Shit Test nedir?

Bir kadına kur yapmaya başladığınızda kadının, özellikle çekici bir kadının, ilk yapacağı şey sizin gerçekten bir erkek (erkek adam) mı yoksa erkek adam rolü yapan / yapmaya çalışan bir meriç mi olduğunuzu test etmek olacaktır. Bir kadın bunu çoğunlukla, erkek camiasında shit test olarak bilinen bir yöntemle yapar.

Erkek camiasında bilinen dedim ama maalesef erkeklerin çoğunluğu, özellikle de kadın – erkek ilişkilerine yeni başlayan toy delikanlılar ve kadın – merkezli bakış açısıyla hep toy bırakılan yaşını başını almış adamlar böyle bir testin farkında bile değiller.

Shit test bir kadının sizi sinirlendirmek, rahatsız etmek için yaptığı ve karşı davranışınızdan sizin ne kadar güçlü, karakter sahibi bir erkek olduğunuzu test ettiği söz ve davranışlardır.

Kadınlar bunu neden yapar? Hain ve içten pazarlıklı olduklarından değil elbet, çok daha pratik ve mantıklı bir sebeple yaparlar bunu. Ve çoğu zaman da kadın shit testi bilinçli bile yapmaz. Biz erkekler için cinsel partnerde aradığımızı bildiğimiz hemen herşey (güzellik, orantılı vücut ölçüleri, gençlik, tazelik, vs.) gözümüzün önünde iken kadınların erkekte aradıkları şeyler (genelde psikolojik öz-kontrol, özgüven, güç) göz önünde değildir  ve kadının bunları görüp tartmasının tek yolu sizi shit teste tabii tutmasıdır.

Burda kadın sizin çerçevenizin sağlam olup olmadığını kontrol eder. Shit test ile öfkelenen, tadı kaçan erkek, çerçevesi zayıf, karakteri yeterince güçlü olmayan bir erkektir. Kendi dünya çerçevesine güvenen erkek, bir kadının ya da herhangi bir kimsenin o çerçeveyi sarsmasına izin vermez.

Shit test öyle yüzeysel ve sinsi birşey değildir aslında. Evrim ile milyonlarca yıldır kadın psikolojisine kodlanmış, kadının zeka seviyesi, sosyal statüsü ve psikolojisi yüksek erkeklerle birlikte olma şansını arttıran önemli bir araçtır.

Shit testleri geçebilmeniz lazım. Tek bir testte yenilmeniz kadını sizden tamamen soğutmayabilir (ki bazen soğutabilir de) ama çok fazla shit test geçememe hakkınız yok.

Shit testleri hemen hemen her zaman geçebilmenin en sağlam yolu, bu testler ile ilgili paradigmayı değiştirmektir.

Bir kadın size shit test yapıyorsa sizinle cinsel ilişkiye girme ihtimali kafasında belirmiş demektir.

Olaya yukarıdaki şekilde bakarsanız aslında shit testi kızgınlık ve aşağılanmışlık duygusu ile karşılamak yerine dört gözle beklersiniz. Zira kadınlar da çoğunlukla iyi insanlardır ve zerre kadar beraber olmak istemedikleri erkekleri shit test ile dürtüp acı çektirmezler. Shit test yoksa (özellikle yeni flört etmeye başladığınız ya da sizin flört ettiğinizi sandığınız kızla) ordan ekmek çıkması zordur.

Peki shit test neye benzer? Sizi kıskandırmaya çalışmaktan kendinizi aşağılık hissetmenize sebep olacak sözler söylemeye kadar geniş bir yelpazede bir sürü shit test vardır. Bunlar bazen bariz de değildir.

Shit teste karşı en iyi yöntem asla direk cevap vermemektir. Size shit test atan kadının amacı da zaten cevap vermeniz değildir, sizin kontrolün sizde olduğunu ona göstermenizdir. Bu nedenle direk ve kadının soruyu sorduğu çerçevede cevap veya tepki vermemek en önemli yöntemdir (o çerçeveye girmeniz demek, onun sizi kendi çerçevenizden çıkarması demektir).

Tomossi’nin 1 Numaralı Demirden Kanunu
“Çerçeve” herşeydir. Her an, bilinç altında kimin çerçevesi içinde olduğunun farkında ol. Çerçeveyi hep kontrol et ama kontrolün sende olduğunu asla farkettirme.

Örnek : Kadınla yeni tanıştınız, telefonunu almaya çalışıyorsunuz. “Telefon? Sen bana yürümeye mi çalışıyorsun?” dedi pat diye. Ya da bunun gibi birşey.

Cevap “hayır sadece seni tanımak istiyorum … / hayır yürümüyorum” gibi birşey olursa shit testi geçemediniz demek. Kadın sizi kendi çerçevesine çekti. Üstüne bir de yalan söylüyorsunuz ki tam felaket.

Daha doğru bir cevap şöyle birşey : “Hımm ben sadece eğlenceli ve açık fikirli kadınlara yürürüm. Sen de öyle göründün ilk bakışta ama şimdi görmem lazım bu ilişkinin bir geleceği var mı?” 🙂 Burada hem onun çerçevesine girmediniz hem de onu biraz eski kafalı duruma düşürdünüz. İkincisi cevapta yalan da yok. Direk cevap yok. Burada gülümsemek ve istifini bozmamak en önemli nokta. Zira bu sözleri söylerken kızgınlık veya heyecan belirtirseniz, ne dediğinizin önemi yok. Game büyük ihtimaller over.

Başka örnek. Kadına yürüyorsunuz ama kızımız size göre bayağı genç. Bir yerde sizin yaş farkıyla ilgili bir zayıflığınız var mı test edilecektir.

Shit test : 32 mi? 8 yaş! Sen benim abim sayılırsın.”  Klasik abi shit testi. Çoğu erkek toslar buna. Doğru cevap şöyle birşey : “O zaman Merve, akşam eve geç gelmek yok, mini mini yok ve erkek arkadaş tabii ki yok. Bacaklarını kırarım :D”

Bu yukardaki konuşma gerçek bu arada. Kızın tepkisi kikirdeyerek şöyle  olmuştu. “Bu ne ya babamdan beter :(” Cevap : “Baba ne ki Merve, garibim hiçbir şeyi bilmez. Abi ise herşeyi bilir, herşeyi görür”

Shit test her aşamada gelebilir.

Örnek :

Erkek Adam hatunla yatakta. Erkek Adamın tepegöz arkadaşını ilk kez gören kadın “selam ufaklık” kih kih kih. Moral bozmak ve kızmak ciddi elektrik öldürücü bir hareket. Olay ağır ama hala shit test. Zira tepegöz ufaklık falan değil. Ateşli bir seks ile devam eden doğru cevap kahkaha ile “selam versene zenci sever ablana  …. ufaklık!”

Kısacası ne yaparsanız yapın duygusal bir cevap vermezseniz, shit testi geçersiniz. Eğer kız sizi kıskandırmak için başkaları ile mi ilgileniyor, başka kızlarla konuşun. Kadınlar shit testi geçem erkeklere bayılırlar.

Shit testi her zaman aşıp kızı kapacaksınız diye bir kural yok. Bazen özellikle ciddi narsisism problemi olan bir kadına rastlarsınız ve oldukça rahatsız edici shit teste tabii kalırsınız. Bu tür durumlarda hatunu radardan atmak mantıklı olabilir. Ama bunu direk kızı sepetleyerek yapmanıza lüzum yok. Sadece bazı standartlarınız olduğunu ve bu tür muameleyi kabul etmeyeceğinizi belirtin ve ayrılın kızın yanından.

Örnek (yaşanmış) : Hatun kıskandırma işini abartıyor. Kızımız ve oğlumuz barda (ikinci buluşma) ve kızımız daha önceden tanıdığı bir erkekle çok samimi. Kırmızı hapı yeni yutmuş oğlumuzun tepkisi, hiçbir şey söylemeden çekip gitmek. Barda kendini deli gibi aradıktan sonra kendini telefonla mesajlayan hatunun neredesin gibi sorularını geçiştirmek. Sonrası ilişki (Bu saha raporunun ayrıntılı yazısı şurada : Saha Raporu – Çerçeveyi Korumak.

Shit test, sadece ilişki başında yapılan birşey değil maalesef. Kız arkadaşınız hatta karınız sizi ara ara shit test ile deneyecektir. Bunun sıklaşması ise hayra alamet değildir zira bir nedenden dolayı hatun sizin gerçek bir erkek olduğunuzdan şüpheye düşmeye başlamıştır (evet bunu 3 çocuğunuzun anası bile yapar durum gerektirdiğinde). Shit test artarsa bunun ana nedenini çözmeye bakın (muhtemelen çok evcilleşmişsinizdir, göt göbek salmışsınızdır). İlişki içi shit testin en iyi ilacı kadında rekabet stresi yaratmaktır. Başka kadınlarla flört etmek gibi tehlikeli yöntemlere bile gerek kalmadan rekabet stresi yaratabilirsiniz. Örneğin pat diye spor salonuna kaydolmak, birden parfüm değiştirmek, gardrobu yenilemeye başlamak genelde yeterlidir. Bir kadının hayal gücü bu tür değişiklikleri siz ne kadar inkar etseniz de başka bir kadına bağlar ve genelde shit testler azalır ve kaybolur.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

61 thoughts on “Shit Test nedir?”

 1. Burada bahsedilen bir şey direkt olarak başıma geldi 🙂 mesajlaştığımız bir arkadaşım alkolün de verdiği etkiyle sanırım “sen bana mı yürüyorsun” diye yazdı. Ben de (yine alkolle) “evet, sana yürüyorum :)” yazdım ve sonraki günlerde olaylar gelişti.

 2. olay tinderdan yürüdüğüm bir kızda oldu kıza direk buluşmanın ayrıntılarını içeren bir mesaj attım kız güzel plan cevabı ve yine bir kaç mesajdan sonra kız shit test dediğimiz açıksözlülük güzel ama küstahça konuşuyorsun mesajı geldi bende dalgaya alarak o zaman yaşasın küstahlık. cevabını verdim ardından gelen ise mesajlaşmaya devam edersem yarını göremeyecekmişim başka bir kız bulmam gerekmiş vs. bir tehditimsi bir olayla karşılaştım bu da bir shit testi miydi yoksa kız harbi harbi psikolojik sorunları olan bir kezban mıydı ?

  1. Shit test mi acep, over game (oyunu aşırıya kaçırma) mı? Oyunu aşırıya kaçırma arada olan birşey. Shit testi anlarsın. Senin içgüdülerin sana hangisi diyor?

  2. Shit testle karşılaşmış gibi muamele yap bence.Baktın zorluyor yol ver.Çünkü şimdiye kadar öğrendiklerimden çıkarımım şu ki birkaç shit testten sonra çerçeveyi bırakması gerekirdi.En azından Gym’de ki asyalı hatunda(sitede ki saha raporu) ve dışarıda yaklaştığım kızların çoğunda böyle olmuştu.

 3. Aslında shit test olayı kadınsı düşünceye göre çok doğal ancak bu shit testlerin beta erkeklerden ve hatta aile üyelerinden gelmesi çok ilginç.

  1. Shit test, her türlü insan ilişkisinde olan birşey. Erkekler birbirlerine de yaparlar. Amaçları, senin erkek egemenlik hiyerarşisinde yerin ne, seni ne kadar itip kakabilir onu görmek. Bu itişler santim santim olur. Seni hafifçe dürterler, izin veriyor musun, yoksa 1 cm geri mi adım atıyorsun diye. Eğer geri adım atarsan bir daha dürterler. Sen de 1 cm daha geri adım atarsın. Böyle böyle seni kilometrelerce geriye itebilirler.

   Kardeşler arası rekabet oldukça iyi dökümante edilmiş bir olgu. Kardeşler birbirine sürekli rahatsızlık verir genelde.

 4. kırmızı hapı yeni öğrendiğim zamanlardan, başıma gelen bir shit test olayını anlatmak istiyorum. kızımızla yeni tanıştık. çok güzel bi kız değil,ortayı zor yakalar. ama yalnızdım ve CPD oranım kızdan fazlaydı. kızımız ufaktan yola gelecek gibi ama dediğim gibi beğenmiyordum ve kız muhafazakar bir tipti.

  – kanka diye hitap ettiği bir omegaya ( bu arada; ben, omega ve kız meslektaşız.) beni arattı ve hadi kızın ofisine gidelim çağırıyor dedi. ilk defa ofisine gidecektim. tamam gidelim dedim. her şey iyi hoş ortamı domine ediyorum. kız hayran. birden telefon çaldı ve başka bir erkek geldi. gelen erkek, ben ne söylersem tersini söyleyen, biraz gergin ve ard arda sigara yakan bir tipti. beni tehtit olarak gördüğü belliydi. kızın friendzone tayfasından biri diye düşündüm ve elemanı siklemedim. daha da uyuz oldu .

  ortamdan omega ile çıktığımızda, o elemanın kim olduğunu sordum ve hiç işte gibi yuvarlak bir cevap aldım.
  ilerleyen günlerde iş çıkışı buluşmalar başladı ve kızımızın aptal testleri de başladı. o sıralar red pill ile yeni tanışıyordum. testleri farkediyordum. çünkü kız kolay kız olmak istemiyordu ve bende biraz oynamasına kendini değersiz hissetmemesine özen gösterdim.

  olayın koptuğu bir iş çıkışı buluşmasında, o gün ofisine gelen çocuğun kim olduğunu sordum. bana 5 yıllık ex olduğunu söyledi 😀 . artık arkadaşlarmış vs. elemanı resmen kullanan, sömüren bir kancık vardı karşımda. çocuktan iş açısından maddi menfaatler de ediniyordu. ama ben kimsenin şövalyesi değilim. o bir beta ise bu onun sorunuydu. asıl sıkıntılı nokta, o gün bizi bir araya getirmesiydi. amacı neydi? kavga ettirmek mi? yaptığı riskli birşeydi. çirkin bir kız için fazla cüretkar bir plan. hepimizin bir araya gelmesi bir tesadüf olmazdı ve omegaya sorduğum sorunun cevabının geçiştirilmesi ise, bunun bir komplo olduğunu düşündürdü. çünkü omega, o çocukla eski ilişkisini tabiki biliyordu.
  bu duruma sinirlendim. ama sikti kaçtı yapmak çok daha uygun geldi. ona daha büyük bir ders olur.

  sürekli yancısı şişman bir kız da vardı. bunu sürekli arardı. ogün, buluştuğumuzda yine arıyordu. ne yalan söyleyim dedi. ona yalan söylemesini benimle birlikte olduğunu söylemesi gerektiğini belirttim. yetişkin insanlar olduyğumuzu ve hesap vermek durumunda olmadığımızı belirttim. bana ne dese beğenirsin, ben sizi onunla düşünüyorum falan dedi 😀

  neyse ses etmedim. bildiğin ardımda önümde gezen bu salak canlı, birde çok üstünmüş ve benim iyiliğimi düşünüyormuş gibi, çöpçatanlık da yapmaya da kalkıyordu. oradan uzaklaştık ve kendisiyle iletişimi kestim. astarı yüzünden pahalı gelmeye başlamıştı. yani bu şiddette testleri yapabilmesi ve benim de katlanmam için, çok güzel olması gerekiyor. hala daha arasıra mesaj atar görüşelim diye. whatsapp, sms, messenger, arar açmam. bence muhafazkar ve çirkin kadınlarla vakit kaybetmek gereksiz. ama bana çok iyi bir ders oldu. red pill öğretilerini bilmesem, o işten zararla ayrılabilirdim. ve red pillden sonra kadınlara sert davranınca, değerlendiğimi anladım. benim gibi baba figüründen yoksun büyüyen erkeklere babalık yapan bir akımdı 😀

  1. Aslında belki de hayatın kanunu bu.Sana yapılan her yamuğa bir tepki veriyorsun ve karşında ki insan sana karşı daha iyi olmaya başlıyor.Köpek eğitmek gibi.İstediğini yapmazsa cezalandır , istediğini yaparsa ödüllendir.Bir süre sonra daima istediğini yapsın.

 5. kırmızı hapı yeni keşfettim. geçen günlerde yeni bir kızla konuşuyorum. kız bir anda şakayla karışık “sen bana mı yürüyorsun ya” dedi gülümsedi falan. biraz düşündüm daha sonra “neden sence sana yürümeyecek kadar yakışıklı mıyım?” dedim. kız bir afalladı gülüyordu suratı düştü. tam benimde modum düşecekti çünkü içimden aşırıya kaçtığımı (over game yaptığımı) düşündüm. kız bir anda gülümsedi “özgüvenine hayranım ya” dedi. şuan hala konuşuyoruz ve daha yakınız. o gün belki yok hayır falan diye geri çekilseydim şuan konuşmuyorduk. bilemiyorum.

 6. Her şey iyi hoşta benim sormak istediğim naçizane bi soru var. Diğer shit test yazılarınıda okudum ama her seferinde bişeyi atladım galiba. Şimdi shit test yapan kadına vereceğim tepkinin mantığını tam olarak oturtamadım. İddialı,kendine güvenen cevaplar mı ya da alfa erkek namıdeğer piç kimliğine yakışır cevaplar mı ya da karşındakini küçümseyecek,aşağlayacak kendisini değersiz hissetterecek cevaplar mı vermeliyiz. Kıscası karşımdaki kadına çerçevemin güçlü olduğunu nasıl hissettirebilirim bunun hakkında hazır yazılar varsa başlığını yoksa cevabımı alabilir miyim?

  1. Karşındaki kadına çerçevenin güçlü olduğunu sadece onun dediklerinin senin duygularına sıfır etki yapması ile gösterebilirsin. Dikkat et, bunu fake etme şansın var ama az. Duygusal olarak etkilenmemektir öz. Bunun için eğlenen ustalık lazımdır, kızı 12 yaşında çocuk gibi algılamak gerekir.

   İddialı,kendine güvenen cevaplar eğer alaycı bir şekilde alaycı ise işe yarar. Senin kendini ispat ihtiyacı hissetmenden kaynaklanırsa genelde kızın senin duygularını etkileyebildiği anlamı çıkartılır ve senin için kaybetmektir.

   Karşındakini küçümseyecek,aşağlayacak kendisini değersiz hissetterecek cevaplar 99% kızın seni duygusal olarak etkilediğini gösterir, kaybettin demektir.

 7. valla kızların bana yaptığı muameleler shit testi mi yoksa tersleyip aşağılamama mı ben çözemedim. “sen hiç aynaya baktın mı?” “bu tipinle ne cürret benle konuşuyosun?” “küçücük boyunla büyük işlere kalkışma defol” “senin gibiler yüzünden güvende değiliz”(Allah’ın selamını vermekte sapıklık olmuş ama elin yakışıklısı naber yavrum dese iyiyim der). istemsizce göz göze gelip sapıkmışım gibi rahatsız olmalar. ohooo benim kadın üzerinde hiç şansım yok o zaman. shit testmiş alfaymış bilmem ne fasa fiso. kadına en masum ve çekici gelen erkek tipi yakışıklı uzun erkektir o kadar

 8. Bazı günler, diğer günlere nazaran daha çekici, daha alfa, daha erkeksi hissiyatı deneyimliyoruz.

  O zaman bu gibi, çekiciliğin arafta değilde, karşı konulmaz olduğu zamanlarda shit test yok denecek kadar az veya hiç olmaz.

  Normal hayatta genel olarak çekici bilinmesende, yeni bir yerde, iyi hissediyorsan özellikle, Abdurrahman Çelebi durumunda olursun ve normalde shit testi nadir alan bir erkek olsanda, o yeni ortamda shit teste gerek kalmadan çekici olabilir, seks ihtimalini yükseltebilirsin.

 9. Uzun zamandır shit testi görmüyorum. Kadınlar beni shit yerine bile koymadığı için, ben de saldım gitti. İlgilendiğim kızların bir bir evliliklerini ya da başkalarına yavşamalarını izlemek ata sporum oldu diyebilirim. En son bir kız her şeyi konuşup, üstüne bir shit test ve bir friendzone çakınca bildiğin tiksindim kadınlardan. Sen diğer yedeğine git dedim. Kız nasıl yani falan oldu. Neyse, onu da yedeğine kısa zamanda gönderince Elizabeth ile olan birlikteliğim resmiyet kazanmış oldu. 27 yaşındayım ve hiç ilişki deneyimim olmadı ve kadınlardan ciddi manada soğudum. O yüzden yönümü mgtow olmaya doğru çevirdim ve yalnızca kendi gelişimimle ilgileniyorum. Spor yapıyorum. Spor bana shit test yapıp, beni kapı dışarı etmiyor. Geliştiriyor ve gelişim mutlu ediyor. Bazen yaratılış gereği sevgi ihtiyacı hissetsem de bunu da spor ile dizginliyorum. Açıkçası benim kaybettiğim ya da ben olmadığım için kaybeden birisi yok. Herkes halinden memnun.

 10. Abiler merhabalar.bir kız var. Kızla dün sohbet ederken yuruyerek başka bi kız arkadaşımi gördüm ve tabi ki o daha güzel bundan . Ben diğer kızla muhabbete girince bu ilk kız bastı gitti yanimdan . Bugün ise yüzüme bile bakmadı surekli erkekler ile kahkaha muhabbet icindeydi. Şimdi burada benim hatam var mı ? Doğru mu yaptım yanlış mı çözemedim ?

 11. Merhaba benim şu an ciddi ciddi flörtleşip sexting yaptığım ve yakın zamanda da görüşme ayarlayacağım(onlar istiyorlar görüşmeyi benden onay bekliyorlar hep) fakat ben bu kişilerden hiç herhangi bir shit teste maruz kalmadım bir yazınızda shit test yapılırsa kadın size olan arzusunu belli etmiş olur gibi bir şey denmişti fakat benim anlamadığım nokta şu bu tabaklarım beni arzuluyorlar hatta bir kaçıyla görüştüm de ama herhangi bir shit teste maruz kalmadım bunun sebebi beni gerçekten arzulamamaları mı yoksa sadece rekabet kaygısından dolayı mı beni shit teste maruz tutmuyorlar (hepsi flörtöz ve birden fazla insanla görüştüğümü biliyor)

  1. Şimdi eğer seni kaçırılmayacak balık olarak görüyorsa bir kadın shit testlerle işi zorlaştırmak ve durumu tehlikeye atmak istemez, çabucak çözülür. Birden fazla kızla ‘o’ şekilde görüştüğünün diğer kız tarafından bilinmesi her zaman istenen sonucu vermez, bunun için statünün bayağı bi yukarıda olması lazım. Şimdi cevabını kendine ver sen kızların kaçırmak istemeyeceği bir erkek misin?

 12. olaya enerjisel (mistik çakra çukra falan işte. evet var öyle şeyler) açıdan yaklaşırsak bence durum şu ki sen zaten karşındaki kadınlara göre çerçeven çok daha sağlam bir insan isen bunun shit testleri farketmemek gibi bir yan etkisi de olabiliyor. bu söylediğim sadece kadınlar ile sınırlı değil duruma göre tüm canlılar için böyle. eğer senin auran sağlam ve karşıdan gelen sana müdahale etmeye çalışan enerji sana oranla fazla zayıfsa hissetmiyorsun bile (bu da karşı tarafı kaybetmekten zerre korkmadığını gösterir. sana hissedemeyeceğin şiddetle bir yumruk atıldığını düşün). yani aslında bir shit testi farketmek hatta bir insanla konuşmak bile karşıdaki enerjiden etkilenmektir bi nevi.

  fakat bu her müdahalenin tehdit olduğu anlamına gelmez ve bu yüzden kendimizi tamamen kapatmamız doğru değil. karşı tarafın aurasından çok daha güçlü olmak derken aslında bunu karşı tarafın aurasız zombi yaratığı veya börtü böcek gücünde olduğunu kastetmiyorum . sadece eril dişil enerji mevzuları farklı. mesela varsayımsal olarak “standart eril” enerji karşısındaki “standart dişil” enerjiden bir şekilde etkilense de “bu bir şeyi değiştirmez ben yoluma devam ediyorum” diyebilme gücüne sahiptir. dişil bir insanın aurası çok güçlü olsa bile yine de doğası “iyi o zaman ben de takipteyim madem” der . redpill tam da bu sebeple tekrar tekrar çerçevenin önemi vurguluyor. aslında bütün mevzu eril enerjiyi artırmak. veya trp diyor ki “o güç zaten içinde içinde”

 13. Mahmut abi bu kadınların bitch face mi ne denilen yüzünü ekşiterek verdiği o tepkide afalliyorum, bence çok sağlam bir shit test. Abi shit testleri geçmek için pek deneyimlememiş birine ne önerirsin? Direkt cevap verme ve çerçevesine girme, onayla ve abart, başka bir tavsiyen var mı? shit test gelince suratima hafif çapkın bir siritis yerlestirsem ve bu ruh hali ile cevaplasam bence işe yarar gibi, ne dersin?

  Özellikle hb olarak 8 9luk bir kıza karşı neg tarzı fakat hafif aşağılamaya da kaçan birkaç söz ve muhabbette bulunmak ve onun savunmaya geçip bozulması. İyi bir şey mi bu? Ve doğru mu? Bunu sırf hb olarak yüksek diye ve buna rağmen etkilenmediğimi belirtmek için yapmıştım. İtiraf edeyim görünmek imajı çizmek için… Ama bu görünmek imajı çizmek konusunu sayende fark ettim ve halledeceğim.

  1. Sen neg sanıp ne yaptığını anlatmadan, spesifik örnek vermeden bu soruya cevap verilebileceğini cidden düşünüyor musun?

   1. Peki Mahmut abi, abimsin ve haklısın. 🙂

    Hemen detay veriyorum.
    Öncelikle bu biraz negi aşmış ben de farkındayım ama ben onu nedense zaten aşağılamak istemiştim.

    Ortamda yalnızca o sigara kullanıyordu. Ve daha önce de muhabbet boyunca beni de içine çekmek istedikleri bir içelim planı yapıyorlardı. Onu nedense aşağılamak istedim. Sende keşlik var mı diye dışarıda sigara içerken bir soru yönelttim, bir tek o iciyordu. Hayır deyip biraz afallayıp ne alaka dedi ve yüz ifadesinde bu linkteki hanim kiz gibi bir ifade belirtti, bu ifade biraz da bozulmuş gibiydi. Ben de o ifade ile biraz bozuldum itiraf ediyorum ama bu konuda üstüme çok gelme Mahmut abi ve “bilmem bana öyle geldi” diyip bir yandan siritarak kafami kısa süre hafif aşağı eğdim, bunu bozulduğumdan yapmıştım. Bunun öncesinde ise yaptığı bir şey için bence salaklık yapmışsın dedim çünkü yaptığı şey salaklikti ve sonra hemen savunmaya geçmişti. Bundan da önce ilk neg ise yemek iyi yapıyormus hanımefendi, buna makarna mı diyerek bozmuştum ve hemen savunmaya geçmişti ve bu iki negte olumlu etki gozlemledim ama en son bu keş mevzusuna gelen bitch face ile de biraz bozuldugumdan ters tepti zannedersem. Zaten 1 saatlik muhabbet ve yemek boyunca kiza neredeyse hic ilgi gostermemistim, kız hb8 bu arada, en son da keş noktayı koydu. Tum muhabbet boyunca üç neg buydu. Oyunu iyi oynamadım gereksiz hb8 diye onun kıçını indirmek istedim ve ilgilenmedim, yalnızca arkadaşı masada bizi yalnız bırakınca iki ayri seferde uzunca gözlerime bakti ben de ayni karşılık verdim, tek ilgi gostergem buydu. Hb8 ama kucagima dusen bir hb8di, önceden bana yogun ilgi göstergesinde bulunuyordu, arkadas vasitasiyla da tesadufi tanisma ve yemekte de nedense kendim kiza siktir çektim. Kiz şuanda next…

    1. Sen : Onu nedense aşağılamak istedim.

     Neg nedir yazisi :

     Neg, aşağılama değildir. Neg, ilgisizliği gösteren, çoğu zaman şaka yollu yorumdur. Tecrübesiz erkekler ve çaylak PUAlar negi anlamadıklarından, negleyim derken kıza hakaret ederler ya da kaba davranırlar. Negin amacı bu değildir.

     Dediğim gibi okumaya zaman ayırmıyorsun, sana cevap yazmaya zaman ayırmak hata.

     1. Siteyi hatmettim sayılır, özellikle neg de dahil, senin belirttiğin sorunlarıma yönelik “gorumek imaji cizmek”, kagittan kaplan, neg gibi yazıları tekrar kac defa okudum fakat abi bilmiyor gibi konuşuyorsun yılların betaligi ve mavi hapliligi bu siteyi 100 kere hatmetsen öyle birden kurtulunacak bir şey değil. Demir biraz tavinda dövülmeyi gerektiriyor.

      Hic diyor musun hayatinda daha önce hic bir kadina neg atmis miydin? Hayir, 22 senelik hayatımda hicbir kiza daha neg atmamistim. İlk neg denemelerimde bırakta hb8 bir hatuna karşı yanlışa kayayim be Mahmut abi. Bundan önce o hb3 4luk tanrıçalara dahi hakaret mi neg mi ne mümkündü…

      Ayrıca negi aştığını zaten ben de belirtmiştim. Üstelik kıza son yaptığımda amacım neg de değil, doğrudan aşağılamaydi zaten bu niyetle yaptim bunu da belirtmiştim.

      Bu sıra yoğunsun veya bir sorun var, bazen sert çıkıyorsun abi.

     2. Demir tavında dövülecekse gidip dışarda kadınlardan biraz “dayak” yiyeceksin. öyle her naneyi gelip sorarsan olmaz. Ufacık bir şey yaşıyorsun bunu gelip saatlerce burda soruyorsun. her bok da sorulmaz ki amına koyim.

      Ne var yani üst üste bize anlatmadan bir şeyleri yaşasan. ölmezsin dimi? kızlar da böyle en ufak şeylerini cafelerde orda burda hemcinslerine anlatıyorlar. sen kız değilsin ki. git denemeye ve yenilmeye devam et. lan daha yaşın neyin tatavası bu.

      şu işlerin tek yudumda çözeceği bir iksir olsa ve o da 100 bin dolar olsa gidip alırsın paran çıkışsa dimi?

      Fazla ağlamayın arkadaşlar. Daya yiyin ama ağlamayın. Aşırı feminen görünüyorsunuz.

 14. Farkında mısın ama ben aglamiyorum, su yazdiginla ağlayan sensin. Sen nasıl algilamak istiyorsan oyle algiliyorsun amina koyim.

  Site bana çok faydali oldu, bunun için de Mahmut abi sana tesekkuru borc bilirim, artik ise yorumlarda soru sormama kararı aldım.

  Hem olayla bağlantısı olmayan, kendisine yoneltilmedigi halde 3.kisi olmak için atlayan insanlar, hem de sen de yogunsun abi ve de belki haklisin fakat sert çıkışlarına gelemiyorum açık ve net. Son olarak teşekkürler, ben hala burayı okumaya devam edeceğim, çok sey öğrendim ve öğreniyorum.

 15. Yazının ortalarındayım ve dayanamıyorum yazacağım: ARKADAŞLAR BEN BU SHİT TESTLERİN HEPSİNDE KALMIŞIM. yemin ediyorum şaşkınlık içindeyim. Sakinliğimi korumak önemliymiş, duygusal tepkiler vermemek, özellikle bir yalan atmak yerine onu eski kafalı gösterme bölümü çok güzel. Ben hep kızardım sinirlenirdim bazen suratımı bile asabilirdim. Vaybe… Daha neler öğrenicez

 16. Mahmut abi yaş konusu tam tersiyse(kadın yaşça büyükse)peki ?

  Mesela..Kıza yürüdün her şey iyi gidiyor ya da ilk buluşmada vs…Kız yaşını sordu ve senden büyük olduğunu öğrendi.

  Shit test geldi ya da kız açıkça söyledi yaşça küçük erkek istemediğini(söylemese bile davranışlarımdan belli etti).

  Bunu nasıl tersine çevireceğiz,aşacağız ?

  Bunu sordum çünkü kimsenin yaşı alnında yazmıyor ve başıma geldi 1-2 tık sarsıldım sonrada mecburen next yaptım.

  1. Çoğunlukla aşamayacaksın ve aşmanın da bir yolu yok. Sen masküleniteni koruyup kellik ve kısa boyda olduğu gibi kızın shit testini savuşturursun. Gerisi kıza kalmış ve çoğu kadın kendilerinden küçük erkekleri istemezler (tersi kadın da çoktur ama oran olarak azınlıktadırlar).

 17. Acaip derecede nefret duyuyorum ve azaltmaya çalışıyorum. Tanrı yarattıysa kadınları nasıl yaratmış? Abi bu ne ben istesem böyle tuhaf bir cinsiyet yaratmazdım. Yani aklım almıyor neden, neden? Sanki şeytanın işi gibi resmen.

 18. Adminler merhaba. Ben red pille yaklaşık 2 3 hafta önce tanıştım aslında daha önceden adının red pill olduğunu bilmeden birkaç şey biliyordum. Neyse benim sorunum şu tinderdan, instagram dm gibi platformdan tanıştığım, yürüdüğüm kızlarda bi noktadan sonra aldığım cevaplar hep “Sen çok egolusun, tahammül edemediğim bir iki şeyden biri egodur.” Şeklinde oluyor. Bunları shittest sayıp “Sana bir sır vereyimi bazen ben bile egomdan korkuyorum” gibi cümlelerle savuşturuyorum ama sonrasında da konuşmaya devam edildikten sonra bir yerde konuşma bitiyor. Acaba “over game” mi yapıyorum diye düşünmeye başladım. Sizce bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

   1. + ben – kız şeklinde subay olmak istediğini söyledikten sonra konu böyle gelişti.
    -fiziken avantajlıyım zaten
    +neymiş avantajların
    -(burada boyunu kilosunu falan söylüyor.)spor da yapıyorum zaten
    +fotoğraflarda hiç öyle göstermiyosun
    -olabilir
    +boydan fotoğrafın yok mu hiç
    -yok
    +böyle inanması güç duruyor
    -sen bilirsin(yanlış yazdı)
    +ah bir de yazabilse keşke annesinin kızı 🙂 (önceki muhabbette geçen bir konu üzerine “annesinin kızı” diye hitap etmiştim
    -Sen bilirsin. (Özellikle nokta koyduğunu farkettim)
    +sinirleniyoruz bakıyorum
    -hayır sen fazla egolusun ve bu hoşuma gitmiyor. Tahammül edemediğim 2 şeyden birisi
    +Biliyor musun benim de hiç hoşuma gitmiyor ama bak aramızda kalsın
    Şeklinde konuşma devam ediyor.
    Öncesinde de yine – + şekli aynen devam ediyor
    +bugün sıkıcısın bakıyorum
    -hastayım ya o yüzden
    +bu kadar erken ilan-ı aşk beklemiyordum
    -sana değil bsmcmvms
    +itiraf bi kere geldi mi geri alınamaz 🙂
    -sana hastayım dedim mi ahnxmdmsmc
    +Biliyorsun ki her şey direkt olmak zorunda değil ama üzgünüm ben daha o kadar değilim
    -sen fazla egoisttin bence
    +(yine aynı şekilde onayla ve abart şeklinde savuşturdum cümleyi tam hatırlamıyorum şu an)
    -ben sadece sakin ve tahammülü yüksek biriyim yoksa bu senin yaptığın yıpratmak
    Gibisinden cümle kurmuştu hatun en yakın zamanda olan bu öncesinde de böyle şeylerle karşılaştım.

    1. Oyunun bokunu çıkarmışsın. Kızı güldürecek şekilde bir espri anlayışın yok. Sürekli ve ard arda nege bağlamışsın ki aşağılamaya girer. 2 normal konuşma arasına bir eğlenen ustalık dengedir. Seninki ard arda gelince olmamış.

     +sinirleniyoruz bakıyorum Kızın sinirlendiğini ya da oyununun boka sardığını sen de hissetmişsin. Usta bir mesaj oyuncusu bu aşamada hemen konuyu değiştirir ve asla bu tip bir soru sormaz zira bu genelde mesajlaşmayı öldürür. Zira kız eğer sinirlendiğini fark etmese bile o aşamada sen söyleyince fark ediyor. Birinci muhabbetin burada ölmüş. Herkes oyunu abartabilir ve hatta oyunun bir miktar bokunu çıkarmak oyunun az olmasından iyidir ama abarttığını anladığın anda hiç özür dilemeden, soru sormadan vites azaltırsın. Kızın egolusun lafını karşılaman iyi ama kızlar sana nezaketlerinden egolusun demiş, oyunu abartırsan ortaya çıkan görüntü ego değil aşağılık kompleksidir.

     1. Sağ olasın Mahmut Abi. Bundan sonra daha da fazla dikkat edicem bu orana durmadan neg attığımın farkına varmıştım ama bir yerden sonra tutamamaya başlıyorum bu negleri ama dikkat edicem.

 19. Selam mahmut abi ilgili başlığa yazmak istedim. Iki kez başıma geldiği için sormak istiyorum.. dışarı davet ettiğimiz bir kız.. diyelim perşembe gunu bir seyler yapalim dedik. Kız da o gün gelemem arkadasimla buluşacam dedi. Hangi arkadaşınla diye sorduğumda Ahmet’le buluşacam dedi. Bunun shit test olduğuna adım gibi eminim. Siteyi keşfetmeden önce bu testten kalmıştım şimdi tekrar başıma geldi. Böyle bir test kırmızı alarm mıdır? Aslında kızın ahmet diye biriyle buluşacağı falan yok. Nasıl bir tepki vermeliyiz. Ben şaka yollu savuşturdum ve konuyu kapattım.

 20. selam versene zenci sever ablana …. ufaklık!”

  Bence bu kadının çerçevesine veya şöyle diyeyim kadının çerçevesine girmemeye çalışayım derken bir diğer şekilde çerçeveye girme gibi.

  1. “Onayla abart” ile kızın çerçevesine girmezsin. Kızın dediğini ciddiye alırsan girersin. Oyle olmasa onayla abart tekniği olmaz.

 21. Seni begendigini bildigin bir kizin sana shit test yapmamasi ne demek oluyor? Kadin icin karakterimin saglam olduguna mi isaret eder? Yoksa, onun için teste tabi tutulmayacak kadar degersiz olduguma mi? Neden beni begendigini bildigin kadindan shit test yemiyorum?

  1. Seni beğendiği senin hüsnükuruntun da olabilir kız seni çok istiyor da. Bu kıza yürüyor musun da shit test bekliyorsun yoksa öyle pasif oturmuşsun hareket yokken bereket mi bekliyorsun?

   1. Diyelim kız seni beğendiğini arkadaşına bahsetti ve bundan haberin oluyor. Yani kızın seni beğendiğini biliyorsun, beraberken shit test yapmıyor. Sadece shit test olarak diyebileceğim şunları yapıyor, bir şey anlatırken kullandığım, seçtiğim bazı argo kelimeleri beğenmediğini ifade eder şekilde beni uyarır gibi yüz ifadesi takınması, ve benim kullandığım kelimeyi değiştirmemi beklemesi. Ancak bunun haricinde bir shit test yapmıyor. Neden? Beğenmekten vaz mı geçmiştir?

    1. Böyle zihin mastürbasyonu yapmak zaman kaybı. Kızı beğeniyorsan ve istiyorsan yürü. Yürümüyorsan soru sorma ve düşünme. Düşünerek kız senden hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu anlayamazsın.

 22. Hayır kız beğeniyor bu net, başka bir arkadaştan direk onaylı, ancak kızla normal iletişim halindeyim. Kızın beğendiğini biliyorum hariketleride etkilendiğini az çok gösteriyor. Ancak shit test yok. Ama şu tür bir shit test yaptı bir kaç kere konuşma tarzıma ve kullandığım kelimelerden rahatsız olduğunu belli eder gibi bir yüz ifadesiyle bu ne der gibi bir ifadeyle uyarmaya beni düzeltmeye çalıştı. Yoksa shit test için kıza yürümem mi lazımdı? Açıkcası kıza yaramaz kız mış gibi davranmayı unuttum.

   1. Beta kafasindayiz ya ondan boyle dusunce felci icindeyiz abi. Baska birsey degil birde kizin yaninda kendimi daha da beta gibi hissettim. Ondan sordum. Kiz beta oldugumu anlayip sogumusmudur ondan mi test yapmiyor diye. Ancak tavsiyenize uyacagim.

 23. Kızı başka bir erkekle görürüm ve iletişim kestiğim fazla konuşmadığım bi kız…

  Mesaj atıyorum
  Ben: O geçen cafedeki çocuk senin sevgilinmi beni ilgilendirmiyor işimde olmaz ama merakımdan soruyorum.
  Kız: Hayır
  Ben: Tamam bitmiştir keyfine bak.
  Kız: ?
  Ben: ne? sordum bitti.
  Kız: Adam yerine koyup cevap veriyorum böyle ters yapacaksan bidaha merak etme.
  Ben: 😀 İstediğin cevapları almayınca ters oluyor tabi ha bu arada adam yerine koyduğun için eyvallah 🙂
  Sonuç engel…
  Daha sonra ortak arkadaş aracılığıyla gidip yazdım belkide yazmamalıydım reis.
  Ben: Sinirden mi attın yoksa içinden mi geldi sinirden attıysan kaldır hemen. Ha yok İçimden geldi diyorsan biliyim.
  Cevap gelmez…
  Ben: Tamam ben anladım anlayacağımı hadi kolay gelsin.
  Kız: İstediğini anla.
  Ben: Haklı felan değildin sinirli oldugumu bildigin halde üstme geldin. Ben seni başkasıyla görmekten rahatsız oldum buna sen dahil kimse karışamaz şimdi o engeli kaldırm a sakın
  Kız: Tamam.
  Nasıl yorumlarsın ÜSTAD.

  1. Kızın sana ilgisi yokken yokluk zihniyeti ısrarı, trip atma ve sıfır sonuç.

   cpdsinin 8 olduğunu söyleyen adamın oyunu bu mu?

   1. Reis önceden olaylar olduğu için ben sadece uzun hikaye sevmediğin için öyle yazdım yani bu sadece sonuç kısmı
    Reis neden üstüme geliyorsun ehehe ben tecrübeme tecrübe katmak için senin düşüncelerini kendi bünyeme katmak istiyorum daha yaş 18 yolun başında sayılırız üstad bozma bizi 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *