Vaka çalışması – Bakışılan kızla konuşmak

ModaŞizofreni rumuzlu okurumuz yazmış :

Mahmut abi, elini ayağını seveyim. 18 yaşındayım kaldığım için lise üçüncü sınıftayım. Aylardır bir kızdan baya bir hoşlanıyorum. Pek belli ettiğim söylenemez. Kesiyorum ve anlattıklarına göre YD alıyorum ancak daha fazlası değil. Kızın beta olduğumu düşünmesini sağlayacak pek bir sorunum yok sanırım, alfa olduğumu iddia etmiyorum ancak beta da değilim. Yine de yürümek konusunda çok sıkıntı çekiyorum. Daha önce defalarca kez kız arkadaşım oldu ve yürümekte sorun yaşamadım ama bu sefer çok farklı hissediyorum. Bir nevi çekiniyorum, betalaşıyorum ancak sadece bu kıza karşı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim çünkü halihazırda bir sevgilim ve benden hoşlanan farklı bir kız var. Kızı gözümde büyütüyorum, bunu kıza tam olarak yansıtmasam da bu durumu değiştiremiyorum. Kız, benim için çok güzel (his olarak), bense henüz tam bir erkek vücuduna sahip değilim(bu yolda çalışıyorum). Belki aylardır kızı kesiyorum ve her seferinde bir kaç saniyelik(yarım dakikaya kadar çıktığına yemin edebilirim) göz teması kuruyoruz. Yani bunun bir YD olduğunu düşünüyorum. Reis, sorum şu; ne yapayım? Bu arada tekrardan elini ayağını öpeyim, böyle haklı ve doğru bir yazı hayatım boyunca görmedim. İstiyorsan Onedio videolarına doğru yol alabilirim.

Can alıcı nokta şurası :

Aylardır bir kızdan baya bir hoşlanıyorum.

KH kanunlarından biri şudur : Eğer bir kızı oneitis yaparsan, onu elde etme şansın sırf kızı oneitis yapman yüzünden dibe çakılır. Bu nedenle eğer bir kızı oneitis yapmış isen onu bırakman lazımdır.

Kızları bu şekilde “aylarca hoşlanıyorum ama yürüyemiyorum” diyerek kendi kendinize harcamış olursunuz.

Ne yapmalıyım sorunun cevabı bariz. Geçmiş olsun. Bu kızı tavlama şansın en dibe inmiş. Eğer erkekliğini korumak ve maskülinitene zarar vermemek istiyorsan, kendi isteğinle şu anda bu kızı tamamen radardan çıkarman lazım. Bu kızı elde etsen bile bu büyük ihtimalle onun sana saygısı olacak bir şekilde olmayacak.

Oneitis ile başlanan ilişki bitirilemeyecek ilişkidir ve başlanmamalıdır.

Bir oneitis’i tavlamaya çalışmak (sonu başarılı olsa bile) erkeği betalaştırır. Tam tersi bir oneitis’i kendi isteğinle, daha reddedilmeden (şansını(!) denemeden) bırakmak seni güçlendirir.  Dünyanın en maskülin adamı olsanda, eğer bir kadın oneitis ise onun önünde betalaşırsın.

YDlere değinmedim bile. Onların önemi yok. Bir kızla ilk bir iki aldığın YD önemlidir. Gerisinin bir manası yok. Haftalarca bakışıp yürümezsen, kıza yürüyemeyecek kadar korkarsın ve kız da senin cesaretsiz olduğunu düşünür zaten. YD dediğin kızı ilk gördüğün bir iki kerede kullanılacak bir şey.

Kızları oneitis yapıp harcamayın ama oneitis olmuşlarsa da orada bırakın ve gidin.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

33 thoughts on “Vaka çalışması – Bakışılan kızla konuşmak”

 1. Ne yazık ki bu konuma getirdiğimi biliyorum, haklısın. Ama bir konuda farklı düşünüyorum. Ben, kızı oneitis formuna getirmiş olsam da kızın öyle bir şey olmadığını biliyorum. Yaşadığım eziklik kişisel, zekâ veya baskınlık yönünde değil. Bahsettiğim kızla olası bir ilişkide köle olan taraf olmayacağımdan fazlasıyla eminim. Fiziksel olarak yeterli olmadığım neredeyse bilimsel bir gerçek, şahsi düşüncemden çok daha öte. Bu kızı ileride elde etmenin bir yolu yok mu? Aşktan söz etmiyorum, aşık olmadığından eminim. Sadece egom için istiyorum çünkü kız gerçekten zor biri. Bu güne kadar etrafında tek bir erkek görmedik, arkadaşlarının bahsettiğine göre de bu konuları ciddiye almıyormuş. Ben bu kızı egom için istiyorum çünkü benim için büyük bir basamak olacağından eminim. İleride şansın olur ama betalaşıcaksın. Bunun olmaması için next diyorsan, dinleyeceğim.

  1. İnsan kötü bir şey yapacağını hissettiği zaman, mutlaka vicdanını susturacak bir sebep bulurmuş.

   ego falan filan, yok soyle boyle… masal anlatma kardes. next! bak sonra uzulursun sonra burada baska bir yazini okuruz senin. bizi de uzme, kendini de. mahmut abi den de sasma pek.

 2. Bir de sürekli aynı ortamda olduğun kıza yürümek ve sonrasında sürekli birlikte vskit geçirmek de sıkacaktır seni. Şahsen okul ve iş ortamlarında olacağı vardıysa bile o işlere bulaşamadım. Ya kız reddeder senin canın sıkılır ya da kız karaktersizse ortalık mezesi olursun muhabbetlerde. Keşke bir anda vazgeçebilsen güzel kardeşim. Ama görüyorum ki bu senin için şu an zor bir şey.

  1. Uzun bir ilişki amacım yok, cinsellik de yok. Sadece bunu başarabileceğimi öğrenmek istiyorum. Ki şimdi sınıftan çıkıp konuşsam, olacağını biliyorum.

 3. Bu kızı elde etmenin bir yolu yok demedim. Alt tarafı bir kızı elde etmenin bin tane yolu vardır elbet ama bu kızı elde etmen için erkekliğinden fedakarlık etmen gerekecek.

  Problem tam da egon. Erkeğin değersizliğinden (ya da çoğu erkek gibi senin durumunda değersiz hissetmesinden) arta kalan boşluğu ego doldurur. Egon için yaptığın bu şeyler egonu şişirip senin değerini azaltır.

  Aşık olman, kızın bir halt olmaması önemli değil. Ne adamlar ne kızları oneitis yapıyor, görünce adamı falakaya yatırasın gelir …

  Dediğimi doğru anlamışsın. Bu kızla şansın neden olmasın, alt tarafı kızın teki. Üstelik kıza daha bir kere bile yürümemişsin. Belki yürürsen olumlu olacak. Ama şu oneitis durumunda kızı elde edersen, bitiremeyeceğin ilişkiye başlarsın. O da sana pahalıya patlayabilir.

  Sana riski anlatıyorum ben. Bu olaya girip girmemek senin kararın. Gireceksen de riski bilerek gir.

  NOT : Halihazırda sevgilim dediğin bir kız varken bu kıza niye yürüyorsun?

  1. Sevgilim dediğim kızla uzun zamandır aramız kötü, ayrılmayı düşünüyorum ancak kızı minimum üzerek bunu yapmayı düşündüğüm için iyice soğutmaya bakıyorum. Bu kızı oneitis durumuna getirmiş olmak, onu oradan indiremeyeceğim anlamına gelmiyor sanırım. Kızı kafamın içinde olması gerektiği pozisyona getirdikten sonra yürümeyi deneyeceğim. Kimseye güzel olduğu için köle olmak gibi bir aptallık yapamam. Var ol abi, teşekkürler.

   1. Bu kızı üzmemek için soğutma şeysi sorunlu. Bir kızı üzmemek için seni kötü bir ilişkiye devam ettiren şey, ilerde bunu manipule edebilecek bir kadının elinde sürünmene neden olur. Kız arkadaşından ayrılmanı tavsiye ederim.

    1. Benden daha zeki olmayan insanın beni manipüle edebileceğini sanmam. Benden zeki kızlarla da işim olmaz.

 4. Bazı kızlar bakış atar ve o erkekle arkasından DALGA geçer.
  Bunun ayrımını iyi yapın…

  4 luk bir erkeksen 8-9 luk kıza bakış atmak mantıklı değil
  Ayrıca CPD mevzusunu , erkeğin beyni çok yıkanmamışsa daha iyi algılıyor

  Aksi halde 3-4 lük olup da 7-8-9 luk kızlara yazan ve “ abiiii o benim yüreğimiii biliyoooo , kesin seviyoooooo benii “diyen maviler sarıyor etrafı.
  YD aldın yürü ne dediğinin önemi yok enerjiye odaklan ama sözlerde
  çok sıçılmasın 🙂
  Fazla uzatınca arkadan ezik damgası yemeniz çok olası
  Gerçi çok umursamayın kızların fikirlerini
  Sağlam bir MONK MODE ile dönüşüm geçirince “Aaaa biz seni nasıl farkedememişiz gel sen buraya piç “ diyebilirler :))

  1. Üç gündür monk mode’dayım diyebiliriz. Sigarayı bırakmak, spor yapmak, dengeli beslenmek ve sosyal ilişkilerimi güçlendirmek konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Monk mode’dan sonra kızla şansımı denemeyi düşünüyorum.

  2. Yanlış. 4luk bir erkek bile sağlam bir oyunla tavlayabilir 9luk kızı. Hiç görmediniz mi birader tipsizlerin yanında güzel kızları. Hiçbir kız dalga geçmek için yd atmaz. Ha sana yd atar,sen sacmalarsin karşısında o zaman dalga geçebilir.

   1. Dışardan kötü görünen erkeğin CPD si kesin düşük diyemezsin
    Adam şişko kel kısadır ama milyonerdir
    Yada statüsü yüksektir bunu bilemezsin
    “Hiç görmediniz mi birader tipsizlerin yanında güzel kızları.”

    Nerede görüyorsun ?
    DIŞARDA
    Sosyal ortamlarına mı girdin ??
    9 luk kız 3-4 lük erkekle uzun dönemli ilişki yaşaması çok ama çok istisnai bir durum
    Hatta imkansız
    Erkek CPD si olarak aklına sadece tip geldiği için böyle yorum yaptın.
    Şöyle düşün
    Plaza kariyeri olan 175 boyunda muhteşem fizikli sarışın boğaziçi mezunu 24 yaşında bir kızla

    Asgari ücretli şişman kısa boylu kel
    Kendini geliştirmek istemeyen , cahil bir mavi haplı sence ilişki yaşayabilirler mi ?
    Eğer erkek ,kadının çevresindeki süper masükülen erkekse belki
    Ama onun dışında imkansız gibi görünüyor

 5. Hocam 23 yaşım benden 10 yaş büyük bir kadınla ilişkim var.
  ona gelecek vaad eden hiçbir yanım yok ama yine de benimle olmak istiyor, açıkçası ben de ondan memnunum.
  sizce devam etmeli miyim yoksa bu yaşta bu toplara girmem sağlıksız mi benim için?

 6. Geçtiğimiz günlerde Instagram’dan bir arkadaş beni takipledi. Buradaki yorumlarımı görüp takiplediğini de belirtti. Adam ODTÜ mezunu. Özel sektör finans uzmanlığı yapıyor ve aylık gelirinin 8.000-9.000 TL civarında olduğunu söyledi (Görünüm ve diğer storylerden dediğinin doğru olduğu anlaşılıyor). Ben dahil çoğunluk, kesinlikle bu herifin yerinde olmayı delicesine istiyordur, yalan değil. Ama kendisi,

  “Ciddi ilişkilerde çok pis sıçıyorum öyle böyle değil, son ciddi ilişkimde hatuna bildiğin it köpek oldum, belamı sikti attı madden manen. Hasarları büyük oluyor böyle şeylerin”

  yazdı mesajında. Şimdi yine ben dahil çoğumuz, “ulan şu herifin pozisyonunda olsam İstanbul’u bile fethederim” deyip geçeriz ama herif de oneitis den yaka silkmiş ve en sonunda burayı bulmuş. Benim yorumlarımı da beğenmiş. Daha yeni 2 arkadaşını karılarının boşadığından da bahsetti. “Adamlar herşeyleriyle on numara adamlardı, büyük hasar aldılar; sosyo ekonomik durum farketmeksizin erkeklerin %90’ı sikiliyor, davranışlar aynıysa her sektör ve kesimdeki karı bi şekilde sikmeyi beceriyor” diyerek devam etti.

  Oneitis kronikleşebilen bi hastalık ve adeta golden boy olan bu kardeşimiz, muhtemelen oneitis hastası. Paranın, imkanların ve olanakların her zaman yemediğine bir işaret daha.

  Ha, şu da var: Tüm bu para, imkan ve olanaklar, bir erkeği en ön taraflara atabileceği gibi, hipergaminin en acımasız ve ağır gerçeklerinden de soyutlayabilir. Bunu da görmezden gelmemek gerek. Lessons in there 🙂

  Şu da hipergaminin o acı greçeklerinden biri. Videoyu yapan dangalak da, videodaki olayı sanki müthiş, harika ve mucizevi gibi anlatıp yüklemiş. Videodaki koca da soy’luk nasıl olur, ders niteliğinde.

  https://www.youtube.com/watch?v=wVjRdZFGvwk

  1. Tüp bebek falan denmiş ama benim inanasım gelmedi.

   “Lessons in there” kelimesi de, “lessons are there” olmalı, üzgünüm.

   (bkz. imla, noktalama hataları, anlatım bozuklukları ve yazım yanlışları)

   1. Hocam burada boşanmalarda erkek tarafını mahveden olay nafaka ve tazminat. Üniversite mezunu bir kadın aldatma ve şiddet harici boşanma nedenlerinde nafaka veya tazminat almaması lazım.

  2. 30larına gelen bir özel sektör finans uzmanı o kadar kazanır.

   Bize gelen mesajları yazanların bir kısmı zengin erkekler. Para, oyun yoksa hiçbir şey. Özellikle 20lerinde. Zira kızların parası var zaten (babası var, kendi kazanıyor vs …), beta öder kısmına ihtiyaçları yok. Audi’ye binen, ayda 10,000 TL kazanan adamı daha gençken kafalayayım diye bakmıyorlar olaya. Şimdi şu çulsuz ama adeleli ve dövmeli barmenle macera yaşayayım, bu zengin çocuklar zaten kenarda beklerler diyorlar.

 7. Mahmut abi şuan ünide hazırlıktayım bir kız var sınıfta 2 3 gündür yanımda oturmaya başladı espirilerime sürekli gülüyo ben başka bir şeye odaklanmışken bile bana bakıyor sorular soruyo tam olarak cevaplamıyorum hep cevaplarımın ucu açık kalıyor çok garip bi insansın ama çok iyisin felan diyor güzelde biri sence ne yapmalıyım

 8. Bu konuşmaya, Kırmızı Hap bünyesinde hizmet vermiş insanlara minnettarlığımı sunarak başlamak istiyorum. Yaklaşık 2 ay önce blogunuzu okumaya başladım. Profilim önceden ”efendi çocuk” idi. Anlayacağınız gibi, ”aman o mu ? Boşver onu” erkek kalıbındaydım. Çünkü dert dinlemek tarzı şeyler yapardım, meriçliğin öncüsü gibiydim. Bu blogta yazılanları okurken kendime defalarca küfür ettim ve kendimle sürekli tefekkür ettim. Şimdi kendimi disiplin içerisine soktum, düzenli spor, dengeli beslenmek gibi. Açıkcası baştan aşağı değişiyor gibiyim fakat acı da çekiyorum çünkü hakikatı buldum.

  Danışmak istediğim konuya gelirsek, saha raporumu sunmak istiyorum.

  Tanımadığım herhangi bir kıza yaklaşımda bulunumazdım ta ki blogunuzu okuyana kadar. Yaklaşık 1 hafta önce bir arkadaşımla avm de bir masaya oturduk ve kahve tezgahının oraya kahve almaya gittik o sırada tezgahtar olan kızın kitap okuduğunu (1984) gördüm. Kitap okumayı severim. Her neyse kahvelerimizi aldık oturduk o günde üzerimde yüksek bir enerji vardı. Kız HB seviyesinden 6 falandı. Açıkcası onunla o gün konuşmalıydım. Fakat üzerimde ki motiveyi destekleyemiyordum tam o anda aklıma blogunuzda yazan bir bilgi geldi: ” Tanışma sırasında ne yapacağınızı düşünürseniz tanışma oranınız 0 olur, fakat bir şey düşünmeden direkt kızın yanına gidip onunla konuşmaya başlarsanız tanışma oranınız çok çok yüksek olur.” Bu tarz bir şeydi. Bende böyle yaptım, bir hızla yanına gidip muhabbet açtım, dialog şöyle:

  B: Ben K: Kız
  B: Kitap okumayı seviyorsunuz galiba ?
  K: Evet.
  B: (1984′ ün yazarı George Orwell dır) George Orwell’ın Hayvanlar çiftliği adlı kitabını öneririm.
  K: (Kız o anda gülümseyerek) o benim baş ucu kitabım dedi.
  B: (Bende hafifçe gülümsedim, abartmadım.) Okuduğunuzu gördümde tavsiye etmek istedim, iyi akşamlar.
  K: Sanada teşekkür ederim.

  Açıkcası çok kısa bir sohbet oldu bende fazla uzatmak istemedim, düşünceleriniz nelerdir ? Bana neler tavsiye edebilirsiniz ?

  1. Selam. Yürümeler öncesi ısınma açılışı olabileceği gibi, kadınlara açılış yapmaya ısınmak için ilk 20 – 30 açılışın böyle olabilir. Ama tabii konuşmayı bu seviyede tutarsan bir şey çıkmaz.

   Bu tür sohbetleri ben hergün yaparım. Tanımadığım insanlarla ve özellikle kızlarla konuşma tarafımı canlı tutmak için. Ama ilerde daha direk yürüme yapman lazım.

 9. Mahmut abi üni deyim ,2.3 aydır redd pill olayına sardım spor vs de yapıyorum, 1 1.5 aydır da.bi kız var sınıfta baya bı yd oldu aramızda bende 2-3 kez girdim muhabbete bunla ,kızla kesişme oluyor ayrıca ben kızı kesiyor muyum diye kız ve arkadaşı ni bana bakarken rastlıyorum ,iyice yürücem konuştuğumuz da da muhabbet beklediğimden de iyi aktı tıkanmadi 5 dk falan ,yalnız senin aynı sosyal çevrede yürümeyin uyarın nedeniyle yürümekte istemiyorum sadece işim düşünce muhabbet kuruyorum , ne dersin bu duruma

   1. Usta iyi hoş da ortamimda bı kaç kız dan yd alıyorum diğerleri güzel değil diye yürümüyorum bu güzel ama denemeye değmez mi:))

   2. mahmut abi ,dün yine sınıftayım kız da önde oturuyor etrafındada yakın arkadaşları olmasına rağmen bende dersler umurunda olmayan biriyim ,bana dersle ilgili sorular soruyor ,bizim kendi sosyal çevrene yürüme felsefemiz değişmez kuralmı ? 1.5-2 aydır bakıştığım kız sadece bi kaç muhabbet oldu ben takmıyorum bu sefer gelip kendi açıyor muhabbeti bi el at reis

    1. Seviyorsan git konuş bence. Böyle tavsiyeler versem herkes dinler beni işte yanlış rengi seçtik.

     Kendi çevrene yürüme diye bir kural yok. Bu benim tavsiyem. Kız reddetse kötü, kız evet dese sonra ayrılacaksınız kötü (o terkederseduble kötü). Kız evet dese siz ayrılmasanız sürekli sevdicekle aynı ortam yine kötü. Başka ihtimal kaldı mı?

     1. hocam bi kere bende teklif diye bişey yok eğer bı kızla aramda bişey olacaksa kızın en iyi arkadaşı gibi olurum sonra olanlar olur yani benimle çıkarmısın gibi şeyler olmaz ,onun dışında kızın defalarca yd sine doğru düzgün cevap vermedim bi kaç muhabbet açtım o kadar. dün geldi muhabbeti o açtı artık ben yine sizden öğrendiğim küstah tavırla çok da uzatmadım sonra 1 dk sonra başka bişey sordu bende soruya soruyla cevap falan verdim .bundan sonra daha aktif olmayı deneyim o zaman

 10. benim arkadaştan kastım kanka gibi değil her zaman cinsel gerilimin devam ettiği ama ortak aktivitelerin yapıldığı bi arkadaşlık

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *