıkta yalan söylerler. Bunun üstüne bir de bencilliklerini ekleyin, karşınızda sözleri gerçekle uzaktan yakından alakası olmayan birini bulursunuz. Bu arada, kadınlara kırmızı haptan asla bahsetmeyin. Sadece uygulayın. Bu fikirlerden nefret etseler de etkilerine bayılacaklar.
 36. Kadınlar mantık, olgunluk, düşüncelilik, kendini bilmek vs. gibi sahip olmadıkları özelliklerle övünmeye bayılırlar.
 37. Kadınlar sürekli olarak ergen kalırlar. Boş özgüveni ve şahsi tercihlerini olgunluk zannederler. Girişken olmak olgunluk değildir. Olgunluk, bir insanın ne kadar sorumluluk alabildiği ve bu sorumluluğun getirdiği baskıyı ne kadar kaldırabildiğiyle ölçülür. Kadınlar, erkeklerle kıyaslandığında, bu iki beceriye nadiren sahiptir.
 38. Kadınlar 18 yaşından sonra pek olgunlaşmaz. Sadece daha zor beğenmeye ve her şeyi hak ettiklerini düşünmeye başlarlar. Varlıklarını gözlerinde büyüterek aydınlanma yaşadıklarını zannederler. Sürekli olarak olgunluktan bahsettiklerini duyarsınız; ama aslında bu bir manipülasyondur. Kadınların erkeklere olgunluk dersi vermesi komiktir; çünkü hoşlarına gitmeyen erkek davranışlarını çocukluk olarak görürler. Erkeklerden daha erken olgunlaşıyor gibi görünseler de aslında erkekler kadar uzun bir olgunluk süreci geçirmezler.
 39. Kadın doğası gereği ilgi meraklısıdır, dramı sever, mızmızlanır, hemen ağlar, hayalcidir ve öz eleştiride zayıftır. Bunlar genelde çocuklarda görülen huylardır. Dolayısıyla kadınların erkekler kadar olgun olmadığını söylemek onlara haksızlık değildir.
 40. Kadınlar oyun oynamayı sever; ama bir yandan da oyun oynamaktan ve oynayanlardan nefret ettiklerini söylerler. Bu da oyunlarının bir parçasıdır.
 41. Kadının bilinçaltı beynini her zaman gölgede bırakır. Kadınları yöneten mekanizmalar evrenseldir, herhangi bir kadına özgü değildir ve kadının karar verme sürecini büyük ölçüde etkiler. Kadının yüzeysel özelliklerinin farklı olması bu mekanizmayı değiştirmez.
 42. Bir adamın erkekliği hareketleriyle, bir kadının kadınlığı ise yaşıyla anlaşılır. Kadınlar, tıpkı sevmedikleri erkek hareketlerini çocukça gördükleri gibi, kendilerine gelen eleştirileri de genç kız ve kadın ayrımı yaparak savuşturmaya çalışırlar. Mesela burada bahsettiğimiz fikirleri bir kadına anlatsanız bunun kadınlar değil genç kızlar için geçerli olduğunu söyleyecektir. İşin komik yanı ise bunu diyen kadın kaç yaşında olursa olsun asla kendini genç kız olarak görmeyecektir.
 43. Aslında elde edebileceğiniz bir kadının size bakmayacağını düşünüyorsanız size bakmaz. Bu kendini gerçekleştiren bir kehanettir.
 44. Erkeklerin ruhunda mantık ve felsefe vardır. Kadınların ruhunda olayları duygularına göre yorumlamaya yatkınlık vardır.
 45. Bir kadın ne kadar güzelse yaptığı saçma sapan hareketler erkekler tarafından o kadar hoş görülür. Ama kendi iyiliğiniz için bunlara asla göz yummamanız gerekir.
 46. Kolayca bağlanan ve ilgisini cömertçe dağıtan bir adam erkeğin orospusudur. Sürekli kullanılır; ama duygusal olarak asla karşılık alamaz. Bu tek taraflı dinamiğe friendzone denir.
 47. Kadınlar hayatlarında her zaman gerçek bir erkek ararlar. Eğer bir ilişkiniz varsa ve yeterince erkeksi davranmıyorsanız kadın sizi aldatır. Bunun olacağı kesindir, kadın sadece doğru zamanı beklemektedir. Bu yüzden ilişkinin devam etmesi kadına değil erkeğe bağlıdır.
 48. Erkekliğinden rahatsız olan bir adamsanız kadınlar duygularınızı istismar ede ede size erkek olmayı öğretir; çünkü sert aşktan keyif alırlar. Onun canınızı acıtması sizi daha iyi bir erkek olmaya teşvik edecektir. Erkeklerin kırmızı hapla tanışmasını sağlayanlar genellikle kadınlardır.
 49. Erkekler kadınlara güvenmezler; çünkü kadınların mantıksız davranışları inandırıcılıklarını zedeler. Kadınlar da erkeklere güvenmezler; çünkü erkeklerin bağlılık hissetmeden sadece bedenlerini arzulamasından korkarlar.
 50. Sosyal statüsü düşük adamlar ne yapsa suç olur, yüksek olanların ise yaptıkları her şey kesesine kâr kalır. Sosyal statünüz ne kadar yüksekse kuralları o kadar rahat çiğnersiniz.
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Çeviri Manyağı

Sitenin anti-feminist ve gözlemci abisi, kardeşi. Kendisine thalesengeditor@gmail.com adresinden karı-kız meseleleri için ulaşabilirsiniz.

20 thoughts on “Kırmızın Hapın 50 Tonu Bölüm II”

 1. İllimitable Man gerçekten de bu işi çözmüş hocam .ilişki harici bile artık kadınlara güvenmiyorum
  Asla taviz yok 👍🏻
  Ayrıca 98.madde o kadar doğru ki …
  İyi bir çocukluk-ergenlik geçirmiş , doğuştan şanslı bireyler red pillin adını duymadan keyiflerine göre yaşayamaya devam edecekler
  Ama acı tecrübelerle trpye gelmesi gereken ve kendi benliğini yontarak şekle sokması gereken birçok genç var.Umarım düzelir gençlik

 2. Acı haptan asla bahsedilmemesi gereken madde olmasa çerçeve yapıp duvara asmalı kutsal kitap gibi hergün okunmalı diyecegim yazılar olmus. ellerinize cevirinize saglık. bu site giderek gücleniyor bizleri de güclendiriyor.

 3. Hocam twitterden şunu paylaşmışsınız >https://twitter.com/E4Tweets/status/960634531345829890
  Videodaki abimizin oyununu adım adım analiz edip bize anlatabilir misiniz? Benim dikkatimi çeken birkaç nokta var. Eğer gözümden kaçan varsa lütfen söyleyin.
  1. En başta memeler güzelmiş minvalinde dalıyor.
  2. Hatun genel kültür testi yapıyor (galiba shittest oluyor bu)
  3. Şu fort fort… olayını anlamadım. Kıza kendisini akıllı hissettirmeye mi çalışıyor? Arka plandaki adam “Peki niye hala onunla birlikte duruyorsun?” diye soruyor.
  4. “yeah but no but yeah but no”??? Buna ingilizcem yetmedi.
  5. Abimiz yunanca malum teklifi yapıyor, hatun yunanca “31ci” diye savuşturuyor.
  6. Sex konusunda açık sözlü, hiç kelime oyununa yer vermiyor.
  7. Abimiz: “Hadi benim gitmem gerekiyor şarabını bitirir misin? Sen içip bitiriken ben flappy bird oynayacağım”
  Hatun: “Flappy bird öldü artık”
  Abimiz: “Hiç silmedim ki”
  (bu arada arka plandaki adamın demek istediğini anlamadım)
  8. Hatun: “Evet ama bundan sonra eve gideceğim”
  “Abimiz sen gidecen ben değil”
  Burada mesaj mı var anlamadım.
  Son olarak, arka plandaki adamın açıklaması doğru, abimiz biraz da yunan tanrısına benzediği için avantajlı.

  1. Evet abinin yakışıklılığı çok büyük avantaj ama kız da HB9 dikkat edersen. Burada önemli olan adamın tavırlarının ders niteliğinde olması. Bir ara çevirmeye çalışırım. Heartiste bunun güzel bir analizini yapmış onu çevirmek fena olmaz.

 4. Illimitableman’in en sağlam yazılarından aynı şekilde makyavelizm maximleri de var o yazı serisi de çok güzel. Kırmızının 50 tonu ilişki dinamiği üzerine makyavelist özdeyişler ise taşaklı olmak üzere yazılmış serilerdir.

 5. Hocam benim bir sorum var siz bir kızı elde etmek için 2 sine sahip olun eğer 1 i olacaksa mutlaka bu oyun olsun demiştiniz

  *para
  *oyun
  *tip

  Şimdi ben üni öğrencisiyim daha o yüzden para yok denecek kadar az , ama tip var avantajım olarak , boy 188 kas desen 4 senedir düzenli spor yapıyorum

  Benim kafamı karıştıran para olayı dershanede 9/10 luk bir kız var her ders benim dikkatimi çalmaya başarıyor o kadar seksi ve TIPCI bir çocukla beraber , burda yazılan bazı yorumlara bakıyorum adam diyor şöyle param var servetim var benle olmak isteyen bir ton kız var sekse ulaşımım çok kolay vb…

  Şimdi benim paraya sahip olmamam seks yapmamdaki en büyük engel mi yoksa ben kendi kendime zihinsel engel mi koyuyorum ?

  Çünkü otel, ev kiralayacak 100-150 TL bile vermek zoruma gidiyor babamdan para da isteyemem yaş kaç olmuş artık

  Üniden mezun olup parayı bulana kadar böyle 8 9 luk kızlarla seks ihtimalim düşük mu olucak ?

  Çünkü bakınca belki fakültedeki o taş gibi kızları adam mercedesle bwm ile alıyor bana gelince ben kızı belediye otobüsüne bindiriyorum 🙂

  Acaba bu mesaj bile benim oyunumdaki eksikliği mi gösteriyor yoksa haklı bir mesaj mıyım çünkü beraber olduğum kızlara bakıyorum %90 ı 7/10 seviyede artık 8- 9 luk kızlarla beraber olmak istiyorum fakat tanışınca her şey iyi güzel aradan 2-3 hafta geçince kızın bana karşı ilgisinde düşmeler oluyor , kız bana aşık olmadan gel beraber ev Kiralayalım beraber kalırız desem ters tepkide alabilirim kızdan aşık etmeden , hemen işi sekse de götüremiyorum ev olmadığından böyle kafelerde parklarda sokaklarda takılıyorum.

  Şimdi bu yaşadığım sorunlar acaba gerçekten parasızlıktan mı kaynaklanıyor yoksa kendi kendime zihnimde kurduğum engellerden mi ve bir erkek oyun ve tipe sahipse , paraya sahip olan erkeğin beraber olduğu kızlarla beraber olabilir mi para yedirmeden ?

  1. Selam. 23 yaş altında üniversite öğrencisi isen para arzu için önemli değil ama tabii parasızlık imkansızlık demek (kendi evinin olmaması gibi). Ama 27 yaşında bir üniversite öğrencisi isen, hayata atılmak yerine okulu uzatan bir ergen sayılacağın için parasızlık aleyhine işler.

   7/10 seviyede artık 8- 9 luk kızlarla beraber olmak istiyorum fakat tanışınca her şey iyi güzel aradan 2-3 hafta geçince kızın bana karşı ilgisinde düşmeler oluyor

   Bu çok yaygındır. Sen uzun boylu ve yakışıklı olduğun için bunun sebebi muhtemelen senin uzaktan alfa görünmen ama davranışlarının beta olması. Bu nedenle de kız hayal kırıklığına uğruyor ve gidiyor. Yani senin tipin var ama oyunun yok muhtemelen.

   aşık etmeden , hemen işi sekse de götüremiyorum

   Bu beta zihin yapısı. Kesinlikle davranışlarına yansıyordur.

   ev olmadığından böyle kafelerde parklarda sokaklarda takılıyorum.

   Bak bu durum boktan ama öğrenciliğin kötü yanlarından biri. Hepimiz geçtik bu dönemden. Benim üniversitenin çalısı korusu terk edilmiş evi boldu, arada oralarda kıçıma diken bata bata yaptığım hariç dediğin gibi kafelerde parklarda sokaklarda takılıyordum. Başka yapacak şey yok ki. Ha var, ben yurtta kalıyordum, eve çıkınca en azından bir odan oluyor.

   Bir an önce eve çık, kendine ait bir odan olsun. Bunun için gerekirse part-time iş yap. Ama derslerine engel olmayacaksa. Mezun olup, askerliği hızla halledip eve çıkabileceğin bir işe girmen daha mantıklı.

   kız bana aşık olmadan gel beraber ev Kiralayalım beraber kalırız desem ters tepkide alabilirim

   Öncelikle asla bir kız arkadaşla aynı evde kalma. İkincisi madem birini yanına alsan kiraya çıkabiliyorsun, neden bir erkek arkadaşınla eve çıkmıyorsun. Bekar evi, kendi odan. Yer sorunun çözülür.

   paraya sahip olan erkeğin beraber olduğu kızlarla beraber olabilir mi para yedirmeden ?

   Hocam parayla seks yaparsın ama arzu uyandıramazsın. Aslen tipin ve oyunun lazım. Özellikle üniversite sona doğru yeni gelen 18 – 20 yaş bandı kızlar paradan ziyade eğlencede ve keşiftedir, onlarla takıl. FAKAT MAALESEF zengin olman gerekmese de bir minimumum olması lazım. Yani bir odan olacak en azından. Beş parasız olmayacaksın tabii ki.

   Yazış şeklinden senin oda gibi bir iki minimumu çözmen gerekmesine rağmen aslen maskülin davranış göstermediğin tahminini yapıyorum. O kısma odaklan.

 6. Acı haptan bir kadına bahsetmek sana ne katabilir? Diğer maddelere katıldığını söylüyorsun. Acı hapı maddelerde uzun uzun anlatılan kadının rasyonel bir şekilde değerlendirme ihtimali var mı? Aksine erkeği küçük görecek, kafasında klasik “biri bunu üzmüş yazıııık” kodlamasını yapacaktır.

 7. Şu yüz madde olayı benim çok hoşuma gitti. Süper tespitler gerçekten.

  Bir date değerlendirmesi ve genel bir olay hakkında değerlendirme yapmak istiyorum aslında sizinle. Oneitis değil merak etmeyin. Benzer durumların benim gibi başka arkadaşların da başına geldiğini düşünüyorum. Benim dışımda da bir çok kişiye cevap olacaktır.

 8. Japonya’da bebeler ayaklanıp okula başlayınca Hiroşima ve Nagazaki’ye götürüp, “bak çalışmazsan senin de böyle hayatını skerler” konulu kontrol çalışmaları yapılıyor ya, bizde de oğlanlara sadece bu post dizisini altyapı alan bir eğitim uygulansa, Red Pill’in yayılışı daha kısa süre alır. Bildiğiniz manifesto gibi bişey bu. Elinize, kolunuza sağlık.

 9. Bazı maddelerin bilimden kopup fazla genellemeye sahip olduğunu düşünüyorum. Aslında çoğu bilimsellikten uzak kalmış 🙂 Kendimide dahil etmek üzere bu sayfadaki tüm erkeklere tavsiyem okuduklarına her zaman şüpheyle yaklaşmaları olur. Zira bir insanın yazdıklarını tümden kabul etmek tembellikten doğar ve tembellik red pill öğretisine karşıdır.

   1. Abartılar olsa da bence çok güzel özetlemiş durumu.Genellemeler var ama siz yararlı olanları alın kendnize.Neyi söylediğimi anlıyorsunuz.Bunu kadınları kötüleme olarak değilde doğaları olarak anlamak lazım.Nasıl ki erkek doğasına dair maddeler yazılsa bizde az malın gözü değiliz ama kadınlara göre daha erdemliyiz bence.

 10. Yaş olmuş 26 geç mi kaldık ne ve tıp fakültesinde 4.sınıftayım ve uzaktan bir ilişkim vardı 4 yıllık o da bitti.Yani şu an kırmızı hapla tanışması en muhtemel elman olarak buradayım ve bu yazanlar benim için her maddesi o kadar önemli ki …
  artık cidden gözlerim açıldı ve ne yapmam gerektiğini iyi biliyorum.
  Tabi uygulamaya da geçmem gerek umarım başarılı olurum .Buradaki yoldaşlarımında kim bilir ne dertleri vardı .Hepinizi saygıyla takip ediyor ve taktir ediyorum .
  Boğazımızda kalmaması dileğiyle ….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *