Geçmiş saha raporları

 

1-

Küçük bir sahil kasabasındayım, yazlığa yakın yerdeki plajlarda daha çok emekli amca ve teyzeler oluğu için sıkılıyorum, ben de daha merkezdeki plaja gittim. Kendimi suya atıp serinledikten sonra plaja dönüp etrafı kesmeye başladım.

-(Cold approach yöntemiyle) Kızlarla tanışmak için en iyi yerlerden biri olduğu düşünüyorum, hele yanınızda plaj topu, frizbi vs gibi oyuncaklar varsa; hem ortak aktivite de olur. Giriş için de fazla düşünmenize ve heyecan yapmanıza gerek kalmaz.

Sol çaprazımda tek başına oturan bir kız vardı, bir kitap okuyordu. Gülümseyerek yanına gittim, “emekli teyzem de sahilde tek başına kitap okumayı sever” diyerek oturdum. İfadesiz bir suratla hıhıh gibi bir gülme efekti verdi. “Ama belki sen daha eğlencelisindir, tanımam gerekli “dedim. Arkada oturan erkek arkadaşımın hoşuna gitmeyebilir bu düşüncen dedi (arkada bir bar var, gölgelik yerde insanlar oturup bira içiyorlar). Kahkaha atıp, sanırım dedim ve kendi yerime geçtim. Bu sırada biraz ileride iki tane hatunun(HB 8.5 – HB 8) denize girmekte olduklarını görünce ben de denize atladım. Biraz ilerde denizde bir ip ve şamandıralar var, oraya yaklaşınca hatunlara bağırıp “sakın bu ipi geçmeyin ileride köpekbalıkları dolaşıyormuş” dedim. Birbirlerine baktılar, bir süre sonra güldüler.
Sen geçiyor musun diye sordu birisi, o sırada diğeri de dalga geçiyor be inanma dedi. Bir süre cesaret ile ilgili bir muhabbet döndü, bu sırada kızların aslında Hollanda’da yaşadıklarını ve kardeş olduklarını öğrendim. Kızlar güle güle deyip çıktılar, ben de 5 dk sonra çıktım. Üstüme bir t shirt geçirip (ki bence hataydı, kendi vücudumdan utanıyor izlenimi bıraktım) yanlarına gittim. Fiziksel temas ve olayı cinselliğe çekemedim ve ortamdaki duygu durum seviyesi çok statik kaldı. Yine de genç olan kızın numarasını akşam bir ara çıkmak üzere aldım. Birlikte kalktık, kızları bırakmayı teklif ettim (arabayla gelmiştim), gerek olmadıklarını söyleyip güle güle ile veda ettiler. Daha sonra olayı mesajlaşmada hiçbir yere bağlayamadım.

2-

Ufak bir banka işini hallettikten sonra metroya binmeden istasyonun önündeki parkta bir sigara içiyorum. O sırada yandaki banklarda tek başına oturan bir kızı gördüm, birisini bekliyor gibiydi. Yaklaşık 3 dk kendimle mücadele ettikten sonra yanına gidip ‘kim bekletiyor seni” diyebildim. Bir arkadaşım dedi, 15 dk oldu bekliyorum ve çok sıkıldım. Kızın vücut dili çok olumluydu, ben de yanına oturdum. Klasik kimsin necisin sorularını fazla geçemedim. Bu sırada onunla konuşma nedenimin onu beğenmiş olduğum için olduğum söyledim. Açıkçası çok kötü bir set olduğunu düşünüyordum, çünkü kendimden emin değildim ve rahat konuşamıyordum. Fakat kız gelen bir telefon sonrası kalkıp giderken yine de numarasını istedim. Numarasını verdi ve bende çaldırdım; kaydetmek için ismimi sordu, “Ah ama hatırlamıyorsan beni hak etmiyorsun” diye cevapladım. Söylemedin ki dedi (Gerçekten söylememiş olabilirim, o anda hatırlamıyordum) , neyse deyip ismimi söyledim ama giderken “Görüşürüz ….” onun ismini yanlış söyledim . Gözlerini kısıp şakacıktan kızarmış gibi baktı.

Mesajlaşma oyununu beceremediğim düşündüğüm için bir arkadaşıma verdim, onunla 1-2 gün yaklaşık 1 saat yazıştıktan sonra, öğlen vakti evimin bir sokak önündeki cafede bir şeyler içmek için buluştuk. Cafe de bir süre sonra oturduğu sandalyeyi yanıma çektim, fiziksel teması kurdum ve 1-2 dk içinde öpüşmeye başladık. Konuyu hobilere getirdim, tabii ki yanıtladıktan sonra aynı soruyu bana sordu. Gözlerine bakarak ve ufak bir sırıtışla, pul koleksiyoncusu olduğumu söyledim; bu sırada kızın tepkisine göre eve götürme hamlesini yapmayı düşünüyordum. Dalga mı geçiyorsun dedi beklemediğim şekilde ama “Yoo, hayır, evim 1 dk mesafede hemen gösterebilirim cevabını yapıştırdım”.Güldü, çok beklersin dedi.

Umursamaz bir ifadeyle “Hıhı” diyerek geçiştirdim.

Bu sırada hesabı istedim ve ayağa kalktım; kız bu sırada sözde itiraz etsede içten heyecanlandığı belli oluyordu. Kısa süreli bir öpüşme seansı daha yaşadık ve ona pul koleksiyonumun küçük olduğunu ve beklentiyi yüksek tutmamasını söyledim. Görücez diye yanıtladı ve hiç LMR ile karşılaşmadan eve geçtiğimiz anda sevişmeye başladık.

3.görüşmeden sonra, kızın ilgisini kaybettim ve bir daha görüşemedik. Zira benim en büyük problemlerimden biri, baştaki enerjiyi kalan sürede çok düşürüyorum ve kız bunu ki yüzlülük olarak görüp soğuyor. PUA taktiklerinin bir sonucu bence; başta bir takım “gimmick”ler ile kızı etkileyip, fiziksel oyun ve hızlı vites yükseltme ile ne koparırsam kardır mantığıyla yürüyorum sürekli. Uzun vadede sohbet, statü ve sosyal becerilerime güvenmiyorum çünkü. TRP ‘nin faydalı yönlerinden biri de bu olabilir, gerçi tam tersine ne kadar kızla birlikte olursanız o kadar gelişirseniz diye bir düşünce de var. Evet gelişiyorsunuz ama zaten iyi yaptıklarınızı daha iyi ve özgüvenli yapıyorsunuz, yapamadıklarınız yine aynı kalıyor.

3-

Berlin de bir hosteldeyim, birlikte dolaştığım İspanyol arkadaş lobide bir kız grubuyla (3 italyan kız) sohbeti başlatmış. Gece takılmak için dışarı davet ediyor ancak kızlar yorgunuz deyip geri çeviriyorlar; yalnız içlerinde birisi istekli, diğer ikisi onu bastırıyor. Bu sırada arkadaş dillerini benzerliğinden faydalanarak bir şeyler söylüyor ben anlamıyorum; o sırada partiye hevesli kızın önünde hafif vücut temasıyla dans edermiş gibi yapıyorum. Kızın hoşuna gittiğim belli (HB 5.5-6), bu sırada tütün vs çıkarıp sigara sarmaya başlıyor. Aa bana da sarsana deyip, bodrum katındaki sigara içme odasına gitmeyi öneriyorum(Dışarısı çok soğuk). Aşağıda kız sarıyor, ben de parti mevzunu tekrar gündeme getiriyorum; ancak arkadaşlarını bırakmak istemediğini söylüyor. Bu sırada odada kimse yok ve kimse gelecek gibi de değil gibi hissediyorum ve ilginç bir şeyler denemeye karar veriyorum.

-Biliyorsun, parti sadece club lar da olmaz.

*Başka neresi mesela?

-Benim olduğum her yer. Burası da parti için uygun bence, baksana bayağı kalabalık

* … (gülüyor) Aklında ne var?

Burada kızla öpüşmeye başlıyoruz. Ben kızın ileri gideceğini düşünmüyorum, odam da boş değil, işi nasıl ilerleteceğim diye düşünürken, kız sikimi ellemeye başlıyor. Bu sırada telaşa kapılıyorum, evet onu orada sikmek istiyorum ama birinin gelme düşüncesi ben de anksiyete yaratıyor. 2-3 dk öpüşüp elleşiyoruz, ben de biraz rahatlıyorum zira kimsenin geleceği yok gibi yine de L şeklindeki odada en azında kapı önünde olmasın deyip kuytuya çekip, yeteri kadar soyunuyoruz. İşlem tamam, lobiye döndüğümüzde kimse bize naptığımızı da sormuyor ama bir gülüşme oluyor. Kız beni Face’den ekliyor ve odalarına çıkıyorlar. Hayatımdaki en kısa/kolay yaptığım seks budur. Kızın çok güzel olmaması ve zaten DTF olması işime geldi ama fırsatı değerlendirdiğim için de mutluyum.

Konuk Yazar : retired_pua

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

21 thoughts on “Geçmiş saha raporları”

 1. Haha. Mesaj oyununu fasona vermişsin 😀 Yürümede çare tükenmez.

  Güzel saha raporları. Özellikle birincideki oportunist yürümeleri sevdim.

  Plaj konusunda haklısın, nedense benim aklımdan çıktı o mekan. Oysa topa falan da gerek yok. Plaj topu falan oynayan kızlara gidip ben de oynayabilir miyim demek yetiyor.

  1. Hocam bu arkadaşdan benden çıktı. Her zaman hayatın akışı içerisinde yürümenin bar vs. gibi ortamlardan çok daha kolay ve başarılı olduğunu düşünmüşümdür. Devamını getiremedim diye üzülme, böyle böyle tecrübe kazanmadan uzun ilişkiye girmemek daha hayırlı zaten.

   1. Bargame daha zor tabii. Rekabet var, AMOG var. Pahalı bir de. Daygame kahveye maloluyor, barda içki pahalı.

    1. Mesela benim sınavda tanışıp sonradan sıçtığım ve sevgili olduğum ayrı iki hatun oldu. Düşün o stresli ortamda bile ekmek çıkıyor 😁

  2. Benim gibi zamanında omega kralı olmuş biri bile ergenliğinde sahilde voleybol oynamak bahanesiyle kabul edilebiliyorsa, herkes edilebilir. Deneyin.

 2. Hocam merhaba,saha raporu ve yorumlar guzel.
  Benim sormak istedigim birsey var.Gecen hafta Taylandli bir kizdan numara aldim ve whatsapp da yazistik,kirmizi hapi daha almamis beta oldugum icin kiza yaziyor,ilgilenmesi icin efor sarfediyordum,konusma bir yerde durakladi,bende sadakatsiz,capkin,baskin ve agresif bir erkek oldugumu soyledim.Ayni kiz bir anda goruntulu gorusmek istedigini soyledi.Tepkisini degistiren sey ne olabilir?

  Ustad ikinci soru su,yabanci bir fotograf paylasim uygulamasinda kadin fotografini begeniyor,profiline bakiyor,konusmayi baslattiginda “oyun oynamak ve fotograf oylamak icin buradayim,hepsi bu”diyor.Online opener konusunda bir yanlis mi yapiyorum acaba?Veya shit test mi bu?

  1. bende sadakatsiz,capkin,baskin ve agresif bir erkek oldugumu soyledim … diyorsun ya. Bunu çoğunlukla böyle olmayanlar dile döker.

   Tayland’dan hatunla yazışıyorsun ama Tayland’dan gidip meyve toplayacak mısın?

   1. Hayir hocam gitmeyi dusunmuyorum simdilik,beta zamanin anisi oldu artik bu :)hedefim sizin gibi basarili olmak,arada sirada minderi goren siyah kusak olmak yani 🙂 Bende ayni dusuncedeyim,kadinlarin sozden cok aksiyon/iletisim/davranislara dikkat ettigini biliyorum.Kirmizi hapi yuttum bile,blogu okumaya devam.

    Bu arada takip ettigim uc pua siz erkekadam,roosh v ve johnny delusion.

 3. kardeşim bu sitedeki tüm saha raporlari ,daygameler vs hepsi ya brezilya ya amsterdam amk. yokmu türkiye sahasinda tecrübesi, işe yarar gamesi olan.

   1. mahmut kardesim, buradan ilk defa yaziyorum onca zamandir takip ettigim halde.

    sitedeki yorumlar ve onlarin kalitesi, en az yazilar kadar onemli. eger sms onayi gerektirecek bir sekilde uyelik sistemi getirebilirsen bunlarla ugrasmazsin.

    kadinlara dişi diye hitap edenler, kubler ross modelini gecememis kizgin ergenlerin nefretleri, sacma sapan yorum yapan kisiler… sms onayli uyelik sisteminde, bunlari banladigin takdirde, kalite baki kalir.

    neredeyse siteni en basindan beri takip ediyorum. gozlemledigim kadariyla gun gectikce ziyaretci sayiniz artmakta. bu dedigimi bi dusun bence. yorumlar ve bunlardan dolayi sitenin imaji berbat bi hal almadan bir seyler yapilmali. oylama ve sikayet sistemi de getirebilirsin yorumlara.

    sms onayli uyelik… (:

   1. Nereden aklımda kalmışsa artık çıkmıyor bı türlü :)))) neyse sizden ricam türk kızlarına yönelik oyun ve raporlara daha çok ağırlık vermeniz.

 4. Hocam Daygame’in Pua teknikleri’nin yanına yaklaşamaz ama günümüzde sosyal medyada yürüme de artık cok önemli özellikle İnstagramda. İnstagramda nasıl konuşulur, muhabbet acılır, yürünür, seks eşiği aşılır. Redditte de bunlarla ilgili bilgiler varsa yazsanız ya da burdaki arkadaşlardan tecrübeli olanlar örnek konusmalarını felan yazsalar ya da ss atsalar. Bence günümüzde sosyal medya da işleri çok kolaylaştırıyor ama bu alanda rakibimiz çok fazla, bu alanda yöntemler varsa öğrensek hepimize faydalı olabilir, teşşekkür ederim 🙂

  1. Kızlar instagramda takipçilerini arttırmak için birini çok kolay ekliyorlar. Bu nedenle ortalama ve üstü bir hatuna instagramdan ya da facebooktan beta yağıyor. Ben geçenlerde çeviri manyağı bahsedince instagramda aktif olduğunu bildiğim genç bir kıza sordum. Bir sor bin ahıt işit misali şöyle bir yağan yürüme mesajlarını gösterdi 😮 Roosh’un dediği gibi “thirst is real!” – “susuzluk gerçek”.

   Kısacası instagram, beta çoğunluğun yüzyüze yürüme ve reddedilme korkusu ile yüzleşmeden yürüme platformu olmuş. Reelde yürümeye yüreği olmayanlar instagrama abanıyor. Dediğim gibi kızlarda takipçim artsın diye herkesi ekliyorlar.Benim şahsi fikrim buradan yürüyeni kızlar direk “beta” diye yaftalıyor olmalılar. Senin mesajı görüyorlarsa şanslısın.

   Ha hiç mi iş çıkmaz. Çıkabilir ama çok zaman harcamanız lazım. Baba ben yüzyüze 10 saat harcayacağıma bilgisayarda 100 saat harcarım diyorsanız çalışabilir. Bence instagramdan çalışsa çalışsa iyi bir neg girişi çalışır.

 5. Burayı uzun zamandır takip ediyorum. Özellikle kişisel gelişimle ilgili ( hem mental hem fiziksel anlamda ) çeviri ve fikirleriniz hayatıma çok fazla şey kattı. Buraya ilk yorumum olucak bu arada. Gerçekten çok faydalı işler yapıyorsunuz.

 6. Plaj kesinlikle en kolay ve doğal ortam. 2. hikayenin sonundaki “Zira benim en büyük problemlerimden biri, baştaki enerjiyi kalan sürede çok düşürüyorum ” kısmı aslında genel sorun ki bence bu bir sorun değil, alacağını almışsın ve eskisi kadar istekli değilsin bütün olay bu.

  1. Sadece o örnek için değil, genel manada yazdım biraz da öz eleştiri olarak. Yine de o kızı periyodik döneme bağlamak istemiştim, olmadı. Bazen ortamın ısısındaki bu düşüş 1 saat içerisinde bile olabiliyor, ki o zaman işi ilerletmek de mümkün olmuyor.

   1. Ok anladım. Burada anlatılan bir çok konunun dışında bir de biyolojik durumlar var (sizin bahsettiğiniz durumla ilgili diye demiyorum). Bir kitapta okumuştum, bir kadın kendi bağışıklık sisteminde bulunan bakteri florasından daha farklı floraya sahip bir erkeğe karşı cinsel çekim hissedebilir. Sebebi kendi ve çocuğunun bağışıklık sistemini geliştirmek ve hayatta kalma şansını artırmak. Kadın bu erkeği içgüdüsel olarak kokusundan ya da görüntüsünden,sesinden vs. ayırt edebilir. Bazı gıdalara karşı tiksinti hissederiz, çünkü o besini parçalayacak enzimlere sahip değilizdir ve o yiyecek bizim için zararlıdır. Bazen ne kadar doğru oynarsanız oynayın olmayabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *