Oyun adı üstünde bir oyundur

Kızlara yürürken ve Oyunu icra ederken güvenli ve rahat olmak için takınacağınız en iyi perspektif bu olaya oyun olarak bakmaktır. Neden? Bütün bu olay gerçekten de bir oyun olduğu ve aslına bakarsanız stresi bırakırsanız oldukça eğlenceli olabileceği için.

Bu oyunda kadınlar ve erkekler karşı cinsten ilgisini çekebilecekleri en iyi erkek veya kadınları etkilemeye çalışırlar. Bir erkek için bu oyunda iki tip oyuncu vardır – rakipler (diğer erkekler) ve hedefler (kadınlar).

Bu oyunda birden fazla kazanan olabilir. Bu oyun da diğerleri gibi şanstan ziyade yeteneğe, pratikle kazanabileceğiniz bir yeteneğe bağlıdır.

Oyun yeteneğinizi hergün aşamalı olarak küçük basamaklar tırmanarak arttırın. Bu, başarı için önünde durulamaz bir momentum yaratmanın tek yoludur. Başlarda telefon numarasını sormadan güzel ya de değil her kadına takılın. Bir kez bunda başarılı olduktan sonra sadece güzel kadınlara takılın ama yine telefon numarası istemeyin. Bu aşamada da rahatlık sağladıktan sonra da telefon numarası sormaya başlayın. Bu konuya daha ayrıntılı olarak Kızlar konusunda çekingenliği ve utangaçlığı aşmak için ne yapmalı? yazımızda değinmiştik.

Maalesef güzel bir kızın yanında özgüven problem yaşayan birçok erkek, kızlarla tanışma konusunu aşırı ciddiye alır. Konuya oyun olarak değil tatsız bir deneyim olarak bakar. Bu ciddiyet kendi başına büyük problemdir. Bu ciddiyet, kadın ve erkek arasındaki elektriği ateşleyen doğal oyunculuk / şakalaşma atmosferini öldürür.

Güzel bir kadını kim istemez, bu konuyu ciddiye almak neden kötü olsun diyebilirsiniz. Bu konuyu aşırı ciddiye aldığınızda, bu “ciddiyet” titreşimleri kadın tarafından algılanacak ve anında “çaresizlik” ve “yokluk içinde olmak” olarak algılanacaktır. Neden? Çünkü bu ciddiyet gerçekten de çaresizlikten, daha doğrusu erkeğin kendisini kadınlar konusunda çaresiz hissetmesinden kaynaklanır. Dünya üzerinde yüzbinlerce güzel kadın varken bir erkeğe tek bir kadına yürümeyi aşırı ciddiye aldırabilecek tek şey, erkeğin kadınlar konusunda kendisini çaresiz hissetmesidir.

Bunu oyun olarak görmenize çok yardımcı olacak bu gerçeği hemen kavrayın ve hiç aklınızdan çıkarmayın. Şu an sizinle beraber olabilecek ve bekar yüzbinlerce kadın var ve daha da iyisi hergün onbinlercesi 18, 19, 20 ve 21 yaşına giriyor ve yine hergün onbinlercesi bir ilişkiden çıkıp bekar hale geliyor.

Güzel bir kadına yürürken bu kadının tek, özel veya alternatifsiz olmadığını aklınızdan çıkarmamanız, sizin bu yürümeyi aşırı ciddiye almanızı engelleyecektir. Tek yapmanız gereken oyunu öğrenmek, bir kadında uygulamak ve o kadında sonuç vermiyorsa hemen o kadını geride bırakıp bir sonraki “hedefe” odaklanmak.

Daha da güzeli, bir erkeğin tek bir kadına yaklaşmayı aşırı ciddiye alması nasıl “çaresizlik” belirtisi ise, bu yaklaşmayı çok kafaya takmamak ve bundan zevk almak da “bol seçeneğe sahip olmanın” belirtisidir.
Bu önemlidir zira kadınlar birbirlerinin fikirlerine çok önem verirler ve birbirlerinin seçimlerinden ister istemez etkilenirler. Önseçim, yani bir erkeğin başka kadınlar tarafından çekici bulunuyor olması, o erkeği bir kadının gözünde tek başına çekici yapabilir. Kadınlar, seçenekleri olan erkekleri seksi bulurlar. Bu etkiyi yaratmak için en iyi yöntem birden fazla aday hedefinizin olmasıdır. Fakat yukarıda bahsettiğimiz binlerce alternatifi aklınızın bir köşesinde tutarak flörte zevk alacağınız bir oyun gibi bakmanız da, bu etkiyi yaratacaktır.

Kızlara yürüme sürecine neşe ile bakıp zevk alın derken palyaçoya dönün demek istemiyorum. Kıza yürürken sürekli gülümsemenizi de tavsiye etmiyorum. Bu aslında kötü bir strateji zira sürekli gülümsemeniz kızı sürekli memnun etmeye çalışıyorsunuz ya da kıçını yalıyorsunuz izlenimi verebilir. Ben kontrolün sizde olduğu ve sizin de rahat olduğunuz bir yaklaşmadan bahsediyorum. Kontrollü ve rahatsınız zira bu bir oyun ve siz de oyunu çok iyi oynayan birisiniz 🙂

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

11 thoughts on “Oyun adı üstünde bir oyundur”

 1. İşte aradığım içerik bu! En çok sıkıntılı olduğum meseleye nokta atışı yapan bir yazı olmuş. Tanışma ve flört içeriğine devam et hocam.

 2. Ben önceleri burada bahsedilen ciddiyeti takınırdım, sonuç tabi ki de sıçanzi. Sonraları çok da umursamadım, bu sefer de ya sıkıldıklarından ya daha iyi alternatifleri olduğundan ya da aşırı “boşlamış ve skinde olmayan” imajı verdiğimden dolayı sıçanzi olurdum. Tabak çevirme konusunda detaylı bir yazı. Elinize sağlık.

 3. hacı ben red pilli yuttuktan sonra bir alfa gibi davranmaya ve oyunu oynamaya başladım sosyal çevremde yapmıyorum bunu ama sosyal çevrem biraz beni dışlıyor tüm kızlar resting bitch face suratlı oldu ben alfa olduktan sonra şimdi türk kızı rererö demicem ama niye böyle sence 😀

  1. “tüm kızlar resting bitch face suratlı oldu ben alfa olduktan sonra”

   Sosyal çevrendeki kızlar mı resting bitch face suratlı oldu?

  1. Hocam Dövüş Klübünün birinci kuralını ihlal edip kızlara bu konuyu ucundan da olsa çıtlattın mı yoksa? Ne yaptın da böyle oldu?

   Ha ben sosyal çevrenizde neden kız arkadaşınız var onu da anlamıyorum ama siz gençlik kızlarla arkadaş da oluyorsunuz nedense.

  1. Bu konu hakkındaki görüşleri ben de öğrenmek istiyorum, bu işi ille seks yapmak için öğrenmek zorunda mı insan? Öğretiler oldukça sağlam ve işe de yarıyor ancak inancım gereği doğru olmadığı için evlilik öncesi seks yapmayı düşünmüyorum ben. Bu durumda sistem çöker mi

   1. Bu işi seks yapmak için değil erkek olmak için öğrenmek daha mantıklı. Evlilik öncesi seks yapmasan bile kadın doğasını öğrenmek açısından sekssiz flört etmen yararına olacaktır.

  2. Seks maskülenite için gerekli olan testosteron seviyesini arttıracaktır ama seks olmadan maskülen olamazsın diye bir şey yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *