Saha Raporu – Arayış

Herkese selam.

Uzun zamandır yoktum şimdi kıssadan hisseler çıkardığım bir raporla sizlerleyim.Daygame yada sosyal ortam oyunu yapacak vaktim yoktu. Bu aralar yarı monk yarı game beraber gidiyordu. İnstagramda pek aktif olmama rağmen game yapmaya karar verdim. Aynı anda birçok kıza mesaj attım. Genellikle okullar bölümler veya biyodaki dikkat çekme amacıyla yazılan saçma sözleri negleyerek konuşmalara girdim. Az takipçiliydim (50-60) ve fotoğraf paylaşmadığından dolayı ağır shit test yağmuruna tutuldum.

 • Neden fotoğrafın yok?
 • Neden okulunu yazmıyorsun?
 • Neden yazdın bana?
 • Fake misin? vs vs

Mesaj attığım kişiler toplam 20-30 civarıydı. Mesajlarıma dönen 10 kişiden 4 ü ile muhabbetimi devam ettirdim. Diğer 6sı fake olduğumu düşündü sanırım. Aslında seni tanımayan ve başlarda soğuk yapan biriyle muhabbet etmek ve yüksek değer göstermek oldukça zor bunun da etkisi oldukça fazla. Bazı kızlar bana “yaaa sen misin neden böyle yapıyorsun kendi hesabından yazsana “ gibi aptalca şeyler bile söyledi. Herhalde uydularından biri zannettiler. High Solipist hatunlar.

Bakın tekrar ediyorum takipçim çok az ve fotoğrafım yok

Son 3 kızla aynı gün whatsapp a geçtik ama baya soru sordular güvenmemiz lazım vs gibi ilginç durumlar vs

Takipçi sayıları

1.sinin 700

2.si 500

3.sü 300

4.sü 600

2 tanesi nextlendi 1 i ile buluştuk .Diğer 1 i kayıp aq sanırım beni arıyor halen.

Elenen kızlardan (hb 7 )

1.sinin sebebi ;

Buluşma konusunda yer zaman belirlemiştim bize taraf gelecekti ama ne hikmetse ertesi gün “Ben neden geliyorum sen gel“ dedi. Tamamen shit test idi, başlarda umursamamıştım.

Çerçevemi korudum ama kızın ilerleyen dakikalarda cevabı ;

“Ya biz en iyisi görüşmeyelim dedi “.

Mesajı görüldüde bıraktım ve nextledim.

Numarasını sildim ve beni de instadan engelledi 🙂

Diğer kızla konuşurken deney amacı ile “Hafta içi ne zaman müsaitsin? “ dedim.

(Aslı bu olmalıydı “ben gidiyorum sen de gel” “oraya gidelim “ gibi)

“Hiçbir zaman. Hafta içi hep dersim var” dedi.

Mesajı görüldüde bıraktım ve kız peşime düştü

Gece 1-2 de mesaj atmaya başladı “uyudun mu “

“Görüldüde bırakılmaktan hoşlanmam “dedi(benlarka shit atmak ha ?)

Tabi o saygsızlıktan sonra asla umursanmadı ve nextlendi.

Günlerce mesaj attı bana.

En sonunda “numaramı sil defol “ diyip hard next yaptım.

Zaten hali hazırda başka bir kız var idi,

Son kızla konuşup muhabbeti ilerlettim. Buluşmaya çağırdım. İlk buluşmada her zaman yaptığım gibi kızın yanına oturdum.Karşısına oturmak biraz riskli. Beden diliniz veya tipiniz fazla analiz için fırsat bulur.En iyisi kızın yanına oturmak.İçecekleri ben belirledim ve işe koyuldum.Kız başlarda baya soğuktu ama soru sorarak beni tanımak istiyordu.Sakin soğukkanlı ve komik tavrım kırmızı haptan  beri içime işlediğinden rahat espriler yaptım ve baya samimi bir ortam oluştu haliyle.Sorduğu ilginç sorular pas geçildi.

Çantasına bakmak için yanaştım ve temas ettik o ara çantasındaki ses hakkında biraz dalga geçtim, fare mi taşıyorsun içinde gibi.Ek olarak sırtım ağrıyor biraz masaj yapsana minik ellerin ne güçlüdür şimdi diyip kinoları artırdım.

Elini tutmak bence ilk buluşmanın unlock-lock noktası.Elini tuttum bir anda yavaşça geri çekti.Volumu yavaşça  artırarak son hamlemi yaptım ve elini tekrar tuttum , bu sefer sıcak davrandı kendisi de elimi tuttu.

Belinden tutup kendime çektim,yakın mesafeden konuşmaya başladım sessiz ve cool modda.Konuşma balonu vardır insanlarla sözsüz olarak mesafesi 20-30 cm kadar.O  sınırı makul olarak aştıysak gerisi tamamdır.

Kısa süre sonra konuşurken kızı aniden öptüm. Başta afallamış gibi yaptı ama ses etmedi tabi ki.

Daha ileriki dakikalarda yakınlaşmalar artmaya devam etti.

Kiss close ile kapanan 3.buluşmamdı.

İşim var diyip kızdan ayrıldım eve gelince pişman olduğumu farkettim.

İlişki istemediğimi anladım. Discorddaki arkadaşlarla bu konuyu konuştuk. Captan Charisma adlı bir arkadaş dedi ki madem soğutacaksın deney yapalım. Betalaş tepkisini görelim dedi. Aslında bir kız için değmezdi ama diğer gençlere örnek olsun diye başladık yazmaya.

Akşamında kıza “sana aşık oldum galiba” “çok farklısın , iyi ki varsın” gibi kısa ve soğutucu mesajlar yazıp kızı soğutmak zorunda kaldım. Bela olabileceğinden endişelendim  çünkü ilk buluşmada kiss close ve tits touching e alışkın biri değildir diye düşündüm . Soğuttum kızı ve bana dediği şey aynen şu :

“Numaramı siler misin “

“Seni böyle bilmemiştim “vs..

Hipergamisini yerim oy.

Uzun zamandan beri-Trp öncesine dek 2 sene öncesine kadar – hep başarısız bir loser olduğumu düşünürdüm bu yüzden ilişkinin kendisindense , kızı etkilemek ve kiss close yapmak yada one-night stand benim için daha ilgi çekici geldiğini anlamış oldum.

Kadınları, ilişkileri değil de kendimi aramalıymışım…

Zamanla aradığımız şeyin kadınlar değil de kendimizi bulmak , hayatı anlamak , hedeflerimize yol almak olduğunu zamanla anlayacaktır her trp genci.Umarım geç kalmazsınız…

Asla uzun süreli ilişki ve türevlerine  de sıcak bakamayacağım.Bazı konuşmalarda ayrıntıya giremedim şimdi notlarda kısaca anlatacağım dostlar.

Sonuç olarak ilk buluşma notlarım:

1.Kızla mekanı ve yeri netleştirin.

Sakin ve sessiz bir ortam olmasına dikkat edin.

2.Kinolara ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi ama saldıray gibi olmamaya dikkat etmek önemli.Beta olmaktansa %60-70 saldıray iyidir.

3.Esprili ve zekice kısa cevaplar vermek çok önemli.Sakin ve yüz okunamaz bir ifadeyle shit testleri geçmek çok değerli.

4.Asla sinirlenmek yok asla bunu önceki saha raporlarımda da bahsettim.

5.İşler ters giderse olayı analiz etmek çok önemli .Ani hareket etmek-eğer kontrol planınız yoksa ters teper büyük ihtimal.

6.Buluşmada pek anlaşılmıyor kızdan ltr mi yoksa short term ilişki çıkıp çıkmayacağı.İyi izlenim bırakmak ile kızı tanımaya çalışmak biraz uyuşması zor şeyler gibi geliyor.Bence en iyisi anı yaşamak.Buluşma bittikten sonra kızın rütbesi net belli olmalı.Çok seksi bir kız olabilir ama ilişki materyali değildir yada tam tersi vs.

7.Ağırlık kaldırıp fit olmak çok önemli.

Giyim ve tarz fit oldukça gelişir.

Fazla kilolu/ çok zayıf olunca tarz bile oluştumak çok zor.

Takı kolye gibi şeyler de önemli , hikayesi olur oradan devam edersin.

Ya da kızda bunlar olur oradan kinolarsın .

İsteğe bağlı tabi.

8.Liderlik etmek olayın belki de tek noktası

Ya liderlik et ya da liderlik edilsin

Mümkün mertebe kontrol sende olsun

“Otobüsle gidecem “ diyen kıza.

“İzin vermem kalabalıktır şimdi metroyla tramvayla vs git “ gibi ilginç otoriter tavırlar kızı afallatabilir.

9.Kızın karşısına oturmayın.Yanına oturun ama çok da abartmayın.Sakince tansiyonu artırabilirsiniz.

Bende alışkanlık oldu bu işler ama yeni başlayan biri iseniz absürt beden diliniz yada göz temasını ayarlamamanız durumunda kızın karşısında socially awkward varmış gibi bir durum oluşabilir.

Omuz üstünden konuşmak ve çoğu insan için vücudun yüksek testestoronlu düzgün sol yanı kıza daha iyi sunulabilir.

10.Uzlaşmacı yönünüzü pek göstermeyin.

Her türlü konuşma , fikir , olayı kendi frame inizden çekin yorumlayın.

11.Kızı iyi analiz edin .Beden dili okumayı öğrenin.

Son olarak

Trp nin %20 si okumaksa %80 i harekete geçmektir.

Okumakla zaman kaybetmeyin.

Discord tayfasına buradan söyleyeyim yakın zamanda tekrar geleceğim .

kolay gelsin .

Konuk Yazar : BenLark

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

44 thoughts on “Saha Raporu – Arayış”

 1. “Hiçbir zaman. Hafta içi hep dersim var” diyen kızı gereksiz ego yapıp elemişsin. Bir kere öyle gevşek soruşa (dominantlığın tersi) öyle cevap alırsın. Olayı başlatan sensin yani.

  Bu arada BenLark’a shit atmak ha ne demek? Shit teste neden mavi haplı erkek gibi olumsuz bakıyorsun ya da sen kimsin ki shit test yemeyeceksin ya da shit test üstü olacaksın? Shit test görür görmez egon zedeleniyor ve kendini korumak için büyüklenmen gerekiyor olmasın? Peki bu sana daha fazla seks olarak mı dönüyor?

  Yanlış anlamayın kızları gözünün üstünde kaşın var diye de eleyebilirsiniz sizin bileceğiniz iş ama. Buradan gençlere örnek çıkarmaya çalışma zira anlattığın hikaye bana duygusal güçsüzlük gibi geldi.

  Bazı elemanlar var burada en hafif yamukta hatunu nextliyorlar ama sonuçta sizin amacınız 100 tane hatun nextleyip abazan ama gururlu olmak ve bununla böbürlenmek mi yoksa hayatın cinsellik denilen zevkini yaşamak mı?

 2. KH göre erkeklerin sevilme ihtiyacı nasıl karşılanacak. Yani böyle bir ihtiyac erkek için gerekli değil mi. Erkek de olsa insan ve sevilme ihtiyacı olacak değil mi? Şartları oluştur ve hipergamiyi tatmin et ve seviliyormuş gibi hisset. Boyle mi olacak?

  1. Hipergamisini tatmin edersen kadın sizi “gerçekten” sever ki! Size kafanızdaki sünepe, karşılıksız ve ne olursa olsun masal aşk sevgisinin gerçek, hipergami ile gelen sevginin mış gibi olduğunu öğretmişler siz de kuzu kuzu içselleştirmişsiniz. Aferin uslu oğluşlara.

   Hipergami ve performans yüklü kadın sevgisi sahte sizin deli saçması karşılıksız sevginiz gerçek? Size göre öyle.

  2. Zayıf erkek olsan

   Kadınlar sevmeyecek / saygı göstermeyecek

   Erkekler sevecek belki ama saygı göstermeyecek

   Güçlü erkek olsan

   Erkekler sevmeyecek / saygı gösterecek

   Kadınlar sevecek / saygı gösterecek

   Erkekler sevilmek için değil de saygı görmek için dizayn edilmiş gibi geliyor

   1. Korkulmak, sevilmekten iyidir. Sevgi, içinde kurgu ve daha yüzlerce şeyi içinde barındırabilir ama korku saftır. Ne kadar iyi oyuncu da olsanız, korkuyu hiçbir zaman gerçeği gibi taklit edemezsiniz. Korku, insanlığı ileriye götürmüş bir duygudur. Ve sevgiden de eskidir. İnsan, karanlıktan korktu ve ateşi falan buldu. Siz erkeksiniz, bırakın sevimli olma işini kadınlar yapsın. Sevilmeyi bu kadar dert etmeyin.

  3. @zereo
   Dostum sev de nasıl sev, ölçülü sev, hani sevgiye muhtaç olduğunu hissetmesin yahut ‘ ERKEK’ olayımız var ya bizim, işte öyle çok duygusal konulara yer ayıracak vaktimiz Yok! Ha var abi diyorsanız yönetim elden gidiyor erkeklik TRP yalan oluyor İŞTE!

 3. Aslında yarı monk yarı game dememin sebebi Game e kaliteli vakit ayıramamış olmamdır

  “Hiçbir zaman haftaiçi hep doluyum“diyen kız başlarda soğuk yapıp üstüne böyle tepki verince nextlendi.Telefon numarasını vermesine rağmen.

  Yoksa kızın en ufak tersinde “haydi yavrum next “ demek doğru değil

  İşin güzel tarafı mahmut abi şu bence ;

  Abartıyor da olabilirim

  Ters yapan kızı nextleyip başka bir kızla muhabbete geçmek max 1-2 saat.Özellikle instagramda…

  Sosyal medya ile bolluk mentalitesini gayet iyi hissedebiliyoruz

  Nextlenen kızların 1 gün içinde whatsapp a gelmeleri ve yatırım azlığı hard next e sebep oldu.

 4. Raporu çok beğendim, benimkinden daha iyi olmuş, buluşmaya gitmeden hemen önce Kh oyun breefing’i niteliğinde bir etki yaptı bende, teşekkürler.

 5. Arkadaşlarım bu nedir ; next game hard next bilmem bilmem ne ? Emin’im ki böyle acayip yazanlar çok zorlanıyorlardır doğal ol anı yaşa ve lider davran. Bu acayip terimler nedir bunların Türkçeleri Yok mu ? Her duruma geç bunu denir mi ? Böyle işiniz çok zor

 6. Mahmut abi vede daşşaklı abilere soruyorum. Sosyal çevrem yok denecek kadar az, o nedenle yardıma ihtiyacım var.
  İlk başta karı kız işinden uzak durdum yada hep erteledim. Ünversite kazanınca zaten olacak ümidiyle insanlardan bile uzaklaştım. Ünversiteyi kazandım, ancak beklediğim gibi olmadı. Yüksek öz güvene sahibim her kızla yada kimseyle konuşmayı başlatıyorum doğuştan mı yoksa sonradan mı oldu bilmiyorum. Fakat devamını getiriemiyorum konuşacak bişey bulamayınca sıkılıyorum ve hiç konuşamaıyorum.
  Nerden başlaman lazım. Önemli husus sosyal medyadan whatsapptan kaç yıldır konuştuğum kızlar bile var ama hiç biri beni siklemiyorum onların frend zone gibiyim. Whatsapptan bile konuşurum ama muhabbeti devam ettiremiyorum. Allah aşkına ne yapmam lazım. Varmı bir çaresi? varsa lütfen biri açıklasın!

  1. 1) -Yüksek özgüvene sahibim-

   “Eğer bir fikre, mutlak gerçekmiş gibi sarılırsanız; gerçeğin ta kendisi gelip kapınıza vurduğunda, o kapıyı açmak ve gerçekle yüzleşme yeteneğiniz kalmaz.”

   -hayal dünyanda kendini atanamamış süpermen gibi görüyorsun, bu hataya hepimiz belli dönemlerde düşebiliyoruz. gerçekte ne olduğunla yüzleşmek önemli.

   2)-konuşacak birşey bulamıyorum-

   “Dinlemekten akıl, söylemekten pişmanlık doğar.”

   -kadınlar kendilerinden bahsetmeye bayılırlar. yeter ki dinleyecek biri bulunsun.
   bu durumda neden karşı tarafla yer değiştirmek istiyorsun? bu biraz feminenlik gibi… çözümünü mahmut abi yazmıştı. muhabbete 3/1 erkek katılımı o da çerçeve kontrolü için 3/2 kadın katılacak. blogu biraz kurcala ve oku o yazıyı.

   3)-önemli husus whatsapptan yıllardır konuştuğum kızlar var. friendzone’lerindeyim ve beni siklemiyorlar.

   “Bir şeyden ne kadar çok bulunursa o kadar degersizleşir”

   -o kızlara yıllardır bedavadan ilgi göstermen; artık ilgin bir kuruş bile etmiycek hale geldiği için siklenmiyorsun. yani ne varlığın ne yokluğun koymakta…
   sil gitsin numaralarını. onların hayatındaki erkeklere de daha fazla handikap yaratma.

   sen işin teorik kısmından ziyade, bol bol pratik yapmalısın.

 7. 7 aydan beridir hiçbir cinsel ilişkiye girmedim ve hormonlarım peak yaptığı için ders çalışırken bile zorlanmaya başladım . Halihazırda monk modda olan biriyim ve içgdülerimle mantığım arasında gidip geliyorum . Şu anda bilinçli olarak MGTOW+ ‘e aldım kendimi ve herhangi bir kıza yürümemek için kendimi zor tutuyorum . Odaklanmam ise gitgide azalmaya başladı . Ne yapmam lazım ?

  1. @superduper
   Limbik beyin yani-hayvani beyin yani -duygusal beyin yani-seni sikinle yürüten beyinden kurtul ..Muhtemel bu satırlarıda, o limbik & hayvani& duygusal beyin yazdırdı..
   Çık dışarı oyun oyna , herşey ve herkes ile yap bunu ve eğlencesine yap! Kızlara yürü.terslesinler yine yürü sonra yine yürü ve yine ve yine ve milyon kere halter kaldır sonra yine sonra yine ve yine ve yine ve yine …
   Relax…

 8. Ben ilk buluşmada hep karşıya otururum ve mutlaka kc ile bitirirm herkesin tarzı farklı samimiyet için yanında olması güzel daha raha kinolar ve beden dili senkronizasyonu yapıp daha çabuk bağ kurarsın ancak kişisel alan ihlali başta internetten taniştigin birini rahatsız edebilir ve kızın beden dilini veya temsil sistemini zor kavramana sebep olabilir. ilk karşıya maskulen beden diliyle oturmayı tavsiye edeceğim.

 9. Merhabalar, discord sunucunuza katılmayı arzu ediyorum ama ana sayfadaki linki çalıştıramadım yardımcı olursanız sevinirim.

 10. Kadının ayağına gitmek yerine onun gelmesini sağlamak doğru hareket ancak “en iyisi görüşmeyelim” shit testini aşabilirseniz bunu sağlarsınız. Hatunun testi cevapsız kalınca doğal olarak ilgisiz kalmış. Alt metin şu : söylediğimi ciddiye alma ve kandır beni! Bu noktada msg yerine direk arayıp ses tonunuzla, kendinizden emin tavrınızla istediğinizi alabilirsiniz.

 11. mahmut abi bir sorum olacak. birlikte tiyatro toplulugunda oldugum bir kızı, hoşlandığı biri olmasına rağmen kırmızı hapla etkiledim. topluluktan üyelerle içmeye çıkmıştık ve kız gece sonunda ne başkasının evinde arkadaşlarının onu yurda götürmesini kabul etmeyerek bende kalmak istedi. kız herkesin sevimli, masum ve utangaç gördüğü bir kız. ben eve götürdüğümde seks yapmadık, müzik açıp koynumda saçını okşadım ve uyuduk. sabah erkenden kalkıp gitti. beni ve o gece orada olan arkadaşlarımı görünce stres oluyor ve eskisi gibi bizimle konuşmuyor. gerginliği de belli oluyor. bu gibi durumlarda ne yapılmalıydı, yada sonrasında ne yapılmalı?

  1. Hahaha. Kızı harbi etkilediysen evine gidip sadece koynunda saçları okşanınca nasıl hayalkırıklığına uğramıştır garibim.

   Bu gençlik ne kadar temiz ne kadar masum. Biz eski Türkiyenin çocuğuyuz tabii kötü çocuklarız. Burada kart ahlaksız Mahmut Abi sıfatıyla gençliği zehirliyor muyum ne? Allahtan kimse beni dinlemiyor 😂

   Son dakika direnci topları mavi yapana kadar yürüseydin yahu. Ağzından öpseydin bari. Sarhoş olup kendini salmış sabah kalkınca utanmışa benziyor. Hoşlandığının kulağına gider stresi de var tabii … de … Bunlardan sana ne? Hatunu bir şeyler içmeye davet et. Gelmezse yapacak bir şey yok. Gelirse yürü. Zorla bir halt yeme tabii de kibarca yürü işte.

   Ama gelmeme ihtimali yüksek. Yumurtlama dönemi artı içki etkisi ile doğru zamanda doğru erkek olmuşsun muhtemelen ama o pencere kapanmıştır.

   1. kendisini sikmeyen iyi çocuğu şutlama mevzusu. geçen sene benim de başıma geldi. hatun yatakta bana sarıldı. zorlamadım. lakin 10 dakika sonra kalkıp işe gittik. o onu son görüşümdü.

 12. Mahmut abi elimizde olmayan sebeplerle instagramda 8’lik 9’luk hatun fotoları beğeniyoruz sürekli. Karşı cinste hangi pozisyona düşüyoruz bu durumda?

  1. Gerçekten olduğun duruma. Aç ve statüsü düşük abazan.Elinde olmayan neden nedir ya? like veren elini ne kontrol ediyor senin?

   1. Yok mahmut abi doğru ifade edemedi arkadaş. Instagram’da paso 30k+ takipçili enternasyonal modeller, 9-10’luk dergi kızları ve envai çeşit yarı-selebrity modelleri beğeniyoruz (vallah sanat aşkına). Dışarıdan bakan, gören, duyan ne der diye soruyor arkadaş? Yani karşı taraf değil de üçüncü kişilerin(bayan cinsi) bize karşı bakış açısı ne yönde değişiklik gösterir?

    1. Cevabım değişmedi. Aç abazan mısınız instagram modellerini beğenip üstelik buna elimizde değil diyorsunuz?

     Ben instagram modellerine like atan adamları aç abazan olarak görürdüm. Aklı başında herkes de böyle görür.

  1. Şevket f close ilk buluşmada zor
   İlerleyen aşamalarda f close oluyor zaten
   İlk buluşmada öncelik k

   ayrıca bu aralar hiç vaktim yok Game yapmaya
   Oynayınca baya ofansif gidiyorum life game bana göre değil

   İlk buluşmada F close için neil strauss teknikleri ile kırmızı hap kombini yapabilirsin
   Biraz agresif ortam kovalamak lazım cidden
   Kafede buluştun hemen F close a götürmek şimdilik zor benim için
   25+ yaş aralığına oynasaydım eğer dediğin olurdu ama şimdilik zor

    1. 3 k ile başlayan 1 f ile bitti

     Diğer 2 sini iptal eden bendim işin ucu F ye gidecekti ama bu kızlarla uğraşmak istemedim.

     Sahaya dönemsel çıkıyorum tekrar toparlanıp geleceğim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *