Flörtöz hatun: Dereyi görmeden paçayı sıvamak

Bugün size çok tehlikeli bir kadın türünden bahsedicem (sanki tehlikesiz olanı varmış gibi). Flörtöz hatun.

Kadınların doğal tabak çeviriciler daha önce burada bahsedilmişti. Lakin bu tabakla ilgili şöyle bir ayrıntı var. Kadınlar ne kadar yedek kulübesinde adam tutmayı sevse de her zaman takımın yıldız oyuncusunu bilirler, yani bir tabak mutlaka diğerlerine göre fazla ilgi görür.

Lakin bu flörtöz hatun dediğimiz model, tüm tabaklara eşit ilgi gösterir ve tabii ki tahmin edeceğiniz üzere hepsi de kendini özel sanır. Ancak kızımızın esas amacı ilgi çekmektir. Siz olayı ciddiye bindirmek yani yatağa götürmek istediğiniz anda arkadaş kartını çekerek sizi mahcup etmeye ve aldığı ilgiyle egosunu depolayıp kaçmaya başlar.

Erkeği burada tuzağa düşüren durum ise yürüme davetiyesi denilen sinyallerin kız tarafından dağıtıldığını görünce hemen harekete geçmesi, yani kızın ilgi toplamak için flörtü kolaylaştıran hareketlerini kendine özel sanmasıdır.

“İyi de hani yürümek erkeğin göreviydi?”

Evet hala bu görevimiz var (zaten hep vardı) ama sinyal aldık diye hepsi aslında sonuca gidecek anlamına gelmiyor. Dereyi görmeden neden paçalar sıvanmaz, ufak bir saha raporuyla örnek vereyim.

Bir Avrupa ülkesinde Güney Amerika kökenli bir hatunla tanıştım. 21 yaşında, esmer tatlı bir şey. Hatta kedi canını onun. En baştaki nerden geldin nereye gittin muhabbetinden sonra tanıştığıma memnun oldum deyip dışarı gezmeye çıktım (ara not: yeni tanışılan hatunla ilk 4-5 dklık konuşma sonrası amele sümüğü gibi yapışmadan ve kesinlikle numarasını alıp uzamak başarının başlangıcıdır, ama ben nasıl olsa otelde tekrar denk gelirim diye numara almamıştım).

Akşam üstü otele döndüğümde kız aşırı istekli bir vücut diliyle (dokunma ve pişmiş kelle gibi sırıtma vb.) bir yerlere gidip içmeyi teklif etti, “alkol kullanmıyorum ama sana eşlik edebilirim” diye kabul ettim. Zaten kafamda bu yazının da konusu olan mesele vardı, bu hareketler bana mı yoksa herkese mi diye merak ediyordum. Sosyal deney gözüyle bakınca acaba kız ne diyecek stresi de kayboluyor, böylelikle karşı tarafa yokluk içindeki beta izlenimi de verme ihtimalini düşürmüş oluyorsunuz kanımca.

Neyse bir yere vardık, oturduk sohbete. Ben de ilk görüşmelerin kuralına uygun olarak yüzde 70 dinleyip (ve yönlendirici sorularla kızı konuşturup) yüzde 30 oranında ufak esprilerle ortamı ısıtıyorum. Aramızda yaş farkı da olduğu için amused mastery uygulamaya da çalışıyorum, kızın bozuk ingilizcesi üzerinden ufak ufak dalga geçiyorum. Tabii hatun sürekli kakara kikiri konuşup durdu.

Bu arada, ben bizim kızlara çok konuşuyor derdim ama bu Güney Amerikalı kızlar acayip çenesiz. İstemeseniz de konuşmanın çoğunu onlar yapıyor zaten, dırdırdır susmak bilmedi amk anadan kıza nesil bunlar herhalde.

Gece gayet güzel devam ederken şüphelerimi doğrulayan hareketler kızdan gelmeye başladı.

İlk olarak bana Fas’ta tanıştığı birinden bahsetti. Eleman buna bir yandan mesaj atıyor, sonra görüntülü konuşma falan yaptılar. “Çok sevdiğim bir ‘arkadaşım’, her gün konuşuruz böyle” dedi. “Ne zaman tanıştınız?” dedim, bir hafta olmuş. Eh daha gündüz tanıştığı adama kakara kikiri yapan bir hafta önce tanıştığıyla bu kadar samimi olmuş çok mu? Benim yanımda başka erkekle konuşması zaten faul de bu hareketler aynı zamanda onun iflah olmaz bir ilgi fahişesi olduğunun kanıtıydı.

Beş dakika sonra ikinci bomba geldi. Bu kez de Norveç’te tanıştığı ve görür görmez aşık olduğu bir elemandan bahsetti, yanak yanağa fotolarını beraber seyrettik. Gittiğinde hep elemanın evinde kalıyormuş ve onu “arkadaş olarak” çok seviyormuş. Bak hem ilk görüşte aşk hem arkadaş. Vay amk!

Fakat kız durmuyordu, kız adeta Messi çıktı beyler ve üçüncü golü de atıp hattrick yaptı. Biz bardan çıktıktan sonra bu sefer de yarın yine çok sevdiği bir “arkadaşıyla” (tabii ki tinder’dan tanışalı iki üç hafta olmuş) bizim bulunduğumuz şehirde yarın akşam yemeğine gideceğini ve kıyafet seçmekte kararsız olduğunu söyledi. Arkadaşıyla yemeğe gidecek, sanki hayatının aşkıyla buluşacak gibi kıyafet seçiyor, düşün artık.

Çok geçmeden dördüncü bomba da geldi. Zaten ben artık yürümeyi falan bıraktım kızın performansını ayakta alkışlıyorum ve kırmızı hap gözlemi yapıp ibret alma peşindeyim. Yolda gelirken tinder üzerinden biriyle yazışıp ondan da gitmeden buluşma sözü aldı. Tabii yazışırken yine suratta sırıtma, arada bana ne yazayım diye soruyor.

Kızımızın performansı ibretlikti, bu artık tabak çevirmekten de öte bir şeydi, adeta bir resitaldi. Hani tabak çevirmenin Oscar’ı olsa altın tabak bu kızımıza giderdi bence. Dikkat ederseniz hepsiyle de can ciğer kuzu sarması ama hepsiyle de “arkadaş”. Ama ben durumun farkında değilmiş gibi emin olduğum şeyi ona söyletmek istedim ve sordum.

Ben: Hımm peki aralarında hoşlandığın var mı? Belki sevgilin olur.

Kız: Sevgili istemiyorum. Bir erkeğe ayıracak vaktim yok.

Ben: Bu kadar arkadaş niye o zaman?

Kız: Aslında yeni insanlarla tanışmayı ve arkadaş edinmeyi seviyorum. Faydası oluyor. Mesela Norveç’teki arkadaşım oradayken bana para harcatmadı, çok yardımcı oldu. Ya da mesela sen iyi İngilizce biliyorsun, ileride bir çevirim olsa sana danışabilirim.

Ben: Ebenin amı artık!

Tabii ki böyle demedim, Çocuklar Duymasın’daki psikolog Sinan Bey gibi anlıyorum deyip kapattım konuyu.

Vay arkadaş, bu kız milletinde hiç utanma kalmamış. Eskiden bizi çaktırmadan meriç yaparlardı, şimdi alenen söylüyorlar!

Diyeceksiniz ki “Bu kız birilerine mutlaka veriyor, onlar nasıl yapmış? Senin beceriksizliğin.”

Kısmen doğru. Şunu kere diyeyim ki bu kızdan zaten uzun ilişki malzemesi olmaz. Fakbadi bile olmaz, en fazla tek gecelik. Ancak bu olay da tamamen değilse de büyük ölçüde tiple alakalı. Yani bu anlattığım tarzda kızların zamanında kaslı ve uzun boylu, yakışıklı elemanlarla yükselen hipergamisini tatmin edemiyorsanız, büyük ihtimalle elleriniz boş dönersiniz (ya da dolu mu deseydim ehehe).

Dolayısıyla böyle aşırı flörtöz ve başta sinyal verdiği halde sürekli arkadaşlığın anlam ve önemini vurgulayan kızlar meriç kadrosunu boş bırakmak istemiyordur, tipten işi götürmüyorsanız pek uğraşmaya değmez. Rollo Tomassi’nin de dediği gibi sizinle seksi erteleyen kızdan bir cacık olmaz. Etrafta gördüğü herkese gülücükler dağıtan, aşırı enerjik hatun modeli genelde bunu ilgi toplamak için yapar, ilk buluşmadan sonra ciddi bir fiziksel yakınlaşma yoksa next deyip devam edin. Hatta böyle bir durumda kızın gösterdiği sahte ilgiye rağmen gittiğinizi görmesi, onda sizin elde edilmesi zor bir adam olduğunuz izlenimini bile yaratabilir. Yoksa kaldığınız her saniye aleyhinize işler, sizi mericin önde bayrak taşıyanı yapmadan da bırakmaz.

Sözlerimi Emel Sayın hanımefendinin güzel bir şarkısıyla bitirmek istiyorum:

Onda bunda şundadır,

Şunda bunda ondadır,

Mavi boncuk kimdeyse,

Benim gönlüm ondadır…

 

 

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Çeviri Manyağı

Sitenin anti-feminist ve gözlemci abisi, kardeşi. Kendisine thalesengeditor@gmail.com adresinden karı-kız meseleleri için ulaşabilirsiniz.

35 thoughts on “Flörtöz hatun: Dereyi görmeden paçayı sıvamak”

 1. sen sana ilgi gösteren kadına karşı seksüelleşmek yerine friend zone dediğimiz olaya düşmüşsün. zaten ilgi göstermiş. Saçma arkadaşlarını ilk görüşte aşık olduğu erkeği dinlemek yerine eğlenceli konulardan konuşabilirdin. Bu acık bir shit testtir. (Eski olan biteni, orda burda yaptıklarını anlatması) Bu kızı tek gecelik yatağa atar ve bir daha arayıp sormazdın 🙂 aynısını ben yapmıstım oradan biliyorum. Ben bura da hipergami olayının olduğunu düşünmüyorum. eğer hipergami olsaydı ilgi göstermezdi sana. Sonuçta çirkin, şişman, hiç kimsenin ilgi göstermediği bir kadının ilgisini çekmeye calısmazsın sırf ilgi budalası olsan bile.
  bunu boya posa yakışıklılığa değilde testlerden geçemediğin için bu kızı yataga atamadığını düşünüyorum.

  1. Hocam testlere aşırı tepki vermiş veya kendimi beğendirmeye çalışmış olsam kaldın demekte haklısın ama bunları yapmadım. Ben kızın cidden sayıyla övünen bir ilgi budalası olduğunu düşünüyorum hala. Ama konuyu değiştirmemek hataydı tabii işte bırak konuşsun gözlem yapayım derken akşam aktı gitti 😁

   1. Bu konuda Epavar Man’a katılıyorum. Kız shit test atmış. Bu tür daha 21 yaşında makaslı yarrak platformu (bkz. bekaret yazısının sonu) orta boy plaza yüksekliğinde hatunların böyle hastalıklı shit testleri var ve insanın uğraşası gelmeyebilir ama asla friendzone muhabbetlerine girmemek lazım. Bu tür bir kızı eğer yatağa atmak istersen (prezervatifin kalın versiyonunu tavsiye ederim) yapman gereken en güzel hareket, o Faslı çocuk ile görüntülü konuştuğunda kalkmak ve barda gözüne kestirdiğin başka bir kıza gidip yazmaktır. Bu tür bir hatunun anlayacağı tek dil odur. Eğer hatun sana gelmezse, ya da gelip yine aynı hareketi yaparsa, bu sefer kıza çaktırmadan sıvışırsın. Aynı oteldesiniz, muhtemelen bunun akabinde odana gelirdi.

    Buraya hipergamiyi katmayın zira bu tür bir kadının hipergamisi ile Kıvanç Tatlıtuğ tipinde bir adam bile başa çıkamaz. Çıkmaya bile çalışmamalı. Böyle bir kadın maksimum tek geceliktir. Prensip meselesi, tek gece bile sikmem derseniz bile anlaşılır.

    Sizinleyken başka erkeklerle yazışan hatunların yanında asla durmayın. Kızı sallamadan sıvışabilirsiniz.

    Buna tolerans göstermenin sonu : Saha Raporu : Nükleer Shit Test

    Buna tolerans göstermemenin sonu : Saha Raporu – Çerçeveyi Korumak

    1. Tek gecelik ilişkiye bile değmez bence hocam. Zaten elemanla görüşme yaptığı anda ben bu iş yattı dedim ama dediğin gibi pat diye gitmek de kabalık olur diye düşündüm, iyi çocuk olacağım tuttu 😁 açıkçası çok da umrumda da değildi zaten. neyse şu Rollo’nun yazıya bi bakayım dediğin gibi kendimizden küçük hatunlarda baya işe yarıyor.

     1. Hocam (1) zaten kendinizden küçük hatunlarla takılın ve (2) amused mastery kırmızı haplı oyunun nihai hedefi.

     2. Haklısın hocam, ufak derken ben ciddi yaş farkını kastediyorum. Amused mystery taktiğini ben mavi hap zamanında aslında uyguluyormuşum da haberim yokmuş, yeni yeni anlıyorum. Bir gün onu da yazayım.

     3. Ben amused mastery’yi taktikten ziyade KHnın kadınlar konusunda son aşaması olarak görüyorum. Hiçbir kadını çok ciddiye almamamak ve bütün hayata bir oyun olarak bakmak. Bütün o mavi haplı beyin yıkamasından arınıp, çocuk parkında kızları hiç ciddiye almadığın ve saçlarını çekip kızdırdığın 5 yaşındaki benliğinin ruh haline dönmek 😀 Bir çeşit Nirvana … Neo’nun Matrix’i akan sayılar görmesi gibi.

      Ama taktik olarak bir süre taklit edilebilir.

     4. Bu hatunu ciddiye alıp kafayı yerdim eskiden olsa , ama şimdi dediğin gibi gülüp geçmeyi öğretiyor KH 😁

  2. Ya şunu tertemiz öğrenip, üzerinden geçsem iyi olacak: Tartışmasız, hatunlarda bu eski sevgiliyi en ince detaylarıyla anlatmak diye çok skindirik bir durum var, biliyorsunuz. Yok şöyle yapardı, yok çok sevmiştik, yok hayvanın tekiydi, vs. Diğerlerinden farklı bir shit test bu, inanın. Eski sevgiliyle ilgili olan shit testler nasıl geçiliyor? Ne cevap verilir ya da cevap verilir mi? Tavır, davranışlar nasıl olmalı, nasıl yol izlenmeli? Kronik bişey bu ve hala hatunlar eskilerden bahsedince böyle amcıklaşabiliyorum. Şu mevzuyu bi buldurun be.

   1. Size kötü haber vermek gibi olacak var ama bu eski sevgiliyi alfa davranışları baskın erkekler pek duymaz 🙂 Bir kız normalde size cinsel ilgiye sahipse ve bu ilgi büyükse bu eski sevgili işini asla açmaz, açmaya cesaret edemez. Açanı da burdaki kız gibi sağlıksızdır.

    Kronik bişey bu ve hala hatunlar eskilerden bahsedince böyle amcıklaşabiliyorum.

    Daha alfa davranışlar gösterip kurtar kendini bundan. Maalesef bunun kronikliği sadece beta skalasında daha aşağıya gelen davranışları baskın erkeklerin kaderidir.

   2. Ha cevap şöyle olabilir : Diyelim kız eski sevgilim şöyle iyiydi, böyle iyiydi diye açtı konuyu. İkinizin de bildiği ve statü gereği kızın istemeyeceği bir adamı örnek verin … “Bak ya, bizim Ömer tam senin aradığın erkek aslında. Aranızı yapayım, çok mesut olursunuz.”

    Eski sevgili konusunu açan kadını hemen nadasa bırakın, aramayı falan bırakın. O daha fazla arasın. “Sana eski sevgilim Saldırayı anlattım diye mi böyle yapıyorsun” diye sorduğunda da kesinlikle inkar edin, “ne saçmalıyorsun” diye dalga geçerek kestirip atın.

    ASLINDA TEMEL KURAL, bu tür şeylere ne tür olursa olsun duygusal tepki vermeyin amcıklaşmayın, yukarıdaki gibi götleşin en fazla. Onu sonrasında ilginizi çekerek cezalandırın, bunu da inkar edin. O zaten dediklerinden dolayı sizi soğuttuğu sonucunu çıkaracaktır, siz ne derseniz deyin.

    1. Saol hocam. Sporla ilgili de bi mail göndermiştim baya oluyor göndereli. Müsait anında cevaplarsan sevinirim.

     Alfaların alfası Saldıray Abi’yi de anmış olduk böylece. Ne adamdı be.

   3. @Tristan Geçme yolunu söyliyim. Kadınlar yanlış, ahlaksız, hipergamisini ulu orta açık açık konuşuyorsa yani ortada yanlış bir şey varsa kadının yaptığı azarla,kız,taşşak geç, dalga geç gerekirse hemen orda siktir çek. Senin yanında böyle konuşmaya çekinsinler izin vermeyeceksin böyle yapmalarına.
    Örneğin eski sevgilisinden konuşmaya başladığı an. Sen beni eski sevgilinle olanları merak eden sapık mı sanıyorsun siktir git lan burdan. De böyle hem çok hoşlarına gidiyor hemde bir daha asla eski sevgilisinden bahsetmiyor.

 2. Yazıyı resmen kahkaha atarak okudum. Anlatım üslubu şahane. Ne yazık ki evrimsel bir gerçekliğin ötesinde bu alanen şark kurnazlığına girmekte. Piliçlerin sosyal ilişkilerde başarılı olması ve gülümseyerek ben masumum izlenimi vermeye çalışması su götürmez bir gerçek. Modern evrimin getirmiş olduğu ilişkiler yüzünden samimi bir hatun bulamaz olduk emmenike. Tamam erkeğin canı ödül olarak seks ister vs. ama hedef kitlesine yönelme durumu da kestirelemez oldu. Ben bir sürelik her erkeğin mgtow sürecinden geçmesi gerektiğini düşünüyorum burada elde edilen tecrübe mutlaka sahaya daha iyi yansıyacaktır. Ayrıca şu kitap tavsiyesinde ısrarcıyım. bununla ilgili de bir liste halinde yaparsan şahsen memnun kalırım.

  1. Ben Skeptico’nun okuma listesi üzerine tavsiye vermeyeceğim zira liste hazırlasam çoğu bunla çakışacak. O listedekileri okuduktan sonra pratiğe geçmeyip okumaya devam etmenin bir yararı yok ki. O nedenle ben ekstra kitap listesi vermeye sıcak bakmıyorum.

   Ek olarak tek diyebileceğim büyük adamların romanlarını ve kitaplarını okuyun. Roman olarak Dosdoyevski ilk aklıma gelen mesela.

   Tayland’lı bir rahip kendisinden ekstra Pali Kanon materyali isteyen birine şöyle birşey söylemişti : “Bir bölgenin en iyi ve en detaylı haritalarını yıllarca çalışabilir, bölgenin tüm coğrafyasını ezberleyebilirsin. Ama o bölgeye gidip yürümedikten sonra bölgeyi istediğiniz kadar bil, aradığınız yere varamazsın.”

   Okumak çok yararlı birşey ama bir noktadan sonra daha fazla okuma isteği sahaya çıkıp kendini geliştirme sorumluluğunu almamaya bahane olabiliyor.

 3. Çeviri manyağı, hazır elin değmişken şu amused mastery yazısını çevirsene. Amused mastery bence kırmızı hapın kadın – erkek ilişkileri konusunda hedefi. Ama bir tane bile yazı yazmadık hakkında 🙁

 4. Uzun zamandir sitede sadece okuyucuyum, ilk kez bu yaziya yorum yapiyorum sayende, eline saglik cok iyi yazi. Oncelikle bu kizlari tam da benim gibi “flortoz” olarak tanimlamissin, bunlardan blue pill doneminde cok cektim, red pill doneminde direkt next yapiyorum.
  Arkadaslar bu kizlardan uzak durun, tek gecelik iliskiye bile degmezler.
  Bunlari nasil taniyip anlayip uzaklasirsiniz bikac sey de ben ekleyeyim:

  – Kesinlikle erkek arkadas sayisi kiz arkadas sayisindan fazladir bunlarin ve bunu surekli size vurgularlar, surekli sevgilim olacaksa buna saygi gosterecek ayagina yatar. Surekli bu erkek kankalariyla yaptiklarindan bahseder. Genelde cogu cidden mericdir ancak aralarindan 1-2 tanesi zamaninda bir sekilde bu kizla yatmistir.

  – Aslinda buyuk red flagleri hemen gorebilirsiniz. Bi yere davet etmeye calissaniz bir sekilde erteler, bahane uydurur, arkadasim(ya da varsa kardesi) de bizle gelsin diyerek friendzone’a girmeme cabanizi tertemiz sekilde engellerle. Soft degil direkt hard next yapin.

  – Turk olanlari icin soyluyorum. Hayatinda bir yerlerde okul ya da baska amaclarla bir sekilde yurtdisina cikmis, yasamis ve bu surecte carousele binmislerdir. Bu zaten apacik bir red flag.

  Yazida bahsedildigi gibi bu kizlarin hipergamisini tatmin etmek icin smv’nin epey yuksek olmasi lazim. Mesela benim tanidigim bir tanesinin acayip sekilde uzun boy takintisi oldugunu biliyorum. Sadece gorunus degil, sosyal statu veya baska bir sekilde kizdan kat kat ustun olmaniz lazim.

  Peki butun bunlara deger mi? Asla degmez. Flortoz bir kizla zaman kaybetmeye kesinlikle degmez. Bu zamani baska kizlarla game’e harcayin.

 5. Çok doğru ve kaliteli bir düşünce tarzın var. Böyle kızlar ne kadar güzel, çekici veya seksi olurlarsa olsunlar bir erkeğin bu kızı elde etmek için çaba ve emeğini harcaması yazıktır.

  Zamanınızı, gücünüzü ve emeği sadece hakeden kızlar için tüketin. Sizi diğer erkeklerle aynı kefeye koyan kızın hayatında bir iz bırakamazsınız.

  Bir erkek eğer mutlu olmak için eşşek gibi çalışıp özünden fedakarlık yapıyor ise seveceği kızın cepteki erkekleri eleyip bu erkeğe verebileceği bütün ilgiyi verme cesareti olmalıdır. Zaten mutluluğunda böyle olması gerektiğini düşünüyorum yani karşılıklı sevgi, saygı ve bağlılıkla..

 6. Başka kadınlardan talep görmeden ilişkinizi sağlıklı yürütebilmeniz mümkün değil. Ne kadar fedakarlık yaptığın hipergaminin umurunda değil, aslında umurunda ama negatif anlamda. “Onun için” yaptığın herşey sana onu kaybettirir. Kendiniz için yapın, o da altında gölgelensin.

 7. Bence yazık etmişin, çok rahat bir ONS gibi okudum seti ben. Kız “arkadaş” dedikleriyle gayette yatıyor, kalkıyor; seni de bu konumda değerlendirip başbaşa birşeyler içmeye gitmişiniz. Bence sen kafayı teoriye taktığın için ve davranışlarını gözlemlediğin için, kızla seks yapmayı aklına getirmedin ve uygun davranmadın. Kız da seni “gay arkadaş” pozisyonuna soktu. Tekrar düşün, oraya kız başkalarına da nasıl davrancak, hipergami vs yerine bu karıyı 1 saat sonra sonra sikiyor olucam diyerek gitseydin ve bunu belirten davranışlarda bulunsaydın durum nasıl olurdu ? Buraya konuyla ilgili yazı yazmayı, o kızı sikmekten daha çok arzuladığın her seti kaybedersin.
  Maalesef TRP, PUA nın zararlarından biri de bu. Gözünün önündeki gerçekliği kaybediyorsun veya karşında mücadele etmen gereken Alpha lar AMOG lar kaslı uzun boylu taşı sikiyle delen erkekler hayal ediyorsun.
  Kıza konuşma boka sarmaya başlayınca, ben senin arkadaşlarını dinlemek için değil seni biraz içirip sonra yatağa atmak için burdayım deseydin bence hala set dönebilirdi. Lojistik de çok uygun, kızın senle gitmemesi için hiç bir neden yok.

  1. Fakat yürüme davetiyesini değerlendirmiş olman ve hemen bir yere çağırman kutlanacak şey. Aynen böyle devam. Konuşmanın inceliklerini zamanla öğrenirsin. Aslolan yürüyecek cesarettir.

 8. Flörtöz hatunlara saygım sonsuz ve bir o kadar da dipte. Öncelikle teşekkür ediyorum kendisine kıskançlık duygumu söküp aldılar içimden. Konuştuğum hatun ilk zamanlar bana yakın davranıyordu sonradan başkasına yakın davranınca çıldırıyordum. Hatta anlam veremeyip kıskançlık yapıyordum her ne kadar kendisine belli etmesemde. Sonra bütün gücümü toplayıp insanların yanında yanaştım kendisine baya arzulu bir şekilde. Olumsuz tepki verdi sonra shit-test’i geçince kendini saldı. Şimdi bir ona bir buna gidiyor yakın davranıyor “kankam”, “arkadaşım” diyor. Sanırsam bu kulvara düşmeyen tek ben varım. Diğerleri ile hala kanka-kanka hala sarmaş dolaş ama içimden en ufak kıskanma duygusu geçmiyor. Bariyeri aşan da benim bu arada. Şimdi güzel bir fiziksel ve mantıksal çıkar ilişkimiz var. Benefit-friend diyor gavurlar.

  1. bazı kızların yapısı öyle, daldan dala seker. kontrol etmeye çalışma. genelde çok erkeksi tiplere alenen, ulu orta yürürler.

 9. Hocam benimde bir hatun var. cok flirtoz , mavi hapli zamanlarimda cok kavga ettik,ayrildik birlestik vs ama hala bir erkek gordugu zaman kontrolunu kaybediyor. Histrionic kisilik bozuklugu, borderline , dady issue olayi vs var . Ama diger taraftanda bir cok konuda iyi anlasiyoruz seviyorum falan. Ayrilmaktan baska cozum yokmu diyorsun?

 10. Flörtöz bir bayanla flört halindeyim.
  Açıkça flörtöz olduğunu söylüyor.
  Görüştüğü erkeklerin resimlerini bana gösteriyor.
  Ben de ona görüştüğüm bayanların resimlerini gösteriyorum.

  Benden 17 yaş küçük.
  Haliyle biz erkekler genç bayanları severiz. Evet, herkes bu kadınların ne kadar tehlikeli olduğunu yazmış ama artık ne elde edebilirsem o kârdır.
  İlgi göstermediğim zaman çıldırıyor.
  Bahsettiğim kadınları kıskandığını açıkça söylüyor. Bakalım ne olacak?

 11. Mahmut abi buradaki gibi bir hatunun flortoz olduğunu anladım yani çoğu erkekle gayet rahat flört ediyor. Bu durumda bende oyundan çektim kendimi fakat hatun ara ara yine geliyor, yokluyor.(Sadece öpüştük)

  ara ara halen gelmesi yoklamasi beni meriç kadrosuna eklemek icin mi?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *