Bir yatırım tavsiyesi olarak kırmızı hap

Saha Raporu- Tinder Buluşması yazısına Javert şu yorumu yazmış :

Kırmızı hapı burnundan yutan çok. Kırmızı hap gibi mevzuları “saf” adamların öğrenmemesi gerek aslında. Ya kırmızı hapı tamamen reddedip mavi haplı kafayla devam ediyor. Ya da kadın düşmanı oluyor, bunun biraz yumuşak versiyonları mgtowlar. Kadınlara yatırım konusu kalibre işidir, yok öyle ben game kitabını okudum, kırmızı hap okuyorum deyip hiç yatırım yapmamak.

Bu tipler başta kadına yatırım yapmaz, bir şekilde sevgili olduklarında köpek gibide bağlanırlar veya aldatılırlar. Nasıl sevgiye ihtiyacın varsa, kadınında ilgiye, sevgiye ihtiyacı var. Burayı okuyanların kafasında hala tüm yazılanlara rağmen: sikici, çakıp geçen, aşağılayan imaj var.

Gerçi seçimle alakalı bir şey ama burda “tavsiye” edilen “lider, sosyal, iyi alfa” olmak. Playboy ya da Mafya olsanız burada işi olmazdı kimsenin.

Bata çıka bu kalibre konusu oturacak, törpüleyeceksin davranışlarını. Yanlış bir çevrede büyümüş olmanın sıkıntıları bunlar hep, deneye deneye bazı şeyler törpülenir. Kadına yatırım yapacaksın, seveceksin ama yanlışında cezasını keseceksin, yanlışını yüzüne vuracaksın.

Saha raporunu yazan genç arkadaşın oyunun dengesini öğreneceğine inanıyorum ve daha oyunu dengeleyememiş olanların kırmızı hapı bırakmalarını tavsiye etmeyeceğim. Ama Javert dikkat edilmesi gereken bir konuya parmak basıyor.

Günümüzde sosyal, cinsiyetler arası ilişki ve politika alanlarındaki ciddi kutuplaşmanın nedenlerinden biri ikili düşünme (binary thinking). Türkçe’de ak – kara düşüncesi diyebiliriz. Bir alanda gri renklere yer olmaması durumu.

Her şeye ak – kara bakan biri için kırmızı haptan çıkarılan mantık şudur :

(1) – Mavi hap elindeki herşeyi tek bir kadına yatır diyor.
(2) – Kırmızı hap buna karşı.
(3) – O zaman kırmızı hap kadına hiç yatırım yapma diyor.

Buradan çıkarılan sonuç ise kadına en ufak yatırım yaparsan betasın, kadını hiç yatırım yapmadan sikersen ancak o zaman alfasın! Bu zihniyette bir orta yol olabileceği ihtimali yok. Çerçeveye baksan da aynı. Kadını zihinsel odağınıza koymayın kendinizi koyun diyoruz. Kadınız zihinsel odağına koymaktan kendini tamamen odaktan çıkarmayı anlayan adam kendini odağa koymayı kadının hiçbir isteğini ve arzusunu dinleme, kadını tamamen görmezden gel algılıyor.

Kadına yatırım yapacaksın ama yavaş yavaş yapacaksın. Yatırıma değer mi bakarak adım adım yatıracaksın. Tüm herşeyini hiçbir zaman o kadına yatırmayacaksın ama bu hiçbir yatırım yapmayacaksın anlamına gelmiyor.

Kırmızı hapı şöyle anlatsam sanırım ne demek istediğim daha iyi anlaşılabilir.

Toplumda erkeklere pompalanan yaygın yatırım danışmanlığı şu. Senin yatırımını yapacağın tek bir şirket var ve bu şirketi buldun mu tüm paranı ona yatıracaksın. Böyle yaparsan zengin ve mutlu olacaksın. Eğer 20lerinde şirketler yüzüne bakmıyorsa ve senin yatırımlarını kabul etmiyorsa üzülme. Sabredersen kötü yatırımcılarla iş yapmaya hevesli şirketler sonra senin değerini anlayacak ve senin değerini anlayarak senin ona yatırım yapmanı isteyen o özel şirkete tüm yatımını yapacaksın.

Kırmızı hap da tabii ki “olur mu öyle şey, bu şirket batınca sıfırlanırsın, herşeyini bu şirkete yatırma” diyor. Paranın (duygusal yatırımının) büyük kısmı başka şirketlerde olsun (kariyer hedeflerine, arkadaş grubuna, hobiler). Hatta bir şirkete önemli miktarda para yatırmadan önce birkaç şirkete azar azar para yatırıp iyi şirketin kokusunu alacak bir kurt yatırımcı olmayı öğren diyor. Tek bir şirkete yatırım yapacaksan ona o yatırımı azar azar yap diyor.

Buna rağmen kırmızı hap yatırım danışmanlığını “bir şirkete SIFIR lira yatırarak büyük kazanç elde edersin” algılayan çok. Hatta “şirketlere para yatıranlar aptaldır, yatırım yapmadan para kazanmıyorsan iyi bir yatırımcı değilsin” algılayan da çok.

Bir şirkete para yatırmadan o şirketten getiri elde edemezsin. Doğaya aykırı. Size nasıl dengeli yatırım yaparsınız, yatırımınız batarsa siz nasıl batmazsınız onu öğretmeye çalışıyoruz.

Ak – kara düşünce mantığı sizin kırmızı hapın her kavramını yanlış anlamanıza neden olur. Bir örnek daha vereyim.

Dominant (egemen) olmayı üstün olmak ya da efendi – köle ilişkisi sanarsınız. Lider olmak olduğunu içselleştiremezsiniz. Kararlar almak, bunları almak için kadından izin ve onay beklememek olduğunu anlayamazsınız. Üstünlük taslayacağım diye zorbalaşırsınız.

Yazıyı Black Label Logic’in Büyüklük Yanılsaması yazısından şu alıntı ile bitireyim :

Fakat birçok şeyde olduğu gibi, kendini etkisiz bir nesne gibi görme ucundan, kendini tamamen bir özne ucuna savrulmak, aşırı bir düzeltmedir. Daha önce hiçbir kırmızı çizgisi olmayan bir erkek, başlangıçta çoğunlukla sınırlarını aşırı şekilde dayatacaktır. Socrates ismini kullanan bir elemanın 21 Convention konuşmasında dediği gibi , bir erkek sosyal yeteneklerden ve aslında çok iyi ayar ve denge gerektiren PUA kalibrasyonundan yoksun iken oldukça agresif davranabilir ve bu da ona negatif etkide bulunur.

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

49 thoughts on “Bir yatırım tavsiyesi olarak kırmızı hap”

 1. Tam ihtiyacım olduğunda ilaç gibi gelen bir yazı, bbazen bu ayarı been de tutturamıyorum galiba, dün mesela, mesajlara saatte bir cevap verdiğim yönünde serzenişle karşılaştım ve konuşurken, kızın kendi kendine ağlamaya başladığını gördüm, önce bir başka uca gidip niye ağlıyorsun diyee sordum, sonra işi goygoya, bu kadınlar gözyaşı çıkarma işini nasıl hallediyor, gizli silah vs diye goygoya vurarak başka bir noktaya geçtim, sonra da aten bir şekilde bağladım.

  ha işin doğrusu tripten hhoşlanmadığımı bunun ilk ve son olmasını söyleyerek oyunu söze dökerek başka bir haata yaptım, dün akşam fazlasıyla sakardım galiba.

  Tabii Mahmut kardeşimin yine bunun üzerine birtakım tavsiyeleri olacaktır.

 2. Tam ihtiyacım olduğunda ilaç gibi gelen bir yazı, bbazen bu ayarı ben de tutturamıyorum galiba, dün mesela, mesajlara saatte bir cevap verdiğim yönünde serzenişle karşılaştım ve konuşurken, kızın kendi kendine ağlamaya başladığını gördüm.

  önce bir başka uca gidip niye ağlıyorsun diye sordum, sonra bu kadınlar gözyaşı çıkarma işini nasıl hallediyor, gizli silah vs diye goygoya vurarak başka bir noktaya geçtim, bunların ardından zaten bir şekilde bağladım.

  ha işin doğrusu tripten hhoşlanmadığımı bunun ilk ve son olmasını söyleyerek oyunu söze döktüm ve başka bir haata yaptım, dün akşam fazlasıyla sakardım galiba.

  Mahmut kardeşimin yine bunun üzerine birtakım tavsiyeleri olacaktır.

 3. Benim bir kız arkadaşım var. Kızı çok seviyorum o da beni cok sevdiğini söylüyor mesela genel de kafa gelince kızlar romantik düşünceli erkeklerden hoşlanır yaa mesela ben bunun için romantizm açısından ne yapsam o kadar da etkilenmiyor eğer bir gün ayrılmak istiyorum dersem ne yaparsin diye sordu bana mesela bende dedim seni vazgeçirmek için elimden gelen herşeyi yaparım olmazsa yapacak bir şey yok bana dedi ama eğer sen ayrılalım dersen sen kal demem seni kaybetmek istemiyorum sana kal demem ama gitme diyor daha önce bir sevgilim oldu onun için herşeyi yaptım ama o beni aldattı diyor. Mesela ben ondan fotoğraf atmasını istiyorum şu anda farklı şehirlerdeyz sık sık fotoğraf atmaz ama sık sık msj attip konuşuyor yani fotoğraf deyince de ne gerek var diyor bir gün olsun bana fotoğraf at demedin ben onu görmek istiyorum ondan fotoğraf atmasını istiyorum ama o birgün bile bana at demedi mesela kızıyorum tamam atma diyorum aslında o an çok istediğimi biliyor olmasına rağmen tamam tanıyorum istemiyorum dedn diyor ne yapmalıyım sence bu konuda kızı gerçekten çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum

  1. Çok seviyorum kaybetmek istemiyorum kafası ile hiçbir şey yapamazsın. Terk edilince tekrar gelirsin o zaman yardım ederiz. Şu ruh halinle zor.

  2. Arkadaş buradaki hiçbir yazıyı okumamış herhalde 😀.
   Hocam yazıları iyice özümse derim, belki sadece denk geldin ama KH’lı çıkarsın.

 4. 2 aydır bir ilişkim var. Genel olarak sorunsuz sayılır bu site ve skeptico sayesinde. Kafama takılan şey ise ne zaman olay seks yapmaya gelse büyük çoğunlukla isteyen taraf ben oluyorum ve sanki kız arkadaşım aramız bozulmasın diye zorla yapıyormuş gibi geliyor. 4’te 3 gibi bişey bu oran. Doğal olarak canımı sıkıyor bu durum kötü müyüm acaba sekste diye,fiziksel olarakta güzel bi vücudum var 6 yıldır ağırlık çalışıyorum. Bu durumu kıza söyleyince abartıyosun tarzı cevaplar alıyorum, libidosu çok mu düşük bilmiyorum yada benim çok yüksek. Kızın geçmişte 8-9 tane partneri olmuş tabi yalan söylemiyosa daha fazla da olabilir.(Sayı olarak fazla 23 yaş için ve bu kötü bir durum) Onun dışında ilişkide dominant taraf benim hatta kız bana tapıyor bile diyebilirim o açıdan sorun yok, zaten kız bana yürüdü, sıfıra yakın emekle elde ettim. Tavsiyeleriniz nedir bütün görüşlere açığım. Kızı NEXT’lemem mi gerekiyor?

  1. Bu durumu kıza söyleyince abartıyosun tarzı cevaplar alıyorum Bu durumu kıza söylediğin anda kıza ben betayım demişsin. Şimdi çevir imajı çevirebilirsen.

   seks yapmaya gelse büyük çoğunlukla isteyen taraf ben oluyorum
   Az ihtimal kız cinsel lipidoya sahip değil ama daha büyük ihtimal bu bir beta alameti. Maalesef. Özellikle de kıza bunu söylemen seks dilenmen olarak algılanır. Alfa bir erkek ses etmez bu konuda. Eksik kalanı dışarda karşılar genelde. Sana dışarda karşıla demiyorum ama sessiz kalsan ve kızla seksi azaltsan öyle sanacak (korku oyunu).

   23 yaş için ve bu kötü bir durum Doğru.

   Kızı nextlemene gerek yok. Gerçi bu kadar dolu geçmişi olan kızdan evliliğe giden materyal zor çıkar. O nedenle çok çok yatırım yapma.

   Tavsiyemiz. Korku oyunu. Kızla seksi azalt ve hatta bir süre kes. Tamamen alakasız bahanelerle. Eğer kız hiç seks istemiyorsa bence o zaman NEXT.

 5. Fiziksel ustunlukleri var. Yuz hatlari avrupai oldugu icin kadinlar korkmuyor linc tehlikesi de olmuyor . Ayrica yabanci dilin verdiği heyecan ve adamin konustugunun yarisini kizin anlamamasi, sadece enerjisine kendini birakmasi var . Turkiyede genelinde erkekler bu kadar enerjik neseli olsa kizlar icin de linc yer miyim korkusu olusmaz. Ama azinlik biz olunca istisnalar kaideyi bozmuyor 🙂

 6. Selamlar . Yazılarınızı takip ediyorum ve bana çok şeyler kattı şimdi bunlara değinip mevzuyu uzatmak istemiyorum fakat konuya hakimim diyebilirim. Yani teorik olarak.. Esas mesele zaten pratige uygulayabilmekte. Bu çok önemli bence. Fiziksel olarak çok beğendim bir hatunla tanıştık bir barda. İlk zamanlar oyunumu kusursuz oynadim seri shit testlere maruz kaldim ve gerek yuz yuze gerek mesajda patır kütür geçtim ve tüm geribildirimleri olumlu aldim. Daha sonra onu bir kulube davet ettim. Kulupte takildik,dans ettik, opustuk vs. Ve işte o gecenin sonunda bana gidelim dedim o ise reddetti o zaman sana gidelim deyip iyice sıvadım. Ve bu olayi bir miktar (sarhoşluk sebebiyle) ısrar ettirerek esasli bir hataya dönüştürdüm.Resmen muhtacim hissi yarattım halbuki o an bardan çıksam en az iki kadının evine gidebilir ve birlikte olabilirdim.Benim canımı sıkan da bu zaten. 2.buluşmaya kadar hergün mesaj atan kadın kendini geri çekti. Çünkü bu çok normal. İşte sanırım mavi haptan tam kurtulamamak olsa gerek o kendini çektiği gibi laaaaaps diye ben düştüm ona ve yazmaya bir yerlere davet etmeye başladım.Resmen bindiğim dalı yavaş yavaş kesiyordum fakat onun bu ilgisizliği beni delirtiyordu ve olayi lehime çevirmek için tekrar tekrar yazıp bir yerlere davet ediyordum. Birlikte olamamanın verdiği kompleks midir nedir anlayamadım. Fakat bu yaptığımın oyunun kurallarına aykırı olduğunun farkındaydım. Ama o gece beni reddetmesi gerçekten bünyeme ters geldi. Nasil olur da beni reddeder tribine girdim isleri iyice bozdum. Vakit kaybetmeden tabaklarıma yoneldim, onlarla vakit geçiriyorum birlikte oluyorum ve onu aramıyorum. O da beni.. Ben mavi haptan tam temizlendigimi dusunurken nur topu gibi takıntılı hatunum o oldu resmen. Çıkaramiyorum aklimdan 🙂 Bunun da hatalı oldugunun farkındayım.Resmen 2 haftadır hayatımda hatalar silsilesi var ve ben buna müdahale edemiyorum ve bu eksikliği kapatacağım. Senden gelip abi ne yapayım bu kadını aklımdan çıkaramıyorum diye tavsiye istemiyorum zira yapılacak şeyler belli ve sizin yazılarınızda var bu. Ama yine de kolay olmayabiliyor. Veya ben kendini kırmızı haplı sanan kendini kandiran bir betayimdir bu da bir ihtimal :)) Neyse açıkçası ben yardım istemek niyetiyle yazmıştım ama buna kismetmis paylaşmış oldum. Emeklerinize saglik saygilar & sevgiler…

 7. Kırmızı haplı çekicilik şudur: kız herşeyini bilmeyecek, kararları sen vereceksin ama yine de yatırım yapacaksın (mavi haplının 10 (belki 15) da 1 i kadar)

 8. Mahmut abi ,sekse layik bir erkek olmak icin tam olarak nasil olmak gerekir ne yapmak gerekir ? Benim sevgilim olan ya da daha o asamaya gecmeden yakinlastigim kizlarla sevisiyorum ,yiyisiyoruz,opusuyoruz kiz inliyo ,minliyo ama seks olmuyo ve eminik baskalariyla sikisiyorlardir . Nerde yanlis yapiyorum

 9. Arkadaşlar sizlere kimseye itiraf edemediğim ama sizinle rahat konuşabileceğim bir konuya değinmek istiyorum. Şu an aşırı derecede güzel ve tatlı bir kızla flörtleşiyoruz 3. Buluşmada da büyük ihtimal sevgili olacağız. Bir diğer kızın arabası var babası da oldukça Zengin. Diğeri de dul ve çocuklu. Bunlardan ilki tamamen mavera duygularımı tatmin ediyor. Oldukça akıllı bir kadın ve çok asil tam anlamıyla bir kraliçe olmaya aday. 2. Si ise kadın gibi kadın, paraya cidden değer vermiyor ( bence bu kadınlar veriyor ama bu kadında bir kaç şey gördüm) ve ekonomik sıkıntılarımdan beni kurtarabilir. Kız uzakta arabayla geliyor. Bu kızın en önemli özelliği ise benim içimi kemiren yazma isteğini yerine getirebilecek iktidarda olması. Parasıyla zaman satın alabiliriz ve böylece kitap ve şiirlerimi yazabilirim ( bu arada yeni felsefe akımı yaratıyorum ilkelizm adında). Diğeri ise seks ihtiyacımı karşılayabilir ve bana yol gösteriyor. Duygusal ve tehlikeli bir kadın. Ben hepsi ile birlikte olmak istiyorum. Yani aslında konuştuğum her kadını arzuluyorum bazen libidomun yüksekliğinden midir nedir anlayamadım. Sizce bu durumun sebebi nedir en büyük aşkımda bile en büyük tutkum kalçalarıydı. Erkeğin dölleme üzerine doğası bu kadar ağır mı gerçekten? Yorum atarsanız daha da açacağım görüşlerimi.

  1. eveet durum iyice boka sarmaya başladı 17 yaşında psikopat narsistlerden sonra kısa değil uzun hikaye yazan ve hala onun tabak olduğunu ve onu siklemediğini söyleyen mallar (doktor olan) ve her gadını döllemek isdiyom neden acuba diyen salaklarla doluyor site.

  2. @doğadigbick
   Yine bir oneitis ve “özel kadın” sanrısı. Bu blogu tamamen okuduktan sonra hiç bir kadına “asil ve kraliçe” demeyeceksin.
   kadınlara ıslak üç delikten fazla gözle bakmayacaksın.

  3. Kadının kaynaklarını yeme hayalin eninde sonunda kadının çerçevesinde ve elinde oyuncak olmanla sonuçlanır. Hatun seni besler, sana bakar ama sen onun hatunu olursun.

   Flörtleşiyoruz (o ne demekse) falan yazmışsın da 3üne de daha kaydığın yok sanki. İbre 200de ve harareti indirecek aksiyon yok iken “aç tavuk olarak kendini ambarda” hissetmen doğal. Seks yapmaya başlasan lipidon azalır.

 10. Hocam ben sizi uzun zamandır takip ediyorum. Size bir sorum olacak. Hocam ben dışarıdan bakıldığında ciddi ve soğuk biri olarak görünürsün. Ancak biraz kaçığımdır bazen çocuksu heyecanlarım olur, bazen arabayla gayet normal giderken hız yapasım gelir feci hız yaparım, bazen ciddi olmam gereken toplantı gibi yerlerde durmadan espri falan yaparım bazen de herkesin neşeli olduğu esprili yerlerde de soğuk hiç konuşmayan biri olurum. Bazen kızların karşısında çok kaba olurken bazen konuşmam karşısında eridiklerini hissederim. Bazen hiç olmayacağını bildiğim şeylerde bile başkalarının düşüncelerini umursamazken bazen başkalarının beni yönetmesine izin veririm. Bazen arkadaş ortamında ciddi olarak gidip yön verirken sonra sulu birisine falan dönüşürüm. Genelde hiçbir şeyi takmazken bazen olur hiç bir derdim olmasa da kederli şarkılar dinlerim. Yani aynı ruh halinde olmam diğer arkadaşlarım ciddiye hep ciddi esprili ise hep öyle davranır ama ben bazen ciddi güçlü bir erkekken birden çocuk gibi durmadan heyecan isteyen birine dönüşürüm. Zaten kendim paraşüt atlayan ve adrenaline düşkün biriyimdir. Hocam benim sorum ben bu şekilde davranarak maskülen birisi olabilir miyim? İyi günler

 11. Erkek dogasi geregi cok eslidir ama toplumsal kurallar bunu dizginler . Bu istegin normal diye dusunuyorum .

 12. Bu kırmızı hap öğretilerini sosyal olarak okuyup uygulayabilmek için, kişinin öncelikle bulunduğu ortamın mevcut değer yargıları ile edinmiş olduğu sosyal kimlikle, olumlu veya olumsuz birşeyleri tecrübe edip geri dönüş almadan, bunları okuyup doğrudan sahaya koyulursa, birçok şey o kemik olan öncesinde oturmuş değer yargıları ile çelişip düzgün bir oyun sergilenmesine engel olur.Kısacası buraları harfiyen okuyup uygulamaya çalışanlar var, e hal oyle olunca komik durumlar ortaya cikiyor ,bunların önce temeldeki oturmuş olan değer yargılarından olumsuzda olsa birşeylerin tecrübe edilip ona göre gerekli olumsuzluklarin düzeltilmesi gerek.Buraları direk okuyup daha kendini tanımadan orada burada alfa malfa saçmalayanlar için komik bir tablo ortaya çıkıyor.Bide adına kırmızı&mavi hap denmiş adam hemen yaptığı küçük birşeyle birçok dinamiği değiştirip birtarafa ait hissetmeye çalışıyor..

 13. Mahmut abi instagram mesaj oyununda sevgilim var diyen bir kıza karşı tavrımız ne olmalı.(sevgilisi olduğuna dair herhangi bir kanıt yok. )
  Bu bir shit testmidir. Shit testse ne diyebiliriz. Yoksa direk nextlemek en mantıklı sımı?

 14. Yav mahmut abi gördüğüm kızların çoğuna Hb’sine bakmadan yuruyesim geliyor. Libidom tavan yaptı neredeyse. Porno izlemeyeli 2 ay olmuştur. Mastda yapmıyorum 1 haftadadır hic. Ondan öncede 2-3 günde bir yapıyordum. Bu surecte normal mi acaba boyle seyler merak ettim.

  1. Bende de aynı durum var. Nofap yapıyım dediğim zaman aradan üç gün geçmiyor damarlarımda kan değil sperm dolaşıyor. Sağlıklı düşünme yeteneğimi kaybediyorum amk.

 15. Bazı konularda duygularıma hakim olamıyorum, özellikle de erkeklerin ezilmesi ve feminizim gibi konularda.
  Erkek Düşmanlığı yazılarını bilerek okumadım çünkü sinirleneceğim. Evet, insanlar nasıl bu kadar kör olabiliyor anlamıyorum.
  Yarın sokakta kezbanın biri bizi tacizcilikle suçlarsa ne yapacağız, dünya yörüngesinden çıkmış.

 16. Kardeşim baby rabies denen bir konu var onu da açar mısın?

  1 illa gelinlik giyecem
  2 illa çocuk doğuracam

  bir de kadının hem evlilikte yaşadığı geçimsizlikte ortaya çıkan gerçek yüzü gibi.
  ikincisi de boşanmada ortaya çıkan, erkeğin hayatını sikip atmaya yönelik intikam davranışı!

 17. Saha raporu.

  Mahmut abi normalin biraz dışında bir sey yaşadım. Paylaşmak istedim.

  Bugün kitapçıda kitaplara bakarken yanima bir kız geldi kitaplara bakmak icin. O da rafi incelemeye falan başladı. Biraz oyalandi ben de bunu Y.D algılayıp açılış yaptım. (Kız benden yaşca büyük gorunuyordu)

  B:Önerebileceğiniz bir kitap var mi? 🙂
  K:Hmm, şimdi ne tarz okuyorsunuz bilmiyorum ki 🙂
  B:Daha çok psikoloji tarzı.

  Açılış boyle oldu. Kitaplar hakkında biraz muhabbet ettik. Sonra;
  K:Peki senin önerebileceğin bir kitap var mi?
  B:Evet tabii ki. Dedim ve daha önce okuduğum bir kitabı verdim.(burada grinin elli tonu var önerebileceğim 🙂 desemiydim bilemedim)

  B:Ogrenci misin?(ogrenci gibi durmuyordu zaten)
  K:Avukatim 🙂
  (Burada ben afalladım iste. Avukatım diyince birden gözümde büyüdü. Yaşca da benden büyük olduğu icin icimde garip bir sey beni durdurdu ama fazla belli etmeden devam ettim.)
  B:Hmm güzelmiş.
  K:Sen ogrencisin galiba?
  B:Evet.
  K:Belli biraz küçük duruyorsun zaten 🙂 (üniversite 3. Sınıfım.) (Shit test mi sence)
  B:Yani dogal olarak.
  K:Hangi bölüm.
  B:(Yemekle ilgili bir bolum okuyorum onu söyledim.)
  K:Iyi yemek yapar misin? 🙂
  B:Yani damak tadına gore değişir:)

  Biraz daha muhabbet ettik ve kız memnun oldum diyerek ayrıldı.

  Şimdi mahmut abi, kızın avukat olduğunu duyunca dediğim gibi gözümde büyüdü birden. Çünkü daha önce böyle bir kızın benimle ilgileneceği aklıma bile gelmezdi. Birde yaşca benden büyüktü. O yüzden eglenen ustaligi kullanamadim. Biraz yorumlarsan sevinirim.

  1. Avukatlık imajıyla ilgili bir durum.
   Bu avukat ise dominanttır; diye düşünerekten geri vites yapmışsındır.
   Facebook hesabımda 23 yaşında yeni mezun bir avukat kız var. Her gönderisinde adeta destan yazıyor. Ukalalık zirvede. Doğal olarak böyle statüde kızlara ancak mevkidaşları ya da meslektaşları yanaşıyor. (Nitekim sevgilisi de hukuk bürosu sahibi bir avukat)

  2. Uzak dur kız avukatsa ben de avukatım. Avukat bir kızın avukat altı biriyle çıktığını görmedim. Etrafımdakiler genellikle avukat, hakim,doktor, üst düzey memur ve mühendisler ile birlikte.

  3. Girişkenlik iyi. Devam et. Çoğu ekek ağzını açamaz. Ama bak hatunlar muhabbeti nasıl sürükleyebiliyor.

   Yaşın küçük ve çalışmıyorsun. Yaşça büyük ve çalışan bir kadına yürümede avantajsızsın tabii. Ama Rollonun demirden kanunlarını kalbine işlemiş olsan bilirdin ki “Bir kadının seninle niye yatmayacağını anlamasını HER ZAMAN kadına bırak, asla bunu onun için yapma.” Yani sen oyuna başladın mı kadın senin devam etmeni istemediğini belli edene kadar sen kendini eleme.

   Iyi yemek yapar mısına cevap “bir erkekten asla yiyemeyeceğin kadar iyi” ya da “yaptığım yemeği yediğinde bir daha yemek isteyeceğin kadar iyi” dersin ki kadının niyeti ve evi varsa oradan aynı gece yemeğe ve sekse uzanabilme şansın olur. Çok efendi cevap vermişsin, Ayşe Teyze gurur duyardı ama ben not kırdım.

 18. Sırf ”aidiyet” ihtiyacından kaynaklanan aşırı uç algılar. Bu ihtiyacı hisseden biri aslında KH’yi bir dernek, vakıf ya da her gün okumaları gereken sürekli slogan atan bi ideoloji olarak görüyorlar.
  KH’yi yanlış anlayan KH’li olamaz ama ‘sadece anlayan’ da KH’li olamaz.

 19. Mahmut Abi bazi Almanci akrabalarimiz var ve kizlari 16-19 yaslarinda.Maddi durumlari cok iyi ama bir an once evlenmenin derdindeler.Almanya gibi bir yerde her turlu imkana sahip daha genclige bile adim atmayan bu kizlarin evlilik hirsi neden?

  Ben acikcasi dar,vizyonsuz ve cahil bir cevre icinde buyuduklerinden bir an once bir beta bulup kapagi atmanin derdindeler diye dusunuyorum.

 20. Mahmut Abi,How I Met Your Mother’ı izledin mi ? İzlediysen Barney Stinson karakteri kırmızı hapın karikatür temsili gibi bir şey değil mi sence de ?

 21. Konuşulan kızın bir anda evlilikten söz açıp, bütün arkadaşlarım evleniyor demesi shit test mi sizce? Bu arada kız daha sadece 23 yaşında 😀 Ben 25

   1. Mahmut abi dalga geçme lütfen kızın evlilik düşündüğünü sanmıyorum şu an 🙂 gayet olası bir durum bu bir shit test olabilir gibi geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *