Sekse ihtiyacınız var

1985 yılında milli olduğumda, tuvalete gittim, aleti temizledim ve aşağıya inip 7-11’dan bir big gulp aldım. Ne Disney şarkıları şakımak için omzuma mavi kuşlar indi ne de beni ışıklarla yıkamak üzere bulutları yaran bir huzme belirdi. “Çok kötüydü be, kendime saygım kalmadı, bir daha asla yapmayacağım … ühü ühü” de dedim. Seks yapmak çok güzeldi. Trafik ışıkları hala çalışıyordu, otobüs seferleri devam ediyordu ve yemekler hala lezzetli idi.

O günden sonra 40’ın üzerinde kadınla yattım. İlk kez seks yaptığımda 17 yaşındaydım ve son 17 yıldır karımla haftada ortalamada 2 – 3 kez seks yapıyorum (adet gördüğü dönemde de bir oral seks). Seks hayatın çok güzel bir yanı, bazen unutulmazdı, bazen de sadece ihtiyaç karşılamak için yaptığım bir şeydi, ama hiçbir zaman kozmik öneme sahip epik bir deneyim olmadı. Seks insanı bedenen, zihinsel ve ruhani olarak sağlıklı tutan ve en iyi şekilde dengeli bir hayatın önemli bir parçası diyebileceğiniz bir şey. İnsanlar ezoterik önemini idrak edene kadarki zamanda insanlar kendilerini bildi bileli seks yapıyorlardı.

Tom Leykis’in henüz radyoda iken erkek için seksin nasıl bir şey olduğunu anlattığı bir programını izlediğimi hatırlıyorum. Seks işeme ihtiyacı gibidir demişti – eninde sonunda bir yolunu bulup işemen gerekir. Çoğu erkek imkanı varsa temiz ve güzel kokan bir tuvalette sakin sakin ihtiyacını gidermek ister. Ama sıkıştı mı yol kenarında durup da işer ya da berbat bir benzin istasyonu tuvaletinde de. Eninde sonunda işer ama.

Bugünün yazısını yazmama ilham veren şey hristiyan – manosphere blogcularından birinin yakın tarihli bir yazısını okumam. Yazısının ana fikri tekeşli ilişki için bir kadın bulmak, evlenmek, onunla seks yapmak ve beraber çocuk büyütmek.

Bu çoğu beta erkek için bile yapılamayacak bir şey değil. Şu bir gerçek ki bu devirde bir erkeğin tekeşlilik düşünmesi ciddi miktarda kendini kandırma ve / veya inanç gerekiriyor ve kırmızı hap farkındalığı da bu inancı zorlaştırıyor ama istatistiki olarak hala erkeklerin büyük çoğunluğu belli bir yaştan sonra tekeşli ilişkiye giriyor.

Ama bu yazar, dini inançları ve kafasındaki ideal bakire geline ulaşabilemeyecek olmasını düşünmesinden kaynaklanan bir seksizliğe mahkum olduğunu düşünüyor.

Şimdi, daha derine dalmadan önce, bu adamın inançlarının iyiliği veya sınırları konusunda bir tartışmaya girmeyeceğim. Bu yazıya başlamadan önce sadece elemanın hikayesine değinerek bile ahlakçı direğe toslayacağımın farkına vardım. Ama bu yazıda erkeğin (ve bağlantılı olarak kadının) seks ihtiyacına odaklanacağım. Bunu aklınızda tutmaya çalışın.

Koca Kafalar ve Küçük Kafalar

Mavi haplı erkeklerin kırmızı hapı hafife alırken en çok değindikleri şeylerden biri de seks konusundaki bu sahte ve bezgin ilgisizlik:

Tüm bu kırmızı hap ve PUA boku seks ile kafayı bozmuş adamlar için. Kızları yatağa atmak için deli gibi uğraşırken büyük resmi göremiyorlar. Biliyorsunuz sekse ihtiyacınız yok, seks yapmıyorsunuz diye ölmezsiniz.

Bu sözde ilgisizlik çoğu zaman beta oyununa ilişik feminenleşmiş, koşullanmış bir tepkidir. Ana fikir mavi haplının çevresine “ben seks dürtülerini aşmış bir adamım” sinyali vererek kızların bunu duyması (ya da internette okuması) ve kendisinin sikiyle düşünmemesinin nasıl da bulunmaz bir şey olduğunu anlamasıdır. Erkeklerin tümdengelimci mantığı açısından feminenleşmiş erkeğin böyle düşünmesi anlaşılmaz değildir – kadınlar ona sürekli olarak sadece seks düşünen erkeklerden hoşlanmadıklarını söyleyip durur ve o da arzu duyduğu kadınlarla özdeşleşerek “diğer erkeklerden farklılaşmaya” çalışır.

Bu özdeşleşme fikrini satın alan çocuklar genellikle, seksi önemsemeyerek bağlantı kurmaya çalıştıkları kadınlar tarafından sekssiz bırakılırlar. Çünkü en temel seviyede kadınlar kendileri ile birlikte olmak için kendilerini cinsellikten arındıran erkeklerce psikolojik seviyede aşağılanmış hissederler. Kadınlar sözel olarak ne kadar aksini söyleseler de, kendilerini sikmek istediklerini dolaylı sosyal ipuçları ile utanmadan gösteren erkeklerce tahrik edilirler ve egoları tatmin edilir.

“Sekse ihtiyacınız yok” bahanesinin arkasındaki beta oyunudur bu, ama bu mantık sadece bundan ibaret değildir. Teknik olarak beta mantığı doğrudur; eğer seks yapmazsanız, fiziksel olarak, ölmezsiniz. Kendinizi tatmin etmek için mastürbasyon yapabilirsiniz ya da eğer fiziksel bir engeliniz varsa sekssiz bir şekilde varolabilirsiniz ve elinizden geldiğince üretken ve tatminkar bir hayat yaşayabilirsiniz. Eğer neyi kaçırdığınızın farkında değilseniz ve seks yerine koyduğunuz şey işinizi görüyor ise, ne fark eder ki, değil mi? Burada mantık şudur : eğer yemek, su ve hava değilse varolmak için ihtiyacın olmayan bir şeydir.

Mutlakçı bir perspektiften bu mantık bir erkeğin seks yapamamasına bahane olan, tartışma götürmez pozisyonlardan biridir – “kimsenin gerçekten sekse ihtiyacı yoktur, ve eğer ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan sekse kafayı takmışsındır ve “küçük kafa” senin düşünme kabiliyetini ele geçirmiştir”. Bu mantık çizgisine göre, giyim ve barınma gibi temel ihtiyaçlar da yaşamak için gereksiz ihtiyaçlar kategorisine sokulabilir ama olay hedonist bir şekilde tadı çıkarılabilecek seks olduğu için, bu konunun özel bir yeri vardır.

Buradaki sağlıksız kopukluk şudur ki insanların sekse ihtiyacı vardır. Seks aktivitesinin (ya da eğer eldeki buysa mastürbasyonun) aşk, duygular, bağlılık, vs … gibi diğer özelliklerini de buna bağlayabiliriz ama temel seviyede vücudunuzun bir şekilde cinsel boşalmaya ihtiyacı vardır. Evet bu ihtiyacı iradenizle bastırabilirsiniz, oruç tutarken ya da açlık grevi yaparken açlığınızı bastırabileceğiniz gibi, ama o irade durumunda bile ipleri elinde tutan ihtiyaçtır. Bir kere açlık, nefes alma ve susuzluk tatmin edildiğinde, insanlar (ve birçok başka tür) için seks, motivasyonu sağlayan en büyük güdüleyicidir. Toplum seks tarafından yönlendirilir, kültür bunun etrafında döner ve kişisel başarılar ve hatta akılalmaz vahşetler bile cinsel ihtiyaçları karşılama güdüsünden kaynaklanır.

Sigmunf Freud “tüm enerjiler cinseldir” diyerek tatmin olmamış cinsel dürtülerimizi başka uğraşlara kanalize ettiğimizi anlatmıştır. En fazla lipido yaratıcısı şey olan testosteron ile dolu cinsiyet olarak erkekler, enerjilerini kanalize etmek için kadınlara göre çok daha fazla oranda dış maceralara ihtiyaç duyarlar. Tarihi olarak erkeklerin temel imparatorluk inşaa edici, fethedici, yaratıcı ve yıkıcı, iyisiyle kötüsüyle insanlığı en çok oranda ileri götüren cinsiyet olması şaşırtıcı mı?

Hayat Deneyimi

Eğer başta bahsettiğim yazarın inançları ve kötü koşullar nedeniyle hayatı boyunca hiç seks yapmadığını okuduğumda ona acıdığımı söylersem kendimi iyi ifade edememiş olurum.  Bu erkekler için çok derin bir üzüntü duyuyorum, bir uzvunu kaybetmiş ya da fiziksel ya da mental olarak engelli şekilde yaşamak zorunda olan birini gördüğünüzde duyduğumuz derin üzüntü gibi. Biri size tatmin edici bir hayat yaşamak için sekse ihtiyacı olmadığını söylediğinde bunun kibir olduğunu düşüneceğinizden eminim. Elleri ayakları olmadan ya da ciddi bir engel ile hayatını dolu dolu yaşayan ve bakıp “tüm engellere rağmen başkaları için kolay olan kaliteli bir hayata sahip” dediğimiz birçok insan olduğu da doğru. Bir maraton koşmak gerçekten takdir edilecek bir başarıdır ama engelli biri olarak bunu başarmak insan iradesinin büyük bir zaferidir.

Bazen sekssiz yaşam inanç gereğidir ama çoğu erkek için bir tercih değildir ve basitçe şartların dayattığı bir şeydir. 30larının sonunda ve hala bakir bir erkekten her yardım isteği aldığımda ciddi şekilde kederleniyorum. Seks sağlıklı insan deneyiminin bir parçası; ona bir anlam yükleseniz de, onun sadece evlilik ve tek eşlilik ile meşru olduğunu düşünseniz de ya da birçok kadınla yatıyorsanız da, aynı fonksiyona sahiptir.

Günümüz sosyal ikliminde uygun bir kadın bulup evlenemediği için hayalkırıklığı yaşayan bloggerın yazısını okuduğumda da böyle hissettim. Bu yazı böyle adamları beklentilerini değiştirmeye ikna etmek için yazılmadı; inançları ve mantığı ile bağlantı kuramıyorum (her zaman seksten zevk aldım ve bu zevkten de hiç suçluluk duymadım) ama bir kadınla yakınlaşmak ve cinsellik yaşamak için duyduğu derin isteği anlayabiliyorum. İnançları nedeniyle sağlıklı bir insan deneyimi ona yasak ama bu onun arzularını yok etmiyor.

Sekse ihtiyacı var.

Çeviri : You need sex

Rollo Tomassi : Kırmızı Hap camiasının en önemli figürlerinden biri olan Rollo Tomassi'nin The Rational Male kitabı her erkeğin okuması gereken başucu eseri. Oldukça popüler olan The Rational Male bloğunun da sahibi de olan Rollo, The Rational Male - Preventive Medicine (Volume 2) ve The Rational Male - Positive Masculinity: Positive Masculinity (Volume 3) adlı kitapları ile ilk kitabındaki fikirleri daha da geliştirdi. Rollo Tomassi'yi burada Rollo Tomassi etiketinde de takip edebilirsiniz.
Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Author: Mahmut Abi

Sitenin 30luk Mahmut Abisi ve admini. Kendisini şimdilik sadece buradan ve sitenin twitter hesabından takip edebilirsiniz.

93 thoughts on “Sekse ihtiyacınız var”

  1. Ana konuyu zerre anlamamışsın. O çocukların çoğu kibirli kibirli sanki herkesi aşan güçlü biri haline gelmiş gibi “sekse ihtiyacım yok hacı ben MGTOW rahibiyim” diye kendini kandırmaz. Ihtiyacı olduğunu ama imkanı olmadığını bilir ve en önemlisi de bunun kendi tercihi olduğunu söyleyip küçük düşmez.

   Ancak aslında imkanı olan ama götü ve disiplini olmayan standart düşük rütbeli mgtow veya yapar bunu. Ŭstüne bir de bu çocukları örnek verirler.

   1. Kadinlara yaklasirken sekse dogru yonelmeye utaniyorum.Bu yuzden kadinlara yaklasmaktan utaniyorum.Ne bileyim bi klabta kadin kaldircak halim de yok.monk mode yapsam da kafam cok bozuluyor.kisir bi dongudeyim yani.

 1. Limbik enerji öyle bir şey ki neye eğilim varsa ilerde onun karşımıza çıkması olası.
  Küçükken et kesip parçalayan hayvan organlarına ilgi duyan biri ilerde iyi bir cerrah olabilir

  Tamirat işleriyle ilgili çocuk başarılı bir arge mühendisi olabilir

  Agresif yapıda biri ilerde iyi bir dövüşçü olabilir

  Kendini gerçekleştirme mekanizmaları ile bu limbik enerjinin bağlantısı olduğunu düşünüyorum belki de aynı şey.

  Enerjimizi kanalize etmenin de yollarını arıyoruz aslında” hobi hobi bulun” derken.
  Hayat boyu sevmediği işi yapan birini rahatlatan en önemli şey.
  Doğru enerji ve zaman.

  1. “Eski günlerde kaybedenlerin hayal kırıklıklarını kanalize ederek üretken şeyler yapabilecekleri kanallar artık yoklar. Eski nesilde hüsrana uğrayan erkeklerin bir çoğu kendi nesillerinin ikonik sanatçıları ya da müzisyenleri oldular. Bence ironinin tepe noktası, Mark Zuckerberg’in Facebook’u eski kız arkadaşını stalklamak (takip etmek) için yaratması idi. Cinsel reddedilme ile başa çıkmayı sağlayacak yaratıcı yollar artık yoklar. Bazıları bana bu yolların hala varolduğunu ama bu çocukların bu yolları yürüyecek motivasyonları olmadığını söyleyecek. Haklı olsalar da, bu yollardan çok daha kolay olan ve erkeklerin gelişimlerini donduran yollar var. Bugün cinsel öfkeyi daha yaratıcı kanallara yönlendirmek yerine, oğlanların kendilerini online porno ve çağın teknolojilerinin sağladığı kaçış yollarına gömüp kaybolmaları çok daha kolay.”

   İnseller

   1. Aşırı Kilosu yüzünden reddedilen loser GYM e gitti 2 sene içinde kendini geliştirip fitness bilimi hakkında üst düzey bilgi sahibi oldu bazı günler Gymde çalışıyor

    Finansal sıkıntılar yüzünden sevgilisi/eşi terkeden adam 5 sene içinde milyoner oldu

    Oneitisine halen destan yazan adam Meşhur bir Şair oldu halen kitaplarda okutuluyor

    Kadınlardan alınan dersler hayatımızı değiştirebilirmiş yani

    Burası Kaybedenler Kulübü ama şimdilik…

 2. Lise 1 gibi bu söylemleri geliştirdiğimi hatırlıyorum..Seks dünyanın en basit eylemii falan gibi onu çok umursamadığımı falan söylerdim.. Utandığım yıllardı evet..Sekse zor da olsa ulaşıyordum o yıllarda sınıfın en güzel kızı benim sevgilimdi.. Oneıtıs bile olmuş olsa mavi haplı dönemlerimin büyük başarılarından biriydi 😀
  Şimdilerde düşünüyorum da.. Erkekler belli dönemlerde diğer erkeklerden sıyrılmak için bürünmeyeceği karakter yok gerçekten…O dönem ergenlik çağı bütün erkekler seks diye kıvranırken benim seksi hor görüyor oluşumun kızlara karizmatik görüneceğini düşünmüşüm belli ki.. Keza aynı dönem erkeklerin bazıları “ben ateistim yeaağğğ” ben deistim yeağğğğ falan derlerdi ..Hakkında en ufak bir fikri olmasa da toplumun kanıksadığı bazı şeyleri reddetmek herhalde cool görünüyor falan sanılırdı..Yazı mükemmel Mahmut Abi teşekkürler…..Bırakma buraları

 3. Mahmut abi selamlar. İçimdeki oneities i öldürmek için bundan sonra gireceğim ilk ilişkide belli bir süre sebepli veya sebepsiz terk etmeyi düşünüyorum. Oneitiesi öldürme yolunda ise yarar mı? Tüm makaleleri okudum , teorik olarak tamam ama hâlâ içimde oneities masalını görüyorum.

  1. Yaramaz. Nasıl olsa terk edeceğim diye kızı oneitis yapmazsın ve o nedenle terk etmen işe yaramaz. Bir dahaki sefere bir kızı oneitis yaptığında terk ettiğinde ancak işe yarayabilir.

 4. Cinsel açlığın Afrika’sı burası. Toplum tarafından işlenmiş kodlar var küçüklüğümüzden beri. Ortadoğu toplumu olmamız, seksin ayıplanması, utanç duyulacak bir şey olması, günah olması, aileler tarafından kızlara kendilerinin seks yapmayacak kadar değerli olduklarının söylenmesi (tenbih), erkeğin seks istediğinde ayıplanması, sapık ilan edilmesi gibi durumlar var. Benim çevrem kapalı bir çevre. Kız kardeşine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma diyen bir çevre. İnancım gereği bu yaşıma kadar kimse ile beraber olmadım. Bugüne kadar teklif aldığım kızlar dahi oldu uzak durdum. Kadınlar da böyle tipleri anlıyorlar. Ekmek çıkmayacağını bildikleri için derdi evlenmek ve dinin emrettiği ölçüde birliktelik yaşamak isteyen erkeklerden öcü görmüşçesine kaçıyorlar. İnançlı erkeklerin ve kadınların temel sorunu en verimli çağlarında kendi aileleri tarafından bu ihtiyaçtan mahrum bırakılmalarıdır. En sonunda artık inkar yoluna gidiyorlar. Mavi hapın ülkemizdeki temeli ailelerdir.

  1. Aileler elbette kızları seks yapsın istemeyecek bundan daha doğal ne olabilir? Her normal anne baba -yani mutasyona uğramış modern olanları değil-bunu isteyecek elbette. Oğlunun da başına bela almadan bol bol seks yapmasını isterler. Koyun yavrusuna “aman evladım kendini koruma bak yazık çakallar aç kalmasın” mı diyecek? Ben de kızkardeşimin hiç cinsel hayatı olmasın isterdim ama hayatta bazı önlenemez şeyler var 🙂 Kız babası olsam kafayı yerdim. Bu devirde erkek çocuğun olsa ayrı bir dert; kız çocuğun olsa ayrı. Anne baba olmak çok zor.

   ” Kız kardeşine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma diyen bir çevre.”

   Dini inanç sahibi olmanın gereği budur. Kendine yapılmasını istemediğin şeyleri başkalarına yapamazsın. Dinin kurallarına göre yaşamak çok zor ama erdemli biri olmak hiç kolay olmadı ki.

   Senin gibilerin işi çok daha zor. Muhtemelen evlenince dertlerin bitmeyecek daha çok artacak. Sekssiz ama bekar günlerini araman olası. Kadınlar cinsel olarak tecrübesiz erkeklerden hiç hoşlanmazlar. Kendilerine saygılarını en fazla tecrübesiz erkekle seks yapmak yıkar. Cinsellik kadının teslimiyeti ve altta olma konumunu sike sike kabullenmesidir. 20 kadının önünde diz çöküp sakso çektiği erkeğin önünde diz çöküp sakso çekmek ayrı şeydir bugüne kadar hiç bir kadına aynısını yaptırmamış erkeğe bunu yapmak apayrı. Sırf bu yüzden dolayı tecrübesiz erkekle olmanın verdiği ego yaralanması ilişkiyi huzursuz kılar. Kendini karısına saklamış erkeklerin yolu şu şekilde ilerliyor: Evlenene kadar seks yapma-dünya kadar masraf yaparak evlen-dırdır çek-çocuk sahibi ol-karın seni boynuzlasın-sonra sudan bir sebeple ayrılsın-nafaka ver-çocuğunu bir zar zor gör. Bu devirde idealleri olan bir adamın alacağı karşılık bu.

   Eskiden anne babalar ve gelenekler gençlerin cinsel dürtülerini kısıtlardı. Çocuklar geç evlendirilmezdi. En önemlisi de kız çocukları ilkel güdüleri ile eş seçmek yerine anne babalarının uygun gördüğü erkekle evlenirler ve anne babalarının kararlarına saygı duyarlardı. Bu sayede de vahşi erkeklerin üremesi yavaşlatılırdı. Bunlar dinlerin ve geleneklerin sağladığı düzendi. Erkek evet evlenene kadar sekssiz kalırdı ama bunun ödülü olarak nispeten huzurlu bir aile hayatı olurdu.

   Şimdi insanlar dinden uzaklaşıyor ve ayıp kavramı siliniyor. Entel dantel tipler “cinsellik baskılanıyor cinsellik baskılanıyor” dese de insanlık ancak böyle düzeni kurar. Şimdi taş devrine döndük. Cinselliğin baskılanmadığı ülkelerin de halini görüyoruz.

 5. Selamlar Mahmut abi beş kız var… Bu sefer tek kız yok şaşırdın değil mi, hehehe. Neyse abi sorum eğer bi kız eski cinsel deneyimini anlatırken tedirgin değil de rahat bir biçimde anlatıyorsa bu bir red flag midir? Bir yandan dürüstlük gibi gelse de bir yandan bu kadar rahat olunmaması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuda görüşlerin neler?

 6. rollo’nun ne kadar çok sikiştiğini anlatması, en çok ben sikişiyorum hihihi tavırları gerçekten gülünç. lisenin son yıllarında ve üniversitenin ilk yıllarında sürekli kızları götürdüğünü anlatan ama gerçekten oneitisini öpmekten öteye geçemememiş ergenleri anımsatıyor. hele karısının amının kapalı olduğu günlerde ağzını çalıştırdığını anlatması?! hahaha rezil herif :D:D
  tabii bu üslup öfkeli ergenlerin ilgisini çekiyordur ama karısının amını ve ağzını tuvalete benzetmesi hiç hoş değil.

  ama haklı. seks bir ihtiyaç. batı medeniyeti bunu frenlemeye çalışıyor. doğu medeniyetindeyse tam tersi. en kötü erkeği bile aile büyükleri veya çevresi mutlaka biri uzmana** götürüyor. çocuk erkekliğe adım atsın, kadının tadını alsın ki bunu sonra tekrar istesin. ona göre hayatını şekillendirsin diye.

  batı medeniyetiyse sekse ihtiyacı olmadığını söyleyen, 26 yaşında hala annesiyle yaşayan, oyun bağımlısı osbircilerle dolu. doğu medeniyeti belki geri kalmış olabilir ama hiç olmazsa orada erkekler inşaat işçiliği dahi olsa hayata karışıyor. kendi ayakları üzerinde duruyorlar.
  sonra neden avrupalı kadınlar kürt erkeklerine bayılıyor. ouwww.

  1. “avrupalı kadınlar kürt erkeklerine bayılıyor” olayını nerden duydun Bulvar Gazetesinin “helga’ya çakmak lazım!” tadında manşetlerinden mi?

    1. “helga’ya çakmak lazım!” Haber : Almanya’da sigarasını yakmaya centilmen bulamayan Helga’nın isyanı … “Türkiye’de istediğim çakıyordu, Türk erkek çok çakmak”

     “Bridget’e kaymak yasak” başlık. Haber : Kayak yaparken ayağı çatlayan Bridget’e doktorlar kayak yapmayı yasakaldı.

     Ne kafaydı o kafalar 😀

  1. Ha sen bizim turist bölgelerini diyorsun :)) Yahu onu ben de gördüm de, orada çalışmaya giden her erkek eğer sünepe değilse yapar onu. Maaşlar ve çalışma koşulları kötü ve genelde Doğudan gelenler çalışıyor. Ben genç ve sekssiz olsam, yazları Kuşadasında falan çalışmaya giderdim. Tamam önemli miktarda yaşlı teyzeye var bunların peşinde olan ama ciddi ciddi çok fazla sayıda cam gibi kızlar da gördüm.

   Burda daha önce konuşmuştuk bunu. “GO SOUTH LIFE IS BANGFUL THERE” …

  2. Sen Antalya da klüpte turist kızları mal mal kesip, cesaret toplamak için bi duble daha içemeyi planlarken, adamın gidip are you dans, diye çiçek gibi kızı götürmesinden bahsediyorsan, bunun Kürtlükle alakası yok. Gece de sen alkolden sikini zor kaldırırken, o pancar motoru gibi pompalıyodur.

   Ben erkek olarak bile bir yerde mal mal poz kesen hb7 ile uğraşmak yerine, gelip muhabbet açan hb5 i götürüm.

   İnşaat amelesi dediğin adam kağıt üzerinde batılı centilmenden düşük gözükebilir ama pratikte kolay seks isteyen bir turist hatun için kolay hedef.

 7. Abi peki seks için seviyormuş gibi görünme konusunda ne düşünüyorsun. Biz kızlardan ilişki olmadan seks istiyoruz doğal olarak ve bunu çoğu kız kabul etmiyor. Bende çoğu zaman içimde en ufak bir duygu olmamasına rağmen sırf seks için ona karşı bir şeyler hissediyormuş gibi davranıyorum.
  Bazen kötü hissettirdiği oluyor.

  1. Saçmalık. Seviyormuş gibi yapmak yerine niyetin konusunda muğlak olacaksın zira doğrusu o. Kız kendisini sevip sevmediğini sorduğunda ciddi “ödeme” yapmadan seks alamayan beta gibi yalan söylemeyeceksin gerçeği konuşacaksın. “Daha dur dün bir bugün iki birbirimizi tanıyoruz” dersin kız seçimini yapar. Belki seni bırakır belki devam eder. O zaman yalan söylemediğin ve daha önemlisi kendine karşılığında hemen kadın çerçevesine girmeden seks alamayan erkek muamelesi çekmediğin için kötü hissetmezsin. Daha daha önemlisi devam etmek isteyen kız seks için kadın çerçevesine giren erkek için yapmasına gerek kalmayan çabayı göstereceğinden kızı sevmeye de başlarsın.

   Ilk görüşte aşk olmaz çekim olur. Sevgi de zamanla gelişir. Hemen kadın çerçevesine girerek ya da kendine yalan söylemeden istediğini alamayan ezik muamelesi yaparak hem kendinizden hem kızdan bunu esirgiyorsunuz.

 8. Benim anlatmak istediğim birşeyi çok güzel anlatan bir yazı olmuş, birkaç gündür düşünüyorum, hemcinslerimize burada kendini merkeze koy diyoruz ama; en temel ihtiyaçlarını karşılayamayan adam kendini merkeze falan koyamaz.

  Belki de burada bütün kardeşlerimize en azından git bir kere seks yap ve ardından kendini geliştirmeye odaklan dememiz lazım.

  Çünkü no fap goygoyuna da karşı çıkmamın en büyük sebebi bu aslında, no fap çişi gelmiş adama işeme demek gibi birşey, o spermleri bir şekilde atmak zorundasın.

 9. rollonun skoru 40 mıymış? benim skorum 20 1985 te dünyada değildim… iyi ya fena değilmişim o zaman ben:)
  Forever MGTOW ne kadar aptalca ise belirli süreli MGTOW o kadar gerekli ve faydalı. tabi MGTOW un faydası MGTOWcuya değil, topluma… ortalama her kadının peşindeki 10 lar 20 ler 1 bile eksilse faydalı. MGTOWcuları eski komünistlere benzetiyorum. hani “halkı için” ölüm oruçlarına yatıp ölenler vardı. MGTOWda biraderleri için seksi bırakıyor. büyük fedakarlık…

  1. MGTOWun tanımı o kadar sündü ki … Evlilikten uzun süreli ilişkiden uzak durmak demek iken evliliği veya ilişkiyi bırak kısa süreli bile olsa kızlara ulaşamayan adamlarca rehin alındı. Eskiden ben kendime MGTOW derdim artık demiyorum. Ama kendini MGTOW sanan bir sürü adam da gülünç. Kadınlarla ilişkiden vazgeçmek için önce vazgeçebileceğin bir ilişki potansiyeli olmalı 😀 Yoksa kendi yoluna gitmiş olmuyorsun, seni yoldan tekmeyle atmış oluyorlar sen de “ben kovulmadım istifa ettim” diye kıçını ovalaya ovalaya kenardan ikiliyorsun 😀

   1. Incel olmayı mgtow ile karıştırıyorlar. Monk mode a girmesi gereken adam mgtow oldum diyor. Gördüğüm kadarıyla dünyada da böyle. Dün bir sexbot videosu izledim paylaşan hesap bilmemne mgtow, altına haha artık size ihtiyacımız yok, yaşasın mgtow gibi yorumlar döşenmiş, çoğu daha kadın eline değmemiş bile.

  1. İzlediğim en eğlenceli belgesellerden birisi oldu.
   Sonuç; biz erkeklere gerçekten büyük iş düşüyor.
   Ve hep dediğim gibi bu ülkede sayısı azımsanmayacak kadar gay olduğunu kabul etmeyip İPNE (bunu yazarken eğleniyorum) olan erkekler var.

   1. Şeytan yüzlü karı şöyle dediğinde kızıp sövmüştüm; https://bit.ly/2AbuQyr

    ama bir de altta linkini vereceğim haberi okuyunca haklı olabilir diye düşündüm, insan çocuğuna tecavüz eden adamın oğluna niye tecavüz eder ki amk çok tuhaf bir ülkeyiz, gülsem mi üzülsem mi bilemedim 😀 adamın kısasa kısas anlayışına bak
    https://bit.ly/2TcO26l

    1. türk erkeğinin maskülenlik anlayışı tartışılır ama yukarıdaki kadın gibi erkeklerin yüzde 60’ı gay demek utandırma taktiklerinden bir tanedir. küçük pipili, sertleşme sorunu olan, erken boşalan, osbirci vs… bu taktiklerle feministler erkeği küçük düşürmeye çalışırlar. geçiniz.

     o örnekteki olayın benzeri insanlık tarihi kadar eski. Türkiye’ye veya 2000’li yıllara has bir şey de değil.

    2. Ikisine de şöyle 20şer yıl en az da … hiçbir insan grubunda açık ya da kapalı gay oranı 40% değil. Götünden konuşmuş.

    3. Önüne geleni gay ilan etme hastalığına tutulmuş, belki sikimsonik ideolojisi, belki de dikkat çekme çabasıy la bol keseden sallamış bi insan dişisi.

  2. BBC’nin ne yapsamdan Türkiye’ye bok atsam tadında belgeseli olmuş. gaziantep’e gidip “dışarı çıkamıyorum, güvenli değil,” diyen kadının iki Suriyeli kadını Türkiye belgeselinde dinlediğini gördükten sonra kapadım. birkaç hafta önce bu belgesele ekşi’de denk gelmiştim. orada yayınlanan kısmında da Türkiye’nin en kaotik semtlerinden birinde, travestilerle ilişkiye giren erkekleri gösteriyordu. Türkiye’nin garip yerlde seks serisinde olması bile saçma. sanki Amerika’nın, Meksika’nın veya İngiltere’nin geri kalmış bölgelerinde durum çok farklı?

 10. Abi ben dindar bir insanım. İslamın hak din olduğuna kalpten inanıyor ve buna göre yaşamaya çalışıyorum. Bundan dolayı evlilik haricinde cinsel ilişkiye giremem. En erken evlilik yaşım yaklaşık olarak 24-25 gözüküyor. Şuan 18 yaşındayım. Onca sene nasıl idare edeceğim? Toplumda alfa olmama rağmen, birçok kız bana göz kırpmasına rağmen ben karşılık vermiyorum. Bu böyle ne zamana kadar devam eder, bilmiyorum… Bir gün patlayacağım galiba… En çekici kızların beni istemesi ama benim karşılık vermemem üzerine o kızlar başkalarının altına yatıyor. Bu gerçekten çok kötü bir his, anlatamıyorum da… İdeal bakire olayı zaten bir hayalden ibaret. Evleneceğim kızı diğer alfalar sikecek ya da elleyecekler bense bir alfa olmama rağmen ezik bir beta gibi o kızla evlenerek hesabı ödeyeceğim. Aklımdan bu düşünceleri atmak istiyorum ama başaramıyorum be abi. Yardımcı olursan sevinirim. Sen tecrübeli adamsın.

  1. Bir paragrafta 3 kere kendine alfa diyen adam ortamda alfalığa en uzak adamdır o nedenle alfa değilsindir rahat ol.

   Benim cinsel ilişki için evliliği bekleme tecrübem yok ama senin şu yazdığın da absürt. Inanmış müslümansn başkalarının kucağında hoplayan kızlardan sana ne eğer başkaları ile hoplayan kızlara kafan gitmişse islama göre evlenmeyi düşünmen neden? Bu düşünceleri kafandan atamazsın ancak varlığını kabul eder dini inancıım nedeniyle maalesef durum bu der ve hayatına devam edersin. Yapabileceğin tek şey bu cinsel wnerjiyi yaratıcı bir şeye kanalize etmeyi öğrenmek.

   24 25 yaşında islami evlilik yapacaksan ve öncesinde seks yapmayacaksan o kadar beklemene gerek yok. 25 yaşında 22 yaşına göre çok daha olgun olmayacaksın.8

  2. Birader benim durum da buna benzer. Ancak şöyle farklılıklar var:

   20 yaşındayım
   Alfa olmadığımı biliyorum
   Ve daha önemlisi, bana yakınlaşmak isteyen kızlar umrumda değil. Bak kızın kendisi, yakınlaşması falan umrumda değil diyorum. Sen kalkmışsın kızın kimin altına yattığını bile umursuyorsun.

   Yıllarca sabretme konusunda kaderimiz ortak görünüyor. Ancak senin bu kafayı değiştirmen şart. Anlaşılan kızlara buradakiler gibi cinsel gözle bakıyorsun. Onların en büyük derdi bu dünya hayatları ve seks. Sen öyle değilsin. Kendin oturacak entelektüel birikiminle uğraşacaksın. Zaman içerisinde bilgilerinin artması ve karakterinin olgunlaşarak oturmasıyla kendi kız profilin de oluşacak. Bu profil kızın bedeniyle değil, bizzat kızın kendisiyle, yani düşünceleri karakteri vs vs ile ilgili olacak. Bundan eğer bu çizgin bahsettiğin gibi İslam çizgisinde giderse zaten bu profile yakın pek de kız olmayacak çevrende. Olsa da onlar sana adım atmazlar zaten – kontrol sende yani. Bundan sonra o sana yakınlaşmaya çalışan kızlar umrunda olmayacaktır. Şu anda umrunda olmalarının sebebi buradaki sekülerler gibi kızların bedenine ve sekse olan ihtiyacına kafayı takmış olman. Yani özetle önce kendine, sonra kızlara bakışını değiştirmen gerek. Sonrası da hala zor oluyor ama yük kolaylaşıyor. Bir de bunların olmayan ideal bakire dedikleri şey hiç ellenmemiş kız değil yahu. Olur mu öyle şey, öyle çok kız var tabiki. Git biraz daha dindar çevrelere gir. Seninle yaşıt ve evlenene kadar bir erkekle hiç tokalaşmayacak bile binlerce kız var bu ülkede merak etme. Bunların ideal bakire dedikleri herhalde anne şefkati bekleyeceğin kız. Öyle bir şey yapmamalısın tabiki. Bir de bu tarz sitelerde çok takılma. Fazla kaptırmışsın kendini. Benim gibi nadiren arada gir. Muhafazakarlara uygun siteler değil buralar, ama işte.. ilim çinde de olsa almaya çalışıyoruz. Allah kolaylık versin.

 11. Şuna artık cevap verin on defa yazdım on defa alakasız diye silindi. On defada yazacam.

  Şöyle bir problemim var. Kızlarla konuşurken hakaret ettiklerinde erkek adam nasıl davranmalıdır? Hakaretten kastım şu: mesela üşüyorsun ve üşüdüğün için yerinde hareket edip ısınmaya çalışır hareketler sergiliyorsun. Kız çıkıp sana gerizekalı diyor. Bu durumda bunu hakeet olarak ele alıp ona göre mi bir çıkış yapmalıyız yoksa bunu nasıl algılamalıyız

  1. Tabii ki hakaret olarak kabul edeceksin. Ama çıkış yapma. Kızın miyadı dolmuş. Rütbesini sök ve irtibatı kes. Mahmut un da yorumunu araştır. Belki başka bir önerisi vardır.

   1. Siz hayatınızda hiç mi kadın görmediniz yoksa taşak mı geçiyorsunuz bilmem de 10 defa sordum on defa sil yine yazacağım diyene daha önceden cevap vermesem iyiymiş. Arasın bulsun cevabı. Ya da seni dinleyip kendi kendini oyundan elesin.

 12. Yazıdan anladığım kadarıyla ben engelli bir hayat yaşıyormuşum. 🙁 E zaten biliyordum bunu 🙂

  Kadınlarda testosteron erkeklere göre çok az olduğuna göre kadınlar için seks ihtiyaç değil lüks diyebilir miyiz?

  1. Hayır, Testesteron işin bizi daha çok ilgilendiren kısmı, onlarda da buna karşılık östrojen var.

   Her iki cinsin de, sekse ihtiyacı vardır, uyarılma şekilleri farklı sadece.

 13. Mahmut hocam 3 gün önce mailinize bi mesaj attım, sonra fark ettim ki bu yazıyı ismimi vermeden sitede vaka raporu olarak paylaşabilirsiniz

  Gördünüz mü mesajı ,daha düzenleyerekte atabilirim

 14. Mahmut abi sen olaya istatistiki yaklaşan bir adamsın. O yüzden bunu sana soruyorum:

  Sürekli olarak evlenene kadar bakire kalmış ama anal, oral hatta üçlü yapmış kadınların geyikleri dönüyor. Bazılarının iddiasına göre bakire kızların tamamı analcı ve oralcı. Bu ne kadar doğru? Özellikle red pill başlığında bu iddia ediliyor. Ne bakire kızların tamamının bakire ne de bakire olmayanlarının %100ünün oralcı olmadığını biliyoruz ama gerçek oran ne? Bugün evlendiğimiz bakire bir kadının böyle olma ihtimali % kaç?

  Ben bunla ilgili anket aradım ama güvenilir bir çalışma bulamadım. O zaman istatistiği kendimiz oluşturmamız gerekiyor. “Ohooo bakire olup öbür deliklerden yapan bir sürü var” dendiğinde ben anlamıyorum. Bir sürüden kasıt ne? %20si öyle olsa milyonlar eder ve hakikatten bir sürü olur. %60 mı %80 mi?

  Red pill tespitlerini yaparken daha fazla istatistiğe ihtiyacımız var.

 15. Mahmut abi sana sormam gereken bir soru var ve cevabı da benim için önemli. Abi üniversite öğrencisiyim ve sınıftan bir kız geçenlerde bana yazdı. Bende bir gazla kıza yürüdüm, buluştuk vs. şimdi birbirimizi tanımaya çalışıyoruz sözde. Kızın ailesi tutucu, dışarı çıkamıyoruz ve ayrıca kızı beğenmiyorum, ama kız bana çok feci şekilde değer veriyor. Hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Arkadaşlarıma gösterdiğimde sen çok daha iyileriyle olmalısın gibi cevaplar alıyorum. Kızı üzmekten hayvan gibi korkuyorum ama herhangi bir sıcaklıkta hissetmiyorum. Kız bu kadar iyi davranınca ben kendimi çok kötü hissetmeye başladım ve şimdi telefonumu kapattım, açmaya korkuyorum. Bi bok yedim ama içinden nasıl çıkacağımı bilmiyorum.

 16. Abi hatunun tekine dread game uyguluyordum ama dozajını kaçırdım galiba veya hatun çaktı ki o da benim üzerimde dread game deniyor, ne yapmam lazım? Boka sardı ilişki, hatunu nextlemek aklımdan geçti ama emin olamadım.

 17. Mahmut abi birkaç kez üniversite sınavı ve kızlardan uzak durmak veya durmamakla alakalı sorular sormuştum . Bu sefer sorum biraz daha ayrıntılı olacak .

  Şimdi halihazırda 8 aydır nofap yapıyorum ve otomatikman hiçbir cinsel deneyim yaşamadım (elim de dahil ) . Statümün ve CPD’min biraz yüksek olduğunu varsayıyorum çünkü gittiğim dershanede kızlar bana açık ilgi gösteriyorlar ve bazıları dershane başladığından beri benimle konuşmaya çalışıyor . Senin önerilerini dinleyip kendime odaklanmaya çalışıyorum ve bununla beraber derslerime ve sporuma gerekli özeni göstermeye gayret ediyorum . Spordan dolayı ise testosteron seviyem arttı ve nofap’in de etkisi var bunda . Eğer kızlara ilgi gösterirsem içlerinden birini tavlayabilirim muhtemelen ve cinsel bir deneyim yaşayabilme ihtimalim var ama kendimi geliştirmem sekteye uğrayacak diye korkuyorum . Amacım hiçbir şekilde odağımı kızlar yapmak değil. Tamamen kendime odaklanmak istiyorum . Ama şu seks ihtiyacı ise son 4 aydır kafamı kurcalıyor ve elimden gelen gayreti göstermeme rağmen bazı zamanlarda odaklanma sorunları yaşıyorum . Hatta ders çalışırken bile aklıma geliyor ve kendime gelmem en az 10 dk sürüyor .

  Varmak istediğim nokta ise şurası : Kızlara ilgi gösterip sekse ulaşmak ama sonunda gelişimime ket vurmak mı , yoksa masturbasyon yapıp hayatıma devam etmek mi ( GEÇİCİ BİR SÜRE ) ?

  1. Şimdi halihazırda 8 aydır nofap yapıyorum Bence nofap gereksiz ve hatta genç erkeklere zararlı. Haftada 2 kere mastürbasyonu geçme yeter.

   Statümün ve CPD’min biraz yüksek olduğunu varsayıyorum çünkü gittiğim dershanede kızlar bana açık ilgi gösteriyorlar ve bazıları dershane başladığından beri benimle konuşmaya çalışıyor … Eğer kızlara ilgi gösterirsem içlerinden birini tavlayabilirim muhtemelen ve cinsel bir deneyim yaşayabilme ihtimalim var.
   Bunlar ergen fantazisi. Kendini geliştirmen sekteye uğrayacak diye korkmuyorsun, kafanda yarattığın CPDnin gerçek dünyada test edilip hayal olduğunu gçrmekten korkuyorsun. Yine de uzak dur, özellikle sınav yılındaysan.

   Ama şu seks ihtiyacı ise son 4 aydır kafamı kurcalıyor ve elimden gelen gayreti göstermeme rağmen bazı zamanlarda odaklanma sorunları yaşıyorum . Hatta ders çalışırken bile aklıma geliyor ve kendime gelmem en az 10 dk sürüyor . Nofabı bırak. Türkiye’de ise senin yaş grubunda belli şehirler hariç seks yapman çok zor.

   ÖNEMLİ NOT : Monk mode maksimum 6 ay sürer. Daha fazlası hayattan kaçmaktır. Üniversite sınavı gibi hayatta bir iki kere karşılaşacağınız zorlu dönemlerde uzayabilir ama bunlar hariç 8 ay – 12 ay vs … monk mode içinde iseniz o monk mode değil düşük rütbeli MGTOW / insel modu.

 18. kendi kendime oluşturduğum bir erkek ancak prensipleri kadar erkektir gibisinden bir “code” um var tabiri caizse.

  çevremde trp le ilgili ve iyi durumda olan 1-2 arkadaşla denk geldik, bayağı da yakınız. olaya geçmek istiyorum zaman çalmadan fazlaca. bir tiyatro topluluğunda aktif görev alıyoruz bu arkadaşlarla, topluluktan bir arkadaşımızın doğum gününü kutlamaya bir puba gittik canlı müzik vb. olan, topluluktan 3 kız arkadaşımızın yurtta oda arkadaşı olan bir kız daha geldi buraya (daha önce tanışmıyorduk, kıza deniz diyelim.), ve tahmin edebileceğin gibi sap olan 10 erkekte çaresiz bir biçimde kızı almaya çalıştı, efor göstermeden eğlenceme bakmama rağmen kızın ilgisi üzerimdeydi ve bu diğerlerini rahatsız etti, hissedebildim bunu.

  slow müzikte çiftler dansa kalktığında erkek bi arkadaşım “hadi gel trolleyelim kanka” dediğinde saçmalama olum al bi kızı çıkar diye cevap verdim ve deniz hanım naz yapma hadi yaa diyerekten beni itmeye çalıştı. ardından masadan kalkıp elimi uzattım ve naz yapma öyleyse diyip kızı dansa kaldırdım vb. her şey mükemmel, insanlar gaza geldi alkışlıyorlar cart curt.

  sahneden indikten sonra arkadaşlar sırayla gelip kulağıma ” kanka valla senden bekliyorduk ne zaman alırsın kızı diye helal olsun vb. ” (hatunlarla aramın iyi olduğu bilinen bir gerçek) tebriklerde bulundular. daha sonra denizin oda arkadaşının sevgilisi olan bir yakın arkadaşım gelip kızın sevgilisi var kanka haberin olsun dedi, bunu 2-3 kişiden daha duydum ve duyduğum an kızı saldım. salmaktan kastım negatif veya pozitif yönde ilerletmedim interactionı.

  gece bittiğinde trp aracılığıyla tanıştığım 2 arkadaşım, kanka çok yanlış yaptın sevgilisi olması seni ilgilendirmez vb. diyerek böyle bir tartışma konusu açtılar. bense bunun benim karakterime, “code” uma ters olduğunu ve herhangi şeye körü körüne bağlı olmanın insanlığı yok ettiğini savundum.

  ps : şimdiden belirteyim hareketimden kesinlikle pişman değilim.

  bu durumda senin düşüncen nedir merak ediyorum, benim bakış açım mı hatalı yoksa bahsettiğim arkadaşlarımın mı? eğer ufak da olsa değerlendirme yaparsan cok makbule geçer mahmut ağabey.

  1. Onların veya senin bakış açında bir hata yok. Ama onlarınki sakat. O kafayla durduk yere başka bir erkek ile dalaşman gerekebiliyor ki istediğin kadar güçlü ol, karşında 100% haklı biri ile kavga etmek zorunda kalmak hiç olmak istemeyeceğin bir pozisyon.

   Burada hata olan senin böyle alkışlı, tezahuratlı yazman. Çocukça. Kızın erkek arkadaşı olmasa idi bile böyle topluca ergen yürümelerden zor iş çıkarırsın. Okurken ben utandım. Kıza yürüyeceksen kızı izole edeceksin. Böyle şeylerden uzak dur.

 19. Donanma giderken baştarda kürekçileri kartal kanadı çekeler, yanı yap yap çeküp ayak ayak gideler, süratle ulak gemisi gibi gitmeye. Meşhurdur ki Frenk kapudanları ‘’Sizin gemileriniz yüğrük değildir’’ deye taş atınca beri yandan bilir-korsanlar ‘’Bizim gemilerimiz kaçanı kovmaz, kovandan kaçmaz gemilerdir.’’ Deye karşılık verüp susturmuşlardır.

 20. Merhabalar, ilk cinsel deneyim hakkında kafama takılan bir durum var.

  Sevgilim daha önce kaç kişiyle birlikte olduğumu soruyor. Daha önce hiç seks deneyimim olmadı. Bu soruyu bir shit test olarak algılayıp savuşturmalı mıyım yoksa ilkim olacağını belirtmeli miyim ?

  Hissiyatım shit test olarak algılayıp savuşturmam gerektiği yönünde. Ancak mantıklı bir açıklama getiremiyorum bu duruma.

 21. Mahmut abi 24 yaşında bakir bir erkeğe kısa vadede önünde cinsel ilişki yaşayabileceği bir partneri yoksa tecrübe yaşaması için escorta gitmesini onerir misin? Ayrıca escort olayına nasıl bakiyorsun? Bunca zaman muhafazakar yaşam tarzında dolayı bu işlere mesafeli yaklastim. Fikirlerini bekliyorum abi.

 22. Mahmut abi seks yapmadan önce tabanca dolu mu olmalı yoksa boşaltmaliyi miyiz? 1 hafta boyunca boşalmamak seks sırasında erken erken bosalmaya hatta on sevişmeli sırasında bosalmaya neden olur mu?

    1. Bana göre min 10 dk en iyisi 15 20 dk ama dünya ortalaması 5.4 dakika iken Türkiye ortalaması 3.7 imiş! Ortalama 3.7 acayip kötü. Gerçi 5.4ü de benim aklım almıyor. Demek ki erkeklerin çoğu sadece beta değil cinsel olarak tatmin gücünden de yoksun.

     1. Escortlara gittiğimde bu süre değişiyordu. Bazen 1 veya 1 buçuk dakikada boşalıyordum. Bazen de çok geç. Mesela orta asya türki karıları bu konuda çok esnek, hadi ama baskısı yapmadığı için en uzun süreyi tespit ettim, birisinin üzerinde 19 dakika kalmıştım.

     2. 1.5 dakika ne ya milli olan ergen gibi 😱 Parayı 1 saate veya 1 atışa vermiyor musun en az 30 dk ağzını açmaması lazım.

      Şevket sanırsam hatunun ucuzunu alıyorsun.

     3. Konuyu eskortlara götürmeyelim. Burda konu erkekle isteyerek seks yapan ve bu seksten de zevk alma beklentisi olan kızlar. Onlarla ilişkide seks önemli bir tutkal ve bu tutkal kötü ise o ilişki kötü olur. Tek gecelik olsa bile.

     4. Tek posta 100’lüklere gidiyorum ve lakin, iyi önsevişme olursa çok kısa, bazen 1 dakikayı bile bulmuyor. Karı çok arzulanır bir fizikte değilse, 10 dakikayı geçebiliyor. Bazen yeternamk deyip yarıda bırakasım bile geliyor.
      Eskiden türk orospularına derdim, hemen domalırlar, soktuktan 10 saniye sonra “hadi boşalmadın mı” diye adamı strese sokardı kahpeler. Şimdi rus veya özbek hanımefendilerine gidiyorum. Özbek hatunlar bi saat üzerinde kalsan bir şey demiyor, çok mübarek hatunlar.

     5. Pek çok şeyde olduğu gibi bu olayda da 100 Liraya alacağın tek atış ile 100 Euroya alacağın arasında büyük uçurum var 😀

 23. Mahmut bey merhabalar

  Sevgiliyle cinsel birliktelikte erkeğin maskülen ve gerçek bir adam olmasina rağmen kızın fiziksel olarak orgazm olamaması ve bunun uzun süre yaklaşık 1-2 ay sürmesi bu ilişkiye zarar verir mi ? Bunun ölçüsü ve dinamiği nedir?

  Teşekkürler

  1. Sorun kızda da olabilir ama erkeğin iyi seks yapması (hem kendini hem kadını tatmın etmesi) çok önemli. Istediğin kadar maskülen ol en az 15 dk aralıksız pompalayamamayı telafi etmen zor.

   Evet zarar verir.

   1. Sizce yukarıda anlattığım 1-2 ay kızın tatmin olamaması durumunu yaşadığımızda erkek olarak tavrımız ne olmalı hiçbir şey olmamış gibi devam mı edelim, bu sıkıntıyı aramızda konuşup nedenini anlamayı mı çalışalım, şakaya mı vuralım ne yapalım? Boş bulunup, kıza bu ilişki böyle yürümez bunu çözmemiz lazım dedim

 24. ben de benzer sorun yaşıyorum. Sertleşme ve uzun süre sert kalma konusunda problem varsa ne yapılmalı? Mast yaparken problem yok ama kızlayken sert kalamıyorum.

  1. Mast problemsiz iken kadınlayken sertleşememe ya da sertleşmeyi muhafaza edememe artık salgın hastalık durumu aldı. Çok duyuyorum. Maile hem erkeklerden hem de kızlardan çok gelen bir konu (mailleri cevaplamıyor olsam da okuyorum). Bence bu porno ve aşırı mast kaynaklı bir problem. Bu probleme sahip biri mastürbasyonu çok aza indirip pornodan uzak durmalı. Ama uyarayım özellikle genç erkeklerde düzelme aylar hatta yıl alabiliyor.

   1. Hocam yukarida bir arkadas da sormuş böyle bir durumda erkekte sikinti yoksa ama kadin bir turlu tatmin olamiyor ve morali bozuluyorsa bu durumda erkegin tepkisi ne olmali bu konu uzerinde konusulmali mi, sakaya mi vurulmali ? Tavir, tutum ne olmali ?

    1. Erkekte gerçekten sıkıntı yok mu önce bir ona emin olmak lazım. Zira bu işin aktif kısmı erkek. Yani erkek “bende sıkıntı yok” deyince sıkıntı yok olmuyor. Daha önce kızlar orgazm oluyordu da bu olmuyorsa evet. Ama karşılaştırma yapabileceği tecrübesi var mı?

     Kendi derdi değilse erkek bu durumu takmamalı (şakaya vurabilir ama sürekli oluyorsa sürekli şakaya vuramaz) ama şunu söyleyeyim, seks tatmin edici değilse o ilişki kısa sürede biter gider.

     1. Hocam kiz daha once tek bir iliski esnasinda 5-6 defa orgazm olurken son zamanlar da birden tatmin olamamasi sorunun erkekte yani bende olmadigi sonucuna vardim acikcasi. Konu benden sogumasi da degil ondan da eminim.Peki surekli oluyorsa şakaya vuramaz dediniz ne yapmali? alip karsimiza konusmak sorunu(seks suresi,pozisyonlar, psikoliji vs
      ) anlamaya calismak mantikli mi ?

     2. Tüm mantıklı açıklamaların olmadığına eminsin. O zaman bilemeyeceğim. Kızla konuşmana gerek yok. Belki en fazla kızın bir sorunu var mı anlamaya çalışabilirsin, bu olaya girmeden.

      Sen ne kadar emin olsan da kızın birden tatmin olmamaya başlaması şüpheli. Aldatma vardır demiyorum ama senden soğuma olma ihtimali var. Eğer senin performansın değişmedi ise.

      Bir açıklama daha var : kadının hormonal dengesi bozulmuş olabilir. Ama bu tür şeyler de en fazla 1 – 2 ay sürer. Eğer olay uzuyorsa zaten sebebi ortaya çıkar.

     3. Gerekmez herhalde. Ama eğer 15 dk uyarı olayını yapıyorsan genelde oluyorlar.

      Bir de sen bir kere oluyorsun hatun defalarca. O da onların bir avantajı.

  1. Çok enteresan, bende eskiden porno ve mastı abarttığımda olurdu bu ama bizim neslin abartı dediği yeni neslin normali sanırsam. Bunlar 22 – 25 yaşında adamlar, öpücükten itibaren bayrağın dikilmesi ve sonuna kadar ayakta kalması lazım iken neredeyse cialis kullan diyeceğiz!

   Pornoyu bırakmak, mastı azaltmak lazım. Aslında bu aşamada bir erkek bence 90 günlük nofap olayını denemeli. Bir de doktara gitmeyi. Bu konuda doktor tecribesi olan var mı? Doktorlar ne diyorlar?

     1. Öpücükten itibaren dikilmesi ergenlik dönemindeki bir erkeğin yaşayabileceği durum gibi geliyor yani yada gülüyoruz ağlanacak halimize

      Kamışa göz yaşı kaçtı…

 25. Yaklaşık 2-3 aydır görüştüğüm bir hatun var , ilişkimiz var ile yok gibi ancak arada hala o tam uzun ilişki eşiğinden geçme durumu olmadı , kontrpiyede kaldık desem yanlış olmaz . Sevgilimler , buluşmalar , araşmalar tutuşmalar koklaşmalar gırla olsa da , tam olarak dönmedim hatuna .

  Henüz hatunla seks yapmadık , yapacak mekan olmadı . Ben ailemle kalıyorum o da öyle . Bu haftasonu beraber kalacağız tatile çıkacağız . İlgi yönetimi adlı yazı da uzun ilişki bekçiliği ve cinsel ilişki bekçiliği konuları var . Ancak bu standartlar değişmez mi ?
  Tatile çıktığımızda , Seks için yaklaşacağım gece , bu da bir gerçek . Ancak daha önce seks yapmamış 25 yaşında bir hatundan bahsediyorum.Doğal olarak temkinli yaklaşacaktır , ama kafamdaki fikir de şu , red ederse ilişki konusunu geriye çekerim biraz , ilgimi azaltırım. Quid pro quo yani.

  1. 25 yaşında bir hatundan bahsediyorum.Doğal olarak temkinli yaklaşacaktır Allah mavi hapı kızların başından eksik etmesin. Şu düşünceliliğe bak, nazikliğe bak 😀 25 yaşında bakire kız yanıyordur ama oğlumuz temkinli yaklaşacaktır diyor. O temkinli yaklaşmaz, seni temkinsiz yaklaşmaya değer görmez ki bu olursa muhtemelen acemiliğinden olacaktır. Seks için yaklaşacağım derken, daha önce ne için yaklaşıyordun, bir buse için mi?

 26. Ilk cinsel deneyim hakkında kafama takılan bir durum var.

  Sevgilim daha önce kaç kişiyle birlikte olduğumu soruyor. Daha önce hiç seks deneyimim olmadı. Bu soruyu bir shit test olarak algılayıp savuşturmalı mıyım yoksa ilkim olacağını belirtmeli miyim ?

  Hissiyatım shit test olarak algılayıp savuşturmam gerektiği yönünde. Ancak mantıklı bir açıklama getiremiyorum bu duruma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *