Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak III – Kadınların Testlerini Geçmek

KADINLARIN TESTLERİNİ GEÇEREK CİNSEL ARZU UYANDIRMAK

21. Testlere dayanabilmek=Arzu uyandırmak

Bir kadına yürüdüğünüz anda kadın sizi test etmeye başlar. Testleri geçerek çerçevenizin ondan daha sağlam olduğunu göstermiş olursunuz, bu da kadında size karşı cinsel arzu uyandırır. Kadınlar, yapıları gereği, bir erkek kendi dirençlerini kırmazsa o adam için ıslanmazlar. Bu yüzden testler sizin dostunuzdur, onu baştan çıkarmanız için fırsat sunar. Kadının test etmesi sizin için iyidir, yatağa atma sürecini hızlandırır. Kadın, sizi test edemeyecek kadar arzular hale geldiğinde birkaç buluşma sonrasında bile hala ateşlidir.

22. Testi geçme süreci arzunun TAMAMIYLA ortaya çıktığı noktadır.

Bir kadının arzusu, tavlama cümleleri ve hazır cevaplı olmakla uyandırılmaz.

Bir kadının arzusu, manipülasyon teknikleriyle uyandırılmaz.

Bir kadının arzusu, tiple veya parayla uyandırılmaz.

Elbette bunlar sizin o kadını yatağa atma şansınızı yükselten unsurlardır, işinizi daha kolay hale getirir. Ama ARZUYU uyandıran esas unsur bunlar DEĞİLDİR. Bir kadının arzusunu uyandıran TEMEL şey, KADININ TESTLERİNE DAYANABİLMEKTİR.

23. Testlere Dayanabilmek=Güçlükleri Yenme Becerisi=İYİ GENLER

Kadınlar sizin güçlü bir çerçeveniz olduğunu görmek istiyor, aksi takdirde onları koruyabileceğinizden ve tehlike karşısında sakin kalabileceğinizden emin olamıyorlar. Bunu anlamanın EN KOLAY yolu da sizin çerçevenizi test etmektir. Bunu da kaltakça davranma, hakaret, başından savma, görmezden gelme gibi testlerle yaparlar.

(Çeviren notu: Bu elemanın da tahtasını sikicem ama. Hala hakaret testtir diyor.)

Bunlar size adil gelmeyebilir. Ama bardaki sarışın fıstığın size yaşattığı sıkıntıları idare edemiyorsanız 2 metre boyunda ayı gibi bir herif sizi patır kütür dövüp evinizi dağıtırken ve gözünüzün önünde hatununuza tecavüz ederken nasıl karşı koyacaksınız? Bir düşünün.

(Çeviren notu: Düşündüm ve sen haksızsın ibne, sana laflar hazırladım. Bir kere günümüz hukukunda bunu yapmak göt ister, her ne kadar mafya dizileri ufak Polat Alemdarlar yetiştirmiş olsa da. Ayrıca yanınızdaki hatun aranmıyorsa isterse 3 metrelik bir adam olsun ona salça olması ve sizi rahatsız etmesi MÜMKÜN DEĞİLDİR. Ama testleri göğüsleme konusunda haklı tabii, hakaret dışında.)

24. Testleri göğüslemek

Birlikte olacağınız bir hatunun hiçbir direnç göstermeden önüne gelen her sike atlamasını mı istiyorsunuz? Yoksa erkekleri değerine göre sınıflandıran ve buna göre seçen, yüzlerce erkek içerisinde sizi en değerli olduğunuz için tercih eden bir kadın mı istiyorsunuz? Eğer normal ve sağlıklı bir adamsanız, ikinci kadını istersiniz. Bu durumda da mantıken o kadının sizi test etmesini beklemeniz gerekir. Hem de tüm gücüyle test etmesini… Ayrıca testleri beklemekle kalmayıp, HOŞ GÖRMEYİ de bilmek gerekir. O yüzden bir kıza yürüdüğünüz zaman size huysuz davranırsa sevinin. Bu durum, kızı tavlamanız durumunda ona yürüyen diğer erkeklere de aynı şekilde davranacağı ve bu adamları püskürteceği anlamına gelir.

Kadının değeri ne kadar yüksekse (görünüş ve karakter olarak) size karşı testleri o kadar “sıkıcı” ve “acımasız” olacaktır. Bu hep böyledir ve böyle de kalacak, değişmesini beklemeyin. Belki inanması zor ama testleri geçmeyi bilmeniz durumunda en taş hatunlar aslında baştan çıkarması en kolay olanlardır.

(Çeviren notu: Evet kolay hatunu özellikle de sevgili/eş olarak hiçbir erkek istemez, ama zor hatun da “bilmem kaç adamın arasından beni seçti” diye bu kadar yüceltilmeyi hak etmiyor. “Kadın hepsinin arasından beni seçti hüloğğğ” kafası mavi hap kafasıdır. Ona kalırsa siz de onlarca kadın içerisinden ona yürümeyi seçtiniz. Testi geçeyim derken kendini sürekli olarak patrona beğendirmeye çalışan eleman moduna girmeyin.)

SEKSİ KADINLARIN TEST ETME ŞEKİLLERİ VE BUNLARI GEÇMENİN YOLLARI

Bu tür kadınların iki testi olur — aktif ve pasif testler. 

25. Aktif testler
Aktif testlerin çoğu kırmızı hap camiasında zaten anlatılıyor. Kadının hakaret etmesi, küçük düşürmeye çalışması, alay etmesi, ya da sizi sinirlendirecek bir şey söylemesi aktif test örnekleridir. “Sevgilim var”, “efendi çocuğa benziyorsun”, “arkadaş olarak görüyorum” gibi “başından savma” cümleleri de aktif testtir. Bunları nasıl geçeceğinizi anlatmayacağım, zaten kırmızı hap camiasında çokça taktik verildi. Shit test konusuna bakmanız yeterli. Kısaca bahsedersem, bu testleri geçmenin iki yolu vardır: 1. Onaylamak ve abartmak 2. testi görmezden gelip duymamış gibi davranmak.

Bu aktif testleri geçebilmek ÇOK İYİDİR. Bir kız sizi aktif olarak test ediyorsa kesinlikle ilgisi var demektir. Ayrıca bu durum hazır cevap davranarak çekici kötü çocuk imajı çizmenin de en kolay yoludur.

26. “Huysuzluk zırhını” aşarak kadının içine girmenin yolu: Pasif testleri geldiği anda tanıyıp dayanabilmek

Erkeklerin anlamasının ÇOK DAHA gerekli olduğu diğer bir test türü de pasif testlerdir. Bunlar kırmızı hap camiasında pek ele alınmıyor ama aslında bu test türü en çok karşılaşacağınız test türüdür, özellikle de 9 ve 10’luk hatunlara yürüdüğünüzde. Bu testler, bir kıza yürüdüğünüz zaman kız İLGİSİZ, BIKKIN veya DALGIN gibi davrandığında ortaya çıkar.

Resting bitch face pasif testtir. Tek kelimelik cevaplar pasif testtir. Benim favori pasif testim ise seksi bir kıza yürüdüğüm zaman onun attığı tiksinti ile korku karışımı bakış ve ardından hemen uzaklaşması. ACIMASIZ gelecek biliyorum ama bu da bir test.

27. Pasif testleri “reddetme” ile karıştırmayın.

Erkeklerin yüzde 99’u pasif testlerin “reddetme” olduğunu zanneder. Doğal alfa dediğimiz adamlar bile böyledir. Tabii böyle düşünmek de gayet normal, kulağa çok doğru geliyor. Yüzüne bakmaya doyamayacağınız bir hatuna yürüdüğünüz zaman bu hatunun önce sizi süzüp ardından yanındaki arkadaşına “tiksinti dolu” bir bakış atması ve ışık hızıyla yanınızdan uzaklaşmasını düşünün, bu bir reddetme değil midir?

Peki size şu ana kadar yatmış olduğum taş gibi hatunların en azından yarısının ilk yürüdüğümde bu bakışı attığını söylesem? Bir örnekle destekleyeyim.

(Çeviren notu: Bu ısrar olayına şüpheyle yaklaşıyorum. Evet her reddetme test değildir, sonuçta kültürümüzde kız nazı diye bir olay var. Bu serinin ikinci bölümünde de dediğim gibi ilk kez tanışılan bir kıza karşı bu kadar kendine güven sergilemek bugünün taciz çığırtkanlığı yapmaya alışmış feminik dünyasında ters tepebilir. Özellikle yürüme işlerinde acemiyken dikkatli olun gençler. Sonra twitter’da, youtube’ta like kasmak isteyen kezoların “türkiye’de kadın olmak ühühü” temalı duygu sömürülerine meze olmayın.)

28. “Reddetme” aslında reddetme değildir.

Üniversiteye giderken bir hatunla tanıştım. Esmer, seksi, boş zamanlarında mankenlik yapan ve bulunduğum şehirde neredeyse “ufak çaplı bir ünlü” sayılabilecek bir kızdı. Muhtemelen okuduğum üniversitenin en güzel 10 kızından biriydi. Tabii ben de bu kızla yatmak istiyordum, çünkü güzel olmasının yanı sıra ilginç ve zeki birine benziyordu. Fakat okulda ona pek rastlayamıyordum.

Bir gün merdivenlerde onunla karşılaştım. Bunun elimdeki tek ve son şans olduğunu düşündüğüm için hemen yanına gidip “Merhaba, Ben Mike” dedim. Göz temasım iyiydi, tokalaşmak için elimi uzattım falan filan. Suratıma cüzzamlıymışım gibi baktı. Resmen irkilerek geri çekilmişti, gözlerini bir korku kapladı. Sanki ona AIDS bulaştıracakmışım gibi davranıyordu. Gevşekçe elimi sıktı, nezaketen bir şeyler söyledi ve hızlıca uzaklaştı.

Şimdi ben reddedildim değil mi? Karar vermekte acele etmeyin, hikâyemin bir de sonu var. O kadın şimdi benim sevgilim, hem de üç senedir. Muhtemelen de çocuklarımın annesi olacak. Peki bu nasıl oldu? Eğer beni ilk gördüğünde beğendiyse (ki daha sonra ilk görüşte beğendiğini söyledi) neden beni reddetmiş gibi davrandı? İşte bu sorunun cevabını vermek oyunun tüm sosyal dinamiğine hâkim olmanın anahtarıdır. Hazırsanız anlatıyorum.

(Çeviren notu: İlk okuduğunuzda cool story bro demek geliyor içinizden biliyorum ama burada elemanın cidden haklılık payı büyük. Benim de şu anki sevgilim ilk tanıştığımızda attığı shit testlere karşı takındığım sert tavra “bir kadına nasıl böyle davranırsın?!” diye büyük tepki gösterirken sonradan bu durumun çok hoşuna gittiğini ve beni erkeksi görmesine neden olduğunu söylemişti. Bunu söylediğinde ise ben geçmişime sövmekle meşguldüm. Yılları meriçlikle heba etmişiz amk.)

29. Siz ÇOK DEĞERLİSİNİZ.

Evet doğru okudunuz. Bu kızlar ONLAR İÇİN ÇOK DEĞERLİ olmanızdan ötürü reddediyor. Çünkü geriliyor ve içine kapanma ihtiyacı duyuyor. Bunun kulağa saçma geldiğinin farkındayım, ama anlatmaya çalışayım.

30. Kadınlar sizin yanınızda gergindir.

Seksi bir kadına pat diye yürüdüğünüz zaman ona değerinizin YÜKSEK olduğunu gösterirsiniz. Hem de düşündüğünüzden daha fazla. Bunun sebebi erkeklerin yüzde 97’sinin onlara HİÇ YÜRÜMEMESİDİR (Yürüyenler de genelde ya sarhoş ya serseri tiplerdir). Eli yüzü düzgün denilebilecek bir erkekseniz, seksi bir kıza yürüdüğünüzde özgüven bakımından tepedeki yüzde 3’lük erkek diliminin içine otomatikman girmiş oluyorsunuz. Diğer bir deyişle, kız kendiliğinden sizin alfa erkek olduğunuza HÜKMEDİYOR. İyi bir izlenim yarattığınız için hatun sizin yanınızda kendini rahatsız hissediyor. Dolayısıyla sakin, dalgın ve başından savmak istermiş gibi davranıyor. Çünkü hisleri cidden karmaşıklaşıyor. İncitici laflar söylüyor, çünkü başka diyecek hiçbir şey bulamıyor. Ya da kaçıp gidiyor, çünkü yanınızda durunca geriliyor ve ne yapması gerektiğini bilemiyor.

İşte böyle durumlarda sabırlı olmanız lazım. Daha net cümleler kurun, çerçeveyi koruyun, kıza ufaktan takılın ve gülümsemeye devam edin. En sonunda o da açılıp gülmeye, flörtünüze karşılık vermeye ve onun çerçevesini daha önce hiçbir erkeğin yapamadığı şekilde bozabildiğiniz için size arzu duymaya başlayacaktır.

Devamı gelecek …

Çeviri: How to Get Laid Like A Warlord

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Çeviri Manyağı

Sitenin anti-feminist ve gözlemci abisi, kardeşi. Kendisine thalesengeditor@gmail.com adresinden karı-kız meseleleri için ulaşabilirsiniz.

38 thoughts on “Savaş Lordu Gibi Hatun Kaldırmak III – Kadınların Testlerini Geçmek”

   1. Olabilir. Özellikle Jordan Peterson konusunda ciddi hataları var. KH diye sadece Rollo takip etmek tehlikeli olmaya başladı.

 1. Hocam konumuzla pek alakası yok ama CPD hakkında bir soru sormak istiyorum. Kadınların kara kaplı defteri diye bir şeyi duymuşsunuzdur. Kadınlar gördüğü erkekte alfa-beta sıralamasına göre bir nevi top 10 listesi oluşturuyormuş. Bana çok rasyonel geldi. Böyle bir şey varmı gerçekten veya varsa kadınların duygularının olmadığının kanıtı bu kara kaplı deftermi oluyor?

  Mesela hocam :
  Yakışıklılık ,Vücut,Saç şekli,Boy,Giyinim,Statü,Bakım,Ses tonu,Konuşma üslubu,Diğer kadınlarla olan geçmişi,Sadakat,Maskülenlik,#oyun vs gibi erkek özellikleri kadından kadına göre bilinç altında test edilip en yüksek sıradaki erkek ideal kocaları oluyormuş.

  Bir kadında yakışıklılık içsel katsayısı 7 iken boy 4 ve diğer kadında yakışıklılık katsayısı 3 iken boy 8 gibi durumlarda erkek kadının hangilerine zaafı olup olmadığını sorarakmı anlayacak?

  1. Kadınları direkt soru sorarak asla anlayamazsın. Hareketleri ele verir. Hangi tür erkeğin yanında feminen oluyorsa zaafı onadır. Sorsan ben tipe veya kariyere bakmam der çünkü yüzeysel görünmek istemezler.

   1. Anladım hocam 😀 Paket halinde değerleniyorsak işimiz baya zor rakipler fazla 🙂

    Hocam aklıma geldi diyelimki bir erkek yakışıklı ama boyu ortalama 😀 Bu erkek boy kısmını vücutla telafi etse aynı etkiyi yaratırmı ?

    Not:ben değil bir arkadaşım soruyor :Dddd

    1. Fiziki görünümü en etkili telafi yöntemi oyunu öğrenmektir. Notrdamın kamburu değilse eğer oyunu bilen çirkin adam oyundan anlamayan yakışıklının önüne geçer. Örnekleri çok. Yoksa çirkin erkekler asla kız tavlayamazdı. Önemli olan duygusal zaaf göstermemek. Kadınlar da güç olanın bu olduğunu bildiği için bu tip adamlara prim verir.

     1. Hocam haklısınız lakin çevremde gördüğüm bir olay aklıma geldi şuan. Adam ortalama yakışıklı ve tarz giyinen birisi(bileklik saatler vsvs) bu tanıdığım bir kardeşimdir ve oyun bilgisi 0 olmasına rağmen benden çok kız götürür.(tek fark onun daha sosyal olması dışardan eve girmez)

      Üstelik bir buluşmamızda kızlar buna kaç kızla yattın sorusuna sıfır diyerek hoşlandığı kızı 2-3 gün sonra ayartmışlığı bile var.(sadece takılıyor) Kızlar bu tiplerle sadece bu erkek modelide neymiş biraz bununda tadına bakalım sonra atalım diyemi çıkıyorlar?

     2. Oyunla ilgili kaynakları bilmemesi oyun bilgisi olmadığı anlamına gelmez. Dediğin arkadaş kızlara bağlılık sözü sunmadığı için zor erkek olarak görünüyor ve onu kendine bağlamak için uğraşıyorlar muhtemelen. Bu da oyunun en önemli parçalarından biri. Duygusal yatırım yazısında bahsedilmişti bundan. Yani dediğin kişi oyunun farkında olmadan onu uyguluyor.

     3. Oyun öğrenilmiş karizmadır. Bazı erkekler hayat okulunda öğrenir.

      Bu arada kaç kızla yattın shit testine güzel cevaplardan biri de özellikle öyle olmadığı barizse “bakirim” demektir.

     4. Tekrar ediyorum 🙂

      1) Para
      2) Tip
      3) Oyun

      En az ikisine sahip olun. Eğer sadece birine sahip olacaksan o Oyun olsun.

  2. Hocam ne her kadına hitap edebilirsin ne de her kadın ne ister bilebilirsin. Erkeğin hiçbir şey anlamasına gerek yok. Tek bilmesi gereken kendinin olabilecek en iyisi olmayı hedefleyip erkek egemenlik hiyerarşisini tırmanmak ve oyunu öğrenmek. Erkek azaltabildiği.zayıflıklarını bilip azaltmalı ve etkisi olmayan zayıflıkları kesinlikle kafaya takmamayı öğrenmeli. Örneğin 20 kilo fazla varsa kurtulmalı ama boyu kısa ise bunu takmamalı.

   Fakat bu yazdıkların gibi aşırı mavi hap kadınlar ne ister analizleri yapma. Sen ne istiyorsun ona bak. Kadının ne istediğini kadına sormaktan daha fazla “ben en kaybedeninden betayım” deme yolu azdır. Bu soruyu sorduğun an kadın ne isterse istesin seni istemeyeceği kesinleşir.

   Not : kadınlar duygusuz değiller pragmatikler. Erkeklerin salya sümük duygusallığı problem.

   1. Hocam zaten kadınların hepsi temelde aynı şeyi istiyor, dediğin gibi analiz gereksiz zaman kaybı. Ama yeni başlayan gençlere tekrar tekrar anlatmak lazım. Aramızda hala kadına soru sorarak doğru cevabı alacağını sananlar var 😁

    1. Evet kadının hipergami dürtüsü sürekli bu adam ne kadar maskülin bir erkek diye soruyor. Kadına bu tür bir soru soran adamın hiç maskülin olmadığı anında anlaşılır.

     Ben bu temel isteklerin üstünde şunu söylüyorum : bazı kadınlar boydan boya dövmeli serserileri sever, takım elbiseli adamlara bakmaz. Bazıları ise plaza alfa kurtlarını sever, çulsuz suçlu tipli bu adamlara bakmaz. Bazısı illa saç olacak bazısı illa boy olacak der. Bazısı 10 yaş büyük adama bakmaz bazısı en az 10 yaş büyük değilse bakmaz. Üstelik bir erkek maskülin ise kadının şöyle isterem dediği şeye katşın kadınla birlikte olabilir. Mesela 183 cm minimum diyen hatunu 165 boyunda maskülin bir erkek tavlayabilir.

     Tüm kadınlara hitap eden erkekler çok nadirdir. Böyle bir şeyi hedeflemeye ya da hangi kadın ne sever anlamaya gerek yok. Masküliniteyi yüksek, havuzu geniş tutmak önemli, spesifik bir kadın ne ister değil.

     1. Zaten biz de öyleyiz hocam. Tamam erkekler seks istiyor ama sırf bu istek için önümüze çıkan her güzele yürümüyoruz. Hep söylerim, güzel ama buz gibi hatun olacağına eli yüzü düzgün ama cana yakın olsun. Diğerinde sırf güzel diye ısrar etmenin anlamı yok.

     2. Öyleyse analiz kısmınıda es geçmek diyorsunuz. Şu aralar yoğun bir şekilde erkek özelliği analizleri yapıyordum ama anladığım kadarıyla erkek tamamen kendi dünyasına kapasınsın ve kendinin ne olup olmadığını iyice öğrensin sonrada olabileceği en iyi versiyona gelmeye çalışsın diyorsunuz.(yanlış anlamışta olabilriim)

      Hocam o zmn anladığım kadarıyla aşılaşamaya çalıştığınız erkek modeli hayat süresince duygusallığı olmayan, kadınları düşünmeyen, kendi gelişimine odaklanmış ve bu gelişim süresince kendisine gelen veya kendisinin beğendiği kızı kontrol etmeye çalışan erkek. Yalnız hocam bütün bunlar aslında hayatın çok rasyonel olduğu ve ilişkilerinde sadece elinde bulunan imkanlar+oyun taktikleriyle geliştiğini göstermezmi?

      Atıyorum alsancakta saat 22 civarı boş boş otururken bir kız gördüm ve bu kızla evlendim diyelim.İşte oyun+kh+çerçeve+vs gibi tekniklerle ilişkimi olabildiğice uzun tuttum. Ama kızın beni ben olduğum için değil şuanda erkek egemelik hiyerarşisindeki yerimden etkilendiği için sevdiğinimi anlıyoruz?(o zmn o yerden düştüğüm anda boynuzu yemem yakın)

      Bir başka örnek yine alsancak fakat bu sefer 09 da bir kızla karşılaştım onunlada aynı kaderi yaşadık. Yukardaki kızla bu kız arasındaki fark ne peki ? sadece zamanmı oluyor çünkü geriye kalan bağlılık, sevgi vs hiçbiri anlamlı olmuyor. Anlamı olan tek şey erkeğin gitti yol ve hiyerarşideki yerini hem muhafaza edip hemde seviyeli bir şekilde yükseltmesi gibi gözüküyor.

     3. Erkek idealist sever kadın ise faydacı diye diye dilimizde tüy bitti 🙁 Kadınlar erkeğe değil erkekten sağlayacaklarına aşık olur. Aşk hiyerarşisi yazısına bak. “Seni sen olduğum için sevecek” kadın diye bir şey yok. Ekstem mavi hap masalı bu.

      Bize oneitisin resmini çizdin resmen 🙂 Mavi hap mantalitesini yazdın. Mavi haplının temel iki problemi var. 1) kendisini olduğu gibi sevecek bir kadının olduğu (KH der ki yok) ve 2) böyle.bir kadınla beklentisiz aşk harici alternatiflerin mutsuzluğa eşit olduğu (ya da tek mutluluk yolunun bu masalsı ilişki olduğu) inancı. Bu ikisi sayesinde de matrixten çıkamaz ve kadınlar için kullan at erkek olarak yaşamını sürdürür.

     4. Hocam bir de aklıma geldi.165 erkek 183 kız örneği çok estrem bir vaka bence. Şahsen lise sondayken 177 boyundayım ve sınıfın güzel bir kızı vardı 183. Bu kız bana karşı bir şey hissediyordu çok bariz anlıyordum bakışmalar vsvs. Tabi o zamanlar beta hatta omega seviyelerinde olduğum için kendime gelen onlarca yürüme davetiyesini çöpe atmışım.Hatırladıkça kahrolum 😀 İşte hocam bu kızla kanka seviyesinde sürekli yakındık bir konuşmamızda benim çıkacağım erkek benden uzun olmalı. Onun yanında topuklu giyebilmeliyim gibi benim baya rahatsız oldugum bir durum gerçekleşti. Tabi o zmnlardaki khsız ve oyunsuz düşünce tarzım+beta perspektifim bu konuyu iyice kafasına kazımıştı. Şimdi bunun bir shit test olduğunu anlıyorum ama bazı kızlar bu konuda çok ciddiler hocam.(sizde bilirsiniz)

      Bu kızları duygusallığımız olmadığını inandırıp bir de üstüne kendilerini zaten(7-8) görüyorlardır 8-9 luk bir erkek olduğumuzu ispat edip götüm cıkana kadar direk next yapmam daha iyi olmazmı?(tamam zor kızları etkilemek erkeği baya geliştirir ama cidden hocam bunlar için ekstra ekstra bir şeyler olması gerektiğine inanıyorum)

    2. Teşekkürler hocam bilgileriniz her geçen gün aydınlağa dahada yaklaştırıyor:D Aşk hiyerarşisi yazısını tam olarak analiz edememişim onu farkettim.

     1. Hocam Allah korusun 😀 mavi hap seviyesini artık geçmiş olduğumu düşünüyorum. Ufak bir problem kalmıştı aklımda oda halloldu tamamdır. Bundan sonra duygusal kadın yok, rasyonel kadın var, erkeğin seviyesine göre karşılaşacağı bütün kadılar aslında potansiyel karıları ve bir erkek hiç bir zaman aşk kadını olmayacak .Normal hayattaki işimiz, sorunlarımız neyse ve duygusallığı karıştırmadan onun üstesinden nasıl geliyorsak kız işlerindede aynı sakinliği, soğukkanlılığı koruyacağız. Tamamdır hocam ya 🙂

 2. “Yeterince ısrar edersen senin olabilir” genel teması sezinledim ki onaylamıyorum. “Seni istemeyen kız yoktur ki, sen gereğini yapmıyosun” demeye çalışmış, buna da inanmıyorum. Hakaret, tiksinerek bakmak gibi şeylerden bahsedilmiş. Kız hakaret ederken belki gerçekten de hakaret ediyordur? Ya da tiksinerek bakıyorsa, gerçekten tiksinmiş olabilir? Bunun ayrımına varmak da önemli bence. Gecenin sonunda sik sik yürüyüp her seferinde göt olan aşırı özgüvenli elemanın tarifini yapmış. Etrafı ve çevresindekilerin “mal la bu” dediği tiplerden yani. Mal veya sığır olduğunu kendis hariç herkesin bildiği. Kişisel gelişime kaçmış bu biraz.

  1. Bu dediğine katılıyorum. Hatun ilk 1 dakikada olumsuz tepki veriyorsa ben de devam etmem konuşmaya. Aynı güzellikte olup insan gibi iletişim kuran niceleri var daha dışarıda.

 3. ya hocam benim şimdi kafam karıştı, pasif test ile reddetme arasındaki farkı nasıl anlayacağız? kızlar onlar için değerli oluşunuzdan ötürü reddediyor demişsiniz onlar için değerli olduğumuz için mi reddediyorlar yoksa değersiz olduğumuz için mi nasıl anlayacağız? bu tavırları pasif test mi reddetme mi? kafamda deli sorular asdfghjkl 😀

 4. Bence çok hatalı kadınlar gününde birbirne gaz veren kızlar tadında olmuş
  “Ay sen çok değerlisin bırak o serseriyi”
  Sabaha kadar bu sayfayı okusanda sana sesleniyorum arkadaşım yorumları bile okuma zahmetine giren sen özgüveni şu yazıdaki “sen çok değerlisin” maddesinde arıyorsan sana mavi hapı damardan vermişler dönüş yok gibi

  Çevirmene not: “sikicem tahtanı” kısmı güldürdü

  1. Var ama hb8 düşkğnlüğüne neden olan güzellik takıntısından kurtulman lazım. Bir de en az 2 yıl oyun pratiği.

   Sadece hb8 üstüne yazmana neden olan mavi hapın sıkıntı

   1. peki nasıl kurtulabilirim bundan? dediğin gibi kız cok güzelse fena takıntı yapıyorum kafamda. her saniye mesajları kontrol ediyorum. story’lerime bakmkş mı diye kontrol ediyorum. bunların yanlış oldugunu biliyorum ama kız cok güzelse kendimi bu heyecandan alı koyamıyorum. bu nedenle diğer işlerime de odaklanamıyorum. bu cok önemli bir sorun benim icin.

    1. Bu bahsettiklerin abazanlık belirtisi. Kendine acilen bir kız bul. Ya da düzenli olarak kızlar.

     Senin spesifik durumunu bilemem ama bunu ben genelde özdeğerini kendi disiplininden alamadığı için koluna çok güzel kız takarak değerli hissedeceğini sanan erkeklerde görüyorum. Eksik / ezik hissettiğin bir alanı dengeleme arzusu bu. Kendini geliştirmen lazım.

     Son olarak da mavi haplılığın genel bir problemi bu. Sen istisna değilsin. Reel hayatta kadınlarla cinsel tecrübesi çok az olan erkeklerde.gözlüyorum bunu. Cinselliğin temas, arzu, samimiyet, karşılıklı tatmin gibi reel boyutlarını tatmamış erkek, kadının cinsel değerini elinde bulunan tek boyuta göre değerlendirir : görsel. Demek istediğim şu. HB8.5 ama yatakta ve sevgili olarak berbat bir kadın ile HB6.5 ama yatakta ve sevgili olarak şahane bir kadını deneyimlemiş olsan, HB boyutunun önemi azalır.

     Kısacası senin şu anlattıklarını yazan bir erkeğin çoğunlukla kızlarla tecrübesi azdır. Hala çocukça “tanrıça – melek – prenses” kadın fantazisi aktiftir. Disiplinle olgunlaşıp tecrübe kazandıkça geçer. AMA senin aktif olarak yazdığın davranışlara hemen karşı koyman lazım. Unutma senin HB9 dediğin kadın alt tarafı bir ölümlü insan. Senin gibi. HB4 bir hatun gibi.

     1. deneyimsizlik ve abazanlık kısmı dısında doğru tespitler zira birlikte oldugum kadınların sayısı belli degil. okulda herhangi bir mekana girdigimde en az 2-3 tane eski sevgilimi görüyorum.

 5. “Birlikte olacağınız bir hatunun hiçbir direnç göstermeden önüne gelen her sike atlamasını mı istiyorsunuz? Yoksa erkekleri değerine göre sınıflandıran ve buna göre seçen, yüzlerce erkek içerisinde sizi en değerli olduğunuz için tercih eden bir kadın mı istiyorsunuz? Eğer normal ve sağlıklı bir adamsanız, ikinci kadını istersiniz.”

  Bu ideal sevgili kadını seçmek için sadece %5 oranında geçerlidir, kadınların hepsi test eder.

  Biraz hipergamiyi doyurmakla alakalı bu, her ne kadar “güzel kızlarla yatmak” Türkiye’de sanılan kadar zor değilse de şöyle bir şey var.

  Bugün seni anasının amı gibi test edip sikemediğin ve az da olsa kafasında belki yer ettiğin kız o günün akşamı daha yakışıklı ve daha çekici bir erkekle daha az test yaparak çatır çutur sikişebilir.

  Göte göt biraz…

 6. 23. maddeye gelip hala çeviren notu görmeyince endiselenmistim ki hemen sonunda ceviren notunda koptum 😀😀 eline sağlık hocam

 7. Sanırım aradığım postlardan birtanesi mahmut reis durum şudur ki
  Zor kız diye bişey yok yani bunu sende savunuyorsun ki bende böyle düşünenlerdenim fakat 18 yaşına kadar gelmiş bir kızın ve HBsi 8 9 olan bir kızın neden sevgiliisi olmaz ve bu duruma karşı koyar veya istiyorsa ŞHİT TESTLERİ mi geçemiyor erkekler yoksa yoksayıda sen söyle abi ehehe

  1. 18 yaşında bir kızın ve erkeğin sevgilisinin olmaması normal ve hatta iyi birşey. 19 yaş altı erkekseniz sevgiliniz olmasın zaten. Kızlar için de aynı şey geçerli.

   1. lise döneminde 15 -16 yaşlarında olup çok renkli sevgili hayatı yaşayan tipler vardı hem kız hem erkek

    o yaşlarda olup da nasıl yapıyorlardı halen anlamış değilim

    üni okuyup halen kızlara merhaba demekten aciz gırla adam tanıyorum hipergami cidden çok acımasız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *