Kırmızı Haplı Çocuk – Mavi Haplı Çocuk

Soru : Kırmızı hap öğretisinden kimler fayda sağlayabilir?
Cevap : Deneyen herkes.

Bir mavi haplı, bir de kırmızı haplı erkek portresi çizip, cevabın neden böyle olduğuna bakalım.

Mavi Haplı Çocuk Oyunu

Bir sosyal aktivitede ya da derste bir kız görür. Onunla ilgili düşler kurar. Onun dünyanın en güzel şeyi olduğunu düşünür. Haftalar hatta aylar sonra cesaretini toplayarak kıza birşeyler içme teklif eder. Kız “neden olmasın?” der. Oğlumuz sevinçten havalardadır. İlk buluşmanın her detayını planlar. Bu buluşmanın heyecanı uykularını kaçırır. Buluşma günü kıza mesaj atar ve buluşmayı heyecanla beklediğini belirtir. Kız birkaç saat cevap vermez. Sonra “kusura bakma ben bugün gelemeyeceğim” yazar.

Oğlumuz ertesi gün kıza yine ümitle mesaj atar. Kız koca birgün cevap vermez. Kızımız meşguldür. Bu bir süre bu döngüde devam eder. Sonunda kızımız oğlumuzdan kendisini bir daha aramamasını ister.

Mavi haplı çocuk arkadaşları aracılığı ile bir kızla tanışır. Kızla ilgili düşler kurar. Onun dünyanın en tatlı şeyi olduğunu düşünür. Haftalar hatta aylar sonra cesaretini toplayarak kıza birşeyler içme teklif eder. Kızın erkek arkadaşı vardır. Oğlumuz platonik modda kızımızı aylar hatta yıllarca arzular durur.

Mavi haplı çocuk arkadaşları aracılığı ile bir kızla tanışır. Kızla ilgili düşler kurar. Onun dünyanın en tatlı şeyi olduğunu düşünür. Haftalar hatta aylar sonra cesaretini toplayarak kıza birşeyler içme teklif eder. Kız “neden olmasın?” der. Oğlumuz sevinçten havalardadır. İlk buluşmanın her detayını planlar. Bu buluşmanın heyecanı uykularını kaçırır.

Oğlumuz ve kızımız buluşurlar. Oğlumuz heyecanlıdır, tüm utangaç, acayip ve inek yanları ortaya serilir. Ama aynı zamanda ne kadar centilmen olduğunu da kıza gösterir. Kızımız sen dünyanın en iyi arkadaşısın der. Aylar ve yıllar boyunca oğlumuzun ara ara hediye ve yemeklerle renklendirdiği arkadaşlık başlar. Bu süre boyunca öpüşmezler bile.

Kırmızı Haplı Çocuk Oyunu

Bir sosyal aktivitede ya da derste bir kız görür. Gider o gün kıza “merhaba” der. Ona haftasonu yapmayı planladığı şeyi söyler ve kızı da davet eder. Kız “neden olmasın?” der. O andan sonra oğlumuz kızımızı unutur. Sosyal aktiviteye devam eder, başka kızlarla da konuşur.

Kırmızı haplı çocuk kızların kendisini ekebileceğini, hatta daha iyisini bulana kadar kendisiyle takılabileceğini bilir. Kırmızı haplı çocuğun sikinde değildir bu.

Kızın biri Cumartesi mesaj atıp gelemeyeceğini söylerler. Kızımız çok üzgündür. Kırmızı haplı çocuk “sudan bahaneler!” diye cevap atar. Umrunda değildir. Başka bir kız geleceğini belirten messaj atar. Kırmızı haplı çocuk kızla takılır. Yatağa giden yolu döşemeye çalışır. Kızın gönlü olur, sevişirler. Kızın gönlü olmaz, kırmızı haplı çocuk peki der, takmaz kafaya.

Kırmızı haplı çocuk, arkadaşları aracılığı ile bir kızla tanışır. İlk fırsatta kızı bir yerlere davet eder. Kızın erkek arkadaşı vardır. “Oh tamam” der ve kızı düşünmeyi bırakır. Sonra kız erkek arkadaşından ayrılır ve kırmızı haplı çocuk aklına gelir.

Kırmızı haplı çocuk, arkadaşları aracılığı ile bir kızla tanışır. İlk fırsatta kızı bir yerlere davet eder. Çıkarlar. Kırmızı haplı çocuk ilgisiz davranır, dozunda şakalaşır, dolaylı olarak cinsel ilgisini kıza gösterir. Kızın ilgisi varsa sevişirler, yoksa kırmızı başlıklı çocuk takmaz kafaya.

Eğer arkadaş olurlarsa, kırmızı haplı çocuk kıza erkek arkadaşları standardında davranır – eğer kız bir iyilik isterse karşılığını verir, bir bira ısmarlamak gibi. Ne kızın kendisini kullanmasına izin verir ne de onunla ilgili gerçek dışı düşler kurar.

Dikkat edin, kızlar kırmızı haplı çocuğa yağmamaktadır. Kırmızı haplı çocuğun tek yaptığı kendisi ile seks yapmayan hatuna fazla zaman ve kaynak ayırmamasıdır. Kırmızı haplı çocuk resmen tabak çevirmektedir.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

3 thoughts on “Kırmızı Haplı Çocuk – Mavi Haplı Çocuk”

  1. Mükemmel şekilde ironik ve güzel yazı, kırmızı hapı 3 hafta dır tanıyorum, yavaşça etkilediğini hissediyorum abi. 20 yaşında bakir biriyim, burayı 1 aydır takip ediyorum. yazılarından sonra beynimden vurulmuşa döndüm resmen abi. Böyle karşılaştırmaların devamı gelsin abi sağolasın.

  2. Hocam selamlar. Siz burda kırmızı haplının oyunundan bahsetmişsiniz de şimdi ben fitness ta bir kız gördüm hemen merhaba dersem iş ileelemezse ve sonra yine fitness ta güzel bir kız gördüm onla belki bir şeyler oldu. Böyle böyle kızları deneye deneye adım orada yavşağa yılışık birine çıkmaz mı sonuçta oraya gitmeye devam edeceğim. Yani bu aktivite dediğiniz tam olarak nedir? Böyle ortamlarda yürümenin doğru mudur? Eğer değil ise daygame ile mi sadece tabağa sahip olabiliriz?

    1. Selam dost, bunun cevabını görmüştüm. Daygame ile kendimi geliştirdikten sonra sosyal çevrene dökmen gerekiyormuş işi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *