Yörüngeye kameralar önünde fırlatılan uydu erkek

Bir kadının erkek arkadaşı ve kız arkadaşları vardır. Bir kadının erkek arkadaşı değilseniz, kız arkadaşısınız.

Uydu erkek (ya da Umut Sarıkaya’nın Türkçeye kazandırdığı ismi ile meriç), erkek dünyasında en çok yerilen ama ezici çoğunluğun yine de içine düştüğü bir durum. Bu konuya biz de çok değindik ve mekanizmasını az çok anlatmaya çalıştık. Meriç, sadece kendisine değil, kadınları karşılıksız ilgiye boğarak kadın milletinin ruhunu, kişiliğini bozduğu için tüm erkek milletine kötülük eden bir mahlukattır.

Dün kiss cam’de alfa kurtların nasıl davrandığını göstererek, alfa erkeklere örnek vermiştik. Şimdi de kiss cam’de koca bir ülkenin gözü önünde yörüngeye fırlatılan şu aşağıdaki merice bakalım.

 

3 … 2 … 1 … and lift off! 😀

Kimsenin görmediği bir yerde uydu erkek yörüngesine fırlatılmak zaten taşaklara iyi bir tekme etkisi yaratır, ama böylesi … erkeğin ruhundaki masküliniteyi söker atar 🙁

Bu elemanın vücut diline ve özellikle de suratındaki gülüşe bakın. Bu sahibinden bir dal muz almış sirk şempanzesi sırıtışı, iyi çocukların güzel kadının yanında olmakla bile sergiledikleri bir kepazeliktir. Vücut dili ile ilgili biz yazmayalım. Size bolluk zihniyetinin doruğundaki alfa kurtlarla karşılaştırın. Alfa vücut dilinin ve oturuşunun önemini daha önce anlatmıştık. Bu vücut dilinin tek başına testosteron salgılatacağna değinmiştik. Bu elemanın düşük omuzlarla oturuşu beta vücut dilinin en önemli öğelerinden ve bol bol kadınlık hormonu salgılatıyordur.

Kıssadan hisse : Bir kızla beraberken her hareketiniz sanki televizyondan canlı yayınlanıyormuş gibi hareket edin. Sokaktaki sade vatandaş seyredince sizin için utanacağı hareketler yapmayın.

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

9 thoughts on “Yörüngeye kameralar önünde fırlatılan uydu erkek”

 1. Hocam son iki posttan benim anladığım şu: Mahallenin aklı biraz eksik, ama fazlasıyla korumacı, sert ve babacan abisinin tavırlarına yakın bişey bu tarif ettiğiniz davranış şekli. Ben tüm bunlardan baya bi önceleri, odamda oturduğum yerin tam karşısına ayna koymuştum. Artık bi müddet sonra öyle bi olmuştu ki, hareketlerimi ayna karşısında yapa yapa, bi süre sonra aynada görmek istediğim “ben” şeklinde hareket etmeye başladım. Uzun bir süre de böyle oldu. Biraz uç bi örnek oldu ama, bence denemeye değer. Bahsettiğim belli motor hareketler, artık özümsemeye başlıyorsunuz. Buraya efsanevi bir saha raporu yazmak isterdim ama malum, durumları biliyorsunuz.

  Çevremdeki çoğu kişi, James Dean gibi sigara içtiğimi çok söyler. Doğrudan bana söylenmemiş bir sürü kızın da sigara içişimden etkilenip beni sorduğunu gayet iyi biliyorum.

  Bir de soru: Omuzlar darsa, spora gidip genişletmemiz mi gerekiyor? Bir de sanırım omuzlar çoğunlukla geriye doğru atılmış olmalı herhalde? Omuzlar geri, karın içe, göğüs dışa. Tarif edebilmişimdir umarım.

  1. Omuzlar darsa, spora gidip genişletmemiz mi gerekiyor?

   Evet, mutlaka. Hem de ağırlık / gym lazım, öyle her spor olmaz.

   Bir de sanırım omuzlar çoğunlukla geriye doğru atılmış olmalı herhalde? Omuzlar geri, karın içe, göğüs dışa.

   Doğru. Bu duruş önemli. Özellikle göğsünüzü saklamamanız lazım. Göğsün ortası duyguların merkezi gibi birşey, burayı öne doğru çıkarmak ve açmak, cesaret gösterir. Örneğin barda köşede tek başına takılan ya da bir kızın karşısında konuşan ama çekingen erkekleri gözleyin. İçkilerini gögüs bölgesine kaldırırlar ve bölgeyi kapatırlar. Bu mesela korkak bir vücut dilidir.

   Sporun bonusu : Göğüs kaslarınız güçlenince sesiniz derinleşir ve kalınlaşır. Güçlü ciğer belirtisidir ve hatun kişinin kafasında seksi erkek sesi olarak algılanır. Testosteron çeneyi köşelendirecektir ki bu da hatun kişi tarafından seksi algılanır.

   1. Hocam artan testesteronun vücudu heykel gibi biçimlendirdiğini mi söylüyorsun yani? Simetrik çene yapısı da buna dahilse, yuvarlak ve sevimli yüz hatları daha oluyor o halde.

    1. Hocam evet ama sadece 20 yaşına kadar … Sonra kemik büyümüyor. Ama eğer zayıflarsan ve kas yaparsan, yüzünün yuvarlaklığı gidip, çene hatların sertleşir.

 2. Televizyondaymış gibi davranmak çok mantıklı.Erkeğe çok gülmekte yakışmıyor açıkçası.Tabi burda ki uydu erkeğin anormal hareketlerini sanırım yokluğa bağlamak gerekiyor.

 3. “Caution Friend Zone” hassktir 😀
  Naklen geçirmişler çocuğa çok feci ya. Bu çocuğa kırmızı hapı sıvı olarak damardan vermek lazım.

   1. Aslında kırmızı hap anı olayı çoğu gerizekalı adamda olmuyor. Olamıyor yani. Bazıları bunu içselleştirmiş, çoğu neden başarılı olamıyorum diye kendine sormuyor bile. Bunların çok doğal olduğunu düşünüyor. Yüzündeki ifade öyle mutlu ki, hala o anın sarhoşluğuyla yaşıyordur. Öpme anında hatundaki müthiş tiksintiyi yakalayabilenlere 10 puanlık aferin. Erkek Adam bununla ilgili bir post yazmıştı.

    1. dediğiniz gibi, hatundaki tiksinti benim de dikkatimi çekti,
     1- daha en başta öpmeye kerhen (istemeyerek) yanaşıyor
     2- sol elin dışıyla meriç’i itmeye çalışıyor
     3- kafasını ilk çeken (aslında kaçıran) hatun oluyor
     daha da işaret vardır elbette.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *