Mutsuz Kadınlar

40’Lı yaşlara gelip de evlenememiş, çocuksuz kadınların ya da eşinden boşanmış dul kadınların içinde bulunduğu nevrotik, agresif, alıngan, ruh halini, mutlu görünme çabalarına rağmen ne kadar da mutsuz olduklarını görmüşsünüzdür. Çocuksuz olmak kadınlar için travmatik etkileri olan berbat bir ruh halinin temel sebebi olsa da erkeksiz olmak da bir kadın için en az bunun kadar yaralayıcıdır.

20’Lerinde feminizmin gazlamasıyla dilediğini yapan, özgür kadın portresi çizenler ve hoyrat yaşamlarıyla övünenler, ilerde kendilerini mutsuzluğun dibine vurmuş halde oradan oraya savrulurken bulacaklar. Tabi siz bunu anlatmak için ne kadar çabalarsanız çabalayın, solipsist doğaları gereği kadınlar bunu görmezden geleceklerdir. Mantıklı düşünme becerisi olmayan bir canlıya bunu anlatamazsınız. İş işten geçtikten sonra da mutsuz yaşamları için erkekleri ve sözde erkek egemen sistemi suçlayacaklardır. Hatta bir adım ileri gidip erkeklerin ne kadar iğrenç, berbat, ilkel canlılar olduklarından bahsedeceklerdir. Bu genellikle yüksek değerdeki erkekler tarafından ilgi göremeyen, çevresinde sadece meriçler ve sapıklar olan kadınların, yaşadıkları travmadan kurtulmak için tüm erkekleri suçlu ilan etmesidir. Böylelikle vicdanlarını rahatlatıp asıl meseleyi görmezden gelirler. Evet, bu da solipsist doğalarının bir ürünüdür.

Kadınlar sorumluluk almaktan mümkün mertebe kaçarlar. Hatalarıyla ve başarısızlıklarıyla yüzleşmekten nefret ederler. Bu yüzden çoğu kadın sadece bir yere kadar işinde yükselebilir. Strese dayanamazlar. Bunları bir kadına söylediğinizde kesinlikle sizi yalanlayacak, başarılı kadınları örnek gösterecektir. Halbuki bu kadınların sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

Özel olduklarını düşündüklerinden pozitif ayrımcılığa karşı olduklarını dile getirseler de bunu önlemek adına asla somut bir adım atmazlar. Bu da yine solipsist doğalarının en temel özelliklerindendir. Her kadın en iyi erkeği hak ettiğini düşünür. Size bunu söylemese, tam tersini savunsa da içinde hep bu düşünce vardır. Mutsuzluklarının bir diğer sebebi de budur. İstediği gibi bir erkekle birlikte olabilen kadın çok azdır. 30’larından sonra seçim şansları azalır. Çekici buldukları erkekler artık onlara yüz vermez olur.

Öte yandan size 30’lu yaşlardaki kadınların ne kadar çekici ve güzel olduklarını savunan gerzek soy boylar vardır. Bunlar, porno kültürünün ve mavi hapın etkisiyle 30’luk kadınları gözlerinde ilahlaştıran saf tiplerdir. Gençliklerinin ve güzelliklerinin zirvesinde olan cinsel market değeri yüksek kadınları elde edemediklerinden erkeklerin yavaşça elini eteğini çektiği kadınları överler. Sizi de cahil ve tecrübesiz olmakla suçlarlar. Gerçekten de içlerinde bulundukları ruh hali acınasıdır. Kadın her yaşta güzeldir safsatasını içselleştirmiş, mavi hap yerine serum almışlardır.

30’lu yaşlarda genç gösteren, güzel kadınlar olabilir ama hiçbiri 20’lerinin başlarındaki genç, orta halli kadınlarla yarışamaz. Gençlik ve güzellik kısa süren bir sermayedir. Ayrıca kadınlar cinsel tecrübeleri arttıkça değer kazanmazlar, aksine değer kaybederler. Her erkek ve her ilişki, ruhlarından bir şey koparıp götürür. Sonunda ruhsuz, duygusuz, hayattan soğumuş zombi tipler olarak kalırlar. Her farklı partner, onları kedileriyle yaşayıp yalnız ölen mutsuz kadın portresine biraz daha yaklaştırır.

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Sonsuzluk ve Bir Gün

Sonsuzluk ve Bir gün, Türkçe kırmızı hap camiasının en bilinen ve takip edilen yazarlarından biri. Kendisini buradan olduğu gibi twitter hesabından (@sonsuzluk_vbg) ve Ekşi Sözlükten (@sonsuzluk ve bir gun) takip edebilirsiniz.

94 thoughts on “Mutsuz Kadınlar”

 1. Biotexcom diye bir site var. Her şeyi belli olan taşıyıcı anne adaylarından birini seçerek çocuk sahibi olabiliyorsunuz. Evlenmeden hemde.
  Mahmut abi sen ne düşünüyorsun?

  1. Tam aklımdan geçmekte olan şeyi söyledin 😀 Bu aralar gidip gidip geliyorum bu konuda. Ama ben feministlerin “erkeğe gerek yok kadın çocuğa yalnız bakabilir” abukluğunun tersine çocuğun hem anneye hem de babaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Eğer bu fikirde olmasam şimdiye yapardım ya da bir çocuk evlat edinirdim.

   Bu arada zengin bir arkadaşım o işi yapmayı kafaya koymuştu ama birkaç ay önce bana TR’da yasaklandı dedi. Araştırmadım, doğru mu acep?

   Ek : Arkadaşın baktığı tam olarak bu işte. Adam zengin ve hayat boyu bir hazine avcısı beslemek istemiyor. O nedenle buna bakıyordu.

   1. Türkiye’de taşıyıcı annelik yasal değil ama yasal olan ülkelerde yapıp Türkiye’ye getirebiliyorsun Mahmut abi. Zenginse hiç durmasın bence.

   2. lutfu tellioglu daha yeni yazmıştı bunu. resmen katalogdan çocuğunuzun anasını seçebiliyorsunuz. başta mantıklı gelse de, Mahmut abi’nin dediği doğru.

   3. Hocam maddi durumu olan şöyle aklı başında, gerçek bir profesyonel nanny bulur anne konusu da çözülür gibime geliyor bilmem katılır mısın.

    1. Bu dedigin her seyi bir kadinin agzindan “baba konusu cozulur” diye oku. Eger mantikli geliyorsa sana kalmis.

  2. Ekşi’den lutfu tellioglu dün paylaştığında nedense daha bir mutlu oldum.
   Entry tam olarak şöyle :
   ”ukrayna, kiev’de yerleşik, yumurta donasyonu, taşıyıcı annelik ve tüp bebek merkezi.

   tıbbi üreme kliniği.

   şu anda 400’ün üzerinde yumurta donörü ile dünyanın pek çok ülkesine hizmet veren bir firma.

   4.900 ilâ 9.900 euro arasında değişen ücretleri mevcut. sperminizi veriyorsunuz, donör veritabanından istediğiniz anneyi detaylı bir biçimde tüm özellikleri ile (yaşı, saç rengi, saç tipi, göz rengi, boyu, kilosu, ayak numarası, eğitim seviyesi, farklı açılardan fotoğrafları, 3d görüntüleri, videosu) görüp seçiyorsunuz. istediğiniz paket programlardan birini seçerek başkaca bir kadına ihtiyaç duymaksızın baba olabiliyorsunuz.

   çocuğunuz da diğer genlerini örneğin şu hanımdan alıyor.

   (bkz: cristiano ronaldo)

   toplumsal kabul için evlilik gibi bir ihtiyacınız olmuyor. dolayısıyla sonrasında tazminat, nafaka gibi problemleriniz de oluşamamış oluyor. çocuğunuzun velayetinin elinizden alınması, çocuğunuzu sadece iki haftada bir görebilmek durumunda kalma riski de olmuyor.”

  3. Bedelli tartışmalarının sıkça yaşandığı bugünlerde
   Mahmut Abidye bir sorum olacaktı
   Bu videoyu izleyince düşündüm.

   Hocam askerlik yaptığınız yerde uzun dönemli maskülen tiplerle kısa dönem beta boyların(!) yaşadıkları hakkında bir şeyler yazacaktınız
   Hatta çokça çıkarım yapabileceğimizden bahsetmiştiniz

   Ne zaman yazacaksınız acaba merakla beklemekteyim

   https://twitter.com/tellic25_can/status/1020313187114209280?s=21

 2. Abi 2 seferdir sordum, muhtemelen soru boş soru diye düşünüp cevaplamadın
  Ben bir kez daha sorayım

  Şimdi giyim kuşam önemli ya hani; ne önerirsin
  1.80 boyunda, 66 kiloyum
  Bir de dar pantolon, (spordan dolayı alınmış) kıllar bizi itici yapar mı?

  En azından son soruya gerekirse bana küfrederek cevap ver yaw 🙂

  1. Ben böyle konuları pek önemsemiyorum. Giyim kuşam elbette ki önemli ama eğer kötü giyiniyorsan! Eğer kötü giyinmiyorsan ve yaşına göre giyiniyorsan tamam. Bunun içinde maskülen giyim diye aradınız mı çıkan temeller yeter : üstünde 3 renkten çok renk olmayacak, temiz giyineceksin, croc veya dar pantolon gibi şeyler yok falan filan. Sağduyu yeter.

   Dar pantolon itici ve erkeğin taşaklarına zararlı. Spordan dolayı alınmış kıllardan kastın gögüs kıllarıysa ben önemli olduğunu düşünmüyorum.

  2. bence vücudunu iyi gösteren kombinasyonlara yönel.mesala ince bilekli biri olarak dar paçalı pantolon giyiyorum.renk uyumu önemli.

   1. ortolani… ben de zayıf birisiyim, bol ve dar karışık dizmeyi düşünüyorum kıyafetleri fakat…

    Dar pantolonlar feminen bulunduğu için masküliniteyi öldürmesi açısından çok ciddi endişelerim var, emin olamadım

    1. bence oraya gelene kadar daha büyük problemlerin varsa onları hallet.kızlar ona takmaz bile sen kendine güven yeterki

 3. İşin komik tarafı çoğu kadın aslında ne kadar kötü durumda olduklarının farkında. Bu hallerini yüzlerine vurunca çok acayip tepkilerle karşılaşıyorsunuz. O yüzden bu durumu mümkün olduğunca dile getirmemek lazım sanırım.

 4. Mahmut abi kırmızı hap ile tanışalı 3 ay falan oldu.Ayrıca 4 senedir falan pick up yapıyorum. Şu zamana kadar en az 350 direk açılışım oldu. Bu arada 10 aydır nofap yapıyorum. Bir kızdan etkilenince direk ereksiyon oluyorum. Sevgilim yok uzun zamandır. Ama her hafta bir kıza yazıyorum direk olmuyor.Bu ulu orta ereksiyon durumuda sıkıntı abi süreci bozasım geliyor ne yapmalıyım sence?

  1. Oğlum 10 aydır seks yapmıyosan nofap’a ara ver ara sıra yap. Farzet ki düdüklü tenceresin ya ateşi kapatacaksın ya da düdüğü açacaksın, patlarsın yoksa. Bak senin düdük sinyal vermeye başlamış bile(haydar abinin cevapları gibi oldu bu da).

   1. Hiç 31 çekemzsen ve seks de yoksa, 20 günde bir zaten uykuda zaten boşalma oluyor. 31’i hayatınızdan tamamen çıkarın. Bir kere çektiniz mi, vücudınuz bunu dün mü çektiniz 200 gün önce mi çektiniz anlayamaz, dün çekmiş olsanız dahi libidonuz yine baskı yapacak. Hani bir çektim, bir hafta idare etti olayı olsa eyvallah. Nofap sınırsız bir eylem olmalı. Hatta nofap değil, neverfap olmalı.

    1. Abi peki şuan bir kafede çalışıyorum. Arada gelen kızlara dolaylı açılışlar yapıyorum. Ama çalıştığım için devamını getiremiyorum. Hiçbir sosyal medya hesabım yok sence setin devamını getirmek açısından instagram falan açayım mı?

 5. Açıkçası 20 li yaşlarında olup öpüşmemiş elleşmemiş evlilik materyali olabilecek kız yok denecek kadar az
  Feminist süper sapyoseksüeller yüzünden evlilik kurumu piç oldu
  3 çocuk annesi olan kadınlar bile kocalarını aldatıyor amk

  Son olarak
  Svbg !!! kendi yorumların çok basit ve tekrara düşmeye başladı
  Çeviri yapman daha mantıklı olur
  Mahmut Bey forum ne zaman açılacak??

   1. Bu arada hakkaten şu meriçlerin ve kızların klasik savunması “hem bir çok kızla yatmak istiyor hem de evlenirken bakire kız bulayım diyor” paradoksunun çözümü ne ?? Yani “şu an var işte az da olsa piyasade el değmemiş kız, varken değerlendir, orasını kalmayınca düşünürüz. ” mü diyoruz? Birlikte olduğu kızlar için de “valla benim sorunum değil birlikte olmasaymış benle onun bileceği iş” diyecek hali de yok bir kırmızı haplının.

     1. Bu durumda “anahtar-kilit” ilkesi devreye girer bence. Hani şu “çok kilidi açan anahtar, değerlidir. Çok anahtar trafından açılan kilit, işe yaramaz kilittir.”
      Bir defa, kadınların kendisi bile bakir veya hiç manitası olmamış erkekten hoşlanmıyor. Şimdi bir hatunla buluşmaya gittiğimde “32 yaşındayım, hiç sevgilim olmadı” desem, o hatunu oradan ayartma ihtimalim yüzde kaç olur? Bence sıfır!

  1. O tarz kızlar az da olsa var yani nesilleri tükenmedi ancak o tarz kızlarda da biraz kezbanlik tavırları oluyor çok kıskanç çok fazla sahiplebilmek isteyen çocuk ruhlu gibi tabii hepsi öyle değil ama ben kendini eşine saklamış kadına her açıdan saygı duyarım.

 6. benim için epey onemli olan bir sorum var. yeri belki bu başlık altı değil ama guncel olduğu için buraya sorayım dedim.

  etraf/insanlar bana bakıyorlar hissi açılışlarla yenilebilir mi?

  ben birkaç deneme yaptım ama o gunluk iyi hissettikten sonra ertesi gun yine aynı sorunla karşılaşıyorum. bu nasıl aşılacak arkadaşlar?

  1. Eh birader başka kaç tane hissi yeneceksin ki zaten. Yürüme korkusu = reddedileceğim korkusu + etraftan insanlar bakıyor korkusudur. Yani seninki özel bir korku değil. Yürüyerek yenilir.

   1. yürümelerimin azlığı ve konuşma süresi kısalığından dolayı diyebilir miyiz? reddedilmekte sorun yokki beşbin tanesinden red yesem onemli değil bu başka bi his aslında. ama dedigin gibi yürüyerek yenilecekse fazla fazla yürücem o zaman.

 7. Bu yazı bence çok iyimser bile. Ne otuzu beyler ne otuzu? Henüz 22-23 yaşındaki hatunlar bile dünyanın yükü omzunda gibi her şeyi suçlayıp mutluluğu bulamayan ama en iyiye layık olan tavırlara bürünüyorlar. Benim çevremde böyle bir sürü hatun var özellikle üniversitede. Hanfendi ikinci buluşma da çocuğa sakso çekip yolluyor sonra evli mutlu yaşıtlarının Instagram fotoğraflarını görünce ” yhaaa ne güzel biz burda vize çalışıyozss ” triplerine giriyor. Mahmut abi öfkeye karşı ama ben böylelerine sakin olamıyorum belki de henüz mor halkı olmamdan ötürü. Bu tarz babasının prensesi modunda olanlara tekmeyi vurup egosunu sikecen .

 8. Onların önlemi önlem olamıyor maalesef. Çünkü kırmızı hap dediğimiz gerçekte olması gerekeni doğal olanı geri getirmeye çalışıyor. Feminist dediklerin ise işin tabiatına ters bi durumu dayatmaya empoze etmeye çalışıyor bu yüzden de hep çökmeye mahkum oluyor aldıkları önlem kendi kendini yokeden bi mekanizma yani.

 9. Sitede hep ilk buluşma için tavsiyeler verildi.

  Kızı sonraki buluşmalarda eve davet etme konusunda tecrübelerinizi paylaşır mısınız ?

 10. Mahmut abi yakında Nihat Hatipoğlu gibi Sultan Ahmet Meydanında sorularımızı cevaplayacak 😀 😀

 11. Görebilirler ama dikkatlerini ne kadar çekiyor.
  Ben 35 yaşındayım iş ve sosyal ortamlarda alfa diyebileceğin bir karakterdim hatta kendim için ”alfa” tanımını da kullanırdım ama mavi hap masallarına inandığımdan hiç ilişki içinde alfa olmak gibi bir ihtiyaç hissetmemiştim.
  Hipergamiyi doruklarda yaşayan bir kızla bir sene geçirince tesadüfen kırmızı hapı buldum.
  Bundan önce önümde 20 m2 lik kırmızı hap tabelası sallasan dikkatimi çekmezdi.

 12. Mahmut bey.
  Bugün yaşadığım bir diyalog ile ilgili bir sorum var, sanırım bir shit test/dayanıklılık tesstiyle karşılaştım ve geçtiğimi düşünüyorum, bilmem siz ne dersiniz.

  Ben için b, Kız için k (konuşma whatsapp ortamından)…

  K: Sen hiç emoji kullanmazmısın?
  B: Sadece ihtiyacım olduğunda.
  K: İnsan arada bir küçük küçük güler ne bileyim birşeler yapar, böye çok donuk geliyor konuşma.
  K: Yoksa benimle konuşurken tebessüm etmiyormusun? (gözleri yuvarlanan yüz).
  B: Mütemadiyen gülümsüyorum.
  K: Ama ben görmüyor ya da duymuyorum ikisinden biri olmuş olsaydı tamam, ama olmayınca hissedemiyorum işte, bu noktada emojiler giriyor, o anki duyguyu yazı dilinde hissettirmenin kolay yolu.
  B: Konuştuğumuzda hem duyar hem hissedersin.
  K: Öyleyse tamam.

  1. Direk shit test. Çerçeveni bozmamışsın, mütemadiyen gülümsüyorum yerine ne bileyim dikkat etmedim gibi bir şey desen daha iyi.

 13. Feminizm kadınları sonradan vurduğunu ama fena vurduğunu görmüş oluyoruz..
  Biz erkeklerin bu tufandan kurtulma şansı daha fazla.. Çünkü cpd bizde yaş ilerledikçe avantaj oluşturuyor..
  Evet herşeye rağmen erkek olduğumuz için şanslıyız..

 14. Burada bahsedilen yaşı geçkin kadınların sırtını sıvazlayacak tek şey feminizm olduğu için, kendileri yoğun şekilde feminist kesiliveriyorlar. Ayrıca bir diğer konu; şu feministlerin aynı zamanda eşcinselliği savunmayan insanlara dinozormuş muamelesi yapmalarından bıktım amk. Adamın biri resmen, “nasıl homofobik olursun?” diye çıkıştı lan, şaka gibi. Eşcinselliği ciddi bir rahatsızlık olarak görüyorum. Bir de dikkat edin, feministler, cinsel rolleri dibine kadar reddediyorlar. Ufak ufak ekşide taciz yemeye başladım. Demek ki oluyor.

 15. Mahmut Abi ben 14 yaşımda ağır bir trafik kazası yaşadım 7 ay yatalak kaldım bacağım ve birkaç kemiğim kırıldı. Şimdi travmalar nedeniyle bazen aksıyorum ve bu insanlar tarafından bana hatırlatılıyor ve özgüvenimi düşürüyor bu olay. Sence bu konuda ne yapabilirim ?

  1. Sen yoluna devam et, tavsiyem kondisyon idmanları ve paran varsa PT tutmanı öneririm. Yavaştan (ağır olmayan kuvvete dayalı olan) vücut geliştirme işine gir. Gerekirse fizik tedavi ile beraber bu işi yap. 1 yıl sonra sana bunu diyen adamı bul ve gerekirse önünden geç. Sonra bu yorumu oku ve hayatının en büyük doğru kararı verdiğini gör.

  2. Geçmiş olsun genç adam
   Öncelikle iyi bir fizik tedavi süreci geçirmelisin egzersizleri aksatmadan devam et
   Herkes kaslı kavgacı zengin alfa vs. olacak diye bir şey yok
   Bunlar ideadır ulaşılmaz
   Trpyi 1 yıl önce almıştım ben de kickboks fitness yüzme vs. Her türlü spor yaptım trpye uydum kendimi harika hissediyordum vs.
   25 gün önce kavgada ilk kez sağ omzum çıktı her şey alt üst oldu
   Tatilim piç oldu monk mode hayallerim gitti
   Her gün fizik tedaviye gidiyorum
   Ağrıdan uyuyamadığım ağladığım geceler oldu
   Kavga bile edemiyorum artık
   Tek çare ameliyat spor hayatım için.
   Önemli olan sağlığın bro gerisinin koy gtüne .
   Paran olsun 10 numara yaşarsın gerisi hikaye
   Bunun için çalışın çabalayın
   Geçmiş olsun için aramayan bir sürü yakın akrabam var .Bir telefon amk..
   Neyse konu uçmasın
   Bak şimdi Beta mı oldum ben hayır
   Kurmızı hap fikirlerim çöp mü oldu hayır
   Napolyon 1.58 boyuyla avrupayı dize getirdi lan , o boyda biri istiklal caddesinde birine omuz atsa top gibi sektirirler amk
   O dönemde beden gücü ön plandaydı bedeni giden çoğu şeyden mahrum kalıyordu
   1.58 adam kavga etmeye yumruk sallamazken , orduları dize getirip nice Alfaları yok etti…
   Bak burada ders var
   Mentaliteye odaklan
   Yenilmez bir ruhun olsum
   Herkes Arnold fizikli olamaz amk
   Spor yapmak uzun meşakatli bir yol gelişmek ve aynı seviyede kalmak zor

   Sonuç olarak
   Canını sıkma
   İyileşirsin
   Kendine odaklan
   Elinden geleni yap
   Hayat shit testtir
   Sürekli bizi sınar
   Yolun Açık olsun
   Geçmiş olsun

 16. Mahmut Abi ve diğer tecrübeli abilere bir sorum var. Oyun konusunda son 1 yıldır sıkıntım olduğunu düşünüyorum ama sorunu hala bulamadım. Maskülenite ve özgüven problemim hiç olmadı aksine en güçlü taraflarım. Fakat benimle tanışan kadınların hayal kırıklığı yaşadığını düşünüyorum. İlk buluşmada benim için deli olan kız sonraki buluşmalarda o eski hevesini kaybetmiş gibi geliyor bana ve bunu hissettiğimde ilişkimi direk kesiyorum zaten ama bu ilişkimi kesme konusundan sıkıldım hayatımda 2-3 ayın üstünde konuştuğum kadın yok. Maddi durumum hakkında az fikir sahibi olması bunu tetikliyor olabilir (öğrenciyim yüksek gelirim yok ve özel üniversitede olduğum için çevremdeki erkeklerin geliri yüksek) ama her kız için olacağınıda sanmam . Eskiden konuştukça betalaştığımıda keşfetmiştim ama son 1 senedir onuda yapmıyorum(bu arada oneitis gibi bir durumda yok sadece flörtleştiğim kız bir süre sonra kayboluyor) . Bir sene içerisinde 15 e yakın kız oldu böyle ( bazı kızlarla aynı anda flörtleştim ve tek gecelik ilişkileri saymıyorum) tek olarak bir kıza özlemim yok ama bu redpill deki ikinci senem ve artık başarısız olduğumu düşünmeye başladım. Merak ettiğim şey uzun dönemli bir ilişkide benim beklentilerim mi yanlış karşı taraftan çok mu şey istiyorum veya bir süre sonra sıkıcı bir tip mi gelmeye başlıyorum. Çünkü idealist bir insanım yaptığım spora, akademik kariyerime ve çalıştığım yerde özverili olarak emek veriyorum. Günlerimi aşırı planlı yaşamam alkol, sigara vb gibi şeyler tüketmemem, beslenme ve spora hastalık seviyesinde dikkat etmem miş gibi geliyor sorun. Yaşam tarzımı değiştirmem ama en azından belli etmemeye mi çalışsam ne diyorsunuz. (Not: kendimi çok anlatan biri değilim ama 2-3 haftada bir insan günlük pratiklerinizi az çok biliyor veya fikir sahibi olabiliyor)

 17. Alfa malfa herşey para! para varsa her türlü imkanın olur, paran yoksa alfayım, liderim, yol bulmam yol yaratırım vs vs. Sizce de her şeyin sıkıntısı para değil mi? Alfa nedir abicim? sen adamın dibi ol, hatunu araba olmadıktan sonra, kendi evinde, nezih semtte oturmadıktan sonra vs vs nasıl olacak o işler?

  Burada gençler alfa olacam diye yırtınıyor, kızlar zaten ince ince, güzel suratlı kendi yaşıtı erkeklerle takılmak istiyor. Biraz da kıza karşı ayarında maço olursa kız arkadaş bulur.. Biraz tip biraz para biraz yakışıklılık tamamdır bu iş..

  40 yaşınıza geldiğinde nasıl alfa olacaksınız? yada 50? kızlar sizi mi tercih edecek yoksa daha genç daha yakışıklı paralı tipleri mi?

   1. Ahaha emin ol sana meydanı bıraktığım yok kendi yolculuğum için cevap bekledim. Jordan B Peterson diyip duruyorsunuz, rule 4 Compare Yourself to Who You Were Yesterday, Not Who Someone Else is Today. Bu konuyu sadece paraya indirgemek Redpill in doğasına ters ben başka bir cevap arıyorum. Eğer dikkatli okusaydın görürdün.

    1. Kac yasindasin? 40 yasi yasli goruyor olabilirsin ama 40 bayagi alfa bir yas. Tipin eger bakarsan 30 yasindan cok degisik degildir ve paran vardir. Eger ortalamaya vurursan 25 yasinda bir gence gore oldukca zenginsindir. Ama asil meziyetin ciddi bir maskulen dominantlik kazanmis olmandir. Bu da 15 yillik arti doneminde duygusal guc kazanmandan gelir. Asil kazancin budur.
     Kizlarin cogunlugu (40%) kadar kendinden cok buyuk adama bakmaz. 40% kadari icin fark etmez. 20% kadari ozellikle kendinden daha buyuk arar. O ilk 40%den bana ne dersen 60% elinin altinda.

     Ben 37 yasindayim. Hatunum 23. Bir arkadasimin yas 40 hatun 26. Baska bir eleman biliyorum yas 44 hatun 27. Oluyor boyle seyler merak etme.

   2. (bkz. nick ve yorum uyumu)

    “Paraya veya tipe hayati önem veren adamın burda işi yok” deyip, gereksiz etiket yapıştırdığın adam ben değilim Mahmut abi, işte bu arkadaş.

  1. Eğer sadece kendini merkeze koyan bir bencil değilsen o saydığın tip para statü bilmem ne hiç bir boka yaramaz. Kadınlarla başarılı olmanın sırrı adamın dibi olmak değil, sadece kendini düşünmek. He bundan sonra liderlik olur para olur statü olur cart olur curt olur yanına çeşni olur yakışır. Bu kontak anahtarıdır, bu olmadan diğerleri çalışmaz.
   Ama bu hayatta hiç bir şey bedava değil, her şeyin bir bedeli var unutmayın.

   1. Hocam yeri gelmisken belirteyim. Kadinlar “adam” derken tam olarak bizim “adam” dedigimiz erkegi kastetmiyorlar. Onlarin adami, kadin icin kendini feda eden beyaz sovalyedir. Dikkat edin twitterda aldatan erkekleri ispiyonlayip duyar puani toplamaya calisan beyaz sovalyelere gelen kadin yorumlarina. Cogu adamsin ile baslar.

    Mesela ben simdi bir gemi kazasi olsa pipisiz diye bazi tanimadigim insanlara yerimi verip gemide “kahramanca” kalmam. Atlar filikaya giderim. Bir kadin icin bu benim adam olmadigim anlamina gelir. Cocuklarinin eline baktigi bir adamin cocuksuz bir kadina oncelik vermesi cok sacma.

    1. İşte bu adamın dibi portresi öyle bir çizildi ki kerizlik (mantıksızlık) adamlık yapıldı. Beyaz şövalyeler am elde etmek için yaparken bunu diğer adamlar tarafından sevilmek adına yapan denyolar da çok. Gerçekten seviliyorlar güzelce. Sonra hep bu iyiliğimden kaybediyoruma bağlıyolar.
     Bir de deprem sırasında evi herkesten önce terk eden birkaç baba tanıyorum, kendini merkeze koymak başka bu bambaşka, oha diyorum.

  2. Para onemli. Ama hersey degil. Bir de paranin onemi yasa bagli. 25 yasinda iken senin o yasta araba ve ev sahibi olman beklenmez. Potansiyelin oldugu varsayilir. Ama 35 yasinda kizlar daha ne potansiyeli amk derler ve parasiz olman cok daha fazla aleyhine isler.

   Erkegin cekiciliginde para ve statu onemlidir, statu onemlidir, tip onemlidir ve oyun onemlidir. Bunlardan birinde cok iyi olmak genelde yetmez. Oyunun iyi ise mesela su tavladigi kizlarin evinde yasayan evsiz genc gibi surekli am bulursun ama hatunlar seni uzun sure tutmaz. Bu ozelliklerin ikisinde iyi olman en saglami.

   Erkek icin paranin cok az olmasi buyuk problem. Disarda tek basina kuru fasulye yiyemeyen adam nasil kizlarla disari cikacak? Ama bazi temelleri alacak kadar kazandin mi gerisi marjinaldir. Evet sana sirf cok paran yok diye hayir diyecek kizlar vardir ve sayica da az degildir. Ama onlar havuzun bir kismi, orda yuzmezsin olur biter. Daha once anlatmistim. Ilk bulusmalara araba ile gitmem. Kizda da arabam yok izlenimi uyandiririm. 35 yas ustu bir erkegin arabasinin olmamasi her kadini sarsar. Benim icin onemli degil diyen hatun yalan soyluyor. Ama benim gozlemledigim gold digger tarafina yatkin hatunlar var ve fazlaca sarsilip bir daha mesajina cevap vermiyorlar :)) Ama kizlarin cogu bende tip ve oyun oldugu icin durumu gormezden geliyor. 25 yasinda arabam da yoktu evim de (ortak kira). O zaman sorun eden cikmiyordu.

   Erkegin cekiciligi = statusu /parasi + oyunu / maskulenligi + tipi. Kadinin cekiciligi = tipi x (statusu + feminenligi).

   1. Hocam bu saydıklarının hepsi bende var (26 yaşındayım) ama 18-24 aralığını depresyonda geçirdiğim için kızlı erkekli bir ortamım yok, ret bile edilemiyorum 😀 Yani bu saydıkların da kesin çözüm değil

 18. Arkadaşlar son yazı olduğu için buraya yazıyorum; 31’i ve pornoyu kesinlikle bırakın. Benimki extrem bir örnek olacak ve belki de ben çok abartıyorum ama ucu ve sonu neye dayanıyor görün.

  Porno konusunda normal kategorilerin değil de extrem punishteen, bdsm gibi kategorilerin kestiği biriyim ve bırakmak için kendi çapımda çabalıyor çok da başarılı olamıyordum. Son 1 aydır da şı chaturbate denen boku keşfetmiştim, tabi o pornodan daha eğlenceli olaydı parayı atıyosun karı zevk+acıya geliyor benim folloş beyin affeder mi 🙂 Bu arada son 6-7 aydır geleneksel mastürbasyon değil yatağa dayayıp misyoner pozisyonunu taklit etme şeklinde olan travmatik mastürbasyon yapıyorum. Tabi o şekilde yapılan mastürbasyon penisi ve oradaki damarları tahriş ediyor, bu çok belliydi, ama beyinsiz olduğum içün bırakamadım. Zaten bu sürtünme işini devam ettirirseniz yan tarafları şişiyor çok gördüm öyle olduğunu.1 haftadır idrarda yanma oluyordu ve ben bunun öylesine bir şeyden kaynaklandığını ve geçeceğini düşünüyordum fakat dün idrarda kan görünce ve acıyla şarıl şarıl kan işeyince durumun vahametini kavradım. Bir de bu sürtünme esnasında boşalırsanız pozisyon itibarı ile sanırım döllerin bir kısmı içeride kalıyor ki ana sebep bu olabilir döl şeklinde kanlı şeyler çıktı 4-5 kere. Sanırsam idrar yolu iltihabı oldu doktora gidicem fakat netice itibarıyla abi resmen kan işedim. ordan oluk oluk kan geldiğini gördüm. şuan götüm yusuf yusuf atıyor fakat emin olduğum tek bir şey var o da bu illeti bırakmam gerektiği. Travmatik mastürbasyon sendromunu bir araştırın ve durum kritik bir hal almadan bırakın. İleride önemli cinsel rahatsızlıklara sebebiyet verebiliyor.

 19. Bu sitede disiplin disiplin disiplin demekten bıktı yazarlar.
  Disiplin nedir: Olumlu ve olumsuz disiplin vardır. İkisi de gereklidir.
  Şu an alışkanlık haline getirdiğiniz bir şey var ama o size zarar veriyor. O şeyin azı bile sizin alışkanlığınızı tetikliyor. O zaman bu alışkanlığı terk edeceksiniz. Sigara gibi, porno gibi, mastürbasyon gibi şeyler erkekliği zamanla yok eder ve disiplinli olup bunları terk edeceksiniz. Bir pornoyu bile terk edemeyen biri için Kırmızı Hap söz konusu bile olamaz. Siteleri boşa gezer, yazıları boşa okur. Akılları boşa sorarsınız. Yatakta yatıp kungfu filmi izlemek gibi bir şey.
  Disiplinin olumlusu ise “Spor alışkanlığı kazanmak, işe yarar bir bölüm kazanıp kendini geliştirmek, yabancı dil öğrenmek” gibi daha önce sizde olmayan yetenekleri kazanmaktır.
  Bunları yapmadan buraya gelip taktik sormanın, yazı okumanın hatta dışarı çıkıp sahaya inmenin ne faydası var.
  Sadece ilk açılışı iyi yaparsınız. Kız sizi bir şey sanır. Arkası gelmez. Disiplin sıfırsa özgüven sıfır, ilişki sıfır, maskünilite sıfır. Sonra bakmışsınız ya onetisin bataklığına, ta friendzone çukuruna ya da oyunub içine etme sarmalına düşmüşsünüz. Benim gibi; kadın milletimin zehirli hançerini yememişseniz sizi nr koruyacak. Ne uyaracak.
  Sonra ‘Mahmut abi yandım yetiş.”
  Daha sonra da “Taktiğinizi s…m stop kız gitti stop. Ben MGTOW veya mor hapçıyım. ”
  Not: Bu kırmızı hapı alan bir daha mavi hapa dönemez. Burada hipergami nedir, tabak nedir duyan, boşanma tecavüzüne nasıl uğranılırı bir defa duyan bile daha dönmez ama mavi hapın etkisini kaybetmemiş salak gibi davranır ancak.

  1. Katılıyorum zümrem. Kırmızı hapı alan hiçbir şekilde mavi hapa dönemez. Belki mavi haptan çıkamaz ama artık mavi hapın farkında olduğu için balataları yakar. Kendine söz geçirmeyen biri kimseye söz geciremez. Ara ara başa dönsem de disiplin üzerine çalışıyorum hep. Zaten boş zamanın çoksa nerde bir bok , faydasız şey var ona sararsın. Tyler Durden der ki ; ne istediğini bilmezsen bir bakmışsın bir sürü istemediğin şeyin olmuş.

 20. Kız arkadaşım instagramdan erkekleri geri takip ediyor bu durum benim hoşuma gitmiyor daha hiç bahsetmedim bahsettiğimde mavi haplı gibi kendine güvensiz davranıcağımı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım

  1. Mavi hap kiz arkadaşına ve “aşk”a duygusal yatırımınla alakalı birşey. Neden kızı bu konuda uyaramayacaksın ki? Kıza muhtaçmış gibi görünmemek için mi?

   Biz burada kıza nasıl göründüğümüzden çok kendi çerçevemiz ile ilgileniyoruz. Kırmızı haplı bir erkek bu konunun hoşuna gitmediğini kız arkadaşına söyler ve uyarır. Mavi haplıdan farkı nedir peki? Kız eğer direnir veya daha kötüsü “sen karışamazsın” gibi birşey söylerse kızın kıçına tekmeyi basar. Kendine güven budur. İçin içini yerken sus pus olmak değil.

   Yani birader, eğer KHlı şekilde bitirmeyi göze alabiliyorsan söylersin. Eğer MHlı bir şekilde söyleyip de kız direnince devam edeceksen evet söylemek sakat.

   1. Her hangi bir şekilde duygusal yaratırımım yok abi kıza karşı şuan bitse direk yoluma devam ederim fakat bu şekilde takip etmenden hoşlanmadığımı söylesem sanki ona inancım ve ilişkimize karşı güvenim yokmuş gibi görünmez mi bu da benim kendime ve ona güvenmediğim için kendine güvensiz, yatırım yapmış gibi gözükmez miyim

    1. Kıza nasıl göründüğünü düşünmen seni onun çerçevesine sokar. Eğer kıza inancım ve ilişkime güvenim var desen rahatsız olmazdın. Senin için sen önemlisin, o ikinci planda. O nedenle kızın ne düşüneceğinden çok senin bu duygudan kurtulman lazım. Bunu çözmenin bir yolu olayı takmayı bırakmak eğer bu olmazsa kızı uyarmak. Aklına başka yol gelen var mı?

     Bir de asıl olay şu ki eğer içinde bu iş yanlış diyen bir dürtü varsa ve kızı kaybetme korkusunun bahanelerinden biri olan “ilişkime güven ve ona inanç” balonları yüzünden bu dürtüyü bastırıyorsan söyleyeyim, o dürtü denilen şey senin içindeki evrimleşmiş uyarı mekanizması. Genelde doğru alarm verir.

     1. Kız arkadaşım daha önce Instagram şifremi verebilirim demişti ben gerek duymadığım için almadım . Bence yanlış yapmadım

    2. Duygusal yatırımım yok deme çünkü var, tabak var mı diye sormuyorum. Bence yenisi bulmaya bak ve sonra terk et (çok daha kolay olur) ama bunu bir an önce yapman gerek. Yok bulamam diyorsan direk terk et. Kız bunun üzerine peşine düşerse duruma göre devam edebilirsin. Geri takibi genelde bolca layk almak için yapıyorlar ama bu bile hoş değil. Tabakların olsaydı tavsiye vermezdim sen de buraya yazmazdın bile zaten ama bu durumda üzülme ihtimalin yüksek.

     1. Abiler kız arkadaşıma yazdım hoşlanmıyorum böyle yapamadan hoş bir şey değil yaptığın şey dediö ‘ istiyorsan tanımadığım kişileri takipten çıkabilirim şey senin için kimi takip ettiğim önemli mi dedi’ bende evet aynı davranışı yapmadığım için senden de böyle bir şey bekliyorum soruna gelirsek evet önemli dedim. Tekrar sordu ‘takipten çıkarayım’ mı diye bende takip ettiğin kişileri takip ettiğin için problem olduğu için onları takipten çıkarman gerekir dedim. Oda ‘tamam çıkarabilirim ‘dedi bende tamam çıkar o zaman dedim olay bu reisler

     2. Kız arkadaşın, kız arkadaşı materyali olan bir kızın vereceği şekilde cevap vermiş. Bence sözünde durduğu sürece sorun kalmamış. Eğer sözünde durursa da sen kıza pozitif erkek dominantlığı uyguladın ki bu da senin hanene artı yazılır.

      Bu arada kız arkadaşım dediğiniz kıza duygusal yatırım olur. Başlangıçta sınırlı da olsa. O yatırımı korumak için böyle şeyler yapmanızın ise maskülenliğe negatif değil pozitif etkisi var.

     3. İkinci sefer çıkarayım mı diye sorduğunda, sen bilirsin ben de kızlara karşı takip yaparım madem senin için önemli değil desen bu dolaylı cevap çok daha etkili olur. Bir daha konusu açılırsa aynen böyle söyle, burada tavrın da önemli, gayet sakin (asla sinirli değil) dalga geçer gibi (cıvıtmadan, tatlı sert). Sonra hemen konuyu değiştir cevabını bekleme. Hoşlanmadığını bir kere söyledin ve ne demek istediğini anladı. Kendini zayıf duruma sokmadan konuyu kapadın, bitti gitti, bir daha da açılmamak üzere.
      Bunu kızgın veya sinirli, rahatsız bir şekilde yaparsan kız der ki ohoo bu yelkenleri indirdi, çözecek birşey kalmadı öyleyse kibarca bir bye bye.
      Doğru davranışlarda bulunabilmek için doğru duygusal durumda olmak gerekir. Yatırım yapmamak, duygusal güç, tabak çevirmek, sıfır oneities vs.
      İlişkiyi erkek yönlendirir, stabil bir ilişki iyi değildir, arada içine kurt düşürmeden olmaz, kaybolup geri gelmeler, bazen dengesiz davranışlar iyidir, bokunu çıkarmadan.

   2. Sence kız arkadaşın erkek kanka olayı kırmızı alarm mıdır Mahmut abi ? Tarafsız bakacak olursak kız benim iki aylık sevgilim diyelim ama eleman bir yıllık arkadaşı. Benim için onu silip silmemesinin alfalik seviyesi ile ilgisi yok bence. Bir hatun bunu zor kabul eder

    1. “Kızların erkek kankaları olmaz, bir erkek bir kadınla sevişmiyorsa, o erkek, o kadının kız kankasıdır” temalı bir sürü post vardı sitede. Bence doğru da. Eğer erkek kankasını ısrarla hayatında tutmaya çabalıyorsa, durum çok da masum olmayabilir. İnsan göt bir varlık maalesef. Ve bu tip mevzular, kişinin kendisinin bile inkar edeceği kadar derin yerlerde vuku bulur. Kankasıyla arasına çok ciddi mesafeler koymuyorsa bence kırmızı alarm.

 21. Mahmut, okuyan da sanar am denizinde yüzüyorsun, alessandro ambrosio’dan çıkıp candice swanepoel’e giriyorsun! hiç nicelik değil de nitelik diye bir şeye baktın mı?

  1. Baktım tabii. Erkekleri beğenip duran ve bununla ilgili rahatsızlığını söyleyen erkek arkadaşına diklenen hatun mu nitelik (kız böyle davranırsa)? Onu nitelik sayanların olsun ben almamayım.

   AM denizinde yüzdüğümden değil, ilişkide benim çerçeveme zarar veren bir kadınla birlikte bir ay geçireceğime, 6 ay yalnız kalmayı tercih edeceğimden böyle davranabiliyorum. Herşey am değil. Benim ilişkide khlı olmam bu tercihimden geliyor. Am denizinde yüzmemden değil.

   Ve evet, eninde sonunda birini, genelde daha iyi birini bulabileceğime inancım var zira hep böyle oldu. Dışarda adayların bol olması daldan dala atlamak anlamına gelmez. Bu dal çürükse başka dal var anlamına gelir. Çürük olmayan daldan neden atlayayım?

 22. Herkese selamlar

  Mahmut Abi ve diğer yazar- okuyucu kitlesinden görüş almak istiyorum.

  Soru açık ve net:

  Fazla gülmek feminen bir davranış mıdır ?

  1. Erkeklerin sert, gerekmedikçe duygu yansıtmayan ve herşeye gülmeyen / ağlamayan / üzülmeyen biri olmaları beklenir ve bu maskülenite ile özdeşleştirilir. Bu nedenle de çoğu kadın için fazla gülen erkek maskülenitesi eksik algılanır. Öyle olmasa bile.

   Bir de eğer bir kadınla konuşurken çok gülme var. Çoğu erkek feminene tapacak şekilde yetiştirildikleri için kadının huzurunda kendilerini ona onaylatmak ve zararsız görünmek için fazla gülerler. Bu nedenle de gülmek bu zayıflıkla ilişkilendirilir.

  2. “Yaa ağbi süpermiş” gülüşü, ortamda idare etse de, kadınlarda oldukça itici bulunuyor. “Sosyalim ben” intibası uyandırmak kaygılı gülüş derim ben. Bir de çok gülmek, olaylara, durumlara ve insanlara karşı cıvık bir tavrın olduğu izlenimini uyandırıyor ki, bu da baya eksi puan.

   Normalde sakin, ciddi şekilde dinlerken, gerektiği yerde piç piç gülmek de baya büyük artı puan oluyor (gizli saklı ama gerektiğinde ayan beyan ortaya çıkabilecek özgüven emaresi) bahsettiğim gülüş, Cem Yılmaz gülüşü. Şuradaki Onedio videosunda bolca var ama bahsettiğim piç gülüşü, 03:23’de var.

  3. Fazla olan her davranış feminendir. Herhangi bir duyguyu tam kontrol edemediğini gösterir.
   Bir de sürekli gülümseme maskesiyle dolaşanlar var ki (iş icabı olanlar değil) tam dayaklık. Oh yeah herşey yolunda dostum, fine. Hayat böyle bişey değil mk.

  4. Ben gülmeyi kadınlara yakıştırıyorum, bir kadın güldüğünde feminen bir hal alıyor yüz ifadesi ve daha çekici geliyor.Bu durum kadınların lehine ve silah olarak kullandıklarını düşünüyorum.Hani rahmetlinin bir repliği var ya, “Evet,güldü kesin verecek,kalbini canım.”bu durum betalarda bu şekilde işliyor.

   Kadınlar güldüklerinde çekici olduklarının farkındalar mı yoksa bu bir iç güdü mü ?

   Bununla ilgili bir yazı gelirse hiç fena olmaz.

 23. http://www.milliyet.com.tr/28-gunluk-evliydi-eve-geldi-gundem-2711503/
  Şu habere bir baksanız ya. Boşanmayı falan geçtim. 42 yaşında bir erkek, 42 yaşında bir bayanla neden evlenir. Evlilikten ne bekliyor olabilir. İsterse çok uyumlu bir evlilik olsun ne çıkar.
  Kadın ve erkek tabiatını, bedenini ve CPD’sini hiç tanımayan bu adama ne desek az.
  Habwr şöyle başlıyor: “Antalya’nın Manavgat ilçesinde Ramazan Karadeniz’in (42) mayıs ayında evlendiği aynı yaştaki F.C. …”

 24. Çevremde aynen böyle en son paragrafta tarif edildiği gibi sex manyağı bir kadın tanıdım, cinsel bir ilişkim olmadı, üstelik evliydi. Yazılanlar çok doğru. Zombi gibi geziyordu, etrafını önemsemiyordu, herkes benim için aynı diyordu, mutsuzluğundan ve yalnızlığından bahsediyordu. İyi bir insan kendisi, hayat tercihi onun tabi ama onun bu durumdan kurtulması için ne yapılabilir sizce ? Fikri olan var mı ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *