Nezaket Paradoksu

Herkese merhaba

Uzun bir aradan sonra aktarılacak yeni tecrübeler ve donelerle geri döndüm. Bu süre zarfında gerek erkekadam.org’daki saha raporlarından, gerekse kendi gözlemlerim edindiğim fikirlerle, nezaket kavramına değinmek istiyorum. Bahsettiğim nezaket kavramı, oyun esnasında erkekleri başarısız olmaya iten temel etmenlerden biri.

Çocukluğumuzden beri bize öğretilen şey şuydu: Bir kadınla konuşurken nazik ve kibar ol, Ona önemli olduğunu hissettir. Centilmen bir tavır takınırsan kadını kolayca etkileyebilirsin. Bunu zamanında hepimiz yaptık. Hatunla konuşma esnasında kelimelerimizi titizlikle seçtik ve bazen içimizden geldiği gibi konuşmak yerine en zarif, en edepli, en güzel kelimeleri kullandık. Hatunu olduğundan çok daha değerli gördük ve kafamızda büyüttükçe büyüttük. Sonuç tabi hüsran oldu. Edindiğimiz kötü tecrübelerle bize söylenenler arasında dağlar kadar fark vardı. Biz bunu doğru kadını bulamamaya yorduk çünkü Red Pill’denen şeyden haberimiz yoktu. Kadınları saf, masum, iyilik dolu melekler olarak görüyorduk. Burada Mahmut Abi’nin ömür boyu aklımdan çıkmayacak bir sözünü hatırlatmak istiyorum: Biz erkekler çoğu zaman evde annemizle büyüdük ve bir kadının otoritesine boyun eğmeyi öğrendik. Bu yüzden hayatımıza giren kadınlardan adeta bize annelik yapmasını bekliyoruz.

Konuştuğum hatunların hepsi kendisine iyilik meleği gibi yaklaşan kibar, efendi erkeklerin aslında çok itici olduklarını, niyeti gayet açık olmasına rağmen bunun üzerini nezaketle örtüp kendilerini adeta rahip gibi lanse etmelerinden tiksindiklerini söylediler. Kadınların hisleri bu konuda baya sağlam. Erkeğin hangi amaçla kendisine yaklaştığını 100 metreden anlayabilecek gelişmiş algı sistemleri var. Bu yüzden manevra yapmak, çark etmek ve olduğundan farklıymış gibi bir tavır takınmak, oyunu en başında kaybetmenize neden oluyor.

Peki ne yapalım?

Öncelikle, eğer yürümek istediğin hatunun senle birlikte olma ihtimali düşükse o hatunla hiç vakit kaybetme. Bu ihtimali nereden anlayaksın? Çok basit, bir hatundan görünüş, para ve statü bakımından aşağıdaysan o hatun seni çekici bulmayacak ve seninle birlikte olmak istemeyecektir. Bunu, hatunun sana olan tavrından, hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsin. Burada yapılan en büyük yanlış, iyi kalpli, efendi erkeği oynayıp ” ben senin bildiğin erkeklerden değilim. ” mesajıyla hatunu elde etmeye çalışmak. Bu taktik hiçbir zaman işe yaramamıştır ve yaramayacaktır.

Hatuna karşı tavır nasıl olmalı?

Eğer hatunda hoşlanma belirtileri varsa, seni dinliyorsa, konuşurken yüzüne bakıyorsa, espirilerine gülüyor ve espiriyle karşılık veriyorsa, hafif küstah, ukala, cüretkar, biraz serseri, açıksözlü, otoriter bir tavır sergilemen gerekiyor. Kadınlara karşı default tavrın bu olmalı. Kendinden taviz vermemelisin. Zayıflıklarından, korkularından, endişelerinden hatuna bahsetmemelisin. Ona güven veren, problem çözen, iş bitirici, mantıklı, otoriter, bazen patavatsız bir adam olmalısın. Kadın illa ki senin sınırlarını test etmek isteyecektir. Bu shit testleri geçersen o kadın kendini sana paspas yapacaktır.

Unutma, nezaket senin düşmanın; cesaret ve özgüven ise senin dostun. İyi oynayan kazansın. 😉

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

45 thoughts on “Nezaket Paradoksu”

 1. Kısmi olarak katılıyorum ama bugün baktığımız zaman feminen yapılarının üzerine kurulmuş erkek-kadın iliskilerinde sıkıysa cüretkar davran, feminen düşünce yapısındaki kişiler seni hemen toplumdan dışlıyor. Bu devirde “Erkek Adam” tabirine uymak zor. Ciddi bir disiplin, özveri ve cesaret lazım, keza bu dediklerimde birey olarak değil bir kolektif bilincin ortaya cıkarak uygulaması lazım. Ayaklanma gibi bir şey düşünün ama bugün erkek toplumuna baktığımız zaman bu bilinci henüz göremiyorum. TRP farkındalığı da burada yavaş yavaş ortaya çıkıyor. İnşaAllah maskülen birlik ve ataerkil yapı eskisi gibi geri gelir. Fakat burada şöyle bir durum çıkıyor; Ataerkil sistemde betaların yeri ne olacak? Meriçlerin, SJW’lerin ve White Knights yapısında olan kişiler kadın toplumuyla birliktelik kurarak tekrar bir ayaklanma çıkarabilir. İşte tüm sorun burada dominant yapının, toplumu dizayn eden tarafın kimin olacağı sorunsalı ortaya çıkıyor. Hiçbir zaman denge de bir ilişki olacağını düşünmüyorum. Bu olasılık matematiksel olarak sanırım 0,001′ tekabül ediyor. O kadar zor yani…

  1. Ayrıca bugün gerçeklere algısı kapalı olan kişilere, daha doğru bir terim ile “blue pill” yapısında ki toplumlara baktığımız da feminen medya tarafından yönetiliyor. Önce bu feminen kalıpları yıkmamız lazım.

  2. Bu işleri daha kollektife taşıma dürtüsü, birey olarak hayatının disiplinini eline almaktan kaçma bahanesidir. Örneğin senin tek derdinin kendi bağımlılıklarından kurtulmak olması lazım. Kafanda bunu kollektif değişim boyutuna taşıyan taraf, bireysel sorumluluğun yükünden kaçman için var.

   Kendi odasını toplayan ve disiplinli rutinini sağlayan adam için erkek adam tabiri doğal olarak ortaya çıkan ve uymamanın zor olduğu bir şey.

   1. Hocam aslında doğru bir şey söylüyorsunuz da, birey toplumun yansımasıdır (ya da aynasıdır diyelim, ayna nöronlardan yola çıkarak) bugün toplumda bir ekol ya da rehber edinecek pek “Erkek Adam” figürü kalmadı. Feminen medya ben doğmadan hepsini yok etme derecesine gelmiş. (94 doğumluyum) şimdi ben böyle bir toplumun içinde yetiştiğim için ve davranışlarımı bu yön de koşullandırdığım benim değişim sürecim de kolay olmayacak, değişsem bile bunun kalıcı olabilmesi adına toplumsal egemenliğin kim de olduğuna iyi dikkat etmek gerekiyor. Feminen bir toplumda “Erkek Adam” olmak bundan dolayı zor diyorum. Kendin dile getiriyorsun zaten hepimiz ev de “Baba” figürü olmadan, annelerimizin otoritesi altında yetiştik. Şimdi ise değişime ve fabrika ayarlarımıza dönme ihtiyacı duyuyoruz. Bununda kolay olmayacağından ve toplumsal bilince ihtiyaç var diyorum. Sadece kendi yükümlülüklerimden kaçmak için değil.

    1. Sana kötü haberim şu : toplum şimdi istediğin yöne evrilmeye başlasa hedefe ulaşması senin 69 yaşına gelir. Yani senin bireysel değişimini kendi eline alıp toplumu kenara bırakman lazım. Üstelik, şu anki duruma siz genç erkeklerin en basit irade ve disiplin yükünü kaldıramaması da neden oluyor.

     Birey olarak değişip örnek olmadan toplumu değiştirmek isteme hakkına sahip olamayız. Toplumun maskülin merkezli olmasını istiyorsam bunu talep etmeye hakkımın olması için önce ben maskülin olmalıyım. Yoksa herkesin diyet yapmasını ve incelmesini, ancak herkes o yola girerse zayıflayacağını söyleyen obez bir birey kadar ciddiye alınırım.

 2. ”Öncelikle, eğer yürümek istediğin hatunun senle birlikte olma ihtimali düşükse o hatunla hiç vakit kaybetme. Bu ihtimali nereden anlayaksın? Çok basit, bir hatundan görünüş, para ve statü bakımından aşağıdaysan o hatun seni çekici bulmayacak ve seninle birlikte olmak istemeyecektir.”

  yanlış. sen oyununu oynarsın,o seninle yatacak mı yatmayacak mı karar verir. söylediğine kalsa 9’luk hatunlar 9’luk berkecanlarla takılırlardı. daha aşağısına bakmazlardı. bunun dışında iyi bir yazı,teşekkürler.

  1. Bu tarafını da ele alırsak kısmi katılıyorum. Bazı hatunlar görünüş ve önizlenimden direkt eleyebiliyor. Ama genel olarak kabul etmemek lazım tabii.

  2. Aynı fikirdeyim. Oyun varken diğerleri ikinci planda olduğu gibi oyun ile lig olayını pek takmadan kadına bırakmak lazım. Gerçi şimdi üst liglerdeki kadınlar tanesi 5000 dolarlık seks dolla benzer korkunçlu bir makyaj ve giyime sahip olduğundan ben şahsen kendilerine bulaşamıyorum 🙂

 3. Seks gibi kadın erkek ilişkisinin içinde olan şeyler doğası gereği hayvansıdır.
  Böyle eğilip bükülmeye gerek yok kadınların karşısında.
  Kadınlardan annelik yapmasını beklemek gerçekten yaygın bir hata.
  Yıllarca çevresinden uzakta yurtlarda okumuş biri olarak benim de en büyük hatam oydu.
  Dert anlatmak…
  Çözüm beklemek…
  Asla dert anlatmayın …Hele kızlara!!
  En yakınınızdaki kadın bile sevmez çoğu zaman bunu .Benim kuzenim vardı kız ,onunla dertleşmek gibi bir hata yaptım ve ondan yediğim kazıkla artık 1 senedir görüşmüyorum.
  Derdin mi var
  Köpeğine
  Kedine
  Kuşuna
  Birana
  Çooook samimi bir arkadaşına anlat!
  Zaten millete dert yanarsın sonra o da sana dert yanar
  Dert yarıştırmasına döner ortalık
  Sonra dersin noluyor amk ?!

  Ayrıca nezaket konusunda;
  Erkeklerin çok büyük kısmı aşırı beta kızlarla konuşurken .Sadece beden dillerine bakmanız yeterli.
  Kızların her dediğini yapanlar..
  Kızlar onlara güldükçe iyice aptalca davranmaya çalışanlar..
  Bir de bakış konusu var…
  Kız arada bir bakar erkeğe , erkek de yavru köpek gibi pür dikkat kesilir kıza yahu neden !?
  Her sorusuna cevap vermek…
  Her anlattığına yorum yapmak…
  “Kızlar çoğu zaman cevabını istemediği sorular sorarlar” bunu bilmekte fayda var

 4. Sbg hoş gelmiş, Ekşidde takip ederdim, Halâ yazıyormu bilmiyorum, Burada da görmek güzel.

  Yalnız, bir konuda fikirlerinizi merak ediyorum, Örnekleme açısından dizi karakteri koyacağım yanlış anlaşılmasın; Kvp’da Gölge karakteri vardı, nazik bir adam olmakla berraber, Avrupaî görünmlü, nazik, fakat; özgüvenli, cesaretli, idealleri olan ve tabii zengin ve dark triad tarafı olan bir adam.

  Tabîi kastım elimize silah alıp o taraz bir adam olmak değil, fakat; ne demek istediğim anlaşılmıştır sanırım.

  Örnek videolar:
  ilk videoda sekreter kadına hitap şekline bakın

  https://www.youtube.com/watch?v=E11bxpEeIxo

  Ve ikinci videoda kardinale

  https://www.youtube.com/watch?v=pwZekE9Stww

  Dizi karakteri olmasını es geçerek bu tarz bir nezaket hakkında ne düşündüğünüzü belirtirseniz sevinirim.

  1. Hocam burda nezaket bence doğru kelime değil. Sonsuzluğun yazısının konusu nice guy paradox ve ben daha önce bunu iyi / efendi çocuk olarak çevirdim.

   Sorun nazik değil ‘efendi’ olmak. Odağa kadını almak (bunun nedeni sadece oneitis değil gerçekten de kadını odağa almanın norm olduğu bir ilişki kültürü var), onun yanında kaka davranamak, onunla ters düşmemek, onu hep güvende ve hoş hissettirme ihtiyacı, vs.

   1. Ben de ilk başta nezaketli olmanın olumsuz bir davranış olarak aktarılmasına şaşırdım sonra tabii jeton düştü. Bahsettiğiniz konu kesinlikle doğru. “Nezaket” ve “Efendi”, “Götveren” ve “Alpha” olmadaki denklemi iyi ayırt etmemiz gerek.

 5. 29 yaşına girmek üzereyim. Bu ana kadar hiç kız arkadaşım olmadı hiçbir kadına dokunmadım. Tipsiz değilim atletik bir vücudum var fakat kadınlardan deliler gibi korkuyordum.
  Kırmızı hap ve erkekadamla ilgili okumalar yapana kadar kadınlardan nefret etmeni doğru bir yönelim olmayacağını, ortada bir problem olduğunu anlıyordum fakat nasıl çözeceğime dair ne bir fikrim ne de bilgim vardı.
  Bana en önemli katkılarınızdan biri de artık kendimi daha baskın ve maskülen hissediyor oluşum.
  Yazılarınızı facebook gruplarında paylaşıyorum. Erkekler başta önyargılı olsalarda o dediğiniz bastırılmış alfalar yavaş yavaş kendilerini belli etmeye başladılar.
  Meriçler mi? Onları siksen düzelmez.
  Artık bu öğretileri ideoloji orospusu olmayan kadınlar bile olumlu karşılıyor.;
  Feministler taşaklarını eme eme kurutsun Erkek Adam İyi ki varsın 🙂

  1. Birader iyi hoş demişssin de sonra beddua gibi bitirmişsin 😀 Kafamda mavi neon saçlı tombik feminaziler tarafından yalandığım canlandı 😀

  2. Ben de bir fitness sayfasindan geldim uzun bir süre önce sen vesile oldun sanirim fittnes motivation academy mi?

 6. Bu yazı bana Jordan Peterson’ın tavşan metaforunu çağrıştırdı.

  Boylu poslu, ağırlık kaldıran, sert bir mizacı olan. Yani zarar verebilme potansiyeli olan birinin nezaketiyle bizim nezaketimiz bir olmayabilir diye düşünüyorum.

  Tabi nezaketten kastım esas olarak centilmenlik. İkisi arasında ince bir çizgi varmış gibi geliyor bana.

  Bir diğer değinmek istediğim husus. Masaya koyabileceğiniz bir kartınız, değeriniz yoksa sanırım nezaketten kaçınsanız bile ters tepebilir. “Sen kim köpek” çekebilirler. Yorumumda Yanlış ya da eksik bir şey ya da eklemek istediğiniz bir şey varsa değerli yorumunlarınızı merak ediyorum.

  1. Bu efendi çocuk boyun eğmesini reddederseniz, eğlenen ustalık bastırırsanız, bazı kadınlar ters tepki verecektir. Siktir edin. Bir daha hiçbir alakanız olmayacak hatunun tepkisi yüzünden efendi ve uslu çocuk oynamak zorunda değilsiniz. Bazı hatunlar önlerine gelen daha düşük statülü.erkeğin kıç yalamasına o kadar alışmıştır ki, daha düşük statülü algıladığı bir.erkeğin erkek gibi.davranması kimyasını bozabilir. Kadının problemi, sizin değil.

   Bir kadının güzelliğini takmamak kadar hakkınızda ne düşündüğünü takmamak da size çok şey kazandırır. Götlük yapın ve takmayın demiyorum ama hatunu çok takmayın.

 7. Üstad benim kadınlardan uzak durmamın sebebi de kibarlıktan nefret ediyor oluşumdu. Çünkü tercih edilebilirliğin onlara karşı sevecen olmaktan geçtiğine inanıyordum.

  1. Şu kısmı hatırlatmak gerek :

   Centilmenlik, birçok insan kültüründe yüzyıllardır varolan ve birçok büyük uygarlığın edebiyatında yer alan bir olgu. Centilmenlik, (geçmişte) erkeğin evlilik şansını önemli ölçüde yükselten bir şey idi ama maalesef bunu nedenleri unutuluyor. Modern zamanlardan önce erkek, bir kızın elini evlilik ile tutabilmek için, onun anne ve babasını kazanmanız gerekirdi. Kızın babasının onayı, sürecin pazarlık konusu yapılamayacak bir şartı idi. Genç adam kızın anne ve babasına, kızlarına melek gibi davranacağını gösterebildiğinde, evlilik teklifine onay alırdı. Centilmenliğin asıl hedefi kızın kendisi değildi. Oyunun prensiplerinin gösterdiği gibi, kızın cinsel arzusu nadir olarak centilmenlik ile ortaya çıkardı.

   Bu nedenle, Modern kadının cinsel tercihlerinin anne ve babası tarafından kontrol edilememesine ve genellikle evlilik dışında ve rastgele olmasına rağmen, birçok erkek hala bu günü geçmiş, dikkatsiz ve kendinden nefret ettiren “centilmenlik ve kıza hizmet etmek onunla seks yapmaya giden yoldur” kavramına saplanmış durumda. Bu erkeğin dini inancı yüzünden buna inanan bir sosyal muhafazakar ya da efemine bir solcu / kız gibi erkek olması fark etmez. Beyaz şövalye bu iki grup için de kullanılabilir. Bunların şövalyeliği feminist yapmacıklığa maruz kaldığında, bu erkekler, kendilerinin asla yüzüne bakmayacak kadınlar için diğer erkeklere zarar vermekten çekinmiyorlar.

   Erkek Düşmanlığı Balonu

 8. Anladığım kadarıyla, oMahmut bey de diğer arkadaşlar da, bir çirçeve ile ortaya konulan salon bey efendiliğini çok da yanlı bbulmamışlar (tabii, işadamıvari) bir salon beyefendisi buradaki.

  Dolayısıyla Ben de, burada Mahmut beyle hemfikirim, Sbg, Anladığım kadarıyla Meriçimsi veya kadınlardan korkan bir adamın çıt kırıldımlığından bahsetmiş.

 9. istediğimiz kadar kendimizi “güçlü” göstermeye çalışalım, bir yerde elbette açık vereceğiz o zaman ne olacak? kadın bizim rol yaptığımızı anlarsa ne olacak? ya da hayatımız boyunca rol yapmak zorunda mı kalacağız olduğumuz insan gibi gözükmek yerine? olduğumuz gibi bizi kabul eden bir kadın bulmak imkansız olduğuna göre daha karakter özelliklerimiz belirlenir belirlenmez kadınlarla olan bu savaşı kaybediyoruz o zaman. erkeklerin yüzde 80’i beta ise bize de bu havuz denk geldiyse yapacak bir şey yok mu demeliyiz? kafamda deli sorular

  1. Güzel sorular. Ama merak etme. Yapana kadar yapıyormuş gibi yapmak olayında, yeterince uzun süre KH davranışını bastırırsan KH senin doğal halin oluyor. Ve artık gerçekten güçlü oluyorsun. Rol yapmıyorsun.

   Bir erkeğin mavi haplı kişiliği doğal hali değil. Yıllardır tekrarlanması ve toplum tarafından desteklenmesi nedeniyle güçlü ve otomatiğe bağlanmış vaziyette. KH ise tekrar ve çalıştığına ard arda şahit olmanızla, zaman içinde en az MH kadar otomatik olacak. İnsan kişiliği plastik ve değişebilir bir şey. Sonradan aldığı şekil öncekinden güçsüz değil.

   KH doğallaşınca MH zihniyetine hiç düşmeyecek misin? Düşeceksin ara ara. Ama KHya hemem geri döneceksin. Nasıl ara ara her mavi haplı KH gibi davranıp sonra pişman olup hemen mavi hapa dönerse.

   Dediğim gibi, MH bize 5 yaşından sonra programlanan ve asıl doğamıza ters olam program. KHda belli bir aşamaya gelince farkına vardığın şu : ben aslında hep böyle olmalıymışım. Bu daha doğal. Gerçekten de öyle.

 10. Beyler sayfayı kurulduğu günden bu yana hergün açar güncellemeleri okurum.
  Mahmut abinin yapana kadar yapıyormuş gibi davranmak tezini bizzat yaşadım. İşe dik yürümeyle başladım. İlk zamanlar zorlandım, dik yürüyormuyum diye düşündüm. Bi süre sonra omuriliğe devrediyorsun ve davranış otomatikleşiyor. Ses tonumu gür ve kalın olacak şekilde ayna karşısında çalıştım. Başlarda rol yapıyormuşum, sahte bi karaktermişim gibi hissediyordum ve bi süre sonra karakterimin bir parçası oldu. Olay omuriliğe devredip otomatikleştirmede. Omurilik kısmında da hafıza olayı var beyler. Bu araba sürme olayı gibi. Başlarda aynaları kontrol ettim mi, el frenini indirdim mi, devriyaja yarım basayım gibi düşünürsünüz. Olay omurilik kısmına devredilince bunların düşünmeden, araba vücudunuzun bir uzvuymuş gibi kullanırsınız.
  Hayatımda baya bir değişiklik yaptım ve bunu sitede okuduğum yapana kadar yapıyormuş gibi yazısına borçluyum.

 11. Yakın bir arkadaşım var . Gerçekten gerçekten kadınlara karşı (beni) irrite edecek kadar kibar ve sanki her dediklerini yapmaya hazır gibi davranıyor. Fakat kadınlar buna aşık oluyor. Bunu ilk zamanlar ondan duyduğumda hiç inanmıyordum. Kadınların onun nezaketine veya ilgisine karşı daha da ilgi çekmek için yaptıkları klasik davranışları sevgi aşk diye yorumladığıni düşünüyordum. Sonra bir gün cidden gördüm bunu. Bir kızın arkadaşlari , bu adam gelirken fısıldasip haber falan veriyorlardı.
  Sürekli kadınlarin bakışına , teklifine, ilgisine sevgisine maruz kalıyor.
  Bu nasıl oluyor. Cidden tekrar ediyorum aşırı kibar aşırı.

 12. Ben de bunun gerçek olduğuna hiç inanmıyorum hatta çıldırıyorum resmen, hiç bir kadın her dediğini hemen yapmaya hazır bir erkeği çekici bulmaz bu adam neden bu kadar inanıyor çekici olduğuna.
  Ek olarak böyle davransa bile kadınlardan uzak duruyor, işine bakıyor, sağlam bir ilişkisi var cok güzel ve çok farklı auraya sahip bir sevgilisi var.
  İşinde başarılı. Ama ezik gibi hareketlerinden gına geliyor.

 13. – sa beyler, siktim ortalığı. Bu yazıdaki hatalı bir kısıma cevap vereceğim diye başladım bilmem kimin ebesine kadar uzadı konu. Okuyanlar para-statü-görünüş’ün KADINLARDA CİNSEL ÇEKİM UYANDIRMA İLE KESİNLİKLE BİR ÂLAKASI OLMADIĞINI FARK EDECEKLER

  BÖLÜM 1

  “sonsuzluk ve bir gun”, şöyle demişsin:

  – “eğer yürümek istediğin hatunun senle birlikte olma ihtimali düşükse o hatunla hiç vakit kaybetme. Bu ihtimali nereden anlayacaksın? Çok basit, bir hatundan görünüş, para ve statü bakımından aşağıdaysan o hatun seni çekici bulmayacak ve seninle birlikte olmak istemeyecektir. Bunu, hatunun sana olan tavrından, hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsin.”

  BU KISIM YANLIŞ. Madde madde ele alayım:

  1-) “eğer yürümek istediğin hatunun senle birlikte olma ihtimali düşükse o hatunla hiç vakit kaybetme. Bu ihtimali nereden anlayacaksın?”

  Bir hatunun senle yatma ihtimalinin düşük olması SENİ İLGİLENDİRMEMELİ, BUNU HESAPLAMAYA ÇALIŞMAMALISIN.

  – “Tomassi’nin 8 Numaralı Demirden Kanunu

  Bir kadının seninle niye yatmayacağını anlamasını HER ZAMAN kadına bırak, asla bunu onun için yapma.”

  Seninle neden yatmaması gerektiğini ANLAMAYA ÇALIŞIRSAN, kızla aynı tarafta kendine karşı savaşırsın. Çünkü o kız da neden senle yatıp/yatmaması gerektiğini aklında hesap ediyor ona yürüdüğün an da. Bunu senin yapmana gerek yok. Ayrıca yaparsan özgüvensiz davranmana yol açabilir, veya yatma ihtimalin olduğu hâlde KENDİ KENDİNE “bu benle yatmaz” diyerek kızı KENDİNE LAYIK görmeyebilirsin.. YANLIŞ.

  Ayrıca bu düşünce oyunun en önemli kavramı olan İÇSEL OYUNA zarar verir.

  Senin düşünce yapın, çerçeven; “BEN YETERLİYİM” çerçevesi olmak zorunda.

  Nedir “ben yeterliyim çerçevesi?”

  Post: Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak – İÇSEL OYUN

  – Madde 13: “Ben Yeterliyim” Çerçevesi = 9 ve 10’luk hatunlara götüren altın anahtar.

  İçsel oyunuzun temeli “ben yeterliyim” düşüncesi olmalıdır. Diğer bir deyişle, sırf erkek olduğunuzdan ötürü kadınlar için değerlisiniz. Her şey bu temel düşünce üzerine kuruludur. Bir kadının ilgisini çekmek için hiçbir şey “yapmak” zorunda değilsiniz. Zaten siz ondan daha rahat davrandığınız için kadın size ilgi duyar. Hiçbir şeyi değiştirmenize gerek yok. Şu andaki “oyununuzu” geliştirmenize gerek yok. Daha yakışıklı olmanıza gerek yok. Bunları onlar isterse ve size yardım ederlerse zaten YAPABİLİRSİNİZ. Ama yapmak zorunda değilsiniz. Zaten erkek olduğunuz için “yeterince iyi” bir adamsınız. Çünkü testosteronunuz ve bir sikiniz var. Kadınlar da buna değer veriyor.”

  Düşünce yapısı bu olmak ZORUNDA. SEN SADECE ERKEK OLDUĞUN İÇİN DÜNYADAKİ BÜTÜN KADINLAR İLE YATABİLİRSİN. Çünkü seks için gereken şeyler: testosteron-sik ve östrojen vajina. Nike ayakkabı-Lacoste T-shirt falan değil. Ve Bunlar birbirini mıknatıs gibi çekiyor ve bunlar seks yapmak için yeterli, ikinizde de var. O hâlde istediğin bütün kadınlara yürüyebilirsin.

  İşte böyle düşünerek kıza yaklaşmak gerekiyor. Yatmak istediğin bir hatuna yaklaşırken onun dış görünüşüne bakıp güzelliğini düşünürsen, ayakkabı markasına bakıp statüsünü-parasını düşünürsen ve BUNLARI KENDİNİNKİLER ile kıyaslayıp ona göre o hatunla yatıp-yatmama ihtimalini düşünüp-hesaplamaya çalışırsan içsel oyunun “şu açılardan yetersizim, o yüzden bu hatun beni çekici bulmaz. Zaman kaybetmeyeyim en iyisi ben, gidip benden daha fakir,daha çirkin kızlara yürüyeyim” gibi sağlıksız bir hâl alır. Bu sağlıksız hâl SENİN özgüvensiz-korkak-kaybetmeye meyilli bir şekilde kıza yaklaşmana ve neredeyse kıza seni reddettiği için HAK VERMENE, ezik psikolojisi yaşamana sebep olur.

  Senin düşünce yapın= BEN O KADINI Arzuluyorum, o kadınla birlikte olmak için gereken şeylere ise (testosteron+sik) SAHİBİM. Erkek olmamdan ötürü yeterliyim. Benden erkek olduğum için etkileniyor.

  Düşünce yapısı bu olmayan erkek ÖZGÜVENLİ falan DAVRANAMAZ. Sürekli bir dış faktöre “yeterli” olmanı bağlarsan, asla TAM YETERLİ hissedemezsin. İÇSEL OYUN HER ŞEYDİR. “Savaş başlamadan önce içeride kaybedilip kazanılır.”

  Abi şu Savaş Lordu Gibi hatun kaldırmak yazısını yazan herifin daha ÇOK yazısını çevirin lütfen. İbnenin dediği her harf altın kural diye yazılır buraya. O yazıyı okumayan ben “kız tavlamayı biliyorum” demesin bana amına koyim.

  Her neyse, yüksek ihtimalle Mahmut Abi’nin falan bu dediğine karşı bir şey yazacağını tahmin etmiştim ki, “de bruyne” güzel bir yorum atmış, Mahmut Abi’de katılmış, ve sonra sonsuza kadar mutlu… Pardon. De bruyne demiş ki:

  – “yanlış. sen oyununu oynarsın,o seninle yatacak mı yatmayacak mı karar verir. söylediğine kalsa 9’luk hatunlar 9’luk berkecanlarla takılırlardı. daha aşağısına bakmazlardı. bunun dışında iyi bir yazı,teşekkürler.”

  Kesinlikle, SEN HER ZAMAN OYUNUNA ODAKLANMALISIN. “Beni neden kabül etmez bir düşüneyim?” şeklinde ki boş sorulara değil. Bunları “zaman kaybetmemek” için düşünmene gerek yok. Kız fiziksel anlamda sana karşılık vermiyorsa, kendi çerçevesini dayatmaya çalışıyorsa zaten etkilenmemiştir. Olup olmadığını karşıdan “aldığımız ÇIKARA” bakarak yorumlamalıyız. Muhabbet sizi sarıyor, eğleniyorsanız bu bir ÇIKAR. Meriç konuşunca genelde kız tarafı eğlenir. Fiziksel temas varsa on numara çıkar..

  Neyse ikinci maddeyle devam edelim.

  2- “bir hatundan görünüş, para ve statü bakımından aşağıdaysan o hatun seni çekici bulmayacak ve seninle birlikte olmak istemeyecektir. Bunu, hatunun sana olan tavrından, hareketlerinden rahatlıkla anlayabilirsin.” (????)

  Hocam kusura bakma ama burada AĞIR SAÇMALAMIŞSIN. Kadını etkileyen asıl şeyin para-statü-tip’den çok maskulin beden dili, duygusal güç, çerçevenizin sağlam olması, testlerini geçebilmemiz olduğunu BU KADAR VURGULAYARAK anlatan bu site de sen tutup “para-statü-görünüş” bakımından senden aşağıdaysa; “seni çekici bulmayacak” demişsin.

  Tivıtırına da göz attım, MGTOW reetwetleri falan yapmışsın. Muhtemelen o yöne biraz kaymış bi erkeksin.

  Çünkü özellikle şu MGTOW kanserleri kadınlarla olan ilişkiyi sadece MADDESEL ÇIKARLARA dayandırıyor, ÇEKİMİN ASIL NEYİ OLUŞTURDUĞUNU BİLMEDİĞİ İÇİN; Bunu paraya-statüye bağlıyor ve kadınları duygusuz,seksten keyif almayan,seks yapmak istemeyen; AMCIĞINI SADECE iyi imkânlara erişim amaçlı kullanan ŞEYTAN ORDUSU GİBİ YORUMLUYOR.

  Senin yazdığın üzere sana göre ÇEKİCİLİĞİN KARŞITI ŞUNLAR:

  1) para
  2) statü
  3) görünüş

  Kadından bu konularda altta isek bize arzu duymayacağını, bize çekim hissetmeyeceğini söylemişsin. Altta vereceğim yazıları acilen gözden geçirmen gerekiyor. Yazar olup sitede makale yayınlıyorsun fakat yayınladığın makale, sitede diğer yayınlanan eski makaleler ile ÇELİŞİYOR. Hangi makaleler mi?

  1- Arzunun Dinamiği
  2- Kızların Zengin Erkek Tercihi

  Şuan aklıma bu ikisi geldi, özellikle ikinci makale olan “kızların zengin erkek tercihi” MAHMUT ABİ TEK KELİMEYLE KUSURSUZ yazmış diyebilirim. Yalan-yalakalık yok. Harbiden ÇOK SAĞLAM yazmış. Para konusunun kadınlarla ilişkileri nasıl etkilediğini ordan gayet iyi öğrenebilir herkes. Seninde göz atman gerekiyor.

  (BÖLÜM 2 ALTTA, CİNSEL ÇEKİM VE KAYNAKLARI İŞLENİYOR)

  1. (BÖLÜM 2)

   CİNSEL ÇEKİM 101:

   1-) “Arzu=Para” YANILGISI : Kadının amcığını ISLANDIRAN ŞEY PARA DEĞİLDİR. Para dediğimiz şey, kağıt parçasıdır. Doğadaki bikaç maddenin birleşmesi ile oluşmuş bir kağıt parçası. Camdan farkı yok, kurşun kalemden farkı yok, defterden farkı yok. Bir kızın önüne 10 milyon dolar koyman ile, 10 milyon tane defter koyman arasında, CİNSEL ARZUYU arttırma bakımından hiçbir fark yok. İkisi de kadının tüylerini diken diken etmez, östrojen hormonu artmaz, vajinası ilişkiye hazırlanmak için SIVI SALGILAMAZ. Şöyle düşünelim; Eski çağlarda daha para nedir bilmeyen bir kadının önüne 10 milyon dolar koysanız. Kadın “bu ne la?” diye bakar. Tahrik olur mu, cinsel olarak yükselişe geçer mi? Saçmalamayalım. Bu örneği sadece insanın üreme dürtüsünün maddesel şeyler ile TETİKLENMEDİĞİNİ açıklamak amaçlı veriyorum. Bu para-altın-gümüş bilmem ne sikim, farketmez. SOMUT FAKTÖRLER CİNSEL ÇEKİM UYANDIRMIYOR. Bizler nasıl 10 MİLYON DOLARA Baktığımızda SİKİMİZ KALKMIYORSA, CİNSEL AÇIDAN UYARILMIYORSAK.. KADINLAR DA TAMAMEN AYNI. Cinsel açıdan farklı şeyler bizi tahrik ediyor.

   Peki kızlar neden zengin erkekleri istiyor? BU İSTEMENİN, Bu arzunun ALTINDA CİNSEL ÇEKİM YATMIYOR. Cinsel çekim ile çekicilik faktörünü şöyle bi ayırmak lazım

   Kıza çekici gelen şey: “PARANI YEME” FİKRİ.

   Cinsel çekim ortada olsaydı, ona çekici gelen şey: ONU DÖLLEMEN fikri olacaktı.

   2) “Arzu=Statü” YANILGISI: Statü gelir gider. Bugün müdür olur,yarın kovulursun.

   Sen müdür olunca sana YÜRÜME DAVETİYESİ atan kıza ÇEKİCİ gelen şey “onunla yatman” DEĞİL. Müdürle çıkmış olarak prim kasar, çevresine hava atar, imkanlarından faydalanma umuduna falan kapılır.. Bu düşüncelerin hepsi ÇEKİCİ gelir ona. Ancak CİNSEL ÇEKİM devrede değil.

   Cinsel çekimi neyin oluşturduğuna geleceğim…

   3) “Arzu=Görüntü” YANILGISI: Diğer 2 saçmalığa göre bu maddenin yine biraz daha haklılık payı olabilir. GÖRÜNTÜ İLE CİNSEL ÇEKİM Biraz da olsa uyanabilir. Uzun boy,geniş omuzlar vesaire.. Bunlar evrimin mirası olarak kadınların hoşuna gider. ANCAK Bütün kalıbımı basarak söylüyorum, kadınlar için arzu açısından “iyi görüntü” olayın sadece %10-20’si. Asla fazlası değil.

   Bakın eğer erkeğin CİNSEL ÇEKİMİNİ konuşuyor olsaydık, KESİNLİKLE “Arzu=GÖRÜNTÜ” diyebilirdik. Erkeğin seks arzusu kesinlikle GÖRÜNTÜYLE UYANIYOR. Görüntüsünü beğendiğimiz biri bizim açımızdan SEKS İÇİN YETERLİ. Erkeklerde “arzu=görüntü” DENKLEMİ SONUNA KADAR DOĞRU.

   Ancak kadınlar da bu kadar önemli değil. Ne kadar önemli değil? CÜCE Değilseniz(Tyrion Lannister meclis dışı) , omurganız dik ise, dışarıdan bakınca ENGELLİ gibi gözükmüyorsanız.. İşte kadınlar için dış görünüşün önemi BU KADAR. Ciddiyim bundan fazlası değil. Bu konuyu açmaya bile gerek yok ya daha fazla, görüntüyü kadınların ne kadar önemsediğini merak eden YALVARIYORUM 2 gün çarşıda dolaşıp ÇİFTLERE BAKSIN. Yeterli olur.

   Görüntü ile dikkat çekmek, KADINLARIN MİSYONUDUR. Johnny DeLusion’un mükemmel bir twiti vardı:

   – “Erkeğin görüntü kriterini geçersen SEKS garantidir, karakter kriterini geçersen İLİŞKİ garantidir.”

   Bakın erkekte arzu sıralaması GÖRÜNTÜ->KARAKTER şeklinde ilerliyor. Görüntüsünü beğenmediğimiz kızların genellikle KARAKTERİNİ DE merak etmiyoruz. Hiç birbirimizi kandırmaya gerek yok burada.

   Bunu kızlar gayet iyi bildiği için KOZMETİK sektörü uçuşlarda, bunu iyi bildikleri için Gratis paranın amına koydu. Bunu gayet iyi bildikleri için MAKYAJ KANALLARI milyon izleniyor. Bunu gayet iyi bildikleri için kuaförde saatleri geçiyor, gayet iyi bildikleri için uzun alışveriş yapıyorlar, gayet iyi bildikleri için uzun süre hazırlanıyorlar, gayet iyi bildikleri için çantasında makyaj malzemeleri-ayna falan taşıyorlar. WC gidip makyajını tazeliyorlar, dekolte veriyorlar.

   HER ŞEY… Her şey ama her şey erkeğin dikkatini çekip kendisini “merak etmesi” için. Güzel bir söz daha:

   – “Erkeklerin dış görünüşe bakarak reddetiği kız sayısı, kızların dış görünüşe bakarak reddettiği erkek sayısından KATLARCA KEZ FAZLADIR.” Sanırım Gökhan X’indi.

   Karşımıza geçen 2 kızdan biri 90 kilo, diğeri 60 kilo ise ve hangisiyle sex yaparsın diye sorsalar TAMAMEN DIŞ GÖRÜNÜŞTEN DOLAYI 60 Kilo olanı seçeriz.

   Ancak bir kadının karşısına 80 kilo ve 100 kilo bi erkek koyarsan ve hangisiyle SEKS yaparsın diye sorarsan. Sadece dış görünüşe bakarak doğru kararı veremez. Seks kadınlar için erkekler kadar basit bir mevzu değil. “Hadi yapalım” şeklinde karar vermiyorlar. SEKSİN BEDELİNİ KADINLAR DAHA AĞIR ÖDÜYOR ÇÜNKÜ. Doğum-Hamilelik-Çocuk.. Daha ne olsun?

   80 Kilo adam onu siker ve gider okey, ancak bu zahmetli süreçlerde tek başına kalacağını kadın biliyorsa, HİÇBİR GÜÇ ONA 80 KİLO ADAMLA seks yaptıramaz. Bakın “tek başına kalacağı” dedim, arkasında onun doğacak çocuğuna babalık edecek bir devlet vesaire değil, kadın-erkek doğasından bahsediyoruz.

   İşte bu sebepten dolayı kadınlarda alfa siker kadar BETA ÖDER de arıyor. SADAKAT ARIYOR. Onedio kadınları bir tane “istediğiniz erkekte 3 özellik seçin” tarzı bir video çekmişti. KADINLARIN TAMAMI SADAKAT özelliğini seçti. Ne sadakat? BAĞLILIK. Yani siktikten sonra fermuarı çekip gitmeme bağlılığı. Yardımcı olacak, imkânlarından fayda sağlayacak. ÇÜNKÜ KADININ ADAMA İHTİYACI VAR.

   Sadakat nedir? BİR KARAKTER Özelliğidir. DIŞ GÖRÜNÜŞE BAKARAK ANLAŞILAN BİR Özellik değildir. KADIN ERKEĞİN KARAKTERİNİ TEST EDEREK, ERKEĞİN “SADAKATLİ” OLUP OLMADIĞINI Öğrenmek zorundadır. EĞER ERKEKLERİN ALINLARINDA “SADAKATLİ/SADAKATSİZ” ŞEKLİNDE BİR DAMGA OLSAYDI Shit testlerin bir bölümü YOKTU.

   – Biz şimdi neyiz? YOKTU
   – Sevgili miyiz? YOKTU
   – Beni bırakacak mısın? YOKTU
   – Evlenmeden Olmaz (Sadakati yapay yolla sağlama) YOKTU. Evlilik sadakat garantileyicidir. Sonuçda aynı eve giriyorsun. Artık birbirinizin imkânlarından iyi-kötü günde faydalanacaksınız

   SADAKAT-BAĞLILIK testleri yoktu, İLİŞKİYE YAPTIĞINIZ YATIRIMI ölçmeyeceklerdi. Çünkü sadakatli olup olmadığınız alnınızda yazıyordu. Kızın test etmesine gerek kalmayacaktı.

   Sadakat sadece birinci karakter özelliği, kızların istediği-arzuladığı en büyük karakter özelliği DUYGUSAL GÜÇ’dür. DUYGUSAL GÜÇ = Soğukkanlılık, olaylar karşısında sakin kalma ve olayı yönetebilme, disiplin, CESARET, minumum duygusallık, sonuç odaklı olma… bla bla bla.

   Niye? Niye? Niye?.. Çünkü sadakat yeterli değil. Kadınlar fiziksel olarak güçsüzler ve GÜVENLİK İHTİYAÇLARI VAR. Şu amına kodumun dünyasında ERKEKLER OLMASA şuan kadınlar tekerleği yeni bulup toplumsal hayata yeni geçiyordu. TRP’nin dediği gibi; KADINLARIN ERKEKLERE, ERKEKLERİN KADINLARA OLAN İHTİYAÇLARINDAN ÇOK DAHA FAZLA İHTİYAÇLARI VARDIR.

   Seks yaptınız diyelim, hamile bıraktın kadını. Sadakatlisin de okey.. Yanındasın,bağlısın. Terk etmedin… Çıktı ordan geldi bir tane sırtlan amına koyim, girdi mağaranıza.. Ne yapacaksın?

   Kadın savaşamaz, kadın güçsüz, kadın hamile… Ee? GÖREV SANA DÜŞÜYOR. Panik YAPMAMALISIN (SOĞUKKANLILIK) Duygulara kapılmamalısın (korku-heyecan), duygulara galip gelebilecek güçte olman GEREKİYOR. Panik yaparsan, korkup kaçarsan SIÇARSIN. Kadınlar KAÇMAYACAK Bir erkek istiyor. Çünkü erkek kadından daha hızlı koşar. Sırtlan yine kadını yer.

   Temelinde ölüm korkusu var, ölmemek için ise kadınların erkeklere çok daha fazla ihtiyacı var doğada…

   Şuan böyle değil, evet ANCAK MİLYONLARCA YILDIR BÖYLEYDİ

   (BÖLÜM 3 ALTTA)

   1. (BÖLÜM 3)

    Şuan böyle değil evet; ANCAK MİLYONLARCA YILDIR BÖYLEYDİ.

    İşte bu sebepten dolayı, bu testler, kadınların erkeklerde aradığı karakter özellikleri vesaire ortaya çıktı. Bunların hepsi EVRİMSEL MİRAS, İÇGÜDÜ. Falan filan. Kadın bilinçli test etmez diyoruz, o da buradan geliyor.

    Sanırım artık “görüntü” kavramının KADINLAR İÇİN NEREDEYSE SON SIRADA önemli olduğunu anlamışsınızdır?

    Getirin ordan 2 metre birini… AMA KORKAK, AMA SAVAŞMAYI BİLMİYOR, AMA DUYGUSAL, AMA SADAKATSİZ?

    Kadın bu adamı sadece “iyi genleri” dolayısıyla elde etmek ister, çocuğunun da “uzun boylu” olması için vesaire… ANCAK DİĞER KARAKTER Özellikleri bu adamda yoksa, KADIN ÇOCUĞU Doğuramaz!

    İstediğin kadar “görüntü” olarak iyi bir adam ile çiftleş. O adam seni siktikten sonra bırakıp giderse, siktikten sonra hamile kaldığında bir tehlike çıktığında SENİ KORUMAZ ise ne olur? Sırtlan “iyi genlere sahip” OĞLUNU DA, SENİ DE HAM YAPAR YER YUTAR.

    Kadının yaşaması için, erkeğinin GÜÇLÜ+SADAKATLİ olmasına ihtiyacı vardır. Yoksa kadın doğada hayatta KALAMAZ.

    Görüntü sadece BONUSTUR. Güçlü+sadakatli bide fiziği iyi ise NE MUTLU KADINA…

    Ancak güçlü+sadakatli ise görüntüsü de ENGELLİ denebilecek kadar kötü değil ise KADIN İÇİN GÖRÜNTÜNÜN ÖNEMİ YOK.

    NOKTA.

    Evrimden,geçmişten yola çıkarak görüntü kavramının kadınlar için neden-nasıl önemsiz olduğunu açıklamaya çalıştım. Bu dediklerime katılmayıp “görüntü olarak kadından düşüksen, seni arzulamaz” DİYECEK OLAN VAR MI Hâlen? (GARDI ALDIM BEKLİYORUM!)

    Durun şu para-statü konusunda da bikaç örnek vereyim…

    GETİRİN LAN ORADAN 2 MİLYON DOLARLI zengin adam… Kadın eğer EŞ OLARAK görüyor ise bu adamın da KARAKTER özelliklerine bakar! Niye bakmasın?

    Bu zengin piçimiz KORKAK-DUYGUSAL bir çocuk ise yarın birgün “İFLAS” edebilir, eğer iflas ederse ve kadın hâmileyse, koca DEPRESYONA GİRECEK, intihara sürüklenecek, kadın hamile başına kalacak piyasada… HOBAA.. Bu ihtimal yok mu? TABİKİ DE VAR. Seks kadınlar için BEDELİ AĞIR OLAN BİR ŞEYDİR. Küçük ihtimalleri de HESABA KATARLAR.

    Bu zengin piçi sadakatsiz ise siker-hamile bırakır AYRILIR GİDER… Kadın yine kaldı mı hamile başına piyasa da? HOBAA…

    KADINLAR En az SEKS KADAR “İLİŞKİ” DE İSTERLER, “İLGİ” İSTERLER. Seks ve ilişkilerin temel ilkesi gönderisi anlatıyor bu olayı.

    Yüzüğü takıp kızı “evlenecez” diye kandırıp sikme muhabbeti de bu temel kuraldan kaynaklanıyor…

    Kadın da kesinlikle SEKS istiyor, buna emin olalım önce bi. Ancak BEDELİ AĞIR olan bir olay olduğu için, erkeğin sadakatli olması lazım ki; GÖNÜL RAHATLIĞIYLA AÇABİLSİN BACAKLARI. Seksten sonra tek kalmasın vahşi doğada tek başına..

    Erkekten “evlilik sözü” istiyor. Ana-babasıyla tanışmak falan istiyor. Erkeğimiz de “evlilik sözü” vermiş gibi yapıp takıyor yüzüğü, çakıyor kadına. “SADAKATLİYİM” Rolü kesiyor aslında. Kadın bunu yerse vay hâline… Kalıyor sonra ortada ve böyle hikayelere konu oluyor işte…

    Evet, günümüzde kadınlar vahşi doğada kalmıyor, evet prezervatif var. İşte bunlar zaten kadınların seks yapma oranını arttırdı, eskiden bundan çok daha azdı. ANCAK Henüz BUNA ADAPTE OLMUŞ DEĞİLLER. Hâlen daha seks yaparken o içgüdüleri devreye giriyor ve “sadakat+duygusal güç” denen 2 karakter özelliğini ARIYORLAR. Prezervatif,kürtaj,medeniyet… Bunlar hep YENİ ŞEYLER. Ortada milyonlarca yıllık GENLERLE aktarılan bir evrim var. Ve kadınlar kolay değişmeyecek, yavaş yavaş değişiyor ancak YAVAŞ YAVAŞ İŞTE…

    Özetle neymiş? Kadınlar para-statü-görünüş ARAMIYORLAR. Olay eğer CİNSEL PARTNER SEÇİMİ İSE KADINLAR İKİ ŞEY ARIYOR

    1-) %10-20 GÖRÜNÜŞ

    2-) +%80 DUYGUSAL GÜÇ+SADAKAT (KARAKTER Özellikleri)

    Peki oyun nedir, biz ne yapıyoruz?

    Bizler birinci maddeyi ağırlık kaldırarak olabildiğimiz en iyi seviyeye çekmeye çalışıyoruz.

    İkinci maddede ki karakter özelliklerine ise ÇAĞIMIZDAN DOLAYI SAHİP DEĞİLİZ! Süt çocuğu gibi yetiştirildik, ana kuzusuyuz, fazlasıyla DUYGUSALIZ, erkek olmak duygusal güç ise biz ERKEK FALAN DEĞİLİZ. Ağlak bebeleriz sadece.

    Biz AVLANMADIK, Biz zor süreçlerden geçmedik, biz SOĞUKKANLILIĞIMIZI geliştirecek olaylara maruz kalmadık..

    ÇAĞ BUNU ENGELLEDİ! Bizler televizyon izledik. Ruhsar izledik, arka sokaklar izledik,aşkı memnu izledik…

    DUYGUSAL GÜCÜMÜZÜ Geliştirecek olaylara maruz KALMADIK.

    Kalmadığımız için ne oldu? EKSİK OLDUK, ERKEK OLAMADIK, ERKEK OLAMADIĞIMIZ İÇİN SEKSSİZ KALDIK. Sonra tuttuk bunun faturasını zengin-yakışıklı falan OLMAMAYA KESTİK… AHAHAHAH…

    Alakası bile yoktu. Sekssiz olmamızın asıl sebebi ERKEKLİĞİMİZİN İĞDİŞ EDİLMESİ, KONFOR ALANINDA YAŞAMAMIZ! BAKIN KONFOR ALANI Kadını ÇÜRÜTMEZ, Geçmişte de kadınlar KONFORDA YAŞAMAYA ALIŞKINDI (EVDE). ANCAK ERKEK KONFOR ALANINDA KALDIKÇA ÇÜRÜMEYE MÂHKUMDUR. Erkek gezer,dolaşır,hakim olur,bölgesini gözetler,hükmeder,fetheder… HANGİSİNİ YAPTIK? HİÇBİRİNİ

    Konfor alanı bizi duygusal güç açısından zayıf kıldı.

    Duygusal güçsüz olunca ne oldu? Bir kadın karşısında eğilip bükülen, onun ÇERÇEVESİ ALTINA GİREN, kadının en ufak bi sözünde ağlayan-kırılan-depresyona giren ERKEK MODELİ ÇIKTI ORTAYA. YENİ ERKEK MODELİNE MERHABA DİYİN BEYLER…

    Evrimsel psikolojiden yola çıkan adamlar ise The Red Pill akımını buldu… Üstte yazdığım gerçeklerin, ERKEK OLMANIN Ne demek olduğununun FARKINA VARDILAR. ERKEK OLMANIN Duygusal olarak GÜÇLÜ-TECRÜBELİ OLMAKTAN GEÇTİĞİNİ FARK ETTİLER.

    KADINLARIN DUYGUSAL GÜÇ’DEN ETKİLENDİĞİNİ, ISLANDIĞINI FARK ETTİLER.

    Oyun kavramı ise bu farkındalıktan sonra doğmuştur. İşte o kadar…

    Oyun; “eğer erkek olsaydık nasıl davranırdık?” SORUSUNUN CEVABIDIR. Size YAPAY YOL ile duygusal olarak güçlü-cesaretli falan davranma şeklini öğretir. ERKEK OLSAYDIK,OLABİLSEYDİK, Çağ müsaade etseydi gerek kalmayacaktı oyuna… Ancak HER ŞEY BİR İHTİYAÇTAN DOĞUYOR İŞTE…

    Kadınların testlerine DUYGUSAL TEPKİ vermemenizi söyler oyun. Bu madde duygusal güç ile kesişiyor gördüğünüz gibi. Yapay yoldan MASKÜLEN GÖRÜNMEYE ÇALIŞIYORUZ KISACA.

    Nasıl ki kadınlar YAPAY YOLDAN (MAKYAJ) Görüntü MANİPÜLASYONU uygulayarak bizim daha fazla “arzumuzu” kazanmak istiyor, çünkü erkekteki arzu denklemi “arzu=dış görünüş” ve ilişki denklemi “dış görünüş->karakter” di…

    İlişkiyi hak etmek için arzu uyandırmak zorundalar, EĞER GENETİK OLARAK Şanssızlar ise, yani ÇİRKİNLER İSE NAPSINLAR; ÖLSÜNLER Mİ? Yooo, ölmesinler… Teknoloji geliştiği için ÇİRKİN KADINLARIN ÖLMESİNE GEREK YOK… MAKYAJ VAR,SİLİKON VAR,HAYLAYĞTIR MI NE SİKİM VAR.. :d

    Biz “erkek gibi görünmeye çalışan” ERKEKLER İSE, “KARAKTER MANİPÜLASYONU” uygulamaya çalışıyoruz… Testlerini BİLİNÇLİ geçerek duygusal olarak kendimizi GÜÇLÜ-etkilenmeyen göstermeye çalışıyoruz. Çünkü bugün kadından korkan, kadın karşısında heyecanlanan; YARIN SIRTLAN-CANAVAR Karşısında ne yapacak? ÖYLE ERKEK Mİ OLUR AMK? Kadın naapsın bu erkeği… Kadınlar evrimsel düşünüyor…

    Karakterimizi “OYUN” kavramı ile MASKÜLENLEŞTİRMEYE çalışıyoruz. Falan filan. Zamanla içselleşir ve öyle olur mu? BU ÇABALAMAYA BAĞLI. Düşünceleri BESLEMEK ŞART.

    Eğer beyninde “kadınlardan duygusal olarak etkilenmemeliyim” DİYE BİR TEORİK BİLGİ VARSA, BU BİR SİKE YARAMAZ. Bu düşüncenin beslenmesi için, KADINLARLA BOL BOL İLETİŞİME GİRİP Testlerine kendini maruz bırakıp BU KONUDA KENDİNİ GELİŞTİRİRSEN DÜŞÜNCE İÇSELLEŞİR. “Bolluk zihniyetindeyim” demekle bolluk zihniyetinde olunmaz! İlgi verdiğin-ilişki vaadi sunduğun ama “seks” alamadığın bir kadın var ve onun peşinden hâlen koşuyorsan istediğin kadar “bolluk” falan diye düşün. Düpedüz yokluksun. Bolluk zihniyetini beslemen için o kadını SİLMEN GEREKİYOR. 3 TABAK ÇEVİRMEN GEREKİYOR. Bolluk olduğunu beynine KANITLAMAN GEREKİYOR. DÜŞÜNCE SADECE TEORİK OLARAK KALIRSA BEYNİN DEĞİŞMEZ. Davranışlar İLE-UYGULAMALAR İLE BESLEMELİSİN BEYNİNİ. MASKÜLEN KİMLİK ANCAK BESLENİRSE ORTAYA ÇIKAR. İçindeki CANAVARIN BESLENMEYE İHTİYACI VAR. ACI ÇEKMEYE İHTİYACI VAR. İÇİNDEKİ MASKÜLEN CANAVAR ACI Çekecek, ONU çıkmak zorunda bırakacaksın, duygusal olarak kendini zor durumlara maruz bırakacaksın; CANAVAR ETKİLENMEMEYİ ÖĞRENECEK VE PİYASAYA ÇIKACAK. Kısaca DUYGUSAL GÜÇ ÇALIŞILARAK, KADINLARA YÜRÜYEREK ve HER KONUDA RİSK ALINARAK GELİŞTİRİLİR…

    (BÖLÜM 4 ALTTA)

    1. Güç kavramı fiziksel özellikten tamamen ayrıymış gibi konuşuyorsun. Güç(fiziksel güçten bahsetmiyorum) fazlaca fiziksel özelliklerden beslenen bir olgu doğada. Fiziksel özellik pek çok şeyin göstergesi. Fiziksel özellikler toplumda aşağılanmama, toplum dışına itilmeme, saygı görme için hep çok önemliydi bir çok memeli arasında. İnsan türü ne ara bu kadar gelişti de fiziksel özellikler kadın tarafından bu kadar arka plana itildi? Ayrıca binlerce yıl öncesine kadar daha insan toplulukları komün halde yaşıyordu, çocuk bakımı tek bir erkeğe ait değil tüm erkekler tarafından üstlenilirdi. Dolayısıyla fiziksel özellikler yani genler çok önemliydi. Bi de örnek verirken hep en uçları veriyorsunuz amk “adam iki metre ve çok yakışıklı ama sünepenin korkağın teki ne olacak şimdi?” ulan böyle adamlar bi elin parmağını geçmez ki. Ben hiç görmüyorum açıkçası etrafımda çok yakışıklı ve iyi fizikli ama sünepenin eziğin teki olan. Adam biliyor çünkü potansiyelini doğal olarak ve ona göre de oyununu geliştiriyor. Şu uç örnekleri tek bir adam üzerinde toplama hastalığından vazgeçmeniz lazım. Çok yakışıklı ve zengin olup sünepe ve ezik olan adam sayısı ne kadar azsa çirkin ve fakir olup çok erkeksi maskülen arzulanır adam sayısı da bir o kadar az.

     1. İnsan toplumunda en büyük güç fiziksel değil duygusal güçtür ve bunun bir uzantısı olan ilişkiler ağıdır. İnanmıyorsan, dünyanın en güçlü ülkesinin tepesindeki adama bak. Orada bir gym faresi değil 71 yaşında bir dede oturuyor. Hadi o zengin çocuğu. Türkiye’nin tepesindeki en güçlü erkek Türkiye’nin fiziksel güç skalasında ortanın altında 64 yaşında bir erkek. Kendisini seversiniz, sevmezsiniz o ayrı ama oraya fiziksel güçle değil duygusal güç ve sıfırdan kurduğu bağlantı ağları ile gelmiş biri (oy da o bağlantının parçası, bağlantı derken çoğu insanın aklına karanlık ilişkilerden başka bir şey gelmiyor).

 14. (bölüm 4)

  Kız TAVLAMA SANATI…

  Gelin amk, siktim ortalığı bari bunu da yazayım. Nedir abi bu kız tavlama sanatı. Kız nasıl tavlanır. Binlerce başlık,binlerce kitap. Kız NASIL TAVLANIR ABE…

  SAVAŞ LORDU GİBİ HATUN KALDIRMAK Yazısı BU SANATI ANLATAN EN Güzel Yazıdır. Kadınları tavlamanın, daha doğrusu KADINLARIN İÇİNDEKİ HAM Arzunun; şehvet duygusunun-maskülen karakter ile TAKAS EDİLMESİ Olduğunu yazıyor.

  Konuyu biraz geniş ele almamız GEREKİYOR MANTIĞI KAPMAK İÇİN.

  Hayatta ki bütün birliktelikler bir ÇIKAR ilişkisi üzerine kurulur. EĞER bir İNSAN (kadın veya erkek) sizin yanınızdaysa. Sizden MUTLAKA BİRER ÇIKARI vardır.

  Burda anlaşılması gereken ince nokta şu: BU ÇIKAR HER ZAMAN “SOMUT-MADDESEL” değildir. Bizler insanız ve duygularımız var; korku,şehvet,mutluluk,hüzün,heyecan… vesaire. Ve yine insan olduğumuz için, GÜZEL DUYGULAR yaşama gibi bir hedefimiz var. Güzel olan duyguları HİSSETMEK-YAŞAMAK gibi bir hedefimiz var.

  Duygu yaşamadığımız anları HATIRLAMIYORUZ bile. Çünkü beyin, duygular aracılığı ile kayıt eder. Örneğin; Bugüne kadar ki seks anılarınızı ve yolda yürürkenki anılarınızı anlatın desem… Seks anılarını baştan sonra hatırlayıp anlatabilirsiniz fakat, yolda
  yürüme anılarınızdan sadece yürürkenki BAŞINIZA GELEN İLGİNÇ olayları hatırlayıp anlatırsınız. Hâlbuki herhangi bir yolda belki BİNLERCE defa yürümüşsünüzdür fakat seksi en fazla YÜZLERCE kez yapmışsınızdır. Az yapmanıza rağmen seks yaptığınız anları, yolda yürüdüğünüz anlardan ÇOK DAHA İYİ hatırlarsınız.

  Burda mesele tamamiyle beynin herhangi bir DUYGU yaşadığınız anları kaydetme meselesi. Seks yaptığınız anlarda heyecan-mutluluk-şehvet-libido gibi duygular hisediyoruz. Ve beynimiz KAYDEDİYOR. Yürürken ise sadece birinin havaya ateş açtığı anları kaydediyoruz, neden? O an heyecan duyduk-korku yaşadık.

  – HAYAT, Hatırladığınız ANILARINIZDAN İBARETTİR. 30 Yaşındaysanız ama hatırladığınız DUYGU DOLU ANILAR, 24 Yaşındaki gencin hatırladığı duygu dolu anılardan daha az ise, 24 yaşındaki genç, 30 yaşındaki sizden DAHA ÇOK YAŞAMIŞTIR. Yaşamak… Geniş bir kavram. “Yaşıyosun bu hayatı” sözünün temelinin dayandığı yer burası. Bu sözü gezen tozan-çakışanlara söylüyoruz, duygularla dolu bi hayat yaşıyorlar çünkü. Halbuki bizde yaşıyoruz ama? İKİSİ ARASINDA FARK VAR. Yaşamak, sadece BİYOLOJİK TEMEL İHTİYAÇLARINI YERİNE GETİRİP HAYATA DEVAM ETMEK DEĞİLDİR. Bir hayvan için bu böyledir ancak, insan için yaşamak; BİLİNÇLİ Bir varlık olmamızdan ötürü DUYGU YAŞAMAKTIR. Kötü duygularla hayatına devam eden birine de “sürünüyor” deriz mesela. İyi duygularla devam edene “yaşıyosun” Fark bu.

  Ve biz insanlar YAŞAMAK isteriz. İster nefis deyin ister başka bir şey. İstiyoruz, DUYGUSAL OLARAK Güzel duygular tadmak istiyoruz. Yoksa YAŞADIĞIMIZI Hissetmiyoruz,HATIRLAMIYORUZ Çünkü. Hayatımızı mümkün olduğunca güzel duygularla doldurmak istiyoruz.

  Bize bu güzel duyguları yaşamamızı SAĞLAYAN İNSANLARA-MADDELERE İSE BAĞIMLI oluyoruz. Örneğin; FUTBOL TAKIMLARI. İnsanlara heyecan duygusunu yaşatıyor. İnsanlara herhangi bir maddesel katkısı var mı? FUTBOL TAKIMI Kazandığı paradan taraftarlarına veriyor mu? VERMİYOR… Sadece Heyecan duygusunu bolca yaşamalarına katkı sağlıyor insanların.. .İnsanlar ile futbol takımları arasında DUYGUSAL BAĞ, DUYGUSAL ÇIKAR ilişkisi vardır. İnsanlar futbol tkaımlarından MADDESEL olarak hiçbir şey kazanmadığı hâlde Bazen futbol takımı için CANINI BİLE VEREBİLİRLER. İŞTE BU, DUYGUSAL ÇIKAR İLİŞKİSİNİN NE DERECE GÜÇLÜ OLDUĞUNUN GÖSTERGESİDİR.

  Eeee? DEMEK Kİ İNSAN İLİŞKİLERİ Sadece MGTOW’Cuların yorumladığı üzere MADDESEL FAKTÖRLER üzerine kurulu DEĞİLMİŞ…

  İki türlü ilişki var=

  1) MADDESEL ÇIKAR
  2) DUYGUSAL ÇIKAR

  Bir dershanenin öğrenciden tembel bir öğrenciden MADDESEL ÇIKARI VARDIR mesela. Dershaneye para kazandırır. Ne zamanki dershaneye DUYGUSAL ÇIKAR sağlayabildi, işte o zaman maddesel çıkar azalır. Ne zamanki türkiye de sıralamaya girdi, DERSHANEYE “Gurur” duygusunu SAĞLAMIŞ OLUYOR, veya ÇOK BAŞARILI Bİ ÖĞRENCİ, Dershanenin ondan “duygusal çıkarı” oluyor, “REKLAM ÇIKARI” oluyor. Ve o öğrenciden PARA BİLE ALMIYOR, TERSİNE BURS VERİYORLAR.

  Neyse örnek saçma olmuş olabilir biraz siklemeyin, kadın-erkek ilişkisine döneceğim çünkü bu konu çok geniş bir konu.

  Biz ERKEKLER KADINLAR İLE HANGİ TÜR İLİŞKİ Kurmalıyız? TABİKİ DE “DUYGUSAL ÇIKAR” İlişkisi.

  Her şeyden önce o kız insan, DOLAYISIYLA: Eğlenmek istiyor, LİBİDOSU VAR(ŞEHVET. SEVİŞMEK İSTİYOR), MUTLU OLMAK İSTİYOR, Güzel HEYECAN DOLU ANILAR YAŞAMAK İSTİYOR. ÇÜNKÜ Her geçen gün ölüme yaklaşıyor-yaşlanıyor ve HAYATA SADECE BİR DEFA GELİYOR! Yaşamak istiyor!

  İşte biz, bu duygusal ÇIKARLARI “SAĞLAYAN” TARAF olacağız. Kız, bize bu DUYGULARI ONA YAŞATTIĞIMIZ İÇİN BAĞLANACAK!

  Bizden herhangi bir MADDESEL ÇIKARI OLMAYACAK. ATM OLMAYACAĞIZ YANİ.

  Ona para-görünüş değil,duygusal çıkarlar sunuyoruz.

  Peki nasıl? Nasıl kızın ŞEHVET DUYGUSUNU Harekete geçiririz? Nasıl Onun ŞEHVET DUYGUSUNU,Bizim üstümüzden yaşamasını sağlarız?

  Kadını TAM OLARAK ETKİLEYEN, ISLATAN ŞEY NE??????????

  Adım adım bir kızla TANIŞMA SÜRECİ?????

  Kendimi pua gibi hissettim amk.

  Ellerim kırıldı. Bu konuya MÜSAİT OLDUĞUMDA devam edeceğim.

  – “ÇERÇEVE SAVAŞLARI” ile DEVAM EDECEĞİM MÜSAİT Olduğumda bu yorumun yanıtından yazmaya, gaza geldim.. Bir kız NASIL ETKİLENİR, ETKİLENMEYE Ne zaman başlar… Bunlara değineceğim. Ne zaman duygusal çıkarını senin üstünden yaşamaya başlar? Buna değineceğim, BU YORUMUN ALTINDAN DEVAM EDECEK SADGKASDG

  Bye amk.

  1. Neym ne salaksın amk ya yok duygusal güç, yok kaplan geldiğin de kaçarsan kadın ne yapacakmış, böyle düşündüğü için beta sevmiyormuş. Bmw etkilemezmiş salak salak konuşmuşsun.
   Hahahahaha şaka şaka kardeşim o bıçağı yere bırak. Küçük bir eşşek şakasıydı bu. Kardo zaten site de sürekli bahsedilen bilgiler ama sen derli toplu çok güzel değinmişsin. Site de paylaşılmalı bu yazın. Mahmut Ağa Neym’in bu konuyu da paylaş.

 15. “Siz motivasyonu sıktır edin disipline odaklanın.” demişlerdi.
  Amma uzun yazmışsın dostum çok heyecanlısın anlıyorum, ama saçma sapan şeyler vaad edip milleti oyalayan. İmcici kalpazanlarından farkın yok.
  Sabır, istek ve disiplin fazlasıyla yeterli …

 16. Demiş ki: ”Öncelikle, eğer yürümek istediğin hatunun senle birlikte olma ihtimali düşükse o hatunla hiç vakit kaybetme. Bu ihtimali nereden anlayaksın? Çok basit, bir hatundan görünüş, para ve statü bakımından aşağıdaysan o hatun seni çekici bulmayacak ve seninle birlikte olmak istemeyecektir.”
  BU ÇOK KÖTÜ BİR YORUM. Erkekadam ve maskülanite düşüncesine aykırı.
  İlkokul mezunu bir seyyar satıcı bile öyle, 28 yaşında güzel bir doktor hatuna yürüyebilmeli. O dallamadaki özgüven ve cesaretten etkilenen doktor kızımız; vermese bile bu cesaret karşısında amcığı sulanmalı.

  1. Aslında bu yazı ile ilgili senle aynı fikirdeyim ama verdiğin örneğe katılmıyorum. Senin bahsettiğin örnekte iki aşırı uç var : bir erkek hiyerarşinin çok altında ve uçurum da çok yüksek. Erkek kendi statüsünü tepeye çekmeden öyle bir kadını biraz zor sulandırır. Fantazi bunlar. Dediğin mekanizma çalışsa idi üniversiteli kızlar sanayii mahallesindeki çocuklarla çıkardı. Zira ortalama bir mavi yakalı erkek ortalama bir beyaz yakalıya göre çok daha maskülendir.

   1. Haklısın ama en azından “bu kız bana bakmaz” zihniyetinden kurtulur bu şekilde erkek. Hiyerarşi çok uç olsa bile cesaretinden ve maskülen değerlerinden taviz vermemeli, avını umarsızca da olsa kovalamalı diye düşünüyorum.

   2. Şunu da ekleyeyim: mavi yakalı daha maskülen, evet… Fakat eğitiminden ve mavi hap öğretilerinin etkisinden ötürü kaybeder. Üslup, vücut dili, diksiyon, oyun kavrayışı… Bunlar eksik. Alfalıkları daha çok evlendikten sonra karısına karşı ortaya çıkıyor.

  2. Dostum, düşüncene katılmak mümkün değil.

   Senin ifade ettiğin, olsa olsa cahil cesaretidir. İşte bu cahil cesaretine sahip insanlar herkes bana hasta, herkes beni istiyor, demek ki herkese sarkmalıyım diye düşünür. Red edilince de gurur yapar ve taciz eder, rahatsız eder. İstenmediğini düşünemez, naz yapıyor, numara yapıyor der. Reddedildi diye cinayet haberleri okuyoruz.

   Maskülenlik böyle bir şey değil. Mahmut üstadın da ifade ettiği gibi sanayide adamlar yalnız, yıllarca fapa takılıyor. İki bira içince içinde sakladığı oneitis için salya sümük ağlıyor, ah ulan bu bana yapılır mı diyor, onun için beni terketti diye ağlıyor.

   Cahil cesaretine prim vermek iyi bir şey değil.

 17. Neym kardeşim dediklerinin hepsine katılıyorum. Kafamda bir çok hikayeyi birleştirdin. Lütfen yazmaya devam et. Senden çok şey öğrendim. Öğrenmek de isterim.

 18. Kırmızı hapı masküliniteyi düşürdüğün hallere bak! MH lılar senin dediklerini yapan. İstemeyen kız için gurur yapan. Yok Ağlayıp cinnet geçiren. Senin söylediklerin bizim öğretilere taban tabana zıt kardeşim. Neym çoğu şeyi doğru söylüyor. Ve herkesin kendini arzuladığını sananlarda MH lılar. Tüm özelliklerini sıralamışsın tebrikler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *