Saha Raporu: Uzun bir aradan sonra sahalara geri dönmek

Uzun bir aradan sonra kendimi yeniden toplayıp sitede yazmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Tabi bu süre zarfında gerek teorik, gerekse pratik anlamda gelişme kaydettim ve oyunu sahada oynamaya başladım. Önceleri kendi çevrem dışında ya da online ortam dışında hatunlara yürümüyordum ki bunda bile günde en az 2 hatun düştüğü oluyordu.

Öncelikle şunu söyleyeyim, kırmızı hapın pratiği oldukça zor. Daha önce hiç tanımadığınız hatunlara yürümek ciddi özgüven ve cesaret gerektiriyor. Reddedilmek hatta kız tarafından hiç siklenmemek bu işin doğasında var. O yüzden zihinsel açıdan güçlü olmanız, değilseniz bile kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Burada başarısız olan ve eleştirilen adamlara hak verdim. Zaten önemli olan, kabul edilmek değil. Oyun oynayacak cesarete sahip olmak. Neyse lafı fazla uzatmadan bu son iki haftanın yürümelerine geçeyim.

1- otobüs yürümesi

Sıkış tıkış bir otobüsteyim. Önümde şaşkın bakışlı bir eleman var. Üniversiteye yeni geldiği çok belli. Onla hangi bölümdesin falan derken arkadaşı olan hatunla tanıştık. Sonrasında kızla sohbeti baya ilerlettik. Çocuk indikten sonra kızla sohbete başladık.

Ben: Merhaba ben Svbg
Kız: Ben de Merve
Ben: Memnun oldum. Hangi bölümdesin?

Kız: x sen hangi bölümdesin?
Ben: y. Güzel bölüm. Kaçıncı sınıfsın?
Kız: 3 ama bir sürü dersim var alttan.
Ben: Aferin sana. Hazırlığı geçmişsin ama?
Kız: O zamanlar çalışkandım. Sonradan saldım kendimi.
Ben: Ahaha. X’e mi takılıyordun tüm gün? ( öğrencilerin yoğun olduğu, cafeler bulunan ve gece geç saatlere kadar açık olan mekanların toplu bulunduğu yer.)
Kız: Ahaha evet. Bu arada ben bu semte yeni taşındım. Yalnız kalıyorum. Nerde ineceğimi de bilmiyorum.
Ben: Normalde nerede iniyordun ki?
Kız: X’de sanırım
Ben: O zaman şöyle yapalım, ben numaranı alayım. Daha sonra senle görüşelim. Bu arada galiba bu durakta ineceksin.
Kız: Numaram ….. Teşekkür ederim. Mutlaka görüşelim.

Bir süre sonra mesaj attım, mesajlaştık. Sonradan mesajlarıma geç dönmeye başladığı için bir şey demeden numarasını sildim. ( direkt arayıp buluşma ayarlamam lazımdı. Neyse)

2- Yemekhane yürümesi

Tabldotumu almış oturacak temiz masa bakarken gözüme bir hatun ilişti. Yalnız oturmuş kitap okuyordu. Yanına gittim. Önce kitaplarımı masaya bıraktım. Sonra kıza bakıp,

Ben: Merhaba

Kız: Merhaba

Ben: Tüm masalar kirli olunca ben de buraya oturdum. Ne okuyorsun?

Kız: x. Bunu biliyor musun? (Uzun uzun anlatmaya başladı. Bir toplama kampından bahsetti.

Ben: Polonya’daki auschwitz’ten mi bahsediyorsun? Hani şu yahudilerin katledildiği?

Kız: Evet, kadınların ve çocukların. Güçsüz olanların…

Ben: ( içimden aha dedim bu feminist amk. Ama değilmiş. ) Tren vagonlarına bindirilip tek yönlü yolculuk yapıyorlar vs

Kız: Evet. Bu kitaptan biraz sonra sınavım var. O yüzden bunu okumam lazım. Kusura bakma.

Ben: Ahaha önemli değil, oku tabi. Bu arada svbg ben.

Kız: Ben de x. Memnun oldum.

Ben: Şöyle yapalım, ben senin numaranı alayım. Daha sonra seninle görüşelim.

Kız: Ya ama ben şu sıralar çok doluyum. Telefon vermemek için değil, gerçekten. Tiyatro, okul, kısa film vs. Sonra zamanın yok demek de olmasın.

Ben: Anlıyorum. Olsun, illa ki zamanın olur.

Kız: Tamam vereyim numaram: …. ama dediğim gibi. Şubata kadar biriyle görüşmem zor. Anca şubattan sonra.

Ben: ahaha peki ama bence sen vakit yaratırsın.

Kız: Hadi görüşürüz.

Birkaç yürüme daha var. Sonuçta bu ay 4-5 yürüme yaptım. Daha da yapmayı planlıyorum. Bakalım neler olacak. Skor olduğunda yazarım yine.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

32 thoughts on “Saha Raporu: Uzun bir aradan sonra sahalara geri dönmek”

 1. 1.yürümede numara istesemek baya riskli bir giriş olmuş

  2.de ise tarih veren kıza mesaj bile atmaya değmez diyecem de shit test de olabilir

 2. Mahmut abi bir numarada kız:”Ahaha evet. Bu arada ben bu semte yeni taşındım. Yalnız kalıyorum. Nerde ineceğimi de bilmiyorum” demiş ya burada kıza evini bulmana yardım edeyim diyip kizla beraber inmemek bence bir hata olmuş. Ne dersin? Kız yalnız kaldığını bile belirtmiş. Sağlam top bence.

  Bu arada güzel yürümeler dostum tebrikler.

 3. Bence Haydar abi haklı gibi .. 🙂
  ——————————-
  Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Okan Bayülgen’in çok konuşulan “Seksi bıraktım. Tamamen bıraktım ve çok rahatım. Bütün kötülüklerin anası seks” sözlerini Haydar Dümen’e sordu…
  İşte Haydar Dümen’in cevabı:

  BİR ÇAKALLIK

  OKAN Bayülgen şöyle demiş Posta’dan Oya Çınar’a:

  “Seksi bıraktım. Tamamen bıraktım ve çok rahatım. Bütün kötülüklerin anası seks.”

  Haydar Dümen’e sordum.

  Dedim ki:

  “Üstat, ne diyorsun bu açıklamaya?”

  Şöyle cevap verdi Dümen:

  “Kadınlarımızı uyarıyorum: İnanmasınlar bu sözlere… Dümen yapıyor çakal.”

 4. Mahmut bey, mail yoluyla bir saha raporu da ben gönderdim, yayınlarsanız, çorbada benim de tuzum bulunur, hem eksiklerimi görmüş olurum.

  1. Diğer kız gibi 1 gün ya da 2 gün sonra. Kızı biraz mesajla pişirip Şubat ayı olayını öne almayı bir kez denemeli. Kız ısrarcı ise telefonunun takviminde şubata alarm koyup unutabilir. Kızı kuzu kuzu bekleyip Şubatta mesaj atmak bir nevi shit test fail.

 5. Ya hocam kusura bakmayın ama tablodot hikayesi ütopik olmuş. İlla inandırıcı olacağım diye hikayeyi abartmanıza gerek yok . Yani kızın size direkt kitap x demesi biraz uzak bi durum. Neyse yine de denemek hiç yoktan iyidir

 6. Benim bir sorum olacak genelde tanıştığım kadınlardan telefon no istemem (sosyal ortam , instagram vb) bir kaç gün yada hafta sonra direk kendileri veriyor . Genelde seni uğraştırmayayım , tel no versene , aaa hala benim telefonum yok mu sende deniliyor ) Bu konunun temeli nedir sizce ? Çok yakışıklı ve uzun boylu değilim. Ama sert bir surat yapım ve fizik olarak doğuştan kaslı bir yapım var. Masküleneti ve testesteron seviyem ile alakalı bir durum mudur? Üstüne düşmemem çıldırtıyor mu onları ? Tanışırım , bazen görmezden gelirim o selam vermesse basar geçerim bunlar etkili haraketler midir ? Abartısız bütün kızlar kendisi veriyor numarasını.. Daha ne istiyorsun diyeceksiniz . Ama çoğu sekse gelmiyor sadece sulanıyorlar ve iletişim kurmaya çalışıyorlar.

  1. Friendzone düşüyorsan, seni zararsız görür öylede diyebilir.

   Öyle erkekler var, etrafı kız dolu, kızlar bu erkeklerle gülüyor, şakalaşıyor ama iş ciddiye hiç bir zaman binmiyor.

   Çünkü bu oğlan sikli kız arkadaş.

   Tecrübesiz erkekler çekici takılan adamla bu sempatik arkadaşların arasındaki farkı anlayamayabilirler, hatta o adamı kıskanabilirler.

 7. Mahmut abi ve diğer büyüklerimize selam . Öncelikle bu harika site için teşekkür ederim . Sebebi şu . Mahmut abi hemen hemen her yazısında kızların merkezde olmadığını ve biz erkek olarak kendi yolumuza bakmamızı söylüyor doğruda . Hadi
  sex vs onlarıda geçtim . Bu oyuna başladığımdan beri beta alışkanlıklarımdan vazgeçtim ( kızın yanında olma isteği, küçük süprizler gibi) Sorun şurada başlıyor kızlar zihnimde bağdaşıyor ve birtürlü zihinden çıkartamıyorum . Onlar birbaşkası için ölüp geberirken benim sikimdirik zihnim boş kaldığında kim ile tanıştıysam onu bana yansıtıyor . Birde işim gereği sürekli görmek zorunda olduğum bu kızı kendimden nasıl diskalifiye edeceğim ? artık sermayeyi
  kendime çevirdim . Son bu zihin kırıtıntılarımı yok etmek için fikirlerinizi sunarmısınız ?

  1. Birde işim gereği sürekli görmek zorunda olduğum bu kızı kendimden nasıl diskalifiye edeceğim ? Bu ne demek? İşteki kıza yürünmez o nedenle üstünde oyun oynama.

 8. Açıkçası yürümeye cesaret edebilen adamın önüne o kadar çok fırsat çıkıyor ki öyle ya da böyle bir şeyler düşüyor. Ama işte o yürüme cesaretini göstermek bile en az 20 kg testis ister. Şahsımca ben düz tanışmalar yerine niyetimi doğrudan belli ediyorum. Neyin ne olduğu en başından belli oluyor.

 9. Yetiş ya Mahmut Abi!!

  Halihazırda 2 yıllık bir ilişkim var. Ekseriyetle ilişki tıkırında. Ama bikaç ay önce benim kız işe başladı ve benden daha fazla para kazanıyor şuan.
  Dışarda yemek falan yediğimizde hesabı ödemeye falan çalışıyor son zamanlarda. İzin vermiyorum bende. Sürekli bana bişeyler alıyor kazak, ceket falan gibi. Geçen benim eve tabak seti almış. Yine geçen internetten ikeadan sehba ararken yakaladım. Sehbayı götümemi sokcam falan dedim de bir yandan bana yatırım yapması hoşuma gitsede bir yandan maaşı benden yüksek olması sorun yaratırmı diye düşünüyorum.
  Yani benden fazla kazanıyo dediysemde öyle çok fark yok. Ben 1 yıllık polisim o da benden 100-200 fazla alıyo işte.
  Bu durum sorun teşkil edermi Mahmut Abi?

  1. Şu anlattığın kafanla sorun edersen 100% yaratır. Sen sorun etmeyeceksin, yaratıp yaratmadığı ortaya çıkar zaten.

   Bırak sana para harcasın. Bu önemli değil hatta pozitif bir şey. Bırak arada o da ödesin. Ama dediğim gibi kız senden fazla kazanıyor diye triplere girmen büyük sorun teşkil eder.

 10. Svbg-Fast mod on.
  Sıkıcı muhabbete girip üstüne numara istemişşin. O kadar yazildı, ama özgüven önemli tabii.

  Sadece 1. de olan kızın yalnız kalmasını belirtmesini garip buldum.

  Bu iki mubabbete de soğuk okuma serpiştirilebilirdi;
  Sende şunu fark ettim, konuşmayı seven sosyal birisin ancak bazı durumlar da içe dönük olabiliyorsun vs.

  Bu arada Mahmut abi, fast mod demişken kısa bir raporum var.
  Bu tarz hızlı olaylara örnek olması için yollayabilirim?

 11. svbg açılışları böyleyse benim kitap yazmam lazım. daha iyi setler beklerdim işin doğrusu. alınma ama beğendiğin filmlerden, hayat görüşünden anladığım kadarıyla, yüzeysel olmaktan kurtulman kendini geliştirmeksizin biraz zor. kızla resmen röportaj yapıp telefon almışsın, kız bunu iş görüşmesi olarak bile görmüş olabilir.

  ben boyle haftada 15 telefon alıyordum ama bunlar bir yere cıkmiyor çünkü telefon odaklı acilis yaparsan ertesi gun bir yabancıdan baska biri olamazsin kizin gozunde. bir bag kurmadan en azindan kino yapmis olmadan yuzlerce numara bile alsan ancak 1 tanesi düser, o da sayıdan dolayı.

 12. Akıllara kadınların “make rules for betas, break rules for alphas” sözü geliyor. Şubata kadar muhabbeti make rules for betas olmuş, next derim ben

  1. Henüz alfa zihniyetin oturmamışsa ne yapacaksın aylarca bekleyecek misin? 2 davet sonra next kuralını uygulayın yeter. Oyunu olan adam bunlardan da iş çıkartabilir.

   Tam arzulu seks kriterini sevgiliniz olacak kadına saklayın.

 13. Bazen sadelik lazımdır.Duruma , ortama , ve karaktere göre.Svbg ‘de sade , güzel açılışlar yapmış.Şebeklik yapicam diye kırk takla atmamış ve yamyamlık yapmamış.Bir nevi benim stilim; her yiğidin yoğurt yiğiş tarzı farkli sonuçta.Ama asıl mesele bence bu değil.
  Benim son zamanlarda başıma çok gelen ve haplandiktan sonra zihnimi çok meşgul eden bir durum var.Bu durum svbg nin setlerine biraz benziyor ama bazi yerleri farklı.Bunu sizlerle paylasmak istiyorum ve Mahmut Abi’nin yorumlamasini bekliyorum.

  Haftalardir onlarca kıza yürüdüm.(gerek tinder gerek instagram)
  Bir malzeme bulup atağa gectim ve konusmalar baslattim.Neredeyse yazdigim tum kizlara karşı mesaj oyununu iyi oynadim.Muhabbet aşamasını güzelce gectikten sonra hepsine programlanmış gibi ayni cumleyi yazdim “Pazar işin yoksa 4 gibi X’te kahve içelim.” dedim.Hatunların %80 ‘i “olur , tamam görüşelim , bugün hastayim baska ne zaman musaitsin? ” tarzinda hep olumlu cevaplar verdi.Bende uygun zamanlari soyleyip kesinlestirip konusmayi bitirdim hep.Ama gelgelelim mesajda cok ilgili,samimi davranan , bulusma ayarladigim hatunlar mesajlasma bittikten sonra ne bir kez mesaj atiyor ne de “ya bugün bulusucaktik iste demi nerdesin vs. vs ya da ertesi gun ‘nasilsın ,napiyorsun?’ ” tarzi seyler yaziyorlar.Mesajlasma bittikten sonra sanki hemen konusmamiz ve bulusmamiz saniyeler icerisinde otomatikman unutuluyormus gibi davranmaya basliyorlar ve bulusmanin olucagi gün geliyor tıkları cıkmıyor.Bende test/deneme amacli yazmiyorum acaba ne yapicaklar diye ama hic biri “ya bugun buluscaktik , unuttun mu yada ne yapiyorsun?” tarzi hic bir sey yazmiyorlar.Bu olay haplandiktan sonra benim zihnimi cok mesgul etmeye basladi ve bende bunu test etmek icin butun kizlarin ustunde uyguladim ve hepsinde ama hepsinde ayni sonucu aldim.Bende mi bir sorun var yoksa bu hatunlarda mi sorun var ?
  Haplandiktan sonra eski dusuncelerim yok oldu ama oyunu gordugumden beri soru isaretleri hep kafamda türüyor ve beni bazen boğuyor.Coğu şeyi kh sayesinde idrak edebiliyorum , sindirebiliyorum falat ANLAMLANDIRAMIYORUM.
  Mahmut Abi belki diceksin ki ; ” Sen ne kadardir burdasin , ne kadar zamandir okuyorsun bu siteyi erkek her boku yapar bilmiyor musun bunlari sen yapcaksin.” dicegini duyar gibiyim ama ben bunlarin zaten farkindayim ve gerekli ataklari yapiyorum.Fakat anlamadigim ve sinirimi bozan bir sey var ; Biz kendimizi degerli görüyoruz.Ödül zihniyetindeyiz.Abazan ac köpek modunda degil önce kendini merkeze koyucaksin modundayız.Peki biz bu kadar kendine en basta önem veren , kendine guvenen bir erkeksek niye onlar da ilgi gosterip , saygi duymuyor bizlere ? Tabak cevirdiklerini biliyorum hepsinin bende biriyle yazisirken digerine geciyorum ama bulusmaya kadar on numara gelmissin agzın götünde niye 1 gün sonra hic tanismamis , hic konusmamis moddasın yada bulusmanin gunu ve saati geldiginde hic haberin yokmus gibi davraniyorsun? Neredeyse hepsinin ama hepsinin ortak davranisi bu yönde.Biri naz yapiyor oyun yapiyor agirdan satiyor desem digerleride aynisini yapiyor sanki bana karsi ayni seyleri yapmak icin sozlesmisler gibi hepsi birbirinden bagimsiz ama bir o kadar da hareketleri aynı.
  Bu arada gerek oyunum , gerek fizigim ve dış görünüşüm oldukca iyi.Burada anlatilanlari da uygulayinca basari oranim genelde yüksek ama boyle sikimsonik olaylari anlamaya calisirken beynim yoruluyor.Kh ile bagdastirmaya calisiyorum yaptiklarini cogu sey ile örtüsmüyor.Cözemedim bu olayı kısaca yardimlarini bekliyorum.

  1. Aynı durum benim de sık sık başına gelmekte. Ben bunu iki şekilde açıklıyorum kendime

   1) buluşacağın kadının senden daha öncelikli adayları olduğu için senle buluşmadan evvel seni çok da sallamıyor.

   2) Kadınlarda bolluk zihniyeti fazlasıyla mevcut. Dolayısıyla senin onla buluşup buluşmaman pek önemli değil, alternatifin her zaman var. Kendini geliştirmeye, devam. Durmak yok.

   Son olarak bu tarz durumlar için ben şöyle yapıyorum. Kız hiçbir şey yazmamış olsa bile eğer buluşmaya iştirak ediyorsa S kapanış çok yüksek ihtimal. Eğer gelmiyorsa, her ihtimale karşı ben zamanımı boşa harcamamak için kişisel gelişimim için yanımda bir materyal bulundururum ki kız gelmezse zamanımı boşa harcamış olmayayım.

 14. Evet katılıyorum.Durmamalıyız ve gelişime devam etmeliyiz.Durduğumuz her dakika kendimizden bir seyler kaybediyoruz.
  Yazdığin 2 maddeyede katılıyorum.Mantıklı baktigimiz zaman senin soyledigin 2 madde olayı özetliyor ama tuhaf olan bir şey var ki ; o da bu hatunlarin maske takması.
  Birinci söyledigine göre baska adayların önümde olmasi ihtimali bir gercek ama karsımda mesajlasirken gayet ilgili , yol bulucu , sıcak konusurlarken perde arkasindan boyle yapmalari onlarin ne kadar harika oyuncu olduklarinin göstergesi sanki.
  Hocam seni bilmiyorun ama ben böyle durumlarla karsılastigim hatunları direk SOFT NEXT edip aklımın hurdaligina atiyorum.Belki bir gün bir yerlerden çıkıp iş görür diye.Tabak cevirmeye devam.
  Etraf onlara deniz ise bize okyanus.

 15. Mahmut abi bu soru bu konunun bence shit testte olabilir tam bilmiyorum.
  Ne kadar eğlenceli, umursamaz, mutlu… bir kızla konuşmaya başlasam eğlendikten sonra herzaman olay kızın ben çok mutsuzum,hayat çok sıkıcı, psikolojim kötü diye bana ağlamasına geliyor.Bu durumun sebebi ve yapmak gereken nedir acaba?

  1. Her kızla böyle oluyor ne demenk? 10 kıza yürüdün 8i mi böyle?

   Kızların yaş kaç? Ergen kızlar hep o modda olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *