Saha raporu – 1000 kere yapsan yine de telefon alamayacağın iki yürüme örneği

Tüm okurlara merhaba.

Hapı yutalı çok olmamış birisiyim.Anlatacağım ilk day game olacak. Daha önce çok denedim ve neredeyse hepsinde ret yedim,yani telefon numarası alamadım,bu anlatacağım da yine ret ile bitti fakat yorumlarınızı merak ettiğim için size aktarmak istiyorum.

Oyun bir kaç gün önce yaşandı.Olaya en başından başlamak istiyorum.Kampüste bisiklet ile dolaşıyordum,ava çıkmıştım,bankta oturan esmer,kıvırcık bir kız gözüme çarptı.Etrafından bir,iki tur attım beni görmemişti.Arkadan yaklaşmaya karar verdim.Daha önce ki tecrübelerime dayanarak söyleyebilirikm ki bir kız bankta uzaklara veya telefonuna bakarak oturuyorsa %70 erkek arkadaşını bekliyordur.Bunu düşünerek kıza arakdan yaklaştım ve:

Ben:Bir şey sorabilir miyim ?

Kız:Evet,tabii.

Ben:Birisini bekliyor musun ?

Kız:Ne yapacaksın ?

Ben:Eğer erkek arkadaşını bekliyorsan gideceğim,kavga etmek istemiyorum.

Kız:Evet,erkek arkadaşım geliyor gitsen iyi olur.

Ben:Görüşürüz….

Kız:…

Bu asıl olaydan önce yaşadığım olaydı.Bundan en fazla 2 dk sonra ben “biri gider biri gelir.” kafasında olduğumdan dolayı tekrar ava çıkmıştım.Kampüsün düz bir yolunda tek başına yürümekte olan bir kız gördüm.Esmer,düz saçlı,yeşil gözlüydü.Bisikletliyim ve yanına yaklaştım.

Ben:Merhabaaa.

Kız gülerek biraz duraksadı,tanıştığımızı düşündü.

Ben:Hayır tanışmıyoruz.

Kız:İhihih merhaba diyince tanışıyoruz sandım.

Sonra yanlışıkla bisikleti kızın üstüne kırıdm.

Ben:Pardon.

Kız:Önemli değil,yanlış görmüş olabilirsin.

Ben:Seni tanımıyorum zaten,”Pardon” bisikleti üstüne kırdığım içindi.

Kız:İhihihi afedersin.

Ben:Ben Uğur,ya sen ?

Kız:Bende Buse.

Ben:Ne okuyorsun ?

Kız:Gıda Mühendisliği.

Ben:Harbiden mi ? Hep merak etmişimdir Gıda Mühendisleri ne yapar,İnşaat Mühendisini anlarımda Gıda ne yapar ?

Bu nokta kız kendini bana açıklamaya girişti ve çerçevesini bıraktı.

Kız:Hayır falan filan (Kız burada bir şey söyledi fabrika falan diye ama dinlemedim ve başka bir tarafa baktım o an.)

Sonra fakültenin önüne yaklaştım ve yolun karşı tarafına geçmesi gerekiyordu.

Ben:Gidiyor musun ?

Kız:Evet,fakülteye geldik.

Ben:O halde telefon numaranı ver.

Kız:Hayır dedi ve güldü.

Ben:Peki dedim güldüm.

Ben:Görüşürüz.

Kız:Hoşçakal

Yorumlarınızı bekliyorum sormak istediğiniz herhangi bir detay varsa da cevaplayabilirim.

Konuk Yazar : Purplesox

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

20 thoughts on “Saha raporu – 1000 kere yapsan yine de telefon alamayacağın iki yürüme örneği”

 1. Ben artık hep aynı hataların yapıldığı daygameleri yorumlamaktan baydım o yüzden kısa keseceğim.

  İlk yürümede iki tane izin istemeli soru, cesaretsiz açılış şeklidir. Bunlardan telefon numarası alan adamın aldığı telefon numarası tamamen piyangodur.

  İkinci yürüme iyi açılmış ama aşağıdaki yazıda anlattığımız problem var.

  “Merhaba – ben Saldıray – Hoşlandım senden ver bakayım telini” gibi bir yürüme yok. Bunu yapma nedeniniz, yürümenin stresi ile başedemediğiniz ve o stres ile bir muhabbet kuramayacağınız için kaçıp gitmek. Korkaklık temelli hareketler ile yürümeden olumlu sonuç beklemeyin.”

  http://erkekadam.org/2018/04/23/saha-raporu-barda-gece-oyunu/

  Kızla belli bir süre konuşmadan numara istemeyin. Eğer konuşamadıysanız numara da alamayacaksınız.

  Saha raporlarını baştan sona oku ve eğer oyunun böyleyse bir süre Londra Gündüz Oyunu gibi bir senaryo kullan. Bu iki tip yürüme ile 1,000 kere yürüsen telefon alamazsın ki zaten 50 – 60 yürümeden sonra sen bırakırsın.

  1. Aslında stres falan yoktu yazıda duyguları veremedim,çok rahat ve dominant olan taraftım.Kızın benden hoşlandığının farkındaydım fakat zorlamak içimden gelmedi,bolluk mentalitesi.

 2. Bu arada saha raporu atan ama ilginç olmasına rağmen saha raporu yayınlanmayan arkadaşlar. Sebebi inanılmaz özensiz imla. Bir iki tanesini koyayım dedim ama baktım düzeltmek çok zaman alacak vazgeçtim.

 3. Hocam bence bu şekilde yaklaşmak yerine taş, kağıt, makas oynayalım kazanırsan tokat atarsın kaybedersen numaranı verirsin şeklinde yaklaşılsa daha olumlu sonuçlar alınabilir 😀 .

 4. Selam ver komik açılış yap
  Kızı güldür
  Yeteri kadar değer katmadan telefon numarası iste
  Sonuç 👎🏻

  +Selam
  -Selam
  Negleme
  Açılış
  Vs.
  +Telefonu ver
  -Hayır
  +Tşk
  -Öd

  Başarılı ve başarısız daygamelerde fark şu
  Erkek biraz daha konuşuyor ve kendine değer katıyor
  Hızlıca selam telefon ver gibi şeyler amerika sahillerinde vlog çeken youtuber işi
  Biraz daha süreci iyileştirin numara kendiliğinden gelecektir

 5. http://erkekadam.org/2018/03/08/retired-pua-saha-raporlari/#comment-10364

  Şuna tıklarsanız, çıkan yorumda gönderilen başarısız saha raporları üzerinden üzerinden Daygame’yi çok detaylı ele almaya çalıştım, 4 bölümlük bir yazı var.

  Yine hemen altta @retired_pua’nın cevabı üzerine 3 Bölüm süren, daha somut şeyler içeren genel olarak neler yapılması gerektiğine dair yazdığım bir yanıt daha var.

  Bunları okursanız birdaha 1000 kere oynasanız da sonuç alamayacağınız oyunlar oynamazsınız, kıza yürüdüğünüz an da kızın sizde ne görmek istediğini çözersiniz, nasıl bir giriş yapacağınızı anlarsinız, takınmanız gereken tavrı ve adım adim ileriye gitmeyi (güldür-sataşarak güldür taktiği) anlarsınız. Gelen saha raporları da daha profesyonelce olur. (BENCE BENCE BENCE BENCE BENCE BENCE. Sonra trip yiyoruz bilmiş konuşmaktan. Bana göre doğru olan onlar, itirazınız varsa da yazın oraya beraber inceleyelim.)

 6. Abi bu şişmanların kabulüyle ilgili bir hareket var Amerika’da. Onunla ilgili bir yazı yazar mısın? Amaçlarıdan, söylemlerinden vs. bahsedersen çok iyi olur.

   1. link paylaşılmıyor ama youtube’a şunu yazarsan ilk başta çıkan benim.
    GÜZEL KIZLARDAN NUMARALARINI İSTEMEK | GÜNDÜZ OYUNU | KIZLARLA TANIŞMA

 7. Tamamen kız olduğunuzu düşünün. Hiç tanımadığınız bir erkek size “birini mi bekliyorsun, sevgilin mi var” gibisinden bir soru soruyor. Tabikide sevgilim var (olmasa bile) diyeceksiniz. Aradan zaman geçiyor ve davranışları recep ivedik gibi biri geliyor. Naber nasılsın-mal mısın ahahaha-telefon numaranı ver-beni kaybettin diyen bir adam. Hangisini seçersiniz? Tabiki de ikisinide değil.

  Bunun yerine hafif esprili, cool, lafı nerede yapıştıracağını bilen, karşısındaki hatunu eğlence amacı olarak gören, eğlenceli erkeği seçer kızlar. Çünkü yukarıdaki iki örnekte öküzlük-eziklik belirtisidir ki kızlar bunları şap diye anlarlar, amacınızıda. Bu yüzden sevgilim var diye yalan atarlar. O yüzden 3. adamdan olun.

 8. Arkadaşlar iyi geceler. Kızla bir aydır birlikteyiz, evde yiyişiyoruz dışarıda da haftada birkaç kere bir şey yapıyoruz çok görüşemiyorum çalıştığımdan dolayı. İlişkiye girmek istemedim daha ortam müsait olmadığından ama kız da rahat bi kız. Buna rağmen ben cinsel ilişki istemiyorum ama elim amına gittiği zaman tutuyo müsade etmiyor. Geçen yakın olmayan yakışıklı bir arkadaşım geldi yanıma gitti işte soruyo ne iş yapıyo falan. Dedim bu arkadaş ayarlasa kızı kız saniyesinde altına yatardı eminim. Şimdi bu ufak şeyi düşünerek kafamda kuruyorum ve belki de durduk yere kızdan nefret ediyorum. Biraz uğraşsam kızı çok rahat sikerim ama bunu uğraşmadan yapamıyor olmak sinir bozucu. Evet erkek olmakta daha iyi olsam belki böyle olmayacaktı. Ama kız bana ilgi gösterirken bile aklıma bunlar geliyor ve bi şey hisssedemiyorum, bu durum normal mi? Çok düzgün bir yazı olmadı ama anladınız siz beni.

  1. @el chapo,

   TEK Bir kız hakkında bu kadar düşünmeye başladığın an tehlike sinyalleri yanmaya başlamış demektir. DIT DIT! Duygusal yatırım is online.

   Bir kızı RESMEN TAKINTI hâline getirip bu kadar FAZLA sikmek isteyenlerin ortak sorunu ne biliyor musun?

   – seks yapmak için TEK SEÇENEKLERININ O KIZ OLMASI.

   1 aydır sadece onla konuşuyorsan, başka tabak yok ise durumun bu hâle GELMESİ AŞIRI NORMAL.

   Burdan sonrasını iyi dinle:

   Oneitis hastalığını öğrenmen, eğer GEREKLI ÖNLEMLERİ ALMAZSAN seni ONEİTİS olmaktan KURTARMAZ. Tıpkı grip hastalığının ne olduğunu bilmen fakat ÖNLEMLERINİ ALMAZSAN grip olmaktan KAÇAMAMAN gibi.

   NASIL Grip olmamak için SOĞUĞA MARUZ KALMAMAK GEREKİYORSA,

   Oneitis olmamak içinde SÜREKLİ DÖNEN EN AZ 3 TABAĞA ihtiyaç var. Tek bir kıza yaptığın yatırımı 3 kıza dağıtıyorsun, herhangi birine bu kadar çok şey hissetmen MÜMKÜN değil. Ayrıca zamanını 3 kıza yaydığın için otomatikmen her kıza daha az zaman ayırmış oluyorsun, ZAMANI DEĞERLİ VE ZOR ELDE EDİLEN erkek imajıdır bu. Bu imaja sahip erkek tipinin tek ortak özelliği ise kızlarla daha erken yatağa gitmesidir, 3 tabak olduğundan dolayı kadınların onun ilgisini çekmesi lazım. Bir kız geri çekiliyorsa ONU DÜŞÜNÜP DERTLENMEK yerine HEMEN DİĞER KIZA geçiyorsun, o geri çekilirse 3. Kıza gidiyorsun, O DA GİDERSE YENİ TABAK ARAMAYA KOYULUYORSUN. Bol seçenek demek, FAZLA ÖZGÜVEN demektir.

   3 tabak varsa ONEİTİS diye bir şey yoktur.

   3 tabak denilince bir üstünde bir stress oluştuğunu tahmin edebiliyorum. Bu stressi sev, bu baskıyı sev. Bu baskı OLMAN GEREKEN ERKEK MODELİNE yüruyebilmen için ÜZERİNE ÇÖKEN BİR BASKI.

   3 tabak denilince stress yaşayan adamların ortak noktaları:

   – sosyal çevresi dışına çıkmaz, en son uzun bir zaman önce yeni bir insanla tanışıp samimi olmuştur. Dısarida Beğendiği herhangi bir kıza YÜRÜMEMİŞTİR. YÜRÜMEZ.

   – lifegame dediğimiz, hayat içinde karşısına çıkan tanışma fırsatlarını değerlendirmek yerine AMACI MUHABBETİ OLABILDIGINCE KISA TUTUP Yeni insanın yanindan ayrilmaktir. Herhangi bir yerde, tanimadigi herhangi bir kızla beraber 3. Kişi tarafından gerçekleştirilen bir olaya seyirci kalan bu adam, dönüp yanındaki kızla bu konu üzerinden sohbet başlatmaz.

   – Boş vaktini sosyallesme amaçlı kullanmaz. Sosyalleşebileceği yerlerde takılmaz. (Sosyalleşibilecek yerler: Nightgame-daygame-konser-piknik-sergi-tiyatro-sinema-alışveriş-seyahat-sahilde rutin yürüyüş-spor salonu-müzik aleti kursu-dil kursu(birden fazla olabilir)-diksiyon kursu… Kısaca tanimadiginiz yeni insanlarin bulunduğu her yer.) Daha çok boş vaktini VIDEO OYUNLARI-FILM-DİZİ gibi şeylere harcar. Yani yeni insanlarla herhangi bir iletişime geçemeyeceği bir ALANA ODAKLANIR. Hâl böyleyken, BU ADAMIN YENİ İNSANLARLA TANIŞMA GIBI BIR ŞANSI OLAMAZ ÇÜNKÜ BU ŞANSIN BULUNDUĞU ORTAMLARA Bile GİRMİYOR.

   – Internette de sosyalleşme imkanı vardır ancak mesaj oyunu oynamak yerine vaktini başka şeylere harcar. Ben herkese mesela bütün tanışma uygulamalarını telefonunda bulundurmalarini öneriyorum. Ne kaybedeceksiniz amk? Siktiğim araba yarışı oyunu yerine c2-tinder-instagram-facebook-scorp olsun telefonunuz da. Yaşadığınız hayatı ve fikirlerinizi sosyal platformlarda yansıtın, sizi gören gelebilir veya sizle ayni fikirdeki yahut begendiginiz insanlara (kiz) mesaj atabilirsiniz. Bunu abaza gibi herkese yürümek diye algılamayın. İnternet kafa dengimiz olan insanları bulmamız konusunda bize yardımcı olan bir hede. Ancak sosyalleşme programları yerine single player oyunlar oynarsak yine tabak BULMA şansını sıfırlarız.

   Kıssadan hisse, özetle,kısaca falan filan:: Sorumluluklarımızi ve temel ihtiyaçlarımızı karsiladiktan sonra kalan boş vaktimizi evde oturmaya değil, sosyalleşme imkanı bulunan sevdiğimiz BİR AKTIVITE ile DOLDURMALIYIZ. Köpeği olanlar bu konuda çok şanslı hiçbir şey yapamasa alıp çıkıyor parka-sahile-sokağa, sadece onun aracılığı ile kendisi gibi köpek sahipleri ile karsilasirsa tanışma fırsatı buluyor, köpeğini seven dadluş kızlarla az çok iki laflıyor…

   Hayatımızı bu şekilde dolu bir hale getirirsek, boş vakitleri 31-porn-video oyunu gibi ziyanlar-uyuşturucular-oturduğumuz yerden bize keyif veren dopamin avcısı şeyler ile doldurmak yerine sosyal bir insan olmaya çabalarsak YENİ BİR KIZLA TANIŞMA OLANAĞIMIZ OLAN ALANLARI ARTTIRMIŞ OLURUZ. Burdan kasıt illa çıkıp sokakta deli gibi daygame oynamak değil üstte parantez içinde verdiğim bir çok aktivite buna dahil.

   Kısaca 3 tabak lafının size verdiği STRES ASLINDA bu şekilde BOŞ İŞLERI bırakmanız gerektiğinin size verdiği stress. Sosyal ve her açıdan fırsatları değerlendirmeye odaklanmış cesur ve iletişim becerisi iyi bir adama 3 tabak lafı stress falan yaratmaz. Sizde oluşan bu stress “ula akşama kadar evdeyim nerden bulacam amk” stresi. Evde olmazsan bulursun işte kardeşim. Saman gibi yaşıyosun, her gün diğerinin aynisi gibi geçiyor, tanışma firsatlarini degerlendirmiyor, begendigin bir kiza yürumuyorsan BULDUĞUN O TEK TABAĞA BAĞLANIR Oneitis olur durursun yerinde.

   Artık yazılan yorumlarda kıza harcadığınız zamandan bile sorunu anlayabiliyorum. 3 buluşma içinde seks yapılmamis, tanistiktan itibaren 2-3 gün içinde buluşulmamış bir kızla ilgili verilecek en güzel tavsiye YENİ TABAKTIR. İnanın uygun erkek modeline eriştiğiniz an yukarıda bahsettiğim olmasi gereken süreler tam da uyumlu ve yeterli. Bunlardan fazla bir zaman geçmiş ise kadına duygusal yatırım başlıyor,uydusu oluyorsunuz falan. İlk 5 dakika o kızla ne olup olmayacağı belli olur zaten. Kız ilk 5 dakika içinde çerçeveniz altina girip , komik bir sekilde satasmaniz sonucu size kızarak-gülmüyorsa büyük oranda GG olmuş o iş. Flört yok, mantiksal muhabbet var demek ve sonu arkadaşlığa gider.

   Senin çözümün bu yazının içinde bir yerlerde. Şuna inaniyorum ki eğer dolu bir hayatın olsaydi evde oturup o kızı sikmek için burda tavsiye istemek yerine ÖRNEĞİN DİL KURSUNA gidiyordun ve orada herhangi bir kızla tanışma firsati yakaliyordun bu kızı düşünüp nefret hissetmek yerine.. En güzel-en somut çözüm HAYATI BOŞ VAKİT KALMAYACAK ŞEKİLDE DOLDURMAK VE EVE SADECE UYUMAK İÇİN GİRMEK. Kimseyi düşünecek vaktinde olmaz ve tam tersine insanlar kisitli vaktinden faydalanmaya çalışır. 1 ay tek tabak demek ONEİTISE DAVETİYEDİR. Takıntı yapmamalısın. Ayrıca O KIZ SANA NASIL VERİR BILIYOR MUSUN? Tabağı arttırırsan,zamanini daha kiymetli aktiviteler ile doldurursan verir. Değerin artmış oluyor çünkü ve kızlar bu tarz adamlardan hoşlanıyor. Onu sikmen içinde 3 tabak lazim, oneitis olmaman için de. Çözümler aynı. Sana tavsiyem hayatını DOLU YAŞA ve Eve uyumak için gir, tanisma firsatlarini kacirma, oyun oynamayı bırakma, zaman siken şeylerden kurtul.. üstte yazdığım şeyler kısaca. Seks seçeneğini yahut seks bulabileceğin alanlari çoğaltman ŞU KIZA KARSI ICINDE OLUSAN NEFRETİ ÖLDURECEK, HATTA KAFASINA SIKACAK. Bunu yapman yeterli.

   1. Öncelikle ciddiye alıp uzun uzun cevap verdiğin için teşekkürler. Aslında birden çok tabak vardı ama en som elimde bu kaldı. Full time çalışıp öğrencilik yaptığım için de haliyle çok kendime vakit ayıramıyorum. Yoksa oyun bağımlısı veya evde durmayı seven biri değilim. Bir dil kursuna veya spor salonuna yazılmak ben de istiyorum. Durumu bence güzel analiz etmişsin. Oneitis olmaya çok yakın gördüm ben de kendimi. Duygusal yatırım bile yapıyorum sanırım bütün okuduklarıma rağmen. Biraz tembelliği yenip yeni tabaklar ararsam sanırım sorun kendiliğinden çözülecek.

  2. Yo ben anlamadım seni. Çelişkili yazmışsın ama şunu biliyorum : “Biraz uğraşsam çok rahat yaparım” bahanesi, uğraştı mı yapamama ihtimalini bal gibi bilen adamın korkusunu saklama bahanesidir. Biraz uğraşsan yapamayabilirsin, istediğin kadar erkek ol. Bu hayatın bir gerçeği. Durduk yere kızdan nefret etmiyorsun, reddedilme korkun yüzünden ve bununla yüzleşememenden nefret ediyorsun.

   Evet erkek olmakta daha iyi olsam belki böyle olmayacaktı.

   Erkek olmakta daha iyi olsan kızlar bacaklarını açıp gel yiğidim diye beklemeyecekler. Yine uğraşacaksın, yine yenileceksin. Erkek olmak demek hiç yenilmemek demek değil, yenilme korkusunu göğüsleyecek kadar yiğit olmak demektir.

   Ama kız bana ilgi gösterirken bile aklıma bunlar geliyor ve bi şey hisssedemiyorum, bu durum normal mi?

   Bir erkek için bu kadar hissiyat bağımlısı olmak iyi değil. Normal mi? Çoğu erkek artık böyle olduğundan normal herhalde.

   1. Elbette olmayabilir kız bacaklarını ayırıp vermeyebilir, bu beni yıkmaz. Benim sinirlendiğim kısım kızların sana belki lütuf göstererek verdiği şeyi başkalarına hiç tereddüt etmeden hediye olarak sunması. Aslında evet bir bakıma korkularımla yüzleşemiyorum. Zaten size danışma nedenim de dışarıdan kendimi analiz edemiyor olmam. Bu yüzden bu siteye bu zamana kadar katkıları için minnettarım. Şu an tek bir kız hayatımda olduğu için sanırım böyle hislere kapılıyorum. Bu da bolluk teorisini içselleştiremememden kaynaklı sanırım. Bir şey kafama takılırsa yine buraya yazacağım teşekkürler düşünceleriniz için.

    1. Kadınların o cinsel seçim mekanizması (daha üstün adama işleri kolaylaştır daha altta olan adama işleri zorlaştır) sayesinde bugün maymun gibi yaşamıyoruz. O mekanizmaya şükretmemiz lazım. Ha sen gerekli çabayı koyup kendini geliştirmezsen bireysel olarak acı çekeceksin o ayrı. Kızlar sinirlenilecek birşey yapmıyor. Yapmaları gerekeni yapıyorlar.

 9. “Keşke maymun gibi yaşasak” diyenler olacaktır, Bonobolardaki gibi bir seks yaşamını buradaki kim istemez, sekserek sosyalleşiyorlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *