Saha Raporu – Bu Sefer Hatun İşleri Değil

Selam dostlar. Ben Jagdpanzer. Uzun zaman zamandır forumun takipçisiyim ve yazıları ekseriyetle her gün okuyup uygulamaya çalışıyorum var gücümle. Son zamanlarda artan saha raporları üzerine bende bir tane yazayım dedim. Ama bu sefer day game night game falan değil, kariyerimde yaşadığım dönüm noktasını anlatmak istiyorum sizlere. Zaten Red Pill‘in asıl amacı da bu değil miydi ? Nasıl ki mavi haplıyken istediğimiz o çok özel (!) kadının üstünden biz hariç herkesin çatır çutur geçmesi bir sonuç değil semptom ise, kırmızı hap sonrası istediğimiz kadını elde edebilmemiz de bir semptom değil midir ? Asıl sonuç kendimizin nereden nereye geldiğidir diye düşünüyorum. Neyse uzatmadan konuya gireyim.

Kırmızı hap ile tanışmadan önce sevgilimle aynı evde yaşayıp bütün günüm okul hariç bilgisayar oyunu, fastfood ve sadaka seksi ile geçiyordu.(Beraberinde gelen tombiş bir göbek). Okulda ise tam bir görünmez erkektim bir yarış arabası projesine şef mühendsilik yapıyordum. Bu iyiydi ancak sadece bu vardı. Derslerim kötüydü. Red Pill ile tanışınca kendime sağlam küfürler ettim ve bütün hayatımı değiştirdim. Steam ve Origin hesaplarımı sildim. Spora yazıldım direkt falan filan vs (sevgiliden ayrıldım bir de tabi ).

Bir gün spordan çıktım okula geçtim direkt elimde spor çantam spor sonrası şişmeye başlamış kaslarım ve Red Pill sonrası yaptığım agresif tarz değişikliği ile daha önce hafiften bakışları üzerime çekiyordum ama bu yetmiyordu tabi. Merdivenleri çıkıp derse girdim. Dersi de okulun en uyuz, en egoist profesörlerinden biri veriyordu. Adam o kadar uyuz ki kimse doğru düzgün tez bile alamıyordu heriften siz düşünün.

Sonra işte dersin ortalarında konu yarı iletken ve elektronik üzerine herkesin atıp tutup prof.un gözüne girmeye çalıştığı bir ortam oluştu. Hocanın hiç bir konuşulan umrunda değildi. Yaslandım geriye bacak bacak üstüne atıp rahat bir vücut diliyle ve ‘Müsade ederseniz anlatayım’ diye araya girdim ve aniden makineli tüfek gibi saydırmaya başladım tahtadaki devrenin nasıl çalıştığını. Hoca dahil herkes susup bana bakmaya ve dinlemeye başlamıştı. Kendimden emindim skeptico‘nun da dediği gibi ne olurdu ki yanlış olsa bile ‘Canımı mı alırlardı ?’ Konuşmayı bitirdiğimde herkes şaşkınlık içindeydi. Tamamen disiplin dışı bir konuydu. Hocanın aldığı cevap karşısında memnuniyeti yüzünden okunuyordu. Sonra ne mi oldu dersiniz ? Milletle tez bile çalışmayan taşaklı bunak profesör bana laboratuvarda bir proje üzerinde çalıştıklarını ancak yeterli nitelikle lider öğrenci bulamadığını ve bu görevi bana vermek istediğini söyledi. (Bu esnada yere düşen kalemler oldu). Sonrası malum işi aldım şu an CV me altı tane patent başvurusu yazdım, tek sayfaya sığmaz oldu.

Şimdi buraya kadar biraz MGTOW görünüyor ama bu muhabbet olurken sınıfın HB8 lik hatununun bana gülümsediğini fark ettim. Onu da iki biradan sonra yatakta nasıl çıldırtacak hale getirdiğimi sonra anlatırım 🙂

Uzun lafın kısası kendinizin farkında olun ve mücadele ederek hiyerarşide yukarı tırmanın ve spor yapıp ağırlık kaldırın. O hipergamik dürtüleri avantajınız haline getirin. Ha bir de değer yaratın gençler/abiler isminizi ölümsüzleştirin.

Konuk Yazar : Jagdpanzer

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

21 thoughts on “Saha Raporu – Bu Sefer Hatun İşleri Değil”

 1. Saha raporu için teşekkür ederim.

  Kırmızı hap öğretisinin temel amacı erkeğin kendisini kendi zihinsel odağı yapması, kendi istek ve hedeflerini ön plana koymasıdır. Mavi hap nasıl erkeğin femineni (ve bunun ete kemiğe bürünmüş hali olan oneitisi) odak yapıyorsa, kırmızı hap ise erkeğin kendisini odak yapıyor.

  Kırmızı hapla MGTOW, uzun süreli ilişki ya da tabak çevirmek alternatiflerinin hangisine gidilirse gidilsin, üç yolun da ortak noktası budur, erkeğin önce kendisini merkeze alması.

 2. asosyal bir genç,asosyal bir hayat. sonrasında birden değişen bir hayat,uyuz profesörün gözüne girme ve en taş kızlardan biriyle flörtleşme-takılma. hollywood senaryosundan ne farkı var bu anlattığının dostum? biraz gerçekçi olalım. güzel bir site ama böyle gerçek dışı hikayeler burayı yeni keşfeden arkadaşların ümidini kırabilir siteye karşı. yani şu anlattığın olaylar kişisel gelişim kitaplarındaki olaylarla aynı neredeyse. gerçekçiliğini yitiriyor o yüzden.

  1. E ona bakarsak “the game” dediğimiz olay başlı başına film senaryosu bile olabilir. Raporu dikkatli okuduğunuzda olayın benim o hatunu yatağa atıp kariyer kasmaya başlamamın değil de artık mücadele edebileceğimin farkına varmak. Açıkçası mavi haplı zamanımda olsa o muhabbete hiç bulaşmaz arka kapıdan çıkar ders sonunda sessiz sessiz eve gidip pizza yerdim. Ama ben artık “Bende buradayım ve sizinle mücadele edeceğim, öne çıkacağım” diyorum.

   Bu anlattığım vakalardan sadece bir tanesi. Daha bir çok iş yapmaya devam ediyorum. Projelerden biri ödül aldı mesela. Kırmızı Hap olmasa bunu asla yapamazdım eminim ama.

   Hatun(ları) yatağa atma kısmında ise benim stratejim direkt hipergamiyi avantajıma kullanmak. Neden dersenmühendislik fakültesi orası. Mühendislik sektörel olarak çalışıp kendini geliştiren bir insanın paraya para demeyeceği bir sektör. (İnsan dedim feministler eqlesin :P) Dolayısıyla oraya gelen kız da bunun farkında ve kol gibi hipergami kokuyor ortalık. Fakülte kantininde derse gir çık yemek ye göbek yap dersler kötüleştiğinde hüngür hüngür ağlayan erkek(!)lerle dolu. Hal böyle olunca sen biraz kendini belli ettiğinde bile vajinalar ıslanmaya başlıyor.

   Halen işin gerçeklik kısmının zayıf olduğunu düşünüyorsan diyebilecek bir şey yok ama o labda çalışmak ve o kızla yatmak benim için bir zamanlar hayaldi.

 3. Hocam ben KH’la tanıştıktan sonra hayatımı güzelleştirdim sahada da görev yaptım ama şuan yapmam gerekenlerin farkında olmama rağmen bunları sürekli erteliyorum ve erteledikçe de darlanıyorum. Bu bir süreç mi anlamadım. Hayatımızı düzene sokarken yapacaklarımızı zamana yaymak mı yoksa “derhal şimdi başlamak” mı süreci daha güçlü kılıyor anlamadım.

  1. Derhal başlayıp öğretiyi “Askeri Disiplin” seviyesinde uygulamaya başlamak gerek diye düşünüyorum. Kendini buna it sürekli. Motivasyonu bekleme bence Jocko Willink abimizinde dediği gibi motivasyon kaypaktır. KALK-YAP. Aksiyon almadan olmuyor.

 4. Ne kadar yetenekli olursanız olun, duygusal gücünüz zayıfsa yeteneğiniz gölgelenir. Çok güzel bir örnek, tebrikler.

 5. Genel hatları ve bir kaç farklılık dışında bence tam MGTOW tarzı bir durum. Ben kendi tabak deneyimime çok yakın buldum. Ben de hiç düşünmemiştim, hatunlar kendileri geldi. Spor önemli. Konum da önemli tabii.

  1. Evet ama bilinçli MGTOW. Şu yaşlarımda cüzdanı parayla vücudu kasla doldurup sonra ciddi anlamda sahaya inmeyi planlıyorum. O arada daha az efor sarf ettiren kızlarla takılıyorum. Benim stratejim bu.

 6. Üstad tabaklarım hep yan çizmeye başladı ve son dakka son saat ekiyorlar hb8 hatunların bir yerlerini kaldıran betacıklar varken biz kıza çok ilgi göstermedik diye mi bırakıyorlar kızlar genelde elimi sallasam ellisi havasında cpd yüzünden betalar varsa aramızda ricam artık milletin götünü kaldırmayın.

  1. Hocam tabak yan çiziyorsa kesinlikle problem oyunun uygulanmasındadır, yani sende. Etrafındaki betalar adı üstünde uydu erkek, kız sana ilgi gösterirse vazgeçiremezler. Diğer ihtimal de oyunun bokunu çıkarmak dediğimiz durum, cool durucam derken yeterli ilgi göstermemek.

   Daha önce yazmıştım, kızlara ilgin kumar makinesi gibi olacak. Hep kazandırırsan da sıkılır, hem kaybettirirsen de. Arada ödül vereceksin ki oynamaya tekrar gelsin.

  2. Hahaha kıvanç tatlıtuğ tekniğini duydun mu hiç ?
   Kız kıvanç tatlıtuğla beraberken de işim var gelemeyecem gibi ekmeler yapacak mı sence
   Düşün eğer kız ona yaptığı şeyi sana yapıyorsa devam et -en azından değerlisin
   Ona yapar sana yapmaz ise -kız için yeteri kadar değerli değilsin
   Yani
   NEXT NEXT NEXT

 7. Hocam böyle kadınlardan bağımsız başarı tecrübeleri ve değişimlerini de paylaşabilirseniz 😬
  ayrıca Başarı disiplin gibi birçok kişisel başarı konusundaki paylaşımlarınız çok önemli
  Fişten çekildikten sonraki süreç için yardımdan bahsediyorum yani 🙂

  İnsan için 2 önemli gün vardır
  Bir doğduğu gün
  İki neden doğduğunu anladığı gün
  Mark Twain
  Baya etkilenmiştim bu sözden
  Ayrıca Kendimde kişisel bir atalet farkettim son zamanlarda.
  Az çalışma , hedefsizlik , disiplinsizlik , Başarıya inançsızlık , kendine güvenmeme gibi…
  Bunlar da mesela blue pillin son damlaları .Acımasız realiteyle kırmızı hap etkisini birleştirmek için çok uğraşıyorum ama yılların acısını çıkarmak gerçekten zor

 8. Bana saha raporları ya “serin hikaye” ya da şişirilmiş şekilde yazılmış gibi geliyor. Bu eleştiriyi sadece bu arkadaşın hikayesi için kullanmıyorum. Toplumumuzda nedense bir olayı çarpıtarak ve abartarak anlatma hastalığı var. Bu gerçeği göz ucunda bulundurmak gerek.

  1. Hocam saha raporunu redpill reddit grubunda kendimiz faydasini gordugumuz icin burda da yazmaya karar verdik. Kissadan hisse asil amac. Evet biz erkekler cinsel maceralarimizi abartmayi severiz ama kendi elestirini koyarak kissadan hisse var mi yok mu seklinde karar verebilirsin.

   Tabii artik bir suru konuk yazar oldugundan tum herseyin gercekligini kontrol sansimiz yok. Biz de sadece sagduyumuza guvenwbiliyoruz

  1. Pua cemiyetinde özellikle son zamanlarda sosyal ortam ile ilgili baya öğretiler yazılmaya başlandı
   Youtube da postlardan da dinleyebilirsin

 9. Merhaba, ben okuduklarımdan gördüklerimden sonra kızlar gözümde anlamsız gelmeye başladı. Tamamen oyuna dayalı hislerim yok. Bana sadece güce gelen bir obje olarak geliyorlar. Birine karşı aşk ya da sevgi hissedemiyorum. Bu durumda cinsel olarak ancak amacıma geliyor.

  Ayrıca bir ilişkide en çok bir şeyler katması gereken ben iken her anlamda kız bana ne katacak ?? Hiç bir şey. O kadar gelişimden sonra kız yine karlı çıkıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *